Sieradz 07.05.2022
Mityng Otwarcia Sezonu [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 2 s 1 13.74 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -1.3 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0545/21 , 2022 LDK!
2 3 s 1 13.98 KADYŁO Maria MKS MOS Wrocław 2009 U14 DS -1.3 V SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0494/22 2022 LDK!
3 5 s 1 14.69 PŁACZEK Agnieszka MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -1.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0757/22 2022
4 7 s 1 15.07 BERLIŃSKA Patrycja UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -1.3 -- BERLIŃSKI Florian Z/0146/21 2022 LDK!
5 8 s 1 15.17 OLEJNIK Klaudia UKS Sprinter Słodków 2009 U14 WP -1.3 -- B.D. Z/0130/22 2022
6 11 s 1 15.45 STRZELECKA Iga UKS Lisy Zgierz 2009 U14 LD -1.3 -- B.D. Z/0345/22 2022
7 12 s 1 15.57 OLCZAK Maja KS Polanik Piotrków Trybunalski 2009 U14 LD -1.3 -- B.D. Z/1966/22 2022
8 13 s 1 15.77 MATUSIAK Maja UKS Lisy Zgierz 2009 U14 LD -1.3 -- ZATORSKI Krzysztof Z/11337/21 2022
1 1 s 2 13.65 ZAGRODZIŃSKA Kinga UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -2.0 IV RYBARCZYK Dariusz Z/0904/22 2022 LDK!
2 4 s 2 14.53 GAGIS Lena UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -2.0 -- ZATORSKI Krzysztof Z/8012/21 2022 LDK!
3 6 s 2 14.73 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -2.0 -- LISIECKI Paweł Z/3358/20 2022 LDK!
4 9 s 2 15.18 GAGIS Maja UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -2.0 -- ZATORSKI Krzysztof Z/8011/21 2022 LDK!
5 10 s 2 15.32 KAŹMIERCZAK Lilianna UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -2.0 -- LISIECKI Paweł Z/1962/21 2022 LDK!
6 17 s 2 16.91 FELIKSIAK Teresa LKS MOSiR Sieradz 2010 U14 LD -2.0 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/13220/21 2021 LDK!
7 20 s 2 17.81 JANOWSKA Maja KS Żeglina Sieradz 2010 U14 LD -2.0 --
8 21 s 2 18.41 KIJOWSKA Julia LKS MOSiR Sieradz 2010 U14 LD -2.0 --
1 14 s 3 16.27 POTENTAS Katarzyna UKS Lisy Zgierz 2011 U12 LD +0.4 -- ZATORSKI Krzysztof Z/1106/22 2022 LDK!
2 15 s 3 16.33 KULAWIAK Nadia LKS MOSiR Sieradz 2011 U12 LD +0.4 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/13229/21 2022 LDK!
3 16 s 3 16.60 GRALEWSKA Aleksandra UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD +0.4 -- ZATORSKI Krzysztof Z/11338/21 2022
4 18 s 3 16.97 LEWANDOWSKA Kalina LKS MOSiR Sieradz 2011 U12 LD +0.4 --
5 19 s 3 17.01 WIĘCKOWSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD +0.4 -- ZATORSKI Krzysztof Z/7578/21 2022 LDK!
6 22 s 3 19.16 WIĘCKOWSKA Hanna UKS Lisy Zgierz 2014 U12 LD +0.4 --
1 6 e 1 12.77 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +0.8 III KUCZA Roman B.D. ROSTEK William , Z/0450/17 , 2022 LDK!
2 7 e 1 12.83 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U18 LD +0.8 III DMP GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2022 81
3 8 e 1 12.97 KADYŁO Zofia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS +0.8 III HONDOWSKA Aneta ROSTEK William , Z/0268/19 , 2022 LDK!
4 13 e 1 13.12 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +0.8 III DMP U20 B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2022 4 LDK! 107
5 14 e 1 13.37 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +0.8 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2022 LDK!
6 16 e 1 13.49 TOMCZUK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +0.8 IV KOWALSKI Robert Z/0001/20 2022 LDK!
1 1 e 2 12.19 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -1.4 II DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022 117
2 3 e 2 12.61 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -1.4 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2022 LDK!
3 5 e 2 12.67 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -1.4 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2022 5 LDK!
4 10 e 2 12.99 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -1.4 III NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
5 12 e 2 13.12 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -1.4 III SZOMBURG Tomasz Z/0442/20 2022 LDK!
6 17 e 2 13.53 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U23 WP -1.4 -- B.D. Z/2622/17 2022 LDK!
7 18 e 2 13.53 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -1.4 IV NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
1 2 e 3 12.52 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD -2.1 II GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2022 LDK!
2 4 e 3 12.63 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -2.1 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK!
3 9 e 3 12.98 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -2.1 III B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2022 LDK!
4 11 e 3 13.11 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 2001 U23 LD -2.1 III WOŹNIAK Jerzy Z/0438/18 2022 2
5 19 e 3 13.75 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -2.1 IV BELTER Artur Z/0184/20 2022 LDK!
6 24 e 3 13.90 ANGLART Julianna KS Polanik Piotrków Trybunalski 2006 U18 LD -2.1 -- DELĄG Józef Z/4297/19 2022 BEZ
1 25 e 4 14.00 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -0.8 V DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2022 75
2 26 e 4 14.01 OLCZYK Agnieszka KS Dynamic Łódź 1979 Masters LD -0.8 -- GOWORSKI Tomasz Z/1590/22 2022
3 29 e 4 14.03 DRAGUNOWICZ Nadia MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -0.8 V SZOMBURG Tomasz Z/3323/22 2022 LDK!
4 36 e 4 14.36 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -0.8 V KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz , Z/1110/21 , 2022 LDK!
5 37 e 4 14.44 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -0.8 -- KOWALSKI Robert Z/0002/20 2022 LDK!
