Spała 23 - 25.01.2004 Halowe Mistrzostwa Polski Jun i Jun. Mł. |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 7.70 | GADZIŃSKA Agnieszka | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 7.75 | FRĄCZEK Ewelina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U20 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 7.85 | GABRYELEWICZ Joanna | KS AZS AWF Poznań # | 1985 | U20 | WP | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 7.86 | KASICA Agnieszka | LKS Lubusz Słubice # | 1985 | U20 | LB | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 7.92 | CZAJA Agnieszka | KUKS Remus Kościerzyna # | 1986 | U20 | PM | -- | POBŁOCKI Wojciech | ||||||||||
6 | e | 1 | 7.94 | BLICHARSKA Danuta | AZS-AWF Warszawa | 1985 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 7.59 | BRZEZIŃSKA Iwona | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 7.83 | KULESZA Anna | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1986 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 7.86 | KARCZMAREK Katarzyna | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 7.88 | CAŁKA Malwina | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 7.90 | LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | -- | # | ||||||||||
6 | e | 2 | 7.91 | ARCISZEWSKA Ewa | KS Warszawianka W-wa # | 1985 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
7 | e | 2 | 7.92 | SIEMIEŃSKA Barbara | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U20 | MA | -- | |||||||||||
1 | f | 7.56 | BRZEZIŃSKA Iwona | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | -- | # | |||||||||||
2 | f | 7.67 | GADZIŃSKA Agnieszka | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U20 | DS | -- | ||||||||||||
3 | f | 7.78 | KULESZA Anna | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1986 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
4 | f | 7.80 | FRĄCZEK Ewelina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
5 | f | 7.84 | KARCZMAREK Katarzyna | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | -- | ||||||||||||
6 | f | 7.86 | CAŁKA Malwina | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | -- | ||||||||||||
7 | f | 7.87 | GABRYELEWICZ Joanna | KS AZS AWF Poznań # | 1985 | U20 | WP | -- | ||||||||||||
8 | f | 7.94 | KASICA Agnieszka | LKS Lubusz Słubice # | 1985 | U20 | LB | -- | ||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 25.42 | FRĄCZEK Ewelina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U20 | SL | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 25.66 | GABRYELEWICZ Joanna | KS AZS AWF Poznań # | 1985 | U20 | WP | II | |||||||||||
3 | e | 1 | 26.10 | LITWINIUK Edyta | AZS-AWF Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | II | # | ||||||||||
1 | e | 2 | 25.38 | KULESZA Anna | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||
2 | e | 2 | 25.89 | CHUDZIAK Anna | MKS MOS Wrocław # | 1985 | U20 | DS | II | |||||||||||
3 | e | 2 | 26.10 | DONDZIŁŁO Justyna | UKS 19 Bojary Białystok # | 1985 | U20 | PD | II | |||||||||||
1 | e | 3 | 25.43 | GADZIŃSKA Agnieszka | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U20 | DS | II | |||||||||||
2 | e | 3 | 25.59 | BRZEZIŃSKA Iwona | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | II | # | ||||||||||
1 | e | 4 | 25.67 | MINDA Dominika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U20 | SL | II | |||||||||||
2 | e | 4 | 26.33 | SZALWA Karolina | LLKS Osowa Sień # | 1985 | U20 | LB | III | |||||||||||
3 | e | 4 | 26.41 | NOSZCZYK Martyna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U20 | SL | III | |||||||||||
1 | e | 5 | 25.95 | BLICHARSKA Danuta | AZS-AWF Warszawa | 1985 | U20 | MZ | II | |||||||||||
2 | e | 5 | 26.27 | DĄBROWSKA Natalia | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | III | |||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 57.37 | GARBACZEWSKA Dorota | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | II | ||||||||||||
