Bia造stok 03.05.2022
32. Mityng Solidarno嗆i z okazji Uchwalnie Konstytucji 3-go Maja
100 m K
1 s 1 12.53 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Bia造stok 1998 Sen PD +0.9 II DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
2 s 1 12.81 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD +0.9 III SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0448/19 2022 LDK!
3 s 1 13.24 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +0.9 IV SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/0010/21 , 2022 LDK!
4 s 1 13.26 PIASECKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +0.9 IV PIASECKI Marcin Z/2309/21 2022 LDK!
5 s 1 13.38 STRZYMI垶KA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD +0.9 IV BAJKO Andrzej SIENKIEWICZ Karol , Z/2533/20 , 2022 LDK!
6 s 1 14.82 POPKO Amelia MKS Juvenia Bia造stok 2003 U20 PD +0.9 -- B.D. Z/2834/22 2022
7 s 1 15.56 PASIECZNIK Marta UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U18 PD +0.9 -- WOJSZKO Krzysztof Z/1292/22 2022
1 s 2 13.10 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD +1.9 III SUPRO Jaros豉w Z/3243/21 2022
2 s 2 13.54 KU映ICKA Emilia MKS Juvenia Bia造stok 2004 U20 PD +1.9 IV B.D. Z/1717/21 2022
3 s 2 13.66 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD +1.9 IV GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2022 BEZ LDK!
4 s 2 13.84 SZYMIEL Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +1.9 V SUPRO Jaros豉w Z/1596/22 2022
5 s 2 14.09 KASPERUK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD +1.9 -- SUPRO Jaros豉w Z/4193/20 2022
6 s 2 14.30 GO牞IOWSKA Joanna MKS Juvenia Bia造stok 2007 U16 PD +1.9 V GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2531/20 2022
7 s 2 14.31 SIMONIENKO Julia UKS Technik August闚 2005 U18 PD +1.9 -- SOW粌 Bogus豉w SOW粌 Bogus豉w , Z/5014/18 , 2022 4 LDK!
1 s 3 14.05 CZABAN Laura MKS Juvenia Bia造stok 2008 U16 PD -0.1 V B.D. Z/0405/22 2022
2 s 3 14.19 ZACHARZ Wiktoria UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U18 PD -0.1 -- WOJSZKO Krzysztof # Z/1291/22 2022
3 s 3 14.40 TOMASZEWSKA Oliwia MKS Juvenia Bia造stok 2006 U18 PD -0.1 -- B.D. Z/1654/22 2022
4 s 3 14.65 W﹖EWICZ Karolina GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -0.1 -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/2234/20 , 2022 LDK!
5 s 3 15.29 GO列IEWSKA Julia MKS Juvenia Bia造stok 2008 U16 PD -0.1 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/10364/21 2022
6 s 3 15.34 ZIMNOCH Anna GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD -0.1 -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/4601/21 , 2022 LDK!
7 s 3 15.70 DOMYSxWSKA Aleksandra UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN -0.1 -- TWOREK Urszula Z/2519/22 2022
1 s 4 13.82 ROSZKOWSKA Olga UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U18 PD -0.5 -- B.D. Z/1301/22 2022
2 s 4 13.98 OSEWSKA Maja LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U18 PD -0.5 -- SAWICKA Izabela Z/14434/21 2022 LDK!
3 s 4 14.11 WYSZKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD -0.5 -- SIENKIEWICZ Karol Z/0883/20 2022 LDK!
4 s 4 14.33 ZAREMBA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -0.5 V PIASECKI Marcin Z/0687/22 2022 LDK!
5 s 4 15.33 SADOWSKA Michalina LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD -0.5 -- SAWICKA Izabela Z/6362/21 2022 LDK!
6 s 4 15.53 NIEMIEC Gabriela MKS Juvenia Bia造stok 2007 U16 PD -0.5 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2532/20 2022
7 s 4 15.56 BORAWSKA Michalina UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN -0.5 -- TWOREK Urszula Z/2518/22 2022
150 m K
1 s 1 17.78 GOLA Marlena KS Podlasie Bia造stok 1998 Sen PD -- NIED柱IECKI Wojciech B.D. Z/1209/14 2022
2 s 1 19.04 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Bia造stok 1998 Sen PD -- DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
3 s 1 20.04 PIASECKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/2309/21 2022 LDK!
4 s 1 20.21 RACZKOWSKA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1708/22 2022 LDK!
