Chorzów 03.05.2022
Mityng Otwarcia Sezonu
60 m K
1 s 1 8.30 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL +1.3 -- KRUPA Iwona # Z/1386/18 2022 BEZ LDK!
2 s 1 8.77 ZAJˇC Daria TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA +1.3 -- DOBAJ Szymon Z/3167/20 2022 LDK!
3 s 1 8.96 ZICHLARZ Zofia UKS Diament Godów 2010 U14 SL +1.3 -- KALINOWSKI Stefan Z/2087/20 2022 LDK!
4 s 1 8.98 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA +1.3 -- SIERKA Ewa Z/13019/21 2022 LDK!
5 s 1 9.03 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA +1.3 -- SIERKA Ewa Z/0364/20 2022 LDK!
6 s 1 9.20 KA¬MIERCZUK Blanka MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +1.3 -- ROLAK Dorota Z/1029/21 2022 LDK!
7 s 1 9.43 WI¦NIEWSKA Maja UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL +1.3 -- SYZDEK Mariusz Z/4763/18 2022 BEZ LDK!
2 s 2 9.00 GIBAS Julia TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL +0.5 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4520/19 2022 LDK!
3 s 2 9.18 KWIECIŃSKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +0.5 -- ROLAK Dorota Z/1030/21 2022 LDK!
4 s 2 9.37 ZAKŁOS Maja UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL +0.5 -- KRUPA Iwona # Z/0248/21 2022 LDK!
5 s 2 9.39 BORAL Marcelina UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL +0.5 -- KRUPA Iwona # Z/0244/21 2022 LDK!
6 s 2 9.49 GAJDA Klaudia UKS Diament Godów 2010 U14 SL +0.5 -- KALINOWSKI Stefan Z/2089/20 2022 LDK!
7 s 2 9.51 KORDELA Anita TS AKS Chorzów 2009 U14 SL +0.5 -- PODCHUL Krzysztof Z/4387/19 2022 LDK!
8 s 2 9.59 RODAK Elżbieta UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL +0.5 -- B.D. Z/0243/21 2022 LDK!
1 s 3 8.98 KOWALSKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP +0.3 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5298/21 2022 LDK!
2 s 3 9.51 GRAJ Martyna MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP +0.3 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5288/21 2022 LDK!
3 s 3 9.71 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL +0.3 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/10880/21 2022 LDK!
4 s 3 9.91 URBANIK Maria MCKiS Jaworzno 2008 U16 SL +0.3 -- KUZAK Piotr Z/12227/21 2022 LDK!
5 s 3 9.97 KOPEK Magdalena MCKiS Jaworzno 2010 U14 SL +0.3 -- KUZAK Piotr Z/12219/21 2022 LDK!
6 s 3 10.14 URBANIK Zofia MCKiS Jaworzno 2010 U14 SL +0.3 -- KUZAK Piotr Z/12228/21 2022 LDK!
1 s 4 9.20 PYTLOCH Amelia TS AKS Chorzów 2009 U14 SL +0.7 -- GRUCHEL Marzena Z/2862/20 2022 LDK!
2 s 4 9.52 BESZTA-BOROWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL +0.7 -- KRUPA Iwona # Z/0247/21 2022 LDK!
3 s 4 9.56 RYZNAR Elena MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +0.7 -- ROLAK Dorota Z/1026/21 2022
4 s 4 9.66 MATCZUK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +0.7 -- ROLAK Dorota Z/14025/21 2022
5 s 4 9.71 DOLIBOG Nikola MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL +0.7 -- PEROŃ Katarzyna # Z/1391/20 2022 LDK!
6 s 4 9.99 PERZ Natalia RMKS Rybnik 2009 U14 SL +0.7 -- FOJCIK Dorota Z/1900/22 2022 LDK!
7 s 4 10.21 DYSZY Weronika TS AKS Chorzów 2010 U14 SL +0.7 -- GRUCHEL Marzena Z/2196/22 2022 LDK!
1 s 5 8.12 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL +1.1 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2022 LDK!
2 s 5 8.36 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL +1.1 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/14109/21 2022 LDK!
3 s 5 9.22 MOĆKO Sonia MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL +1.1 -- KUZAK Piotr Z/2327/22 2022 LDK!
4 s 5 9.27 MARCINIAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL +1.1 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3124/22 2022 LDK!
5 s 5 9.40 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL +1.1 -- PEROŃ Katarzyna Z/3905/20 2022 LDK!
6 s 5 9.44 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +1.1 -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2022 LDK!
7 s 5 9.70 MOJ Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U14 SL +1.1 -- GRUCHEL Marzena Z/2207/22 2022 LDK!
8 s 5 9.89 WIECZOREK Julia RMKS Rybnik 2010 U14 SL +1.1 -- B.D. Z/1902/22 2022 LDK!
1 s 6 9.10 MAJOS Julia KS Olkusz 2009 U14 MA +1.1 -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13548/21 2022
2 s 6 9.11 HRYNCZYSZYN Zuzanna MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP +1.1 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5289/21 2022 LDK!
3 s 6 9.69 KRZYSTECZKO Weronika TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL +1.1 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1853/22 2022 LDK!
4 s 6 9.71 PIELOCH Oliwia TS AKS Chorzów 2010 U14 SL +1.1 -- PODCHUL Krzysztof
5 s 6 9.95 DZIEDZIC Nadia UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL +1.1 -- KRUPA Iwona # Z/2325/22 2022
6 s 6 10.11 WIDERA Maria TS AKS Chorzów 2010 U14 SL +1.1 -- PODCHUL Krzysztof Z/0258/21 2022 LDK!
7 s 6 10.85 BANKO Zuzanna UKS Diament Godów 2010 U14 SL +1.1 -- KALINOWSKI Stefan Z/7668/21 2022 LDK!
1 1 s 7 9.07 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL +1.8 -- JACYSZYN Lechosław Z/1418/20 2022 LDK!
2 3 s 7 9.33 KADŁUCZKA Milena LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U12 OP +1.8 -- DOMIN Adam # Z/2939/20 2022 LDK!
2 3 s 7 9.33 MUSIAŁ Maja TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL +1.8 -- B.D. # Z/2987/21 2022 LDK!
4 9 s 7 9.69 DˇBROWSKA Hanna TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL +1.8 -- B.D. # Z/2985/21 2022 LDK!
5 13 s 7 9.82 POŁĘTEK Laura Pola MCKiS Jaworzno 2011 U12 SL +1.8 -- KUZAK Piotr Z/12226/21 2022 LDK!
