Międzyrzecz 23.04.2022
PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 000 m [DMP] [DMP U20]
10000 m K
1 1 s 1 32:55.09 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1990 Sen WN M WOSIEK Jacek Z/3500/11 2022 MM
2 2 s 1 33:12.93 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 1999 Sen PM M ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2022 1
3 3 s 1 33:14.52 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 Sen PM M POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2022 1 LDK!
4 4 s 1 33:16.11 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 1999 Sen LD M WOŹNIAK Jerzy Z/0966/15 2022 1
5 5 s 1 33:49.96 KAPAŁA Patrycja KS AZS AWF Katowice # 1997 Sen SL I B.D. B.D. B.D. B.D. Z/0479/13 2022
6 6 s 1 U23(1) 33:55.13 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM I SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2022 LDK!
7 7 s 1 33:56.48 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 1985 Masters ZP I WALKOWIAK Janusz Z/5075/11 2022 M
8 8 s 1 33:58.00 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 1993 Sen SK I B.D. B.D. Z/1585/11 2022 1
9 9 s 1 U23(2) 34:30.59 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2022 147
10 10 s 1 U23(3) 34:44.49 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U23 DS I ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/0442/16 2022 LDK!
11 11 s 1 35:04.32 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP I NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2022
12 12 s 1 U23(4) 36:11.77 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 2001 U23 PM I PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. Z/4071/18 2022
13 13 s 1 U23(5) 36:37.00 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2022 1
14 15 s 1 36:58.10 CZARNOTA Małgorzata UMKS Nadir Jędrzejów 1999 Sen SK I BARTOSZ Bartłomiej Z/0265/16 2022
15 16 s 1 37:03.35 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 1999 Sen ZP I KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2022
16 17 s 1 U23(6) 37:24.52 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 U23 PM I MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2022 4
1 14 s 2 36:50.97 WICHA Iwona KS Prefbet-Sonarol 1987 Masters PD I B.D. Z/1806/18 2022
2 18 s 2 37:27.91 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ I DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2022 3
3 19 s 2 38:18.75 RĘBISZ Judyta TL Pogoń Ruda Śląska 1997 Sen SL II CZYŻ Katarzyna Z/0209/13 2022
4 20 s 2 39:02.00 WOJTYŁA-SIKORA Barbara KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL II B.D. Z/0438/11 2022 3
5 21 s 2 39:03.54 POWOLNA Żaneta MKS Siechnice 1995 Sen DS II SOBCZYK Tomasz Z/1509/11 2022
6 22 s 2 U23(7) 39:26.73 JABŁOŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS II B.D.
7 23 s 2 39:45.21 ŁUKASIEWICZ Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 1994 Sen SK II B.D. WOSIEK Jacek , Z/4858/11 , 2022
8 24 s 2 40:47.06 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL III ZAJĄC Bartosz Z/1002/11 2022 BEZ
9 25 s 2 40:48.53 FRĄCKOWIAK Marta MKS Siechnice 1998 Sen DS III SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1868/17 2022
10 26 s 2 U23(8) 40:57.32 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2022 3
11 27 s 2 41:06.60 WALCZAK Sylwia KS Prefbet-Sonarol 1991 Sen PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/6623/21 2022
12 28 s 2 41:09.75 KĘDZIA Milena KS AZS UWM Olsztyn 1997 Sen WN III PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0466/13 2022 BEZ
13 29 s 2 41:17.28 ŻUCHOWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1998 Sen LU III B.D. ŚWIERDZEWSKI Damian , Z/14287/21 , 2022
14 30 s 2 41:23.35 NAWRAT Monika KS Prefbet-Sonarol 1988 Sen PD III B.D. Z/1604/20 2022
