Poznań 30.04.2022
Mityng Otwarcia Sezonu Poznań 2022
100 m K
1 1 e 1 12.34 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -1.8 II OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2022 LDK!
2 4 e 1 12.97 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -1.8 III GOŚCINIAK Marcin Z/1793/18 2022 5 LDK!
3 8 e 1 13.55 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -1.8 IV BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2022 LDK!
4 15 e 1 13.81 MRÓZ Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U18 WP -1.8 -- SZOSTAK Janusz Z/3139/19 2022 BEZ LDK!
5 16 e 1 13.88 BIEDNA Alicja MKS MOS Wrocław 2001 U23 DS -1.8 -- ROSTEK William Z/2103/20 2022
6 20 e 1 14.14 MORKIS Natalia GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2004 U20 WP -1.8 -- MAĆKOWIAK Robert Z/10555/21 2022
7 25 e 1 14.34 NAPIERAŁA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -1.8 -- ZIELIŃSKA Janina Z/2733/22 2022
1 2 e 2 12.90 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -0.6 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
2 5 e 2 13.46 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -0.6 IV BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2022
3 7 e 2 13.49 SZCZĘSNA Weronika LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2005 U18 WP -0.6 IV GRAŚ Jarosław Z/3097/19 2022
4 13 e 2 13.78 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -0.6 IV SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2022 5
5 14 e 2 13.80 JAŁOSZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP -0.6 IV REJEWSKI Robert Z/2811/18 2022
6 19 e 2 14.07 DŁUŻYK Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -0.6 -- ZIÓŁKOWSKA Joanna CHMIELARZ Lucyna , Z/1833/20 , 2022 LDK!
7 22 e 2 14.21 BOROWIK Dominika MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -0.6 -- ZIELIŃSKA Janina Z/2727/22 2022
8 27 e 2 14.82 JANKOWSKA Maja MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -0.6 -- PIEKARSKA Monika Z/0812/22 2022
1 3 e 3 12.94 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U23 WP -1.0 III GOŚCINIAK Marcin B.D. Z/1328/15 2022
2 10 e 3 13.69 MAGDZIARZ Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -1.0 IV ZIELIŃSKA Janina ZIELIŃSKA Janina Z/3261/20 2022 LDK!
3 18 e 3 13.96 ROŻEK Olga MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -1.0 -- CHMIELARZ Lucyna Z/4259/20 2022
4 21 e 3 14.16 CYBAK Michalina MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -1.0 -- PIEKARSKA Monika Z/2975/19 2022
5 24 e 3 14.32 MICHALAK Zuzanna LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -1.0 -- PUJDAK Andrzej Z/1881/22 2022
6 28 e 3 15.58 WŁODARCZAK Julia OKL Oborniki 2005 U18 WP -1.0 -- NOWICKI Sebastian Z/2818/18 2022 BEZ
1 6 e 4 13.49 LEWANDOWSKA Iga MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -0.8 IV JAGACIAK Jarosław Z/4822/19 2022
2 9 e 4 13.62 HUDZIŃSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -0.8 IV PIEKARSKA Monika Z/0814/22 2022
3 11 e 4 13.72 ZENKOWSKA Julia LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2004 U20 WP -0.8 IV GRAŚ Jarosław Z/2679/17 2022
4 12 e 4 13.77 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -0.8 IV TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
5 17 e 4 13.91 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP -0.8 -- BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2022 3
6 23 e 4 14.26 WOJCIAK Gabriela LKS Sana Kościan 2005 U18 WP -0.8 -- TALIKADZE Roman Z/3145/19 2022
7 26 e 4 14.65 PITTNER Oliwia MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -0.8 -- WIŚNIEWSKI Roman Z/3265/20 2022 LDK!
1 7 e 5 13.99 URBANIAK Oliwia UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP -1.7 V GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek Z/4320/18 2022 BEZ LDK!
2 10 e 5 14.22 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -1.7 V WEISS Elżbieta Z/0035/21 2022 LDK!
3 13 e 5 14.47 BURCHACKA Maria UKS Przełaj Żerków 2009 U14 WP -1.7 V WYDUBA Roman # Z/1649/19 2022
4 14 e 5 14.51 BIERNACKA Gabriela UKS Przełaj Żerków 2011 U12 WP -1.7 -- BIERŁA Dawid # Z/3084/22 2022
5 17 e 5 14.97 ANDERS Natalia UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -1.7 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0377/21 2022 LDK!
6 18 e 5 15.14 BERLIŃSKA Patrycja UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -1.7 -- BERLIŃSKI Florian Z/0146/21 2022 LDK!
1 1 e 6 13.13 SZÓSTEK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -0.7 III BIERŁA Dawid Z/0746/18 2022
2 8 e 6 14.19 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -0.7 V CICHOWLAS Agnieszka Z/2390/20 2022 LDK!
3 11 e 6 14.33 IDZIKOWSKA Ewa UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -0.7 V GULCZYŃSKA Grażyna Z/0534/22 2022 LDK!
4 19 e 6 15.18 PERA Marta UKS Przełaj Żerków 2008 U16 WP -0.7 -- BIERŁA Dawid # Z/1349/22 2022
5 20 e 6 15.21 CHADYNIAK Oliwia UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -0.7 -- LDK!
6 21 e 6 15.50 KLISZEWSKA Milena UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -0.7 -- SZOSTAK Janusz Z/3280/22 2022 LDK!
1 5 e 7 13.78 GAWLICKA Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -0.2 IV RATAJCZAK Maciej Z/1911/20 2022 LDK!
2 6 e 7 13.89 MENCH Paulina LUKS Orkan Września 2007 U16 WP -0.2 V PAWLAK Przemysław Z/12066/21 2022
3 9 e 7 14.19 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -0.2 V RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2022 LDK!
4 15 e 7 14.71 KASICA Monika UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -0.2 -- SZOSTAK Janusz Z/3279/22 2022 LDK!
5 16 e 7 14.83 REMBLEWSKA Maja UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP -0.2 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0356/21 2022 LDK!
6 22 e 7 15.61 KLEMCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -0.2 -- RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej , Z/0106/21 , 2022 LDK!
1 2 e 8 13.31 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP +0.1 IV RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK!
2 3 e 8 13.33 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP +0.1 IV RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK!
3 4 e 8 13.59 BARANOWSKA Barbara OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP +0.1 IV MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/5894/21 2022 LDK!
4 12 e 8 14.41 ŻWIRKO Sonia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +0.1 V NALEPA Marek Z/0337/20 2022 LDK!
5 23 e 8 15.92 ZUTER Małgorzata MUKS Szok Bojanowo 2010 U14 WP +0.1 -- RATAJCZAK Maciej Z/7141/21 2022 LDK!
6 24 e 8 16.40 PALACZ Maja UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP +0.1 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1522/21 2022 LDK!
1 1 f 1 12.39 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -1.7 II OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2022 LDK!
2 2 f 1 12.92 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -1.7 III GOŚCINIAK Marcin Z/1793/18 2022 5 LDK!
3 3 f 1 13.18 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -1.7 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
4 4 f 1 13.52 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -1.7 IV BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2022 LDK!
5 5 f 1 13.57 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -1.7 IV BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2022
6 6 f 1 13.66 LEWANDOWSKA Iga MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -1.7 IV JAGACIAK Jarosław Z/4822/19 2022
7 7 f 1 13.81 SZCZĘSNA Weronika LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2005 U18 WP -1.7 -- GRAŚ Jarosław Z/3097/19 2022
1 1 f 2 13.13 SZÓSTEK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -1.1 III BIERŁA Dawid Z/0746/18 2022
2 2 f 2 13.45 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP -1.1 IV RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 2 13.67 BARANOWSKA Barbara OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -1.1 IV MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/5894/21 2022 LDK!
