Sulejówek 23.04.2022
Starty podczas MP w chodzie na 20 km
Chód 3 km K
1 16:08 r DROZDOWSKA Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL III KOBĘDZA Jan Z/3161/19 2022 LDK!
2 16:13 r WALCZAK Paulina UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP III BIERŁA Dawid Z/0747/18 2022 BEZ
3 16:51 r ŻELAZNA Joanna AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB III WO¬NIAK Agnieszka Z/4390/20 2022 LDK!
4 17:16 r LASEK Amelia LKS Stal Mielec 2008 U16 PK III KULIG Marzena Z/3697/21 2022 LDK!
5 17:20 r KRAWIEC Julia LKS Stal Mielec 2008 U16 PK III KULIG Marzena Z/4608/21 2022 LDK!
6 17:22 r ZIELNIK Maria CMKL Człuchów 2007 U16 PM III BODZIAK Igor BODZIAK Igor , Z/4582/19 , 2022 LDK!
7 17:25 r MACIEJEWSKA Hanna UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/0549/20 2022 LDK!
8 17:34 r GRYNDZIA Wiktoria LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV KULIG Marzena Z/3536/19 2022 LDK!
9 17:39 r GLIŃSKA Zofia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM IV SKALSKI Krzysztof Z/1049/21 2022 LDK!
10 18:00 r WOLDAŃSKA Nadia UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP IV KISIEL Krzysztof # Z/11317/21 2022
11 18:03 r SYCZ Juliana RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ IV STELMASZCZYK Joanna Z/3250/21 2022
12 18:05 r RUDNIK Iga RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ IV MRÓZ Katarzyna Z/4100/21 2022
13 18:32 r PIOTROWSKA Laura MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ IV KOZERA Piotr # Z/0516/21 2022 LDK!
14 18:34 r JASIK Laura CMKL Człuchów 2008 U16 PM IV BODZIAK Igor Z/0506/21 2022 LDK!
15 18:35 r MICHALEC Zofia CMKL Człuchów 2009 U14 PM IV BODZIAK Beata Z/0507/21 2022 LDK!
16 22:15 r GIERASIK Zosia MMKS Gdańsk 2010 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/2289/21 2022 LDK!
17 23:05 r ZIÓŁKOWSKA Maja MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0383/22 2022 LDK!
18 24:52 r NOWAK Samanta MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0380/22 2022 LDK!
Chód 5 km K
1 25:34 r TOMASZEWSKA Paulina UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP II WI¦NIEWSKI Paweł Z/0162/20 2022 LDK!
2 26:35 r WI¦NIEWSKA Emilia UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP II WI¦NIEWSKI Paweł Z/1053/18 2022 3 LDK!
3 27:14 r KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2005 U18 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3058/18 2022 BEZ LDK!
4 27:35 r ZADRˇG Małgorzata OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ III PAWŁOWSKA Maria Z/3466/18 2022 BEZ LDK!
5 27:48 r WALASZEK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL III LAMCH Czesław Z/4182/20 2022 LDK!
6 28:19 r ¦LEDZIŃSKA Martyna UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP III BIERŁA Władysław Z/2816/18 2022 BEZ
7 29:22 r ŁUC Ola MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK III ZIĘBA Julian Z/1510/20 2022 LDK!
8 29:30 r SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL III KOBĘDZA Jan Z/1517/19 2022 LDK!
9 29:58 r ŁA¦ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL III KOBĘDZA Jan Z/2472/20 2022 LDK!
10 31:05 r GÓRNICKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2000/19 2022 LDK!
11 31:34 r KAMIŃSKA Laura UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/0544/20 2022 LDK!
12 31:40 r JANECZEK Amelia WLKS Nowe Iganie 2005 U18 MZ IV GOŁAWSKI Janusz Z/4555/19 2022
13 34:13 r KUCHAREK Ewa WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ -- GOŁAWSKI Janusz # Z/3620/20 2022 LDK!
Chód 10 km K
1 49:49 r ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB I WO¬NIAK Agnieszka Z/2001/18 2022 3 LDK!
2 50:18 r KRZYŻANOWSKA Izabela STS Pomerania Szczecinek 2004 U20 ZP I JUNIEWICZ Andrzej Z/4792/18 2022 5 LDK!
3 55:38 r TOMASIK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0905/18 2022 BEZ
4 56:21 r MORAWCZYŃSKA Jolanta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1968 Masters PK III B.D. Z/4674/19 2022
5 57:02 r MAŁASZEWICZ Julita LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -- KULIG Marzena TORBA Agnieszka Z/0409/18 2022 2 LDK!
