Częstochowa 08.05.2022
Ogólnopolski mityng kwalifikacyjny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.78 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -0.9 III CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 12.81 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL -0.9 III MORKA Piotr Z/1004/18 2022 3 LDK!
3 3 s 1 12.93 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.9 III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2022 LDK! 115
4 4 s 1 12.97 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL -0.9 III PILAREK Sławomir B.D. , Z/2407/17 , 2022 LDK!
5 5 s 1 12.99 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.9 III DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK!
6 7 s 1 13.16 ¦LIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -0.9 III SZYJKA Anna # Z/0210/19 2022 LDK!
7 10 s 1 13.32 DAROS Iga LUKS Strzałków 2001 U23 LD -0.9 -- MOUELHI Abdessatar B.D. Z/3082/18 2022
1 6 s 2 13.01 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL +1.7 III DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2022 LDK! 111
2 8 s 2 13.19 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +1.7 III DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/2265/20 2022 LDK! 104
3 9 s 2 13.28 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +1.7 IV DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/1527/19 2022 LDK! 60 100
4 12 s 2 13.34 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +1.7 IV MICHALSKA Alicja Z/0938/20 2022 BEZ LDK!
5 11 s 2 13.34 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL +1.7 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2022
6 13 s 2 13.36 BOGUNIEWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL +1.7 IV SKALIK Joanna Z/0757/20 2022
7 15 s 2 13.89 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +1.7 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja , Z/4415/17 , 2022 4 LDK!
8 16 s 2 14.05 BACH Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL +1.7 -- DMP U20 ROLAK Dorota Z/5482/19 2022 74
1 14 s 3 13.72 GAGATEK Natalia MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -0.8 IV KOTUŁA Krzysztof Z/13444/21 2022 LDK!
2 17 s 3 14.23 PRZYPALIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -0.8 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0951/19 2022 BEZ
3 20 s 3 14.70 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -0.8 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2022 4 LDK!
4 21 s 3 14.81 KEMPNY Wiktoria UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL -0.8 -- BOJKO Bogdan Z/3876/20 2022
5 24 s 3 15.22 MATYKA Zuzanna MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL -0.8 -- B.D. Z/4099/20 2022 LDK!
6 31 s 3 16.41 PICHITA Iga CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.8 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja , Z/4603/19 , 2022 BEZ LDK!
7 33 s 3 16.97 KOWASZ Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -0.8 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7922/21 2022 LDK!
1 19 s 4 14.57 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -1.1 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2022 BEZ LDK!
2 29 s 4 15.96 DESKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -1.1 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14035/21 2022 LDK!
3 30 s 4 16.39 MATYSIAK Milena MOSiR Łaziska Górne 2008 U16 SL -1.1 -- B.D. Z/2730/21 2022 LDK!
4 32 s 4 16.52 GRABEK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -1.1 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/12308/21 2022 LDK!
5 34 s 4 17.10 KMIEĆ Amelia MOSiR Łaziska Górne 2008 U16 SL -1.1 -- B.D. Z/2729/21 2022 LDK!
6 35 s 4 19.42 KOMUDA Martyna MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL -1.1 -- B.D. Z/13919/21 2022 LDK!
1 18 s 5 14.38 MŁYNARCZYK Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -1.1 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14034/21 2022 LDK!
2 22 s 5 14.88 GUSTYN Emilia MOSiR Łaziska Górne 2010 U14 SL -1.1 -- B.D. Z/2543/20 2022 LDK!
3 23 s 5 15.09 BORKOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -1.1 -- MICHALSKA Alicja Z/3680/22 2022 LDK!
4 25 s 5 15.28 SZUMLIŃSKA Nicola CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -1.1 -- MICHALSKA Alicja Z/1958/22 2022 LDK!
5 26 s 5 15.75 SZELEJEWSKA Wiktoria MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -1.1 -- DUBIEL Adam Z/2724/22 2022
6 27 s 5 15.93 TRYBUŁA Jagoda CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -1.1 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14041/21 2022 LDK!
