Spała 12 - 14.02.2016 Halowe Mistrzostwa Polski Jun. i Jun. Mł. |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 24.94 | GUZIK Justyna | MUKS SZS Cieszyn | 1997 | U20 | SL | II | |||||||||||
1 | f | 1 | 25.21 | BRENDEL Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 25.29 | PIETRZAK Olga | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U20 | PM | II | B.D. B.D. # | Z/1497/14 | 2023 | ||||||||
2 | f | 1 | 25.35 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U18 | MZ | II | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 25.38 | CHOJKA Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U20 | DS | II | ROŻEJ Marek # | Z/1561/13 | 2024 | 2 | |||||||
3 | f | 1 | 25.42 | STEFANOWICZ Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | II | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/4569/15 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 25.49 | GRANASZEWSKA Marlena | KS Podlasie Białystok | 1998 | U20 | PD | II | GRANASZEWSKI Artur B.D. # | Z/1209/14 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 25.95 | CHALECKA Laura | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | II | |||||||||||
1 | f | 2 | 25.45 | NEUMANN Sara | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U18 | WP | II | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1648/15 | , 2023 | ||||||||
1 | f | 2 | 25.59 | PRACZUKOWSKA Zofia | RLTL ZTE Radom # | 1998 | U20 | MZ | II | BŁASIŃSKI Artur # | Z/0074/14 | 2020 | 1 | |||||||
2 | f | 2 | 25.74 | CHAŁUBIŃSKA Justyna | STS Pomerania Szczecinek | 1997 | U20 | ZP | II | |||||||||||
2 | f | 2 | 25.87 | SZCZEPANIK Klaudia | TL Pogoń Ruda Śląska # | 2000 | U18 | SL | II | |||||||||||
3 | f | 2 | 25.81 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U20 | WN | II | # | ||||||||||
3 | f | 2 | 26.09 | SZECHNIUK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U18 | PM | II | |||||||||||
4 | f | 2 | 26.18 | SOKOŁOWSKA Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | II | B.D. KĘDZIORA Robert # | , Z/2324/15 | , 2024 | ||||||||
f | 2 | DNS | PALUCH Justyna | AZS-AWF Warszawa | 1997 | U20 | MZ | -- | B.D. | 2 | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 39.57 | ŁOZOWSKA Karolina | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U18 | MZ | -- | OGONOWSKI Jakub # | Z/0304/15 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 39.92 | WOSZTYL Natalia | RLTL Optima Radom # | 1999 | U18 | MZ | -- | SASKA Tomasz B.D. # | Z/0635/15 | 2023 | ||||||||
3 | f | 1 | 40.72 | ZAWRONEK Natalia | TL Pogoń Ruda Śląska | 1999 | U18 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
4 | f | 1 | 40.87 | SMOLIŃSKA Izabela | RLTL Optima Radom # | 1999 | U18 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert B.D. # | Z/0633/15 | 2024 | ||||||||
1 | f | 2 | 40.64 | ZIELIŃSKA Paulina | AZS UMCS Lublin # | 2000 | U18 | LU | -- | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 40.83 | LÄCHELE Susane | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U18 | WP | -- | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1473/15 | , 2023 | ||||||||
3 | f | 2 | 41.07 | BARSZCZYK Natalia | LKS Vectra Włocławek | 2000 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
4 | f | 2 | 41.75 | KALEMBA Wiktoria | CWKS Resovia Rzeszów | 2000 | U18 | PK | -- | |||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 54.80 | KACZMAREK Natalia | KS Podlasie Białystok # | 1998 | U20 | PD | I | B.D. ROŻEJ Marek # | , Z/1152/14 | , 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 55.62 | MARTYNA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U20 | MA | I | B.D. GIZA Andrzej # | , Z/0636/14 | , 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 57.06 | WĘGLARZ Natalia | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U20 | SL | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 58.82 | DRABIK Kamila | RLTL ZTE Radom | 1997 | U20 | MZ | II | |||||||||||
1 | f | 2 | 57.99 | KACZMARCZYK Justyna | MKS Juvenia Białystok | 1997 | U20 | PD | II | B.D. # | Z/5014/15 | 2020 | 2 | |||||||
2 | f | 2 | 58.34 | OSIOWY Weronika | CMKL Człuchów | 1998 | U20 | PM | II | |||||||||||
3 | f | 2 | 58.59 | KOZIOŁ Paulina | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1998 | U20 | SL | II | |||||||||||
4 | f | 2 | 58.65 | GÓRKA Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U20 | DS | II | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1:34.68 | OSIECKA Małgorzata | KKS Victoria Stalowa Wola | 2000 | U18 | PK | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 1:35.63 | MAKSYMIUK Julia | MKS Pogoń Siedlce | 2000 | U18 | MZ | -- | MARKOWSKI Michał # | Z/2061/15 | 2018 | 2 | |||||||
3 | f | 1 | 1:35.97 | HOFMAN Maria | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1:37.12 | WIDAWSKA Natalia | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | -- | B.D. KOBIAŁKA Kamil | , Z/2554/15 | , 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 1:37.49 | BATKO Agata | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 1:37.59 | BATOLIK Agata | AZS Łódź | 1999 | U18 | LD | -- | B.D. # | ||||||||||
1 | f | 2 | 1:33.10 | TOPOLNICKA Adrianna | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U18 | LU | -- | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/3569/15 | 2024 | ||||||||
2 | f | 2 | 1:38.41 | SOBAŃSKA Nikola | LKS Vectra Włocławek | 2000 | U18 | KP | -- | |||||||||||
3 | f | 2 | 1:38.62 | BOKINIEC Ewa | MKS Juvenia Białystok | 1999 | U18 | PD | -- | KUKLIŃSKI Paweł B.D. # | Z/0252/16 | 2016 | ||||||||
4 | f | 2 | 1:38.78 | SZUMAŁA Kamila | TS AKS Chorzów | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | f | 2 | 1:38.87 | SYNOWIEC Wiktoria | TL Pogoń Ruda Śląska | 2000 | U18 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
6 | f | 2 | 1:42.72 | WIDLIŃSKA Kinga | LKS Stal Mielec | 1999 | U18 | PK | -- | B.D. | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2:15.48 | SARNA Angelika | KS AZS AWF Warszawa # | 1997 | U20 | MZ | II | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. | Z/0800/13 | 2024 | M | |||||||
2 | f | 1 | 2:15.93 | KOWALSKA Michalina | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U20 | KP | II | B.D. | ||||||||||
3 | f | 1 | 2:16.00 | SKRZYPKO Barbara | KS Podlasie Białystok | 1997 | U20 | PD | II | DĄBROWSKI Tomasz B.D. | Z/0814/13 | 2021 | 2 | |||||||
