Toruń 18.01.2020
Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
60 m K
1 1 s 1 7.50 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
2 6 s 1 7.73 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/0866/14 2019
3 7 s 1 7.83 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2019 2 LDK!
4 9 s 1 7.88 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2019 2
5 10 s 1 7.93 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 99 U23 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2019 3
6 13 s 1 7.99 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/3313/11 2020
7 23 s 1 8.15 MOKROSIŃSKA Alicja MKS Aleksandrów Łódzki 04 U18 LD -- B.D. KOWALSKI Robert , Z/2462/17 , 2020 2
8 29 s 1 8.22 STEMPKOWSKA Kamila GSLA Gierzwałd 04 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/5432/19 , 2020 LDK!
1 3 s 2 7.70 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/0674/16 , 2019 2 LDK!
2 4 s 2 7.71 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1895/16 2019 2
3 8 s 2 7.87 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2019 2 LDK!
4 12 s 2 7.97 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0163/16 2019 2 LDK!
5 15 s 2 8.07 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2019 3
6 17 s 2 8.12 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0071/15 2019 3 LDK!
7 31 s 2 8.24 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/3297/17 2019 3 LDK!
8 44 s 2 8.47 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1805/16 2019 3
1 18 s 3 8.12 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0894/18 2019 3 LDK!
2 28 s 3 8.22 MICHALSKA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP -- STEFAŃSKA Malwina Z/5227/18 2019 LDK!
3 33 s 3 8.30 DROBCZYŃSKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP -- STEFAŃSKA Malwina Z/0348/18 2020 LDK!
4 45 s 3 8.49 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 03 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/3759/17 2019
5 51 s 3 8.57 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 07 U14 KP -- KARNAS Zbigniew B.D. , Z/1051/19 , 2020 LDK!
1 16 s 4 8.12 DOKSA Maja MKL Toruń 05 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2304/18 2019 3 LDK!
2 19 s 4 8.13 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 96 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0938/12 2019 2
3 22 s 4 8.15 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2019 3 LDK!
3 21 s 4 8.15 CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn 04 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3460/17 , 2019 5 LDK!
5 30 s 4 8.23 WÓJCIK Natalia BKL Bełchatów 04 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/0304/18 2020 LDK!
6 34 s 4 8.35 SZAUER Anna LKS Lubawa 05 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/5707/18 , 2019 BEZ LDK!
7 35 s 4 8.35 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2019 3
8 41 s 4 8.41 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 01 U20 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/3687/15 2019 3
1 20 s 5 8.13 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0727/17 2019 2 LDK!
2 27 s 5 8.21 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2019 2 LDK!
3 37 s 5 8.37 GLIŃSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 05 U16 KP -- B.D. BAUMGART Iwona , Z/6554/15 , 2020 4 LDK!
4 46 s 5 8.52 SZMIGIEL Julia CSiR Susz 05 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0187/19 2020 4
5 54 s 5 8.62 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/4648/18 2019 5
6 56 s 5 8.64 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 06 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech # Z/0073/18 2020 LDK!
7 55 s 5 8.64 ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń 05 U16 KP -- B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/5160/18 , 2019 5 LDK!
1 26 s 6 8.20 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 04 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2019 3 LDK!
2 39 s 6 8.39 KOWALSKA Aleksandra GSLA Gierzwałd 04 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/0199/20 2020 LDK!
3 48 s 6 8.55 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 06 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0122/18 2019 BEZ LDK!
4 50 s 6 8.57 GOŁOTA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 04 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał Z/1372/19 2019 LDK!
5 52 s 6 8.58 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 07 U14 LD -- KUDŁA Jacek Z/5219/18 2020 BEZ
6 53 s 6 8.61 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 04 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0071/18 2019 BEZ LDK!
7 57 s 6 8.64 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 06 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2019 4 LDK!
1 58 s 7 8.65 KOPKO Zuzanna UKS Atos Woźnice 05 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech # Z/0767/19 2020 LDK!
2 60 s 7 8.75 ZIELIŃSKA Martyna Orka Iława Athletics 05 U16 WN -- B.D. Z/0114/20 2020
3 62 s 7 8.86 BOGUSŁAWSKA Lexssandra MKS Truso Elbląg 06 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/2718/19 2019 LDK!
4 65 s 7 8.87 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 05 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2305/18 2019 5 LDK!
5 66 s 7 8.88 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 06 U16 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał Z/2401/19 2020 LDK!
6 69 s 7 8.94 OMIECZYŃSKA Sylwia Orka Iława Athletics 02 U20 WN -- B.D. Z/3675/19 2020
7 70 s 7 9.00 ZABIELSKA Barbara MKL Toruń 07 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4488/19 2019 BEZ LDK!
8 73 s 7 9.05 REIWER Martyna MKL Toruń 05 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0695/18 2019 BEZ LDK!
1 40 s 8 8.40 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/0628/17 2019 1 LDK!
2 59 s 8 8.72 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 06 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0013/19 2020
3 67 s 8 8.92 RYBAK Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 05 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/1100/19 2020 BEZ LDK!
4 74 s 8 9.10 DRZEWIECKA Natalia Orka Iława Athletics 05 U16 WN -- B.D. Z/0338/19 2020 BEZ LDK!
5 76 s 8 9.16 KAMINIECKA Milena CSiR Susz 06 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0185/19 2019 5 LDK!
6 79 s 8 9.24 MATYKA Joanna CSiR Susz 07 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/3887/19 2019 LDK!
1 38 s 9 8.39 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2102/15 2019 3
2 47 s 9 8.55 MACIASZCZYK Klaudia MKS Inowrocław 02 U20 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/3584/17 2019 3
3 63 s 9 8.87 JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof BOCHENEK Dominik , Z/2113/16 , 2019 4 LDK!
4 77 s 9 9.17 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 74 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2020
5 78 s 9 9.19 ARCHACKA Jessica GSLA Gierzwałd 05 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/0099/20 2020
6 82 s 9 9.29 KWIATKOWSKA Klaudia MKL Toruń 09 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4500/19 2019 LDK!
7 84 s 9 9.30 BĄCZEK Wiktoria Orka Iława Athletics 06 U16 WN -- B.D. B.D. , Z/0112/20 , 2020 LDK!
8 89 s 9 9.56 LADA Weronika MKL Toruń 09 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2019 LDK!
1 42 s 10 8.43 KRAWIEC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP -- STEFAŃSKA Malwina Z/1978/18 2020 LDK!
2 43 s 10 8.45 JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3459/17 , 2019 4 LDK!
3 80 s 10 9.24 BARANOWSKA Weronika LKS Lubawa 05 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2819/19 2019 LDK!
4 81 s 10 9.26 NOWAK Aleksandra MKS Inowrocław 05 U16 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/3556/18 2019 BEZ
5 90 s 10 9.59 POPŁAWSKA Katarzyna CSiR Susz 04 U18 WN -- SZYSLER Andrzej Z/5430/19 2019
1 2 s 11 7.57 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
2 61 s 11 8.80 ZAGÓRSKA Julianna MUKL Brodnica 06 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3596/19 2019
3 68 s 11 8.93 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 07 U14 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2020 LDK!
4 71 s 11 9.02 MOSZKOWICZ Oliwia LUKS Start Nakło 07 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/5671/19 2019 LDK!
5 83 s 11 9.30 MAŁYSZA Alicja MKL Toruń 07 U14 KP --
6 85 s 11 9.39 DROZD Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 07 U14 WN -- PALUCH Krystian DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0912/19 2020 LDK!
7 87 s 11 9.42 ŻYBURA Aldona GSLA Gierzwałd 06 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/0666/20 2020
8 92 s 11 9.63 SZKUDLAREK Wiktoria AZS-AWF Gorzów 06 U16 LB -- B.D. Z/0749/20 2020
1 49 s 12 8.56 KAMZELSKA Hanna AZS-AWF Gorzów 07 U14 LB -- BOREK Krzysztof Z/0563/20 2020 LDK!
2 72 s 12 9.04 LIMONT Anna MKL Toruń 07 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna
3 75 s 12 9.16 FURMAŃSKA Amelia CSiR Susz 07 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0181/19 2019 BEZ LDK!
4 86 s 12 9.42 OSIKA Iga MKL Toruń 07 U14 KP -- B.D. Z/4467/19 2019 LDK!
5 91 s 12 9.60 TARANOWSKA Oliwia Orka Iława Athletics 08 U14 WN -- B.D. Z/4263/19 2020 BEZ LDK!
6 93 s 12 9.82 PAWŁOWSKA Oliwia MUKL Brodnica 08 U14 KP -- AFELTOWICZ Karol Z/0152/20 2020
7 94 s 12 9.86 JASKULSKA Amelia Orka Iława Athletics 08 U14 WN -- B.D. B.D. , Z/4267/19 , 2020 LDK!
8 95 s 12 10.21 BISKUPSKA Helena CSiR Susz 08 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/3886/19 2019 LDK!
1 64 s 13 8.87 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 08 U14 WN -- B.D. Z/4265/19 2020 LDK!
2 88 s 13 9.51 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 09 U12 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2019 LDK!
3 98 s 13 10.44 MIŚKIEWICZ Edyta CSiR Susz 09 U12 WN -- SZYSLER Andrzej LDK!
4 101 s 13 10.74 KOCHALSKA Julia CSiR Susz 09 U12 WN -- SZYSLER Andrzej LDK!
5 102 s 13 10.95 KOCHALSKA Zuzanna CSiR Susz 09 U12 WN -- SZYSLER Andrzej LDK!
6 103 s 13 11.21 KLONOWSKA Oliwia MKL Toruń 10 U12 KP --
7 104 s 13 11.45 PYŻEWSKA Maja CSiR Susz 09 U12 WN -- SZYSLER Andrzej LDK!
8 105 s 13 12.08 KASPRZAK Barbara MKL Toruń 10 U12 KP --
1 96 s 14 10.24 NIKIEL Zofia MKL Toruń 11 U12 KP --
2 97 s 14 10.29 LADA Agnieszka MKL Toruń 11 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna LDK!
3 99 s 14 10.46 ŻYWICA Blanka MKL Toruń 12 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna
4 100 s 14 10.58 SAMSON Caitlin MKL Toruń 11 U12 KP --
1 5 s 15 7.71 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/0674/16 , 2019 2 LDK!
2 11 s 15 7.96 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0163/16 2019 2 LDK!
3 14 s 15 8.02 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0071/15 2019 3 LDK!
4 24 s 15 8.16 MICHALSKA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP -- STEFAŃSKA Malwina Z/5227/18 2019 LDK!
5 25 s 15 8.16 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0894/18 2019 3 LDK!
6 32 s 15 8.26 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/3297/17 2019 3 LDK!
7 36 s 15 8.36 KRAWIEC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP -- STEFAŃSKA Malwina Z/1978/18 2020 LDK!
200 m K
1 2 s 1 25.19 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04 U18 KP II PLISZKA Julia Z/4615/17 2019 2 LDK!
2 3 s 1 25.21 GUZOWSKA Paulina AZS-AWF Katowice 00 U23 SL II KOTUŁA Krzysztof Z/4472/15 2020
3 5 s 1 25.62 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB II PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2019 2 LDK!
4 8 s 1 25.99 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U20 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2019 2 LDK!
5 10 s 1 26.18 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS II STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/3313/11 2020
1 1 s 2 24.91 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB II PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2019 2 LDK!
2 4 s 2 25.47 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U20 KP II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2019 2 LDK!
3 6 s 2 25.76 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek Z/1895/16 2019 2
4 15 s 2 26.72 STEMPKOWSKA Kamila GSLA Gierzwałd 04 U18 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/5432/19 , 2020 LDK!