4 4 f 2 13.75 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -1.1 IV RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 2 14.00 MENCH Paulina LUKS Orkan Września 2007 U16 WP -1.1 V PAWLAK Przemysław Z/12066/21 2022
6 6 f 2 14.02 GAWLICKA Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -1.1 V RATAJCZAK Maciej Z/1911/20 2022 LDK!
7 7 f 2 14.13 URBANIAK Oliwia UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP -1.1 V GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek Z/4320/18 2022 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 39.49 DZIAMSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/0868/15 2022 LDK!
2 2 s 1 40.59 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. Z/1648/15 2022
3 3 s 1 40.63 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2022 2
4 4 s 1 40.81 TROCHOLEPSZA Martyna MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0297/17 2022 3 LDK!
5 5 s 1 41.10 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
6 6 s 1 41.63 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2022
7 9 s 1 42.41 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP -- BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2022 2
1 7 s 2 41.87 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -- B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2022 3 LDK!
2 8 s 2 42.01 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2022 3 LDK!
3 11 s 2 43.66 PAWŁOWSKA Marta LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/3529/20 2022
4 13 s 2 43.90 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -- BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2022 LDK!
5 16 s 2 44.65 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2022
6 17 s 2 45.15 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2022 4 LDK!
1 10 s 3 43.28 MATUSZCZAK Gabriela MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0300/17 2022 4 LDK!
2 14 s 3 43.91 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -- BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2022
3 18 s 3 45.22 JAŁOSZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP -- REJEWSKI Robert Z/2811/18 2022
4 22 s 3 46.75 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2022 5
5 25 s 3 48.12 NOWAK Natalia MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/2194/21 2022
6 26 s 3 48.53 SZAREJKO Natalia PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/0263/18 , 2022 5 LDK!
1 12 s 4 43.74 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/1793/18 2022 5 LDK!
2 19 s 4 46.28 WOJCIAK Gabriela LKS Sana Kościan 2005 U18 WP -- TALIKADZE Roman Z/3145/19 2022
3 21 s 4 46.48 MRÓZ Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/3139/19 2022 BEZ LDK!
4 23 s 4 47.07 KOZŁOWSKA Marika MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/5356/19 2022
5 27 s 4 48.60 MORKIS Natalia GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2004 U20 WP -- MAĆKOWIAK Robert Z/10555/21 2022
6 30 s 4 52.66 WŁODARCZAK Julia OKL Oborniki 2005 U18 WP -- NOWICKI Sebastian Z/2818/18 2022 BEZ
1 15 s 5 44.63 ŻURAWSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/4823/19 2022
2 20 s 5 46.46 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -- TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
3 24 s 5 47.72 ROŻEK Olga MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/4259/20 2022
4 28 s 5 49.65 MICHALAK Zuzanna LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PUJDAK Andrzej Z/1881/22 2022
5 29 s 5 52.25 ŚRAMA Olga OKL Oborniki 2005 U18 WP -- NOWICKI Sebastian Z/5090/19 2022
1 2 s 6 43.90 SZŁAPKA Faustyna MKS-MOS Śrem 2007 U16 WP III OKONIEWSKI Zbigniew # Z/1824/19 2022
2 4 s 6 44.72 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP III GOŚCINIAK Marcin Z/0551/22 2022 LDK!
3 6 s 6 45.58 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2022 LDK!
4 7 s 6 45.63 MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP IV PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2022 LDK!
5 8 s 6 45.73 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP IV CICHOWLAS Agnieszka Z/0302/20 2022 LDK!
6 9 s 6 46.23 STECZKO Patrycja MKS Baszta Szamotuły 2007 U16 WP IV WIŚNIEWSKI Roman Z/4797/19 2022 LDK!
1 1 s 7 42.91 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP II RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK!
2 3 s 7 44.44 STAŚKIEWICZ Zofia OKL Oborniki 2007 U16 WP III NOWICKI Sebastian Z/1918/20 2022 LDK!
3 5 s 7 45.11 BARANOWSKA Barbara OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP IV MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/5894/21 2022 LDK!
4 10 s 7 46.76 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP V RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2022 LDK!
5 12 s 7 48.88 BURCHACKA Maria UKS Przełaj Żerków 2009 U14 WP -- WYDUBA Roman # Z/1649/19 2022
6 13 s 7 49.12 BUGAJEWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2378/20 2022 LDK!
7 14 s 7 49.82 KLISZEWSKA Milena UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- SZOSTAK Janusz Z/3280/22 2022 LDK!
1 11 s 8 47.17 BIERNACKA Gabriela UKS Przełaj Żerków 2011 U12 WP V BIERŁA Dawid # Z/3084/22 2022
2 15 s 8 50.11 TADEUSZ Adrianna UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/4296/20 2022 LDK!
3 16 s 8 51.71 ROSIŃSKA Amelia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/11895/21 2022 LDK!
4 17 s 8 53.90 KASICA Monika UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- SZOSTAK Janusz Z/3279/22 2022 LDK!
5 18 s 8 53.99 WIŚNIEWSKA Maja LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U14 WP -- NALEPA Marek Z/1347/22 2022
6 19 s 8 57.24 KLEMCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej , Z/0106/21 , 2022 LDK!
600 m K
1 7 s 1 1:45.78 DUDA Julia OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP IV MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2469/20 2022 LDK!
2 11 s 1 1:49.06 SERBA Magdalena KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP -- GRENDA Jan Z/0632/20 2022 LDK!
3 12 s 1 1:49.12 SHELEG Stefaiya OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP V MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/13234/21 2022
4 13 s 1 1:49.24 BARTECKA Wiktoria OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/0606/22 2022 LDK!
5 15 s 1 1:50.76 CZYCZEWSKA Iga OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1620/22 2022 LDK!
6 16 s 1 1:53.74 MŁODOŻENIEC Agata OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/3248/22 2022
7 17 s 1 1:56.45 KASPEROWICZ Julia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3134/22 2022
8 18 s 1 1:57.75 MOLSKA Maria KS Energetyk Poznań 2009 U14 WP -- RAJCZAK Rafał Z/3102/21 2022 LDK!
9 20 s 1 2:00.69 STAŚKIEWICZ Maja OKL Oborniki 2010 U14 WP -- NOWICKI Sebastian Z/3448/20 2022 LDK!
10 21 s 1 2:02.17 STAWRAKAKIS Helena OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2801/20 2022 LDK!
11 22 s 1 2:02.81 IRLA Maria LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U14 WP -- NALEPA Marek Z/1348/22 2022
12 23 s 1 2:04.68 MRUGALSKA Amelia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0033/21 2022 LDK!
13 24 s 1 2:04.72 DUDEK Lena UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- B.D. Z/3278/22 2022 LDK!
14 25 s 1 2:05.45 AJWANG Kimbali UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2931/22 2022
1 1 s 2 1:33.97 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -- B.D. B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/0414/17 , 2022 3 LDK!
2 2 s 2 1:34.82 TROCHOLEPSZA Martyna MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0297/17 2022 3 LDK!
3 3 s 2 1:38.95 MATUSZCZAK Gabriela MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0300/17 2022 4 LDK!
4 4 s 2 1:39.84 RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -- GRENDA Jan Z/0255/16 2022 3 LDK!
5 5 s 2 1:40.52 WRÓBLEWSKA Patrycja KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP III GRENDA Jan Z/2279/21 2022 LDK!
6 6 s 2 1:43.39 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2022
7 8 s 2 1:46.92 MACIEJEWSKA Lena KS Energetyk Poznań 2010 U14 WP V GRENDA Agnieszka Z/14237/21 2022 LDK!
8 9 s 2 1:47.63 KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP V GRENDA Jan Z/1365/21 2022 LDK!
