Wrocław 04 - 06.08.2016 22. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 24.04 | ADAMEK Klaudia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U18 | KP | +0.4 | I | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0191/15 | 2024 | |||||||
2 | f | 1 | 24.14 | KOTWIŁA Martyna | RLTL Optima Radom # | 1999 | U18 | MZ | +0.4 | I | JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof | Z/0634/15 | 2024 | |||||||
3 | f | 1 | 24.48 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U18 | MZ | +0.4 | I | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | |||||||
4 | f | 1 | 25.25 | PLUSCHKE Anna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | +0.4 | II | B.D. | |||||||||
5 | f | 1 | 25.34 | BRENDEL Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | +0.4 | II | ||||||||||
6 | f | 1 | 25.55 | ZIMNY Antonina | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U18 | WP | +0.4 | II | ||||||||||
7 | f | 1 | 25.63 | SOKOŁOWSKA Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | +0.4 | II | B.D. KĘDZIORA Robert # | , Z/2324/15 | , 2024 | |||||||
8 | f | 1 | 25.75 | RAJKO Karolina | MLKS Agros Żary | 1999 | U18 | LB | +0.4 | II | ||||||||||
1 | f | 2 | 25.37 | BARTKOWIAK Klaudia | MKS Piast Głogów | 2000 | U18 | DS | +0.9 | II | LDK! | |||||||||
2 | f | 2 | 25.63 | BARTOSZ Patrycja | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | +0.9 | II | ||||||||||
3 | f | 2 | 25.64 | KANTOR Weronika | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | +0.9 | II | ||||||||||
4 | f | 2 | 25.84 | KOŃCZAL Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 | U18 | KP | +0.9 | II | # | |||||||||
5 | f | 2 | 25.92 | WĘGRZYN Natalia | MKS Piast Głogów | 1999 | U18 | DS | +0.9 | II | ||||||||||
6 | f | 2 | 26.13 | KWAŚNIAK Oliwia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U18 | SL | +0.9 | II | B.D. | |||||||||
f | 2 | DNF | STEFANOWICZ Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | +0.9 | -- | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/4569/15 | 2024 | ||||||||
f | 2 | DNF | SITEK Justyna | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2000 | U18 | SL | +0.9 | -- | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2:08.07 | TOPOLNICKA Adrianna | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U18 | LU | I | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/3569/15 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 2:10.02 | KORBUT Milena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | I | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/2389/15 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 2:10.99 | GRABOWSKA Kinga | UKS 9 Kalisz | 1999 | U18 | WP | II | OLSZYNA Waldemar | Z/0782/15 | 2019 | 2 | LDK! | ||||||
4 | f | 1 | 2:12.10 | HOFMAN Maria | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U18 | WP | II | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 2:14.80 | BATKO Agata | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2000 | U18 | SL | II | |||||||||||
6 | f | 1 | 2:15.16 | SKIBIŃSKA Karolina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | II | |||||||||||
7 | f | 1 | 2:15.21 | SAMIŁO Agata | UKS Sokół Żmigród | 1999 | U18 | DS | II | |||||||||||
8 | f | 1 | 2:18.41 | DYBKA Agnieszka | CWKS Resovia Rzeszów # | 2000 | U18 | PK | III | KOWAL Piotr B.D. | Z/2719/15 | 2024 | ||||||||
1 | f | 2 | 2:20.15 | ŚWIACKA Anita | UKS Technik Augustów | 2000 | U18 | PD | III | LDK! | ||||||||||
2 | f | 2 | 2:20.54 | SUROWIEC Patrycja | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U18 | PK | III | KOWAL Piotr B.D. | Z/0537/15 | 2023 | ||||||||
3 | f | 2 | 2:21.31 | KOTŁOWSKA Agata | GKS Żukowo | 2000 | U18 | PM | III | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1156/15 | 2021 | ||||||||
4 | f | 2 | 2:22.05 | KUDLIŃSKA Julia | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | III | MIREK Wacław B.D. | Z/2407/15 | 2022 | ||||||||
5 | f | 2 | 2:22.11 | AFELT Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | III | NIEBUDEK Sylwester B.D. | Z/0252/15 | 2024 | ||||||||
6 | f | 2 | 2:22.87 | WIDLIŃSKA Kinga | LKS Stal Mielec | 1999 | U18 | PK | III | B.D. | ||||||||||
7 | f | 2 | 2:23.21 | SZUMAŁA Kamila | TS AKS Chorzów | 2000 | U18 | SL | III | |||||||||||
8 | f | 2 | 2:23.34 | HAN Julia | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | III | B.D. | ||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10:00.80 | POGODA Kamila | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # | 1999 | U18 | LB | II | B.D. # | ||||||||||
2 | f | 1 | 10:05.17 | MEGGER Eliza | LKS Pszczyna # | 1999 | U18 | SL | II | HELBIK Marzanna B.D. # | Z/0543/15 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 10:15.75 | PAWŁOWSKA Magdalena | MKS Szerszeń Bogatynia | 1999 | U18 | DS | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 10:22.65 | DUBIELLA Monika | KS Prefbet-Sonarol # | 2000 | U18 | PD | II | B.D. B.D. # | , Z/1950/15 | , 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 10:22.98 | SADOWSKA Milena | WMLKS Pomorze Stargard | 1999 | U18 | ZP | II | KRZYSIEK Zbigniew B.D. | Z/2514/15 | 2022 | ||||||||
