Zgorzelec 07 - 08.05.2022
Memoriał Nowickiego i Wiatrowskiego. Mistrzostwa Dolnego ¦l±ska w wielobojach [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.32 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS +1.2 II KNULL Mariusz WI¦NIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
2 3 s 1 12.53 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS +1.2 II KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
3 5 s 1 12.68 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka 2001 U23 DS +1.2 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
4 8 s 1 12.84 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U23 DS +1.2 III BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2022 4
5 10 s 1 12.90 ZAJˇC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS +1.2 III SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2022 3
1 6 s 2 12.71 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS +0.4 II ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
2 7 s 2 12.82 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +0.4 III KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
3 9 s 2 12.88 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS +0.4 III SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2022
4 14 s 2 13.35 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS +0.4 IV BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2022
5 15 s 2 13.36 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS +0.4 IV B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
  s 2 DNF PICHUR Marta WLKS Wrocław # 2004 U20 DS +0.4 -- KOBIAŁKA Kamil Z/4680/19 2022 LDK!
1 4 s 3 12.62 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +0.5 II KOBIAŁKA Kamil Z/4109/20 2022 LDK!
2 11 s 3 12.93 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS +0.5 III KOBIAŁKA Kamil Z/1314/20 2022 LDK!
3 12 s 3 13.04 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS +0.5 III MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2022 LDK!
4 13 s 3 13.17 DOMANIECKA Zofia MLKS Sokół Lubin 2004 U20 DS +0.5 III B.D. Z/6849/21 2022
5 17 s 3 13.49 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +0.5 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2022
6 21 s 3 13.85 SZTANDERA Nikola KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +0.5 V SKRZYPACZ Adrian Z/1343/21 2022
1 2 s 4 12.47 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS -0.9 II BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
2 19 s 4 13.75 GRZEGORZEK Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -0.9 IV BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/0606/20 , 2022 LDK!
3 20 s 4 13.85 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS -0.9 V SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2022
4 23 s 4 14.00 MEJZA Zofia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -0.9 -- WISZ Mateusz Z/2462/19 2022 LDK!
5 28 s 4 14.33 WACH Aleksandra GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -0.9 -- BENKOWSKI Henryk Z/5318/19 2022
6 29 s 4 14.35 MEJZA Zuzanna MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -0.9 -- WISZ Mateusz Z/2461/19 2022 LDK!
1 16 s 5 13.37 ¦WIDERSKA Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -1.6 IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk , Z/3688/20 , 2022 LDK! 97
2 22 s 5 13.90 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -1.6 -- BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2022
3 27 s 5 14.26 HILDEBRANDT Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U18 DS -1.6 -- MAKUCH Beata Z/0619/20 2022
4 31 s 5 14.71 PRIADKO Lolita MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS -1.6 -- KNULL Mariusz Z/2766/22 2022
5 33 s 5 14.75 DZIURZYŃSKA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -1.6 -- KOTYNIA Hanna KOTYNIA Hanna , Z/1245/21 , 2022 LDK!
1 25 s 6 14.09 KISIELEWSKA Julia GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -0.3 -- BENKOWSKI Henryk Z/7704/21 2022
2 30 s 6 14.40 KŁOK Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -0.3 V STOLARCZYK Grzegorz Z/2420/18 2022
3 32 s 6 14.72 CENDROWSKA Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -0.3 -- SZYMANSKI Tomasz SZYMAŃSKI Tomasz , Z/3685/22 , 2022
4 36 s 6 15.14 KU¦ Adriana ULKS Muflon Bielawa 2006 U18 DS -0.3 -- SZEREMETA Jarosław Z/14169/21 2022 LDK!
5 37 s 6 15.20 SIERADZKA Antonina MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -0.3 -- KORDASIEWICZ Damian Z/3634/22 2022
  s 6 DNF KUNKA Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -0.3 -- WI¦NIEWSKI Paweł Z/6647/21 2022 LDK!
1 18 s 7 13.66 ICIASZEK Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +0.7 IV STY¦ Janusz Z/1250/21 2022 LDK!
2 24 s 7 14.03 MIELCZAREK Julia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +0.7 V STY¦ Janusz Z/1261/21 2022 LDK!
3 26 s 7 14.12 NOWAK Martyna GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +0.7 V DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/14160/21 2022 LDK! 72
4 34 s 7 14.80 HABIAK Oliwia MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS +0.7 -- KUBALA Łukasz Z/0790/22 2022 LDK!
5 35 s 7 15.10 WILIŃSKA Blanka LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +0.7 -- LDK!
6 38 s 7 15.31 SINKOWSKA Natalia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2009 U14 DS +0.7 -- BIALIC Marek Z/2040/20 2022 LDK!
1 1 s 8 13.61 PIWKO Magdalena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +1.0 IV KOTYNIA Hanna Z/1265/21 2022 LDK!
2 2 s 8 14.30 POLACZEK Milena KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS +1.0 V SKRZYPACZ Adrian Z/3109/22 2022
3 5 s 8 14.98 GRZYB Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS +1.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1012/20 2022
4 7 s 8 15.16 RATAJCZAK Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS +1.0 -- MAKUCH Beata Z/2701/22 2022
5 8 s 8 15.25 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB +1.0 -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2022 LDK!
6 11 s 8 16.43 MOŁDRZYK Oliwia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB +1.0 -- SZPIGUN Zenon Z/2826/22 2022 LDK!
1 3 s 9 14.70 SOROKA Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -0.7 -- MAKUCH Beata Z/0825/19 2022
2 4 s 9 14.74 KRAWIEC Julia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2010 U14 DS -0.7 -- BIALIC Katarzyna Z/5260/21 2022 LDK!
3 6 s 9 15.05 KALISZ Zuzanna KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS -0.7 -- SKRZYPACZ Adrian Z/10292/21 2022
4 9 s 9 15.92 WOJNAR Dorota UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -0.7 -- MAKUCH Beata Z/0828/19 2022
5 10 s 9 16.17 KOSMALA Maja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -0.7 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1014/20 2022
200 m K
1 1 s 1 25.12 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +0.9 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2
2 2 s 1 26.23 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka 2001 U23 DS +0.9 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
3 3 s 1 26.40 ZAJˇC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS +0.9 III SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2022 3
4 10 s 1 27.20 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS +0.9 III MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2022 LDK!
5 11 s 1 27.54 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS +0.9 IV B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
1 5 s 2 26.68 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS +1.2 III KOBIAŁKA Kamil Z/1314/20 2022 LDK!
2 8 s 2 26.70 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS +1.2 III SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2022
2 6 s 2 26.70 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +1.2 III WISZ Dariusz Z/4678/17 2022 3 LDK!
2 7 s 2 26.70 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +1.2 III WISZ Dariusz Z/1029/20 2022 LDK!
5 22 s 2 29.12 MEJZA Zuzanna MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +1.2 -- WISZ Mateusz Z/2461/19 2022 LDK!
1 4 s 3 26.42 KWA¦NIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +1.5 III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2022 LDK!
2 9 s 3 27.02 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +1.5 III WISZ Mateusz Z/13818/21 2022 LDK!
3 13 s 3 27.93 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS +1.5 IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
4 16 s 3 28.39 MEJZA Zofia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +1.5 IV WISZ Mateusz Z/2462/19 2022 LDK!
5 19 s 3 28.58 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +1.5 V MAKUCH Beata Z/0820/19 2022
1 14 s 4 28.04 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +2.6 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2022
2 18 s 4 28.52 SZTANDERA Nikola KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +2.6 V SKRZYPACZ Adrian Z/1343/21 2022
3 20 s 4 28.85 NOWAK Martyna GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +2.6 V BENKOWSKI Henryk Z/14160/21 2022 LDK!
