Warszawa 03 - 04.02.2024 2. Warszawskie Halowe Zawody Kontrolne WMOZLA 2024 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 7.41 | PALUCH Paulina | KS AZS AWF Warszawa | 1998 | Sen | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej B.D. | Z/0261/14 | 2024 | KNS | |||||||
2 | e | 1 | 7.57 | KOŁODZIEJ Ada | KS AZS AWF Warszawa | 1995 | Sen | MZ | -- | B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł | , Z/0183/12 | , 2024 | ||||||||
3 | e | 1 | 7.75 | KWASIBORSKA Julia | KS Ciechan Ciechanów # | 2004 | U23 | MZ | -- | MAJEWSKI Zbigniew B.D. | Z/2345/19 | 2024 | KN B | |||||||
4 | e | 1 | 8.09 | SIEWIERSKA Pola | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | U23 | MZ | -- | GRALEWSKI Wojciech B.D. | Z/2947/17 | 2024 | KN B | |||||||
1 | e | 2 | 8.33 | DEFRATYKA Małgorzata | KS Sprintwarsaw | 1999 | Sen | MZ | -- | MALANOWSKI Łukasz | Z/5522/22 | 2024 | ||||||||
2 | e | 2 | 8.49 | CIEĆWIERZ Nina | OKS Skra Warszawa | 2004 | U23 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr B.D. | Z/2713/20 | 2024 | ||||||||
3 | e | 2 | 8.51 | SIROCKA Maria | KS Sprintwarsaw # | 2002 | U23 | MZ | -- | MALANOWSKI Łukasz B.D. | Z/3511/22 | 2024 | ||||||||
4 | e | 2 | 8.95 | SZEMPLIŃSKA Aleksandra | KS Ciechan Ciechanów # | 2004 | U23 | MZ | -- | MAJEWSKI Zbigniew B.D. | Z/2355/19 | 2024 | KN B | |||||||
1 | 1 | e | 3 | 7.72 | SUCHENEK Aleksandra | OKS Skra Warszawa | 2005 | U20 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/3467/18 | 2024 | 3 | LDK! | OSU KN B | ||||
2 | 2 | e | 3 | 7.88 | ANGLART Julianna | UKS Młodzik Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/4297/19 | 2024 | |||||||
3 | 3 | e | 3 | 8.45 | KWIATKOWSKA Dominika | UKS LA Basket Warszawa | 2005 | U20 | MZ | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/5638/18 | 2024 | |||||||
4 | 5 | e | 3 | 8.61 | CHALABA Julia | UKS Orzełki Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | BOGUCKI Michał | Z/0680/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 9 | e | 3 | 8.71 | PLIATSIKA Xenia | RK Athletics Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | STELMASZCZYK Joanna | Z/2196/19 | 2024 | |||||||
1 | 6 | e | 4 | 8.65 | JASTRZĘBSKA Weronika | KS Czempion Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej | Z/4420/19 | 2023 | |||||||
2 | 7 | e | 4 | 8.66 | DZIEWICKA Lidia | UKS Orzełki Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | BOGUCKI Michał | Z/2792/20 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 8 | e | 4 | 8.71 | LEWANDOWSKA Karolina | UKS Młodzik Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | RADKE Karol RADKE Karol | Z/0866/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 10 | e | 4 | 8.83 | URBANIAK Lena | UKS Gepard Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł | Z/2878/20 | 2024 | |||||||
1 | 4 | e | 5 | 8.55 | HNATCZUK Julia | KS AZS AWF Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/0888/21 | 2024 | |||||||
2 | 11 | e | 5 | 9.57 | KOSIOREK Natalia | OKS Skra Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/0669/24 | 2024 | |||||||
1 | 1 | e | 6 | 7.79 | WROTEK Hanna | OKS Skra Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/0952/21 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
2 | 3 | e | 6 | 8.15 | JÓŹWICKA Hanna | OKS Skra Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/0419/24 | 2024 | OSU | ||||||
3 | 4 | e | 6 | 8.21 | PAWLAK Adrianna | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/5561/22 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
4 | 15 | e | 6 | 8.55 | GARBACZEWSKA Urszula | MKS Pogoń Siedlce | 2008 | U18 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/5079/19 | 2024 | |||||||
5 | 16 | e | 6 | 8.61 | JAKUBIAK Paulina | UKS LA Basket Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/2600/20 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
1 | 5 | e | 7 | 8.40 | GIBAS Wiktoria | UKS Orzełki Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | BOGUCKI Michał | Z/3917/19 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 6 | e | 7 | 8.42 | WIĘCEK Zofia | OKS Skra Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/4753/23 | 2024 | OSU | ||||||
3 | 9 | e | 7 | 8.48 | SZUKIEŁOWICZ Maja | UKS Flop Wilkasy | 2008 | U18 | WN | -- | TWOREK Urszula | Z/2512/22 | 2023 | |||||||
4 | 18 | e | 7 | 8.63 | KRUSZEWSKA Barbara | OKS Skra Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/3762/22 | 2024 | OSU | ||||||
5 | 29 | e | 7 | 8.90 | GAŁAJ Matylda | AKL Ursynów Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan | Z/4717/19 | 2024 | |||||||
1 | 8 | e | 8 | 8.44 | PAWŁOWSKA Helena | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | GRALEWSKI Wojciech | Z/2683/22 | 2024 | |||||||
2 | 11 | e | 8 | 8.49 | ZŁOTKOWSKA Julia | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/0870/21 | 2024 | |||||||
3 | 13 | e | 8 | 8.52 | LESZCZYŃSKA Agata | KS Czempion Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | DZICZEK Szymon | Z/4726/19 | 2024 | |||||||
3 | 12 | e | 8 | 8.52 | KAŹMIERCZAK Beata | UKS Młodzik Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/3329/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 14 | e | 8 | 8.54 | BŁAŻEJAK Lena | AKL Ursynów Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | B.D. | Z/5316/22 | 2024 | |||||||
1 | 20 | e | 9 | 8.66 | DENEKA Hanna | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/3505/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 21 | e | 9 | 8.71 | GRACZYK Antonina | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | B.D. RZEPKA Marek | Z/8788/21, Z/6577/23 | 2021, 2024 | |||||||
3 | 22 | e | 9 | 8.72 | KAŹMIERSKA Kaja | MKS Bank BS Płońsk | 2008 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 24 | e | 9 | 8.84 | GOSZCZYCKA Marta | MKS Bank BS Płońsk | 2007 | U18 | MZ | -- | KOZERA Piotr | Z/3464/23 | 2024 | |||||||
5 | 28 | e | 9 | 8.88 | TWAROWSKA Amelia | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/3386/23 | 2024 | |||||||
1 | 10 | e | 10 | 8.49 | RZEPIELA Barbara | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/0869/21 | 2024 | |||||||
2 | 19 | e | 10 | 8.64 | DRĄGOWSKA Martyna | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | ŻEWŁAKOW Kamil RADKIEWICZ Przemysław # | , Z/10452/21 | , 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 23 | e | 10 | 8.72 | SAKOWICZ Aleksandra | AKL Ursynów Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | BUŁAKOWSKI Bohdan | Z/0572/22 | 2024 | |||||||
4 | 26 | e | 10 | 8.86 | PERZANOWSKA Lena | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/0185/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 33 | e | 10 | 8.98 | AKONOM Natalia | MKS Pogoń Siedlce | 2007 | U18 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/13312/21 | 2024 | |||||||
1 | 27 | e | 11 | 8.86 | KRYSIŃSKA Hanna | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/3198/21 | 2024 | |||||||
2 | 30 | e | 11 | 8.92 | KOZIKOWSKA Nikola | KS Czempion Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | B.D. | Z/1174/24 | 2024 | |||||||
3 | 32 | e | 11 | 8.96 | LIŚKIEWICZ Weronika | UKS Młodzik Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/5793/22 | 2024 | |||||||
4 | 41 | e | 11 | 9.25 | POLAK Zuzanna | KS Jelonki Dobre Miasto | 2008 | U18 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0645/21 | 2024 | |||||||
5 | 43 | e | 11 | 9.60 | URBAN Adrianna | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/1193/23 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
1 | 17 | e | 12 | 8.62 | CZAPLIŃSKA Ewelina | UKS Młodzik Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/0730/24 | 2024 | |||||||
2 | 34 | e | 12 | 9.01 | SZAFRANIEC Maja | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/5380/23 | 2024 | |||||||
3 | 38 | e | 12 | 9.17 | ALBERSKA Viktoria | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | JĘDRZEJCZYK Dominika | Z/5031/23 | 2024 | |||||||
4 | 39 | e | 12 | 9.18 | TOMASZEWSKA Lena | KS Jelonki Dobre Miasto | 2008 | U18 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł | , Z/0652/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
5 | 44 | e | 12 | 9.69 | MATOBLEWSKA Julia | MKS Bank BS Płońsk | 2008 | U18 | MZ | -- | KOZERA Piotr | Z/0675/24 | 2024 | |||||||
1 | 7 | e | 13 | 8.42 | ROSIAK Zuzanna | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/7480/23 | 2024 | |||||||
2 | 31 | e | 13 | 8.93 | PAWLAK Zuzanna | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | JĘDRZEJCZYK Dominika | Z/0935/22 | 2024 | |||||||
3 | 35 | e | 13 | 9.06 | STAWIECKA Aleksandra | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | JĘDRZEJCZYK Dominika | Z/0695/22 | 2024 | |||||||
4 | 40 | e | 13 | 9.24 | KARŁOWICZ Karolina | OKS Skra Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | ZAWADZKI Jacek | Z/1893/24 | 2024 | |||||||
5 | 42 | e | 13 | 9.53 | MOROZ Aleksandra | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | MRÓZ Katarzyna | Z/1657/24 | 2024 | |||||||
1 | 2 | e | 14 | 7.99 | KOWALCZYK Marianna | UKS 12 Kalisz | 2008 | U18 | WP | -- | OLSZYNA Waldemar | Z/2592/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 25 | e | 14 | 8.84 | ROGUSKA Pola | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/12526/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 36 | e | 14 | 9.07 | GRODECKA Dominika | KS Ciechan Ciechanów | 2008 | U18 | MZ | -- | MAJEWSKI Zbigniew | Z/3337/23 | 2024 | |||||||
4 | 37 | e | 14 | 9.14 | KACZOR Maja | OKS Skra Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | ZAWADZKI Jacek | Z/1894/24 | 2024 | |||||||