2 | 1 | 60.30 | PLĄSKOWSKA Weronika | KS AZS AWF Poznań # | 1985 | U20 | WP | III | ||||||||||||
3 | 1 | 61.11 | KUSION Renata | RKS Skra Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | III | ||||||||||||
4 | 1 | 61.60 | ZAJĄC Aneta | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1985 | U20 | WP | III | ADAMCZAK Zygmunt | |||||||||||
1 | 2 | 57.50 | TOMZA Ernesta | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | II | ||||||||||||
2 | 2 | 58.10 | JAKÓBCZAK Aneta | OŚ AZS Poznań # | 1985 | U20 | WP | II | # | |||||||||||
3 | 2 | 60.13 | PODSIADŁO Magdalena | KKL Kielce # | 1986 | U20 | SK | III | ||||||||||||
1 | 3 | 56.34 | PURA Edyta | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | I | ||||||||||||
2 | 3 | 59.51 | ILCZUK Weronika | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | III | LEMIESZ Aneta | Z/2529/20 | 2023 | |||||||||
3 | 3 | 61.00 | JANICKA Ewa | TS Olimpia Poznań # | 1985 | U20 | WP | III | PTAK Krzysztof | |||||||||||
4 | 3 | 61.56 | ŁUKOSZ Małgorzata | TL Pogoń Ruda Śląska # | 1985 | U20 | SL | III | ||||||||||||
1 | 4 | 56.84 | ŁUKASIK Bożena | RLTL ZTE Radom # | 1985 | U20 | MZ | II | ||||||||||||
2 | 4 | 57.41 | ŻOCHOWSKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | II | ||||||||||||
1 | 5 | 58.46 | MŁYNARCZYK Danuta | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | II | ||||||||||||
2 | 5 | 58.56 | FICK Ewelina | TS AKS Chorzów # | 1986 | U20 | SL | II | ||||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 2:21.84 | DRĄŻKOWSKA Małgorzata | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | U20 | KP | III | NOWAKOWSKA Agnieszka | ||||||||||
2 | e | 1 | 2:22.15 | LESIK Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | III | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | ||||||||||
3 | e | 1 | 2:22.55 | WITCZAK-FLAJSZER Agnieszka | MKS Polonia Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 2:23.60 | GROCHOCKA Małgorzata | RKS Skra Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | III | |||||||||||
1 | e | 2 | 2:22.03 | ZEMBRZUSKA Justyna | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 2:22.39 | RYDZ Katarzyna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U20 | SL | III | |||||||||||
3 | e | 2 | 2:22.42 | ŻÓRAWSKA Patrycja | MKS Polonia Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | III | |||||||||||
4 | e | 2 | 2:23.99 | BIELAK Monika | AZS UMCS Lublin # | 1986 | U20 | LU | III | |||||||||||
5 | e | 2 | 2:26.27 | URBANIEC Agata | MKS Polonia Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 4:31.41 | PLIŚ Renata | MKL Maraton Świnoujście # | 1985 | U20 | ZP | I | WALKOWIAK Janusz # | Z/5075/11 | 2022 | M | ||||||||
2 | f | 4:35.02 | BERNARDELLI Iwona | KS Prefbet-Sonarol # | 1985 | U20 | PD | II | B.D. # | Z/1932/11 | 2024 | |||||||||
3 | f | 4:39.57 | GRUSZKA Edyta | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U20 | MA | II | ||||||||||||
4 | f | 4:51.17 | HANDZLIK Dagmara | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1986 | U20 | SL | III | ||||||||||||
5 | f | 4:52.36 | KUMOŚ Emilia | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1986 | U20 | DS | III | # | |||||||||||
6 | f | 5:07.44 | WRÓBLEWSKA Monika | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U20 | WN | IV | ||||||||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | w | 1 | 9.28 | JAKIMOWICZ Urszula | SKLA Sopot # | 1988 | U18 | PM | -- | # | 852 | |||||||||
2 | w | 1 | 9.41 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | 826 | ||||||||
1 | w | 2 | 9.49 | ROSTEK Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U18 | DS | -- | 810 | ||||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | w | 1 | 9.37 | SIWEK Paulina | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | -- | 834 | ||||||||||
2 | w | 1 | 9.40 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | -- | # | 828 | |||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | w | 1.64 | SIWEK Paulina | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | II | 783 | |||||||||||
