Toruń 12.01.2020
Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
60 m K
1 s 1 7.75 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
2 s 1 7.77 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04 U18 KP -- PLISZKA Julia Z/4615/17 2019 2 LDK!
3 s 1 7.85 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2020 2 LDK!
4 s 1 7.85 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2019 1
5 s 1 7.87 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1895/16 2020 2
6 s 1 7.91 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0680/15 2020
7 s 1 7.95 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2020 2
1 s 2 7.89 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0163/16 2020 2 LDK!
2 s 2 7.93 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3343/17 2020 2
3 s 2 7.98 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0071/15 2020 3 LDK!
4 s 2 7.98 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02 U20 PM -- WERNER Bernard Z/2927/16 2020 2
5 s 2 8.12 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2020 3
6 s 2 8.16 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0894/18 2020 3 LDK!
7 s 2 8.18 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2019 1
1 s 3 8.08 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP -- BOCHENEK Dominik Z/4012/17 2020 4 LDK!
2 s 3 8.11 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 04 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2019 3
3 s 3 8.13 DOKSA Maja MKL Toruń 05 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2304/18 2019 3 LDK!
4 s 3 8.16 MICHALSKA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP -- STEFAŃSKA Malwina Z/5227/18 2020 LDK!
5 s 3 8.21 SZAUER Anna LKS Lubawa 05 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/5707/18 , 2019 BEZ LDK!
6 s 3 8.38 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06 U16 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2019 3 LDK!
7 s 3 8.41 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 01 U20 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/3687/15 2020 3
1 s 4 8.11 CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn 04 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3460/17 , 2019 5 LDK!
2 s 4 8.41 GLIŃSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 05 U16 KP -- B.D. BAUMGART Iwona , Z/6554/15 , 2020 4 LDK!
3 s 4 8.45 SZMIGIEL Julia CSiR Susz 05 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0187/19 2020 4
3 s 4 8.45 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1805/16 2020 3
5 s 4 8.45 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 03 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3759/17 2020 4
6 s 4 8.45 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2019 4
7 s 4 8.48 GRZYBEK Barbara WKS Flota Gdynia 01 U20 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/6244/15 2020 4
8 s 4 8.82 SZLENDAK Milena MKS Truso Elbląg 04 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/0009/18 2020 5 LDK!
1 s 5 8.45 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 06 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech # Z/0073/18 2020 LDK!
2 s 5 8.53 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 02 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/2872/17 2020 2 LDK!
3 s 5 8.56 ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń 05 U16 KP -- B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/5160/18 , 2019 5 LDK!
4 s 5 8.83 HULANICKA Patrycja MKS Truso Elbląg 04 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/4513/18 2020 5 LDK!
5 s 5 8.83 GUT Agata GKS Start Długołęka 04 U18 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1283/18 , 2019 4 LDK!
6 s 5 8.86 KOŚCIK Zofia AZS-AWF Warszawa 04 U18 MZ -- B.D. Z/0151/19 2020 LDK!
7 s 5 8.87 FORNEY Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0125/18 2020 BEZ
8 s 5 9.77 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 05 U16 KP -- WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2020 LDK!
1 s 6 8.63 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 06 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/0122/18 2020 BEZ LDK!
2 s 6 8.65 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 06 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2019 4 LDK!
3 s 6 8.73 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2020 5
4 s 6 8.73 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- B.D. BENKOWSKI Henryk , Z/2191/17 , 2019 5 LDK!
5 s 6 8.77 KOPKO Zuzanna UKS Atos Woźnice 05 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech # Z/0767/19 2020 LDK!
6 s 6 9.21 KLISZEWSKA Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP -- KOHUTEK Artur Z/0196/18 2020 BEZ
1 s 7 8.63 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 04 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0071/18 2019 BEZ LDK!
2 s 7 8.66 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 06 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2020
3 s 7 8.69 PUDLEWSKA Kornelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0131/18 2020 5 LDK!
4 s 7 8.70 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 04 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2020 BEZ LDK!
5 s 7 8.72 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 04 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech # Z/0068/18 2020 LDK!
6 s 7 8.95 MILAK Majka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05 U16 KP -- STEFAŃSKA Malwina # Z/1762/18 2020 BEZ LDK!
7 s 7 9.12 KACA Julia CSiR Susz 05 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0247/19 2019 BEZ
8 s 7 9.26 KAMINIECKA Milena CSiR Susz 06 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0185/19 2019 5 LDK!
1 s 8 8.91 ŚNIEZEK Lena GKS Start Długołęka 06 U16 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/3927/19 , 2020 LDK!
2 s 8 8.94 ZABIELSKA Barbara MKL Toruń 07 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4488/19 2019 BEZ LDK!
3 s 8 9.05 DRZEWIECKA Natalia Orka Iława Athletics 05 U16 WN -- B.D. Z/0338/19 2020 BEZ LDK!
4 s 8 9.07 BETLEJEWSKA Oliwia MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/1536/18 2020 5 LDK!
5 s 8 9.14 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 07 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech , Z/3746/19 , 2019 LDK!
6 s 8 9.22 CZARZASTA Wiktoria Orka Iława Athletics 04 U18 WN -- B.D. Z/0337/19 2020 BEZ LDK!
7 s 8 9.29 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 06 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2020
1 s 9 8.87 WTULICH Anna KS Zawkrze Mława 04 U18 MZ -- REKS Elżbieta ZEMBRZUSKA Justyna KOZIATEK Krzysztof , Z/5242/18 , 2019 4 LDK!
2 s 9 8.91 OMIECZYŃSKA Sylwia Orka Iława Athletics 02 U20 WN -- B.D. Z/3675/19 2020
3 s 9 9.36 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 04 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1256/17 2020 5 LDK!
4 s 9 9.44 LADA Weronika MKL Toruń 09 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2019 LDK!
5 s 9 9.72 KAMIŃSKA Patrycja MKL Toruń 08 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna MAKOWSKA Paulina Z/4491/19 2019 BEZ LDK!
1 s 10 8.53 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 04 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2219/16 2020 4 LDK!
2 s 10 8.68 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 04 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/5355/18 2019 5 LDK!
3 s 10 8.72 GOŁOTA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 04 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał Z/1372/19 2019 LDK!
4 s 10 8.85 ZIELIŃSKA Martyna Orka Iława Athletics 05 U16 WN -- B.D. Z/0114/20 2020
5 s 10 8.86 GRZELAK Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05 U16 KP -- B.D. Z/3780/18 2020
6 s 10 8.98 ZALEWSKA Joanna UKS Atos Woźnice 04 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech Z/0804/20 2020 LDK!
7 s 10 9.38 BARICA Kinga CSiR Susz 08 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2019 BEZ LDK!
1 s 11 8.87 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 06 U16 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał Z/2401/19 2020 LDK!
2 s 11 8.89 BOGUSŁAWSKA Lexssandra MKS Truso Elbląg 06 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/2718/19 2020 LDK!
3 s 11 9.20 WACH Aleksandra GKS Start Długołęka 05 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/5318/19 2019
4 s 11 9.30 KACA Emilia CSiR Susz 08 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2019 BEZ LDK!
5 s 11 9.33 ARCHACKA Jessica GSLA Gierzwałd 05 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/0099/20 2020
6 s 11 9.35 BĄCZEK Wiktoria Orka Iława Athletics 06 U16 WN -- B.D. B.D. , Z/0112/20 , 2020 LDK!
7 s 11 9.38 KUCZMARSKA Dominika Orka Iława Athletics 06 U16 WN -- B.D. Z/0113/20 2020 LDK!
8 s 11 9.41 MAŁYSZA Alicja MKL Toruń 07 U14 KP --
1 s 12 8.74 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 07 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2020 LDK!
2 s 12 8.84 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 07 U14 WN -- LICZNERSKI Jacek POLKOWSKA Martyna Z/2326/19 2020 LDK!
3 s 12 8.97 LIMONT Anna MKL Toruń 07 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna
4 s 12 8.98 AUDA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 07 U14 WN -- B.D. Z/0208/20 2020
5 s 12 9.11 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 07 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0240/20 , 2020 LDK!
6 s 12 9.22 MATYKA Joanna CSiR Susz 07 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/3887/19 2019 LDK!
7 s 12 9.27 CEGIELSKA Roksana KS Zamek Kurzętnik 07 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3073/19 2020 LDK!
8 s 12 10.38 BISKUPSKA Helena CSiR Susz 08 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/3886/19 2019 LDK!
1 s 13 9.60 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 09 U12 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2019 LDK!
2 s 13 10.04 LADA Agnieszka MKL Toruń 11 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna LDK!
3 s 13 10.56 SAMSON Caitlin MKL Toruń 11 U12 KP --
4 s 13 10.73 ŻYWICA Blanka MKL Toruń 12 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna
5 s 13 11.32 KLONOWSKA Oliwia MKL Toruń 10 U12 KP --
6 s 13 12.14 KASPRZAK Barbara MKL Toruń 10 U12 KP --
200 m K
1 s 1 25.47 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U23 WN II NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2020 1
2 s 1 25.62 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2020 2
3 s 1 25.88 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/2554/15 2020
4 s 1 25.95 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB II PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2019 2 LDK!
5 s 1 26.01 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U20 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2020 2 LDK!
