Słupsk 07.05.2022
I Rzut Pomorskiej Ligi U16. Mityng okręgowy U18 i U20. Rozpoczęcie Sezonu 2022 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.44 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +0.2 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0493/17 2021 LDK!
2 2 s 1 12.53 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM +0.2 II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4983/19 , 2022 BEZ LDK! 133
3 3 s 1 12.55 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM +0.2 II CZUBAK Tomasz Z/4971/18 2022 5 LDK!
4 5 s 1 12.59 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +0.2 II SĘKOWSKA Anna Z/0193/17 2022 3 LDK!
5 6 s 1 12.60 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM +0.2 II POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
6 9 s 1 12.94 SZARAFIN Anna KKB Starogard Gdański 2002 U23 PM +0.2 III B.D. SADKOWSKI Kazimierz , Z/3353/19 , 2021
1 4 s 2 12.57 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +2.8 II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
2 7 s 2 12.85 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U18 PM +2.8 III KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022
3 8 s 2 12.89 URBANIAK Sara RKS Rumia 2004 U20 PM +2.8 III SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej , Z/0688/18 , 2022 LDK!
4 11 s 2 13.22 KULIKOWSKA Julia RKS Rumia 2005 U18 PM +2.8 IV SZYMAŃSKI Maciej Z/1787/19 2022 LDK!
5 16 s 2 13.62 WOSS Monika SKLA Sopot # 1999 Sen PM +2.8 -- B.D. LEWANDOWSKI Michał # , Z/4244/22 , 2022
6 23 s 2 14.19 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U23 PM +2.8 -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3200/17 2022
7 22 s 2 14.19 WASILEWSKA Zofia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM +2.8 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1886/19 2022 LDK!
1 10 s 3 13.10 GONDEK Maja AML Słupsk 2009 U14 PM +0.9 III DIAK Mateusz Z/14583/21 2022 LDK!
2 12 s 3 13.23 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U18 PM +0.9 IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0940/20 , 2022 LDK!
3 13 s 3 13.24 TABOR Maja UKS Budowlani Nowy Sącz 2002 U23 MA +0.9 -- B.D. KLIMEK Józef , Z/3156/17 , 2019 4
4 19 s 3 13.99 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM +0.9 -- RATAJCZAK Maciej Z/0013/19 2022
5 24 s 3 14.20 KOZINA Kinga LKS Jantar Ustka 2009 U14 PM +0.9 V MICHALSKI Henryk Z/1914/21 2022 LDK!
6 25 s 3 14.23 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM +0.9 V ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2022 LDK!
7 26 s 3 14.41 JASIŃSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM +0.9 V DZIĄBA Bogusław Z/0999/21 2022 LDK!
1 14 s 4 13.56 KUŁAKOWSKA Natalia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM +1.6 IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1816/20 2022 LDK!
2 18 s 4 13.96 OSTROWSKA Zuzanna AML Słupsk 2010 U14 PM +1.6 V DIAK Mateusz Z/14420/21 2022 LDK!
3 21 s 4 14.16 SZWEDKA Gloria MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM +1.6 V RATAJCZAK Maciej Z/11444/21 2022 LDK!
4 27 s 4 14.46 DOBEK Daria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM +1.6 V SKALSKI Krzysztof RUTKOWSKI Mariusz , Z/1837/21 , 2022 LDK!
5 28 s 4 14.61 GRYCHTA Emila UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM +1.6 -- MYSZK Ilona Z/10733/21 2022 LDK!
6 33 s 4 15.95 SKONIECZNA Emilia KL Gdynia 2001 U23 PM +1.6 -- B.D. BEZ
1 15 s 5 13.59 DOROSZEWSKA Maja niest. Gdańsk 2002 U23 PM +3.7 -- ADAMCZYK Dariusz #
2 17 s 5 13.70 GAŁAN Agata UKS Wiking Rychnowy 2003 U20 PM +3.7 IV DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/1741/18 2022
3 20 s 5 14.13 BRZÓSKA Milena MMKS Gdańsk 2010 U14 PM +3.7 V SKALSKI Krzysztof Z/13410/21 2022 LDK!
4 29 s 5 14.64 SIKORSKA Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM +3.7 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2505/20 2022 LDK!
5 30 s 5 14.89 RAJEWSKA Zofia niest. Gdańsk # 2001 U23 PM +3.7 -- B.D. KLASA
6 31 s 5 15.07 SZADEJKO Kalina KL Lechia Gdańsk 2010 U14 PM +3.7 -- WIETEK Zbigniew Z/2360/22 2022
7 32 s 5 15.39 RYCHLAK Oliwia UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM +3.7 -- MYSZK Ilona Z/3363/22 2022 LDK!
1 1 s 6 12.77 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 2008 U16 PM +1.2 III SZYMAŃSKI Maciej Z/5577/18 2022 5 LDK!
2 2 s 6 12.98 ŻYLLA Julia UKS Jedynka Reda 2008 U16 PM +1.2 III MYSZK Ilona Z/1789/19 2022 LDK!
3 3 s 6 13.24 ROLBIECKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM +1.2 IV B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3825/18 , 2022 5 LDK!
4 4 s 6 13.59 IWOŁA Klara ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM +1.2 IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0127/19 2022 LDK!
5 5 s 6 13.64 STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +1.2 IV SZPALERSKI Adam # Z/2132/21 2022 LDK!
6 9 s 6 13.88 CZOSKA Katarzyna KL Gdynia 2007 U16 PM +1.2 V KASZUBA Tomasz KLIMASZEWSKA Małgorzata , Z/2694/20 , 2022 LDK!
7 10 s 6 13.89 ZALESKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U16 PM +1.2 V RATAJCZAK Maciej Z/3160/20 2022 BEZ
1 7 s 7 13.82 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM +1.9 V B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2022 LDK!
2 8 s 7 13.87 SYLDATK Zofia KL Lechia Gdańsk 2007 U16 PM +1.9 V WIETEK Zbigniew Z/11084/21 2022
3 13 s 7 14.15 MYSZKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.9 V B.D. Z/5684/21 2022
4 15 s 7 14.46 KAŁAHUR Lena SKLA Sopot 2008 U16 PM +1.9 V ANDRZEJCZAK Paweł # Z/9647/21 2022 LDK!
5 16 s 7 14.86 KŁOSIŃSKA Iga ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +1.9 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0022/19 2022 LDK!
6 17 s 7 16.58 SZYMAŃSKA Natasza MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM +1.9 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/12788/21 2022 LDK!
1 6 s 8 13.78 MATLAK Jagna KL Gdynia 2008 U16 PM +1.8 IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2358/22 2022
2 11 s 8 13.92 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM +1.8 V WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5194/19 2022 LDK!
3 12 s 8 13.95 TYSZKO Laura AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM +1.8 V SZYMCZAK Edward Z/14514/21 2022
4 14 s 8 14.35 BENC Oliwia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +1.8 V RATAJCZAK Maciej Z/11443/21 2022
5 18 s 8 16.65 BEDNARSKA Kinga MMKS Gdańsk 2007 U16 PM +1.8 -- ADAMCZYK Dariusz Z/0255/22 2022 LDK!
300 m K
1 7 s 1 42.70 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
2 17 s 1 47.37 NAGÓRSKA Maja AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM V SĘKOWSKA Anna # Z/11404/21 2022 LDK!
3 18 s 1 47.48 CZARNOWSKA Zuzanna RKS Rumia 2006 U18 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/14634/21 2022 LDK!
4 23 s 1 49.76 GRYGIANIEC Julia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -- DZIĄBA Bogusław Z/1071/22 2022 LDK!
5 26 s 1 51.17 RUSIN Julia LKB im. Braci Petk Lębork 2010 U14 PM -- PILARSKA Klaudia Z/14575/21 2022 LDK!
6 28 s 1 51.92 BATRUCH Urszula CMKL Człuchów 2009 U14 PM -- BODZIAK Igor Z/14570/21 2022 LDK!
1 5 s 2 42.58 URBANIAK Sara RKS Rumia 2004 U20 PM -- SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej , Z/0688/18 , 2022 LDK!
2 8 s 2 44.07 KULIKOWSKA Julia RKS Rumia 2005 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/1787/19 2022 LDK!
3 10 s 2 45.08 JANECZEK Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM IV SĘKOWSKA Anna # Z/11406/21 2022 LDK!
4 11 s 2 45.24 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM IV SĘKOWSKA Anna # Z/8269/21 2022 LDK!
5 16 s 2 47.35 STORMANN Natalia UKS Lipusz 2005 U18 PM -- KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3600/18 , 2022 BEZ LDK!
6 19 s 2 47.51 KŁOSIN Nadia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1819/20 2022 LDK!
1 12 s 3 46.04 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM IV SĘKOWSKA Anna # Z/11405/21 2022 LDK!
2 14 s 3 46.44 BUDZYŃSKA Dominika RKS Rumia 2010 U14 PM IV PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13412/21 2022 LDK!
3 15 s 3 47.24 JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk 2009 U14 PM V DIAK Mateusz Z/0683/21 2022 LDK!
4 20 s 3 48.10 JUCHNIEWICZ Dominika AML Słupsk 2009 U14 PM V DIAK Mateusz Z/0166/21 2022 LDK!
5 21 s 3 48.14 DOMŻALSKA Dominika RKS Rumia 2005 U18 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0691/18 2022 LDK!
6 22 s 3 48.69 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3559/20 2022 LDK!
7 24 s 3 49.76 WASILEWSKA Zofia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1886/19 2022 LDK!
8 29 s 3 52.13 OSZYWA Alicja RKS Rumia 2009 U14 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/0826/22 2022 LDK!
1 25 s 4 49.95 RUMIŃSKA Alicja AML Słupsk 2009 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/1152/21 2022 LDK!
2 27 s 4 51.23 SIKORSKA Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2505/20 2022 LDK!
3 30 s 4 52.80 KAMIŃSKA Kinga RKS Rumia 2010 U14 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/5702/21 2022 LDK!
4 31 s 4 53.40 HAMERLIK Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM -- WRÓBLEWSKA Jolanta Z/1278/20 2022 LDK!
5 32 s 4 54.16 SEKŚCIŃSKA Liliana RKS Rumia 2010 U14 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0281/22 2022 LDK!
6 33 s 4 54.62 NOWICKA Lidia LKS Prime Food Brda Przechlewo 2010 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2338/21 2022 LDK!
7 34 s 4 58.56 MARKOWSKA Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2010 U14 PM -- WRÓBLEWSKA Jolanta Z/2507/20 2022 LDK!
1 1 s 5 39.61 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM -- SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1776/13 2022
2 2 s 5 39.75 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -- SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
3 3 s 5 42.09 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM -- CZUBAK Tomasz Z/4971/18 2022 5 LDK!
4 4 s 5 42.23 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0940/20 , 2022 LDK!
5 6 s 5 42.60 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
6 9 s 5 44.08 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot 2001 U23 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3912/15 2022
7 13 s 5 46.20 GAŁAN Agata UKS Wiking Rychnowy 2003 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/1741/18 2022
1 1 s 6 41.43 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 2008 U16 PM II SZYMAŃSKI Maciej Z/5577/18 2022 5 LDK!
2 2 s 6 42.21 RYNKIEWICZ Róża SKLA Sopot 2007 U16 PM II URBANEK Ryszard Z/2412/19 2022 LDK!
3 3 s 6 42.49 PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U16 PM II DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/0060/19 , 2022 BEZ LDK!
4 6 s 6 45.41 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5194/19 2022 LDK!
5 10 s 6 46.47 KOSTUCH Maja KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/3438/19 2022 LDK!
6 12 s 6 47.54 KOPCZYŃSKA Hanna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V MAZERSKI Bartosz Z/3556/20 2022 LDK!
1 5 s 7 44.23 MACHNIKOWSKA Agata LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM III B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3549/20 , 2022 LDK!
2 7 s 7 45.55 MACH Alicja ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1814/20 2022 LDK!