1 | w | 1.73 | NOWAK Olimpia | MUKS Kadet Rawicz # | 1988 | U18 | WP | I | 891 | |||||||||||
2 | w | 1.58 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | III | 712 | |||||||||||
3 | w | 1.58 | SZNABEL Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | III | # | 712 | ||||||||||
4 | w | 1.55 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | III | B.D. | BEZ | 678 | |||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 3.90 | RATAJCZAK Justyna | MKL Szczecin # | 1985 | U20 | ZP | M | # | |||||||||||
2 | f | 3.80 | SOWA Katarzyna | KKL Kielce # | 1985 | U20 | SK | M | ||||||||||||
3 | f | 3.60 | KLIMASZEWSKA Małgorzata | KL Gdynia | 1986 | U20 | PM | I | ||||||||||||
4 | f | 3.40 | KŁAPTOCZ Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | I | ||||||||||||
5 | f | 3.40 | DĘBSKA Paulina | AZS UMCS Lublin # | 1985 | U20 | LU | I | # | |||||||||||
6 | f | 3.30 | KOŁEK Estera | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U20 | DS | I | ||||||||||||
7 | f | 3.30 | CZEKANOWSKA Kamila | MKL Szczecin | 1985 | U20 | ZP | I | ||||||||||||
8 | f | 3.30 | ZALEWSKA Emilia | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | I | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 5.84 | MISZCZAK Dominika | PLKS Gwda Piła # | 1985 | U20 | WP | I | ||||||||||||
2 | f | 5.79 | PIOTROWSKA Monika | AZS-AWF Warszawa | 1986 | U20 | MZ | II | ||||||||||||
3 | f | 5.79 | CUBAŁA Aneta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1985 | U20 | KP | II | ||||||||||||
4 | f | 5.75 | DRUZD Elżbieta | AZS-AWF Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | II | ||||||||||||
5 | f | 5.70 | POTYRAŁA Karolina | CWKS Resovia Rzeszów # | 1986 | U20 | PK | II | ||||||||||||
6 | f | 5.51 | WIŚNIEWSKA Sylwia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U20 | LU | II | ||||||||||||
7 | f | 5.45 | MODRZEJEWSKA Ewelina | MKL Szczecin # | 1985 | U20 | ZP | II | # | |||||||||||
8 | f | 5.23 | KUBIENIEC Sabina | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U20 | LU | III | ||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 12.34 | KANIECKA Magdalena | AZS Łódź | 1985 | U20 | LD | I | ||||||||||||
2 | f | 12.16 | BACHMATIUK Magdalena | PLKS Gwda Piła # | 1986 | U20 | WP | I | # | |||||||||||
3 | f | 11.98 | MICHALAK Ewelina | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U20 | DS | II | ||||||||||||
4 | f | 11.54 | CICHOSZEWSKA Agata | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1986 | U20 | WP | II | PTAK Krzysztof | M | ||||||||||
5 | f | 11.53 | SKIBIŃSKA Joanna | MKS Aleksandrów Łódzki | 1985 | U20 | LD | II | # | |||||||||||
6 | f | 11.33 | WIŚNIEWSKA Sylwia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U20 | LU | III | ||||||||||||
7 | f | 11.23 | FIDOS Angelika | AZS Łódź | 1985 | U20 | LD | III | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 15.02 | KORALEWSKA Izabela | LKS Lubusz Słubice # | 1985 | U20 | LB | I | # | |||||||||||
2 | f | 14.50 | PREDEL Edyta | AZS-AWF Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | I | ||||||||||||
4 | f | 14.39 | BRONISZ Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U20 | SL | I | # | |||||||||||
5 | f | 13.85 | ARMACKA Aneta | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1986 | U20 | LD | I | ||||||||||||
6 | f | 13.08 | MIGDA Alicja | SKS Start Łódź # | 1985 | U20 | LD | I | ||||||||||||
7 | f | 13.08 | MIGDA Alicja | SKS Start Łódź # | 1985 | U20 | LD | I | ||||||||||||
8 | f | 12.77 | JAWOROWSKA Katarzyna | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | I | # | |||||||||||
9 | f | 12.18 | SMĘTEK Aneta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | II | ||||||||||||
10 | f | 11.56 | KASPRZAK Anna | MKS Calisia Kalisz # | 1986 | U20 | WP | III | ||||||||||||
11 | f | 11.39 | WŁODARCZYK Anita | KS AZS AWF Katowice # | 1985 | U20 | SL | III | JAKELJIC Ivica # | Z/0183/11 | 2024 | |||||||||