1 s 2 25.59 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
2 s 2 25.93 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U20 KP II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2020 2 LDK!
3 s 2 26.38 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0163/16 2020 2 LDK!
4 s 2 26.91 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD III SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2020 3
5 s 2 27.79 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U20 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2020 3
1 s 3 25.95 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek Z/1895/16 2020 2
2 s 3 26.91 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/3297/17 2020 3 LDK!
3 s 3 27.24 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 01 U20 PM III SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/3687/15 2020 3
4 s 3 27.41 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02 U20 KP IV BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2020 3
5 s 3 27.92 KACZMAREK Magdalena MKL Toruń # 98 U23 KP -- ZIELIŃSKA Janina B.D. B.D.
6 s 3 28.08 WARAWĄSOWSKA Martyna BKS Bydgoszcz 04 U18 KP IV GURNA Jolanta BAUMGART Iwona , Z/0048/16 , 2020 2 LDK!
1 s 4 26.79 DOKSA Maja MKL Toruń 05 U16 KP III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2304/18 2019 3 LDK!
2 s 4 27.53 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 03 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/3759/17 2020 4
3 s 4 28.08 RYCHLEWSKA Emilia PTT Delta Płock 03 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/3277/17 2019 3
4 s 4 28.26 KOŚCIK Zofia AZS-AWF Warszawa 04 U18 MZ IV B.D. Z/0151/19 2020 LDK!
5 s 4 28.45 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 04 U18 KP IV WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2019 3 LDK!
1 s 5 27.17 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 05 U16 KP III BAUMGART Iwona Z/0110/18 2020 3
2 s 5 27.34 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 04 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/0087/18 2019 3
3 s 5 28.35 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01 U20 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1805/16 2020 3
4 s 5 28.37 MINTA Kinga BKS Bydgoszcz 05 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/2301/18 2020 5
5 s 5 28.72 BARAN Julia STS Pomerania Szczecinek # 06 U16 ZP V JUNIEWICZ Jakub Z/0346/20 2020 LDK!
1 s 6 28.40 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 07 U14 KP IV KARNAS Zbigniew B.D. , Z/1051/19 , 2020 LDK!
2 s 6 28.58 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 06 U16 KP V KARNAS Zbigniew # Z/1044/19 2020 LDK!
3 s 6 29.35 JANKA Otylia UKS Czapla Białe Błota 06 U16 KP V KARNAS Zbigniew # Z/1042/19 2020 LDK!
4 s 6 30.87 JABŁOŃSKA Adrianna UKS Czapla Białe Błota 04 U18 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/3143/18 2019 BEZ LDK!
5 s 6 31.55 EVYA Hoefsmit UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/1040/19 2020 BEZ LDK!
1 s 7 26.94 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U23 WP III HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2020 2 LDK!
2 s 7 29.76 BONIŚNIAK Alicja UKS Czapla Białe Błota 06 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/1071/19 2020 LDK!
3 s 7 30.21 JANKOWSKA Marika UKS Czapla Białe Błota 07 U14 KP V KARNAS Kinga Z/3124/18 2020 BEZ LDK!
4 s 7 31.03 OMIECZYŃSKA Sylwia Orka Iława Athletics 02 U20 WN -- B.D. Z/3675/19 2020
5 s 7 31.28 RADKOWSKA Maja UKS Czapla Białe Błota 07 U14 KP -- B.D. Z/1049/19 2020 LDK!
1 s 8 26.88 SOKÓŁ Oliwia UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0299/18 , 2020 4 LDK!
2 s 8 29.01 GOŁOTA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 04 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał Z/1372/19 2019 LDK!
3 s 8 29.28 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 04 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2653/18 2019 4
4 s 8 29.80 GUT Agata GKS Start Długołęka 04 U18 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1283/18 , 2019 4 LDK!
1 s 9 28.44 SZMIGIEL Julia CSiR Susz 05 U16 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0187/19 2020 4
2 s 9 28.81 HULANICKA Patrycja MKS Truso Elbląg 04 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/4513/18 2020 5 LDK!
3 s 9 28.85 KAMINSKA Julia BKS Bydgoszcz 05 U16 KP V GURNA Jolanta BAUMGART Iwona , Z/3901/16 , 2020 5 LDK!
4 s 9 29.23 ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń 05 U16 KP V B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/5160/18 , 2019 5 LDK!
5 s 9 29.31 MACIASZCZYK Klaudia MKS Inowrocław 02 U20 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/3584/17 2019 3
1 s 10 29.33 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2020 5
2 s 10 29.67 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- B.D. BENKOWSKI Henryk , Z/2191/17 , 2019 5 LDK!
3 s 10 30.10 KUCIŃSKA Amelia MUKL Brodnica 02 U20 KP -- PRUSAKOWSKI Leon ROSIŃSKI Zenon , Z/1742/16 , 2019 BEZ LDK!
4 s 10 30.25 SADOWSKA Hanna MKL Toruń 07 U14 KP V WLEKLIŃSKA Dagna Z/4499/19 2019 BEZ LDK!
1 s 11 27.18 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP III B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2020 3 LDK!
2 s 11 27.80 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 04 U18 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/1454/18 2020 5 LDK!
3 s 11 31.08 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 04 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0372/17 , 2020 BEZ LDK!
1 s 12 26.48 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 04 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2020 3 LDK!
2 s 12 27.02 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 04 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2020 3 LDK!
3 s 12 27.91 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 04 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2219/16 2020 4 LDK!
4 s 12 28.68 TOPOLEWSKA Gabriela BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- DOBROWOLSKI Daniel BAUMGART Iwona , Z/3720/18 , 2020 3 LDK!
5 s 12 28.81 SZLENDAK Milena MKS Truso Elbląg 04 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/0009/18 2020 5 LDK!
6 s 12 29.42 WTULICH Anna KS Zawkrze Mława 04 U18 MZ -- REKS Elżbieta ZEMBRZUSKA Justyna KOZIATEK Krzysztof , Z/5242/18 , 2019 4 LDK!
1 s 13 28.19 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 04 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2222/16 2020 3 LDK!
2 s 13 28.44 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2020 4
3 s 13 28.90 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 04 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0071/18 2019 BEZ LDK!
4 s 13 29.00 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 04 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/5355/18 2019 5 LDK!
5 s 13 29.30 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 04 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2020 BEZ LDK!
6 s 13 30.65 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 04 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1256/17 2020 5 LDK!
1 s 14 28.75 SZAUER Anna LKS Lubawa 05 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/5707/18 , 2019 BEZ LDK!
2 s 14 30.88 WADECKA Maja MKS Truso Elbląg 04 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/1538/18 2020 BEZ LDK!
3 s 14 31.75 NOWAK Aleksandra MKS Inowrocław 05 U16 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/3556/18 2019 BEZ
4 s 14 32.28 PERNAL Julia MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/4954/19 2020 LDK!
5 s 14 35.46 TALAR Anna MKL Toruń 08 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4494/19 2019 LDK!
1 s 15 28.35 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 05 U16 KP IV WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2020 LDK!
2 s 15 29.44 BOGUSŁAWSKA Lexssandra MKS Truso Elbląg 06 U16 WN V LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/2718/19 2020 LDK!
3 s 15 29.89 PRZYBYŁOWICZ Anastazja STS Pomerania Szczecinek 06 U16 ZP V JUNIEWICZ Dorota Z/1780/19 2020 LDK!
4 s 15 30.14 PESTA Natalia MUKL Brodnica 06 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/4044/18 2019 5
5 s 15 33.48 KAMIŃSKA Patrycja MKL Toruń 08 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna MAKOWSKA Paulina Z/4491/19 2019 BEZ LDK!
6 s 15 33.48 SKWAREK Dominika UKS Jedynka Bartoszyce 05 U16 WN -- FIGAT Kamil FIGAT Mirosław , Z/3527/18 , 2020 BEZ LDK!
1 s 16 29.71 AUDA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 07 U14 WN V B.D. Z/0208/20 2020
2 s 16 29.94 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 07 U14 WN V LICZNERSKI Jacek POLKOWSKA Martyna Z/2326/19 2020 LDK!
3 s 16 31.14 ZABIELSKA Barbara MKL Toruń 07 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4488/19 2019 BEZ LDK!
4 s 16 31.46 CEGIELSKA Roksana KS Zamek Kurzętnik 07 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3073/19 2020 LDK!
5 s 16 31.56 CIELESZ Izabela MKS Truso Elbląg 06 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/2325/19 2020 LDK!
6 s 16 32.22 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 07 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech , Z/3746/19 , 2019 LDK!
300 m K
1 1 s 1 40.51 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/2554/15 2020
2 2 s 1 40.61 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U23 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2020 1
3 3 s 1 41.11 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2020 2 LDK!
4 5 s 1 41.84 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2019 2 LDK!
1 4 s 2 41.59 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0545/14 2020
2 8 s 2 42.42 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U23 WP -- HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2020 2 LDK!
3 9 s 2 42.51 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2020 3 LDK!
4 16 s 2 43.41 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/3000/17 2020 2
5 17 s 2 43.43 KORNACKA Karolina GSLA Gierzwałd 03 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1124/17 , 2020 LDK!