4 | f | 1 | 2:16.22 | OLSZOK Oliwia | RKS Łódź # | 1998 | U20 | LD | II | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 2:16.36 | BEKUS Joanna | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | II | B.D. | 1 | |||||||||
6 | f | 1 | 2:19.30 | WAŚNIEWSKA Paulina | RLTL ZTE Radom | 1997 | U20 | MZ | III | |||||||||||
2000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6:15.21 | MEGGER Eliza | LKS Pszczyna # | 1999 | U18 | SL | -- | HELBIK Marzanna B.D. # | Z/0543/15 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 6:31.78 | CYBULSKA Dagmara | UKS Filipides Teresin # | 1999 | U18 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # | Z/0388/15 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 6:32.23 | DIAS Julia | GKS Żukowo # | 1999 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1305/15 | 2021 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 6:33.92 | RYDZ Weronika | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U18 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/0566/15 | 2017 | 3 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 6:37.82 | PYKA Milena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 6:37.93 | CYBULSKA Klaudia | UKS Filipides Teresin # | 1999 | U18 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # | Z/0389/15 | 2024 | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 6:40.95 | DUBIELLA Monika | KS Prefbet-Sonarol # | 2000 | U18 | PD | -- | B.D. B.D. # | , Z/1950/15 | , 2024 | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 6:46.63 | MICHALIK Patrycja | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 6:47.29 | SZELIGA Nicola | TL Pogoń Ruda Śląska # | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
10 | 11 | s | 1 | 6:55.02 | PAWŁOWSKA Kamila | KS Zamek Kurzętnik # | 2000 | U18 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/2311/15 | 2024 | 3 | ||||||
11 | 12 | s | 1 | 6:56.99 | KUSZ Magdalena | MKS MOS Wrocław | 2000 | U18 | DS | -- | ||||||||||
12 | 13 | s | 1 | 6:57.41 | SÓJKA Klaudia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1999 | U18 | PM | -- | B.D. # | |||||||||
13 | 19 | s | 1 | 7:05.41 | MAZUREK Zuzanna | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
1 | 10 | s | 2 | 6:53.47 | PAWLUS Klaudia | WKS Śląsk Wrocław # | 2000 | U18 | DS | -- | ||||||||||
2 | 14 | s | 2 | 6:57.91 | KOWALIK Wiktoria | UKS Olimpia Zabrze | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
3 | 15 | s | 2 | 6:59.35 | FELSKOWSKA Marta | KUKS Remus Kościerzyna | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
4 | 16 | s | 2 | 7:00.10 | KWAPISZ Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2000 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
5 | 17 | s | 2 | 7:00.45 | POTOMSKA Daria | KS Hanza Goleniów | 2000 | U18 | ZP | -- | WALKOWIAK Piotr | Z/1276/15 | 2020 | 4 | ||||||
6 | 18 | s | 2 | 7:02.75 | SEMERKO Angelika | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 | U18 | PK | -- | B.D. | |||||||||
7 | 20 | s | 2 | 7:08.65 | BUL Julia | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
8 | 21 | s | 2 | 7:14.92 | MICHALIK Dominika | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
9 | 22 | s | 2 | 7:22.80 | MAŁEK Emilia | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U18 | MA | -- | MIREK Wacław B.D. B.D. | Z/2637/15 | 2024 | |||||||
10 | 23 | s | 2 | 7:46.84 | RODAK Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U18 | DS | -- | # | |||||||||
11 | 24 | s | 2 | 7:54.07 | MIGORA Aleksandra | UKS Wiking Rychnowy | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
12 | 25 | s | 2 | 7:56.79 | KACZOROWSKA Patrycja | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1999 | U18 | LD | -- | ||||||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 8.63 | WOJTUNIK Klaudia | AZS Łódź # | 1999 | U18 | LD | -- | JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # | Z/0536/15 | 2024 | |||||||
2 | 3 | e | 1 | 9.08 | KIEPURA Monika | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | -- | B.D. KOTUŁA Krzysztof | , Z/0884/15 | , 2024 | |||||||
3 | 5 | e | 1 | 9.12 | UŁAMEK Urszula | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U18 | SL | -- | CIUK Marek # | Z/3899/15 | 2018 | 2 | ||||||
4 | 10 | e | 1 | 9.37 | SZYMEROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
5 | 14 | e | 1 | 9.55 | WÓJS Marika | WKS Śląsk Wrocław # | 1999 | U18 | DS | -- | # | |||||||||
6 | 15 | e | 1 | 9.73 | ZASADA Klaudia | KS Agros Zamość | 1999 | U18 | LU | -- | MURAT Tomasz Sławomir | Z/4707/15 | 2020 | 3 | ||||||
7 | 19 | e | 1 | 10.27 | WITASZCZYK Paulina | UKS Dziesiątka Radomsko | 2000 | U18 | LD | -- | LASOŃ Krzysztof # | Z/0297/15 | 2020 | 3 | ||||||
1 | 4 | e | 2 | 9.12 | STROJNA Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
2 | 6 | e | 2 | 9.13 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. | Z/0382/15 | 2024 | |||||||
3 | 8 | e | 2 | 9.26 | TRZASKALSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1999 | U18 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # | Z/3655/15 | 2024 | |||||||
4 | 12 | e | 2 | 9.48 | JUŚKIEWICZ Agnieszka | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/2433/15 | 2021 | 2 | ||||||
5 | 13 | e | 2 | 9.50 | KOTWASIŃSKA Marta | LKS Pszczyna | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
6 | 18 | e | 2 | 9.89 | GORA Maja | MKS MOS Wrocław | 2000 | U18 | DS | -- | ||||||||||
1 | 2 | e | 3 | 8.78 | HULISZ Zuzanna | MKL Toruń | 1999 | U18 | KP | -- | HULISZ Robert B.D. B.D. | Z/0397/15 | 2024 | |||||||
2 | 7 | e | 3 | 9.26 | SKIERKOWSKA Martyna | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł B.D. | Z/4258/15 | 2024 | |||||||
3 | 9 | e | 3 | 9.35 | FADEREWSKA Beata | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U18 | MZ | -- | # | |||||||||
4 | 11 | e | 3 | 9.38 | KOŁATA Karolina | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2000 | U18 | LD | -- | B.D. # | LDK! | ||||||||
5 | 16 | e | 3 | 9.81 | TROJAŃSKA Urszula | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U18 | MA | -- | ||||||||||
6 | 17 | e | 3 | 9.85 | KARAŚ Anna | RLTL ZTE Radom | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
7 | 20 | e | 3 | 10.46 | SZYMAŃSKA Anna | WKS Flota Gdynia # | 1999 | U18 | PM | -- | B.D. # | |||||||||
