Kraków 30.04.2022
Mityng Otwarcia Sezonu
100 m K
1 1 s 1 12.40 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U18 SL +0.6 II B.D. Z/3394/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 12.76 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.6 III B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK!
3 3 s 1 13.01 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA +0.6 III SKOCZEŃ Marcin Z/2126/18 2022 3
4 4 s 1 13.02 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.6 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2022 BEZ LDK!
5 6 s 1 13.10 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA +0.6 III ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2022 BEZ
6 7 s 1 13.15 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.6 III CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
7 10 s 1 13.25 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +0.6 IV ŁYSEK Tadeusz Z/5153/19 2022
1 8 s 2 13.22 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA +0.1 IV SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK!
2 9 s 2 13.23 BANAŚ Roksana UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA +0.1 IV PERUCKI Wiesław Z/13030/21 2022 LDK!
3 11 s 2 13.35 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA +0.1 IV TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
4 12 s 2 13.43 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +0.1 IV ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
5 14 s 2 13.49 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +0.1 IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
6 17 s 2 13.64 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.1 IV FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
7 21 s 2 13.88 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL +0.1 V B.D. Z/3416/18 2022 BEZ LDK!
1 5 s 3 13.06 STARZYCKA Maja SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.5 III GUJA Marta Z/13945/21 2022 LDK!
2 16 s 3 13.57 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.5 IV CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022
3 19 s 3 13.72 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.5 IV CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
4 23 s 3 13.95 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA +0.5 V PERUCKA Kamila Z/9381/21 2022 LDK!
5 24 s 3 14.04 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.5 V GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
6 25 s 3 14.10 ROMANIAK Izabela UKS bieganie.pl Stryszawa # 2008 U16 MA +0.5 V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5543/22 2022 LDK!
7 27 s 3 14.19 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA +0.5 -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2022 BEZ LDK!
1 22 s 4 13.92 ZAJAS Roksana LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA +1.7 V BULKIEWICZ Jan Z/13803/21 2022
2 26 s 4 14.12 BOBER Karolina SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA +1.7 -- WITKOWSKI Marek Z/8214/21 2022
3 28 s 4 14.24 ŁUKASIK Marta WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +1.7 V GAJ Paulina Z/2751/20 2022 LDK!
4 29 s 4 14.36 BAWOŁ Amelia SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA +1.7 -- WITKOWSKI Marek Z/9395/21 2022
5 30 s 4 14.38 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA +1.7 V SIERKA Ewa Z/13019/21 2022 LDK!
6 31 s 4 14.40 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA +1.7 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2022 5 LDK!
1 20 s 5 13.78 WÓJCIAK Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA +1.6 IV PERUCKI Wiesław # Z/9388/21 2022 LDK!
2 32 s 5 15.16 NABIAŁCZYK Laura MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +1.6 -- ŁYSEK Tadeusz Z/9373/21 2022
3 33 s 5 15.34 KRAWCZYK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA +1.6 -- WÓJCIK Teodor Z/2882/22 2022
4 34 s 5 15.54 CZERWIŃSKA Antonia UKS Lider Siercza 2008 U16 MA +1.6 -- DOBAJ Szymon Z/3169/20 2022
5 35 s 5 15.60 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA +1.6 -- SIERKA Ewa Z/2621/19 2022 LDK!
6 36 s 5 15.73 BANASZAK Hanna KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA +1.6 -- PATER Agnieszka Z/0925/21 2022 LDK!
1 13 s 6 13.44 ORŁOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +1.6 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2037/22 2022
2 15 s 6 13.52 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA +1.6 IV KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2021
3 18 s 6 13.68 SKRZYNIARZ Laura MLUKS Tarnów 2006 U18 MA +1.6 IV GOLEC Bartłomiej Z/0870/22 2022
4 37 s 6 15.77 KONATOWICZ Malwina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +1.6 -- GUJA Marta Z/2125/22 2022 LDK!
5 38 s 6 16.08 PIASECKA Jagoda UKS Lider Siercza 2008 U16 MA +1.6 -- KAMIŃSKA Joanna Z/1287/22 2022 LDK!
1 1 s 7 12.68 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -0.2 II OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2022 LDK!
2 2 s 7 13.51 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -0.2 IV ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
3 3 s 7 13.78 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -0.2 IV CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
4 6 s 7 14.22 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -0.2 V B.D. Z/4665/19 2022 LDK!
5 7 s 7 14.23 NOWAK Maria SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -0.2 V FRĄCZYK Bogusława Z/2996/19 2022 LDK!
6 8 s 7 14.29 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA -0.2 V SIERKA Ewa Z/0364/20 2022 LDK!
7 12 s 7 14.54 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -0.2 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2022
8 14 s 7 14.77 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -0.2 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3411/20 2022
1 5 s 8 14.13 ZAJĄC Daria TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA +1.9 V DOBAJ Szymon Z/3167/20 2022 LDK!
2 9 s 8 14.43 ROMANIAK Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa # 2010 U14 MA +1.9 V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5542/22 2022 LDK!
3 16 s 8 14.85 WOJCIECHOWSKA Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA +1.9 -- PERUCKA Kamila Z/9387/21 2022 LDK!
4 17 s 8 14.95 SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA +1.9 -- GAJ Paulina Z/5001/21 2022 LDK!
5 18 s 8 15.10 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA +1.9 -- ZAGRODZKI Marcin Z/2627/20 2022 LDK!
6 20 s 8 15.19 HAPEK Martyna SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA +1.9 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13663/21 2022
7 23 s 8 15.47 KACZMAREK Julia UKS Lider Siercza 2009 U14 MA +1.9 -- DOBAJ Szymon Z/3166/20 2022 LDK!
1 21 s 9 15.22 PISZ Maja ULKS Lipinki 2009 U14 MA +1.0 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2677/22 2022 LDK!
2 25 s 9 15.73 KAJDA Natalia KS Olkusz 2009 U14 MA +1.0 -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13547/21 2022
3 28 s 9 16.14 WYWIAŁ Lena SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA +1.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2498/21 2022 LDK!
4 32 s 9 16.36 JAJECZNICA Alicja UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA +1.0 -- PERUCKA Kamila Z/1472/22 2022 LDK!
5 34 s 9 16.59 SKAŁKA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U12 MA +1.0 -- PERUCKA Kamila Z/1473/22 2022 LDK!
