Warszawa 07 - 08.05.2022
Zawody Otwarcia Sezonu LA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 12.65 GAJKOWSKA Martyna MKS Pułtusk 2003 U20 MZ +0.5 II ADAMSKI Robert Z/3000/17 2022
2 s 1 13.50 TRAUTMAN Karolina KS Sprinterzy.com Kraków 2004 U20 MA +0.5 IV B.D. Z/0782/19 2022
3 s 1 13.64 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ +0.5 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2022 4
4 s 1 13.68 PIELACIŃSKA Zuzanna UKS Gimnazjon Płońsk 2004 U20 MZ +0.5 IV ADAMSKI Robert Z/12995/21 2022
5 s 1 13.88 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 2004 U20 MZ +0.5 -- KˇPIŃSKI Sławomir Z/0087/18 2022 3
6 s 1 14.06 MOSZCZYŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.5 -- B.D. Z/2562/21 2022
1 s 2 13.00 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ +1.5 III BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
2 s 2 13.04 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +1.5 III GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2022 2 LDK!
3 s 2 14.10 TOKARZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +1.5 -- GAWENDA Andrzej Z/2707/20 2022
4 s 2 14.12 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U20 MZ +1.5 -- B.D. Z/0255/19 2022
5 s 2 14.12 HOTEL Natalia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.5 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2762/22 2022
1 1 e 1 13.00 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +0.9 III B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/0762/20 , 2022
2 2 e 1 13.18 FILIPOW Julia KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +0.9 III B.D. B.D. , Z/0649/17 , 2022
3 3 e 1 13.19 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +0.9 III ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. # Z/4449/15 2022
4 4 e 1 13.36 ORDOWICZ Jadwiga RLTL Optima Radom 2001 U23 MZ +0.9 -- GOS Piotr B.D. Z/4756/18 2022
5 5 e 1 14.08 WARCHOŁ Beata UKS Orlik Pionki 1998 Sen MZ +0.9 -- SKORUPSKI Szymon B.D.
6 6 e 1 14.11 SIROCKA Maria KS Sprinterzy.com Kraków 2002 U23 MA +0.9 -- B.D. Z/3511/22 2022
7 7 e 1 15.01 MUSIAŁ Kinga KU AZS WAT w Warszawie 1999 Sen MZ +0.9 -- B.D.
1 1 e 2 12.63 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ +1.4 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
2 2 e 2 13.18 ¦WIESIULSKA Alicja GKS Wilga Garwolin 2006 U18 MZ +1.4 III BUSZTA Stanisław Z/4197/19 2022
3 3 e 2 13.29 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U18 MZ +1.4 IV PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2022 BEZ LDK!
4 6 e 2 13.36 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U18 MZ +1.4 IV GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3158/20 2022
5 5 e 2 13.36 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.4 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
6 9 e 2 13.68 PIER¦CIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.4 IV ZABOROWSKI Marcin Z/8822/21 2022
1 8 e 3 13.65 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ +1.3 IV DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK!
2 11 e 3 13.87 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +1.3 -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
3 12 e 3 14.05 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +1.3 -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2022 LDK!
4 16 e 3 14.55 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.3 -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK!
5 17 e 3 14.93 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.3 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2022 LDK!
1 4 e 4 13.34 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.4 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
2 7 e 4 13.59 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +1.4 IV BOGUCKI Michał Z/0680/22 2022 LDK!
3 10 e 4 13.71 KIBETS Mariia Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ +1.4 IV B.D.
4 13 e 4 14.44 OŻYŃSKA Alicja UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.4 -- RADKE Karol Z/1584/22 2022
5 14 e 4 14.49 LEWANDOWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.4 -- RADKE Karol RADKE Karol Z/0866/22 2022 LDK!
6 15 e 4 14.49 GREFKOWICZ Lidia OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ +1.4 -- PAWŁOWSKA Maria Z/0816/22 2022
1 e 5 12.50 KU¦ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -0.6 II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK! 134
2 e 5 13.15 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -0.6 III GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2022
3 e 5 13.24 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -0.6 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2022
4 e 5 13.29 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -0.6 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4339/20 2022 LDK!
5 e 5 13.35 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -0.6 IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
6 e 5 13.50 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.6 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2022 LDK!
7 e 5 14.26 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -0.6 V BARSKA Jolanta Z/3816/19 2022 LDK!
8 e 5 14.34 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -0.6 V B.D. Z/4710/19 2022
1 e 6 13.58 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 IV BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
2 e 6 14.04 MARCIŃCZYK Martyna MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 V KUBICKI Adam Z/12988/21 2022
3 e 6 14.09 KUBALAK Karolina OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.9 V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/13571/21 2022
4 e 6 14.10 SZYMAŃSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ +0.9 V BOGUCKI Michał Z/1335/21 2022 LDK!
5 e 6 14.23 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ +0.9 V DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2022 LDK!
6 e 6 14.37 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +0.9 V KORWEK Joanna Z/3819/19 2022 LDK!
7 e 6 14.52 MAGDZIARZ Oliwia UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +0.9 -- KORWEK Joanna Z/13296/21 2022 LDK!
8 e 6 14.56 LASKA Amelia UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +0.9 -- KORWEK Joanna Z/3814/19 2022 LDK!
1 e 7 12.96 KARPENKO Iryna Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ +1.2 III B.D. Z/3659/22 2022
2 e 7 13.52 ZAJˇC Emilia Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ +1.2 IV KALINOWSKA Paulina Z/2766/20 2022 LDK!
3 e 7 14.15 PAWŁOWSKA Helena KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.2 V B.D. Z/2683/22 2022
4 e 7 14.42 WO¬NICKA Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +1.2 V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/14122/21 2022
5 e 7 14.50 IZDEBSKA Natalia MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ +1.2 V MACIEJEWSKI Janusz Z/0516/22 2022
6 e 7 14.87 CZYKWIN Martyna MKS Syrena Warszawa 2008 U16 MZ +1.2 -- LEWANDOWSKA Dorota Z/0965/22 2022 LDK!
7 e 7 14.93 KWIATKOWSKA Łucja KS Orzeł Warszawa 2008 U16 MZ +1.2 -- PODRAŻKO Marian Z/4897/21 2022 LDK!
8 e 7 14.98 AKONOM Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ +1.2 -- KOSIERADZKI Łukasz Z/13312/21 2022
1 e 8 14.10 TRZECIAK Klara Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ +1.5 V KALINOWSKA Paulina Z/3777/20 2022 LDK!
2 e 8 14.17 HERMANOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +1.5 V BOROŃ Aldona Z/1183/22 2022 LDK!
3 e 8 14.19 MACIEJEWSKA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.5 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2616/22 2022
4 e 8 14.22 PEKRÓL Zuzanna MUKS Płock 2008 U16 MZ +1.5 V DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/5160/21 , 2022 LDK!
5 e 8 14.43 KORNACKA Kinga KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.5 V B.D. Z/0775/22 2022
6 e 8 15.18 GOCHNIO Agata MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ +1.5 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/5080/19 2022
7 e 8 15.21 PÓŁTORZYCKA Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ +1.5 -- KOSIERADZKI Łukasz Z/13310/21 2022
1 f 1 12.92 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ +0.8 III BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
2 f 1 12.93 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +0.8 III ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. # Z/4449/15 2022
3 f 1 13.10 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +0.8 III GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2022 2 LDK!
4 f 1 13.81 PIELACIŃSKA Zuzanna UKS Gimnazjon Płońsk 2004 U20 MZ +0.8 -- ADAMSKI Robert Z/12995/21 2022
5 f 1 13.98 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 2004 U20 MZ +0.8 -- KˇPIŃSKI Sławomir Z/0087/18 2022 3
1 f 2 12.63 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ +0.5 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
2 f 2 13.29 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.5 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
3 f 2 13.32 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U18 MZ +0.5 IV GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3158/20 2022
4 f 2 13.37 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U18 MZ +0.5 IV PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2022 BEZ LDK!
5 f 2 13.81 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +0.5 -- BOGUCKI Michał Z/0680/22 2022 LDK!
1 f 3 12.35 KU¦ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +0.1 II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK! 141
2 f 3 12.94 KARPENKO Iryna Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ +0.1 III B.D. Z/3659/22 2022
3 f 3 13.16 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.1 III GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2022
4 f 3 13.29 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ +0.1 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2022
5 f 3 13.37 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ +0.1 IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
6 f 3 13.39 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ +0.1 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4339/20 2022 LDK!
7 f 3 13.40 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +0.1 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2022 LDK!
8 f 3 13.66 ZAJˇC Emilia Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ +0.1 IV KALINOWSKA Paulina Z/2766/20 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.88 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 Sen MZ +1.7 I B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
2 2 s 1 24.90 KU¦ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +1.7 I LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK!