1 13 s 3 43.30 GORNOWICZ Daria KS Wda Świecie 02 U20 KP -- B.D. Z/3312/16 2019 3 LDK!
2 19 s 3 43.76 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech # Z/0067/18 2020 LDK!
3 25 s 3 44.66 BIELACKA Weronika MKL Toruń 02 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/3342/17 2020 3
4 31 s 3 45.06 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1767/15 2020 3
1 7 s 4 42.26 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 04 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2020 3 LDK!
2 10 s 4 42.70 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 05 U16 KP II WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2019 4 LDK!
3 22 s 4 44.40 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2019 4
4 30 s 4 45.03 JANKOWSKA Urszula KS AZS UWM Olsztyn 02 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0482/18 2020 LDK!
5 43 s 4 46.47 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 04 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2019 3 LDK!
1 12 s 5 43.10 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 04 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2020 3 LDK!
2 28 s 5 44.89 HENNIG Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 03 U18 KP -- KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4967/18 , 2020 5 LDK!
3 32 s 5 45.21 WOJCIECHOWSKA Dominika UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP -- HEMMERLING Andrzej ZAWORSKI Marek B.D. Z/0222/17 2020 3 LDK!
4 44 s 5 46.60 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 06 U16 WN V SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2019 4 LDK!
5 47 s 5 47.17 RACINOWSKA Wiktoria KS Wda Świecie 04 U18 KP -- PLISZKA Julia Z/0113/18 2019 4
1 20 s 6 44.00 KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1559/18 2020 5 LDK!
2 21 s 6 44.33 KOPKO Zuzanna UKS Atos Woźnice 05 U16 WN III BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech # Z/0767/19 2020 LDK!
3 33 s 6 45.26 SZEWCZYK Nadia MKL Toruń 05 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/2394/19 2019 BEZ LDK!
4 36 s 6 45.65 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 04 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech # Z/0068/18 2020 LDK!
5 38 s 6 46.12 ZIÓŁKOWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/4400/18 2020 4
1 35 s 7 45.62 GRZYBEK Barbara WKS Flota Gdynia 01 U20 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/6244/15 2020 4
2 41 s 7 46.32 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 06 U16 WN IV BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech # Z/0073/18 2020 LDK!
3 61 s 7 48.68 WASILAK Julia MLKS Ostróda 05 U16 WN -- B.D. Z/2338/19 2020
4 68 s 7 49.53 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 03 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0119/18 2020 BEZ LDK!
1 11 s 8 42.90 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 03 U18 WP -- B.D. B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/0414/17 , 2020 3 LDK!
2 18 s 8 43.45 ŁUGIEWICZ Alina GSLA Gierzwałd 05 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/5434/19 , 2020 LDK!
3 24 s 8 44.61 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3895/16 , 2020 4 LDK!
4 53 s 8 47.89 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 05 U16 WN V ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2020 5 LDK!
5 67 s 8 49.33 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 05 U16 WN -- B.D. Z/2339/19 2020
1 15 s 9 43.34 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2020 2
2 51 s 9 47.48 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 06 U16 WN V NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2020 5
3 62 s 9 48.86 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 06 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2020
4 65 s 9 49.12 EJDYS Emilia KS AZS UWM Olsztyn 07 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/2924/18 , 2020 BEZ LDK!
5 73 s 9 50.05 KAMINIECKA Milena CSiR Susz 06 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0185/19 2019 5 LDK!
1 26 s 10 44.66 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 06 U16 KP III ROSIŃSKI Zenon Z/4042/18 2019 5
2 49 s 10 47.42 DĄBROWSKA Michalina GSLA Gierzwałd 05 U16 WN V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0100/20 , 2020 LDK!
3 60 s 10 48.65 KACA Emilia CSiR Susz 08 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2019 BEZ LDK!
4 71 s 10 49.91 FURMAŃSKA Amelia CSiR Susz 07 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0181/19 2019 BEZ LDK!
5 76 s 10 51.11 KACA Julia CSiR Susz 05 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0247/19 2019 BEZ
1 34 s 11 45.28 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/1363/18 2019 4
2 37 s 11 45.70 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 07 U14 KP IV WLEKLIŃSKA Dagna Z/2920/16 2019 BEZ LDK!
3 45 s 11 46.97 ZIELIŃSKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 06 U16 WN V PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/4981/19 , 2020 BEZ LDK!
4 80 s 11 52.93 BARICA Kinga CSiR Susz 08 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2019 BEZ LDK!
5 82 s 11 54.48 KACA Amelia CSiR Susz 07 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0246/19 2019 BEZ LDK!
1 6 s 12 42.24 MATUSIAK Maria LUKS Orkan Września 02 U20 WP -- KACZOR Adam PAWLAK Przemysław Z/3408/16 2020 4 LDK!
2 23 s 12 44.44 FUCZEK Alexandra PKS Gwardia Szczytno 03 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/3177/19 2020
3 50 s 12 47.46 BOJANOWSKA Anna PKS Gwardia Szczytno 03 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/3941/17 2020 4
4 55 s 12 48.09 WIERASZKO Sandra MKS Polonia Warszawa 02 U20 MZ -- B.D. JOBT Andrzej Z/5563/19 2020
5 74 s 12 50.17 POPŁAWSKA Katarzyna CSiR Susz 04 U18 WN -- SZYSLER Andrzej Z/5430/19 2019
1 14 s 13 43.31 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP -- STEFAŃSKA Malwina Z/0168/18 2020 4 LDK!
2 29 s 13 45.03 RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 04 U18 WP -- GRENDA Jan Z/0255/16 2020 3 LDK!
3 39 s 13 46.25 DUDZIEC Martyna PKS Gwardia Szczytno 04 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3365/18 2019 LDK!
4 56 s 13 48.21 ZALEWSKA Joanna UKS Atos Woźnice 04 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech Z/0804/20 2020 LDK!
5 63 s 13 48.86 CEKAŁA Dominika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U18 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4299/19 2019 LDK!
1 40 s 14 46.27 KAŹMIERCZAK Sylwia MUKL Brodnica 04 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/1105/19 2020
2 48 s 14 47.25 AUGUSTYNIAK Klaudia LKS Fenix Słupsk 05 U16 PM V B.D. Z/1638/20 2020
3 58 s 14 48.48 ZIELIŃSKA Martyna Orka Iława Athletics 05 U16 WN V B.D. Z/0114/20 2020
4 59 s 14 48.57 HINC Julia KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał Z/2449/19 2020 LDK!
5 69 s 14 49.65 SMOSARSKA Julia MLKS Ostróda 08 U14 WN -- B.D. B.D. , Z/0371/20 , 2020 LDK!
1 42 s 15 46.43 BORKO Amelia KS AZS UWM Olsztyn 06 U16 WN IV PODOLAK Michał Z/2367/19 2020 LDK!
2 52 s 15 47.69 SOKOŁOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0397/20 2020 LDK!
3 64 s 15 48.90 WACH Aleksandra GKS Start Długołęka 05 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/5318/19 2019
4 66 s 15 49.27 DRZEWIECKA Natalia Orka Iława Athletics 05 U16 WN -- B.D. Z/0338/19 2020 BEZ LDK!
5 72 s 15 49.92 WŁODARSKA Hanna MLKS Ostróda 08 U14 WN -- B.D. Z/0443/20 2020
1 27 s 16 44.84 ORZECHOWSKA Noemi UKS Czapla Białe Błota 06 U16 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga Z/3131/18 2020 BEZ LDK!
2 57 s 16 48.32 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 07 U14 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2020 LDK!
3 75 s 16 50.70 KUCZMARSKA Dominika Orka Iława Athletics 06 U16 WN -- B.D. Z/0113/20 2020 LDK!
4 77 s 16 51.68 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 06 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2020
5 81 s 16 53.16 KOZŁOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn 07 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2368/19 2020 LDK!
1 46 s 17 47.17 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 07 U14 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5729/18 2020 LDK!
2 54 s 17 47.95 FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 07 U14 WN V ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5450/19 , 2020 LDK!
3 70 s 17 49.85 GOLON Karolina UKS Siódemka Ostrołęka 06 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/4743/19 2019
4 78 s 17 51.91 JEZNACH Anita KS Zamek Kurzętnik 09 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0968/19 2020 LDK!
5 79 s 17 52.87 JACKIEWICZ Emilia MLKS Ostróda 07 U14 WN -- B.D. B.D. , Z/0373/20 , 2020 LDK!
6 s 17 53.64 BIAŁCZAK Maja KS AZS UWM Olsztyn 07 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3798/19 2020 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:36.37 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 U18 WP -- PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/4476/15 2020 2 LDK!
2 2 s 1 1:37.08 KORNACKA Kinga GSLA Gierzwałd 03 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1125/17 , 2020 LDK!
3 3 s 1 1:39.80 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 02 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16 2020 2 LDK!
4 4 s 1 1:41.52 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/0364/17 2020
5 5 s 1 1:41.81 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech # Z/0067/18 2020 LDK!
6 23 s 1 1:49.88 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2020 2
1 6 s 2 1:42.30 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 04 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2580/17 , 2020 3 LDK!
2 7 s 2 1:43.33 JACKOWIAK Antonina MKL Toruń 05 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/4589/18 2019 5 LDK!
