Muscat (OMA) 04 - 05.03.2022
3. Drużynowe Mistrzostwa ¦wiata w Chodzie Sportowym
Chód 3 km K
5 + 15:37 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK -- TOMALA Grzegorz Z/0934/12 2022 MM
19 + 15:47 r NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ -- CHOJECKI Daniel # Z/1414/13 2022 MM
25 + 15:08 r ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/2001/18 2022 3 LDK!
26 + 15:08 r KRZYŻANOWSKA Izabela STS Pomerania Szczecinek 2004 U20 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/4792/18 2022 5 LDK!
45 + 15:50 r ZDZIEBŁO Anna LKS Stal Mielec 2001 U23 PK -- TOMALA Grzegorz # Z/2611/15 2022 BEZ
Chód 5 km K
2 + 25:39 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK -- TOMALA Grzegorz Z/0934/12 2022 MM
16 + 25:58 r NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ -- CHOJECKI Daniel # Z/1414/13 2022 MM
23 + 25:26 r ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB II WO¬NIAK Agnieszka Z/2001/18 2022 3 LDK!
27 + 25:46 r KRZYŻANOWSKA Izabela STS Pomerania Szczecinek 2004 U20 ZP II JUNIEWICZ Andrzej Z/4792/18 2022 5 LDK!
44 + 26:17 r ZDZIEBŁO Anna LKS Stal Mielec 2001 U23 PK -- TOMALA Grzegorz # Z/2611/15 2022 BEZ
Chód 10 km K
3 + 49:51 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK I TOMALA Grzegorz Z/0934/12 2022 MM
15 + 51:07 r NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ I CHOJECKI Daniel # Z/1414/13 2022 MM
38 + 53:08 r ZDZIEBŁO Anna LKS Stal Mielec 2001 U23 PK II TOMALA Grzegorz # Z/2611/15 2022 BEZ
18 51:51 r ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB I WO¬NIAK Agnieszka Z/2001/18 2022 3 LDK!
25 53:41 r KRZYŻANOWSKA Izabela STS Pomerania Szczecinek 2004 U20 ZP III JUNIEWICZ Andrzej Z/4792/18 2022 5 LDK!
Chód 20 km K
3 + 1:37:36 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK MM TOMALA Grzegorz Z/0934/12 2022 MM
12 + 1:41:31 r NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ I CHOJECKI Daniel # Z/1414/13 2022 MM
35 1:47:54 r ZDZIEBŁO Anna LKS Stal Mielec 2001 U23 PK II TOMALA Grzegorz # Z/2611/15 2022 BEZ
Chód 30 km K
3 + 2:26.08 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK -- TOMALA Grzegorz Z/0934/12 2022 MM
8 + 2:32.06 r NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ -- CHOJECKI Daniel # Z/1414/13 2022 MM
Chód 35 km K
3 2:51.48 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK MM TOMALA Grzegorz Z/0934/12 2022 MM
8 2:57.50 r NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ M CHOJECKI Daniel # Z/1414/13 2022 MM
Chód 3 km M
28 + 14:26 r AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec 1984 Masters PK -- AUGUSTYN Krzysztof Z/0572/11 2022 MM
30 + 14:26 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Masters SL -- LAMCH Czesław KALKA Kamil Z/4459/11 2022
32 + 15:25 r PIECUCH Kamil LKS Stal Mielec 2003 U20 PK -- KULIG Marzena Z/1742/17 2022 2
39 + 14:30 r BRZOZOWSKI Artur KKL Stal Stalowa Wola 1985 Masters PK -- B.D. Z/0001/11 2022
Chód 5 km M
27 + 23:41 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Masters SL -- LAMCH Czesław KALKA Kamil Z/4459/11 2022
31 + 23:43 r BRZOZOWSKI Artur KKL Stal Stalowa Wola 1985 Masters PK -- B.D. Z/0001/11 2022
31 + 25:22 r PIECUCH Kamil LKS Stal Mielec 2003 U20 PK -- KULIG Marzena Z/1742/17 2022 2
35 + 23:46 r AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec 1984 Masters PK -- AUGUSTYN Krzysztof Z/0572/11 2022 MM
Chód 10 km M
29 + 46:35 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Masters SL I LAMCH Czesław KALKA Kamil Z/4459/11 2022
30 + 46:36 r BRZOZOWSKI Artur KKL Stal Stalowa Wola 1985 Masters PK I B.D. Z/0001/11 2022
37 + 47:02 r AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec 1984 Masters PK I AUGUSTYN Krzysztof Z/0572/11 2022 MM
23 50:03 r PIECUCH Kamil LKS Stal Mielec 2003 U20 PK I KULIG Marzena Z/1742/17 2022 2
Chód 20 km M
27 + 1:32:38 r BRZOZOWSKI Artur KKL Stal Stalowa Wola 1985 Masters PK I B.D. Z/0001/11 2022
28 + 1:32:38 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Masters SL I LAMCH Czesław KALKA Kamil Z/4459/11 2022
40 + 1:35:11 r AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec 1984 Masters PK II AUGUSTYN Krzysztof Z/0572/11 2022 MM
Chód 30 km M
31 + 2:22.51 r BRZOZOWSKI Artur KKL Stal Stalowa Wola 1985 Masters PK -- B.D. Z/0001/11 2022
35 + 2:23.38 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Masters SL -- LAMCH Czesław KALKA Kamil Z/4459/11 2022
40 + 2:26.30 r AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec 1984 Masters PK -- AUGUSTYN Krzysztof Z/0572/11 2022 MM
Chód 35 km M
30 2:47.03 r BRZOZOWSKI Artur KKL Stal Stalowa Wola 1985 Masters PK I B.D. Z/0001/11 2022
35 2:47.55 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Masters SL I LAMCH Czesław KALKA Kamil Z/4459/11 2022
  DNF AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec 1984 Masters PK -- AUGUSTYN Krzysztof Z/0572/11 2022 MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.35896396636963 sekund