Rzeszów 11 - 13.02.2022 PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U20 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 7.40 | NIEMCZYK Magdalena | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2003 | U20 | PK | -- | KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek | Z/0352/17 | 2024 | 2 | LDK! | KNF KN SKN OSU | ||||
2 | 6 | e | 1 | 7.75 | TYLAK Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U20 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław | 3 | LDK! | OSU KN B | ||||||
3 | 13 | e | 1 | 7.82 | BARCEWICZ Daria | AZS Łódź | 2003 | U20 | LD | -- | # | SKN KN B | ||||||||
4 | 18 | e | 1 | 8.03 | CICHY Laura | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | U20 | SL | -- | PILAREK Sławomir B.D. | , Z/2407/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
5 | 23 | e | 1 | 8.32 | ZDROJEWSKA Wiktoria | LKS Lubawa | 2004 | U20 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek # | Z/0071/18 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
6 | 24 | e | 1 | 8.53 | BARYŁA Nikola | KS Team Baryła Gorzów | 2004 | U20 | LB | -- | B.D. | Z/4764/19 | 2023 | |||||||
1 | 2 | e | 2 | 7.47 | PUZIO Dorota | GKS Start Długołęka | 2003 | U20 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/0251/17 | 2024 | KNF KN SKN OSU | ||||||
2 | 5 | e | 2 | 7.73 | WÓJCIK Natalia | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U20 | WP | -- | MANTYK Łukasz # | Z/0304/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
3 | 9 | e | 2 | 7.79 | PIASZCZYŃSKA Ewa | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U20 | WP | -- | WALCZAK Michał # | Z/1077/18 | 2024 | LDK! | KNF OSU KN B | |||||
4 | 10 | e | 2 | 7.79 | LÜDTKE Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U20 | DS | -- | WOSIEK Jacek | 4 | LDK! | OSU KN B | ||||||
5 | 14 | e | 2 | 7.87 | STEMPKOWSKA Kamila | AZS UMCS Lublin | 2004 | U20 | LU | -- | PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej | LDK! | SKN KN B | |||||||
6 | 17 | e | 2 | 7.98 | STRUGIŃSKA Oliwia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U20 | PM | -- | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/0193/17 | 2023 | 3 | LDK! | OSU KN B | ||||
1 | 4 | e | 3 | 7.67 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U20 | PM | -- | RATAJCZAK Maciej | Z/4615/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
2 | 11 | e | 3 | 7.81 | ŁYSKOWKA Maja | AZS UMCS Lublin | 2004 | U20 | LU | -- | MARUSZEWSKI Piotr | Z/4909/19 | 2023 | LDK! | KN B | |||||
3 | 12 | e | 3 | 7.81 | GAWEŁ Martyna | LKS Stal Mielec | 2004 | U20 | PK | -- | TORBA Agnieszka | 2 | LDK! | SKN OSU KN B | ||||||
4 | 15 | e | 3 | 7.94 | ŻABSKA Emilia | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U20 | DS | -- | SKRZYPIŃSKI Jacek | Z/1259/18 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
5 | 19 | e | 3 | 8.10 | UŁASIK Julia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U20 | WP | -- | LDK! | |||||||||
6 | 22 | e | 3 | 8.30 | NEUMANN Sophia | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | U20 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
1 | 3 | e | 4 | 7.56 | DZIAMSKA Julia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U20 | WP | -- | OSIK Tadeusz B.D. | Z/0868/15 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
2 | 7 | e | 4 | 7.76 | OŻGA Weronika | LKS Górnik Wałbrzych | 2003 | U20 | DS | -- | ULIASZ Małgorzata | 3 | LDK! | SKN OSU KN B | ||||||
3 | 8 | e | 4 | 7.79 | PIERÓG Agata | MKL Szczecin | 2003 | U20 | ZP | -- | B.D. # | LDK! | OSU KN B | |||||||
4 | 16 | e | 4 | 7.98 | KRAUZE Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U20 | DS | -- | SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek | 3 | LDK! | OSU KN B | ||||||
5 | 20 | e | 4 | 8.11 | CHOJNACKA Klaudia | MKS Bank BS Płońsk | 2003 | U20 | MZ | -- | WIŚNIEWSKI Zbigniew | 3 | LDK! | |||||||
6 | 21 | e | 4 | 8.12 | BARTCZAK Anna | AZS-AWF Gorzów | 2004 | U20 | LB | -- | LDK! | |||||||||
1 | f | 1 | 7.37 | NIEMCZYK Magdalena | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2003 | U20 | PK | -- | KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek | Z/0352/17 | 2024 | 2 | LDK! | KNF KN SKN OSU | |||||
2 | f | 1 | 7.42 | PUZIO Dorota | GKS Start Długołęka | 2003 | U20 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/0251/17 | 2024 | KNF KN SKN OSU | |||||||
3 | f | 1 | 7.54 | DZIAMSKA Julia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U20 | WP | -- | OSIK Tadeusz B.D. | Z/0868/15 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
4 | f | 1 | 7.57 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U20 | PM | -- | RATAJCZAK Maciej | Z/4615/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
5 | f | 1 | 7.71 | WÓJCIK Natalia | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U20 | WP | -- | MANTYK Łukasz # | Z/0304/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
6 | f | 1 | 7.77 | TYLAK Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U20 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław | 3 | LDK! | OSU KN B | |||||||
6 | f | 1 | 7.77 | OŻGA Weronika | LKS Górnik Wałbrzych | 2003 | U20 | DS | -- | ULIASZ Małgorzata | 3 | LDK! | SKN OSU KN B | |||||||
8 | f | 1 | 7.82 | PIERÓG Agata | MKL Szczecin | 2003 | U20 | ZP | -- | B.D. # | LDK! | OSU KN B | ||||||||
1 | f | 2 | 7.68 | PIASZCZYŃSKA Ewa | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U20 | WP | -- | WALCZAK Michał # | Z/1077/18 | 2024 | LDK! | KNF OSU KN B | ||||||
2 | f | 2 | 7.77 | LÜDTKE Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U20 | DS | -- | WOSIEK Jacek | 4 | LDK! | OSU KN B | |||||||
3 | f | 2 | 7.78 | ŁYSKOWKA Maja | AZS UMCS Lublin | 2004 | U20 | LU | -- | MARUSZEWSKI Piotr | Z/4909/19 | 2023 | LDK! | KN B | ||||||
4 | f | 2 | 7.78 | BARCEWICZ Daria | AZS Łódź | 2003 | U20 | LD | -- | # | SKN KN B | |||||||||
5 | f | 2 | 7.90 | ŻABSKA Emilia | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U20 | DS | -- | SKRZYPIŃSKI Jacek | Z/1259/18 | 2024 | LDK! | KN B | ||||||
6 | f | 2 | 8.10 | KRAUZE Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U20 | DS | -- | SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek | 3 | LDK! | OSU KN B | |||||||
f | 2 | DNF | GAWEŁ Martyna | LKS Stal Mielec | 2004 | U20 | PK | -- | TORBA Agnieszka | 2 | LDK! | SKN OSU KN B | ||||||||
f | 2 | DQ | STEMPKOWSKA Kamila | AZS UMCS Lublin | 2004 | U20 | LU | -- | PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej | LDK! | SKN KN B | |||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 24.07 | NIEMCZYK Magdalena | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2003 | U20 | PK | I | KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek | Z/0352/17 | 2024 | 2 | LDK! | KNF KN SKN OSU | ||||
2 | 10 | e | 1 | 25.47 | GAWEŁ Martyna | LKS Stal Mielec | 2004 | U20 | PK | II | TORBA Agnieszka | 2 | LDK! | SKN OSU KN B | ||||||
3 | 12 | e | 1 | 25.79 | LÜDTKE Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U20 | DS | II | WOSIEK Jacek | 4 | LDK! | OSU KN B | ||||||