3 8 s 7 45.75 ROLBIECKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM IV B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3825/18 , 2022 5 LDK!
4 9 s 7 45.80 ŁUCZAK Martyna MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM IV B.D. Z/13481/21 2022
5 13 s 7 47.73 BIERNAT Karina AML Słupsk 2008 U16 PM V DIAK Mateusz Z/3543/22 2022 LDK!
6 16 s 7 50.89 KOSIŃSKA Natalia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1838/20 , 2022 LDK!
  s 7 DNF STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/2132/21 2022 LDK!
1 4 s 8 43.15 ŻYLLA Julia UKS Jedynka Reda 2008 U16 PM III MYSZK Ilona Z/1789/19 2022 LDK!
2 11 s 8 46.82 ŁUKASIEWICZ Marta SKLA Sopot 2008 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł # Z/9661/21 2022 LDK!
3 14 s 8 50.17 PILARSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- DZIĄBA Bogusław Z/0030/19 2022 LDK!
4 15 s 8 50.65 ROŻEK Aleksandra MMKS Gdańsk 2008 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/0249/22 2022 LDK!
5 17 s 8 51.17 MARKOWSKA Oliwia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2508/20 2022 LDK!
6 18 s 8 52.75 CIURA Natalia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/14730/21 2022
400 m K
1 1 s 1 60.68 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot 2001 U23 PM III LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3912/15 2022
2 2 s 1 62.79 ŻYCHSKA Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4882/18 2022 LDK!
3 3 s 1 64.35 MILEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4238/20 2022 LDK!
4 4 s 1 64.88 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 65.21 MILEWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/1449/20 2022
6 6 s 1 66.28 SÓJKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1999 Sen PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/0309/15 , 2022
7 7 s 1 67.63 GAFFKE Izabella KS Wejher Wejherowo 1999 Sen PM -- BOGUSZ Igor Z/0355/17 2020
600 m K
1 1 s 1 1:31.69 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U23 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2022 LDK!
2 2 s 1 1:33.49 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U23 PM -- B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/2850/16 , 2022 LDK!
3 3 s 1 1:36.40 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/2544/18 2022 4
4 4 s 1 1:37.57 POCHRANOWICZ Aleksandra MKL Szczecinek 1990 Sen ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/1202/14 2022 2
5 5 s 1 1:37.97 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/0017/18 2022 4 LDK!
6 6 s 1 1:42.73 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0052/18 2022 5 LDK!
7 7 s 1 1:43.24 ŁOSIŃSKA Łucja ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM IV RADTKE Marek B.D. Z/0322/20 2022 LDK!
8 10 s 1 1:47.90 LEWAŃCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2006 U18 PM -- B.D. B.D. ADAMCZYK Dariusz # , Z/1837/20 , 2022 LDK!
9 12 s 1 1:55.75 WALKUSZ Antonina KUKS Remus Kościerzyna 2009 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0510/20 2022 LDK!
1 8 s 2 1:47.01 ŁAGUNA Anna KL Lechia Gdańsk 2009 U14 PM V WIETEK Zbigniew # Z/2697/19 2022
2 9 s 2 1:47.74 ZGRZEBA Wiktoria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław Z/14503/21 2022 LDK!
3 11 s 2 1:53.93 DANCEWICZ Milena MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1809/20 , 2022 LDK!
4 13 s 2 1:56.33 ŻMIJA Michalina LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U14 PM -- PILARSKA Klaudia Z/3611/19 2022 LDK!
5 14 s 2 1:59.04 BORATYŃSKA Maja AML Słupsk 2010 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/14421/21 2022 LDK!
6 15 s 2 2:05.31 DATA Agata MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14632/21 2022
7 16 s 2 2:12.34 ZIENIKOWICZ Helena SKLA Sopot 2009 U14 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł # Z/9657/21 2022 LDK!
8 17 s 2 2:17.93 SOBKIEWICZ Agata MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/2848/22 2022
9 18 s 2 2:17.94 SOBKIEWICZ Olga MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/2849/22 2022
1 1 s 3 1:43.16 ZINIEWICZ Nikola AML Słupsk 2008 U16 PM IV RUMIŃSKI Wojciech Z/4374/20 2022 LDK!
2 2 s 3 1:43.29 DADCI Maria SKLA Sopot 2007 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/1063/22 2022 LDK!
3 3 s 3 1:45.96 ŁAPKA Karina ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1106/20 2022 LDK!
4 4 s 3 1:47.73 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U16 PM V SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2022 LDK!
5 5 s 3 1:52.57 KLEIN Zofia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1107/20 2022 LDK!
6 6 s 3 1:53.54 BANASZAK Julia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0016/19 2022 LDK!
7 7 s 3 1:54.05 SADOWSKA Martyna KUKS Remus Kościerzyna 2008 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/3610/19 2022 LDK!
8 8 s 3 1:54.92 SZCZEGIELNIAK Natalia AML Słupsk 2007 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4189/20 2022 LDK!
9 9 s 3 1:55.31 LEWANDOWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0850/21 2022 LDK!
10 10 s 3 2:02.84 CZECHANOWSKA Liliana MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/0426/20 2022
11 11 s 3 2:03.40 KONOPACKA Agata Julia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/0665/22 2022
12 12 s 3 2:08.01 BIAŁKOWSKA Maia LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/3557/20 2022 LDK!
13 13 s 3 2:32.69 PIEKUT Marta MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/3568/20 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:35.99 KLIMEK Olga AML Słupsk 2005 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/5740/21 2022
2 2 s 1 2:40.69 CUDO Katarzyna niest. Gdańsk 2001 U23 PM -- B.D.
3 3 s 1 2:41.62 SYNGIERSKA Antonina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2004 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0731/22 2022
4 4 s 1 2:50.23 KOLCHINA Anastasiia AML Słupsk 2005 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/2937/22 2022
5 5 s 1 2:52.83 NACZK Wiktoria LKB im. Braci Petk Lębork 2002 U23 PM -- PILARSKA Klaudia Z/1385/15 2022 5 LDK!
6 6 s 1 2:54.75 RENKE Maria SKLA Sopot 1999 Sen PM -- B.D.
7 7 s 1 2:55.00 SKARBEK Daria niest. Gdańsk 2001 U23 PM -- ADAMCZYK Dariusz
8 8 s 1 2:58.73 BROWARCZYK BOGDZIEWICZ Telimena UKS Jedynka Reda 2006 U18 PM -- MYSZK Ilona Z/0596/19 2022 LDK!
9 9 s 1 3:07.10 PAŁEJKO Aleksandra MLKS Ostróda 2000 U23 WN -- NOWICKI Ryszard B.D. Z/1504/18 2018
1000 m K
1 1 s 1 3:01.78 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 2005 U18 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0690/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 3:15.94 SZENWALD Anna KUKS Remus Kościerzyna 2006 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0474/20 2021 LDK!
3 3 s 1 3:21.80 BIELAWSKA Patrycja MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM IV KRAWCZAK Tomasz Z/1232/21 2022
4 4 s 1 3:23.35 KIEDROWSKA Nadia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/4925/19 , 2022 LDK!
5 5 s 1 3:24.48 ZAKRZEWSKA Maja MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM V KRAWCZAK Tomasz Z/1122/22 2022
6 6 s 1 3:25.72 CYPRYCH Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1988 Sen OP -- B.D. Z/2073/20 2022
7 7 s 1 3:27.08 JAŻDŻEWSKA Patrycja CMKL Człuchów 2007 U16 PM V BODZIAK Beata Z/4581/19 2022 LDK!
8 8 s 1 3:40.06 MOMOT Julia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/4848/18 , 2022 BEZ LDK!
9 9 s 1 4:09.89 JANKOWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2004 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0730/22 2022
1500 m K
1 1 s 1 4:37.54 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 2001 U23 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. Z/4071/18 2022
2 2 s 1 5:43.90 CHOLEWIŃSKA Anna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0711/22 2022 LDK!
3 3 s 1 5:59.14 KUJAWSKA Ewa niest. Gdańsk 2000 U23 PM -- B.D.
4 4 s 1 6:07.90 KALINOWSKA Kamila MMKS Gdańsk 1999 Sen PM -- SKALSKI Krzysztof B.D. Z/0853/22 2022
80 pł K
1 1 s 1 12.25 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM +1.9 II DIAK Mateusz Z/2343/20 2022 LDK!
2 2 s 1 12.73 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +1.9 III B.D. Z/4951/18 2022 BEZ
3 3 s 1 13.21 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +1.9 IV B.D. Z/7420/21 2022
4 4 s 1 13.28 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM +1.9 IV WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2022 LDK!
5 7 s 1 14.18 SUSKA Marika KL Gdynia 2007 U16 PM +1.9 V KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2552/20 2022
6 8 s 1 14.58 ZAKRZEWSKA Agnieszka KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM +1.9 V GELO Krystyna Z/0120/19 2022 LDK!
1 5 s 2 13.35 IWOŁA Klara ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM +2.0 IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0127/19 2022 LDK!
2 6 s 2 14.15 MATLAK Jagna KL Gdynia 2008 U16 PM +2.0 V KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2358/22 2022
3 10 s 2 18.74 SARNOWSKA Agata KL Gdynia 2008 U16 PM +2.0 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2740/20 2022 LDK!
  s 2 DQ STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +2.0 -- B.D. Z/7421/21 2022
1 9 s 3 16.12 OSZYWA Alicja RKS Rumia 2009 U14 PM +2.0 -- SZYMAŃSKI Maciej Z/0826/22 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.64 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U18 PM +2.0 II KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022
2 2 s 1 17.21 SZPAKOWICZ Oliwia KS Wejher Wejherowo 2005 U18 PM +2.0 IV GELO Krystyna Z/5004/19 2022 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.29 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM +3.0 I GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2022 LDK!
2 2 s 1 14.50 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U23 PM +3.0 I LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3200/17 2022
3 3 s 1 19.91 POSAŃSKA Kalina KL Lechia Gdańsk 2000 U23 PM +3.0 -- ADAMCZYK Dariusz
  s 1 DNF MACIEJA Adrianna niest. Gdańsk 1997 Sen PM +3.0 -- B.D. BEZ
300 m pł K
1 1 s 1 43.31 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM -- SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1776/13 2022
2 2 s 1 53.13 GAFFKE Izabella KS Wejher Wejherowo 1999 Sen PM -- BOGUSZ Igor Z/0355/17 2020
3 3 s 1 56.96 RENKE Maria SKLA Sopot 1999 Sen PM -- B.D.
1 1 s 2 49.60 CZERNYK Karolina LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM IV RUTKOWSKI Mariusz Z/1832/21 2022 LDK!
2 2 s 2 49.99 MODRZEJEWSKA Anna UKS Lipusz 2007 U16 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/7819/21 2022 LDK!
3 3 s 2 51.08 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM IV B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3552/20 , 2022 LDK!
4 4 s 2 53.95 KOSICKA Zofia AML Słupsk 2007 U16 PM V DIAK Mateusz DIAK Mateusz Z/3784/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 2 59.52 DOMŻALSKA Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0214/20 2022
4x100 m K
1 1 s 1 50.27 PRUSS Magdalena
CZEPIEL Milena
GRABOWSKA Hanna
KOZŁOWSKA Kinga
AML Słupsk 2006
2006
2005
2006
U18 POM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz
KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
, Z/0940/20
Z/4971/18
, Z/0015/18
, Z/4983/19
, 2022
2022
, 2022
, 2022

