Olsztyn 03.05.2022
Mityng Otwarcia Sezonu WMZLA Olsztyn 2022
60 m K
1 7 s 1 9.45 HISZPAŃSKA Elżbieta KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN +0.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0329/21 2022
2 17 s 1 9.87 WAWRZYN Milena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0326/21 2022
3 23 s 1 10.07 PUCUŁA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.7 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0344/21 2022
1 16 s 2 9.86 ŁUKASZEWICZ Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +0.7 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/6053/21 2022
2 21 s 2 9.92 DASZKIEWICZ Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +0.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3372/22 2022
3 28 s 2 10.17 HELBRECHT Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.7 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0323/21 2022
4 27 s 2 10.17 SZCZEPKOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +0.7 -- POLEWACZ Małgorzata Z/6059/21 2022
5 30 s 2 10.28 KARPINIAK Pola KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U12 WN +0.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0649/21 2022
6 49 s 2 10.64 KURCZYCKA Emilia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.7 -- POLEWACZ Małgorzata Z/0342/21 2022
7 58 s 2 11.07 MIKUĆ Daria KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U12 WN +0.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7251/21 2022
1 5 s 3 9.35 GAJOWNIK-ŁAWNICZAK Otylia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN +1.5 -- OLSZEWSKI Marek Z/0271/22 2022 LDK!
2 10 s 3 9.48 GRABOWSKA Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN +1.5 -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3407/22 2022 LDK!
3 12 s 3 9.58 FOKS Aleksandra GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN +1.5 -- B.D. Z/3417/22 2022
4 31 s 3 10.28 ZAMORSKA Gabriela LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN +1.5 -- OLSZEWSKI Marek Z/0267/22 2022 LDK!
5 37 s 3 10.35 SZCZEPANEK Paula MKS Święc Sławno 2014 U12 ZP +1.5 -- B.D. Z/0772/22 2022
6 38 s 3 10.36 BRZOSKO Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +1.5 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3373/22 2022
7 46 s 3 10.57 BORTKIEWICZ Laura KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +1.5 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3053/22 2022
8 51 s 3 10.66 BUDZISZ Barbara KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +1.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/6045/21 2022 LDK!
1 6 s 4 9.37 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN +1.3 -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2022 LDK!
2 24 s 4 10.07 KACPRZAK Natalia LKS Masuria Jęcznik 2007 U16 WN +1.3 -- JESIEŃ Anna Z/2147/22 2022
3 35 s 4 10.34 BURAS Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +1.3 -- POLEWACZ Małgorzata Z/6046/21 2022
4 47 s 4 10.59 BIAŁCZAK Alicja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U12 WN +1.3 -- OLSZEWSKI Marek Z/0263/22 2022 LDK!
5 55 s 4 10.83 HARBACZONEK Nina LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN +1.3 -- OLSZEWSKI Marek Z/0272/22 2022 LDK!
1 9 s 5 9.48 BURDYŃSKA Malwina LKS Masuria Jęcznik 2009 U14 WN +1.1 -- JESIEŃ Anna Z/1467/22 2022
2 14 s 5 9.61 PYĆ Maja LKS Masuria Jęcznik 2007 U16 WN +1.1 -- JESIEŃ Anna Z/2144/22 2022
3 25 s 5 10.08 GODLEWSKA Milena LKS Masuria Jęcznik 2011 U12 WN +1.1 -- JESIEŃ Anna Z/3240/22 2022
4 45 s 5 10.55 OLENDER Maja LKS Masuria Jęcznik 2009 U14 WN +1.1 -- JESIEŃ Anna Z/2148/22 2022
5 50 s 5 10.64 KRAJEWSKA Aleksandra LKS Masuria Jęcznik 2009 U14 WN +1.1 -- JESIEŃ Anna Z/2145/22 2022
6 52 s 5 10.66 ANTONOWICZ Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN +1.1 -- OLSZEWSKI Marek Z/0262/22 2022 LDK!
7 63 s 5 13.03 SZCZEPAŃSKA Maja LKS Masuria Jęcznik 2010 U14 WN +1.1 -- JESIEŃ Anna Z/3241/22 2022
1 1 s 6 8.88 CZAPLICKA Oliwia LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN +1.0 -- JESIEŃ Anna Z/1468/22 2022
2 13 s 6 9.58 MARKIEWICZ Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN +1.0 -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3412/22 2022 LDK!
3 22 s 6 10.00 SIENKIEWICZ Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U12 WN +1.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3276/22 2022
4 42 s 6 10.45 ŚWITALSKA Maria KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +1.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3371/22 2022
5 53 s 6 10.73 WAWIROWICZ Pola KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U12 WN +1.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7257/21 2022
6 54 s 6 10.82 MOSAKOWSKA Barbara GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN +1.0 -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3418/22 2022 LDK!
7 61 s 6 11.38 RZEPCZYŃSKA Maja LKS Masuria Jęcznik 2010 U14 WN +1.0 -- JESIEŃ Anna # Z/2142/22 2022
1 8 s 7 9.45 RACZKOWSKA Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/12561/21 2022
2 26 s 7 10.16 ŚWITALSKA Zuzanna GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN +1.3 -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3405/22 2022 LDK!
3 32 s 7 10.29 POKROPSKA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +1.3 -- POLEWACZ Małgorzata Z/9562/21 2022
4 41 s 7 10.43 RUTKOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3370/22 2022
5 48 s 7 10.60 MALICKA Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +1.3 -- POLEWACZ Małgorzata Z/6063/21 2022
6 56 s 7 10.93 MAJSIUK Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U12 WN +1.3 -- POLEWACZ Małgorzata Z/6054/21 2022
1 20 s 8 9.92 GRAJEWSKA Ksenia Maria GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN +0.1 -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3377/22 2022 LDK!
2 39 s 8 10.40 NAPIWODZKA Natalia GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN +0.1 -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3413/22 2022 LDK!
3 43 s 8 10.47 PETYNKA Zuzanna GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN +0.1 -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3408/22 2022 LDK!
4 57 s 8 11.02 LESZCZYŃSKA Maria KS Jelonki Dobre Miasto 2013 U12 WN +0.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7249/21 2022
5 59 s 8 11.10 PYTLARCZYK Helena KS Jelonki Dobre Miasto 2014 U12 WN +0.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/8307/21 2022
6 62 s 8 12.31 PRZYBYŁEK Nadia KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U12 WN +0.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7253/21 2022
1 2 s 9 9.30 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0339/21 2022
2 3 s 9 9.34 RUSZCZYŃSKA Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3274/22 2022
3 4 s 9 9.34 KUCIEJEWSKA Jadwiga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.3 -- POLEWACZ Małgorzata Z/13696/21 2022
4 11 s 9 9.55 WISKA Karina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.3 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0327/21 2022
5 15 s 9 9.83 KRZYKOWSKA Martyna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN +0.3 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0331/21 2022
6 19 s 9 9.90 SZULC Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/6060/21 2022
7 64 s 9 13.51 CZAPLEJEWICZ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN +0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/13700/21 2022
1 18 s 10 9.88 BECZAK Liliana KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7447/21 2022
2 29 s 10 10.26 DUDA Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN +0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/13699/21 2022
3 33 s 10 10.32 DUDA Marcelina KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN +0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/13698/21 2022
4 34 s 10 10.32 KALISZ Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U12 WN +0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7244/21 2022
5 36 s 10 10.34 MIERZEJEWSKA Gabriela MKL Jurand Szczytno 2010 U14 WN +0.4 -- BUKOWIECKA Danuta Z/9818/21 2022 LDK!
6 40 s 10 10.42 SZCZEPANEK Ada MKS Święc Sławno 2012 U12 ZP +0.4 -- B.D. Z/0771/22 2022
7 44 s 10 10.54 MATYSKIEL Martyna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U12 WN +0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/12560/21 2022
8 60 s 10 11.16 NAGAJEWSKA Ewa KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U12 WN +0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7236/21 2022
100 m K
1 1 s 1 12.46 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN -1.1 II MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2022
2 2 s 1 13.11 PRZEWIEŹLIK Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL -1.1 III PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0919/18 2022 5 LDK!