3 8 s 2 1:43.82 BĄK Julia MKL Toruń 05 U16 KP IV GĘSICKI Marian WOŹNIAK Jacek B.D. , Z/0763/18 , 2019 4 LDK!
4 9 s 2 1:44.53 CHMIELEWSKA Kaja KS Zawkrze Mława 06 U16 MZ IV KOZIATEK Krzysztof OSTROWSKI Piotr , Z/5244/18 , 2019 5 LDK!
5 10 s 2 1:45.72 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 04 U18 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2020 5 LDK!
6 15 s 2 1:47.82 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP V KENSIK Jan Z/0351/18 2020 2 LDK!
7 25 s 2 1:52.36 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 03 U18 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0036/17 2020 4 LDK!
1 s 3 1:36.29 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2019 2 LDK!
2 12 s 3 1:46.04 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/5364/15 2020 2
3 17 s 3 1:47.99 KRZYŻANOWSKA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 04 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0078/18 2020 BEZ
4 18 s 3 1:48.03 JEZNACH Patrycja KS Zamek Kurzętnik 06 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/0090/18 2020 BEZ LDK!
5 24 s 3 1:52.35 PRUSIŃSKA Monika MLKS Ostróda 05 U16 WN -- NOWICKI Ryszard Z/4077/18 2020 5 LDK!
6 29 s 3 1:53.62 WĄŻ Anastazja MKL Toruń 03 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1527/17 2020 4
7 32 s 3 1:56.05 KALINOWSKA Emilia MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/4076/18 2020 BEZ
8 34 s 3 2:00.12 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz # Z/0981/16 2019 BEZ LDK!
1 11 s 4 1:45.90 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0832/18 2019 BEZ LDK!
2 13 s 4 1:46.17 ŁUGIEWICZ Adrianna MUKL Brodnica 03 U18 KP -- PRUSAKOWSKI Leon ROSIŃSKI Zenon , Z/1126/17 , 2019 LDK!
3 14 s 4 1:47.50 PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz MIERZEJEWSKI Marek Z/1503/17 2019 4 LDK!
4 20 s 4 1:48.17 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 04 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1255/17 2020 5 LDK!
5 27 s 4 1:52.81 KOZŁOWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 05 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1694/18 2020 BEZ LDK!
6 33 s 4 1:57.28 TUSZYŃSKA Nikola KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2717/19 2020 LDK!
7 35 s 4 2:01.47 JEZNACH Olga KS Zamek Kurzętnik 09 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0967/19 2020 BEZ LDK!
8 37 s 4 2:03.78 SKWAREK Dominika UKS Jedynka Bartoszyce 05 U16 WN -- FIGAT Kamil FIGAT Mirosław , Z/3527/18 , 2020 BEZ LDK!
1 16 s 5 1:47.99 ORZECHOWSKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1560/18 2020 5 LDK!
2 19 s 5 1:48.10 DUDZIEC Kornelia KS AZS UWM Olsztyn 06 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1127/19 2020 LDK!
3 21 s 5 1:48.97 GŁOWACKA Małgorzata MKL Toruń 05 U16 KP V WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2923/16 2019 BEZ LDK!
4 22 s 5 1:49.54 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ V DĄBROWSKI Dariusz # Z/1260/17 2020 BEZ LDK!
5 26 s 5 1:52.51 BYCZKOWSKA Amelia UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/0374/20 2020 LDK!
6 28 s 5 1:53.32 ZIENKIEWICZ Kinga UKS Gimpas Pasłęk 06 U16 WN -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0784/18 , 2020 BEZ LDK!
7 30 s 5 1:54.01 LEŚNIEWSKA Wiktoria MUKL Brodnica 06 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/4051/19 2019
8 31 s 5 1:55.50 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 06 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2020
9 36 s 5 2:03.17 SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 07 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0396/20 , 2020 LDK!
10 38 s 5 2:04.10 WOŹNIAK Kinga UKS Gimpas Pasłęk 06 U16 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr OLBRYŚ Adrian Z/3150/19 2020 LDK!
1000 m K
1 s 1 2:56.79 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna KS Maków Biega 04 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2020 3
2 s 1 3:00.56 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP II KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2020 2 LDK!
3 s 1 3:06.67 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 02 U20 WN -- NAGY Czesław Z/0422/16 2020 3 LDK!
4 s 1 3:07.61 STEFANOWICZ Inez MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/3324/17 2020 4
5 s 1 3:07.66 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2020 3 LDK!
6 s 1 3:08.29 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2020 3 LDK!
7 s 1 3:11.16 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Kinga , Z/1324/17 , 2019 3 LDK!
8 s 1 3:16.79 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 02 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0802/16 2020 3 LDK!
9 s 1 3:18.40 ANHALT Anna UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga # Z/3112/18 2020 BEZ LDK!
10 s 1 3:20.70 ULIŃSKA Otylia KS Zamek Kurzętnik 04 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1692/18 2020 3
  s 1 DNF JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U23 PD -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. , Z/1051/15 , 2020
1 s 2 3:00.59 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 96 Sen MZ -- PODOLAK Kazimierz DĄBROWSKI Dariusz , Z/0397/12 , 2019 3
2 s 2 3:04.21 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 06 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2020 2 LDK!
3 s 2 3:09.30 POCHRANOWICZ Aleksandra MKL Szczecinek 90 Sen ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/1202/14 2019 2
4 s 2 3:18.52 PELA Oliwia MKL Toruń 02 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4284/19 2020 BEZ
5 s 2 3:22.11 GÓRECKA Alicja MKL Toruń 05 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/2393/19 2019 LDK!
6 s 2 3:24.59 RADZIKOWSKA Patrycja MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/2995/17 2020 5
7 s 2 3:26.77 SZCZEPANKIEWICZ Beata MKS Gniezno 04 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł GORCZYŃSKI Paweł , Z/4131/18 , 2020 5
8 s 2 3:35.46 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2019 BEZ LDK!
9 s 2 3:39.46 BUBACZ Wanessa MKS Gniezno 05 U16 WP -- GORCZYŃSKI Paweł # Z/0870/19 2020
1 s 3 3:10.80 WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 03 U18 WP -- GRENDA Jan Z/1891/19 2020
2 s 3 3:16.75 PAWLINA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U20 PM -- PASZKE Roman Z/2239/17 2020 4
3 s 3 3:19.53 IGLEWSKA Żaneta LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 03 U18 KP -- MAŁKOWSKI Paweł Z/1531/18 2019 BEZ
4 s 3 3:24.77 CIURZYŃSKA Amelia UKS Filipides Teresin 06 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0392/19 2020 LDK!
5 s 3 3:27.45 LEŚNIEWSKA Małgorzata MKS Truso Elbląg 05 U16 WN V NAGY Czesław Z/0160/19 2020 BEZ
6 s 3 3:36.07 WLIZŁO Anna MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/5676/18 2020 BEZ
7 s 3 3:43.65 ADAMCZYK Agata MKS Gniezno 02 U20 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0862/16 2020 BEZ
8 s 3 3:59.41 BRAŃSKA Julia MKS Gniezno 04 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/1945/20 2020
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 s 1 10.00 JANKA Otylia UKS Czapla Białe Błota 06 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/1042/19 2020 LDK!
2 s 1 10.22 URBANSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0353/18 2020 4 LDK!
3 s 1 10.30 ORZECHOWSKA Noemi UKS Czapla Białe Błota 06 U16 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga Z/3131/18 2020 BEZ LDK!
4 s 1 10.64 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 06 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/1044/19 2020 LDK!
5 s 1 10.72 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 06 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0838/19 2020 LDK!
6 s 1 11.56 ŚNIEZEK Lena GKS Start Długołęka 06 U16 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/3927/19 , 2020 LDK!
7 s 1 11.57 DZIERŻAWSKA Daria LIUKS Kruszwica 06 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/0791/18 2020 LDK!
  s 1 DNF KUKUCZKA Aleksandra LIUKS Kruszwica 06 U16 KP -- B.D. Z/0796/18 2020 BEZ LDK!
60 m pł K J Mł K
3 s 2 9.32 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/0727/17 2019 2 LDK!
4 s 2 9.66 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/2635/16 2020 3
6 s 2 10.10 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 03 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1573/16 2020 4
7 s 2 10.15 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2020 4
  s 2 DNF KOWALSKA Aleksandra GSLA Gierzwałd 04 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/0199/20 2020 LDK!
1 s 3 9.15 STEMPKOWSKA Kamila GSLA Gierzwałd 04 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/5432/19 , 2020 LDK!
1 s 3 9.95 GRANOWSKA Pola KS Warszawianka W-wa 03 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3003/17 2020
2 s 3 9.24 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP -- BOCHENEK Dominik Z/4012/17 2020 4 LDK!
3 s 3 9.35 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U18 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2020 3 LDK!
4 s 3 10.43 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2019 4
5 s 3 10.51 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 04 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2020 5 LDK!
6 s 3 10.96 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 04 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1255/17 2020 5 LDK!
60 m pł K K
1 s 1 8.50 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2019 1
2 s 1 8.73 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U23 KP -- HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2020
3 s 1 9.03 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0545/14 2020
4 s 1 9.20 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/3990/15 2020 1
5 s 1 9.23 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/1291/15 2020 1
6 s 1 9.71 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN -- MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2020 2
  s 1 DNF BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 02 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/2872/17 2020 2 LDK!