5
4
BEZ
2 2 s 1 52.97 SOBCZYK Kamila
SKONIECZNA Emilia
SZARAFIN Anna
TABOR Maja
KU AZS Uniwersytet Gdański 2002
2001
2002
2002
U23 POM -- BALCERZAK Piotr B.D.
B.D.
B.D. SADKOWSKI Kazimierz
B.D. KLIMEK Józef
Z/0493/17
, Z/3353/19
, Z/3156/17
2021
, 2021
, 2019

BEZ

4
3 3 s 1 54.32 MACIEJA Adrianna
POSAŃSKA Kalina
BALCERZAK Daria
DOROSZEWSKA Maja
KU AZS Politechniki Gdańskiej 1997
2000
1996
2002
Sen POM -- B.D.
ADAMCZYK Dariusz
ADAMCZYK Dariusz
ADAMCZYK Dariusz
BEZ



4 4 s 1 54.78 SOSLER Lena
NAGÓRSKA Maja
KACZMARCZYK Patrycja
JANECZEK Weronika
AZS-AWFiS Gdańsk 2009
2010
2009
2009
U14 POM -- SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna
Z/11405/21
Z/11404/21
Z/8269/21
Z/11406/21
2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 55.98 KUŁAKOWSKA Natalia
KŁOSIN Nadia
JASIŃSKA Julia
GRYGIANIEC Julia
ULKS Skoczek Pogórze 2010
2009
2009
2010
U14 POM -- NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
DZIĄBA Bogusław
DZIĄBA Bogusław
Z/1816/20
Z/1819/20
Z/0999/21
Z/1071/22
2022
2022
2022
2022




1 s 2 53.07 IWOŁA Klara
MACH Alicja
KŁOSIŃSKA Iga
ŁAPKA Karina
ULKS Skoczek Pogórze 2008
2008
2007
2008
U16 POM -- NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
Z/0127/19
Z/1814/20
Z/0022/19
Z/1106/20
2022
2022
2022
2022




2 s 2 53.26 KOSICKA Zofia
MUCHA Michalina
WOŹNIAK Martyna
PESTKA Oksana
AML Słupsk 2007
2007
2008
2008
U16 POM -- DIAK Mateusz DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
KOPEĆ Bernadeta
DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech
Z/3784/19
Z/2343/20
Z/2547/20
, Z/0060/19
2022
2022
2022
, 2022
BEZ


BEZ
3 s 2 53.83 MYSZKA Oliwia
STAWICKA Oliwia
PIECZENIAK Amelia
TOBIAŃSKA Maria
MKS Sambor Tczew 2007
2007
2008
2008
U16 POM -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/5684/21
Z/7421/21
Z/7420/21
Z/4951/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
4 s 2 54.39 CZOSKA Katarzyna
MATLAK Jagna
ALEKSIAK Weronika
SARNOWSKA Agata
KL Gdynia 2007
2008
2008
2008
U16 POM -- KASZUBA Tomasz KLIMASZEWSKA Małgorzata
KLIMASZEWSKA Małgorzata
KLIMASZEWSKA Małgorzata
KLIMASZEWSKA Małgorzata
, Z/2694/20
Z/2358/22
Z/2709/20
Z/2740/20
, 2022
2022
2022
2022




5 s 2 54.54 KAŁAHUR Lena
DADCI Maria
ŁUKASIEWICZ Marta
RYNKIEWICZ Róża
SKLA Sopot 2008
2007
2008
2007
U16 POM -- ANDRZEJCZAK Paweł
ANDRZEJCZAK Paweł
ANDRZEJCZAK Paweł
URBANEK Ryszard
Z/9647/21
Z/1063/22
Z/9661/21
Z/2412/19
2022
2022
2022
2022




6 s 2 56.62 CIURA Natalia
BENC Oliwia
PIETRZAK Hanna
ŚWIĄTKOWSKA Natalia
MKS GALA Gdańsk 2008
2008
2008
2008
U16 POM -- MAJCHRZAK Katarzyna
RATAJCZAK Maciej
MAJCHRZAK Katarzyna
MUCHLADA Klaudia MAJCHRZAK Katarzyna
Z/14730/21
Z/11443/21
Z/11418/21
, Z/0699/21
2022
2022
2022
, 2022




7 s 2 56.65 DANCEWICZ Milena
BRZÓSKA Milena
KOSIŃSKA Natalia
ADAMCZYK Emilia
MMKS Gdańsk 2009
2010
2007
2009
U16 POM -- B.D. SKALSKI Krzysztof
SKALSKI Krzysztof
B.D. SKALSKI Krzysztof
ADAMCZYK Dariusz
, Z/1809/20
Z/13410/21
, Z/1838/20
Z/2484/21
, 2022
2022
, 2022
2022




