Bielsko-Biała 19.05.2007 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.27 | KSIˇŻEK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U20 | SL | -1.4 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 12.45 | BRˇGIEL Wioletta | ULKS Technik Trzcinica # | 1992 | U16 | PK | -1.4 | II | # | |||||||||
3 | s | 1 | 12.49 | SIEMIEŃSKA Barbara | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U23 | MA | -1.4 | II | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25.16 | BRˇGIEL Wioletta | ULKS Technik Trzcinica # | 1992 | U16 | PK | -0.4 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 25.21 | TRZOP Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | -0.4 | II | KUKLA Rafał # | Z/4751/11 | 2018 | 2 | ||||||
3 | s | 1 | 25.57 | MATUSIŃSKA Tina | UKS Chromik Mysłowice # | 1988 | U20 | SL | -0.4 | II | # | |||||||||
4 | s | 1 | 25.87 | PIRÓG Katarzyna | LKS Pszczyna | 1989 | U20 | SL | -0.4 | II | ||||||||||
5 | s | 1 | 26.25 | ADAMCZYK Justyna | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U20 | SL | -0.4 | II | B.D. B.D. | |||||||||
6 | s | 1 | 26.27 | KORNECKA Aleksandra | SL Olimpia Poznań # | 1990 | U18 | WP | -0.4 | III | # | |||||||||
8 | s | 1 | 26.57 | ZIOMEK Małgorzata | ULKS Technik Trzcinica # | 1989 | U20 | PK | -0.4 | III | # | |||||||||
1 | s | 2 | 26.46 | HYJEK Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | -0.1 | III | # | |||||||||
2 | s | 2 | 26.79 | ROTECKA Martyna | TS AKS Chorzów # | 1989 | U20 | SL | -0.1 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 27.06 | BARANIK Angelika | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 1992 | U16 | SL | -0.1 | III | # | |||||||||
4 | s | 2 | 27.07 | MARKIEWICZ Martyna | TS AKS Chorzów # | 1992 | U16 | SL | -0.1 | III | ||||||||||
1 | s | 3 | 27.15 | MARCHEWKA Angelika | WKS Wawel Kraków # | 1992 | U16 | MA | -0.1 | III | # | |||||||||
2 | s | 3 | 27.70 | BIELEC Patrycja | SKS Kusy Kraków # | 1992 | U16 | MA | -0.1 | IV | ||||||||||
3 | s | 3 | 28.05 | LEMPART Anna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U16 | SL | -0.1 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
6 | s | 3 | 28.95 | TARKA Dominika | WKS Wawel Kraków # | 1992 | U16 | MA | -0.1 | V | ||||||||||
1 | s | 4 | 28.74 | GRADEK Magdalena | SKS Kusy Kraków # | 1992 | U16 | MA | -3.6 | V | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 57.17 | KAJTOCH Monika | AZS-AWF Katowice # | 1982 | Sen | SL | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 58.54 | SIEDLOK Matylda | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U20 | SL | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 59.07 | BITNEROWICZ Bożena | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 59.48 | SZEWCZYK Klaudia | MKS Budomark Mysłowice # | 1989 | U20 | SL | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 60.34 | TABACZEK Angelika | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:11.36 | BRONIATOWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U18 | MA | II | SUDOŁ Grzegorz # | Z/0090/11 | 2021 | M | |||||||
2 | s | 1 | 2:12.90 | KASPRZYCKA Daria | niest. Katowice # | 1990 | U18 | SL | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:13.66 | STANEK Angelika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U23 | SL | II | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:18.48 | MATUSZEWSKA Roksana | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 2:18.75 | OWCZAREK Joanna | UKS Polfin O¶więcim # | 1990 | U18 | MA | III | B.D. | 4 | |||||||||
9 | s | 1 | 2:18.83 | TADA Paulina | MKS Budomark Mysłowice # | 1990 | U18 | SL | III | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