3 4 s 1 13.44 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U20 WN -1.1 IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2022 5 LDK!
4 5 s 1 13.47 SZAUER Anna LKS Lubawa 2005 U18 WN -1.1 IV KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek , Z/5707/18 , 2022 BEZ LDK!
5 7 s 1 13.74 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U18 WN -1.1 IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2022 5 LDK!
6 15 s 1 14.18 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2004 U20 WN -1.1 -- JESIEŃ Anna Z/3019/19 2022
7 20 s 1 14.62 MĘTEL Zuzanna LUKS Orneta 2008 U16 WN -1.1 -- MAKOWSKI Leszek Z/3797/20 2022 LDK!
1 6 s 2 13.58 BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U16 WN -1.2 IV SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
2 8 s 2 13.78 BANACKA Maja LKS Lubawa 2007 U16 WN -1.2 IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2376/21 2022
3 9 s 2 13.82 BACZEWSKA Kornelia UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN -1.2 V OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0401/21 , 2022 LDK!
4 12 s 2 13.96 DĄBROWSKA Michalina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN -1.2 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2295/20 , 2022 LDK!
5 13 s 2 14.03 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -1.2 V ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0240/20 , 2022 LDK!
6 14 s 2 14.04 NAGÓRSKA Daria LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN -1.2 V JESIEŃ Anna Z/1514/20 2022
7 16 s 2 14.26 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -1.2 V PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2022
1 17 s 3 14.28 KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -0.2 V ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/1793/21 , 2022 LDK!
2 22 s 3 14.67 NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -0.2 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0644/21 , 2022 LDK!
3 25 s 3 14.71 JAKUBOWSKA Jowita LKS Lubawa 2008 U16 WN -0.2 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2379/21 2022 LDK!
4 26 s 3 14.76 JÓŹWICKA Roksana LKS Masuria Jęcznik 2007 U16 WN -0.2 -- JESIEŃ Anna Z/1512/20 2022
5 27 s 3 14.84 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -0.2 -- NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2022 LDK!
6 28 s 3 14.93 JACKOWSKA Kinga GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -0.2 -- NIESTATEK Szymon Z/2669/21 2022 LDK!
7 29 s 3 15.00 KANICZ Aleksandra LKS Lubawa 2008 U16 WN -0.2 -- TYKARSKI Marek Z/2382/21 2022
1 11 s 4 13.94 MOSZCZYŃSKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -1.4 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13695/21 2022
2 18 s 4 14.44 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -1.4 V PYTLARCZYK Paweł Z/0334/21 2022
3 19 s 4 14.57 TROCHIMCZUK Michalina MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -1.4 -- WONDZIŃSKA Aleksandra # Z/3216/20 2022
4 23 s 4 14.68 RANDZIO Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -1.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/8179/21 2022
5 30 s 4 15.05 GĘBSKA Dominika LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2007 U16 WN -1.4 -- JASZCZYK Krzysztof Z/1382/21 2022
6 33 s 4 15.30 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -1.4 -- NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2022 LDK!
7 34 s 4 15.35 CZERNIEWSKA Hanna UKS Jedynka Bartoszyce 2007 U16 WN -1.4 -- FIGAT Mirosław Z/4527/21 2022 LDK!
8 41 s 4 15.59 LEJKOWSKA Zuzanna LUKS Orneta 2008 U16 WN -1.4 -- MAKOWSKI Leszek Z/0047/22 2022 LDK!
1 21 s 5 14.65 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -1.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0345/21 2022
2 31 s 5 15.06 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -1.1 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2022 LDK!
3 32 s 5 15.24 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -1.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2022
4 37 s 5 15.48 KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -1.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7243/21 2022
5 38 s 5 15.51 MIŁKOWSKA Anna LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN -1.1 -- JESIEŃ Anna Z/1513/20 2022
6 39 s 5 15.51 GAJOWNIK-ŁAWNICZAK Otylia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -1.1 -- OLSZEWSKI Marek Z/0271/22 2022 LDK!
7 48 s 5 16.55 OPAK Beata W-MKLAM Olsztyn 1965 Masters WN -1.1 -- GOWORSKI Tomasz Z/0176/19 2022
1 24 s 6 14.69 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -0.6 -- NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2022 LDK!
2 35 s 6 15.38 ŻYWICKA Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2008 U16 WN -0.6 -- ADAMOWICZ Małgorzata PYTLARCZYK Paweł , Z/2665/21 , 2022 LDK!
3 36 s 6 15.47 LESZCZYŃSKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -0.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7240/21 2022
4 45 s 6 16.01 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -0.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2022
5 46 s 6 16.26 TELEGA Zuzanna LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2007 U16 WN -0.6 -- JASZCZYK Krzysztof Z/8309/21 2022
6 49 s 6 16.65 MARCINIAK Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -0.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7231/21 2022
7 52 s 6 17.31 ZAMORSKA Gabriela LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -0.6 -- OLSZEWSKI Marek Z/0267/22 2022 LDK!
8 55 s 6 18.24 HARBACZONEK Nina LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -0.6 -- OLSZEWSKI Marek Z/0272/22 2022 LDK!
1 3 s 7 13.42 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -0.4 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2022 LDK!
2 10 s 7 13.90 SOKOŁOWSKA Maria Kornelia KS Prefbet-Sonarol # 2003 U20 PD -0.4 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3705/19 2022
3 42 s 7 15.62 GIZULEWSKA Julia LUKS Orneta 2007 U16 WN -0.4 -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/2045/21 , 2022 LDK!
4 50 s 7 16.78 KACPRZAK Natalia LKS Masuria Jęcznik 2007 U16 WN -0.4 -- JESIEŃ Anna Z/2147/22 2022
5 51 s 7 16.97 KRAJEWSKA Aleksandra LKS Masuria Jęcznik 2009 U14 WN -0.4 -- JESIEŃ Anna Z/2145/22 2022
6 53 s 7 17.62 ANTONOWICZ Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -0.4 -- OLSZEWSKI Marek Z/0262/22 2022 LDK!
1 40 s 8 15.54 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -0.3 -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/0261/22 2022 LDK!
2 43 s 8 15.70 BURDYŃSKA Malwina LKS Masuria Jęcznik 2009 U14 WN -0.3 -- JESIEŃ Anna Z/1467/22 2022
3 44 s 8 15.92 PYĆ Maja LKS Masuria Jęcznik 2007 U16 WN -0.3 -- JESIEŃ Anna Z/2144/22 2022
4 47 s 8 16.41 BEŁZA Katarzyna KS Polonia Pasłęk 2008 U16 WN -0.3 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0398/22 2022 LDK!
5 54 s 8 17.91 OLENDER Maja LKS Masuria Jęcznik 2009 U14 WN -0.3 -- JESIEŃ Anna Z/2148/22 2022
6 56 s 8 19.76 RZEPCZYŃSKA Maja LKS Masuria Jęcznik 2010 U14 WN -0.3 -- JESIEŃ Anna # Z/2142/22 2022
150 m K
1 1 s 1 18.98 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN -- MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2022
2 2 s 1 22.20 MĘTEL Zuzanna LUKS Orneta 2008 U16 WN -- MAKOWSKI Leszek Z/3797/20 2022 LDK!
3 6 s 1 25.10 LEJKOWSKA Zuzanna LUKS Orneta 2008 U16 WN -- MAKOWSKI Leszek Z/0047/22 2022 LDK!
  s 1 DQ BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 2004 U20 WN -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech Z/0068/18 2022 LDK!
1 3 s 2 22.94 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2022 LDK!