1 | 1 | e | 16 | 7.81 | WARECKA Gabriela | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/3192/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 3 | e | 16 | 8.19 | BĄK Julia | LKS EkoSport Siedlce | 2009 | U16 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia | Z/12797/21, Z/0298/24 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 2 | e | 16 | 8.19 | SOCHACKA Aleksandra | UKS LA Basket Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | BOROŃ Aldona | Z/0749/24 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 5 | e | 16 | 8.39 | PETRALLIS Aleksandra | AKL Ursynów Warszawa # | 2009 | U16 | MZ | -- | B.D. # | Z/5369/24 | 2024 | |||||||
5 | 6 | e | 16 | 8.46 | KOWALCZYK Natalia | UKS Orzełki Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | BOGUCKI Michał | Z/5809/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 4 | e | 17 | 8.39 | PŁOUCHA Maja | KS AZS AWF Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/0446/24 | 2024 | |||||||
2 | 7 | e | 17 | 8.46 | ZGLIŃSKA Marta | UKS Herkules Sulejówek | 2009 | U16 | MZ | -- | CZYŻ Maciej | Z/3226/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 11 | e | 17 | 8.53 | BUDA Idalia | AKL Ursynów Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | B.D. | Z/6596/22 | 2024 | |||||||
4 | 13 | e | 17 | 8.66 | KRZYŚKÓW Klara | KS Czempion Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej | Z/3785/20 | 2024 | |||||||
5 | 27 | e | 17 | 8.88 | FAMULSKA Maria | SKS Feniks Siedlce | 2010 | U16 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał | Z/1589/23 | 2024 | |||||||
1 | 8 | e | 18 | 8.48 | DZIĘCIOŁOWSKA Eliza | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/0886/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 18 | e | 18 | 8.73 | WARECKA Ewa | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/3193/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 19 | e | 18 | 8.76 | DURAJ Lena | KS AZS AWF Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella | Z/3138/20 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 21 | e | 18 | 8.78 | JURCZAK Aleksandra | UKS MTE Milanówek | 2010 | U16 | MZ | -- | RODOWALD Olaf | Z/2051/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 22 | e | 18 | 8.79 | DĄBROWSKA Lena | KS Atak Agrykola Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKI Maksymilian | , Z/3706/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
1 | 10 | e | 19 | 8.51 | DŁUTOWSKA Anna | KS AZS AWF Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | Z/4061/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 14 | e | 19 | 8.66 | GRACA Antonina | RSSiRON Start Radom # | 2010 | U16 | MZ | -- | SZCZYGIEŁ Jacek | Z/3860/24 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 15 | e | 19 | 8.67 | MARKOWICZ Lena | KS AZS AWF Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | Z/1159/24 | 2024 | |||||||
4 | 30 | e | 19 | 8.96 | LUTOMIRSKA Joanna | UKS Orzełki Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | BOGUCKI Michał | Z/2790/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 32 | e | 19 | 8.97 | POLITOWSKA Dominika | KS Atak Agrykola Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | Z/1419/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 20 | e | 20 | 8.77 | TROJANOWSKA Maja | UKS Gimnazjon Płońsk | 2010 | U16 | MZ | -- | ADAMSKI Robert | Z/0468/24 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 28 | e | 20 | 8.93 | ŁASZENKOW Amelia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2006 | U20 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł | Z/0377/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
3 | 31 | e | 20 | 8.97 | MIĘDZYBRODZKA Lena | OKS Skra Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/0634/24 | 2024 | OSU | ||||||
4 | 38 | e | 20 | 9.07 | KOŻUSZEK Dominika | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U16 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł | , Z/0650/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
5 | 42 | e | 20 | 9.17 | GÓRSKA Agnieszka | UKS Rusiec | 2009 | U16 | MZ | -- | NOWOCIEŃ Jacek | Z/1818/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 17 | e | 21 | 8.72 | NOWOSIELSKA Laura | SKS Feniks Siedlce | 2009 | U16 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał | Z/6323/23 | 2024 | |||||||
2 | 23 | e | 21 | 8.79 | MATEUSIAK Oliwia | SKS Feniks Siedlce | 2009 | U16 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał | Z/6324/23 | 2024 | |||||||
3 | 37 | e | 21 | 9.04 | WOJCIECHOWSKA Maria | UKS Gimnazjon Płońsk | 2009 | U16 | MZ | -- | ADAMSKI Robert | Z/0469/24 | 2024 | |||||||
4 | 39 | e | 21 | 9.12 | MAJ Magdalena Anna | UKS Orzełki Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | BOGUCKI Michał | Z/0139/24 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 46 | e | 21 | 9.33 | KARPETA Lena | UKS Rusiec | 2009 | U16 | MZ | -- | NOWOCIEŃ Jacek | Z/1821/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 26 | e | 22 | 8.87 | REDA Oliwia | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | JĘDRZEJCZYK Dominika | Z/1839/23 | 2024 | |||||||
2 | 29 | e | 22 | 8.96 | TRACZYK Nina | KS AZS AWF Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | Z/0149/24 | 2024 | |||||||
3 | 40 | e | 22 | 9.15 | GAS Liliana | UKS Orzełki Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | BOGUCKI Michał | Z/0567/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 44 | e | 22 | 9.24 | TALAREK Zuzanna | KS Atak Agrykola Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | BIŃKOWSKA Marlena | Z/14288/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 43 | e | 23 | 9.21 | PYTLARCZYK Zofia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U16 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0648/21 | 2024 | |||||||
2 | 47 | e | 23 | 9.38 | WOJTASIK Julia | KS Atak Agrykola Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | BIŃKOWSKA Marlena | Z/4335/20 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 48 | e | 23 | 9.38 | WIŚNIEWSKA Lena | UKS MTE Milanówek | 2009 | U16 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta | Z/2968/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 49 | e | 23 | 9.40 | GRZELAK Patrycja | MKS Bank BS Płońsk | 2010 | U16 | MZ | -- | KOZERA Piotr | Z/0841/24 | 2024 | |||||||
5 | 55 | e | 23 | 9.71 | BLISZCZAK Karolina | RK Athletics Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | RACZYŁO Damian | Z/14803/21 | 2024 | |||||||
1 | 16 | e | 24 | 8.67 | JACKOWSKA Weronika | KS AZS AWF Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | Z/1151/24 | 2024 | |||||||
2 | 41 | e | 24 | 9.16 | KOŻUCHOWSKA Zuzanna | RK Athletics Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | RACZYŁO Damian | Z/4378/23 | 2024 | |||||||
3 | 52 | e | 24 | 9.54 | MARCINKOWSKA Lilla | UKS MTE Milanówek | 2010 | U16 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta | Z/3242/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 53 | e | 24 | 9.68 | GŁADYSZ Patrycja | UKS Falenica Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | GAWENDA Małgorzata | Z/4928/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 56 | e | 24 | 10.29 | RODOWALD Klara | UKS MTE Milanówek | 2010 | U16 | MZ | -- | RODOWALD Olaf | Z/3383/20 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 9 | e | 25 | 8.49 | GROCHOWSKA Pola | KS AZS AWF Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKI Maksymilian # | Z/1913/24 | 2024 | |||||||
2 | 34 | e | 25 | 8.99 | DESZCZKA Małgorzata | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U16 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3147/23 | 2024 | |||||||
3 | 36 | e | 25 | 9.02 | ZAJDEL Lena | KS AZS AWF Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | Z/0445/24 | 2024 | |||||||
4 | 45 | e | 25 | 9.32 | MROWIEC Iga | KS AZS AWF Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | RADKIEWICZ Przemysław | Z/1152/24 | 2024 | OSU | ||||||
5 | 50 | e | 25 | 9.46 | KALISZ Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2011 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7244/21 | 2024 | |||||||
1 | 12 | e | 26 | 8.65 | TRYZNO Alicja | UKS MTE Milanówek | 2010 | U16 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta | Z/0025/24 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 33 | e | 26 | 8.97 | GOLUCH Łucja | SKS Feniks Siedlce | 2009 | U16 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał | Z/6322/23 | 2024 | |||||||
3 | 35 | e | 26 | 8.99 | ZAMBROWSKA Lena | KS AZS AWF Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/4377/23 | 2024 | |||||||
4 | 51 | e | 26 | 9.48 | KARPINIAK Pola | KS Jelonki Dobre Miasto | 2011 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0649/21 | 2024 | |||||||
1 | 24 | e | 27 | 8.84 | KOŚMIDER Blanka | UKS Gimnazjon Płońsk | 2009 | U16 | MZ | -- | ADAMSKI Robert | Z/6015/23 | 2024 | |||||||
2 | 25 | e | 27 | 8.86 | MICHALAK Patrycja | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | GĘBSKI Adam | Z/1806/24 | 2024 | |||||||
3 | 54 | e | 27 | 9.69 | PICKOVA Gabriela | AKL Ursynów Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | B.D. | Z/1879/24 | 2024 | |||||||
1 | f | 1 | 7.43 | PALUCH Paulina | KS AZS AWF Warszawa | 1998 | Sen | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej B.D. | Z/0261/14 | 2024 | KNS | |||||||
2 | f | 1 | 7.45 | KOŁODZIEJ Ada | KS AZS AWF Warszawa | 1995 | Sen | MZ | -- | B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł | , Z/0183/12 | , 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 7.79 | KWASIBORSKA Julia | KS Ciechan Ciechanów # | 2004 | U23 | MZ | -- | MAJEWSKI Zbigniew B.D. | Z/2345/19 | 2024 | KN B | |||||||
4 | f | 1 | 8.19 | SIEWIERSKA Pola | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | U23 | MZ | -- | GRALEWSKI Wojciech B.D. | Z/2947/17 | 2024 | KN B | |||||||
5 | f | 1 | 8.43 | DEFRATYKA Małgorzata | KS Sprintwarsaw | 1999 | Sen | MZ | -- | MALANOWSKI Łukasz | Z/5522/22 | 2024 | ||||||||
1 | f | 2 | 7.73 | SUCHENEK Aleksandra | OKS Skra Warszawa | 2005 | U20 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/3467/18 | 2024 | 3 | LDK! | OSU KN B | |||||