2 | 10.16 | NOWAK Olimpia | MUKS Kadet Rawicz # | 1988 | U18 | WP | III | |||||||||||||
1 | w | 10.35 | SZNABEL Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | III | # | 552 | ||||||||||
1 | w | 11.83 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | II | # | 650 | ||||||||||
2 | w | 11.59 | CHLEBOWSKA Natalia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1985 | U20 | LU | III | 634 | |||||||||||
3 | w | 9.77 | OGŁOSZKA Karolina | RKS Łódź | 1988 | U18 | LD | IV | 514 | |||||||||||
3 | w | 10.70 | CHUDOMIĘT Olga | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U20 | DS | III | 575 | |||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 13:55.55 | BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina | LKS Stal Mielec # | 1986 | U20 | PK | -- | # | |||||||||||
1 | f | 14:45.06 | SAMBOR Agnieszka | OTG Sokół Mielec # | 1988 | U18 | PK | -- | ||||||||||||
2 | f | 14:13.98 | DESKA Agnieszka | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
2 | f | 16:21.93 | SERAFIŃSKA Ilona | LKS Stal Mielec # | 1988 | U18 | PK | -- | ||||||||||||
3 | f | 14:19.18 | BURGHARDT Katarzyna | RLTL ZTE Radom # | 1985 | U20 | MZ | -- | # | |||||||||||
3 | f | 18:11.25 | BURDZIŃSKA Aleksandra | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U18 | SL | -- | # | |||||||||||
4 | f | 15:05.22 | KUBISIEWICZ Aleksandra | OŚ AZS Poznań # | 1986 | U20 | WP | -- | ||||||||||||
5 | f | 15:31.24 | PRZYBYLSKA Małgorzata | OŚ AZS Poznań # | 1985 | U20 | WP | -- | ||||||||||||
6 | f | 15:56.40 | MICHALAK Aleksandra | AZS-AWF Katowice | 1986 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
7 | f | 16:27.85 | MICHALAK Anna | AZS-AWF Katowice | 1986 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
8 | f | 18:04.92 | CHMIEL Paulina | SKS Start Łódź # | 1985 | U20 | LD | -- | ||||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 6.83 | KUĆ Dariusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1986 | U20 | KP | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 7.04 | LEWAŃSKI Mikołaj | MKL Szczecin # | 1986 | U20 | ZP | -- | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 7.12 | DĄBROWSKI Adam | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U20 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 6.97 | KOZA Paweł | RKS Skra Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 7.15 | PIKSA Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 7.20 | KWIATKOWSKI Sebastian | AZS Łódź | 1986 | U20 | LD | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 7.20 | OLSZEWSKI Artur | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 6.97 | BOJAR Maciej | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 7.05 | JABŁOŃSKI Krzysztof | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U20 | MA | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 7.14 | MIŃKO Tomasz | MKL Szczecin # | 1986 | U20 | ZP | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 7.16 | ŁUCIAKIEWICZ Przemysław | MUKS Płock | 1986 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 7.17 | PIETRONIEC Sebastian | TS AKS Chorzów # | 1986 | U20 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 7.00 | GLIŃSKI Marcin | MKL Toruń # | 1985 | U20 | KP | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 7.06 | JURKIEWICZ Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | -- | # | ||||||||||
3 | e | 4 | 7.11 | JAROSZEWICZ Grzegorz | AZS-AWF Gorzów | 1985 | U20 | LB | -- | |||||||||||
4 | e | 4 | 7.14 | BŁOCIAN Rafał | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1986 | U20 | WP | -- | PTAK Krzysztof | M | |||||||||