1 9 s 3 26.05 DOKSA Maja MKL Toruń 05 U16 KP II WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2304/18 2019 3 LDK!
2 14 s 3 26.69 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD III SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2019 3
3 21 s 3 27.11 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U20 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2019 3
4 50 s 3 30.12 AUDA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 07 U14 WN V B.D. Z/0208/20 2020
  s 3 DNF GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/3000/17 2019 2
1 13 s 4 26.48 KORNACKA Kinga GSLA Gierzwałd 03 U18 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1125/17 , 2020 LDK!
2 16 s 4 26.79 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 01 U20 PM III SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/3687/15 2019 3
3 17 s 4 26.84 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 04 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2019 3 LDK!
4 18 s 4 26.93 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02 U20 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2019 3
5 24 s 4 27.23 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 04 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2019 LDK!
1 12 s 5 26.41 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06 U16 KP III WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2019 3 LDK!
2 25 s 5 27.30 MOKROSIŃSKA Alicja MKS Aleksandrów Łódzki 04 U18 LD III B.D. KOWALSKI Robert , Z/2462/17 , 2020 2
3 29 s 5 27.49 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 03 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/3759/17 2019
4 32 s 5 27.78 BIELACKA Weronika MKL Toruń 02 U20 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/3342/17 2019 3
5 34 s 5 27.86 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 06 U16 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/4042/18 2019 5
1 22 s 6 27.19 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 05 U16 KP III WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2019 4 LDK!
2 33 s 6 27.85 SZMIGIEL Julia CSiR Susz 05 U16 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0187/19 2020 4
3 35 s 6 28.26 SZAUER Anna LKS Lubawa 05 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/5707/18 , 2019 BEZ LDK!
4 41 s 6 29.26 DĄBROWSKA Michalina GSLA Gierzwałd 05 U16 WN V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0100/20 , 2020 LDK!
1 36 s 7 28.31 GLIŃSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 05 U16 KP IV B.D. BAUMGART Iwona , Z/6554/15 , 2020 4 LDK!
2 37 s 7 28.62 HULANICKA Patrycja MKS Truso Elbląg 04 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/4513/18 2019 5 LDK!
3 38 s 7 28.82 SZLENDAK Milena MKS Truso Elbląg 04 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/0009/18 2019 5 LDK!
4 39 s 7 28.93 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 04 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0071/18 2019 BEZ LDK!
1 63 s 8 28.87 BOGUSŁAWSKA Lexssandra MKS Truso Elbląg 06 U16 WN V LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/2718/19 2019 LDK!
2 64 s 8 28.90 MACIASZCZYK Klaudia MKS Inowrocław 02 U20 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/3584/17 2019 3
3 65 s 8 29.19 ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń 05 U16 KP V B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/5160/18 , 2019 5 LDK!
4 66 s 8 29.46 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 05 U16 KP V WOŹNIAK Jacek Z/2305/18 2019 5 LDK!
1 43 s 9 29.43 SADOWSKA Hanna MKL Toruń 07 U14 KP V WLEKLIŃSKA Dagna Z/4499/19 2019 BEZ LDK!
2 46 s 9 29.68 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 07 U14 WN V LICZNERSKI Jacek POLKOWSKA Martyna Z/2326/19 2019 LDK!
3 45 s 9 29.68 ZABIELSKA Barbara MKL Toruń 07 U14 KP V WLEKLIŃSKA Dagna Z/4488/19 2019 BEZ LDK!
4 53 s 9 30.62 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 74 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2020
5 55 s 9 30.77 OMIECZYŃSKA Sylwia Orka Iława Athletics 02 U20 WN -- B.D. Z/3675/19 2020
6 62 s 9 33.20 KAMIŃSKA Patrycja MKL Toruń 08 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna MAKOWSKA Paulina Z/4491/19 2019 BEZ LDK!
1 7 s 10 25.77 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0082/16 2019 1 LDK!
2 42 s 10 29.41 WIERASZKO Sandra MKS Polonia Warszawa 02 U20 MZ -- B.D. JOBT Andrzej Z/5563/19 2019
3 48 s 10 29.80 ŁAPKIEWICZ Amelia MKL Toruń 08 U14 KP V WLEKLIŃSKA Dagna Z/4495/19 2019 LDK!
4 51 s 10 30.33 GĘBALA Weronika KS Zawkrze Mława 02 U20 MZ -- KOZIATEK Krzysztof Z/1232/20 2020
5 56 s 10 30.92 NOWAK Aleksandra MKS Inowrocław 05 U16 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/3556/18 2019 BEZ
6 58 s 10 31.43 CIELESZ Izabela MKS Truso Elbląg 06 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/2325/19 2019 LDK!
1 11 s 11 26.26 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/0894/18 2019 3 LDK!
2 23 s 11 27.22 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U18 WN III BRODOWSKI Wojciech MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech # Z/0067/18 2020 LDK!
3 28 s 11 27.49 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN IV NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2020 2
4 31 s 11 27.65 KRAWIEC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP IV STEFAŃSKA Malwina Z/1978/18 2020 LDK!
5 44 s 11 29.46 WTULICH Anna KS Zawkrze Mława 04 U18 MZ -- REKS Elżbieta ZEMBRZUSKA Justyna KOZIATEK Krzysztof , Z/5242/18 , 2019 4 LDK!
6 57 s 11 31.30 LIMONT Anna MKL Toruń 07 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna
1 19 s 12 27.04 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP III STEFAŃSKA Malwina Z/0168/18 2019 4 LDK!
2 20 s 12 27.09 WÓJCIK Natalia BKL Bełchatów 04 U18 LD III MANTYK Łukasz Z/0304/18 2020 LDK!
3 27 s 12 27.45 KOWALSKA Aleksandra GSLA Gierzwałd 04 U18 WN IV PRUSAKOWSKI Leon Z/0199/20 2020 LDK!
4 40 s 12 28.97 KAMZELSKA Hanna AZS-AWF Gorzów 07 U14 LB V BOREK Krzysztof Z/0563/20 2020 LDK!
5 47 s 12 29.74 KAŹMIERCZAK Sylwia MUKL Brodnica 04 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/1105/19 2020
6 52 s 12 30.54 CZARZASTA Wiktoria Orka Iława Athletics 04 U18 WN -- B.D. Z/0337/19 2020 BEZ LDK!
1 26 s 13 27.39 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL IV KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2019 3 LDK!
2 30 s 13 27.64 MICHALSKA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP IV STEFAŃSKA Malwina Z/5227/18 2019 LDK!
3 59 s 13 32.18 PIECZYWEK Natalia GSLA Gierzwałd 06 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/0664/20 2020
4 61 s 13 33.10 BARANOWSKA Weronika LKS Lubawa 05 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2819/19 2019 LDK!
1 49 s 14 29.97 WÓJCIK Bianka BKS Bydgoszcz 06 U16 KP V BAUMGART Iwona Z/0758/20 2020
2 54 s 14 30.71 CYBAK Michalina CKS Helios Czempiń 06 U16 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2975/19 2019
3 60 s 14 32.30 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 06 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/3193/19 2020
300 m K
1 1 s 1 40.91 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/0628/17 2019 1 LDK!
2 2 s 1 41.18 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2019 2
3 5 s 1 41.93 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2019
4 39 s 1 47.47 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 05 U16 WN V ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2020 5 LDK!
1 3 s 2 41.56 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0082/16 2019 1 LDK!
2 4 s 2 41.88 KORNACKA Kinga GSLA Gierzwałd 03 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1125/17 , 2020 LDK!
3 6 s 2 43.03 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- B.D. CZYŻ Radosław , Z/2171/17 , 2020 2 LDK!
4 7 s 2 43.07 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2020 2 LDK!
5 16 s 2 44.07 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/5364/15 2019 2
6 28 s 2 45.40 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 04 U18 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2020 5 LDK!
1 9 s 3 43.16 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/3297/17 2019 3 LDK!
2 13 s 3 43.58 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/5696/15 2019 LDK!
3 14 s 3 43.75 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2020 2
4 21 s 3 44.86 WARAWĄSOWSKA Martyna BKS Bydgoszcz 04 U18 KP -- GURNA Jolanta BAUMGART Iwona , Z/0048/16 , 2020 2 LDK!
1 8 s 4 43.10 MINTA Kinga BKS Bydgoszcz 05 U16 KP III BAUMGART Iwona Z/2301/18 2020 5
2 10 s 4 43.31 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 05 U16 KP III BAUMGART Iwona Z/0110/18 2020 3
3 15 s 4 44.06 KACZMAREK Magdalena MKL Toruń # 98 U23 KP -- ZIELIŃSKA Janina B.D. B.D.
4 19 s 4 44.64 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 Sen MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/0147/14 2019
1 12 s 5 43.55 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2102/15 2019 3
2 17 s 5 44.26 KOPKO Zuzanna UKS Atos Woźnice 05 U16 WN III BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech # Z/0767/19 2020 LDK!
3 22 s 5 44.97 TOPOLEWSKA Gabriela BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- DOBROWOLSKI Daniel BAUMGART Iwona , Z/3720/18 , 2020 3 LDK!
4 24 s 5 45.25 HENNIG Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 03 U18 KP -- KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4967/18 , 2019 5 LDK!
5 26 s 5 45.26 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 04 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2019 3 LDK!
1 18 s 6 44.29 SIEDLECKA Hanna GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP III CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław , Z/5655/18 , 2020 5 LDK!
2 27 s 6 45.36 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 06 U16 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2019 4 LDK!
3 29 s 6 45.67 GRZYBEK Barbara WKS Flota Gdynia 01 U20 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/6244/15 2019 4
4 35 s 6 46.63 WĄŻ Anastazja MKL Toruń 03 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1527/17 2019 4
5 38 s 6 47.22 RACINOWSKA Wiktoria KS Wda Świecie 04 U18 KP -- PLISZKA Julia Z/0113/18 2019 4
1 25 s 7 45.25 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0823/18 2019
2 30 s 7 45.78 SPRYSZYŃSKA Michalina LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna , Z/0137/17 , 2020 4 LDK!
3 33 s 7 46.34 DZIUBA Jagoda PLKS Gwda Piła 01 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/1590/15 2020 BEZ LDK!
4 34 s 7 46.57 ZIÓŁKOWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/4400/18 2019 4
1 40 s 8 47.92 RYBAK Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 05 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/1100/19 2020 BEZ LDK!
2 43 s 8 48.29 SZULAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej KOWALSKI Robert , Z/3456/17 , 2020 LDK!
3 46 s 8 48.62 ZIELIŃSKA Martyna Orka Iława Athletics 05 U16 WN -- B.D. Z/0114/20 2020
4 50 s 8 49.74 DRZEWIECKA Natalia Orka Iława Athletics 05 U16 WN -- B.D. Z/0338/19 2020 BEZ LDK!
1 41 s 9 48.07 KASZUBOWSKA Julia KS Wda Świecie 04 U18 KP -- PLISZKA Julia Z/0112/18 2019 BEZ
2 45 s 9 48.59 GOLON Karolina UKS Siódemka Ostrołęka 06 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/4743/19 2019
3 48 s 9 49.04 KLAJBOR Katarzyna LUKS Serock 03 U18 KP -- SCHULZ Stanisław Z/2203/17 2019 5
4 52 s 9 50.43 SPYCHALSKA Iga KS Wda Świecie 07 U14 KP -- PLISZKA Julia Z/0320/19 2019 BEZ
5 55 s 9 51.18 POPŁAWSKA Katarzyna CSiR Susz 04 U18 WN -- SZYSLER Andrzej Z/5430/19 2019
1 20 s 10 44.78 KOSIKOWSKA Anita ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U20 LB -- B.D. Z/4759/19 2019
2 42 s 10 48.15 GŁOWACKA Małgorzata MKL Toruń 05 U16 KP V WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2923/16 2019 BEZ LDK!