1 15 e 5 13.46 OBAREK Anastazja LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -0.2 IV RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13170/21 2022
2 21 e 5 13.79 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 2004 U20 LD -0.2 IV GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2022
3 23 e 5 13.88 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -0.2 V KUDŁA Jacek Z/5219/18 2022 BEZ LDK!
4 27 e 5 14.02 SKÓRKA Oliwia UKS Sprinter Słodków 2006 U18 WP -0.2 -- B.D. Z/0109/19 2022 LDK!
5 33 e 5 14.29 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD -0.2 V KUDŁA Jacek Z/0730/19 2022 LDK!
6 34 e 5 14.32 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -0.2 V B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2022 LDK!
7 40 e 5 14.48 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -0.2 -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
1 20 e 6 13.79 ZAŁECZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +0.2 IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2022 LDK!
2 22 e 6 13.83 ATTALIOTI Sofia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP +0.2 -- NALEPA Marek Z/12677/21 2022 LDK!
3 28 e 6 14.03 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +0.2 V NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
4 35 e 6 14.34 SALAMON Maja UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +0.2 V B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/1966/21 , 2022 LDK!
5 38 e 6 14.44 CZEKAŁA Amelia UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP +0.2 V B.D. Z/1081/21 2022
1 39 e 7 14.45 TRZEPIZUR Julia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -0.6 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2668/22 2022 LDK!
2 42 e 7 14.64 STEFAŃSKA Marianna LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -0.6 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13171/21 2022
3 45 e 7 14.69 GROBELNA Anna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -0.6 -- GABRYSIAK Marcin Z/1972/21 2022 LDK!
4 47 e 7 14.89 JEJMOCKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -0.6 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3163/22 2022
5 50 e 7 15.14 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -0.6 -- KUDŁA Jacek Z/0764/19 2022 LDK!
6 52 e 7 15.39 SZYMCZAK Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -0.6 -- SYGDZIAK Zofia ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/1707/20 , 2022 LDK!
7 54 e 7 16.58 KĘSIAK Antonina LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD -0.6 -- GABRYSIAK Marcin Z/1975/21 2022 LDK!
1 30 e 8 14.10 GRZECHNIK Kalina KS Żeglina Sieradz 2008 U16 LD +0.2 V
2 41 e 8 14.59 KAFANKA Marta LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +0.2 -- NALEPA Marek Z/0128/22 2022
3 46 e 8 14.77 WALCZAK Zofia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP +0.2 -- NALEPA Marek Z/3252/22 2022
4 48 e 8 14.96 GALANT Nina MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +0.2 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3162/22 2022
5 49 e 8 14.98 JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +0.2 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7872/21 2022
6 51 e 8 15.37 JABŁOŃSKA Agata LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP +0.2 -- NALEPA Marek Z/3268/22 2022
1 31 e 9 14.18 PAWLUCZYK Maria UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP -0.3 V BERLIŃSKI Florian Z/12652/21 2022 LDK!
2 32 e 9 14.19 KUCIŃSKA Karolina UKS 55 Łódź 2008 U16 LD -0.3 V PALISZEWSKI Maciej Z/0346/22 2022
3 43 e 9 14.66 SEREK Martyna UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -0.3 -- B.D. Z/1211/22 2022
4 44 e 9 14.68 KLEPACZ Katarzyna MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS -0.3 -- SZOMBURG Tomasz Z/0149/22 2022 LDK!
5 53 e 9 16.09 GALUS Nikola MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -0.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0758/22 2022
1 f 1 12.11 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS 0.0 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022 122
2 f 1 12.25 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD 0.0 II GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2022 LDK!
3 f 1 12.46 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD 0.0 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2022 LDK!
4 f 1 12.48 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS 0.0 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK!
5 f 1 12.56 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD 0.0 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2022 5 LDK!
6 f 1 12.92 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U18 LD 0.0 III DMP GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2022 76
7 f 1 13.00 KADYŁO Zofia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS 0.0 III HONDOWSKA Aneta ROSTEK William , Z/0268/19 , 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.25 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS -1.5 I ROŻEJ Marek Z/1561/13 2022 2
2 2 s 1 26.67 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -1.5 III TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2022
3 4 s 1 27.08 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -1.5 III KUDŁA Jacek Z/4577/18 2022 BEZ
4 7 s 1 27.88 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -1.5 IV B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2022 4 LDK!
  s 1 DNF MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -1.5 -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022
1 3 s 2 26.77 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U18 LD -1.9 III DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2022 110
2 5 s 2 27.09 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -1.9 III DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/0442/20 2022 LDK! 105
3 6 s 2 27.86 LOZOVYTSKA Anna LKS MOSiR Sieradz 2005 U18 LD -1.9 IV FIRLIT Roman FIRLIT Roman Z/3629/22 2022
4 8 s 2 28.28 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -1.9 IV BELTER Artur Z/0184/20 2022 LDK!
1 10 s 3 28.46 MIELCZAREK Dominika LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD -1.8 IV FIRLIT Roman Z/0654/20 2022
2 11 s 3 28.57 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -1.8 V GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2022
3 13 s 3 29.38 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -1.8 V BELTER Artur Z/0214/19 2022 LDK!
4 16 s 3 29.48 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -1.8 -- KOWALSKI Robert Z/5166/18 2022 BEZ LDK!
1 19 s 4 30.05 SALAMON Maja UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -1.0 V B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/1966/21 , 2022 LDK!
2 20 s 4 30.10 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -1.0 V KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz , Z/1110/21 , 2022 LDK!
3 22 s 4 30.39 OLCZYK Agnieszka KS Dynamic Łódź 1979 Masters LD -1.0 -- GOWORSKI Tomasz Z/1590/22 2022
1 9 s 5 28.45 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD 0.0 IV SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2022 LDK!
2 12 s 5 28.94 BILIAVSKA Valeriia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD 0.0 -- TOMCZYK Kazimierz Z/2821/22 2022
3 14 s 5 29.39 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD 0.0 V B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2022 LDK!
