Opole 14.09.2013 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (brak fotofiniszu) |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 12.81 | SUROWIECKA Justyna | LUKS Zabrzeg | 1998 | U16 | SL | +1.1 | III | HOMA Wioleta # | Z/1226/14 | 2016 | 3 | |||||
2 | 2 | e | 1 | 13.07 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | +1.1 | III | BIELA Marek # | Z/0307/15 | 2023 | 1 | |||||
3 | 3 | e | 1 | 13.22 | MIĘKIŃSKA Magdalena | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | +1.1 | IV | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0652/15 | 2021 | ||||||
4 | 4 | e | 1 | 13.66 | KOWALSKA Małgorzata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | +1.1 | IV | # | ||||||||
1 | 7 | e | 2 | 13.73 | JABŁOŃSKA Julia | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | +0.6 | IV | |||||||||
2 | 11 | e | 2 | 14.36 | PROKOPOWICZ Ewa | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | +0.6 | V | # | ||||||||
1 | 6 | e | 3 | 13.72 | SŁOMKA Alicja | TL ROW Rybnik | 1999 | U16 | SL | -0.1 | IV | |||||||||
2 | 8 | e | 3 | 13.81 | ŁYZNIAK Magdalena | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | -0.1 | V | |||||||||
3 | 9 | e | 3 | 13.91 | PARZYCH Weronika | RMKS Rybnik | 2000 | U14 | SL | -0.1 | V | |||||||||
4 | 14 | e | 3 | 14.45 | KOWALSKA Weronika | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -0.1 | V | |||||||||
1 | 5 | e | 4 | 13.67 | KRACHULEC Zuzanna | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | +0.9 | IV | # | ||||||||
2 | 10 | e | 4 | 14.03 | KOT Natalia | LUKS Dwójka Namysłów | 1999 | U16 | OP | +0.9 | V | |||||||||
3 | 13 | e | 4 | 14.45 | PRZYBYŁA Anna | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | +0.9 | V | |||||||||
4 | 15 | e | 4 | 14.65 | PRENCEL Aleksandra | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | +0.9 | -- | |||||||||
5 | 16 | e | 4 | 14.66 | NIEWIADOMSKA Wiktoria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | +0.9 | -- | # | ||||||||
6 | 17 | e | 4 | 14.67 | LISIAK Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | +0.9 | -- | |||||||||
1 | 12 | e | 5 | 14.44 | MROCHEŃ Justyna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U16 | OP | +0.1 | V | # | ||||||||
2 | 18 | e | 5 | 14.72 | RUDZIŃSKA Małgorzata | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | +0.1 | -- | |||||||||
3 | 19 | e | 5 | 14.89 | TREJDA Joanna | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | +0.1 | -- | |||||||||
4 | 20 | e | 5 | 15.15 | GAJ Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | +0.1 | -- | |||||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.74 | SUROWIECKA Justyna | LUKS Zabrzeg | 1998 | U16 | SL | +0.2 | II | HOMA Wioleta # | Z/1226/14 | 2016 | 3 | |||||
2 | 2 | f | 1 | 13.09 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | +0.2 | III | BIELA Marek # | Z/0307/15 | 2023 | 1 | |||||
3 | 3 | f | 1 | 13.18 | MIĘKIŃSKA Magdalena | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | +0.2 | III | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0652/15 | 2021 | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 13.52 | JABŁOŃSKA Julia | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | +0.2 | IV | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 13.57 | KOWALSKA Małgorzata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | +0.2 | IV | # | ||||||||
6 | 6 | f | 1 | 13.61 | SŁOMKA Alicja | TL ROW Rybnik | 1999 | U16 | SL | +0.2 | IV | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 13.63 | KRACHULEC Zuzanna | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | +0.2 | IV | # | ||||||||
8 | 8 | f | 1 | 13.83 | ŁYZNIAK Magdalena | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | +0.2 | V | |||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 41.11 | WĘGLARZ Natalia | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 41.71 | SZYMKOWICZ Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U16 | OP | II | B.D. # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 41.98 | ZAWRONEK Natalia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | II | B.D. | |||||||||
4 | 5 | s | 1 | 43.38 | KOZIOŁ Paulina | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1998 | U16 | SL | III | ||||||||||
