Poznań 07.05.2022
Mityng okręgowy [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.14 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -1.2 I OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2022 LDK!
2 9 e 1 12.65 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -1.2 II WALCZAK Michał Z/1055/18 2022 4 LDK!
3 15 e 1 13.01 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -1.2 III B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2022 3 LDK!
4 21 e 1 13.47 ADAMCZEWSKA Odeta WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -1.2 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5147/19 2022 LDK!
5 28 e 1 13.77 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP -1.2 IV BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2022 3
6 37 e 1 14.08 DROZD Martyna LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -1.2 -- PTAK Krzysztof Z/2433/20 2022 LDK!
1 2 e 2 12.25 DZIAMSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.2 II JAGACIAK Jarosław Z/0868/15 2022 LDK!
2 14 e 2 12.89 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -0.2 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2022
3 19 e 2 13.37 HUDZIŃSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -0.2 IV DMP U20 PIEKARSKA Monika Z/0814/22 2022 97
4 20 e 2 13.39 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP -0.2 -- WALCZAK Michał B.D. Z/0794/16 2022
5 29 e 2 13.78 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -0.2 IV TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
6 38 e 2 14.12 MICHALAK Zuzanna LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -0.2 -- PUJDAK Andrzej Z/1881/22 2022
7 43 e 2 14.83 JANKOWSKA Maja MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -0.2 -- PIEKARSKA Monika Z/0812/22 2022
1 3 e 3 12.35 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +0.3 II DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK! 141
2 10 e 3 12.70 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 2003 U20 WP +0.3 II B.D. B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/0414/17 , 2022 3 LDK!
3 27 e 3 13.75 KOWALSKA Aleksandra UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP +0.3 IV OLSZYNA Waldemar Z/0246/20 2022 LDK!
4 30 e 3 13.79 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +0.3 IV WALCZAK Michał Z/1061/18 2022 5 LDK!
5 32 e 3 13.86 RYDEŁKIEWICZ Klaudia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +0.3 -- PTAK Krzysztof Z/1835/20 2022 LDK!
6 39 e 3 14.39 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +0.3 -- WALCZAK Michał Z/0269/20 2022 LDK!
7 44 e 3 14.99 BABISTA Dominika KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP +0.3 -- DMP U20 PIEKARCZYK Leszek GRENDA Jan , Z/4239/18 , 2022 BEZ LDK! 56
1 5 e 4 12.45 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +1.0 II WALCZAK Marek Z/0590/15 2022 1
2 8 e 4 12.63 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP +1.0 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
3 17 e 4 13.31 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +1.0 IV BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2022
4 23 e 4 13.54 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.0 IV WALCZAK Katarzyna Z/0267/20 2022 LDK!
5 33 e 4 13.88 MORKIS Natalia GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2004 U20 WP +1.0 -- MAĆKOWIAK Robert Z/10555/21 2022
6 36 e 4 13.97 BOROWIK Dominika MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +1.0 -- ZIELIŃSKA Janina Z/2727/22 2022
7 45 e 4 15.24 WÓJCIK Julia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP +1.0 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3090/22 2022
1 6 e 5 12.54 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -0.1 II DMP OSIK Tadeusz Z/2823/16 2022 II 96
2 7 e 5 12.59 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP -0.1 II KACZOR Mieczysław B.D. Z/1648/15 2022
3 16 e 5 13.18 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.1 III WALCZAK Michał Z/4988/18 2022 5 LDK!
4 26 e 5 13.75 PRESLER Anna OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -0.1 -- OSIK Tadeusz B.D. Z/4716/22 2022
5 31 e 5 13.82 JAŁOSZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP -0.1 -- REJEWSKI Robert Z/2811/18 2022
6 34 e 5 13.94 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP -0.1 -- GÓRSKA Hanna Z/4277/19 2022 LDK!
1 4 e 6 12.43 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.2 II WALCZAK Michał Z/1091/18 2022 4 LDK!
2 11 e 6 12.75 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP +0.2 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
3 24 e 6 13.57 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.2 IV WALCZAK Michał Z/0650/19 2022 LDK!
4 35 e 6 13.94 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP +0.2 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2022
5 40 e 6 14.41 BIENIASZEK Karolina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +0.2 -- WALCZAK Michał Z/0484/22 2022
1 12 e 7 12.81 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -0.8 III REJEWSKI Robert Z/1671/12 2022 1
2 13 e 7 12.86 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -0.8 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2022 2
3 18 e 7 13.32 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -0.8 IV WALCZAK Michał Z/1069/18 2022 5 LDK!
4 22 e 7 13.52 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -0.8 IV BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2022 LDK!
5 25 e 7 13.66 RYSZKIEWICZ Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -0.8 IV WALCZAK Michał Z/0486/22 2022
6 41 e 7 14.55 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -0.8 -- WALCZAK Michał Z/1056/18 2022 BEZ LDK!
7 42 e 7 14.60 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -0.8 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/3663/19 2022
1 1 e 8 12.91 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.7 III DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/1060/18 2022 BEZ LDK! 116
2 5 e 8 13.56 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.7 IV WALCZAK Katarzyna Z/1062/18 2022 BEZ LDK!
3 20 e 8 14.15 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP +0.7 V CICHOWLAS Agnieszka Z/2390/20 2022 LDK!
4 30 e 8 14.66 IGNASIAK Julia MUKS Kadet Rawicz 2008 U16 WP +0.7 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2373/20 2022 LDK!
5 34 e 8 14.76 ANDERS Natalia UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP +0.7 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0377/21 2022 LDK!
6 40 e 8 15.04 DŁUZYK Aleksandra UKS Achilles Leszno 2010 U14 WP +0.7 -- ZDONEK Filip Z/5640/21 2022 LDK!
1 2 e 9 12.95 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB +0.6 III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
2 6 e 9 13.57 MALCZYK Maria UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP +0.6 IV GÓRSKA Hanna Z/14485/21 2022 LDK!
3 10 e 9 13.75 WOŹNIAK Wiktoria RKL Kusy Rokietnica 2010 U14 WP +0.6 IV ŚWIST Jerzy Z/3015/22 2022
4 14 e 9 14.02 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.6 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2022 LDK!
5 15 e 9 14.04 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +0.6 V WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2022 LDK!
6 27 e 9 14.36 KURCZABA Małgorzata KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +0.6 V WALCZAK Katarzyna Z/0266/20 2022 LDK!
7 44 e 9 15.58 CEPA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +0.6 -- WALCZAK Marek Z/0259/20 2022 LDK!
1 17 e 10 14.05 URBANIAK Oliwia UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP +1.1 V GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek Z/4320/18 2022 BEZ LDK!
2 22 e 10 14.17 KUBERA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.1 V WALCZAK Katarzyna Z/3124/19 2022 LDK!
3 26 e 10 14.32 GÓRSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +1.1 V WALCZAK Marek Z/0250/20 2022 LDK!
4 28 e 10 14.38 ŁUKASZCZYK Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP +1.1 V CICHOWLAS Agnieszka Z/0306/20 2022 LDK!
5 31 e 10 14.67 TWORO Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +1.1 -- WALCZAK Katarzyna Z/0260/20 2022 LDK!
6 35 e 10 14.79 ŁOŚ Cecylia UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP +1.1 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1728/21 2022 LDK!
7 37 e 10 14.86 STASZAK Daria UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP +1.1 -- OLSZYNA Waldemar Z/1407/22 2022
1 3 e 11 13.35 KOWALCZYK Marianna UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP +0.6 IV WANGE Adrianna Z/2592/21 2022 LDK!
2 7 e 11 13.66 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP +0.6 IV CICHOWLAS Agnieszka Z/0302/20 2022 LDK!
3 9 e 11 13.71 JASION Zofia MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP +0.6 IV ŚWITAŁA Aldona Z/1087/21 2022 LDK!
4 16 e 11 14.04 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP +0.6 V ZDONEK Filip Z/2011/20 2022 LDK!
5 24 e 11 14.21 GAWRYCH Kinga UKS 20 Poznań 2009 U14 WP +0.6 V WIADEREK Piotr Z/9438/21 2022
6 36 e 11 14.84 WOLICKA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +0.6 -- WALCZAK Marek Z/0276/20 2022 LDK!
7 41 e 11 15.20 PERA Marta UKS Przełaj Żerków 2008 U16 WP +0.6 -- BIERŁA Dawid # Z/1349/22 2022
8 42 e 11 15.27 JAJKO Jadwiga UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP +0.6 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/3714/20 2022 LDK!
1 11 e 12 13.78 BARANOWSKA Barbara OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -0.5 IV MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/5894/21 2022 LDK!
2 18 e 12 14.06 ANDRASZAK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -0.5 V WALCZAK Marek Z/0257/20 2022 LDK!
3 19 e 12 14.09 DOPIERAŁA Anna UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -0.5 V ZDONEK Filip Z/4026/21 2022 LDK!