2 | f | 2 | 7.90 | ANGLART Julianna | UKS Młodzik Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/4297/19 | 2024 | ||||||||
3 | f | 2 | 8.43 | KWIATKOWSKA Dominika | UKS LA Basket Warszawa | 2005 | U20 | MZ | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/5638/18 | 2024 | ||||||||
4 | f | 2 | 8.51 | CHALABA Julia | UKS Orzełki Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | BOGUCKI Michał | Z/0680/22 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 2 | 8.53 | HNATCZUK Julia | KS AZS AWF Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/0888/21 | 2024 | ||||||||
1 | f | 3 | 8.70 | PLIATSIKA Xenia | RK Athletics Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | STELMASZCZYK Joanna | Z/2196/19 | 2024 | ||||||||
2 | f | 3 | 8.71 | LEWANDOWSKA Karolina | UKS Młodzik Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | RADKE Karol RADKE Karol | Z/0866/22 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 3 | 8.71 | JASTRZĘBSKA Weronika | KS Czempion Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej | Z/4420/19 | 2023 | ||||||||
4 | f | 3 | 8.72 | DZIEWICKA Lidia | UKS Orzełki Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | BOGUCKI Michał | Z/2792/20 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 3 | 8.77 | URBANIAK Lena | UKS Gepard Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł | Z/2878/20 | 2024 | ||||||||
1 | f | 4 | 7.79 | WROTEK Hanna | OKS Skra Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/0952/21 | 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||||
2 | f | 4 | 8.01 | KOWALCZYK Marianna | UKS 12 Kalisz | 2008 | U18 | WP | -- | OLSZYNA Waldemar | Z/2592/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 4 | 8.16 | PAWLAK Adrianna | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/5561/22 | 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||||
4 | f | 4 | 8.18 | JÓŹWICKA Hanna | OKS Skra Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/0419/24 | 2024 | OSU | |||||||
5 | f | 4 | 8.38 | GIBAS Wiktoria | UKS Orzełki Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | BOGUCKI Michał | Z/3917/19 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | f | 5 | 8.23 | ROSIAK Zuzanna | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/7480/23 | 2024 | ||||||||
2 | f | 5 | 8.27 | WIĘCEK Zofia | OKS Skra Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/4753/23 | 2024 | OSU | |||||||
3 | f | 5 | 8.39 | RZEPIELA Barbara | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/0869/21 | 2024 | ||||||||
4 | f | 5 | 8.48 | PAWŁOWSKA Helena | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | GRALEWSKI Wojciech | Z/2683/22 | 2024 | ||||||||
5 | f | 5 | 8.51 | SZUKIEŁOWICZ Maja | UKS Flop Wilkasy | 2008 | U18 | WN | -- | TWOREK Urszula | Z/2512/22 | 2023 | ||||||||
1 | f | 6 | 7.80 | WARECKA Gabriela | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/3192/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 6 | 8.10 | SOCHACKA Aleksandra | UKS LA Basket Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | BOROŃ Aldona | Z/0749/24 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 6 | 8.25 | BĄK Julia | LKS EkoSport Siedlce | 2009 | U16 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia | Z/12797/21, Z/0298/24 | , 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 6 | 8.36 | PETRALLIS Aleksandra | AKL Ursynów Warszawa # | 2009 | U16 | MZ | -- | B.D. # | Z/5369/24 | 2024 | ||||||||
5 | f | 6 | 8.41 | PŁOUCHA Maja | KS AZS AWF Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/0446/24 | 2024 | ||||||||
1 | f | 7 | 8.42 | DZIĘCIOŁOWSKA Eliza | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/0886/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 7 | 8.53 | KOWALCZYK Natalia | UKS Orzełki Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | BOGUCKI Michał | Z/5809/22 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 7 | 8.58 | DŁUTOWSKA Anna | KS AZS AWF Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | Z/4061/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 7 | 8.61 | GROCHOWSKA Pola | KS AZS AWF Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKI Maksymilian # | Z/1913/24 | 2024 | ||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 42.88 | PAWLAK Adrianna | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/5561/22 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
2 | 2 | s | 1 | 43.08 | ŁUKOWSKA Zuzanna | Ducla Academy Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | DUKLANOWSKI Hubert | Z/4298/20 | 2024 | |||||||
3 | 5 | s | 1 | 45.85 | MARCINIAK Julia | OKS Skra Warszawa | 2002 | U23 | MZ | -- | BUKIS-OWSIAK Anna B.D. | Z/1912/16 | 2024 | |||||||
1 | 3 | s | 2 | 45.16 | PERZANOWSKA Lena | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/0185/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 4 | s | 2 | 45.74 | BŁUŚ Hanna | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/0882/21 | 2024 | |||||||
3 | 7 | s | 2 | 47.70 | CHROMIŃSKA Angelika | WLKS Nowe Iganie | 2007 | U18 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. B.D. | Z/0751/20 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 8 | s | 3 | 47.84 | DENEKA Hanna | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/3505/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 10 | s | 3 | 49.36 | STEMPEL Aleksandra | UKS Herkules Sulejówek | 2006 | U20 | MZ | -- | CZYŻ Maciej | Z/0742/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 12 | s | 3 | 51.04 | URBAN Adrianna | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/1193/23 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
1 | 11 | s | 4 | 49.73 | ALBERSKA Viktoria | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | JĘDRZEJCZYK Dominika | Z/5031/23 | 2024 | |||||||
2 | 13 | s | 4 | 51.54 | POLAK Zuzanna | KS Jelonki Dobre Miasto | 2008 | U18 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0645/21 | 2024 | |||||||
1 | 6 | s | 5 | 47.10 | JABŁONKOWSKA Amelia | SRS Kondycja Piaseczno | 2008 | U18 | MZ | -- | PARADOWSKA Renata | Z/0576/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 9 | s | 5 | 48.37 | ŻELAZO Lena | MKS Pogoń Siedlce | 2008 | U18 | MZ | -- | MARKOWSKI Michał | Z/13308/21 | 2024 | |||||||
1 | s | 6 | 46.12 | LUTOMIRSKA Joanna | UKS Orzełki Warszawa | 2010 | U16 | MZ | IV | BOGUCKI Michał | Z/2790/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 6 | 46.16 | BĄK Julia | LKS EkoSport Siedlce | 2009 | U16 | MZ | IV | CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia | Z/12797/21, Z/0298/24 | , 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 6 | 46.37 | WASĄŻNIK Zofia | LKS EkoSport Siedlce | 2010 | U16 | MZ | IV | CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia | Z/3241/21, Z/0305/24 | , 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 6 | 47.19 | TROJANOWSKA Maja | UKS Gimnazjon Płońsk | 2010 | U16 | MZ | V | ADAMSKI Robert | Z/0468/24 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | s | 6 | 49.70 | DĄBROWSKA Julia | RLTL GGG Radom # | 2010 | U16 | MZ | -- | TRZOS Leszek | Z/5767/23 | 2024 | ||||||||
6 | s | 6 | 51.26 | TRACZYK Nina | KS AZS AWF Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | Z/0149/24 | 2024 | ||||||||
1 | s | 7 | 46.78 | PILECKA Barbara | UKS Herkules Sulejówek | 2010 | U16 | MZ | V | CZYŻ Maciej | Z/14688/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
2 | s | 7 | 47.69 | POPEK Maria | MKS Pogoń Siedlce | 2011 | U14 | MZ | V | KOSIERADZKI Łukasz | Z/1121/23 | 2024 | ||||||||
3 | s | 7 | 47.78 | DUDEK Małgorzata | RK Athletics Warszawa | 2011 | U14 | MZ | V | RACZYŁO Damian | Z/7464/23 | 2024 | ||||||||
4 | s | 7 | 47.99 | WYSZKOWSKA Karolina | UKS Herkules Sulejówek | 2010 | U16 | MZ | V | CZYŻ Maciej | Z/6731/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
5 | s | 7 | 48.58 | MAJ Magdalena Anna | UKS Orzełki Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | BOGUCKI Michał | Z/0139/24 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | s | 7 | 48.82 | KOŚMIDER Blanka | UKS Gimnazjon Płońsk | 2009 | U16 | MZ | -- | ADAMSKI Robert | Z/6015/23 | 2024 | ||||||||
1 | s | 8 | 48.42 | PYTLARCZYK Zofia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U16 | WN | V | PYTLARCZYK Paweł | Z/0648/21 | 2024 | ||||||||
2 | s | 8 | 49.02 | REDA Oliwia | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | JĘDRZEJCZYK Dominika | Z/1839/23 | 2024 | ||||||||
3 | s | 8 | 49.02 | KIEWRA Karolina | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/3722/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 8 | 49.20 | GAS Liliana | UKS Orzełki Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | BOGUCKI Michał | Z/0567/22 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | s | 8 | 50.09 | WIŚNIEWSKA Lena | UKS MTE Milanówek | 2009 | U16 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta | Z/2968/22 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | s | 9 | 46.39 | USS Maryna | RK Athletics Warszawa | 2009 | U16 | MZ | IV | STELMASZCZYK Joanna # | Z/5508/21 | 2024 | ||||||||
2 | s | 9 | 49.21 | CHODOWIEC Julia | IKS Siedlce | 2010 | U16 | MZ | -- | B.D. | Z/11155/21 | 2024 | ||||||||
3 | s | 9 | 50.28 | STACHYRA Gabriela | UKS Herkules Sulejówek | 2010 | U16 | MZ | -- | CZYŻ Maciej | Z/14689/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
4 | s | 9 | 51.38 | GOŁAWSKA Alicja | MKS Pogoń Siedlce | 2012 | U14 | MZ | -- | KOSIERADZKI Łukasz | Z/7389/23 | 2024 | ||||||||
1 | s | 10 | 47.58 | BORKOWSKA Pola | RK Athletics Warszawa | 2010 | U16 | MZ | V | GAJDUS Grzegorz | Z/14216/21 | 2024 | ||||||||
2 | s | 10 | 52.28 | MARCINKOWSKA Lilla | UKS MTE Milanówek | 2010 | U16 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta | Z/3242/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 10 | 53.32 | MAJEWSKA Amelia | KS Atak Agrykola Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | BIŃKOWSKA Marlena | Z/3705/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 10 | 54.15 | PYCH Laura | UKS Clan Ostrołęka | 2009 | U16 | MZ | -- | PIERZCHAŁA Halina | Z/6452/22 | 2024 | ||||||||