8 s 2 56.83 MARKOWSKA Oliwia
LEWANDOWSKA Julia
OLKOWSKA Natalia
KIEDROWICZ Nadia
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007
2007
2007
2008
U16 POM -- WRÓBLEWSKI Jarosław
WRÓBLEWSKI Jarosław
B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław
WRÓBLEWSKI Jarosław B.D.
Z/2508/20
Z/0850/21
, Z/3567/20
Z/5194/19
2022
2022
, 2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.76 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I DMP DMP U20 DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3892/17 , 2022 LDK! 126 153
2 f 1 1.76 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk 2005 U18 PM I DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2022 LDK! 153
3 f 1 1.73 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U18 PM I DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2022 4 LDK! 147
4 f 1 1.70 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP I DMP U20 FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2022 LDK! 141
5 f 1 1.60 LITWIN Adrianna AML Słupsk 2003 U20 PM III KOPEĆ Bernadeta B.D. Z/0038/16 2022 3 LDK!
6 f 1 1.50 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM IV PŁOMIEŃ Waldemar Z/3724/17 2022 3
  f 1 NM BALCERZAK Daria niest. Gdańsk 1996 Sen PM -- ADAMCZYK Dariusz
  f 1 NM DOROSZEWSKA Maja niest. Gdańsk 2002 U23 PM -- ADAMCZYK Dariusz #
  f 1 NM POSAŃSKA Kalina KL Lechia Gdańsk 2000 U23 PM -- ADAMCZYK Dariusz
1 f 2 1.60 WOŹNIAK Martyna AML Słupsk 2008 U16 PM III KOPEĆ Bernadeta Z/2547/20 2022 LDK!
2 f 2 1.45 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM IV B.D. Z/7420/21 2022
3 f 2 1.40 WINSZTAL Wiktoria AML Słupsk 2007 U16 PM V KOPEĆ Bernadeta Z/0165/21 2022 LDK!
4 f 2 1.35 ALEKSIAK Antonina KL Gdynia 2007 U16 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2708/20 2022 LDK!
5 f 2 1.35 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2022 LDK!
6 f 2 1.30 OSTASZEWSKA Matylda ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM -- DZIĄBA Bogusław Z/1000/21 2022 LDK!
7 f 2 1.30 BIELECKA Magdalena MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. Z/1301/21 2022
Tyczka K
1 f 1 3.90 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 Sen PM I KASZUBA Tomasz B.D. B.D. # Z/0173/14 2022
2 f 1 3.90 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 Sen PM I JURGA Łukasz B.D. Z/0016/14 2022
3 f 1 3.60 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 2005 U18 PM I JURGA Łukasz Z/0374/18 2022 4 LDK!
4 f 1 3.40 MACIEJEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 2005 U18 PM I JURGA Łukasz Z/3898/19 2022 LDK!
1 f 2 3.60 TYSZKO Laura AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM I SZYMCZAK Edward Z/14514/21 2022
2 f 2 3.50 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U16 PM I KASZUBA Tomasz TORLIŃSKI Jacek # Z/0610/19 2022 LDK!
3 f 2 2.80 WIECZERZAK Kinga SKLA Sopot 2007 U16 PM III JURGA Łukasz Z/12176/21 2022
4 f 2 2.60 PROSTAK Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM IV SZYMCZAK Edward Z/1173/22 2022
5 f 2 2.50 KNIGAWKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM IV SZYMCZAK Edward Z/14513/21 2022
6 f 2 2.40 ALEKSIAK Weronika KL Gdynia 2008 U16 PM IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2709/20 2022 LDK!
7 f 2 2.20 JĘDRYCZKA Hanna MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM V RATAJCZAK Maciej Z/14594/21 2022
W dal K
  f 1 4.19 HIRSZ Amelia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM +1.9 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0051/19 2022 LDK!
  f 1 4.21 STĘPIEŃ Julia AML Słupsk 2004 U20 PM +2.0 -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4735/17 , 2022 BEZ LDK!
  f 1 4.46 ZAKRZEWSKA Agnieszka KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM +1.3 -- GELO Krystyna Z/0120/19 2022 LDK!
  f 1 4.47 SKAPOWICZ Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM +1.9 -- DIAK Mateusz Z/0782/21 2022 LDK!
  f 1 4.63 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.1 V B.D. Z/7421/21 2022
  f 1 4.68 GONDEK Maja AML Słupsk 2009 U14 PM +1.7 V DIAK Mateusz Z/14583/21 2022 LDK!
  f 1 4.72 ŁUCZAK Martyna MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +1.9 V B.D. Z/13481/21 2022
  f 1 4.73 ŚWIĄTKOWSKA Natalia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +1.9 V MUCHLADA Klaudia MAJCHRZAK Katarzyna , Z/0699/21 , 2022 LDK!
  f 1 4.75 RODZIEWICZ Laura AML Słupsk 2006 U18 PM +1.8 -- B.D. DIAK Mateusz , Z/3795/18 , 2022 BEZ LDK!
  f 1 4.89 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM +1.8 IV DIAK Mateusz Z/2343/20 2022 LDK!
  f 1 5.62 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM +1.8 II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2022 LDK!
1 f 1 5.64 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM +3.3 II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2022 LDK!
2 f 1 5.04 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk 2005 U18 PM +2.0 IV KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2022 LDK!
3 f 1 4.96 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +1.5 IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
4 f 1 4.91 RODZIEWICZ Laura AML Słupsk 2006 U18 PM +2.3 IV B.D. DIAK Mateusz , Z/3795/18 , 2022 BEZ LDK!
5 f 1 4.82 GONDEK Maja AML Słupsk 2009 U14 PM +3.3 IV DIAK Mateusz Z/14583/21 2022 LDK!
6 f 1 4.61 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 2001 U23 MZ +1.9 -- SZYMCZAK Edward B.D. Z/3878/16 2022 LDK!
7 f 1 4.60 STĘPIEŃ Julia AML Słupsk 2004 U20 PM +3.0 -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4735/17 , 2022 BEZ LDK!
8 f 1 4.51 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM +2.9 V ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2022 LDK!
9 f 1 4.41 KOZINA Kinga LKS Jantar Ustka 2009 U14 PM +1.8 -- MICHALSKI Henryk Z/1914/21 2022 LDK!
10 f 1 4.33 SZPAKOWICZ Oliwia KS Wejher Wejherowo 2005 U18 PM +2.0 -- GELO Krystyna Z/5004/19 2022 LDK!
11 f 1 4.30 LEONIAK Marta ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM +3.0 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0777/21 2022 LDK!
12 f 1 3.18 KOKŁOWSKA Alcja MMKS Gdańsk 2009 U14 PM +0.6 -- ADAMCZYK Dariusz Z/9708/21 2022 LDK!
1 f 2 5.16 ŚWIĄTKOWSKA Natalia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +3.2 III MUCHLADA Klaudia MAJCHRZAK Katarzyna , Z/0699/21 , 2022 LDK!
2 f 2 5.00 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +1.3 IV B.D. Z/4951/18 2022 BEZ
3 f 2 4.95 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM +4.1 IV DIAK Mateusz Z/2343/20 2022 LDK!
4 f 2 4.89 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +3.7 IV B.D. Z/7421/21 2022
5 f 2 4.79 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM +2.1 V KOPEĆ Bernadeta Z/2345/20 2022 LDK!
6 f 2 4.75 ŁUCZAK Martyna MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +2.8 V B.D. Z/13481/21 2022
7 f 2 4.68 MYSZKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +2.0 V B.D. Z/5684/21 2022
8 f 2 4.61 ZAKRZEWSKA Agnieszka KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM +3.1 V GELO Krystyna Z/0120/19 2022 LDK!
9 f 2 4.59 PIETRZAK Hanna MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +1.5 V MAJCHRZAK Katarzyna Z/11418/21 2022
10 f 2 4.53 SKAPOWICZ Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM +3.6 V DIAK Mateusz Z/0782/21 2022 LDK!
11 f 2 4.37 HIRSZ Amelia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM +3.5 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0051/19 2022 LDK!
12 f 2 4.10 BIELECKA Magdalena MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.0 -- B.D. Z/1301/21 2022
Wieloskok K
  f 1 9.02 WINSZTAL Wiktoria AML Słupsk 2007 U16 PM +1.4 -- KOPEĆ Bernadeta Z/0165/21 2022 LDK!
  f 1 9.51 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM +1.3 -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2022 LDK!
1 f 1 10.24 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM +2.9 IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2022 LDK!
2 f 1 10.18 SKAPOWICZ Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM +1.3 IV DIAK Mateusz Z/0782/21 2022 LDK!
3 f 1 10.03 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM +0.9 IV KOPEĆ Bernadeta Z/2345/20 2022 LDK!
4 f 1 9.29 BENC Oliwia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +2.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/11443/21 2022
5 f 1 9.13 WINSZTAL Wiktoria AML Słupsk 2007 U16 PM +2.9 -- KOPEĆ Bernadeta Z/0165/21 2022 LDK!
6 f 1 8.34 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM +1.1 -- SZPALERSKI Adam # Z/3559/20 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.74 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2022 BEZ LDK! 117
2 f 1 9.31 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM V ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2022 LDK!
3 f 1 5.92 JAŚKIEWICZ Dominika AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/6213/21 2022
1 f 2 10.72 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM IV PAPROCKA Dorota # Z/3545/20 2022 LDK!
2 f 2 10.14 JASZEK Julia AML Słupsk 2007 U16 PM IV ŁUCZKA Paweł Z/6952/21 2022 LDK!
3 f 2 9.50 NEJMAN Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM V NASZKO Andrzej Z/0169/21 2022 LDK!
4 f 2 8.07 SEKŚCIŃSKA Marta RKS Rumia 2008 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/14635/21 2022 LDK!
5 f 2 7.28 ROSIŃSKA Jagna Eliza KL Gdynia 2007 U16 PM -- KLIMASZEWSKI Andrzej Z/4358/22 2022
6 f 2 7.02 BARAŃSKA Aleksandra LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota # Z/0778/22 2022 LDK!
7 f 2 6.75 BUCEWKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota # Z/0088/22 2022 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 10.82 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2002 U23 KP III LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester , Z/3126/16 , 2022 LDK!
2 f 1 7.97 URBAŃSKA Natalia niest. Gdańsk 2000 U23 PM -- B.D.
3 f 1 7.08 GOŁĘBIEWSKA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U23 KP -- ADAMCZYK Dariusz #
Dysk (0.75) K
1 f 1 26.47 KONTNA Karolina ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0019/19 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 56.50 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM M WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2022 M
2 f 1 50.27 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2022 2
