Tbilisi (GEO) 14 - 17.07.2016 1. Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych |
||||||||||||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 1 | 54.56 | ŁOZOWSKA Karolina | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U18 | MZ | I | OGONOWSKI Jakub # | Z/0304/15 | 2024 | ||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
5 | f | 1 | 2:09.77 | TOPOLNICKA Adrianna | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U18 | LU | I | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/3569/15 | 2024 | ||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
3 | 8 | e | 2 | 60.52 | WOSZTYL Natalia | RLTL Optima Radom # | 1999 | U18 | MZ | I | SASKA Tomasz B.D. # | Z/0635/15 | 2023 | |||||||
100-200-300-400 K | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | e | 2 | 2:11.22 |
ADAMEK Klaudia POTASZNIK Alicja KOTWIŁA Martyna OSIECKA Małgorzata |
POLSKA | 1999 2000 1999 2000 |
U18 | POL | -- |
LEWANDOWSKI Jacek KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof |
Z/0191/15 Z/2957/15 Z/0634/15 |
2024 2024 2024 |
|||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
6 | 9 | e | 1 | 5.96 | KWASZCZ Dominika | niest. Wrocław # | 1999 | U18 | DS | +1.4 | I | B.D. # | Z/0719/15 | 2017 | 2 | |||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
8 | f | 1 | 15.81 | RÓŻAŃSKA Ewa | KS Podlasie Białystok # | 2000 | U18 | PD | I | WOJTULEWICZ Malwina # | Z/3814/15 | 2024 | ||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
4 | f | 1 | 63.89 | MACIEJEWSKA Patrycja | UKS Achilles Leszno | 1999 | U18 | WP | I | |||||||||||
10 | f | 1 | 59.89 | WO¬NIAK Angelika | UKS Błyskawica Domaniewice | 2000 | U18 | LD | I | SZYMAJDA Mieczysław | Z/4015/15 | 2020 | 1 | |||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
5 | 6 | e | 1 | 51.45 | MIECZKOWSKA Weronika | LKS Lubawa | 1999 | U18 | WN | I | ||||||||||
10 | 19 | e | 2 | 45.44 | HAJDROWSKA Joanna | RLTL Optima Radom # | 1999 | U18 | MZ | II | B.D. | LDK! | ||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
p | 1 | DNS | SMOSARSKI Dominik | KS AZS UWM Olsztyn # | 1999 | U18 | WN | +1.0 | -- | BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # | Z/0647/15 | 2022 | ||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
5 | 9 | p | 2 | 1:53.12 | ZIĘBA Szymon | Kraków Athletics Team # | 1999 | U18 | MA | II | B.D. SOBCZYK Grzegorz # | , Z/0312/15 | , 2024 | |||||||
100-200-300-400 M | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | e | 2 | 1:56.14 |
SZTEJKOWSKI Damian PAJˇK Rafał KREFT Szymon WÓJCIK Maciej |
POLSKA | 1999 1999 2000 1999 |
U18 | POL | -- |
HOMA Wioleta B.D. JASKUŁKA Teresa |
Z/0363/15 Z/5416/15 |
2023 2020 |
M |
||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
6 | 10 | e | 1 | 54.06 | WARSZAWSKI Kornel | KS Agros Zamo¶ć # | 2000 | U18 | LU | I | B.D. | Z/4325/15 | 2022 | 1 | ||||||
9 | 17 | e | 2 | 51.36 | JARMOŁOWICZ Michał | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1999 | U18 | DS | II | B.D. # | |||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
8 | f | 1 | 66.74 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk | 1999 | U18 | PM | I | GRECKA Ewa | Z/4200/15 | 2020 | 1 | |||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 44:06.49 | NIEDZIAŁEK Łukasz | RK Athletics Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | I | # | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.36336398124695 sekund |