4 21 e 12 14.16 ŻAKOWSKA Wiktoria UKS Przełaj Żerków 2008 U16 WP -0.5 V BIERŁA Dawid # Z/1646/19 2022
5 25 e 12 14.31 BAJERSKA Anna UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -0.5 V GULCZYŃSKA Grażyna Z/0529/22 2022 LDK!
6 29 e 12 14.42 FICYGOWSKA Aleksandra Akademia Biegowa Żary 2007 U16 LB -0.5 V SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina Z/13673/21 2022 LDK!
7 32 e 12 14.68 BURCHACKA Maria UKS Przełaj Żerków 2009 U14 WP -0.5 -- WYDUBA Roman # Z/1649/19 2022
8 43 e 12 15.55 WITEK Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -0.5 -- WALCZAK Katarzyna Z/8395/21 2022
1 4 e 13 13.52 ANTCZAK Agata UKS 20 Poznań 2009 U14 WP -0.2 IV WIADEREK Piotr Z/9450/21 2022
2 8 e 13 13.68 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.2 IV WALCZAK Katarzyna Z/3122/19 2022 LDK!
3 12 e 13 13.92 KAŹMIERCZAK Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -0.2 V WALCZAK Katarzyna Z/0181/22 2022
4 13 e 13 13.93 BIERNACKA Gabriela UKS Przełaj Żerków 2011 U12 WP -0.2 V BIERŁA Dawid # Z/3084/22 2022
5 23 e 13 14.18 KUCNER Maja MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -0.2 V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0717/21 2022 LDK!
6 33 e 13 14.72 PAJZERT Maja UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -0.2 -- GÓRSKA Hanna Z/3089/21 2022 LDK!
7 38 e 13 14.93 BEDNAREK Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -0.2 -- WALCZAK Katarzyna Z/0247/20 2022 LDK!
8 39 e 13 15.01 LASKOWSKA Alina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -0.2 -- GÓRSKI Dariusz Z/3542/22 2022
1 1 f 1 12.00 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +0.8 I OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2022 LDK!
2 2 f 1 12.06 DZIAMSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +0.8 I JAGACIAK Jarosław Z/0868/15 2022 LDK!
3 3 f 1 12.33 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +0.8 II DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK! 142
4 4 f 1 12.42 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.8 II WALCZAK Michał Z/1091/18 2022 4 LDK!
5 5 f 1 12.47 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +0.8 II DMP OSIK Tadeusz Z/2823/16 2022 II 100
6 6 f 1 12.52 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP +0.8 II KACZOR Mieczysław B.D. Z/1648/15 2022
1 1 f 2 12.96 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.6 III DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/1060/18 2022 BEZ LDK! 114
2 2 f 2 12.99 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB +0.6 III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
3 3 f 2 13.44 KOWALCZYK Marianna UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP +0.6 IV WANGE Adrianna Z/2592/21 2022 LDK!
4 4 f 2 13.52 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.6 IV WALCZAK Katarzyna Z/1062/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 2 13.61 MALCZYK Maria UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP +0.6 IV GÓRSKA Hanna Z/14485/21 2022 LDK!
6 6 f 2 13.62 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.6 IV WALCZAK Katarzyna Z/3122/19 2022 LDK!
7 7 f 2 13.66 ANTCZAK Agata UKS 20 Poznań 2009 U14 WP +0.6 IV WIADEREK Piotr Z/9450/21 2022
200 m K
1 1 s 1 23.94 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP +0.7 M IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2022 2
2 2 s 1 24.35 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +0.7 I DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2022 LDK! 132
3 4 s 1 25.52 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP +0.7 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
4 6 s 1 26.10 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.7 II DMP BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2022 2 87
5 9 s 1 26.38 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP +0.7 III BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2022 2
1 3 s 2 25.49 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP 0.0 II OSIK Tadeusz Z/2823/16 2022 II
2 7 s 2 26.17 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP 0.0 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2022
3 8 s 2 26.24 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP 0.0 II B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2022 3 LDK!
4 10 s 2 26.52 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB 0.0 III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
5 14 s 2 27.07 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP 0.0 III BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2022
6 15 s 2 27.09 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP 0.0 III GOŚCINIAK Marcin Z/1793/18 2022 5 LDK!
1 5 s 3 25.75 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -0.9 II B.D. B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/0414/17 , 2022 3 LDK!
2 11 s 3 26.69 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -0.9 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
3 12 s 3 26.70 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U23 WP -0.9 III GOŚCINIAK Marcin B.D. Z/1328/15 2022
4 13 s 3 26.77 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP -0.9 III KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
1 16 s 4 27.18 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +0.1 III BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2022 LDK!
2 17 s 4 27.71 MAGDZIARZ Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +0.1 IV ZIELIŃSKA Janina ZIELIŃSKA Janina Z/3261/20 2022 LDK!
3 19 s 4 27.81 PASIKOWSKA Emilia UKS 20 Poznań 2007 U16 WP +0.1 IV WIADEREK Piotr Z/9444/21 2022
4 20 s 4 28.07 KOGUT Maja KS Energetyk Poznań 2005 U18 WP +0.1 IV DMP U20 B.D. GRENDA Jan , Z/4238/18 , 2022 5 LDK! 91
5 22 s 4 28.19 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP +0.1 IV CICHOWLAS Agnieszka Z/0302/20 2022 LDK!
6 25 s 4 28.58 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP +0.1 -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2022 5
1 21 s 5 28.14 BARANOWSKA Barbara OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -0.5 IV MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/5894/21 2022 LDK!
2 24 s 5 28.40 SERBA Magdalena KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP -0.5 IV DMP U20 GRENDA Jan Z/0632/20 2022 LDK! 87
3 26 s 5 28.61 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -0.5 -- TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
4 30 s 5 29.21 MORKIS Natalia GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2004 U20 WP -0.5 -- MAĆKOWIAK Robert Z/10555/21 2022
5 31 s 5 29.43 CYBAK Michalina MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -0.5 -- PIEKARSKA Monika Z/2975/19 2022
6 32 s 5 29.49 MRÓZ Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U18 WP -0.5 -- SZOSTAK Janusz Z/3139/19 2022 BEZ LDK!
1 18 s 6 27.79 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -0.2 IV GOŚCINIAK Marcin Z/0551/22 2022 LDK!
2 27 s 6 28.73 URBANIAK Oliwia UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP -0.2 V GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek Z/4320/18 2022 BEZ LDK!
3 28 s 6 28.77 BOROWIK Dominika MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -0.2 -- ZIELIŃSKA Janina Z/2727/22 2022
4 33 s 6 29.57 ŁUKASZCZYK Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -0.2 V CICHOWLAS Agnieszka Z/0306/20 2022 LDK!
5 34 s 6 29.86 KAŹMIERCZAK Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -0.2 V WALCZAK Katarzyna Z/0181/22 2022
6 37 s 6 31.24 KASICA Monika UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -0.2 -- SZOSTAK Janusz Z/3279/22 2022 LDK!
7 38 s 6 32.90 WŁODARCZAK Julia OKL Oborniki 2005 U18 WP -0.2 -- NOWICKI Sebastian Z/2818/18 2022 BEZ
1 23 s 7 28.27 HUDZIŃSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP +0.9 IV PIEKARSKA Monika Z/0814/22 2022
2 29 s 7 29.15 RYSZKIEWICZ Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +0.9 -- WALCZAK Michał Z/0486/22 2022
3 35 s 7 30.80 BIENIASZEK Karolina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +0.9 -- WALCZAK Michał Z/0484/22 2022
4 36 s 7 31.09 JANKOWSKA Maja MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP +0.9 -- PIEKARSKA Monika Z/0812/22 2022
5 39 s 7 34.09 JARZĄBEK Milena SL Olimpia Poznań 1984 Masters WP +0.9 -- CZERNIAK Przemysław Z/14512/21 2022
300 m K
1 1 s 1 40.93 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -- REJEWSKI Robert Z/1671/12 2022 1
2 2 s 1 41.80 OSICKA Zuzanna UKS 20 Poznań 2006 U18 WP -- WIADEREK Piotr Z/11896/21 2022 2 LDK!
3 3 s 1 43.51 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP -- WALCZAK Michał B.D. Z/0794/16 2022
4 4 s 1 45.09 JAŁOSZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP -- REJEWSKI Robert Z/2811/18 2022
5 5 s 1 46.28 ADAMCZEWSKA Odeta WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5147/19 2022 LDK!
6 6 s 1 47.58 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2022
1 7 s 2 45.52 KOWALSKA Aleksandra UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0246/20 2022 LDK!
2 8 s 2 47.19 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0269/20 2022 LDK!
3 9 s 2 47.59 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/4277/19 2022 LDK!