6 | f | 1 | 10:29.39 | KALICKA Klaudia | WMLKS Pomorze Stargard | 1999 | U18 | ZP | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 10:31.21 | POTOMSKA Daria | KS Hanza Goleniów | 2000 | U18 | ZP | III | WALKOWIAK Piotr | Z/1276/15 | 2020 | 4 | |||||||
8 | f | 1 | 10:33.43 | KUSZ Magdalena | MKS MOS Wrocław | 2000 | U18 | DS | III | |||||||||||
9 | f | 1 | 10:38.15 | DIAS Julia | GKS Żukowo # | 1999 | U18 | PM | III | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1305/15 | 2021 | ||||||||
10 | f | 1 | 10:38.18 | KARPIUK Diana | KS Podlasie Białystok # | 2000 | U18 | PD | III | # | ||||||||||
11 | f | 1 | 10:40.75 | PUCEK Maria | UKS Dąb Suchy Las # | 2000 | U18 | WP | III | # | ||||||||||
12 | f | 1 | 10:40.86 | ŚWIĘCKA Magdalena | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U18 | MZ | III | B.D. | ||||||||||
13 | f | 1 | 10:42.96 | GARASZ Magdalena | SL Olimpia Poznań | 2000 | U18 | WP | III | |||||||||||
14 | f | 1 | 10:46.62 | ŻYLSKA Joanna | WKS Wawel Kraków | 2000 | U18 | MA | III | |||||||||||
15 | f | 1 | 10:55.68 | KWAPISZ Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2000 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
16 | f | 1 | 10:56.03 | GRUSZKOWSKA Patrycja | AZS UMCS Lublin | 2000 | U18 | LU | III | B.D. | ||||||||||
17 | f | 1 | 10:57.70 | MOCZYDLAK Karolina | MKS MOS Wrocław | 1999 | U18 | DS | III | |||||||||||
18 | f | 1 | 10:59.58 | RYDZ Weronika | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U18 | SL | III | LAMCH Czesław | Z/0566/15 | 2017 | 3 | |||||||
19 | f | 1 | 11:00.86 | RYDZ Marta | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U18 | SL | III | LAMCH Czesław | Z/0565/15 | 2017 | 3 | |||||||
20 | f | 1 | 11:03.72 | PAWŁOWSKA Aleksandra | CMKL Człuchów | 1999 | U18 | PM | III | |||||||||||
21 | f | 1 | 11:06.35 | PAWŁOWSKA Kamila | KS Zamek Kurzętnik # | 2000 | U18 | WN | IV | PAWŁOWSKA Dorota | Z/2311/15 | 2024 | 3 | |||||||
22 | f | 1 | 11:12.94 | BUCZYŁO Patrycja | MKS Żak Biała Podlaska | 2000 | U18 | LU | IV | |||||||||||
23 | f | 1 | 11:15.97 | MAŁEK Emilia | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U18 | MA | IV | MIREK Wacław B.D. B.D. | Z/2637/15 | 2024 | ||||||||
24 | f | 1 | 11:24.55 | JABŁOŃSKA Adrianna | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U18 | DS | IV | |||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 13.98 | HULISZ Zuzanna | MKL Toruń | 1999 | U18 | KP | +1.1 | I | HULISZ Robert B.D. B.D. | Z/0397/15 | 2024 | ||||||
2 | 4 | e | 1 | 14.60 | ŁYKOWSKA Dominika | MKL Szczecin | 2000 | U18 | ZP | +1.1 | II | # | ||||||||
3 | 5 | e | 1 | 14.66 | SMOLEŃ Kaja | KS Gwardia Piła | 2000 | U18 | WP | +1.1 | II | # | ||||||||
4 | 8 | e | 1 | 14.89 | FADEREWSKA Beata | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U18 | MZ | +1.1 | II | # | ||||||||
5 | 11 | e | 1 | 15.08 | BOGUS Karolina | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 2000 | U18 | LB | +1.1 | II | WOŹNIAK Agnieszka | Z/5083/15 | 2016 | 2 | |||||
6 | 12 | e | 1 | 15.10 | WOŁCZYŃSKA Marta | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U18 | LB | +1.1 | II | |||||||||
7 | 14 | e | 1 | 15.16 | KIEPURA Monika | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | +1.1 | II | B.D. KOTUŁA Krzysztof | , Z/0884/15 | , 2024 | ||||||
1 | 2 | e | 2 | 14.50 | WOJTUNIK Klaudia | AZS Łódź # | 1999 | U18 | LD | +1.0 | I | JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # | Z/0536/15 | 2024 | ||||||
2 | 6 | e | 2 | 14.71 | KWIECIEŃ Aleksandra | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U18 | ZP | +1.0 | II | |||||||||
3 | 16 | e | 2 | 15.21 | NAZAROWICZ Klaudia | UKS Sokół Węgorzewo | 2000 | U18 | WN | +1.0 | II | PALUCH Krystian B.D. # | Z/3010/15 | 2024 | ||||||
4 | 18 | e | 2 | 15.33 | KOŁATA Karolina | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2000 | U18 | LD | +1.0 | II | B.D. # | LDK! | |||||||
5 | 20 | e | 2 | 15.52 | SZYMEROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | +1.0 | II | |||||||||
6 | 21 | e | 2 | 15.95 | FIGA Aneta | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | +1.0 | III | |||||||||
7 | 22 | e | 2 | 15.96 | ZASADA Klaudia | KS Agros Zamość | 1999 | U18 | LU | +1.0 | III | MURAT Tomasz Sławomir | Z/4707/15 | 2020 | 3 | |||||
8 | 23 | e | 2 | 16.21 | SZYMAŃSKA Anna | WKS Flota Gdynia # | 1999 | U18 | PM | +1.0 | III | B.D. # | ||||||||
1 | 3 | e | 3 | 14.57 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | +0.2 | II | GIZA Maciej B.D. | Z/0382/15 | 2024 | ||||||
2 | 7 | e | 3 | 14.76 | SIKORSKA Sandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | +0.2 | II | SULWIRSKI Rafał # | Z/5585/15 | 2024 | ||||||
3 | 9 | e | 3 | 14.91 | STROJNA Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | +0.2 | II | |||||||||
4 | 10 | e | 3 | 15.05 | TRZASKALSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1999 | U18 | WP | +0.2 | II | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # | Z/3655/15 | 2024 | ||||||