7 28 s 5 15.95 WˇSIK Antonina CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -1.1 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3133/22 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.13 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +1.6 II MICHALSKA Alicja Z/1030/22 2022 LDK!
2 2 s 1 25.13 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL +1.6 II MORKA Piotr Z/1004/18 2022 3 LDK!
3 3 s 1 25.55 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL +1.6 II PRENCEL Piotr # Z/4905/19 2022 LDK!
4 5 s 1 25.84 DAROS Iga LUKS Strzałków 2001 U23 LD +1.6 II MOUELHI Abdessatar B.D. Z/3082/18 2022
5 6 s 1 26.92 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +1.6 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK!
1 4 s 2 25.68 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.8 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
2 7 s 2 26.92 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL +0.8 III PRENCEL Piotr # Z/0001/19 2022 LDK!
3 9 s 2 27.49 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL +0.8 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2022
4 14 s 2 28.62 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL +0.8 -- CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2022 4
5 18 s 2 30.47 NOGAJ Bianka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL +0.8 -- RUSZEL Piotr RUSZEL Piotr , Z/12476/21 , 2022 BEZ LDK!
1 10 s 3 27.52 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +1.0 IV DMP MICHALSKA Alicja Z/2265/20 2022 LDK! 57
2 11 s 3 27.77 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL +1.0 IV DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0921/18 2022 BEZ LDK! 95
3 12 s 3 27.85 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL +1.0 -- B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2022
4 13 s 3 28.11 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +1.0 IV MICHALSKA Alicja Z/0938/20 2022 BEZ LDK!
5 15 s 3 29.16 ZASĘPA Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL +1.0 -- RUSZEL Piotr Z/2665/22 2022 LDK!
6 17 s 3 30.44 KEMPNY Wiktoria UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL +1.0 -- BOJKO Bogdan Z/3876/20 2022
1 8 s 4 27.15 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -1.2 III LAMCH Czesław Z/1527/19 2022 LDK!
2 16 s 4 29.25 OSADNIK Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -1.2 V RUSZEL Piotr Z/12477/21 2022 LDK!
3 19 s 4 32.77 FRˇCZEK Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -1.2 -- RUSZEL Piotr Z/4609/19 2022 BEZ LDK!
4 20 s 4 33.20 HERMANOWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL -1.2 -- SZYJKA Anna # Z/0678/22 2022
5 21 s 4 34.75 KOWASZ Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -1.2 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7922/21 2022 LDK!
400 m K
1 2 s 1 58.49 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2022 LDK! 126
2 3 s 1 61.46 STANEK Oliwia LKS Victoria Olesno 2004 U20 OP III KU¦ Bogumił Z/5886/21 2022 LDK!
3 5 s 1 62.56 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2022 LDK!
4 9 s 1 64.39 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U18 SL IV B.D. Z/3971/18 2022 BEZ
5 14 s 1 69.54 SZEWCZYK Kamila UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL -- BOJKO Bogdan Z/3721/19 2022
1 4 s 2 61.98 TOMALA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL III MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1019/18 2022 4 LDK!
2 6 s 2 62.93 SMAL Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL IV MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1014/18 2022 5 LDK!
3 10 s 2 64.56 ¦LIWA Iga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL -- B.D. Z/7889/21 2022 LDK!
4 13 s 2 69.31 GRADOŃ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3944/20 2022 LDK!
5 15 s 2 70.36 PIETRASIŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3935/20 2022 LDK!
1 1 s 3 56.73 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL II DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0919/18 2022 5 LDK! 142
2 7 s 3 63.14 KUC Agata LKS Orzeł Kozy 2007 U16 SL IV HARAT Beata Z/4562/19 2022 BEZ LDK!
3 8 s 3 63.75 HERUD Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL IV SZYJKA Anna # Z/0679/22 2022
4 11 s 3 67.71 SULIGA Idalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- RUSZEL Piotr Z/13988/21 2022 LDK!