1 s 2 8.79 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U20 WP -- PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2020 1 LDK!
2 s 2 9.29 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02 U20 PM -- WERNER Bernard Z/2927/16 2020 2
5 s 2 10.10 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia 02 U20 PM -- B.D. SŁOWIKOWSKI Jerzy , Z/3081/15 , 2020 2
Wzwyż K
1 f 1 1.65 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II RZEPKA Marek Z/3990/15 2020 1
2 f 1 1.60 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U20 WP III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2020 1 LDK!
3 f 1 1.60 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP III WIELGOSZ Sławomir Z/1998/15 2020 3 LDK!
4 f 1 1.60 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U18 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2020 3 LDK!
4 f 1 1.60 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 04 U18 DS III BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1310/18 , 2019 4 LDK!
6 f 1 1.55 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/2635/16 2020 3
6 f 1 1.55 KOZERA Natalia UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP III KARNAS Grażyna Z/2588/16 2019 3 LDK!
8 f 1 1.55 KAWAŁKOWSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 06 U16 KP III DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał Z/3887/18 2020 BEZ LDK!
9 f 1 1.55 GRANOWSKA Pola KS Warszawianka W-wa 03 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3003/17 2020
10 f 1 1.55 KOBUS Agata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 05 U16 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0029/18 2020 4
11 f 1 1.50 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 03 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2019 4
12 f 1 1.50 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U20 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2019 2
13 f 1 1.50 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 06 U16 KP IV JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna # Z/0534/18 2020 BEZ LDK!
14 f 1 1.45 WISNIEWSKA Monika MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP IV KENSIK Jan Z/0352/18 2020 5 LDK!
14 f 1 1.45 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP IV KENSIK Jan Z/0587/18 2020 4 LDK!
16 f 1 1.45 MIKOŁAJCZAK Marika GKS Olimpia Grudziądz 06 U16 KP IV DEJEWSKI Michał Z/4410/18 2020 LDK!
16 f 1 1.45 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 06 U16 KP IV KENSIK Jan Z/0586/18 2020 BEZ LDK!
18 f 1 1.45 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 06 U16 WN IV BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2020 LDK!
18 f 1 1.45 GRZELAK Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05 U16 KP IV B.D. Z/3780/18 2020
20 f 1 1.40 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 06 U16 WN V BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0838/19 2020 LDK!
21 f 1 1.40 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 04 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2020 5 LDK!
21 f 1 1.40 LEWANDOWSKA Aleksandra GKS Start Długołęka 04 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/4206/18 2019 BEZ
23 f 1 1.30 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2020 4
  f 1 NM KOŁTON Julia GKS Start Długołęka 05 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk BENKOWSKA Nina Z/5297/19 2019 LDK!
W dal K
1 f 1 5.80 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U18 KP I MAŃKOWSKI Gabriel Z/3343/17 2020 2
2 f 1 5.31 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U20 ZP III KECLER Szymon Z/1291/15 2020 1
3 f 1 5.27 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U20 KP III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2020 2 LDK!
4 f 1 5.20 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2019 1
5 f 1 4.91 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01 U20 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1805/16 2020 3
6 f 1 4.84 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP IV KECLER Szymon Z/3364/18 2020 4
7 f 1 4.82 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN IV MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2020 2
8 f 1 4.72 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 04 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2019 4
9 f 1 4.63 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0729/17 2019 3 LDK!
10 f 1 4.54 ŚWIDER Kinga GKS Olimpia Grudziądz 06 U16 KP V DEJEWSKI Michał Z/0384/20 2020 BEZ LDK!
11 f 1 4.48 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06 U16 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2019 3 LDK!
12 f 1 4.40 KOPERCZUK Daria BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3045/17 2020 4
13 f 1 4.31 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2019 4
14 f 1 4.11 MILAK Majka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05 U16 KP -- STEFAŃSKA Malwina # Z/1762/18 2020 BEZ LDK!
15 f 1 4.03 KORZENIEWSKA Julia MKS Truso Elbląg 04 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/3330/17 2020 BEZ LDK!
16 f 1 4.02 CZARZASTA Wiktoria Orka Iława Athletics 04 U18 WN -- B.D. Z/0337/19 2020 BEZ LDK!
17 f 1 3.69 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 09 U12 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2019 LDK!
18 f 1 3.64 BĄCZEK Wiktoria Orka Iława Athletics 06 U16 WN -- B.D. B.D. , Z/0112/20 , 2020 LDK!
19 f 1 2.85 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 07 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech , Z/3746/19 , 2019 LDK!
  f 1 NM KHUAT CAO Lena BKS Bydgoszcz 04 U18 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3043/17 2020 5
Kula (3) K
1 f 1 7.86 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 04 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2020 5 LDK!
1 f 2 11.10 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 06 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2020 LDK!
2 f 2 8.35 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 06 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0145/20 2020 LDK!
3 f 2 8.18 GAJEWSKA Zofia LUKS Start Nakło 06 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz # Z/1394/19 2020 LDK!
4 f 2 6.41 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 06 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2020 BEZ LDK!
1 f 3 12.96 KNIAT Zuzanna LUKS Orkan Września 03 U18 WP III PAWLAK Przemysław PAWLAK Przemysław Z/0408/17 2020 2 LDK!
2 f 3 12.65 MARSZELEWSKA Joanna NKS Nowe Miasto Lubawskie 04 U18 WN III B.D. Z/0131/19 2020 4 LDK!
3 f 3 11.29 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP III CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2020 3 LDK!
4 f 3 10.92 HALECKA Patrycja AML Słupsk 03 U18 PM IV WITEK Mirosław Z/0020/17 2020 3 LDK!
5 f 3 10.38 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/2635/16 2020 3
6 f 3 10.26 MANUSZEWSKA Zuzanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U18 PM IV RÓŻYCKI Ryszard Z/3797/18 2019 4
7 f 3 8.56 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 04 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2653/18 2019 4
Kula (4) K
1 f 1 13.24 WITEK Marcelina AML Słupsk 95 Sen PM I WITEK Mirosław B.D. Z/4493/11 2020
2 f 1 11.08 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2020 1
3 f 1 10.18 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN III MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2020 2
4 f 1 10.15 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP III KENSIK Jan Z/1967/15 2020 2 LDK!
5 f 1 10.03 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U20 ZP III KECLER Szymon Z/1291/15 2020 1
6 f 1 9.01 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 02 U20 KP IV JANKOWSKA Anna Z/6533/15 2020 1 LDK!
60 m M
1 s 1 6.91 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U23 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2019
2 s 1 7.03 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2020
3 s 1 7.12 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 93 Sen ZP -- JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2020 2
4 s 1 7.12 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 02 U20 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0553/19 2019
5 s 1 7.16 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ -- ADAMSKI Robert B.D. Z/0582/16 2019
6 s 1 7.27 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0089/15 2020 2 LDK!
7 s 1 7.28 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U20 KP -- KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2019 1 LDK!
1 s 2 7.11 MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U20 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert , Z/2618/16 , 2019 4 LDK!
2 s 2 7.19 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U20 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2020 2
3 s 2 7.19 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0440/19 2020 3 LDK!
4 s 2 7.20 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 02 U20 DS -- B.D. Z/3828/16 2019 3
1 s 3 7.14 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków # 96 Sen MA -- B.D. Z/3997/15 2020
2 s 3 7.26 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0178/20 2020
3 s 3 7.31 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/2750/16 2019 2 LDK!
3 s 3 7.31 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2019 3
5 s 3 7.36 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U20 PM -- B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2020 2
6 s 3 7.42 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U20 WN -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2020 3
7 s 3 7.52 SZYMAŃSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- OLCZYK Stanisław Z/3038/17 2020 4
1 s 4 7.38 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 U20 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/2003/15 2019 3
1 s 4 7.38 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2020 3
3 s 4 7.41 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U20 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2019 3 LDK!
4 s 4 7.46 FILIPOWICZ Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 02 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/5620/18 2020
5 s 4 7.47 SIERPNIEWSKI Igor GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP -- SCHUBRING Zbigniew # Z/5614/18 2020 5 LDK!
6 s 4 7.51 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 04 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0355/18 2019 4 LDK!
7 s 4 7.59 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U20 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2019 4
8 s 4 8.43 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 06 U16 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/0589/20 2020 LDK!
1 s 5 7.37 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2133/17 2020 3
2 s 5 7.47 SAMULEWICZ Jan GSLA Gierzwałd 03 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1128/17 , 2020 LDK!
3 s 5 7.56 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 04 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2019 2
4 s 5 7.63 PRZYBYLSKI Marcin MLKS Krajna Sępólno 03 U18 KP -- PATYNA Tomasz Z/0349/18 2020 3
5 s 5 7.63 BEDRA Patryk KS Zawkrze Mława 04 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof ŁASZCZYCH Waldemar , Z/5243/18 , 2019 5 LDK!
6 s 5 7.63 MICHALEWSKI Antoni WKS Flota Gdynia 04 U18 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/1395/17 2019 5
7 s 5 7.64 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0177/20 2020
  s 5 DQ ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 03 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2020 3 LDK!