6 15 s 7 9.97 ZAWIERUCHA Blanka TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL +1.8 -- B.D. # Z/2991/21 2022 LDK!
7 20 s 7 10.15 KELER Magdalena TS AKS Chorzów 2012 U12 SL +1.8 -- PODCHUL Krzysztof Z/2217/22 2022 LDK!
1 8 s 8 9.55 CHOLEWA Marta TS AKS Chorzów 2011 U12 SL +1.7 -- GRUCHEL Marzena Z/2195/22 2022
2 23 s 8 10.30 SMOLORZ Weronika UKS Diament Godów 2012 U12 SL +1.7 -- KALINOWSKI Stefan Z/7673/21 2022
3 24 s 8 10.35 KRZYSTECZKO Natalia TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL +1.7 -- B.D. # Z/2978/21 2022 LDK!
4 25 s 8 10.45 KALETA Emilia TS AKS Chorzów 2011 U12 SL +1.7 -- GRUCHEL Marzena Z/2199/22 2022 LDK!
5 27 s 8 10.84 STAWINOGA Zofia TS AKS Chorzów 2013 U12 SL +1.7 -- B.D. Z/2856/20 2022 LDK!
6 29 s 8 11.13 KHELOUF Aliyah UKS Trójka Mikołów 2014 U12 SL +1.7 -- WAJDA Aleksandra Z/0561/22 2022
7 32 s 8 11.41 KRZYMIŃSKA Blanka TS AKS Chorzów 2012 U12 SL +1.7 -- PODCHUL Krzysztof Z/2201/22 2022
8 33 s 8 11.42 PŁACZEK Milena TS AKS Chorzów 2013 U12 SL +1.7 -- B.D. Z/0942/21 2022 LDK!
1 5 s 9 9.40 FIC Maria UKS Chromik Mysłowice 2011 U12 SL +1.1 -- PROKSA Robert Z/6379/21 2022 LDK!
2 7 s 9 9.53 BŁESZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL +1.1 -- JACYSZYN Lechosław Z/2288/22 2022
3 16 s 9 9.98 GLITA Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL +1.1 -- JACYSZYN Lechosław Z/8286/21 2022
4 19 s 9 10.14 MAMOK Julia TS AKS Chorzów 2011 U12 SL +1.1 -- PODCHUL Krzysztof Z/2206/22 2022
5 21 s 9 10.21 OKROJEK Nadia TS AKS Chorzów 2012 U12 SL +1.1 -- PODCHUL Krzysztof Z/2210/22 2022
6 26 s 9 10.82 WYLEŻAŁEK Nadia TS AKS Chorzów 2011 U12 SL +1.1 -- GRUCHEL Marzena Z/2212/22 2022
7 28 s 9 11.12 MORYS Paulina TS AKS Chorzów 2011 U12 SL +1.1 -- PODCHUL Krzysztof Z/2208/22 2022
8 38 s 9 12.17 MOSKAŁA Nikola TS AKS Chorzów 2014 U12 SL +1.1 -- B.D. Z/2220/22 2022
1 10 s 10 9.72 MAJDA Jagoda TS AKS Chorzów 2011 U12 SL +1.7 -- PODCHUL Krzysztof Z/2204/22 2022
2 11 s 10 9.80 GRYGLEWSKA Laura TS AKS Chorzów 2011 U12 SL +1.7 -- PODCHUL Krzysztof Z/2198/22 2022
3 34 s 10 11.66 NOWAKOWSKA Amelia TS AKS Chorzów 2013 U12 SL +1.7 -- B.D. Z/0237/21 2022 LDK!
4 37 s 10 11.98 JUREK Nikola TS AKS Chorzów 2013 U12 SL +1.7 -- B.D. Z/0233/21 2022 LDK!
5 40 s 10 12.51 SZCZʦNIAK Hanna TS AKS Chorzów 2012 U12 SL +1.7 -- B.D. Z/0240/21 2022
1 2 s 11 9.08 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U12 SL +2.0 -- GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2022 LDK!
2 14 s 11 9.88 MRUGALSKA Blanka RMKS Rybnik 2011 U12 SL +2.0 -- FOJCIK Dorota Z/1899/22 2022 LDK!
3 17 s 11 9.99 KˇSEK Laura RMKS Rybnik 2012 U12 SL +2.0 -- B.D. Z/1898/22 2022 LDK!
4 34 s 11 11.66 JURCZAK Amanda TL Athletics Jastrzębie 2014 U12 SL +2.0 -- B.D. Z/2979/21 2022 LDK!
5 36 s 11 11.84 KRY¦ Marianna TS AKS Chorzów 2012 U12 SL +2.0 -- PODCHUL Krzysztof
6 39 s 11 12.36 JANOWSKA Nadia TL Athletics Jastrzębie 2014 U12 SL +2.0 -- B.D. Z/3389/22 2022 LDK!
7 41 s 11 12.56 LANDZIŃSKA Natalia TL Athletics Jastrzębie 2014 U12 SL +2.0 -- B.D. Z/3388/22 2022 LDK!
8 42 s 11 13.66 POTYRAK Dominika TL Athletics Jastrzębie 2014 U12 SL +2.0 -- B.D. Z/5366/21 2022 LDK!
1 6 s 12 9.50 WOJCIECHOWSKA Aleksandra UKS Czwórka Żory 2011 U12 SL +0.3 -- SYZDEK Mariusz Z/2324/22 2022
2 11 s 12 9.80 LAZAR Milena UKS Czwórka Żory 2011 U12 SL +0.3 -- SYZDEK Mariusz Z/2323/22 2022
3 18 s 12 10.09 BA¦ Anna UKS Czwórka Żory 2011 U12 SL +0.3 -- SYZDEK Mariusz Z/2322/22 2022
4 22 s 12 10.27 SKRZYSZOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2011 U12 SL +0.3 -- SYZDEK Mariusz Z/2326/22 2022
5 30 s 12 11.34 ZAPAŁA-ONAK Jagoda TL Athletics Jastrzębie 2014 U12 SL +0.3 -- B.D. Z/3432/22 2022 LDK!
6 31 s 12 11.36 GAJDA Alicja UKS Diament Godów 2014 U12 SL +0.3 -- KALINOWSKI Stefan Z/1578/22 2022
100 m K
1 1 s 1 12.44 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +2.0 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 12.45 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +2.0 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 12.71 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL +2.0 II PILAREK Sławomir B.D. , Z/2407/17 , 2022 LDK!
4 4 s 1 12.75 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL +2.0 II ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
5 5 s 1 12.94 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U18 SL +2.0 III GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 13.16 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL +2.0 III MARMUR Stanisław Z/3242/18 2022 LDK!