4 15 s 5 29.42 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD 0.0 V SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2022
5 21 s 5 30.25 OGRODOWCZYK Inga UKS Sprinter Słodków 2006 U18 WP 0.0 -- B.D. Z/5030/19 2022 LDK!
1 17 s 6 29.60 TRZEPIZUR Julia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -0.1 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2668/22 2022 LDK!
2 18 s 6 30.02 DRAGUNOWICZ Nadia MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -0.1 V SZOMBURG Tomasz Z/3323/22 2022 LDK!
3 23 s 6 30.66 WALCZAK Zofia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -0.1 -- NALEPA Marek Z/3252/22 2022
4 24 s 6 30.73 KLEPACZ Katarzyna MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS -0.1 -- SZOMBURG Tomasz Z/0149/22 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 38.49 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS -- ROŻEJ Marek Z/1561/13 2022 2
2 2 s 1 39.65 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U20 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2022 LDK!
3 4 s 1 41.52 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- KUCZA Roman B.D. ROSTEK William , Z/0450/17 , 2022 LDK!
4 7 s 1 42.06 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U23 LD -- SADACH Aneta KUCZKOWSKI Piotr B.D. , Z/1956/21 , 2022 LDK!
5 8 s 1 42.33 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2022
1 9 s 2 42.59 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD II B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2022 LDK!
2 11 s 2 43.89 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2022 LDK!
3 13 s 2 44.06 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2022 LDK!
4 15 s 2 45.04 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2022 LDK!
1 12 s 3 44.02 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
2 14 s 3 44.83 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 2004 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2022
3 19 s 3 45.93 BILIAVSKA Valeriia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/2821/22 2022
4 21 s 3 46.16 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV BELTER Artur Z/0214/19 2022 LDK!
1 6 s 4 41.98 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2022
2 18 s 4 45.74 TOMCZUK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV KOWALSKI Robert Z/0001/20 2022 LDK!
3 22 s 4 47.39 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2022
1 17 s 5 45.70 LIPIŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0608/22 2022
2 23 s 5 50.56 MOSKWA Otylia LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5632/21 2022 LDK!
3 24 s 5 57.25 KĘSIAK Antonina LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1975/21 2022 LDK!
1 3 s 6 40.98 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022
2 4 s 6 41.52 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD -- BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2022
3 10 s 6 43.54 VYNYCHENKO Daryna AZS Łódź 2005 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/3691/22 2022
4 16 s 6 45.58 SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0223/20 2022 LDK!
5 20 s 6 45.98 WIŚNIEWSKA Julia AZS Łódź 2006 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0621/22 2022
600 m K
1 1 s 1 1:41.47 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD III LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2022 LDK!
2 3 s 1 1:45.32 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/5166/18 2022 BEZ LDK!
3 4 s 1 1:45.52 KAPAŁA Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP IV NALEPA Marek Z/1810/21 2022 LDK!
4 10 s 1 1:53.45 ENDLER Julia MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0670/18 2020 4 LDK!
1 5 s 2 1:47.36 KAŹMIERCZAK Zuzanna UKS Sprinter Słodków 2008 U16 WP V B.D. Z/0297/20 2022 LDK!
2 6 s 2 1:48.20 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2022
3 8 s 2 1:52.64 SKUPIŃSKA Maria RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz # Z/0275/21 2022
4 9 s 2 1:53.26 WIELGOCKA Amelia UKS Sprinter Słodków 2008 U16 WP -- B.D. Z/0299/20 2022 LDK!
5 11 s 2 1:55.24 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2022 LDK!
6 13 s 2 1:58.71 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
7 15 s 2 2:01.00 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2022 LDK!
1 2 s 3 1:43.90 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/2428/20 2022
2 7 s 3 1:51.04 PROC Antonina UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD -- B.D. Z/0344/22 2022
3 12 s 3 1:55.67 PAWLAK Zofia LKS Maraton Turek 2001 U23 WP -- B.D. Z/3458/19 2022
4 14 s 3 1:59.63 JURASIK Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- NALEPA Marek Z/6249/21 2022
5 16 s 3 2:02.31 RAJNERT Nikola LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/0288/22 2022 LDK!
6 17 s 3 2:04.10 SZAFRAŃSKA Zofia LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2713/22 2022
1000 m K
1 1 s 1 2:50.97 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD -- NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2022 3
2 2 s 1 3:05.87 BIAŁEK Magdalena RKS Rumia 2005 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej , Z/0629/19 , 2022 LDK!
3 3 s 1 3:12.92 BANASIAK Joanna SSMKS Parasol Wrocław 2004 U20 DS -- SZOMBURG Tomasz # Z/1031/19 2022 LDK!
4 4 s 1 3:17.04 PYSKLAK Amelia UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD IV LISIECKI Paweł Z/0224/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:20.85 SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/1669/20 2022 LDK!
6 6 s 1 3:30.14 MIKOŚ Gabriela LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -- NALEPA Marek Z/4127/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 3:34.50 KACZMAREK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP -- B.D. Z/2136/21 2022 LDK!
8 8 s 1 3:55.87 MISZCZAK Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5629/21 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.60 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD III DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/13487/21 2022 115
2 f 1 1.60 LOZOVYTSKA Anna LKS MOSiR Sieradz 2005 U18 LD III FIRLIT Roman FIRLIT Roman Z/3629/22 2022
3 f 1 1.55 MOSZURA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2002 U23 LD III JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. , Z/3541/16 , 2022 LDK!
4 f 1 1.55 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2022 LDK!
5 f 1 1.50 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/0764/19 2022 LDK!
6 f 1 1.50 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/0730/19 2022 LDK!
7 f 1 1.45 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
8 f 1 1.45 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2022 LDK!
9 f 1 1.45 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2022 75
10 f 1 1.40 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/4577/18 2022 BEZ
11 f 1 1.40 NOWICKA Hanna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3467/19 , 2022 LDK!