1 | f | 1 | 6.83 | KUĆ Dariusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1986 | U20 | KP | -- | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 6.96 | GLIŃSKI Marcin | MKL Toruń # | 1985 | U20 | KP | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 6.98 | KOZA Paweł | RKS Skra Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 7.02 | BOJAR Maciej | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 7.03 | JABŁOŃSKI Krzysztof | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U20 | MA | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 7.07 | JAROSZEWICZ Grzegorz | AZS-AWF Gorzów | 1985 | U20 | LB | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 7.08 | LEWAŃSKI Mikołaj | MKL Szczecin # | 1986 | U20 | ZP | -- | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 7.13 | JURKIEWICZ Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | -- | # | ||||||||||
1 | f | 2 | 7.15 | ŁUCIAKIEWICZ Przemysław | MUKS Płock | 1986 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
2 | f | 2 | 7.15 | PIKSA Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 2 | 7.17 | MIŃKO Tomasz | MKL Szczecin # | 1986 | U20 | ZP | -- | |||||||||||
1 | w | 1 | 7.23 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | -- | 802 | ||||||||||
2 | w | 1 | 7.59 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U18 | LD | -- | 684 | ||||||||||
3 | w | 1 | 7.64 | MAREK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U18 | DS | -- | 668 | ||||||||||
4 | w | 1 | 7.78 | BARSZCZEWSKI Dariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U18 | DS | -- | 625 | ||||||||||
5 | w | 1 | 7.93 | CHRAPAN Marcin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U18 | OP | -- | 580 | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 2 | 22.73 | BOJAR Maciej | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | II | |||||||||||
1 | e | 3 | 23.12 | KOZA Paweł | RKS Skra Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | III | |||||||||||
2 | e | 3 | 23.50 | KUNZ Konrad | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | III | |||||||||||
1 | e | 4 | 22.21 | PRYGA Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | II | |||||||||||
2 | e | 4 | 23.13 | ZIELIŃSKI Kamil | RKS Łódź | 1986 | U20 | LD | III | |||||||||||
1 | e | 5 | 22.41 | KOPEĆ Dominik | RKS Łódź | 1985 | U20 | LD | II | # | ||||||||||
2 | e | 5 | 22.44 | BŁOCIAN Rafał | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1986 | U20 | WP | II | PTAK Krzysztof | M | |||||||||
3 | e | 5 | 23.26 | ZIÓŁKOWSKI Fabian | MKL Szczecin # | 1986 | U20 | ZP | III | # | ||||||||||
1 | e | 6 | 22.57 | ZIÓŁKOWSKI Marek | MKS Zryw Toruń # | 1985 | U20 | KP | II | |||||||||||
2 | e | 6 | 22.59 | DRAPAŁA Radosław | OŚ AZS Poznań # | 1986 | U20 | WP | II | |||||||||||
3 | e | 6 | 22.90 | KAC Janusz | SSA Legia 1926 Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | III | |||||||||||
1 | e | 7 | 22.82 | DĄBROWSKI Adam | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U20 | SL | III | |||||||||||
2 | e | 7 | 22.86 | JABŁOŃSKI Krzysztof | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U20 | MA | III | |||||||||||
1 | e | 8 | 22.26 | BURZYŃSKI Dariusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 49.74 | KOZŁOWSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | II | KOZŁOWSKI Zbigniew # | Z/2130/11 | 2020 | M | ||||||||
2 | 1 | 50.43 | PIOTROWSKI Marcin | AZS-AWF Warszawa | 1985 | U20 | MZ | II | # | |||||||||||
1 | 2 | 48.60 | BARAŃSKI Kamil | KS Warszawianka W-wa # | 1985 | U20 | MZ | II | ||||||||||||
1 | 3 | 49.42 | KEMPA Damian | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | II | ||||||||||||
1 | 5 | 50.63 | LOCH Maciej | TS AKS Chorzów # | 1985 | U20 | SL | III | B.D. | Z/3801/22 | 2024 | |||||||||
1 | 6 | 50.76 | MATŁOCH Wojciech | MKL Szczecin | 1986 | U20 | ZP | III | # | |||||||||||
2 | 6 | 50.84 | BARANOWSKI Patryk | AZS Łódź # | 1986 | U20 | LD | III | ||||||||||||
3 | 6 | 51.51 | MUCHA Artur | WLKS Wrocław # | 1985 | U20 | DS | III | ||||||||||||
1 | 7 | 50.98 | KOWALSKI Marcin | AZS-AWF Gorzów # | 1986 | U20 | LB | III | ||||||||||||
2 | 7 | 51.41 | SMAJDA Leszek | LLKS Osowa Sień # | 1986 | U20 | LB | III | ||||||||||||
3 | 7 | 51.86 | NOGAJCZYK Łukasz | LLKS Osowa Sień # | 1985 | U20 | LB | III | ||||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 2:03.21 | PAPINIGUS Artur | WKS Flota Gdynia # | 1986 | U20 | PM | IV | |||||||||||