3 f 1 48.35 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2022 I
4 f 1 40.38 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2002 U23 KP II LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester , Z/3126/16 , 2022 LDK!
5 f 1 38.86 WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM II WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2022
6 f 1 28.60 TYM Wiktoria UKS Lipusz 2005 U18 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/3601/18 2022 BEZ
7 f 1 28.32 TADDA Lilianna UKS Jedynka Reda 2006 U18 PM IV JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/1813/20 2022 LDK!
8 f 1 27.35 THRUN Iza LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM IV JASKUŁKA Teresa Z/3585/19 2022
9 f 1 19.70 PIETRUCZUK Agnieszka niest. Gdańsk 2001 U23 PM -- B.D.
10 f 1 18.35 URBAŃSKA Natalia niest. Gdańsk 2000 U23 PM -- B.D.
11 f 1 17.53 KALINOWSKA Kamila MMKS Gdańsk 1999 Sen PM -- SKALSKI Krzysztof B.D. Z/0853/22 2022
Młot (3) K
1 f 1 30.70 THRUN Iza LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3585/19 2022
2 f 1 15.59 ZWOLIŃSKA Joanna LKS Jantar Ustka 2009 U14 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1957/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 50.16 MIEDZIEWSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U18 PM I DMP U20 WITEK Mirosław Z/4918/19 2022 LDK! 150
2 f 1 41.59 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2022 BEZ LDK!
3 f 1 41.00 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 WITEK Mirosław B.D. Z/0019/18 2022 5 LDK! 114
4 f 1 39.10 ŁYSZYK Cecylia LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM III GRECKA Ewa Z/2514/20 2022
5 f 1 24.55 LABUDA Emilia AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/10712/21 2022
6 f 1 22.72 ZWOLAK Oliwia AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/6205/21 2022 LDK!
1 f 2 31.03 JASZEK Julia AML Słupsk 2007 U16 PM V ŁUCZKA Paweł Z/6952/21 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 49.86 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk 1992 Sen PM I WALCZAK Leszek Z/3384/11 2022 1
2 f 1 42.89 MĄDRZEJEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM II WALCZAK Leszek Z/0296/19 2022
3 f 1 42.67 JASIŃSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM II WALCZAK Leszek Z/4636/19 2022
4 f 1 26.52 GOŁĘBIEWSKA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U23 KP -- ADAMCZYK Dariusz #
5 f 1 19.54 PIETRUCZUK Agnieszka niest. Gdańsk 2001 U23 PM -- B.D.
6 f 1 15.93 BALCERZAK Daria niest. Gdańsk 1996 Sen PM -- ADAMCZYK Dariusz
7 f 1 12.19 HEROLD Malwina niest. Gdańsk 2003 U20 PM -- ADAMCZYK Dariusz
  f 1 NM BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1993 Sen PM -- WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2022 1
Chód 3 km K
1 s 1 17:45.76 GLIŃSKA Zofia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM IV SKALSKI Krzysztof Z/1049/21 2022 LDK!
2 s 1 18:17.25 ZIELNIK Maria CMKL Człuchów 2007 U16 PM IV BODZIAK Igor BODZIAK Igor , Z/4582/19 , 2022 LDK!
3 s 1 22:45.40 GIERASIK Zosia MMKS Gdańsk 2010 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/2289/21 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.43 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM +3.2 M CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2022 4 LDK!
2 2 s 1 10.59 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM +3.2 M B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2022 1
3 3 s 1 10.73 KOZELAN Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +3.2 I RATAJCZAK Maciej Z/2635/17 2022
4 4 s 1 11.14 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +3.2 II RATAJCZAK Maciej Z/4125/19 2022
5 7 s 1 11.23 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U20 PM +3.2 II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz Z/2545/18 2022 LDK!
6 11 s 1 11.39 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 1998 Sen PM +3.2 III SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/0891/14 2022
7 19 s 1 11.97 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +3.2 -- BALCERZAK Piotr ADAMCZYK Dariusz Z/0470/18 2021 LDK!
1 5 s 2 11.16 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +3.6 II RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2022 4 LDK!
2 6 s 2 11.22 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U18 PM +3.6 II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2022 BEZ LDK!
3 8 s 2 11.35 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +3.6 III POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2022 4 LDK!
4 10 s 2 11.38 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM +3.6 III SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2022
5 12 s 2 11.42 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U18 PM +3.6 III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4002/18 , 2022 5 LDK!
  s 2 DNF SEMAK Mateusz niest. Gdańsk 1998 Sen PM +3.6 -- B.D.
1 9 s 3 11.37 DYJAS Jakub AML Słupsk 2002 U23 PM +3.4 III DIAK Mateusz Z/5097/19 2022
2 14 s 3 11.48 OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U18 PM +3.4 III DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/0930/20 2022 LDK! 111
3 15 s 3 11.56 GZYLEWSKI Kacper AML Słupsk 2005 U18 PM +3.4 III CZUBAK Tomasz Z/1637/19 2022 LDK!
4 16 s 3 11.57 STRUSIŃSKI Kacper MMKS Gdańsk 2005 U18 PM +3.4 III ADAMCZYK Dariusz Z/2738/19 2022 LDK!
5 20 s 3 12.03 JANK Adam KL Gdynia 2006 U18 PM +3.4 IV B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2022 BEZ
1 13 s 4 11.46 IWASIUTA Wojciech UKS Jedynka Reda 2006 U18 PM +2.1 III MYSZK Ilona MYSZK Ilona B.D. , Z/0599/19 , 2022 LDK!
2 18 s 4 11.92 TAŃSKI Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM +2.1 IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3580/19 , 2022
3 21 s 4 12.07 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U18 PM +2.1 IV B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4988/19 , 2022 LDK!
4 23 s 4 12.25 DZIEWIT Maciej niest. Gdańsk # 2001 U23 PM +2.1 -- B.D.
1 22 s 5 12.19 PORZUCEK Aleksander KL Gdynia 2005 U18 PM +3.0 IV B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/2695/20 , 2022
2 24 s 5 12.34 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 2003 U20 PM +3.0 -- MICHALSKI Henryk Z/1603/19 2022 LDK!
3 26 s 5 12.66 GRONBERSKI Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM +3.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/0831/22 2022
4 27 s 5 12.67 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U18 PM +3.0 -- KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2022
5 29 s 5 12.91 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM +3.0 -- SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2022 LDK!
6 30 s 5 13.06 MARSZK Antonii Akademia Biegowa Kartuzy 2002 U23 PM +3.0 -- NOWAKOWSKI Karol ADAMCZYK Dariusz Z/5746/19 2021
1 17 s 6 11.85 WALKUSZ Piotr UKS Lipusz 2005 U18 PM +3.2 IV KRASKOWSKI Tomasz Z/3365/22 2022
2 25 s 6 12.51 ROGULSKI Kacper niest. Gdańsk # 2002 U23 PM +3.2 -- ADAMCZYK Dariusz
3 28 s 6 12.76 PANKAU Paweł niest. Gdańsk 2002 U23 PM +3.2 -- ADAMCZYK Dariusz
4 31 s 6 13.76 BRZESKI Wojciech KS Wejher Wejherowo # 2009 U14 PM +3.2 -- GELO Krystyna Z/13407/21 2022 LDK!
5 32 s 6 14.41 BUJAKIEWICZ Tymoteusz KS Wejher Wejherowo 2009 U14 PM +3.2 -- GELO Krystyna Z/0791/20 2022 LDK!
6 33 s 6 14.74 DZIRBA Szymon ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM +3.2 -- DZIĄBA Bogusław Z/0774/21 2022 LDK!
1 1 s 7 11.60 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +3.5 III NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1105/20 2022 LDK!
2 2 s 7 12.01 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +3.5 IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1825/20 2022 LDK!
3 3 s 7 12.18 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U16 PM +3.5 IV DIAK Mateusz Z/7418/21 2022 LDK!
4 5 s 7 12.30 SZEMIOT Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +3.5 V DZIĄBA Bogusław Z/2340/21 2022 LDK!
5 6 s 7 12.37 BELING Jan MKS GALA Gdańsk # 2007 U16 PM +3.5 V RATAJCZAK Maciej Z/11889/21 2022
6 8 s 7 12.69 WOŹNIAK Jan RKS Rumia 2008 U16 PM +3.5 V PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13167/21 2022 LDK!
7 10 s 7 13.96 ŚLEZIŃSKI Adrian UKS Jedynka Reda # 2007 U16 PM +3.5 -- MYSZK Ilona Z/0428/21 2022 LDK!
1 4 s 8 12.22 MAZUR Aleksander MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +3.5 V NOBIS Edyta Z/5685/21 2022
2 7 s 8 12.50 OKRUCIŃSKI Aleksander KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM +3.5 V WALCZAK Mariusz Z/2540/21 2022 LDK!
3 9 s 8 13.55 FALK Aleks MKS GALA Gdańsk # 2008 U16 PM +3.5 -- RATAJCZAK Maciej Z/11429/21 2022
4 11 s 8 14.19 SZWEDOWSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2008 U16 PM +3.5 -- WÓJCICKI Jakub Z/0606/21 2022 LDK!
5 12 s 8 14.52 ZEGLER Jakub KS Wejher Wejherowo # 2007 U16 PM +3.5 -- WALCZAK Mariusz Z/0339/22 2022
300 m M
1 1 s 1 34.77 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0378/11 2022 1
2 2 s 1 35.64 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2022 4 LDK!
3 3 s 1 36.00 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4002/18 , 2022 5 LDK!
4 4 s 1 36.26 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2022 BEZ LDK!
5 9 s 1 38.17 STRUSIŃSKI Kacper MMKS Gdańsk 2005 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/2738/19 2022 LDK!
1 6 s 2 37.38 IWASIUTA Wojciech UKS Jedynka Reda 2006 U18 PM -- MYSZK Ilona MYSZK Ilona B.D. , Z/0599/19 , 2022 LDK!
2 7 s 2 37.62 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U18 PM -- B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4988/19 , 2022 LDK!
3 8 s 2 37.74 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 1998 Sen PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/0891/14 2022
4 10 s 2 38.28 TAŃSKI Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM -- B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3580/19 , 2022
5 11 s 2 38.76 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/3794/18 , 2022 BEZ LDK!
6 12 s 2 39.06 JANK Adam KL Gdynia 2006 U18 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2022 BEZ
7 14 s 2 39.69 ŁABSZ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej KOZŁOWSKI Mateusz Z/0704/18 2022 4 LDK!
8 16 s 2 41.46 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 2003 U20 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1603/19 2022 LDK!