4 | 14 | e | 1 | 26.37 | STASIK Nicole | MKS Czechowice-Dziedzice | 2004 | U20 | SL | III | # | LDK! | OSU | |||||||
1 | 2 | e | 2 | 24.35 | DZIAMSKA Julia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U20 | WP | I | OSIK Tadeusz B.D. | Z/0868/15 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
2 | 5 | e | 2 | 25.05 | GUZOWSKA Martyna | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U20 | SL | II | PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander | , Z/4476/15 | , 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
3 | 15 | e | 2 | 26.43 | SIENKIEWICZ Marianna | AKL Ursynów Warszawa | 2003 | U20 | MZ | III | KĘDZIORA Robert B.D. # | Z/5423/18 | 2023 | |||||||
4 | 20 | e | 2 | 27.15 | NEUMANN Sophia | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | U20 | MZ | III | LDK! | |||||||||
e | 2 | DQ | KRAUZE Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U20 | DS | -- | SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek | 3 | LDK! | OSU KN B | ||||||||
1 | 3 | e | 3 | 24.41 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U20 | PM | I | RATAJCZAK Maciej | Z/4615/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
2 | 9 | e | 3 | 25.42 | STRUGIŃSKA Oliwia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U20 | PM | II | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/0193/17 | 2023 | 3 | LDK! | OSU KN B | ||||
3 | 11 | e | 3 | 25.55 | DEJA Liwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U20 | KP | II | # | LDK! | ||||||||
4 | 13 | e | 3 | 25.91 | NOWAK Natalia | AZS Łódź | 2004 | U20 | LD | II | KN B | |||||||||
5 | 21 | e | 3 | 29.17 | KALEMBA Wiktoria | AL Międzyzdroje | 2003 | U20 | ZP | -- | BŁOCIAN Rafał B.D. # | Z/5303/15 | 2022 | |||||||
1 | 4 | e | 4 | 24.84 | PUZIO Dorota | GKS Start Długołęka | 2003 | U20 | DS | I | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/0251/17 | 2024 | KNF KN SKN OSU | ||||||
2 | 8 | e | 4 | 25.41 | BARCEWICZ Daria | AZS Łódź | 2003 | U20 | LD | II | # | SKN KN B | ||||||||
3 | 17 | e | 4 | 26.87 | CHOJNACKA Klaudia | MKS Bank BS Płońsk | 2003 | U20 | MZ | III | WIŚNIEWSKI Zbigniew | 3 | LDK! | |||||||
4 | 18 | e | 4 | 27.02 | ŻABSKA Emilia | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U20 | DS | III | SKRZYPIŃSKI Jacek | Z/1259/18 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
1 | 6 | e | 5 | 25.23 | GREINER Olivia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U20 | OP | II | LACH Magdalena | Z/1145/20 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
2 | 7 | e | 5 | 25.37 | TKOCZ Zofia | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U20 | SL | II | B.D. PRENCEL Piotr | , Z/2281/17 | , 2024 | LDK! | SKN KN B | |||||
3 | 16 | e | 5 | 26.75 | SITEK Zuzanna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U20 | DS | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||
4 | 19 | e | 5 | 27.09 | BALON Nicola | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U20 | LB | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 56.34 | GUZOWSKA Martyna | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U20 | SL | I | PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander | , Z/4476/15 | , 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
2 | 10 | e | 1 | 58.80 | SKIMINA Emilia | KS AZS AWF Kraków | 2004 | U20 | MA | II | GIZA Andrzej GIZA Maciej | , Z/0274/18 | , 2022 | LDK! | OSU KN B | |||||
3 | 12 | e | 1 | 58.98 | SAMIEC-TALAR Karolina | MKS MOS Wrocław | 2004 | U20 | DS | II | KUCZA Roman B.D. | 3 | LDK! | OSU KN B | ||||||
4 | 20 | e | 1 | 62.82 | BOROWIEC Natalia | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2004 | U20 | LD | IV | ||||||||||
5 | 22 | e | 1 | 64.23 | KOWALSKA Justyna | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U20 | MZ | IV | CZYŻ Maciej | Z/2219/16 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
1 | 2 | e | 2 | 56.82 | KUŹMIŃSKA Justyna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2004 | U20 | SL | II | MORKA Piotr | Z/1004/18 | 2024 | 3 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||
2 | 4 | e | 2 | 56.98 | BREZA Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U20 | PM | II | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/3826/18 | 2024 | 3 | LDK! | OSU KN B | ||||
3 | 8 | e | 2 | 57.90 | SZYMKOWIAK Zofia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U20 | WP | II | B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. | , Z/0221/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 19 | e | 2 | 61.33 | WOJTUŃ Martyna | CWKS Resovia Rzeszów | 2003 | U20 | PK | III | B.D. | OSU | ||||||||
5 | 21 | e | 2 | 63.92 | PINKOSZ Julia | MKS MOS Wrocław | 2004 | U20 | DS | IV | SKRZYPIŃSKI Jacek | Z/1335/19 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 7 | e | 3 | 57.85 | WOŁCZAK Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U20 | LB | II | PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian | Z/0727/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
2 | 13 | e | 3 | 59.22 | TROCHOLEPSZA Martyna | AZS-AWF Gorzów # | 2004 | U20 | LB | III | GOŚCINIAK Marcin B.D. PAPUGA Sebastian | , Z/0297/17 | , 2024 | LDK! | KNF OSU KN B | |||||
3 | 14 | e | 3 | 59.41 | MISIAK Michalina | OKS Start Otwock | 2004 | U20 | MZ | III | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. # | , Z/2934/17 | , 2024 | LDK! | KN B | |||||
4 | 18 | e | 3 | 60.97 | JAROCKA Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U20 | PM | III | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/1172/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 23 | e | 3 | 65.11 | BROŻEK Oliwia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U20 | MA | -- | LDK! | |||||||||
1 | 5 | e | 4 | 57.38 | LIS Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U20 | WN | II | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | , Z/3311/17 | , 2024 | 3 | LDK! | OSU KN B | ||||
2 | 9 | e | 4 | 58.51 | LEWANDOWSKA Wiktoria | KS Żeglina Sieradz | 2004 | U20 | LD | II | NOWAK Mieczysław | Z/3529/18 | 2023 | 3 | SKN KN B | |||||
3 | 11 | e | 4 | 58.88 | NOWAK Nadia | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U20 | DS | II | KOBIAŁKA Kamil | Z/2695/18 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 16 | e | 4 | 59.79 | SĘCZEK Martyna | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2004 | U20 | LD | III | WASIAK Jarosław | Z/5149/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
1 | 3 | e | 5 | 56.91 | DAMS Wiktoria | AZS-AWF Gorzów # | 2003 | U20 | LB | II | PAPUGA Sebastian B.D. | Z/0414/17 | 2024 | LDK! | SKN KN B | |||||
2 | 6 | e | 5 | 57.72 | GOŚCINIAK Marcelina | MKL Jarocin | 2004 | U20 | WP | II | GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz | , Z/0688/19 | , 2023 | 3 | LDK! | OSU KN B | ||||
3 | 15 | e | 5 | 59.56 | OSTROWSKA Anna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U20 | KP | III | MARCINIAK Roman # | Z/0168/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