4 23 s 4 29.26 HILDEBRANDT Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U18 DS +2.6 -- MAKUCH Beata Z/0619/20 2022
5 24 s 4 29.66 KŁOK Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +2.6 V STOLARCZYK Grzegorz Z/2420/18 2022
1 12 s 5 27.74 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +3.5 IV BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2022 LDK!
2 15 s 5 28.28 ICIASZEK Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +3.5 IV STY¦ Janusz Z/1250/21 2022 LDK!
3 17 s 5 28.41 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS +3.5 IV SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2022
4 21 s 5 28.91 MIELCZAREK Julia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +3.5 V STY¦ Janusz Z/1261/21 2022 LDK!
5 25 s 5 30.81 WILIŃSKA Blanka LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +3.5 -- LDK!
1 w 1 24.61 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS +2.2 I KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 923
2 w 1 25.14 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS +2.2 II KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK! 874
3 w 1 26.33 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS +2.2 III KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK! 769
4 w 1 27.74 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP +2.2 IV JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4783/17 , 2022 LDK! 651
5 w 1 28.93 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP +2.2 -- DMP U20 PLASKOTA Krzysztof Z/4360/18 2022 LDK! 559 81
  w 1 DNS GAŁKA Anna WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U20 DS +2.2 -- SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022 0
1 1 w 2 26.72 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +1.8 III MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 735
2 2 w 2 27.00 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +1.8 III ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK! 712
3 3 w 2 27.08 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +1.8 III MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK! 705
4 5 w 2 27.70 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS +1.8 IV KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK! 655
  w 2 DNF PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS +1.8 -- WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/3457/19 , 2022 LDK! 0
1 4 w 3 27.56 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -1.1 IV MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK! 666
2 6 w 3 28.41 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -1.1 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022 599
3 7 w 3 28.78 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -1.1 -- WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK! 571
4 8 w 3 29.38 ZDANOWICZ Bianka MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -1.1 -- PIASECKI Grzegorz # Z/0595/20 2022 LDK! 526
5 9 w 3 29.46 PIˇTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -1.1 -- DMP U20 PLASKOTA Krzysztof Z/3000/18 2022 LDK! 520 75
400 m K
1 1 s 1 57.59 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS II DMP SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1634/14 2022 100
2 2 s 1 60.44 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U23 DS III BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2022 4
3 4 s 1 61.82 SALA Emilia GKS Start Długołęka # 2002 U23 DS III KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian , Z/1543/16 , 2022 LDK!
4 5 s 1 62.72 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS IV DMP DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0512/20 2022 LDK! 51 94
1 3 s 2 60.64 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS III SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2022 LDK!
2 8 s 2 66.49 WYSOCZAŃSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0677/20 2022
3 10 s 2 67.19 WOJAKOWSKA Natalia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/1021/20 2022 LDK!
4 12 s 2 68.36 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -- DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4 66
1 6 s 3 64.77 GRZEGORZEK Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -- DMP U20 BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/0606/20 , 2022 LDK! 79
2 7 s 3 66.47 ADAMCZEWSKA Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS V WYROBA Piotr Z/3089/20 2022 LDK!
3 9 s 3 67.04 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2022
4 11 s 3 68.07 KISIELEWSKA Julia GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/7704/21 2022
5 13 s 3 69.75 ¦WIDERSKA Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk , Z/3688/20 , 2022 LDK!
600 m K
1 1 w 1 1:44.69 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK! 622
2 2 w 1 1:49.13 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS V MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK! 539
3 3 w 1 1:49.83 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS V KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK! 526
4 4 w 1 1:51.63 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ 494
5 5 w 1 1:52.81 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK! 474
6 6 w 1 1:56.59 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2899/20 2022 LDK! 411
7 7 w 1 2:03.82 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2022 LDK! 303
  w 1 DNS BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK! 0
1 w 2 1:38.46 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP II RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK! 749
2 w 2 1:54.75 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2022 LDK! 441
3 w 2 1:58.73 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022 378
4 w 2 2:03.61 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2022 306
5 w 2 2:04.79 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK! 290
6 w 2 2:07.71 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK! 252
7 w 2 2:08.58 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK! 241
800 m K
1 w 1 2:14.46 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 900
2 w 1 2:42.47 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK! 545
3 w 1 3:05.01 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4783/17 , 2022 LDK! 320
4 w 1 3:34.92 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/4360/18 2022 LDK! 110
  w 1 DNF RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK! 0
1 1 w 2 2:28.91 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK! 707
2 2 w 2 2:30.13 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 691
3 3 w 2 2:30.49 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK! 687
4 4 w 2 2:33.35 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK! 651
5 5 w 2 2:42.04 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK! 550
6 6 w 2 2:42.73 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK! 542
7 7 w 2 2:46.63 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022 499
8 8 w 2 2:48.50 PIˇTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/3000/18 2022 LDK! 479
9 9 w 2 3:17.50 ZDANOWICZ Bianka MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- PIASECKI Grzegorz # Z/0595/20 2022 LDK! 220
1000 m K
1 s 1 3:14.66 ZAWADA Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/0204/21 , 2022 LDK!
2 s 1 3:19.98 PIETRASZEWSKA Olimpia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/2944/20 2022 LDK!
3 s 1 3:21.83 DŻUGAJ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS IV WODNICKI Łukasz Z/0150/21 2022 LDK!
4 s 1 3:24.47 KONDRACKA Hanna ULKS Sprinter Zielona Góra 2007 U16 LB V HUDYMA Grzegorz Z/1005/21 2022
5 s 1 3:26.73 KILARSKA Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V ŁOMAŃSKI Dariusz Z/2432/20 2022 LDK!
6 s 1 3:30.43 SZUBERT Małgorzata MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS V WYROBA Piotr Z/0538/22 2022 LDK!
7 s 1 3:33.57 BILIŃSKA Zuzanna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2010 U14 DS -- BIALIC Katarzyna Z/2850/21 2022 LDK!
8 s 1 3:45.71 BUKOWSKA Zofia MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/14232/21 2022 LDK!
9 s 1 3:51.60 KANIUK Wiktoria MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2009 U14 DS -- BIALIC Marek Z/2042/20 2022 LDK!
  s 1 DNF BOŻEK Sandra MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2010 U14 DS -- BIALIC Marek Z/2630/22 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.48 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +0.7 III ¦WIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk , Z/2436/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 13.15 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +0.7 IV MAKUCH Beata Z/0820/19 2022
3 3 s 1 14.56 JACKOWSKA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +0.7 V MARKOWSKA Małgorzata Z/0762/21 2022 LDK!
1 1 w 1 12.22 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +0.9 II MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK! 831
2 2 w 1 12.30 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS +0.9 II KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK! 818
3 5 w 1 12.62 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +0.9 III STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ 768
3 4 w 1 12.62 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +0.9 III WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK! 768
5 6 w 1 13.17 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +0.9 IV WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK! 686
6 12 w 1 15.00 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +0.9 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2022 LDK! 443
1 3 w 2 12.40 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -1.0 II RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK! 802
2 8 w 2 13.94 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -1.0 V GRUMAN Bartosz Z/2899/20 2022 LDK! 578
3 9 w 2 14.17 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP -1.0 V RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK! 547
4 10 w 2 14.36 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -1.0 V STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022 522
5 11 w 2 14.64 DOWNER Jagoda WKS ¦l±sk Wrocław 2007 U16 DS -1.0 V SIERADZKI Andrzej Z/5426/19 2022 LDK! 487
6 14 w 2 15.43 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -1.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2022 LDK! 393
1 7 w 3 13.46 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +0.5 IV OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK! 644
2 13 w 3 15.05 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS +0.5 -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2022 437
3 15 w 3 15.65 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +0.5 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK! 368
4 16 w 3 15.93 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +0.5 -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022 338
5 17 w 3 16.46 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +0.5 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK! 284
6 18 w 3 19.42 BŁAWAT Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS +0.5 -- MAKUCH Beata Z/0827/19 2022 64
80 m pł ds K
1 1 s 1 13.69 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +0.9 -- KOTYNIA Hanna Z/14154/21 2022 LDK!