6 38 s 9 17.30 MALINOWSKA Natalia UKS Lider Siercza 2010 U14 MA +1.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/4850/21 2022 LDK!
7 42 s 9 18.32 DYRCZ Marzena UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA +1.0 -- KRUPA Zdzisław Z/2898/21 2022 LDK!
1 4 s 10 14.00 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA +0.9 V GUJA Marta Z/12838/21 2022 LDK!
2 10 s 10 14.45 TAVARNYTSKA Viktoriia KS Limanowa Forrest 2012 U12 MA +0.9 V TROJANOWSKI Krzysztof Z/3141/22 2022 LDK!
3 11 s 10 14.46 NOWAK Zuzanna KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA +0.9 V TROJANOWSKI Krzysztof Z/2351/20 2022 LDK!
4 13 s 10 14.73 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA +0.9 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2022 LDK!
5 19 s 10 15.17 MILEWSKA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA +0.9 -- SKOCZEŃ Marcin Z/13809/21 2022 LDK!
6 27 s 10 16.02 SZWARC-FITER Jagoda SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA +0.9 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13671/21 2022
7 35 s 10 16.94 PIERON Julia UKS Jedynka Tokarnia 2012 U12 MA +0.9 -- KRUPA Zdzisław Z/0708/22 2022 LDK!
1 15 s 11 14.84 URBAŃSKA Hanna UKS Lider Siercza 2011 U12 MA +1.3 -- KAMIŃSKA Joanna Z/13812/21 2022 LDK!
2 22 s 11 15.29 JUNG Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U14 MA +1.3 -- PERUCKA Kamila Z/9378/21 2022 LDK!
3 24 s 11 15.55 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA +1.3 -- WITKOWSKI Marek Z/9394/21 2022
4 31 s 11 16.35 KOBIAŁKA Malwina UKS Lider Siercza 2011 U12 MA +1.3 -- KAMIŃSKA Joanna Z/2760/22 2022 LDK!
5 39 s 11 17.61 KOŁEK Natalia UKS Lider Siercza 2009 U14 MA +1.3 -- KAMIŃSKA Joanna Z/2413/22 2022 LDK!
6 40 s 11 17.81 KOKOSZKA Magdalena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2013 U12 MA +1.3 -- ZAGRODZKI Marcin Z/3206/22 2022 LDK!
7 41 s 11 18.06 DEMUCHA Emilia SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA +1.3 -- GUJA Marta Z/1940/22 2022 LDK!
1 26 s 12 15.74 SMURZYŃSKA Emma UKS Lider Siercza 2012 U12 MA +1.3 -- KAMIŃSKA Joanna Z/12098/21 2022 LDK!
2 29 s 12 16.20 KOŁEK Aleksandra UKS Lider Siercza 2011 U12 MA +1.3 -- KAMIŃSKA Joanna Z/2412/22 2022 LDK!
3 30 s 12 16.27 DUDEK Alicja SAS AZS AWF Kraków 2012 U12 MA +1.3 -- GUJA Marta Z/4340/21 2022 LDK!
4 33 s 12 16.49 SZUMIEC Nadia SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA +1.3 -- GUJA Marta Z/1939/22 2022 LDK!
5 36 s 12 17.12 CHODUR Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2011 U12 MA +1.3 -- ZAGRODZKI Marcin Z/3208/22 2022 LDK!
6 37 s 12 17.17 PRZYBYSZOWSKA Maja UKS Lider Siercza 2009 U14 MA +1.3 -- KAMIŃSKA Joanna Z/3140/22 2022 LDK!
7 43 s 12 20.79 ZIĘBA Ewelina UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA +1.3 -- KRUPA Zdzisław Z/2901/21 2022 LDK!
150 m K
1 1 s 1 19.65 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 19.69 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
3 3 s 1 19.72 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022
4 4 s 1 19.91 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2022 BEZ LDK!
5 7 s 1 20.85 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
6 9 s 1 21.08 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
1 5 s 2 20.44 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022
2 8 s 2 20.96 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/0877/19 2022 BEZ LDK!
3 12 s 2 21.52 BOBER Karolina SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8214/21 2022
4 22 s 2 22.90 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/2997/19 2022 LDK!
5 26 s 2 23.20 MORAWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3968/20 2022
6 29 s 2 23.92 KONATOWICZ Malwina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/2125/22 2022 LDK!
7 36 s 2 27.11 KOWALCZYK Lucja KS Olkusz 2011 U12 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/3460/20 2022
1 10 s 3 21.13 JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- GAJ Paulina Z/2906/21 2022 LDK!
2 11 s 3 21.46 GONKIEWICZ Joanna UKS Lider Siercza 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/3168/20 2022 LDK!
3 15 s 3 21.86 JASIŃSKA Julia WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- GAJ Paulina Z/2905/21 2022 LDK!
4 20 s 3 22.50 ADAMCZYK Maja KS Olkusz 2008 U16 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/12071/21 2022 LDK!
5 23 s 3 22.92 KIEĆ Hanna WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/13642/21 2022 LDK!
6 25 s 3 23.04 SPILOK Patrycja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/3328/20 2022 LDK!
7 28 s 3 23.58 STAŚKO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin # Z/3613/20 2022 LDK!
8 32 s 3 24.49 PRYSTUPA Agnieszka TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/10916/21 2022 LDK!
1 6 s 4 20.52 DŁUGA Wiktoria WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2587/18 2022
2 13 s 4 21.55 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/4665/19 2022 LDK!
3 19 s 4 22.37 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2022
4 27 s 4 23.32 CZERWIŃSKA Antonia UKS Lider Siercza 2008 U16 MA -- DOBAJ Szymon Z/3169/20 2022
5 31 s 4 24.39 KUŚMIERCZYK Lena SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3682/19 2022 LDK!
6 33 s 4 24.68 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2022
7 34 s 4 25.19 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2022
8 35 s 4 25.95 SZUMIEC Nadia SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/1939/22 2022 LDK!
1 14 s 5 21.85 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3058/18 2022 BEZ LDK!
2 16 s 5 21.97 TĘŻYCKA Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/6455/21 2022 LDK!
3 17 s 5 22.14 CIERNIAK Anna MLUKS Tarnów 2005 U18 MA -- GOLEC Bartłomiej GOLEC Bartłomiej Z/4443/18 2022 BEZ LDK!