5 | 13 | e | 3 | 15.12 | PATELAK Angelika | ULKS Sprinter Zielona Góra # | 1999 | U18 | LB | +0.2 | II | |||||||||
6 | 15 | e | 3 | 15.21 | WÓJS Marika | WKS Śląsk Wrocław # | 1999 | U18 | DS | +0.2 | II | # | ||||||||
7 | 17 | e | 3 | 15.22 | SKIERKOWSKA Martyna | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | +0.2 | II | RĄCZKA Paweł B.D. | Z/4258/15 | 2024 | ||||||
8 | 19 | e | 3 | 15.45 | KUPCZYK Ewa | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U18 | LB | +0.2 | II | B.D. | ||||||||
1 | f | 1 | 13.86 | HULISZ Zuzanna | MKL Toruń | 1999 | U18 | KP | +0.7 | I | HULISZ Robert B.D. B.D. | Z/0397/15 | 2024 | |||||||
2 | f | 1 | 14.16 | WOJTUNIK Klaudia | AZS Łódź # | 1999 | U18 | LD | +0.7 | I | JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # | Z/0536/15 | 2024 | |||||||
3 | f | 1 | 14.41 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | +0.7 | I | GIZA Maciej B.D. | Z/0382/15 | 2024 | |||||||
4 | f | 1 | 14.57 | ŁYKOWSKA Dominika | MKL Szczecin | 2000 | U18 | ZP | +0.7 | II | # | |||||||||
5 | f | 1 | 14.65 | KWIECIEŃ Aleksandra | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U18 | ZP | +0.7 | II | ||||||||||
6 | f | 1 | 14.69 | SIKORSKA Sandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | +0.7 | II | SULWIRSKI Rafał # | Z/5585/15 | 2024 | |||||||
7 | f | 1 | 14.83 | SMOLEŃ Kaja | KS Gwardia Piła | 2000 | U18 | WP | +0.7 | II | # | |||||||||
8 | f | 1 | 15.04 | FADEREWSKA Beata | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U18 | MZ | +0.7 | II | # | |||||||||
1 | f | 2 | 14.78 | STROJNA Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | +0.3 | II | ||||||||||
2 | f | 2 | 15.06 | TRZASKALSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1999 | U18 | WP | +0.3 | II | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # | Z/3655/15 | 2024 | |||||||
3 | f | 2 | 15.11 | WÓJS Marika | WKS Śląsk Wrocław # | 1999 | U18 | DS | +0.3 | II | # | |||||||||
4 | f | 2 | 15.15 | WOŁCZYŃSKA Marta | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U18 | LB | +0.3 | II | ||||||||||
5 | f | 2 | 15.19 | BOGUS Karolina | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 2000 | U18 | LB | +0.3 | II | WOŹNIAK Agnieszka | Z/5083/15 | 2016 | 2 | ||||||
6 | f | 2 | 15.23 | KIEPURA Monika | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | +0.3 | II | B.D. KOTUŁA Krzysztof | , Z/0884/15 | , 2024 | |||||||
7 | f | 2 | 18.59 | NAZAROWICZ Klaudia | UKS Sokół Węgorzewo | 2000 | U18 | WN | +0.3 | -- | PALUCH Krystian B.D. # | Z/3010/15 | 2024 | |||||||
f | 2 | DQ | PATELAK Angelika | ULKS Sprinter Zielona Góra # | 1999 | U18 | LB | +0.3 | -- | |||||||||||
4x400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3:54.18 |
MESZYŃSKA Anna WIEDERA Dominika ADAMEK Patrycja LÄCHELE Susane |
KS Gwardia Piła | 1999 2000 1999 2000 |
U18 | WLP | -- |
B.D. BYTNIEWSKI Szymon |
, Z/1473/15 |
, 2023 |
||||||||
2 | f | 1 | 3:54.71 |
CZARNOTA Małgorzata SMOLIŃSKA Izabela TKACZYK Weronika WOSZTYL Natalia |
RLTL ZTE Radom | 1999 1999 1999 1999 |
U18 | MAZ | -- |
BARTOSZ Bartłomiej KĘDZIORA Robert B.D. SASKA Tomasz B.D. |
Z/0265/16 Z/0633/15 Z/0635/15 |
2024 2024 2023 |
||||||||
3 | f | 1 | 3:55.39 |
ŻUK Natalia BIELECKA Emilia PRUSIŃSKA Małgorzata WUJKOWSKA Izabela |
KS AZS UWM Olsztyn | 2000 1999 2000 1999 |
U18 | WMZ | -- |
LUDWICHOWSKA Bronisława |
Z/2426/15 |
2022 |
2 |
|||||||
4 | f | 1 | 4:00.13 |
KRAUZE Aleksandra POSZWA Klaudia RYNDAK Wiktoria KORBUT Milena |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 2000 2000 2000 |
U18 | SLK | -- |
B.D. BARSZCZ Mirosław B.D. |
Z/2389/15 |
2024 |
||||||||
5 | f | 1 | 4:00.15 |
WROŃSKA Wiktoria DYBKA Agnieszka PAWŁOWSKA Natalia OSIECKA Małgorzata |
KKS Victoria Stalowa Wola | 2000 2000 1999 2000 |
U18 | PDK | -- |
B.D. MAZUR Janusz KOWAL Piotr B.D. |
, Z/0142/16 Z/2719/15 |
, 2024 2024 |
||||||||
6 | f | 1 | 4:00.50 |
MARKOWSKA Natalia MICHALEWICZ Magdalena JELSKA Justyna GRYC Anna Maria |
KS Podlasie Białystok | 1999 1999 1999 1999 |
U18 | POD | -- |
NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. B.D. JELSKA Justyna B.D. B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. |
Z/4521/15 Z/1051/15 Z/3062/15 |
2022 2024 2024 |
||||||||
7 | f | 1 | 4:00.66 |
BARANEK Weronika BATKO Agata KIEPURA Monika SKIBIŃSKA Karolina |
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1999 2000 2000 2000 |
U18 | SLK | -- |
B.D. B.D. KOTUŁA Krzysztof |
, Z/0884/15 |
, 2024 |
||||||||
8 | f | 1 | 4:11.81 |
ŚCIERNICKA Angelika STUDNIARZ Anna WSZELAKA Magdalena GUZOWSKA Paulina |
LUKS Orkan Września | 1999 1999 1999 2000 |
U18 | WLP | -- |
PUJDAK Andrzej KACZOR Adam KOTUŁA Krzysztof |
Z/1814/16 Z/1815/16 Z/4472/15 |
2018 2018 2024 |
3 2 |
|||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.80 | LEWANDOWSKA Martyna | MLKL Płock | 2000 | U18 | MZ | I | ZIĘCINA Kazimierz # | LDK! | |||||||||