4 10 s 2 48.66 TRYKOWSKA Anastazja UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/2225/22 2022
5 11 s 2 48.81 JAŚKOWIAK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/14600/21 2022
1 1 s 3 42.67 KORBAL Kamila UKS 20 Poznań 2007 U16 WP II WIADEREK Piotr Z/9441/21 2022
2 2 s 3 43.47 SZŁAPKA Faustyna MKS-MOS Śrem 2007 U16 WP III OKONIEWSKI Zbigniew # Z/1824/19 2022
3 3 s 3 43.50 KUCZYŃSKA Luiza UKS 20 Poznań 2008 U16 WP III WIADEREK Piotr Z/9442/21 2022
4 4 s 3 43.77 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP III WALCZAK Katarzyna Z/1062/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 3 45.04 MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP IV PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2022 LDK!
6 6 s 3 45.20 BIERNACKA Gabriela UKS Przełaj Żerków 2011 U12 WP IV BIERŁA Dawid # Z/3084/22 2022
7 7 s 3 45.65 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP IV ZDONEK Filip Z/2011/20 2022 LDK!
1 9 s 4 46.52 ANTKOWIAK Nikola UKS 20 Poznań 2008 U16 WP V WIADEREK Piotr Z/9439/21 2022
2 12 s 4 47.42 GÓRSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP V WALCZAK Marek Z/0250/20 2022 LDK!
3 13 s 4 48.17 STROJNA Martyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB V DRACZYŃSKI Adam Z/0971/22 2022 LDK!
4 15 s 4 48.59 KRAWCZAK Antonina OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/10966/21 2022 LDK!
5 17 s 4 49.27 BUGAJEWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2378/20 2022 LDK!
6 18 s 4 49.63 BURCHACKA Maria UKS Przełaj Żerków 2009 U14 WP -- WYDUBA Roman # Z/1649/19 2022
7 21 s 4 50.04 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022
1 11 s 5 47.18 DOPIERAŁA Anna UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP V ZDONEK Filip Z/4026/21 2022 LDK!
2 19 s 5 49.69 KURCZABA Małgorzata KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0266/20 2022 LDK!
3 20 s 5 50.00 KACZMAREK Michalina UKS 12 Kalisz 2009 U14 WP -- WANGE Adrianna Z/0928/20 2022 LDK!
1 8 s 6 45.70 KOWALCZYK Marianna UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP IV WANGE Adrianna Z/2592/21 2022 LDK!
2 10 s 6 46.73 MALCZYK Maria UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP V GÓRSKA Hanna Z/14485/21 2022 LDK!
3 16 s 6 49.04 ŁAŚ Marta UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/1132/20 2022 LDK!
4 22 s 6 50.36 PAJZERT Maja UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/3089/21 2022 LDK!
5 23 s 6 51.34 PERA Marta UKS Przełaj Żerków 2008 U16 WP -- BIERŁA Dawid # Z/1349/22 2022
1 14 s 7 48.41 WOLICKA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP V WALCZAK Marek Z/0276/20 2022 LDK!
2 24 s 7 53.89 BŁOTNA Wiktoria UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP -- B.D. Z/3081/22 2022
3 25 s 7 54.38 CEPA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/0259/20 2022 LDK!
4 26 s 7 64.39 WIERZCHOWSKA Hanna UKS 12 Kalisz 2010 U14 WP -- WANGE Adrianna Z/1409/22 2022
400 m K
1 1 s 1 59.69 KOPEĆ Natalia OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1152/18 2022
2 2 s 1 62.64 DŁUŻYK Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP IV ZIÓŁKOWSKA Joanna CHMIELARZ Lucyna , Z/1833/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 63.74 OWCZARZ Joanna WKS Śląsk Wrocław 2005 U18 DS IV ADAMEK Marek Z/3131/19 2022
4 4 s 1 64.31 ŻURAWSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP IV CHMIELARZ Lucyna Z/4823/19 2022
5 5 s 1 64.41 WRÓBLEWSKA Patrycja KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP IV DMP U20 GRENDA Jan Z/2279/21 2022 LDK! 82
6 7 s 1 66.39 GOŹDZIEWICZ Julia UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/2726/18 2022 BEZ LDK!
7 10 s 1 67.71 ROŻEK Olga MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/4259/20 2022
1 6 s 2 64.57 KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP V DMP U20 GRENDA Jan Z/1365/21 2022 LDK! 81
2 8 s 2 66.55 TORZ Agata KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP V DMP U20 GRENDA Jan Z/0171/19 2022 LDK! 71
3 9 s 2 66.56 KOZŁOWSKA Marika MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/5356/19 2022
4 11 s 2 70.39 MOLSKA Maria KS Energetyk Poznań 2009 U14 WP -- RAJCZAK Rafał Z/3102/21 2022 LDK!
5 12 s 2 73.08 FUTRO Patrycja MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- ŚMIGIELSKI Dariusz SZOSTAK Janusz Z/5166/19 2021 LDK!
6 13 s 2 75.89 AJWANG Kimbali UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2931/22 2022
7 14 s 2 78.77 DUDEK Lena UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- B.D. Z/3278/22 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:42.16 LIEBENTHAL Julia WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS III ADAMEK Marek Z/0988/22 2022 LDK!
2 2 s 1 1:42.74 STAŚKIEWICZ Zofia OKL Oborniki 2007 U16 WP III NOWICKI Sebastian Z/1918/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:44.24 WUJEK Marta UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -- ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka Z/1831/19 2022 LDK!
4 4 s 1 1:46.38 SMOLIŃSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2022 LDK!
5 5 s 1 1:47.13 DUDA Julia OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP V MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2469/20 2022 LDK!
6 6 s 1 1:48.46 DUTKA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/1828/19 2022 LDK!
7 7 s 1 1:48.58 CZYCZEWSKA Iga OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/1620/22 2022 LDK!
8 8 s 1 1:49.21 BARTECKA Wiktoria OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/0606/22 2022 LDK!
9 9 s 1 1:49.32 JEGER Liwia UKS 20 Poznań 2009 U14 WP V WIADEREK Piotr Z/9440/21 2022
10 15 s 1 2:01.33 SHELEG Stefaiya OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/13234/21 2022
1 s 2 1:45.46 GOLANOWSKA Iga UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP IV WIŚNIEWSKI Paweł Z/0163/20 2022 LDK!
2 10 s 2 1:51.58 BACA-CHOMICZ Klarysa LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1455/20 2022 LDK!
3 11 s 2 1:54.19 PRUCHNIEWICZ Olga UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3085/21 2022 LDK!
4 12 s 2 1:54.64 MŁODOŻENIEC Agata OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/3248/22 2022
5 13 s 2 1:54.83 BARTZ Ewa OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2799/20 2022 LDK!
6 14 s 2 1:59.05 STAŚKIEWICZ Maja OKL Oborniki 2010 U14 WP -- NOWICKI Sebastian Z/3448/20 2022 LDK!
7 16 s 2 2:02.65 STAWRAKAKIS Helena OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2801/20 2022 LDK!
8 17 s 2 2:06.34 GREFLING Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3558/22 2022
9 18 s 2 2:08.47 KOŚCIELNA Magdalena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/8636/21 2022 LDK!
10 19 s 2 2:24.43 KRAWCZYK Wiktoria MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2007 U16 LB -- GÓRA Ireneusz Z/5708/19 2022 LDK!
800 m K
1 8 s 1 2:21.93 MATUSZCZAK Gabriela MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP III GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0300/17 2022 4 LDK!
2 9 s 1 2:27.81 MACIEJEWSKA Lena KS Energetyk Poznań 2010 U14 WP IV GRENDA Agnieszka Z/14237/21 2022 LDK!
3 10 s 1 2:28.29 GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP IV DMP U20 GRENDA Jan Z/13050/21 2022 LDK! 91
4 11 s 1 2:32.76 ŚWIEGOT Julia WKS Śląsk Wrocław 2006 U18 DS -- ADAMEK Marek Z/3734/20 2022 LDK!
5 12 s 1 2:33.56 BIERNACZYK Joanna UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -- ZDONEK Filip Z/2014/20 2022 LDK!
6 13 s 1 2:53.41 GIERSZEWSKA Joanna MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/14638/21 2022
1 1 s 2 2:12.14 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/3133/19 2022 LDK! 140
2 2 s 2 2:12.25 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II GRENDA Jan Z/1642/18 2022 LDK!
3 3 s 2 2:13.47 WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 2003 U20 WP II GRENDA Jan Z/1891/19 2022 LDK!
4 4 s 2 2:14.90 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2022 LDK!
5 5 s 2 2:17.46 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/12439/21 2022 LDK! 122
6 6 s 2 2:18.12 KOPEĆ Julia OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. Z/1153/18 2022
7 7 s 2 2:19.20 TROCHOLEPSZA Martyna MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP III GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0297/17 2022 3 LDK!
  s 2 DNF RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -- GRENDA Jan Z/0255/16 2022 3 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:03.21 TYCZYŃSKA Amelia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP III ZDONEK Filip Z/2007/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:05.21 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:06.71 DUDZIŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/0271/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:14.05 ROSIN Zofia OKL Oborniki 2007 U16 WP IV NOWICKI Sebastian Z/1920/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:18.41 ZYGAROWICZ Olga LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/13089/21 2022 LDK!