1 | f | 1 | 8.57 | WOJTUNIK Klaudia | AZS Łódź # | 1999 | U18 | LD | -- | JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # | Z/0536/15 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 8.71 | HULISZ Zuzanna | MKL Toruń | 1999 | U18 | KP | -- | HULISZ Robert B.D. B.D. | Z/0397/15 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 9.00 | KIEPURA Monika | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | -- | B.D. KOTUŁA Krzysztof | , Z/0884/15 | , 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 9.02 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. | Z/0382/15 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 9.11 | UŁAMEK Urszula | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U18 | SL | -- | CIUK Marek # | Z/3899/15 | 2018 | 2 | |||||||
6 | f | 1 | 9.20 | TRZASKALSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1999 | U18 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # | Z/3655/15 | 2024 | ||||||||
7 | f | 1 | 9.33 | SKIERKOWSKA Martyna | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł B.D. | Z/4258/15 | 2024 | ||||||||
f | 1 | DQ | STROJNA Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||||
1 | f | 2 | 9.27 | FADEREWSKA Beata | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 9.33 | SZYMEROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 2 | 9.45 | KOTWASIŃSKA Marta | LKS Pszczyna | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | f | 2 | 9.47 | KOŁATA Karolina | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2000 | U18 | LD | -- | B.D. # | LDK! | |||||||||
5 | f | 2 | 9.51 | WÓJS Marika | WKS Śląsk Wrocław # | 1999 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
6 | f | 2 | 9.61 | ZASADA Klaudia | KS Agros Zamość | 1999 | U18 | LU | -- | MURAT Tomasz Sławomir | Z/4707/15 | 2020 | 3 | |||||||
7 | f | 2 | 9.65 | JUŚKIEWICZ Agnieszka | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/2433/15 | 2021 | 2 | |||||||
8 | f | 2 | 9.85 | TROJAŃSKA Urszula | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U18 | MA | -- | |||||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 8.50 | SICIARZ Klaudia | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U20 | MA | -- | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0137/14 | 2024 | MM | ||||||
2 | 3 | e | 1 | 8.95 | ZALEWSKA Daria | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U20 | SL | -- | BONK Stanisław | |||||||||
3 | 5 | e | 1 | 8.97 | ODOWSKA Anna | KS AZS AWF Warszawa # | 1997 | U20 | MZ | -- | B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # | , Z/1683/13 | , 2023 | |||||||
4 | 7 | e | 1 | 9.07 | SZABLEWSKA Paulina | RKS Łódź | 1998 | U20 | LD | -- | ||||||||||
5 | 9 | e | 1 | 9.22 | MIGDAŁ Hanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U20 | PM | -- | ||||||||||
e | 1 | DNF | WRZESIŃSKA Karolina | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U20 | DS | -- | # | |||||||||||
1 | 2 | e | 2 | 8.90 | NAWROCKA Marta | AZS Łódź | 1998 | U20 | LD | -- | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | 4 | e | 2 | 8.97 | WINKOWSKA Marcelina | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | -- | B.D. # | |||||||||
3 | 6 | e | 2 | 9.01 | TOMASZYCKA Iga | UKS 19 Bojary Białystok | 1998 | U20 | PD | -- | SUTYNIEC Hanna | Z/1076/14 | 2017 | 2 | ||||||
4 | 8 | e | 2 | 9.14 | GÓRSKA Dorota | UKS Achilles Leszno | 1998 | U20 | WP | -- | ||||||||||
5 | 10 | e | 2 | 9.45 | PODRAZA Kamila | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U20 | WP | -- | ||||||||||
6 | 11 | e | 2 | 9.59 | GÓRKA Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U20 | DS | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 8.32 | SICIARZ Klaudia | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U20 | MA | -- | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0137/14 | 2024 | MM | |||||||
2 | f | 1 | 8.83 | NAWROCKA Marta | AZS Łódź | 1998 | U20 | LD | -- | B.D. # | 1 | |||||||||
3 | f | 1 | 8.88 | ODOWSKA Anna | KS AZS AWF Warszawa # | 1997 | U20 | MZ | -- | B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # | , Z/1683/13 | , 2023 | ||||||||
4 | f | 1 | 9.00 | WINKOWSKA Marcelina | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | -- | B.D. # | ||||||||||
5 | f | 1 | 9.02 | TOMASZYCKA Iga | UKS 19 Bojary Białystok | 1998 | U20 | PD | -- | SUTYNIEC Hanna | Z/1076/14 | 2017 | 2 | |||||||
6 | f | 1 | 9.15 | SZABLEWSKA Paulina | RKS Łódź | 1998 | U20 | LD | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 9.21 | GÓRSKA Dorota | UKS Achilles Leszno | 1998 | U20 | WP | -- | |||||||||||
f | 1 | DNS | ZALEWSKA Daria | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U20 | SL | -- | BONK Stanisław | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 3.60 | RYCZAK Julia | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | I | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 3.50 | ŚWIERKOT Dominika | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U18 | SL | I | KRUPIŃSKI Piotr # | Z/0504/15 | 2020 | 1 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 3.40 | LIPIŃSKA Milena | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1999 | U18 | PM | I | MIGDA Leszek B.D. | Z/0583/15 | 2021 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 3.40 | GROŻYŃSKA Agata | WKS Flota Gdynia | 2000 | U18 | PM | I | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 3.40 | WRĘGA Paula | OSOT Szczecin | 1999 | U18 | ZP | I | # | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 3.20 | BORKIEWICZ Marika | KMS Szczecin # | 2000 | U18 | ZP | II | SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # | Z/4929/15 | 2024 | |||||||
7 | 7 | f | 1 | 3.00 | KAWKA Kinga | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U18 | PM | II | B.D. # | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 3.00 | CELEJ Natalia | SKLA Sopot | 1999 | U18 | PM | II | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 2.90 | KRAWIECKA Patrycja | KKL Kielce | 2000 | U18 | SK | III | ||||||||||
f | 1 | NM | DUDA Sandra | OSOT Szczecin | 1999 | U18 | ZP | -- | ||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.58 | KIEŁBASA Małgorzata | AZS Łódź | 1997 | U20 | LD | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 12.36 | GODLEWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1997 | U20 | PM | I | B.D. | 1 | |||||||||
3 | f | 1 | 12.32 | LIBERSKA Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U20 | KP | I | B.D. # | ||||||||||