5 | s | 10 | 57.74 | RODOWALD Klara | UKS MTE Milanówek | 2010 | U16 | MZ | -- | RODOWALD Olaf | Z/3383/20 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | s | 11 | 48.04 | LAO Maja | RLTL GGG Radom # | 2010 | U16 | MZ | V | TRZOS Leszek | Z/5768/23 | 2024 | ||||||||
2 | s | 11 | 48.13 | PAZURA Iga | SRS Kondycja Piaseczno | 2010 | U16 | MZ | V | PARADOWSKA Renata | Z/0579/23 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 11 | 51.70 | TRYZNO Alicja | UKS MTE Milanówek | 2010 | U16 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta | Z/0025/24 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 11 | 54.42 | GRZELAK Patrycja | MKS Bank BS Płońsk | 2010 | U16 | MZ | -- | KOZERA Piotr | Z/0841/24 | 2024 | ||||||||
s | 11 | DNF | WOJTYLAK Wiktoria | UKS Herkules Sulejówek # | 2010 | U16 | MZ | -- | CZYŻ Maciej | Z/14694/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:46.77 | SZYMAŃSKA Maja | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | GRALEWSKI Wojciech | Z/6693/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:55.36 | KOWALIK Gabriela | SRS Kondycja Piaseczno | 2008 | U18 | MZ | -- | PARADOWSKA Renata | Z/0577/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:55.94 | ŁUKASIEWICZ Maja | UKS Olimp Kozienice | 2007 | U18 | MZ | -- | MISZTAL Janusz | Z/1384/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:58.02 | TOMASZEWSKA Lena | KS Jelonki Dobre Miasto | 2008 | U18 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł | , Z/0652/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:01.95 | MACIASZEK Aleksandra | ULKS Józefina | 2007 | U18 | MZ | -- | B.D. | Z/0977/24 | 2024 | |||||||
1 | 1 | s | 2 | 1:46.20 | PAŁYSA Alicja | Ducla Academy Warszawa | 2011 | U14 | MZ | V | DUKLANOWSKI Hubert # | Z/2679/21 | 2024 | |||||||
2 | 3 | s | 2 | 1:50.56 | PAWLUKOJĆ Klara | UKS MTE Milanówek | 2011 | U14 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta | Z/0571/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 4 | s | 2 | 1:50.81 | BUDNIAK Maja | KS Ciechan Ciechanów | 2011 | U14 | MZ | -- | MAJEWSKI Zbigniew | Z/3336/23 | 2024 | |||||||
4 | 5 | s | 2 | 1:50.90 | LIS Hanna | Ducla Academy Warszawa | 2012 | U14 | MZ | -- | DUKLANOWSKI Hubert # | Z/2688/21 | 2024 | |||||||
5 | 7 | s | 2 | 1:53.15 | SKORZYŃSKA Kalina | RLTL GGG Radom # | 2011 | U14 | MZ | -- | TRZOS Leszek | Z/4176/22 | 2024 | |||||||
6 | 10 | s | 2 | 1:55.98 | RYTEL Emilia | MKS Pogoń Siedlce | 2011 | U14 | MZ | -- | KOSIERADZKI Łukasz | Z/1185/22 | 2024 | |||||||
7 | 18 | s | 2 | 2:01.04 | BANY Monika | UKS MILA Nowa Iwiczna | 2011 | U14 | MZ | -- | JAKUBCZAK-PAWELEC Anna | Z/3276/23 | 2024 | |||||||
1 | 6 | s | 3 | 1:51.45 | PAWLUKOJĆ Emilia | UKS MTE Milanówek | 2011 | U14 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta | Z/0570/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 8 | s | 3 | 1:54.82 | KACZOROWSKA Pola Małgorzata | UKS Diamond Athletics Białołęka | 2012 | U14 | MZ | -- | GLINICKI Jarosław | Z/0871/23 | 2024 | |||||||
3 | 9 | s | 3 | 1:55.45 | TURYK Matylda | MKS Syrena Warszawa | 2011 | U14 | MZ | -- | LEWANDOWSKA Dorota | Z/4192/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 11 | s | 3 | 1:56.07 | MOŚCICKA Gabriela | MKS Pogoń Siedlce | 2011 | U14 | MZ | -- | KOSIERADZKI Łukasz | Z/1184/22 | 2024 | |||||||
5 | 15 | s | 3 | 1:59.70 | TELBUCH Marcelina | MKS Pilica Białobrzegi | 2011 | U14 | MZ | -- | B.D. | Z/1764/23 | 2024 | |||||||
6 | 17 | s | 3 | 2:00.97 | GRZEGRZÓŁKA Zofia | MKS Pogoń Siedlce | 2012 | U14 | MZ | -- | KOSIERADZKI Łukasz | Z/7390/23 | 2024 | |||||||
7 | 19 | s | 3 | 2:03.38 | KARPINIAK Pola | KS Jelonki Dobre Miasto | 2011 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0649/21 | 2024 | |||||||
1 | 13 | s | 4 | 1:58.79 | KOLENDA Zofia | UKS MTE Milanówek | 2011 | U14 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta | Z/1421/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 14 | s | 4 | 1:58.92 | MURAWSKA Róża | RK Athletics Warszawa | 2012 | U14 | MZ | -- | KORZENIOWSKI Robert | Z/14214/21 | 2024 | |||||||
3 | 21 | s | 4 | 2:06.81 | JAMIOŁA Aleksandra | UKS MTE Milanówek | 2011 | U14 | MZ | -- | RODOWALD Olaf | Z/1012/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 22 | s | 4 | 2:07.09 | KALISZ Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2011 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7244/21 | 2024 | |||||||
5 | 24 | s | 4 | 2:09.40 | KOJRO Maria | AKL Ursynów Warszawa | 2011 | U14 | MZ | -- | B.D. | Z/6597/22 | 2024 | |||||||
6 | 26 | s | 4 | 2:09.46 | KOŁACIN Karolina | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2012 | U14 | MZ | -- | JĘDRZEJCZYK Dominika | Z/0902/24 | 2024 | |||||||
7 | 27 | s | 4 | 2:09.94 | JODŁOWSKA Nina | UKS Otrębusy | 2012 | U14 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/10320/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 2 | s | 5 | 1:47.75 | PRZESMYCKA Gabriela | UKS LA Basket Warszawa | 2011 | U14 | MZ | V | RONEK-GLIWA Aneta | Z/1368/24 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 12 | s | 5 | 1:57.84 | JAJOR Paulina | UKS Melo Błonie | 2011 | U14 | MZ | -- | GAWRYJOŁEK Sławomir | Z/11390/21 | 2024 | |||||||
3 | 25 | s | 5 | 2:09.41 | MARSOP Antonina | UKS Otrębusy | 2011 | U14 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/5460/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 28 | s | 5 | 2:11.83 | ROGACEWICZ Matylda | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2012 | U14 | MZ | -- | ŚLEPOWROŃSKA Maja | Z/0893/24 | 2024 | |||||||
5 | 31 | s | 5 | 2:15.11 | TALAGA Natalia | UKS Otrębusy | 2011 | U14 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/4728/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 34 | s | 5 | 2:26.10 | WILCZEK Milena | UKS MILA Nowa Iwiczna | 2012 | U14 | MZ | -- | JAKUBCZAK-PAWELEC Anna | Z/3277/23 | 2024 | |||||||
7 | 35 | s | 5 | 2:30.62 | POTĘPA Julia | UKS Otrębusy | 2012 | U14 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/10305/21 | 2024 | |||||||
1 | 16 | s | 6 | 1:59.73 | DOMERADZKA Lena | UKS Olimp Kozienice | 2011 | U14 | MZ | -- | MISZTAL Janusz | Z/7472/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 20 | s | 6 | 2:06.69 | MARKOWSKA Zofia | UKS MILA Nowa Iwiczna | 2012 | U14 | MZ | -- | JAKUBCZAK-PAWELEC Anna | Z/3287/23 | 2024 | |||||||
3 | 23 | s | 6 | 2:08.68 | WALAS Helena | UKS Otrębusy | 2012 | U14 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/10307/21 | 2024 | |||||||
4 | 29 | s | 6 | 2:14.17 | KRÓLAK Karolina | UKS Otrębusy | 2011 | U14 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/5464/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 30 | s | 6 | 2:14.89 | ŁOPOCIŃSKA Pola | KS Atak Agrykola Warszawa | 2012 | U14 | MZ | -- | BIŃKOWSKA Marlena | Z/1836/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 32 | s | 6 | 2:15.50 | KRUGLIŃSKA Lena | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2011 | U14 | MZ | -- | JĘDRZEJCZYK Dominika # | Z/3260/22 | 2024 | |||||||
7 | 33 | s | 6 | 2:17.96 | KEMBROWSKA Nadia | UKS Otrębusy | 2012 | U14 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/5518/23 | 2024 | |||||||
1 | s | 7 | 2:04.53 | O`NEILL Cecilia Ewa | MKS Polonia Warszawa | 2013 | U12 | MZ | -- | TARASIUK Paweł | Z/1313/24 | 2024 | ||||||||
2 | s | 7 | 2:07.56 | ŁUKOWSKA Maja | Ducla Academy Warszawa | 2014 | U12 | MZ | -- | DUKLANOWSKA Edyta | Z/2677/21 | 2024 | ||||||||
3 | s | 7 | 2:12.43 | KRASZEWSKA Lena | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2013 | U12 | MZ | -- | JĘDRZEJCZYK Dominika | Z/1160/24 | 2024 | ||||||||
4 | s | 7 | 2:12.65 | PRZYBYSZEWSKA Kaja | RK Athletics Warszawa | 2014 | U12 | MZ | -- | KORZENIOWSKI Robert | Z/4168/22 | 2024 | ||||||||
5 | s | 7 | 2:19.91 | LENKIEWICZ Barbara | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2013 | U12 | MZ | -- | JĘDRZEJCZYK Dominika | Z/0901/24 | 2024 | ||||||||
1 | s | 8 | 1:58.04 | IZDEBSKA Hanna | UKS Olimp Kozienice | 2013 | U12 | MZ | -- | MISZTAL Janusz | Z/1602/23 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 8 | 2:08.21 | OLSZEWSKA Zofia | RK Athletics Warszawa | 2014 | U12 | MZ | -- | ROKITA Mariusz | Z/14785/21 | 2024 | ||||||||
3 | s | 8 | 2:15.37 | BARAN Pola | Ducla Academy Warszawa | 2014 | U12 | MZ | -- | DUKLANOWSKA Edyta | Z/2628/23 | 2024 | ||||||||
4 | s | 8 | 2:24.51 | MILEWSKA Natalia | Ducla Academy Warszawa | 2013 | U12 | MZ | -- | DUKLANOWSKA Edyta | Z/1775/24 | 2024 | ||||||||
5 | s | 8 | 2:43.56 | LIPKA Zuzanna | UKS Clan Ostrołęka | 2014 | U12 | MZ | -- | PIERZCHAŁA Halina | Z/6197/22 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | s | 9 | 1:41.72 | STANISZEWSKA Nadia | Ducla Academy Warszawa | 2010 | U16 | MZ | III | DUKLANOWSKI Hubert | Z/4305/20 | 2024 | ||||||||
2 | s | 9 | 1:45.62 | NOCEŃ Hanna | LKS EkoSport Siedlce | 2010 | U16 | MZ | IV | CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia | Z/1382/22, Z/0303/24 | , 2024 | ||||||||
3 | s | 9 | 1:45.87 | KOWALCZYK Natalia | UKS Orzełki Warszawa | 2010 | U16 | MZ | IV | BOGUCKI Michał | Z/5809/22 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 9 | 1:47.04 | MARYL Łucja | Ducla Academy Warszawa | 2010 | U16 | MZ | V | DUKLANOWSKI Hubert # | Z/6607/22 | 2024 | ||||||||
1 | s | 10 | 1:50.49 | TOBOŁA-PERTKIEWICZ Zofia | MKS Polonia Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | TARASIUK Paweł | Z/9080/21 | 2024 | ||||||||
2 | s | 10 | 1:54.38 | ZIMOWICZ Alicja | Ducla Academy Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | DUKLANOWSKI Hubert # | Z/2683/21 | 2024 | ||||||||
3 | s | 10 | 1:56.78 | JAKUBIAK Zofia | UKS Diamond Athletics Białołęka | 2010 | U16 | MZ | -- | GLINICKI Jarosław | Z/2844/21 | 2024 | ||||||||