7 9 s 1 13.29 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL +2.0 IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2022 LDK!
8 14 s 1 13.58 BANKO Dominika UKS Diament Godów 2005 U18 SL +2.0 IV KALINOWSKI Stefan Z/2076/20 2022
1 8 s 2 13.25 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL +1.0 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0921/18 2022 BEZ LDK!
2 11 s 2 13.30 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL +1.0 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
4 15 s 2 13.74 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 2006 U18 SL +1.0 IV FOJCIK Dorota Z/5568/19 2022 LDK!
5 16 s 2 13.86 JARCZYK Milena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL +1.0 V WAJDA Aleksandra Z/4666/19 2022 LDK!
6 17 s 2 13.87 RYBAK Julia UKS Miotacz Sosnowiec 2006 U18 SL +1.0 -- PILAREK Sławomir Z/1298/21 2022 LDK!
7 18 s 2 13.88 KONKOL Roksana RMKS Rybnik 2008 U16 SL +1.0 V FOJCIK Dorota Z/4419/20 2022 LDK!
8 23 s 2 14.19 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL +1.0 V PASZTA Anna Z/2179/18 2022 BEZ LDK!
1 19 s 3 13.91 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL +1.2 V PROKSA Robert # Z/2905/19 2022 LDK!
2 25 s 3 14.45 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA +1.2 V SIERKA Ewa Z/13019/21 2022 LDK!
3 27 s 3 14.51 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL +1.2 -- PASZTA Anna Z/2182/18 2022 BEZ LDK!
4 29 s 3 14.52 KUSTO¦ Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U18 SL +1.2 -- BOJKO Bogdan Z/6086/21 2022
5 31 s 3 14.59 OSSOWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL +1.2 -- GÓRECKA Małgorzata Z/1719/20 2022 LDK!
6 32 s 3 14.83 BUDKOWSKA Sara UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL +1.2 -- PROKSA Robert # Z/2021/20 2022
7 33 s 3 14.97 MAJOS Julia KS Olkusz 2009 U14 MA +1.2 -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13548/21 2022
1 7 s 4 13.20 ŁOMIŃSKA Aleksandra TS AKS Chorzów 2005 U18 SL +0.3 III GRUCHEL Marzena Z/3590/20 2022
2 13 s 4 13.54 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL +0.3 IV PASZTA Anna Z/5459/19 2022 LDK!
4 21 s 4 14.12 METELSKA Nadia UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL +0.3 V PROKSA Robert Z/6381/21 2022
5 26 s 4 14.48 NACHREBECKA Anna UKS 5 Plus Rydułtowy 2008 U16 SL +0.3 V BOJKO Bogdan Z/4171/19 2022
7 36 s 4 15.34 FIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2009 U14 SL +0.3 -- PASZTA Anna Z/6377/21 2022 LDK!
8 39 s 4 17.07 MICHALIK Agnieszka MCKiS Jaworzno 2008 U16 SL +0.3 -- KUZAK Piotr Z/2600/19 2022 LDK!
3 24 s 5 14.35 CIE¦LA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +1.2 V DUDAŁA Piotr # Z/1776/22 2022
4 30 s 5 14.56 OSMAN Aleksandra UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL +1.2 -- PASZTA Anna Z/2176/18 2022 BEZ LDK!
5 34 s 5 15.10 WIECZOREK Karolina TS AKS Chorzów 2008 U16 SL +1.2 -- GRUCHEL Marzena
7 37 s 5 15.50 JAROSZ Paulina UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL +1.2 -- PASZTA Anna Z/1920/22 2022 LDK!
8 38 s 5 16.46 ROJEK Ewa TS AKS Chorzów 2010 U14 SL +1.2 -- PODCHUL Krzysztof Z/2224/22 2022
150 m K
1 1 s 1 18.79 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL -- PRENCEL Piotr # Z/4905/19 2022 LDK!
2 5 s 1 19.86 ŁOMIŃSKA Aleksandra TS AKS Chorzów 2005 U18 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3590/20 2022
3 6 s 1 19.98 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 Sen SL -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1407/14 2022 BEZ
4 17 s 1 22.72 MATYKA Zuzanna MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL -- B.D. Z/4099/20 2022 LDK!
1 2 s 2 19.01 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
2 9 s 2 20.55 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice # 2009 U14 SL -- MARMUR Stanisław Z/13233/21 2022 LDK!
3 14 s 2 21.61 KOZOK Tatiana MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U18 SL -- B.D. Z/5858/21 2022
4 15 s 2 21.97 NACHREBECKA Anna UKS 5 Plus Rydułtowy 2008 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/4171/19 2022
1 8 s 3 20.42 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2022
2 16 s 3 22.19 KUSTO¦ Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/6086/21 2022
4 20 s 3 23.96 MOJ Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2207/22 2022 LDK!
1 10 s 4 20.57 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
2 11 s 4 20.83 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/14109/21 2022 LDK!
3 12 s 4 21.24 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2022 LDK!
4 13 s 4 21.55 GAŁUSZKA Milena MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL -- B.D. Z/11891/21 2022
1 3 s 5 19.22 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2022 BEZ LDK!
2 4 s 5 19.81 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2022 LDK!
3 7 s 5 20.31 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3242/18 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 39.47 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KRUPA Iwona B.D. Z/0900/15 2022
2 2 s 1 40.79 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2022 2 LDK!
3 3 s 1 42.64 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL II PASZTA Anna Z/5459/19 2022 LDK!
4 5 s 1 43.99 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U18 SL -- B.D. Z/3971/18 2022 BEZ
5 7 s 1 44.49 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2022 3
6 8 s 1 44.87 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2022 3
1 4 s 2 43.52 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0921/18 2022 BEZ LDK!
2 5 s 2 43.99 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2022
3 12 s 2 45.24 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV JONDA Czesław # Z/1747/19 2022 BEZ LDK!
4 15 s 2 45.88 BANKO Dominika UKS Diament Godów 2005 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2076/20 2022
5 17 s 2 45.98 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA IV SIERKA Ewa Z/0364/20 2022 LDK!
6 18 s 2 46.31 ZAJˇC Daria TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA IV DOBAJ Szymon Z/3167/20 2022 LDK!
1 8 s 3 44.87 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL III JONDA Czesław # Z/4363/19 2022 BEZ LDK!
2 10 s 3 45.04 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL IV PROKSA Robert # Z/2905/19 2022 LDK!
3 11 s 3 45.12 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2022 LDK!
4 20 s 3 46.98 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL V PASZTA Anna Z/2182/18 2022 BEZ LDK!