3 3 s 1 25.16 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.7 II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2022
4 4 s 1 25.48 CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków 1997 Sen MA +1.7 II B.D. Z/1639/13 2022 LDK!
5 5 s 1 26.11 ILCZUK Weronika KS Sprinterzy.com Kraków 1986 Masters MA +1.7 II B.D. Z/2529/20 2022
6 6 s 1 26.47 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.7 III WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK!
7 7 s 1 26.64 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +1.7 III DMP ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. # Z/4449/15 2022 75
8 9 s 1 26.87 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ +1.7 III BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
1 10 s 2 26.90 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +1.8 III GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2022
2 11 s 2 26.94 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +1.8 III ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
3 13 s 2 27.20 ¦WIESIULSKA Olga GKS Wilga Garwolin 2004 U20 MZ +1.8 III BUSZTA Stanisław Z/4368/17 2022 2
4 14 s 2 27.30 ¦WIESIULSKA Alicja GKS Wilga Garwolin 2006 U18 MZ +1.8 III BUSZTA Stanisław Z/4197/19 2022
4 15 s 2 27.30 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.8 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
6 18 s 2 27.94 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U18 MZ +1.8 IV PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2022 BEZ LDK!
7 19 s 2 27.98 TRAUTMAN Karolina KS Sprinterzy.com Kraków 2004 U20 MA +1.8 IV B.D. Z/0782/19 2022
8 22 s 2 28.52 DUBAN Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +1.8 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3520/19 2022
1 23 s 3 28.69 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +0.4 -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
2 28 s 3 29.11 TŁOCZKOWSKA Natalia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ +0.4 V WITKOWSKI Bartosz Z/1806/21 2022 LDK!
3 29 s 3 29.15 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +0.4 V ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2022 LDK!
4 30 s 3 29.19 ŁUCZYK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ +0.4 V BIŃKOWSKA Marlena Z/3707/20 2022 LDK!
5 32 s 3 29.70 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +0.4 -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2022 LDK!
6 37 s 3 30.27 KUBALAK Karolina OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.4 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/13571/21 2022
7 39 s 3 30.43 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +0.4 -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2022 LDK!
1 34 s 4 29.84 OŻYŃSKA Alicja UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.6 -- RADKE Karol Z/1584/22 2022
2 35 s 4 29.87 NIEDZIŃSKA Nikol UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ +1.6 V RODOWALD Olaf Z/0943/20 2022 LDK!
3 36 s 4 30.13 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA +1.6 -- B.D. BEZ
4 40 s 4 30.59 KNAPIK Amelia OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ +1.6 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2467/22 2022
5 41 s 4 31.13 LEWANDOWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.6 -- RADKE Karol RADKE Karol Z/0866/22 2022 LDK!
6 44 s 4 31.59 GOLIŃSKA Paulina MKS Syrena Warszawa 2005 U18 MZ +1.6 -- B.D. Z/1160/22 2022 LDK!
7 45 s 4 31.74 LASKA Amelia UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +1.6 -- KORWEK Joanna Z/3814/19 2022 LDK!
8 47 s 4 32.86 DUDKOWSKA Maria KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +1.6 -- ZIMNY Emanuel Z/4242/20 2022 LDK!
1 8 s 5 26.78 KARPENKO Iryna Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ +1.7 III B.D. Z/3659/22 2022
2 17 s 5 27.81 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ +1.7 IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
3 21 s 5 28.44 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ +1.7 IV SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/2007/19 , 2022 BEZ LDK!
4 24 s 5 28.69 PTASZYŃSKA Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +1.7 V ZIMNY Emanuel Z/5196/19 2022 LDK!
5 27 s 5 29.07 ZAJˇC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +1.7 V BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2022
6 33 s 5 29.76 KANDERSKA Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +1.7 V BARSKA Jolanta Z/2369/21 2022 LDK!
7 38 s 5 30.34 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ +1.7 -- SOBIERAJ Aneta RODOWALD Olaf , Z/1457/18 , 2022 BEZ LDK!
8 46 s 5 32.61 PALYHA Olyha KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ +1.7 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3655/22 2022
1 12 s 6 27.06 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +1.0 III DMP B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/0762/20 , 2022 66
2 16 s 6 27.68 FILIPOW Julia KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +1.0 -- B.D. B.D. , Z/0649/17 , 2022
3 20 s 6 28.36 BARTNIK Oliwia KU AZS WAT w Warszawie 2000 U23 MZ +1.0 -- B.D.
4 25 s 6 28.91 PLISZKA Klaudia KS AZS UWM Olsztyn 1998 Sen WN +1.0 -- B.D.
5 26 s 6 28.95 PIECZUŁAJTIS Martyna LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 1997 Sen WN +1.0 -- B.D.
6 31 s 6 29.19 WARCHOŁ Beata UKS Orlik Pionki 1998 Sen MZ +1.0 -- SKORUPSKI Szymon B.D.
7 42 s 6 31.26 WO¬NICKA Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +1.0 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/14122/21 2022
8 43 s 6 31.41 MUSIAŁ Kinga KU AZS WAT w Warszawie 1999 Sen MZ +1.0 -- B.D.
300 m K
1 2 s 1 40.92 GAJKOWSKA Martyna MKS Pułtusk 2003 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/3000/17 2022
2 4 s 1 41.87 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2022 LDK!
3 5 s 1 42.09 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2022
4 6 s 1 42.49 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ II CZYŻ Maciej Z/3227/21 2022 LDK!
5 7 s 1 42.51 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ II ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
6 9 s 1 44.08 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 2004 U20 MZ -- KˇPIŃSKI Sławomir Z/0087/18 2022 3
7 11 s 1 44.13 DUBAN Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3520/19 2022
8 15 s 1 45.10 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- B.D. Z/3635/18 2022 BEZ
1 8 s 2 42.60 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- RˇCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2022 LDK!
2 10 s 2 44.12 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3158/20 2022
3 12 s 2 44.65 WŁODARKIEWICZ Weronika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ III OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3703/20 2022 LDK!
4 13 s 2 44.70 FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5450/19 , 2022 LDK!
5 14 s 2 44.90 BIAŁCZAK Maja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3798/19 2022 LDK!
6 18 s 2 45.75 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0240/20 , 2022 LDK!
7 19 s 2 45.87 CHROMIŃSKA Angelika WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ IV WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/0751/20 2022 LDK!
1 16 s 3 45.31 BŁU¦ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2022
2 17 s 3 45.34 WŁODARSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3793/20 2022 LDK!
3 20 s 3 45.95 ZAJˇC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2022
4 21 s 3 46.44 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -- B.D. Z/0255/19 2022
5 23 s 3 47.04 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ V BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
6 26 s 3 47.68 PIER¦CIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/8822/21 2022
7 34 s 3 48.67 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/11590/21 2022
1 24 s 4 47.34 PERZANOWSKA Lena UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ V BOGUCKI Michał Z/0185/22 2022 LDK!
2 25 s 4 47.59 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 1974 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2022 BEZ
3 28 s 4 47.71 TODZIA Julia MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ V KUBICKI Adam Z/14368/21 2022
4 30 s 4 48.04 KOMOROWSKA Helena OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ V BUKIS-OWSIAK Anna Z/10396/21 2022
5 33 s 4 48.31 BEREDA Weronika UKS Herkules Sulejówek 2008 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/3222/21 2022 LDK!
6 36 s 4 49.06 ZALEWSKA Weronika UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5514/21 2022 LDK!
7 37 s 4 49.48 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2022 LDK!
8 45 s 4 53.28 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2022 LDK!
1 1 s 5 40.66 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/5070/18 2022 4
2 3 s 5 41.16 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2022
3 32 s 5 48.30 KWIECIŃSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ V B.D. Z/14769/21 2022
4 40 s 5 50.02 HOTEL Natalia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2762/22 2022
5 41 s 5 51.21 POŁEĆ Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/14765/21 2022
6 42 s 5 51.24 KOWALSKA Adela MKS Polonia Warszawa 2008 U16 MZ -- KUBICKI Adam Z/12992/21 2022
7 43 s 5 51.54 RUDNIK Pola RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/4101/21 2022
1 22 s 6 46.90 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ -- B.D. Z/3634/18 2022 5
2 27 s 6 47.70 KRUSZEWSKA Barbara UKS Otrębusy 2007 U16 MZ V B.D. Z/3762/22 2022
3 29 s 6 47.72 KORNACKA Kinga KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ V B.D. Z/0775/22 2022
4 31 s 6 48.20 KNAPIK Amelia OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2467/22 2022
5 35 s 6 48.71 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/1767/15 2021
6 38 s 6 49.51 SKOWROŃSKA Roksana UKS Otrębusy 2006 U18 MZ -- GOLJANEK Janusz Z/1817/22 2022
7 39 s 6 49.60 PAWLAK Zuzanna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U16 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/0935/22 2022
8 44 s 6 51.59 ¦WIERCZYŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3541/22 2022
400 m K
1 1 s 1 57.84 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2580/17 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 60.35 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2022 3 LDK! 111
3 3 s 1 61.48 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław 2005 U18 DS III B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/0051/22 , 2022 LDK!