4 18 s 5 22.29 DIAKUN Kateryna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/5494/19 2022 LDK!
5 21 s 5 22.55 MAJOS Julia KS Olkusz 2009 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13548/21 2022
6 24 s 5 23.02 ROŻEK Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/13656/21 2022 LDK!
7 30 s 5 24.31 KACZMAREK Julia UKS Lider Siercza 2009 U14 MA -- DOBAJ Szymon Z/3166/20 2022 LDK!
8 37 s 5 29.22 DEMUCHA Emilia SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/1940/22 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 41.97 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1866/16 2022
2 2 s 1 42.33 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 42.50 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2022 BEZ
4 5 s 1 43.77 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA III TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
5 6 s 1 44.28 DĄBROWSKA Łucja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA III GAJ Paulina Z/4998/21 2022 LDK!
6 7 s 1 44.59 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/5153/19 2022
1 4 s 2 43.43 BANAŚ Roksana UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA III PERUCKI Wiesław Z/13030/21 2022 LDK!
2 9 s 2 44.91 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/2629/20 2022 LDK!
3 10 s 2 45.64 SIKORA Agnieszka ULKS Lipinki 2003 U20 MA -- WOJNA Anna ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3016/16 2022 BEZ LDK!
4 11 s 2 46.12 ROMANIAK Izabela UKS bieganie.pl Stryszawa # 2008 U16 MA IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5543/22 2022 LDK!
5 13 s 2 46.30 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA IV GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
6 15 s 2 47.18 HEJMO Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA V KUBICZ Wojciech Z/11343/21 2022
1 8 s 3 44.81 WÓJCIAK Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- PERUCKI Wiesław # Z/9388/21 2022 LDK!
2 12 s 3 46.26 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
3 16 s 3 47.28 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA V WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2022 LDK!
4 21 s 3 48.91 DIAKUN Kateryna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/5494/19 2022 LDK!
5 22 s 3 48.96 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3058/18 2022 BEZ LDK!
6 24 s 3 49.25 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2022 BEZ LDK!
7 25 s 3 50.36 ADAMCZYK Maja KS Olkusz 2008 U16 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/12071/21 2022 LDK!
1 17 s 4 48.02 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V GAJ Paulina Z/2749/20 2022 LDK!
2 18 s 4 48.41 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA V SIERKA Ewa Z/13019/21 2022 LDK!
3 19 s 4 48.60 ANTOLAK Kinga UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1662/18 2022 LDK!
4 23 s 4 49.17 PIĄTKOWSKA Karolina UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7690/21 2022
5 26 s 4 50.41 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2632/20 2022 LDK!
6 28 s 4 50.81 KRAWCZYK Maria KS Olkusz 2008 U16 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/4103/19 2022
1 14 s 5 47.00 STASIAK Magdalena WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V B.D. Z/2118/22 2022
2 20 s 5 48.65 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2750/20 2022 LDK!
3 27 s 5 50.50 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/2997/19 2022 LDK!
4 29 s 5 53.10 KOPERSKA Natalia LUKS Tytan Ropa 2008 U16 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/6484/21 2022 LDK!
5 30 s 5 54.68 STAŚKO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin # Z/3613/20 2022 LDK!
6 31 s 5 58.11 BANASZAK Hanna KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA -- PATER Agnieszka Z/0925/21 2022 LDK!
1 1 s 6 44.72 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
2 2 s 6 45.56 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA IV SIERKA Ewa Z/0364/20 2022 LDK!
3 3 s 6 46.19 ZAJĄC Daria TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA IV DOBAJ Szymon Z/3167/20 2022 LDK!
4 5 s 6 47.97 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA V GAJ Paulina Z/2916/21 2022 LDK!
5 6 s 6 48.39 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA V MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2022
6 10 s 6 49.37 ROMANIAK Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa # 2010 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5542/22 2022 LDK!
7 11 s 6 49.81 SPILOK Patrycja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/3328/20 2022 LDK!
8 12 s 6 50.95 MORAWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3968/20 2022
1 4 s 7 47.28 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA V GUJA Marta Z/12838/21 2022 LDK!
2 7 s 7 48.65 NOWAK Zuzanna KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2351/20 2022 LDK!
3 8 s 7 49.14 MAJOS Julia KS Olkusz 2009 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13548/21 2022
4 14 s 7 52.13 SMOŁUCH Inez KS Olkusz 2009 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/3459/20 2022
5 15 s 7 52.16 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2627/20 2022 LDK!
6 16 s 7 52.22 PACŁAWSKA Aleksandra KS Victoria Trzebinia 2010 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/9516/21 2022 LDK!
7 18 s 7 54.24 TALAGA Julia KS Olkusz 2010 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/12069/21 2022
8 20 s 7 56.53 PAJĄK Martyna WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -- GAJ Paulina Z/2913/21 2022 LDK!
1 9 s 8 49.22 SADOWSKA Magda WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2915/21 2022 LDK!
2 19 s 8 55.47 KUŚMIERCZYK Lena SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3682/19 2022 LDK!
3 21 s 8 57.91 DRĄG Aleksandra LUKS Tytan Ropa 2009 U14 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/3290/22 2022
4 22 s 8 59.42 ZIĘBA Paulina UKS Jedynka Tokarnia 2011 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1905/20 2022 LDK!
5 24 s 8 61.38 DUDEK Alicja SAS AZS AWF Kraków 2012 U12 MA -- GUJA Marta Z/4340/21 2022 LDK!
6 27 s 8 61.61 CURYŁO Magdalena KS Olkusz 2009 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13544/21 2022
7 32 s 8 68.02 BRÓG Antonina KS Olkusz 2013 U12 MA -- KALEMBKA Kamil Z/13546/21 2022 LDK!
8 36 s 8 72.83 ZIĘBA Ewelina UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2901/21 2022 LDK!
1 13 s 9 51.14 LAMPA Karolina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2010 U14 MA -- KUBICZ Wojciech # Z/3197/22 2022
2 17 s 9 53.22 PISZ Maja ULKS Lipinki 2009 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2677/22 2022 LDK!
3 28 s 9 62.15 ŚWIDER Lena UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/13911/21 2022 LDK!
4 29 s 9 63.69 RZESZÓTKO Zofia KS Victoria Trzebinia 2011 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/3379/22 2022 LDK!