3 44 s 10 48.35 PESTA Natalia MUKL Brodnica 06 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/4044/18 2019 5
4 47 s 10 48.95 KAMINIECKA Milena CSiR Susz 06 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0185/19 2019 5 LDK!
5 56 s 10 52.08 DROZD Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 07 U14 WN -- PALUCH Krystian DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0912/19 2020 LDK!
1 31 s 11 46.08 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 04 U18 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2020 4
2 36 s 11 46.67 KUCIŃSKA Amelia MUKL Brodnica 02 U20 KP -- PRUSAKOWSKI Leon ROSIŃSKI Zenon , Z/1742/16 , 2019 BEZ LDK!
3 37 s 11 46.80 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 03 U18 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0036/17 2020 4 LDK!
4 49 s 11 49.56 MAZUROWSKA Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP -- STEFAŃSKA Malwina Z/5220/19 2019 LDK!
1 11 s 12 43.54 NAWACKA Martyna GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP III CZUBASZEK Jarosław Z/0526/19 2020 LDK!
2 32 s 12 46.29 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 05 U16 KP IV WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2020 LDK!
3 54 s 12 50.80 BĄCZEK Wiktoria Orka Iława Athletics 06 U16 WN -- B.D. B.D. , Z/0112/20 , 2020 LDK!
4 60 s 12 62.66 MIŚKIEWICZ Edyta CSiR Susz 09 U12 WN -- SZYSLER Andrzej LDK!
1 23 s 13 44.98 CHMIELEWSKA Kaja KS Zawkrze Mława 06 U16 MZ III KOZIATEK Krzysztof OSTROWSKI Piotr , Z/5244/18 , 2019 5 LDK!
2 51 s 13 50.41 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 08 U14 WN -- B.D. Z/4265/19 2020 LDK!
3 53 s 13 50.70 MATYKA Joanna CSiR Susz 07 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/3887/19 2019 LDK!
4 57 s 13 52.31 TARANOWSKA Oliwia Orka Iława Athletics 08 U14 WN -- B.D. Z/4263/19 2020 BEZ LDK!
5 58 s 13 54.30 TALAR Anna MKL Toruń 08 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4494/19 2019 LDK!
6 59 s 13 54.97 JASKULSKA Amelia Orka Iława Athletics 08 U14 WN -- B.D. B.D. , Z/4267/19 , 2020 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:31.21 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 81 Masters MZ -- TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2020
2 2 s 1 1:36.81 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 U18 WP -- PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/4476/15 2019 2 LDK!
3 6 s 1 1:40.86 ŁUGIEWICZ Alina GSLA Gierzwałd 05 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/5434/19 , 2020 LDK!
4 8 s 1 1:43.11 ŁOZIŃSKA Karolina AZS-AWF Katowice 02 U20 SL -- MARMUR Stanisław Z/1306/16 2019 LDK!
5 11 s 1 1:44.58 ERING Emilia MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0929/19 2019 BEZ
6 16 s 1 1:45.98 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0832/18 2019 BEZ LDK!
7 18 s 1 1:46.75 BĄK Julia MKL Toruń 05 U16 KP V GĘSICKI Marian WOŹNIAK Jacek B.D. , Z/0763/18 , 2019 4 LDK!
8 26 s 1 1:49.59 LAMBERSKA Wiktoria LUKS Serock 06 U16 KP V SCHULZ Stanisław Z/0141/18 2020 5
9 50 s 1 2:22.74 KAŹMIERSKA Natalia AZS-AWF Gorzów 05 U16 LB -- BOREK Krzysztof Z/0565/20 2020
1 3 s 2 1:39.19 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2019 3 LDK!
2 4 s 2 1:39.49 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2019 2 LDK!
3 9 s 2 1:43.97 PAWLINA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U20 PM -- PASZKE Roman Z/2239/17 2019 4
4 10 s 2 1:44.27 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 06 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2019 LDK!
5 12 s 2 1:44.76 PELA Oliwia MKL Toruń 02 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4284/19 2019 BEZ
6 13 s 2 1:44.84 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 04 U18 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2020 5 LDK!
7 19 s 2 1:47.43 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2019 5 LDK!
8 27 s 2 1:49.83 NAPIERAŁA Amelia LKS Koluszki 06 U16 LD V TOMCZYK Antoni Z/4287/19 2019
9 30 s 2 1:51.12 PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz MIERZEJEWSKI Marek Z/1503/17 2019 4 LDK!
1 14 s 3 1:45.54 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 04 U18 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2020 4 LDK!
2 15 s 3 1:45.76 ŁUGIEWICZ Adrianna MUKL Brodnica 03 U18 KP -- PRUSAKOWSKI Leon ROSIŃSKI Zenon , Z/1126/17 , 2019 LDK!
3 22 s 3 1:48.29 GÓRECKA Alicja MKL Toruń 05 U16 KP V WOŹNIAK Jacek Z/2393/19 2019 LDK!
4 23 s 3 1:49.13 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 07 U14 KP V WLEKLIŃSKA Dagna Z/2920/16 2019 BEZ LDK!
5 25 s 3 1:49.59 ROMBERG Karolina MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0952/19 , 2019 BEZ LDK!
6 28 s 3 1:50.11 LEŚNIEWSKA Wiktoria MUKL Brodnica 06 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/4051/19 2019
7 29 s 3 1:50.90 SCHULTZ Martyna GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP -- DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław , Z/2402/19 , 2020 LDK!
8 38 s 3 1:55.55 KALINOWSKA Emilia MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/4076/18 2020 BEZ
9 39 s 3 1:58.63 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz # Z/0981/16 2019 BEZ LDK!
1 5 s 4 1:40.67 WOJNOWSKA Natalia BKS Bydgoszcz 02 U20 KP -- RUDNIK Damian Z/3046/16 2020
2 7 s 4 1:42.14 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2019 3 LDK!
3 17 s 4 1:46.47 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 07 U14 LD V URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2019
4 32 s 4 1:53.15 PIOTROWICZ Roksana Orka Iława Athletics 02 U20 WN -- B.D. Z/0662/20 2020
5 33 s 4 1:53.66 FURMAŃSKA Amelia CSiR Susz 07 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0181/19 2019 BEZ LDK!
6 34 s 4 1:54.02 SZULAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej KOWALSKI Robert , Z/3456/17 , 2020 LDK!
7 36 s 4 1:54.34 ADAMCZYK Agata MKS Gniezno 02 U20 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0862/16 2016 BEZ
8 42 s 4 2:00.60 WOŹNIAK Kinga UKS Gimpas Pasłęk 06 U16 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr OLBRYŚ Adrian Z/3150/19 2020 LDK!
9 45 s 4 2:07.97 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 07 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2019 BEZ LDK!
10 48 s 4 2:16.30 KLIMCZAK Amelia UKS Gimpas Pasłęk 06 U16 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0740/19 2020 LDK!
1 20 s 5 1:48.00 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2020 3 LDK!
2 21 s 5 1:48.16 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2019 BEZ
3 24 s 5 1:49.18 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 06 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2019 BEZ LDK!
4 31 s 5 1:52.23 OLEWIŃSKA Hanna AZS-AWF Gorzów 06 U16 LB -- BOREK Krzysztof Z/0576/20 2020 LDK!
5 35 s 5 1:54.31 KLUPŚ Marta PLKS Gwda Piła 04 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2935/18 2019 5
6 37 s 5 1:54.78 WOŁCZACKA Julia PLKS Gwda Piła 05 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3859/18 2019 BEZ
7 41 s 5 2:00.47 JABŁOŃSKA Adrianna UKS Czapla Białe Błota 04 U18 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/3143/18 2019 BEZ LDK!
8 47 s 5 2:12.55 PIAŚCIK Weronika UKS Sokół Węgorzewo 05 U16 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0904/19 2020 LDK!
1 40 s 6 1:59.66 SZAUER Julia LKS Lubawa 07 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/2820/19 2019
2 43 s 6 2:02.97 SCHUTZ Martyna CKS Helios Czempiń 07 U14 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/4269/19 2019
3 44 s 6 2:05.96 DEPCZYŃSKA Wiktoria LKS Lubawa 07 U14 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/3225/19 , 2019 LDK!
4 46 s 6 2:08.35 FELSKA Karolina UKS Gimpas Pasłęk 07 U14 WN -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0590/20 , 2020 LDK!
5 49 s 6 2:22.11 SIKORSKA Izabela GSLA Gierzwałd 11 U12 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/0665/20 2020
1000 m K
1 s 1 2:56.49 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2019 2 LDK!
2 s 1 2:58.04 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2019 2 LDK!
3 s 1 2:59.47 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U23 LD -- URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2019 3
4 s 1 3:00.01 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2019 2
5 s 1 3:07.92 OCHNICKA Natalia AZS-AWF Katowice 02 U20 SL -- MARMUR Stanisław Z/2361/17 2019
6 s 1 3:08.50 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2019 5 LDK!
7 s 1 3:10.94 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 02 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2020 3
8 s 1 3:11.71 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/0364/17 2020
9 s 1 3:16.50 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP IV KENSIK Jan Z/0351/18 2019 2 LDK!
1 s 2 3:07.57 NAJDEK Ewa MKS Siechnice 98 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0549/17 2020
2 s 2 3:08.25 JACKOWIAK Antonina MKL Toruń 05 U16 KP III WOŹNIAK Jacek Z/4589/18 2019 5 LDK!
3 s 2 3:08.57 GALUCH Vanessa MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1148/17 2019 3 LDK!
4 s 2 3:16.66 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 07 U14 KP IV KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz , Z/1198/18 , 2019 BEZ LDK!
5 s 2 3:17.21 LEŚNIEWSKA Małgorzata MKS Truso Elbląg 05 U16 WN IV NAGY Czesław Z/0160/19 2019 BEZ
6 s 2 3:26.32 WIERZBOWSKA Kalina PLKS Gwda Piła 05 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/5182/18 2019
7 s 2 3:27.06 RADZIKOWSKA Patrycja MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/2995/17 2020 5
8 s 2 3:33.79 WLIZŁO Anna MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/5676/18 2019 BEZ
9 s 2 3:42.77 SKWAREK Dominika UKS Jedynka Bartoszyce 05 U16 WN -- FIGAT Kamil FIGAT Mirosław , Z/3527/18 , 2020 BEZ LDK!
10 s 2 3:42.77 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 03 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0119/18 2019 BEZ LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:17.83 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 96 Sen MZ -- PODOLAK Kazimierz DĄBROWSKI Dariusz , Z/0397/12 , 2019 3
2 2 s 1 6:34.85 KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3014/16 2019 2 LDK!
3 3 s 1 6:37.33 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna KS Maków Biega 04 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2020 3
4 4 s 1 6:46.76 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 02 U20 WN -- NAGY Czesław Z/0422/16 2020 3 LDK!
5 5 s 1 6:57.81 STEFANOWICZ Inez MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/3324/17 2020 4
6 6 s 1 6:59.63 BARSZCZ Alicja LUKS Serock 04 U18 KP -- SCHULZ Stanisław B.D. NOWAKOWSKI Marian Z/2671/15 2019 LDK!
7 7 s 1 7:06.44 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Kinga , Z/1324/17 , 2019 3 LDK!
8 8 s 1 8:18.97 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 06 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/5166/18 2020 BEZ
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 s 1 9.35 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06 U16 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2019 3 LDK!