4 5 s 1 63.54 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U23 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/2102/15 2022
5 7 s 1 64.10 MOSZCZYŃSKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13695/21 2022
6 13 s 1 75.50 OŁOWSKA Antonina RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/11781/21 2022
  1 s 1 DQ LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -- DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2022 3 LDK!
1 4 s 2 62.21 WŁODARCZYK Natalia KS Agros Zamo¶ć 1999 Sen LU -- B.D.
2 6 s 2 64.08 PLISZKA Klaudia KS AZS UWM Olsztyn 1998 Sen WN -- B.D.
3 8 s 2 64.68 BARTNIK Oliwia KU AZS WAT w Warszawie 2000 U23 MZ -- B.D.
4 9 s 2 64.85 KWIATKOWSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- B.D.
5 10 s 2 66.28 PIECZUŁAJTIS Martyna LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 1997 Sen WN -- B.D.
6 11 s 2 69.15 ERKIERT Maria BKL Bełchatów 2002 U23 LD -- B.D. LDK!
7 12 s 2 71.24 TRZCIŃSKA Natalia UKS Clan Ostrołęka 2002 U23 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/14587/21 2022
8 14 s 2 77.86 JASTRZĘBOWSKA Antonina RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/14781/21 2022
600 m K
1 1 s 1 1:34.10 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 Sen MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2022 LDK!
2 2 s 1 1:35.31 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ -- PARADOWSKA Renata B.D. Z/2079/15 2022 LDK!
3 3 s 1 1:35.66 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U16 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
4 4 s 1 1:36.33 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD -- B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:37.75 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ II DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2022 LDK!
6 6 s 1 1:38.20 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2022
7 7 s 1 1:39.83 ZATORSKA Maia SRS Kondycja Piaseczno # 2004 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0647/20 2022
8 8 s 1 1:41.38 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5729/18 2022 LDK!
9 10 s 1 1:42.56 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U18 MZ -- KˇPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2022
10 11 s 1 1:43.20 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2022 LDK!
11 12 s 1 1:44.01 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2219/16 2022 4 LDK!
12 14 s 1 1:45.42 ROMANÓW Iga KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3426/20 2022 LDK!
1 9 s 2 1:41.47 BRUDNY Regina UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/12996/21 2022 LDK!
2 13 s 2 1:44.06 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ IV DˇBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2022 LDK!
3 15 s 2 1:46.40 KOWALIK Natalia MKL Szczecinek 2001 U23 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/0642/16 2020
4 16 s 2 1:46.82 KIEŁBASA Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U16 LD V ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0886/22 2022 LDK!
5 17 s 2 1:48.32 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4301/20 2022 LDK!
6 18 s 2 1:51.33 SZCZYGIELSKA Anita MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/14498/21 2022
7 19 s 2 1:51.68 SZYMAŃSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/1335/21 2022 LDK!
8 20 s 2 1:54.20 STAWIECKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U16 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/0695/22 2022
9 21 s 2 1:56.55 SOSZYŃSKA Martyna MKS Pogoń Siedlce 2004 U20 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/4553/18 2022
10 22 s 2 1:57.32 SENDEROWICZ Justyna KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. B.D. Z/1585/22 2022
11 23 s 2 1:58.37 ZAJDA Joanna LKS Brodnica 1986 Masters KP -- B.D. BEZ
12 24 s 2 1:58.58 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1256/17 2022 5 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:48.83 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2022
2 2 s 1 2:49.81 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/5070/18 2022 4
3 3 s 1 2:59.59 CYBULSKA Dagmara UKS Filipides Teresin 1999 Sen MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. Z/0388/15 2022
4 4 s 1 3:08.54 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U20 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2180/19 2022
5 5 s 1 3:08.60 MITRASZEWSKA Kalina Ducla Academy Warszawa 2004 U20 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4879/21 2022
6 6 s 1 3:10.91 JANECZKO Maja KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/11648/21 2022
7 7 s 1 3:12.70 KOWALIK Natalia MKL Szczecinek 2001 U23 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/0642/16 2020
8 8 s 1 3:13.48 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0836/18 2022 BEZ LDK!
9 9 s 1 3:18.84 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert # Z/4305/20 2022 LDK!
10 10 s 1 3:20.21 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4301/20 2022 LDK!
11 11 s 1 3:23.41 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2022 BEZ LDK!
12 12 s 1 3:27.96 ASŁANOWICZ Matylda SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/4328/20 2022
3000 m K
1 1 s 1 10:17.62 KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola WLKS Nowe Iganie 1996 Sen MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0203/12 2022
2 2 s 1 10:19.42 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U20 LD II MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2022 LDK!
3 3 s 1 11:06.04 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U18 MZ IV DˇBROWSKI Dariusz Z/1260/17 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 11:06.79 DOMŻAŁ Barbara Akademia Sportu Otwock 1997 Sen MZ -- B.D. KALINOWSKA Paulina , Z/2587/16 , 2022
5 5 s 1 12:45.87 PRACHNIAK Oliwia UKS Clan Ostrołęka 2004 U20 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/2907/20 2022
80 pł K
1 1 e 1 12.52 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.2 III RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
2 2 e 1 12.84 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ +1.2 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
3 3 e 1 13.36 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ +1.2 IV WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2022
4 6 e 1 14.29 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +1.2 V CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
5 9 e 1 16.21 KOSSON Barbara KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ +1.2 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/11708/21 2022
1 4 e 2 13.41 JAMROZ Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ +0.3 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 2022 LDK!
2 5 e 2 13.87 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +0.3 V WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2022 LDK!
3 7 e 2 15.32 JANISZEWSKA Barbara MKS Syrena Warszawa 2008 U16 MZ +0.3 -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4187/21 2022 LDK!
4 8 e 2 15.96 NIEPOSTYN Barbara KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ +0.3 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3704/20 2022 LDK!
1 f 1 12.32 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.4 II RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
2 f 1 12.97 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ +1.4 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 13.26 JAMROZ Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ +1.4 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 2022 LDK!
4 f 1 13.29 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ +1.4 IV WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2022
5 f 1 14.12 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +1.4 V WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2022 LDK!
6 f 1 14.18 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +1.4 V CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
7 f 1 15.42 NIEPOSTYN Barbara KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ +1.4 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3704/20 2022 LDK!
  f 1 DNF JANISZEWSKA Barbara MKS Syrena Warszawa 2008 U16 MZ +1.4 -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4187/21 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 16.08 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ +2.1 III BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2022 5
2 2 e 1 16.12 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +2.1 III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022
3 3 e 1 17.37 KIBETS Mariia Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ +2.1 IV B.D.
1 1 f 1 15.69 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ +2.0 II BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2022 5
2 2 f 1 16.30 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +2.0 III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022
3 3 f 1 16.83 KIBETS Mariia Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ +2.0 III B.D.
100 m pł K
1 1 e 1 14.27 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +2.1 I DMP RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2022 127
2 2 e 1 15.36 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +2.1 II WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK!
3 3 e 1 15.98 ORDOWICZ Jadwiga RLTL Optima Radom 2001 U23 MZ +2.1 III GOS Piotr B.D. Z/4756/18 2022
4 7 e 1 21.82 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ +2.1 -- JOBT Andrzej B.D. Z/1767/15 2021
1 1 f 1 15.95 ORDOWICZ Jadwiga RLTL Optima Radom 2001 U23 MZ +2.0 III GOS Piotr B.D. Z/4756/18 2022
300 m pł K
1 1 s 1 48.65 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ III SOBIERAJ Aneta RODOWALD Olaf , Z/0831/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 50.19 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2022 LDK!
3 3 s 1 50.35 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4343/20 2022 LDK!
4 4 s 1 52.89 BOLCZAK Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0995/20 2022
400 m pł K K
1 1 s 1 62.18 CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków 1997 Sen MA I B.D. Z/1639/13 2022 LDK!
2 2 s 1 62.59 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD II B.D. B.D. Z/1051/15 2022
3 3 s 1 72.21 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U18 MZ IV ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2022 LDK!
4 4 s 1 74.69 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
5 5 s 1 75.47 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2022 LDK!