12 f 1 1.35 PAKULSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0304/22 2022
13 f 1 1.30 JABŁOŃSKA Agata LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek Z/3268/22 2022
14 f 1 1.25 KAFANKA Marta LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0128/22 2022
W dal K
1 1 s 1 5.27 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +0.4 III KUŚ Tomasz B.D. Z/1958/17 2022
2 2 s 1 5.16 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -0.2 III NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 5.10 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.4 III KUDŁA Jacek Z/5219/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 4.99 LOZOVYTSKA Anna LKS MOSiR Sieradz 2005 U18 LD +0.7 IV FIRLIT Roman FIRLIT Roman Z/3629/22 2022
5 5 s 1 4.98 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.3 IV DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2022 LDK! 80
6 6 s 1 4.83 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U23 WP +0.1 -- B.D. Z/2622/17 2022 LDK!
1 7 s 2 4.66 ATTALIOTI Sofia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP +0.4 -- NALEPA Marek Z/12677/21 2022 LDK!
2 8 s 2 4.59 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.4 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2022
3 9 s 2 4.58 SEREK Martyna UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD +1.3 -- B.D. Z/1211/22 2022
4 10 s 2 4.56 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +1.0 V NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
5 11 s 2 4.45 JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +0.2 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7872/21 2022
6 12 s 2 4.36 GROBELNA Anna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD 0.0 -- GABRYSIAK Marcin Z/1972/21 2022 LDK!
7 13 s 2 4.30 KAŹMIERCZAK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 2006 U18 WP +0.4 -- ROSIAK Robert Z/0006/18 2022 BEZ LDK!
8 14 s 2 4.28 GALANT Nina MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +1.5 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3162/22 2022
9 15 s 2 4.24 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD +0.1 -- SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2022
10 16 s 2 4.08 PAWLAK Agata LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP 0.0 -- WIECZOREK Elżbieta Z/12637/21 2022 LDK!
11 17 s 2 3.97 JEJMOCKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -0.3 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3163/22 2022
12 18 s 2 3.80 SZYMCZAK Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -0.1 -- SYGDZIAK Zofia ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/1707/20 , 2022 LDK!
Trójskok K
  f 1 13.51 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998 Sen LD +1.5 M DMP SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2022 1 163
1 f 1 13.72 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998 Sen LD +4.1 M DMP SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2022 1 171
2 f 1 12.99 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD +1.5 I DMP ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0164/14 2022 M 145
3 f 1 11.64 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +1.2 II KUŚ Tomasz B.D. Z/1958/17 2022
4 f 1 11.42 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U20 LD +1.7 III DMP DMP U20 KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2022 4 LDK! 84 116
5 f 1 10.40 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD +1.8 IV SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2022 LDK!
6 f 1 10.35 URYSIAK Martyna AZS Łódź 2006 U18 LD +0.5 IV DMP DMP U20 SYGDZIAK Zofia Z/9733/21 2022 LDK! 51 84
Kula (3) K
1 f 1 12.39 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2022 LDK!
2 f 1 10.70 KOZA Ola UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/9744/21 2022 LDK!
3 f 1 10.49 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD IV KUDŁA Jacek Z/4577/18 2022 BEZ
4 f 1 10.17 CZARNECKA Maria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0290/22 2022 LDK! 85
5 f 1 9.02 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- DMP U20 KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK! 71
6 f 1 8.74 DĘBOWSKA Julia UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP V B.D. Z/0473/21 2022 LDK!
7 f 1 8.58 KARCZMAREK Natalia LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0286/22 2022 LDK!
8 f 1 8.33 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0730/19 2022 LDK!
9 f 1 8.29 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0764/19 2022 LDK!
10 f 1 8.27 GŁODEK Julia MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- DMP U20 KUBIAK Robert Z/7524/21 2022 LDK! 62
11 f 1 7.93 WALCZAK Marta LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/12635/21 2022 LDK!
12 f 1 7.56 KOWALCZYK Weronika RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1557/21 2022 LDK!
13 f 1 7.41 SIMILAK Aleksandra LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0289/22 2022 LDK!
14 f 1 7.23 OKUPNIK Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2005 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/12971/21 2022
15 f 1 5.70 MAMCZAK Emilia LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- NALEPA Marek Z/3056/22 2022
Kula (4) K
1 f 1 10.31 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD III LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2022 4
2 f 1 10.12 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U23 LD III GOŹDZIK Beata Z/3159/17 2022 3
3 f 1 7.41 OGRODOWCZYK Sandra UKS Sprinter Słodków 2003 U20 WP -- B.D. Z/5190/18 2022 BEZ
Oszczep (500) K
1 f 1 31.55 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
2 f 1 19.82 OKUPNIK Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2005 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/12971/21 2022
3 f 1 14.49 KUBIAK Justyna LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2710/22 2022
1 f 2 27.15 GÓRA Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/4262/21 2022 LDK!
2 f 2 20.19 WALCZAK Marta LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/12635/21 2022 LDK!
3 f 2 19.88 KARCZMAREK Natalia LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0286/22 2022 LDK!
4 f 2 17.40 SIMILAK Aleksandra LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0289/22 2022 LDK!
5 f 2 13.59 GOŹDZIK Aleksandra LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/12636/21 2022 LDK!
6 f 2 12.97 TOMASZEWSKA Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/0121/22 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 31.78 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3
2 f 1 30.39 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2022 4
3 f 1 20.45 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
4 f 1 18.97 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U23 LD -- GOŹDZIK Beata Z/3159/17 2022 3
100 m M
1 2 s 1 13.23 GRZYMSKI Franciszek UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -1.2 -- BERLIŃSKI Florian Z/0290/20 2022 LDK!