4 | 17 | e | 5 | 60.54 | MAJKUT Kinga | CWKS Resovia Rzeszów | 2003 | U20 | PK | III | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | e | 1 | 2:14.66 | HAJDUK Zuzanna | KS AZS AWF Kraków | 2004 | U20 | MA | II | SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej | , Z/2054/18 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
2 | 7 | e | 1 | 2:15.18 | WÓJCIK Alicja | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U20 | SL | II | SZCZYRK Janusz B.D. B.D. # | , Z/1162/17 | , 2023 | LDK! | SKN OSU KN B | |||||
3 | 8 | e | 1 | 2:15.69 | TWARDOWSKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U20 | WN | II | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | , Z/2580/17 | , 2024 | 3 | LDK! | OSU KN B | ||||
4 | 11 | e | 1 | 2:22.00 | BIGUS Wiktoria | CWKS Resovia Rzeszów # | 2003 | U20 | PK | III | MARSZAŁEK Tomasz KOWAL Piotr B.D. | , Z/1763/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
5 | 13 | e | 1 | 2:31.15 | KUPISZEWSKA Beata | MKS Stal Nowa Dęba | 2004 | U20 | PK | IV | ŻAK Dariusz | Z/0602/18 | 2023 | 4 | LDK! | |||||
1 | 1 | e | 2 | 2:13.39 | WRÓBEL Wiktoria | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U20 | MZ | II | CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. B.D. | Z/0212/18 | 2023 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
2 | 5 | e | 2 | 2:15.01 | ŚWIRBUTOWICZ Julia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2003 | U20 | LB | II | LDK! | KN B | ||||||||
3 | 6 | e | 2 | 2:15.02 | ŁUSZCZ Martyna | KS Komunalni Sanok | 2004 | U20 | PK | II | DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej | Z/2275/17 | 2022 | 3 | LDK! | KN B | ||||
4 | 12 | e | 2 | 2:22.37 | CIEPAŁ Natasza | MKS Polonia Warszawa | 2003 | U20 | MZ | III | ||||||||||
e | 2 | DNF | GAŁUZA Marta | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | U20 | MZ | -- | ||||||||||||
1 | 2 | e | 3 | 2:13.82 | STRZEŻYSZ Małgorzata | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | U20 | MZ | II | WRONA Grzegorz B.D. | Z/5070/18 | 2024 | KN B | ||||||
2 | 4 | e | 3 | 2:14.74 | KRAWCZYŃSKA Martyna | KS Prefbet-Sonarol | 2004 | U20 | PD | II | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/4033/18 | 2024 | LDK! | KN SKN OSU KN B | |||||
3 | 9 | e | 3 | 2:17.09 | TUREK Zuzanna | KU AZS PWSZ w Tarnowie # | 2003 | U20 | MA | II | WAŁASZEK Jarosław # | Z/2866/21 | 2024 | KN B | ||||||
4 | 10 | e | 3 | 2:21.74 | MAGDOŃ Alicja | CWKS Resovia Rzeszów | 2004 | U20 | PK | III | ŁACHETA Grażyna | 3 | LDK! | KN B | ||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:34.34 | ŚCISŁOWSKA Julia | KS SMS Szklarska Poręba | 2003 | U20 | DS | II | ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. | Z/1198/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
2 | 2 | s | 1 | 4:35.12 | RĘBACZ Paulina | KS Żeglina Sieradz | 2004 | U20 | LD | II | NOWAK Mieczysław | Z/4077/17 | 2024 | 3 | KNF KN B | |||||
3 | 3 | s | 1 | 4:35.47 | STEMPNIAK Paulina | KS Energetyk Poznań | 2004 | U20 | WP | II | GRENDA Jan | Z/1642/18 | 2024 | LDK! | KN OSU KN B | |||||
4 | 4 | s | 1 | 4:36.46 | WOJTKOWIAK Wiktoria | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U20 | WP | II | BYTNIEWSKI Szymon B.D. # | Z/1891/19 | 2024 | LDK! | SKN OSU KN B | |||||
5 | 5 | s | 1 | 4:39.49 | URBANIAK Kalina | KS Energetyk Poznań | 2004 | U20 | WP | II | B.D. GRENDA Jan | , Z/1531/17 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
6 | 6 | s | 1 | 4:40.28 | NOWAKOWSKA Katarzyna | AML Słupsk | 2003 | U20 | PM | II | RUMIŃSKI Wojciech B.D. | Z/2544/18 | 2024 | KN B | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 4:41.43 | PRZĄDKA Wiktoria | LKS Pszczyna | 2003 | U20 | SL | II | HELBIK Joachim | Z/1186/18 | 2023 | 2 | LDK! | KN B | ||||
8 | 9 | s | 1 | 4:46.36 | LIZIŃSKA Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U20 | DS | III | WOSIEK Jacek # | Z/4420/18 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
9 | 10 | s | 1 | 4:48.01 | KARPIUK Małgorzata | KS Podlasie Białystok | 2003 | U20 | PD | III | MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # | Z/0431/18 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
10 | 11 | s | 1 | 4:48.32 | KAROLCZUK Aleksandra | BKS Bydgoszcz # | 2004 | U20 | KP | III | MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian | , Z/1433/18 | , 2024 | LDK! | KN B | |||||
11 | 12 | s | 1 | 4:52.30 | KURASZ Justyna | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U20 | WP | III | BYTNIEWSKI Szymon B.D. | Z/4898/18 | 2024 | KN B | ||||||
1 | 8 | s | 2 | 4:44.48 | MUSIELAK Jagoda | MKS Juvenia Puszczykowo | 2004 | U20 | WP | III | CHMIELARZ Lucyna # | Z/1944/19 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
2 | 13 | s | 2 | 4:56.33 | WIATRZYK Ewa | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 2003 | U20 | LU | III | WAWRZUSISZYN Tomasz | Z/4925/18 | 2024 | BEZ | ||||||
3 | 14 | s | 2 | 4:59.82 | OSOWIEC Nicola | MKS Czechowice-Dziedzice | 2004 | U20 | SL | IV | JARCZOK Miłosz | Z/2033/18 | 2024 | 3 | LDK! | OSU KN B | ||||
4 | 15 | s | 2 | 4:59.91 | FAŁDROWICZ Dorota | RLTL Optima Radom | 2003 | U20 | MZ | IV | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. | , Z/0389/17 | , 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 16 | s | 2 | 5:01.02 | MITRASZEWSKA Kalina | Ducla Academy Warszawa | 2004 | U20 | MZ | IV | DUKLANOWSKI Hubert | Z/4879/21 | 2024 | |||||||
6 | 17 | s | 2 | 5:03.97 | KUKUŁA Alicja | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 2004 | U20 | DS | IV | JANECZEK Jarosław # | Z/5885/21 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
7 | 18 | s | 2 | 5:04.65 | LOSY Anna | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2003 | U20 | WP | IV | ||||||||||
8 | 19 | s | 2 | 5:07.49 | KUŹNIAR Monika | CWKS Resovia Rzeszów | 2003 | U20 | PK | IV | KOWAL Piotr MAZUR Janusz B.D. | Z/4125/17 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
9 | 20 | s | 2 | 5:10.86 | CHMURA Anastazja | CWKS Resovia Rzeszów # | 2003 | U20 | PK | -- | KOWAL Piotr | Z/1225/20 | 2024 | |||||||
10 | 21 | s | 2 | 5:33.35 | JAŚKACZEK Julia | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U20 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.41 | MATUSZEWICZ Anna | MKL Toruń | 2003 | U20 | KP | M | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/3343/17 | 2024 | KNF KN SKN OSU | |||||||
2 | f | 1 | 5.63 | RUGOWSKA Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U20 | DS | II | KOBIAŁKA Kamil | Z/0742/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU KN B | ||||||
3 | f | 1 | 5.54 | KŁOSIŃSKA Anna | MKL Toruń # | 2003 | U20 | KP | II | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/2460/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN KN B | ||||||
4 | f | 1 | 5.47 | CYCHOL Katarzyna | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 2004 | U20 | PD | II | KOTOWSKI Jan | Z/1341/18 | 2022 | 3 | LDK! | KN B | |||||
5 | f | 1 | 5.39 | BEZULSKA Kinga | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2004 | U20 | LB | III | LDK! | ||||||||||
6 | f | 1 | 5.38 | MRUGAŁA Kamila | TS Wieliczanka Wieliczka | 2003 | U20 | MA | III | SKOCZEŃ Marcin | Z/2261/19 | 2024 | KN B | |||||||