5 | 18 | s | 1 | 49.93 | CZARNOWSKA Natalia | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
1 | 4 | s | 2 | 43.36 | KUZAK Adrianna | MCKiS Jaworzno # | 1998 | U16 | SL | III | KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | Z/1407/14 | 2024 | BEZ | ||||||
2 | 7 | s | 2 | 44.11 | BANA¦ Joanna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | III | B.D. | |||||||||
3 | 11 | s | 2 | 46.12 | DZIEDZIC Katarzyna | LUKS Zabrzeg | 1998 | U16 | SL | IV | ||||||||||
1 | 6 | s | 3 | 43.99 | DREWIENKOWSKA Kaja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U16 | OP | III | ||||||||||
2 | 8 | s | 3 | 44.84 | RUSIN Anna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
3 | 9 | s | 3 | 45.26 | KOPKA Marcelina | SRS Kondycja Piaseczno # | 1998 | U16 | MZ | IV | B.D. # | Z/0511/14 | 2021 | |||||||
4 | 14 | s | 3 | 47.40 | SZARPAK Aleksandra | RMKS Rybnik | 1998 | U16 | SL | V | ||||||||||
1 | 10 | s | 4 | 46.07 | CISZEWSKA Ewelina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
2 | 12 | s | 4 | 46.77 | WAŁĘGA Natalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
3 | 15 | s | 4 | 48.11 | GAJOWY Magdalena | KB MOSiR Jastrzębie | 1998 | U16 | SL | V | ||||||||||
4 | 16 | s | 4 | 48.34 | MICHALSKA Monika | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | V | # | |||||||||
1 | 13 | s | 5 | 46.92 | RAŻAKOWSKA Małgorzata | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
2 | 17 | s | 5 | 49.10 | ZALEJSKA Monika | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
3 | 19 | s | 5 | 51.62 | SZYMKO Wiktoria | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 15.50 | WŁOCHOWICZ Dominika | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U16 | OP | +0.9 | II | # | ||||||||
2 | 2 | e | 1 | 16.07 | GONDEK Zuzanna | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | +0.9 | III | # | ||||||||
3 | 3 | e | 1 | 16.43 | LUDWISZEWSKA Sylwia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | +0.9 | III | |||||||||
4 | 4 | e | 1 | 16.69 | HAJDASZ Aleksandra | LUKS Podium Kup | 1998 | U16 | OP | +0.9 | III | # | ||||||||
5 | 5 | e | 1 | 16.80 | BIOŁY Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U16 | OP | +0.9 | IV | B.D. | ||||||||
6 | 6 | e | 1 | 17.16 | RZˇD Olimpia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | +0.9 | IV | # | ||||||||
7 | 8 | e | 1 | 17.31 | LEPA Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | +0.9 | IV | # | ||||||||
1 | 7 | e | 2 | 17.25 | KRAWCZYK Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 1998 | U16 | MA | +0.1 | IV | |||||||||
2 | 9 | e | 2 | 17.88 | REKIEL Anna | UKS-MOS Opole | 1999 | U16 | OP | +0.1 | V | B.D. | ||||||||
3 | 10 | e | 2 | 18.07 | WOLNIACZYK Alicja | LUKS Podium Kup | 1998 | U16 | OP | +0.1 | V | B.D. | BEZ | |||||||
4 | 11 | e | 2 | 18.41 | LIS Milena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | +0.1 | V | |||||||||
5 | 12 | e | 2 | 20.27 | MACHNER Matylda | UKS-MOS Opole | 1999 | U16 | OP | +0.1 | -- | |||||||||
1 | 1 | f | 1 | 15.47 | WŁOCHOWICZ Dominika | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U16 | OP | +0.4 | II | # | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 15.89 | GONDEK Zuzanna | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | +0.4 | III | # | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 16.53 | KRAWCZYK Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 1998 | U16 | MA | +0.4 | III | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 16.62 | BIOŁY Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U16 | OP | +0.4 | III | B.D. | ||||||||
5 | 5 | f | 1 | 16.91 | HAJDASZ Aleksandra | LUKS Podium Kup | 1998 | U16 | OP | +0.4 | IV | # | ||||||||
6 | 6 | f | 1 | 17.05 | RZˇD Olimpia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | +0.4 | IV | # | ||||||||
7 | 7 | f | 1 | 17.17 | LEPA Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | +0.4 | IV | # | ||||||||