6 58:45 r GRINHOLC Iwona RKS Rumia 1975 Masters PM -- GRINHOLC Grzegorz Z/10548/21 2022
7 58:55 r ODZIEMEK Olga UKS 12 Kalisz 2004 U20 WP -- WI¦NIEWSKI Paweł Z/2724/18 2022 BEZ
8 62:26 r KURPIOS Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/3704/18 2022 BEZ LDK!
9 62:31 r KORZENIOWSKA Justyna RK Athletics Warszawa 1974 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/3753/20 2022
10 63:34 r KOLASA Agnieszka RK Athletics Warszawa 1972 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/3861/21 2022
11 71:25 r SADOWSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 1971 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/2721/22 2022
Chód 3 km M
1 18:38 r KORZENIOWSKI Xawery RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/2066/20 2022
2 18:39 r GRINHOLC Wojciech RKS Rumia 2012 U12 PM -- GRINHOLC Grzegorz Z/6320/21 2022 LDK!
3 19:32 r JĘDRZEJEK Mateusz RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/4307/20 2022
Chód 5 km M
1 28:36 r ZMARLAK Oktawian AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U16 PM IV KAŃSKI Ryszard Z/1760/22 2022
Chód 10 km M
1 47:33 r PIECUCH Kamil LKS Stal Mielec 2003 U20 PK I KULIG Marzena Z/1742/17 2022 2
2 47:47 r FREJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK I DUDA Bogusław Z/4116/17 2022 3
3 47:58 r KUKAWKA Mateusz GKS Olimpia Grudzi±dz 2004 U20 KP I PRZYBYŁ Janusz KULIG Marzena # Z/2492/20 2022 LDK!
4 48:20 r LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2003 U20 KP I LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/1037/17 2022 4 LDK!
5 48:26 r GOŁˇBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U18 PK I ZIĘBA Julian Z/4687/18 2022 BEZ LDK!
6 49:02 r WÓJCIK Hubert LKS Stal Mielec 2003 U20 PK I KULIG Marzena Z/3523/19 2022
7 49:27 r GRINHOLC Grzegorz RKS Rumia 1977 Masters PM I B.D. Z/1770/13 2022 2
8 49:48 r IELO Cristian LKS Stal Mielec 2004 U20 PK I KULIG Marzena Z/0411/18 2022 3
9 50:04 r CZERSKI Krzysztof KS Ultra Team ŁódĽ 1980 Masters LD I B.D.
10 50:28 r BARBUŻYŃSKI Dominik KL Lechia Gdańsk 2004 U20 PM I STASIEWICZ Mirosław Z/2702/19 2022
11 51:14 r ŁUC Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U18 PK I ZIĘBA Julian Z/1379/20 2022 LDK!
12 51:17 r WRÓBEL Oskar UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD I URBANIAK Jarosław Z/0369/20 2022
13 52:19 r DROBIK Kacper RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ I KORZENIOWSKI Robert Z/1674/20 2022
14 52:51 r ROSIEWICZ Jan UKS 12 Kalisz 2004 U20 WP I WI¦NIEWSKI Paweł Z/1598/18 2022 3
15 52:55 r MORAWCZYŃSKI Konrad MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1975 Masters PK I B.D. Z/2865/21 2022
16 53:29 r GRUBECKI Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL I LAMCH Czesław Z/4976/18 2022 LDK!
17 58:37 r PRZESTRZELSKI Szymon WLKS Nowe Iganie 2003 U20 MZ I GOŁAWSKA Agnieszka Z/3204/17 2022 3
18 58:54 r ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda 1957 Masters PM I B.D. Z/0002/11 2022 BEZ
19 62:04 r GAWROŃSKI Marek RK Athletics Warszawa 1974 Masters MZ I KORZENIOWSKI Robert Z/6572/21 2022
20 65:19 r KWITA Zbigniew O¦ AZS Poznań 1959 Masters WP I B.D. Z/0156/19 2022
21 66:35 r DZIEWULSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ I GOŁAWSKI Janusz Z/9225/21 2022
22 69:58 r GOŁAWSKI Janusz WLKS Nowe Iganie 1966 Masters MZ I GOŁAWSKI Janusz Z/1785/11 2022 BEZ
23 72:07 r WYŻYWNIAK Jakub WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ I GOŁAWSKI Janusz Z/13137/21 2022
24 73:22 r PRZESTRZELSKI Ernest WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ I KOSIERADZKI Łukasz KOSIERADZKI Łukasz GOŁAWSKI Janusz , Z/12798/21 , 2022 LDK!
25 76:06 r PŁOSKOŃSKI Piotr KBKS Radomsko # 1965 Masters LD I B.D. Z/3881/22 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.51375007629395 sekund