5 12 s 3 69.10 NACHREBECKA Anna UKS 5 Plus Rydułtowy 2008 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/4171/19 2022
800 m K
1 1 s 1 2:16.78 KUKUŁA Alicja LKS Victoria Olesno 2004 U20 OP II KU¦ Bogumił Z/5885/21 2022 LDK!
2 2 s 1 2:17.17 LIZIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL II LAMCH Czesław Z/4420/18 2022 5 LDK!
3 3 s 1 2:17.86 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2022 LDK!
4 4 s 1 2:20.92 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL III SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/3718/18 , 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:23.41 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2022 BEZ LDK! 105
6 6 s 1 2:25.47 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 2:25.80 PIECZARKA Magdalena MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/10892/21 2022
8 8 s 1 2:26.67 FRˇCKOWIAK Marta MKS Siechnice 1998 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1868/17 2022
9 9 s 1 2:27.22 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2022 5 LDK!
10 10 s 1 2:34.80 SUJATA Zofia LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/14472/21 2022
11 11 s 1 2:38.51 FUGIEL Martyna MOSM Tychy 2005 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/1652/22 2022
1500 m K
1 1 s 1 4:47.99 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL III SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/1013/18 , 2022 2 LDK!
2 2 s 1 4:54.80 GAJ Roksana MOSM Tychy 2007 U16 SL III GAWLINA Józef Z/13162/21 2022
3 3 s 1 4:57.47 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U23 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2022
4 4 s 1 5:01.28 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2022 BEZ
400 m pł K K
1 1 s 1 63.71 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL II DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2022 2 LDK!
2 2 s 1 65.07 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL II ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
3 3 s 1 70.63 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL IV CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
4 4 s 1 72.34 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/1993/18 2022 LDK!
5 5 s 1 75.65 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/2512/19 2022 LDK! 29 78
6 6 s 1 80.10 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2022 3 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.40 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2022 4 LDK!
2 f 1 1.30 SZUMLIŃSKA Nicola CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1958/22 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.41 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +0.1 II DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK! 86 114
2 f 1 5.06 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice 2004 U20 SL -0.4 IV CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2022 3 LDK!
3 f 1 5.04 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +1.0 IV DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK! 62 84
4 f 1 4.69 ZASĘPA Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL +0.7 -- RUSZEL Piotr Z/2665/22 2022 LDK!
5 f 1 4.68 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +1.0 V NALEPA Marek Z/2648/21 2022 LDK!
6 f 1 4.59 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +1.2 -- DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022 64
7 f 1 4.59 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP +1.5 -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK!
8 f 1 4.49 GUSTYN Emilia MOSiR Łaziska Górne 2010 U14 SL +0.7 -- B.D. Z/2543/20 2022 LDK!
9 f 1 4.01 MŁYNARCZYK Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -0.4 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14034/21 2022 LDK!
10 f 1 3.97 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +0.3 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2022 BEZ LDK!
11 f 1 3.80 BORKOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +0.6 -- MICHALSKA Alicja Z/3680/22 2022 LDK!
12 f 1 3.66 PIETRASIŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -0.4 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3935/20 2022 LDK!
13 f 1 3.64 MAZUR Blanka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL +1.2 -- MICHALSKA Alicja Z/1959/22 2022 LDK!
14 f 1 3.63 GRADOŃ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL 0.0 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3944/20 2022 LDK!
15 f 1 3.60 DESKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +1.4 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14035/21 2022 LDK!
16 f 1 3.60 WˇSIK Antonina CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL +0.2 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3133/22 2022 LDK!
17 f 1 3.21 TRYBUŁA Jagoda CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +1.4 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14041/21 2022 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.20 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -0.1 III CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
2 f 1 10.93 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.1 III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2022 LDK! 70 101
3 f 1 8.82 PYCLIK Joanna MKS Żywiec 2006 U18 SL +2.0 -- FIJAK Krystyna Z/1075/20 2022 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 9.25 ¦LĘZAK Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/12523/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.97 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL III DMP U20 WRÓBEL Krzysztof Z/4073/20 2022 LDK! 108
2 f 1 10.65 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
3 f 1 9.42 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK!