9 10 s 2 1:47.68 GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP V GRENDA Jan Z/13050/21 2022 LDK!
10 14 s 2 1:50.52 TORZ Agata KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP -- GRENDA Jan Z/0171/19 2022 LDK!
11 19 s 2 1:58.61 FUTRO Patrycja MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- ŚMIGIELSKI Dariusz SZOSTAK Janusz Z/5166/19 2021 LDK!
12 26 s 2 2:03.43 MIRECKA Gabriela OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/14643/21 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:54.16 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II GRENDA Jan Z/3133/19 2022 LDK!
2 2 s 1 2:56.54 MUSIELAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/1944/19 2022 LDK!
3 3 s 1 2:56.92 BEREŚNIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/3372/16 2022
4 4 s 1 2:57.48 PAWEŁCZYK Julia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2910/16 2022 LDK!
5 5 s 1 2:58.00 KOPEĆ Julia OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. Z/1153/18 2022
6 6 s 1 3:01.46 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP -- GRENDA Jan Z/12439/21 2022 LDK!
7 7 s 1 3:05.82 WYROŚLAK Martyna OŚ AZS Poznań # 2002 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2739/22 2022 LDK!
8 8 s 1 3:06.52 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U14 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/0536/20 2022
9 9 s 1 3:18.44 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0344/18 2022 BEZ LDK!
10 10 s 1 3:23.30 HAŚKIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2022 BEZ LDK!
11 11 s 1 3:29.62 BARTZ Ewa OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP V MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2799/20 2022 LDK!
12 12 s 1 3:50.93 GIERSZEWSKA Joanna MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/14638/21 2022
13 13 s 1 4:04.89 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2022 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 9:56.11 WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 2003 U20 WP II GRENDA Jan Z/1891/19 2022 LDK!
2 2 s 1 9:59.32 RASIŃSKA Halina OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0712/15 2022
3 3 s 1 10:07.51 KURASZ Justyna KS Gwardia Piła 2003 U20 WP II CHWAŁEK Jarosław Z/4898/18 2022 5
4 4 s 1 10:11.44 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U20 LB II BIESIADA Ryszard Z/0444/17 2022 2 LDK!
5 5 s 1 10:19.21 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2022 LDK!
6 6 s 1 10:21.29 BARSZCZ Alicja LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP II B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/2671/15 , 2022 LDK!
7 7 s 1 10:22.26 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U20 KP II KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew , Z/1324/17 , 2022 3 LDK!
8 8 s 1 10:33.77 PACHOCKA Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP III CHMIELARZ Lucyna Z/0284/20 2022 LDK!
9 9 s 1 10:44.70 KORWEL Martyna MKST Astra Nowa Sól 2005 U18 LB III BIESIADA Ryszard # Z/0061/20 2022 LDK!
10 10 s 1 10:52.65 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP III KENSIK Jan Z/0351/18 2022 2 LDK!
11 11 s 1 11:16.86 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 2004 U20 LB IV MARYSIAK Adam # Z/0804/18 2022 4 LDK!
12 12 s 1 11:19.37 ŁAŃSKA Agata PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4688/19 2022 LDK!
13 13 s 1 11:24.02 ZAREMBA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP IV CHMIELARZ Lucyna Z/0989/22 2022 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:45.21 MACHURA Julia OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0634/20 2022 LDK!
2 2 s 1 6:53.00 ROSIN Zofia OKL Oborniki 2007 U16 WP II NOWICKI Sebastian Z/1920/20 2022 LDK!
3 3 s 1 6:55.99 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP II CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2022 LDK!
4 4 s 1 7:19.24 KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 2003 U20 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/1111/17 2022 3
5 5 s 1 7:34.36 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 7:56.47 SZULC Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/0769/20 2022
80 pł K
1 1 e 1 14.18 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -0.1 V KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK!
2 2 e 1 14.21 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -0.1 V NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
3 3 e 1 14.44 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -0.1 V GOŚCINIAK Marcin Z/0551/22 2022 LDK!
4 4 e 1 14.48 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -0.1 V CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
5 5 e 1 14.73 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -0.1 V WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK!
6 6 e 1 15.23 BIADAŁA Julia LUKS Orkan Września 2007 U16 WP -0.1 -- PAWLAK Przemysław Z/13285/21 2022
7 7 e 1 15.38 ŻWIRKO Sonia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -0.1 -- NALEPA Marek Z/0337/20 2022 LDK!
1 1 f 1 13.71 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -0.5 IV KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK!
2 2 f 1 14.06 BIADAŁA Julia LUKS Orkan Września 2007 U16 WP -0.5 V PAWLAK Przemysław Z/13285/21 2022
3 3 f 1 14.17 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -0.5 V NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
4 4 f 1 14.29 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -0.5 V CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
5 5 f 1 14.53 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -0.5 V WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK!
6 6 f 1 14.56 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -0.5 V GOŚCINIAK Marcin Z/0551/22 2022 LDK!
7 7 f 1 15.06 ŻWIRKO Sonia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -0.5 -- NALEPA Marek Z/0337/20 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 16.10 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP -1.0 III KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
2 2 e 1 18.31 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -1.0 -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK!
1 1 f 1 15.85 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP +0.6 III KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
2 2 f 1 17.95 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP +0.6 -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK!
100 m pł K
1 1 e 1 14.91 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 1991 Sen WP -1.0 II JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2022 1
2 2 e 1 15.76 LEWANDOWSKA Iga MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -1.0 III JAGACIAK Jarosław Z/4822/19 2022
3 3 e 1 18.68 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -1.0 -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
1 1 f 1 18.59 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP +0.6 -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
  f 1 DQ LEWANDOWSKA Iga MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP +0.6 -- JAGACIAK Jarosław Z/4822/19 2022
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 SOBAŃSKA Hanna MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP III JAGACIAK Jarosław Z/0743/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1.50 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP IV ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2022 BEZ
3 3 f 1 1.45 STRZELCZYK Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP IV JAGACIAK Jarosław Z/0363/20 2022 LDK!
4 4 f 1 1.45 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP IV JAGACIAK Jarosław Z/0605/22 2022 LDK!
5 5 f 1 1.45 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U18 MZ IV CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2022
6 6 f 1 1.40 ŁAŚ Marta UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP V BEBEJEWSKI Michał Z/1132/20 2022 LDK!
6 6 f 1 1.40 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK!
6 6 f 1 1.40 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/1811/21 2022 LDK!
9 9 f 1 1.40 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK!
10 10 f 1 1.35 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
10 10 f 1 1.35 KOZIELSKA Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3086/21 2022 LDK!
12 12 f 1 1.35 KOCHAŃSKA Gabriela MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Roman Z/5169/18 2022 4 LDK!
12 12 f 1 1.35 PISARCZYK Vanessa UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/13506/21 2022
14 14 f 1 1.35 DUDEK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/13505/21 2022
15 15 f 1 1.25 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.30 BRZEZINSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP I CZERNIAK Przemysław Z/1692/20 2022 LDK!
2 2 f 1 3.30 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań 2002 U23 WP I CZERNIAK Przemysław B.D. Z/3053/16 2022
3 3 f 1 3.20 BURDA Patrycja SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/1693/20 2022 LDK!
4 4 f 1 2.90 IDŹKOWSKA Antonina SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/5222/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 2.70 ŁOCHYŃSKA Weronika SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1696/20 2022 LDK!
6 6 f 1 2.70 LADWICH Lena SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1695/20 2022 LDK!
7 7 f 1 2.60 ADAMCZEWSKA Bianka SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP IV GULCZYŃSKA Grażyna CZERNIAK Przemysław , Z/2368/20 , 2022 LDK!
8 8 f 1 2.60 PUK Sonia SL Olimpia Poznań 2003 U20 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/0990/21 2022
9 9 f 1 2.50 WOJCIECHOWSKA Jagoda SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/12791/21 2022 LDK!