2 3 s 1 13.23 KOŁODZIEJCZYK Gabriel MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -1.2 -- SZEWCZYK Tomasz Z/12025/21 2022
3 7 s 1 14.47 KLUCHA Tymon LKS MOSiR Sieradz 2010 U14 LD -1.2 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0640/22 2022 LDK!
4 8 s 1 14.58 KULAWIAK Aleksander LKS MOSiR Sieradz 2009 U14 LD -1.2 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/13230/21 2022 LDK!
5 10 s 1 14.64 WIŚNIEWSKI Jędrzej UKS Dziewiątka Kutno 2009 U14 LD -1.2 -- KUDŁA Jacek Z/0620/21 2022 LDK!
6 12 s 1 14.97 GRZYMSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2010 U14 WP -1.2 -- B.D. Z/1065/22 2022 LDK!
7 13 s 1 15.13 ZAJĄC Stanisław UKS 55 Łódź 2010 U14 LD -1.2 -- PALISZEWSKI Maciej Z/4632/21 2022 LDK!
1 1 s 2 13.09 KUKLENKO Maksym RKS Łódź 2009 U14 LD +0.6 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4485/22 2022
3 4 s 2 13.66 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD +0.6 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2022 LDK!
4 5 s 2 14.25 BRYNKIEWICZ Oliwier UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD +0.6 -- LISIECKI Paweł Z/1963/21 2022 LDK!
5 9 s 2 14.63 OGRODOWCZYK Seweryn UKS Sprinter Słodków 2010 U14 WP +0.6 -- B.D. Z/0131/22 2022
6 11 s 2 14.83 SKOTAREK Fabian UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD +0.6 --
7 14 s 2 15.17 BARAŃSKI Adam UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD +0.6 -- LISIECKI Paweł Z/1964/21 2022 LDK!
8 15 s 2 15.90 RYCZYŃSKI Wojciech LKS Maraton Turek 2010 U14 WP +0.6 -- RYCZYŃSKI Zbigniew
1 6 s 3 14.26 KARCZEWSKI Igor UKS Skoczek Władysławów 2011 U12 WP -2.3 -- BERLIŃSKI Florian LDK!
2 16 s 3 16.93 PIETRASIK Jacek LKS MOSiR Sieradz 2012 U12 LD -2.3 --
3 17 s 3 17.38 OBAŁKA Mateusz niest. Łódź 2011 U12 LD -2.3 --
4 18 s 3 18.13 KOŁODZIEJCZYK Oskar MUKS Park Zduńska Wola # 2013 U12 LD -2.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/4506/22 2022
5 19 s 3 18.70 GRAMZA Jakub niest. Łódź 2011 U12 LD -2.3 --
1 2 e 1 10.83 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +0.5 I KUŚ Tomasz B.D. Z/2244/18 2022
2 4 e 1 11.11 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.5 II GRABOLUS Marek Z/1902/21 2022 LDK!
3 6 e 1 11.33 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD +0.5 III GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
4 7 e 1 11.37 LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź 2000 U23 LD +0.5 III DMP B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/2046/15 , 2022 74
5 19 e 1 11.99 PLUTA Mateusz RKS Łódź 2005 U18 LD +0.5 IV DMP U20 B.D. Z/4254/19 2022 88
6 20 e 1 12.01 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS +0.5 -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2022 LDK!
1 1 e 2 10.59 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +0.1 M ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2022
2 5 e 2 11.16 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.1 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
3 10 e 2 11.49 JARZĄB Miłosz LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD +0.1 III B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1279/20 , 2022
4 11 e 2 11.56 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U20 LD +0.1 III ANDRYSIAK Mirosław Z/1466/18 2022 4 LDK!
5 15 e 2 11.74 JANKOWSKI Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD +0.1 III B.D. Z/3651/20 2022
6 17 e 2 11.82 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +0.1 IV DMP U20 B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2022 LDK! 95
1 3 e 3 11.06 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -1.6 II DMP ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK! 98
2 8 e 3 11.43 TATARA Dawid BKL Bełchatów 2004 U20 LD -1.6 III MANTYK Łukasz Z/3178/19 2022 LDK!
3 9 e 3 11.44 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -1.6 III ROSTEK William B.D. Z/0842/14 2022
4 13 e 3 11.67 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP -1.6 III B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2022
5 16 e 3 11.81 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -1.6 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0086/20 2022
6 28 e 3 12.38 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -1.6 -- GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
1 14 e 4 11.68 SZARAPO Jakub MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -2.8 III B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/0473/20 , 2022 LDK!
2 23 e 4 12.20 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -2.8 IV ROSTEK William Z/3314/19 2022
3 27 e 4 12.38 WOLAŃSKI Piotr MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -2.8 V SZOMBURG Tomasz Z/0392/20 2022 LDK!
4 29 e 4 12.38 KACZMAREK Maciej MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -2.8 V DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/0552/22 2022 LDK! 75
5 32 e 4 12.43 JASIŃSKI Karol MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -2.8 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4754/19 2022 LDK!
6 34 e 4 12.47 SKÓRKA Miłosz UKS Sprinter Słodków 2003 U20 WP -2.8 -- ROSIAK Robert Z/2624/17 2022 BEZ
7 38 e 4 12.62 PRZYBYŁ Antoni UKS Lisy Zgierz 2005 U18 LD -2.8 -- LISIECKI Paweł Z/5253/19 2022
1 21 e 5 12.07 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -1.3 IV BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
2 24 e 5 12.29 STOPA Gabriel MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -1.3 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2659/20 2022 LDK!
3 25 e 5 12.35 SIKORSKI Jakub LKS Maraton Turek 2004 U20 WP -1.3 -- B.D. ZAŃKO Albin , Z/0993/19 , 2022 BEZ
4 36 e 5 12.57 BIŃCZYK Bernard MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U23 LD -1.3 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/13736/21 2022
5 37 e 5 12.60 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -1.3 V LISIECKI Paweł Z/3359/20 2022 LDK!