6 6 s 1 3:19.28 MIZERSKA Iga LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/5313/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 3:19.68 SAJNAJ Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U14 WP IV CHMIELARZ Lucyna Z/2445/20 2022 LDK!
8 8 s 1 3:23.14 ZAREMBA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP V CHMIELARZ Lucyna Z/0989/22 2022 LDK!
9 9 s 1 3:27.47 SZULC Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/0769/20 2022
10 10 s 1 3:29.60 PŁATEK Paulina UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP V ZDONEK Filip Z/2009/20 2022 LDK!
11 11 s 1 3:38.60 ANTKOWIAK Klaudia UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/1601/18 2022 BEZ LDK!
12 12 s 1 3:44.05 GRACZYKOWSKA Julia UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/2594/21 2022 LDK!
13 13 s 1 3:49.20 KLEIBER Blanka MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/12063/21 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:41.30 MUSIELAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP II CHMIELARZ Lucyna Z/1944/19 2022 LDK!
2 2 s 1 4:41.39 PAWEŁCZYK Julia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2910/16 2022 LDK!
3 3 s 1 4:45.05 BEREŚNIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/3372/16 2022
4 4 s 1 4:45.39 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP III GÓRSKA Hanna Z/0987/19 2022 LDK!
5 5 s 1 4:47.75 WYROŚLAK Martyna OŚ AZS Poznań # 2002 U23 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2739/22 2022 LDK!
6 6 s 1 4:48.42 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice 1999 Sen DS III SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2022
7 7 s 1 4:50.01 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U20 KP III KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew , Z/1324/17 , 2022 3 LDK!
8 8 s 1 4:52.65 MACHURA Julia OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/0634/20 2022 LDK!
9 9 s 1 5:08.97 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/5023/19 2022
10 10 s 1 5:12.24 SMOLARCZYK Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1684/18 2022 5 LDK!
11 11 s 1 5:15.48 ZJAWIN Natalia LLKS Osowa Sień 2006 U18 LB -- KONSUR Paweł ORŁOWSKI Andrzej , Z/2704/20 , 2022 LDK!
12 12 s 1 5:20.62 CZAJA Paulina OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP --
13 13 s 1 5:21.22 RABIEGA Wiktoria UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP -- GÓRSKA Hanna GÓRSKA Hanna , Z/0850/17 , 2022 5 LDK!
14 14 s 1 5:23.01 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2022 LDK!
15 15 s 1 5:27.81 ANHALT Anna UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga Z/3112/18 2022 BEZ LDK!
16 16 s 1 5:45.14 PODRUCZNY Helena LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3554/17 2022 BEZ LDK!
80 pł K
1 1 e 1 12.72 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB +0.7 III GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2436/20 2022 LDK!
2 2 e 1 13.29 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP +0.7 IV KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK!
3 3 e 1 13.82 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +0.7 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022
4 4 e 1 13.91 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP +0.7 V WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK!
5 5 e 1 14.44 ŻAKOWSKA Wiktoria UKS Przełaj Żerków 2008 U16 WP +0.7 V BIERŁA Dawid # Z/1646/19 2022
1 1 f 1 12.67 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB +0.2 III GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2436/20 2022 LDK!
2 2 f 1 13.20 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP +0.2 IV KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK!
3 3 f 1 13.70 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +0.2 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022
4 4 f 1 13.86 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP +0.2 V WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK!
5 5 f 1 14.35 ŻAKOWSKA Wiktoria UKS Przełaj Żerków 2008 U16 WP +0.2 V BIERŁA Dawid # Z/1646/19 2022
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 15.88 PAWŁOWSKA Marta LUKS Orkan Września 2006 U18 WP +1.4 III PAWLAK Przemysław Z/3529/20 2022
2 2 e 1 17.04 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U18 KP +1.4 IV BAUMGART Iwona Z/1454/20 2022 LDK!
1 1 f 1 16.07 PAWŁOWSKA Marta LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -0.7 III PAWLAK Przemysław Z/3529/20 2022
100 m pł K
1 1 e 1 14.40 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U23 WP +1.4 I GOŚCINIAK Marcin B.D. Z/1328/15 2022
2 2 e 1 14.69 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 1991 Sen WP +1.4 II JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2022 1
1 1 f 1 14.65 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U23 WP -0.7 II GOŚCINIAK Marcin B.D. Z/1328/15 2022
400 m pł K K
1 1 s 1 68.76 RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP III DMP U20 GRENDA Jan Z/0255/16 2022 3 LDK! 106
2 2 s 1 69.34 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2022
3 3 s 1 71.01 BONIŚNIAK Alicja Akademia Biegowa Żary 2006 U18 LB IV SKORUPA Krzysztof Z/1071/19 2022 LDK!
4 4 s 1 73.35 PAWŁOWSKA Marta LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/3529/20 2022
5 5 s 1 74.40 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 2006 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/4209/18 2022 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 RYBAK Daria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III DMP U20 WALCZAK Marek Z/1066/18 2022 4 LDK! 103
2 2 f 1 1.50 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK!
3 3 f 1 1.45 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP IV ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2022 BEZ
4 4 f 1 1.40 ŁAŚ Marta UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP V BEBEJEWSKI Michał Z/1132/20 2022 LDK!
5 5 f 1 1.40 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP V JAGACIAK Jarosław Z/0605/22 2022 LDK!
5 5 f 1 1.40 WOJCIECHOWSKA Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- WALCZAK Marek Z/1084/18 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 1.35 PISARCZYK Vanessa UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/13506/21 2022
8 8 f 1 1.30 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 1.30 KOZIELSKA Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3086/21 2022 LDK!
10 10 f 1 1.25 NOWAK Alicja UKS 12 Kalisz 2009 U14 WP -- WANGE Adrianna Z/2723/18 2022 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.50 GABORSKA Zofia MKL Szczecin 2004 U20 ZP I DMP U20 MŁYNARCZYK Marta B.D. # , Z/2600/18 , 2022 LDK! 154
2 2 f 1 3.40 BRZEZINSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP I CZERNIAK Przemysław Z/1692/20 2022 LDK!
3 3 f 1 3.20 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań 2002 U23 WP II CZERNIAK Przemysław B.D. Z/3053/16 2022
4 4 f 1 2.80 BURDA Patrycja SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1693/20 2022 LDK!
5 5 f 1 2.80 MALEWICZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/2891/20 2022 LDK! 116
6 6 f 1 2.70 ŁOCHYŃSKA Weronika SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1696/20 2022 LDK!
7 7 f 1 2.60 KOŻUCH Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP IV DAKINIEWICZ Wojciech Z/0410/21 2022
8 8 f 1 2.50 JANKOWSKA Aleksandra SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1694/20 2022 LDK!
9 9 f 1 2.50 WOJCIECHOWSKA Jagoda SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/12791/21 2022 LDK!
10 10 f 1 2.40 SZAREK Łucja SL Olimpia Poznań 2009 U14 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/0112/21 2022 LDK!
11 11 f 1 2.30 ZAPŁATA Hanna SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP V CZERNIAK Przemysław Z/1697/20 2022 LDK!
12 12 f 1 2.30 GORGOSZ Aleksandra SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP V CZERNIAK Przemysław Z/0304/21 2022 LDK!
13 13 f 1 2.20 MICHNIEWSKA Lukrecja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP V DAKINIEWICZ Wojciech Z/1066/22 2022
14 14 f 1 2.10 ŁUŹNIAK Natalia SL Olimpia Poznań 2009 U14 WP V CZERNIAK Przemysław Z/0110/21 2022 LDK!
15 15 f 1 2.00 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V WEISS Elżbieta Z/0035/21 2022 LDK!
  f 1 NM KOSTYRKO Anastasiia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- DMP DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/13073/21 2022
W dal K
  f 1 3.64 KACZMAREK Michalina UKS 12 Kalisz 2009 U14 WP -0.3 -- WANGE Adrianna Z/0928/20 2022 LDK!
  f 1 3.83 BEDNAREK Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +0.2 -- WALCZAK Katarzyna Z/0247/20 2022 LDK!
1 1 f 1 5.60 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.2 II WALCZAK Michał Z/1061/18 2022 5 LDK!
2 2 f 1 5.57 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP -1.2 II WALCZAK Marek Z/0590/15 2022 1
3 3 f 1 5.37 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP -1.1 III KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
4 4 f 1 5.30 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP 0.0 III DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK! 105
5 5 f 1 5.11 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP +1.4 III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
6 6 f 1 5.07 REYER Ksenia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1997 Sen WP +1.8 -- WALCZAK Michał Z/1128/14 2022
7 7 f 1 5.04 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +0.2 IV ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2022 LDK!
8 8 f 1 4.82 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.2 IV WALCZAK Katarzyna Z/3122/19 2022 LDK!
9 9 f 1 4.76 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.4 V WALCZAK Marek Z/1088/18 2022 BEZ LDK!