2 4 s 2 23.18 GIZULEWSKA Julia LUKS Orneta 2007 U16 WN -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/2045/21 , 2022 LDK!
3 5 s 2 23.63 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2022 LDK!
4 7 s 2 25.34 OPAK Beata W-MKLAM Olsztyn 1965 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz Z/0176/19 2022
200 m K
1 1 s 1 25.10 PRZEWIEŹLIK Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL +0.1 II PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0919/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 26.18 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN +0.1 II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2022 3 LDK!
3 3 s 1 26.89 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN +0.1 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2580/17 , 2022 3 LDK!
4 4 s 1 27.14 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U18 WN +0.1 III ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2022 5 LDK!
5 5 s 1 27.40 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN +0.1 IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2022 3 LDK!
6 6 s 1 27.82 KRAWIEC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP +0.1 IV LDK!
7 10 s 1 28.57 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U23 WN +0.1 -- LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/2102/15 2022
1 7 s 2 27.85 SZAUER Anna LKS Lubawa 2005 U18 WN +0.3 IV KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek , Z/5707/18 , 2022 BEZ LDK!
2 8 s 2 27.86 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 2004 U20 WN +0.3 IV MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech Z/0068/18 2022 LDK!
3 9 s 2 28.08 MOSZCZYŃSKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN +0.3 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13695/21 2022
4 11 s 2 28.63 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2004 U20 WN +0.3 -- JESIEŃ Anna Z/3019/19 2022
5 12 s 2 29.65 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN +0.3 V PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2022
1 s 3 28.44 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN -1.3 IV NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2022 LDK!
2 s 3 29.65 KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -1.3 V ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/1793/21 , 2022 LDK!
3 s 3 29.83 ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -1.3 V PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3156/19 2022 BEZ LDK!
4 s 3 30.09 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -1.3 V PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2022
5 s 3 30.30 OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN -1.3 -- NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2022 LDK!
1 s 4 29.76 RANDZIO Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -0.9 V PYTLARCZYK Paweł Z/8179/21 2022
2 s 4 30.45 BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity 2006 U18 WN -0.9 -- NIESTATEK Szymon Z/3180/19 2022 BEZ LDK!
3 s 4 31.05 JAKUBOWSKA Jowita LKS Lubawa 2008 U16 WN -0.9 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2379/21 2022 LDK!
4 s 4 31.45 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -0.9 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2022
5 s 4 31.72 TROCHIMCZUK Michalina MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -0.9 -- WONDZIŃSKA Aleksandra # Z/3216/20 2022
1 s 5 29.28 JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -1.3 V B.D. Z/1379/21 2022
2 s 5 29.90 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -1.3 V PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2022
3 s 5 30.51 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0334/21 2022
4 s 5 30.57 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0345/21 2022
5 s 5 32.44 KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7243/21 2022
6 s 5 34.43 MARCINIAK Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7231/21 2022
1 s 6 28.13 SOKOŁOWSKA Maria Kornelia KS Prefbet-Sonarol # 2003 U20 PD +0.4 IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/3705/19 2022
2 s 6 30.95 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN +0.4 -- NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2022 LDK!
3 s 6 32.02 MIŁKOWSKA Anna LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN +0.4 -- JESIEŃ Anna Z/1513/20 2022
4 s 6 32.64 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN +0.4 -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/0261/22 2022 LDK!
5 s 6 32.78 WOŹNIAK Nela KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN +0.4 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0402/22 2022 LDK!
6 s 6 33.84 KRAWCZYK Blanka KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN +0.4 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/13713/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 39.67 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK!
2 2 s 1 40.97 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2022 3 LDK!
3 3 s 1 42.32 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5729/18 2022 LDK!
4 4 s 1 42.64 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2022 3 LDK!
5 5 s 1 42.89 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2022 LDK!
6 6 s 1 43.81 BACZEWSKA Kornelia UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN III OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0401/21 , 2022 LDK!
7 7 s 1 44.64 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U23 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/2102/15 2022
1 8 s 2 45.70 BANACKA Maja LKS Lubawa 2007 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2376/21 2022
2 9 s 2 45.83 HULANICKA Patrycja MKS Truso Elbląg 2004 U20 WN -- NAGY Czesław Z/4513/18 2022 5 LDK!
3 10 s 2 45.86 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0240/20 , 2022 LDK!
4 12 s 2 46.28 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U16 WN IV NAGY Czesław POLKOWSKA Martyna Z/2326/19 2022 LDK!
5 13 s 2 46.48 BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U16 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
6 15 s 2 47.56 OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN V NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2022 LDK!
1 14 s 3 46.93 LABICKA Oliwia LKS Lubawa 2008 U16 WN V TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2394/21 2022 LDK!
2 16 s 3 47.73 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 1991 Sen WN -- CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2022 3
3 17 s 3 49.62 RAWIŃSKA Emilia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2326/21 2022 LDK!
4 18 s 3 50.42 ŻYWICKA Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2008 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata PYTLARCZYK Paweł , Z/2665/21 , 2022 LDK!
5 20 s 3 50.90 KANICZ Aleksandra LKS Lubawa 2008 U16 WN -- TYKARSKI Marek Z/2382/21 2022
1 11 s 4 45.94 DUDKO Nataliia KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN IV B.D. Z/3277/22 2022
2 19 s 4 50.69 KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7243/21 2022
3 21 s 4 54.93 ROMANOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3287/22 2022
1 1 s 5 51.03 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0339/21 2022
2 2 s 5 51.18 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2022 LDK!
3 4 s 5 51.89 BARTKOWSKA Maja LKS Lubawa 2009 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/2377/21 2022
4 5 s 5 52.10 HISZPAŃSKA Elżbieta KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0329/21 2022
5 6 s 5 52.27 RUSZCZYŃSKA Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3274/22 2022
6 7 s 5 52.48 KRZYKOWSKA Martyna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0331/21 2022
7 17 s 5 55.60 HELBRECHT Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0323/21 2022
1 8 s 6 53.03 BECZAK Liliana KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7447/21 2022
2 15 s 6 55.03 DUDA Marcelina KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/13698/21 2022
3 18 s 6 55.82 PUCUŁA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0344/21 2022
4 22 s 6 56.97 DUDA Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/13699/21 2022
5 28 s 6 57.96 ZAMORSKA Gabriela LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0267/22 2022 LDK!
1 3 s 7 51.71 KAROLEWSKA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2011 U12 WN -- B.D. Z/0703/21 2022 LDK!
2 9 s 7 53.66 JANAKIEWICZ Maja MKS Święc Sławno 2012 U12 ZP -- B.D. Z/14185/21 2022
3 13 s 7 54.25 WOJNO Maja GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -- B.D. Z/3409/22 2022
4 26 s 7 57.65 KALISZ Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7244/21 2022
5 27 s 7 57.76 KURCZYCKA Emilia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/0342/21 2022
6 32 s 7 59.56 GODLEWSKA Milena LKS Masuria Jęcznik 2011 U12 WN -- JESIEŃ Anna Z/3240/22 2022
1 12 s 8 54.08 SZULC Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/6060/21 2022
2 16 s 8 55.49 DASZKIEWICZ Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3372/22 2022
3 20 s 8 56.05 WOJNO Dominika GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -- B.D. Z/3411/22 2022
4 21 s 8 56.12 SIENKIEWICZ Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/3276/22 2022
5 29 s 8 58.48 WIECZOREK Julia MKS Święc Sławno 2011 U12 ZP -- B.D. Z/10622/21 2022
6 31 s 8 59.10 POKROPSKA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/9562/21 2022
1 14 s 9 54.63 GRABOWSKA Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3407/22 2022 LDK!
2 30 s 9 58.68 MAJSIUK Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/6054/21 2022
3 34 s 9 60.35 BUDZISZ Barbara KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/6045/21 2022 LDK!
4 37 s 9 61.47 NAPIWODZKA Natalia GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3413/22 2022 LDK!