10 10 f 1 2.50 JANKOWSKA Aleksandra SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1694/20 2022 LDK!
11 11 f 1 2.30 TUR Alicja SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP V CZERNIAK Przemysław Z/8373/21 2022 LDK!
12 12 f 1 2.10 SZAREK Łucja SL Olimpia Poznań 2009 U14 WP V CZERNIAK Przemysław Z/0112/21 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.35 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +0.8 III ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2022 LDK!
2 2 f 1 5.25 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP +0.4 III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 4.77 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP +0.7 -- KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
4 4 f 1 4.63 CZAJKA Maja MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP 0.0 -- WIŚNIEWSKI Roman Z/3488/19 2022 LDK!
5 5 f 1 4.60 MAGDZIARZ Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +1.0 -- ZIELIŃSKA Janina ZIELIŃSKA Janina Z/3261/20 2022 LDK!
6 6 f 1 4.46 NAPIERAŁA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +1.8 -- ZIELIŃSKA Janina Z/2733/22 2022
7 7 f 1 4.39 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -1.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
8 8 f 1 4.36 CYBAK Michalina MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -1.0 -- PIEKARSKA Monika Z/2975/19 2022
9 9 f 1 4.26 WOŹNIAK Wiktoria RKL Kusy Rokietnica 2010 U14 WP +1.4 -- ŚWIST Jerzy Z/3015/22 2022
10 10 f 1 4.24 GAWLICKA Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP +0.1 -- RATAJCZAK Maciej Z/1911/20 2022 LDK!
11 11 f 1 3.84 PRZERWA Maja LKS Orkan Ostrzeszów 2010 U14 WP +1.3 -- WIECZOREK Elżbieta Z/0178/22 2022 LDK!
12 12 f 1 3.82 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP +1.5 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2022 LDK!
13 13 f 1 3.80 WALCZAK Antonia LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U14 WP +1.2 -- WIECZOREK Elżbieta Z/1622/22 2022 LDK!
14 14 f 1 3.78 TADEUSZ Adrianna UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP -0.7 -- BEBEJEWSKI Michał Z/4296/20 2022 LDK!
15 15 f 1 3.73 STAŃKO Maja RKL Kusy Rokietnica 2009 U14 WP +0.5 -- ŚWIST Jerzy Z/2136/20 2022 LDK!
16 16 f 1 3.50 NIEŁACNA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +1.0 -- NALEPA Marek Z/3057/22 2022
17 17 f 1 3.46 WIŚNIEWSKA Maja LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U14 WP +0.6 -- NALEPA Marek Z/1347/22 2022
Trójskok K
1 1 f 1 12.15 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 1991 Sen WP +0.6 I JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2022 1
2 2 f 1 11.16 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +0.9 III ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2022 LDK!
3 3 f 1 11.11 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U23 WP +0.1 III GOŚCINIAK Marcin B.D. Z/1328/15 2022
4 4 f 1 10.54 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP +0.2 IV ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2022 BEZ
5 5 f 1 10.52 SOBAŃSKA Hanna MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP +0.6 IV JAGACIAK Jarosław Z/0743/20 2022 LDK!
6 6 f 1 10.07 PRĘTKOWSKA Sara MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP +1.6 -- JAGACIAK Jarosław Z/3678/20 2022
Kula (2) K
1 1 f 1 8.63 JAKUBEK Zuzanna LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U14 WP -- NALEPA Marek
2 2 f 1 7.31 WALCZAK Antonia LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U14 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/1622/22 2022 LDK!
Wieloskok K
1 1 f 1 10.65 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP +0.9 III JAGACIAK Jarosław Z/0605/22 2022 LDK!
2 2 f 1 10.19 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +1.9 IV NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
3 3 f 1 9.62 STAŃKO Maja RKL Kusy Rokietnica 2009 U14 WP +0.8 V ŚWIST Jerzy Z/2136/20 2022 LDK!
4 5 f 1 9.52 WOŹNIAK Wiktoria RKL Kusy Rokietnica 2010 U14 WP +1.4 -- ŚWIST Jerzy Z/3015/22 2022
5 4 f 1 9.52 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP +0.9 -- KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK!
6 7 f 1 8.36 NIEŁACNA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +1.0 -- NALEPA Marek Z/3057/22 2022
7 6 f 1 9.35 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP +0.3 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/2390/20 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 13.54 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP II KENSIK Jan Z/0145/20 2022 LDK!
2 2 f 1 10.82 DŁUŻEWSKA Jagoda MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP IV UNGER Krzysztof Z/3111/19 2022
3 3 f 1 10.35 WÓJCIK Natalia MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP IV TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5269/21 2022
4 4 f 1 9.28 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -- BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2022
5 5 f 1 9.25 BANAŚ Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1159/22 2022
6 6 f 1 8.77 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
7 7 f 1 8.61 PIECHOTA Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/2734/22 2022
8 8 f 1 7.98 FIGLARZ Jesika MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/2715/22 2022
9 9 f 1 6.52 BRYNIAK Antonina UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2933/22 2022
1 1 f 2 10.98 SADEK Nina RKL Kusy Rokietnica 2007 U16 WP IV ŚWIST Jerzy Z/0017/20 2022 LDK!
2 2 f 2 10.42 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
3 3 f 2 9.05 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/1811/21 2022 LDK!
4 4 f 2 7.50 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0125/22 2022
5 5 f 2 7.43 WIERTEL Olimpia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- B.D. Z/3082/22 2022
6 6 f 2 7.15 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
7 7 f 2 7.05 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/12889/21 2022
8 8 f 2 6.99 OCHĘDZAN Zuzanna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/3059/22 2022
9 9 f 2 6.73 RYBCZYŃSKA Amelia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0391/22 2022
10 10 f 2 6.16 MAMCZAK Emilia LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- NALEPA Marek Z/3056/22 2022
Kula (4) K
1 1 f 1 11.24 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP III CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2022 3 LDK!
2 2 f 1 9.43 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 2003 U20 WP IV KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2022 5 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 37.76 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
2 2 f 1 27.46 CIEŚLA Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/10962/21 2022 LDK!
3 3 f 1 24.12 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/0125/22 2022
4 4 f 1 21.81 OCHĘDZAN Zuzanna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/3059/22 2022
5 5 f 1 20.31 MAMCZAK Emilia LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- NALEPA Marek Z/3056/22 2022
6 6 f 1 18.72 SADEK Nina RKL Kusy Rokietnica 2007 U16 WP -- ŚWIST Jerzy Z/0017/20 2022 LDK!
7 7 f 1 17.91 MATUSZAK Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- NOWAK Grzegorz Z/12055/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 31.42 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP IV KENSIK Jan Z/0145/20 2022 LDK!
2 2 f 1 29.62 TYCZYŃSKA Zuzanna UKS Olimp Duszniki 2003 U20 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1340/16 2022 4
3 3 f 1 25.97 DŁUŻEWSKA Jagoda MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/3111/19 2022
4 4 f 1 22.83 NOWICKA Marcelina LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/3642/22 2022
5 5 f 1 22.25 PIECHOTA Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/2734/22 2022
  f 1 NM LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -- CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2022 3 LDK!
Młot (2) K
1 1 f 1 36.60 KOŁACKA Michalina OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- BIERNACKI Jacek Z/10593/21 2022
2 2 f 1 34.20 ROSZKIEWICZ Alicja UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -- ZDONEK Filip Z/5648/21 2022 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 52.90 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP II BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2022
2 2 f 1 49.94 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP II B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2022 LDK!
3 3 f 1 47.80 BRZEZIŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 2005 U18 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/1583/19 2022 LDK!
4 4 f 1 43.28 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/1222/19 2022 LDK!