6 6 s 1 79.20 TRZCIŃSKA Natalia UKS Clan Ostrołęka 2002 U23 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/14587/21 2022
4x100 m K
1 1 s 1 52.58 NIEPOSTYN Barbara
KOPEĆ Letycja
WŁODARKIEWICZ Weronika
JAMROZ Lena
KS Atak Agrykola Warszawa 2008
2008
2007
2007
U16 MAZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella
Z/3704/20
Z/4339/20
Z/3703/20
Z/2082/21
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 53.24 KARBOWIAK Dominika
PTASZYŃSKA Patrycja
KURACKA Karolina
HOYER Natalia
KM Aktywni Sochaczew 2008
2008
2007
2008
U16 MAZ -- ZIMNY Emanuel
ZIMNY Emanuel
ZIMNY Emanuel
ZIMNY Emanuel
Z/2048/21
Z/5196/19
Z/6531/21
Z/5814/19
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 53.49 BARTNIK Oliwia
MUSIAŁ Kinga
ORDOWICZ Jadwiga
WARCHOŁ Beata
KU AZS WAT w Warszawie 2000
1999
2001
1998
Sen MAZ -- B.D.
B.D.
GOS Piotr B.D.
SKORUPSKI Szymon B.D.
Z/4756/18
2022




4 4 s 1 55.25 MAGDZIARZ Oliwia
LASKA Amelia
NOWAKOWSKA Jagoda
KANDERSKA Zuzanna
UKS Vis Skierniewice 2008
2008
2008
2008
U16 LDZ -- KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
BARSKA Jolanta
Z/13296/21
Z/3814/19
Z/3819/19
Z/2369/21
2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 55.69 BARGIEŁ-FREJLICH Wiktoria
CHŁOPIK Łucja
NIEDZIŃSKA Nikol
KORYCKA Anna
UKS MTE Milanówek 2007
2008
2008
2007
U16 MAZ -- RODOWALD Olaf
SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta
RODOWALD Olaf
SOBIERAJ Aneta RODOWALD Olaf
Z/3377/20
, Z/2007/19
Z/0943/20
, Z/0831/18
2022
, 2022
2022
, 2022

BEZ

BEZ
6 6 s 1 56.28 KUBALAK Karolina
WO¬NICKA Maria
BOLCZAK Maria
KOPROWSKA Maja
OKS Skra Warszawa 2008
2008
2008
2008
U16 MAZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon
GRˇBCZEWSKI Zenon
GRˇBCZEWSKI Zenon
GRˇBCZEWSKI Zenon
Z/13571/21
Z/14122/21
Z/0995/20
Z/0998/20
2022
2022
2022
2022




7 7 s 1 60.57 BIELAWSKA Paula
GOLIŃSKA Paulina
JANISZEWSKA Barbara
CZYKWIN Martyna
MKS Syrena Warszawa 2004
2005
2008
2008
U20 MAZ -- LEWANDOWSKA Dorota
B.D.
LEWANDOWSKA Dorota
LEWANDOWSKA Dorota
Z/3094/17
Z/1160/22
Z/4187/21
Z/0965/22
2022
2022
2022
2022
4



Wzwyż K
1 f 1 1.55 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ III RODOWALD Olaf Z/0687/20 2022 LDK!
2 f 1 1.55 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ III RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
3 f 1 1.50 LODKOWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2022 LDK!
4 f 1 1.50 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
5 f 1 1.50 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ IV SOBIERAJ Aneta RODOWALD Olaf , Z/1457/18 , 2022 BEZ LDK!
6 f 1 1.45 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 1.40 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2022
8 f 1 1.40 KOMOSZKA Martyna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ V RODOWALD Olaf Z/2116/21 2022 LDK!
9 f 1 1.35 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
10 f 1 1.35 SKIBICKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3563/21 2022
11 f 1 1.30 SOBCZAK Alicja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- B.D. DOMAGAŁA Joanna , Z/3491/22 , 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 2.70 TOKARZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ III DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2707/20 2022 110
2 f 1 2.10 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ V ZAWADZKI Jacek Z/0952/21 2022 LDK!
  f 1 NM OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2022 2 LDK!
W dal K
1 f 1 4.83 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ +1.8 -- DMP B.D. B.D. , Z/0650/15 , 2022 50
2 f 1 4.79 MAŁECKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +2.0 -- KU¦ Tomasz B.D. Z/1959/17 2022
3 f 1 4.36 MOSZCZYŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.3 -- B.D. Z/2562/21 2022
1 f 2 4.71 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ +0.5 -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2022 5
2 f 2 4.53 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.3 -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK!
3 f 2 4.45 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ +1.6 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK!
4 f 2 3.01 MARZĘCKA Maja MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.6 -- KOZERA Piotr Z/1996/22 2022
1 f 3 4.69 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +1.5 V BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
2 f 3 4.64 PAWŁOWSKA Helena KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 V B.D. Z/2683/22 2022
3 f 3 4.34 HERMANOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 -- BOROŃ Aldona Z/1183/22 2022 LDK!
4 f 3 4.12 KUSIŃSKA Julia GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ +1.6 -- BUSZTA Stanisław Z/3367/22 2022
5 f 3 4.12 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ +1.9 -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2022 LDK!
6 f 3 4.08 PERZANOWSKA Lena UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ +1.5 -- BOGUCKI Michał Z/0185/22 2022 LDK!
7 f 3 4.06 KWIATKOWSKA Łucja KS Orzeł Warszawa 2008 U16 MZ +1.1 -- PODRAŻKO Marian Z/4897/21 2022 LDK!
8 f 3 4.05 ¦WIESIULSKA Agata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ +1.6 -- BUSZTA Stanisław Z/4196/19 2022
9 f 3 3.84 JANISZEWSKA Barbara MKS Syrena Warszawa 2008 U16 MZ +0.6 -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4187/21 2022 LDK!
10 f 3 3.50 CZYKWIN Martyna MKS Syrena Warszawa 2008 U16 MZ +1.7 -- LEWANDOWSKA Dorota Z/0965/22 2022 LDK!
11 f 3 3.33 PEKRÓL Zuzanna MUKS Płock 2008 U16 MZ +1.8 -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/5160/21 , 2022 LDK!
Trójskok K
1 f 1 10.79 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U23 SK +2.0 III MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021
2 f 1 10.43 MAŁECKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +1.8 -- KU¦ Tomasz B.D. Z/1959/17 2022
3 f 1 10.42 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ +0.1 -- B.D. B.D. , Z/0650/15 , 2022
Wieloskok K
1 f 1 8.78 ¦WIESIULSKA Agata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ +1.7 -- BUSZTA Stanisław Z/4196/19 2022
2 f 1 8.76 KUSIŃSKA Julia GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ +1.4 -- BUSZTA Stanisław Z/3367/22 2022
Kula (3) K
1 f 1 10.62 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2022 5
2 f 1 10.11 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0694/20 2022 LDK!
3 f 1 8.88 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
4 f 1 8.69 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022
5 f 1 8.24 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK!
1 f 2 10.28 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
2 f 2 9.92 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
3 f 2 9.48 MACIEJEWSKA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2616/22 2022
4 f 2 9.30 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD V KORWEK Joanna Z/3813/19 2022 LDK!
5 f 2 9.01 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ V ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
6 f 2 8.11 JAKUBOWSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/3152/22 2022
7 f 2 8.01 JAMROZ Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 2022 LDK!
8 f 2 7.89 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/2007/19 , 2022 BEZ LDK!
9 f 2 7.84 NOWAK Natalia RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/14861/21 2022
10 f 2 7.77 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4343/20 2022 LDK!
11 f 2 7.40 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
12 f 2 6.83 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/12889/21 2022
Kula (4) K
1 f 1 12.36 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2022
2 f 1 10.10 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK!
3 f 1 9.89 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 2002 U23 LU -- ZDYBEL Aleksander B.D. Z/2765/19 2022
4 f 1 9.69 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U23 SK -- MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021
5 f 1 9.30 SŁOWIŃSKA Julia WLKS Nowe Iganie 2002 U23 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. Z/0732/22 2022
6 f 1 8.31 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2022
7 f 1 7.20 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 2004 U20 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2022 4 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 36.08 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ III WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
2 f 1 23.91 NOWAK Natalia RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/14861/21 2022
3 f 1 23.18 DĘBECKA Małgorzata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0780/22 2022
Dysk (1) K
1 f 1 33.87 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 2002 U23 LU III ZDYBEL Aleksander B.D. Z/2765/19 2022
2 f 1 24.59 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2022 5
3 f 1 21.55 SŁOWIŃSKA Julia WLKS Nowe Iganie 2002 U23 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. Z/0732/22 2022
4 f 1 21.33 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0694/20 2022 LDK!
5 f 1 20.16 MILIŃSKA-TYMENDORF Anna niest. Warszawa 1970 Masters MZ -- B.D.
Oszczep (500) K
1 f 1 33.76 SOBOLEWSKA Natalia KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV KRAWCZYK Michał Z/0372/22 2022
2 f 1 29.30 LODKOWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2022 LDK!