6 39 e 5 12.65 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 2002 U23 LD -1.3 -- ZATORSKI Krzysztof Z/2214/19 2022
7 40 e 5 12.80 PAWELEC Artur MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -1.3 -- KOWALSKI Robert Z/3317/22 2022
1 18 e 6 11.89 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD -0.4 IV LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2022 LDK!
2 26 e 6 12.36 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP -0.4 V WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2022 LDK!
3 33 e 6 12.46 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -0.4 -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2022
4 42 e 6 12.98 KOROCH Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -0.4 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0593/22 2022
5 43 e 6 13.00 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -0.4 -- KUDŁA Jacek Z/3192/19 2022
6 46 e 6 13.17 FRĄTCZAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -0.4 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3161/22 2022
7 48 e 6 13.50 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD -0.4 -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2022
1 22 e 7 12.13 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U16 LD -0.4 IV MANTYK Łukasz Z/4313/19 2022 LDK!
2 30 e 7 12.40 SMARDZ Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -0.4 V NALEPA Marek Z/0126/22 2022
3 31 e 7 12.42 POŻYCKI Jakub BKL Bełchatów 2007 U16 LD -0.4 V MANTYK Łukasz Z/7518/21 2022 LDK!
4 35 e 7 12.55 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -0.4 V KUDŁA Jacek Z/5393/19 2022 LDK!
5 45 e 7 13.10 SUKIENNIK Oliwier RKS Łódź 2007 U16 LD -0.4 -- GOWORSKI Tomasz Z/0276/21 2022
6 49 e 7 14.00 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź 1957 Masters LD -0.4 -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2022
1 12 e 8 11.56 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP +0.2 III NALEPA Marek Z/0601/22 2022 LDK!
2 41 e 8 12.93 KASZYŃSKI Dominik UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +0.2 -- BERLIŃSKI Florian Z/0291/20 2022 LDK!
3 44 e 8 13.02 WYSOCKI Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +0.2 -- KOWALSKI Robert Z/3316/22 2022
4 47 e 8 13.25 PIECZYRAK Oliwier RKS Łódź 2006 U18 LD +0.2 -- B.D. Z/3638/22 2022
5 50 e 8 14.07 HERZOG Oskar RKS Łódź 2007 U16 LD +0.2 -- GOWORSKI Tomasz # Z/0901/22 2022
1 f 1 10.62 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +1.5 M ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2022
2 f 1 10.68 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +1.5 I KUŚ Tomasz B.D. Z/2244/18 2022
3 f 1 10.80 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +1.5 I DMP ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK! 120
4 f 1 11.06 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +1.5 II GRABOLUS Marek Z/1902/21 2022 LDK!
5 f 1 11.10 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD +1.5 II GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
6 f 1 11.11 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +1.5 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
7 f 1 11.15 TATARA Dawid BKL Bełchatów 2004 U20 LD +1.5 II MANTYK Łukasz Z/3178/19 2022 LDK!
8 f 1 11.17 LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź 2000 U23 LD +1.5 II DMP B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/2046/15 , 2022 89
200 m M
1 1 s 1 21.26 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +0.1 M DMP ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2022 140
2 2 s 1 21.85 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS +0.1 I SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0391/15 2022
3 3 s 1 21.88 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +0.1 I ROSTEK William Z/5139/18 2022 3 LDK!
4 4 s 1 22.03 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +0.1 II ROSTEK William B.D. Z/0842/14 2022
1 6 s 2 22.56 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD -1.4 II GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
2 7 s 2 22.89 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -1.4 III GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
3 10 s 2 23.42 LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź 2000 U23 LD -1.4 III B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/2046/15 , 2022
1 5 s 3 22.52 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD +0.1 II B.D. KUŚ Tomasz , Z/0930/17 , 2022
2 8 s 3 23.03 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD +0.1 III DMP DMP U20 BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/3975/17 , 2022 4 LDK! 74 115
3 18 s 3 24.59 PĘDZIWIATR Marcin LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD +0.1 -- KUŚ Tomasz Z/2186/20 2022
4 40 s 3 31.88 PIECZYRAK Oliwier RKS Łódź 2006 U18 LD +0.1 -- B.D. Z/3638/22 2022
1 11 s 4 23.87 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +0.2 IV B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2022 LDK!
2 13 s 4 24.03 CIĄCIO Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD +0.2 IV KOWALSKI Robert Z/1410/18 2022 BEZ LDK!
3 15 s 4 24.23 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS +0.2 -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2022 LDK!
4 24 s 4 24.99 PRZYBYŁ Antoni UKS Lisy Zgierz 2005 U18 LD +0.2 -- LISIECKI Paweł Z/5253/19 2022
5 28 s 4 25.37 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 2002 U23 LD +0.2 -- ZATORSKI Krzysztof Z/2214/19 2022
1 14 s 5 24.15 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD -0.1 IV LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2022 LDK!
2 16 s 5 24.36 WOLAŃSKI Piotr MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -0.1 IV DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/0392/20 2022 LDK! 88
3 21 s 5 24.65 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -0.1 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2022
4 22 s 5 24.78 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -0.1 V LISIECKI Paweł Z/3359/20 2022 LDK!
5 33 s 5 25.98 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U23 LD -0.1 -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2022
1 26 s 6 25.06 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -1.3 V KOWALSKI Robert Z/1960/21 2022 LDK!
2 27 s 6 25.07 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U16 LD -1.3 V MANTYK Łukasz Z/4313/19 2022 LDK!
3 35 s 6 26.53 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD -1.3 -- B.D. Z/0876/18 2022 BEZ
4 38 s 6 27.41 DAMAS Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -1.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0530/21 2022
1 12 s 7 23.89 WÓJCIK Kacper AZS Łódź 2005 U18 LD -1.3 IV BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0461/19 , 2022 LDK!