7 | f | 1 | 5.33 | SIEWIERSKA Pola | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | U20 | MZ | III | GRALEWSKI Wojciech # | Z/2947/17 | 2024 | KN B | |||||||
8 | f | 1 | 5.32 | ŚLIWIAK Natalia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2004 | U20 | MA | III | SKOCZEŃ Marcin | Z/2126/18 | 2023 | 3 | KN B | ||||||
9 | f | 1 | 5.20 | ŚLIWA Julia | MOSM Tychy # | 2003 | U20 | SL | III | PRZYBYCIN Bogdan | Z/3182/16 | 2024 | LDK! | KN B | ||||||
10 | f | 1 | 5.15 | KOHUTEK Martyna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U20 | KP | III | |||||||||||
11 | f | 1 | 5.15 | GAWRYŚ Wiktoria | MKS-MOSM Bytom | 2003 | U20 | SL | III | JACYSZYN Lechosław | Z/1149/17 | 2022 | 2 | LDK! | KN B | |||||
12 | f | 1 | 5.00 | PALA Sonia | MKS Iskra Pszczyna | 2003 | U20 | SL | IV | BIELA Monika | Z/3771/17 | 2021 | 5 | |||||||
13 | f | 1 | 4.89 | SZEMPLIŃSKA Aleksandra | KS Ciechan Ciechanów # | 2004 | U20 | MZ | IV | MAJEWSKI Zbigniew | Z/2355/19 | 2024 | KN B | |||||||
14 | f | 1 | 4.50 | RYGIEL Oliwia | TL Athletics Jastrzębie | 2003 | U20 | SL | -- | CIEMAŁA Krystian | Z/11349/21 | 2024 | ||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 6.86 | BOGACZYŃSKI Igor | MKL Jarocin | 2003 | U20 | WP | -- | GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz | , Z/1779/18 | , 2024 | 2 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||
2 | 8 | e | 1 | 7.08 | GIZICKI Tomasz | RLTL Optima Radom | 2004 | U20 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur | Z/1092/19 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
3 | 13 | e | 1 | 7.13 | PETRUCZEŃKO Michał | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | U20 | MZ | -- | GRALEWSKI Wojciech # | Z/11654/21 | 2024 | |||||||
4 | 14 | e | 1 | 7.14 | GEREGA Bartosz | MKS Piast Głogów | 2004 | U20 | DS | -- | BIELAWA Przemysław | Z/0733/19 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
5 | 15 | e | 1 | 7.16 | STOJANOWSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U20 | PM | -- | RATAJCZAK Maciej | Z/0649/19 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 23 | e | 1 | 7.34 | NAPIERAJ Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2003 | U20 | LD | -- | ||||||||||
7 | 27 | e | 1 | 7.63 | KĘDZIERSKI Jan | UKS Czapla Białe Błota # | 2004 | U20 | KP | -- | KARNAS Zbigniew | Z/7685/21 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 1 | e | 2 | 6.86 | KOZELAN Hubert | AZS UMCS Lublin # | 2003 | U20 | LU | -- | MARUSZEWSKI Piotr B.D. # | Z/2635/17 | 2024 | KNF SKN OSU KN B | ||||||
2 | 10 | e | 2 | 7.11 | URBANEK Łukasz | TL Athletics Jastrzębie | 2003 | U20 | SL | -- | KN B | |||||||||
3 | 17 | e | 2 | 7.18 | PÓŁTORAK Seweryn | OKS Skra Warszawa # | 2003 | U20 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr B.D. | Z/1346/20 | 2024 | |||||||
4 | 18 | e | 2 | 7.18 | ZAWLIK Jakub | MKL Szczecin | 2004 | U20 | ZP | -- | IWIŃSKA Anna | Z/4147/18 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 19 | e | 2 | 7.20 | UŚCIŃSKI Kacper | OKS Skra Warszawa | 2004 | U20 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/4109/18 | 2023 | 4 | LDK! | OSU | ||||
6 | 24 | e | 2 | 7.38 | KĘDZIERSKI Mikołaj | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2003 | U20 | WP | -- | ||||||||||
7 | 28 | e | 2 | 7.67 | KARNAS Kacper | UKS Czapla Białe Błota | 2004 | U20 | KP | -- | KARNAS Zbigniew | Z/3127/18 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
1 | 3 | e | 3 | 6.95 | GRZĄKA Dawid | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U20 | WP | -- | WALCZAK Michał | Z/0168/20 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
2 | 4 | e | 3 | 7.01 | ŚLIWA Jakub | KS AZS UWM Olsztyn # | 2004 | U20 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/0226/18 | 2024 | SKN KN B | ||||||
3 | 9 | e | 3 | 7.10 | SADOWSKI Igor | WKS Wawel Kraków | 2003 | U20 | MA | -- | SZKOŁA Sebastian | OSU KN B | ||||||||
4 | 11 | e | 3 | 7.12 | CYGAN Wiktor | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U20 | SL | -- | MARMUR Stanisław | Z/0991/20 | 2024 | SKN KN B | ||||||
5 | 16 | e | 3 | 7.17 | OPUSZEWICZ Damian | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U20 | PM | -- | RATAJCZAK Maciej | Z/4125/19 | 2024 | |||||||
6 | 20 | e | 3 | 7.22 | TATARA Dawid | KL Lumel Zielona Góra # | 2004 | U20 | LB | -- | MANTYK Łukasz # | Z/3178/19 | 2024 | LDK! | KNF OSU | |||||
7 | 25 | e | 3 | 7.43 | PAŚ Dominik | KS AZS AWF Wrocław | 2003 | U20 | DS | -- | SKRZYPACZ Adrian B.D. | Z/0829/22 | 2024 | |||||||
1 | 5 | e | 4 | 7.02 | MAZUR Michał | MKL Szczecin | 2003 | U20 | ZP | -- | MŁYNARCZYK Marta # | LDK! | OSU KN B | |||||||
2 | 6 | e | 4 | 7.04 | NOWAK Jakub | CWKS Resovia Rzeszów | 2004 | U20 | PK | -- | MAZUR Janusz | Z/0736/19 | 2024 | OSU KN B | ||||||
3 | 7 | e | 4 | 7.05 | WASILCZYK Sebastian | SKS Feniks Siedlce | 2003 | U20 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał | Z/0107/22 | 2022 | |||||||
4 | 12 | e | 4 | 7.12 | SOSNA Seweryn | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U20 | PM | -- | RATAJCZAK Maciej | Z/0207/17 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
5 | 21 | e | 4 | 7.23 | MAZUR Jakub | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | U20 | MZ | -- | GRALEWSKI Wojciech # | Z/2636/21 | 2023 | |||||||
6 | 22 | e | 4 | 7.26 | MARUSA Maksymilian | KS AZS AWF Katowice # | 2004 | U20 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof | Z/5531/19 | 2024 | |||||||
7 | 26 | e | 4 | 7.55 | MICHALCZYK Dawid | KS Limanowa Forrest | 2004 | U20 | MA | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 6.79 | KOZELAN Hubert | AZS UMCS Lublin # | 2003 | U20 | LU | -- | MARUSZEWSKI Piotr B.D. # | Z/2635/17 | 2024 | KNF SKN OSU KN B | |||||||
2 | f | 1 | 6.82 | BOGACZYŃSKI Igor | MKL Jarocin | 2003 | U20 | WP | -- | GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz | , Z/1779/18 | , 2024 | 2 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
3 | f | 1 | 6.85 | GRZĄKA Dawid | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U20 | WP | -- | WALCZAK Michał | Z/0168/20 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
4 | f | 1 | 6.97 | MAZUR Michał | MKL Szczecin | 2003 | U20 | ZP | -- | MŁYNARCZYK Marta # | LDK! | OSU KN B | ||||||||
5 | f | 1 | 7.01 | NOWAK Jakub | CWKS Resovia Rzeszów | 2004 | U20 | PK | -- | MAZUR Janusz | Z/0736/19 | 2024 | OSU KN B | |||||||
6 | f | 1 | 7.03 | ŚLIWA Jakub | KS AZS UWM Olsztyn # | 2004 | U20 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/0226/18 | 2024 | SKN KN B | |||||||
7 | f | 1 | 7.09 | WASILCZYK Sebastian | SKS Feniks Siedlce | 2003 | U20 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał | Z/0107/22 | 2022 | ||||||||
8 | f | 1 | 7.10 | GIZICKI Tomasz | RLTL Optima Radom | 2004 | U20 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur | Z/1092/19 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
1 | f | 2 | 7.07 | CYGAN Wiktor | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U20 | SL | -- | MARMUR Stanisław | Z/0991/20 | 2024 | SKN KN B | |||||||