2 2 s 1 14.49 KRAWIEC Julia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2010 U14 DS +0.9 -- BIALIC Katarzyna Z/5260/21 2022 LDK!
3 3 s 1 17.05 WOJNAR Dorota UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS +0.9 -- MAKUCH Beata Z/0828/19 2022
  s 1 DNF KĘPIŃSKA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS +0.9 -- KOTYNIA Hanna Z/1276/21 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 13.91 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS +0.7 I BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
2 2 s 1 14.91 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +0.7 II KOBIAŁKA Kamil Z/4109/20 2022 LDK!
3 3 s 1 15.28 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +0.7 II KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 15.67 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS +0.7 II KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
1 w 1 15.45 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +1.4 II SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022 783
2 w 1 15.51 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +1.4 II DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 775 128
3 w 1 15.89 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +1.4 III ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK! 728
4 w 1 17.52 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS +1.4 IV WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK! 539
  w 1 DNF PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS +1.4 -- WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/3457/19 , 2022 LDK! 0
1 w 2 14.64 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +0.9 II DMP U20 MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK! 890 145
2 w 2 15.00 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +0.9 II MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK! 842
3 w 2 15.53 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS +0.9 II KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK! 773
4 w 2 15.98 PIˇTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +0.9 III PLASKOTA Krzysztof Z/3000/18 2022 LDK! 717
5 w 2 17.49 ZDANOWICZ Bianka MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS +0.9 IV PIASECKI Grzegorz # Z/0595/20 2022 LDK! 542
100 m pł K
1 s 1 14.39 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS +0.7 I ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
2 s 1 16.50 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS +0.7 III STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
1 w 1 13.99 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS +1.2 I KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK! 980
2 w 1 14.55 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS +1.2 II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 902
3 w 1 15.32 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS +1.2 II KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK! 800
4 w 1 15.82 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP +1.2 III DMP DMP U20 JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4783/17 , 2022 LDK! 736 74 124
5 w 1 17.41 GAŁKA Anna WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U20 DS +1.2 IV SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022 551
6 w 1 17.81 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP +1.2 -- PLASKOTA Krzysztof Z/4360/18 2022 LDK! 508
300 m pł K
1 1 s 1 48.82 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka 2008 U16 DS III ¦WIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk , Z/2436/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 50.75 GRABARZ Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV WI¦NIEWSKI Paweł Z/0761/21 2022 LDK!
3 3 s 1 50.87 JANUSZEWSKA Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/8260/21 2022 LDK!
4 7 s 1 55.70 DŻUGAJ Kinga MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0161/21 2022 LDK!
1 4 s 2 51.50 GIERUS Tatiana MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar Z/0151/21 2022 LDK!
2 5 s 2 52.98 WÓJCIK Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS V MARKOWSKA Małgorzata Z/6646/21 2022 LDK!
3 6 s 2 54.49 WINKOWSKA Aleksandra WKS ¦l±sk Wrocław 2008 U16 DS V BACHAR Paulina SIERADZKI Andrzej , Z/7990/21 , 2022 LDK!
4 8 s 2 56.53 JACKOWSKA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/0762/21 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 65.62 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS II DMP SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1866/16 2022 85
2 2 s 1 68.22 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2022
3 3 s 1 68.36 GUZOWSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS III DMP DMP U20 WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/1405/19 , 2022 BEZ LDK! 66 108
4 4 s 1 71.36 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U20 DS IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
5 8 s 1 80.01 KUSZAJ Justyna MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0612/20 2022 LDK!
1 5 s 2 72.67 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2022 89
2 6 s 2 74.87 FRˇCKOWIAK Marta MKS Siechnice 1998 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1868/17 2022
3 7 s 2 75.28 KUCZAK Beata ULKS Muflon Bielawa 2006 U18 DS -- SCHMITCHEN Agnieszka SZEREMETA Jarosław , Z/14168/21 , 2022 LDK!
4 9 s 2 85.82 DURASIEWICZ Anna MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0591/20 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.50 PONIEWIERKA Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/4730/17 , 2022 5 LDK!
1 f 2 1.30 KĘPIŃSKA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1276/21 2022 LDK!
2 f 2 1.30 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2022 LDK!
3 f 2 1.30 OLSZAK Antonina LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/3435/20 2022 LDK!
4 f 2 1.25 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/14154/21 2022 LDK!
5 f 2 1.20 SOROKA Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0825/19 2022
5 f 2 1.20 KALISZ Zuzanna KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/10292/21 2022
7 f 2 1.20 KOSMALA Maja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1014/20 2022
1 1 w 1 1.78 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS I KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 953
2 2 w 1 1.63 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK! 771
3 3 w 1 1.60 GAŁKA Anna WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U20 DS III SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022 736
4 4 w 1 1.51 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP IV JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4783/17 , 2022 LDK! 632
5 5 w 1 1.48 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK! 599
6 6 w 1 1.39 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/4360/18 2022 LDK! 502
1 1 w 2 1.66 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS II DMP DMP U20 WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/3457/19 , 2022 LDK! 806 96 132
2 2 w 2 1.63 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP II DMP U20 MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK! 771 124
3 3 w 2 1.54 ZDANOWICZ Bianka MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS IV PIASECKI Grzegorz # Z/0595/20 2022 LDK! 666
4 4 w 2 1.54 PIˇTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV PLASKOTA Krzysztof Z/3000/18 2022 LDK! 666
5 5 w 2 1.54 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 666
6 6 w 2 1.51 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK! 632
7 7 w 2 1.51 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK! 632
8 8 w 2 1.45 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK! 566
9 9 w 2 1.39 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022 502
10 10 w 2 1.36 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK! 470
1 1 w 3 1.58 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS III DMP GRUMAN Bartosz Z/2899/20 2022 LDK! 712 75
2 2 w 3 1.58 DOWNER Jagoda WKS ¦l±sk Wrocław 2007 U16 DS III SIERADZKI Andrzej Z/5426/19 2022 LDK! 712
3 3 w 3 1.55 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB III WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK! 678
4 4 w 3 1.52 BŁAWAT Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS IV MAKUCH Beata Z/0827/19 2022 644
5 5 w 3 1.49 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2022 LDK! 610
6 6 w 3 1.49 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS IV STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022 610
7 7 w 3 1.46 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK! 577
8 8 w 3 1.46 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS IV STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ 577
9 9 w 3 1.43 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS V MAKUCH Beata Z/0826/19 2022 544
10 11 w 3 1.40 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK! 512
11 12 w 3 1.40 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS V OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK! 512
12 13 w 3 1.40 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP V RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK! 512
12 10 w 3 1.40 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP V RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK! 512
14 14 w 3 1.37 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK! 481
15 15 w 3 1.34 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK! 449
16 16 w 3 1.31 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022 419
17 17 w 3 1.28 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2022 LDK! 389
18 18 w 3 1.28 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK! 389
Tyczka K
1 f 1 2.20 KONDZIELA Nikola MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS V CZAJKOWSKI Waldemar Z/1575/21 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.70 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS -1.1 II KNULL Mariusz WI¦NIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
2 f 1 5.51 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +0.7 II BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2022 LDK!