4 | s | 10 | 2:02.78 | ZDANOWSKA Blanka | LKS EkoSport Siedlce | 2010 | U16 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia | Z/0301/24 | 2024 | ||||||||
5 | s | 10 | 2:16.60 | ORZYŁOWSKA Kinga | LKS EkoSport Siedlce | 2010 | U16 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia | Z/0245/24 | 2024 | ||||||||
1 | s | 11 | 1:54.39 | KOŻUSZEK Dominika | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U16 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł | , Z/0650/21 | , 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 11 | 1:57.84 | KAJAK Agata | ULKS Józefina | 2010 | U16 | MZ | -- | B.D. | Z/6616/23 | 2024 | ||||||||
3 | s | 11 | 2:03.58 | PASZKOWSKA Gabriela | Ducla Academy Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | DUKLANOWSKA Edyta | Z/3005/23 | 2024 | ||||||||
4 | s | 11 | 2:07.61 | DRĘŻEK Anna | MKL Myszyniec | 2010 | U16 | MZ | -- | MICHAJŁOW Robert | Z/3226/23 | 2024 | ||||||||
5 | s | 11 | 2:07.95 | PYCH Laura | UKS Clan Ostrołęka | 2009 | U16 | MZ | -- | PIERZCHAŁA Halina | Z/6452/22 | 2024 | ||||||||
6 | s | 11 | 2:12.02 | BUJALSKA Helena | ULKS Józefina | 2010 | U16 | MZ | -- | B.D. | Z/1892/24 | 2024 | ||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:58.92 | PIĄTKOWSKA Oliwia | KS AZS AWF Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | WRONA Grzegorz | Z/2853/19 | 2024 | KN B | |||||||
2 | s | 1 | 3:01.09 | WOSZCZEK Danuta | UKS Olimp Kozienice | 1978 | Masters | MZ | -- | MISZTAL Janusz | Z/3956/11 | 2024 | 2 | LDK! | ||||||
3 | s | 1 | 3:04.25 | CZUBKOWSKA Pola | Ducla Academy Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | DUKLANOWSKI Hubert | Z/6231/22 | 2024 | ||||||||
4 | s | 1 | 3:13.68 | ZAWADZKA Julia | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | U23 | MZ | -- | WRONA Grzegorz B.D. | Z/0979/23 | 2024 | ||||||||
5 | s | 1 | 3:18.80 | CHMIELEWSKA Roksana | KS AZS AWF Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | B.D. TEKLAK Andrzej WRONA Grzegorz | , Z/1570/22 | , 2024 | LDK! | |||||||
6 | s | 1 | 3:31.77 | ŁASZENKOW Amelia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2006 | U20 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł | Z/0377/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
7 | s | 1 | 4:12.89 | BOŻOMAŃSKA Elżbieta | UKS Clan Ostrołęka | 1975 | Masters | MZ | -- | PIERZCHAŁA Halina | Z/6497/22 | 2024 | ||||||||
1 | s | 2 | 3:29.16 | STOŻEK Julia | UKS Herkules Sulejówek | 2009 | U16 | MZ | V | CZYŻ Maciej | Z/1359/23 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
2 | s | 2 | 3:29.66 | BADER-STRZAŁA Adrianna | MKS Polonia Warszawa | 2010 | U16 | MZ | V | PODRAŻKO Marian | Z/0019/24 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 2 | 3:33.05 | PAWLUSIEWICZ Alicja | MKS Pogoń Siedlce | 2009 | U16 | MZ | -- | KOSIERADZKI Łukasz | Z/14500/21 | 2024 | ||||||||
4 | s | 2 | 3:35.01 | DESZCZKA Małgorzata | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U16 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3147/23 | 2024 | ||||||||
5 | s | 2 | 3:37.13 | TRZCIŃSKA Anna | UKS Orzełki Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | BOGUCKI Michał | Z/6570/23 | 2024 | LDK! | |||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.45 | RYTEL Emilia | MKS Pogoń Siedlce | 2011 | U14 | MZ | IV | KOSIERADZKI Łukasz | Z/1185/22 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 1.40 | CZAJA Weronika | RK Athletics Warszawa | 2011 | U14 | MZ | V | RACZYŁO Damian | Z/3576/22 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 1.35 | KOZŁOWSKA Justyna | MKS Polonia Warszawa | 2012 | U14 | MZ | -- | PODRAŻKO Marian | Z/0244/24 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 1.30 | BANY Monika | UKS MILA Nowa Iwiczna | 2011 | U14 | MZ | -- | JAKUBCZAK-PAWELEC Anna | Z/3276/23 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 1.30 | KUŚMIERCZYK Oliwia | UKS Herkules Sulejówek | 2012 | U14 | MZ | -- | CZYŻ Maciej | Z/3233/21 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 1.30 | OLSZÓWKA Antonina | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2011 | U14 | MZ | -- | MAREK Zofia # | Z/1129/23 | 2024 | ||||||||
7 | f | 1 | 1.25 | JAMIOŁA Aleksandra | UKS MTE Milanówek | 2011 | U14 | MZ | -- | RODOWALD Olaf | Z/1012/23 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 1.20 | WILCZEK Milena | UKS MILA Nowa Iwiczna | 2012 | U14 | MZ | -- | JAKUBCZAK-PAWELEC Anna | Z/3277/23 | 2024 | ||||||||
9 | f | 1 | 1.15 | REICHMAN Alicja | UKS Rusiec | 2013 | U12 | MZ | -- | NOWOCIEŃ Jacek | Z/1830/23 | 2024 | LDK! | |||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 16:28.92 | ZADRĄG Małgorzata | OKS Skra Warszawa | 2005 | U20 | MZ | -- | PAWŁOWSKA Maria B.D. | Z/3466/18 | 2024 | LDK! | KN B | ||||||
2 | s | 1 | 17:03.45 | GAŁECKA Helena | UKS Herkules Sulejówek | 2010 | U16 | MZ | III | CZYŻ Maciej | Z/6536/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
3 | s | 1 | 17:46.82 | SZMYTKOWSKA Nikola | MKS Bank BS Płońsk | 2009 | U16 | MZ | IV | WIŚNIEWSKI Zbigniew | Z/0043/23 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 1 | 18:28.15 | SZMYTKOWSKA Wiktoria | MKS Bank BS Płońsk | 2011 | U14 | MZ | IV | WIŚNIEWSKI Zbigniew | Z/5163/22 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | s | 1 | 18:42.33 | KALINOWSKA Gabriela | UKS Herkules Sulejówek | 2009 | U16 | MZ | IV | CZYŻ Maciej | Z/5807/22 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
6 | s | 1 | 19:35.20 | KALINOWSKA Hanna | UKS Herkules Sulejówek | 2009 | U16 | MZ | V | CZYŻ Maciej | Z/5808/22 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
7 | s | 1 | 19:47.29 | BRONISZ Małgorzata | UKS Herkules Sulejówek | 2010 | U16 | MZ | V | CZYŻ Maciej | Z/6533/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
8 | s | 1 | 23:30.99 | KACZMARCZYK Natalia | MKS Bank BS Płońsk | 2008 | U18 | MZ | -- | WIŚNIEWSKI Zbigniew | Z/5804/23 | 2024 | ||||||||
9 | s | 1 | 23:59.77 | SAWICKA Blanka | MKS Bank BS Płońsk | 2010 | U16 | MZ | -- | WIŚNIEWSKI Zbigniew | Z/2925/21 | 2024 | LDK! | |||||||
10 | s | 1 | 24:01.60 | KRZEMIŃSKA Julia | MKS Bank BS Płońsk | 2011 | U14 | MZ | -- | WIŚNIEWSKI Zbigniew | Z/5443/22 | 2024 | LDK! | |||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 6.95 | PÓŁTORAK Seweryn | OKS Skra Warszawa | 2003 | U23 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr B.D. | Z/1346/20 | 2024 | |||||||
2 | 2 | e | 1 | 7.01 | FARAJ Wiktor | OKS Skra Warszawa | 2002 | U23 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr B.D. | Z/0150/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 4 | e | 1 | 7.13 | STEMPEL Paweł | KS AZS-AWF Biała Podlaska | 1987 | Masters | LU | -- | B.D. B.D. | Z/2523/11 | 2024 | |||||||
4 | 5 | e | 1 | 7.20 | WAŚKIEWICZ Norbert | MKS Juvenia Białystok | 2000 | Sen | PD | -- | B.D. B.D. | , Z/2505/17 | , 2024 | |||||||
5 | 7 | e | 1 | 7.23 | TRĘBICKI Szymon | OKS Skra Warszawa | 2004 | U23 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr B.D. | Z/1212/20 | 2024 | |||||||
1 | 3 | e | 2 | 7.07 | DOŁĘGA Szymon | SKS Feniks Siedlce | 2009 | U16 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał | Z/0520/22 | 2024 | |||||||
2 | 6 | e | 2 | 7.22 | BASSIE Hailegebriel | KS AZS AWF Warszawa | 2001 | Sen | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/1399/24 | 2024 | |||||||
3 | 9 | e | 2 | 7.32 | MURIAS Mateusz | KS Warszawianka W-wa | 2002 | U23 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0490/16 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
1 | 8 | e | 3 | 7.27 | KARAPEICHYK Artem | UKS Gepard Warszawa | 2004 | U23 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł | Z/3246/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 10 | e | 3 | 7.65 | PAWŁOWSKI Łukasz | KS Sprintwarsaw | 1982 | Masters | MZ | -- | MALANOWSKI Łukasz | Z/2038/21 | 2024 | |||||||
3 | 11 | e | 3 | 10.13 | MIELCAREK Marek | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1948 | Masters | KP | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/0345/19 | 2024 | |||||||
1 | 1 | e | 4 | 7.00 | BUCZYŃSKI Kacper | MKS Bank BS Płońsk | 2006 | U20 | MZ | -- | WIŚNIEWSKI Zbigniew | Z/2001/19 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | e | 4 | 7.07 | TROŚCIANKA Hubert | ULKS Uczniak Szprotawa | 2006 | U20 | LB | -- | KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek # | , Z/3809/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | KNF OSU | ||||
3 | 3 | e | 4 | 7.19 | STRINGER Mateusz | RK Athletics Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | STELMASZCZYK Joanna | Z/14850/21 | 2024 | |||||||
4 | 4 | e | 4 | 7.25 | STAŃCZUK Jan | UKS Młodzik Warszawa | 2005 | U20 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/2016/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 8 | e | 4 | 7.50 | ŁĘCKI Mateusz | OKS Skra Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/4805/22 | 2024 | OSU | ||||||
1 | 5 | e | 5 | 7.28 | KOSMOWSKI Szymon | KS AZS AWF Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/3268/20 | 2024 | LDK! | KNF OSU | |||||
2 | 6 | e | 5 | 7.43 | SADOWSKI Jan | UKS Diamond Athletics Białołęka | 2005 | U20 | MZ | -- | GLINICKI Jarosław | Z/4316/20 | 2024 | |||||||
3 | 7 | e | 5 | 7.47 | AMBROZIK Adrian | UKS Młodzik Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/1398/22 | 2024 | |||||||
4 | 9 | e | 5 | 7.51 | ZIUŁKOWSKI Piotr | AKL Ursynów Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan | Z/3233/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 10 | e | 5 | 7.64 | BORYSEWICZ Mateusz | MKS Pułtusk | 2006 | U20 | MZ | -- | B.D. | Z/10886/21 | 2024 | |||||||
1 | 11 | e | 6 | 7.67 | GŁOWALA Michał | UKS Kresy Otwock | 2005 | U20 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian | Z/0338/18 | 2024 | |||||||