10 10 f 1 4.76 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.5 -- DMP U20 WALCZAK Michał Z/1055/18 2022 4 LDK! 70
11 11 f 1 4.61 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -0.1 V KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK!
12 12 f 1 4.59 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +2.0 V WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2022 LDK!
13 13 f 1 4.53 KUBERA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.8 V WALCZAK Katarzyna Z/3124/19 2022 LDK!
14 14 f 1 4.51 ANDRASZAK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +1.2 V WALCZAK Marek Z/0257/20 2022 LDK!
15 15 f 1 4.48 CYBAK Michalina MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP +0.9 -- PIEKARSKA Monika Z/2975/19 2022
16 16 f 1 4.44 CZAJKA Maja MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +0.4 -- WIŚNIEWSKI Roman Z/3488/19 2022 LDK!
17 17 f 1 4.41 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -1.7 -- WALCZAK Michał Z/1056/18 2022 BEZ LDK!
18 18 f 1 4.38 JASION Zofia MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP -1.6 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1087/21 2022 LDK!
19 19 f 1 4.19 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB +0.7 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2436/20 2022 LDK!
20 20 f 1 4.07 MAGDZIARZ Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +0.7 -- ZIELIŃSKA Janina ZIELIŃSKA Janina Z/3261/20 2022 LDK!
21 21 f 1 3.97 BEDNAREK Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +2.7 -- WALCZAK Katarzyna Z/0247/20 2022 LDK!
22 22 f 1 3.89 KACZMAREK Michalina UKS 12 Kalisz 2009 U14 WP +2.8 -- WANGE Adrianna Z/0928/20 2022 LDK!
23 23 f 1 3.83 STAŃKO Maja RKL Kusy Rokietnica 2009 U14 WP +1.7 -- ŚWIST Jerzy Z/2136/20 2022 LDK!
24 24 f 1 3.62 WITEK Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +0.8 -- WALCZAK Katarzyna Z/8395/21 2022
25 25 f 1 3.56 WÓJCIK Julia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -1.3 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3090/22 2022
  f 1 NM PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP 0.0 -- DMP U20 WALCZAK Michał Z/1069/18 2022 5 LDK!
  f 1 NM PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP 0.0 -- DMP U20 WALCZAK Michał Z/4988/18 2022 5 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 12.39 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 1991 Sen WP -1.1 I JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2022 1
2 2 f 1 11.39 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -1.5 III ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2022 LDK!
3 3 f 1 10.85 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP 0.0 III ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2022 BEZ
4 4 f 1 10.63 RYDEŁKIEWICZ Klaudia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -1.1 IV PTAK Krzysztof Z/1835/20 2022 LDK!
5 5 f 1 10.07 MRÓZ Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U18 WP +0.8 -- SZOSTAK Janusz Z/3139/19 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 9.77 ŻYCHLEWICZ Julia MKS Piast Głogów 2006 U18 DS +2.2 -- BIELAWA Przemysław Z/5679/19 2022 LDK!
7 7 f 1 9.34 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP +1.4 -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2022 5
Kula (2) K
1 1 f 1 9.93 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2022 LDK!
2 2 f 1 9.62 CAL Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0253/22 2022
3 3 f 1 9.41 KOWALSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0254/22 2022
4 4 f 1 6.22 KOŁACKA Michalina OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- BIERNACKI Jacek Z/10593/21 2022
Wieloskok K
1 1 f 1 10.68 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.2 III WALCZAK Marek Z/1088/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 10.41 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -1.1 III JAGACIAK Jarosław Z/0605/22 2022 LDK!
3 3 f 1 9.60 WOŹNIAK Wiktoria RKL Kusy Rokietnica 2010 U14 WP -1.3 V ŚWIST Jerzy Z/3015/22 2022
4 4 f 1 9.34 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -0.1 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/2390/20 2022 LDK!
5 5 f 1 9.33 IGNASIAK Julia MUKS Kadet Rawicz 2008 U16 WP -2.0 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2373/20 2022 LDK!
6 6 f 1 9.09 STAŃKO Maja RKL Kusy Rokietnica 2009 U14 WP -0.3 -- ŚWIST Jerzy Z/2136/20 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.70 WÓJCIK Natalia MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP III TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5269/21 2022
2 2 f 1 11.38 DŁUŻEWSKA Jagoda MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP III UNGER Krzysztof Z/3111/19 2022
3 3 f 1 10.83 NOWAK Oliwia LUKS Orkan Września 2006 U18 WP IV PAWLAK Przemysław Z/14515/21 2022
4 4 f 1 10.74 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1603/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 9.41 PACEŚ Paulina UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP -- MAŁECKI Marcin Z/2134/20 2022 LDK!
6 6 f 1 9.36 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK!
7 7 f 1 9.08 PIECHOTA Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/2734/22 2022
8 8 f 1 8.61 TYC Kornelia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- DMP U20 BELTER Artur Z/1770/21 2022 LDK! 66
9 9 f 1 8.47 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2022 BEZ LDK!
10 10 f 1 8.30 FIGLARZ Jesika MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/2715/22 2022
11 11 f 1 6.20 BRYNIAK Antonina UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2933/22 2022
  f 1 NM KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -- BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2022
1 1 f 2 11.00 SADEK Nina RKL Kusy Rokietnica 2007 U16 WP III ŚWIST Jerzy Z/0017/20 2022 LDK!
2 2 f 2 9.83 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP IV ŚWITAŁA Aldona Z/4085/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 2 9.65 SZUMNA Zuzanna MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP V ŚWITAŁA Aldona Z/1414/22 2022 LDK!
4 4 f 2 9.16 DOLIŃSKA Monika MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3769/21 2022 LDK!
5 5 f 2 8.62 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2022 LDK!
6 6 f 2 8.40 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2022 LDK!
7 7 f 2 7.99 GRUSZCZYŃSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/11334/21 2022
8 8 f 2 7.98 WIERTEL Olimpia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- B.D. Z/3082/22 2022
9 9 f 2 7.46 KRÓLIKOWSKA Lidia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2628/21 2022 LDK!
10 10 f 2 7.31 BRZEZIŃSKA Amelia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/7548/21 2022
Kula (4) K
1 1 f 1 11.90 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U23 LB II WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2022 3
2 2 f 1 10.68 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
3 3 f 1 8.90 MAŁYCHA Kornelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2936/20 2022
Dysk (0.60) K
1 1 f 1 33.04 KOWALSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0254/22 2022
2 2 f 1 30.78 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2022 LDK!
3 3 f 1 21.98 SANTA Julia LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13556/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 28.80 CIEŚLA Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/10962/21 2022 LDK!
2 2 f 1 27.10 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2022 LDK!
3 3 f 1 25.60 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
4 4 f 1 24.67 BRZEZIŃSKA Amelia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/7548/21 2022
5 5 f 1 22.87 BIELAK Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/13557/21 2022 LDK!
6 6 f 1 22.24 DOLIŃSKA Monika MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3769/21 2022 LDK!
7 7 f 1 21.20 KRÓLIKOWSKA Lidia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2628/21 2022 LDK!
8 8 f 1 19.92 SADEK Nina RKL Kusy Rokietnica 2007 U16 WP -- ŚWIST Jerzy Z/0017/20 2022 LDK!
9 9 f 1 17.74 ZIMMER Julia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/14486/21 2022 LDK!
10 10 f 1 17.46 GRUSZCZYŃSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/11334/21 2022
11 11 f 1 12.20 KUCZKOWSKA Florentyna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/4040/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 47.10 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2022 1
2 2 f 1 36.58 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2022 3 LDK! 124
3 3 f 1 34.96 ZARAŚ Katarzyna UKS 12 Kalisz 2001 U23 WP III MAŁECKI Marcin B.D. Z/5277/15 2022
4 4 f 1 28.17 TYCZYŃSKA Zuzanna UKS Olimp Duszniki 2003 U20 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1340/16 2022 4
5 5 f 1 28.11 PIECHOTA Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP IV UNGER Krzysztof Z/2734/22 2022
6 6 f 1 27.04 SENKOWSKA Karolina OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- BIERNACKI Jacek B.D. Z/2924/17 2022
7 7 f 1 24.46 MAŁYCHA Kornelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2936/20 2022
1 1 f 2 32.77 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5132/19 2022
2 2 f 2 31.83 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1603/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 2 26.23 DŁUŻEWSKA Jagoda MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/3111/19 2022
4 4 f 2 25.15 NOWICKA Marcelina LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/3642/22 2022
5 5 f 2 24.84 PACEŚ Paulina UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP -- MAŁECKI Marcin Z/2134/20 2022 LDK!
6 6 f 2 22.84 TYC Kornelia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- BELTER Artur Z/1770/21 2022 LDK!
7 7 f 2 21.46 NOWAK Oliwia LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/14515/21 2022
8 8 f 2 20.34 WOLNA Jagoda UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/2006/20 2022 LDK!