2 | e | 1 | 2:03.47 | RÓŻYCKI Sebastian | RMKS Rybnik | 1985 | U20 | SL | IV | |||||||||||
3 | e | 1 | 2:03.67 | BŁAZIK Wojciech | AZS AP Siedlce # | 1986 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
4 | e | 1 | 2:04.40 | JANIK Krzysztof | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U20 | MA | IV | |||||||||||
1 | e | 2 | 2:03.35 | SKORUPSKI Szymon | AZS-AWF Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
2 | e | 2 | 2:03.76 | KUBACKI Bartłomiej | MUKS Kadet Rawicz # | 1985 | U20 | WP | IV | |||||||||||
1 | e | 3 | 2:00.42 | GŁOGOWSKI Maciej | KB Sporting Międzyzdroje # | 1986 | U20 | ZP | III | |||||||||||
2 | e | 3 | 2:01.24 | SŁOMSKI Adam | KS Warszawianka W-wa # | 1985 | U20 | MZ | III | |||||||||||
3 | e | 3 | 2:01.29 | KULICKI Piotr | STS Skarżysko-Kamienna # | 1985 | U20 | SK | III | |||||||||||
4 | e | 3 | 2:01.86 | BORASIŃSKI Michał | RKS Skra Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | III | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 4:00.06 | KRUPA Piotr | LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # | 1985 | U20 | MZ | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 4:00.84 | DANILEWICZ Adrian | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U20 | DS | II | |||||||||||
3 | e | 1 | 4:02.36 | ŻYWEK Dawid | OKS Start Otwock | 1985 | U20 | MZ | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 4:04.68 | URBANIK Grzegorz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1985 | U20 | SL | III | |||||||||||
5 | e | 1 | 4:05.35 | PRABUCKI Krzysztof | ULKS Talex Borzytuchom # | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||
6 | e | 1 | 4:06.05 | MAKOWSKI Bartłomiej | RLTL ZTE Radom # | 1985 | U20 | MZ | III | |||||||||||
7 | e | 1 | 4:07.61 | GRZEGORCZYK Artur | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U20 | MA | III | |||||||||||
8 | e | 1 | 4:08.02 | KOPEĆ Wojciech | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | III | B.D. | Z/1267/14 | 2022 | 1 | |||||||
9 | e | 1 | 4:09.19 | PIEKARSKI Michał | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | III | |||||||||||
10 | e | 1 | 4:10.40 | KOZŁOWSKI Artur | ULKS MOSiR Sieradz # | 1985 | U20 | LD | III | KOZŁOWSKI Tomasz # | Z/1510/11 | 2020 | 2 | |||||||
1 | e | 2 | 4:06.77 | RUTKOWSKI Daniel | LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # | 1986 | U20 | MZ | III | KORYTKOWSKI Andrzej | ||||||||||
2 | e | 2 | 4:08.59 | ROGALA Paweł | STS Skarżysko-Kamienna # | 1985 | U20 | SK | III | |||||||||||
3 | e | 2 | 4:10.61 | BĘBENEK Tomasz | MKS Polonia Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | III | |||||||||||
4 | e | 2 | 4:13.33 | GRZANKA Mateusz | LKS Kłos Olkusz # | 1986 | U20 | MA | IV | B.D. | Z/3846/23 | 2023 | ||||||||
5 | e | 2 | 4:15.77 | PISAREK Grzegorz | KB MOSiR Jastrzębie # | 1986 | U20 | SL | IV | |||||||||||
6 | e | 2 | 4:16.81 | CZESNY Przemysław | UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. # | 1986 | U20 | SK | IV | JAROS Kazimierz | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 2.01 | MODELSKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1975 | Sen | PM | II | 813 | |||||||||||
2 | w | 1.98 | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | U20 | OP | II | 785 | |||||||||||
3 | w | 1.92 | KONIUSZEWSKI Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | III | 731 | |||||||||||
1 | w | 1 | 1.93 | BARSZCZEWSKI Dariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U18 | DS | III | 740 | ||||||||||
2 | w | 1 | 1.84 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U18 | LD | III | 661 | ||||||||||
3 | w | 1 | 1.81 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | IV | 636 | ||||||||||
4 | w | 1 | 1.75 | MAREK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U18 | DS | IV | 585 | ||||||||||
5 | w | 1 | 1.63 | CHRAPAN Marcin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U18 | OP | -- | 488 | ||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 4.80 | STRZELCZYK Michał | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||||