5 40 s 9 65.19 LAMPARSKA Kamila KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3281/22 2022
6 41 s 9 66.81 ŚWITALSKA Maria KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3371/22 2022
1 10 s 10 53.74 MARKIEWICZ Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3412/22 2022 LDK!
2 11 s 10 53.87 KAROLEWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2011 U12 WN -- B.D. Z/3427/22 2022
3 25 s 10 57.24 BURAS Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/6046/21 2022
4 33 s 10 60.29 RUTKOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3370/22 2022
5 36 s 10 61.23 PETYNKA Zuzanna GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3408/22 2022 LDK!
6 38 s 10 63.37 MOSAKOWSKA Barbara GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3418/22 2022 LDK!
1 19 s 11 56.04 ŚWITALSKA Zuzanna GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3405/22 2022 LDK!
2 23 s 11 57.12 SZCZEPKOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/6059/21 2022
3 24 s 11 57.18 WOJNO Zuzanna GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -- B.D. Z/3410/22 2022
4 35 s 11 60.87 BORTKIEWICZ Laura KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/3053/22 2022
5 39 s 11 63.77 MINTA Iga MLKS Ostróda 2013 U12 WN --
400 m K
1 1 s 1 58.57 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2580/17 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 61.77 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U20 WN III ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2022 5 LDK!
3 3 s 1 68.61 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:44.66 HULANICKA Patrycja MKS Truso Elbląg 2004 U20 WN -- NAGY Czesław Z/4513/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 1:46.35 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2022 5
3 3 s 1 1:46.72 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U18 WN -- B.D. Z/2339/19 2022
4 4 s 1 1:46.88 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U16 WN V NAGY Czesław POLKOWSKA Martyna Z/2326/19 2022 LDK!
5 5 s 1 1:47.95 MINTA Zuzanna MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- B.D. Z/13729/21 2022
6 6 s 1 1:55.02 BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity 2006 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/3180/19 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 2:00.44 KAMOLA Michalina UKS Gimpas Pasłęk 2008 U16 WN -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0402/21 , 2022 LDK!
8 8 s 1 2:05.06 KAMIŃSKA Laura LKS Lubawa 2008 U16 WN -- TYKARSKI Marek Z/3987/21 2022
  s 1 DQ WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0818/21 2022 LDK!
1 1 s 2 1:53.17 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2022
2 2 s 2 1:56.82 KANICZ Maja LKS Lubawa 2010 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/2383/21 2022 LDK!
3 3 s 2 2:00.44 LESZCZYŃSKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7240/21 2022
4 4 s 2 2:01.74 WISKA Karina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0327/21 2022
5 5 s 2 2:03.56 PIETRZAK Elżbieta UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/1827/22 2022 LDK!
6 6 s 2 2:05.45 ŁUKASZEWICZ Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/6053/21 2022
7 7 s 2 2:06.78 WAWRZYN Milena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0326/21 2022
8 8 s 2 2:08.53 KUCIEJEWSKA Jadwiga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/13696/21 2022
9 9 s 2 2:14.11 KARPINIAK Pola KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0649/21 2022
10 10 s 2 2:16.89 MALICKA Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/6063/21 2022
11 11 s 2 2:18.24 BRZOSKO Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/3373/22 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:04.14 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 1991 Sen WN -- CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2022 3
2 2 s 1 3:26.47 ZIENKIEWICZ Kinga UKS Gimpas Pasłęk 2006 U18 WN -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0784/18 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:28.79 ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN V PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3156/19 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:30.45 WLIZŁO Anna MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -- NAGY Czesław Z/5676/18 2022 BEZ
300 m pł K
1 1 s 1 48.12 BIAŁCZAK Maja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3798/19 2022 LDK!
2 2 s 1 49.00 FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5450/19 , 2022 LDK!
3 3 s 1 52.53 WŁODARSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3793/20 2022 LDK!
4 4 s 1 56.78 CHODKIEWICZ Amelia LUKS Orneta 2006 U18 WN -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/2394/20 , 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 51.87 FALĘCKA Pola
BIAŁCZAK Maja
JELENIEWICZ Nikola
WOJEŃSKA Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 2007
2007
2007
2008
U16 WMZ -- ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
, Z/5450/19
Z/3798/19
Z/5729/18
Z/1524/20
, 2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 54.55 LEJKOWSKA Zuzanna
MĘTEL Zuzanna
GIZULEWSKA Julia
RUTKOWSKA Wiktoria
LUKS Orneta 2008
2008
2007
2001
U23 WMZ -- MAKOWSKI Leszek
MAKOWSKI Leszek
NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek
MAKOWSKI Leszek B.D.
Z/0047/22
Z/3797/20
, Z/2045/21
Z/5768/15
2022
2022
, 2022
2022




3 4 s 1 55.72 RAWIŃSKA Emilia
CHOJNOWSKA Adrianna
OLSZEWSKA Julia
BIEŃKOWSKA Aleksandra
GUKS Asy Dywity 2007
2008
2007
2006
U18 WMZ -- NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
Z/2326/21
Z/2668/21
Z/2345/21
Z/3180/19
2022
2022
2022
2022



BEZ
4 6 s 1 56.49 BIGAJ Nikola
ZYGIEL Oliwia
POLAK Zuzanna
ŁASZENKOW Amelia
KS Jelonki Dobre Miasto 2008
2007
2008
2006
U18 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
Z/0654/21
Z/3156/19
Z/0645/21
Z/0377/18
2022
2022
2022
2022

BEZ

BEZ
5 10 s 1 64.06 KRAJEWSKA Aleksandra
MIŁKOWSKA Anna
PYĆ Maja
OLENDER Maja
LKS Masuria Jęcznik 2009
2008
2007
2009
U16 WMZ -- JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
Z/2145/22
Z/1513/20
Z/2144/22
Z/2148/22
2022
2022
2022
2022




1 3 s 2 55.59 KOŻUSZEK Dominika
NAGAJEWSKA Aleksandra
KOSTYRA Julia
TROKOWSKA Amelia
KS Jelonki Dobre Miasto 2009
2009
2009
2009
U14 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
, Z/0650/21
, Z/0644/21
Z/0651/21
Z/0653/21
, 2022
, 2022
2022
2022




2 5 s 2 55.89 RADŁOWSKA Magdalena
SUCHODOLSKA Natalia
KĘDZIOR Aniela
RANDZIO Oliwia
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010
2010
2009
2009
U14 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata
PYTLARCZYK Paweł
Z/0334/21
Z/0345/21
, Z/1793/21
Z/8179/21
2022
2022
, 2022
2022




3 7 s 2 56.59 JÓŹWICKA Roksana
CZAPLICKA Oliwia
BURDYŃSKA Malwina
NAGÓRSKA Daria
LKS Masuria Jęcznik 2007
2008
2009
2008
U16 WMZ -- JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
Z/1512/20
Z/1468/22
Z/1467/22
Z/1514/20
2022
2022
2022
2022




4 8 s 2 57.28 BORKOWSKA Maja
RADŁOWSKA Joanna
MICHALSKA Martyna
JACKOWSKA Kinga
GUKS Asy Dywity 2010
2009
2009
2009
U14 WMZ -- NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
Z/11302/21
Z/1384/21
Z/2671/21
Z/2669/21
2022
2022
2022
2022




5 9 s 2 60.86 PYTLARCZYK Zofia
LESZCZYŃSKA Julia
MARCINIAK Julia
KOZŁOWSKA Aleksandra
KS Jelonki Dobre Miasto 2009
2009
2009
2007
U16 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
Z/0648/21
Z/7240/21
Z/7231/21
Z/7243/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 1 f 1 1.35 JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -- B.D. Z/1379/21 2022
2 2 f 1 1.30 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 1.30 ŻYLIS Adela KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3070/20 2022
4 4 f 1 1.25 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
5 5 f 1 1.25 NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0644/21 , 2022 LDK!
  f 1 NM PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2022
W dal K
1 1 f 1 4.58 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -0.2 V CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
2 2 f 1 4.15 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -0.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2022
3 3 f 1 3.47 BEŁZA Katarzyna KS Polonia Pasłęk 2008 U16 WN -0.1 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0398/22 2022 LDK!
