Sopot 22 - 23.09.2007 |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 27.19 | ŻAK Kamila | RKS Rumia | 1993 | U16 | PM | 0.0 | III | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:14.41 | DEJK Monika | SKLA Sopot | 1989 | U20 | PM | II | |||||||||||||
2 | 2:24.12 | KAHS Natalia | KS Wejher Wejherowo # | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||||
4 | 2:25.19 | TERENDY Zuzanna | MKL Lider Malbork # | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 2:25.49 | KLINIEWSKA Paulina | KUKS Remus Kościerzyna # | 1992 | U16 | PM | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||||
1 | w | 2:33.01 | BOROWSKA Agnieszka | LKS Zantyr Sztum # | 1991 | U18 | PM | -- | SZPALERSKI Adam # | Z/0612/11 | 2015 | M | 656 | |||||||
2 | w | 2:38.52 | KLEPACKA Justyna | MKL Toruń | 1990 | U18 | KP | -- | 590 | |||||||||||
3 | w | 2:42.79 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 1990 | U18 | PM | -- | # | 541 | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.65 | ORLIKOWSKA Aleksandra | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1991 | U18 | PM | II | B.D. | ||||||||||||
2 | 1.60 | LANGOWSKA Alina | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.53 | KOBYSZ Aleksandra | MTS Junior Sopot # | 1990 | U18 | PM | -0.6 | II | ||||||||||||
4 | 5.17 | MACHAŁA Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | 0.0 | III | # | |||||||||||
5 | 4.96 | NATKAŃSKA Alicja | MTS Junior Sopot # | 1992 | U16 | PM | -0.2 | IV | ||||||||||||
1 | w | 5.33 | BOROWSKA Agnieszka | LKS Zantyr Sztum # | 1991 | U18 | PM | +9.9 | III | SZPALERSKI Adam # | Z/0612/11 | 2015 | M | 651 | ||||||
2 | w | 4.77 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 1990 | U18 | PM | +9.9 | -- | # | 498 | |||||||||
3 | w | 4.74 | KLEPACKA Justyna | MKL Toruń | 1990 | U18 | KP | +9.9 | -- | 490 | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.83 | WIŚNIEWSKA Natalia | SKLA Sopot | 1991 | U18 | PM | II | |||||||||||||
2 | 11.76 | LABUDDA Emilia | KU AZS Uniwersytet Gdański # | 1990 | U18 | PM | II | B.D. | 3 | |||||||||||
3 | 10.94 | GODLEWSKA Hanna | SKLA Sopot | 1989 | U20 | PM | III | |||||||||||||
4 | 10.91 | JAKIMOWICZ Urszula | SKLA Sopot # | 1988 | U20 | PM | III | # | ||||||||||||
5 | 10.35 | KOWALCZUK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U18 | PM | III | |||||||||||||
6 | 9.80 | RUTKOWSKA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 38.49 | JAKIMOWICZ Urszula | SKLA Sopot # | 1988 | U20 | PM | II | # | ||||||||||||
2 | 37.92 | WIŚNIEWSKA Natalia | SKLA Sopot | 1991 | U18 | PM | II | |||||||||||||
3 | 36.01 | WAŁĘSA Dorota | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U18 | PM | III | |||||||||||||
4 | 32.84 | KAMIŃSKA Magda | LKS Jantar Ustka # | 1991 | U18 | PM | III | B.D. # | 3 | |||||||||||
5 | 31.19 | KOWALCZUK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | w | 34.72 | BOROWSKA Agnieszka | LKS Zantyr Sztum # | 1991 | U18 | PM | III | SZPALERSKI Adam # | Z/0612/11 | 2015 | M | 566 | |||||||
2 | w | 25.72 | KLEPACKA Justyna | MKL Toruń | 1990 | U18 | KP | -- | 396 | |||||||||||
3 | w | 21.62 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 1990 | U18 | PM | -- | # | 319 | ||||||||||
7-bój J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 4661 | BOROWSKA Agnieszka | LKS Zantyr Sztum # | 1991 | U18 | PM | I | SZPALERSKI Adam # | Z/0612/11 | 2015 | M | |||||||||
2 | 3641 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 1990 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
3 | 3530 | KLEPACKA Justyna | MKL Toruń | 1990 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 2 | 24.90 | I O | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | 0.0 | V | # | |||||||||
4 | s | 2 | 24.93 | MIOTKE Patryk | SKLA Sopot | 1992 | U16 | PM | 0.0 | V | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 2:02.74 | PRĄDZIŃSKI Maciej | KUKS Remus Kościerzyna # | 1992 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 1 | 15.27 | UWIJAŁA Krzysztof | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U18 | PM | 0.0 | III | # | 817 | ||||||||
2 | w | 1 | 15.91 | LEMAN Damian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U18 | PM | 0.0 | IV | B.D. | 743 | ||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 58.39 | CELEP Paweł | MKL Toruń # | 1990 | U18 | KP | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | 6:59.19 | WENDT Mateusz | KUKS Remus Kościerzyna # | 1991 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
2 | 6.46 | PROKOP Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U18 | PM | +0.4 | III | # | |||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.25 | REINHARDT Łukasz | KL Gdynia | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 13.89 | KOENIG Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.87 | GRUBA Mateusz | GKS Luzino | 1990 | U18 | PM | III | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.86 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U20 | LU | I | # | ||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.67 | SUCHANOWSKI Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 1983 | Sen | PM | I | B.D. PIĄTEK Mirosław | , Z/1290/22 | , 2024 | ||||||||||
2 | 16.19 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U23 | PM | I | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||||
3 | 15.44 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U20 | LU | I | # | ||||||||||||
8-bój J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 5013 | UWIJAŁA Krzysztof | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U18 | PM | II | # | ||||||||||||
2 | 4790 | LEMAN Damian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U18 | PM | III | B.D. | ||||||||||||
3 | 4563 | HULISZ Szymon | MKL Toruń | 1991 | U18 | KP | III | B.D. # | 3 | |||||||||||
4 | 4454 | KUROSZ Rafał | LKS Zantyr Sztum # | 1990 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 4397 | KAZUBSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | IV | B.D. # | 2 | |||||||||||
6 | 4315 | ŚNITKO Grzegorz | LKS Zantyr Sztum # | 1990 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
7 | 4037 | BIELANG Patryk | MKS Sambor Tczew # | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
8 | 3908 | PRZYTUŁA Michał | SKS Sokół Malbork # | 1990 | U18 | PM | -- | SAJKOWSKI Norbert # | BEZ | |||||||||||
9 | 3701 | JAKUBIAK Mateusz | LKS Zantyr Sztum # | 1991 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
10 | 3280 | DMYTRYSZYN Mateusz | SKS Sokół Malbork # | 1991 | U18 | PM | -- | SAJKOWSKI Norbert # | BEZ | |||||||||||
11 | 3239 | BIGUS Tomasz | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | V | # | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.55339193344116 sekund |