1 17 s 3 42.39 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2022
2 18 s 3 42.67 STEINKE Tymoteusz ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- DZIĄBA Bogusław Z/0779/21 2022 LDK!
3 19 s 3 42.70 WILMA Oskar UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1944/21 2022 LDK!
4 21 s 3 47.81 HINCKE Marcel UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/14569/21 2022 LDK!
5 22 s 3 50.69 DZIRBA Szymon ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -- DZIĄBA Bogusław Z/0774/21 2022 LDK!
6 24 s 3 56.15 LIETZ Kajetan MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2010 U14 PM -- WRÓBLEWSKA Jolanta Z/8430/21 2022 LDK!
1 5 s 4 36.97 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2022
2 13 s 4 39.65 PŁATKOWSKI Tymoteusz AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz Z/0053/22 2022 LDK!
3 15 s 4 40.34 PORZUCEK Aleksander KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/2695/20 , 2022
4 20 s 4 44.66 MALEK Michał MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14669/21 2022
5 23 s 4 50.99 MUCHNICKI Mikołaj LKB im. Braci Petk Lębork 2010 U14 PM -- PILARSKA Klaudia Z/9585/21 2022 LDK!
1 2 s 5 41.65 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V SZPALERSKI Adam # Z/3805/20 2022 LDK!
2 3 s 5 42.46 PANEK Dawid MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM V RATAJCZAK Maciej Z/11121/21 2022
3 5 s 5 44.94 NOWICKI Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 2008 U16 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2337/21 2022 LDK!
4 s 5 45.76 PERDJON Oskar SKLA Sopot 2007 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał # Z/3701/22 2022
5 8 s 5 46.00 NOWAK Maksymilian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/0992/21 , 2022 LDK!
6 9 s 5 46.48 TROJAK Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0086/21 2022 LDK!
7 11 s 5 53.07 PAWLAK Oskar MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/0991/21 , 2022 LDK!
1 1 s 6 39.61 SZUTOWICZ Marcel SKLA Sopot 2007 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/3443/22 2022
2 4 s 6 43.72 WOŹNIAK Jan RKS Rumia 2008 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13167/21 2022 LDK!
3 6 s 6 45.21 LIC Oskar MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/13106/21 2022
4 7 s 6 45.33 WOLSKI Bartosz MLKS Baszta Bytów 2008 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14725/21 2022
5 10 s 6 48.10 SZWEDOWSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2008 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/0606/21 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.29 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II KRAWCZAK Tomasz Z/0086/17 2022 4
2 2 s 1 52.13 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2022 LDK!
3 3 s 1 53.71 WAWRZYNIAK Alan AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM IV KRAWCZAK Tomasz Z/5038/18 2022 4
4 4 s 1 56.74 BIENIAS Maksymilian SKLA Sopot 2001 U23 PM -- B.D. BEZ
5 5 s 1 56.76 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2022 BEZ
6 6 s 1 65.57 KONDRAT Aleksander niest. Gdańsk 1994 Sen PM -- B.D. BEZ
  s 1 DNF JOPEK Maksym niest. Gdańsk 1996 Sen PM -- B.D. B.D. BEZ
600 m M
1 1 s 1 1:21.21 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:37.01 METERA Konrad LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U14 PM V B.D. Z/3437/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:45.78 KRYGER Patryk MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/8035/21 2022
4 4 s 1 1:50.62 WALAS Daniel MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/6648/21 2022
5 5 s 1 1:51.06 KWAŚNY Krystian MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14668/21 2022
6 6 s 1 1:53.92 SKWARCZYŃSKI Kornel MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/7096/21 2022
7 7 s 1 1:56.14 GENDIG-FORMELA Gabriel LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U14 PM -- PILARSKA Klaudia Z/11116/21 2022 LDK!
8 8 s 1 1:56.46 BANASZAK Antoni CMKL Człuchów 2009 U14 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0505/21 2022 LDK!
1 1 s 2 1:30.63 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U16 PM III DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/3785/19 , 2022 LDK!
2 2 s 2 1:31.03 FRĄCZAK Błażej LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U16 PM III PILARSKA Klaudia Z/13649/21 2022 LDK!
3 3 s 2 1:31.58 PIOTROWSKI Krystian ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM III NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0032/19 2022 LDK!
4 4 s 2 1:31.64 SIENKIEWICZ Wiktor CMKL Człuchów 2007 U16 PM III BODZIAK Beata Z/4197/20 2022 LDK!
5 5 s 2 1:34.40 KOLASA Karol AML Słupsk 2008 U16 PM IV RUMIŃSKI Wojciech Z/2057/20 2022 LDK!
6 6 s 2 1:36.54 GAJDUS Michał LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U16 PM V PILARSKA Klaudia Z/3545/22 2022 LDK!
7 7 s 2 1:37.71 GÓRZNY Szymon CMKL Człuchów 2008 U16 PM V BODZIAK Igor Z/0993/21 2022 LDK!
8 8 s 2 1:39.90 ŁADA Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM V POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/3440/19 2022 LDK!
9 9 s 2 1:41.39 FRĄCKOWIAK Maciej LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3548/20 , 2022 LDK!
10 10 s 2 1:42.48 MROZIEWICZ Dominik CMKL Człuchów 2008 U16 PM -- BODZIAK Igor Z/4365/20 2022 LDK!
11 11 s 2 1:55.17 MARCZAK Michał CMKL Człuchów 2008 U16 PM -- BODZIAK Igor Z/0995/21 2022 LDK!
12 12 s 2 1:58.01 GORCZYCA Marcel MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/0820/22 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:35.68 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2022 2
2 3 s 1 2:44.70 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4751/17 2022 5
3 4 s 1 2:45.77 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- KARNAS Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0049/18 , 2022 BEZ LDK!
4 6 s 1 2:47.40 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 2006 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0027/19 2022 LDK!
5 7 s 1 2:48.47 FĄFERKO Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1669/19 2022 LDK!
6 8 s 1 2:49.27 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U18 PM -- B.D. RUMIŃSKI Wojciech , Z/0014/18 , 2022 BEZ LDK!
7 11 s 1 3:07.57 PRĄDZYŃSKI Stanisław ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM -- B.D. Z/1376/20 2022
8 12 s 1 3:11.14 SZWED Dominik MMKS Gdańsk 2006 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/12787/21 2022
9 13 s 1 3:11.70 FLOREK Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2740/19 2022 LDK!
1 2 s 2 2:41.93 PIENIĄŻĘK Jakub LKB im. Braci Petk Lębork 2004 U20 PM -- PILARSKA Klaudia Z/4763/17 2022 BEZ LDK!
2 5 s 2 2:46.56 TWARDOWSKI Mateusz AML Słupsk 2003 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0487/22 2022
3 9 s 2 3:04.25 REISS Amadeusz UKS Olimpijczyk Skorzewo 1998 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1033/22 2022
4 10 s 2 3:05.70 SZEMIEL Miłosz SKLA Sopot 2004 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/2626/20 2022 LDK!
5 14 s 2 3:31.37 LIPIŃSKI Zbigniew LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2335/21 2022 LDK!
1 1 s 3 2:48.43 KLUKA Jakub KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2022 LDK!
2 2 s 3 2:49.42 BREZA Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/1918/21 2022 LDK!
3 3 s 3 2:49.62 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM IV RADTKE Marek Z/3806/20 2022 LDK!
4 4 s 3 2:54.21 WSZELAK Filip LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM V WÓJCICKI Jakub Z/14658/21 2022 LDK!
5 5 s 3 2:56.44 WRÓBLEWSKI Jan SKLA Sopot 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0921/20 2022 LDK!
6 6 s 3 2:56.71 CHOIŃSKI Konrad LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM V WÓJCICKI Jakub Z/3678/21 2022 LDK!
7 7 s 3 3:17.57 LUBECKI Szymon UKS Olimpijczyk Skorzewo 2008 U16 PM -- B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/14504/21 , 2022 LDK!
8 8 s 3 3:20.31 GARSKI Kryspin ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/5916/21 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:03.48 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2022 LDK!
2 2 s 1 4:20.21 PREJC Mikołaj LKS Zorza Gdynia 2002 U23 PM -- WALENDZIAK Renata B.D. Z/1505/18 2021
3 3 s 1 4:30.43 KRÓL Dominik MMKS Gdańsk 2005 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/0845/22 2022
4 4 s 1 4:37.65 BEJNAROWICZ Dominik niest. Gdańsk 2000 U23 PM -- B.D.
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.62 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U16 PM +2.3 III DIAK Mateusz Z/7418/21 2022 LDK!
2 2 s 1 17.05 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM +2.3 IV DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 17.48 WOŹNIAK Jakub UKS Lipusz 2007 U16 PM +2.3 IV KRASKOWSKI Tomasz Z/6774/21 2022 LDK!
4 4 s 1 18.20 ZAKRZEWSKI Mateusz KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM +2.3 V GELO Krystyna Z/0121/19 2022 BEZ LDK!
1 s 2 18.83 BRYZA Antoni SKLA Sopot 2007 U16 PM +1.7 --
2 5 s 2 23.44 DAMPS Krzysztof MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +1.7 -- B.D. Z/2441/22 2022
3 6 s 2 24.35 MITULSKI Piotr MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +1.7 -- B.D. Z/2429/22 2022
4 7 s 2 24.57 PODOBA Oskar MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM +1.7 -- B.D. Z/2430/22 2022
5 8 s 2 28.91 PEPLIŃSKI Filip MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +1.7 -- B.D. Z/2431/22 2022
300 m pł M
1 1 s 1 51.85 MARSZK Antonii Akademia Biegowa Kartuzy 2002 U23 PM -- NOWAKOWSKI Karol ADAMCZYK Dariusz Z/5746/19 2021
1 1 s 2 43.85 SZWEDKA Nataniel MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM IV RATAJCZAK Maciej Z/11445/21 2022 LDK!
2 2 s 2 48.82 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3805/20 2022 LDK!
3 3 s 2 50.03 KIEROŃSKI Kamil ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1822/20 2022 LDK!
4 4 s 2 50.35 WOŹNIAK Jakub UKS Lipusz 2007 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6774/21 2022 LDK!
4x100 m M
1 s 1 41.97 SOSNA Seweryn
OPUSZEWICZ Damian
FORMANIEWICZ Piotr
KOZELAN Hubert
AZS-AWFiS Gdańsk 2003
2003
1998
2003
Sen POM -- RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej
B.D. KAŃSKI Ryszard
RATAJCZAK Maciej
Z/0207/17
Z/4125/19
, Z/0791/14
Z/2635/17
2022
2022
, 2022
2022
4