2 25 s 7 25.06 MAJERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -1.3 -- KOWALSKI Robert Z/13237/21 2022
3 29 s 7 25.47 BIŃCZYK Bernard MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U23 LD -1.3 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/13736/21 2022
4 32 s 7 25.68 GAJEWSKI Łukasz MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD -1.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/3607/19 2022 LDK!
5 36 s 7 26.99 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -1.3 -- KOWALSKI Robert Z/1554/21 2022 LDK!
6 39 s 7 27.48 SOBCZAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -1.3 -- KOWALSKI Robert Z/0633/21 2022 LDK!
1 19 s 8 24.60 JANKOWSKI Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD -1.1 -- B.D. Z/3651/20 2022
2 31 s 8 25.66 PAWELEC Artur MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -1.1 -- KOWALSKI Robert Z/3317/22 2022
3 34 s 8 26.41 SIECH Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -1.1 -- TOMCZYK Kazimierz Z/0860/19 2022
4 37 s 8 27.36 WYSOCKI Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -1.1 -- KOWALSKI Robert Z/3316/22 2022
1 9 s 9 23.41 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -2.0 III NALEPA Marek Z/0601/22 2022 LDK!
2 17 s 9 24.47 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -2.0 -- TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2022
3 20 s 9 24.61 KACZMAREK Maciej MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -2.0 V SZOMBURG Tomasz Z/0552/22 2022 LDK!
4 23 s 9 24.83 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -2.0 V BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
5 30 s 9 25.60 KNOBLOCH Kacper AZS Łódź 2006 U18 LD -2.0 -- DMP DMP U20 WĘGLARSKI Krzysztof Z/0552/21 2022 17 72
300 m M
1 1 s 1 34.07 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0391/15 2022
2 2 s 1 34.12 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- ROSTEK William Z/5139/18 2022 3 LDK!
3 4 s 1 34.51 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -- B.D. KUŚ Tomasz , Z/0930/17 , 2022
4 13 s 1 36.42 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD -- BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0658/18 , 2022 4 LDK!
1 3 s 2 34.42 SZWED Maks AZS Łódź 2004 U20 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof Z/0459/19 2022
2 5 s 2 35.06 SZARAPO Jakub MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/0473/20 , 2022 LDK!
3 6 s 2 35.23 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- KUŚ Tomasz B.D. Z/2244/18 2022
4 7 s 2 35.26 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP -- B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2022
1 8 s 3 35.62 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U20 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof Z/0660/18 2022 BEZ
2 11 s 3 36.00 JARZĄB Miłosz LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1279/20 , 2022
3 12 s 3 36.19 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1466/18 2022 4 LDK!
4 14 s 3 37.39 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2022
1 10 s 4 35.97 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz 2002 U23 LD -- FIRLIT Roman Z/0258/19 2022 4
2 15 s 4 37.50 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2022
3 17 s 4 37.74 HUĆKO Michał AZS Łódź 2004 U20 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof Z/0240/18 2022
4 21 s 4 38.72 JASIAK Kacper LKS MOSiR Sieradz 2002 U23 LD -- FIRLIT Roman Z/0471/16 2022 BEZ
1 9 s 5 35.85 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U20 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof Z/0659/18 2022 4
2 16 s 5 37.58 STOPA Gabriel MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2659/20 2022 LDK!
3 18 s 5 38.29 JASIŃSKI Karol MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4754/19 2022 LDK!
4 20 s 5 38.67 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -- ROSTEK William Z/3314/19 2022
5 22 s 5 39.15 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2022
1 19 s 6 38.65 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1392/21 2022
2 24 s 6 39.79 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2022
3 26 s 6 41.68 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U23 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2022
4 27 s 6 41.75 SIECH Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0860/19 2022
5 28 s 6 41.78 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD -- B.D. Z/0876/18 2022 BEZ
1 30 s 7 42.73 SUKIENNIK Oliwier RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0276/21 2022
2 31 s 7 44.45 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2022 LDK!
3 32 s 7 46.02 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź 1957 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2022
4 33 s 7 49.88 KIERZEK Igor RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0551/21 2022
1 23 s 8 39.66 SKRZYPCZAK Kamil KS Dynamic Łódź # 1991 Sen LD -- B.D. SEKIETA Radosław , Z/0592/18 , 2022
2 25 s 8 41.40 KASZYŃSKI Dominik UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP V BERLIŃSKI Florian Z/0291/20 2022 LDK!
3 29 s 8 42.37 BŁASZCZYK Wojciech UKS 55 Łódź 2006 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/4410/20 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:20.81 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź 1996 Sen LD -- B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2022
2 2 s 1 1:24.64 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2022
3 3 s 1 1:24.75 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2022
4 4 s 1 1:24.85 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD -- NOWAK Mieczysław Z/5047/19 2022
5 5 s 1 1:25.77 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2022
6 6 s 1 1:27.57 CIĄCIO Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD -- KOWALSKI Robert Z/1410/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 1:28.38 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2022
8 8 s 1 1:28.61 SZCZEPANIAK Igor RKS Łódź 2004 U20 LD -- B.D. KOWALCZYK Katarzyna JASZCZAK Stanisław # , Z/4229/19 , 2022 LDK!
1 12 s 2 1:31.62 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD III KOWALSKI Robert Z/1960/21 2022 LDK!
2 14 s 2 1:32.78 RZEMPOŁUCH Bartosz UKS Sprinter Słodków 2008 U16 WP IV B.D. Z/0298/20 2022 LDK!
3 15 s 2 1:34.56 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV KOWALSKI Robert Z/1554/21 2022 LDK!
4 16 s 2 1:35.23 UŁAŃSKI Łukasz KS Żeglina Sieradz 2007 U16 LD V NOWAK Mieczysław Z/10675/21 2022 LDK!
5 18 s 2 1:37.39 SOBCZAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V KOWALSKI Robert Z/0633/21 2022 LDK!