2 | f | 1 | 1.71 | SKOCZYLAS Patrycja | RKS Łódź # | 1999 | U18 | LD | I | B.D. | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.68 | PRZYBYŁ Monika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | II | B.D. # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.65 | STEFANIUK Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U18 | DS | II | SKRZYPACZ Adrian B.D. # | Z/4145/15 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 1.65 | ŁUCZAK Zofia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U18 | WP | II | KACZOR Mieczysław | Z/4189/15 | 2021 | 2 | |||||||
6 | f | 1 | 1.65 | PŁACHTA Kamila | RLTL ZTE Radom | 1999 | U18 | MZ | II | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.62 | WESOŁOWSKA Zyta | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U18 | WP | II | B.D. # | ||||||||||
8 | f | 1 | 1.62 | IGNATOWICZ Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | II | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 1.62 | KWIECIEŃ Marta | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | II | |||||||||||
10 | f | 1 | 1.59 | WOJTANOWSKA Martyna | KS Komunalni Sanok | 2000 | U18 | PK | III | JANIK Emilia B.D. # | Z/5149/15 | 2023 | ||||||||
11 | f | 1 | 1.59 | SENDEREK Jagoda | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U18 | LB | III | |||||||||||
12 | f | 1 | 1.55 | ŁUPIŃSKA Karolina | KS Podlasie Białystok | 1999 | U18 | PD | III | |||||||||||
13 | f | 1 | 1.50 | SAPIŃSKA Weronika | SKLA Sopot # | 2000 | U18 | PM | IV | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.70 | RYCZAK Julia | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 3.60 | LIPIŃSKA Milena | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1999 | U18 | PM | I | MIGDA Leszek B.D. | Z/0583/15 | 2021 | ||||||||
3 | f | 1 | 3.40 | GROŻYŃSKA Agata | WKS Flota Gdynia | 2000 | U18 | PM | I | |||||||||||
4 | f | 1 | 3.30 | SZYMANEK Maja | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | I | WOJTKOWSKI Maciej B.D. # | Z/3992/15 | 2023 | ||||||||
4 | f | 1 | 3.30 | ŚWIERKOT Dominika | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U18 | SL | I | KRUPIŃSKI Piotr # | Z/0504/15 | 2020 | 1 | |||||||
6 | f | 1 | 3.20 | MACIEJEWSKA Paulina | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 | U18 | KP | II | |||||||||||
7 | f | 1 | 3.20 | WRĘGA Paula | OSOT Szczecin | 1999 | U18 | ZP | II | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 3.20 | BORKIEWICZ Marika | KMS Szczecin # | 2000 | U18 | ZP | II | SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # | Z/4929/15 | 2024 | ||||||||
9 | f | 1 | 3.10 | PATELAK Angelika | ULKS Sprinter Zielona Góra # | 1999 | U18 | LB | II | |||||||||||
10 | f | 1 | 3.00 | NAUTZ Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
11 | f | 1 | 2.80 | KOT Anna | AZS UMCS Lublin | 1999 | U18 | LU | III | |||||||||||
12 | f | 1 | 2.80 | PIELA Patrycja | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U18 | SL | III | |||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.06 | STRĄCZEK Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | +0.6 | I | B.D. # | |||||||||
2 | f | 1 | 11.90 | LACH Jagoda | MKL Toruń | 1999 | U18 | KP | -0.7 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 11.77 | KRASKA Nicole | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U18 | KP | +0.8 | II | B.D. # | |||||||||
4 | f | 1 | 11.53 | TWARDOWSKA Patrycja | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U18 | WP | +0.8 | II | ||||||||||
5 | f | 1 | 11.47 | PABIANEK Angelika | AZS Łódź | 1999 | U18 | LD | -0.8 | III | B.D. | |||||||||
6 | f | 1 | 11.27 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | +0.8 | III | BIELA Marek # | Z/0307/15 | 2023 | 1 | ||||||
7 | f | 1 | 10.91 | BARGIELSKA Katarzyna | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1999 | U18 | LU | -1.2 | III | MAKARUK Tadeusz | |||||||||
8 | f | 1 | 10.90 | CHOMICZ Zuzanna | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U18 | ZP | -1.3 | III | ||||||||||
9 | f | 1 | 10.82 | JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna | BKS Bydgoszcz | 2000 | U18 | KP | -1.1 | III | ||||||||||
10 | f | 1 | 10.69 | JĘDRYCZKA Aleksandra | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U18 | WP | -1.0 | IV | ||||||||||
11 | f | 1 | 10.68 | BRYŁKA Justyna | LKS Górnik Wałbrzych | 1999 | U18 | DS | +0.5 | IV | ||||||||||
f | 1 | NM | OPASIŃSKA Wiktoria | AZS Łódź | 1999 | U18 | LD | 0.0 | -- | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 43.08 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U18 | PM | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 42.65 | RÓŻAŃSKA Ewa | KS Podlasie Białystok # | 2000 | U18 | PD | II | WOJTULEWICZ Malwina # | Z/3814/15 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 40.63 | MARKOWSKA Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | II | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 36.77 | FICAK Roksana | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2000 | U18 | PK | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 36.22 | GÓRNIAK Wiktoria | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 | U18 | PK | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 36.20 | KOŁODZIEJ Daria | LUKS Podium Kup | 2000 | U18 | OP | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 35.86 | SMALCERZ Karolina | MCKiS Jaworzno # | 1999 | U18 | SL | III | BEDNARCZYK Józef B.D. | Z/4197/15 | 2022 | ||||||||