3 f 1 5.13 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +0.6 III B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2022 3
4 f 1 5.01 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -1.0 IV DMP U20 BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2022 LDK! 82
5 f 1 4.95 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS +1.1 IV KNULL Mariusz Z/1896/21 2022 LDK!
6 f 1 4.81 ROLSKA Helena WKS ¦l±sk Wrocław 2004 U20 DS +1.8 IV SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2022 5
7 f 1 4.58 MAZUR Amelia MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS -0.8 -- KNULL Mariusz Z/2767/22 2022
8 f 1 4.32 KRUCZKOWSKA Zuzanna MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS -1.4 -- KNULL Mariusz Z/0861/21 2022
9 f 1 3.95 DZIURZYŃSKA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -2.7 -- KOTYNIA Hanna KOTYNIA Hanna , Z/1245/21 , 2022 LDK!
10 f 1 3.68 KUNKA Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +0.8 -- WI¦NIEWSKI Paweł Z/6647/21 2022 LDK!
  3.67 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +1.1 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK!
  3.95 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +0.9 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022
  4.42 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +1.6 -- GRUMAN Bartosz Z/2899/20 2022 LDK!
1 1 w 1 5.95 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS +1.0 I KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK! 834
2 2 w 1 5.86 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS +0.8 I KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 807
3 3 w 1 4.99 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS +2.3 IV KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK! 557
4 4 w 1 4.70 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP +1.9 -- PLASKOTA Krzysztof Z/4360/18 2022 LDK! 479
5 5 w 1 4.29 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP +1.0 -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4783/17 , 2022 LDK! 376
1 1 w 2 5.21 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +1.1 III DMP MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK! 617 73
2 2 w 2 5.19 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +2.4 III SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022 612
3 3 w 2 5.15 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -0.9 III MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK! 601
4 4 w 2 5.10 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +0.7 III DMP MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 587 66
5 5 w 2 4.94 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS +0.7 IV KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK! 543
6 6 w 2 4.73 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +1.8 -- ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK! 487
7 7 w 2 4.69 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS +0.8 -- WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK! 477
8 8 w 2 4.67 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS +1.0 -- WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/3457/19 , 2022 LDK! 472
9 9 w 2 4.49 PIˇTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -0.7 -- PLASKOTA Krzysztof Z/3000/18 2022 LDK! 426
10 10 w 2 4.34 ZDANOWICZ Bianka MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -1.0 -- PIASECKI Grzegorz # Z/0595/20 2022 LDK! 388
1 w 3 5.27 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP +2.1 III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK! 634
2 w 3 4.95 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +1.5 IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK! 546
3 w 3 4.93 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +1.1 IV WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK! 540
4 w 3 4.75 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS -0.8 V KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK! 492
5 w 3 4.73 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -0.6 V WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK! 487
6 w 3 4.69 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP +1.8 V RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK! 477
7 w 3 4.55 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +1.8 V MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2022 LDK! 441
9 w 3 4.39 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +0.7 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ 401
10 w 3 4.43 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +2.6 -- GRUMAN Bartosz Z/2899/20 2022 LDK! 411
11 w 3 4.39 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP +1.8 -- RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2022 LDK! 401
12 w 3 4.34 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +1.9 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK! 388
13 w 3 4.33 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +1.5 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK! 386
14 w 3 3.96 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +2.8 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022 299
15 w 3 3.80 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS +1.1 -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2022 263
16 w 3 3.73 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +2.8 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK! 248
  w 3 DNS FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022 0
  w 3 DNS BŁAWAT Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/0827/19 2022 0
  w 3 DNS DOWNER Jagoda WKS ¦l±sk Wrocław 2007 U16 DS 0.0 -- SIERADZKI Andrzej Z/5426/19 2022 LDK! 0
Trójskok K
  f 1 10.32 GAŁKA Anna WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U20 DS +1.2 IV SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022
1 f 1 11.91 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -1.2 II DMP B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2022 3 105
2 f 1 10.67 GAŁKA Anna WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U20 DS +2.1 IV SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022
3 f 1 9.15 WACH Aleksandra GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -1.5 -- DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/5318/19 2022 62
Kula (3) K
1 1 w 1 12.51 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK! 695
2 2 w 1 11.46 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 625
3 3 w 1 11.08 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK! 600
4 4 w 1 10.41 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK! 556
5 5 w 1 9.81 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022 517
6 6 w 1 9.68 ZDANOWICZ Bianka MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- PIASECKI Grzegorz # Z/0595/20 2022 LDK! 509
7 7 w 1 9.14 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK! 473
8 8 w 1 8.38 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK! 424
9 9 w 1 8.17 PIˇTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/3000/18 2022 LDK! 410
  w 1 NM PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS -- WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/3457/19 , 2022 LDK! 0
1 w 2 10.29 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK! 548
2 w 2 9.94 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP IV RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK! 526
3 w 2 9.87 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK! 521
4 w 2 9.31 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS V OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK! 484
5 w 2 9.01 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V GRUMAN Bartosz Z/2899/20 2022 LDK! 465
6 w 2 8.26 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022 416
7 w 2 8.25 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2022 LDK! 416
8 w 2 7.80 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ 386
9 w 2 7.41 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK! 361
10 w 2 6.94 DOWNER Jagoda WKS ¦l±sk Wrocław 2007 U16 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/5426/19 2022 LDK! 331
11 w 2 6.79 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2022 LDK! 322
12 w 2 6.48 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK! 302
13 w 2 6.45 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK! 300
14 w 2 6.33 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK! 292
15 w 2 6.23 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2022 286
16 w 2 5.89 BŁAWAT Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0827/19 2022 264
17 w 2 5.88 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK! 264
  w 2 NM FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022 0
Kula (4) K
1 1 w 1 10.74 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 578
2 2 w 1 9.49 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP IV JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4783/17 , 2022 LDK! 496
3 3 w 1 8.88 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK! 456
4 4 w 1 8.26 GAŁKA Anna WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U20 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022 416
5 5 w 1 7.93 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/4360/18 2022 LDK! 395
6 6 w 1 7.46 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK! 365
Dysk (0.75) K
1 f 1 39.39 KOGUT Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS II KARPIŃSKI Franciszek # Z/1255/21 2022 LDK!
2 f 1 36.68 OLEJNICZAK Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek # Z/4056/20 2022 LDK!
3 f 1 23.73 GÓRECKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/2080/21 2022 LDK!
4 f 1 22.96 GŁÓD Laura LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/1931/22 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 35.55 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
2 f 1 32.80 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2022
3 f 1 31.75 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice 2005 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/2796/20 2022
4 f 1 31.07 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2022 LDK!
5 f 1 26.90 GADZIŃSKA Barbara LKS Polkowice 1976 Masters DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2810/20 2022
6 f 1 24.87 DUDEK Kamila MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1209/22 2022 LDK!
7 f 1 20.36 PŁAKSA Aleksandra UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13893/21 2022 LDK!
8 f 1 16.49 WAJMAN Natalia UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/14014/21 2022 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 48.73 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
2 f 1 40.64 SZPOND Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/8257/21 2022 LDK!
3 f 1 40.24 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2022 LDK!
4 f 1 36.75 JANAS Hanna MLKS Echo Twardogóra 2006 U18 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar Z/1571/21 2022 LDK!
5 f 1 36.19 SZPOND Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/2872/22 2022 LDK!
6 f 1 34.84 MATJEJÓS Natalia MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS V WOCHNA Robert Z/11767/21 2022 LDK!
7 f 1 32.08 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKA Małgorzata Z/0406/22 2022 LDK!