5 22 s 3 47.27 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL V PASZTA Anna Z/2179/18 2022 BEZ LDK!
6 26 s 3 47.82 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 2003 U20 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2063/18 2022 5
1 13 s 4 45.39 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL IV BIELA Monika Z/3860/19 2022 LDK!
2 16 s 4 45.91 JARCZYK Milena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL IV WAJDA Aleksandra Z/4666/19 2022 LDK!
3 24 s 4 47.28 ZICHLARZ Zofia UKS Diament Godów 2010 U14 SL V KALINOWSKI Stefan Z/2087/20 2022 LDK!
4 28 s 4 48.07 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA V SIERKA Ewa Z/13019/21 2022 LDK!
5 38 s 4 48.74 JAWORSKA Klaudia UKS Brenna Górki 2010 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz DYBCZYŃSKI Tomasz Z/7604/21 2022
6 40 s 4 48.79 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2022 LDK!
1 22 s 5 47.27 THAMM Malwina MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL V DUDAŁA Piotr Z/4443/19 2022
2 25 s 5 47.31 POLAK Marta MUKS SZS Cieszyn 2009 U14 SL V WERNER Mirosław Z/13852/21 2022
3 31 s 5 48.17 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V SPISAK Barbara Z/3058/19 2022 BEZ LDK!
4 33 s 5 48.25 JAWORSKA Julia UKS Brenna Górki 2010 U14 SL V DYBCZYŃSKI Tomasz DYBCZYŃSKI Tomasz Z/7603/21 2022
5 37 s 5 48.69 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 2008 U16 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2584/18 2022 BEZ
6 42 s 5 49.95 OSMAN Aleksandra UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL -- PASZTA Anna Z/2176/18 2022 BEZ LDK!
1 29 s 6 48.09 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- B.D. Z/0959/19 2022 LDK!
2 48 s 6 51.04 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2582/18 2022 BEZ
3 50 s 6 51.44 KA¬MIERCZUK Blanka MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1029/21 2022 LDK!
4 51 s 6 51.55 KROCZYK Emilia UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech # Z/1544/20 2022 LDK!
5 55 s 6 52.15 GAJDA Klaudia UKS Diament Godów 2010 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2089/20 2022 LDK!
1 34 s 7 48.28 DITRICH Marlena UKS Chromik Mysłowice 2009 U14 SL V PASZTA Anna Z/6380/21 2022 LDK!
2 44 s 7 50.41 HRYNCZYSZYN Zuzanna MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/5289/21 2022 LDK!
3 45 s 7 50.78 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/10880/21 2022 LDK!
4 46 s 7 50.99 FIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2009 U14 SL -- PASZTA Anna Z/6377/21 2022 LDK!
5 52 s 7 51.85 MATCZUK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/14025/21 2022
6 63 s 7 59.89 BANKO Zuzanna UKS Diament Godów 2010 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/7668/21 2022 LDK!
1 19 s 8 46.76 METELSKA Nadia UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL V PROKSA Robert Z/6381/21 2022
2 29 s 8 48.09 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U14 OP V KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2022 LDK!
3 36 s 8 48.51 HOLECZEK Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2427/22 2022
4 41 s 8 49.80 BUDKOWSKA Sara UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL -- PROKSA Robert # Z/2021/20 2022
5 46 s 8 50.99 KWIECIŃSKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1030/21 2022 LDK!
1 32 s 9 48.23 FLORCZYK Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL V JONDA Czesław Z/13260/21 2022
2 53 s 9 51.92 HACZEK Marta MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/1430/22 2022
3 54 s 9 52.06 GACEK Matylda MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U18 SL -- B.D. Z/5857/21 2022
4 59 s 9 54.51 KOPEK Magdalena MCKiS Jaworzno 2010 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/12219/21 2022 LDK!
1 21 s 10 47.26 GIBAS Julia TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL V STA¦KIEWICZ Jakub Z/4520/19 2022 LDK!
2 43 s 10 50.30 MARCINIAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3124/22 2022 LDK!
3 56 s 10 52.84 URBANIK Maria MCKiS Jaworzno 2008 U16 SL -- KUZAK Piotr Z/12227/21 2022 LDK!
4 60 s 10 55.15 WÓJCIK Julia UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL -- KRUPA Iwona # Z/0249/21 2022 LDK!
5 61 s 10 55.60 PIECZARA Liwia MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/12232/21 2022 LDK!
1 14 s 11 45.72 ¦LIWA Iga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL -- B.D. Z/7889/21 2022 LDK!
2 35 s 11 48.32 KOTULSKA Agata UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/2773/20 2022
3 58 s 11 53.88 GAIK Zuzanna LKS Orzeł Kozy 2010 U14 SL -- HARAT Beata Z/1569/22 2022 LDK!
4 62 s 11 58.56 IDZIAK Karolina TS AKS Chorzów 2010 U14 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/2216/22 2022
1 27 s 12 47.90 KOWALSKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP V RYSZEWSKI Jacek Z/5298/21 2022 LDK!
3 49 s 12 51.28 KADŁUCZKA Milena LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U12 OP -- DOMIN Adam # Z/2939/20 2022 LDK!
4 57 s 12 53.32 GRAJ Martyna MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/5288/21 2022 LDK!
5 64 s 12 61.12 KRZYSTECZKO Weronika TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1853/22 2022 LDK!
500 m K
1 1 s 1 1:20.77 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U20 SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3589/17 2022 3
2 2 s 1 1:21.47 JURKA Daniela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/4507/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:27.69 ŻOCHOWSKA Bianka MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL -- B.D. Z/4079/20 2022
600 m K
1 1 s 1 1:42.69 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3321/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:43.74 SIKORA Alicja UKS Brenna Górki 2008 U16 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz Z/5527/21 2022
3 3 s 1 1:44.31 JAROMIN Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/12201/21 2022 LDK!
4 6 s 1 1:47.41 SZCZOTKA Natalia LKS Pogórze Skoczów 2003 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5662/15 2022
5 8 s 1 1:50.17 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2022 LDK!
6 9 s 1 1:52.48 BˇK Adrianna MKS Żywiec 2007 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4565/19 2022 LDK!
7 10 s 1 1:53.92 SMYLA Julia UKS Diament Godów 2008 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2086/20 2022 LDK!
1 4 s 2 1:45.88 KUC Agata LKS Orzeł Kozy 2007 U16 SL IV HARAT Beata Z/4562/19 2022 BEZ LDK!
2 5 s 2 1:46.58 FRˇCEK Lena KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL V MARMUR Stanisław Z/0442/22 2022 LDK!