7 | 5:34.23 | GARWOL Sara | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 1990 | U18 | OP | -- | |||||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 9:45.36 | MUDY Justyna | AZS-AWF Katowice | 1984 | Sen | SL | I | |||||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.99 | KAŁEK Marta | AZS-AWF Warszawa # | 1989 | U20 | MZ | -0.1 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 15.74 | CHUDOMIĘT Olga | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1986 | U23 | DS | -0.1 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 15.92 | HANCZEROWSKA Martyna | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U20 | SL | -0.1 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 16.14 | BLACH Agata | TS AKS Chorzów # | 1989 | U20 | SL | -0.1 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 17.23 | CI¦LAK Magdalena | ULKS Technik Trzcinica # | 1989 | U20 | PK | -0.1 | IV | ||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 63.37 | PASEK Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | II | ZIEMBA Dariusz # | Z/2957/11 | 2019 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 65.56 | POCZEKAJSKA Lidia | MUKS Gim 2 Nysa # | 1989 | U20 | OP | II | |||||||||||
1 | s | 2 | 65.53 | STASIŃSKA Paulina | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U18 | SL | II | |||||||||||
2 | s | 2 | 67.12 | WESOŁOWSKA Mirela | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U20 | OP | III | # | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.75 | ZAWIŁA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U23 | MA | I | # | ||||||||||||
2 | 1.65 | NOWAK Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U20 | DS | II | |||||||||||||
3 | 1.55 | DUBAJ Justyna | WKS Wawel Kraków # | 1992 | U16 | MA | III | |||||||||||||
4 | 1.50 | MARKIEWICZ Martyna | TS AKS Chorzów # | 1992 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.60 | KRUPIŃSKA Natalia | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U16 | MA | I | # | ||||||||||||
2 | 3.40 | KUGLARZ Katarzyna | UKS Olimp Mazańcowice # | 1988 | U20 | SL | I | |||||||||||||
3 | 3.20 | HAMERLAK Justyna | UKS Olimp Mazańcowice # | 1992 | U16 | SL | II | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.50 | DUDA Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | +0.5 | II | B.D. # | 3 | ||||||||||
2 | 5.44 | SIWEK Oliwia | RMKS Rybnik | 1990 | U18 | SL | +1.7 | II | ||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.34 | PŁONKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1988 | U20 | PM | -0.2 | I | ||||||||||||
2 | 12.10 | PŁONKA Anna | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U23 | SL | 0.0 | I | # | |||||||||||
3 | 11.66 | BEREŻAŃSKA Katarzyna | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U20 | SL | 0.0 | II | ||||||||||||
4 | 11.66 | GAUDYN Weronika | WKS Wawel Kraków # | 1992 | U16 | MA | +1.4 | II | ||||||||||||
5 | 11.59 | GDULSKA Agnieszka | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U20 | SL | +1.5 | II | # | |||||||||||
6 | 11.46 | ŻEBROWSKA Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | III | # | |||||||||||
7 | 11.33 | STEFANIAK Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U20 | DS | +0.6 | III | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.51 | KUBECKA Beata | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1989 | U20 | SL | I | |||||||||||||
2 | 12.03 | MISIARZ Ewelina | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1989 | U20 | SL | II | |||||||||||||
3 | 10.98 | KI¦LUK Izabela | UKS Czwórka Żory # | 1989 | U20 | SL | III | |||||||||||||
4 | 10.54 | MARCZAK Patrycja | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
5 | 10.03 | DZIAMSKA Karolina | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1990 | U18 | SL | III | |||||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 38.64 | PYRTEK Agnieszka | TL ROW Rybnik # | 1992 | U16 | SL | II | # | ||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 44.32 | MISIARZ Ewelina | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1989 | U20 | SL | I | |||||||||||||
2 | 34.44 | PAJEK Martyna | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1990 | U18 | OP | III | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 40.34 | PLEWNIA Danuta | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1984 | Sen | OP | II | # | ||||||||||||
2 | 37.41 | GEMBARA Agnieszka | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
3 | 35.46 | SIEKIERA Magdalena | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
4 | 34.54 | HABINA Aleksandra | SKS Kusy Kraków # | 1992 | U16 | MA | III | |||||||||||||
5 | 28.52 | ZIENTARA Daria | SKS Kusy Kraków # | 1993 | U16 | MA | V | |||||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 25:01.19 | NIEROBISZ Ewa | MKS Górnik w Zabrzu # | 1984 | Sen | SL | -- | CZECH Jan | ||||||||||||