2 | f | 2 | 7.13 | SOSNA Seweryn | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U20 | PM | -- | RATAJCZAK Maciej | Z/0207/17 | 2024 | 4 | LDK! | ||||||
3 | f | 2 | 7.13 | PETRUCZEŃKO Michał | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | U20 | MZ | -- | GRALEWSKI Wojciech # | Z/11654/21 | 2024 | ||||||||
4 | f | 2 | 7.13 | STOJANOWSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U20 | PM | -- | RATAJCZAK Maciej | Z/0649/19 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 2 | 7.19 | SADOWSKI Igor | WKS Wawel Kraków | 2003 | U20 | MA | -- | SZKOŁA Sebastian | OSU KN B | |||||||||
6 | f | 2 | 7.23 | OPUSZEWICZ Damian | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U20 | PM | -- | RATAJCZAK Maciej | Z/4125/19 | 2024 | ||||||||
7 | f | 2 | 7.24 | URBANEK Łukasz | TL Athletics Jastrzębie | 2003 | U20 | SL | -- | KN B | ||||||||||
8 | f | 2 | 12.40 | GEREGA Bartosz | MKS Piast Głogów | 2004 | U20 | DS | -- | BIELAWA Przemysław | Z/0733/19 | 2024 | LDK! | KN B | ||||||
1 | 1 | w | 1 | 7.24 | JUNG Marcin | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U20 | DS | -- | KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz | , Z/4684/17 | , 2024 | LDK! | KNF OSU | 799 | ||||
2 | 6 | w | 1 | 7.51 | ORDYŁOWSKI Gustaw | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | U20 | MZ | -- | 710 | |||||||||
3 | 8 | w | 1 | 7.80 | GRZELAK Kornel | UKS Dziewiątka Kutno | 2004 | U20 | LD | -- | KUDŁA Jacek | Z/0722/19 | 2024 | 619 | ||||||
4 | 9 | w | 1 | 7.82 | SEWIŁO Eryk | MKLA Łęczyca | 2003 | U20 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław | Z/1468/18 | 2024 | 5 | 613 | |||||
5 | 10 | w | 1 | 8.00 | MICHALAK Michał | UKS Dziewiątka Kutno | 2004 | U20 | LD | -- | # | 560 | ||||||||
w | 1 | DQ | PRZYBYLSKI Oliwier | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U20 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz | Z/1347/18 | 2024 | LDK! | OSU KN B | 0 | ||||||
1 | 2 | w | 2 | 7.47 | BRZEZIŃSKI Artur | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U20 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz | Z/0636/18 | 2024 | KN OSU | 723 | |||||
2 | 3 | w | 2 | 7.48 | LINIEWICZ Patryk | MKS Osa Zgorzelec | 2004 | U20 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian | Z/0528/19 | 2023 | OSU | 719 | |||||
3 | 5 | w | 2 | 7.50 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U20 | PM | -- | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2023 | 2 | LDK! | KN B | 713 | |||
4 | 4 | w | 2 | 7.50 | MIŚKÓW Kasjan | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2003 | U20 | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof | Z/2885/18 | 2024 | LDK! | OSU KN B | 713 | ||||
5 | 7 | w | 2 | 7.69 | PACIOREK Marcel | GKS Wilga Garwolin | 2003 | U20 | MZ | -- | BUSZTA Stanisław | Z/4828/18 | 2024 | 4 | 653 | |||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 21.49 | BOGACZYŃSKI Igor | MKL Jarocin | 2003 | U20 | WP | I | GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz | , Z/1779/18 | , 2024 | 2 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||
2 | 9 | e | 1 | 22.43 | SZCZEPANIAK Jakub | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U20 | DS | II | ROŻEJ Marek | Z/3273/17 | 2024 | KNF SKN OSU | ||||||
3 | 16 | e | 1 | 23.01 | WAŁASZEK Nikodem | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2003 | U20 | MA | III | LDK! | |||||||||
4 | 19 | e | 1 | 23.16 | NAPIERAJ Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2003 | U20 | LD | III | ||||||||||
5 | 22 | e | 1 | 23.65 | PAŚ Dominik | KS AZS AWF Wrocław | 2003 | U20 | DS | IV | SKRZYPACZ Adrian B.D. | Z/0829/22 | 2024 | |||||||
1 | 5 | e | 2 | 22.02 | SOBÓL Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U20 | WN | II | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | , Z/2970/17 | , 2023 | 2 | LDK! | KNF SKN OSU KN B | ||||
2 | 15 | e | 2 | 23.00 | CEGŁA Kacper | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U20 | WP | III | WALCZAK Michał | Z/5024/19 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 17 | e | 2 | 23.03 | URBANEK Łukasz | TL Athletics Jastrzębie | 2003 | U20 | SL | III | KN B | |||||||||
4 | 20 | e | 2 | 23.25 | BRILLA Cyprian | UKS Czwórka Żory | 2003 | U20 | SL | III | KRUPA Iwona | Z/0803/17 | 2023 | 3 | ||||||
e | 2 | DQ | KĘDZIERSKI Jan | UKS Czapla Białe Błota # | 2004 | U20 | KP | -- | KARNAS Zbigniew | Z/7685/21 | 2023 | LDK! | ||||||||
1 | 3 | e | 3 | 21.87 | ŚLIWA Jakub | KS AZS UWM Olsztyn # | 2004 | U20 | WN | I | NIESTATEK Szymon | Z/0226/18 | 2024 | SKN KN B | ||||||
2 | 10 | e | 3 | 22.47 | ZIMNIAK Kacper | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U20 | WP | II | WALCZAK Michał | Z/0651/19 | 2023 | LDK! | OSU KN B | |||||
3 | 12 | e | 3 | 22.71 | DEPTA Szymon | AML Słupsk | 2004 | U20 | PM | II | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz | Z/2545/18 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 21 | e | 3 | 23.55 | KASIETCZUK Adrian | MKS Agros Chełm | 2004 | U20 | LU | III | LESZCZYŃSKI Damian | 4 | LDK! | OSU | ||||||
5 | 23 | e | 3 | 26.54 | SZYMCZYK Szymon | KS Cracovia 1906 Kraków | 2003 | U20 | MA | -- | KOŁODZIEJ Roman | Z/9208/21 | 2023 | |||||||
1 | 2 | e | 4 | 21.70 | ZAZULA Remigiusz | AZS UMCS Lublin # | 2003 | U20 | LU | I | WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian | , Z/0091/17 | , 2024 | LDK! | KNF OSU KN B | |||||
2 | 18 | e | 4 | 23.10 | PÓŁTORAK Seweryn | OKS Skra Warszawa # | 2003 | U20 | MZ | III | BALCERZAK Piotr B.D. | Z/1346/20 | 2024 | |||||||
e | 4 | DQ | KRYSIAK Iwo | AZS Łódź | 2003 | U20 | LD | -- | BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. | , Z/3975/17 | , 2024 | LDK! | ||||||||
1 | 6 | e | 5 | 22.12 | ADAMCIO Cyprian | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2003 | U20 | WP | II | WALCZAK Michał | Z/0845/17 | 2024 | OSU | ||||||
2 | 8 | e | 5 | 22.34 | CYGAN Wiktor | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U20 | SL | II | MARMUR Stanisław | Z/0991/20 | 2024 | SKN KN B | ||||||
3 | 14 | e | 5 | 22.93 | UŚCIŃSKI Kacper | OKS Skra Warszawa | 2004 | U20 | MZ | III | BALCERZAK Piotr | Z/4109/18 | 2023 | 4 | LDK! | OSU | ||||
e | 5 | DQ | KĘDZIERSKI Mikołaj | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2003 | U20 | WP | -- | ||||||||||||
1 | 4 | e | 6 | 21.96 | REMBISZ Rafał | CWKS Resovia Rzeszów | 2003 | U20 | PK | II | MAZUR Janusz B.D. | Z/2278/20 | 2024 | OSU KN B | ||||||
2 | 7 | e | 6 | 22.20 | KĘPIŃSKI Bartłomiej | OKS Start Otwock | 2003 | U20 | MZ | II | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena | Z/3164/19 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
3 | 11 | e | 6 | 22.68 | MARUSA Maksymilian | KS AZS AWF Katowice # | 2004 | U20 | SL | II | KOTUŁA Krzysztof | Z/5531/19 | 2024 | |||||||
4 | 13 | e | 6 | 22.93 | DROZDOWSKI Damian | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2003 | U20 | WP | III | WALCZAK Michał B.D. | Z/1075/18 | 2023 | OSU | ||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 48.38 | SZCZEPANIAK Jakub | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U20 | DS | I | ROŻEJ Marek | Z/3273/17 | 2024 | KNF SKN OSU | ||||||