5 31 s 9 66.17 DYRCZ Marzena UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2898/21 2022 LDK!
6 34 s 9 69.62 BARTOSIK Maja KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA -- PATER Agnieszka Z/0937/21 2022 LDK!
1 23 s 10 60.18 CHODUR Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2011 U12 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3208/22 2022 LDK!
2 25 s 10 61.48 SMAGA Barbara KS Limanowa Forrest 2013 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2649/22 2022 LDK!
3 26 s 10 61.55 KWIATKOWSKA Laura Krakowska Akademia Lekkoatletyki 2012 U12 MA -- ZAJĄC Bartosz Z/13808/21 2022
4 30 s 10 63.84 KOKOSZKA Magdalena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2013 U12 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3206/22 2022 LDK!
5 33 s 10 69.36 PIERON Julia UKS Jedynka Tokarnia 2012 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/0708/22 2022 LDK!
6 35 s 10 70.16 MAŁYSA Zuzanna KS Olkusz 2015 U12 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13545/21 2022
  12 s 10 DQ TAVARNYTSKA Viktoriia KS Limanowa Forrest 2012 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/3141/22 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:35.27 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2022 LDK!
2 2 s 1 1:40.25 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- B.D. MIREK Wacław , Z/2171/17 , 2022 LDK!
3 3 s 1 1:43.75 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- GIZA Maciej Z/5229/18 2022 LDK!
4 4 s 1 1:44.66 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/2629/20 2022 LDK!
5 5 s 1 1:45.75 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2022
6 7 s 1 1:47.57 MARCINIAK Marta UKS Lider Siercza 2006 U18 MA -- DOBAJ Szymon Z/4041/20 2022 LDK!
7 8 s 1 1:48.04 SIKORA Agnieszka ULKS Lipinki 2003 U20 MA -- WOJNA Anna ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3016/16 2022 BEZ LDK!
8 9 s 1 1:50.82 ULIDOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/7789/21 2022
9 11 s 1 1:51.76 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2022 BEZ LDK!
10 12 s 1 1:52.57 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 2008 U16 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2584/18 2022 BEZ
11 14 s 1 1:53.39 STOCH Zofia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/6454/21 2022 LDK!
1 6 s 2 1:46.36 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2022 LDK!
2 10 s 2 1:51.17 SOTER Kinga LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/1538/22 2022
3 13 s 2 1:52.86 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2632/20 2022 LDK!
4 15 s 2 1:55.68 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/6458/21 2022 LDK!
5 16 s 2 1:59.20 JUREK Amelia SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA -- WITKOWSKI Marek Z/1112/22 2022
6 17 s 2 1:59.50 ZAJĄC Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/13060/21 2022
7 18 s 2 2:00.62 KIEŁB Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/20 2021
8 19 s 2 2:00.74 HALOTA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA -- KUBICZ Wojciech # Z/3198/22 2022
9 20 s 2 2:02.19 KUREK Hanna KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/3994/20 2022
10 21 s 2 2:08.89 KOPA Emilia UKS Kusy Bukowno 2008 U16 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/3697/20 2022
1 1 s 3 1:48.33 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA V GIZA Karolina Z/3448/21 2022
2 2 s 3 1:48.34 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA V GIZA Maciej Z/11607/21 2022 LDK!
3 3 s 3 1:49.86 MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA V GAJ Paulina Z/2912/21 2022 LDK!
4 4 s 3 1:53.30 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2582/18 2022 BEZ
5 6 s 3 1:55.72 KĘDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/2523/21 2022
6 7 s 3 1:56.34 OPIELA Zofia KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2349/20 2022 LDK!
7 9 s 3 2:01.17 BABIŚ Gabriela ULKS Lipinki 2010 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/13849/21 2022 LDK!
8 11 s 3 2:06.14 KRÓWKA Julia UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/2188/21 2022 LDK!
9 13 s 3 2:10.09 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2022 LDK!
1 5 s 4 1:54.67 WĄSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2022
2 8 s 4 1:59.39 WAJDA Nikola LUKS Tytan Ropa 2010 U14 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/9400/21 2022 LDK!
3 10 s 4 2:04.59 DRĄG Aleksandra LUKS Tytan Ropa 2009 U14 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/3290/22 2022
4 12 s 4 2:07.54 KOBIAŁKA Malwina UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/2760/22 2022 LDK!
5 14 s 4 2:12.46 ZAGÓRSKA Amelia LUKS Tytan Ropa 2011 U12 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/9401/21 2022
6 15 s 4 2:14.00 KOŁEK Aleksandra UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/2412/22 2022 LDK!
7 16 s 4 2:16.55 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9394/21 2022
8 17 s 4 2:17.02 URBAŃSKA Hanna UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/13812/21 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:03.47 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U20 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3915/16 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:14.70 SZYMAŃSKA Dominika KKL Stal Stalowa Wola 2002 U23 PK -- MOMOT Krzysztof B.D. Z/6559/15 2022
3 3 s 1 3:17.24 OPIELA Katarzyna KS Limanowa Forrest 2007 U16 MA IV TROJANOWSKI Krzysztof Z/1974/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:18.19 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 2006 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1974/19 2022 LDK!
5 5 s 1 3:18.32 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA IV GIZA Karolina Z/5059/19 2022 LDK!
6 6 s 1 3:34.32 BELCZYK Marzena ULKS Lipinki 2002 U23 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3017/16 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 3:48.85 STECZEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2007 U16 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8223/21 2022
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2022 LDK!
2 2 f 1 1.55 KOCHANOWSKA Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA III SKOCZEŃ Marcin Z/14801/21 2022 LDK!
3 3 f 1 1.50 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3432/19 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 1.40 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK!
5 5 f 1 1.25 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2022
1 1 f 2 1.25 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2022
1 1 f 2 1.25 WOJCIECHOWSKA Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/9387/21 2022 LDK!
3 3 f 2 1.20 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2022
4 4 f 2 1.15 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2022
5 5 f 2 1.10 SZWARC-FITER Jagoda SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13671/21 2022
6 6 f 2 1.05 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2022
W dal K
1 1 f 1 5.40 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -1.2 II B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK!
2 2 f 1 5.24 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -2.6 III ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
3 3 f 1 4.90 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA -0.5 IV SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 4.89 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.4 IV FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 4.62 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA -0.7 V PERUCKA Kamila Z/9381/21 2022 LDK!