5 5 f 1 38.30 BRZEZIŃSKA Maja LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP IV DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0577/18 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 32.15 MROWIŃSKA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -- NOWAK Grzegorz Z/10594/21 2022
7 7 f 1 25.74 PROSZOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3755/21 2022
8 8 f 1 20.67 TOMCZAK Joanna MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/3247/22 2022
  f 1 NM WOLNA Jagoda UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/2006/20 2022 LDK!
1 1 f 2 51.53 PRACHARCZYK Maria LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP II B.D. Z/3237/22 2022 LDK!
2 2 f 2 44.76 JUSZCZAK Inga AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB III KOWALSKI Zenon Z/1475/21 2022 LDK!
3 3 f 2 39.30 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/7487/21 2022 LDK!
4 4 f 2 35.37 ZIMMER Julia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP IV GÓRSKA Hanna Z/14486/21 2022 LDK!
5 5 f 2 35.00 MALEWSKA Katarzyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/4403/20 2022 LDK!
6 6 f 2 31.28 MALEWSKA Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB V KOWALSKI Zenon Z/4404/20 2022 LDK!
7 7 f 2 17.54 KUCZKOWSKA Florentyna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/4040/21 2022 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 62.71 JĘDRZEJCZAK Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1995 Sen LB I WIERCIOCH Michał Z/3250/22 2022
2 2 f 1 57.05 KOKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP I NOWAK Grzegorz Z/3234/11 2022 1
3 3 f 1 55.21 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB I KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2022 3 LDK!
4 4 f 1 49.25 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2022
5 5 f 1 48.94 DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP I WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2022 2 LDK!
6 6 f 1 46.28 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP II PAWLAK Przemysław NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0408/17 , 2022 LDK!
7 7 f 1 45.38 KOMISARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/5341/15 2022
8 8 f 1 41.02 JAGIEŁKA Gabriela OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP III NOWAK Grzegorz B.D. Z/3375/16 2022
  f 1 NM SENKOWSKA Karolina OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- BIERNACKI Jacek B.D. Z/2924/17 2022
Oszczep (400) K
1 1 f 1 12.58 PRZERWA Maja LKS Orkan Ostrzeszów 2010 U14 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/0178/22 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 32.34 KOSIOREK Wiktoria UKS Olimp Duszniki 2005 U18 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3932/17 2022 BEZ
2 2 f 1 21.03 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK!
3 3 f 1 19.53 BANAŚ Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1159/22 2022
4 4 f 1 18.12 FIGLARZ Jesika MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/2715/22 2022
1 1 f 2 28.12 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
2 2 f 2 23.61 CIEŚLA Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/10962/21 2022 LDK!
3 3 f 2 20.28 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0035/21 2022 LDK!
4 4 f 2 20.02 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/12889/21 2022
5 5 f 2 18.09 RYBCZYŃSKA Amelia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0391/22 2022
Oszczep (600) K
1 1 f 1 39.10 TYCZYŃSKA Michalina UKS Olimp Duszniki 2003 U20 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1339/16 2022 3
2 2 f 1 35.50 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP III NALEPA Marek Z/1697/19 2022 LDK!
3 3 f 1 31.53 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 2003 U20 WP IV KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2022 5 LDK!
4 4 f 1 29.72 LISIECKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/5364/19 2022
5 5 f 1 17.28 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
100 m M
1 4 e 1 11.39 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -0.5 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
2 13 e 1 11.93 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -0.5 IV BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2022
3 16 e 1 12.12 KARNAS Kacper UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -0.5 IV KARNAS Zbigniew Z/3127/18 2022 LDK!
4 19 e 1 12.22 BIAŁASIK Jakub MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -0.5 -- ZIELIŃSKA Janina Z/4310/19 2022 LDK!
5 25 e 1 13.16 GÓRCZAK Krzysztof LKS Sana Kościan 2000 U23 WP -0.5 -- TALIKADZE Roman Z/1710/20 2022
1 1 e 2 11.03 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP +0.3 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2022
2 2 e 2 11.14 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP +0.3 II CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2022 5 LDK!
3 14 e 2 11.98 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP +0.3 IV PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2022
4 21 e 2 12.81 ZIELIŃSKI Franciszek MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +0.3 -- WIŚNIEWSKI Roman Z/3262/20 2022 LDK!
5 24 e 2 13.03 MAĆKOWIAK Hubert LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2004 U20 WP +0.3 -- GRAŚ Jarosław Z/3092/19 2022
6 26 e 2 13.48 WLEKŁY Aleksander LKS Sana Kościan 2006 U18 WP +0.3 -- TALIKADZE Roman Z/4225/20 2022
1 3 e 3 11.19 NAPIERAŁA Alan OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP 0.0 II BIEDERMANN Roman Z/1370/20 2022
2 6 e 3 11.58 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U20 ZP 0.0 III ŚLIWKA Rafał Z/8732/21 2022
3 11 e 3 11.85 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP 0.0 IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2022 BEZ LDK!
4 12 e 3 11.90 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP 0.0 IV RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK!
5 18 e 3 12.20 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP 0.0 IV BIERŁA Dawid # Z/0094/20 2022
6 23 e 3 12.97 GRZEBINOGA Maksymilian MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP 0.0 -- OLEJNICKA Dominika Z/2730/22 2022
7 22 e 3 12.97 SALWA Sebastian SKSG Korona Szczecin 1998 Sen ZP 0.0 -- ŚLIWKA Rafał Z/8734/21 2022
1 5 e 4 11.40 KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -2.2 III JAGACIAK Jarosław Z/5362/19 2022
2 7 e 4 11.58 MALISZEWSKI Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -2.2 III REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/13067/21 2022
3 8 e 4 11.60 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -2.2 III BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2022
4 9 e 4 11.65 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin 1993 Sen ZP -2.2 III ŚLIWKA Rafał Z/8730/21 2022
5 10 e 4 11.82 KĘDZIERSKI Jan UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -2.2 IV KARNAS Zbigniew Z/7685/21 2022 LDK!
6 15 e 4 12.08 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -2.2 IV PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK!
7 17 e 4 12.20 DĄBEK Dominik PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -2.2 IV KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/14605/21 2022 LDK!
8 20 e 4 12.53 KAMIŃSKI Oliwer PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -2.2 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4251/18 2022 5 LDK!
1 1 e 5 11.93 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -1.9 IV CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2022 LDK!
2 4 e 5 12.54 FALIGOWSKI Hubert MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -1.9 V ZIELIŃSKA Janina Z/3014/22 2022
3 13 e 5 13.69 STOBIECKI Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP -1.9 -- CHMIELARZ Lucyna Z/1413/22 2022 LDK!
4 15 e 5 14.27 WESOŁOWSKI Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -1.9 -- GOŚCINIAK Marcin Z/5170/19 2022 LDK!
5 16 e 5 15.07 STOLARZ Jan OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -1.9 -- BIEDERMANN Roman Z/3243/22 2022
1 2 e 6 12.20 TKACZYK Filip OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -0.8 IV BIEDERMANN Roman Z/1416/22 2022
2 3 e 6 12.41 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -0.8 V RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK!
3 5 e 6 12.55 KACZMAREK Mikołaj UKS Dąb Suchy Las 2007 U16 WP -0.8 V TYLAK Łukasz Z/0533/22 2022 LDK!
4 8 e 6 12.94 WLEKLIŃSKI Seweryn UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -0.8 -- WYDUBA Roman # Z/0805/21 2022
5 9 e 6 13.11 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -0.8 -- WEISS Elżbieta Z/12441/21 2022 LDK!