1 s 6 7.58 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 05 U16 WN -- B.D. Z/0132/19 2020
2 s 6 7.62 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2019 4
3 s 6 7.65 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2020 BEZ
4 s 6 7.74 PIECHNIK Mateusz MKS Polonia Warszawa 84 Masters MZ -- B.D. Z/3520/18 2019 BEZ
5 s 6 7.78 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 04 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2019 5
6 s 6 7.86 REWIŃSKI Łukasz MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/4063/19 2020
7 s 6 7.89 GRANOSZEWSKI Igor KS Zawkrze Mława 04 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5237/18 , 2019 5 LDK!
8 s 6 7.96 JEŻEWSKI Krzysztof MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/0190/17 2020 5 LDK!
1 s 7 7.74 SROKA Gracjan MKS Święc Sławno 04 U18 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0511/18 2019 5
1 s 7 7.74 MARKIEWICZ Jan MUKL Brodnica 02 U20 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0727/19 2019
1 s 7 7.74 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 05 U16 DS -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2020 LDK!
4 s 7 7.74 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 05 U16 KP -- B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/0697/18 , 2019 BEZ LDK!
5 s 7 7.77 KOŁACZKO Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 03 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/4164/18 2020 5
6 s 7 7.85 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 05 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2019 BEZ
7 s 7 7.88 KUCIŃSKI Konrad KS Zawkrze Mława 04 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof ŁASZCZYCH Waldemar , Z/5238/18 , 2019 5 LDK!
8 s 7 7.89 GORLEWSKI Szymon KS Zawkrze Mława 04 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5236/18 , 2019 BEZ LDK!
1 s 8 7.73 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 04 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2214/16 2020 4 LDK!
2 s 8 7.79 STRUŻYŃSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -- KENSIK Jan KENSIK Jan Z/0525/19 2019 LDK!
3 s 8 7.91 SZYŁEJKO Dominik UKS Atos Woźnice 05 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0242/19 2020 LDK!
4 s 8 8.00 ŁASKOWSKI Filip MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/5677/18 2020 BEZ
5 s 8 8.15 KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/5674/18 2020 BEZ
6 s 8 8.31 PAŁKOWSKI Paweł MUKL Brodnica 06 U16 KP -- AFELTOWICZ Karol Z/0238/19 2019 BEZ
1 s 9 7.84 KRAWCZYK Mikołaj LKS Prime Food Brda Przechlewo 05 U16 PM -- B.D. Z/1992/19 2020 BEZ
2 s 9 8.43 JĘDRZEJEWSKI Dawid MKS Truso Elbląg 06 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/2330/19 2020 LDK!
3 s 9 8.46 KOWALSKI Marceli NKS Nowe Miasto Lubawskie 06 U16 WN -- B.D. Z/0179/19 2020
4 s 9 8.64 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 06 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2019 BEZ LDK!
5 s 9 8.81 KOSIOREK Stanisław UKS Atos Woźnice 06 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech # Z/0318/19 2020 BEZ LDK!
6 s 9 8.82 WAWRZYNOWICZ Dawid UKS Atos Woźnice 05 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech # Z/0253/19 2020 LDK!
7 s 9 8.97 WAWRZYNOWICZ Gabriel UKS Atos Woźnice 06 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech # Z/0252/19 2020 LDK!
8 s 9 9.13 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48 Masters KP -- B.D. B.D. , Z/0345/19 , 2020 BEZ
1 s 10 7.75 SYPNIEWSKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 84 Masters MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/4514/18 , 2020 3
2 s 10 7.81 POGORZELSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/3674/19 2020
3 s 10 7.93 MAŁOLEPSZY Rafał LKS Lubawa 02 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/3319/17 2019 BEZ LDK!
4 s 10 8.00 SZULC Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 05 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/5560/18 2020 BEZ LDK!
5 s 10 8.05 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 05 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2019
1 s 11 8.46 BOŻEK Cyprian MKL Toruń 06 U16 KP -- B.D. Z/4468/19 2019 LDK!
2 s 11 8.82 GOGŁOZA Maciej MKS Truso Elbląg 06 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/2329/19 2020 LDK!
3 s 11 9.12 PAWLAK Tomasz MUKL Brodnica 07 U14 KP -- AFELTOWICZ Karol Z/3595/19 2019
4 s 11 9.15 LĘŻYK Bartosz MKL Toruń 08 U14 KP --
5 s 11 9.70 JANKOWSKI Michał MKS Truso Elbląg 06 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek POLKOWSKA Martyna Z/2328/19 2020 LDK!
6 s 11 9.90 ŚLEDZIŃSKI Dawid MKL Toruń 09 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna
7 s 11 10.41 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 10 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2019 BEZ
8 s 11 11.26 WIĄCEK Mateusz MKL Toruń 10 U12 KP --
200 m M
1 s 1 22.35 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2020
2 s 1 22.36 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0465/15 2020 3
3 s 1 22.86 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U20 LD III B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2019 4 LDK!
4 s 1 23.15 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U20 PM III B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2020 2
1 s 2 22.42 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U20 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2020 3 LDK!
2 s 2 22.67 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 02 U20 DS II B.D. Z/3828/16 2019 3
3 s 2 22.94 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U20 WN III BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2020 2
4 s 2 23.02 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U20 MZ III SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2019 3 LDK!
1 s 3 23.19 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków # 96 Sen MA III B.D. Z/3997/15 2020
2 s 3 23.53 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2019 3
3 s 3 23.68 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 04 U18 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2019 2
4 s 3 24.55 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U20 WN -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2020 3
1 s 4 22.62 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/2970/17 , 2020 2 LDK!
2 s 4 23.53 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U20 DS III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2019 4
3 s 4 23.87 SOBCZAK Błażej NKS Nowe Miasto Lubawskie 04 U18 WN IV B.D. Z/2340/19 2020
4 s 4 24.38 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 04 U18 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/4507/17 , 2019 3 LDK!
1 s 5 24.15 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 05 U16 WN IV B.D. Z/0132/19 2020
2 s 5 24.82 GRANOSZEWSKI Igor KS Zawkrze Mława 04 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5237/18 , 2019 5 LDK!
3 s 5 24.84 KUCIŃSKI Konrad KS Zawkrze Mława 04 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof ŁASZCZYCH Waldemar , Z/5238/18 , 2019 5 LDK!
4 s 5 24.85 KOŁACZKO Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 03 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/4164/18 2020 5
1 s 6 24.10 SOBCZAK Bartłomiej LIUKS Kruszwica 03 U18 KP IV LUZAK Andrzej LUZAK Małgorzata Z/2851/17 2019 3 LDK!
2 s 6 24.97 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 05 U16 KP V B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/0697/18 , 2019 BEZ LDK!
3 s 6 25.22 MAŁOLEPSZY Rafał LKS Lubawa 02 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/3319/17 2019 BEZ LDK!
4 s 6 25.32 POGORZELSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/3674/19 2020
1 s 7 25.57 GORLEWSKI Szymon KS Zawkrze Mława 04 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5236/18 , 2019 BEZ LDK!
2 s 7 26.83 SZULC Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 05 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/5560/18 2020 BEZ LDK!
3 s 7 27.51 PANKOWSKI Maciej MUKL Brodnica 04 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0240/19 2019
4 s 7 28.12 KOWALSKI Marceli NKS Nowe Miasto Lubawskie 06 U16 WN -- B.D. Z/0179/19 2020
5 s 7 31.17 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 07 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/3121/18 2020 BEZ LDK!
1 s 8 22.00 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U23 MZ II ADAMSKI Robert Z/1781/15 2019
2 s 8 22.76 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ II ADAMSKI Robert B.D. Z/0582/16 2019
3 s 8 24.65 PIECHNIK Mateusz MKS Polonia Warszawa 84 Masters MZ -- B.D. Z/3520/18 2019 BEZ
4 s 8 24.69 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2020 BEZ
5 s 8 24.75 SYPNIEWSKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 84 Masters MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/4514/18 , 2020 3
1 s 9 23.99 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 04 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2020 4 LDK!
2 s 9 24.12 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP IV KARNAS Kinga LEWANDOWSKI Jacek , Z/0760/16 , 2020 LDK!
3 s 9 24.95 BACA Miłosz MKL Toruń 03 U18 KP --
  s 9 DQ JAKUBCZAK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0176/20 2020
1 s 10 24.48 SROKA Gracjan MKS Święc Sławno 04 U18 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0511/18 2019 5
2 s 10 24.77 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 04 U18 KP -- PLISZKA Julia Z/1427/17 2019 5
3 s 10 24.88 MICHALEWSKI Antoni WKS Flota Gdynia 04 U18 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/1395/17 2019 5
4 s 10 24.92 MANICKI Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U18 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. Z/4272/18 2020 5 LDK!
5 s 10 25.23 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 04 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2019 5
1 s 11 25.03 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 04 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2214/16 2020 4 LDK!
2 s 11 28.55 MARCZAK Piotr AZS-AWF Gorzów 06 U16 LB -- B.D. Z/0393/20 2020 LDK!
1 s 12 25.28 PAWŁOWSKI Jakub UKS Filipides Teresin 06 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/5683/19 , 2020 LDK!