f | 1 | DNF | LUDWISZEWSKA Sylwia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | +0.4 | -- | |||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 47.05 | KOKOT Honorata | LKS Pszczyna | 1999 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 47.55 | HAJDASZ Aleksandra | LUKS Podium Kup | 1998 | U16 | OP | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 47.87 | KWA¦NIAK Oliwia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | III | B.D. | ||||||||||
4 | s | 1 | 47.93 | BORYS Katarzyna | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 48.85 | GONDEK Zuzanna | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 49.16 | BIOŁY Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U16 | OP | III | B.D. | ||||||||||
2 | s | 2 | 51.15 | WOLNIACZYK Alicja | LUKS Podium Kup | 1998 | U16 | OP | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 2 | 51.36 | KRYSZTOFORSKA Angelika | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U16 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 2 | 54.65 | DROZDEK Natalia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1998 | U16 | OP | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 57.00 | OSTROWICZ Dominika | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 11.51 | FIEDEŃ Natan | LKS Pszczyna | 1998 | U16 | SL | +0.5 | III | |||||||||
2 | 5 | e | 1 | 11.80 | SZYDŁO Mateusz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1998 | U16 | SL | +0.5 | IV | |||||||||
3 | 6 | e | 1 | 11.83 | DZIDA Paweł | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | +0.5 | IV | KRUPA Iwona # | Z/0121/15 | 2024 | 1 | |||||
4 | 8 | e | 1 | 11.89 | DOBOSZ Igor | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | +0.5 | IV | |||||||||
5 | 10 | e | 1 | 12.03 | KALINOWSKI Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | +0.5 | IV | |||||||||
1 | 1 | e | 2 | 11.49 | POCZĘTY Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | +1.6 | III | # | ||||||||
2 | 3 | e | 2 | 11.72 | STEFANOWICZ Kamil | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | +1.6 | III | |||||||||
3 | 4 | e | 2 | 11.79 | BŁAŻKOWSKI Artur | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | +1.6 | IV | |||||||||
1 | 11 | e | 3 | 12.08 | MAZUR Mateusz | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | +1.1 | IV | |||||||||
2 | 12 | e | 3 | 12.16 | PIGUŁA Mateusz | MKS-MOS Katowice | 1998 | U16 | SL | +1.1 | IV | B.D. | BEZ | |||||||
3 | 13 | e | 3 | 12.35 | PAWLIK Tomasz | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | +1.1 | V | |||||||||
4 | 16 | e | 3 | 12.77 | NARIMANY KOJOUR Ario | MKS-MOS Katowice | 1998 | U16 | SL | +1.1 | -- | |||||||||
5 | 17 | e | 3 | 13.05 | PIWCZYK Piotr | MKS-MOS Katowice | 1998 | U16 | SL | +1.1 | -- | |||||||||
1 | 18 | e | 4 | 13.28 | BˇK Artur | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
2 | 19 | e | 4 | 13.37 | BARAN Jakub | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | 0.0 | -- | # | ||||||||
3 | 20 | e | 4 | 13.38 | HALUCH Dominik | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
4 | 21 | e | 4 | 13.44 | SADOWSKI Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | 0.0 | -- | # | ||||||||
1 | 7 | e | 5 | 11.86 | JANCZURA Stanisław | LZS KL Kotwica Brzeg # | 1998 | U16 | OP | +1.9 | IV | |||||||||
2 | 9 | e | 5 | 11.96 | POLECHOŃSKI Mariusz Aleksander | LUKS Podium Kup | 1998 | U16 | OP | +1.9 | IV | |||||||||
3 | 14 | e | 5 | 12.43 | PALUSZEK Michał | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1999 | U16 | OP | +1.9 | V | # | ||||||||
4 | 15 | e | 5 | 12.62 | KRUPA Fabian | LUKS Podium Kup | 1999 | U16 | OP | +1.9 | V | # | ||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.39 | FIEDEŃ Natan | LKS Pszczyna | 1998 | U16 | SL | +1.7 | III | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 11.42 | POCZĘTY Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | +1.7 | III | # | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 11.49 | SZYDŁO Mateusz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1998 | U16 | SL | +1.7 | III | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 11.62 | DZIDA Paweł | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | +1.7 | III | KRUPA Iwona # | Z/0121/15 | 2024 | 1 | |||||