6 6 f 1 4.43 BAWOŁ Amelia SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA -1.0 -- WITKOWSKI Marek Z/9395/21 2022
7 7 f 1 4.26 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.8 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2022
8 8 f 1 4.09 NABIAŁCZYK Laura MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -0.4 -- ŁYSEK Tadeusz Z/9373/21 2022
9 9 f 1 3.95 ZĘBALA Laura WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.8 -- GAJ Paulina Z/7475/21 2022 LDK!
10 10 f 1 3.77 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +0.6 -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2022 LDK!
  f 1 NM ORŁOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2037/22 2022
  f 1 NM ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2126/18 2022 3
W dal strefa K
1 1 f 1 4.94 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
2 2 f 1 4.81 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/0877/19 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 4.40 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2022
4 4 f 1 4.15 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2022
5 5 f 1 4.05 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2022 LDK!
6 6 f 1 4.03 MILEWSKA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/13809/21 2022 LDK!
7 7 f 1 4.00 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2022
8 8 f 1 3.93 HAPEK Martyna SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13663/21 2022
9 9 f 1 3.88 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2022
10 10 f 1 3.81 KRÓWKA Julia UKS Lider Siercza 2011 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna # Z/2188/21 2022 LDK!
11 11 f 1 3.78 WAJDA Nikola LUKS Tytan Ropa 2010 U14 MA 0.0 -- GÓRSKI Andrzej Z/9400/21 2022 LDK!
12 12 f 1 3.68 KMAK Katarzyna LUKS Tytan Ropa 2010 U14 MA 0.0 -- GÓRSKI Andrzej Z/9397/21 2022 LDK!
13 13 f 1 3.54 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/9394/21 2022
14 14 f 1 3.46 WYWIAŁ Lena SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2498/21 2022 LDK!
15 15 f 1 3.14 NIEZABITOWSKA Wiktoria UKS Romer Rabka-Zdrój 2012 U12 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila Z/13842/21 2022 LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 9.06 KAJDA Natalia KS Olkusz 2009 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13547/21 2022
2 2 f 1 7.40 SZAFRAŃSKA Maja SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3963/20 2022
3 3 f 1 7.33 KOŁEK Natalia UKS Lider Siercza 2009 U14 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/2413/22 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.32 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022
2 2 f 1 10.56 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/4243/19 2022
3 3 f 1 8.35 PTASZEK Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3253/22 2022
4 4 f 1 7.85 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2575/18 2022 BEZ
5 5 f 1 7.62 SALWA Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8015/21 2022 LDK!
6 6 f 1 6.61 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
7 7 f 1 6.49 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 6.21 KUBICZ Marcelina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13277/21 2022
9 9 f 1 4.82 PIASECKA Jagoda UKS Lider Siercza 2008 U16 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/1287/22 2022 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 9.94 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK!
2 2 f 1 7.24 GORYCZKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2004 U20 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/5607/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 7.14 CZERWIŃSKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2004 U20 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/5609/18 2022 BEZ LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 25.29 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL V B.D. Z/3416/18 2022 BEZ LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 33.48 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK!
2 2 f 1 24.66 POSZWA Patrycja KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- MUNIAK Michał Z/1270/15 2022
Oszczep (500) K
1 1 f 1 42.55 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA II MICHNIAK Jan Z/4243/19 2022
2 2 f 1 40.88 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK!
3 3 f 1 40.10 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022
4 4 f 1 34.57 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/2575/18 2022 BEZ
5 5 f 1 32.14 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2022
6 6 f 1 30.31 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2022 LDK!
7 7 f 1 24.45 KUBICZ Marcelina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13277/21 2022
Oszczep (600) K
1 1 f 1 32.95 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U20 MA IV B.D. Z/1678/17 2022 4 LDK!
2 2 f 1 31.75 ŚLIWA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2001 U23 MA -- MICHNIAK Jan Z/3737/16 2022
3 3 f 1 31.64 SROKA Natalia WKS Wawel Kraków 2001 U23 MA -- MICHNIAK Jan B.D. Z/1209/16 2022
4 4 f 1 24.65 CZERWIŃSKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2004 U20 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/5609/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 15.54 GORYCZKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2004 U20 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/5607/18 2022 BEZ LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.08 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA +0.9 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2022
2 2 s 1 11.56 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.9 III MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK!
3 3 s 1 11.64 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.9 III GUJA Marta Z/5151/19 2022 LDK!
4 4 s 1 11.67 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL +0.9 III B.D. Z/3163/19 2022 LDK!
5 7 s 1 12.14 KUTA Mateusz MLUKS Tarnów 2007 U16 MA +0.9 IV GOLEC Bartłomiej Z/2995/20 2022
6 10 s 1 12.55 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 2003 U20 MA +0.9 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4809/18 2022 4 LDK!
7 14 s 1 13.02 ALBINIAK Leszek UKS Gminy Brzeszcze 1971 Masters MA +0.9 -- B.D. WŁODARCZYK Mirosław , Z/2708/22 , 2022
1 6 s 2 12.11 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA +1.1 -- WÓJCIK Teodor Z/13737/21 2022
2 8 s 2 12.15 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA +1.1 IV ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
3 11 s 2 12.66 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +1.1 V GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
4 15 s 2 13.26 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +1.1 -- GUJA Marta Z/3998/20 2022 LDK!
5 16 s 2 13.29 WÓJCIK Daniel ULKS Lipinki 2008 U16 MA +1.1 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4047/20 2022 LDK!
6 17 s 2 13.67 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +1.1 -- GUJA Marta Z/3956/20 2022 LDK!
7 19 s 2 14.26 LEŚNIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 2008 U16 MA +1.1 -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2022 LDK!
1 5 s 3 11.92 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +2.1 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2022
2 9 s 3 12.36 MLEKODAJ Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U20 MA +2.1 -- PERUCKI Wiesław Z/13063/21 2022
3 12 s 3 12.84 MATUSZYK Jakub LUKS Tytan Ropa 2007 U16 MA +2.1 -- GÓRSKI Andrzej Z/3291/22 2022
4 13 s 3 12.92 OKAEVICH Andrii KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +2.1 -- ZAPART Stanisław Z/4839/22 2022
5 18 s 3 13.71 TEKIELAK Michał KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA +2.1 -- SIERKA Ewa Z/13531/21 2022 LDK!