W dal strefa K
1 1 f 1 4.62 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0334/21 2022
2 2 f 1 4.62 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0345/21 2022
3 3 f 1 4.31 BARTKOWSKA Maja LKS Lubawa 2009 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/2377/21 2022
4 4 f 1 4.23 NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0644/21 , 2022 LDK!
5 5 f 1 4.18 KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN 0.0 -- ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/1793/21 , 2022 LDK!
6 6 f 1 4.10 FOKS Aleksandra GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN 0.0 -- B.D. Z/3417/22 2022
7 7 f 1 4.06 RACZKOWSKA Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/12561/21 2022
8 8 f 1 4.03 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2022 LDK!
9 9 f 1 4.01 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2022
10 10 f 1 3.96 RUSZCZYŃSKA Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3274/22 2022
11 11 f 1 3.93 WISKA Karina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0327/21 2022
12 12 f 1 3.79 CZAPLEJEWICZ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/13700/21 2022
13 13 f 1 3.73 HISZPAŃSKA Elżbieta KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0329/21 2022
14 14 f 1 3.66 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0339/21 2022
15 15 f 1 3.65 WAWRZYN Milena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0326/21 2022
16 16 f 1 3.64 DUDA Marcelina KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/13698/21 2022
17 17 f 1 3.63 JANAKIEWICZ Maja MKS Święc Sławno 2012 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/14185/21 2022
18 18 f 1 3.63 KRAWCZYK Blanka KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/13713/21 2022 LDK!
19 19 f 1 3.57 GRAJEWSKA Ksenia Maria GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3377/22 2022 LDK!
20 20 f 1 3.54 SZULC Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/6060/21 2022
21 21 f 1 3.54 WOJNO Dominika GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN 0.0 -- B.D. Z/3411/22 2022
22 22 f 1 3.51 BIAŁCZAK Alicja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U12 WN 0.0 -- OLSZEWSKI Marek Z/0263/22 2022 LDK!
23 23 f 1 3.51 DUDA Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/13699/21 2022
24 24 f 1 3.51 WOJNO Maja GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN 0.0 -- B.D. Z/3409/22 2022
25 25 f 1 3.47 BECZAK Liliana KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7447/21 2022
26 26 f 1 3.42 HELBRECHT Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0323/21 2022
27 27 f 1 3.38 WOJNO Zuzanna GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN 0.0 -- B.D. Z/3410/22 2022
28 28 f 1 3.36 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2022
29 29 f 1 3.31 ŚWITALSKA Maria KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3371/22 2022
30 31 f 1 3.30 MIERZEJEWSKA Gabriela MKL Jurand Szczytno 2010 U14 WN 0.0 -- BUKOWIECKA Danuta Z/9818/21 2022 LDK!
31 31 f 1 3.28 DASZKIEWICZ Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3372/22 2022
32 32 f 1 3.18 WIECZOREK Julia MKS Święc Sławno 2011 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/10622/21 2022
33 33 f 1 3.17 KURCZYCKA Emilia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/0342/21 2022
34 34 f 1 3.10 KALISZ Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7244/21 2022
35 35 f 1 3.09 ŁUKASZEWICZ Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN 0.0 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/6053/21 2022
36 36 f 1 3.03 SZCZEPANEK Ada MKS Święc Sławno 2012 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/0771/22 2022
37 37 f 1 3.02 PYTLARCZYK Helena KS Jelonki Dobre Miasto 2014 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/8307/21 2022
38 38 f 1 3.02 SZCZEPANEK Paula MKS Święc Sławno 2014 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/0772/22 2022
39 39 f 1 2.98 MIKUĆ Daria KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7251/21 2022
40 40 f 1 2.98 NAGAJEWSKA Ewa KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7236/21 2022
41 41 f 1 2.98 WAWIROWICZ Pola KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7257/21 2022
42 42 f 1 2.90 KARPINIAK Pola KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0649/21 2022
43 43 f 1 2.90 MATYSKIEL Martyna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/12560/21 2022
44 44 f 1 2.79 POKROPSKA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/9562/21 2022
45 45 f 1 2.62 RUTKOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3370/22 2022
46 46 f 1 2.50 LESZCZYŃSKA Maria KS Jelonki Dobre Miasto 2013 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7249/21 2022
47 47 f 1 2.20 PRZYBYŁEK Nadia KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7253/21 2022
Trójskok K
1 1 f 1 9.79 DĄBROWSKA Michalina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN -0.5 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2295/20 , 2022 LDK!
  f 1 NM CHODKIEWICZ Amelia LUKS Orneta 2006 U18 WN 0.0 -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/2394/20 , 2022 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 11.27 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
2 f 1 8.86 CAP Nikola KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/13712/21 2022 LDK!
3 f 1 8.34 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2022 LDK!
4 f 1 7.92 WOŹNIAK Nela KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0402/22 2022 LDK!
5 f 1 7.16 LESZCZYŃSKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7240/21 2022
6 f 1 6.69 MARCINIAK Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7231/21 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 13.52 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 12.24 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
3 3 f 1 11.32 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2022 LDK!
4 4 f 1 11.09 PIELECH Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/2336/19 2022 BEZ
5 5 f 1 9.27 PIELECH Amelia KS Polonia Pasłęk 2007 U16 WN V BORYSEWICZ Magdalena Z/2335/19 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 9.17 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3578/19 2022 BEZ
7 7 f 1 9.09 JURGIEL Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0392/22 2022
8 8 f 1 8.89 ADAMCZYK Martyna KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/2333/19 2022 BEZ
9 9 f 1 8.68 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
10 10 f 1 8.49 RYKACZEWSKA Nicole LKS Lubawa 2007 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/1617/21 2022 LDK!
11 11 f 1 7.61 LABICKA Oliwia LKS Lubawa 2008 U16 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2394/21 2022 LDK!
12 12 f 1 6.29 BORKOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/3285/22 2022 89 LDK!
13 13 f 1 6.13 KOŁODZIEJSKA Karolina LKS Lubawa 2008 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2648/20 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 26.48 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2022 LDK!
2 2 f 1 25.42 RYKACZEWSKA Nicole LKS Lubawa 2007 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/1617/21 2022 LDK!
3 3 f 1 21.80 RAMS Milena LKS Lubawa 2007 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek Z/3070/19 2022 LDK!
4 4 f 1 17.71 BORKOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/3285/22 2022 89 LDK!
5 5 f 1 14.25 CAP Nikola KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/13712/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 32.96 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
2 2 f 1 31.10 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 28.44 TYM Wiktoria UKS Lipusz 2005 U18 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/3601/18 2022 BEZ
4 4 f 1 25.82 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3578/19 2022 BEZ
5 5 f 1 25.00 KOŁODZIEJSKA Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3072/19 , 2022 LDK!
6 6 f 1 21.80 PIELECH Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/2336/19 2022 BEZ
Oszczep (500) K
1 1 f 1 38.20 KOŁODZIEJSKA Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3072/19 , 2022 LDK!
2 2 f 1 35.29 ADAMCZYK Martyna KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/2333/19 2022 BEZ
3 3 f 1 34.52 PIELECH Amelia KS Polonia Pasłęk 2007 U16 WN IV BORYSEWICZ Magdalena Z/2335/19 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 31.83 NIEDZIELA Julia LKS Lubawa 2006 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3069/19 , 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 26.71 RAMS Milena LKS Lubawa 2007 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek Z/3070/19 2022 LDK!