2 | 4.70 | KOLASA Marcin | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||||
3 | 4.60 | PEWIŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||||
4 | 4.60 | WROŃSKI Tomasz | ZLKL Zielona Góra | 1985 | U20 | LB | I | |||||||||||||
5 | 4.50 | ZIĘTEK Błażej | MKL Szczecin # | 1986 | U20 | ZP | I | # | ||||||||||||
6 | 4.40 | WĘGRZYŃSKI Jerzy | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||||
7 | 4.10 | LEWICKI Andrzej | RKS Skra Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | II | |||||||||||||
8 | 3.90 | MAJEK Zbigniew | UKS Olimp Mazańcowice # | 1985 | U20 | SL | III | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 7.68 | STARZAK Marcin | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1985 | U20 | LU | I | ||||||||||||
2 | f | 7.19 | ŚWIDERSKI Adrian | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U20 | DS | II | JAGACIAK Jarosław # | Z/1691/11 | 2024 | 1 | ||||||||
3 | f | 7.10 | CYGAN Kamil | LKS Stal Mielec # | 1986 | U20 | PK | II | ||||||||||||
4 | f | 7.09 | PIĄTEK Norbert | PLKS Gwda Piła # | 1986 | U20 | WP | II | ||||||||||||
5 | f | 7.00 | MISZKE Piotr | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | U20 | OP | II | ||||||||||||
6 | f | 6.93 | CZUPIEL Paweł | STS Pomerania Szczecinek # | 1985 | U20 | ZP | II | ||||||||||||
7 | f | 6.84 | DACKA Damian | PLKS Gwda Piła # | 1986 | U20 | WP | II | ||||||||||||
8 | f | 6.84 | JARYMOWICZ Wojciech | KS Podlasie Białystok # | 1985 | U20 | PD | II | ||||||||||||
9 | f | 6.72 | ZAJĄC Tomasz | SKS Start Łódź # | 1985 | U20 | LD | III | ||||||||||||
10 | f | 6.65 | CHLEBOWSKI Paweł | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U20 | LU | III | ||||||||||||
11 | f | 6.61 | HILLO Robert | KS Podlasie Białystok # | 1985 | U20 | PD | III | ||||||||||||
12 | f | 6.59 | GARBACIAK Stefan | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U20 | SL | III | ||||||||||||
2 | 6.66 | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | U20 | OP | III | |||||||||||||
1 | w | 7.16 | MODELSKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1975 | Sen | PM | II | 852 | |||||||||||
3 | w | 6.47 | SUWALSKI Arkadiusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U20 | SL | III | 691 | |||||||||||
4 | w | 6.46 | JARZĘBOWSKI Krzysztof | MKS MOS Wrocław # | 1986 | U20 | DS | III | 688 | |||||||||||
5 | w | 6.45 | KONIUSZEWSKI Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | III | 686 | |||||||||||
6 | w | 6.45 | DURASIEWICZ Tomasz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | III | 686 | |||||||||||
1 | w | 1 | 6.34 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | III | 661 | ||||||||||
2 | w | 1 | 6.23 | MAREK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U18 | DS | IV | 637 | ||||||||||
3 | w | 1 | 5.98 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U18 | LD | IV | 582 | ||||||||||
4 | w | 1 | 5.82 | BARSZCZEWSKI Dariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U18 | DS | -- | 548 | ||||||||||
5 | w | 1 | 5.73 | CHRAPAN Marcin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U18 | OP | -- | 529 | ||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 14.95 | LEWANDOWSKI Wojciech | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | I | # | |||||||||||
2 | f | 14.93 | FUTYMA Michał | WKS Wawel Kraków # | 1985 | U20 | MA | I | ||||||||||||
3 | f | 14.90 | MATUSIAK Artur | LUKS Vis Ksawerów # | 1985 | U20 | LD | I | LIPIŃSKI Zdzisław | |||||||||||
4 | f | 14.34 | TĘCZA Damian | KS Sprintwarsaw # | 1985 | U20 | MZ | III | MALANOWSKI Łukasz # | Z/0612/22 | 2024 | |||||||||
5 | f | 14.16 | GAWEŁ Mateusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | III | # | |||||||||||
6 | f | 13.89 | KWAŚNIAK Marcin | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1986 | U20 | DS | III | ||||||||||||