2 | 8 | e | 1 | 49.60 | GRABSKI Jakub | MKLA Łęczyca | 2004 | U20 | LD | II | ANDRYSIAK Mirosław | Z/1466/18 | 2023 | 4 | LDK! | KNF OSU | ||||
3 | 18 | e | 1 | 51.29 | UDYCZ Artur | AL Międzyzdroje | 2003 | U20 | ZP | III | BŁOCIAN Rafał | Z/4959/18 | 2022 | 4 | KN B | |||||
4 | 22 | e | 1 | 52.88 | BIZOŃ Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U20 | MA | IV | GIZA Maciej | Z/2318/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 23 | e | 1 | 53.03 | ARTYM Jakub | CWKS Resovia Rzeszów # | 2004 | U20 | PK | IV | MAZUR Janusz | Z/3792/17 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
1 | 7 | e | 2 | 49.40 | MIKOŁAJCZAK Szymon | MKS Czechowice-Dziedzice | 2004 | U20 | SL | II | HOMA Wioleta # | Z/2034/18 | 2024 | 5 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||
2 | 12 | e | 2 | 50.34 | SŁOWIK Maciej | TS Wieliczanka Wieliczka | 2004 | U20 | MA | II | WÓJCIK Teodor | Z/0086/18 | 2024 | 3 | LDK! | KNF | ||||
3 | 20 | e | 2 | 52.14 | MACKIEWICZ Piotr | KS Komunalni Sanok | 2003 | U20 | PK | III | DŁUGOSZ Ryszard | Z/2268/17 | 2023 | 3 | ||||||
4 | 25 | e | 2 | 54.86 | JASIŃSKI Karol | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U20 | DS | -- | LDK! | |||||||||
e | 2 | DQ | SZRAJNER Gustaw | UKS LA Basket Warszawa | 2003 | U20 | MZ | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||
1 | 3 | e | 3 | 48.74 | KADYŁO Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U20 | DS | II | ROŻEJ Marek B.D. | Z/5139/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
2 | 9 | e | 3 | 49.77 | PIETRZAK Daniel | AZS Łódź | 2004 | U20 | LD | II | KN B | |||||||||
3 | 17 | e | 3 | 51.11 | JASIŃSKI Szymon | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | U20 | MZ | III | RADKE Karol B.D. # | Z/2698/17 | 2024 | |||||||
4 | 19 | e | 3 | 52.05 | CHUDZIK Jakub | CWKS Resovia Rzeszów # | 2004 | U20 | PK | III | KOWAL Piotr # | Z/0440/22 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
5 | 21 | e | 3 | 52.75 | GRZYMSKI Stanisław | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U20 | WP | III | BERLIŃSKI Florian | Z/2668/17 | 2024 | 4 | ||||||
1 | 5 | e | 4 | 49.34 | MATERA Mateusz | AZS Łódź | 2004 | U20 | LD | II | BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof | , Z/0658/18 | , 2023 | 4 | LDK! | KNF KN SKN OSU | ||||
2 | 6 | e | 4 | 49.37 | JURAK Bartosz | KS Prefbet-Sonarol | 2003 | U20 | PD | II | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/4754/18 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
3 | 14 | e | 4 | 50.67 | MICHALAK Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U20 | WN | III | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. | Z/3726/17 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
4 | 24 | e | 4 | 53.97 | BABIK Jan | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | U20 | MZ | IV | GOGOŁEK Marcin | Z/0516/19 | 2022 | |||||||
e | 4 | DQ | PAŁKOWSKI Dawid | MUKL Brodnica | 2004 | U20 | KP | -- | ROSIŃSKI Zenon | Z/0237/19 | 2022 | 2 | ||||||||
1 | 4 | e | 5 | 49.23 | ŁOWICKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U20 | PM | II | POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej | , Z/0468/18 | , 2024 | 4 | LDK! | OSU KN B | ||||
2 | 10 | e | 5 | 50.05 | BRZEZIŃSKI Konrad | GKS Start Długołęka | 2003 | U20 | DS | II | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/2442/17 | 2024 | OSU KN B | ||||||
3 | 11 | e | 5 | 50.18 | CHMIEL Maciej | MKL Jarocin | 2004 | U20 | WP | II | GOŚCINIAK Mateusz | Z/5161/19 | 2023 | LDK! | OSU KN B | |||||
e | 5 | DNF | CYDEJKO Szymon | MKS Pogoń Siedlce | 2003 | U20 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/1417/17 | 2024 | 3 | ||||||||
1 | 2 | e | 6 | 48.45 | DĄBROWSKI Piotr | KS Prefbet-Sonarol | 2003 | U20 | PD | I | KORYTKOWSKI Andrzej B.D. | Z/0987/17 | 2024 | LDK! | KNF OSU | |||||
2 | 13 | e | 6 | 50.34 | BAŃKA Łukasz | AZS UMCS Lublin # | 2003 | U20 | LU | II | HOŁUB Grzegorz # | Z/2806/17 | 2023 | LDK! | OSU KN B | |||||
3 | 15 | e | 6 | 50.69 | WILIŃSKI Jakub | AZS Łódź | 2004 | U20 | LD | III | WĘGLARSKI Krzysztof | Z/0660/18 | 2024 | BEZ | KN B | |||||
4 | 16 | e | 6 | 50.83 | KANIA Damian | UKS Czwórka Żory | 2004 | U20 | SL | III | KRUPA Iwona | Z/1305/20 | 2023 | KN B | ||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 1:55.92 | LEWALSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U20 | WN | II | NAGY Czesław B.D. | Z/0051/17 | 2024 | KNF KN SKN OSU | ||||||
2 | 6 | e | 1 | 1:58.25 | KLIMIUK Łukasz | KS Parkiet Hajnówka | 2004 | U20 | PD | III | OSU KN B | |||||||||
3 | 10 | e | 1 | 2:00.54 | TROJNIAR Bartosz | CWKS Resovia Rzeszów | 2004 | U20 | PK | III | KOWAL Piotr MAZUR Janusz | Z/4611/17 | 2024 | BEZ | LDK! | KN B | ||||
4 | 13 | e | 1 | 2:00.99 | PAJA Tomasz | CWKS Resovia Rzeszów | 2004 | U20 | PK | III | KOWAL Piotr B.D. | Z/13565/21 | 2024 | KN B | ||||||
5 | 14 | e | 1 | 2:01.32 | ROJEK Piotr | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2003 | U20 | PK | III | ||||||||||
1 | 3 | e | 2 | 1:56.98 | MAKOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U20 | MZ | II | WOŁKOWYCKI Andrzej | Z/4152/19 | 2024 | KN B | ||||||
2 | 4 | e | 2 | 1:57.18 | SIMIŃSKI Konrad | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U20 | DS | III | WOSIEK Jacek B.D. | Z/3696/18 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 7 | e | 2 | 1:58.46 | MAREK Adrian | KS AZS AWF Kraków | 2004 | U20 | MA | III | B.D. GIZA Maciej | , Z/0271/18 | , 2022 | LDK! | OSU KN B | |||||
4 | 8 | e | 2 | 2:00.15 | KAROW Damian | UKS Czapla Białe Błota | 2004 | U20 | KP | III | KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew | , Z/4508/17 | , 2023 | 3 | LDK! | OSU | ||||
5 | 9 | e | 2 | 2:00.41 | BŁASZCZYK Kamil | MKS Bank BS Płońsk | 2003 | U20 | MZ | III | MAJEWSKI Zbigniew B.D. MAJEWSKI Zbigniew | Z/3056/17 | 2024 | |||||||
1 | 12 | e | 3 | 2:00.82 | HAWEŁKO Igor | BKS Bydgoszcz | 2004 | U20 | KP | III | DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian | , Z/3491/17 | , 2024 | LDK! | KN B | |||||
2 | 15 | e | 3 | 2:01.90 | NOWICKI Jakub | KS Energetyk Poznań | 2004 | U20 | WP | III | GUMNY Andrzej GRENDA Jan | , Z/1095/18 | , 2024 | 5 | LDK! | OSU KN B | ||||
3 | 16 | e | 3 | 2:02.45 | DYBAŁA Marek | MKS-MOSM Bytom | 2004 | U20 | SL | IV | SZCZYRK Janusz | Z/0444/18 | 2023 | 4 | LDK! | OSU | ||||
4 | 17 | e | 3 | 2:03.85 | SKRZESZEWSKI Jacek | KKL Stal Stalowa Wola | 2004 | U20 | PK | IV | BARSZCZ Mirosław | Z/5585/19 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
5 | 19 | e | 3 | 2:05.49 | BARTŁOMIEJCZYK Radosław | BKS Bydgoszcz # | 2004 | U20 | KP | IV | MICHALSKA Alicja | 2 | LDK! | OSU KN B | ||||||
1 | 2 | e | 4 | 1:56.85 | GOLAŃSKI Stanisław | UKS Barnim Goleniów | 2003 | U20 | ZP | II | WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał | , Z/4639/17 | , 2024 | 3 | LDK! | KN B | ||||