4 | f | 1 | 12.29 | BEDNAREK Agnieszka | AZS Łódź # | 1998 | U20 | LD | I | SADACH Aneta B.D. # | Z/0907/14 | 2024 | 1 | |||||||
5 | f | 1 | 12.05 | GLAPIŃSKA Aleksandra | ULKS MOSiR Sieradz # | 1997 | U20 | LD | I | KUŚ Tomasz | Z/1253/13 | 2019 | ||||||||
6 | f | 1 | 11.81 | KRAJEWSKA Karolina | UKS Wyspiański Szubin | 1997 | U20 | KP | II | |||||||||||
7 | f | 1 | 11.70 | KUBIŃSKA Aleksandra | AZS Łódź | 1997 | U20 | LD | II | |||||||||||
8 | f | 1 | 11.60 | DWORAK Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | II | B.D. B.D. | ||||||||||
9 | f | 1 | 11.56 | KASZNICKA Weronika | BKL Bełchatów | 1998 | U20 | LD | II | |||||||||||
10 | f | 1 | 11.33 | SZABLEWSKA Paulina | RKS Łódź | 1998 | U20 | LD | III | |||||||||||
11 | f | 1 | 11.25 | SUCHECKA Kornelia | UKS Siódemka Ostrołęka | 1998 | U20 | MZ | III | B.D. | 3 | |||||||||
12 | f | 1 | 11.25 | KASPRZYK Martyna | MOSM Tychy | 1997 | U20 | SL | III | |||||||||||
f | 1 | NM | KOWALEWSKA Martyna | UKS Wyspiański Szubin | 1997 | U20 | KP | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.70 | RÓŻAŃSKA Ewa | KS Podlasie Białystok # | 2000 | U18 | PD | I | WOJTULEWICZ Malwina # | Z/3814/15 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 14.45 | WOŹNIAK Angelika | UKS Błyskawica Domaniewice | 2000 | U18 | LD | I | SZYMAJDA Mieczysław | Z/4015/15 | 2020 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 14.37 | HAJDROWSKA Joanna | RLTL Optima Radom # | 1999 | U18 | MZ | I | B.D. | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 12.85 | FLISEK Barbara | OKS Start Otwock | 1999 | U18 | MZ | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 12.83 | MARKOWSKA Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 12.63 | MAKOWSKA Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U18 | WP | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 12.21 | PIJANOWSKA Sylwia | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 2000 | U18 | PD | III | KOTOWSKI Jan | Z/2697/15 | 2017 | 3 | |||||||
8 | f | 1 | 11.93 | KOWALSKA Paulina | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U18 | MZ | III | |||||||||||
9 | f | 1 | 11.37 | BŁAŻ Julia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 11.21 | GOŹDZIEWICZ Agnieszka | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U18 | LD | III | |||||||||||
11 | f | 1 | 9.89 | SZEWCZYK Martyna | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U18 | LD | IV | B.D. | ||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 15:15.53 | MĄDRA Julia | LKS Stal Mielec | 2000 | U18 | PK | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 2 | 15:38.22 | DRYGALSKA Zuzanna | CMKL Człuchów | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 2 | 15:47.08 | JAŚKOWIAK Michalina | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 2 | 16:00.44 | OLEJNIK Patrycja | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U18 | LB | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 2 | 16:01.55 | GORCZYŃSKA Marta | MKS Bank BS Płońsk # | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 2 | 16:22.29 | RAŚ Wiktoria | LKS Stal Mielec | 2000 | U18 | PK | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 2 | 16:25.27 | REMSAK Kamila | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 2 | 16:59.70 | JAKIMOWICZ Alicja | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U18 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | Z/0625/15 | 2017 | 3 | ||||||
9 | 9 | s | 2 | 17:09.00 | KAMIŃSKA Marta | KS Gwardia Piła | 2000 | U18 | WP | -- | ||||||||||
10 | 10 | s | 2 | 18:35.18 | WACHOWSKA Victoria | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
s | 2 | DNF | MIESZKOWSKA Natalia | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U18 | WP | -- | ||||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 21.64 | SMOSARSKI Dominik | KS AZS UWM Olsztyn # | 1999 | U18 | WN | I | BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # | Z/0647/15 | 2022 | ||||||||
1 | f | 1 | 22.14 | KACZOR Wojciech | SKLA Sopot # | 1997 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 22.18 | WOJCIECHOWSKI Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1998 | U20 | KP | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 22.85 | KREFT Szymon | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U18 | PM | III | JASKUŁKA Teresa | Z/5416/15 | 2020 | M | |||||||
3 | f | 1 | 22.31 | RZEŹNICZAK Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki # | 1998 | U20 | LD | II | B.D. KOPEĆ Dominik # | , Z/0865/14 | , 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 22.86 | GADZIK Robert | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 22.46 | BALCEREK Adam | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | II | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 23.14 | KALINOWSKI Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U18 | SL | III | |||||||||||
1 | f | 2 | 22.38 | KOZŁOWSKI Przemysław | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U20 | SL | II | B.D. PRENCEL Piotr # | , Z/0326/14 | , 2024 | ||||||||
1 | f | 2 | 22.72 | BŁAŻKOWSKI Artur | MKS-MOS Katowice | 1999 | U18 | SL | II | |||||||||||
2 | f | 2 | 22.98 | PIETRZAK Kacper | RKS Łódź | 1999 | U18 | LD | III | |||||||||||
2 | f | 2 | 23.12 | KUBIAK Artur | RKS Łódź | 1998 | U20 | LD | III | |||||||||||
3 | f | 2 | 23.05 | POSTUMENT Dariusz | MKS MOS Wrocław | 1999 | U18 | DS | III | |||||||||||
4 | f | 2 | 23.58 | PROKOPIUK Marcel | MKS Stal Nowa Dęba | 1999 | U18 | PK | III | ZIĘBA Julian | Z/0195/15 | 2018 | 4 | |||||||
f | 2 | DNF | WÓJCIK Mateusz | AZS Łódź | 1998 | U20 | LD | -- | ||||||||||||
f | 2 | DNS | MIROSŁAW Cezary | AZS UMCS Lublin # | 1997 | U20 | LU | -- | B.D. | 1 | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 35.41 | WRÓBEL Mateusz | TS Wieliczanka Wieliczka # | 2000 | U18 | MA | -- | CZYŻ Radosław # | Z/1746/15 | 2022 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 35.45 | WALICKI Antoni | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U18 | LB | -- | SASKA Tomasz B.D. # | Z/0509/15 | 2021 | ||||||||
3 | f | 1 | 35.69 | ANTOSZEWSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 36.44 | PLUTA Konrad | MKS Pogoń Siedlce | 2000 | U18 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/2064/15 | 2019 | 2 | |||||||
1 | f | 2 | 36.18 | GRZELCZAK Kacper | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U18 | WP | -- | |||||||||||