2 | 26:22.61 | MICHALAK Aleksandra | AZS-AWF Katowice | 1986 | U23 | SL | -- | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10.84 | DYJA Leszek | KS AZS AWF Kraków # | 1978 | Sen | MA | -2.1 | I | ||||||||||
2 | s | 1 | 10.86 | PARUZEL Olaf | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | -2.1 | I | # | |||||||||
6 | s | 1 | 11.35 | WIERZBICKI Jacek | TS AKS Chorzów # | 1983 | Sen | SL | -2.1 | III | WIDERA Jan | Z/3230/11 | 2023 | BEZ | ||||||
1 | s | 2 | 11.24 | GRYGIERCZYK Damian | UKS Gminy Brzeszcze # | 1988 | U20 | MA | -0.1 | II | ||||||||||
4 | s | 2 | 11.44 | ŁAWRESZUK Marcin | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U18 | SL | -0.1 | III | ||||||||||
5 | s | 2 | 11.45 | PIKSA Denis | RMKS Rybnik | 1991 | U18 | SL | -0.1 | III | # | |||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 21.33 | NOGA Artur | KS AZS AWF Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | -1.4 | M | # | |||||||||
2 | s | 1 | 21.37 | DYJA Leszek | KS AZS AWF Kraków # | 1978 | Sen | MA | -1.4 | M | ||||||||||
3 | s | 1 | 21.70 | PARUZEL Olaf | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | -1.4 | I | # | |||||||||
4 | s | 1 | 22.17 | DOMAŃSKI Grzegorz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U23 | SL | -1.4 | II | ||||||||||
6 | s | 1 | 22.60 | NOWAKOWSKI Mariusz | GKS Piast Gliwice # | 1988 | U20 | SL | -1.4 | II | ||||||||||
8 | s | 1 | 22.93 | BORKOWSKI Marek | MKS-MOS Katowice | 1991 | U18 | SL | -1.4 | III | ||||||||||
1 | s | 2 | 22.64 | WIERZBICKI Jacek | TS AKS Chorzów # | 1983 | Sen | SL | +0.2 | II | WIDERA Jan | Z/3230/11 | 2023 | BEZ | ||||||
2 | s | 3 | 23.17 | KOTUŁA Krzysztof | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U18 | SL | +0.3 | III | # | |||||||||
2 | s | 5 | 25.10 | MATUSZNY Bartłomiej | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U16 | MA | -0.5 | V | ||||||||||
3 | s | 5 | 25.15 | MILEWSKI Marek | TS AKS Chorzów # | 1992 | U16 | SL | -0.5 | V | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | s | 6 | 25.06 | CZUPRYNA Arnold | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U16 | SL | -1.3 | V | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 48.36 | OSTROWSKI Rafał | KU AZS PWSZ w Tarnowie # | 1985 | U23 | MA | I | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 49.06 | OCIEPKA Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1988 | U20 | SL | II | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 50.36 | ZAWŁOCKI Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U16 | SL | II | |||||||||||
1 | s | 2 | 52.57 | BULA Jacek | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U18 | SL | III | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 3 | 52.75 | MAKUCH Michał | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 1991 | U18 | SL | III | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:53.41 | KACZMAREK Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U23 | MA | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:53.42 | PASEK Daniel | AZS-AWF Katowice | 1985 | U23 | SL | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:54.40 | ZIOŁA Mateusz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1989 | U20 | SL | II | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:54.52 | FLIS Tomasz | LKS Kłos Olkusz # | 1986 | U23 | MA | II | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 1:54.81 | MICHALIK Krzysztof | GKS Piast Gliwice # | 1985 | U23 | SL | II | # | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:58.51 | O¦LIZŁO Łukasz | AZS-AWF Katowice | 1989 | U20 | SL | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 4:01.84 | KĘDZIERSKI Kamil | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U20 | DS | II | B.D. | 3 | |||||||||
3 | s | 1 | 4:03.64 | ŻYWOT Rafał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U20 | SL | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 4:05.08 | JANIK Krzysztof | MUKS Gim 2 Nysa # | 1990 | U18 | OP | III | B.D. | 2 | |||||||||
6 | s | 1 | 4:07.14 | CZAPLA Piotr | UKS Olimpia Zabrze # | 1990 | U18 | SL | III | GAJEWSKI Wojciech B.D. # | Z/2436/11 | 2021 | 2 | |||||||