Młot (2) K
1 1 f 1 37.16 ROSZKIEWICZ Alicja UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -- ZDONEK Filip Z/5648/21 2022 LDK!
2 2 f 1 30.90 KOŁACKA Michalina OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- BIERNACKI Jacek Z/10593/21 2022
Młot (3) K
1 1 f 1 55.71 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP I BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2022
2 2 f 1 43.68 KOVAL Maria LUKS Orkan Września 2005 U18 WP III PAWLAK Przemysław Z/4003/22 2022
3 3 f 1 42.32 WOLNA Jagoda UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP III GÓRSKA Hanna Z/2006/20 2022 LDK!
4 4 f 1 32.96 MROWIŃSKA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -- NOWAK Grzegorz Z/10594/21 2022
5 5 f 1 21.44 TOMCZAK Joanna MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/3247/22 2022
1 1 f 2 54.52 PRACHARCZYK Maria LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP I B.D. Z/3237/22 2022 LDK!
2 2 f 2 37.52 ZIMMER Julia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP IV GÓRSKA Hanna Z/14486/21 2022 LDK!
3 3 f 2 15.38 KUCZKOWSKA Florentyna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/4040/21 2022 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 64.08 JĘDRZEJCZAK Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1995 Sen LB M WIERCIOCH Michał Z/3250/22 2022
2 2 f 1 58.26 KOKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP I DMP NOWAK Grzegorz Z/3234/11 2022 1 153
3 3 f 1 52.65 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB I KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2022 3 LDK!
4 4 f 1 46.72 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB II KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2022
5 5 f 1 45.94 KOMISARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/5341/15 2022
6 6 f 1 44.77 SENKOWSKA Karolina OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II BIERNACKI Jacek B.D. Z/2924/17 2022
7 7 f 1 41.66 JAGIEŁKA Gabriela OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP III NOWAK Grzegorz B.D. Z/3375/16 2022
Oszczep (400) K
1 1 f 1 16.82 CAL Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0253/22 2022
Oszczep (500) K
1 1 f 1 36.77 KOSIOREK Wiktoria UKS Olimp Duszniki 2005 U18 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3932/17 2022 BEZ
2 2 f 1 34.27 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2022
3 3 f 1 28.17 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 26.09 SOBCZAK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0212/19 2022 LDK! 61
5 5 f 1 23.90 KULUS Daria UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2828/19 2022 LDK!
6 6 f 1 22.14 KOZŁOWSKA Karolina OKL Oborniki 2006 U18 WP -- NOWICKI Sebastian Z/2356/20 2022 LDK!
7 7 f 1 16.10 FIGLARZ Jesika MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/2715/22 2022
1 1 f 2 30.94 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
2 2 f 2 27.27 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4085/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 2 24.75 SZUMNA Zuzanna MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/1414/22 2022 LDK!
4 4 f 2 23.01 CIEŚLA Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/10962/21 2022 LDK!
5 5 f 2 22.64 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9174/21 2022 LDK!
6 6 f 2 22.42 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 45.24 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 1998 Sen LB I PAWELSKI Grzegorz Z/1107/14 2022 1
2 2 f 1 39.12 TYCZYŃSKA Michalina UKS Olimp Duszniki 2003 U20 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1339/16 2022 3
3 3 f 1 28.40 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 16:21.11 WALCZAK Paulina UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP III BIERŁA Dawid Z/0747/18 2022 BEZ
2 2 s 1 18:36.82 WOLDAŃSKA Nadia UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP IV KISIEL Krzysztof # Z/11317/21 2022
3 3 s 1 18:37.21 KWIETNIEWSKA Elena UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP IV ZAWORSKI Marek Z/12646/21 2022 LDK!
4 4 s 1 20:06.30 GORZEJEWSKA Weronika UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Kinga Z/11041/21 2022 LDK!
5 5 s 1 20:41.96 MAKOWIECKA Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -- BIERŁA Władysław # Z/0158/20 2022
Chód 5 km K
1 s 1 25:56.58 TOMASIK Kinga MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U20 SL II PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0905/18 2022 BEZ
2 s 1 26:18.75 TOMASZEWSKA Paulina UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP II WIŚNIEWSKI Paweł Z/0162/20 2022 LDK!
3 s 1 28:07.12 ŚLEDZIŃSKA Martyna UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP III BIERŁA Władysław Z/2816/18 2022 BEZ
4 s 1 30:29.77 ODZIEMEK Olga UKS 12 Kalisz 2004 U20 WP III WIŚNIEWSKI Paweł Z/2724/18 2022 BEZ
  s 1 DNF WIŚNIEWSKA Emilia UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/1053/18 2022 3 LDK!
100 m M
1 9 e 1 11.26 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U20 LB +0.6 II ORŁOWSKI Andrzej Z/1771/18 2022 5
2 11 e 1 11.28 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP +0.6 II KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2022 3 LDK!
3 12 e 1 11.33 MALISZEWSKI Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.6 III REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/13067/21 2022
4 16 e 1 11.52 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.6 III WALCZAK Marek Z/0171/20 2022
5 24 e 1 12.24 PALUSZKIEWICZ Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.6 -- WALCZAK Michał Z/0485/22 2022
6 25 e 1 12.30 BUSZCZAK Wojciech GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2005 U18 WP +0.6 -- MAĆKOWIAK Robert Z/10557/21 2022
7 26 e 1 12.31 JĄDRZYK Mateusz MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP +0.6 -- GOŚCINIAK Marcin Z/3151/21 2022
1 13 e 2 11.34 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP -2.3 III DMP BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2022 77
2 15 e 2 11.51 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U20 DS -2.3 III BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
3 19 e 2 11.77 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -2.3 IV WALCZAK Michał Z/1068/18 2022 BEZ LDK!
4 20 e 2 11.96 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -2.3 IV WALCZAK Michał Z/4126/18 2022
5 28 e 2 12.54 WITKE Adam WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -2.3 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5150/19 2022 LDK!
6 29 e 2 12.55 WITEK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -2.3 -- WALCZAK Michał Z/13088/21 2022
7 34 e 2 13.28 ZIELIŃSKI Franciszek MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -2.3 -- WIŚNIEWSKI Roman Z/3262/20 2022 LDK!
1 3 e 3 10.99 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP +0.6 II WALCZAK Katarzyna Z/0837/15 2022
2 10 e 3 11.28 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.6 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/2369/20 2022 122
3 23 e 3 12.20 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +0.6 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2022 LDK!
4 27 e 3 12.51 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP +0.6 -- GÓRSKA Hanna Z/4025/21 2022 LDK!
5 32 e 3 13.00 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +0.6 -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022
1 4 e 4 10.99 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -0.4 II WALCZAK Michał Z/5024/19 2022 LDK!
2 7 e 4 11.15 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP -0.4 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
3 8 e 4 11.20 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -0.4 II WALCZAK Michał Z/0845/17 2022
4 14 e 4 11.37 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -0.4 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
5 18 e 4 11.58 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP -0.4 III FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2022 LDK!
6 21 e 4 12.04 GOMUŁKA Ksawery UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP -0.4 IV OLSZYNA Waldemar Z/0160/20 2022
7 30 e 4 12.77 GRZEBINOGA Maksymilian MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -0.4 -- OLEJNICKA Dominika Z/2730/22 2022
1 1 e 5 10.95 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +0.6 II WALCZAK Michał Z/0651/19 2022 LDK!
2 2 e 5 10.97 NAPIERAŁA Alan OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.6 II BIEDERMANN Roman Z/1370/20 2022
3 5 e 5 11.01 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.6 II WALCZAK Michał Z/3104/19 2022 LDK!
4 6 e 5 11.14 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +0.6 II BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2022
5 17 e 5 11.54 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +0.6 III BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2022
6 22 e 5 12.06 LEJA Bartosz MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP +0.6 IV ZIELIŃSKA Janina Z/4195/18 2022 5
7 31 e 5 12.90 KRASZEWSKI Maciej UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP +0.6 -- OLSZYNA Waldemar Z/2130/20 2022 LDK!
8 33 e 5 13.20 GÓRCZAK Krzysztof LKS Sana Kościan 2000 U23 WP +0.6 -- TALIKADZE Roman Z/1710/20 2022
1 3 e 6 11.99 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.2 IV WALCZAK Katarzyna Z/3103/19 2022 LDK!
2 4 e 6 12.15 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.2 IV WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
3 7 e 6 12.23 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.2 V WALCZAK Katarzyna Z/0262/20 2022
4 12 e 6 12.83 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP +0.2 -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2022 LDK!
5 15 e 6 13.19 ŁEŃSKI Nikodem UKS Piątka Jarocin 2007 U16 WP +0.2 -- SZYMKOWIAK Marcin Z/3583/22 2022
6 16 e 6 13.39 GABRYSZAK Kacper UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP +0.2 -- GÓRSKI Dariusz Z/0697/22 2022 LDK!