1 1 s 4 12.52 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +1.2 V GUJA Marta Z/3958/20 2022 LDK!
2 2 s 4 14.02 CZECH Tymon WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA +1.2 -- CZYŻ Radosław Z/10922/21 2022
3 13 s 4 15.37 WNĘK Dawid UKS Jedynka Tokarnia 2010 U14 MA +1.2 -- KRUPA Zdzisław Z/12609/21 2022 LDK!
4 18 s 4 16.16 SALAWA Kasjan UKS Lider Siercza 2012 U12 MA +1.2 -- KAMIŃSKA Joanna Z/13813/21 2022 LDK!
5 23 s 4 16.68 ZIĘBA Maciej UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA +1.2 -- KRUPA Zdzisław Z/1747/20 2022 LDK!
6 24 s 4 17.20 LEŚNIAK Tomasz UKS Jedynka Tokarnia 2010 U14 MA +1.2 -- KRUPA Zdzisław Z/4994/21 2022 LDK!
7 26 s 4 17.45 KRÓL Gustaw UKS Lider Siercza 2011 U12 MA +1.2 -- KAMIŃSKA Joanna Z/9014/21 2022 LDK!
1 3 s 5 14.53 SIUTA Borys LUKS Tytan Ropa 2010 U14 MA +1.2 -- GÓRSKI Andrzej Z/6480/21 2022 LDK!
2 4 s 5 14.69 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 2010 U14 MA +1.2 -- PATER Agnieszka B.D. Z/5055/18 2022 LDK!
3 16 s 5 15.85 KONATOWICZ Mikołaj SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA +1.2 -- GUJA Marta
4 20 s 5 16.51 SWOSZOWSKI Adam SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA +1.2 -- GUJA Marta Z/9009/21 2022 LDK!
5 21 s 5 16.56 KOCHMAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA +1.2 -- GUJA Marta Z/13800/21 2022 LDK!
6 25 s 5 17.20 JĘDROCHA Konrad UKS Jedynka Tokarnia 2012 U12 MA +1.2 -- KRUPA Zdzisław Z/1906/20 2022 LDK!
7 27 s 5 17.71 PTAK Franciszek UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA +1.2 -- KRUPA Zdzisław Z/2899/21 2022 LDK!
1 6 s 6 14.84 FIJAŁKOWSKI Michał SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA +0.2 -- GUJA Marta Z/2494/21 2022 LDK!
2 8 s 6 15.18 DOHNALIK Kacper SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA +0.2 -- GUJA Marta Z/13973/21 2022 LDK!
3 9 s 6 15.18 JUSZCZYK Cyprian TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA +0.2 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2590/22 2022 LDK!
4 14 s 6 15.56 SUŚNIAK Filip SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA +0.2 -- GUJA Marta Z/12837/21 2022 LDK!
5 19 s 6 16.51 INDYKA Jan WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA +0.2 -- GUJA Marta LDK!
6 28 s 6 18.93 DRONSZCZYK Zbigniew UKS Lider Siercza 2012 U12 MA +0.2 -- KAMIŃSKA Joanna Z/3483/21 2022 LDK!
1 5 s 7 14.73 MISZKIEL Hubert TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -0.4 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2588/22 2022 LDK!
2 7 s 7 15.05 BARAN Wiktor SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -0.4 -- GUJA Marta Z/13645/21 2022 LDK!
3 10 s 7 15.23 LEWANDOWSKI Filip UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -0.4 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2520/21 2022 LDK!
4 12 s 7 15.37 KRZYŚCIAK Robert SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA -0.4 -- GUJA Marta Z/13915/21 2022 LDK!
5 11 s 7 15.37 ZĄBCZYK Paweł SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -0.4 -- GUJA Marta Z/3038/21 2022 LDK!
6 15 s 7 15.68 GAWROŃSKI Krystian SKS Kusy Kraków # 2011 U12 MA -0.4 -- GUJA Marta Z/5649/22 2022
7 17 s 7 16.08 ZAŁUSKA Marcin UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -0.4 -- B.D. Z/13910/21 2022
8 22 s 7 16.59 GROMKO Dawid SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA -0.4 -- GUJA Marta Z/9003/21 2022 LDK!
150 m M
1 1 s 1 16.18 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 16.25 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 16.80 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA -- B.D. CZYŻ Radosław B.D. , Z/0056/13 , 2022
4 4 s 1 16.92 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -- CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0021/16 2022 LDK!
5 5 s 1 17.26 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
6 8 s 1 17.94 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- CZYŻ Radosław # Z/4108/19 2022 LDK!
7 20 s 1 22.11 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/2283/20 2022 LDK!
1 6 s 2 17.44 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- GUJA Marta Z/5151/19 2022 LDK!
2 9 s 2 17.95 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2022
3 12 s 2 18.71 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2022
4 13 s 2 18.85 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
5 14 s 2 19.06 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
6 15 s 2 19.17 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2022
7 16 s 2 19.59 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/3141/20 2022
1 18 s 3 21.37 CZECH Tymon WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/10922/21 2022
2 19 s 3 21.52 MIRCZAK Marcin KS Olkusz 2009 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13855/21 2022
3 21 s 3 22.43 SIEJKA Bartłomiej KS Olkusz 2010 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/12070/21 2022
4 24 s 3 22.63 SIUTA Borys LUKS Tytan Ropa 2010 U14 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/6480/21 2022 LDK!
5 25 s 3 22.94 BUGAJ Michał WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2903/21 2022 LDK!
6 27 s 3 23.32 DOLEZY Kuba KS Olkusz 2010 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/12073/21 2022
7 28 s 3 23.34 KRZYŚCIAK Robert SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13915/21 2022 LDK!
8 35 s 3 26.15 GROMKO Dawid SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA -- GUJA Marta Z/9003/21 2022 LDK!
1 7 s 4 17.58 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- B.D. Z/3163/19 2022 LDK!
2 11 s 4 18.21 HLADYLCHENKO Mykyta KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3690/22 2022
3 22 s 4 22.53 BARAN Wiktor SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13645/21 2022 LDK!
4 29 s 4 23.42 DOHNALIK Kacper SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13973/21 2022 LDK!
5 32 s 4 24.74 SUŚNIAK Filip SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/12837/21 2022 LDK!