15 31 s 2 U23(9) 41:59.34 WIERCIOCH Izabela KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU III SOKÓŁ Krzysztof # Z/4288/20 2022
16 32 s 2 42:43.69 SZMIGIEL Klaudia UMKS Nadir Jędrzejów 1996 Sen SK III BARTOSZ Bartłomiej Z/4324/20 2022
17 33 s 2 U23(10) 43:05.34 MORAWSKA Julia MKS Siechnice 2000 U23 DS III SOBCZYK Tomasz Z/0809/20 2022
  s 2 U23 DNF PIETRAS Kinga KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/3399/17 2022
  s 2 U23 DNF WIECZOREK Anna KBKS Radomsko # 2000 U23 LD -- B.D. Z/10113/21 2022
10000 m M
1 1 s 1 28:45.47 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 1989 Sen ZP M KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2022 MM
2 2 s 1 29:04.45 KOZŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom 1998 Sen MZ I TRZOS Leszek Z/0697/15 2022 M
3 3 s 1 29:19.09 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom 1997 Sen MZ I TRZOS Leszek Z/0310/13 2022 1
4 4 s 1 U23(1) 29:33.08 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U23 SK I MIREK Andrzej Z/2504/17 2022 1
5 5 s 1 U23(2) 29:41.29 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U23 MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2022 2
6 6 s 1 29:42.07 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 1991 Sen SL I B.D. B.D. , Z/0420/14 , 2022 1
7 7 s 1 U23(3) 29:46.78 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U23 DS I ADAMEK Marek Z/1124/15 2022 2
8 8 s 1 U23(4) 29:54.51 GOS Mateusz RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ I BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2022 LDK!
9 9 s 1 U23(5) 29:59.51 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 2001 U23 KP I WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2385/16 2022
10 10 s 1 30:04.84 DĄBROWSKI Przemysław KS Prefbet-Sonarol 1989 Sen PD I B.D. Z/2532/11 2022
11 11 s 1 30:24.29 SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo 1997 Sen PM I KRÓL Krzysztof B.D. Z/1061/14 2022 3
12 12 s 1 30:32.19 NOWICKI Sebastian OKL Oborniki 1994 Sen WP II NOWICKI Sebastian Z/0344/13 2022
13 15 s 1 30:49.67 PAWŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom 1993 Sen MZ II TRZOS Leszek Z/4190/11 2022
14 16 s 1 30:51.66 STYPUŁKOWSKI Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 1995 Sen LD II B.D. B.D. Z/0415/13 2022
15 17 s 1 30:58.32 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/0434/13 2022
16 23 s 1 31:34.32 WÓJCIK Michał KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS II WOSIEK Jacek Z/2921/20 2022
17 29 s 1 U23(7) 32:07.35 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/2213/15 2022
  s 1 DNF JARCZOK Bartosz KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL -- JARCZOK Miłosz B.D. Z/0361/15 2022
  s 1 U23 DNF KUCHARSKI Jarosław RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/2174/15 2022
1 13 s 2 30:37.37 ŻYGENDA Krzysztof GKS Żukowo 1997 Sen PM II B.D. KRÓL Krzysztof , Z/1012/17 , 2022
2 14 s 2 30:41.72 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP II DMP GRENDA Jan B.D. Z/0863/15 2022 101
3 20 s 2 31:24.93 NOWAK Łukasz KU AZS UAM Poznań 1988 Sen WP II NOWAK Łukasz Z/3802/11 2022
4 21 s 2 31:26.05 ŚWIERDZEWSKI Damian KS Prefbet-Sonarol 1993 Sen PD II B.D. Z/0247/11 2022
5 22 s 2 31:32.63 MIELEWCZYK Piotr Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1990 Sen MZ II B.D. Z/1198/11 2022
6 24 s 2 31:43.14 GONTARCZYK Rafał RLTL Optima Radom 1989 Sen MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/4024/11 2022
7 25 s 2 31:51.43 NIEMCZYK Mateusz KS Prefbet-Sonarol 1992 Sen PD II B.D. Z/4502/11 2022
8 26 s 2 31:55.33 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice 1991 Sen DS II SOBCZYK Tomasz Z/1703/11 2022