6 12 e 6 13.49 BŹDZIEL Aleksander LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2008 U16 WP -0.8 -- GRAŚ Jarosław Z/1883/22 2022
1 6 e 7 12.59 BRZEZIŃSKI Oliwier OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +0.5 V BIEDERMANN Roman Z/1415/22 2022
2 7 e 7 12.91 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022
3 10 e 7 13.16 SCHAB Aleksander LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2007 U16 WP +0.5 -- GRAŚ Jarosław Z/1884/22 2022
4 11 e 7 13.20 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP +0.5 -- WEISS Elżbieta Z/0026/21 2022 LDK!
5 14 e 7 13.79 ŻOK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0037/21 2022 LDK!
6 17 e 7 15.85 MAŁECKI Bruno UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP +0.5 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0168/22 2022 LDK!
1 1 f 1 11.04 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP -0.1 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2022
2 2 f 1 11.16 KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -0.1 II JAGACIAK Jarosław Z/5362/19 2022
3 3 f 1 11.37 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -0.1 III BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2022
4 4 f 1 11.42 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U20 ZP -0.1 III ŚLIWKA Rafał Z/8732/21 2022
5 5 f 1 11.43 MALISZEWSKI Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -0.1 III REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/13067/21 2022
  f 1 DNF NAPIERAŁA Alan OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -0.1 -- BIEDERMANN Roman Z/1370/20 2022
1 1 f 2 12.13 TKACZYK Filip OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -0.4 IV BIEDERMANN Roman Z/1416/22 2022
2 2 f 2 12.34 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -0.4 V RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK!
3 3 f 2 12.54 FALIGOWSKI Hubert MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -0.4 V ZIELIŃSKA Janina Z/3014/22 2022
4 4 f 2 12.55 KACZMAREK Mikołaj UKS Dąb Suchy Las 2007 U16 WP -0.4 V TYLAK Łukasz Z/0533/22 2022 LDK!
5 5 f 2 12.66 BRZEZIŃSKI Oliwier OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -0.4 V BIEDERMANN Roman Z/1415/22 2022
6 6 f 2 12.82 WLEKLIŃSKI Seweryn UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -0.4 -- WYDUBA Roman # Z/0805/21 2022
7 7 f 2 12.89 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -0.4 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022
300 m M
1 1 s 1 33.70 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/2341/21 2022
2 2 s 1 34.38 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 Sen WP -- B.D. Z/0387/14 2022
3 3 s 1 34.65 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka 1991 Sen MA -- CZYŻ Radosław Z/3806/11 2022
4 4 s 1 35.28 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2022
5 5 s 1 35.56 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2022 3 LDK!
6 6 s 1 36.40 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
7 8 s 1 37.32 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
1 7 s 2 37.13 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2022 BEZ LDK!
2 9 s 2 37.41 KAMIŃSKI Oliwer PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4251/18 2022 5 LDK!
3 10 s 2 37.44 GUZOWSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań 1975 Masters WP -- GOWORSKI Tomasz Z/14610/21 2022
4 13 s 2 37.98 NOWAK Wojciech OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- REJEWSKI Robert Z/1409/15 2022
1 11 s 3 37.81 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -- PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2022
2 19 s 3 41.51 WLEKŁY Aleksander LKS Sana Kościan 2006 U18 WP -- TALIKADZE Roman Z/4225/20 2022
3 20 s 3 41.90 KACZMAREK Mikołaj OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1764/20 2022 LDK!
4 21 s 3 42.42 GÓRCZAK Krzysztof LKS Sana Kościan 2000 U23 WP -- TALIKADZE Roman Z/1710/20 2022
1 12 s 4 37.92 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -- PAWLAK Przemysław Z/1164/18 2022 3 LDK!
2 14 s 4 38.20 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -- BIERŁA Dawid # Z/0094/20 2022
3 15 s 4 38.32 DĄBEK Dominik PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/14605/21 2022 LDK!
4 16 s 4 38.76 PAWŁOWSKI Franciszek PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/13434/21 2022
5 17 s 4 39.95 MIKOŁAJCZYK Marcin LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/1243/22 2022
6 18 s 4 40.19 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2022
1 1 s 5 38.72 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 5 39.66 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
3 4 s 5 40.18 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/3213/20 2022 LDK!
4 12 s 5 45.85 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/12441/21 2022 LDK!
1 3 s 6 40.14 RAUHUT Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP IV CICHOWLAS Agnieszka Z/3084/21 2022 LDK!
2 6 s 6 41.15 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP V WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
3 9 s 6 44.36 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2022 LDK!
4 10 s 6 45.49 KOPEK Piotr OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0266/21 2022 LDK!
1 5 s 7 40.46 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP IV RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK!
2 7 s 7 41.79 BRZEZIŃSKI Oliwier OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V BIEDERMANN Roman Z/1415/22 2022
3 8 s 7 43.76 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
4 11 s 7 45.58 KORACH Krzysztof UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/2479/20 2022 LDK!
5 13 s 7 50.67 GĄGOROWSKI Jeremi OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/14642/21 2022 LDK!
6 14 s 7 51.84 FABIŚ Mikołaj OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0013/21 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:26.44 BIELECKI Marek MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/1573/18 2022 LDK!
2 2 s 1 1:27.82 KLONOWSKI Andrzej KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3744/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:30.43 CZMARA Wiktor LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0554/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:51.30 SOLAREK Franciszek OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0268/21 2022 LDK!
5 5 s 1 2:01.23 DEMBNY Aleksander OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/12416/21 2022 LDK!
1000 m M
1 11 s 1 2:49.91 CHRABĄSZCZ Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna # Z/4283/20 2022
2 12 s 1 2:51.88 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0558/20 2022 LDK!
3 13 s 1 2:57.40 PRZYBYLSKI Jędrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/5767/21 2022
4 14 s 1 2:58.60 GRZEŚKOWIAK Tomasz MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/14640/21 2022
5 15 s 1 2:58.89 GRZYMSKI Franciszek UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP V BERLIŃSKI Florian Z/0290/20 2022 LDK!
6 16 s 1 3:03.80 GÓRECKI Wiktor MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/14639/21 2022
7 17 s 1 3:06.16 KALKA Jakub MKS Baszta Szamotuły 2007 U16 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/3013/22 2022 LDK!
8 18 s 1 3:06.70 SZYMCZAK Stanisław OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0016/21 2022 LDK!
9 19 s 1 3:07.80 KOWALEWSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0267/21 2022 LDK!
10 20 s 1 3:07.92 WOŹNY Wojciech MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/2193/21 2022
11 21 s 1 3:11.34 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
12 22 s 1 3:30.35 SZYMCZAK Wojciech OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0017/21 2022 LDK!
1 1 s 2 2:32.95 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2022
2 2 s 2 2:36.12 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -- GUMNY Andrzej GRENDA Jan , Z/1095/18 , 2022 5 LDK!
3 3 s 2 2:37.34 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1273/15 2022
4 4 s 2 2:37.64 LEWAŃSKI Mirosław UKS Olimp Duszniki 2004 U20 WP -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3904/19 2022
5 5 s 2 2:40.80 BURCHACKI Jakub UKS Przełaj Żerków 2005 U18 WP -- B.D. WYDUBA Roman # , Z/0752/18 , 2022 BEZ LDK!
6 6 s 2 2:41.75 KUBASIK Jakub KS Stal Pleszew 2005 U18 WP -- B.D. # Z/0798/19 2022 LDK!
7 7 s 2 2:45.71 KEMPA Maciej KS Żary Runners Team 2001 U23 LB -- WISZ Mateusz BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0932/16 2019
8 8 s 2 2:46.58 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U18 WP -- TALIKADZE Roman Z/1765/20 2022
9 9 s 2 2:46.93 SUSZKA Franciszek OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -- GRENDA Jan Z/1656/19 2022 LDK!
10 10 s 2 2:47.91 MARGOWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3446/20 2022 LDK!