3 7 s 2 1:47.82 OGRODNIK Alicja MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP V KOŁODZIEJ Tomasz Z/10002/21 2022 LDK!
4 11 s 2 1:53.96 KOSZANY Emilia UKS Diament Godów 2008 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2084/20 2022 LDK!
5 12 s 2 2:04.30 CIEPAŁ Iga MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/6123/21 2022
6 13 s 2 2:08.24 KOSZYCKA Martyna MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/13747/21 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:01.83 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U20 SL -- BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!
2 2 s 1 3:04.03 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL III DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:05.29 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U23 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2022
4 4 s 1 3:06.33 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U20 SL -- GAWLINA Józef Z/2138/17 2022 3 LDK!
5 5 s 1 3:08.31 GAJ Roksana MOSM Tychy 2007 U16 SL III GAWLINA Józef Z/13162/21 2022
6 6 s 1 3:09.23 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2022 BEZ
7 7 s 1 3:13.38 FRˇCKOWIAK Marta MKS Siechnice 1998 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1868/17 2022
8 8 s 1 3:16.12 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2022
9 9 s 1 3:18.32 WODECKA Hanna MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL IV DUDAŁA Piotr Z/5869/21 2022
10 12 s 1 3:26.00 ŁUKASZEWSKA Judyta KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9246/21 2022 LDK!
2 11 s 2 3:24.80 WALENDOWSKA Klaudia MOSM Tychy 2008 U16 SL V GAWLINA Józef Z/13161/21 2022
4 14 s 2 3:36.59 STOLECKA Julia MOSM Tychy 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/6248/21 2022
5 15 s 2 3:38.40 GRIMAN Martyna RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- FOJCIK Dorota Z/5654/19 2022 LDK!
6 16 s 2 3:47.02 SITEK Olivia UKS Diament Godów 2008 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2085/20 2022 LDK!
  s 2 DNF MANDEL Emilia UKS Diament Godów 2007 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/13041/21 2022 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 10:12.18 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U23 SL II CZECH Klaus Z/1808/15 2022 1
2 2 s 1 11:37.58 TYMAN Karolina UKS Diament Godów 2006 U18 SL IV KALINOWSKI Stefan Z/2078/20 2022 LDK!
3 3 s 1 11:49.38 MORAWSKA Julia MKS Siechnice 2000 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0809/20 2022
4 4 s 1 12:44.57 CZYŻ Marlena UKS Diament Godów 2006 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2077/20 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 6.15 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +1.4 I SITARSKI Michał Z/1629/17 2022 LDK!
2 2 f 1 5.41 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.9 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
3 3 f 1 5.35 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL +1.0 III ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
5 5 f 1 5.11 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +0.7 III CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
7 7 f 1 4.88 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL +0.3 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
8 8 f 1 4.60 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U18 SL -0.3 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2022 LDK!
9 9 f 1 4.57 PANASZ Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL 0.0 V RZEWNICKI Wiktor Z/1936/19 2022 BEZ LDK!
10 10 f 1 4.49 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +1.3 -- CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022
12 12 f 1 4.37 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL +0.3 -- FIJAK Krystyna Z/1072/20 2022 LDK!
13 13 f 1 4.34 ROJEK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL +2.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1585/21 2022 LDK!
15 15 f 1 4.29 RYBAK Julia UKS Miotacz Sosnowiec 2006 U18 SL +1.5 -- PILAREK Sławomir Z/1298/21 2022 LDK!
20 20 f 1 3.79 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +1.0 -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2022 LDK!
22 22 f 1 2.95 MICHALIK Agnieszka MCKiS Jaworzno 2008 U16 SL +1.3 -- KUZAK Piotr Z/2600/19 2022 LDK!
  f 1 NM NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL 0.0 -- PEROŃ Katarzyna Z/3905/20 2022 LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 8.07 LASKOWSKA Maja UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL -- SYZDEK Mariusz Z/2321/22 2022
2 2 f 1 7.26 RYZNAR Elena MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1026/21 2022
3 3 f 1 6.85 DOLIBOG Nikola MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/1391/20 2022 LDK!
4 4 f 1 6.67 PIECZARA Liwia MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/12232/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.47 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL III BOJKO Bogdan # Z/4509/18 2022 5
3 3 f 1 10.20 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2022 LDK!
5 5 f 1 9.88 WILIŃSKA Julia MKS Ustroń 2006 U18 SL IV KUBALA Magdalena Z/2270/20 2022 LDK!
7 7 f 1 9.08 CHODACKA Anna MCKiS Jaworzno 2006 U18 SL -- KUZAK Piotr Z/3782/19 2022 LDK!
8 8 f 1 8.83 JANIGA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/14173/21 2022 LDK!
9 9 f 1 8.58 WŁODARCZYK Maja UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/2396/20 2022
10 10 f 1 7.68 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
11 11 f 1 7.56 MICHALSKA Daria UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- SYZDEK Mariusz Z/0246/21 2022 LDK!
12 12 f 1 7.54 GÓRNY Oliwia TS AKS Chorzów 2008 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/3589/20 2022
13 13 f 1 7.44 RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1297/21 2022 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 9.26 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec 2001 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/2380/15 , 2022 LDK!
2 2 f 1 8.24 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U20 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0553/17 , 2022 LDK!
Młot (2) K
1 1 f 1 30.77 LASOTA Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/0229/21 2022
2 2 f 1 28.55 MARONA Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/4656/19 2022 LDK!
3 3 f 1 27.15 WIESIOŁEK Oliwia TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/13916/21 2022
4 4 f 1 21.38 SPISAK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/5187/21 2022 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 59.85 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U18 SK I FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2022 5 LDK!
2 2 f 1 40.96 WŁODARCZYK Maja UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL IV PILAREK Sławomir Z/2396/20 2022
3 3 f 1 36.03 PĘKALA Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/3055/22 2022
4 4 f 1 31.93 GÓRNY Oliwia TS AKS Chorzów 2008 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam Z/3589/20 2022
5 5 f 1 21.06 RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1297/21 2022 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 60.63 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U20 SK I FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2022 2 LDK!
2 2 f 1 50.05 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS I KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław B.D. , Z/2161/16 , 2022 LDK!
3 3 f 1 46.62 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U20 SL II WYPIÓR Aleksander Z/5482/18 2022 5 LDK!
4 4 f 1 36.49 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U23 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/1171/16 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 29.35 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2022 LDK!
60 m M
1 2 s 1 7.33 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -0.6 -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2022 2
2 6 s 1 7.91 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP -0.6 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2022 BEZ LDK!