5 | 5 | f | 1 | 11.68 | JANCZURA Stanisław | LZS KL Kotwica Brzeg # | 1998 | U16 | OP | +1.7 | III | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 11.69 | DOBOSZ Igor | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | +1.7 | III | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 11.80 | STEFANOWICZ Kamil | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | +1.7 | IV | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 11.93 | BŁAŻKOWSKI Artur | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | +1.7 | IV | |||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 37.08 | SZYDŁO Mateusz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1998 | U16 | SL | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 37.53 | SZYMAŃSKI Mateusz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | III | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 38.20 | KOZŁOWSKI Przemysław | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | III | B.D. PRENCEL Piotr # | , Z/0326/14 | , 2024 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 38.64 | WO¬NICA Patryk | UKS 5 Plus Rydułtowy | 1998 | U16 | SL | III | # | |||||||||
1 | 6 | s | 2 | 39.11 | SOCHIERA Patryk | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
2 | 7 | s | 2 | 39.96 | CHEŁCZYŃSKI Norbert | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | IV | BONK Stanisław # | |||||||||
3 | 8 | s | 2 | 40.19 | ORLIKOWSKI Mateusz | LUKS Namysłów # | 1999 | U16 | OP | IV | # | |||||||||
4 | 9 | s | 2 | 40.79 | ZALASIŃSKI Wiktor | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | V | ||||||||||
1 | 5 | s | 3 | 38.94 | MAKSYMOWICZ Bartłomiej | GKS Piast Gliwice | 1998 | U16 | SL | III | CZECH Klaus | BEZ | ||||||||
2 | 10 | s | 3 | 41.32 | BOJCZUK Krzysztof | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | V | ||||||||||
3 | 11 | s | 3 | 41.60 | KUBACKI Wojciech | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
4 | 12 | s | 3 | 42.69 | WOLNIK Krzysztof | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
5 | 13 | s | 3 | 44.49 | STANISZEWSKI Kamil | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 16.46 | WELKE Michał | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1998 | U16 | OP | +1.8 | III | # | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 16.68 | BUCHERT Filip | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U16 | OP | +1.8 | III | # | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 16.86 | NEUBERT Patryk | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1998 | U16 | OP | +1.8 | III | # | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 17.30 | TRZASKOWSKI Mikołaj | LUKS Podium Kup | 1998 | U16 | OP | +1.8 | IV | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 18.33 | WANDZEL Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | +1.8 | V | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 20.27 | PAJˇK Rafał | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | +1.8 | -- | HOMA Wioleta B.D. | Z/0363/15 | 2023 | ||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 40.40 | ROLLIK Dawid | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 41.86 | SZTANDERSKI Kamil | TS AKS Chorzów # | 1998 | U16 | SL | III | B.D. # | Z/0680/14 | 2019 | 1 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 41.88 | BUCHERT Filip | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U16 | OP | III | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 43.22 | TRZASKOWSKI Mikołaj | LUKS Podium Kup | 1998 | U16 | OP | IV | ||||||||||
1 | 5 | s | 2 | 44.30 | GŁOWACKI Mateusz | UKS-MOS Opole | 1998 | U16 | OP | IV | ||||||||||
2 | 6 | s | 2 | 46.84 | JARCZOK Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | -- | JARCZOK Miłosz # | Z/0361/15 | 1 | |||||||
3 | 7 | s | 2 | 47.03 | NEUBERT Patryk | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1998 | U16 | OP | -- | # | |||||||||
4 | 8 | s | 2 | 49.34 | SZYBOL Krzysztof | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1998 | U16 | OP | -- | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/1351/14 | 2014 | BEZ | ||||||
5 | 9 | s | 2 | 55.42 | PIECZARA Wojciech | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1998 | U16 | OP | -- | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.0259530544281 sekund |