3 f 1 24.29 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022
4 f 1 20.20 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
1 f 2 26.55 DĘBECKA Małgorzata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0780/22 2022
2 f 2 25.35 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3813/19 2022 LDK!
3 f 2 24.53 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/12889/21 2022
4 f 2 17.31 WĘDROWCZYK Marcjanna UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/0759/22 2022 LDK!
5 f 2 16.49 JANISZEWSKA Barbara MKS Syrena Warszawa 2008 U16 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4187/21 2022 LDK!
6 f 2 15.17 CZYKWIN Martyna MKS Syrena Warszawa 2008 U16 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/0965/22 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 29.05 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 2004 U20 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2022 4 LDK!
2 f 1 26.80 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2022
3 f 1 24.36 MILIŃSKA-TYMENDORF Anna niest. Warszawa 1970 Masters MZ -- B.D.
100 m M
1 1 s 1 10.93 ¦LIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ +0.3 II ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
2 4 s 1 11.57 PIEŃKOWSKI Michał WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ +0.3 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2643/20 2022 LDK!
3 5 s 1 11.73 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +0.3 III TRZOS Leszek Z/5753/18 2022 3 LDK!
4 6 s 1 11.92 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U20 MZ +0.3 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/3598/19 2022
5 8 s 1 12.20 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi 2003 U20 MZ +0.3 IV WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2022 LDK!
1 2 s 2 11.25 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +2.0 II DMP DMP U20 RZEPKA Marek Z/0064/18 2022 83 124
2 3 s 2 11.40 WASILCZYK Sebastian SKS Feniks Siedlce 2003 U20 MZ +2.0 III WYSOCKI Rafał Z/0107/22 2022
3 7 s 2 11.94 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U20 LD +2.0 IV BARSKA Jolanta Z/3524/16 2022 4 LDK!
4 9 s 2 13.22 DULNIAK Ryszard KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +2.0 -- B.D. Z/0745/20 2022
1 1 e 1 10.74 MATEŃKO Wiktor UKS Gimnazjon Płońsk 2002 U23 MZ +1.4 I ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. , Z/2618/16 , 2022 LDK!
2 2 e 1 11.28 DRĘŻEK Arkadiusz KU AZS WAT w Warszawie 1999 Sen MZ +1.4 II B.D. Z/3300/15 2021 2
3 3 e 1 11.36 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk 1999 Sen MZ +1.4 III B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2022
4 4 e 1 11.46 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA +1.4 III B.D. Z/3997/15 2022
5 5 e 1 11.48 PONIATOWSKI Emil KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD +1.4 III KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. , Z/3429/16 , 2021 LDK!
6 9 e 1 11.86 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA +1.4 -- B.D. Z/2038/21 2022
7 10 e 1 11.95 SOLYAR Anatoliy KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA +1.4 -- B.D. Z/1781/21 2022
8 11 e 1 11.96 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 1999 Sen MZ +1.4 -- GˇSIEWSKI Artur B.D. Z/3068/17 2022
1 6 e 2 11.66 SOCHA Jan KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +1.9 III B.D. B.D. Z/0763/20 2022
2 7 e 2 11.74 GENCER Mustafa KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA +1.9 III B.D. Z/0865/22 2022
3 8 e 2 11.81 DEMSKI Sebastian KS Sprinterzy.com Kraków 1991 Sen MA +1.9 -- B.D. Z/0867/22 2022
4 12 e 2 12.13 POLAŃSKI Artur MKS Bolesłavia Bolesławiec 1995 Sen DS +1.9 -- B.D.
5 13 e 2 12.16 WEISS Dawid KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 1998 Sen MZ +1.9 -- B.D.
6 14 e 2 12.55 JEŻAK Tomasz KU AZS WAT w Warszawie 2000 U23 MZ +1.9 --
7 15 e 2 12.70 STĘPKOWSKI Radosław MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ +1.9 -- KUBICKI Adam Z/0613/22 2022
1 1 e 3 11.49 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +0.2 III BARSKA Jolanta Z/0408/19 2022 LDK!
2 2 e 3 11.56 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +0.2 III BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
3 6 e 3 11.83 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ +0.2 IV B.D. Z/10886/21 2022
4 5 e 3 11.83 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +0.2 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
5 7 e 3 11.88 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.2 IV KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK!
6 9 e 3 12.08 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ +0.2 IV GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2022
1 8 e 4 11.89 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +1.0 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2022
2 10 e 4 12.08 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +1.0 IV KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
3 12 e 4 12.46 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD +1.0 -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2022 BEZ LDK!
4 13 e 4 12.55 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.0 -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2022
5 14 e 4 12.80 SKIERSKI Mikołaj MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +1.0 -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2353/19 , 2022 LDK!
6 16 e 4 13.14 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ +1.0 -- B.D. Z/3233/20 2022 LDK!
1 3 e 5 11.65 SŁAWIŃSKI Mikołaj Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ +1.8 III KALINOWSKA Paulina Z/2765/20 2022
2 4 e 5 11.82 DONICA Patryk Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ +1.8 IV KALINOWSKA Paulina Z/2767/20 2022
3 11 e 5 12.45 WILCZYŃSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.8 -- B.D. Z/0597/22 2022
4 15 e 5 12.86 SMARDZEWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.8 -- KOZERA Piotr Z/13347/21 2022
1 1 e 6 11.42 WI¦NIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ +1.7 III PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2022 LDK!
2 2 e 6 11.57 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.7 III MERWA Janusz Z/0376/22 2022 LDK!
3 3 e 6 12.17 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ +1.7 IV KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2022
4 4 e 6 12.20 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD +1.7 IV WASIAK Jarosław Z/1504/21 2022 LDK!
5 5 e 6 12.22 SOT Antoni KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +1.7 V ZIMNY Emanuel Z/13703/21 2022 LDK!
6 6 e 6 12.28 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ +1.7 V KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2022 LDK!
7 8 e 6 12.73 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U16 MZ +1.7 V WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2022
1 7 e 7 12.57 PRACHNIO Patryk MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ +0.6 V KOSIERADZKI Łukasz # Z/2752/21 2022
2 9 e 7 12.78 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +0.6 -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2022 LDK!
3 10 e 7 12.78 KOWALSKI Czarek UKS Otrębusy 2008 U16 MZ +0.6 -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2787/21 2022 LDK!
4 11 e 7 13.12 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +0.6 -- BARSKA Jolanta Z/5285/19 2022 LDK!
5 12 e 7 13.40 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U16 MZ +0.6 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2022 LDK!
6 13 e 7 13.69 FALKOWSKI Hubert UKS Otrębusy 2008 U16 MZ +0.6 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2063/22 2022 LDK!
1 e 8 12.54 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ +0.7 V BOGUCKI Michał Z/3556/22 2022 LDK!
2 e 8 12.91 GŁADYSZ Szymon UKS Falenica Warszawa 2007 U16 MZ +0.7 -- GAWENDA Małgorzata Z/4929/21 2022 LDK!
3 e 8 13.41 DOBROWOLSKI Jan RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ +0.7 -- MRÓZ Katarzyna # Z/13823/21 2022
4 e 8 13.89 KONOPKA Ryszard MKS Pilica Białobrzegi 2007 U16 MZ +0.7 -- B.D. Z/12844/21 2022
5 e 8 13.98 JAŻWIŃSKI Stanisław UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ +0.7 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8913/21 2022
6 e 8 14.03 BIAŁOBRZESKI Dominik OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.7 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1261/20 2022
1 e 9 12.10 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +0.9 IV GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2022
2 e 9 12.41 BAGIŃSKI Bartłomiej KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ +0.9 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3201/21 2022 LDK!
3 e 9 12.70 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 V ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2022
4 e 9 12.83 TURKOT Stach KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +0.9 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3478/22 2022
5 e 9 13.23 CHˇDZYŃSKI Stanisław KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/14849/21 2022 LDK!
6 e 9 13.52 SADUŁA Piotr KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 -- B.D. Z/1351/22 2022
1 f 1 10.69 MATEŃKO Wiktor UKS Gimnazjon Płońsk 2002 U23 MZ +2.0 I ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. , Z/2618/16 , 2022 LDK!
2 f 1 11.26 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +2.0 II DMP DMP U20 RZEPKA Marek Z/0064/18 2022 82 123
3 f 1 11.33 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA +2.0 III B.D. Z/3997/15 2022
4 f 1 11.40 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk 1999 Sen MZ +2.0 III B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2022
5 f 1 11.45 WASILCZYK Sebastian SKS Feniks Siedlce 2003 U20 MZ +2.0 III WYSOCKI Rafał Z/0107/22 2022
6 f 1 11.48 PIEŃKOWSKI Michał WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ +2.0 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2643/20 2022 LDK!