2 s 1 9.50 SURDY Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP -- KARNAS Kamila KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/2655/16 , 2020 5 LDK!
3 s 1 9.74 JANKA Otylia UKS Czapla Białe Błota 06 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/1042/19 2020 LDK!
4 s 1 9.79 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 05 U16 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr Z/4890/18 2019 BEZ LDK!
5 s 1 10.19 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 06 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/1044/19 2020 LDK!
6 s 1 10.24 ORZECHOWSKA Noemi UKS Czapla Białe Błota 06 U16 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga Z/3131/18 2020 BEZ LDK!
7 s 1 11.06 BONIŚNIAK Alicja UKS Czapla Białe Błota 06 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/1071/19 2020 LDK!
8 s 1 11.96 ZAWORKA Matylda AZS-AWF Gorzów 05 U16 LB -- PAPUGA Sebastian Z/5257/19 2020
1 s 2 9.76 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. DEJEWSKI Michał , Z/0497/19 , 2020 5 LDK!
2 s 2 10.97 DZIERŻAWSKA Daria LIUKS Kruszwica 06 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/0791/18 2020 LDK!
3 s 2 11.05 KUKUCZKA Aleksandra LIUKS Kruszwica 06 U16 KP -- B.D. Z/0796/18 2020 BEZ LDK!
4 s 2 11.12 PASTOR Karolina AZS-AWF Gorzów 06 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4075/19 2020 LDK!
5 s 2 11.74 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 06 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/3193/19 2020
6 s 2 11.82 KIELING Anna GULKS Barwice 62 Masters ZP -- B.D. Z/2757/18 2019 BEZ
7 s 2 11.90 WYLANDOWSKA Marta LIUKS Kruszwica 05 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/0802/18 2020 BEZ LDK!
60 m pł K J Mł K
1 1 s 1 9.12 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0727/17 2019 2 LDK!
2 2 s 1 9.14 STEMPKOWSKA Kamila GSLA Gierzwałd 04 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/5432/19 , 2020 LDK!
3 3 s 1 9.16 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3343/17 2019 2
4 4 s 1 9.17 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2019 2 LDK!
5 5 s 1 9.18 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP -- BOCHENEK Dominik Z/4012/17 2019 4 LDK!
6 6 s 1 9.84 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 04 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2019 LDK!
7 7 s 1 9.89 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 04 U18 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2020 4
8 8 s 1 10.62 CHRZANOWSKA Magdalena UKS Cyprianka 03 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr Z/3381/17 2019 5 LDK!
60 m pł K K
1 1 s 1 8.92 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U20 WP -- PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2019 1 LDK!
2 2 s 1 8.93 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2020 1
3 3 s 1 9.75 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/0441/16 2020 2 LDK!
4 4 s 1 10.01 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U20 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK!
5 5 s 1 10.36 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia 02 U20 PM -- B.D. SŁOWIKOWSKI Jerzy , Z/3081/15 , 2019 2
1 s 2 9.64 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2020
2 s 2 9.74 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U20 LB -- WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2019 2 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.65 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 03 U18 PM II KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0092/17 2019 2
2 f 1 1.60 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U20 LB III WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2019 2 LDK!
3 f 1 1.60 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP III WIELGOSZ Sławomir Z/1998/15 2019 3 LDK!
4 f 1 1.55 MIKOŁAJEK Roksana MKS Sambor Tczew 03 U18 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0095/17 2019 3
5 f 1 1.55 KAWAŁKOWSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 06 U16 KP III DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał Z/3887/18 2020 BEZ LDK!
5 f 1 1.55 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3
5 f 1 1.55 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 02 U20 KP III WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16 2019 2 LDK!
8 f 1 1.50 MIKOŁAJCZAK Marika GKS Olimpia Grudziądz 06 U16 KP IV DEJEWSKI Michał Z/4410/18 2020 LDK!
9 f 1 1.50 KOZERA Natalia UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP IV KARNAS Grażyna Z/2588/16 2019 3 LDK!
10 f 1 1.50 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 06 U16 KP IV JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/0534/18 2019 BEZ LDK!
11 f 1 1.50 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP IV KENSIK Jan Z/0587/18 2019 4 LDK!
12 f 1 1.50 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 06 U16 KP IV KENSIK Jan Z/0586/18 2019 BEZ LDK!
13 f 1 1.45 WISNIEWSKA Monika MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP IV KENSIK Jan Z/0352/18 2019 5 LDK!
14 f 1 1.40 ADAMCZYK Martyna KS Polonia Pasłęk 06 U16 WN V BORYSEWICZ Piotr Z/2333/19 2019 BEZ
15 f 1 1.40 SALA Malwina GKS Olimpia Grudziądz 06 U16 KP V DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/3889/18 , 2020 BEZ LDK!
  f 1 NM PŁUSA Alicja GKS Olimpia Grudziądz # 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał Z/0490/19 2020 LDK!
W dal K
1 f 1 5.87 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U18 KP I MAŃKOWSKI Gabriel Z/3343/17 2019 2
2 f 1 5.67 JĘDRASZAK Roksana MKL Jarocin 02 U20 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/2912/16 2019 2
3 f 1 5.54 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 96 Sen WP II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0938/12 2019 2
4 f 1 5.44 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U20 LD II PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2019 2 LDK!
5 f 1 5.43 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U20 KP II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2019 2 LDK!
6 f 1 5.06 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD IV BARSKA Jolanta Z/2460/17 2020 3
7 f 1 5.03 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 02 U20 LD IV B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2488/16 , 2019 3 LDK!
8 f 1 4.92 DROBCZYŃSKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP IV STEFAŃSKA Malwina Z/0348/18 2020 LDK!
9 f 1 4.89 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01 U20 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1805/16 2019 3
10 f 1 4.85 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2020
11 f 1 4.84 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U20 LB IV WISZ Dariusz Z/0441/16 2020 2 LDK!
12 f 1 4.82 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 07 U14 LD IV KUDŁA Jacek Z/5219/18 2020 BEZ
13 f 1 4.74 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U20 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK!
15 f 1 4.70 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0729/17 2019 3 LDK!
16 f 1 4.61 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2019 2 LDK!
17 f 1 4.59 CHMIELEWSKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 04 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0056/19 2019
18 f 1 4.50 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 04 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/2461/17 2020 3
19 f 1 4.44 RÓŻAŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U18 LB -- RADZEWICZ Małgorzata WOŹNIAK Agnieszka , Z/0975/17 , 2019 4 LDK!
20 f 1 4.42 JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof BOCHENEK Dominik , Z/2113/16 , 2019 4 LDK!
21 f 1 4.14 KORZENIEWSKA Julia MKS Truso Elbląg 04 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/3330/17 2019 BEZ LDK!
22 f 1 4.02 CZARZASTA Wiktoria Orka Iława Athletics 04 U18 WN -- B.D. Z/0337/19 2020 BEZ LDK!
23 f 1 4.00 ADAMCZYK Agata MKS Gniezno 02 U20 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0862/16 2016 BEZ
1 f 2 4.99 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0295/18 2019 3 LDK!
2 f 2 4.73 URBANSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP V KENSIK Jan Z/0353/18 2019 4 LDK!
3 f 2 4.68 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0823/18 2019
4 f 2 4.45 BYLINKO Michalina AZS-AWF Gorzów 07 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4076/19 2020 LDK!
5 f 2 4.44 CYBAK Michalina CKS Helios Czempiń 06 U16 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2975/19 2019
6 f 2 4.20 SEROCKA Nikola GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP -- DEJEWSKI Michał Z/0498/19 2020 LDK!
7 f 2 4.17 PIERNIK Julia GKS Olimpia Grudziądz 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/4855/19 , 2020 LDK!
8 f 2 4.12 REIWER Martyna MKL Toruń 05 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0695/18 2019 BEZ LDK!
9 f 2 4.06 GORSKA Tola AZS-AWF Gorzów 06 U16 LB -- B.D. Z/0673/20 2020
10 f 2 4.00 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 07 U14 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2020 LDK!
11 f 2 3.96 PASTOR Karolina AZS-AWF Gorzów 06 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4075/19 2020 LDK!
12 f 2 3.88 OSIKA Iga MKL Toruń 07 U14 KP -- B.D. Z/4467/19 2019 LDK!
13 f 2 3.79 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 09 U12 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2019 LDK!
14 f 2 3.55 NIEDZIELA Julia LKS Lubawa 06 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3069/19 2019 BEZ LDK!
15 f 2 3.53 ZIELIŃSKA Kamila LKS Lubawa 06 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3071/19 , 2019 BEZ LDK!
  f 2 NM ŚWIDER Kinga GKS Olimpia Grudziądz 06 U16 KP -- DEJEWSKI Michał Z/0384/20 2020 BEZ LDK!
Trójskok K
1 f 1 13.09 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 96 Sen WP I JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2019 M
2 f 1 11.80 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U23 LD II KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2020 1
3 f 1 11.56 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2019 1
4 f 1 11.15 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków 03 U18 MA III B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/0007/17 , 2020 LDK!
5 f 1 11.14 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2019 4 LDK!
6 f 1 10.80 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD III BARSKA Jolanta Z/2460/17 2020 3
7 f 1 9.76 KOPERCZUK Daria BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3045/17 2020 4
8 f 1 9.52 KHUAT CAO Lena BKS Bydgoszcz 04 U18 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3043/17 2020 5
Kula (3) K
1 f 1 14.26 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04 U18 MA I B.D. Z/4005/18 2019 3
2 f 1 14.03 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2020 I
3 f 1 13.40 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM II WALCZAK Aleksandra Z/3572/17 2020 LDK!
4 f 1 13.40 KNIAT Zuzanna LUKS Orkan Września 03 U18 WP II PAWLAK Przemysław PAWLAK Przemysław Z/0408/17 2019 2 LDK!
5 f 1 11.98 MARSZELEWSKA Joanna NKS Nowe Miasto Lubawskie 04 U18 WN III B.D. Z/0131/19 2020 4 LDK!
6 f 1 11.04 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL III MARMUR Stanisław Z/1157/17 2019 3 LDK!
7 f 1 10.58 HALECKA Patrycja AML Słupsk 03 U18 PM IV WITEK Mirosław Z/0020/17 2020 3 LDK!
8 f 1 10.46 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3
9 f 1 10.42 AUGUSTYNIAK Kinga GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP IV SCHUBRING Zbigniew Z/3886/18 2019 5
10 f 1 10.39 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 06 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2020 LDK!
11 f 1 10.22 DYBICH Daria LKS Lubawa 04 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3103/18 2019 LDK!
12 f 1 9.33 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 06 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2019 BEZ LDK!
13 f 1 8.89 DUDZIŃSKA Klaudia UKS Duo-Set Świecie 05 U16 KP V WYSOCKI Waldemar Z/4635/19 2020
14 f 1 8.75 NALEŻYTA Michalina UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3762/17 2020 BEZ LDK!
15 f 1 8.68 JASIŃSKA Natalia UKS Duo-Set Świecie 04 U18 KP -- WYSOCKI Waldemar Z/4636/19 2020
16 f 1 8.31 RUSS Julia LUKS Serock 05 U16 KP -- SCHULZ Stanisław # Z/4371/17 2020 BEZ
17 f 1 8.15 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 06 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0530/20 2020 LDK!
18 f 1 8.01 USOWSKA Klaudia MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0520/19 2019
19 f 1 7.93 GAJEWSKA Zofia LUKS Start Nakło 06 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1394/19 2019 LDK!