2 | 12 | e | 6 | 7.92 | SKIERSKI Mikołaj | MKS Bank BS Płońsk | 2005 | U20 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin | , Z/2353/19 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 13 | e | 6 | 8.01 | ŁUDKOWSKI Kamil | UKS Młodzik Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/1800/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 14 | e | 6 | 8.06 | BADEŃSKI Bernard | AKL Ursynów Warszawa | 2005 | U20 | MZ | -- | TRZCIŃSKI Marek B.D. | Z/0302/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 15 | e | 6 | 8.21 | KOZIKOWSKI Jan | KS Czempion Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej | Z/13640/21 | 2024 | |||||||
1 | e | 7 | 7.19 | KRUPA Rafał | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/11747/21 | 2024 | ||||||||
2 | e | 7 | 7.44 | BREJTFUS Maksymilian | OKS Skra Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/6017/23 | 2024 | OSU | |||||||
3 | e | 7 | 7.51 | VIEUXMAIRE Aleksander | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | GRALEWSKI Wojciech | Z/0721/24 | 2024 | ||||||||
4 | e | 7 | 7.52 | WIŚNIEWSKI Ignacy | OKS Skra Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/4194/19 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
5 | e | 7 | 7.54 | JASKUŁKA Michał | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | GRALEWSKI Wojciech | Z/0693/22 | 2024 | ||||||||
1 | e | 8 | 7.46 | BIEDRZYCKI Mikołaj | UKS Vis Skierniewice | 2007 | U18 | LD | -- | BARSKA Jolanta | Z/0409/19 | 2024 | BEZ | LDK! | OSU | |||||
2 | e | 8 | 7.51 | ZALEWSKI Igor | OKS Skra Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | ZAWADZKI Jacek | Z/3184/21 | 2024 | ||||||||
3 | e | 8 | 7.56 | WOLSKI Jakub | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/6138/23 | 2024 | OSU | |||||||
4 | e | 8 | 7.59 | KOWALSKI Bartłomiej | MKS Bank BS Płońsk | 2007 | U18 | MZ | -- | KOZERA Piotr | Z/5615/22 | 2024 | ||||||||
5 | e | 8 | 7.60 | BAGIŃSKI Bartłomiej | KS Atak Agrykola Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella | Z/3201/21 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | e | 9 | 7.58 | ANDRZEJAK Aleksander | UKS Młodzik Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/13634/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | e | 9 | 7.64 | TURKOT Stach | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella | Z/3478/22 | 2024 | ||||||||
3 | e | 9 | 7.69 | RAJZER Konrad | UKS Orzełki Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BOGUCKI Michał | Z/0485/23 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | e | 9 | 7.70 | JAKUBIEC Krzysztof | UKS Orzełki Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BOGUCKI Michał | Z/3556/22 | 2024 | LDK! | KN B | ||||||
5 | e | 9 | 7.93 | PISKORSKI Antoni | RK Athletics Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | STELMASZCZYK Joanna | Z/2062/20 | 2024 | ||||||||
1 | e | 10 | 7.59 | SAMUL Jan | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta | Z/3042/20 | 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||||
2 | e | 10 | 7.67 | GAŁĄZKA Adam Krzysztof | MKS Pogoń Siedlce | 2008 | U18 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/5930/23 | 2024 | ||||||||
3 | e | 10 | 7.69 | HOROSZKO Rafał | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/5695/23 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
4 | e | 10 | 7.80 | SYNAJEWSKI Michał | UKS Vis Skierniewice | 2007 | U18 | LD | -- | BARSKA Jolanta | Z/7588/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
5 | e | 10 | 8.11 | KĘPSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/3551/21 | 2024 | ||||||||
1 | e | 11 | 7.96 | JANKOWSKI Stanisław | AKL Ursynów Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | B.D. | Z/4312/20 | 2024 | ||||||||
2 | e | 11 | 7.98 | MACKIEWICZ Wiktor | AKL Ursynów Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan | Z/3688/23 | 2024 | ||||||||
3 | e | 11 | 8.17 | OSTROWSKI Jerzy | OKS Skra Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | ZAWADZKI Jacek | Z/1895/24 | 2024 | ||||||||
4 | e | 11 | 8.18 | KALISZ Bartłomiej | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/3881/21 | 2024 | ||||||||
1 | e | 12 | 7.83 | ZARĘBA Stanisław | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/11493/21 | 2024 | ||||||||
2 | e | 12 | 8.04 | PODANENKO Glyeb | KS Atak Agrykola Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella | Z/6729/22 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | e | 12 | 8.60 | PĘCHERSKI Wojciech | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | MRÓZ Katarzyna | Z/4806/23 | 2024 | ||||||||
1 | 1 | e | 13 | 7.61 | SNOPEK Mateusz | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/3880/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | e | 13 | 7.63 | TYSZKA Maciej | MKS Pogoń Siedlce | 2009 | U16 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/5931/23 | 2024 | |||||||
3 | 3 | e | 13 | 7.73 | OLSZEWSKI Antoni | KS Atak Agrykola Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | Z/6569/23 | 2024 | |||||||
4 | 4 | e | 13 | 7.75 | CZYŻ Jacek | MKS Bank BS Płońsk | 2010 | U16 | MZ | -- | WIŚNIEWSKI Zbigniew | Z/3660/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 6 | e | 13 | 7.87 | SZYDŁOWSKI Michał | KS Atak Agrykola Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | Z/6011/23 | 2024 | |||||||
1 | 8 | e | 14 | 7.99 | WOLANIN Maksymilian | KS AZS AWF Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | Z/0026/24 | 2024 | |||||||
2 | 9 | e | 14 | 8.04 | BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan | MKS Polonia Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | PODRAŻKO Marian | Z/0002/24 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 10 | e | 14 | 8.09 | ZADRĄG Karol | OKS Skra Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | ZAWADZKI Jacek | Z/1067/21 | 2024 | |||||||
4 | 11 | e | 14 | 8.11 | CHOJNACKI Dawid | MKS Bank BS Płońsk | 2009 | U16 | MZ | -- | WIŚNIEWSKI Zbigniew | Z/0377/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 13 | e | 14 | 8.23 | GAJDA Piotr | UKS MTE Milanówek | 2010 | U16 | MZ | -- | RODOWALD Olaf | Z/0688/20 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 15 | e | 15 | 8.31 | GŁOWALA Bartosz | UKS Kresy Otwock | 2009 | U16 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian | Z/11154/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 18 | e | 15 | 8.41 | ROKITA Bruno | RK Athletics Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | STELMASZCZYK Joanna # | Z/3251/21 | 2024 | |||||||
3 | 19 | e | 15 | 8.49 | KRZEMIŃSKI Krystian | UKS Otrębusy | 2010 | U16 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/10306/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 20 | e | 15 | 8.65 | RASZYK Patryk | RK Athletics Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | RACZYŁO Damian | Z/14787/21 | 2024 | |||||||
5 | 22 | e | 15 | 8.70 | STELMASZCZYK Tomasz | KS Atak Agrykola Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | Z/4336/20 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 7 | e | 16 | 7.94 | CZARNECKI Stanisław | UKS Młodzik Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/0741/24 | 2024 | |||||||
2 | 14 | e | 16 | 8.27 | CHRAPEK Krzysztof | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella | , Z/5834/19 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 17 | e | 16 | 8.40 | RAFAŁOWICZ Rafał | KS Warszawianka W-wa | 2009 | U16 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0444/24 | 2024 | |||||||
4 | 23 | e | 16 | 8.98 | DUBRAWSKI Bolesław | KS Atak Agrykola Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | BIŃKOWSKA Marlena | Z/3878/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 24 | e | 16 | 9.59 | SMOLARCZYK William | UKS Falenica Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | GAWENDA Małgorzata | Z/0391/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 5 | e | 17 | 7.79 | KAROLEWSKI Filip | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | JĘDRZEJCZYK Dominika # | Z/5079/23 | 2024 | |||||||
2 | 12 | e | 17 | 8.12 | ŁAPIŃSKI Jan | KS Czempion Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | DZICZEK Szymon | Z/7120/21 | 2024 | |||||||
3 | 16 | e | 17 | 8.39 | DUDEK Filip | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U16 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1272/24 | 2024 | |||||||
4 | 21 | e | 17 | 8.68 | GRACZYK Filip | MKS Bank BS Płońsk | 2009 | U16 | MZ | -- | KOZERA Piotr | Z/6085/23 | 2024 | |||||||
1 | f | 1 | 6.92 | PÓŁTORAK Seweryn | OKS Skra Warszawa | 2003 | U23 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr B.D. | Z/1346/20 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 7.07 | STEMPEL Paweł | KS AZS-AWF Biała Podlaska | 1987 | Masters | LU | -- | B.D. B.D. | Z/2523/11 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 7.10 | DOŁĘGA Szymon | SKS Feniks Siedlce | 2009 | U16 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał | Z/0520/22 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 7.12 | WAŚKIEWICZ Norbert | MKS Juvenia Białystok | 2000 | Sen | PD | -- | B.D. B.D. | , Z/2505/17 | , 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 7.49 | FARAJ Wiktor | OKS Skra Warszawa | 2002 | U23 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr B.D. | Z/0150/19 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | f | 2 | 7.19 | BASSIE Hailegebriel | KS AZS AWF Warszawa | 2001 | Sen | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/1399/24 | 2024 | ||||||||
2 | f | 2 | 7.19 | TRĘBICKI Szymon | OKS Skra Warszawa | 2004 | U23 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr B.D. | Z/1212/20 | 2024 | ||||||||
3 | f | 2 | 7.31 | KARAPEICHYK Artem | UKS Gepard Warszawa | 2004 | U23 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł | Z/3246/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 2 | 7.81 | PAWŁOWSKI Łukasz | KS Sprintwarsaw | 1982 | Masters | MZ | -- | MALANOWSKI Łukasz | Z/2038/21 | 2024 | ||||||||