7 f 1 11.54 SOCHA Jan KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +2.0 III B.D. B.D. Z/0763/20 2022
1 f 2 11.53 SŁAWIŃSKI Mikołaj Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ +1.6 III KALINOWSKA Paulina Z/2765/20 2022
2 f 2 11.58 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +1.6 III BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
3 f 2 11.84 DONICA Patryk Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ +1.6 IV KALINOWSKA Paulina Z/2767/20 2022
4 f 2 11.88 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.6 IV KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK!
5 f 2 11.93 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +1.6 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
1 f 3 11.36 WI¦NIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 III PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2022 LDK!
2 f 3 11.58 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 III MERWA Janusz Z/0376/22 2022 LDK!
3 f 3 12.10 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +0.9 IV GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2022
4 f 3 12.31 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ +0.9 V KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2022 LDK!
5 f 3 12.32 SOT Antoni KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +0.9 V ZIMNY Emanuel Z/13703/21 2022 LDK!
6 f 3 12.36 BAGIŃSKI Bartłomiej KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ +0.9 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3201/21 2022 LDK!
7 f 3 12.41 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ +0.9 V KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2022
200 m M
1 1 s 1 21.31 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ +2.2 M DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2022 1 138
2 2 s 1 22.20 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA +2.2 II B.D. 3
3 4 s 1 22.84 DRĘŻEK Arkadiusz KU AZS WAT w Warszawie 1999 Sen MZ +2.2 III B.D. Z/3300/15 2021 2
4 7 s 1 23.32 PONIATOWSKI Emil KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD +2.2 III KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. , Z/3429/16 , 2021 LDK!
5 8 s 1 23.45 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +2.2 III MERWA Janusz Z/0376/22 2022 LDK!
6 10 s 1 23.49 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA +2.2 III B.D. Z/3997/15 2022
7 11 s 1 23.75 WI¦NIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ +2.2 IV PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2022 LDK!
1 9 s 2 23.47 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +2.6 III BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
2 14 s 2 24.06 SOCHA Jan KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +2.6 -- B.D. B.D. Z/0763/20 2022
3 15 s 2 24.30 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +2.6 IV GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2022
4 16 s 2 24.35 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U20 LD +2.6 IV BARSKA Jolanta Z/3524/16 2022 4 LDK!
5 17 s 2 24.40 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 1999 Sen MZ +2.6 -- GˇSIEWSKI Artur B.D. Z/3068/17 2022
6 18 s 2 24.59 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ +2.6 -- GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2022
7 21 s 2 25.33 SOLYAR Anatoliy KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA +2.6 -- B.D. Z/1781/21 2022
1 5 s 3 22.91 WIECZOREK Wiktor niest. Warszawa 2001 U23 MZ +0.4 III B.D.
2 6 s 3 23.29 TYMIŃSKI Piotr KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +0.4 III B.D. B.D. Z/1001/17 2022
3 19 s 3 25.08 ANDZIAK Stanisław OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +0.4 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2477/20 2022
4 20 s 3 25.22 POLAŃSKI Artur MKS Bolesłavia Bolesławiec 1995 Sen DS +0.4 -- B.D.
5 22 s 3 25.42 JEŻAK Tomasz KU AZS WAT w Warszawie 2000 U23 MZ +0.4 --
6 23 s 3 25.61 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +0.4 -- GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2022
7 27 s 3 27.70 DOBROWOLSKI Jan RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ +0.4 -- MRÓZ Katarzyna # Z/13823/21 2022
1 3 s 4 22.78 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +2.3 II GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2022 2 LDK!
2 12 s 4 23.75 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +2.3 IV KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK!
3 13 s 4 24.04 GENCER Mustafa KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA +2.3 -- B.D. Z/0865/22 2022
4 24 s 4 25.95 BABICKI Maciej KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2001 U23 MZ +2.3 --
5 25 s 4 26.09 STĘPKOWSKI Radosław MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ +2.3 -- KUBICKI Adam Z/0613/22 2022
6 26 s 4 26.80 NIEWIADOMSKI Igor KMKL Sztorm Kołobrzeg 1994 Sen ZP +2.3 -- BARTA Franciszek B.D. Z/3637/11 2022 BEZ
7 28 s 4 28.01 BAGIŃSKI Krzysztof Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ +2.3 -- DUKLANOWSKI Hubert Z/2684/21 2022
300 m M
1 1 s 1 33.18 TRZASKA Damian KS Ciechan Ciechanów 2000 U23 MZ -- B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/2628/17 , 2022
2 2 s 1 34.90 ¦LIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
3 4 s 1 37.05 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2133/17 2022 3
4 7 s 1 38.35 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
5 9 s 1 38.71 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/0546/20 2022 LDK!
6 10 s 1 38.72 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- JENDRYCH Marek B.D. , Z/0302/19 , 2022 BEZ LDK!
7 19 s 1 41.31 ¦MIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/3615/20 2022 LDK!
1 12 s 2 39.05 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/3598/19 2022
2 13 s 2 39.73 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U16 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2022 LDK!
3 14 s 2 40.08 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2022
4 16 s 2 40.32 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ IV BOGUCKI Michał Z/3556/22 2022 LDK!
5 17 s 2 40.55 ROSIŃSKI Mateusz UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ V GLINICKI Jarosław Z/4317/20 2022 LDK!
6 20 s 2 42.11 SKIERSKI Mikołaj MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2353/19 , 2022 LDK!
1 18 s 3 41.11 BEBELSKI Jakub UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ V GLINICKI Jarosław Z/2967/22 2022
2 21 s 3 42.33 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ V B.D. Z/4312/20 2022
3 26 s 3 43.66 KOWALSKI Czarek UKS Otrębusy 2008 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2787/21 2022 LDK!
4 27 s 3 43.81 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
5 28 s 3 43.92 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2022 LDK!
6 29 s 3 45.34 BIAŁOBRZESKI Dominik OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1261/20 2022
7 31 s 3 47.88 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 1963 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2022 BEZ
1 3 s 4 35.65 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/5753/18 2022 3 LDK!
2 5 s 4 37.43 CZECHOSKI Adam KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA -- B.D. Z/0535/15 2022
3 6 s 4 38.14 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/2850/19 2022
4 15 s 4 40.20 KOMUDA Kacper KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- RADKE Karol ŻEWŁAKOW Kamil Z/2856/19 2022 LDK!
5 23 s 4 42.78 MUSIATOWICZ Wojciech UKS Herkules Sulejówek 1980 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4771/18 2022 BEZ
6 32 s 4 51.61 KAWĘCKI Piotr RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1836/22 2022
1 8 s 5 38.62 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2022 BEZ LDK!
2 11 s 5 38.97 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ -- B.D. Z/10886/21 2022
3 22 s 5 42.37 NIEWIADOMSKI Igor KMKL Sztorm Kołobrzeg 1994 Sen ZP -- BARTA Franciszek B.D. Z/3637/11 2022 BEZ
4 24 s 5 43.29 HUDOWSKI Jacek UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/2793/21 2022 LDK!
5 25 s 5 43.62 STRYKOWSKI Jakub OKS Skra Warszawa 1999 Sen MZ -- B.D. B.D. , Z/8751/21 , 2021
6 30 s 5 46.64 FALKOWSKI Hubert UKS Otrębusy 2008 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2063/22 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.17 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA II B.D. 3
2 2 s 1 51.29 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
3 4 s 1 52.71 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2022 LDK! 103
4 7 s 1 56.01 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 2001 U23 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof B.D. Z/2127/17 2022
5 8 s 1 56.13 KUC Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3659/20 2022 LDK!
6 9 s 1 57.61 ROSIŃSKI Mateusz UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4317/20 2022 LDK!
1 3 s 2 52.18 WIECZOREK Wiktor niest. Warszawa 2001 U23 MZ III B.D.
2 5 s 2 52.82 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN IV DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2022 102
3 6 s 2 55.53 DOMŻAŁ Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2002 U23 MZ -- KALINOWSKA Paulina B.D. Z/1325/21 2022
4 10 s 2 60.34 KRAJEWSKI Mateusz UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/0513/22 2022
5 11 s 2 60.39 HUDOWSKI Jacek UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/2793/21 2022 LDK!
6 12 s 2 64.05 SADŁOWSKI Szymon UKS Clan Ostrołęka 2006 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/1035/22 2022
7 13 s 2 65.71 BIELECKI Dominik niest. Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. B.D. B.D. BEZ
600 m M
1 1 s 1 1:19.93 MAKOWSKI Mateusz MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/4152/19 2022
2 2 s 1 1:20.98 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2022 3
3 3 s 1 1:22.34 OGONOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 1985 Masters MZ -- OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2022 2
4 4 s 1 1:23.03 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
5 5 s 1 1:23.43 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/3372/15 , 2022
6 6 s 1 1:25.12 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/4501/18 2022 BEZ
7 7 s 1 1:25.44 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1101/18 2022 5 LDK!