9 27 s 2 31:58.39 WIĘCKOWSKI Łukasz RLTL Optima Radom 1995 Sen MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/2624/20 2022
10 28 s 2 U23(6) 32:04.37 PRZESTRZELSKI Kajetan KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/5610/15 2022
11 30 s 2 32:19.64 WENDLAND Michał MKS Siechnice 1989 Sen DS II B.D. B.D. , Z/3283/11 , 2022
12 31 s 2 32:25.06 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 Sen SL II PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2022
13 33 s 2 32:35.25 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/1189/14 2022 2
14 34 s 2 32:36.83 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS II B.D. WOSIEK Jacek , Z/3276/15 , 2022
15 35 s 2 32:42.45 KOZŁOWICZ Tomasz MKS Siechnice 1992 Sen DS II B.D. Z/2808/22 2022
16 36 s 2 32:43.02 MACHOWSKI Paweł Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1992 Sen MZ II B.D. B.D. , Z/4353/20 , 2022
17 37 s 2 33:14.21 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól 1988 Sen LB III BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2022 3
18 38 s 2 U23(8) 33:15.52 KACZOR Jan WLKS Wrocław 2002 U23 DS III B.D. Z/7696/21 2022 LDK!
19 40 s 2 33:23.29 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team 1995 Sen MA III B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/3015/11 , 2022
  s 2 U23 DNF GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 2002 U23 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0311/16 2022 3
  s 2 U23 DNF BIELAK Miłosz UKS Barnim Goleniów # 2001 U23 ZP -- B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1911/15 , 2022 LDK!
  s 2 U23 DNF TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/5215/15 2022
1 18 s 3 31:19.77 TSCHIRCH Krzysztof KRT Jelenia Góra 1999 Sen DS II B.D. Z/2152/19 2022
2 19 s 3 31:22.51 SZYMANIAK Kamil MKL Toruń # 1990 Sen KP II DMP B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/11430/21 , 2022 85
3 32 s 3 32:29.02 BUCZEK Paweł SPLA Tychy 1992 Sen SL II B.D. Z/0398/11 2022
4 39 s 3 U23(9) 33:18.44 BRUDŁO Piotr WMLKS Pomorze Stargard 2002 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1478/16 2022 BEZ LDK!
5 41 s 3 33:44.23 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 Sen KP III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2022 BEZ
6 42 s 3 U23(10) 33:47.42 KIRSZ Jakub ABiC Jabłonowo Pomorskie 2000 U23 KP III PERSZKE Wiesław Z/2204/20 2022
7 43 s 3 U23(11) 34:07.42 MATUSZCZAK Jakub RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ III TRZOS Leszek Z/2642/20 2022
8 44 s 3 U23(12) 34:09.25 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 2002 U23 MA III JASICZ Ryszard Z/0082/17 2022 4 LDK!
9 45 s 3 34:09.99 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 1997 Sen LB III BIESIADA Ryszard B.D. Z/0439/13 2022
10 46 s 3 U23(13) 34:31.36 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 2001 U23 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna B.D. # Z/5624/18 2022
11 47 s 3 34:35.48 BACHLEDA Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA -- DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2497/19 2022 29
12 48 s 3 34:37.15 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 1989 Sen SL -- B.D. Z/1863/11 2022 3
13 49 s 3 34:49.40 KLATKA Łukasz KRT Jelenia Góra 1999 Sen DS -- B.D. Z/0357/15 2022
14 50 s 3 U23(14) 34:53.57 KUBIAK Kacper MKST Astra Nowa Sól 2000 U23 LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/2272/20 2022
15 51 s 3 35:23.53 MATEUSIAK Radosław KS Prefbet-Sonarol 1998 Sen PD -- B.D. Z/0342/14 2022
  s 3 DNF KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Sen SL -- B.D. B.D. Z/3221/15 2022 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.9328589439392 sekund