2 | 5 | e | 4 | 1:57.75 | RYMUT Konrad | KS SMS Szklarska Poręba | 2003 | U20 | DS | III | LDK! | |||||||||
3 | 11 | e | 4 | 2:00.67 | BARCIK Jakub | KS AZS AWF Kraków | 2003 | U20 | MA | III | GIZA Andrzej MIREK Wacław | , Z/0074/17 | , 2022 | LDK! | ||||||
4 | 18 | e | 4 | 2:03.89 | KORNASIEWICZ Kacper | KS Komunalni Sanok | 2004 | U20 | PK | IV | DŁUGOSZ Ryszard | Z/3383/18 | 2022 | 5 | ||||||
5 | 20 | e | 4 | 2:10.60 | PAJA Szymon | CWKS Resovia Rzeszów | 2004 | U20 | PK | -- | KOWAL Piotr B.D. | Z/13121/21 | 2024 | |||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:46.21 | RAK Filip | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2003 | U20 | OP | I | OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek | , Z/3466/16 | , 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
2 | 2 | s | 1 | 3:52.54 | TWARDOŃ Szymon | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U20 | WP | II | GRENDA Jan | Z/4315/19 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
3 | 3 | s | 1 | 3:54.03 | WESOŁOWSKI Miłosz | KKL Rodło Kwidzyn | 2004 | U20 | PM | II | MARGULEWICZ Wojciech | Z/0001/18 | 2024 | 2 | LDK! | KNF OSU | ||||
4 | 4 | s | 1 | 3:55.90 | PIĄTEK Michał | CKS Budowlani Częstochowa | 2003 | U20 | SL | II | LAMCH Czesław | Z/1831/18 | 2024 | 3 | LDK! | OSU KN B | ||||
5 | 5 | s | 1 | 3:56.79 | KOMODA Dawid | WMLKS Pomorze Stargard | 2003 | U20 | ZP | II | KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew | , Z/1700/18 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
6 | 6 | s | 1 | 3:58.60 | HERZYK Kamil | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2004 | U20 | SL | II | KOS Kamil | Z/5086/19 | 2024 | LDK! | KNF OSU KN B | |||||
7 | 8 | s | 1 | 4:02.96 | CITAK Miłosz | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2003 | U20 | SL | III | PRZEWIEŹLIK Dorota | Z/0785/17 | 2024 | 3 | KN B | |||||
s | 1 | DNF | CZECHOWICZ Mikołaj | PLKS Gwda Piła | 2003 | U20 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy | , Z/1434/17 | , 2024 | BEZ | LDK! | SKN OSU KN B | ||||||
1 | 7 | s | 2 | 4:00.08 | NAPIERAŁA Jakub | KS SMS Szklarska Poręba # | 2004 | U20 | DS | II | ROSTKOWSKI Piotr | Z/5169/19 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
2 | 9 | s | 2 | 4:07.73 | STOSIK Maciej | BKS Bydgoszcz # | 2004 | U20 | KP | III | RUDNIK Damian | Z/5022/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 10 | s | 2 | 4:07.81 | KOWALCZYK Dominik | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U20 | LU | III | KITLIŃSKI Piotr | Z/1098/18 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
4 | 11 | s | 2 | 4:08.21 | BARTOŚ Krzysztof | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | U20 | MZ | III | WRONA Grzegorz B.D. | Z/0282/19 | 2024 | |||||||
5 | 12 | s | 2 | 4:13.79 | RUSOŃ Bartosz | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U20 | PM | IV | ŚCIGAŁA Jarosław # | Z/0667/19 | 2024 | KN B | ||||||
6 | 13 | s | 2 | 4:16.93 | KISZKA Bartłomiej | CWKS Resovia Rzeszów # | 2004 | U20 | PK | IV | KOWAL Piotr # | Z/2198/18 | 2024 | |||||||
7 | 14 | s | 2 | 4:17.59 | ZIĘBA Wiktor | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2004 | U20 | PK | IV | KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan | Z/0610/18 | 2023 | 5 | LDK! | |||||
8 | 15 | s | 2 | 4:18.96 | KRZYŻANOWSKI Mateusz | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 2003 | U20 | LU | IV | FUS Mirosław | Z/3703/18 | 2022 | 3 | KN B | |||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 1 | 1.89 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U20 | PM | III | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2023 | 2 | LDK! | KN B | 705 | ||||
2 | w | 1 | 1.89 | BRZEZIŃSKI Artur | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U20 | DS | III | ŁOŚ Dariusz | Z/0636/18 | 2024 | KN OSU | 705 | ||||||
3 | w | 1 | 1.80 | MICHALAK Michał | UKS Dziewiątka Kutno | 2004 | U20 | LD | IV | # | 627 | |||||||||
4 | w | 1 | 1.77 | LINIEWICZ Patryk | MKS Osa Zgorzelec | 2004 | U20 | DS | IV | KORDASIEWICZ Damian | Z/0528/19 | 2023 | OSU | 602 | ||||||
5 | w | 1 | 1.77 | PACIOREK Marcel | GKS Wilga Garwolin | 2003 | U20 | MZ | IV | BUSZTA Stanisław | Z/4828/18 | 2024 | 4 | 602 | ||||||
6 | w | 1 | 1.77 | MIŚKÓW Kasjan | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2003 | U20 | OP | IV | PLASKOTA Krzysztof | Z/2885/18 | 2024 | LDK! | OSU KN B | 602 | |||||
7 | w | 1 | 1.74 | ORDYŁOWSKI Gustaw | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | U20 | MZ | -- | 577 | ||||||||||
8 | w | 1 | 1.74 | JUNG Marcin | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U20 | DS | -- | KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz | , Z/4684/17 | , 2024 | LDK! | KNF OSU | 577 | |||||
9 | w | 1 | 1.65 | SEWIŁO Eryk | MKLA Łęczyca | 2003 | U20 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław | Z/1468/18 | 2024 | 5 | 504 | ||||||
10 | w | 1 | 1.59 | GRZELAK Kornel | UKS Dziewiątka Kutno | 2004 | U20 | LD | -- | KUDŁA Jacek | Z/0722/19 | 2024 | 457 | |||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.65 | FURSEWICZ Eryk | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U20 | MA | I | SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. | Z/3880/16 | 2024 | SKN OSU KN B | |||||||
2 | f | 1 | 4.60 | POCHOPIEŃ Nikodem | KKL Kielce | 2004 | U20 | SK | I | WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof | Z/0146/17 | 2024 | 5 | LDK! | KNF OSU KN B | |||||
3 | f | 1 | 4.30 | GRACZYK Oskar | MKS Aleksandrów Łódzki | 2003 | U20 | LD | II | OSTOJSKI Piotr | Z/0588/17 | 2023 | 3 | LDK! | KN B | |||||
4 | f | 1 | 4.15 | RACZKOWSKI Kacper | WKS Flota Gdynia # | 2003 | U20 | PM | II | KOZŁOWSKI Mateusz PISKULSKI Paweł B.D. | , Z/4043/17 | , 2023 | LDK! | OSU KN B | ||||||
5 | f | 1 | 4.15 | BUCKI Dawid | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U20 | DS | II | ŁOŚ Dariusz B.D. | Z/4103/17 | 2024 | KN B | |||||||
6 | f | 1 | 3.55 | KORCZYŃSKI Tymon | MKS MOS Wrocław | 2004 | U20 | DS | IV | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 7.14 | KAMIONEK Patryk | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U20 | MZ | II | BOROŃ Adam | Z/3569/18 | 2024 | BEZ | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
2 | f | 1 | 7.07 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U20 | DS | II | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | KN B | |||||
3 | f | 1 | 7.02 | DZIEŁAKOWSKI Gabriel | BKS Bydgoszcz # | 2004 | U20 | KP | II | BAUMGART Iwona | Z/1771/18 | 2024 | KNF OSU KN B | |||||||
4 | f | 1 | 6.94 | ROBOTNIKOWSKI Jakub | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U20 | WP | II | LDK! | KN B | |||||||||
5 | f | 1 | 6.90 | WOLIŃSKI Stanisław | MKS MOS Wrocław | 2004 | U20 | DS | II | WOLIŃSKI Wojciech | Z/1299/18 | 2024 | 5 | KNF SKN | ||||||
6 | f | 1 | 6.73 | JANKOWSKI Oliwer | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U20 | WP | III | JAGACIAK Jarosław | Z/0288/17 | 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||||