2 | f | 2 | 36.71 | WUJDA Konrad | SL GKS Olsza Olszyna | 1999 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/0359/15 | 2019 | 2 | |||||||
3 | f | 2 | 37.07 | STĘPIEŃ Mateusz | AZS Łódź | 1999 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
4 | f | 2 | 37.54 | MARCZEWSKI Jan | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U18 | LD | -- | B.D. # | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 48.43 | ZIMNY Tymoteusz | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | I | BAUMGART Iwona # | Z/0812/14 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 48.58 | FIEDEŃ Natan | LKS Pszczyna | 1998 | U20 | SL | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 48.71 | MROCZEK Kamil | AZS Łódź | 1997 | U20 | LD | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 48.93 | URBANEK Sebastian | KB MOSiR Jastrzębie | 1997 | U20 | SL | II | |||||||||||
1 | f | 2 | 49.27 | KLEPACKI Maksymilian | KS Podlasie Białystok # | 1998 | U20 | PD | II | NABIAŁEK Łukasz B.D. # | Z/1077/14 | 2024 | ||||||||
2 | f | 2 | 49.44 | BIERNAT Grzegorz | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U20 | SL | II | |||||||||||
3 | f | 2 | 49.57 | SIERADZKI Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | II | B.D. | 2 | |||||||||
4 | f | 2 | 50.05 | GALIKOWSKI Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U20 | MA | II | GIZA Andrzej # | Z/0044/13 | 2020 | 1 | |||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1:21.98 | KORYCKI Patryk | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 1:22.48 | RÓŻYCKI Piotr | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U18 | LU | -- | DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. # | Z/0519/15 | 2023 | ||||||||
3 | f | 1 | 1:22.69 | JAKUBOWSKI Sebastian | LKS Lubawa | 1999 | U18 | WN | -- | TYKARSKI Marek # | Z/0165/16 | 2019 | 1 | |||||||
4 | f | 1 | 1:24.72 | LISEWSKI Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U18 | KP | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 1:41.59 | TURSKI Krzysztof | RLTL Optima Radom # | 2000 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
f | 1 | DNF | KWIATKOWSKI Krystian | LUKS Orkan Września | 1999 | U18 | WP | -- | PUJDAK Andrzej | Z/2630/15 | 2019 | 3 | ||||||||
1 | f | 2 | 1:23.30 | WÓJCICKI Grzegorz | AZS-AWF Warszawa # | 1999 | U18 | MZ | -- | B.D. # | ||||||||||
2 | f | 2 | 1:23.75 | STAROŃ Szymon | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2000 | U18 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/1882/15 | 2024 | 2 | |||||||
3 | f | 2 | 1:23.84 | DELIDA Mateusz | KS Żeglina Sieradz | 1999 | U18 | LD | -- | |||||||||||
4 | f | 2 | 1:24.03 | WIŚNIEWSKI Damian | UKS Gimnazjon Płońsk # | 1999 | U18 | MZ | -- | B.D. | Z/0164/15 | 2023 | ||||||||
5 | f | 2 | 1:24.13 | BĄK Maciej | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U18 | WP | -- | |||||||||||
f | 2 | DNF | NIESYTKO Błażej | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1:51.03 | BORKOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Warszawa # | 1997 | U20 | MZ | I | B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej # | , Z/0185/13 | , 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 1:51.18 | KULIGA Marcin | KKB MOSiR Krosno | 1997 | U20 | PK | I | SOCHA Tomasz B.D. | Z/0509/13 | 2020 | 2 | |||||||
3 | f | 1 | 1:52.18 | KUNC Grzegorz | KS AZS AWF Kraków | 1997 | U20 | MA | II | SUDOŁ Grzegorz # | Z/0519/13 | 2021 | 2 | |||||||
4 | f | 1 | 1:52.91 | SIERADZKI Patryk | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1998 | U20 | KP | II | SOBOWIEC Bartosz B.D. | Z/0064/14 | 2024 | 1 | |||||||
5 | f | 1 | 1:55.12 | JURCZYŃSKI Rafał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1997 | U20 | OP | II | B.D. | ||||||||||
6 | f | 1 | 1:56.26 | SERKOWSKI Patryk | KUKS Remus Kościerzyna | 1997 | U20 | PM | II | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 18 | s | 1 | 2:41.07 | PAWŁOWSKI Szymon | KL Bałtyk Koszalin | 1999 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
2 | 20 | s | 1 | 2:41.58 | GULCZYŃSKI Marek | UKS Dąb Suchy Las # | 1999 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
3 | 22 | s | 1 | 2:42.69 | SZASTAK Mateusz | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U18 | MA | -- | MIREK Wacław B.D. | Z/0896/15 | 2024 | |||||||
4 | 23 | s | 1 | 2:42.98 | RYBAKOWSKI Michał | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U18 | MZ | -- | JOBT Andrzej | Z/1769/15 | 2024 | 3 | ||||||
5 | 24 | s | 1 | 2:43.12 | HOHMANN Sebastian | UKS Olimpia Zabrze | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
6 | 25 | s | 1 | 2:43.26 | WERNER Kamil | SL GKS Olsza Olszyna | 1999 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/0360/15 | 2018 | 3 | ||||||
7 | 27 | s | 1 | 2:47.89 | LINSTEDT Michał | SSMKS Parasol Wrocław # | 2000 | U18 | DS | -- | ||||||||||
8 | 29 | s | 1 | 2:49.60 | KLATKA Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | -- | WOSIEK Jacek | Z/0357/15 | 2024 | |||||||
9 | 30 | s | 1 | 2:50.59 | GAJECKI Kacper | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2000 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
10 | 31 | s | 1 | 2:50.82 | JEDRAS Jakub | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2000 | U18 | LD | -- | ||||||||||
11 | 33 | s | 1 | 3:04.07 | WOSIŃSKI Mikołaj | UKS Filipides Teresin # | 2000 | U18 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej | LDK! | ||||||||
1 | 1 | s | 2 | 2:28.40 | ZIĘBA Szymon | Kraków Athletics Team # | 1999 | U18 | MA | -- | B.D. SOBCZYK Grzegorz # | , Z/0312/15 | , 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 2 | 2:31.93 | KOCAK Patryk | WLKS Nowe Iganie # | 1999 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 2 | 2:34.26 | PRZYDZIAŁ Jakub | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # | 2000 | U18 | PK | -- | LASSOTA Lesław B.D. # | Z/2667/15 | 2024 | |||||||
4 | 4 | s | 2 | 2:35.46 | OLEJNICZAK Wiktor | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U18 | LD | -- | # | |||||||||
5 | 5 | s | 2 | 2:35.49 | GROTH Patryk | GKS Żukowo | 2000 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1154/15 | 2019 | |||||||
6 | 6 | s | 2 | 2:36.30 | TYLKOWSKI Adam | LIUKS Kruszwica | 2000 | U18 | KP | -- | LUZAK Andrzej | Z/1936/15 | 2017 | 3 | ||||||