8 | f | 1 | 34.66 | MACIEJEWSKA Patrycja | UKS Achilles Leszno | 1999 | U18 | WP | III | |||||||||||
9 | f | 1 | 34.21 | OLSZEWSKA Magdalena | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # | 1999 | U18 | MZ | III | B.D. | ||||||||||
10 | f | 1 | 34.01 | BARDA Julia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U18 | ZP | III | |||||||||||
11 | f | 1 | 34.01 | BYCZKOWSKA Aleksandra | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U18 | PM | III | |||||||||||
12 | f | 1 | 33.15 | KOSOWSKA Ewelina | WLKS Nowe Iganie | 1999 | U18 | MZ | III | |||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 21.97 | PAJĄK Rafał | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U18 | SL | 0.0 | II | HOMA Wioleta B.D. | Z/0363/15 | 2023 | |||||||
2 | f | 1 | 22.14 | SZTEJKOWSKI Damian | LKS Polkowice | 1999 | U18 | DS | 0.0 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 22.19 | KREFT Szymon | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U18 | PM | 0.0 | II | JASKUŁKA Teresa | Z/5416/15 | 2020 | M | ||||||
4 | f | 1 | 22.22 | JANIK Dawid | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | 0.0 | II | ||||||||||
5 | f | 1 | 22.34 | WOŹNIAK Szymon | BKL Bełchatów | 1999 | U18 | LD | 0.0 | II | MANTYK Łukasz | Z/3248/15 | 2022 | |||||||
6 | f | 1 | 22.64 | KRAWCZYK Rafał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U18 | WN | 0.0 | II | # | |||||||||
7 | f | 1 | 23.02 | GADZIK Robert | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
8 | f | 1 | 23.93 | PLUTA Konrad | MKS Pogoń Siedlce | 2000 | U18 | MZ | 0.0 | IV | MACIEJEWSKI Janusz | Z/2064/15 | 2019 | 2 | ||||||
1 | f | 2 | 22.74 | STOLARSKI Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U18 | MA | +1.1 | II | SZKOŁA Sebastian B.D. # | Z/5579/15 | 2024 | |||||||
2 | f | 2 | 22.74 | PIETRZAK Kacper | RKS Łódź | 1999 | U18 | LD | +1.1 | II | ||||||||||
3 | f | 2 | 22.84 | PLICHTA Antoni | MKL Szczecin # | 2000 | U18 | ZP | +1.1 | III | # | |||||||||
4 | f | 2 | 22.97 | ROSIŃSKI Adrian | MKS Piast Głogów | 1999 | U18 | DS | +1.1 | III | B.D. B.D. | 3 | ||||||||
5 | f | 2 | 22.97 | SUDOŁ Jarosław | LUKS Namysłów # | 2000 | U18 | OP | +1.1 | III | # | |||||||||
6 | f | 2 | 23.05 | SARNOWSKI Daniel | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U18 | WP | +1.1 | III | # | |||||||||
7 | f | 2 | 23.10 | SALAMONOWICZ Wiktor | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U18 | MA | +1.1 | III | # | |||||||||
f | 2 | DNS | NOWIŃSKI Kamil | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2000 | U18 | SL | +1.1 | -- | LDK! | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1:54.40 | KORYCKI Patryk | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 1:54.81 | TURSKI Krzysztof | RLTL Optima Radom # | 2000 | U18 | MZ | II | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1:56.24 | WÓJCICKI Grzegorz | AZS-AWF Warszawa # | 1999 | U18 | MZ | II | B.D. # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1:56.61 | KOCAK Patryk | WLKS Nowe Iganie | 1999 | U18 | MZ | II | |||||||||||
5 | f | 1 | 1:57.22 | RÓŻYCKI Piotr | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U18 | LU | III | DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. # | Z/0519/15 | 2023 | ||||||||
6 | f | 1 | 1:58.32 | BĄK Maciej | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U18 | WP | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 2:00.46 | KWIATKOWSKI Krystian | LUKS Orkan Września | 1999 | U18 | WP | III | PUJDAK Andrzej | Z/2630/15 | 2019 | 3 | |||||||
8 | f | 1 | 2:05.46 | ŻYWKO Szymon | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U18 | LU | IV | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/1224/16 | 2024 | ||||||||
1 | f | 2 | 1:57.87 | PRZYDZIAŁ Jakub | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # | 2000 | U18 | PK | III | LASSOTA Lesław B.D. # | Z/2667/15 | 2024 | ||||||||
2 | f | 2 | 1:57.89 | KRAUZE Bartosz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1999 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 2 | 1:58.42 | PUKACZ Dawid | SSMKS Parasol Wrocław # | 2000 | U18 | DS | III | # | ||||||||||
4 | f | 2 | 2:00.00 | WACHOWSKI Wiktor | UKS 12 Kalisz | 2000 | U18 | WP | III | B.D. | 2 | |||||||||
5 | f | 2 | 2:02.75 | DELIDA Mateusz | KS Żeglina Sieradz | 1999 | U18 | LD | IV | |||||||||||
6 | f | 2 | 2:06.05 | WOLENDER Jakub | KS Warszawianka W-wa # | 2000 | U18 | MZ | IV | JAKUBOWSKI Marek B.D. | Z/6204/15 | 2022 | LDK! | |||||||
7 | f | 2 | 2:11.06 | WORETA Krystian | MKL Szczecin | 1999 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
f | 2 | DNF | OSTROPOLSKI Jakub | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 14.63 | SIEROCKI Michał | AZS UMCS Lublin | 1999 | U18 | LU | +0.1 | II | SIEROCKI Michał B.D. B.D. # | Z/0724/15 | 2024 | ||||||