6 34 s 4 25.75 KONATOWICZ Mikołaj SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta
1 10 s 5 18.02 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL -- B.D. Z/3404/18 2022 BEZ LDK!
2 17 s 5 21.18 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2911/21 2022 LDK!
3 23 s 5 22.59 FIJAŁKOWSKI Michał SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/2494/21 2022 LDK!
4 26 s 5 23.14 GAWROŃSKI Krystian SKS Kusy Kraków # 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/5649/22 2022
5 30 s 5 23.89 ZĄBCZYK Paweł SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/3038/21 2022 LDK!
6 31 s 5 24.40 RUS Alex UKS Kusy Bukowno 2010 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/13816/21 2022
7 33 s 5 24.96 KOCHMAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13800/21 2022 LDK!
8 36 s 5 27.47 SWOSZOWSKI Adam SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/9009/21 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 33.99 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 34.46 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA -- B.D. CZYŻ Radosław B.D. , Z/0056/13 , 2022
3 3 s 1 35.30 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -- CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0021/16 2022 LDK!
4 4 s 1 37.36 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK!
5 5 s 1 37.43 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA II CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
6 6 s 1 37.48 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- CZYŻ Radosław # Z/4108/19 2022 LDK!
1 7 s 2 38.74 KUTA Mateusz MLUKS Tarnów 2007 U16 MA III GOLEC Bartłomiej Z/2995/20 2022
2 8 s 2 39.99 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA IV CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
3 10 s 2 40.84 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA V CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
1 9 s 3 40.81 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
2 12 s 3 43.23 GÓŹDZ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- LDK!
3 13 s 3 44.20 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3956/20 2022 LDK!
4 14 s 3 44.23 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3998/20 2022 LDK!
5 16 s 3 45.42 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2748/20 2022 LDK!
6 19 s 3 46.85 WÓJCIK Daniel ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4047/20 2022 LDK!
7 21 s 3 47.82 LEŚNIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 2008 U16 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2022 LDK!
1 11 s 4 42.66 MLEKODAJ Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/13063/21 2022
2 15 s 4 45.01 PTASZEK Leon WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3873/19 2022 LDK!
3 17 s 4 45.76 MATUSZYK Jakub LUKS Tytan Ropa 2007 U16 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/3291/22 2022
4 18 s 4 46.55 WIECZOREK Bartłomiej ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2676/22 2022 LDK!
5 20 s 4 46.99 TEKIELAK Michał KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -- SIERKA Ewa Z/13531/21 2022 LDK!
1 1 s 5 41.01 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA V CZYŻ Radosław Z/5496/19 2022
2 2 s 5 41.84 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA V GUJA Marta Z/3958/20 2022 LDK!
3 4 s 5 49.88 WNĘK Dawid UKS Jedynka Tokarnia 2010 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/12609/21 2022 LDK!
4 6 s 5 50.33 MIRCZAK Marcin KS Olkusz 2009 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13855/21 2022
5 7 s 5 51.62 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8014/21 2022 BEZ LDK!
6 8 s 5 51.99 SIEJKA Bartłomiej KS Olkusz 2010 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/12070/21 2022
1 9 s 6 53.46 PATRZYK Arkadiusz ULKS Lipinki 2009 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/13879/21 2022 LDK!
2 11 s 6 55.93 ZIĘBA Maciej UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1747/20 2022 LDK!
3 12 s 6 59.41 LEŚNIAK Tomasz UKS Jedynka Tokarnia 2010 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/4994/21 2022 LDK!
4 14 s 6 62.47 JĘDROCHA Konrad UKS Jedynka Tokarnia 2012 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1906/20 2022 LDK!
5 15 s 6 63.86 PTAK Franciszek UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2899/21 2022 LDK!
6 16 s 6 64.03 WĄS Michał KS Olkusz 2013 U12 MA -- KALEMBKA Kamil Z/2612/22 2022 LDK!
1 3 s 7 48.45 PULCHNY Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/13850/21 2022 LDK!
2 5 s 7 50.21 ŚWIĄTEK Filip ULKS Lipinki 2009 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2675/22 2022 LDK!
3 10 s 7 55.11 WALCZYK Kamil LUKS Tytan Ropa 2009 U14 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/6473/21 2022 LDK!
4 13 s 7 59.55 ŁAPCIK Piotr KS Victoria Trzebinia 2011 U12 MA -- PATER Agnieszka Z/0490/22 2022 LDK!
5 17 s 7 66.51 TYLKOWSKI Franciszek KS Olkusz 2013 U12 MA -- KALEMBKA Kamil Z/2611/22 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:29.56 CZUBAŁA Karol KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- CHRYCZYK Katarzyna B.D. Z/3192/20 2022
2 2 s 1 1:39.39 STEFAŃSKI Maks KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V CHRYCZYK Katarzyna Z/1535/22 2022
3 3 s 1 1:41.35 DRYNDA Bartosz UKS Kusy Bukowno 2007 U16 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2307/19 2022
4 4 s 1 1:44.26 KUBLA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2880/22 2022
5 5 s 1 1:44.63 PTASZEK Leon WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3873/19 2022 LDK!
6 6 s 1 1:47.06 ANDRZEJEWSKI Kacper KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/2493/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:50.85 WIECZOREK Bartłomiej ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2676/22 2022 LDK!
  s 1 DNF CZACHOWSKI Dominik LKS Brzezina Osiek 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3138/22 2022
1 2 s 2 1:51.02 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2444/19 2022
2 5 s 2 1:51.96 WOJDOWSKI Marek TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3449/21 2022
3 6 s 2 1:52.63 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3499/19 2022 LDK!
4 7 s 2 1:53.26 ZABROCKI Kuba UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/3212/20 2022
5 9 s 2 1:54.14 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8014/21 2022 BEZ LDK!
6 11 s 2 1:56.90 BRÓG Michał KS Olkusz 2010 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/4832/19 2022
7 12 s 2 1:57.89 DOLEZY Kuba KS Olkusz 2010 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/12073/21 2022
1 1 s 3 1:48.59 ŚWIĄTEK Filip ULKS Lipinki 2009 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2675/22 2022 LDK!