7 | 7 | s | 2 | 2:36.66 | BEDNAREK Damian | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # | 2000 | U18 | LD | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 2 | 2:37.95 | KOŁECKI Adrian | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
9 | 9 | s | 2 | 2:38.00 | WICHARY Kamil | LKS Kłos Olkusz # | 2000 | U18 | MA | -- | # | |||||||||
10 | 10 | s | 2 | 2:38.43 | KLIMEK Bartosz | MUKS Park Zduńska Wola | 2000 | U18 | LD | -- | SZEWCZYK Tomasz | Z/5263/15 | 2018 | 3 | ||||||
11 | 26 | s | 2 | 2:44.65 | KWAPISZEWSKI Kacper | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
12 | 32 | s | 2 | 2:55.89 | NOSEK Szymon | LUKS Boguszyce | 2000 | U18 | LD | -- | ||||||||||
1 | 11 | s | 3 | 2:38.52 | WIŚNIEWSKI Damian | GKS Olimpia Grudziądz | 2000 | U18 | KP | -- | CZUBASZEK Jarosław # | Z/2264/15 | 2024 | 3 | ||||||
2 | 12 | s | 3 | 2:39.42 | ZIENTALAK Mateusz | MKS Zduńska Wola # | 1999 | U18 | LD | -- | # | |||||||||
3 | 13 | s | 3 | 2:40.09 | ZIELEŹNIK Adrian | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U18 | SL | -- | BIELA Marek # | Z/4615/15 | 2019 | 2 | ||||||
4 | 14 | s | 3 | 2:40.29 | RZEPECKI Aleksander | LLKS Osowa Sień | 2000 | U18 | LB | -- | ORŁOWSKI Andrzej | Z/2021/15 | 2018 | 4 | ||||||
5 | 15 | s | 3 | 2:40.47 | BUKOWSKI Paweł | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
6 | 16 | s | 3 | 2:40.55 | ANDRZEJEWSKI Filip | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
7 | 17 | s | 3 | 2:40.78 | DZIEWULSKI Dawid | MKS Agros Chełm | 1999 | U18 | LU | -- | B.D. | |||||||||
8 | 19 | s | 3 | 2:41.33 | MURAWSKI Jakub | MKL Szczecin | 1999 | U18 | ZP | -- | # | |||||||||
9 | 21 | s | 3 | 2:42.13 | BEDNAREK Jakub | RLTL ZTE Radom | 1999 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
10 | 28 | s | 3 | 2:48.20 | MAŃSKI Patryk | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
s | 3 | DNF | OSTROPOLSKI Jakub | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 5:29.47 | JARCZOK Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | -- | JARCZOK Miłosz # | Z/0361/15 | 1 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 5:30.80 | BISKUP Marcin | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz B.D. # | Z/0201/15 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 5:31.58 | NOWAKOWSKI Dariusz | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | -- | MIREK Wacław # | Z/0469/15 | 2020 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 5:39.38 | KUROWSKI Tomasz | GKS Cartusia Kartuzy # | 2000 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof # | Z/1155/15 | 2020 | 2 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 5:40.69 | POGORZELSKI Rafał | KS Prefbet-Sonarol # | 1999 | U18 | PD | -- | KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej | , Z/0333/15 | , 2021 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 5:40.77 | SEMPER Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U18 | SL | -- | PASZTA Wiesław B.D. | Z/0586/15 | 2023 | |||||||
7 | 8 | s | 1 | 5:53.38 | CZYŻ Maciej | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
8 | 15 | s | 1 | 6:16.03 | JEFIMCZYK Norbert | AML Słupsk # | 1999 | U18 | PM | -- | B.D. B.D. | Z/0687/15 | 2024 | |||||||
s | 1 | DQ | LEBIODA Stanisław | RLTL Optima Radom # | 1999 | U18 | MZ | -- | TRZOS Leszek B.D. | Z/0133/15 | 2023 | |||||||||
1 | 7 | s | 2 | 5:51.49 | WRÓBEL Jakub | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
2 | 9 | s | 2 | 5:53.50 | KRYZEL Daniel | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U18 | PM | -- | JOST Zbigniew # | Z/1856/15 | 2024 | 2 | ||||||
3 | 10 | s | 2 | 5:55.07 | GROBERSKI Michał | UKS Barnim Goleniów # | 2000 | U18 | ZP | -- | KOSTRZEBA Jacek # | Z/1296/15 | 2024 | |||||||
4 | 11 | s | 2 | 5:56.57 | SKIBIAK Kacper | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 2000 | U18 | DS | -- | SZAŁEK Andrzej # | Z/2602/15 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 12 | s | 2 | 5:58.67 | OLESIŃSKI Marcin | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
6 | 13 | s | 2 | 6:04.50 | BUDZIŃSKI Maciej | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2000 | U18 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/1875/15 | 2024 | 3 | ||||||
7 | 14 | s | 2 | 6:04.72 | GROSICKI Wit | MKS MOS Wrocław # | 1999 | U18 | DS | -- | ||||||||||
8 | 16 | s | 2 | 6:23.86 | BAKAN Piotr | KS Hanza Goleniów | 2000 | U18 | ZP | -- | WALKOWIAK Piotr | Z/1271/15 | 2020 | BEZ | ||||||
9 | 17 | s | 2 | 6:35.46 | GOŁĘBIEWSKI Tomasz | UKS Wiking Rychnowy | 2000 | U18 | PM | -- | DORSZYŃSKI Grzegorz | Z/1866/15 | 2020 | 4 | ||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 8.19 | WILK Michał | UKS LA Basket Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł # | Z/0582/15 | 2019 | 1 | ||||||
2 | 7 | e | 1 | 8.45 | JANOWSKI Ludwik | MKS Aleksandrów Łódzki | 2000 | U18 | LD | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # | Z/3705/15 | 2024 | |||||||
3 | 8 | e | 1 | 8.48 | NOCUŁA Kacper | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U18 | LB | -- | ||||||||||
4 | 9 | e | 1 | 8.53 | KUBACKI Wojciech | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
5 | 11 | e | 1 | 8.64 | KRZYŻANOWSKI Tymoteusz | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
6 | 14 | e | 1 | 8.69 | WŁOSTEK Piotr | RKS Łódź | 2000 | U18 | LD | -- | B.D. | |||||||||
7 | 20 | e | 1 | 8.82 | SOKÓŁ Wiktor | AZS-AWF Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 1 | e | 2 | 8.08 | SIEROCKI Michał | AZS UMCS Lublin | 1999 | U18 | LU | -- | SIEROCKI Michał B.D. B.D. # | Z/0724/15 | 2024 | |||||||
2 | 5 | e | 2 | 8.36 | KAMIŃSKI Michał | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/0116/15 | 2019 | 2 | ||||||
3 | 10 | e | 2 | 8.61 | NOWAKOWSKI Kasper | RKS Łódź | 1999 | U18 | LD | -- | # | |||||||||
4 | 13 | e | 2 | 8.68 | KILJAN Krzysztof | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U18 | MZ | -- | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0440/15 | 2024 | 1 | ||||||
5 | 18 | e | 2 | 8.80 | KALINOWSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | -- | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # | Z/5075/19 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 19 | e | 2 | 8.81 | WYMAZAŁA Bartłomiej | KS SMS Szklarska Poręba # | 2000 | U18 | DS | -- | B.D. B.D. # | Z/2601/15 | 2024 | |||||||