7 17 e 6 13.40 GRZEGOROWSKI Franciszek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +0.2 -- WALCZAK Marek Z/0254/20 2022 LDK!
8 23 e 6 14.70 MUSS Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +0.2 -- WALCZAK Katarzyna Z/1099/21 2022 LDK!
1 2 e 7 11.84 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -0.8 IV WALCZAK Michał # Z/2370/20 2022 LDK!
2 10 e 7 12.70 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -0.8 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022
3 11 e 7 12.78 BRZEZIŃSKI Oliwier OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -0.8 -- BIEDERMANN Roman Z/1415/22 2022
4 14 e 7 12.98 MARKOWSKI Igor KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.8 -- WALCZAK Marek Z/13314/21 2022 LDK!
5 19 e 7 13.72 MIROFORIDIS Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -0.8 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/13153/21 2022 LDK!
6 24 e 7 14.99 MATYSEK Gabriel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -0.8 -- WALCZAK Katarzyna Z/0115/22 2022
1 5 e 8 12.18 TKACZYK Filip OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -1.5 IV BIEDERMANN Roman Z/1416/22 2022
2 13 e 8 12.96 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -1.5 -- WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2022 LDK!
3 18 e 8 13.44 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -1.5 -- WALCZAK Katarzyna Z/0475/21 2022 LDK!
4 21 e 8 14.43 PIWOŃSKI Filip KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -1.5 -- WALCZAK Marek Z/1196/22 2022 LDK!
5 25 e 8 15.01 STOLARZ Jan OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -1.5 -- BIEDERMANN Roman Z/3243/22 2022
6 27 e 8 15.15 ALIABIEV Michał UKS 12 Kalisz 2010 U14 WP -1.5 -- WANGE Adrianna Z/1404/22 2022
1 1 e 9 11.80 RATAJCZYK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.6 IV WALCZAK Katarzyna Z/0248/20 2022
2 6 e 9 12.19 GOWGIEL Kacper UKS Piątka Jarocin 2007 U16 WP -0.6 IV SZYMKOWIAK Marcin Z/3132/19 2022 LDK!
3 8 e 9 12.67 RAUHUT Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP -0.6 V CICHOWLAS Agnieszka Z/3084/21 2022 LDK!
4 9 e 9 12.68 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -0.6 V ŚWITAŁA Aldona Z/2372/20 2022 LDK!
5 20 e 9 13.75 PRZYBYŁ Bartosz MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP -0.6 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1093/21 2022 LDK!
6 22 e 9 14.50 NOWAK Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -0.6 -- WALCZAK Katarzyna Z/0183/22 2022
7 26 e 9 15.14 KONIECZNY Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -0.6 -- WALCZAK Marek Z/1106/21 2022 LDK!
1 1 f 1 10.94 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP -0.5 II WALCZAK Katarzyna Z/0837/15 2022
2 2 f 1 10.97 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -0.5 II WALCZAK Michał Z/5024/19 2022 LDK!
3 3 f 1 11.12 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.5 II WALCZAK Michał Z/3104/19 2022 LDK!
4 4 f 1 11.13 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -0.5 II WALCZAK Michał Z/0845/17 2022
5 5 f 1 11.14 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -0.5 II WALCZAK Michał Z/0651/19 2022 LDK!
6 6 f 1 11.15 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP -0.5 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
7 7 f 1 11.36 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -0.5 III BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2022
1 1 f 2 11.83 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -2.7 IV WALCZAK Michał # Z/2370/20 2022 LDK!
2 2 f 2 11.95 RATAJCZYK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -2.7 IV WALCZAK Katarzyna Z/0248/20 2022
3 3 f 2 12.16 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -2.7 IV WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
4 4 f 2 12.20 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -2.7 IV WALCZAK Katarzyna Z/3103/19 2022 LDK!
5 5 f 2 12.24 TKACZYK Filip OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -2.7 V BIEDERMANN Roman Z/1416/22 2022
6 6 f 2 12.36 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -2.7 V WALCZAK Katarzyna Z/0262/20 2022
7 7 f 2 12.78 RAUHUT Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP -2.7 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3084/21 2022 LDK!
200 m M
1 2 s 1 22.26 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka 1991 Sen MA +0.2 II CZYŻ Radosław Z/3806/11 2022
2 3 s 1 22.28 MAZUR Michał MKL Szczecin 2003 U20 ZP +0.2 II DMP U20 MŁYNARCZYK Marta IWIŃSKA Anna , Z/3270/20 , 2022 LDK! 135
3 8 s 1 23.15 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP +0.2 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
1 1 s 2 22.24 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP +0.2 II KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2022 3 LDK!
2 5 s 2 22.61 KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP +0.2 II JAGACIAK Jarosław Z/5362/19 2022
3 9 s 2 23.20 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.2 III WALCZAK Marek Z/0171/20 2022
1 4 s 3 22.59 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U20 LB +0.2 II ORŁOWSKI Andrzej Z/1771/18 2022 5
2 6 s 3 22.85 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U20 ZP +0.2 III DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2022 LDK! 120
3 7 s 3 23.12 MALISZEWSKI Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.2 III REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/13067/21 2022
4 10 s 3 24.09 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +0.2 IV BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2022
5 17 s 3 25.21 LEJA Bartosz MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP +0.2 -- ZIELIŃSKA Janina Z/4195/18 2022 5
1 13 s 4 24.90 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.0 V WALCZAK Katarzyna Z/0262/20 2022
2 14 s 4 24.96 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP +1.0 -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/1069/19 2022 LDK!
3 16 s 4 25.16 BUSZCZAK Wojciech GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2005 U18 WP +1.0 -- MAĆKOWIAK Robert Z/10557/21 2022
4 20 s 4 25.67 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP +1.0 -- GÓRSKA Hanna Z/4025/21 2022 LDK!
5 22 s 4 26.27 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +1.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2022 LDK!
6 23 s 4 26.94 GÓRCZAK Krzysztof LKS Sana Kościan 2000 U23 WP +1.0 -- TALIKADZE Roman Z/1710/20 2022
7 25 s 4 27.78 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +1.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/0475/21 2022 LDK!
1 11 s 5 24.48 TKACZYK Filip OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +1.6 V BIEDERMANN Roman Z/1416/22 2022
2 12 s 5 24.76 PALUSZKIEWICZ Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.6 -- WALCZAK Michał Z/0485/22 2022
3 15 s 5 25.13 GRZEBINOGA Maksymilian MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +1.6 -- OLEJNICKA Dominika Z/2730/22 2022
4 18 s 5 25.22 WITEK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.6 -- WALCZAK Michał Z/13088/21 2022
5 19 s 5 25.45 WLEKLIŃSKI Seweryn UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP +1.6 V WYDUBA Roman # Z/0805/21 2022
6 21 s 5 25.82 BRZEZIŃSKI Oliwier OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +1.6 -- BIEDERMANN Roman Z/1415/22 2022
7 24 s 5 27.77 GABRYSZAK Kacper UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP +1.6 -- GÓRSKI Dariusz Z/0697/22 2022 LDK!
8 26 s 5 28.36 MIROFORIDIS Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP +1.6 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/13153/21 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.45 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka 1991 Sen MA -- CZYŻ Radosław Z/3806/11 2022
2 2 s 1 36.53 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP -- WALCZAK Michał B.D. Z/1191/18 2022
3 3 s 1 36.95 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/1068/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 37.28 NOWAK Wojciech OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- REJEWSKI Robert Z/1409/15 2022
1 5 s 2 37.37 GOMUŁKA Ksawery UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0160/20 2022
2 6 s 2 37.39 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP -- FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2022 LDK!
3 7 s 2 38.32 KARNAS Kacper UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3127/18 2022 LDK!
4 8 s 2 40.30 WITKE Adam WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5150/19 2022 LDK!
5 9 s 2 40.44 KRASZEWSKI Maciej UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/2130/20 2022 LDK!
1 1 s 3 37.76 GOWGIEL Kacper UKS Piątka Jarocin 2007 U16 WP III SZYMKOWIAK Marcin Z/3132/19 2022 LDK!
2 2 s 3 38.06 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP III WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
3 3 s 3 38.62 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP III WALCZAK Katarzyna Z/3103/19 2022 LDK!
4 7 s 3 43.84 KOPEK Piotr OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0266/21 2022 LDK!
5 9 s 3 45.60 ANHALT Karol UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/3114/18 2022 LDK!
6 10 s 3 46.20 SOLAREK Franciszek OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0268/21 2022 LDK!
7 12 s 3 50.55 GĄGOROWSKI Jeremi OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/14642/21 2022 LDK!
1 4 s 4 42.06 MARKOWSKI Igor KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP V WALCZAK Marek Z/13314/21 2022 LDK!
2 5 s 4 42.44 GOGOLEWSKI Mikołaj MKS-MOS Śrem 2008 U16 WP V OKONIEWSKI Zbigniew # Z/9328/21 2022
3 6 s 4 42.87 ŁEŃSKI Nikodem UKS Piątka Jarocin 2007 U16 WP -- SZYMKOWIAK Marcin Z/3583/22 2022
4 8 s 4 45.38 NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2384/20 2022 LDK!