6 6 f 1 22.36 KOŁODZIEJSKA Karolina LKS Lubawa 2008 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2648/20 2022 LDK!
7 7 f 1 17.81 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2022
8 8 f 1 17.11 BIAŁCZAK Alicja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U12 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0263/22 2022 LDK!
60 m M
1 2 s 1 8.79 DUCHNOWSKI Piotr UKS Jedyneczka Giżycko 2008 U16 WN -1.6 -- ŚWIDERSKA Jolanta ŚWIDERSKA Jolanta , Z/4473/21 , 2022 LDK!
2 5 s 1 8.98 DRANKOWICZ Krzysztof KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -1.6 -- ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/0636/21 , 2022 LDK!
3 11 s 1 9.71 KACPROWICZ Miłosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -1.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0337/21 2022
4 14 s 1 9.90 JANCEWICZ Witold KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -1.6 -- POLEWACZ Małgorzata Z/0341/21 2022
5 16 s 1 10.28 BOGUCKI Piotr KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -1.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0336/21 2022
6 17 s 1 10.44 HERMAN Krzysztof MKL Jurand Szczytno 2014 U12 WN -1.6 --
1 3 s 2 8.86 DĄBKOWSKI Filip LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN -1.2 -- JESIEŃ Anna Z/2139/22 2022
2 4 s 2 8.88 JUREWICZ Adam UKS Jedyneczka Giżycko 2008 U16 WN -1.2 -- ŚWIDERSKA Jolanta ŚWIDERSKA Jolanta , Z/4476/21 , 2022 LDK!
3 6 s 2 9.08 PISARSKI Nikodem LKS Masuria Jęcznik 2009 U14 WN -1.2 -- JESIEŃ Anna Z/2140/22 2022
4 9 s 2 9.45 GASPEROWICZ Szymon LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN -1.2 -- OLSZEWSKI Marek Z/0275/22 2022 LDK!
5 10 s 2 9.48 KOSIŃSKI Gabriel LKS Masuria Jęcznik 2009 U14 WN -1.2 -- JESIEŃ Anna Z/2146/22 2022
6 12 s 2 9.74 MORAWSKI Wiktor LKS Masuria Jęcznik 2009 U14 WN -1.2 -- JESIEŃ Anna Z/1469/22 2022
1 1 s 3 8.65 EBERNIKIEL Aleksander KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2008 U16 WN -1.3 -- POLEWACZ Małgorzata Z/13697/21 2022
2 7 s 3 9.35 WOJCIECHOWSKI Filip LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN -1.3 -- JESIEŃ Anna Z/2976/21 2022
3 8 s 3 9.43 KUŚ Aleksander KS AZS UWM Olsztyn 2012 U12 WN -1.3 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0508/22 2022
4 13 s 3 9.87 WRONKA Bartosz KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -1.3 -- ROMANOWSKI Radosław Z/1318/22 2022
5 15 s 3 9.90 DUCHNA Tomasz UKS MOSiR Działdowo 2012 U12 WN -1.3 -- CYTLAŁ Jacek # Z/3390/22 2022 LDK!
6 18 s 3 11.02 WOJTEL Przemysław LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN -1.3 -- OLSZEWSKI Marek Z/0265/22 2022 LDK!
1 s 4 9.02 KAPUŚCIŃSKI Ksawery GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -0.9 -- NIESTATEK Szymon # Z/3406/22 2022 LDK!
2 s 4 10.32 CZUBKOWSKI Łukasz GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -0.9 -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3416/22 2022 LDK!
3 s 4 10.47 ORZOŁ Bartosz UKS Jedyneczka Giżycko 2011 U12 WN -0.9 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/5549/21 2022
4 s 4 10.69 BLOCH Piotr KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -0.9 -- POLEWACZ Małgorzata Z/8167/21 2022
1 s 5 8.72 SZTOMBERSKI Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -0.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0347/21 2022
2 s 5 9.36 KOSTRZEWA Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -0.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1226/22 2022
3 s 5 9.40 WNUK Bartosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -0.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0346/21 2022
4 s 5 9.40 RAWIŃSKI Dawid GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -0.7 -- NIESTATEK Szymon Z/2670/21 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.55 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN +0.6 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
2 2 s 1 11.70 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U23 WN +0.6 III FIGAT Mirosław Z/0450/16 2022 3
3 3 s 1 11.78 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 2004 U20 WN +0.6 IV BORYSEWICZ Magdalena Z/2337/19 2022 5
4 5 s 1 12.17 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2004 U20 WN +0.6 IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0713/19 , 2022 LDK!
5 6 s 1 12.28 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN +0.6 V BUKOWIECKA Danuta Z/0913/21 2022 LDK!
6 7 s 1 12.54 GĘBSKI Mariusz W-MKLAM Olsztyn 1978 Masters WN +0.6 -- GOWORSKI Tomasz Z/1386/20 2022
7 8 s 1 12.66 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn 1967 Masters WN +0.6 -- GOWORSKI Tomasz Z/11016/21 2022
1 10 s 2 12.94 OGULEWICZ Dominik UKS Jedynka Bartoszyce 2007 U16 WN -0.3 -- FIGAT Kamil Z/4535/21 2022
2 14 s 2 13.79 MILEWSKI Gaweł LKS Masuria Jęcznik 2007 U16 WN -0.3 -- JESIEŃ Anna B.D. Z/1466/22 2022
3 16 s 2 14.49 OLSZEWSKI Marek W-MKLAM Olsztyn 1969 Masters WN -0.3 -- B.D. Z/13603/21 2022
1 4 s 3 11.88 CZĘŚCIK Bartosz MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -0.7 IV WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0316/22 2022
2 9 s 3 12.75 LEWANDOWSKI Ksawery MKS Truso Elbląg 2008 U16 WN -0.7 V WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0878/22 2022
3 12 s 3 13.23 SĘDZIŃSKI Adrian LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN -0.7 -- JESIEŃ Anna Z/1470/22 2022
4 13 s 3 13.62 KUMA Mikołaj UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U16 WN -0.7 -- FIGAT Mirosław # Z/2942/22 2022
1 11 s 4 13.02 ZIELIŃSKI Adrian LKS Lubawa 2007 U16 WN -0.1 -- B.D. Z/1257/22 2022
2 15 s 4 14.39 DĄBKOWSKI Filip LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN -0.1 -- JESIEŃ Anna Z/2139/22 2022
3 17 s 4 15.26 PISARSKI Nikodem LKS Masuria Jęcznik 2009 U14 WN -0.1 -- JESIEŃ Anna Z/2140/22 2022
150 m M
1 1 s 1 17.48 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN -- MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
2 2 s 1 17.97 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2022
3 3 s 1 18.33 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
4 4 s 1 18.34 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta # , Z/0915/21 , 2022 LDK!
5 5 s 1 19.41 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn 1967 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz Z/11016/21 2022
6 6 s 1 20.09 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 2004 U20 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2022
7 7 s 1 20.83 BIŃCZYK Jarosław W-MKLAM Olsztyn 1966 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz Z/0489/22 2022
200 m M
1 1 s 1 23.36 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -2.7 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2022 4 LDK!
2 2 s 1 23.56 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN -2.7 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
3 3 s 1 23.70 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN -2.7 IV B.D. Z/0132/19 2022
4 6 s 1 24.34 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -2.7 IV CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2022
5 7 s 1 24.57 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U23 WN -2.7 -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2022 3
6 9 s 1 25.68 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -2.7 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2022 LDK!
1 4 s 2 23.88 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 2004 U20 WN -2.4 IV BORYSEWICZ Magdalena Z/2337/19 2022 5
2 8 s 2 25.44 DOBYRN Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 2002 U23 WN -2.4 -- LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/0258/16 2022 LDK!