2 s 12 26.78 PAŁKOWSKI Paweł MUKL Brodnica 06 U16 KP -- AFELTOWICZ Karol Z/0238/19 2019 BEZ
3 s 12 27.21 BOŻEK Cyprian MKL Toruń 06 U16 KP -- B.D. Z/4468/19 2019 LDK!
4 s 12 28.10 RAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 06 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3222/19 2019
5 s 12 29.24 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 08 U14 KP -- B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/4490/19 , 2019 LDK!
6 s 12 31.16 KAWKA Mateusz MKS Truso Elbląg 07 U14 WN -- LICZNERSKI Jacek LDK!
300 m M
1 2 s 1 35.23 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2020 3 LDK!
2 3 s 1 35.48 PIASECKI Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0948/18 2020 2
3 4 s 1 35.73 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/6140/15 2020 2
4 8 s 1 36.42 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ -- ADAMSKI Robert B.D. Z/0582/16 2019
5 9 s 1 36.49 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2020 3 LDK!
1 5 s 2 35.99 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/2970/17 , 2020 2 LDK!
2 6 s 2 36.19 MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 03 U18 KP -- KARNAS Zbigniew LEWANDOWSKI Jacek , Z/4023/17 , 2020 LDK!
3 11 s 2 37.09 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 04 U18 PM -- POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2020 4 LDK!
4 14 s 2 38.21 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 04 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2020 4 LDK!
1 13 s 3 38.09 NOWAKOWSKI Oskar BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/3646/17 2020 4
2 29 s 3 51.45 ŚLEDZIŃSKI Jakub MKL Toruń 08 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna
1 1 s 4 34.98 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
2 18 s 4 40.72 OBRĘBSKI Robert KS AZS UWM Olsztyn 04 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1786/20 2020
3 20 s 4 41.76 WANIAK Dominik LUKS Start Nakło 04 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0283/17 2020 5 LDK!
4 21 s 4 41.79 MAJEWSKI Dawid UKS Atos Woźnice 05 U16 WN V BRODOWSKI Wojciech Z/0095/18 2020 BEZ LDK!
1 24 s 5 44.62 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 07 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2020 BEZ LDK!
2 25 s 5 45.36 KOSIOREK Stanisław UKS Atos Woźnice 06 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech # Z/0318/19 2020 BEZ LDK!
3 26 s 5 47.81 WAWRZYNOWICZ Dawid UKS Atos Woźnice 05 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech # Z/0253/19 2020 LDK!
4 27 s 5 48.26 WAWRZYNOWICZ Gabriel UKS Atos Woźnice 06 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech # Z/0252/19 2020 LDK!
1 7 s 6 36.37 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -- PAPUGA Sebastian Z/2711/15 2019 3
2 10 s 6 37.07 ZAWADZKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 02 U20 MZ -- CUCH Tadeusz Z/0433/19 2019
3 15 s 6 39.42 OGIEŁŁO Olaf AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/3791/19 2019
1 12 s 7 37.55 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2020 3 LDK!
2 16 s 7 39.94 PESTKA Jakub AZS-AWF Gorzów 05 U16 LB IV PAPUGA Sebastian Z/4985/18 2020 4 LDK!
3 17 s 7 40.34 RYBICKI Błażej BKS Bydgoszcz 05 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/4130/19 2020
4 22 s 7 41.80 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 05 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2019
1 19 s 8 40.75 BRYL Fabian AZS-AWF Gorzów 06 U16 LB V PAPUGA Sebastian Z/5418/19 2020 LDK!
2 23 s 8 43.08 KOZIBSKI Tomasz Orka Iława Athletics 06 U16 WN -- B.D. B.D. , Z/4260/19 , 2020 LDK!
3 28 s 8 49.17 OBIEDZIŃSKI Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 07 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1767/19 2020 LDK!
4 30 s 8 53.21 WACHEK Franek MKL Toruń 08 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4496/19 2019 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:22.84 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2020 3
2 2 s 1 1:23.28 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2020 3
3 6 s 1 1:26.40 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa 00 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2323/15 2020
4 8 s 1 1:26.66 TUSZYŃSKI Krystian KS AZS UWM Olsztyn 02 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0178/19 2020 BEZ
5 9 s 1 1:27.43 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 04 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2019 3 LDK!
6 13 s 1 1:28.99 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # Z/1069/19 2020 LDK!
7 15 s 1 1:29.87 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2020 BEZ
1 10 s 2 1:27.53 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0086/17 2020 4
2 11 s 2 1:28.61 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5591/15 2019 2
3 14 s 2 1:29.00 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/2945/16 2020 3 LDK!
4 16 s 2 1:29.93 HAWEŁKO Igor GKS Olimpia Grudziądz 04 U18 KP -- DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław B.D. , Z/3491/17 , 2019 3 LDK!
5 17 s 2 1:30.28 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 05 U16 WN III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2020 LDK!
6 18 s 2 1:30.64 BŁASZCZYK Norbert UKS Czapla Białe Błota 04 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3116/18 2019 3 LDK!
7 19 s 2 1:30.76 ORLIKOWSKI Kamil UKS Filipides Teresin 04 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0373/17 , 2020 4 LDK!
8 20 s 2 1:31.24 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 04 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3069/18 2020 LDK!
1 3 s 3 1:23.50 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2020 2 LDK!
2 4 s 3 1:23.90 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 03 U18 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/1234/18 2020
3 5 s 3 1:24.42 DUCHNOWSKI Igor LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/1589/17 2020 LDK!
4 7 s 3 1:26.44 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 02 U20 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/3094/16 2020 2 LDK!
5 12 s 3 1:28.73 SUCHTA Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U20 PD -- WARDASZKA Andrzej Z/2168/19 2020
6 21 s 3 1:31.78 WOLDAN Marcin GSLA Gierzwałd 04 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0713/19 , 2020 LDK!
7 23 s 3 1:35.12 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 04 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2020
8 24 s 3 1:35.68 CISZEK Mariusz MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0606/19 2020
9 27 s 3 1:39.78 GRAŻUL Alan KS Zamek Kurzętnik 04 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1066/20 2020
1 22 s 4 1:32.87 SZYMAŃSKI Filip KS Maków Biega 05 U16 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3764/19 2020
2 25 s 4 1:38.27 RAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 06 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3222/19 2019
3 26 s 4 1:39.37 MAJEWSKI Dawid UKS Atos Woźnice 05 U16 WN V BRODOWSKI Wojciech Z/0095/18 2020 BEZ LDK!
4 28 s 4 1:41.56 KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 06 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1374/19 2020 BEZ LDK!
5 29 s 4 1:46.49 SKOWRONEK Michał KS AZS UWM Olsztyn 06 U16 WN -- PODOLAK Michał Z/2448/19 2020 BEZ LDK!
6 30 s 4 1:54.55 PALIŃSKI Michał CSiR Susz 07 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0250/19 2019 BEZ LDK!
1000 m M
1 s 1 2:29.20 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0051/17 2020 2
2 s 1 2:29.49 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U23 PK -- LASSOTA Lesław Z/2667/15 2019 2
3 s 1 2:30.71 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/3951/15 2020
4 s 1 2:31.38 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2020 2
5 s 1 2:32.05 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 00 U23 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/2264/15 2020 3
6 s 1 2:32.96 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 Sen MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2020 2
7 s 1 2:33.56 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 01 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2385/16 2020 3
8 s 1 2:34.35 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2020 4
9 s 1 2:34.39 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3643/16 2020 3 LDK!
10 s 1 2:39.48 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 04 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2019 3 LDK!
11 s 1 2:40.00 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0050/17 2020 2
12 s 1 2:42.88 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U20 KP -- KENSIK Jan Z/0683/16 2020 4 LDK!
1 s 2 2:35.77 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 02 U20 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/2216/19 2020 4 LDK!
2 s 2 2:35.84 FOLGA Bartłomiej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej DĄBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej Z/0984/17, Z/0984/17 2019, 2020 LDK!
3 s 2 2:37.92 ŻUK Bartosz MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1421/17 2020
4 s 2 2:39.02 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2020 3
5 s 2 2:39.20 JAROSZEWSKI Cezary KS Maków Biega 00 U23 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/0456/17 2020 3
6 s 2 2:40.54 PYSZKA Mikołaj LUKS Start Nakło 02 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0579/16 2020 BEZ LDK!
7 s 2 2:41.57 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99 U23 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2019 3
8 s 2 2:43.98 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2019 4
9 s 2 2:48.38 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 97 Sen KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2020 BEZ
1 s 3 2:35.02 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2020 3 LDK!
2 s 3 2:38.15 BIESZKE Kacper SKLA Sopot 03 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/4771/17 2020 2 LDK!
3 s 3 2:46.72 ŚWIĄTKOWSKI Miłosz MKS Inowrocław 02 U20 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/3769/16 2019 4
4 s 3 2:52.67 RODZIEWICZ Michał MKS Truso Elbląg 05 U16 WN V NAGY Czesław Z/0161/19 2020
5 s 3 2:54.03 KUNICKI Michał LUKS Start Nakło 04 U18 KP -- KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin , Z/1197/18 , 2020 4 LDK!
6 s 3 2:59.10 RAMUSIEWICZ Szymon BKS Bydgoszcz 01 U20 KP -- WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona , Z/3560/16 , 2020 BEZ LDK!