1 9 s 3 1:29.04 GÓRA Daniel AZS Łódź 1992 Sen LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1090/22 2022
2 10 s 3 1:29.86 SKRZYPCZAK Kamil KS Dynamic Łódź # 1991 Sen LD -- B.D. SEKIETA Radosław , Z/0592/18 , 2022
3 11 s 3 1:30.34 DĘBSKI Igor AZS Łódź 2005 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/0614/22 2022
4 13 s 3 1:31.70 MAJERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/13237/21 2022
5 17 s 3 1:35.92 MICHALAK Mikołaj LKS Maraton Turek 2006 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13149/21 2022
6 19 s 3 1:46.04 CIUPEK Adam LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/0124/22 2022 LDK!
7 20 s 3 2:06.60 MAZUR Kewin LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/0123/22 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:37.45 WRÓBEL Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -- KUŚ Tomasz B.D. Z/1161/16 2022
2 2 s 1 2:37.90 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1829/19 2022 LDK!
3 3 s 1 2:38.91 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U23 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/3241/16 2022 3
4 4 s 1 2:43.03 ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -- NALEPA Marek Z/1158/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:43.89 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP IV BERLIŃSKI Florian Z/0143/21 2022 LDK!
6 6 s 1 2:44.18 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD -- NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2022
7 7 s 1 2:46.62 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U18 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/3099/18 2022 LDK!
8 8 s 1 2:47.83 MARCINKOWSKI Dawid RKS Łódź 2004 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1500/18 2022 BEZ LDK!
9 9 s 1 2:50.18 PITUCHA Tymon MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS V SZOMBURG Tomasz Z/0150/22 2022 LDK!
10 10 s 1 2:57.36 FRYDRYSIAK Igor UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/3194/19 2022 LDK!
11 11 s 1 3:16.82 BANDOS Leonard BKL Bełchatów 2007 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/0885/22 2022 LDK!
12 12 s 1 3:25.68 BURIAK Krystian LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1970/21 2022 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 2.00 ANTOSIAK Sebastian MKLA Łęczyca 2006 U18 LD II DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/5041/19 2022 LDK! 134
2 f 1 1.80 BOCZKOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2007 U16 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław ANDRYSIAK Mirosław Z/4161/19 2022 LDK! 99
3 f 1 1.75 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2022 LDK!
4 f 1 1.70 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/3192/19 2022
5 f 1 1.60 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/5393/19 2022 LDK!
6 f 1 1.55 TŁOCZEK Filip UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/3463/19 2022 BEZ LDK!
7 f 1 1.55 MANKIEWICZ Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/13596/21 2022
8 f 1 1.55 BŁASZCZYK Wojciech UKS 55 Łódź 2006 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/4410/20 2022 LDK!
9 f 1 1.50 JURCZAK Jerzy UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz B.D. , Z/3470/19 , 2022 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 7.00 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +0.4 II SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2022 5 LDK!
2 f 1 6.19 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD +0.5 IV KUDŁA Jacek Z/0722/19 2022
3 f 1 5.76 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +1.1 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022
4 f 1 5.73 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +0.5 -- SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2022
5 f 1 5.64 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +0.6 V WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
6 f 1 5.26 SMARDZ Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +0.6 -- NALEPA Marek Z/0126/22 2022
7 f 1 5.12 FRĄTCZAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -1.0 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3161/22 2022
8 f 1 5.12 KOROCH Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +0.4 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0593/22 2022
9 f 1 4.75 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD +1.6 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2022
10 f 1 4.54 WIŚNIEWSKI Jędrzej UKS Dziewiątka Kutno 2009 U14 LD -0.6 -- KUDŁA Jacek Z/0620/21 2022 LDK!
11 f 1 4.50 CIUPEK Adam LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +1.3 -- WIECZOREK Elżbieta Z/0124/22 2022 LDK!
12 f 1 4.01 DAMAS Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD +1.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0530/21 2022
Trójskok M
1 f 1 14.71 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 2003 U20 LD +1.8 II MANTYK Łukasz Z/3046/17 2022 LDK!
2 f 1 14.59 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +0.5 II SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2022 5 LDK!
3 f 1 13.41 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U23 LD -0.3 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3775/15 2022
4 f 1 13.34 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +1.5 III DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/0587/17 2022 3 105
5 f 1 13.16 PĘDZIWIATR Marcin LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD +1.3 IV KUŚ Tomasz Z/2186/20 2022
6 f 1 12.96 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD +1.0 IV DMP U20 B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2022 4 LDK! 96
7 f 1 12.49 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +1.4 -- SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2022
8 f 1 12.01 ADAMIAK Bartosz LKS MOSiR Sieradz 2004 U20 LD +1.7 -- KUŚ Tomasz Z/8750/21 2022
  f 1 NM BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD 0.0 -- DMP U20 BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek # , Z/1408/18 , 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.61 ROBAKOWSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2006 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0293/20 2022 LDK!
2 f 1 11.27 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP V WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
3 f 1 11.02 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022
4 f 1 9.06 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/5393/19 2022 LDK!
5 f 1 8.51 JERZYK Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/13315/21 2022
Kula (6) M
1 f 1 10.95 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2022
2 f 1 10.84 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/3192/19 2022
3 f 1 9.99 GRABIASZ Kacper MUKS Park Zduńska Wola 2004 U20 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/2819/22 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 40.75 ABRAMOWICZ Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/3720/21 2022 LDK!
2 f 1 36.37 WALOSZ Mateusz UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP -- B.D. Z/0474/21 2022
3 f 1 34.98 JERZYK Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/13315/21 2022
4 f 1 34.94 KOPER Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/9742/21 2022 LDK!
5 f 1 32.25 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2022
6 f 1 24.66 PAWLAK Paweł LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/0122/22 2022 LDK!
7 f 1 20.07 STOLAREK Marcel UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/0144/21 , 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 45.51 ROBAKOWSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2006 U18 WP IV BERLIŃSKI Florian Z/0293/20 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 43.24533700943 sekund