8 8 s 1 1:31.30 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2022 BEZ LDK!
9 9 s 1 1:31.92 GÓRSKI Kacper PTT Delta Płock 2006 U18 MZ -- KˇPIŃSKI Sławomir Z/5122/19 2022
10 10 s 1 1:32.51 BIENIECKI Stefan MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ IV MASTALERZ Janusz KUBICKI Adam , Z/14744/21 , 2022 LDK!
11 11 s 1 1:34.03 GˇSIŃSKI Jan UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3515/18 2022 BEZ
12 13 s 1 1:34.48 GˇSIŃSKI Wiktor UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3516/18 2022 BEZ
1 12 s 2 1:34.13 WÓJCIK Kacper UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ -- RADKE Karol Z/1403/22 2022
2 14 s 2 1:35.54 ZIORKIEWICZ Błażej RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/3660/20 2022
3 15 s 2 1:36.26 KORACH Tadeusz UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ V GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3327/20 2022 BEZ
4 16 s 2 1:37.85 KOSNO Olaf RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ V GAJDUS Grzegorz Z/14708/21 2022
5 17 s 2 1:40.28 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2022 LDK!
6 18 s 2 1:47.57 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 2008 U16 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/4201/19 2022
7 19 s 2 1:50.01 MIODUSZEWSKI Władysław KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/13782/21 2022
8 20 s 2 1:54.00 STANKIEWICZ Stanisław KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/10646/21 2022
9 21 s 2 1:56.02 PLEJZNEROWSKI Mateusz Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2769/20 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:31.23 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ -- PARADOWSKA Renata B.D. Z/1215/16 2022 LDK!
2 2 s 1 2:32.49 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U20 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1876/18 2022 3 LDK!
3 3 s 1 2:33.20 JAROSZEWSKI Cezary LKS Maków Mazowiecki 2000 U23 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. Z/0456/17 2022
4 4 s 1 2:33.93 BARTO¦ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0282/19 2022
5 5 s 1 2:35.18 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/2850/19 2022
6 6 s 1 2:37.37 MEZGLEWSKI Kamil KB Kro¶cienko Wyżne 1999 Sen PK -- ZATORSKI Witold B.D. Z/5123/15 2022
7 8 s 1 2:39.52 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2022
8 9 s 1 2:41.42 KLONOWSKI Andrzej KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3744/19 2022 LDK!
9 14 s 1 2:47.16 CICHACKI Tymoteusz SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/0756/21 2022 LDK!
10 16 s 1 2:49.05 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 2001 U23 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof B.D. Z/2127/17 2022
11 17 s 1 2:49.17 DOMŻAŁ Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2002 U23 MZ -- KALINOWSKA Paulina B.D. Z/1325/21 2022
12 18 s 1 2:51.32 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 1979 Masters MZ -- B.D. Z/5532/18 2022 BEZ
1 7 s 2 2:39.19 HELON Radosław MKL Szczecin 1994 Sen ZP -- B.D. 2
2 10 s 2 2:41.70 PAWŁOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 1998 Sen MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. Z/0563/14 2022 LDK!
3 11 s 2 2:42.69 WIELOGÓRSKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ III B.D. Z/0780/20 2022
4 12 s 2 2:44.42 MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/0775/20 2022
5 13 s 2 2:46.55 SZEWCZYK Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- SZADKOWSKI Witold WRONA Grzegorz , Z/2043/19 , 2022 LDK!
6 15 s 2 2:48.25 DZICZEK Szymon KS Czempion Warszawa 1995 Sen MZ -- B.D. Z/3054/22 2022
7 19 s 2 2:55.19 CHROBOT Daniel KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- WRONA Grzegorz # Z/11046/21 2022
8 20 s 2 2:55.36 GAWENDA Bartłomiej UKS 48 Warszawa 2006 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2181/19 2022
9 21 s 2 3:14.26 KOSNO Olaf RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/14708/21 2022
10 22 s 2 3:20.07 GAJDA Szymon KM Aktywni Sochaczew 2004 U20 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2030/20 2022 LDK!
11 23 s 2 3:22.34 TRU¦ Karol KU AZS SGH w Warszawie 2001 U23 MZ -- B.D.
1500 m M
1 1 s 1 3:57.15 PATECKI Marcin Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1989 Sen MZ II B.D. B.D. , Z/4811/19 , 2022
2 2 s 1 3:59.09 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN II B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1738/13 , 2022 BEZ
3 3 s 1 3:59.11 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ II JOBT Andrzej Z/1508/13 2022 2
4 4 s 1 4:02.71 JAROSZEWSKI Cezary LKS Maków Mazowiecki 2000 U23 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. Z/0456/17 2022
5 5 s 1 4:06.32 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamo¶ć 1980 Masters LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2022 2
6 6 s 1 4:10.70 ŻUK Bartosz MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1421/17 2022
7 7 s 1 4:11.03 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2022 LDK! 102
8 8 s 1 4:22.42 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3069/18 2022 LDK!
9 9 s 1 4:35.04 GÓJSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2006 U18 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/3567/18 2022
10 10 s 1 4:38.65 BERE¬NICKI Piotr UKS Tempo 5 Przemy¶l 2003 U20 PK -- SUGIER Maria Z/0328/18 2022 BEZ LDK!
11 11 s 1 4:53.35 SKIERSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2352/19 , 2022 LDK!
  s 1 DNF RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2022 3
  s 1 DNF ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
  s 1 DNF MUCHOWSKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/1995/22 2022
3000 m M
1 1 s 1 9:32.54 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 Sen MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2022 3
2 2 s 1 10:03.34 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2216/16 2022 3 LDK!
3 3 s 1 10:06.41 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2220/16 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 10:07.15 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 1979 Masters MZ -- B.D. Z/5532/18 2022 BEZ
5 5 s 1 10:20.58 STACHOWICZ Marcin UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 1985 Masters MZ -- B.D. PAWELEC Dariusz , Z/7097/21 , 2021
5000 m M
1 1 s 1 17:13.82 SAKIEWICZ Ignacy KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2000 U23 MZ -- B.D.
2 2 s 1 17:24.20 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 2002 U23 SL -- WERNER Mirosław B.D. Z/2163/19 2022
3 3 s 1 19:50.54 ZIORKIEWICZ Błażej RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/3660/20 2022
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.44 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ +1.3 III OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 16.60 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +1.3 III PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2022
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 16.15 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ +1.3 III BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4
2 1 s 1 17.05 DUBIEL Adam KS Orzeł Warszawa 1979 Masters MZ +1.3 -- PODRAŻKO Marian Z/4366/21 2022
300 m pł M
1 1 s 1 44.58 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U16 MZ V ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2022 LDK!
2 2 s 1 45.09 BAGIŃSKI Bartłomiej KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3201/21 2022 LDK!
3 3 s 1 45.57 GRANICA Hubert OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ V PAWŁOWSKA Maria Z/0976/21 2022
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 66.47 SADŁOWSKI Szymon UKS Clan Ostrołęka 2006 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/1035/22 2022
400 m pł M
1 1 s 1 54.41 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN I DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2022 4 LDK! 141
2 2 s 1 57.16 SIZER Miles CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/1819/22 2022
3 3 s 1 60.09 KUREK Maciej KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA -- B.D. Z/0868/22 2022
4 4 s 1 64.53 BABICKI Maciej KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2001 U23 MZ --
5 5 s 1 66.16 SAKIEWICZ Ignacy KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2000 U23 MZ -- B.D.
  s 1 DNF TYMIŃSKI Piotr KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA -- B.D. B.D. Z/1001/17 2022
4x100 m M
1 1 s 1 44.29 PIOTROWSKI Szymon
OPOCKI Michał
DRĘŻEK Arkadiusz
WIECZOREK Wiktor
KU AZS WAT w Warszawie 1999
1998
1999
2001
Sen MAZ -- B.D. ADAMSKI Robert
B.D.
B.D.
B.D.
, Z/0582/16
Z/3300/15
, 2022
2021

3
2

2 2 s 1 46.53 GOŁĘBIOWSKI Jan
ŻACZKIEWICZ Wojciech
SYNAJEWSKI Michał
ŻACZKIEWICZ Bartosz
UKS Vis Skierniewice 2005
2004
2007
2006
U20 LDZ -- BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
Z/0426/18
Z/3524/16
Z/7588/21
Z/3580/20
2022
2022
2022
2022
BEZ
4


3 3 s 1 46.82 JEŻAK Tomasz
POLAŃSKI Artur
PONIATOWSKI Emil
TYMIŃSKI Piotr
2000
1995
2002
2000
Sen LDZ --
B.D.
KOWALCZYK Paweł B.D. B.D.
B.D. B.D.