7 | 21 | e | 2 | 9.00 | ĆWIKLIŃSKI Jan | UKS Skoczek Władysławów | 1999 | U18 | WP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 3 | e | 3 | 8.24 | MIRECKI Grzegorz | LUKS Orkan Września | 2000 | U18 | WP | -- | KACZOR Adam | Z/4473/15 | 2022 | 2 | ||||||
2 | 4 | e | 3 | 8.31 | SZEWERA Daniel | WKS Śląsk Wrocław | 2000 | U18 | DS | -- | ||||||||||
3 | 6 | e | 3 | 8.37 | TARNOWSKI Maksymilian | RKS Łódź | 2000 | U18 | LD | -- | ||||||||||
4 | 12 | e | 3 | 8.67 | JANIAK Ernest | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U18 | DS | -- | ||||||||||
5 | 15 | e | 3 | 8.71 | MICHNIEWSKI Olgierd | RLTL Optima Radom # | 2000 | U18 | MZ | -- | TRZOS Leszek B.D. # | Z/5567/15 | 2024 | |||||||
6 | 16 | e | 3 | 8.74 | DOMINGOS Oskar | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
7 | 17 | e | 3 | 8.75 | KALISZEWSKI Jakub | KS Podlasie Białystok | 2000 | U18 | PD | -- | B.D. # | |||||||||
8 | 22 | e | 3 | 9.09 | ZAPALSKI Michał | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 7.86 | SIEROCKI Michał | AZS UMCS Lublin | 1999 | U18 | LU | -- | SIEROCKI Michał B.D. B.D. # | Z/0724/15 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 8.02 | WILK Michał | UKS LA Basket Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł # | Z/0582/15 | 2019 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 8.23 | JANOWSKI Ludwik | MKS Aleksandrów Łódzki | 2000 | U18 | LD | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # | Z/3705/15 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 8.34 | SZEWERA Daniel | WKS Śląsk Wrocław | 2000 | U18 | DS | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 8.36 | KAMIŃSKI Michał | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/0116/15 | 2019 | 2 | |||||||
6 | f | 1 | 8.39 | MIRECKI Grzegorz | LUKS Orkan Września | 2000 | U18 | WP | -- | KACZOR Adam | Z/4473/15 | 2022 | 2 | |||||||
7 | f | 1 | 8.53 | NOCUŁA Kacper | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U18 | LB | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 8.59 | TARNOWSKI Maksymilian | RKS Łódź | 2000 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 8.48 | WŁOSTEK Piotr | RKS Łódź | 2000 | U18 | LD | -- | B.D. | ||||||||||
2 | f | 2 | 8.59 | KUBACKI Wojciech | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | f | 2 | 8.63 | KRZYŻANOWSKI Tymoteusz | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U18 | WP | -- | |||||||||||
4 | f | 2 | 8.66 | NOWAKOWSKI Kasper | RKS Łódź | 1999 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
5 | f | 2 | 8.71 | JANIAK Ernest | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U18 | DS | -- | |||||||||||
6 | f | 2 | 8.73 | MICHNIEWSKI Olgierd | RLTL Optima Radom # | 2000 | U18 | MZ | -- | TRZOS Leszek B.D. # | Z/5567/15 | 2024 | ||||||||
7 | f | 2 | 8.79 | KILJAN Krzysztof | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U18 | MZ | -- | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0440/15 | 2024 | 1 | |||||||
8 | f | 2 | 8.81 | DOMINGOS Oskar | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 7.79 | SIUDEK Bartosz | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | -- | JOPEK Mateusz B.D. # | Z/1329/14 | 2020 | |||||||
2 | 3 | e | 1 | 7.93 | SANTKIEWICZ Wiktor | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U20 | ZP | -- | B.D. | M | ||||||||
3 | 6 | e | 1 | 8.20 | DAKOWICZ Artur | KS Podlasie Białystok | 1998 | U20 | PD | -- | ||||||||||
4 | 9 | e | 1 | 8.37 | BOLSZAKÓW Miłosz | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | 12 | e | 1 | 8.46 | ŻOGALSKI Jakub | MLKS Sokół Lubin | 1997 | U20 | DS | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
6 | 13 | e | 1 | 8.78 | KUZIO Mateusz | MKS Junior Złocieniec | 1998 | U20 | ZP | -- | B.D. | |||||||||
1 | 1 | e | 2 | 7.73 | ŻEBROWSKI Dawid | RLTL Optima Radom # | 1997 | U20 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur # | Z/0213/13 | 2023 | M | ||||||
2 | 4 | e | 2 | 7.99 | KALWASIŃSKI Ariel | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | -- | # | |||||||||
3 | 5 | e | 2 | 8.04 | WOLSKI Marek | WKS Flota Gdynia # | 1997 | U20 | PM | -- | B.D. | |||||||||
4 | 7 | e | 2 | 8.30 | JĘDRASZEK Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | -- | ||||||||||
5 | 8 | e | 2 | 8.32 | TUSZYŃSKI Bartosz | MKLA Łęczyca | 1997 | U20 | LD | -- | ||||||||||
6 | 10 | e | 2 | 8.38 | KARLIŃSKI Mateusz | UKS Przełaj Żerków | 1998 | U20 | WP | -- | ||||||||||
7 | 11 | e | 2 | 8.44 | HAMPEL Ernest | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | -- | B.D. | 1 | ||||||||
1 | f | 1 | 7.69 | ŻEBROWSKI Dawid | RLTL Optima Radom # | 1997 | U20 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur # | Z/0213/13 | 2023 | M | |||||||
2 | f | 1 | 7.93 | SIUDEK Bartosz | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | -- | JOPEK Mateusz B.D. # | Z/1329/14 | 2020 | ||||||||
3 | f | 1 | 7.95 | SANTKIEWICZ Wiktor | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U20 | ZP | -- | B.D. | M | |||||||||
4 | f | 1 | 7.96 | WOLSKI Marek | WKS Flota Gdynia # | 1997 | U20 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
5 | f | 1 | 8.26 | TUSZYŃSKI Bartosz | MKLA Łęczyca | 1997 | U20 | LD | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 8.27 | DAKOWICZ Artur | KS Podlasie Białystok | 1998 | U20 | PD | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 8.28 | JĘDRASZEK Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | -- | |||||||||||
f | 1 | DNF | KALWASIŃSKI Ariel | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | -- | # | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.06 | KARKOWSKI Krzysztof | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U18 | WN | II | |||||||||||
1 | f | 1 | 2.22 | KOBIELSKI Norbert | MKS Inowrocław | 1997 | U20 | KP | M | KRAKOWIAK Lech B.D. # | Z/1752/13 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 1.95 | KAŹMIERCZAK Krystian | MKLA Łęczyca | 1999 | U18 | LD | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 2.16 | KOPALA Igor | CWKS Resovia Rzeszów | 1997 | U20 | PK | I | B.D. | 1 | |||||||||
3 | f | 1 | 1.95 | KOSTKIEWICZ Filip | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | II | ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # | Z/0505/15 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 1.95 | KORDOŃSKI Adrian | LKS Fenix Słupsk | 1999 | U18 | PM | II | NIEMCZYN Dariusz # | Z/0688/15 | 2022 | 2 | |||||||