3 10 s 1 8.74 SZERSZEŃ Mateusz MUKS Gim 2 Nysa 2010 U14 OP -0.6 -- RYSZEWSKI Jacek Z/12135/21 2022 LDK!
4 12 s 1 8.97 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL -0.6 -- PASZTA Anna Z/2017/20 2022 LDK!
5 13 s 1 9.26 LUBOŃ Albert MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -0.6 -- ROLAK Dorota Z/1031/21 2022 LDK!
6 15 s 1 9.66 BRÓZDA Szymon TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -0.6 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1177/20 2022 LDK!
7 17 s 1 9.86 BRYŁA Kajetan TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -0.6 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0824/20 2022 LDK!
1 1 s 2 7.29 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U23 SL +0.2 -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2022 BEZ
2 5 s 2 7.82 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL +0.2 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/14110/21 2022 LDK!
3 8 s 2 8.40 PIWOWARCZYK Filip MKS Żywiec 2009 U14 SL +0.2 -- FIJAK Krystyna Z/13749/21 2022 LDK!
4 11 s 2 8.79 NIECHCIAŁ Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL +0.2 -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1587/21 2022 LDK!
5 14 s 2 9.52 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +0.2 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4643/19 2022 LDK!
6 18 s 2 9.93 KAPOL Marcin TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +0.2 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1946/22 2022 LDK!
7 20 s 2 10.03 CZYŻ Adrian UKS Diament Godów 2010 U14 SL +0.2 -- KALINOWSKI Stefan Z/7670/21 2022 LDK!
1 3 s 3 7.34 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL +1.8 -- KASIŃSKI Marek Z/3936/19 2022 LDK!
2 4 s 3 7.81 SACHA Paweł LKS Orzeł Kozy 2007 U16 SL +1.8 -- HARAT Beata Z/3126/21 2022 LDK!
3 7 s 3 7.94 BŁASIŃSKI Jan UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL +1.8 -- SYZDEK Mariusz Z/2127/22 2022
4 9 s 3 8.73 JASZCZYK Adam TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL +1.8 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3386/22 2022 LDK!
5 16 s 3 9.71 KORBANEK Filip TS AKS Chorzów 2009 U14 SL +1.8 -- GRUCHEL Marzena Z/3345/22 2022 LDK!
6 19 s 3 10.02 KNAPIK Szymon TS AKS Chorzów 2010 U14 SL +1.8 -- PODCHUL Krzysztof Z/0210/21 2022 LDK!
7 21 s 3 10.21 KAŁUŻA Aleksander MCKiS Jaworzno 2008 U16 SL +1.8 -- KUZAK Piotr Z/12222/21 2022 LDK!
1 2 s 4 9.67 FRˇCEK Jan TS AKS Chorzów 2010 U14 SL +0.4 -- GRUCHEL Marzena BEZ
2 3 s 4 9.83 BOGDAŃSKI Olaf UKS Diament Godów 2011 U12 SL +0.4 -- KALINOWSKI Stefan Z/7669/21 2022 LDK!
3 4 s 4 9.95 BANA¦ Kacper TS AKS Chorzów 2013 U12 SL +0.4 -- B.D. Z/0228/21 2022 LDK!
4 6 s 4 10.13 LELONEK Jakub TS AKS Chorzów 2011 U12 SL +0.4 -- GRUCHEL Marzena Z/2202/22 2022
5 8 s 4 11.87 KUCYPERA Filip TS AKS Chorzów 2013 U12 SL +0.4 -- PODCHUL Krzysztof Z/2218/22 2022 LDK!
6 9 s 4 11.99 PISTELOK Arkadiusz TS AKS Chorzów 2013 U12 SL +0.4 -- PODCHUL Krzysztof
7 10 s 4 12.19 DZIACKO Kuba TL Athletics Jastrzębie 2013 U12 SL +0.4 -- B.D. Z/3126/22 2022 LDK!
8 15 s 4 14.21 ¦CIBOR Tomasz TL Athletics Jastrzębie 2016 U12 SL +0.4 -- B.D. Z/3128/22 2022 LDK!
1 1 s 5 9.58 KANDZIA Mateusz TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -0.5 -- GRUCHEL Marzena LDK!
2 5 s 5 10.11 HETMANIOK Karol TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -0.5 -- B.D. # Z/1851/22 2022 LDK!
3 7 s 5 10.17 MAŁECKI Marcel TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -0.5 -- GRUCHEL Marzena Z/2205/22 2022
4 11 s 5 12.35 ZIEMIANIN Jakub TL Athletics Jastrzębie 2015 U12 SL -0.5 -- B.D. Z/3125/22 2022 LDK!
5 12 s 5 12.39 MOSKAŁA Lucjan TS AKS Chorzów 2016 U12 SL -0.5 -- B.D. Z/2219/22 2022
6 13 s 5 13.04 MOSKAŁA Roman TS AKS Chorzów 2016 U12 SL -0.5 -- B.D. Z/2221/22 2022
7 14 s 5 13.37 ¦CIBOR Piotr TL Athletics Jastrzębie 2014 U12 SL -0.5 -- B.D. Z/3127/22 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.86 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +1.0 I ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK!
2 3 s 1 11.14 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +1.0 II ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK!
4 8 s 1 11.34 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U20 SL +1.0 III KRUPA Iwona Z/1305/20 2022
5 12 s 1 11.56 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL +1.0 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2022 2
6 13 s 1 11.57 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL +1.0 III PASZTA Wiesław Z/3733/17 2022 4
7 37 s 1 13.01 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL +1.0 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2022 LDK!
1 3 s 2 11.14 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL +1.7 II KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
2 6 s 2 11.30 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL +1.7 II KASIŃSKI Marek Z/3936/19 2022 LDK!
3 7 s 2 11.32 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL +1.7 III FIJAK Krystyna Z/4169/18 2022 BEZ LDK!
4 9 s 2 11.42 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL +1.7 III WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2022 BEZ LDK!
5 10 s 2 11.52 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U23 SL +1.7 III KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2022 BEZ
6 11 s 2 11.55 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL +1.7 III PASZTA Wiesław Z/4282/18 2022 BEZ
7 14 s 2 11.61 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL +1.7 III WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2022 BEZ LDK!
1 2 s 3 11.05 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP +1.0 II PLASKOTA Krzysztof Z/3475/16 2022 LDK!
2 15 s 3 11.66 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U20 SL +1.0 III BOJKO Bogdan Z/4169/19 2022
3 16 s 3 11.69 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL +1.0 III KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2022 BEZ LDK!