5 s 1 20.45 KU映ICKA Emilia MKS Juvenia Bia造stok 2004 U20 PD -- B.D. Z/1717/21 2022
6 s 1 20.84 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2022 BEZ LDK!
7 s 1 21.46 ZAREMBA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/0687/22 2022 LDK!
200 m K
1 s 1 26.60 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -0.1 III SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0448/19 2022 LDK!
2 s 1 27.02 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -0.1 III SUPRO Jaros豉w Z/3243/21 2022
3 s 1 28.82 JUROWSKA Lidia UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN -0.1 V TWOREK Urszula Z/2513/22 2022
4 s 1 29.05 SZYMIEL Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -0.1 V SUPRO Jaros豉w Z/1596/22 2022
1 s 2 28.34 CZABAN Laura MKS Juvenia Bia造stok 2008 U16 PD +0.9 IV B.D. Z/0405/22 2022
2 s 2 29.14 OSEWSKA Maja LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U18 PD +0.9 -- SAWICKA Izabela Z/14434/21 2022 LDK!
3 s 2 29.24 WYSZKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD +0.9 -- SIENKIEWICZ Karol Z/0883/20 2022 LDK!
4 s 2 29.51 GO牞IOWSKA Joanna MKS Juvenia Bia造stok 2007 U16 PD +0.9 V GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2531/20 2022
5 s 2 31.49 GO列IEWSKA Julia MKS Juvenia Bia造stok 2008 U16 PD +0.9 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/10364/21 2022
1 s 3 28.95 KASPERUK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD +1.0 -- SUPRO Jaros豉w Z/4193/20 2022
2 s 3 29.79 SZUKIEΜWICZ Maja UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN +1.0 V TWOREK Urszula Z/2512/22 2022
3 s 3 31.63 ZIARKO Marika UKS Technik August闚 2008 U16 PD +1.0 -- SOW粌 Bogus豉w # Z/5585/21 2022 LDK!
4 s 3 31.67 SADOWSKA Michalina LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD +1.0 -- SAWICKA Izabela Z/6362/21 2022 LDK!
5 s 3 31.93 FILIPKOWSKA Natalia UKS Technik August闚 2006 U18 PD +1.0 -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/5593/19 , 2022 LDK!
400 m K
1 s 1 63.40 BOGDANOWICZ Aneta KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD IV SIENKIEWICZ Karol ZALEWSKI Jan , Z/4892/19 , 2022 LDK!
2 s 1 65.84 GRZESIUKIEWICZ Dominika UKS Technik August闚 2006 U18 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/5466/19 , 2022 LDK!
3 s 1 65.95 WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko 2007 U16 WN V BRYNDA Marcin Z/0225/21 2022 LDK!
4 s 1 67.16 LIPSKA Weronika KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2267/20 2022 LDK!
5 s 1 67.54 WNUKOWSKA Justyna UKS Technik August闚 2006 U18 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/0208/21 2022 LDK!
6 s 1 69.96 SALIK Oliwia UKS Technik August闚 2006 U18 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/1291/19 , 2022 LDK!
7 s 1 74.33 KOΜDZIEJ Dominika LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10901/21 , 2022 LDK!
600 m K
1 s 1 1:45.12 KOL犵A Dominika UKS Technik August闚 2007 U16 PD IV SOW粌 Bogus豉w Z/2358/20 2022 LDK!
2 s 1 1:52.71 ORZOΒK Maria UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN -- TWOREK Urszula Z/2516/22 2022
3 s 1 1:52.90 WYNIMKO Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- B.D. CHODZIUTKO Agnieszka , Z/3872/21 , 2022 LDK!
4 s 1 1:56.87 DZIKOWSKA Magdalena UKS Technik August闚 2009 U14 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/2413/21 , 2022 LDK!
5 s 1 1:57.99 CZULEWICZ Kamila UKS Technik August闚 2008 U16 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/2412/21 2022 LDK!
6 s 1 2:04.59 KOZΜWSKA Maja UKS Flop Wilkasy 2009 U14 WN -- TWOREK Urszula Z/2515/22 2022
7 s 1 2:05.43 SZACU Maja UKS Technik August闚 2009 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/2416/21 2022 LDK!
8 s 1 2:06.66 KOZΜWSKA Lena UKS Flop Wilkasy 2009 U14 WN -- TWOREK Urszula Z/2514/22 2022
1 s 2 1:54.48 WASILEWSKA Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD -- SAWICKA Izabela Z/6285/21 2022 LDK!