3 | f | 1 | 2.12 | RUDEK Szymon | WKS Flota Gdynia | 1998 | U20 | PM | I | B.D. | 2 | |||||||||
4 | f | 1 | 2.06 | GRYNIENKO Maciej | WKS Śląsk Wrocław # | 1998 | U20 | DS | II | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.88 | HARĘZGA Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | III | B.D. | ||||||||||
5 | f | 1 | 2.03 | KARWACKI Łukasz | MKLA Łęczyca | 1998 | U20 | LD | II | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.88 | JANKOWSKI Marcin | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U18 | WN | III | B.D. | ||||||||||
6 | f | 1 | 2.00 | MACHIŃSKI Wiktor | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | II | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 1.84 | PICHOWICZ Wojciech | MKS Szerszeń Bogatynia | 1999 | U18 | DS | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 2.00 | NAKONIECZNY Michał | LKS Fenix Słupsk | 1998 | U20 | PM | II | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.80 | CHŁĄDZYŃSKI Jakub | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U18 | SL | IV | B.D. | ||||||||||
8 | f | 1 | 1.80 | RUTOWICZ Przemysław | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | IV | GRABOLUS Marek # | Z/2231/15 | 2024 | ||||||||
8 | f | 1 | 1.95 | MOSKAL Jakub | KS Podlasie Białystok | 1998 | U20 | PD | II | B.D. | ||||||||||
9 | f | 1 | 1.95 | KONDEJ Piotr | WLKS Nowe Iganie # | 1998 | U20 | MZ | II | |||||||||||
10 | f | 1 | 1.90 | KAWALER Wojciech | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | III | B.D. # | 3 | |||||||||
f | 1 | NM | MUSIAŁ Jakub | KS Gwardia Piła | 1997 | U20 | WP | -- | ||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.99 | OBŁĄKOWSKI Przemysław | KS Zawkrze Mława | 1999 | U18 | MZ | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 13.67 | ŁYSKAWY Przemysław | KS Prefbet-Sonarol # | 1999 | U18 | PD | III | KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # | , Z/0332/15 | , 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 13.23 | LACH Artur | UKS Gminy Brzeszcze | 2000 | U18 | MA | III | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2952/15 | 2020 | 3 | |||||||
4 | f | 1 | 13.16 | WEICHERT Marcin | MKS Piast Głogów | 1999 | U18 | DS | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 13.05 | KRAWCZYK Rafał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U18 | WN | IV | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 12.84 | MAZUR Adam | MKL 12 Jelenia Góra | 1999 | U18 | DS | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 12.77 | BREŃSKI Dominik | KS Zawkrze Mława | 2000 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 12.68 | STAFIEJ Piotr | LKS Stal Mielec | 1999 | U18 | PK | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 12.53 | WALC Natan | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U18 | PK | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 12.53 | POLOK Kamil | UKS Gminy Brzeszcze | 2000 | U18 | MA | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 11.81 | BOLT Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U18 | KP | -- | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 21.21 | BUKOWIECKI Konrad | KS AZS UWM Olsztyn # | 1997 | U20 | WN | I | BUKOWIECKI Ireneusz | Z/0116/13 | 2024 | MM | |||||||
2 | f | 1 | 18.82 | MAZUR Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | I | OLSZEWSKI Radosław B.D. # | Z/0477/14 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 18.62 | ZELMA Tomasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | I | |||||||||||
4 | f | 1 | 18.26 | WALENDA Michał | WLKS Nowe Iganie # | 1997 | U20 | MZ | I | |||||||||||
5 | f | 1 | 17.06 | MARCHLEWSKI Szymon | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U20 | KP | I | |||||||||||
6 | f | 1 | 16.73 | ZYGMUNT Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | I | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 15.83 | KOSZAŁKA Wojciech | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U20 | PM | II | |||||||||||
8 | f | 1 | 15.59 | ŁABĘCKI Adam | UKS Cyprianka | 1997 | U20 | KP | II | MAŃKOWSKI Edward | Z/1563/13 | 2021 | 1 | |||||||
9 | f | 1 | 15.58 | JANICKI Krzysztof | KL Gdynia | 1997 | U20 | PM | II | |||||||||||
10 | f | 1 | 15.24 | ANDRZEJEWSKI Marek | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U20 | SL | II | |||||||||||
11 | f | 1 | 15.21 | PERKOWSKI Krzysztof | UKS LA Basket Warszawa | 1998 | U20 | MZ | II | BOROŃ Adam | Z/1494/14 | 2017 | 1 | |||||||
12 | f | 1 | 13.71 | RENDASZKA Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1998 | U20 | PM | III | KOWNATKE Rafał # | Z/1088/14 | 2021 | 2 | |||||||
13 | f | 1 | 12.96 | BEDNARCZYK Paweł | UKS Dziesiątka Radomsko | 1998 | U20 | LD | IV | LASOŃ Krzysztof | Z/0121/16 | 2017 | 2 | |||||||
14 | f | 1 | 10.73 | STANIUCHA Adrian | LUKS Start Nakło | 1998 | U20 | KP | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 9.75 | SONNENBERG Mateusz | LUKS Start Nakło | 1998 | U20 | KP | -- | |||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 20:48.63 | NIEDZIAŁEK Łukasz | RK Athletics Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 24:15.71 | JEŻ Paweł | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U18 | LB | -- | WOŹNIAK Agnieszka # | Z/4456/15 | 2022 | 3 | |||||||
3 | f | 1 | 24:23.72 | NICPOŃ Kacper | MKL Szczecin # | 1999 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 24:35.64 | MACIĄG Krzysztof | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U18 | KP | -- | LDK! | ||||||||||
5 | f | 1 | 25:01.76 | KUŻAWSKI Jakub | WLKS Nowe Iganie # | 1999 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 25:59.16 | KULIG Maksymilian | LKS Stal Mielec | 1999 | U18 | PK | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 26:06.78 | SCHIEDEL Arkadiusz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U18 | KP | -- | LATAŃSKI Grzegorz KULIG Marzena # | Z/1990/15 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 27:01.21 | JACHER Marcin | LKS Stal Mielec | 2000 | U18 | PK | -- | |||||||||||
f | 1 | DNF | SOPNIEWSKI Filip | UKS Przełaj Żerków | 2000 | U18 | WP | -- | ||||||||||||
f | 1 | DNF | PIETRZAK Mateusz | SKLA Sopot | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
f | 1 | DNF | SÓJKA Radosław | PLKS Gwda Piła # | 2000 | U18 | WP | -- | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.4030790328979 sekund |