1

2 s 1 42.52 OSIŃSKI Jan
KASPRZYK Kacper
KOŁODZIEJSKI Oliwier
ZAKRZEWSKI Marek
AML Słupsk 2005
2005
2005
2005
U18 POM -- CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
Z/0930/20
, Z/0016/18
, Z/4002/18
, Z/2543/18
2022
, 2022
, 2022
, 2022

BEZ
5
4
3 s 1 46.96 PANKAU Paweł
ROGULSKI Kacper
JAWORSKI Mateusz
MERTKA Wiktor
KU AZS Politechniki Gdańskiej 2002
2002
2002
1997
Sen POM -- ADAMCZYK Dariusz
ADAMCZYK Dariusz
BALCERZAK Piotr ADAMCZYK Dariusz
MAŃKOWSKI Edward B.D.
Z/0470/18
Z/1564/13
2021
2022



1
1 s 2 47.41 SZEMIOT Jakub
LUNIAK Wojciech
KAŁASKA Jakub
PIOTROWSKI Krystian
ULKS Skoczek Pogórze 2007
2007
2007
2007
U16 POM -- DZIĄBA Bogusław
NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
Z/2340/21
Z/1105/20
Z/1825/20
Z/0032/19
2022
2022
2022
2022




2 s 2 50.53 BRYZA Antoni
BARANOWSKI Piotr
SZUTOWICZ Marcel
KOLOMIETSES Yemur
SKLA Sopot 2007
2007
2007
2007
U16 POM -- LEWANDOWSKI Michał
ANDRZEJCZAK Paweł
ANDRZEJCZAK Paweł
Z/3364/22
Z/3700/22
Z/3443/22
2022
2022
2022



2 s 2 50.72 CZAJKA Mateusz
KOSICKI Kajetan
TROJAK Jakub
WZIĄTEK Szymon
AML Słupsk 2007
2007
2008
2007
U16 POM -- DIAK Mateusz
DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech
RUMIŃSKI Wojciech
DIAK Mateusz DIAK Mateusz
Z/7418/21
, Z/3785/19
Z/0086/21
, Z/2503/20
2022
, 2022
2022
, 2022