2 s 2 1:56.86 KARCZEWSKA Oliwia UKS Technik August闚 2008 U16 PD -- OLSZEWSKI Ryszard OLSZEWSKI Ryszard , Z/5280/21 , 2022 LDK!
3 s 2 1:59.64 ZAMO烤IEWICZ Oliwia UKS Technik August闚 2007 U16 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/1264/22 2022 LDK!
4 s 2 2:00.23 TOMCZYK Natalia LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -- BRYNDA Marcin Z/3217/20 2022 LDK!
5 s 2 2:01.96 JAKUBIAK Kamila UKS Technik August闚 2008 U16 PD -- SKOWRO垶KA Justyna SOW粌 Bogus豉w , Z/5274/21 , 2022 LDK!
6 s 2 2:05.18 CZERWI垶KA Diana MKS Juvenia Bia造stok 2008 U16 PD -- B.D. Z/0404/22 2022
1 s 3 1:58.41 ZALEWSKA Lena UKS Technik August闚 2009 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/14455/21 2022 LDK!
2 s 3 1:59.58 HOΣBOWICZ Wiktoria UKS Technik August闚 2009 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/5273/21 2022 LDK!
3 s 3 2:01.63 DAWIDEJT Oliwia UKS Technik August闚 2009 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/5582/21 2022 LDK!
4 s 3 2:01.92 STOLARCZYK Maja UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2009 U14 MZ -- D、ROWSKI Dariusz Z/0676/22 2022 LDK!
5 s 3 2:06.54 GIEDROJ Maja LKS Korab Olecko 2009 U14 WN -- BRYNDA Marcin Z/0285/22 2022 LDK!
6 s 3 2:10.06 WAWI紑KO Marta UKS Technik August闚 2009 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/5584/21 2022 LDK!
7 s 3 2:14.72 SIE堲O Gabriela UKS Technik August闚 2009 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/14444/21 2022 LDK!
8 s 3 2:20.85 ANDRAKA Zofia GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/4602/21 , 2022 LDK!
9 s 3 2:28.31 MARCHEL Monika GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/4600/21 , 2022 LDK!
1000 m K
1 f 1 3:06.57 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina SIENKIEWICZ Karol Z/2313/19 2022 LDK!
2 f 1 3:13.94 WIERZBOWSKA Ma貪orzata UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2005 U18 MZ -- D、ROWSKI Dariusz Z/1260/17 2022 BEZ LDK!
3 f 1 3:25.36 MARCI哸ZYK Izabela UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2003 U20 MZ -- D、ROWSKI Dariusz Z/0832/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 3:37.39 JARMOSZKO Gabriela GOKSiT Suchowola 2006 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/0478/20 , 2022 LDK!
5 f 1 3:41.33 JASIONOWSKA Karolina LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2007 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena SAWICKA Izabela , Z/1757/21 , 2022 LDK!
6 f 1 3:51.84 RADZIEWICZ Barbara GOKSiT Suchowola 2004 U20 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/1682/19 2022 LDK!
3000 m K
1 f 1 10:07.40 KRAWCZY垶KA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2022 LDK!
  f 1 DNF LIPSKA Weronika KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2267/20 2022 LDK!
Wzwy K
1 f 1 1.55 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostro喚ka 2006 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2022 LDK!
2 f 1 1.50 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Bia造stok 1997 Sen PD -- BERNATOWICZ Jolanta B.D. Z/1436/13 2022 2
3 f 1 1.35 KARPOWICZ Natalia GOKSiT Suchowola 2006 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/2235/20 2022 LDK!
4 f 1 1.30 JANKOWSKA Natalia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U18 PD -- B.D. Z/1586/22 2022
5 f 1 1.25 ZACHARZ Wiktoria UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof # Z/1291/22 2022
1 f 2 1.25 W﹖EWICZ Karolina GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/2234/20 , 2022 LDK!
2 f 2 1.20 ZIMNOCH Anna GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/4601/21 , 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.39 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD +2.0 III BOROWIK W這dzimierz NAZARKIEWICZ Robert , Z/4815/19 , 2022 LDK!
2 f 1 4.88 SEPKO Weronika UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U18 PD +0.8 IV B.D. WOJSZKO Krzysztof , Z/3874/21 , 2022 LDK!
3 f 1 4.72 RACZKOWSKA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD +1.8 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1708/22 2022 LDK!