2 | 4 | e | 1 | 14.76 | KALINOWSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | +0.1 | II | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # | Z/5075/19 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 6 | e | 1 | 14.89 | SZEWERA Daniel | WKS Śląsk Wrocław | 2000 | U18 | DS | +0.1 | II | |||||||||
4 | 7 | e | 1 | 14.92 | KUBACKI Wojciech | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U18 | SL | +0.1 | II | |||||||||
5 | 15 | e | 1 | 15.23 | NOWAKOWSKI Kasper | RKS Łódź | 1999 | U18 | LD | +0.1 | III | # | ||||||||
6 | 17 | e | 1 | 15.41 | KUFEL Jerzy | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U18 | MA | +0.1 | III | |||||||||
7 | 22 | e | 1 | 15.68 | SOKÓŁ Wiktor | AZS-AWF Warszawa | 1999 | U18 | MZ | +0.1 | III | |||||||||
1 | 3 | e | 2 | 14.64 | WILK Michał | UKS LA Basket Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -0.8 | II | RĄCZKA Paweł # | Z/0582/15 | 2019 | 1 | |||||
2 | 8 | e | 2 | 14.94 | KRZYŻANOWSKI Tymoteusz | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U18 | WP | -0.8 | II | |||||||||
3 | 10 | e | 2 | 15.01 | FUDALI Paweł | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U18 | PK | -0.8 | III | |||||||||
4 | 11 | e | 2 | 15.04 | KAMIŃSKI Michał | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -0.8 | III | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/0116/15 | 2019 | 2 | |||||
5 | 13 | e | 2 | 15.11 | BUJAK Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2000 | U18 | OP | -0.8 | III | KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # | Z/2877/15 | 2024 | M | |||||
6 | 18 | e | 2 | 15.45 | SINIŁO Krystian | KS Podlasie Białystok # | 2000 | U18 | PD | -0.8 | III | NABIAŁEK Łukasz B.D. # | Z/1535/15 | 2024 | ||||||
7 | 19 | e | 2 | 15.47 | ANTOSZEWSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U18 | PM | -0.8 | III | # | ||||||||
8 | 21 | e | 2 | 15.55 | WŁOSTEK Piotr | RKS Łódź | 2000 | U18 | LD | -0.8 | III | B.D. | ||||||||
1 | 1 | e | 3 | 14.25 | MIRECKI Grzegorz | LUKS Orkan Września | 2000 | U18 | WP | -0.4 | II | KACZOR Adam | Z/4473/15 | 2022 | 2 | |||||
2 | 5 | e | 3 | 14.77 | JANOWSKI Ludwik | MKS Aleksandrów Łódzki | 2000 | U18 | LD | -0.4 | II | ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # | Z/3705/15 | 2024 | ||||||
3 | 9 | e | 3 | 14.98 | NOCUŁA Kacper | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U18 | LB | -0.4 | II | |||||||||
4 | 12 | e | 3 | 15.04 | TARNOWSKI Maksymilian | RKS Łódź | 2000 | U18 | LD | -0.4 | III | |||||||||
5 | 14 | e | 3 | 15.15 | DOMINGOS Oskar | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U18 | ZP | -0.4 | III | |||||||||
6 | 16 | e | 3 | 15.24 | STASIAK Dawid | MKL Szczecin | 1999 | U18 | ZP | -0.4 | III | # | ||||||||
7 | 20 | e | 3 | 15.53 | KILJAN Krzysztof | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U18 | MZ | -0.4 | III | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0440/15 | 2024 | 1 | |||||
1 | f | 1 | 14.00 | WILK Michał | UKS LA Basket Warszawa | 1999 | U18 | MZ | +1.2 | I | RĄCZKA Paweł # | Z/0582/15 | 2019 | 1 | ||||||
2 | f | 1 | 14.07 | SIEROCKI Michał | AZS UMCS Lublin | 1999 | U18 | LU | +1.2 | I | SIEROCKI Michał B.D. B.D. # | Z/0724/15 | 2024 | |||||||
3 | f | 1 | 14.11 | MIRECKI Grzegorz | LUKS Orkan Września | 2000 | U18 | WP | +1.2 | I | KACZOR Adam | Z/4473/15 | 2022 | 2 | ||||||
4 | f | 1 | 14.59 | JANOWSKI Ludwik | MKS Aleksandrów Łódzki | 2000 | U18 | LD | +1.2 | II | ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # | Z/3705/15 | 2024 | |||||||
5 | f | 1 | 14.66 | KALINOWSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | +1.2 | II | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # | Z/5075/19 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | f | 1 | 14.68 | SZEWERA Daniel | WKS Śląsk Wrocław | 2000 | U18 | DS | +1.2 | II | ||||||||||
7 | f | 1 | 14.77 | KUBACKI Wojciech | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U18 | SL | +1.2 | II | ||||||||||
8 | f | 1 | 14.96 | KRZYŻANOWSKI Tymoteusz | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U18 | WP | +1.2 | II | ||||||||||
1 | f | 2 | 14.89 | FUDALI Paweł | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U18 | PK | -0.4 | II | ||||||||||
2 | f | 2 | 14.97 | KAMIŃSKI Michał | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -0.4 | II | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/0116/15 | 2019 | 2 | ||||||
3 | f | 2 | 15.02 | NOCUŁA Kacper | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U18 | LB | -0.4 | III | ||||||||||
4 | f | 2 | 15.03 | TARNOWSKI Maksymilian | RKS Łódź | 2000 | U18 | LD | -0.4 | III | ||||||||||
5 | f | 2 | 15.17 | NOWAKOWSKI Kasper | RKS Łódź | 1999 | U18 | LD | -0.4 | III | # | |||||||||
6 | f | 2 | 15.20 | BUJAK Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2000 | U18 | OP | -0.4 | III | KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # | Z/2877/15 | 2024 | M | ||||||
7 | f | 2 | 15.26 | STASIAK Dawid | MKL Szczecin | 1999 | U18 | ZP | -0.4 | III | # | |||||||||
8 | f | 2 | 15.33 | DOMINGOS Oskar | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U18 | ZP | -0.4 | III | ||||||||||