1 | f | 3 | 7.03 | BUCZYŃSKI Kacper | MKS Bank BS Płońsk | 2006 | U20 | MZ | -- | WIŚNIEWSKI Zbigniew | Z/2001/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 3 | 7.16 | STRINGER Mateusz | RK Athletics Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | STELMASZCZYK Joanna | Z/14850/21 | 2024 | ||||||||
3 | f | 3 | 7.33 | STAŃCZUK Jan | UKS Młodzik Warszawa | 2005 | U20 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/2016/19 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | f | 4 | 7.27 | ŁĘCKI Mateusz | OKS Skra Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/4805/22 | 2024 | OSU | |||||||
2 | f | 4 | 7.40 | SADOWSKI Jan | UKS Diamond Athletics Białołęka | 2005 | U20 | MZ | -- | GLINICKI Jarosław | Z/4316/20 | 2024 | ||||||||
3 | f | 4 | 7.46 | ZIUŁKOWSKI Piotr | AKL Ursynów Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan | Z/3233/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 4 | 7.56 | AMBROZIK Adrian | UKS Młodzik Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/1398/22 | 2024 | ||||||||
5 | f | 4 | 7.62 | BORYSEWICZ Mateusz | MKS Pułtusk | 2006 | U20 | MZ | -- | B.D. | Z/10886/21 | 2024 | ||||||||
1 | f | 5 | 7.23 | KRUPA Rafał | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/11747/21 | 2024 | ||||||||
2 | f | 5 | 7.47 | BREJTFUS Maksymilian | OKS Skra Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/6017/23 | 2024 | OSU | |||||||
3 | f | 5 | 7.51 | VIEUXMAIRE Aleksander | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | GRALEWSKI Wojciech | Z/0721/24 | 2024 | ||||||||
4 | f | 5 | 7.52 | WIŚNIEWSKI Ignacy | OKS Skra Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/4194/19 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
1 | f | 6 | 7.45 | BIEDRZYCKI Mikołaj | UKS Vis Skierniewice | 2007 | U18 | LD | -- | BARSKA Jolanta | Z/0409/19 | 2024 | BEZ | LDK! | OSU | |||||
2 | f | 6 | 7.57 | ANDRZEJAK Aleksander | UKS Młodzik Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/13634/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 6 | 7.60 | KOWALSKI Bartłomiej | MKS Bank BS Płońsk | 2007 | U18 | MZ | -- | KOZERA Piotr | Z/5615/22 | 2024 | ||||||||
4 | f | 6 | 7.61 | WOLSKI Jakub | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/6138/23 | 2024 | OSU | |||||||
1 | f | 7 | 7.61 | SNOPEK Mateusz | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/3880/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 7 | 7.69 | TYSZKA Maciej | MKS Pogoń Siedlce | 2009 | U16 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/5931/23 | 2024 | ||||||||
3 | f | 7 | 7.70 | CZYŻ Jacek | MKS Bank BS Płońsk | 2010 | U16 | MZ | -- | WIŚNIEWSKI Zbigniew | Z/3660/23 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 7 | 7.76 | KAROLEWSKI Filip | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | JĘDRZEJCZYK Dominika # | Z/5079/23 | 2024 | ||||||||
5 | f | 7 | 7.79 | OLSZEWSKI Antoni | KS Atak Agrykola Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | Z/6569/23 | 2024 | ||||||||
1 | f | 8 | 7.84 | WOLANIN Maksymilian | KS AZS AWF Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | Z/0026/24 | 2024 | ||||||||
2 | f | 8 | 7.86 | CZARNECKI Stanisław | UKS Młodzik Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/0741/24 | 2024 | ||||||||
3 | f | 8 | 7.87 | SZYDŁOWSKI Michał | KS Atak Agrykola Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | Z/6011/23 | 2024 | ||||||||
4 | f | 8 | 8.05 | BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan | MKS Polonia Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | PODRAŻKO Marian | Z/0002/24 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 8 | 8.19 | ZADRĄG Karol | OKS Skra Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | ZAWADZKI Jacek | Z/1067/21 | 2024 | ||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 38.49 | KOWALCZYK Wojciech | UKS Orzełki Warszawa | 2005 | U20 | MZ | -- | BOGUCKI Michał | Z/0077/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 39.24 | SAMUL Jan | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta | Z/3042/20 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
3 | 3 | s | 1 | 39.77 | HOROSZKO Rafał | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/5695/23 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
1 | 5 | s | 2 | 41.08 | RAJZER Konrad | UKS Orzełki Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BOGUCKI Michał | Z/0485/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 6 | s | 2 | 41.55 | LEWICKI Witold | UKS Melo Błonie | 2008 | U18 | MZ | -- | GAWRYJOŁEK Sławomir | Z/5705/22 | 2024 | |||||||
3 | 7 | s | 2 | 47.89 | LEWANDOWSKI Norbert | RK Athletics Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | STELMASZCZYK Joanna # | Z/5825/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 4 | s | 3 | 40.84 | PODANENKO Glyeb | KS Atak Agrykola Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella | Z/6729/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 8 | s | 3 | 50.79 | BAKUŁA Jerzy | UKS Clan Ostrołęka | 1960 | Masters | MZ | -- | PIERZCHAŁA Halina | Z/6498/22 | 2024 | |||||||
1 | 1 | s | 4 | 39.95 | MAŃKA Franciszek | UKS Diamond Athletics Białołęka | 2009 | U16 | MZ | IV | GLINICKI Jarosław | Z/4315/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 4 | 41.14 | BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan | MKS Polonia Warszawa | 2010 | U16 | MZ | V | PODRAŻKO Marian | Z/0002/24 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 4 | 43.54 | DĄBROWSKI Hubert | UKS Herkules Sulejówek | 2010 | U16 | MZ | -- | CZYŻ Maciej | Z/3239/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 6 | s | 4 | 44.25 | BRUDZIŃSKI Miłosz | UKS Herkules Sulejówek | 2010 | U16 | MZ | -- | TYBOROWSKI Stanisław | Z/4820/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 7 | s | 4 | 44.35 | BIS Sebastian | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | MAREK Zofia # | Z/1123/23 | 2024 | |||||||
6 | 12 | s | 4 | 48.41 | TROCHONOWICZ Maksymilian | MKS Polonia Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | PODRAŻKO Marian | Z/0005/24 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 4 | s | 5 | 43.56 | CZYŻ Jacek | MKS Bank BS Płońsk | 2010 | U16 | MZ | -- | WIŚNIEWSKI Zbigniew | Z/3660/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 5 | s | 5 | 43.63 | KAROLEWSKI Filip | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | JĘDRZEJCZYK Dominika # | Z/5079/23 | 2024 | |||||||
3 | 8 | s | 5 | 45.45 | ROKITA Bruno | RK Athletics Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | STELMASZCZYK Joanna # | Z/3251/21 | 2024 | |||||||
4 | 9 | s | 5 | 45.84 | TRZEPLA Michał | Ducla Academy Warszawa | 2011 | U14 | MZ | -- | DUKLANOWSKI Hubert # | Z/2681/21 | 2024 | |||||||
5 | 10 | s | 5 | 45.87 | RASZYK Patryk | RK Athletics Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | RACZYŁO Damian | Z/14787/21 | 2024 | |||||||
6 | 11 | s | 5 | 47.41 | BIEŃ Michał | UKS Orzełki Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | BOGUCKI Michał B.D. | Z/0138/24 | 2024 | LDK! | ||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:28.90 | MARCINIAK Szymon | MKS Pogoń Siedlce | 2007 | U18 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/0775/20 | 2024 | KN B | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:29.76 | MAŁECKI Mateusz | LKS Osuchów | 2005 | U20 | MZ | -- | ZDUNEK Stanisław | Z/3485/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:31.65 | ANDERS Damian | SRS Kondycja Piaseczno | 2006 | U20 | MZ | -- | PARADOWSKI Wiesław | Z/1596/19 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 4 | s | 1 | 1:33.86 | PODBIELSKI Paweł | AKL Ursynów Warszawa | 2008 | U18 | MZ | -- | BUŁAKOWSKI Bohdan | Z/1783/23 | 2024 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:34.25 | WRONKA Kacper | UKS LA Basket Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/5444/18 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:34.31 | TRELA Kacper | UKS Olimp Kozienice | 2007 | U18 | MZ | -- | MISZTAL Janusz | Z/0860/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:37.60 | CHACHURSKI Mieszko | AKL Ursynów Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | BUŁAKOWSKI Bohdan | Z/10779/21 | 2024 | |||||||
1 | s | 2 | 1:40.16 | ADAMSKI Jan | UKS Gimnazjon Płońsk | 2011 | U14 | MZ | -- | ADAMSKI Robert | Z/5313/22 | 2024 | ||||||||
2 | s | 2 | 1:42.01 | OKRĄGŁY Natan | UKS Gimnazjon Płońsk | 2011 | U14 | MZ | -- | ADAMSKI Robert | Z/0467/24 | 2024 | ||||||||
3 | s | 2 | 1:45.99 | NASIŁOWSKI Jakub | MKS Pogoń Siedlce | 2011 | U14 | MZ | -- | KOSIERADZKI Łukasz | Z/7425/23 | 2024 | ||||||||
4 | s | 2 | 1:47.10 | DĄBROWSKI Franciszek | UKS Diamond Athletics Białołęka | 2012 | U14 | MZ | -- | GLINICKI Jarosław | Z/5704/22 | 2024 | ||||||||
5 | s | 2 | 1:47.35 | SOŁTAN Franciszek | KS Atak Agrykola Warszawa | 2012 | U14 | MZ | -- | BONIOWSKA Karolina | Z/1589/24 | 2024 | ||||||||
6 | s | 2 | 1:54.12 | ŻOŁĄDEK Jan Franciszek | KS Atak Agrykola Warszawa | 2012 | U14 | MZ | -- | BIŃKOWSKA Marlena | Z/4014/21 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | s | 2 | 1:56.31 | SENK Jan | KS LA Senk Team Warszawa # | 2011 | U14 | MZ | -- | B.D. | Z/4776/24 | 2024 | ||||||||
1 | s | 3 | 1:49.16 | MARCINKIEWICZ Jan | RK Athletics Warszawa | 2011 | U14 | MZ | -- | STELMASZCZYK Joanna # | Z/14697/21 | 2024 | ||||||||
2 | s | 3 | 1:51.41 | SUCHECKI Hubert | MKL Myszyniec | 2011 | U14 | MZ | -- | MICHAJŁOW Robert | Z/3746/23 | 2024 | ||||||||
3 | s | 3 | 1:55.67 | LIS Miłosz | MKL Myszyniec | 2012 | U14 | MZ | -- | MICHAJŁOW Robert | Z/1059/24 | 2024 | ||||||||
4 | s | 3 | 1:58.37 | KUCHARSKI Karol | KS Atak Agrykola Warszawa | 2011 | U14 | MZ | -- | BIŃKOWSKA Marlena | Z/1166/23 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | s | 3 | 2:01.84 | SZADKOWSKI Michał | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2012 | U14 | MZ | -- | KAPAŁA Patrycja | Z/1867/24 | 2024 | ||||||||