4 f 1 4.66 SALNIKOW Pola KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +0.4 V GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2022 LDK!
5 f 1 4.61 JUROWSKA Lidia UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN -0.9 V TWOREK Urszula Z/2513/22 2022
6 f 1 4.55 SOCHO Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD +0.5 -- NAZARKIEWICZ Robert Z/2925/22 2022
7 f 1 4.50 DYDZI垶KA Nadia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U18 PD +1.2 -- ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/5612/19 , 2022 LDK!
8 f 1 4.10 ORZOΒK Maria UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN +2.0 -- TWOREK Urszula Z/2516/22 2022
9 f 1 3.96 DOMYSxWSKA Aleksandra UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN +1.1 -- TWOREK Urszula Z/2519/22 2022
10 f 1 3.76 SZUKIEΜWICZ Maja UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN +0.8 -- TWOREK Urszula Z/2512/22 2022
11 f 1 3.61 BORAWSKA Michalina UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN -0.7 -- TWOREK Urszula Z/2518/22 2022
Kula (3) K
1 f 1 12.11 TARASIEWICZ Sylwia UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U18 PD III WOJSZKO Krzysztof Z/1327/20 2022
2 f 1 9.27 MASΜWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1354/21 , 2022 LDK!
3 f 1 8.94 SIE堲O Karolina GOKSiT Suchowola 2006 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/1450/20 2022 LDK!
4 f 1 8.56 TUREL Patrycja GOKSiT Suchowola 2006 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/0808/20 , 2022 LDK!
5 f 1 7.68 KNYSZY垶KA Katarzyna KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4278/21 2022 LDK!
6 f 1 7.58 FRANCISZKOWICZ Ola GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0038/21 2022 LDK!
7 f 1 6.90 SAKOWICZ Justyna GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/2233/20 2022 LDK!
8 f 1 6.45 KOWALCZUK Aleksandra GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0041/21 2022 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 11.24 WO昧IAK Dominika KS Podlasie Bia造stok 2004 U20 PD III DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2022 3 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.23 MASΜWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD IV BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1354/21 , 2022 LDK!
2 f 1 27.95 FRANCISZKOWICZ Ola GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/0038/21 2022 LDK!
3 f 1 23.01 TARASIEWICZ Weronika KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10651/21 , 2022 LDK!
4 f 1 21.52 SAKOWICZ Justyna GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/2233/20 2022 LDK!
5 f 1 16.76 KOWALCZUK Aleksandra GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0041/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 57.65 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M B.D. KAMI垶KI Damian B.D. , Z/4129/11 , 2022
2 f 1 47.90 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I KAMI垶KI Damian B.D. Z/4824/15 2022
3 f 1 46.30 MUSZY垶KA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I KAMI垶KI Damian B.D. Z/6092/15 2022
4 f 1 45.18 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata , Z/2813/11 , 2022
5 f 1 22.06 FRANCISZKOWICZ Ewelina GOKSiT Suchowola 2005 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0418/20 2022 LDK!
6 f 1 21.99 MOCZULSKA Angelika UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3584/20 2022
7 f 1 21.31 FIEDORCZYK Ewa GOKSiT Suchowola 2005 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0599/20 2022 LDK!
8 f 1 20.97 SIE堲O Karolina GOKSiT Suchowola 2006 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/1450/20 2022 LDK!
9 f 1 15.19 TUREL Patrycja GOKSiT Suchowola 2006 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/0808/20 , 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 29.47 SEPKO Weronika UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U18 PD -- B.D. WOJSZKO Krzysztof , Z/3874/21 , 2022 LDK!
2 f 1 29.42 CHREN Oliwia UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U18 PD -- MYDLARZ Adrian WOJSZKO Krzysztof , Z/1372/20 , 2022 LDK!
3 f 1 26.19 ZAREMBA Wiktoria UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/13238/21 2022
4 f 1 26.17 KOPKO Zuzanna UKS Flop Wilkasy 2005 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula , Z/0767/19 , 2022 LDK!
5 f 1 21.23 NOWIKOWSKA Kornelia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U18 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/1458/19 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 26.60 SEPKO Paulina UKS Czw鏎ka Bia造stok 2004 U20 PD -- WOJNA Cezary Z/1652/20 2022
100 m M
1 s 1 11.10 D、ROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD 0.0 II KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2022 LDK!