3000 m M
1 1 s 1 8:36.14 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II GRENDA Jan Z/4315/19 2022 LDK!
2 2 s 1 8:38.44 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP II GRENDA Jan B.D. Z/0863/15 2022
3 3 s 1 8:40.86 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 8:52.79 NAPIERAŁA Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/5169/19 2022 LDK!
5 5 s 1 8:55.00 MURKOWSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP III CHMIELARZ Lucyna GRENDA Jan B.D. , Z/0923/16 , 2022 LDK!
6 6 s 1 9:04.39 HAUPT Maciej OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP III GRENDA Jan Z/5207/18 2022 BEZ
7 7 s 1 9:13.15 GRAD Filip OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2022
8 8 s 1 9:16.82 WIETECKI Łukasz OŚ AZS Poznań 1984 Masters WP -- GRENDA Jan B.D. Z/10382/21 2022
9 9 s 1 9:19.64 JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew 2003 U20 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3811/17 2022
10 10 s 1 9:22.55 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 1997 Sen LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/0439/13 2022
11 11 s 1 9:22.84 MALUŚKI Tomasz OKL Oborniki 2005 U18 WP IV NOWICKI Sebastian Z/11729/21 2022
12 12 s 1 9:29.62 KUBIAK Kacper MKST Astra Nowa Sól 2000 U23 LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/2272/20 2022
13 13 s 1 9:39.04 BOSY Daniel LKS Sana Kościan 1989 Sen WP -- TALIKADZE Roman Z/1451/11 2022 BEZ
  s 1 DNF SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -- GRENDA Jan Z/1110/17 2022 4 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:28.83 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Kinga Z/3138/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 6:34.85 BAŁABAN Antoni UKS 48 Warszawa 2008 U16 MZ V MIŁKOWSKI Karol Z/4200/19 2022
3 3 s 1 6:39.30 NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP V MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2384/20 2022 LDK!
4 4 s 1 7:03.16 RATKOWSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0303/21 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 16.41 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -1.3 III BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
2 2 e 1 17.67 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP -1.3 IV WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2022 LDK!
3 3 e 1 18.99 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -1.3 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2022 LDK!
4 4 e 1 19.28 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -1.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK!
5 5 e 1 19.36 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -1.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022
6 6 e 1 20.63 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -1.3 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
1 1 f 1 17.40 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -2.5 IV BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
2 2 f 1 18.50 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP -2.5 V WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2022 LDK!
3 3 f 1 18.57 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -2.5 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2022 LDK!
4 4 f 1 19.26 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -2.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK!
5 5 f 1 19.73 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -2.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022
6 6 f 1 21.22 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -2.5 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 15.16 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -0.1 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK!
2 2 e 1 15.64 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -0.1 III KENSIK Jan Z/3453/19 2022 LDK!
3 3 e 1 17.11 BEMBNISTA Adam PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -0.1 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1791/22 2022
4 4 e 1 17.26 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -0.1 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2022 LDK!
1 1 f 1 15.09 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -0.9 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 15.45 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -0.9 III KENSIK Jan Z/3453/19 2022 LDK!
3 3 f 1 17.29 BEMBNISTA Adam PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -0.9 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1791/22 2022
4 4 f 1 20.31 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -0.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.68 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.1 II GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2022 3 LDK!
2 2 e 1 15.16 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP -0.1 II WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2022 3
1 1 f 1 14.88 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.9 II GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2022 3 LDK!
2 2 f 1 15.08 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP -0.9 II WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2022 3
Wzwyż M
1 1 f 1 1.93 BRZEZICKI Bartosz KL Iskra Białogard 2003 U20 ZP III RUDZIK Grzegorz Z/1708/18 2022 5
2 2 f 1 1.65 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
3 3 f 1 1.55 SZUKALSKI Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U18 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3514/20 2022 LDK!
4 4 f 1 1.50 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
4 4 f 1 1.50 KACZOR Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/12650/21 2022 LDK!
6 6 f 1 1.50 ZYDORKIEWICZ Aleksander UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/1957/19 2022 LDK!
7 7 f 1 1.25 GIERSZEWSKI Marcel UKS Sprint Przeźmierowo 2007 U16 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0475/19 2022 LDK!
8 8 f 1 1.20 TOMASZEWSKI Oskar LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U14 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/0179/22 2022 LDK!
  f 1 NM KMIECIK Stanisław OŚ AZS Poznań 1949 Masters WP -- BIERNACKI Jacek Z/5653/22 2022
Tyczka M
1 1 f 1 4.61 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań 1984 Masters WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2022
2 2 f 1 4.31 WOŁOSZYN Piotr SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/3722/19 2022 LDK!
3 3 f 1 4.31 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań 2002 U23 WP II CZERNIAK Przemysław B.D. Z/3060/16 2022
4 4 f 1 4.11 KRUK Nikodem SL Olimpia Poznań 2006 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/1382/20 2022 LDK!
5 5 f 1 3.61 SMURA Wiktor SL Olimpia Poznań 2005 U18 WP III CZERNIAK Przemysław Z/3723/19 2022 LDK!
6 6 f 1 3.21 KRÓL Tomasz SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1698/20 2022 LDK!
7 7 f 1 3.11 WRÓBLEWSKI Witold SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP V CZERNIAK Przemysław Z/1699/20 2022 LDK!
8 8 f 1 2.61 RUCIŃSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/11712/21 2022 LDK!
W dal M
  f 1 5.58 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP +1.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022
  f 1 5.86 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +0.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 6.22 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 2004 U20 WP +1.3 IV KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2022 BEZ LDK!
1 1 f 1 6.59 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP +1.4 III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2022 5 LDK!
2 2 f 1 6.56 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U23 WP -0.1 III GOŚCINIAK Marcin Z/1368/15 2022 3
3 3 f 1 6.53 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -1.4 III GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2022 3 LDK!
4 4 f 1 6.31 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 2004 U20 WP +2.2 III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 6.25 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP +1.1 IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1433/17 , 2022 3 LDK!
6 6 f 1 6.14 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +1.3 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 5.86 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +2.4 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 5.58 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP +2.6 -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022
9 9 f 1 5.52 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP 0.0 -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
10 10 f 1 5.34 ZIELIŃSKI Franciszek MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -0.1 -- WIŚNIEWSKI Roman Z/3262/20 2022 LDK!
11 11 f 1 5.28 SZUKALSKI Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U18 WP +0.5 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3514/20 2022 LDK!
12 12 f 1 4.79 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP +1.5 -- KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK!
13 13 f 1 4.41 SALWA Sebastian SKSG Korona Szczecin 1998 Sen ZP +0.7 -- ŚLIWKA Rafał Z/8734/21 2022
  f 1 NM KACZMAREK Mikołaj UKS Dąb Suchy Las 2007 U16 WP 0.0 -- TYLAK Łukasz Z/0533/22 2022 LDK!
  f 1 NM KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP 0.0 -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2022 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 13.52 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP -0.5 III RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 13.38 PIŁAT Oscar MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -0.7 III JAGACIAK Jarosław Z/5358/19 2022
3 3 f 1 12.55 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP +0.2 -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1433/17 , 2022 3 LDK!
4 4 f 1 11.98 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +0.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2022 LDK!
5 5 f 1 11.69 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 2004 U20 WP +0.4 -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2022 BEZ LDK!
Wieloskok M
  f 1 10.67 WESOŁOWSKI Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP 0.0 -- GOŚCINIAK Marcin Z/5170/19 2022 LDK!
1 1 f 1 11.60 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +0.4 IV WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
2 2 f 1 10.83 WESOŁOWSKI Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP +2.3 -- GOŚCINIAK Marcin Z/5170/19 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 12.80 GLINKA Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U18 WP IV NOWAK Grzegorz Z/2607/20 2022 LDK!