20 f 1 7.13 KOŁODZIEJSKA Patrycja LKS Lubawa 06 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3072/19 , 2019 LDK!
21 f 1 7.05 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 06 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2019 BEZ LDK!
Kula (4) K
1 f 1 10.85 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP III KENSIK Jan Z/1967/15 2019 2 LDK!
2 f 1 9.94 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2019 2 LDK!
3 f 1 9.88 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 02 U20 KP IV JANKOWSKA Anna Z/6533/15 2019 1 LDK!
4 f 1 9.62 CHMIELEWSKA Aleksandra LIUKS Kruszwica 02 U20 KP IV ZIELIŃSKI Sylwester LUZAK Małgorzata Z/3126/16 2019 3 LDK!
5 f 1 9.51 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 02 U20 KP IV WOŁODKO Stanisław Z/3766/16 2019 3 LDK!
6 f 1 9.22 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U20 ZP IV RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK!
7 f 1 9.16 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U20 LB IV WISZ Dariusz Z/0441/16 2020 2 LDK!
1 f 2 14.01 WITEK Marcelina AML Słupsk 95 Sen PM I WITEK Mirosław B.D. Z/4493/11 2020
2 f 2 10.39 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP III SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2020 3
Chód 3 km K
1 s 1 15:03.52 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 04 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/2001/18 2019 3 LDK!
2 s 1 15:29.78 OLLER Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP -- KENSIK Jan Z/2094/16 2019 3 LDK!
3 s 1 15:42.14 KOWALSKA Julia LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP -- DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna Z/5672/15 2020 2 LDK!
4 s 1 16:14.86 WICZKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 04 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0930/18 2019 2 LDK!
5 s 1 16:19.50 LISOWSKA Alicja niestowarzyszona 69 Masters -- B.D. Z/0347/19 2020 BEZ
6 s 1 16:19.59 KRZYŻANOWSKA Izabela STS Pomerania Szczecinek 04 U18 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej # Z/4792/18 2020 5 LDK!
7 s 1 16:31.21 ZASADA Marta LKS Vectra Włocławek 04 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4710/17 2020 5 LDK!
8 s 1 17:18.79 ŁUKASZEWSKA Roksana MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U20 KP -- KENSIK Jan LATAŃSKI Grzegorz , Z/0687/16 , 2019 3 LDK!
9 s 1 17:22.85 LUCHCIŃSKA Martyna MKS Hermes Gryfino 05 U16 ZP III PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/5155/18 2020 LDK!
10 s 1 17:42.93 ZAKRZEWSKA Natalia LKS Vectra Włocławek 04 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/3838/18 2020 5 LDK!
11 s 1 18:05.61 BOBOWSKA Natalia MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U20 KP -- KENSIK Jan Z/2315/19 2019
12 s 1 18:53.44 KACZPERSKA Anita AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4681/18 2019 BEZ
13 s 1 20:00.73 ZIÓŁKOWSKA Wiktoria LKS Vectra Włocławek 06 U16 KP V DOBROSIELSKA Martyna Z/4773/19 2020 LDK!
14 s 1 20:43.92 ŻEGOCKA Marika LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP -- B.D. DOBROSIELSKA Martyna , Z/5222/19 , 2020 LDK!
15 s 1 20:47.81 STAWISZYŃSKA Martyna LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/5487/19 2020 LDK!
16 s 1 21:48.68 WAGNER Klara MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -- KENSIK Jan LDK!
  s 1 DNF WARMUZ Kinga LIUKS Kruszwica # 06 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/0800/18 2020 BEZ LDK!
60 m M
1 1 s 1 6.81 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M
2 4 s 1 6.87 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3147/17 2020 2 LDK!
3 5 s 1 6.88 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2019 1
4 7 s 1 7.00 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
5 8 s 1 7.06 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2020
6 9 s 1 7.09 BURDA Adam AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2019 LDK!
7 22 s 1 7.24 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2019 1
1 11 s 2 7.12 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U20 KP -- KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2019 1 LDK!
2 20 s 2 7.23 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2019 2
3 21 s 2 7.24 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0089/15 2019 2 LDK!
4 27 s 2 7.27 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0440/19 2019 3 LDK!
5 29 s 2 7.29 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0178/20 2020
6 38 s 2 7.41 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 U20 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/2003/15 2019 3
7 62 s 2 7.76 MARKIEWICZ Jan MUKL Brodnica 02 U20 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0727/19 2019
1 40 s 3 7.43 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 04 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/4507/17 , 2019 3 LDK!
2 43 s 3 7.46 KASIŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0175/20 2020
3 56 s 3 7.64 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 04 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0355/18 2019 4 LDK!
4 57 s 3 7.65 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0177/20 2020
5 66 s 3 7.78 BONDALSKI Sławomir LUKS Orkan Września 83 Masters WP -- B.D. Z/3168/15 2019 3
6 81 s 3 8.01 STAROSTA Szymon LIUKS Kruszwica 04 U18 KP -- LUZAK Małgorzata Z/5235/19 2019
7 84 s 3 8.06 PANKOWSKI Maciej MUKL Brodnica 04 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0240/19 2019
1 15 s 4 7.17 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2020 M
2 18 s 4 7.19 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2019 2
3 25 s 4 7.26 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U23 MZ -- BŁASIŃSKI Artur MIERZEJEWSKI Marek Z/4910/15 2019 LDK!
4 30 s 4 7.30 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U20 PM -- B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2019 2
5 35 s 4 7.37 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2019 3 LDK!
1 14 s 5 7.16 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/2970/17 , 2019 2 LDK!
2 26 s 5 7.27 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U23 SL -- LAMCH Czesław Z/3045/16 2019 2
3 32 s 5 7.33 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 99 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2019
4 42 s 5 7.45 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U20 WN -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2020 3
5 46 s 5 7.48 KRUPIŃSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2019 3
6 55 s 5 7.62 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 05 U16 WN -- B.D. Z/0132/19 2020
1 23 s 6 7.26 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 01 U20 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2019 2
2 33 s 6 7.36 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3
3 36 s 6 7.37 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2020 3
4 37 s 6 7.40 SIERPNIEWSKI Igor GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP -- B.D. Z/5614/18 2020 5 LDK!
5 39 s 6 7.41 SAMULEWICZ Jan GSLA Gierzwałd 03 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1128/17 , 2020 LDK!
6 41 s 6 7.45 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 04 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2019
1 49 s 7 7.56 SZCZUBEŁEK Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0297/19 2020 3
2 50 s 7 7.57 KACPRZYK Bartosz BKL Bełchatów 04 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/0755/20 2020 LDK!
3 52 s 7 7.61 ROHDE Karol AZS-AWFiS Gdańsk 02 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/5845/15 2020 3
4 54 s 7 7.62 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2020 4 LDK!
5 63 s 7 7.76 MAREK Vincent BKS Bydgoszcz 98 U23 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0226/14 2020 3
6 64 s 7 7.76 BALEWSKI Dawid GSLA Gierzwałd 03 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1443/17 , 2020 LDK!
1 34 s 8 7.36 WAWRZONKOSKI Filip Wiktor LKS Vectra Włocławek 00 U23 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/2011/15 2020 3
2 60 s 8 7.75 DANIELCZYK Dawid BKL Bełchatów 05 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/4312/19 2020 LDK!
3 65 s 8 7.77 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 05 U16 KP -- B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/0697/18 , 2019 BEZ LDK!
4 68 s 8 7.79 GRANOSZEWSKI Igor KS Zawkrze Mława 04 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5237/18 , 2019 5 LDK!
5 69 s 8 7.82 KOŁACZKO Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 03 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/4164/18 2020 5
6 70 s 8 7.83 REWIŃSKI Łukasz MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/4063/19 2020
7 80 s 8 7.97 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 05 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2019 BEZ
8 85 s 8 8.14 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/4022/18 2019 4
1 59 s 9 7.73 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2019 BEZ
2 61 s 9 7.76 BRYL Fabian AZS-AWF Gorzów 06 U16 LB -- PAPUGA Sebastian Z/5418/19 2020 LDK!
3 77 s 9 7.93 MAŁOLEPSZY Rafał LKS Lubawa 02 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/3319/17 2019 BEZ LDK!
4 79 s 9 7.96 SZULC Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 05 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/5560/18 2020 BEZ LDK!
5 82 s 9 8.05 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/5675/18 2019 BEZ
6 83 s 9 8.06 MATUSIAK Kacper UKS Dziewiątka Kutno 05 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/4162/19 2020
7 86 s 9 8.15 ŁASKOWSKI Filip MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/5677/18 2019 BEZ
8 89 s 9 8.29 KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/5674/18 2019 BEZ
1 51 s 10 7.60 TATARA Dawid BKL Bełchatów 04 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/3178/19 2020 LDK!
2 90 s 10 8.32 BOŻEK Cyprian MKL Toruń 06 U16 KP -- B.D. Z/4468/19 2019 LDK!
3 92 s 10 8.36 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 06 U16 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/0589/20 2020 LDK!
4 95 s 10 8.57 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 06 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2019 BEZ LDK!
5 96 s 10 8.61 MARCZAK Piotr AZS-AWF Gorzów 06 U16 LB -- B.D. Z/0393/20 2020 LDK!
6 97 s 10 9.13 PAWLAK Tomasz MUKL Brodnica 07 U14 KP -- AFELTOWICZ Karol Z/3595/19 2019
7 98 s 10 9.18 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48 Masters KP -- B.D. B.D. , Z/0345/19 , 2020 BEZ
8 99 s 10 9.19 PALIŃSKI Michał CSiR Susz 07 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0250/19 2019 BEZ LDK!
1 2 s 11 6.81 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M
2 6 s 11 7.00 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr Z/3875/15 2020
3 24 s 11 7.26 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2019 5
4 47 s 11 7.51 WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -- BOK Aleksandra Z/1859/19 2019 4
5 53 s 11 7.61 KWIATKOWSKI Kornel MKS Inowrocław 02 U20 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/3583/17 2019 3
6 71 s 11 7.88 OGIEŁŁO Olaf AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/3791/19 2019
7 78 s 11 7.95 BANASIK Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0174/20 2020
8 87 s 11 8.23 GRABOWSKI Michał MKS Inowrocław 02 U20 KP -- B.D. Z/3847/19 2019
1 12 s 12 7.12 KOZELAN Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/2635/17 2020
2 17 s 12 7.19 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 03 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2019 2 LDK!
3 44 s 12 7.47 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2019 4 LDK!
4 45 s 12 7.47 GÓRSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 04 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/4184/19 2020
5 73 s 12 7.89 ŚCIUBEŁ Marcin RKS Łódź 76 Masters LD -- B.D. GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz , Z/0877/18 , 2020 BEZ
6 76 s 12 7.93 KMIECIK Robert AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/1421/20 2020
7 88 s 12 8.25 MARCISZEWSKI Igor UKS Dziewiątka Kutno 04 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/5077/19 2020
1 67 s 13 7.79 ŁAPETA Krystian BKS Bydgoszcz 04 U18 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3329/19 2020
2 72 s 13 7.88 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 05 U16 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2020 LDK!
3 91 s 13 8.33 ZIELIŃSKI Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 06 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0119/20 2020
4 93 s 13 8.48 GÓRNY Ricardo MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1394/20 2020
5 94 s 13 8.54 JUREK Bartosz AZS-AWF Gorzów 07 U14 LB -- BOREK Krzysztof Z/0578/20 2020 LDK!
6 100 s 13 9.50 SEROŻYŃSKI Jakub MKL Toruń 08 U14 KP --
1 3 s 14 6.87 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3147/17 2020 2 LDK!
2 13 s 14 7.16 BURDA Adam AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2019 LDK!