2 s 1 11.21 MIEZIANKO Pawe UKS Czw鏎ka Bia造stok 2003 U20 PD 0.0 II WOJSZKO Krzysztof Z/1650/20 2022
3 s 1 11.44 SINIΜ Krystian KS Podlasie Bia造stok 2000 U23 PD 0.0 III NABIAΒK ㄆkasz Z/1535/15 2022
4 s 1 11.53 MΧNARCZYK Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2004 U20 PD 0.0 III GRANASZEWSKI Artur Z/2530/20 2022
5 s 1 11.63 TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Bia造stok 2004 U20 PD 0.0 III B.D. Z/1455/21 2022
6 s 1 11.74 HREHOROWICZ Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD 0.0 III GRANASZEWSKI Artur Z/3009/20 2022
1 s 2 11.83 SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -0.2 IV PIASECKI Marcin Z/14521/21 2022 LDK!
2 s 2 11.91 SOBOTA Jakub LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2004 U20 PD -0.2 IV JUTKIEWICZ Jaros豉w STACHURSKA Agnieszka Z/4283/18 2022 LDK!
3 s 2 12.03 NAWOTCZY垶KI Kacper KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD -0.2 IV SUPRO Jaros豉w Z/12824/21 2022
4 s 2 12.05 POMIAN Rados豉w KS Podlasie Bia造stok 2000 U23 PD -0.2 -- SUPRO Jaros豉w B.D. Z/1518/15 2022
5 s 2 12.16 SADOWSKI Bartosz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2005 U18 PD -0.2 IV JUTKIEWICZ Jaros豉w Z/2867/21 2022
6 s 2 12.40 BANEL Filip KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD -0.2 -- SUPRO Jaros豉w Z/11579/21 2022
7 s 2 12.44 PIOTROWSKI Dominik LKS Korab Olecko 2006 U18 WN -0.2 -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/0243/19 2022 LDK!
1 s 3 12.49 SZYSZKO Piotr KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +0.4 V KLESZCZEWSKA Joanna SIENKIEWICZ Karol , Z/0478/21 , 2022 LDK!
2 s 3 12.67 POPOWSKI Piotr KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD +0.4 -- SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0451/19 2022 LDK!
3 s 3 12.67 GULBIERZ Karol LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U18 PD +0.4 -- JUTKIEWICZ Jaros豉w Z/13541/21 2022 LDK!
4 s 3 12.80 xPI垶KI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD +0.4 -- SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/4929/19 , 2022 LDK!
5 s 3 14.08 KOROLCZUK Grzegorz GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD +0.4 -- PO同IECH Anna Z/1632/22 2022 LDK!
1 s 4 12.64 KIERZKOWSKI Tymoteusz MKS Juvenia Bia造stok 2007 U16 PD -0.5 V B.D. Z/1392/22 2022
2 s 4 13.82 KRUSZEWSKI Tomasz PSSON Start Bia造stok 2000 U23 PD -0.5 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/1302/22 2022
3 s 4 14.04 JACKOWSKI Ignacy KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -0.5 -- SIENKIEWICZ Karol Z/2443/22 2022 LDK!
4 s 4 14.16 PANCEWICZ Pawe PSSON Start Bia造stok 2007 U16 PD -0.5 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/11081/21 2022
5 s 4 14.32 FIEDORUK Miko豉j PSSON Start Bia造stok 2004 U20 PD -0.5 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/11106/21 2022
6 s 4 14.48 KOTOWSKI Wiktor GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD -0.5 -- PO同IECH Anna Z/0040/21 2022 LDK!
150 m M
1 s 1 16.53 D、ROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2022 LDK!
2 s 1 16.71 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Bia造stok 1999 Sen PD -- DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
3 s 1 17.07 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Bia造stok 1999 Sen PD -- B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2022
4 s 1 17.44 SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/14521/21 2022 LDK!
5 s 1 18.04 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Bia造stok 2004 U20 PD -- GRANASZEWSKI Artur SUPRO Jaros豉w Z/0452/19 2022 LDK!