6 | s | 3 | 2:07.04 | DARNIA Gabriel | UKS Diamond Athletics Białołęka | 2012 | U14 | MZ | -- | B.D. | Z/1061/24 | 2024 | ||||||||
7 | s | 3 | 2:13.22 | USS Franciszek | RK Athletics Warszawa | 2012 | U14 | MZ | -- | B.D. | Z/2934/21 | 2024 | ||||||||
1 | s | 4 | 1:47.46 | HOFMAN Jacek | UKS MILA Nowa Iwiczna | 2011 | U14 | MZ | -- | JAKUBCZAK-PAWELEC Anna | Z/3286/23 | 2024 | ||||||||
2 | s | 4 | 1:48.07 | JÓŹWIAK Aleks | MKS Pogoń Siedlce | 2011 | U14 | MZ | -- | WOJTCZAK-BELNIAK Dorota B.D. KOSIERADZKI Łukasz | , Z/7423/23 | , 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 4 | 1:48.13 | KOMOREK Jan | Ducla Academy Warszawa | 2012 | U14 | MZ | -- | DUKLANOWSKI Hubert # | Z/5792/22 | 2024 | ||||||||
4 | s | 4 | 1:54.32 | KAMIŃSKI Piotr | MKS Pogoń Siedlce | 2011 | U14 | MZ | -- | KOSIERADZKI Łukasz | Z/3411/23 | 2023 | ||||||||
5 | s | 4 | 1:58.39 | RYDZIKOWSKI Karol | UKS MTE Milanówek | 2011 | U14 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta | Z/0574/23 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | s | 4 | 1:58.49 | KRAWCZYK Kacper | Ducla Academy Warszawa | 2011 | U14 | MZ | -- | DUKLANOWSKI Hubert # | Z/2676/21 | 2024 | ||||||||
7 | s | 4 | 2:01.44 | TRYPENS-LEWANDOWSKI Józef | Ducla Academy Warszawa | 2011 | U14 | MZ | -- | DUKLANOWSKI Hubert | Z/1876/24 | 2024 | ||||||||
1 | s | 5 | 2:05.51 | SZANIAWSKI Antoni | Ducla Academy Warszawa | 2013 | U12 | MZ | -- | DUKLANOWSKI Hubert | Z/1878/24 | 2024 | ||||||||
2 | s | 5 | 2:22.09 | PASTUCHA Tymoteusz | ULKS Józefina | 2013 | U12 | MZ | -- | B.D. | Z/1891/24 | 2024 | ||||||||
s | 5 | DNF | ADAMCZYK Szymon | LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa | 2014 | U12 | MZ | -- | ŚLEPOWROŃSKA Maja | Z/0886/24 | 2024 | |||||||||
1 | s | 6 | 1:38.57 | WIŚNIEWSKI Filip | MKL Myszyniec | 2010 | U16 | MZ | V | MICHAJŁOW Robert | Z/5273/22 | 2024 | ||||||||
2 | s | 6 | 1:40.75 | WIETESKA Nikodem | RLTL GGG Radom # | 2010 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur | Z/4815/24 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 6 | 1:44.46 | MALALE Charles | UKS Młodzik Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/0740/24 | 2024 | ||||||||
4 | s | 6 | 1:47.60 | WAŁKUSKI Stanisław | AKL Ursynów Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | BUŁAKOWSKI Bohdan | Z/0161/24 | 2024 | ||||||||
5 | s | 6 | 1:48.53 | KIEWRA Grzegorz | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/3721/20 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | s | 7 | 1:45.66 | OLSZEWSKI Oliwier | UKS Gimnazjon Płońsk | 2010 | U16 | MZ | -- | ADAMSKI Robert | Z/6016/23 | 2024 | ||||||||
2 | s | 7 | 1:47.07 | BORKOWSKI Jakub | LKS EkoSport Siedlce | 2009 | U16 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia | Z/0299/24 | 2024 | ||||||||
3 | s | 7 | 1:53.14 | WIŚNIEWSKI Dominik | MKL Myszyniec | 2009 | U16 | MZ | -- | MICHAJŁOW Robert | Z/1060/24 | 2024 | ||||||||
4 | s | 7 | 1:59.78 | DUDEK Filip | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U16 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1272/24 | 2024 | ||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:42.52 | TEREBUN Szymon | KS Podlasie Białystok | 2008 | U18 | PD | -- | MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina | Z/1937/22 | 2024 | OSU KN B | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:43.75 | WIŚNIEWSKI Bartłomiej | MKL Myszyniec | 2008 | U18 | MZ | -- | MICHAJŁOW Robert | Z/5272/22 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:45.70 | CELIŃSKI Robert | KS AZS AWF Warszawa | 1973 | Masters | MZ | -- | WĄSOWSKI Janusz | Z/2688/11 | 2024 | BEZ | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:49.59 | DZIADCZYK Antoni | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | U23 | MZ | -- | WRONA Grzegorz B.D. | Z/2850/19 | 2024 | |||||||
5 | 7 | s | 1 | 2:51.89 | ANDERS Damian | SRS Kondycja Piaseczno | 2006 | U20 | MZ | -- | PARADOWSKI Wiesław | Z/1596/19 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
6 | 8 | s | 1 | 2:52.87 | KOBIAŁKA Konrad | KS Lemiesz Team Warszawa | 1978 | Masters | MZ | -- | LEMIESZ Aneta | Z/3113/17 | 2023 | |||||||
7 | 9 | s | 1 | 2:54.67 | KLIŚ Mateusz | AKL Ursynów Warszawa | 2005 | U20 | MZ | -- | BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. | Z/5527/22 | 2024 | |||||||
8 | 10 | s | 1 | 2:57.62 | WITKOWSKI Paweł | Wieliszew Heron Team | 1979 | Masters | MZ | -- | B.D. | Z/5532/18 | 2024 | BEZ | ||||||
1 | 5 | s | 2 | 2:49.65 | BRZEZIŃSKI Michał | UKS Vis Skierniewice | 2006 | U20 | LD | -- | BARSKA Jolanta | Z/0401/23 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 6 | s | 2 | 2:51.39 | LEWICKI Adrian | UKS Gimnazjon Płońsk | 2002 | U23 | MZ | -- | ADAMSKI Robert | Z/5336/22 | 2024 | |||||||
3 | 11 | s | 2 | 2:59.17 | MIODUSZEWSKI Władysław | KS AZS AWF Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | WRONA Grzegorz | Z/13782/21 | 2024 | |||||||
4 | 12 | s | 2 | 3:00.25 | PYRA Bartosz | UKS Melo Błonie | 2008 | U18 | MZ | -- | GAWRYJOŁEK Sławomir | Z/8922/21 | 2024 | |||||||
5 | 13 | s | 2 | 3:16.60 | SELKE Radosław Lucjan | UKS MTE Milanówek | 1985 | Masters | MZ | -- | B.D. | Z/0511/19 | 2024 | |||||||
6 | 14 | s | 2 | 3:18.68 | URBAN Kamil | SSON START Siedlce | 2005 | U20 | MZ | -- | B.D. | Z/11056/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 3 | 2:52.71 | CHROMIŃSKI Kacper | LKS EkoSport Siedlce | 2009 | U16 | MZ | V | CHOJECKA-LEANDRO Lidia | Z/0246/24 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 3 | 2:59.79 | ZYŚK Paweł | MKL Myszyniec | 2009 | U16 | MZ | V | MICHAJŁOW Robert | Z/6166/23 | 2024 | |||||||
3 | 4 | s | 3 | 3:07.81 | MAJER Bartosz | KS Czempion Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej | Z/3613/22 | 2024 | |||||||
4 | 5 | s | 3 | 3:15.87 | TKACZ Bruno | UKS MTE Milanówek | 2009 | U16 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta | Z/2052/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 6 | s | 3 | 3:24.30 | WIGIER Stanisław | UKS MTE Milanówek | 2009 | U16 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta | Z/3404/20 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 3 | s | 4 | 3:04.93 | GŁOWALA Bartosz | UKS Kresy Otwock | 2009 | U16 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian | Z/11154/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 7 | s | 4 | 3:26.10 | PAUL Benedykt | UKS Falenica Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | GAWENDA Małgorzata | Z/0610/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 8 | s | 4 | 3:28.08 | MAŁOWIEJSKI Paweł | RK Athletics Warszawa | 2011 | U14 | MZ | -- | RACZYŁO Damian | Z/14789/21 | 2024 | |||||||
4 | 9 | s | 4 | 3:28.09 | KLIMCZAK Hubert | RK Athletics Warszawa | 2010 | U16 | MZ | -- | JENDRYCH Marek | Z/4102/21 | 2024 | |||||||
5 | 10 | s | 4 | 3:32.85 | PYTLARCZYK Jan | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U16 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0647/21 | 2024 | |||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 5:43.23 | SKIERKOWSKI Paweł | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | U23 | MZ | -- | WRONA Grzegorz B.D. | Z/3155/16 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 5:53.43 | ASTRACHANCEW Konrad | KS AZS AWF Warszawa | 2005 | U20 | MZ | -- | WRONA Grzegorz B.D. | Z/0271/19 | 2024 | ||||||||
3 | s | 1 | 6:00.68 | NOWAKOWSKI Igor | LKS Osuchów | 2005 | U20 | MZ | -- | ZDUNEK Stanisław | Z/2129/19 | 2024 | ||||||||
4 | s | 1 | 6:26.08 | ZAWADKA Jakub | LKS EkoSport Siedlce | 2010 | U16 | MZ | V | CHOJECKA-LEANDRO Lidia | Z/0304/24 | 2024 | ||||||||
5 | s | 1 | 6:37.74 | CHROMIŃSKI Dawid | MKS Pogoń Siedlce | 2010 | U16 | MZ | V | MACIEJEWSKI Janusz | Z/7424/23 | 2024 | ||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.50 | BEDNARSKI Dariusz | MUKS Płock | 1954 | Masters | MZ | -- | B.D. B.D. | Z/1790/12 | 2024 | BEZ | |||||||
2 | f | 1 | 1.45 | BRYCZYŃSKI Maksymilian | UKS Diamond Athletics Białołęka | 2012 | U14 | MZ | -- | GLINICKI Jarosław | Z/0869/23 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 1.35 | JEŻEWSKI Piotr | UKS MTE Milanówek | 2011 | U14 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta | Z/1013/23 | 2024 | LDK! | |||||||
Chód 3 km M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13:15.52 | LIPIEC Tomasz | KS AZS AWF Warszawa | 1971 | Masters | MZ | -- | B.D. | Z/7653/21 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 13:18.70 | DROBIK Kacper | RK Athletics Warszawa | 2006 | U20 | MZ | -- | KORZENIOWSKI Robert # | Z/1674/20 | 2024 | KNF | |||||||
3 | s | 1 | 15:21.88 | SELKE Radosław Lucjan | UKS MTE Milanówek | 1985 | Masters | MZ | -- | B.D. | Z/0511/19 | 2024 | ||||||||
4 | s | 1 | 15:39.33 | JASIORSKI Błażej | MKS Bank BS Płońsk | 2006 | U20 | MZ | -- | KOZERA Piotr | Z/4482/23 | 2024 | ||||||||
5 | s | 1 | 16:22.18 | KARPIŃSKI Sebastian | RK Athletics Warszawa | 1981 | Masters | MZ | -- | KORZENIOWSKI Robert | Z/5728/23 | 2024 | ||||||||
6 | s | 1 | 17:43.07 | JĘDRZEJEK Mateusz | RK Athletics Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | B.D. # | Z/4307/20 | 2024 | ||||||||
7 | s | 1 | 18:07.09 | MUCHOWSKI Dawid | MKS Bank BS Płońsk | 2006 | U20 | MZ | -- | KOZERA Piotr | Z/1995/22 | 2024 | ||||||||
8 | s | 1 | 23:25.06 | DROZDOWSKI Filip | MKS Bank BS Płońsk | 2010 | U16 | MZ | -- | WIŚNIEWSKI Zbigniew | Z/0136/24 | 2024 | LDK! | |||||||
9 | s | 1 | 23:41.84 | KOZERA Karol | MKS Bank BS Płońsk | 2011 | U14 | MZ | -- | WIŚNIEWSKI Zbigniew | Z/3665/23 | 2024 | LDK! | |||||||
s | 1 | DQ | KLĘKOWICZ Filip | MKS Bank BS Płońsk | 2011 | U14 | MZ | -- | WIŚNIEWSKI Zbigniew | Z/3662/23 | 2024 | LDK! | ||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.2017228603363 sekund |