8 f 1 30.17 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2022 BEZ LDK!
9 f 1 28.35 BARAN Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS V CZAJKOWSKI Waldemar Z/2643/22 2022 LDK!
10 f 1 26.00 PROSZOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3755/21 2022
11 f 1 25.44 TURBO Viktoria ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6198/21 2022
12 f 1 21.60 LASKOWSKA Nina MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -- B.D. Z/2576/22 2022 LDK!
13 f 1 19.25 ZAKRZEWSKA Weronika MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- WODNICKI Łukasz Z/0162/21 2022 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 28.00 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -- WOCHNA Robert Z/4338/18 2022 BEZ
Oszczep (400) K
1 f 1 16.50 SINKOWSKA Natalia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2009 U14 DS -- BIALIC Marek Z/2040/20 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 33.89 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS IV DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2022 LDK! 87
2 f 1 28.55 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2022 LDK!
3 f 1 26.82 TYRAKOWSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4114/20 2022
4 f 1 26.49 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
5 f 1 26.39 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/0406/22 2022 LDK!
6 f 1 26.36 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2022 BEZ LDK!
7 f 1 23.38 GÓRECKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/2080/21 2022 LDK!
8 f 1 23.15 OTREMBA Angelika GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- DMP U20 CHUDA Julia Z/0591/22 2022 52
9 f 1 22.57 KORDASIEWICZ Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/8261/21 , 2022 LDK!
10 f 1 22.53 DUDEK Kamila MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/1209/22 2022 LDK! 50
11 f 1 21.80 WAJMAN Natalia UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/14014/21 2022 LDK!
12 f 1 21.65 PŁAKSA Aleksandra UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13893/21 2022 LDK!
13 f 1 20.69 BŁASIAK Nikola MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela CZAJKOWSKI Waldemar , Z/1570/21 , 2022 LDK!
14 f 1 19.46 GALUSIŃSKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2996/22 2022 LDK!
15 f 1 19.03 SOROKA Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0589/21 2022 LDK!
1 1 w 1 37.49 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK! 619
2 2 w 1 37.31 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK! 616
3 3 w 1 33.08 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 535
4 4 w 1 30.84 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK! 493
5 5 w 1 29.27 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK! 463
6 6 w 1 26.18 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK! 404
7 7 w 1 24.06 PIˇTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/3000/18 2022 LDK! 365
8 8 w 1 23.84 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022 361
9 9 w 1 16.41 ZDANOWICZ Bianka MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- PIASECKI Grzegorz # Z/0595/20 2022 LDK! 223
  w 1 DNS PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS -- WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/3457/19 , 2022 LDK! 0
Oszczep (600) K
1 f 1 43.98 RZE¬NICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS II WOCHNA Robert Z/2812/17 2022 2 LDK!
2 f 1 34.04 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U23 DS -- DMP MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2022 3 67
3 f 1 31.28 LIP Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV WOCHNA Robert Z/0533/19 2022 LDK!
4 f 1 27.78 GADZIŃSKA Barbara LKS Polkowice 1976 Masters DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2810/20 2022
1 w 1 29.19 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK! 461
2 w 1 28.35 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 445
3 w 1 27.46 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4783/17 , 2022 LDK! 429
4 w 1 23.40 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK! 352
5 w 1 20.38 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/4360/18 2022 LDK! 296
5-bój K MŁ K
1 f 1 3103 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB II WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 2948 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 2854 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS III MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK!
4 f 1 2746 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK!
5 f 1 2626 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS III STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ
6 f 1 2585 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP IV RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 2577 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV GRUMAN Bartosz Z/2899/20 2022 LDK!
8 f 1 2225 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS V STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022
9 f 1 2213 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS V MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2022 LDK!
10 f 1 2033 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS V OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK!
11 f 1 1993 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK!
12 f 1 1946 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2022 LDK!
13 f 1 1836 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
14 f 1 1557 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK!
  f 1 DNF BŁAWAT Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0827/19 2022
  f 1 DNF FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
  f 1 DNF DOWNER Jagoda WKS ¦l±sk Wrocław 2007 U16 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/5426/19 2022 LDK!
  f 1 DNF BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK!
7-bój J MŁ K
1 f 1 4614 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP I MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK!
2 f 1 4519 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP II MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK!
3 f 1 4325 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK II ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK!
4 f 1 4218 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK!
5 f 1 4154 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK!
6 f 1 4141 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK!
7 f 1 3873 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022
8 f 1 3583 PIˇTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV PLASKOTA Krzysztof Z/3000/18 2022 LDK!
9 f 1 3074 ZDANOWICZ Bianka MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- PIASECKI Grzegorz # Z/0595/20 2022 LDK!
  f 1 DNF PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS -- WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/3457/19 , 2022 LDK!
7-bój K
1 f 1 5508 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS M KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
2 f 1 4267 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
3 f 1 4096 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK!
4 f 1 3640 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP III JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4783/17 , 2022 LDK!
5 f 1 2849 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/4360/18 2022 LDK!
  f 1 DNF GAŁKA Anna WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U20 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022
100 m M
1 1 s 1 10.97 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +1.3 II BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2022 5 LDK!
2 2 s 1 11.11 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +1.3 II BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3
3 3 s 1 11.19 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +1.3 II WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2022 LDK!
4 5 s 1 11.51 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +1.3 III SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2022
5 6 s 1 11.52 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +1.3 III WISZ Mateusz Z/4688/17 2022 BEZ LDK!
6 11 s 1 12.34 GO¬DZIEJEWSKI Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS +1.3 -- DEJEWSKI Michał ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1162/19 , 2022 LDK!
1 4 s 2 11.43 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +0.9 III BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2022
2 7 s 2 11.92 PAJˇK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +0.9 IV ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2022 LDK!
3 8 s 2 11.96 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +0.9 IV DMP U20 B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2022 LDK! 89
4 9 s 2 12.15 CIESIELSKI Filip UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB +0.9 IV MALINOWSKI Krzysztof Z/4572/19 2022
5 10 s 2 12.18 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS +0.9 IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK! 82
6 12 s 2 12.41 SZCZʦNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +0.9 V SKRZYPACZ Adrian Z/9550/21 2022
1 13 s 3 12.45 STRZYGOCKI Kacper MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +1.5 -- WISZ Mateusz Z/2818/22 2022
2 14 s 3 12.49 PAKULSKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +1.5 V SKRZYPACZ Adrian Z/1337/21 2022
3 15 s 3 12.63 HENIKE Kamil GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +1.5 V BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1078/20 , 2022 LDK!
4 19 s 3 13.32 RUDNICKI Oskar Marek LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +1.5 -- KOTYNIA Hanna Z/0642/22 2022 LDK!
1 16 s 4 12.75 GRUCELA Paweł WLKS Wrocław 2006 U18 DS +0.6 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/13284/21 2022 LDK!
2 17 s 4 12.87 RUMIJEWSKI Tomasz LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +0.6 -- KOTYNIA Hanna Z/1267/21 2022 LDK!
3 18 s 4 13.05 ROMANEK Adam GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +0.6 -- DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/13959/21 2022 LDK! 63
4 20 s 4 13.57 BARAŃSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U14 DS +0.6 -- WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/6644/21 , 2022 LDK!
5 21 s 4 13.71 CHADZIKONSTANDINU Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +0.6 -- KOTYNIA Hanna Z/1242/21 2022 LDK!