6 s 1 19.52 GAJEWSKI Oskar Daniel KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- GRANASZEWSKI Artur Z/9786/21 2022
200 m M
1 s 1 22.34 MIEZIANKO Pawe UKS Czw鏎ka Bia造stok 2003 U20 PD +0.7 II WOJSZKO Krzysztof Z/1650/20 2022
2 s 1 22.37 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Bia造stok 1999 Sen PD +0.7 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
3 s 1 23.02 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Bia造stok 1999 Sen PD +0.7 III B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2022
4 s 1 23.03 SINIΜ Krystian KS Podlasie Bia造stok 2000 U23 PD +0.7 III NABIAΒK ㄆkasz Z/1535/15 2022
5 s 1 23.15 MΧNARCZYK Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2004 U20 PD +0.7 III GRANASZEWSKI Artur Z/2530/20 2022
6 s 1 23.87 HREHOROWICZ Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD +0.7 IV GRANASZEWSKI Artur Z/3009/20 2022
7 s 1 24.25 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Bia造stok 2004 U20 PD +0.7 IV GRANASZEWSKI Artur SUPRO Jaros豉w Z/0452/19 2022 LDK!
1 s 2 23.47 TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Bia造stok 2004 U20 PD +0.5 III B.D. Z/1455/21 2022
2 s 2 23.98 SOBOTA Jakub LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2004 U20 PD +0.5 IV JUTKIEWICZ Jaros豉w STACHURSKA Agnieszka Z/4283/18 2022 LDK!
3 s 2 24.26 KUBE Marek KS Podlasie Bia造stok 2004 U20 PD +0.5 IV KUBE Stanis豉w Z/4569/18 2022 5
4 s 2 24.56 NAWOTCZY垶KI Kacper KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD +0.5 -- SUPRO Jaros豉w Z/12824/21 2022
5 s 2 24.67 SADOWSKI Bartosz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2005 U18 PD +0.5 -- JUTKIEWICZ Jaros豉w Z/2867/21 2022
6 s 2 26.70 POPxWSKI Jeremi LKS Korab Olecko 2006 U18 WN +0.5 -- BRYNDA Marcin KUKIEΘO Magdalena , Z/0533/20 , 2022 LDK!
1 s 3 24.68 G紑ALCZYK Kacper UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN +0.2 V MORGA Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2022 LDK!
2 s 3 25.11 BANEL Filip KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD +0.2 -- SUPRO Jaros豉w Z/11579/21 2022
3 s 3 25.21 SZYSZKO Piotr KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +0.2 V KLESZCZEWSKA Joanna SIENKIEWICZ Karol , Z/0478/21 , 2022 LDK!
4 s 3 25.40 LEBIEDZI垶KI Gabriel KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +0.2 V GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4279/21 , 2022 LDK!
5 s 3 26.41 GAJEWSKI Oskar Daniel KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD +0.2 -- GRANASZEWSKI Artur Z/9786/21 2022
6 s 3 28.22 KOROLCZUK Grzegorz GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD +0.2 -- PO同IECH Anna Z/1632/22 2022 LDK!
1 s 4 27.75 ΜBODA Micha UKS Technik August闚 2008 U16 PD +0.1 -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/2415/21 , 2022 LDK!
2 s 4 27.90 ZIE哸INA Oskar UKS Technik August闚 2007 U16 PD +0.1 -- SOW粌 Bogus豉w Z/0209/21 2022 LDK!
3 s 4 28.59 KRUSZEWSKI Tomasz PSSON Start Bia造stok 2000 U23 PD +0.1 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/1302/22 2022
4 s 4 29.82 FIEDORUK Miko豉j PSSON Start Bia造stok 2004 U20 PD +0.1 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/11106/21 2022
5 s 4 30.70 PANCEWICZ Pawe PSSON Start Bia造stok 2007 U16 PD +0.1 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/11081/21 2022
400 m M
1 s 1 52.34 灣IKOWSKI Pawe LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2004 U20 PD III JUTKIEWICZ Jaros豉w STACHURSKA Agnieszka Z/4154/18 2022 5 LDK!
2 s 1 53.19 ROGI垶KI Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2006 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/10643/21 2022 LDK!
3 s 1 55.14 PI﹗KOWSKI Olaf KS Prefbet-Sonarol 2006 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/13561/21 2022 LDK!
600 m M
1 s 1 1:33.38 CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD -- SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina , Z/3025/20 , 2022 LDK!
2 s 1 1:40.75 SUSTOWSKI Szymon LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD -- SAWICKA Izabela Z/14437/21 2022 LDK!
3 s 1 1:43.65 ZAWADZKI Kamil UKS Technik August闚 2008 U16 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/2418/21 , 2022 LDK!
4 s 1 1:44.94 FILIPKOWSKI Mariusz UKS Technik August闚 2008 U16 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/2420/21 , 2022 LDK!