7 | f | 13.81 | MAGOŃ Wojciech | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U20 | SL | III | ||||||||||||
8 | f | 13.53 | KRÓL Jakub | MKLA Łęczyca | 1986 | U20 | LD | III | ||||||||||||
9 | f | 13.16 | CABAJ Łukasz | LKS Kłos Olkusz # | 1986 | U20 | MA | IV | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 1 | 14.31 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | III | 747 | ||||||||||
2 | w | 1 | 12.85 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U18 | LD | IV | 658 | ||||||||||
3 | w | 1 | 12.66 | BARSZCZEWSKI Dariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U18 | DS | IV | 647 | ||||||||||
4 | w | 1 | 12.43 | CHRAPAN Marcin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U18 | OP | -- | 633 | ||||||||||
5 | w | 1 | 11.85 | MAREK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U18 | DS | -- | 597 | ||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 17.82 | GIŻA Jakub | LKS Stal Mielec # | 1985 | U20 | PK | I | # | |||||||||||
2 | f | 17.59 | GOLBA Piotr | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | I | # | |||||||||||
3 | f | 17.08 | MISZKURKA Daniel | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | I | ||||||||||||
4 | f | 16.90 | WYSOCKI Wojciech | AZS-AWF Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | I | ||||||||||||
5 | f | 16.46 | BUDNIK Marcin | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U20 | LU | I | # | |||||||||||
6 | f | 16.08 | WOŁYNIEC Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | I | ||||||||||||
7 | f | 15.70 | BARON Radosław | MOSiR Łaziska Górne # | 1985 | U20 | SL | II | # | |||||||||||
8 | f | 15.09 | CUDAK Mariusz | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U20 | DS | II | ||||||||||||
9 | f | 14.90 | SARGALSKI Jakub | KL Lechia Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | II | ||||||||||||
10 | f | 14.82 | BARAN Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | II | # | |||||||||||
11 | f | 14.81 | GAWKOWSKI Adam | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | II | ||||||||||||
12 | f | 14.71 | DANISZEWSKI Wojciech | MKS Durasan Płońsk # | 1985 | U20 | MZ | II | ||||||||||||
13 | f | 13.71 | KORBUT Piotr | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | III | ||||||||||||
14 | f | 13.59 | ROGALSKI Tomasz | AZS Łódź | 1986 | U20 | LD | III | ||||||||||||
4 | 13.63 | LECH Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U20 | MA | III | |||||||||||||
1 | w | 14.61 | DURASIEWICZ Tomasz | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | II | 766 | |||||||||||
3 | w | 14.51 | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | U20 | OP | II | 760 | |||||||||||
5 | w | 13.21 | SIONKOWSKI Krzysztof | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | III | 680 | |||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
2 | w | 14.47 | MODELSKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1975 | Sen | PM | II | 757 | |||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 21:24.89 | JELONEK Jakub | CKS Budowlani Częstochowa | 1985 | U20 | SL | -- | LAMCH Czesław # | Z/4459/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | f | 1 | 21:45.73 | SIKORA Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U18 | MA | -- | KISIEL Krzysztof # | Z/0346/11 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 25:21.44 | KMUK Tomasz | OTG Sokół Mielec # | 1985 | U20 | PK | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 23:18.54 | AUGUSTYN Krzysztof | OTG Sokół Mielec # | 1987 | U18 | PK | -- | |||||||||||
2 | f | 2 | 23:56.47 | KUBIAK Maciej | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | 1988 | U18 | PM | -- | B.D. # | Z/2554/19 | 2023 | ||||||||
3 | f | 2 | 25:03.53 | KRÓL Bartosz | PLKS Gwda Piła | 1987 | U18 | WP | -- | |||||||||||
4 | f | 2 | 27:35.18 | TREDER Mateusz | UKS Zagórzanka Rumia | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 2 | 30:22.53 | KISTOWSKI Rafał | KKL Rodło Kwidzyn | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.7737300395966 sekund |