4 18 s 3 11.96 GRZYBOWSKI Jeremiasz UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL +1.0 IV PASZTA Anna Z/2018/20 2022 LDK!
5 24 s 3 12.17 CICHOŃ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL +1.0 IV SITARSKI Michał Z/4296/18 2022 BEZ LDK!
6 26 s 3 12.43 JENDRZEJ Adam TS AKS Chorzów 1979 Masters SL +1.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/3758/18 2022 BEZ
7 27 s 3 12.48 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA +1.0 -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK!
1 20 s 4 12.01 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL +1.5 IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/5452/19 2022
2 28 s 4 12.49 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL +1.5 V PASZTA Anna Z/2185/18 2022 BEZ LDK!
3 29 s 4 12.57 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +1.5 V PRENCEL Piotr # Z/1713/19 2022 BEZ LDK!
4 31 s 4 12.61 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL +1.5 V BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2022 BEZ
5 36 s 4 13.00 KOWALCZYK Paweł MKS-MOS Katowice 2004 U20 SL +1.5 -- DUDAŁA Piotr DUBIEL Adam Z/3483/18 2022 5 LDK!
6 38 s 4 13.03 PIETRZYK Konrad TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +1.5 -- PRENCEL Piotr # Z/4092/20 2022
7 41 s 4 13.19 BODZIANOWSKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL +1.5 -- JONDA Czesław Z/3123/20 2022
3 23 s 5 12.14 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +0.8 IV ROLAK Dorota Z/0579/22 2022
4 25 s 5 12.37 WO¬NIAK Maciej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U23 SL +0.8 -- PRENCEL Piotr B.D. Z/2875/22 2022
5 32 s 5 12.73 ZASADNI Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.8 -- ROLAK Dorota Z/1130/22 2022
7 40 s 5 13.07 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA +0.8 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2022 BEZ LDK!
8 43 s 5 14.85 DENIS Krzesimir TS AKS Chorzów 2008 U16 SL +0.8 -- GRUCHEL Marzena Z/2214/22 2022 LDK!
2 21 s 6 12.05 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U18 SL +1.2 IV GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2022
5 35 s 6 12.85 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +1.2 -- JONDA Czesław Z/5151/21 2022
6 39 s 6 13.06 CINCIO Gabriel RMKS Rybnik 2008 U16 SL +1.2 -- FOJCIK Dorota Z/1896/22 2022 LDK!
7 42 s 6 13.84 MOLSKI Stefan RMKS Rybnik 1962 Masters SL +1.2 -- SITARSKI Michał Z/2754/17 2022 BEZ
150 m M
1 1 s 1 16.20 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL -- KRUPA Iwona B.D. Z/0121/15 2022
2 3 s 1 16.82 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL -- KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2022
3 8 s 1 17.32 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL -- KRUPA Iwona Z/0754/15 2022 2
4 9 s 1 17.49 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL -- KASIŃSKI Marek Z/3936/19 2022 LDK!
5 12 s 1 17.97 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U23 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2022 BEZ
1 4 s 2 16.86 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
2 15 s 2 18.45 DIDKOWSKI Tobiasz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL -- B.D. Z/4074/20 2022
3 17 s 2 18.60 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK!
4 21 s 2 19.75 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/2938/20 2022 LDK!
5 22 s 2 19.76 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2022 BEZ LDK!
1 6 s 3 17.10 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK!
2 16 s 3 18.50 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0579/22 2022
3 18 s 3 19.11 ZASADNI Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1130/22 2022
1 2 s 4 16.48 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK!
2 5 s 4 16.98 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/1305/20 2022
4 19 s 4 19.57 KRAWCZAK Iwo MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL -- B.D. Z/2035/22 2022
1 10 s 5 17.93 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- PRENCEL Piotr Z/13349/21 2022 LDK!
2 14 s 5 18.43 SACHA Paweł LKS Orzeł Kozy 2007 U16 SL -- HARAT Beata Z/3126/21 2022 LDK!
4 25 s 5 22.93 DENIS Krzesimir TS AKS Chorzów 2008 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2214/22 2022 LDK!
1 7 s 6 17.21 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2022
2 11 s 6 17.96 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2022
3 20 s 6 19.71 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/3654/19 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 36.01 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2022
2 2 s 1 36.74 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2022
3 3 s 1 37.09 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/5452/19 2022
4 4 s 1 37.69 BUGLA Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/2870/20 2022
5 5 s 1 38.19 GRZYBOWSKI Jeremiasz UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL III PASZTA Anna Z/2018/20 2022 LDK!
6 12 s 1 40.13 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK!
1 9 s 2 39.34 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/2414/20 2022
2 10 s 2 39.61 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2185/18 2022 BEZ LDK!
3 15 s 2 41.78 ZANDER Filip MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1590/21 2022 LDK!
4 17 s 2 42.76 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2022 BEZ LDK!
5 18 s 2 43.01 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2022
6 21 s 2 43.64 BURY Tomasz MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4036/20 2022 LDK!
2 22 s 3 45.10 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/3654/19 2022 LDK!
3 25 s 3 47.34 PIWOWARCZYK Filip MKS Żywiec 2009 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/13749/21 2022 LDK!
4 31 s 3 50.54 LUBOŃ Albert MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1031/21 2022 LDK!
5 32 s 3 51.92 KRZAK Beniamin LKS Pogórze Skoczów 2010 U14 SL -- KULESZA Artur Z/4096/20 2022 LDK!
6 36 s 3 54.87 BRYŁA Kajetan TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0824/20 2022 LDK!
1 13 s 4 40.31 WOLAK Mikołaj MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U18 SL -- B.D. Z/12342/21 2022
2 28 s 4 48.67 SZERSZEŃ Mateusz MUKS Gim 2 Nysa 2010 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/12135/21 2022 LDK!
3 30 s 4 49.12 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4643/19 2022 LDK!
4 35 s 4 54.45 KAPOL Marcin TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1946/22 2022 LDK!
5 37 s 4 56.86 CZYŻ Adrian UKS Diament Godów 2010 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/7670/21 2022 LDK!
1 14 s 5 40.33 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2022
3 23 s 5 45.13 JASZCZYK Adam TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3386/22 2022 LDK!