5 s 1 1:46.50 ZIE哸INA Karol UKS Technik August闚 2008 U16 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/2419/21 2022 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:36.68 KLIMIUK ㄆkasz KS Parkiet Hajn闚ka 2004 U20 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2022 3
2 s 1 2:39.41 HRYNIEWICKI ㄆkasz KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- PO同IECH Anna ZALEWSKI Jan , Z/4893/19 , 2022 LDK!
3 s 1 2:40.77 LISNICHENKO Serhii KS Prefbet-Sonarol 2006 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2771/22 2022
4 s 1 2:41.09 WALICKI Adam KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD -- B.D. # Z/10570/21 2022
5 s 1 2:43.61 BALCEWICZ Szymon KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- PO同IECH Anna ZALEWSKI Jan , Z/4891/19 , 2022 LDK!
6 s 1 2:43.88 PIGIEL Jakub LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jaros豉w Z/13110/21 2022
7 s 1 2:50.37 BONDARUK Pawe MKS Juvenia Bia造stok 2006 U18 PD -- B.D. Z/13094/21 2022
8 s 1 3:01.75 BIEDRYCKI Mateusz KS Parkiet Hajn闚ka 2006 U18 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0820/20 2022
9 s 1 3:04.38 POPxWSKI Jan LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2005 U18 PD -- ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/3880/19 , 2022 LDK!
  s 1 DNF JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2022 LDK!
1 s 2 2:57.71 TEREBUN Szymon KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD V MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina # Z/1937/22 2022
2 s 2 3:20.34 DOROCHOWICZ Bartosz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2007 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/14430/21 2022 LDK!
3 s 2 3:23.88 KOZIO Kamil LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2007 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/14496/21 2022 LDK!
4 s 2 3:33.84 GNIDZIEJKO Emil GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/4748/21 2022 LDK!
Wzwy M
1 f 1 1.75 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD IV FILEWICZ Stanis豉w NAZARKIEWICZ Robert , Z/3640/17 , 2022 5 LDK!
2 f 1 1.75 JENIEC Jakub UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U18 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2022
3 f 1 1.60 KALINOWSKI Micha LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U18 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/13201/21 2022
1 f 2 1.62 TROCKI Piotr LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/1262/22 2022 LDK!
2 f 2 1.55 狹KOWSKI Daniel UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U16 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/1709/22 2022
3 f 2 1.55 BIELI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4273/21 , 2022 LDK!
4 f 2 1.55 SADΜWSKI Antoni LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/1790/21 2022 LDK!
5 f 2 1.50 LEBIEDZI垶KI Gabriel KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4279/21 , 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 7.54 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Bia造stok 1997 Sen PD -0.6 I NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2022 1
2 f 1 6.89 WYSZY垶KI Pawe KS Podlasie Bia造stok 2001 U23 PD +2.3 II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/3665/18 2022
3 f 1 6.79 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Bia造stok 2002 U23 PD +1.0 III NAZARKIEWICZ Robert Z/2836/16 2022 2 LDK!
4 f 1 6.79 MOSKAL Jakub KS Podlasie Bia造stok 1998 Sen PD +1.2 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/1008/14 2022
5 f 1 6.44 KONOPKA Dawid KS Podlasie Bia造stok 2004 U20 PD +0.7 III NAZARKIEWICZ Robert Z/4947/19 2022
6 f 1 6.29 FIEDORCZUK Dominik KS Podlasie Bia造stok 2002 U23 PD -1.3 -- NAZARKIEWICZ Robert Z/3772/19 2022
7 f 1 6.18 KOWALEWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2005 U18 PD -0.1 IV KOTOWSKI Jan Z/4781/19 2022
8 f 1 5.62 JENIEC Jakub UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U18 PD +1.3 -- WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2022
9 f 1 5.34 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -0.2 -- JURKOWICZ Stanis豉w GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3878/21 , 2022 LDK!
10 f 1 5.31 DOMASZEWICZ Philip KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +0.3 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4276/21 , 2022 LDK!
11 f 1 4.90 ΜBODA Micha UKS Technik August闚 2008 U16 PD +0.6 -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/2415/21 , 2022 LDK!
12 f 1 4.87 狹KOWSKI Daniel UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U16 PD +0.5 -- WOJSZKO Krzysztof Z/1709/22 2022
13 f 1 4.63 ZIE哸INA Oskar UKS Technik August闚 2007 U16 PD +0.2 -- SOW粌 Bogus豉w Z/0209/21 2022 LDK!