3 s 14 7.28 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0178/20 2020
4 75 s 14 7.91 KRAIŃSKI Miłosz LUKS Start Nakło 02 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/5645/15 2019 BEZ LDK!
5 101 s 14 9.63 ŚLEDZIŃSKI Dawid MKL Toruń 09 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna
6 102 s 14 9.70 MARCHLEWSKI Jakub MKL Toruń 10 U12 KP --
7 103 s 14 10.22 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 10 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2019 BEZ
1 10 s 15 7.11 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2019 1
2 16 s 15 7.19 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2019 2
3 19 s 15 7.22 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0089/15 2019 2 LDK!
4 31 s 15 7.30 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0440/19 2019 3 LDK!
5 48 s 15 7.53 KASIŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0175/20 2020
6 58 s 15 7.66 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0177/20 2020
7 74 s 15 7.91 BANASIK Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0174/20 2020
200 m M
1 1 s 1 22.13 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2020
2 6 s 1 22.56 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0465/15 2019 3
3 12 s 1 22.96 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U20 LD III MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2020 1 LDK!
1 4 s 2 22.43 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/2970/17 , 2019 2 LDK!
2 5 s 2 22.48 PIASECKI Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0948/18 2019 2
3 8 s 2 22.66 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2019 2
4 10 s 2 22.94 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/6140/15 2019 2
5 16 s 2 23.10 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U20 LD III B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2019 4 LDK!
1 2 s 3 22.41 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U20 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2019 1
2 9 s 3 22.84 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U20 PM III B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2019 2
3 13 s 3 22.98 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0089/15 2019 2 LDK!
1 14 s 4 23.07 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04 U18 KP III BUTKIEWICZ Jacek # Z/2750/16 2019 2 LDK!
2 17 s 4 23.10 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U23 SL III LAMCH Czesław Z/3045/16 2019 2
3 19 s 4 23.46 SOBCZAK Błażej NKS Nowe Miasto Lubawskie 04 U18 WN III B.D. Z/2340/19 2020
4 21 s 4 23.58 WAWRZONKOSKI Filip Wiktor LKS Vectra Włocławek 00 U23 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/2011/15 2020 3
5 62 s 4 38.10 GRYGOROWICZ Bogdan niest. Wrocław 49 Masters DS --
1 22 s 5 23.86 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U20 WN IV FIGAT Mirosław Z/0450/16 2020 3
2 26 s 5 24.20 GRANOSZEWSKI Igor KS Zawkrze Mława 04 U18 MZ IV KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5237/18 , 2019 5 LDK!
3 29 s 5 24.61 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 05 U16 WN V B.D. Z/0132/19 2020
1 25 s 6 24.20 MAJER Mikołaj LIUKS Kruszwica 04 U18 KP IV LUZAK Małgorzata LUZAK Andrzej Z/4557/17 2019 3 LDK!
2 30 s 6 24.88 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 05 U16 KP V B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/0697/18 , 2019 BEZ LDK!
3 31 s 6 24.90 ROMANOWSKI Łukasz niest. Kraków 81 Masters MA -- CZYŻ Radosław B.D. , Z/1384/20 , 2020
4 32 s 6 24.98 KOŁACZKO Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 03 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/4164/18 2020 5
5 35 s 6 25.15 BONDALSKI Sławomir LUKS Orkan Września 83 Masters WP -- B.D. Z/3168/15 2019 3
1 24 s 7 24.05 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 04 U18 LD IV KOPEĆ Dominik Z/0230/19 2019 LDK!
2 36 s 7 25.46 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 05 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2019 BEZ
3 38 s 7 25.93 ŚCIUBEŁ Marcin RKS Łódź 76 Masters LD -- B.D. GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz , Z/0877/18 , 2020 BEZ
4 45 s 7 26.38 PAŁKOWSKI Paweł MUKL Brodnica 06 U16 KP -- AFELTOWICZ Karol Z/0238/19 2019 BEZ
5 52 s 7 27.02 SZULC Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 05 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/5560/18 2020 BEZ LDK!
1 27 s 8 24.28 CHLUBA Michał MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV KOTUŁA Krzysztof Z/1147/17 2019 5 LDK!
2 43 s 8 26.10 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/5675/18 2019 BEZ
3 49 s 8 26.60 BOŻEK Cyprian MKL Toruń 06 U16 KP -- B.D. Z/4468/19 2019 LDK!
4 51 s 8 26.90 PANKOWSKI Maciej MUKL Brodnica 04 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0240/19 2019
5 55 s 8 27.86 KOWALSKI Marceli NKS Nowe Miasto Lubawskie 06 U16 WN -- B.D. Z/0179/19 2020
1 40 s 9 26.01 ŁASKOWSKI Filip MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/5677/18 2019 BEZ
2 44 s 9 26.15 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 04 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2020
3 47 s 9 26.48 KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/5674/18 2019 BEZ
4 56 s 9 28.06 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 06 U16 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/0589/20 2020 LDK!
5 57 s 9 28.39 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 06 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2019 BEZ LDK!
6 60 s 9 30.19 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 08 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna
1 11 s 10 22.96 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 01 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2019 2
2 15 s 10 23.09 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB III PAPUGA Sebastian Z/2711/15 2019 3
3 20 s 10 23.51 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/0440/19 2019 3 LDK!
4 53 s 10 27.18 GRABOWSKI Michał MKS Inowrocław 02 U20 KP -- B.D. Z/3847/19 2019
5 59 s 10 29.46 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 08 U14 KP -- B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/4490/19 , 2019 LDK!
1 3 s 11 22.41 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U20 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2019 3 LDK!
2 7 s 11 22.59 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 03 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2019 2 LDK!
3 18 s 11 23.19 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2019 5
4 34 s 11 25.12 OGIEŁŁO Olaf AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/3791/19 2019
5 50 s 11 26.70 JAKUBCZAK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0176/20 2020
6 58 s 11 28.75 JUREK Bartosz AZS-AWF Gorzów 07 U14 LB -- BOREK Krzysztof Z/0578/20 2020 LDK!
1 23 s 12 24.01 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 04 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0451/18 2019 4 LDK!
2 28 s 12 24.28 SAMULEWICZ Jan GSLA Gierzwałd 03 U18 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1128/17 , 2020 LDK!
3 33 s 12 25.04 KACPRZYK Bartosz BKL Bełchatów 04 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/0755/20 2020 LDK!
4 37 s 12 25.87 BRYL Fabian AZS-AWF Gorzów 06 U16 LB -- PAPUGA Sebastian Z/5418/19 2020 LDK!
5 39 s 12 25.99 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/4022/18 2019 4
6 54 s 12 27.42 MARCISZEWSKI Igor UKS Dziewiątka Kutno 04 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/5077/19 2020
1 41 s 13 26.03 STRUŻYŃSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -- KENSIK Jan KENSIK Jan Z/0525/19 2019 LDK!
2 42 s 13 26.03 DANIELCZYK Dawid BKL Bełchatów 05 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/4312/19 2020 LDK!
3 46 s 13 26.39 MATUSIAK Kacper UKS Dziewiątka Kutno 05 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/4162/19 2020
4 48 s 13 26.60 BRZOZOWSKI Mateusz CKS Helios Czempiń 06 U16 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2977/19 2019
5 61 s 13 31.29 ZAMOLSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 06 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0003/20 2020
300 m M
1 1 s 1 34.12 WYKROTA Patryk OŚ AZS Poznań 00 U23 WP -- OSIK Tadeusz Z/1067/17 2020
2 2 s 1 34.49 ZIELIŃSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/1611/16 2019 M
3 4 s 1 34.84 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U23 MA -- CZYŻ Radosław Z/1746/15 2020 1
3 5 s 1 34.84 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 01 U20 KP -- WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona , Z/1586/15 , 2020 2 LDK!
1 3 s 2 34.67 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2019 3 LDK!
2 6 s 2 34.85 ZDROJEWSKI Amadeusz OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -- OSIK Tadeusz Z/2380/16 2019 1
3 7 s 2 34.93 PIASECKI Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0948/18 2019 2
4 9 s 2 35.28 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/6140/15 2019 2
5 10 s 2 35.40 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0465/15 2019 3
1 8 s 3 35.24 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/0486/16 2019 1 LDK!
2 12 s 3 36.03 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 02 U20 MZ -- RADKE Karol Z/2053/15 2020 3 LDK!
3 14 s 3 36.39 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2019 3
4 16 s 3 36.48 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2019 2 LDK!
5 17 s 3 36.58 MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 03 U18 KP -- KARNAS Zbigniew LEWANDOWSKI Jacek , Z/4023/17 , 2020 LDK!
1 18 s 4 36.71 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 04 U18 PM -- POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2019 4 LDK!
2 22 s 4 37.35 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2020 2
3 29 s 4 37.85 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 U20 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/2003/15 2019 3
4 30 s 4 37.88 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2019 3 LDK!
  s 4 DNF BRONISZEWSKI Kacper LIUKS Kruszwica # 01 U20 KP -- LUZAK Andrzej Z/3168/17 2019 3
1 11 s 5 35.89 SOŁTYSIAK Daniel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/0234/19 2019
2 15 s 5 36.41 DUCHNOWSKI Igor LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/1589/17 2019 LDK!
3 24 s 5 37.43 NOWAKOWSKI Oskar BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/3646/17 2020 4
4 25 s 5 37.51 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 04 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2019 2
5 31 s 5 38.03 KONEK Paweł PLKS Gwda Piła 02 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0206/17 2020 4 LDK!
1 19 s 6 36.82 SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/0233/19 2019
2 23 s 6 37.38 SMOLNICKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 04 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0685/18 2019 5
3 32 s 6 38.12 SOBCZAK Bartłomiej LIUKS Kruszwica 03 U18 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Małgorzata Z/2851/17 2019 3 LDK!
4 47 s 6 40.91 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP V CZUBASZEK Jarosław Z/0383/20 2020
1 21 s 7 37.30 ŚWIERCZEWSKI Bartosz UKS Filipides Teresin 02 U20 MZ -- RADKE Karol Z/0761/15 2020 BEZ LDK!
2 26 s 7 37.54 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 04 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2019 3 LDK!
3 37 s 7 39.34 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 02 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2019 BEZ LDK!
4 40 s 7 39.75 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04 U18 MA -- CZYŻ Radosław B.D. Z/0271/18 2020 3 LDK!
5 42 s 7 40.14 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/2463/17 2020 3
1 27 s 8 37.65 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2019 3
2 38 s 8 39.51 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 04 U18 KP -- PLISZKA Julia Z/1427/17 2019 5
3 41 s 8 39.89 RYBICKI Błażej BKS Bydgoszcz 05 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/4130/19 2020
4 43 s 8 40.14 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 04 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2019 BEZ
1 13 s 9 36.29 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 04 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2019
2 44 s 9 40.33 GORLEWSKI Szymon KS Zawkrze Mława 04 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5236/18 , 2019 BEZ LDK!
3 48 s 9 41.21 SOKOŁOWSKI Karol LKS Koluszki 05 U16 LD V TOMCZYK Antoni Z/4290/19 2019
4 50 s 9 41.56 WANIAK Dominik LUKS Start Nakło 04 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0283/17 2019 5 LDK!
5 52 s 9 43.09 KOZIBSKI Tomasz Orka Iława Athletics 06 U16 WN -- B.D. B.D. , Z/4260/19 , 2020 LDK!
1 28 s 10 37.71 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 04 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/3283/19 2020 LDK!
2 45 s 10 40.34 WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -- BOK Aleksandra Z/1859/19 2019 4
3 51 s 10 42.08 MAŁOLEPSZY Rafał LKS Lubawa 02 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/3319/17 2019 BEZ LDK!