5000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 16:04.49 | PRZYBYŁ Maciej | UKS Olimpia Zabrze # | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||||
2 | 16:08.71 | SKŁADANOWSKI Krzysztof | LUKS Burza Rogi | 1988 | U20 | PK | III | |||||||||||||
3 | 16:18.47 | RÓŻYCKI Marcin | UKS Czwórka Żory # | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.72 | SKUPIEŃ Michał | MKS Górnik w Zabrzu # | 1990 | U18 | SL | -0.5 | III | B.D. | |||||||||||
2 | 16.37 | BARTKOWIAK Radosław | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1991 | U18 | OP | -0.5 | IV | ||||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.51 | CHRAPAN Marcin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U20 | OP | -1.7 | II | ||||||||||||
2 | 15.98 | STACHOWICZ Szymon | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U20 | OP | -1.7 | III | # | |||||||||||
3 | 16.27 | GAJDA Mateusz | ULKS Technik Trzcinica # | 1989 | U20 | PK | -1.7 | III | # | |||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.63 | BODZEK Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1980 | Sen | MA | +0.4 | I | # | |||||||||||
2 | 15.03 | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | U23 | OP | +0.4 | II | ||||||||||||
3 | 15.49 | POPCZYK Paweł | AZS-AWF Katowice | 1987 | U23 | SL | +0.4 | II | ||||||||||||
4 | 16.58 | OWCZAREK Konrad | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1987 | U23 | OP | +0.4 | III | # | |||||||||||
5 | 17.50 | PODCHUL Krzysztof | TS AKS Chorzów # | 1979 | Sen | SL | +0.4 | -- | ||||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 56.09 | HOLEWIK Łukasz | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 59.91 | POTOCZAK Damian | MUKS Gim 2 Nysa # | 1990 | U18 | OP | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 60.33 | PARZOCH Paweł | MMKS D±browa Górnicza | 1990 | U18 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 60.58 | PATERAK Mateusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1991 | U18 | OP | IV | # | ||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 55.66 | JASIŃSKI Cyprian | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U20 | OP | II | JASIŃSKI Cyprian # | Z/3353/11 | 2024 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 56.24 | BROŻEK Radosław | UKS-MOS Opole # | 1989 | U20 | OP | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 57.13 | GOCZOŁ Tymoteusz | MKS-MOSM Bytom | 1989 | U20 | SL | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 57.19 | KUBAT Paweł | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U20 | SL | III | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 57.91 | BARANOWSKI Marcin | UKS Jedynka Szczecinek # | 1984 | Sen | ZP | III | |||||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | 6:15.50 | DYKAS Damian | ULKS Technik Trzcinica # | 1988 | U20 | PK | III | B.D. | 2 | |||||||||||
5 | 6:30.45 | DZIEDZIŃSKI Tomasz | MUKS Gim 2 Nysa # | 1991 | U18 | OP | IV | |||||||||||||
6 | 6:32.39 | DURKALEC Paweł | LUKS Zabrzeg | 1991 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
8 | 6:35.96 | SAMBORSKI Arkadiusz | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1990 | U18 | OP | IV | |||||||||||||
9 | 6:44.06 | MUSZYŃSKI Filip | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U18 | MA | IV | # | ||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.10 | STACHOWICZ Szymon | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U20 | OP | I | # | ||||||||||||
2 | 2.05 | ZAWIŁA Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 1983 | Sen | MA | II | |||||||||||||
3 | 2.00 | OWCZAREK Konrad | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1987 | U23 | OP | II | # | ||||||||||||
5 | 1.90 | ZYGMUNT Kamil | MKS Tempo Kęty # | 1986 | U23 | MA | III | |||||||||||||
8 | 1.75 | MADYDA Grzegorz | MKS Tempo Kęty # | 1992 | U16 | MA | IV | |||||||||||||
11 | 1.70 | KONIECZNY Konrad | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1992 | U16 | SL | V | # | ||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 4.20 | HEROK Jarosław | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | II | # | ||||||||||||
2 | 3.60 | ¦WIERKOT Arkadiusz | UKS Olimp Mazańcowice # | 1992 | U16 | SL | III | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 7.08 | DUDA Grzegorz | RMKS Rybnik | 1988 | U20 | SL | +2.0 | II | ||||||||||||