4x400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3:25.17 |
GADZIK Robert OSTROPOLSKI Jakub MIZERA Mateusz PRZERADZKI Kacper |
GKS Piast Gliwice | 1999 2000 2000 2000 |
U18 | SLK | -- |
|
||||||||||
2 | f | 1 | 3:25.57 |
POPIELARZ Rafał ZIĘBA Szymon MAZIARZ Tomasz MACIĄG Radosław |
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 1999 1999 2000 1999 |
U18 | PDK | -- |
B.D. SOBCZYK Grzegorz |
, Z/0312/15 |
, 2024 |
||||||||
3 | f | 1 | 3:25.66 |
KARNIA Kornel POZORSKI Patryk WIŚNIEWSKI Damian KORYCKI Patryk |
GKS Olimpia Grudziądz | 1999 1999 2000 1999 |
U18 | KPO | -- |
CZUBASZEK Jarosław |
Z/2264/15 |
2024 |
3 |
|||||||
4 | f | 1 | 3:26.55 |
SOCHACKI Kacper RACZYŃSKI Kacper OLEJNICZAK Wiktor MARCZEWSKI Jan |
MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 2000 1999 1999 |
U18 | LDZ | -- |
B.D. |
||||||||||
5 | f | 1 | 3:28.32 |
BARTNICKI Tomasz KLIMEK Rafał SZON Wojciech PIKURA Kamil |
KS AZS UWM Olsztyn | 2000 1999 2000 1999 |
U18 | WMZ | -- |
|
||||||||||
6 | f | 1 | 3:35.27 |
GALICIA PEREZ Daniel ŻYWKO Szymon KLIMEK Kacper LEBIODA Stanisław |
KKS Victoria Stalowa Wola | 2000 1999 2000 1999 |
U18 | PDK | -- |
BARSZCZ Mirosław B.D. TRZOS Leszek B.D. |
Z/1224/16 Z/0133/15 |
2024 2023 |
||||||||
7 | f | 1 | 3:37.39 |
SARNOWSKI Daniel KOSTYSIAK Piotr NAWROT Mikołaj WALCZAK Marcin |
SL Olimpia Poznań | 1999 1999 2000 1999 |
U18 | WLP | -- |
BYTNIEWSKI Szymon B.D. |
Z/0793/15 |
2024 |
||||||||
f | 1 | DNF |
KLEE Maximilian URBANOWICZ Mateusz WRÓBEL Sebastian WÓJCIK Maciej |
ZLKL Zielona Góra | 1999 2000 1999 1999 |
U18 | LBU | -- |
|
|||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.30 | ŁASKI Andrzej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1999 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 4.20 | TOMCZAK Aleksander | OSOT Szczecin | 1999 | U18 | ZP | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 4.20 | MIKOŁAJCZYK Adrian | MKLA Łęczyca | 1999 | U18 | LD | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 4.20 | BOROŃ Aleksy | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U18 | MZ | II | BOROŃ Aldona B.D. | Z/2377/15 | 2021 | ||||||||
5 | f | 1 | 4.10 | PARZYSZEK Fryderyk | SKLA Sopot | 1999 | U18 | PM | II | B.D. # | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.10 | SPRENGEL Mateusz | WKS Flota Gdynia | 1999 | U18 | PM | II | |||||||||||
7 | f | 1 | 4.00 | KRZYSZCZAK Konrad | UKS 55 Łódź | 1999 | U18 | LD | II | |||||||||||
7 | f | 1 | 4.00 | OLSZAŃSKI Adam | MLKS Echo Twardogóra | 1999 | U18 | DS | II | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 3.80 | ŻAK Piotr | ULKS Sprinter Zielona Góra # | 2000 | U18 | LB | III | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 3.80 | CHMARA Sebastian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | III | B.D. # | ||||||||||
10 | f | 1 | 3.80 | WESOŁOWSKI Krzysztof | OSOT Szczecin | 1999 | U18 | ZP | III | B.D. | ||||||||||
12 | f | 1 | 3.80 | TAMUL Kacper | ULKS Sprinter Zielona Góra # | 1999 | U18 | LB | III | |||||||||||
13 | f | 1 | 3.60 | DOMINO Jan | AZS-AWF Warszawa | 2000 | U18 | MZ | III | |||||||||||
14 | f | 1 | 3.60 | CIESIELSKI Arkadiusz | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U18 | SL | III | |||||||||||
f | 1 | NM | BLEJA Jacek | SKLA Sopot | 1999 | U18 | PM | -- | B.D. B.D. # | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.88 | KRAWCZYK Rafał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U18 | WN | +1.3 | III | # | |||||||||
2 | f | 1 | 13.76 | BOLT Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U18 | KP | -0.4 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 13.59 | ZAWISTOWSKI Paweł | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 1999 | U18 | PD | +0.6 | III | KOTOWSKI Jan | Z/2550/15 | 2018 | 3 | ||||||
4 | f | 1 | 13.39 | MILCZAREK Mateusz | UMLKS Pegaz Opoczno | 2000 | U18 | LD | -0.6 | III | GRABOLUS Marek | Z/2273/15 | 2019 | 3 | ||||||
5 | f | 1 | 13.05 | ZATORSKI Mikołaj | MKS Iskra Pszczyna | 1999 | U18 | SL | +1.0 | IV | BIELA Marek B.D. | Z/0308/15 | 2017 | |||||||
6 | f | 1 | 12.99 | LACH Artur | UKS Gminy Brzeszcze | 2000 | U18 | MA | -0.8 | IV | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2952/15 | 2020 | 3 | ||||||
7 | f | 1 | 12.94 | WEICHERT Marcin | MKS Piast Głogów | 1999 | U18 | DS | +1.0 | IV | ||||||||||
8 | f | 1 | 12.92 | KUŚ Bartłomiej | MULKS Żeromski Sieradz | 2000 | U18 | LD | -0.9 | IV | KUŚ Tomasz | Z/4441/15 | 2018 | 4 | ||||||
9 | f | 1 | 12.78 | SWOBODA Patryk | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | -0.8 | IV | ||||||||||
10 | f | 1 | 12.76 | STAFIEJ Piotr | LKS Stal Mielec | 1999 | U18 | PK | -0.9 | IV | ||||||||||
11 | f | 1 | 12.68 | WALC Natan | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U18 | PK | -1.4 | IV | ||||||||||
12 | f | 1 | 12.54 | GAŁGAŃSKI Aleksander | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | +0.9 | -- | ||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 56.48 | WARSZAWSKI Kornel | KS Agros Zamość # | 2000 | U18 | LU | I | B.D. | Z/4325/15 | 2022 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 52.09 | BOŁDYSZ Mariusz | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U18 | WN | II | BORYSEWICZ Piotr | Z/3895/15 | 2018 | 2 | |||||||