7 | f | 1 | 6.67 | KOŁODZIEJSKI Jakub | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2004 | U20 | MA | III | PERUCKI Wiesław | Z/1796/20 | 2022 | KN B | |||||||
8 | f | 1 | 6.60 | RÓG Jakub | LKS Stal Mielec | 2004 | U20 | PK | III | TORBA Tomasz | Z/0576/19 | 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||||
9 | f | 1 | 6.57 | LUDWICZAK Krzysztof | TL ROW Rybnik | 2004 | U20 | SL | III | OLSZAR Michał | Z/4928/19 | 2024 | KN B | |||||||
10 | f | 1 | 6.44 | WIECZOREK Jan | UKS Miotacz Sosnowiec | 2004 | U20 | SL | III | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir | , Z/4564/17 | , 2024 | LDK! | KN B | ||||||
11 | f | 1 | 6.42 | SIWAKOWSKI Wojciech | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2003 | U20 | OP | III | SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej | , Z/1951/16 | , 2023 | 3 | LDK! | KN B | |||||
12 | f | 1 | 6.36 | KONOPKA Dawid | KS Podlasie Białystok | 2004 | U20 | PD | III | OSU KN B | ||||||||||
13 | f | 1 | 6.22 | KRAWCZYK Mateusz | AZS Łódź | 2004 | U20 | LD | IV | SADACH Aneta | Z/2888/20 | 2023 | KN B | |||||||
14 | f | 1 | 6.18 | ŁASOCHA Szymon | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 2004 | U20 | LU | IV | GDAŃSKI Andrzej | Z/0627/18 | 2023 | 5 | |||||||
15 | f | 1 | 6.08 | JAROSZ Szymon | MKL 12 Jelenia Góra | 2003 | U20 | DS | IV | PRZEORSKI Marek B.D. | Z/0725/17 | 2023 | LDK! | KN B | ||||||
1 | 1 | w | 1 | 6.40 | PACIOREK Marcel | GKS Wilga Garwolin | 2003 | U20 | MZ | III | BUSZTA Stanisław | Z/4828/18 | 2024 | 4 | 675 | |||||
2 | 2 | w | 1 | 6.24 | JUNG Marcin | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U20 | DS | IV | KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz | , Z/4684/17 | , 2024 | LDK! | KNF OSU | 639 | ||||
3 | 3 | w | 1 | 6.21 | GRZELAK Kornel | UKS Dziewiątka Kutno | 2004 | U20 | LD | IV | KUDŁA Jacek | Z/0722/19 | 2024 | 632 | ||||||
4 | 4 | w | 1 | 6.13 | MIŚKÓW Kasjan | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2003 | U20 | OP | IV | PLASKOTA Krzysztof | Z/2885/18 | 2024 | LDK! | OSU KN B | 615 | ||||
5 | 5 | w | 1 | 6.11 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U20 | PM | IV | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2023 | 2 | LDK! | KN B | 610 | |||
6 | 6 | w | 1 | 6.08 | BRZEZIŃSKI Artur | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U20 | DS | IV | ŁOŚ Dariusz | Z/0636/18 | 2024 | KN OSU | 604 | |||||
7 | 7 | w | 1 | 6.03 | ORDYŁOWSKI Gustaw | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | U20 | MZ | IV | 593 | |||||||||
8 | 8 | w | 1 | 6.01 | PRZYBYLSKI Oliwier | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U20 | DS | IV | ŁOŚ Dariusz | Z/1347/18 | 2024 | LDK! | OSU KN B | 589 | ||||
9 | 9 | w | 1 | 5.89 | LINIEWICZ Patryk | MKS Osa Zgorzelec | 2004 | U20 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian | Z/0528/19 | 2023 | OSU | 563 | |||||
10 | 10 | w | 1 | 5.66 | MICHALAK Michał | UKS Dziewiątka Kutno | 2004 | U20 | LD | -- | # | 514 | ||||||||
11 | 11 | w | 1 | 5.07 | SEWIŁO Eryk | MKLA Łęczyca | 2003 | U20 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław | Z/1468/18 | 2024 | 5 | 396 | |||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 18.62 | KOREJBA Jakub | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle | 2003 | U20 | OP | I | DOMIN Adam DOMIN Adam | , Z/3212/17 | , 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
2 | f | 1 | 18.22 | RODZIAK Damian | LUKS Orkan Września # | 2003 | U20 | WP | I | PAWLAK Przemysław | Z/4273/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
3 | f | 1 | 17.45 | STARAK Radosław | KS Podlasie Białystok | 2003 | U20 | PD | I | ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław | Z/3133/17 | 2024 | 2 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
4 | f | 1 | 17.45 | BUCHWALD Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U20 | OP | I | BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław | , Z/3705/17 | , 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
5 | f | 1 | 17.02 | KRYSZYN Paweł | UKS Technik Augustów | 2003 | U20 | PD | I | SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław | , Z/0652/17 | , 2022 | 2 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
6 | f | 1 | 16.74 | HELMAN Mateusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U20 | PM | I | KOWNATKE Rafał | Z/5117/18 | 2024 | 4 | SKN KN B | ||||||
7 | f | 1 | 16.39 | RODZIAK Karol | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U20 | WP | I | KOBIERSKI Andrzej | Z/4804/19 | 2024 | LDK! | KN B | ||||||
8 | f | 1 | 15.35 | SOPA Mateusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U20 | OP | II | JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam | , Z/2914/18 | , 2024 | LDK! | SKN OSU KN B | ||||||
9 | f | 1 | 14.04 | BOBER Paweł | CWKS Resovia Rzeszów # | 2003 | U20 | PK | II | SAMAGALSKI Tomasz | Z/3742/16 | 2024 | ||||||||
10 | f | 1 | 13.94 | OLSZYŃSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U20 | SL | III | PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej | , Z/1609/16 | , 2024 | LDK! | KN B | ||||||
11 | f | 1 | 11.97 | EWERTOWSKI Mateusz | LKS Lubawa | 2004 | U20 | WN | IV | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | , Z/3496/17 | , 2023 | BEZ | LDK! | OSU | |||||
f | 1 | NM | MAZUR Tobiasz | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle | 2004 | U20 | OP | -- | DOMIN Adam | Z/0936/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||||
1 | 1 | w | 1 | 13.78 | JUNG Marcin | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U20 | DS | III | KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz | , Z/4684/17 | , 2024 | LDK! | KNF OSU | 715 | ||||
2 | 2 | w | 1 | 12.25 | PACIOREK Marcel | GKS Wilga Garwolin | 2003 | U20 | MZ | IV | BUSZTA Stanisław | Z/4828/18 | 2024 | 4 | 622 | |||||
3 | 3 | w | 1 | 11.67 | LINIEWICZ Patryk | MKS Osa Zgorzelec | 2004 | U20 | DS | IV | KORDASIEWICZ Damian | Z/0528/19 | 2023 | OSU | 586 | |||||
4 | 4 | w | 1 | 11.30 | BRZEZIŃSKI Artur | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U20 | DS | IV | ŁOŚ Dariusz | Z/0636/18 | 2024 | KN OSU | 564 | |||||
5 | 5 | w | 1 | 11.30 | ORDYŁOWSKI Gustaw | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | U20 | MZ | IV | 564 | |||||||||
6 | 6 | w | 1 | 11.28 | MIŚKÓW Kasjan | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2003 | U20 | OP | IV | PLASKOTA Krzysztof | Z/2885/18 | 2024 | LDK! | OSU KN B | 563 | ||||
7 | 7 | w | 1 | 10.86 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U20 | PM | -- | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2023 | 2 | LDK! | KN B | 537 | |||
8 | 8 | w | 1 | 10.74 | MICHALAK Michał | UKS Dziewiątka Kutno | 2004 | U20 | LD | -- | # | 530 | ||||||||
9 | 9 | w | 1 | 10.68 | GRZELAK Kornel | UKS Dziewiątka Kutno | 2004 | U20 | LD | -- | KUDŁA Jacek | Z/0722/19 | 2024 | 527 | ||||||
10 | 10 | w | 1 | 8.57 | SEWIŁO Eryk | MKLA Łęczyca | 2003 | U20 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław | Z/1468/18 | 2024 | 5 | 400 | |||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.3375239372253 sekund |