1 | 7.63 | MIKITA Marek | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U23 | DS | +0.1 | I | # | |||||||||||
2 | 6.72 | RUMIANOWSKI Przemysław | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1989 | U20 | SL | +1.2 | III | ||||||||||||
2 | 7.57 | POCHOPIEŃ Przemysław | KS AZS AWF Kraków # | 1982 | Sen | MA | +1.0 | I | ||||||||||||
3 | 6.34 | SIWIEC Adam | LUKS Zabrzeg | 1991 | U18 | SL | 0.0 | III | ||||||||||||
3 | 7.09 | THEINER Wojciech | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | U23 | OP | +1.3 | II | # | |||||||||||
4 | 6.30 | KOD¬ Mateusz | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 1990 | U18 | SL | +0.8 | III | ||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.49 | KUSTRA Mateusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U20 | DS | +0.2 | I | ||||||||||||
2 | 15.19 | LEWANDOWSKI Wojciech | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U23 | DS | -0.4 | I | # | |||||||||||
3 | 14.75 | KONDRACIUK Karol | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U23 | MA | +0.9 | II | # | |||||||||||
4 | 13.94 | STAŃCZAK Janusz | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1989 | U20 | SL | +1.1 | III | ||||||||||||
5 | 12.42 | WANAT Krzysztof | MKS Tempo Kęty # | 1990 | U18 | MA | +1.0 | -- | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.74 | HORODYŃSKI Bartosz | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U18 | SL | II | |||||||||||||
2 | 14.73 | GRABARCZYK Damian | GKS Piast Gliwice # | 1990 | U18 | SL | III | |||||||||||||
3 | 14.55 | ROCH Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U18 | MA | III | # | ||||||||||||
4 | 14.10 | MITORAJ Damian | LKS Kłos Olkusz # | 1990 | U18 | MA | III | |||||||||||||
5 | 13.89 | JANOSZ Tomasz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1990 | U18 | SL | III | |||||||||||||
6 | 13.82 | WCISŁO Radosław | ULKS Technik Trzcinica # | 1990 | U18 | PK | III | # | ||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 18.22 | HARATYK Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | I | |||||||||||||
2 | 16.83 | GAŁˇZKA Mariusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U20 | OP | I | # | ||||||||||||
3 | 16.77 | KUTEK Łukasz | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | I | # | ||||||||||||
4 | 14.46 | RACZYŃSKI Klaudiusz | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1988 | U20 | SL | II | |||||||||||||
5 | 14.43 | ŁYDEK Paweł | MMKS D±browa Górnicza | 1988 | U20 | SL | II | |||||||||||||
6 | 13.53 | ZIELE¬NIK Mateusz | MKS Iskra Pszczyna # | 1989 | U20 | SL | III | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 46.49 | ROCH Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U18 | MA | II | # | ||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 40.46 | ZAKRZEWSKI Dawid | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U20 | SL | III | |||||||||||||
1 | 54.11 | PIETRASZKO Michał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U20 | OP | I | # | ||||||||||||
2 | 47.28 | ĆWIKLIŃSKI Przemysław | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U20 | OP | II | # | ||||||||||||
3 | 40.93 | CHRAPAN Marcin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U20 | OP | III | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 38.18 | SKRZYPCZYŃSKI Michał | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.51 | MROZEK Artur | RMKS Rybnik | 1989 | U20 | SL | III | |||||||||||||
1 | 49.01 | CICHUTA Adam | RMKS Rybnik | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 52.54 | KACZOROWSKI Michał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1987 | U23 | OP | II | # | ||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 49.65 | JENDRYSKO Jarosław | niest. Katowice # | 1990 | U18 | SL | IV | BONK Stanisław # | 3 | |||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 64.30 | KEMPNY Bartłomiej | MKS Iskra Pszczyna # | 1989 | U20 | SL | I | # | ||||||||||||
3 | 52.01 | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | U23 | OP | III | |||||||||||||
4 | 51.81 | BANA¦ Maciej | RMKS Rybnik | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.3055729866028 sekund |