  s 2 DQ FALK Aleks
PANEK Dawid
SZWEDKA Nataniel
BELING Jan
MKS GALA Gdańsk 2008
2008
2008
2007
U16 POM -- RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej
Z/11429/21
Z/11121/21
Z/11445/21
Z/11889/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 2.14 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U20 LD I DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2022 BEZ LDK! 161
2 f 1 2.14 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U18 PM I DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard , Z/0018/18 , 2022 5 LDK! 161
3 f 1 2.05 WALECKI Jakub WLKS Nowe Iganie 2005 U18 MZ II ZIĘCINA Kazimierz Z/3022/20 2022 LDK!
4 f 1 2.00 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 1999 Sen PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2022 2
4 f 1 2.00 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD II DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2022 LDK! 99 134
6 f 1 2.00 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK II MOMOT Krzysztof Z/3183/18 2022 BEZ
7 f 1 2.00 NIELUB Jakub AML Słupsk 2003 U20 PM II DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/5098/19 2022 LDK! 134
8 f 1 1.95 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U20 KP II KAŃSKI Ryszard Z/4854/19 2022 LDK!
9 f 1 1.95 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS II DMP B.D. B.D. Z/1553/17 2022 87
10 f 1 1.90 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/0323/18 2022 BEZ LDK!
11 f 1 1.85 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/5650/19 2022 LDK!
12 f 1 1.85 MACIESZA Jakub MKS Truso Elbląg 1998 Sen WN III B.D.
13 f 1 1.80 JANKOWSKI Marcin LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 1999 Sen WN -- B.D.
13 f 1 1.80 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U18 PM IV KOPEĆ Bernadeta Z/0087/21 2022 LDK!
15 f 1 1.75 SZARAFIN Łukasz niest. Gdańsk 1999 Sen PM -- B.D.
16 f 1 1.75 MIRZEJEWSKI Łukasz MKS Inowrocław 1998 Sen KP -- B.D.
17 f 1 1.75 BUKOWSKI Bartłomiej MLKS Tucholanka Tuchola 1994 Sen KP -- ADAMCZYK Dariusz BEZ
18 f 1 1.65 KREFTA Kacper AML Słupsk 2006 U18 PM -- DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/14393/21 2022 LDK! 73
1 f 2 1.60 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3550/20 , 2022 LDK!
2 f 2 1.60 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2022 LDK!
3 f 2 1.55 KAMIŃSKI Jakub LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/0856/20 2022 LDK!
4 f 2 1.55 GDANIETZ Szymon UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM -- MYSZK Ilona Z/0604/19 2022 LDK!
5 f 2 1.55 BARANOWSKI Piotr SKLA Sopot 2007 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/3700/22 2022
6 f 2 1.50 CIESIELSKI Nikodem LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2008 U16 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/0859/20 2022 LDK!
7 f 2 1.50 KOLOMIETSES Yemur SKLA Sopot 2007 U16 PM --
Tyczka M
1 f 1 3.70 KARASZEWSKI Paweł SKLA Sopot 2006 U18 PM III JURGA Łukasz Z/3896/19 2022 BEZ LDK!
2 f 1 3.10 KORALEWSKI Maksymilian SKLA Sopot 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/3899/19 2022
3 f 1 2.60 ŁOSIAK Konrad MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2884/20 2022
4 f 1 2.50 GRACZYK Paweł KL Gdynia 2007 U16 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2710/20 2022 LDK!
  f 1 NM ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U16 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5599/18 , 2022 BEZ
W dal M
  f 1 3.28 SKIBA Tymoteusz ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM +1.4 -- DZIĄBA Bogusław Z/0778/21 2022 LDK!
  f 1 3.85 DAMPS Krzysztof MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +0.8 -- B.D. Z/2441/22 2022
  f 1 3.88 GDANIETZ Dominik UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM +2.0 -- MYSZK Ilona Z/0625/19 2022 LDK!
  f 1 4.32 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM +1.8 -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3558/20 , 2022 LDK!
  f 1 4.82 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM +0.8 -- SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2022 LDK!
  f 1 5.15 POPOWICZ Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM +1.7 -- RADTKE Marek Z/3400/21 2022 LDK!
  f 1 5.26 PANKAU Paweł niest. Gdańsk 2002 U23 PM +1.9 -- ADAMCZYK Dariusz
  f 1 5.27 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +1.7 -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3550/20 , 2022 LDK!
1 f 1 6.47 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U18 PM +1.8 III DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/0087/21 2022 LDK! 103
2 f 1 5.45 PANKAU Paweł niest. Gdańsk 2002 U23 PM +3.6 -- ADAMCZYK Dariusz
3 f 1 5.34 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 2003 U20 PM +1.6 -- MICHALSKI Henryk Z/1603/19 2022 LDK!
4 f 1 5.33 KONDRAT Aleksander niest. Gdańsk 1994 Sen PM +2.2 -- B.D. BEZ
5 f 1 5.11 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM +2.3 -- SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2022 LDK!
6 f 1 4.50 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM +2.9 -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3558/20 , 2022 LDK!
7 f 1 4.45 HINCKE Marcel UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM +0.3 -- MYSZK Ilona Z/14569/21 2022 LDK!
8 f 1 3.89 GDANIETZ Dominik UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM +2.6 -- MYSZK Ilona Z/0625/19 2022 LDK!
9 f 1 3.67 SKIBA Tymoteusz ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM +2.6 -- DZIĄBA Bogusław Z/0778/21 2022 LDK!
1 f 2 5.63 MAZUR Aleksander MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.8 V NOBIS Edyta Z/5685/21 2022
2 f 2 5.37 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +2.3 -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3550/20 , 2022 LDK!
3 f 2 5.20 POPOWICZ Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM +3.0 -- RADTKE Marek Z/3400/21 2022 LDK!
4 f 2 5.04 ZBRÓG Szymon UKS Jedynka Reda 2008 U16 PM +2.0 -- MYSZK Ilona Z/14574/21 2022 LDK!
5 f 2 4.66 ZAKRZEWSKI Mateusz KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM +1.7 -- GELO Krystyna Z/0121/19 2022 BEZ LDK!
6 f 2 4.48 RACZYŃSKI Marcel ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM +0.9 -- DZIĄBA Bogusław Z/0998/21 2022 LDK!
7 f 2 4.40 MACHNICKI Marek UKS Jedynka Reda 2008 U16 PM +2.5 -- MYSZK Ilona Z/3532/20 2022 LDK!
8 f 2 3.95 DAMPS Krzysztof MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +4.9 -- B.D. Z/2441/22 2022
Wieloskok M
  f 1 11.07 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM +2.0 V DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2022 LDK!
1 f 1 12.16 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM +3.6 III DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2022 LDK!
2 f 1 10.70 BURDZANOWSKI Jakub SKLA Sopot 2007 U16 PM +1.7 -- LEWANDOWSKI Michał # Z/0501/22 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.71 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM III B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2022 LDK!
2 f 1 12.61 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM IV WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2022 LDK!
3 f 1 12.35 ŁONGWA Adam MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V SKALSKI Krzysztof Z/4387/20 2022 LDK!
4 f 1 11.69 MIZERKIEWICZ Fabian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM V GRECKA Ewa Z/11890/21 2022
5 f 1 11.25 CZAPIEWSKI Jakub MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V SKALSKI Krzysztof Z/2853/22 2022 LDK!
6 f 1 10.49 SŁOŃSKI Filip MMKS Gdańsk 2008 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/4388/20 2022 LDK!
7 f 1 10.35 GRUSZEWSKI Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM -- NASZKO Andrzej Z/0168/21 2022 LDK!
8 f 1 10.21 ŚCIŚLAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/3547/20 , 2022 LDK!
9 f 1 10.07 ZAWADZKI Miłosz AML Słupsk 2007 U16 PM -- NASZKO Andrzej Z/4190/20 2022 LDK!
10 f 1 9.65 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM -- KOWNATKE Rafał Z/1046/21 2022
11 f 1 9.61 PRZYBOROWSKI Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1082/22 2022 LDK!
12 f 1 9.52 CYPRYAŃSKI Damian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/2033/22 2022
13 f 1 8.24 BARTOSIAK Oliwier LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/2772/22 2022
14 f 1 7.72 MILEWSKI Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/9589/21 2022 LDK!
15 f 1 5.58 ZOŁOTAR-TRZEBIATOWSKI Igor AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/11119/21 2022
1 f 2 14.95 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2022 BEZ LDK! 116
2 f 2 11.37 KOWALSKI Wojciech KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKI Andrzej Z/2638/21 2022
3 f 2 10.83 KUPAJ Oskar AML Słupsk 2006 U18 PM -- WITEK Mirosław Z/13401/21 2022
Kula (6) M
1 f 1 16.72 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM I KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2022 4
2 f 1 7.39 KOKOSZKA Kacper MMKS Gdańsk 2004 U20 PM -- KOZŁOWSKI Mateusz ADAMCZYK Dariusz , Z/11727/21 , 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 12.54 SUCHANOWSKI Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 1983 Masters PM III B.D. PIĄTEK Mirosław , Z/1290/22 , 2022
2 f 1 11.93 WILKOWSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 2002 U23 MZ -- B.D. ADAMCZYK Dariusz Z/4784/19 2022
3 f 1 10.72 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U23 PM -- WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/5953/15 2022
  f 1 NM BOROWSKI Sławomir AZS-AWFiS Gdańsk 1975 Masters PM -- PIĄTEK Mirosław Z/1303/22 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 47.76 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM II KOWNATKE Rafał Z/1046/21 2022
2 f 1 44.19 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM III B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2022 LDK!
3 f 1 39.68 BALD Hubert ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0849/21 2022 LDK!
4 f 1 38.46 CYBULSKI Damian UKS Lipusz 2007 U16 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/6773/21 2022 LDK!
5 f 1 35.03 GRUSZEWSKI Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM V NASZKO Andrzej Z/0168/21 2022 LDK!
6 f 1 34.71 ŁONGWA Adam MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V SKALSKI Krzysztof Z/4387/20 2022 LDK!
7 f 1 33.05 KLAJBOR Kornel ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V DZIĄBA Bogusław Z/1135/20 2022 LDK!
8 f 1 30.82 SŁODKI Seweryn UKS Lipusz 2008 U16 PM -- B.D. B.D. KRASKOWSKI Tomasz , Z/6745/21 , 2022 LDK!
9 f 1 29.60 ZAWADZKI Miłosz AML Słupsk 2007 U16 PM -- NASZKO Andrzej Z/4190/20 2022 LDK!
10 f 1 29.56 SITKIEWICZ Paweł MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- B.D. Z/2432/22 2022
11 f 1 26.96 PODOBA Oskar MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- B.D. Z/2430/22 2022
12 f 1 23.18 WŁOSZCZYŃSKI Ignacy LKS Fenix Słupsk 2010 U14 PM -- GRECKA Ewa Z/0256/22 2022
13 f 1 21.81 ZIMNY Igor MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/2433/22 2022
14 f 1 11.70 PEPLIŃSKI Filip MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/2431/22 2022
  f 1 NM GDANIEC Antoni UKS Lipusz 2008 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6658/21 2022 LDK!
  f 1 NM MITULSKI Piotr MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/2429/22 2022
Dysk (1.5) M
1 f 1 52.02 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U18 PM II KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2022 4 LDK!
2 f 1 45.49 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U18 PM II B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2022 BEZ LDK!
3 f 1 29.35 KOBIERZYŃSKI Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3343/19 2022
4 f 1 26.75 KRZEMIŃSKI Ignacy MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2881/20 2022
Dysk (1.75) M
1 f 1 44.06 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM II KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2022 4
Dysk (2) M
1 f 1 53.58 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2022
2 f 1 42.37 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 1998 Sen PM II KOWNATKE Rafał B.D. Z/1247/14 2019
3 f 1 40.96 SKWIERCZ Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 1994 Sen PM II KOWNATKE Rafał Z/3009/11 2022 2
4 f 1 32.12 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U23 PM -- WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/5953/15 2022
5 f 1 25.48 JOPEK Maksym niest. Gdańsk 1996 Sen PM -- B.D. B.D. BEZ
  f 1 NM WILKOWSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 2002 U23 MZ -- B.D. ADAMCZYK Dariusz Z/4784/19 2022
  f 1 NM SUCHANOWSKI Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 1983 Masters PM -- B.D. PIĄTEK Mirosław , Z/1290/22 , 2022
Młot (5) M
1 f 1 38.71 KOBIERZYŃSKI Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3343/19 2022
2 f 1 34.05 KRZEMIŃSKI Ignacy MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2881/20 2022
3 f 1 31.34 WAWRZYNIAK Sebastian LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM -- MICHALSKI Henryk Z/2741/22 2022
4 f 1 26.39 SITKIEWICZ Paweł MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- B.D. Z/2432/22 2022
1 f 2 33.92 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM V KOWNATKE Rafał Z/1046/21 2022
2 f 2 29.17 ZWOLIŃSKI Jan LKS Jantar Ustka 2007 U16 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1958/21 2022 LDK!
3 f 2 16.95 ZIMNY Igor MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/2433/22 2022
Oszczep (400) M
1 f 1 17.71 KLINKOSZ Filip LKS Fenix Słupsk 2013 U12 PM -- GRECKA Ewa Z/5700/22 2022
Młot (7.26) M
1 f 1 41.66 SUCHANOWSKI Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 1983 Masters PM III B.D. PIĄTEK Mirosław , Z/1290/22 , 2022
2 f 1 37.73 BOROWSKI Sławomir AZS-AWFiS Gdańsk 1975 Masters PM -- PIĄTEK Mirosław Z/1303/22 2022 LDK!
3 f 1 34.15 DASZKIEWICZ Jakub MKS Sambor Tczew 2001 U23 PM -- LANGOWSKI Andrzej B.D. Z/2969/16 2022
4 f 1 31.77 KONOFAŁ Krzysztof MKS Sambor Tczew 2001 U23 PM -- LANGOWSKI Andrzej ADAMCZYK Dariusz Z/2971/16 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 29.60 ARCAN Maksim AML Słupsk 2009 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/12296/21 2022
1 f 2 37.77 MIZERKIEWICZ Fabian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM V GRECKA Ewa Z/11890/21 2022
2 f 2 35.71 CYPRYAŃSKI Damian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/2033/22 2022
3 f 2 32.36 ŚCIŚLAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/3547/20 , 2022 LDK!
4 f 2 31.50 ANTIPENKO Kyrylo AML Słupsk 2008 U16 PM -- WITEK Mirosław Z/12298/21 2022
5 f 2 30.64 SŁODKI Seweryn UKS Lipusz 2008 U16 PM -- B.D. B.D. KRASKOWSKI Tomasz , Z/6745/21 , 2022 LDK!
6 f 2 29.20 GDANIEC Antoni UKS Lipusz 2008 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6658/21 2022 LDK!
  f 2 NM BARTOSIAK Oliwier LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/2772/22 2022
Oszczep (700) M
1 f 1 58.59 STASIOŁEK Jan LKS Fenix Słupsk 2005 U18 PM II GRECKA Ewa Z/5626/18 2022 3 LDK!
2 f 1 54.78 KULAS Gracjan UKS Lipusz 2005 U18 PM III KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz Z/3592/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 53.78 KULPIŃSKI Piotr LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM III MICHALSKI Henryk Z/0469/19 2022 LDK!
4 f 1 46.12 MUSZYŃSKI Jan AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM IV POGORZELSKA Marta WALCZAK Leszek , Z/5150/18 , 2022 BEZ LDK!
5 f 1 42.55 PEPLIŃSKI Kacper UKS Lipusz 2006 U18 PM -- B.D. KRASKOWSKI Tomasz # , Z/3099/20 , 2022
6 f 1 39.15 WOŁOSEWICZ Igor LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/10961/21 2022
7 f 1 36.88 PALIWODA Bartłomiej UKS Lipusz 2006 U18 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/3098/20 2022
8 f 1 35.48 KUPAJ Oskar AML Słupsk 2006 U18 PM -- WITEK Mirosław Z/13401/21 2022
9 f 1 29.17 SZWEDKA Emanuel AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -- WALCZAK Leszek Z/3361/20 2022 LDK!
  f 1 NM SIEŃKOWSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- WALCZAK Leszek Z/3644/19 2022
  f 1 NM ADAMCZYK Wiktor MMKS Gdańsk 2005 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/11726/21 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 69.14 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 1997 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2022 1
2 f 1 60.42 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 1999 Sen KP II MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/4340/15 2022
3 f 1 52.83 SIDEŁKO Michał KL Bałtyk Koszalin 2000 U23 ZP III JACEWICZ Edward B.D. Z/2463/15 2022
4 f 1 48.13 GNACIŃSKI Michał LKS Jantar Ustka 2004 U20 PM III MICHALSKI Henryk Z/2703/19 2022 LDK!
5 f 1 35.42 JOPEK Maksym niest. Gdańsk 1996 Sen PM -- B.D. B.D. BEZ
6 f 1 30.83 PISKULSKI Oliwer AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- POGORZELSKA Marta WALCZAK Leszek , Z/5538/18 , 2022 5 LDK!
7 f 1 22.29 KOKOSZKA Kacper MMKS Gdańsk 2004 U20 PM -- KOZŁOWSKI Mateusz ADAMCZYK Dariusz , Z/11727/21 , 2022 LDK!
Chód 3 km M
1 s 1 16:42.82 ZMARLAK Oktawian AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U16 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/1760/22 2022
2 s 1 19:19.57 GRINHOLC Wojciech RKS Rumia 2012 U12 PM -- GRINHOLC Grzegorz Z/6320/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 46.617381811142 sekund