4 26 s 5 47.46 IZYDORCZYK Eryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- JONDA Czesław Z/2229/22 2022
5 27 s 5 47.71 STAWINOGA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- JONDA Czesław Z/3124/20 2022
1 11 s 6 39.87 MACIEJEWSKI Stanisław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 Sen SL -- B.D. Z/13015/21 2022
2 20 s 6 43.45 PIECHOTA Maciej MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL -- B.D. Z/0839/22 2022
3 24 s 6 46.20 JASIULEK Bruno UKS Brenna Górki 2009 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz DYBCZYŃSKI Tomasz Z/5530/21 2022
4 33 s 6 52.90 MACHAŁA Tomasz MUKS SZS Cieszyn 2010 U14 SL -- WERNER Mirosław Z/1847/22 2022
2 8 s 7 38.96 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/14110/21 2022 LDK!
3 16 s 7 42.51 KUBIK Bartosz MKS Żywiec 2007 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/1429/22 2022 LDK!
4 29 s 7 49.07 KANDZIA Kamil TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -- GRUCHEL Marzena LDK!
5 34 s 7 53.65 BRÓZDA Szymon TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1177/20 2022 LDK!
500 m M
1 1 s 1 1:17.13 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- B.D. Z/2510/22 2022
2 2 s 1 1:50.22 KAŁUŻA Aleksander MCKiS Jaworzno 2008 U16 SL -- KUZAK Piotr Z/12222/21 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:27.18 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:30.23 WÓJCIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U23 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1297/19 2022
3 4 s 1 1:31.88 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2022 BEZ
4 5 s 1 1:32.34 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/2938/20 2022 LDK!
5 7 s 1 1:34.39 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV JONDA Czesław Z/3125/20 2022
6 8 s 1 1:34.76 KO¬LIK Artur UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL IV BOJKO Bogdan Z/4174/19 2022
1 3 s 2 1:30.64 HARATYK Błażej MKS Ustroń 2004 U20 SL -- KUBALA Magdalena Z/2462/22 2022
2 6 s 2 1:33.54 BIEDRAWA Krzysztof LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2920/20 2022
4 10 s 2 1:36.22 KIELJAN Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5532/19 2022 LDK!
5 11 s 2 1:36.48 KU¦ Przemysław MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL V ROLAK Dorota Z/7652/21 2022
6 12 s 2 1:42.10 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1301/20 2022
7 13 s 2 1:48.84 MARYJOSZ Przemysław UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- KRUPA Iwona # Z/2128/22 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:35.96 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 2004 U20 SL -- GAWLINA Józef Z/2206/20 2022
2 2 s 1 2:40.66 HUTNY Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3750/17 2022
3 3 s 1 2:40.84 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U20 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2022 5
5 5 s 1 2:45.16 BIZOŃ Karol MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef Z/2212/19 2022
6 6 s 1 2:51.95 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2022
7 7 s 1 2:52.34 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U16 SL V GAWLINA Józef Z/3409/19 2022
9 9 s 1 2:55.84 BUDA Piotr UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/1771/19 2022 LDK!
10 10 s 1 3:00.74 LISOWSKI Arkadiusz RMKS Rybnik 2005 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/3637/22 2022
12 12 s 1 3:06.44 ¦WIDER Konrad LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4097/20 2022
14 14 s 1 3:10.38 GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2022 LDK!
15 15 s 1 3:12.84 ANDRYSIAK Jan UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2066/18 2022 LDK!
16 16 s 1 3:13.14 WIELGOSZ Kacper UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1549/20 2022 LDK!
3000 m M
1 1 s 1 8:58.88 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL III LAMCH Czesław Z/2758/16 2022 2
2 2 s 1 9:04.74 BUCZEK Paweł SPLA Tychy 1992 Sen SL III B.D. Z/0398/11 2022
3 3 s 1 9:15.28 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Sen SL -- B.D. B.D. Z/3221/15 2022 BEZ
4 4 s 1 9:15.78 FLOREK Kamil LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP IV KADŁUCZKA Jan # Z/2477/19 2022 LDK!
5 5 s 1 9:37.88 TRESKA Piotr SPLA Tychy 1986 Masters SL -- B.D. Z/6868/21 2022
6 6 s 1 10:01.04 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL IV DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2022
W dal M
1 1 f 1 7.04 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP +0.9 II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2022
2 2 f 1 6.72 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP +1.5 III PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/4426/11 2022
3 3 f 1 6.47 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL +1.0 III FIJAK Krystyna Z/4169/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 5.63 TOKARCZYK Wojciech TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 Sen SL +1.4 -- B.D. SITARSKI Michał , Z/1579/14 , 2022
6 6 f 1 5.51 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL +0.8 -- BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2022 BEZ
8 8 f 1 5.19 WALESZCZYK Mikołaj TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U18 SL +1.4 -- SITARSKI Michał Z/1497/19 2022 LDK!
10 10 f 1 4.84 MOLSKI Stefan RMKS Rybnik 1962 Masters SL -0.2 -- SITARSKI Michał Z/2754/17 2022 BEZ
11 11 f 1 4.81 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL +1.4 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2022 LDK!
12 12 f 1 4.75 SZUDY Szymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL +0.7 -- SITARSKI Michał Z/1796/19 2022
13 13 f 1 4.73 KUBIK Bartosz MKS Żywiec 2007 U16 SL +1.2 -- FIJAK Krystyna Z/1429/22 2022 LDK!
14 14 f 1 4.26 BURY Tomasz MKS Żywiec 2008 U16 SL +0.6 -- FIJAK Krystyna Z/4036/20 2022 LDK!
15 15 f 1 4.17 NIECHCIAŁ Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL +1.0 -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1587/21 2022 LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 9.37 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 6.83 SZAFRANEK Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara # Z/5186/21 2022
Kula (5) M
1 1 f 1 13.83 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U18 SL III SYZDEK Mariusz Z/1363/19 2022 LDK!
2 2 f 1 11.55 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/1295/21 2022 LDK!
3 3 f 1 10.01 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2022
4 4 f 1 8.47 DZIEMIANKO Igor TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/3342/22 2022
5 5 f 1 8.35 LASOTA Przemysław TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/0230/21 2022
6 6 f 1 7.91 TEISTER Szymon UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- SYZDEK Mariusz Z/0242/21 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 13.12 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2022
2 2 f 1 12.14 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 1986 Masters SL III B.D. Z/3241/11 2022 BEZ
Młot (4) M
1 1 f 1 18.21 SZAFRANEK Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara # Z/5186/21 2022
Młot (5) M
1 1 f 1 39.40 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2022
2 2 f 1 29.18 LASOTA Przemysław TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/0230/21 2022
3 3 f 1 29.15 DZIEMIANKO Igor TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/3342/22 2022
Młot (7.26) M
1 1 f 1 62.30 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS I B.D. KOTWICA Czesław , Z/0897/17 , 2022
2 2 f 1 51.63 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Masters SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2022 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.1438319683075 sekund