1 1 w 1 11.31 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -1.1 III KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 793
2 4 w 1 11.67 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -1.1 III ŁO¦ Dariusz Z/0636/18 2022 717
3 6 w 1 11.83 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS -1.1 IV WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 685
4 7 w 1 12.07 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -1.1 IV GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK! 637
1 2 w 2 11.45 MI¦KÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS +2.3 III KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK! 763
2 3 w 2 11.58 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS +2.3 III KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 736
3 5 w 2 11.81 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +2.3 IV WISZ Dariusz Z/3047/20 2022 LDK! 689
1 1 w 3 11.53 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS +0.2 III PIASECKI Grzegorz # Z/3035/19 2022 LDK! 746
2 2 w 3 11.92 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB +0.2 IV HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 667
3 3 w 3 12.31 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS +0.2 -- B.D. MARCINÓW Józef , Z/3559/19 , 2022 LDK! 591
200 m M
1 1 s 1 22.94 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS +2.0 III KNULL Mariusz Z/0089/21 2022 LDK!
2 2 s 1 23.03 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +2.0 III WISZ Mateusz Z/4688/17 2022 BEZ LDK!
3 4 s 1 23.49 BAŁDYGA Sebastian MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS +2.0 III KORDASIEWICZ Damian Z/2795/20 2022 LDK!
4 5 s 1 23.69 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +2.0 IV WISZ Dariusz # Z/5625/19 2022 LDK!
5 8 s 1 24.56 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U23 DS +2.0 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2022 4 LDK!
1 3 s 2 23.03 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +0.8 III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2022 LDK!
2 9 s 2 24.62 PAJˇK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +0.8 V ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2022 LDK!
3 10 s 2 24.78 CIESIELSKI Filip UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB +0.8 -- MALINOWSKI Krzysztof Z/4572/19 2022
4 12 s 2 25.15 FOREMNY Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +0.8 V MARKOWSKA Małgorzata Z/0717/22 2022 LDK!
5 14 s 2 25.95 STRZYGOCKI Kacper MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +0.8 -- WISZ Mateusz Z/2818/22 2022
6 19 s 2 27.57 GRUCELA Paweł WLKS Wrocław 2006 U18 DS +0.8 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/13284/21 2022 LDK!
1 11 s 3 24.90 SZCZʦNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +0.9 V SKRZYPACZ Adrian Z/9550/21 2022
2 13 s 3 25.66 PAKULSKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +0.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1337/21 2022
3 15 s 3 26.10 HENIKE Kamil GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +0.9 -- DMP U20 BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1078/20 , 2022 LDK! 68
4 16 s 3 26.31 ROMANEK Adam GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +0.9 -- BENKOWSKI Henryk Z/13959/21 2022 LDK!
5 18 s 3 27.51 RUDNICKI Oskar Marek LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +0.9 -- KOTYNIA Hanna Z/0642/22 2022 LDK!
1 6 s 4 23.99 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +2.9 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2022
2 7 s 4 24.35 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS +2.9 IV BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK!
3 17 s 4 26.54 RUMIJEWSKI Tomasz LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +2.9 -- KOTYNIA Hanna Z/1267/21 2022 LDK!
4 20 s 4 28.50 CHADZIKONSTANDINU Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +2.9 -- KOTYNIA Hanna Z/1242/21 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.93 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U18 DS II DMP U20 BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2022 5 LDK! 132
2 2 s 1 50.51 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS III BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3
3 3 s 1 50.75 JASIEŃCZUK Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1819/16 2022
4 5 s 1 53.15 NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB IV SZWARC Marcin # Z/5315/18 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2022
1 4 s 2 51.13 PA¦ Dominik KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0829/22 2022
2 6 s 2 53.83 STRZELECKI Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV DMP DMP U20 ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/13491/21 2022 LDK! 40 93
3 7 s 2 54.47 STANKIEWICZ Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U18 DS IV MAKUCH Beata Z/0816/19 2022
4 8 s 2 56.25 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2022 LDK!
5 9 s 2 57.58 SZCZERCZOWSKI Wojciech MLKS Echo Twardogóra 2006 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/10653/21 2022 LDK!
1 1 w 1 51.61 MI¦KÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS III KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK! 742
2 2 w 1 53.02 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS IV ŁO¦ Dariusz Z/0636/18 2022 681
3 3 w 1 55.09 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS -- WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 595
4 4 w 1 55.59 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 575
5 6 w 1 57.75 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 493
1 5 w 2 57.57 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/3047/20 2022 LDK! 500
  w 2 DNF SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK! 0
1 1 w 3 53.78 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB IV HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 649
2 2 w 3 54.76 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- PIASECKI Grzegorz # Z/3035/19 2022 LDK! 608
3 3 w 3 56.41 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- B.D. MARCINÓW Józef , Z/3559/19 , 2022 LDK! 543
800 m M
1 1 s 1 2:02.39 BURKHOVYCH Bohdan MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS IV SZYMAŃSKI Tomasz Z/3632/22 2022
2 2 s 1 2:03.25 KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U18 DS IV B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 2:06.90 SKORUPIŃSKI Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS IV DMP DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0513/20 2022 BEZ LDK! 19 75
4 5 s 1 2:09.64 BONDROW Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -- DMP DMP U20 ŁOMAŃSKI Dariusz Z/5300/19 2022 LDK! 11 71
5 6 s 1 2:11.17 WALOSZCZYK Dominik KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/2696/20 2022 LDK!
6 8 s 1 2:17.22 KOZIEŁ Kamil UKS Ares Nowa Sól 2003 U20 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2997/22 2022 LDK!
1 4 s 2 2:08.79 PYZIK Szymon UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS V MAKUCH Beata Z/1011/20 2022
2 7 s 2 2:16.96 KOWALSKI Stanisław LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS -- STY¦ Janusz Z/1698/22 2022
3 9 s 2 2:20.35 NAZARENKO Andrea LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- KOTYNIA Hanna Z/14487/21 2022 LDK!
4 10 s 2 2:31.82 CABAN Nikodem MKS Szerszeń Bogatynia 2006 U18 DS -- WYROBA Piotr Z/0635/20 2022 LDK!
1000 m M
1 s 1 3:07.38 KAPSZEWICZ Paweł MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- WOCHNA Robert # Z/1894/21 2022 LDK!
2 s 1 3:26.12 GRZESZAK Antoni LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STY¦ Janusz Z/1247/21 2022 LDK!
3 s 1 3:43.62 HOŁOWNIA Bartłomiej MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2009 U14 DS -- BIALIC Marek Z/1504/22 2022 LDK!