4 f 1 9.26 BANA¦ Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1159/22 2022
5 f 1 8.37 RYBCZYŃSKA Amelia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0391/22 2022
6 f 1 8.34 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- NALEPA Marek Z/2648/21 2022 LDK!
7 f 1 7.98 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0125/22 2022
8 f 1 7.83 WASZCZYK Łucja CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4639/19 2022 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 4.91 WOLNA Olga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- WRÓBEL Krzysztof LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 23.90 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0125/22 2022
2 f 1 22.54 ¦LĘZAK Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/12523/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 20.46 RUSZEL Maja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/0936/20 2022 BEZ LDK!
Młot (3) K
1 f 1 33.45 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL V WRÓBEL Krzysztof Z/4073/20 2022 LDK!
2 f 1 20.33 BANA¦ Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1159/22 2022
3 f 1 8.30 RYBCZYŃSKA Amelia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0391/22 2022
4 f 1 7.63 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0125/22 2022
Młot (4) K
1 1 f 1 46.06 PAŁASIŃSKA Małgorzata CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/2945/21 2022 LDK! 100 138
100 m M
1 1 s 1 11.05 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +2.2 II DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK! 135
2 2 s 1 11.42 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +2.2 III DMP U20 ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK! 114
3 3 s 1 11.51 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP +2.2 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
4 4 s 1 11.58 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U20 SL +2.2 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2022 4 LDK! 61 106
5 5 s 1 11.63 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL +2.2 III PASZTA Wiesław Z/3733/17 2022 4
6 6 s 1 11.90 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +2.2 IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2984/18 2022 BEZ LDK! 92
7 7 s 1 11.92 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U20 SL +2.2 IV BOJKO Bogdan Z/4169/19 2022
1 8 s 2 11.94 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +1.0 IV CIUK Marek Z/3695/18 2022 5 LDK!
2 9 s 2 12.16 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD +1.0 IV URBANIAK Mateusz Z/0718/19 2022 BEZ
3 10 s 2 12.30 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +1.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/2116/20 2022 LDK!
4 11 s 2 12.34 MUSIAŁ Patryk CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +1.0 -- MICHALSKA Alicja Z/0937/20 2022 BEZ LDK!
1 12 s 3 12.38 LATOSIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL 0.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1131/22 2022
2 13 s 3 12.81 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL 0.0 -- BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2022 BEZ
3 14 s 3 14.35 HAJDUGA Miłosz MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/2728/21 2022 LDK!
4 16 s 3 14.87 STAJKOWSKI Cezary MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/4010/18 2022 BEZ LDK!
5 19 s 3 15.71 CIAŁOŃ Tomasz MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/4101/20 2022 LDK!
1 15 s 4 14.74 PĘDZIWIATR Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +0.4 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14036/21 2022 LDK!
2 17 s 4 14.89 PIASECKI Miłosz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +0.4 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14106/21 2022 LDK!
3 18 s 4 15.69 WALA Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +0.4 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14107/21 2022 LDK!
4 20 s 4 16.24 CAŁKO Ignacy CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +0.4 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14038/21 2022 LDK!
5 21 s 4 16.84 DREWNIK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +0.4 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3130/22 2022
200 m M
1 1 s 1 22.93 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL +0.5 III DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2022 118
2 2 s 1 23.14 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.5 III ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK!
3 3 s 1 23.40 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP +0.5 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
4 6 s 1 23.82 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL +0.5 IV PASZTA Wiesław Z/4282/18 2022 BEZ
5 7 s 1 23.87 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U20 SL +0.5 IV DMP DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK! 50
6 15 s 1 29.42 ¦LIWIŃSKI Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +0.5 -- RUSZEL Piotr Z/2735/21 2022 LDK!