, Z/3429/16
Z/1001/17
, 2021
2022



4 4 s 1 48.42 NIEWIADOMSKI Igor
BABICKI Maciej
WEISS Dawid
FRYC Krzysztof
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 1994
2001
1998
1999
Sen MAZ -- BARTA Franciszek B.D.

B.D.
GˇSIEWSKI Artur B.D.
Z/3637/11
Z/3068/17
2022
2022
BEZ


5 5 s 1 50.41 SETA Sebastian
KOWALSKI Czarek
FALKOWSKI Hubert
KOŃCZAK Kacper
UKS Otrębusy 2007
2008
2008
2008
U16 MAZ -- KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian
KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian
Z/5465/21
Z/2787/21
Z/2063/22
Z/2789/21
2022
2022
2022
2022




6 6 s 1 52.94 ¦CIERSKI Marcel
JABŁOŃSKI Jakub
AUSEICHYK Ihar
GARSTECKI Mikołaj
KU AZS SGH w Warszawie 2001
2002
1995
2000
Sen MAZ -- B.D.
B.D. B.D.
B.D.
OBROCKI Bogdan B.D.
Z/2453/20
Z/4219/15
2022
2021




Wzwyż M
1 f 1 1.95 GLAZIK Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP II DMP MICHALSKI Włodzimierz B.D. Z/0257/19 2022 87
2 f 1 1.90 WŁODARCZYK Kacper MKS Pułtusk 2005 U18 MZ III KRYSIAK Sławomir Z/3137/20 2022
3 f 1 1.80 ŻEBROWSKI Piotr MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2000 U23 KP -- KENSIK Jan B.D. Z/1503/16 2019
4 f 1 1.70 AUSEICHYK Ihar KU AZS SGH w Warszawie 1995 Sen MZ -- B.D.
5 f 1 1.65 ZIELIŃSKI Wiktor MKS Pułtusk 2008 U16 MZ V KRYSIAK Sławomir Z/12534/21 2022
6 f 1 1.60 LIZOŃ Rafał KU AZS SGH w Warszawie 1999 Sen MZ -- B.D.
7 f 1 1.50 WALCZYK Konrad niest. Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. BEZ
7 f 1 1.50 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2022 BEZ
9 f 1 1.30 JAŻWIŃSKI Stanisław UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8913/21 2022
Tyczka M
1 f 1 2.90 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ V RZEPKA Marek Z/3023/20 2022
1 f 1 4.20 AUKSZTEN Kacper KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/4196/15 2022
2 f 1 3.85 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ III WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2022
3 f 1 3.65 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4
4 f 1 3.35 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2022
5 f 1 2.95 JANUSZKO Roman niest. Warszawa 1972 Masters MZ --
6 f 1 2.85 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ V RZEPKA Marek Z/3023/20 2022
7 f 1 2.45 ¦CIERSKI Marcel KU AZS SGH w Warszawie 2001 U23 MZ -- B.D.
8 f 1 2.35 STRZYŻEWSKI Filip SKS Feniks Siedlce 2011 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2443/21 2022
W dal M
1 f 1 6.35 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.4 III WI¦NIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 6.32 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.5 III RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
3 f 1 6.27 GLAZIK Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP +1.7 -- MICHALSKI Włodzimierz B.D. Z/0257/19 2022
4 f 1 6.24 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 U23 PK +1.3 -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2022
5 f 1 5.82 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +2.0 -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
6 f 1 5.16 BIELECKI Dominik niest. Warszawa 1996 Sen MZ 0.0 -- B.D. B.D. B.D. BEZ
7 f 1 5.16 LIZOŃ Rafał KU AZS SGH w Warszawie 1999 Sen MZ +1.3 -- B.D.
8 f 1 5.12 DULNIAK Ryszard KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.8 -- B.D. Z/0745/20 2022
1 f 2 6.97 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ +1.4 II BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2022 BEZ
2 f 2 6.60 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +1.6 III ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2022 LDK!
3 f 2 6.25 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -0.4 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
4 f 2 6.18 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +1.0 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2022 BEZ LDK!
5 f 2 5.95 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +0.5 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2022
6 f 2 5.72 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.0 -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
7 f 2 5.55 SMARDZEWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.0 -- KOZERA Piotr Z/13347/21 2022
8 f 2 5.27 WILCZYŃSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +2.0 -- B.D. Z/0597/22 2022
9 f 2 5.10 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ +0.8 -- B.D. Z/3233/20 2022 LDK!
10 f 2 4.93 SZYMBORSKI Miłosz MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.7 -- KOZERA Piotr Z/0323/22 2022
11 f 2 4.84 BRZEZIŃSKI Michał MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +0.7 -- KOZERA Piotr Z/1998/22 2022
1 f 3 4.78 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +0.8 -- BARSKA Jolanta Z/5285/19 2022 LDK!
2 f 3 4.59 SADUŁA Piotr KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +0.5 -- B.D. Z/1351/22 2022
Trójskok M
1 f 1 12.80 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 U23 PK +1.1 -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2022
2 f 1 12.18 AUSEICHYK Ihar KU AZS SGH w Warszawie 1995 Sen MZ +0.9 -- B.D.
3 f 1 10.90 BIELECKI Dominik niest. Warszawa 1996 Sen MZ +0.6 -- B.D. B.D. B.D. BEZ
4 f 1 10.44 ŻEBROWSKI Piotr MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2000 U23 KP +0.2 -- KENSIK Jan B.D. Z/1503/16 2019
Wieloskok M
1 f 1 11.29 SÓJKA Anatol OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 V PAWŁOWSKA Maria Z/0975/21 2022 LDK!
2 f 1 11.12 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 V PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2022
Kula (5) M
1 f 1 13.27 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2354/19 2022 LDK!
2 f 1 12.78 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/5619/19 2022 LDK!
3 f 1 12.41 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
1 f 2 10.93 KARPIUK Franciszek LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2007 U16 MZ V JĘDRZEJCZYK Dominika Z/1223/22 2022
2 f 2 10.73 KOŁAKOWSKI Karol UKS G-8 Bielany Warszawa 2007 U16 MZ V SZADKOWSKI Witold Z/1888/20 2022 LDK!
3 f 2 8.85 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3155/20 2022 LDK!
4 f 2 8.57 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2022 LDK!
5 f 2 7.94 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2022 LDK!
6 f 2 6.72 KURAS Stanisław RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/1540/22 2022
7 f 2 5.87 GORAJ Tomasz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/1900/20 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 8.28 DZIUBA Bartosz UKS Vis Skierniewice 2004 U20 LD -- KORWEK Joanna Z/2936/22 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 9.03 GIERCZAK Piotr KU AZS WAT w Warszawie 1999 Sen MZ -- B.D.
Dysk (1) M
1 f 1 34.06 KOŁAKOWSKI Karol UKS G-8 Bielany Warszawa 2007 U16 MZ V SZADKOWSKI Witold Z/1888/20 2022 LDK!
2 f 1 28.38 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2022 LDK!
3 f 1 18.37 KURAS Stanisław RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/1540/22 2022
Dysk (1.5) M
1 f 1 44.51 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2022 BEZ
Dysk (1.75) M
1 f 1 34.98 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4
2 f 1 33.90 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
Dysk (2) M
1 f 1 46.30 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 2002 U23 LU I MURAT Tomasz Sławomir # Z/3001/16 2022 1
  f 1 NM LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamo¶ć 2000 U23 LU -- DMP KĘCKI Krzysztof B.D. # Z/5235/15 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 40.80 PSZCZÓŁKOWSKI Maciej MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ V KOSIERADZKI Łukasz Z/13313/21 2022
2 f 1 31.92 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3155/20 2022 LDK!
3 f 1 31.07 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2022 LDK!
4 f 1 28.21 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2022
Oszczep (700) M
1 f 1 54.90 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ III WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2022
2 f 1 48.95 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/5619/19 2022 LDK!
3 f 1 39.26 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2022 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 66.89 GIEREK Rafał KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ I DMP B.D. B.D. B.D. , Z/0444/12 , 2022 M 119
2 f 1 61.36 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa 1994 Sen MZ II DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2022 1 99
3 f 1 42.54 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4
4 f 1 38.97 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
5 f 1 36.49 DRĘŻEK Arkadiusz KU AZS WAT w Warszawie 1999 Sen MZ -- B.D. Z/3300/15 2021 2
6 f 1 32.58 GIERCZAK Piotr KU AZS WAT w Warszawie 1999 Sen MZ -- B.D.
7 f 1 31.97 DZIUBA Bartosz UKS Vis Skierniewice 2004 U20 LD -- KORWEK Joanna Z/2936/22 2022 LDK!
8 f 1 26.92 STRYKOWSKI Jakub OKS Skra Warszawa 1999 Sen MZ -- B.D. B.D. , Z/8751/21 , 2021

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 52.544909000397 sekund