1 1 w 1 3:20.47 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK! 478
2 2 w 1 3:24.95 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2022 LDK! 441
3 3 w 1 3:42.86 JURAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/0874/22 2022 LDK! 306
4 4 w 1 3:48.29 ZIEMBA Jakub MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/13443/21 2022 LDK! 270
1500 m M
1 1 w 1 4:44.36 MI¦KÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK! 653
2 2 w 1 4:52.77 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- ŁO¦ Dariusz Z/0636/18 2022 602
3 3 w 1 5:24.90 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/3047/20 2022 LDK! 425
4 4 w 1 5:27.01 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 414
5 5 w 1 5:28.36 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS -- WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 407
6 6 w 1 6:41.42 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 120
1 1 w 2 5:19.46 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 453
2 2 w 2 5:21.76 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- PIASECKI Grzegorz # Z/3035/19 2022 LDK! 441
3 3 w 2 5:40.12 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- B.D. MARCINÓW Józef , Z/3559/19 , 2022 LDK! 351
3000 m M
1 1 s 1 9:08.07 MIREK Michał MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian Z/14757/21 2022
2 2 s 1 9:12.11 WENDLAND Michał MKS Siechnice 1989 Sen DS III B.D. B.D. , Z/3283/11 , 2022
3 3 s 1 9:14.33 JAGUCAK Mikołaj MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS III KORDASIEWICZ Damian Z/2824/20 2022
4 4 s 1 10:34.07 MOSKALSKI Dariusz MKS Osa Zgorzelec 1969 Masters DS -- B.D. Z/7217/21 2022
5 5 s 1 10:37.74 ZALEWSKI Robert MKS Osa Zgorzelec 1969 Masters DS -- B.D. Z/7216/21 2022
110 m pł MŁ M
1 w 1 17.32 ZIEMBA Jakub MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -1.5 IV KORDASIEWICZ Damian Z/13443/21 2022 LDK! 591
2 w 1 18.04 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -1.5 V KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2022 LDK! 520
3 w 1 18.26 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -1.5 V RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK! 499
4 w 1 19.79 JURAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -1.5 -- KUBALA Łukasz Z/0874/22 2022 LDK! 366
110 m pł J MŁ M
1 1 w 1 15.53 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -1.0 III HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 787
2 2 w 1 16.75 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -1.0 -- PIASECKI Grzegorz # Z/3035/19 2022 LDK! 651
3 3 w 1 18.78 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -1.0 -- B.D. MARCINÓW Józef , Z/3559/19 , 2022 LDK! 452
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 16.79 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS -1.5 IV PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
1 1 w 1 14.87 MI¦KÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS +1.6 II KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK! 865
2 2 w 1 15.14 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS +1.6 II WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 833
3 3 w 1 15.18 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +1.6 II ŁO¦ Dariusz Z/0636/18 2022 828
4 4 w 1 15.49 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +1.6 II KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 791
1 5 w 2 16.56 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS +1.3 IV KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 671
2 6 w 2 16.78 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS +1.3 IV GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK! 647
3 7 w 2 17.28 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +1.3 IV WISZ Dariusz Z/3047/20 2022 LDK! 595
300 m pł M
1 1 s 1 47.55 KARPIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WI¦NIEWSKI Paweł Z/3002/20 2022 LDK!
2 2 s 1 48.51 ONYSZKO Kacper MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- ¦LIWIŃSKA Danuta KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz , Z/10930/21 , 2022 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.96 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS II PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
2 f 1 1.81 REBEJKO Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/1895/21 2022 LDK!
1 f 2 1.40 BARAŃSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U14 DS -- WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/6644/21 , 2022 LDK!
1 2 w 1 1.87 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS III ŁO¦ Dariusz Z/0636/18 2022 687
2 1 w 1 1.87 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS III WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 687
3 3 w 1 1.81 MI¦KÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS IV KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK! 636
4 4 w 1 1.78 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 610
5 5 w 1 1.75 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 585
6 6 w 1 1.72 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK! 560
7 7 w 1 1.69 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/3047/20 2022 LDK! 536
1 1 w 2 1.96 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS II PIASECKI Grzegorz # Z/3035/19 2022 LDK! 767
2 2 w 2 1.69 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- B.D. MARCINÓW Józef , Z/3559/19 , 2022 LDK! 536
3 3 w 2 1.60 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 464
1 1 w 3 1.68 ZIEMBA Jakub MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS V KORDASIEWICZ Damian Z/13443/21 2022 LDK! 528
2 2 w 3 1.62 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK! 480
3 3 w 3 1.47 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2022 LDK! 367
  w 3 NM JURAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/0874/22 2022 LDK! 0
Tyczka M
1 f 1 2.40 JURAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/0874/22 2022 LDK!
1 1 w 1 4.00 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS II DMP U20 ŁO¦ Dariusz Z/0636/18 2022 617 122
2 2 w 1 3.50 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 482
3 3 w 1 3.30 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 431
4 6 w 1 3.30 MI¦KÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS IV KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK! 431
5 4 w 1 3.20 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 406
6 5 w 1 3.10 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/3047/20 2022 LDK! 381
  w 1 DNS SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK! 0
1 1 w 2 3.10 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 381
2 2 w 2 2.90 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- B.D. MARCINÓW Józef , Z/3559/19 , 2022 LDK! 333
3 3 w 2 2.80 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- PIASECKI Grzegorz # Z/3035/19 2022 LDK! 309
W dal M
1 f 1 6.77 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U20 DS -1.5 III DMP DMP U20 GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2022 2 LDK! 76 118
2 f 1 5.81 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS -0.9 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
3 f 1 5.77 BRZYSKI Borys MLKS Sokół Lubin 2006 U18 DS -1.2 -- KNULL Marta KNULL Mariusz , Z/2926/20 , 2022 LDK!
4 f 1 5.18 FOREMNY Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +1.2 -- DMP MARKOWSKA Małgorzata Z/0717/22 2022 LDK! 8
5 f 1 5.07 JAMUŁA Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS -1.9 -- KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz , Z/2159/20 , 2022 LDK!
6 f 1 5.02 FRYSZER Miłosz MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -1.8 -- ¦LIWIŃSKA Danuta KUBALA Łukasz , Z/12881/21 , 2022 LDK!
7 f 1 4.62 CHOCHEL Alan MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS +0.9 -- PIASECKI Grzegorz Z/0791/22 2022 LDK!
8 f 1 4.46 PSIUCH Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +1.1 -- WI¦NIEWSKI Paweł Z/0448/22 2022 LDK!
9 f 1 4.33 GRACZYK Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +0.5 -- WI¦NIEWSKI Paweł Z/13492/21 2022 LDK!
  6.29 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS -1.3 IV WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK!
  6.40 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +0.6 III KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
1 1 w 1 6.51 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +2.8 III KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 700
2 2 w 1 6.36 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS +2.2 III WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 666
3 3 w 1 6.36 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +1.5 III ŁO¦ Dariusz Z/0636/18 2022 666
4 4 w 1 6.19 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -0.8 IV DMP DMP U20 GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK! 628 44 89
5 5 w 1 5.79 MI¦KÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -1.3 -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK! 542
6 6 w 1 5.71 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS +0.5 -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 525
7 7 w 1 5.51 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -0.5 -- WISZ Dariusz Z/3047/20 2022 LDK! 483
1 1 w 2 6.55 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS +0.6 III PIASECKI Grzegorz # Z/3035/19 2022 LDK! 709
2 2 w 2 5.75 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB +0.7 -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 533
3 3 w 2 5.31 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS +1.2 -- B.D. MARCINÓW Józef , Z/3559/19 , 2022 LDK! 443
1 1 w 3 5.88 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP +1.1 V RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK! 561
2 2 w 3 5.37 ZIEMBA Jakub MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -1.2 -- KORDASIEWICZ Damian Z/13443/21 2022 LDK! 455
3 3 w 3 5.09 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS +1.0 -- KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2022 LDK! 400
4 4 w 3 4.83 JURAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -0.6 -- KUBALA Łukasz Z/0874/22 2022 LDK! 350
Trójskok M
1 f 1 14.29 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U20 DS -1.7 III GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2022 2 LDK!
2 f 1 12.12 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +1.4 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 w 1 10.88 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- B.D. MARCINÓW Józef , Z/3559/19 , 2022 LDK! 539
2 2 w 1 10.40 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- PIASECKI Grzegorz # Z/3035/19 2022 LDK! 510
3 3 w 1 9.56 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 459
1 1 w 2 8.58 ZIEMBA Jakub MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/13443/21 2022 LDK! 401
2 2 w 2 7.63 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2022 LDK! 344
3 3 w 2 6.96 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK! 305
4 4 w 2 6.80 JURAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/0874/22 2022 LDK! 296
Kula (6) M
1 1 w 1 14.07 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB II KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 733
2 2 w 1 12.24 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 621
3 3 w 1 12.16 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS IV ŁO¦ Dariusz Z/0636/18 2022 616
4 4 w 1 12.13 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS IV GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK! 614
5 5 w 1 11.38 MI¦KÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS IV KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK! 569
6 6 w 1 11.18 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 557
7 7 w 1 10.15 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/3047/20 2022 LDK! 495
Dysk (1) M
1 f 1 48.37 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
2 f 1 45.92 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
3 f 1 41.89 TŁUSZCZ Zbigniew LKS Polkowice 1961 Masters DS -- B.D. B.D. Z/2809/20 2022 BEZ
4 f 1 38.75 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
5 f 1 35.56 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2022 LDK!