4 53 s 10 43.48 KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 06 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1374/19 2019 BEZ LDK!
1 20 s 11 37.14 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2019 4 LDK!
2 33 s 11 38.18 WOLDAN Marcin GSLA Gierzwałd 04 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0713/19 , 2020 LDK!
3 34 s 11 38.26 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP -- KARNAS Kinga LEWANDOWSKI Jacek , Z/0760/16 , 2020 LDK!
4 46 s 11 40.48 NIEDZIELA Mateusz LKS Lubawa 02 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/3342/16 2019 BEZ
5 49 s 11 41.49 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 05 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2019 BEZ LDK!
1 35 s 12 38.38 TATARA Dawid BKL Bełchatów 04 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/3178/19 2020 LDK!
2 36 s 12 38.52 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 05 U16 WN III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2020 LDK!
3 39 s 12 39.71 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U18 WP -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur # , Z/5249/18 , 2019 5 LDK!
4 54 s 12 44.81 MYSZKIEWICZ Patryk Orka Iława Athletics 06 U16 WN -- B.D. Z/0207/20 2020
600 m M
1 1 s 1 1:20.11 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0051/17 2020 2
2 2 s 1 1:21.25 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -- MOTYL Edward Z/3182/17 2019
3 3 s 1 1:21.37 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- BAŁDYKA Jakub B.D. Z/1069/15 2020
4 5 s 1 1:22.54 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP -- NOWAKOWSKI Marian Z/1938/15 2020 2 LDK!
5 6 s 1 1:22.93 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U20 KP -- ZRADA Piotr NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. , Z/5646/15 , 2020 2 LDK!
6 8 s 1 1:23.61 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2019 3 LDK!
7 9 s 1 1:24.05 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa 00 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2323/15 2019
8 19 s 1 1:26.94 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 04 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2019 3 LDK!
9 20 s 1 1:28.79 BŁASZCZYK Norbert UKS Czapla Białe Błota 04 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3116/18 2019 3 LDK!
1 4 s 2 1:22.34 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2020 2
2 7 s 2 1:23.47 RYMARCHUK Aliaksei AZS-AWFiS Gdańsk 99 U23 PM -- SZAŁACH Krzysztof 2
3 10 s 2 1:24.11 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U20 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0847/16 , 2020 3 LDK!
4 12 s 2 1:24.70 KULPA Michał KS Wda Świecie 87 Sen KP -- B.D. Z/0781/11 2019 2
5 13 s 2 1:25.21 LEWANDOWSKI Filip SKLA Sopot 03 U18 PM -- B.D. URBANEK Ryszard B.D. , Z/2219/17 , 2020 2 LDK!
6 14 s 2 1:25.52 BIESZKE Kacper SKLA Sopot 03 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/4771/17 2020 2 LDK!
7 15 s 2 1:25.54 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5591/15 2019 2
8 16 s 2 1:25.62 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2019 4 LDK!
9 17 s 2 1:26.18 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U20 KP -- KENSIK Jan Z/0683/16 2019 4 LDK!
1 22 s 3 1:30.10 PESTKA Jakub AZS-AWF Gorzów 05 U16 LB III PAPUGA Sebastian Z/4985/18 2020 4 LDK!
2 23 s 3 1:30.26 RODZIEWICZ Michał MKS Truso Elbląg 05 U16 WN III NAGY Czesław Z/0161/19 2019
3 25 s 3 1:30.76 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/2463/17 2020 3
4 27 s 3 1:33.29 KAMIŃSKI Oliwer PLKS Gwda Piła 06 U16 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4251/18 2019 5
5 30 s 3 1:34.27 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2020
6 35 s 3 1:38.00 CISZEK Mariusz MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0606/19 2020
7 37 s 3 1:42.98 DĄBROWSKI Dominik KS Zawkrze Mława 05 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5235/18 , 2019 BEZ LDK!
8 40 s 3 1:46.71 DOBOSZ Michał KL Bałtyk Koszalin 04 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/4949/18 2020 BEZ
1 18 s 4 1:26.46 WIECZOREK Alan AML Słupsk 00 U23 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0198/16 2020 3 LDK!
2 21 s 4 1:29.78 WÓJCIK Kacper MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 01 U20 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/1297/19 2019
3 24 s 4 1:30.35 BESZTERDA Jakub KL Bałtyk Koszalin 03 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/4948/18 2020 4
4 28 s 4 1:33.84 KAŹMIERSKI Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/2135/16 2020 4 LDK!
5 29 s 4 1:33.93 NOWACKI Maciej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U20 LB -- WALCZAK Piotr Z/4830/18 2019 BEZ
6 31 s 4 1:34.51 TOBOLSKI Konrad GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP IV DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław , Z/3888/18 , 2020 BEZ LDK!
7 32 s 4 1:34.56 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 04 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/2337/19 2019 5
8 33 s 4 1:35.13 KRASIŃSKI Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/2832/17 2020 BEZ
1 11 s 5 1:24.65 SKOMSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Kazimierz # , Z/1096/17 , 2019 2 LDK!
2 26 s 5 1:32.63 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 06 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2020
3 34 s 5 1:37.28 MACKIEWICZ Maciej PLKS Gwda Piła 04 U18 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/1641/19 2019
4 36 s 5 1:38.34 MŁYNARZ Kamil AZS-AWF Gorzów 05 U16 LB V BOREK Krzysztof Z/0573/20 2020
5 38 s 5 1:44.12 DOBRZYŃSKI Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 05 U16 LB -- SASKA Tomasz Z/1981/19 2020
6 39 s 5 1:45.05 MADEJ Mateusz KL Bałtyk Koszalin 06 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/3889/19 2019
7 41 s 5 1:50.01 SMYKA Michał LKS Koluszki 05 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4289/19 2019
8 42 s 5 1:59.15 ŚLEDZIŃSKI Jakub MKL Toruń 08 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna
800 m M
1 1 s 1 1:53.12 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 00 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/2264/15 2019 3
2 2 s 1 1:53.95 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02 U20 KP II WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2019 2
3 3 s 1 1:54.57 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U23 PK II LASSOTA Lesław Z/2667/15 2019 2
4 4 s 1 2:01.72 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP III CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5020/15 2020 2 LDK!
5 5 s 1 2:03.57 PYSZKA Mikołaj LUKS Start Nakło 02 U20 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/0579/16 2019 BEZ LDK!
6 6 s 1 2:33.56 KOWALCZYK Igor CKS Helios Czempiń 06 U16 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2973/19 2019
7 7 s 1 2:41.06 KNOWSKI Krystian Orka Iława Athletics 07 U14 WN -- B.D. B.D. , Z/4268/19 , 2020 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:28.15 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2019 2 LDK!
2 s 1 2:28.64 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/2475/17 2019 2 LDK!
3 s 1 2:28.66 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2019 2 LDK!
4 s 1 2:29.93 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U18 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0785/17 2019 3
5 s 1 2:31.96 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2019 2 LDK!
6 s 1 2:33.82 MARUSZEWSKI Arkadiusz ULKS MOSiR Sieradz 98 U23 LD -- KUŚ Tomasz Z/3276/15 2019 2
7 s 1 2:35.06 GARSKI Dawid MLKS Baszta Bytów 95 Sen PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/0360/13 2020 3
8 s 1 2:37.81 CZERNIEWSKI Marcin AML Słupsk 90 Sen PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4532/11 2020
9 s 1 2:39.05 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2019 4
10 s 1 2:40.52 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2019 BEZ
11 s 1 2:42.61 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 02 U20 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0640/16 2019 BEZ
1 s 2 2:47.84 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 04 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2019 4 LDK!
2 s 2 2:48.82 FISZER Michał MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1351/19 2019
3 s 2 2:49.03 KUNICKI Michał LUKS Start Nakło 04 U18 KP -- KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin , Z/1197/18 , 2019 4 LDK!
4 s 2 2:52.01 HAWEŁKO Igor GKS Olimpia Grudziądz 04 U18 KP -- DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław B.D. , Z/3491/17 , 2019 3 LDK!
5 s 2 2:52.91 DZIECIĄTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 04 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2019 5
6 s 2 2:53.20 KOZAK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 72 Masters ZP -- B.D. B.D. , Z/4612/11 , 2020
7 s 2 2:54.21 VAN IEPEREN Alex MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0607/19 2020
8 s 2 2:54.73 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 04 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0269/18 2019 5 LDK!
9 s 2 3:04.73 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2020
10 s 2 3:06.42 MŁYNARZ Jakub AZS-AWF Gorzów 05 U16 LB -- BOREK Krzysztof Z/0568/20 2020
11 s 2 3:11.28 JUREK Krystian UKS Sokół Węgorzewo 02 U20 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian , Z/3544/17 , 2020 BEZ LDK!
1 s 3 2:45.73 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 04 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2019 5 LDK!
2 s 3 2:45.76 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2019 3
3 s 3 2:47.82 KABATA Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. , Z/4078/17 , 2020 LDK!
4 s 3 2:49.86 MAĆKOWSKI Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U18 KP -- KENSIK Jan Z/5138/18 2019 5
5 s 3 2:51.73 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2020 BEZ LDK!
6 s 3 2:52.32 KANDORA Marek MKS-MOSM Bytom 02 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0966/18 2019 BEZ
7 s 3 2:53.41 JANKOWSKI Kacper niestowarzyszony 00 U23 --
8 s 3 2:54.33 SZYMAŃSKI Filip KS Maków Biega 05 U16 MZ V ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3764/19 2020
9 s 3 2:57.26 RAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 06 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3222/19 2019
10 s 3 3:07.00 PATOLETA Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/4133/19 2019
11 s 3 3:07.73 NOWAKOWSKI Jacek KS Lemiesz Team Warszawa # 66 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/3854/18 , 2020
2000 m M
1 1 s 1 5:31.5 r WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- B.D. NIEBUDEK Sylwester , Z/2282/15 , 2019 3 LDK!
2 3 s 1 5:35.9 r SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 01 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2385/16 2019 3
3 4 s 1 5:36.1 r MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/3951/15 2019
4 5 s 1 5:36.5 r GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 02 U20 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0311/16 2019 3
5 6 s 1 5:37.8 r TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/5215/15 2019 3
6 7 s 1 5:38.2 r KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 Sen MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2019 2
7 8 s 1 5:43.0 r CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0849/16 , 2020 3 LDK!
8 9 s 1 5:44.8 r MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/1180/17 2019 2 LDK!
9 10 s 1 5:47.0 r JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/0972/17 2019 4 LDK!
10 12 s 1 5:47.2 r ŻUK Bartosz MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1421/17 2020
11 15 s 1 5:53.1 r KULIK Kamil SKLA Sopot 03 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/2162/19 2020
12 17 s 1 5:53.2 r RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0050/17 2020 2
13 18 s 1 5:57.2 r BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2019 3
14 19 s 1 6:01.8 r ŚWIĄTKOWSKI Miłosz MKS Inowrocław 02 U20 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/3769/16 2019 4
1 2 s 2 5:29.29 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/0333/15 2019
2 11 s 2 5:48.20 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 02 U20 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/2216/19 2019 4 LDK!
3 13 s 2 5:49.90 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3643/16 2019 3 LDK!
4 14 s 2 5:52.82 FOLGA Bartłomiej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej DĄBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej Z/0984/17, Z/0984/17 2019, 2020 LDK!