1 8 s 2 24.04 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +0.7 IV DMP DOBIJA Katarzyna Z/2984/18 2022 BEZ LDK! 46
2 10 s 2 24.43 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.7 -- CIUK Marek Z/3695/18 2022 5 LDK!
3 11 s 2 24.48 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U20 SL +0.7 -- BOJKO Bogdan Z/4169/19 2022
4 13 s 2 25.14 PODSIADŁO Grzegorz MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL +0.7 -- ROLAK Dorota Z/2280/21 2022
1 4 s 3 23.58 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL +1.0 III DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022
2 5 s 3 23.72 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL +1.0 IV KASIŃSKI Marek Z/3936/19 2022 LDK!
3 9 s 3 24.13 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD +1.0 IV URBANIAK Mateusz Z/0718/19 2022 BEZ
4 12 s 3 24.87 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL +1.0 -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2022
5 14 s 3 25.59 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL +1.0 -- SKALIK Joanna Z/2296/17 2022 LDK!
1 s 4 22.21 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +1.1 II ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK!
2 s 4 22.61 KRAVETS Dmytro KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +1.1 II DMP U20 B.D. Z/2928/22 2022 127
3 s 4 23.41 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +1.1 III LAMCH Czesław Z/3696/18 2022 3 LDK!
4 s 4 23.90 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +1.1 IV LAMCH Czesław Z/1023/19 2022 BEZ LDK!
5 s 4 24.69 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +1.1 V CIUK Marek Z/4129/22 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.71 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL III LAMCH Czesław Z/3696/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 51.17 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/5452/19 2022
3 3 s 1 51.96 KU¬MIŃSKI Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL III MORKA Piotr Z/1894/20 2022
4 4 s 1 52.14 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2022 2 LDK!
5 6 s 1 52.58 BIZOŃ Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL III DMP U20 KOS Kamil Z/2318/19 2022 LDK! 104
1 5 s 2 52.46 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2022 4 LDK!
2 7 s 2 53.17 BORAWSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV DMP DMP U20 RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/1026/19 , 2022 BEZ LDK! 47 99
3 13 s 2 55.66 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2022 5 LDK!
4 17 s 2 56.76 KORZENIOWSKI Kacper TL ROW Rybnik 2004 U20 SL -- OLSZAR Michał Z/2052/20 2022
1 9 s 3 53.87 ROTER Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL IV PASZTA Wiesław Z/4953/19 2022
2 11 s 3 55.07 MACIEJEWSKI Stanisław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 Sen SL -- B.D. Z/13015/21 2022
3 14 s 3 55.71 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2022 LDK!
4 16 s 3 56.12 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2022
5 18 s 3 57.41 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/2414/20 2022
6 19 s 3 59.75 BOGACKI Arkadiusz TL ROW Rybnik 2003 U20 SL -- OLSZAR Michał Z/2968/18 2022 BEZ LDK!
1 8 s 4 53.58 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL IV DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2022 LDK! 42 95
2 10 s 4 54.90 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2022 BEZ LDK! 84
3 12 s 4 55.35 OLEARCZYK Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- DMP DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/2670/22 2022 26 80
4 15 s 4 55.87 FRAŃCZUK Przemysław MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL -- MORKA Piotr Z/2808/21 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:02.83 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 2:09.89 BIEDRAWA Krzysztof LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2920/20 2022
3 3 s 1 2:10.43 CIAŁOŃ Bartłomiej MOSiR Łaziska Górne 2004 U20 SL -- B.D. Z/3967/18 2022 BEZ
4 4 s 1 2:16.47 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2022 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 3:51.99 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL II KOS Kamil Z/5086/19 2022 LDK!
2 2 s 1 4:15.50 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2022 BEZ LDK! 94
3 3 s 1 4:23.22 FRAŃCZUK Bartosz MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U18 SL -- MORKA Piotr # Z/2807/21 2022 LDK!