6 f 1 35.51 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB IV WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2022
7 f 1 33.23 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
8 f 1 25.36 MACIEJCZYK Piotr MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2007 U16 DS -- BIALIC Katarzyna BIALIC Katarzyna # , Z/2039/20 , 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 43.86 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2022 LDK!
2 f 1 42.63 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2022 LDK!
3 f 1 41.67 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB III SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2022 LDK!
4 f 1 39.55 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
5 f 1 27.03 KOZIOŁ Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/0608/20 2022 LDK!
1 1 w 1 27.67 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 419
2 2 w 1 27.57 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- PIASECKI Grzegorz # Z/3035/19 2022 LDK! 417
3 3 w 1 26.55 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- B.D. MARCINÓW Józef , Z/3559/19 , 2022 LDK! 397
Dysk (1.75) M
1 f 1 54.06 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB I SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2022 3 LDK!
2 f 1 38.64 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS III ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek , Z/0617/18 , 2022 2 LDK!
3 f 1 30.41 LORENC Eryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1939/21 2022 LDK!
1 1 w 1 37.48 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 614
2 2 w 1 37.26 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 609
3 3 w 1 35.76 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 579
4 4 w 1 34.70 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS IV ŁO¦ Dariusz Z/0636/18 2022 558
5 5 w 1 31.76 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/3047/20 2022 LDK! 499
6 6 w 1 26.22 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK! 391
7 7 w 1 23.93 MI¦KÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK! 347
Dysk (2) M
  f 1 NM PATOŁA Hubert UKS Ares Nowa Sól 1998 Sen LB -- SZPIGUN Zenon Z/4683/19 2022 3 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 54.24 ROZMYSŁOWICZ Karol MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III WOCHNA Robert Z/0614/20 2022 LDK!
2 f 1 44.35 PSIUCH Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS IV DMP U20 WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/0515/20 , 2022 LDK! 101
3 f 1 44.34 KOBIELSKI Maciej MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/13271/21 2022 LDK!
4 f 1 41.43 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
5 f 1 41.39 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2193/20 2022 LDK!
6 f 1 37.65 TRZCIŃSKI Franciszek MKS Bolesłavia Bolesławiec 1962 Masters DS -- B.D. Z/2390/18 2022 BEZ
7 f 1 36.55 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2022 LDK!
8 f 1 32.98 TŁUSZCZ Zbigniew LKS Polkowice 1961 Masters DS -- B.D. B.D. Z/2809/20 2022 BEZ
9 f 1 31.36 KOZIOŁ Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/0608/20 2022 LDK!
10 f 1 29.77 BIELAK Piotr MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- WOCHNA Robert B.D. Z/11768/21 2022 LDK!
11 f 1 29.42 KSIˇŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK!
12 f 1 23.51 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
13 f 1 23.33 BORODACZ Piotr MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/8254/21 2022 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 42.46 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS IV WOCHNA Robert Z/0680/18 2022 4 LDK!
2 f 1 39.71 BURNIAK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS IV DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/4495/18 2022 BEZ LDK! 100
3 f 1 30.64 LORENC Eryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1939/21 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 43.96 ALEKSANDROWICZ Kacper MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/13242/21 2022 LDK!
2 f 1 43.51 MACIEJCZYK Piotr MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2007 U16 DS IV BIALIC Katarzyna BIALIC Katarzyna # , Z/2039/20 , 2022 LDK!
3 f 1 37.55 WICHA Maciej SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS V SO¦NIAK Zbigniew Z/2874/22 2022 LDK!
4 f 1 37.01 TRZCIŃSKI Franciszek MKS Bolesłavia Bolesławiec 1962 Masters DS -- B.D. Z/2390/18 2022 BEZ
5 f 1 32.58 BUDYKA Kamil GKS Start Długołęka 2007 U16 DS -- CHUDA Julia Z/14462/21 2022
6 f 1 31.39 JANAS Grzegorz MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0152/21 2022 LDK!
7 f 1 31.01 ROMANOWICZ Błażej MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- PIASECKI Grzegorz Z/0929/22 2022 LDK!
8 f 1 29.11 GRACZYK Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WI¦NIEWSKI Paweł Z/13492/21 2022 LDK!
9 f 1 24.08 WARZECHA Marcin SL GKS Olsza Olszyna 2007 U16 DS -- SO¦NIAK Zbigniew Z/2873/22 2022 LDK!
10 f 1 20.70 PSIUCH Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WI¦NIEWSKI Paweł Z/0448/22 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 52.19 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB III SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2022 LDK!
2 f 1 48.54 KO¦CIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB IV HUDYMA Justyna # Z/2928/20 2022
3 f 1 47.58 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB IV KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
4 f 1 40.91 PAPROCKI Szymon MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/8255/21 2022
5 f 1 29.86 KWIATKOWSKI Bartosz SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS -- SO¦NIAK Zbigniew Z/2921/22 2022
6 f 1 27.66 OTULAKOWSKI Sebastian SL GKS Olsza Olszyna 2005 U18 DS -- SO¦NIAK Zbigniew Z/2924/22 2022
7 f 1 24.75 MARCINKOWSKI Jakub SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS -- SO¦NIAK Zbigniew Z/2922/22 2022
8 f 1 22.21 MORACZEWSKI Dominik SL GKS Olsza Olszyna 2005 U18 DS -- SO¦NIAK Zbigniew Z/2923/22 2022
1 1 w 1 37.43 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- PIASECKI Grzegorz # Z/3035/19 2022 LDK! 405
2 2 w 1 34.25 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 359
3 3 w 1 32.47 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- B.D. MARCINÓW Józef , Z/3559/19 , 2022 LDK! 334
Oszczep (800) M
1 f 1 60.00 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2022 2 LDK!
1 1 w 1 41.35 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 462
2 2 w 1 41.22 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS IV ŁO¦ Dariusz Z/0636/18 2022 460
3 3 w 1 40.76 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 453
4 4 w 1 40.67 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 452
5 5 w 1 39.01 MI¦KÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS IV KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK! 428
6 6 w 1 33.33 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/3047/20 2022 LDK! 346
5-bój M MŁ M
1 f 1 2323 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP V RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK!
2 f 1 2245 ZIEMBA Jakub MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS V KORDASIEWICZ Damian Z/13443/21 2022 LDK!
3 f 1 2072 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2022 LDK!
4 f 1 1318 JURAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/0874/22 2022 LDK!
10-bój J MŁ M
1 f 1 5563 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III PIASECKI Grzegorz # Z/3035/19 2022 LDK!
2 f 1 5171 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB IV HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ
3 f 1 4519 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS IV B.D. MARCINÓW Józef , Z/3559/19 , 2022 LDK!
10-bój JUN M
1 f 1 6432 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS II ŁO¦ Dariusz Z/0636/18 2022
2 f 1 6134 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB II KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
3 f 1 5976 MI¦KÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS III KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK!
4 f 1 5902 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS III WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK!
5 f 1 5249 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS III KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022
6 f 1 4949 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV WISZ Dariusz Z/3047/20 2022 LDK!
  f 1 DNF SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 43.128975152969 sekund