3 10 s 2 25.87 GĘBSKI Mariusz W-MKLAM Olsztyn 1978 Masters WN -2.4 -- GOWORSKI Tomasz Z/1386/20 2022
1 5 s 3 24.32 CZĘŚCIK Bartosz MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -1.5 IV WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0316/22 2022
2 11 s 3 26.43 LEWANDOWSKI Ksawery MKS Truso Elbląg 2008 U16 WN -1.5 -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0878/22 2022
3 12 s 3 27.12 URBANOWICZ Iwo GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN -1.5 -- NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2022 LDK!
4 13 s 3 27.39 KOSIOREK Stanisław UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -1.5 -- BRODOWSKI Wojciech Z/0318/19 2022 BEZ LDK!
5 14 s 3 28.52 MILEWSKI Gaweł LKS Masuria Jęcznik 2007 U16 WN -1.5 -- JESIEŃ Anna B.D. Z/1466/22 2022
6 15 s 3 32.25 GUSTAW Natan KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -1.5 -- ROMANOWSKI Radosław Z/3052/22 2022
300 m M
1 1 s 1 34.36 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U23 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2022 3 LDK!
2 2 s 1 37.69 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2022 LDK!
3 3 s 1 37.97 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta # , Z/0915/21 , 2022 LDK!
4 4 s 1 39.27 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
5 5 s 1 39.71 DOBYRN Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 2002 U23 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/0258/16 2022 LDK!
6 6 s 1 39.83 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2022 BEZ LDK!
7 9 s 1 42.24 ZIELIŃSKI Adrian LKS Lubawa 2007 U16 WN V B.D. Z/1257/22 2022
1 7 s 2 41.43 CZAPSKI Mateusz GUKS Asy Dywity 2005 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2715/20 2022
2 8 s 2 41.88 KOSIOREK Stanisław UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0318/19 2022 BEZ LDK!
3 10 s 2 44.19 ARTYCH Antoni MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/6983/21 2022 LDK!
4 11 s 2 44.99 OGULEWICZ Dominik UKS Jedynka Bartoszyce 2007 U16 WN -- FIGAT Kamil Z/4535/21 2022
5 12 s 2 45.64 KUMA Mikołaj UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U16 WN -- FIGAT Mirosław # Z/2942/22 2022
6 13 s 2 45.71 BIŃCZYK Jarosław W-MKLAM Olsztyn 1966 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz Z/0489/22 2022
1 2 s 3 47.62 SZTOMBERSKI Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0347/21 2022
2 4 s 3 48.14 OLEKSY Mateusz LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek OLSZEWSKI Marek , Z/0266/22 , 2022 LDK!
3 9 s 3 51.60 KOSTRZEWA Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1226/22 2022
4 11 s 3 52.82 JANCEWICZ Witold KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/0341/21 2022
5 12 s 3 53.26 BOGUCKI Piotr KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0336/21 2022
6 16 s 3 55.01 WRONKA Bartosz KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- ROMANOWSKI Radosław Z/1318/22 2022
1 5 s 4 50.42 DRANKOWICZ Krzysztof KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/0636/21 , 2022 LDK!
2 6 s 4 50.89 GASPEROWICZ Szymon LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0275/22 2022 LDK!
3 7 s 4 51.15 KAMIŃSKI Filip KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3333/22 2022 LDK!
4 13 s 4 53.50 ROJEWSKI Adam MKS Święc Sławno 2012 U12 ZP -- B.D. Z/2863/22 2022
5 14 s 4 53.65 DUCHNA Tomasz UKS MOSiR Działdowo 2012 U12 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/3390/22 2022 LDK!
6 20 s 4 57.55 KACPROWICZ Miłosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0337/21 2022
1 10 s 5 51.80 RAWIŃSKI Dawid GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2670/21 2022 LDK!
2 15 s 5 54.72 KUŚ Aleksander KS AZS UWM Olsztyn 2012 U12 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0508/22 2022
3 17 s 5 56.80 CZUBKOWSKI Łukasz GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3416/22 2022 LDK!
4 19 s 5 57.21 BLOCH Piotr KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/8167/21 2022
1 1 s 6 46.98 KAPUŚCIŃSKI Ksawery GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/3406/22 2022 LDK!
2 3 s 6 47.69 HERMAN Adam MKL Jurand Szczytno 2009 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/1389/21 , 2022 LDK!
3 8 s 6 51.37 PRZEWIEŹLIK Kacper MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2012 U12 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/7982/21 2022
4 18 s 6 57.07 BALEWSKI Przemysław MLKS Ostróda 2011 U12 WN --
5 21 s 6 58.82 ORZOŁ Bartosz UKS Jedyneczka Giżycko 2011 U12 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/5549/21 2022
400 m M
1 1 s 1 50.57 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2022 4 LDK!
2 2 s 1 53.69 BARTOSZUK Adam KS AZS UWM Olsztyn 2002 U23 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0261/17 2022 LDK!
3 3 s 1 54.87 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2022 BEZ LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:29.95 SOROKA Jakub UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN III OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/4297/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 1:34.59 URBANOWICZ Iwo GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:34.70 CZAPSKI Mateusz GUKS Asy Dywity 2005 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2715/20 2022
4 4 s 1 1:35.43 SPACHT Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3803/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 1:47.08 GUSTAW Natan KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- ROMANOWSKI Radosław Z/3052/22 2022
6 6 s 1 1:55.34 HOLAK Przemysław KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3288/22 2022
  s 1 DQ CHOPCIA Miłosz UKS Jedyneczka Giżycko 2007 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/1618/22 2022
1 1 s 2 1:51.99 OLEKSY Mateusz LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek OLSZEWSKI Marek , Z/0266/22 , 2022 LDK!
2 2 s 2 1:58.77 WNUK Bartosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0346/21 2022
3 3 s 2 2:04.12 KONOPKA Antoni UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3577/19 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:00.22 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN III B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1738/13 , 2022 BEZ
2 2 s 1 2:00.42 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2022 LDK!
3 3 s 1 2:02.15 RAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 2006 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek , Z/3222/19 , 2022 LDK!
4 4 s 1 2:02.38 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3069/18 2022 LDK!
5 5 s 1 2:05.33 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2022
6 6 s 1 2:08.86 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 2004 U20 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2022
7 7 s 1 2:09.95 KUC Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3659/20 2022 LDK!
8 8 s 1 2:15.75 JANIAK Paweł MKS Truso Elbląg 2004 U20 WN -- NAGY Czesław Z/3864/19 2022 BEZ
9 9 s 1 2:16.24 OLSZAŃSKI Paweł KB Sporting Międzyzdroje 1996 Sen ZP -- KRUPANEK Romuald Z/10571/21 2022 LDK!
10 10 s 1 2:21.69 TRACZYK Łukasz UKS Dziewiątka Kutno 1998 Sen LD --
300 m pł M
1 1 s 1 41.10 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2022
2 2 s 1 41.11 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
3 3 s 1 53.17 NOWAK Jakub UKS Jedyneczka Giżycko 2008 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta ŚWIDERSKA Jolanta , Z/4481/21 , 2022 LDK!
4x100 m M
  s 1 DQ SĘDZIŃSKI Adrian
MILEWSKI Gaweł
MORAWSKI Wiktor
WOJCIECHOWSKI Filip
LKS Masuria Jęcznik 2008
2007
2009
2008
U16 WMZ -- JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna B.D.
JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
Z/1470/22
Z/1466/22
Z/1469/22
Z/2976/21
2022
2022
2022
2022




  s 1 DQ PISARSKI Nikodem
NIKSA Miłosz
DĄBKOWSKI Filip
KOSIŃSKI Gabriel
LKS Masuria Jęcznik 2009
2009
2008
2009
U16 WMZ -- JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
Z/2140/22
Z/2143/22
Z/2139/22
Z/2146/22
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 1 f 1 1.70 KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/5674/18 2022 BEZ
2 2 f 1 1.45 ROKOSZNY Bartosz MKS Truso Elbląg 2008 U16 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0877/22 2022
3 3 f 1 1.40 PIOTROWICZ Michał NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -- B.D. Z/1381/21 2022
W dal M
1 1 f 1 6.24 MOTYLEWSKI Kornel LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U18 WN -0.3 IV JASZCZYK Krzysztof Z/3218/20 2022
2 2 f 1 5.79 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -0.4 -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/5675/18 2022 BEZ
3 3 f 1 5.39 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN -0.2 -- BUKOWIECKA Danuta Z/0913/21 2022 LDK!
4 4 f 1 5.25 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn 1967 Masters WN -0.3 -- GOWORSKI Tomasz Z/11016/21 2022
5 5 f 1 4.99 ZAKRETA Bartosz LKS Lubawa 2008 U16 WN -0.9 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2393/21 2022 LDK!
6 6 f 1 4.94 ARTYCH Antoni MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -0.4 -- BUKOWIECKA Danuta Z/6983/21 2022 LDK!
7 7 f 1 4.90 MIEDZIAK Alan UKS Jedyneczka Giżycko 2006 U18 WN -0.4 -- MORGAŚ Tomasz ŚWIDERSKA Jolanta , Z/4480/21 , 2022 LDK!
8 8 f 1 4.81 JUREWICZ Adam UKS Jedyneczka Giżycko 2008 U16 WN -0.7 -- ŚWIDERSKA Jolanta ŚWIDERSKA Jolanta , Z/4476/21 , 2022 LDK!
9 9 f 1 4.32 ROZENKIEWICZ Cezary NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -0.3 --
10 10 f 1 4.31 DUCHNOWSKI Piotr UKS Jedyneczka Giżycko 2008 U16 WN -0.9 -- ŚWIDERSKA Jolanta ŚWIDERSKA Jolanta , Z/4473/21 , 2022 LDK!
11 11 f 1 3.60 NOWAK Jakub UKS Jedyneczka Giżycko 2008 U16 WN -0.3 -- ŚWIDERSKA Jolanta ŚWIDERSKA Jolanta , Z/4481/21 , 2022 LDK!
W dal strefa M
1 1 f 1 4.56 DRANKOWICZ Krzysztof KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN 0.0 -- ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/0636/21 , 2022 LDK!
2 2 f 1 4.43 HERMAN Adam MKL Jurand Szczytno 2009 U14 WN 0.0 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/1389/21 , 2022 LDK!
3 3 f 1 4.33 SZTOMBERSKI Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0347/21 2022
4 4 f 1 4.25 WNUK Bartosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0346/21 2022
5 5 f 1 4.19 KOSTRZEWA Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1226/22 2022
6 6 f 1 4.12 KAMIŃSKI Filip KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3333/22 2022 LDK!
7 7 f 1 3.61 ROJEWSKI Adam MKS Święc Sławno 2012 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/2863/22 2022
8 8 f 1 3.58 JANCEWICZ Witold KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/0341/21 2022
9 9 f 1 3.55 WRONKA Bartosz KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN 0.0 -- ROMANOWSKI Radosław Z/1318/22 2022
10 10 f 1 3.55 HERMAN Krzysztof MKL Jurand Szczytno 2014 U12 WN 0.0 --
11 11 f 1 3.48 KACPROWICZ Miłosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0337/21 2022
12 12 f 1 3.21 WOJTEL Przemysław LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN 0.0 -- OLSZEWSKI Marek Z/0265/22 2022 LDK!
13 13 f 1 3.17 ORZOŁ Bartosz UKS Jedyneczka Giżycko 2011 U12 WN 0.0 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/5549/21 2022
  f 1 NM DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2022 LDK!
  f 1 NM BLOCH Wojciech KS Szkoła Lekkiej Olsztyn # 2010 U14 WN 0.0 -- B.D. Z/0321/21 2022
  f 1 NM TAŃSKI Konstanty KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN 0.0 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/7450/21 2022
  f 1 NM WRONKOWSKI Bartosz LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 2012 U12 WN 0.0 -- OLSZEWSKI Marek Z/0278/22 2022 LDK!
Trójskok M
1 f 1 12.72 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2004 U20 WN -0.2 IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0713/19 , 2022 LDK!
2 f 1 10.51 MIEDZIAK Alan UKS Jedyneczka Giżycko 2006 U18 WN -0.6 -- MORGAŚ Tomasz ŚWIDERSKA Jolanta , Z/4480/21 , 2022 LDK!
3 f 1 9.63 JUREWICZ Adam UKS Jedyneczka Giżycko 2008 U16 WN -0.4 -- ŚWIDERSKA Jolanta ŚWIDERSKA Jolanta , Z/4476/21 , 2022 LDK!
4 f 1 9.16 DUCHNOWSKI Piotr UKS Jedyneczka Giżycko 2008 U16 WN -0.4 -- ŚWIDERSKA Jolanta ŚWIDERSKA Jolanta , Z/4473/21 , 2022 LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 7.30 RYDZYŃSKI Paweł LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/1028/22 2022 LDK!
2 2 f 1 7.04 JAROSZEWSKI Jakub NKS Nowe Miasto Lubawskie 2009 U14 WN -- B.D. B.D. , Z/12169/21 , 2022 LDK!
3 3 f 1 5.54 STAŃCZAK Maciej LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0269/22 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 14.96 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN III AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
2 2 f 1 12.54 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2022
3 3 f 1 12.11 KRAWCEWICZ Kacper UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0115/20 2022 LDK!
4 4 f 1 9.77 MODZELEWSKI Filip UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/1825/22 2022 LDK!
5 5 f 1 8.27 JAMA Bartosz UKS Jedyneczka Giżycko 2006 U18 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta ŚWIDERSKA Jolanta , Z/4475/21 , 2022 LDK!
6 6 f 1 7.83 CHOPCIA Miłosz UKS Jedyneczka Giżycko 2007 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/1618/22 2022
7 7 f 1 7.69 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2022 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 12.26 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U20 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2022 BEZ LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 11.64 WILKOWSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 2002 U23 MZ -- B.D. ADAMCZYK Dariusz Z/4784/19 2022
Dysk (1) M
1 1 f 1 41.59 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN III AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
2 2 f 1 37.99 MODZELEWSKI Filip UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN IV CYTLAŁ Jacek # Z/1825/22 2022 LDK!
3 3 f 1 28.04 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 49.26 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U18 PM II KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2022 4 LDK!
2 2 f 1 33.60 KRAWCEWICZ Kacper UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0115/20 2022 LDK!
3 3 f 1 32.50 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2022
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 35.48 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U20 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2022 BEZ LDK!
Dysk (2) M
1 1 f 1 39.31 WILKOWSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 2002 U23 MZ III B.D. ADAMCZYK Dariusz Z/4784/19 2022
Oszczep (600) M
1 1 f 1 5.20 STAŃCZAK Maciej LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0269/22 2022 LDK!
  f 1 NM RYDZYŃSKI Paweł LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/1028/22 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 52.03 KULAS Gracjan UKS Lipusz 2005 U18 PM III KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz Z/3592/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 41.39 WYSOCKI Adam KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/5285/18 2022
3 3 f 1 37.02 JAMA Bartosz UKS Jedyneczka Giżycko 2006 U18 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta ŚWIDERSKA Jolanta , Z/4475/21 , 2022 LDK!
4 4 f 1 29.80 OLSZEWSKI Marek W-MKLAM Olsztyn 1969 Masters WN -- B.D. Z/13603/21 2022
Oszczep (800) M
1 1 f 1 69.07 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 1997 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2022 1
2 2 f 1 66.60 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk 2003 U20 WN I BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2022
3 3 f 1 58.81 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 1999 Sen KP II MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/4340/15 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.0868000984192 sekund