3 | f | 1 | 51.33 | LEWOSZEWSKI Jakub | KS Agros Zamość | 2000 | U18 | LU | II | STIPURA Krzysztof B.D. B.D. # | Z/5235/15 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 49.20 | GOŹDZIK Bartłomiej | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2000 | U18 | LD | II | GOŹDZIK Beata | Z/0096/15 | 2020 | 2 | |||||||
5 | f | 1 | 46.62 | BATOR Mateusz | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2000 | U18 | LD | II | |||||||||||
6 | f | 1 | 45.96 | KOWALSKI Adam | MKS Bank BS Płońsk # | 1999 | U18 | MZ | II | |||||||||||
7 | f | 1 | 45.73 | MAZUR Michał | KS Agros Zamość # | 1999 | U18 | LU | II | ROSA Mikołaj | Z/3659/15 | 2024 | 1 | |||||||
8 | f | 1 | 44.94 | SARNOWSKI Adrian | UKS Cyprianka | 2000 | U18 | KP | III | MAŃKOWSKI Edward | Z/5651/15 | 2019 | 2 | |||||||
9 | f | 1 | 44.16 | PYTLAK Piotr | LKS Górnik Wałbrzych | 1999 | U18 | DS | III | |||||||||||
10 | f | 1 | 42.83 | JARMOŁOWICZ Michał | WKS Śląsk Wrocław # | 1999 | U18 | DS | III | B.D. # | ||||||||||
11 | f | 1 | 40.59 | KORZEC Patryk | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U18 | KP | III | |||||||||||
f | 1 | NM | SMOLAREK Krzysztof | UKS 12 Kalisz | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 62.24 | MAZUR Michał | KS Agros Zamość # | 1999 | U18 | LU | II | ROSA Mikołaj | Z/3659/15 | 2024 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 60.21 | KOŹLICKI Michał | OKS Skra Warszawa | 1999 | U18 | MZ | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 55.43 | ŁAPO Artur | UKS Achilles Leszno # | 2000 | U18 | WP | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 55.29 | KWIATKOWSKI Szymon | LUKS Orkan Września | 2000 | U18 | WP | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 54.63 | BOMBA Błażej | MUKS Park Zduńska Wola | 1999 | U18 | LD | III | SZEWCZYK Tomasz | Z/4276/15 | 2019 | 2 | |||||||
6 | f | 1 | 53.64 | SKRZYPIŃSKI Mateusz | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U18 | LB | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 52.98 | ZAGÓRSKI Bartosz | ULKS Uczniak Szprotawa | 1999 | U18 | LB | III | |||||||||||
8 | f | 1 | 52.34 | MIKOŁAJCZYK Michał | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U18 | WP | III | |||||||||||
9 | f | 1 | 44.07 | GABRYELCZYK Jan | UKS Błyskawica Domaniewice | 2000 | U18 | LD | IV | SZYMAJDA Mieczysław | Z/5578/15 | 2019 | 3 | |||||||
f | 1 | DNS | KOLANO Paweł | MKL Sparta Stalowa Wola | 1999 | U18 | PK | -- | # | |||||||||||
f | 1 | NM | SABAJTIS Gracjan | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U18 | LB | -- | KOWALSKI Zenon | Z/4629/15 | 2024 | 1 | ||||||||
f | 1 | NM | ODOLCZYK Michał | OKS Skra Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -- | ||||||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 46:12.02 | NIEDZIAŁEK Łukasz | RK Athletics Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 48:57.71 | WIATER Michał | KS Agros Zamość | 1999 | U18 | LU | III | SWATOWSKI Wojciech | Z/4575/15 | 2018 | BEZ | |||||||
3 | f | 1 | 50:43.38 | KULIG Maksymilian | LKS Stal Mielec | 1999 | U18 | PK | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 51:00.46 | MACIĄG Krzysztof | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U18 | KP | III | LDK! | ||||||||||
5 | f | 1 | 51:04.33 | NICPOŃ Kacper | MKL Szczecin # | 1999 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 51:23.95 | JEŻ Paweł | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U18 | LB | III | WOŹNIAK Agnieszka # | Z/4456/15 | 2022 | 3 | |||||||
7 | f | 1 | 54:04.49 | SCHIEDEL Arkadiusz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U18 | KP | IV | LATAŃSKI Grzegorz KULIG Marzena # | Z/1990/15 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 54:34.25 | KUŻAWSKI Jakub | WLKS Nowe Iganie | 1999 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 55:20.52 | SZMYT Miłosz | PLKS Gwda Piła | 2000 | U18 | WP | IV | |||||||||||
10 | f | 1 | 55:23.27 | CERAZY Michał | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U18 | LB | IV | WOŹNIAK Agnieszka # | Z/4455/15 | 2022 | 3 | |||||||
11 | f | 1 | 57:45.86 | ADAMCZYK Adam | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U18 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 58:35.04 | JACHER Marcin | LKS Stal Mielec | 2000 | U18 | PK | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 59:37.12 | KICKI Mateusz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U18 | WP | -- | LDK! | ||||||||||
14 | f | 1 | 61:00.43 | SÓJKA Radosław | PLKS Gwda Piła | 2000 | U18 | WP | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 61:10.54 | FĄS Mateusz | PLKS Gwda Piła | 2000 | U18 | WP | -- | |||||||||||
16 | f | 1 | 61:12.18 | KUSZA Kamil | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U18 | WP | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.0696051120758 sekund |