Amsterdam (NED) 06 - 10.07.2016 23. Mistrzostwa Europy |
||||||||||||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 4:33.00 | CICHOCKA Angelika | SKLA Sopot | 1988 | Sen | PM | II | LEWANDOWSKI Tomasz # | Z/4203/11 | 2024 | MM | ||||||||
7 | f | 4:34.84 | ENNAOUI Sofia | AZS UMCS Lublin # | 1995 | U23 | LU | II | SZYMANIAK Wojciech # | Z/3838/11 | 2023 | MM | ||||||||
5 km K | ||||||||||||||||||||
8 | + | 16:34 r | NAPIERAJ Dominika | KB Falstart Rudniki # | 1991 | Sen | OP | -- | NADOLSKI Zbigniew # | Z/1085/12 | 2021 | |||||||||
21 | + | 16:50 r | MIERZEJEWSKA Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1985 | Sen | SL | -- | ||||||||||||
10 km K | ||||||||||||||||||||
15 | + | 33:49 r | MIERZEJEWSKA Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1985 | Sen | SL | -- | ||||||||||||
17 | + | 33:54 r | NAPIERAJ Dominika | KB Falstart Rudniki # | 1991 | Sen | OP | -- | NADOLSKI Zbigniew # | Z/1085/12 | 2021 | |||||||||
15 km K | ||||||||||||||||||||
10 | + | 50:49 r | MIERZEJEWSKA Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1985 | Sen | SL | -- | ||||||||||||
41 | + | 52:45 r | NAPIERAJ Dominika | KB Falstart Rudniki # | 1991 | Sen | OP | -- | NADOLSKI Zbigniew # | Z/1085/12 | 2021 | |||||||||
Półmaraton K | ||||||||||||||||||||
9 | f | 1:12:10 r | MIERZEJEWSKA Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1985 | Sen | SL | MM | ||||||||||||
f | DNF | NAPIERAJ Dominika | KB Falstart Rudniki # | 1991 | Sen | OP | -- | NADOLSKI Zbigniew # | Z/1085/12 | 2021 | ||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 55.33 | LINKIEWICZ Joanna | KS AZS AWF Wrocław | 1990 | Sen | DS | MM | ROŻEJ Marek | Z/3750/11 | 2024 | MM | ||||||||
8 | f | 57.31 | ANKIEWICZ Emilia | AZS-AWF Warszawa | 1990 | Sen | MZ | M | # | |||||||||||
3000 m prz K | ||||||||||||||||||||
14 | f | 9:57.27 | KOWAL Matylda | CWKS Resovia Rzeszów | 1989 | Sen | PK | M | KOWAL Piotr | Z/0093/11 | 2023 | MM | ||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
7 | f | 43.24 |
FORKASIEWICZ Agata POPOWICZ-DRAPAŁA Marika KIEŁBASIŃSKA Anna SWOBODA Ewa |
POLSKA | 1994 1988 1990 1997 |
Sen | POL | -- |
B.D. LEWANDOWSKI Jacek SKRZYSZOWSKI Jarosław KRUPA Iwona |
Z/2191/11 Z/2684/11 Z/1069/13 |
2024 2024 2024 |
MM MM MM |
||||||||
4x400 m K | ||||||||||||||||||||
4 | f | 3:27.60 |
PTAK Ewelina HOŁUB-KOWALIK Małgorzata WYCISZKIEWICZ Patrycja ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna |
POLSKA | 1987 1992 1994 1992 |
Sen | POL | -- |
MAKSYMIUK Zbigniew KOSTRZEBA Jacek B.D. MATUSIŃSKI Aleksander |
Z/0286/11 Z/0658/11 Z/2913/11 |
2024 2024 2024 |
MM MM |
||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
4 | f | 14.40 | JAGACIAK MICHALSKA Anna | OŚ AZS Poznań | 1990 | Sen | WP | +3.2 | MM | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1:45.18 | KSZCZOT Adam | RKS Łódź | 1989 | Sen | LD | MM | ||||||||||||
2 | f | 1:45.54 | LEWANDOWSKI Marcin | AZS UMCS Lublin # | 1987 | Sen | LU | MM | # | |||||||||||
5 km M | ||||||||||||||||||||
13 | + | 14:37 r | CHABOWSKI Marcin | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # | 1986 | Sen | LB | -- | # | |||||||||||
20 | + | 14:53 r | KULKA Szymon | RLTL Optima Radom # | 1993 | Sen | MZ | -- | TRZOS Leszek # | Z/2485/11 | 2023 | |||||||||
10 km M | ||||||||||||||||||||
6 | + | 29:35 r | CHABOWSKI Marcin | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # | 1986 | Sen | LB | -- | # | |||||||||||
14 | + | 30:03 r | KULKA Szymon | RLTL Optima Radom # | 1993 | Sen | MZ | -- | TRZOS Leszek # | Z/2485/11 | 2023 | |||||||||
15 km M | ||||||||||||||||||||
4 | + | 44:23 r | CHABOWSKI Marcin | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # | 1986 | Sen | LB | -- | # | |||||||||||
16 | + | 45:27 r | KULKA Szymon | RLTL Optima Radom # | 1993 | Sen | MZ | -- | TRZOS Leszek # | Z/2485/11 | 2023 | |||||||||
Półmaraton M | ||||||||||||||||||||
4 | f | 1:02:54 r | CHABOWSKI Marcin | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # | 1986 | Sen | LB | M | # | |||||||||||
16 | f | 1:04:47 r | KULKA Szymon | RLTL Optima Radom # | 1993 | Sen | MZ | I | TRZOS Leszek # | Z/2485/11 | 2023 | |||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
6 | f | 38.69 |
ZIMNIEWICZ Grzegorz SŁOWIKOWSKI Przemysław PAWŁOWSKI Adam ZALEWSKI Karol |
POLSKA | 1991 1993 1992 1993 |
Sen | POL | -- |
GÓRSKI Dariusz KOTUŁA Krzysztof OGONOWSKI Jakub |
Z/3398/11 Z/3333/11 Z/2480/11 |
2022 2024 2024 |
M |
||||||||
4x400 m M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 3:01.18 |
KRAWCZUK Łukasz KOZŁOWSKI Kacper KRZEWINA Jakub OMELKO Rafał |
POLSKA | 1989 1986 1989 1989 |
Sen | POL | -- |
KOZŁOWSKI Zbigniew |
Z/2130/11 |
2020 |
M |
||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 21.19 | HARATYK Michał | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1992 | Sen | SL | MM | B.D. # | Z/0084/11 | 2024 | MM | ||||||||
4 | f | 20.58 | BUKOWIECKI Konrad | KS AZS UWM Olsztyn # | 1997 | U20 | WN | MM | BUKOWIECKI Ireneusz | Z/0116/13 | 2024 | MM | ||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 80.93 | FAJDEK Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1989 | Sen | WP | MM | ZIÓŁKOWSKI Szymon # | Z/3286/11 | 2024 | |||||||||
3 | f | 77.53 | NOWICKI Wojciech | KS Podlasie Białystok | 1989 | Sen | PD | MM | FIODOROW Joanna # | Z/3138/11 | 2024 | MM | ||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.45521593093872 sekund |