2 3 s 3 1:51.34 DEĆ Hubert LUKS Tytan Ropa 2009 U14 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/9398/21 2022
3 4 s 3 1:51.81 KONARCZAK Bartłomiej LKS Brzezina Osiek 2009 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/1539/22 2022
4 8 s 3 1:53.49 CEBULA Franciszek UKS Lider Siercza 2009 U14 MA -- DOBAJ Szymon Z/7935/21 2022 LDK!
5 10 s 3 1:54.92 SMOROŃSKI Patryk KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- ZIĘBA Jakub Z/2681/22 2022
6 13 s 3 2:01.15 TROJANOWSKI Maciej KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1975/20 2022 LDK!
7 14 s 3 2:02.83 SIUTA Jakub LUKS Tytan Ropa 2010 U14 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/6469/21 2022 LDK!
8 15 s 3 2:05.44 DRONSZCZYK Stanisław UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/3487/21 2022 LDK!
9 16 s 3 2:07.56 KIEĆ Krzysztof WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2909/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:37.08 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- GIZA Andrzej MIREK Wacław , Z/0074/17 , 2022 LDK!
2 2 s 1 2:39.92 FORYŚ Mateusz Kraków Athletics Team 2004 U20 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/4584/17 2021 LDK!
3 3 s 1 2:40.71 MACIĄŻKA Jakub KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- GIZA Maciej Z/3091/19 2022 LDK!
4 4 s 1 2:43.05 KACZMARCZYK Seweryn KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/13564/21 2022
5 5 s 1 2:45.76 PIWOWARCZYK Dominik UKS Lider Siercza 1988 Sen MA -- B.D. Z/2166/19 2022
6 6 s 1 2:46.42 GRABARZ Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2022 LDK!
7 7 s 1 2:48.24 SZAL Piotr UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/13062/21 2022
8 8 s 1 2:49.39 BOGDAŃSKI Kacper KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/1046/18 2022
9 9 s 1 2:49.72 KĘDZIOR Krzysztof WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA -- MICHNIAK Jan Z/3271/20 2022
10 10 s 1 2:50.92 DRONSZCZYK Piotr UKS Lider Siercza 1982 Masters MA -- B.D. Z/3582/21 2022
11 11 s 1 2:55.59 KOWALIK Norbert MLUKS Tarnów 2007 U16 MA V GOLEC Bartłomiej Z/3407/20 2022 LDK!
12 12 s 1 2:57.13 NOSAL Karol SKL Sucha Beskidzka 2005 U18 MA -- WITKOWSKI Marek Z/3245/22 2022
13 13 s 1 3:14.58 KALICKI Daniel UKS Lider Siercza 1990 Sen MA -- B.D. Z/8039/21 2022
14 14 s 1 3:19.45 KUDŁAWIEC Wojciech LUKS Tytan Ropa 2007 U16 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/6465/21 2022 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.90 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA III SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 1.85 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA III SKOCZEŃ Marcin Z/3496/19 2022
3 3 f 1 1.70 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 1.40 TRACZYK Radosław UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1507/22 2022
5 5 f 1 1.35 MLECZKO Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/2589/22 2022 LDK!
1 1 f 2 1.35 PATRZYK Arkadiusz ULKS Lipinki 2009 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/13879/21 2022 LDK!
2 2 f 2 1.30 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/5155/19 2022
3 3 f 2 1.25 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 2010 U14 MA -- PATER Agnieszka B.D. Z/5055/18 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.05 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA -2.4 IV ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
2 2 f 1 5.33 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -1.7 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 4.78 ALBINIAK Leszek UKS Gminy Brzeszcze 1971 Masters MA -0.6 -- B.D. WŁODARCZYK Mirosław , Z/2708/22 , 2022
4 4 f 1 4.51 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 1959 Masters MA -1.6 -- B.D. Z/14448/21 2022
W dal strefa M
1 1 f 1 4.96 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/5155/19 2022
2 2 f 1 4.68 KLIMKIEWICZ Łukasz KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA 0.0 -- SIERKA Ewa Z/13906/21 2022 LDK!
3 3 f 1 4.50 MISZKIEL Hubert TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2588/22 2022 LDK!
4 4 f 1 4.04 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 2010 U14 MA 0.0 -- PATER Agnieszka B.D. Z/5055/18 2022 LDK!
5 5 f 1 4.00 JUSZCZYK Cyprian TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2590/22 2022 LDK!
6 6 f 1 3.84 SOJKA Karol UKS Lider Siercza 2010 U14 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna # Z/13717/21 2022 LDK!
Kula (3) M
1 1 f 1 7.78 SOJKA Karol UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/13717/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 14.36 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3057/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 11.98 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3280/19 2022 LDK!
3 3 f 1 10.81 NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1423/19 2022 LDK!
4 4 f 1 10.30 FILIPEK Piotr WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/2747/20 2022
5 5 f 1 9.89 SKORUT Oskar WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- B.D. Z/3378/22 2022
6 6 f 1 8.27 LAMPA Jerzy ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3520/20 2022
Dysk (1) M
1 1 f 1 39.47 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA IV B.D. Z/2763/20 2022
2 2 f 1 24.90 SKORUT Oskar WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- B.D. Z/3378/22 2022
3 3 f 1 20.93 HANUSIAK Jakub UKS Jedynka Tokarnia 2008 U16 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5684/18 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 44.06 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3057/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 37.35 ALBINIAK Leszek UKS Gminy Brzeszcze 1971 Masters MA -- B.D. WŁODARCZYK Mirosław , Z/2708/22 , 2022
3 3 f 1 30.25 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3280/19 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 1 f 1 28.13 ZAŁĘSKI Piotr WKS Wawel Kraków 1999 Sen MA -- B.D. B.D. Z/3968/15 2022
Oszczep (400) M
1 1 f 1 22.00 KRAWIEC Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1895/22 2022 LDK!
Oszczep (500) M
1 1 f 1 21.80 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/2283/20 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 29.28 LAMPA Jerzy ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3520/20 2022
2 2 f 1 28.76 GĄDEK Tomasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13279/21 2022
3 3 f 1 22.16 JĄTYKA Mateusz UKS Jedynka Tokarnia 2008 U16 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2759/22 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 51.18 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL III B.D. Z/3404/18 2022 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 54.56 KUSIAK Jakub WKS Wawel Kraków 2000 U23 MA III MICHNIAK Jan B.D. Z/0497/17 2022
2 2 f 1 48.84 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U20 MA III B.D. Z/4451/18 2022 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.5046951770782 sekund