7 s 3 3:15.98 CHOJNICKI Damian MKL Toruń 97 Sen KP --
8 s 3 3:18.97 JUREK Krystian UKS Sokół Węgorzewo 02 U20 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian , Z/3544/17 , 2020 BEZ LDK!
1 s 4 2:35.21 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 03 U18 WP -- GRENDA Jan Z/0605/18 2020 2
2 s 4 2:36.57 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 04 U18 WP -- GRENDA Jan Z/4315/19 2020
3 s 4 2:44.98 KULIK Kamil SKLA Sopot 03 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/2162/19 2020
4 s 4 2:47.44 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 04 U18 WP -- GRENDA Jan Z/1110/17 2020 4 LDK!
5 s 4 2:50.55 VAN IEPEREN Alex MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0607/19 2020
6 s 4 2:52.89 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2019 4
7 s 4 2:53.39 KOŁAKOWSKI Marek LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/5391/18 2020 BEZ LDK!
8 s 4 2:59.59 BACA Daniel MKL Toruń 04 U18 KP --
9 s 4 3:13.30 TREBIK Łukasz LKS Fenix Słupsk 04 U18 PM -- B.D.
1 s 5 2:52.46 CHLEBICKI Stanisław AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM V KRAWCZAK Tomasz Z/0213/20 2020
2 s 5 3:01.96 BĄK Kacper MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- NAGY Czesław Z/5673/18 2019 BEZ
3 s 5 3:08.17 CZARTOSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5342/18 2019 BEZ LDK!
4 s 5 3:12.60 NOWICKI Michał MKS Gniezno 05 U16 WP -- GORCZYŃSKI Paweł
5 s 5 3:15.92 MIERZWA Karol GKS Start Długołęka 05 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/2772/18 , 2020 BEZ LDK!
6 s 5 3:16.84 ZDANOWICZ Sebastian LKS Fenix Słupsk 07 U14 PM -- B.D. Z/1639/20 2020
7 s 5 3:23.13 KUKURENDA Adam MKS Gniezno 06 U16 WP -- GORCZYŃSKI Paweł # Z/4129/18 2020 BEZ
60 m pł M Mł M
1 s 2 10.35 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -- KENSIK Jan Z/3453/19 2020 LDK!
60 m pł M J Mł M
1 e 2 8.61 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP -- KARNAS Kinga LEWANDOWSKI Jacek , Z/0760/16 , 2020 LDK!
2 e 2 8.75 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 04 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/4507/17 , 2019 3 LDK!
3 e 2 8.83 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 03 U18 WP -- KACZOR Adam Z/1164/18 2020 3
4 e 2 9.11 SZPANELEWSKI Dawid GSLA Gierzwałd 04 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/5433/19 , 2020 LDK!
5 e 2 9.24 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2019 3
60 m pł M (99.1) M
1 e 1 8.06 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2020 1 LDK!
2 e 1 8.09 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 U20 PM -- WERNER Bernard Z/3149/16 2020 2
3 e 1 8.13 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB -- KACZMAREK Grzegorz Z/4588/15 2020 1
4 e 1 8.39 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2019 2
5 e 1 9.30 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2020 3
1 f 1 7.98 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2020 1 LDK!
2 f 1 8.02 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 U20 PM -- WERNER Bernard Z/3149/16 2020 2
3 f 1 8.21 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2019 2
4 f 1 8.21 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB -- KACZMAREK Grzegorz Z/4588/15 2020 1
5 f 1 9.26 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2020 3
Wzwyż M
1 f 1 2.00 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP II DEJEWSKI Michał B.D. Z/4605/17 2020 5 LDK!
2 f 1 1.90 KUCHCZYŃSKI Jakub BKS Bydgoszcz 02 U20 KP III SZCZERKOWSKI Eugeniusz # Z/6464/15 2020 BEZ
3 f 1 1.85 OSTROWSKI Norbert AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5776/15 2019 3
4 f 1 1.80 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U18 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2019 3
5 f 1 1.75 WILCZEWSKI Jakub MKS Święc Sławno 06 U16 ZP IV KAPAŁA Leszek Z/0515/18 2020 BEZ
6 f 1 1.75 CIESIELSKI Jakub LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U18 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/5152/18 2019 5
7 f 1 1.75 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 04 U18 KP IV SCHUBRING Zbigniew # Z/4854/19 2019 LDK!
W dal M
1 f 1 7.28 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 Sen KP I SCHUBRING Zbigniew # Z/0429/11 2020 2
2 f 1 6.39 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U20 KP III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2020 3
3 f 1 6.38 WĘCLEWSKI Dawid LIUKS Kruszwica 02 U20 KP III LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata Z/2610/16 2019 2 LDK!
4 f 1 6.31 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 01 U20 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/3066/17 2019 3
5 f 1 6.23 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 03 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2020 3 LDK!
6 f 1 6.14 PRZYBYLSKI Marcin MLKS Krajna Sępólno 03 U18 KP IV PATYNA Tomasz Z/0349/18 2020 3
7 f 1 5.99 KWIATKOWSKI Kornel MKS Inowrocław 02 U20 KP IV KWIATKOWSKI Waldemar Z/3583/17 2019 3
8 f 1 5.93 BUDZIAK Oskar BKS Bydgoszcz 02 U20 KP IV SZCZERKOWSKI Eugeniusz # Z/4129/19 2020 BEZ
9 f 1 5.85 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0177/20 2020
10 f 1 5.74 BEDRA Patryk KS Zawkrze Mława 04 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof ŁASZCZYCH Waldemar , Z/5243/18 , 2019 5 LDK!
11 f 1 5.59 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 05 U16 DS -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2020 LDK!
12 f 1 5.37 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 05 U16 KP -- B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/0697/18 , 2019 BEZ LDK!
13 f 1 5.32 PANKOWSKI Maciej MUKL Brodnica 04 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0240/19 2019
14 f 1 5.22 ŁAPETA Krystian BKS Bydgoszcz 04 U18 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3329/19 2020
15 f 1 5.21 BACKHAUS Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 02 U20 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał Z/1734/16 2020 LDK!
16 f 1 5.19 KRYPCIAK Maciej MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U18 KP -- KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4968/18 , 2019 BEZ LDK!
17 f 1 4.93 CIĘSZKI Paweł LUKS Start Nakło 04 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1398/19 2020 LDK!
18 f 1 4.83 KOZIBSKI Tomasz Orka Iława Athletics 06 U16 WN -- B.D. B.D. , Z/4260/19 , 2020 LDK!
19 f 1 4.53 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 06 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2019 BEZ LDK!
20 f 1 4.06 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 06 U16 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/0589/20 2020 LDK!
21 f 1 4.02 PIWOWARCZYK Oskar MKS Święc Sławno 06 U16 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0519/18 2020 BEZ
22 f 1 3.57 SOBCZAK Błażej NKS Nowe Miasto Lubawskie 04 U18 WN -- B.D. Z/2340/19 2020
Kula (5) M
1 f 1 17.59 RODZIAK Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP I B.D. Z/4273/18 2020 4 LDK!
2 f 1 15.00 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U18 PM II KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2019 4
3 f 1 13.15 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 04 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2019 BEZ LDK!
4 f 1 12.53 KOCIK Olaf MUKL Brodnica 03 U18 KP IV AFELTOWICZ Karol Z/3626/19 2019
5 f 1 12.17 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz # Z/3656/17 2019 3 LDK!
6 f 1 11.02 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U18 KP -- KENSIK Jan Z/4965/18 2019 5
7 f 1 10.84 AMBROZIAK Marcel PKS Gwardia Szczytno 04 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2745/19 2019
1 f 2 14.63 KIJEWSKI Karol PKS Gwardia Szczytno 05 U16 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3348/18 2019 LDK!
2 f 2 10.16 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 06 U16 KP -- B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2020 5 LDK!
3 f 2 9.19 KRAWCEWICZ Kacper UKS Atos Woźnice 06 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech # Z/0115/20 2020 LDK!
4 f 2 8.93 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 06 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz , Z/1376/19 , 2020 BEZ LDK!
Kula (6) M
1 f 1 17.89 BORKOWSKI Jakub PKS Gwardia Szczytno 01 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/5618/15 2020 1 LDK!
2 f 1 15.23 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM II GRECKA Ewa Z/0022/16 2019 2
3 f 1 14.35 RUCIŃSKI Kacper PKS Gwardia Szczytno 02 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2020 LDK!
4 f 1 13.47 REWERS Mikołaj LUKS Orkan Września 02 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/4814/18 2020 BEZ
5 f 1 13.14 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U20 KP III KENSIK Jan Z/2941/16 2020 3 LDK!
6 f 1 12.60 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U20 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2020 3
Kula (7.26) M
1 f 1 18.64 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 85 Masters PM M KOWNATKE Rafał Z/5086/11 2020 1
2 f 1 15.28 MIELKE Sebastian GKS Luzino 87 Sen PM I KAKOL Stanislaw JASKUŁKA Teresa Z/4234/11 2016
3 f 1 14.27 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U23 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2020 3 LDK!
4 f 1 14.08 GRZENKOWICZ Grzegorz LKS Ziemi Puckiej Puck 81 Masters PM II
5 f 1 12.24 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U23 PM III KOWNATKE Rafał Z/1088/14 2020 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.0615210533142 sekund