14 f 1 4.62 KALINOWSKI Micha LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U18 PD -0.8 -- STACHURSKA Agnieszka Z/13201/21 2022
15 f 1 4.60 G紑ALCZYK Kacper UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN -1.4 -- MORGA Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.97 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD III STOJAK Danuta Daria Z/2806/20 2022
2 f 1 12.55 KACZY垶KI Dawid LUKS Atletic Bia造stok 2006 U18 PD IV CHLEBI垶KI Bogumi Z/3536/22 2022
3 f 1 11.44 FASZCZEWSKI Dawid KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD V GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4277/21 , 2022 LDK!
4 f 1 10.23 KRYSIEWICZ Konrad UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/13240/21 2022
5 f 1 9.65 STARANOWICZ Jakub GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/2268/20 2022 LDK!
6 f 1 8.50 NAG紑KA Alan UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2008 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1606/22 2022
7 f 1 8.17 GΣCHOWSKI Micha KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4287/21 2022 LDK!
8 f 1 7.72 MARCHEL Jakub GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/2797/21 2022 LDK!
9 f 1 7.54 TRUSZKOWSKI Jan KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/2368/22 2022
10 f 1 7.44 GRYGOROWICZ Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9821/21 , 2022 LDK!
11 f 1 7.18 BOCHENKO Patryk GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/1633/22 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 12.31 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD IV KRYSTO Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2144/19 , 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 20.53 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 1991 Sen SL MM GALON Piotr Jan # Z/1690/11 2022
Dysk (1) M
1 f 1 41.12 FASZCZEWSKI Dawid KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD III GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4277/21 , 2022 LDK!
2 f 1 30.31 NAG紑KA Alan UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2008 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1606/22 2022
3 f 1 29.71 KAMI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4779/21 2022 LDK!
4 f 1 28.40 STARANOWICZ Jakub GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/2268/20 2022 LDK!
5 f 1 27.84 MARCHEL Jakub GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/2797/21 2022 LDK!
6 f 1 27.62 GΣCHOWSKI Micha KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4287/21 2022 LDK!
7 f 1 25.54 GRYGOROWICZ Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9821/21 , 2022 LDK!
8 f 1 22.87 BOCHENKO Patryk GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/1633/22 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 39.27 SZYMANIAK Mateusz UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U18 PD III KOZIARSKI Cezary Z/3586/20 2022
2 f 1 36.89 STOJAK Cezary KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD IV STOJAK Danuta Daria Z/7960/21 2022
3 f 1 33.18 CZARNECKI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/4234/20 2022
4 f 1 33.14 KRYSIEWICZ Konrad UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/13240/21 2022
5 f 1 32.22 PYRKO Adam KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD -- ROSZKOWSKI Mariusz Z/8074/21 2022
6 f 1 30.62 KOC Stanis豉w KS Podlasie Bia造stok 2006 U18 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/13496/21 2022
7 f 1 24.79 TRUSZKOWSKI Jan KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/2368/22 2022
8 f 1 23.07 DENIZIAK Dominik UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/13239/21 2022
Dysk (1.75) M
1 f 1 39.12 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD III KRYSTO Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2144/19 , 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 63.02 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU MM KAMI垶KI Damian B.D. B.D. Z/0205/14 2022
2 f 1 61.82 URBANEK Robert MKS Aleksandr闚 鏚zki 1987 Masters LD M JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2022 MM
Oszczep (600) M
1 f 1 45.22 WOJNA Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD IV GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2022 LDK!
2 f 1 28.51 GΣCHOWSKI Maciej KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4288/21 , 2022 LDK!
3 f 1 26.77 名ITECKI Mi這sz KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/8869/21 , 2022 LDK!
4 f 1 26.32 KAMI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4779/21 2022 LDK!
5 f 1 25.72 GNIEDZIEJKO Artur GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/4749/21 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 51.46 PIELOCH Dawid KS Podlasie Bia造stok 2002 U23 PD III ROSZKOWSKI Mariusz B.D. Z/2719/16 2022
2 f 1 50.38 SKURCZY垶KI Kamil UKS Czw鏎ka Bia造stok 2003 U20 PD III WOJSZKO Krzysztof Z/11761/21 2022
3 f 1 45.81 KUSZNIER Adrian KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD IV ROSZKOWSKI Mariusz Z/1532/20 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.6391072273254 sekund