4 4 s 1 4:24.32 MAJEWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/3376/20 , 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 4:24.63 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 2004 U20 SL -- FIJAK Krystyna Z/3749/17 2022 5
6 6 s 1 4:25.94 KLIMEK Dominik CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4117/18 2022 BEZ
7 7 s 1 4:27.22 PORADA Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/2445/19 , 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 4:27.63 PASOWICZ Miłosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- DMP LACHOWSKA Magdalena Z/3249/20 2022 13
9 9 s 1 4:34.63 MIELIMˇKA Tadeusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1900/19 2022 LDK!
10 10 s 1 4:37.92 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/3409/19 2022
11 11 s 1 4:37.97 DUDZIŃSKI Mikołaj MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5867/21 2022
12 12 s 1 4:45.28 ¦LIWOŃ Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/4599/19 2022 BEZ LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.67 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +0.8 IV MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 17.38 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL +0.8 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2022 BEZ LDK! 70
2 2 s 1 18.51 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +0.8 -- MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2022
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.45 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U20 SL +0.8 II DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK! 131
2 2 s 1 16.60 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL +0.8 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK! 98
Wzwyż M
1 f 1 1.75 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 1.70 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U18 SL -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 1.65 CHMIELEWSKI Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1295/22 2022 LDK! 73
4 f 1 1.55 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2022 LDK!
W dal M
  f 1 3.26 CAŁKO Ignacy CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +1.6 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14038/21 2022 LDK!
1 f 1 6.46 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U20 SL +0.8 III OLSZAR Michał Z/4928/19 2022
2 f 1 6.42 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL +1.5 III FIJAK Krystyna Z/4169/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 6.21 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -0.4 IV DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2022 90
4 f 1 5.75 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.6 -- DMP U20 LAMCH Czesław Z/1023/19 2022 BEZ LDK! 72
5 f 1 5.69 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL -0.1 -- SKALIK Joanna Z/2296/17 2022 LDK!
6 f 1 5.18 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL -1.2 -- BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2022 BEZ
7 f 1 4.24 PIASECKI Miłosz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL 0.0 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14106/21 2022 LDK!
8 f 1 3.88 PĘDZIWIATR Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +0.8 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14036/21 2022 LDK!
9 f 1 3.72 CAŁKO Ignacy CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +2.1 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14038/21 2022 LDK!
10 f 1 3.04 DREWNIK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +1.1 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3130/22 2022
11 f 1 2.69 WALA Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -0.6 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14107/21 2022 LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.34 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U20 SL +1.7 III OLSZAR Michał Z/4928/19 2022
2 f 1 11.70 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +1.8 -- MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2022
Kula (4) M
1 f 1 7.70 HAJDUGA Miłosz MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL -- B.D. Z/2728/21 2022 LDK!
2 f 1 7.47 WALCZAK Antoni MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL -- B.D. Z/4103/20 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.80 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV MICHALSKA Alicja Z/4641/19 2022 LDK!
2 f 1 10.00 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0127/22 2022
3 f 1 9.72 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4638/19 2022 LDK!
4 f 1 9.63 KACZOR Maciej LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12093/21 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 10.40 MICHALAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL --
Kula (7.26) M
1 f 1 13.20 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS III KOTWICA Czesław Z/3676/19 2022 2
Dysk (1) M
1 f 1 41.41 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP III NALEPA Marek Z/0127/22 2022
2 f 1 32.56 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V WRÓBEL Krzysztof Z/4638/19 2022 LDK!
3 f 1 28.14 KACZOR Maciej LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12093/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 35.05 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV MICHALSKA Alicja Z/4641/19 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 27.13 MICHALAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL --
Dysk (2) M
1 f 1 44.12 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław Z/3676/19 2022 2
2 f 1 39.38 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice 1989 Sen SL III BONK Stanisław Z/0961/13 2022 1
Młot (5) M
1 f 1 36.96 PALUDKIEWICZ Maksymilian CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/3783/20 , 2022 LDK!
2 f 1 20.70 KACZOR Maciej LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12093/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 18.652312994003 sekund