5 16 s 2 5:54.18 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99 U23 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2019 3
6 20 s 2 6:11.18 JARZEMBSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0132/18 2019 5
7 21 s 2 6:12.54 STOSIK Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP -- B.D. Z/5022/19 2019
8 22 s 2 6:17.66 CHOJNICKI Damian MKL Toruń 97 Sen KP --
9 23 s 2 6:20.42 KOŁAKOWSKI Marek LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/5391/18 2019 BEZ LDK!
10 24 s 2 6:20.82 RAMUSIEWICZ Szymon BKS Bydgoszcz 01 U20 KP -- WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona , Z/3560/16 , 2020 BEZ LDK!
60 m pł M Mł M
1 s 1 10.08 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -- KENSIK Jan Z/3453/19 2019 LDK!
  s 1 DNF MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48 Masters KP -- B.D. B.D. , Z/0345/19 , 2020 BEZ
60 m pł M J Mł M
1 1 s 1 8.52 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U18 KP -- KARNAS Kinga LEWANDOWSKI Jacek , Z/0760/16 , 2020 LDK!
2 3 s 1 8.73 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/0728/17 2019 2 LDK!
3 2 s 1 8.73 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 04 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/4507/17 , 2019 3 LDK!
4 4 s 1 9.28 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U18 WP -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur # , Z/5249/18 , 2019 5 LDK!
5 5 s 1 10.83 CIĘSZKI Paweł LUKS Start Nakło 04 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1398/19 2019 LDK!
6 6 s 1 11.01 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 04 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2020
60 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 8.22 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U20 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2020 2 LDK!
2 2 s 1 8.31 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2019 2
3 3 s 1 8.65 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3
4 4 s 1 9.02 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2019 3
60 m pł M M
1 1 s 1 7.97 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2019 1
2 2 s 1 9.26 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U23 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3705/15 2020 2
Wzwyż M
1 f 1 2.15 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97 Sen KP I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2019 M
2 f 1 2.00 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 99 U23 PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2019 2
3 f 1 1.95 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP II DEJEWSKI Michał B.D. Z/4605/17 2019 5 LDK!
4 f 1 1.90 KRÓL Marcin PLKS Gwda Piła 03 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej , Z/2672/17 , 2020 3 LDK!
5 f 1 1.85 OSTROWSKI Norbert AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5776/15 2019 3
6 f 1 1.85 KUCHCZYŃSKI Jakub BKS Bydgoszcz 02 U20 KP III SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/6464/15 2020 BEZ
7 f 1 1.80 SYDIA Cezary GKS Olimpia Grudziądz 04 U18 KP IV
8 f 1 1.75 KOTWICKI Dominik LKS Vectra Włocławek 02 U20 KP IV KŁÓDKOWSKI Andrzej DOBROSIELSKA Martyna , Z/3370/17 , 2020 3 LDK!
8 f 1 1.75 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM IV B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz , Z/0874/17 , 2020 4 LDK!
8 f 1 1.75 ROZMIAREK Piotr PLKS Gwda Piła 05 U16 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej , Z/4249/18 , 2019 BEZ LDK!
11 f 1 1.75 MACIOS Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4244/18 2020 5
12 f 1 1.70 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3
13 f 1 1.65 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 04 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/3192/19 2020
14 f 1 1.60 DUDKIEWICZ Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 04 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0665/18 2019 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 7.43 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 Sen PD I NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2020 1
2 f 1 7.19 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 Sen KP II MAGDOWSKI Michał Z/0429/11 2019 2
3 f 1 6.90 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2019
4 f 1 6.85 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U23 MZ II BŁASIŃSKI Artur MIERZEJEWSKI Marek Z/4910/15 2019 LDK!
5 f 1 6.82 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 U20 LD II SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2019 2 LDK!
6 f 1 6.77 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM III KAŃSKI Ryszard Z/1240/14 2020 2
7 f 1 6.65 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U23 WP III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2
8 f 1 6.57 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM III KAŃSKI Ryszard Z/1741/15 2020 1
9 f 1 6.56 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2020 3
10 f 1 6.19 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP IV PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3
11 f 1 6.15 MAJSAK Marcin GKS Olimpia Grudziądz 02 U20 KP IV DEJEWSKI Michał # Z/3484/17 2019 3 LDK!
12 f 1 5.98 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 U20 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2495/16 2019 3 LDK!
13 f 1 5.89 WĘCLEWSKI Dawid LIUKS Kruszwica 02 U20 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata Z/2610/16 2019 2 LDK!
14 f 1 5.88 KWIATKOWSKI Kornel MKS Inowrocław 02 U20 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/3583/17 2019 3
15 f 1 5.73 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U20 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2020 2 LDK!
17 f 1 5.34 BACKHAUS Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 02 U20 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał Z/1734/16 2019 LDK!
1 f 2 5.51 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 05 U16 KP -- B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/0697/18 , 2019 BEZ LDK!
2 f 2 5.36 BRZOZOWSKI Mateusz CKS Helios Czempiń 06 U16 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2977/19 2019
3 f 2 5.13 KOZIBSKI Tomasz Orka Iława Athletics 06 U16 WN -- B.D. B.D. , Z/4260/19 , 2020 LDK!
4 f 2 4.50 KOWALCZYK Igor CKS Helios Czempiń 06 U16 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2973/19 2019
1 f 3 6.17 PRZYBYLSKI Marcin MLKS Krajna Sępólno 03 U18 KP IV PATYNA Tomasz Z/0349/18 2019 3
2 f 3 6.05 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 03 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2019 3 LDK!
3 f 3 6.00 ŁAPETA Krystian BKS Bydgoszcz 04 U18 KP IV SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3329/19 2020
4 f 3 5.90 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 04 U18 LD IV B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2019 4 LDK!
5 f 3 5.77 BEDRA Patryk KS Zawkrze Mława 04 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof ŁASZCZYCH Waldemar , Z/5243/18 , 2019 5 LDK!
6 f 3 5.63 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0177/20 2020
7 f 3 5.55 KRYPCIAK Maciej MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U18 KP -- KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4968/18 , 2019 BEZ LDK!
8 f 3 5.48 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 04 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2019 BEZ LDK!
9 f 3 4.63 CIĘSZKI Paweł LUKS Start Nakło 04 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1398/19 2019 LDK!
Trójskok M
1 f 1 15.32 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew 90 Sen PM I GALINSKI Tadeusz Z/2472/11 2019 2
2 f 1 14.26 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD III MIERZEJEWSKI Marek KOTOWSKI Jan Z/0332/15 2019
3 f 1 14.11 RUDNIK Kacper NKS Nowe Miasto Lubawskie 01 U20 WN III B.D. Z/0593/16 2020 2 LDK!
4 f 1 14.02 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 Sen LD III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3
5 f 1 13.75 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3775/15 2019 3
6 f 1 13.70 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 U20 LD III SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2019 2 LDK!
7 f 1 13.61 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 78 Masters MZ III LIPIŃSKI Leszek Z/1250/14 2020
8 f 1 13.57 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 03 U18 LD III MANTYK Łukasz Z/3046/17 2020 LDK!
9 f 1 13.20 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD III LIPIŃSKI Leszek Z/0587/17 2020 3
10 f 1 12.93 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 03 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2019 5 LDK!
11 f 1 12.57 BEDRA Patryk KS Zawkrze Mława 04 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof ŁASZCZYCH Waldemar , Z/5243/18 , 2019 5 LDK!
12 f 1 12.42 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U20 LD -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2494/16 , 2019 BEZ LDK!
13 f 1 11.68 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 03 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2019 3 LDK!
14 f 1 11.64 BUDZIAK Oskar BKS Bydgoszcz 02 U20 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/4129/19 2020 BEZ
  f 1 NM KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 04 U18 LD -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2019 4 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.26 SALDAT Jakub UKS Duo-Set Świecie 04 U18 KP III WYSOCKI Waldemar Z/1003/19 2020
2 f 1 14.25 KOCIK Olaf MUKL Brodnica 03 U18 KP III AFELTOWICZ Karol Z/3626/19 2019
3 f 1 12.97 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U18 KP IV LATAŃSKI Grzegorz # Z/3656/17 2019 3 LDK!
4 f 1 12.94 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 04 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2019 BEZ LDK!
5 f 1 12.81 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD IV KUDŁA Jacek Z/0201/17 2020 4
6 f 1 11.94 KRANKOWSKI Wacław MKL Toruń 51 Masters KP -- B.D. BEZ
7 f 1 11.43 DOMAGALSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U18 KP -- KENSIK Jan Z/4963/18 2019 5
8 f 1 11.03 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U18 KP -- KENSIK Jan Z/4965/18 2019 5
9 f 1 10.60 OSTAŁOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U18 KP -- KENSIK Jan Z/4964/18 2019 4
10 f 1 9.46 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0590/18 2019 BEZ
11 f 1 8.68 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 06 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz , Z/1376/19 , 2019 BEZ LDK!
12 f 1 8.30 SZYMAŃSKI Szymon MKL Toruń 05 U16 KP -- HULISZ Robert WOŹNIAK Jacek , Z/3315/19 , 2019 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 14.28 REWERS Mikołaj LUKS Orkan Września 02 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/4814/18 2019 BEZ
2 f 1 13.63 MICHALAK Damian LIUKS Kruszwica 02 U20 KP III ZIELIŃSKI Sylwester Z/3349/19 2019
3 f 1 13.62 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD III KUBIAK Robert Z/4820/15 2019 3
4 f 1 12.49 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U20 KP IV KENSIK Jan Z/2941/16 2019 3 LDK!
5 f 1 11.29 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U20 SL IV SKALIK Joanna Z/0305/16 2020 2 LDK!
Chód 3 km M
1 s 1 13:23.08 NOWAK Mateusz UKS Skoczek Skoki 96 Sen WP -- NOWAK Wiesław Z/1555/12 2020 2
2 s 1 13:35.13 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP -- KENSIK Jan Z/1988/15 2019 3 LDK!
3 s 1 13:55.85 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U23 KP -- KENSIK Jan Z/1990/15 2019 2 LDK!
4 s 1 14:48.26 SCHIEDEL Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U20 KP -- KENSIK Jan Z/0682/16 2019 4 LDK!
5 s 1 14:50.62 LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwiślanin Chełmno 03 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/1037/17 2019 4 LDK!
6 s 1 15:45.27 KONEK Piotr PLKS Gwda Piła 02 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0205/17 2020 4 LDK!
7 s 1 15:48.86 KIELING Mariusz GULKS Barwice 61 Masters ZP -- B.D. Z/2756/18 2019 BEZ
8 s 1 15:56.80 MAŁECKI Waldemar UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 58 Masters SL -- B.D. Z/1661/11 2019 BEZ
9 s 1 16:13.32 KWITA Zbigniew PZLAM 59 Masters KP -- DYGACZ Agnieszka Z/0156/19 2020 BEZ
10 s 1 16:29.01 DZIDA Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. 05 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/1980/19 2020
11 s 1 16:34.90 ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda 57 Masters PM -- ŁUNIEWSKI Mirosław Z/0002/11 2020 BEZ
12 s 1 18:03.26 HARASIŃSKI Ryszard niest. Łódź 56 Masters LD -- B.D. B.D. BEZ
13 s 1 18:04.29 POPIELAREK Paweł LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/5138/19 2020 LDK!
14 s 1 19:18.62 KURZEJA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/5573/18 2019 BEZ LDK!
15 s 1 19:18.73 JEZIORNY Hubert MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/5572/18 2019 BEZ LDK!
16 s 1 22:28.81 GRYGOROWICZ Bogdan niest. Wrocław 49 Masters DS --
17 s 1 22:48.90 GAMRACY Leszek UTW Gliwice 50 Masters SL -- B.D. B.D. Z/1159/20 2020 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.5697529315948 sekund