2 2 f 1 11.20 DOLATA Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek Z/10694/21 2022 LDK!
3 3 f 1 10.62 GRAJEWSKI Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/3294/22 2022
4 4 f 1 8.26 SĘDROWICZ Jan MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/2735/22 2022
1 1 f 2 12.44 RODZIAK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP V KOBIERSKI Andrzej Z/2586/21 2022 LDK!
2 2 f 2 11.59 GLINKA Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP V ZAWORSKI Marek Z/3087/21 2022 LDK!
3 3 f 2 9.49 ŚWIĄTCZAK Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/3058/22 2022 LDK!
4 4 f 2 8.15 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0127/22 2022
5 5 f 2 7.94 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2022 LDK!
6 6 f 2 7.47 WLEKLIŃSKI Michał UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- B.D. Z/12643/21 2022 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 14.63 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Września 2003 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/2416/20 2022
2 2 f 1 14.63 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2022 LDK!
3 3 f 1 14.48 SROKA Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/2478/20 2022
4 4 f 1 11.04 GOLON Hubert MKS Baszta Szamotuły 2004 U20 WP IV UNGER Krzysztof Z/2729/22 2022
5 5 f 1 10.83 BARWIN Jakub MKS Baszta Szamotuły 2004 U20 WP -- UNGER Krzysztof Z/2728/22 2022
6 6 f 1 7.47 JURGIEL Jerzy OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP -- BIERNACKI Jacek Z/12345/21 2022
Kula (7.26) M
1 1 f 1 13.80 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław Z/3676/19 2022 2
2 2 f 1 11.02 MAZURKIEWICZ Paweł SKSG Korona Szczecin 1977 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8733/21 2022
3 3 f 1 9.66 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022
Dysk (1) M
1 1 f 1 45.30 RODZIAK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/2586/21 2022 LDK!
2 2 f 1 39.75 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP IV NALEPA Marek Z/0127/22 2022
3 3 f 1 32.66 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2022 LDK!
4 4 f 1 31.00 JERZYK Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/13315/21 2022
5 5 f 1 30.97 DRYGAS Igor UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/12052/21 2022 LDK!
6 6 f 1 24.65 JAZDON Beniamin UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2238/22 2022
7 7 f 1 18.70 STOLAREK Marcel UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/0144/21 , 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 42.83 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2022 5 LDK!
2 2 f 1 30.95 DOLATA Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek Z/10694/21 2022 LDK!
3 3 f 1 30.34 GLINKA Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U18 WP -- NOWAK Grzegorz Z/2607/20 2022 LDK!
4 4 f 1 30.26 NAMYSŁ Franciszek MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -- ZIÓŁKOWSKA Joanna Z/3136/19 2022
5 5 f 1 22.54 PATRIAS-GAPCZYŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -- BIERNACKI Jacek
  f 1 NM KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 39.77 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Września 2003 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2416/20 2022
2 2 f 1 37.65 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP IV KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2022 LDK!
3 3 f 1 35.08 SROKA Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP IV PAWLAK Przemysław Z/2478/20 2022
4 4 f 1 30.81 JURGIEL Jerzy OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP -- BIERNACKI Jacek Z/12345/21 2022
5 5 f 1 20.56 DOBIECKI Kamil LUKS Orkan Września 2004 U20 WP -- PAWLAK Przemysław Z/2417/20 2022
6 6 f 1 19.42 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -- PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 1 f 1 43.03 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław Z/3676/19 2022 2
2 2 f 1 21.13 ORŁOWSKI Wojciech OŚ AZS Poznań 1978 Masters WP -- BIERNACKI Jacek
Młot (5) M
1 1 f 1 58.92 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP II KENSIK Jan Z/5137/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 58.08 PRACHARCZYK Jakub LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP II PTAK Krzysztof Z/5101/19 2022 LDK!
3 3 f 1 55.34 SPRYSZYŃSKI Maciej LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP III DOBROSIELSKA Martyna WIERZBICKI Dariusz , Z/0182/17 , 2022 5 LDK!
4 4 f 1 47.74 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/0816/20 2022 LDK!
5 5 f 1 47.23 FLIS Eryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP IV LATAŃSKI Grzegorz Z/1565/20 2022 LDK!
6 6 f 1 44.35 MAJEWSKI Paweł ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/2613/20 2022
7 7 f 1 41.53 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2193/20 2022 LDK!
8 8 f 1 35.53 KUCZKOWSKI Fryderyk UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/3675/20 2022 LDK!
9 9 f 1 33.46 BOJANOWSKI Stanisław UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/3588/20 2022 LDK!
10 10 f 1 24.30 KSIĄŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK!
1 1 f 2 39.97 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2022 LDK!
2 2 f 2 33.60 PRACHARCZYK Jan LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP V B.D. Z/3238/22 2022 LDK!
3 3 f 2 28.48 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2022
Młot (6) M
1 1 f 1 60.25 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U20 KP I KENSIK Jan Z/4965/18 2022 5
2 2 f 1 52.76 NOGAŁA Adam UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP II GÓRSKA Hanna Z/1950/20 2022 LDK!
3 3 f 1 46.81 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 2003 U20 KP III KSOBIECH Bartosz Z/0278/17 2022 5 LDK!
4 4 f 1 45.18 WŁADOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/0139/17 2022 5 LDK!
5 5 f 1 41.16 SOLETA Kajetan LUKS Start Nakło 2003 U20 KP IV KSOBIECH Bartosz Z/0282/17 2022 5 LDK!
  f 1 NM SZCZERBIAK Mateusz LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/3909/18 2022 5 LDK!
Młot (7.26) M
1 1 f 1 73.06 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP M NOWAK Grzegorz B.D. Z/1594/12 2022 1
2 2 f 1 64.00 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS I B.D. KOTWICA Czesław , Z/0897/17 , 2022
3 3 f 1 63.22 ZIÓŁKOWSKI Adam OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0930/16 , 2022 LDK!
4 4 f 1 60.62 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP I NOWAK Grzegorz B.D. Z/0577/14 2022
5 5 f 1 57.58 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2022 1
6 6 f 1 55.68 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2022 2
7 7 f 1 46.78 PIECHOCKI Dobromir LUKS Orkan Września 2001 U23 WP II PAWLAK Przemysław Z/4474/15 2022 2
Oszczep (500) M
1 1 f 1 19.39 TOMASZEWSKI Oskar LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U14 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/0179/22 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 50.92 BROŃCZYK Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/0328/22 2022 LDK!
2 2 f 1 43.33 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP IV KOBIERSKI Andrzej Z/2634/20 2022 LDK!
3 3 f 1 40.32 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V WEISS Elżbieta Z/0026/21 2022 LDK!
4 4 f 1 31.26 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK!
5 5 f 1 29.38 JERZYK Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/13315/21 2022
6 6 f 1 24.78 GLINKA Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/3087/21 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 51.60 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2022 5 LDK!
2 2 f 1 41.29 ROBAKOWSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2006 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0293/20 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 55.31 WASZKIEWICZ Krystian OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II BIERNACKI Jacek B.D. Z/5938/15 2022
2 2 f 1 51.90 NAMYSŁ Jan MKS Juvenia Puszczykowo 2002 U23 WP III CHMIELARZ Lucyna ŁUCZAK Bernadeta CHMIELARZ Lucyna , Z/2697/16 , 2022 4 LDK!
3 3 f 1 39.95 KOZŁOWSKI Marceli LUKS Orkan Września 2003 U20 WP IV PAWLAK Przemysław Z/9532/21 2022
4 4 f 1 36.40 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
5 5 f 1 31.42 BARWIN Jakub MKS Baszta Szamotuły 2004 U20 WP -- UNGER Krzysztof Z/2728/22 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.7909550666809 sekund