5 11 s 4 46.77 PIWOŃSKI Filip KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Marek Z/1196/22 2022 LDK!
6 13 s 4 51.28 FABIŚ Mikołaj OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0013/21 2022 LDK!
7 14 s 4 51.96 KONIECZNY Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/1106/21 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 46.92 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP M DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/2341/21 2022 144
2 2 s 1 47.86 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP I DMP BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan Z/3182/17 2022 126
3 3 s 1 55.86 MUSZTYFAGA Dawid LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/8908/21 2022
4 4 s 1 56.34 ŻAK Mateusz OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP -- B.D. B.D. CIEŚLICKA Elżbieta , Z/1576/18 , 2022 4 LDK!
5 5 s 1 61.67 KACZMAREK Mikołaj OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1764/20 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:24.26 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 1:30.20 GRAFF Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/14598/21 2022
3 3 s 1 1:31.09 NOWAK Jan UKS 12 Kalisz 2004 U20 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/1477/19 2022
4 4 s 1 1:43.39 KRAWCZYK Jakub MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2008 U16 LB -- GÓRA Ireneusz Z/6866/21 2022
5 5 s 1 1:45.01 GOWGIEL Jakub UKS Piątka Jarocin 2008 U16 WP -- SZYMKOWIAK Marcin Z/2585/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:45.26 SZYMCZAK Stanisław OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0016/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:45.57 KOWALEWSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0267/21 2022 LDK!
8 8 s 1 1:57.72 NOWICKI Wojciech UKS Piątka Jarocin 2007 U16 WP -- SZYMKOWIAK Marcin Z/14623/21 2022 LDK!
9 9 s 1 1:59.92 DEMBNY Aleksander OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/12416/21 2022 LDK!
800 m M
1 10 s 1 2:03.33 BURCHACKI Jakub UKS Przełaj Żerków 2005 U18 WP IV B.D. WYDUBA Roman # , Z/0752/18 , 2022 BEZ LDK!
2 12 s 1 2:04.49 JURGIEWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/4174/20 2022 LDK!
3 14 s 1 2:06.97 FICYGOWSKI Michał Akademia Biegowa Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz SKORUPA Krzysztof , Z/4694/17 , 2022 LDK!
4 15 s 1 2:10.00 WIĘCOWSKI Igor UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP -- ZDONEK Filip Z/2250/22 2022
5 16 s 1 2:12.71 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U18 WP -- TALIKADZE Roman Z/1765/20 2022
6 17 s 1 2:14.26 PRZYBYLSKI Jędrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/5767/21 2022
7 18 s 1 2:14.99 WLEKŁY Aleksander LKS Sana Kościan 2006 U18 WP -- TALIKADZE Roman Z/4225/20 2022
8 19 s 1 2:15.23 GRZEŚKOWIAK Tomasz MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/14640/21 2022
9 20 s 1 2:16.98 BIERNACZYK Marcin UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -- ZDONEK Filip Z/2013/20 2022 LDK!
10 21 s 1 2:22.09 WOŹNY Wojciech MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/2193/21 2022
1 1 s 2 1:54.88 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0948/18 2022 85
2 2 s 2 1:56.10 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II GRENDA Jan Z/4315/19 2022 LDK!
3 3 s 2 1:57.36 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2022
4 4 s 2 1:57.66 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP III DMP U20 GUMNY Andrzej GRENDA Jan , Z/1095/18 , 2022 5 LDK! 118
5 5 s 2 1:59.05 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP III GRENDA Jan B.D. Z/0863/15 2022
6 6 s 2 2:01.24 GRAD Filip OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2022
7 7 s 2 2:02.62 WIETECKI Łukasz OŚ AZS Poznań 1984 Masters WP -- GRENDA Jan B.D. Z/10382/21 2022
8 8 s 2 2:02.73 MURKOWSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- CHMIELARZ Lucyna GRENDA Jan B.D. , Z/0923/16 , 2022 LDK!
9 9 s 2 2:03.16 KUBASIK Jakub KS Stal Pleszew 2005 U18 WP IV B.D. # Z/0798/19 2022 LDK!
10 11 s 2 2:03.60 HAUPT Maciej OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP IV GRENDA Jan Z/5207/18 2022 BEZ
11 13 s 2 2:05.55 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1273/15 2022
  s 2 DNF SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -- GRENDA Jan Z/1110/17 2022 4 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:42.35 MAĆKOWSKI Marcel UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP III ZDONEK Filip Z/4276/19 2022 LDK!
2 2 s 1 2:42.77 WOJTCZAK Mikołaj UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0245/20 2022 LDK!
3 3 s 1 2:43.50 ZDZYNIECKI Kacper Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB IV DRACZYŃSKI Adam Z/3088/22 2022 LDK!
4 4 s 1 2:47.96 JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0693/19 2022
5 5 s 1 2:54.26 MALUŚKI Tomasz OKL Oborniki 2005 U18 WP -- NOWICKI Sebastian Z/11729/21 2022
6 6 s 1 2:54.68 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Kinga Z/3138/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 2:55.87 GRZEGOREK Cyprian UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP V WIŚNIEWSKI Paweł Z/0161/20 2022 LDK!
8 8 s 1 2:56.10 JANKOWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/2377/20 2022 LDK!
9 9 s 1 2:56.90 KRYSTEK Szymon UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/2973/21 2022 LDK!
10 10 s 1 3:00.40 NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2384/20 2022 LDK!
11 11 s 1 3:01.19 KALKA Jakub MKS Baszta Szamotuły 2007 U16 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/3013/22 2022 LDK!
1 12 s 2 2:54.47 CHOINA Mateusz LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1689/18 2022 BEZ LDK!
2 13 s 2 2:54.72 WAJDA Michał UKS Achilles Leszno 2004 U20 WP -- ZDONEK Filip Z/5029/19 2022
3 14 s 2 2:55.60 JANIAK Tomasz UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP V ZDONEK Filip Z/14484/21 2022 LDK!
4 15 s 2 3:05.43 PIASZCZYŃSKI Filip UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/5649/21 2022 LDK!
5 16 s 2 3:06.19 KASPRZAK Szymon UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3137/19 2022 LDK!
6 17 s 2 3:06.26 DUBIAŁ Szymon UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/5642/21 2022 LDK!
7 18 s 2 3:08.04 KANCLERZ Jakub UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/1200/22 2022
8 19 s 2 3:08.22 RATKOWSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0303/21 2022 LDK!
9 20 s 2 3:12.72 WOJCIECHOWSKI Oskar UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/14483/21 2022 LDK!
10 21 s 2 3:27.27 SZYMCZAK Wojciech OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0017/21 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:52.39 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U20 LB II DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2022 LDK!
2 2 s 1 3:53.09 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U23 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2022 2
3 3 s 1 3:58.18 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2022
4 4 s 1 4:00.16 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP II GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2022
5 5 s 1 4:16.16 MIKOŁAJCZAK Hubert UKS Czwórka Kościan 1995 Sen WP -- B.D. B.D. , Z/1452/11 , 2022
6 6 s 1 4:23.60 POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1825/21 2022
7 7 s 1 4:26.02 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2022 5
8 8 s 1 4:26.80 CHRABĄSZCZ Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna # Z/4283/20 2022
9 9 s 1 4:29.52 GORWA Hubert UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP -- ZDONEK Filip Z/6132/21 2022
10 10 s 1 4:36.53 BOSY Daniel LKS Sana Kościan 1989 Sen WP -- TALIKADZE Roman Z/1451/11 2022 BEZ
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 16.36 WLEKLIŃSKI Seweryn UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP +1.7 III WYDUBA Roman # Z/0805/21 2022
2 2 e 1 18.59 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +1.7 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2022 LDK!
3 3 e 1 18.62 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +1.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK!
4 4 e 1 19.63 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +1.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022
5 5 e 1 20.85 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP +1.7 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
1 1 f 1 16.63 WLEKLIŃSKI Seweryn UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP +0.2 III WYDUBA Roman # Z/0805/21 2022
2 2 f 1 18.58 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +0.2 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2022 LDK!
3 3 f 1 18.78 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK!
4 4 f 1 19.42 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022
5 5 f 1 21.14 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP +0.2 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 13.90 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +1.0 I DMP U20 WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2022 5 172
2 2 e 1 14.68 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U20 DS +1.0 II BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
3 3 e 1 15.18 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP +1.0 II PAWLAK Przemysław Z/1164/18 2022 3 LDK!
4 4 e 1 15.26 FILA Wojciech LKS Lubusz Słubice 2004 U20 LB +1.0 II GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4816/19 2022
1 1 f 1 14.17 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -0.7 I DMP U20 WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2022 5 163
2 2 f 1 14.79 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U20 DS -0.7 II BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
3 3 f 1 15.14 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -0.7 II PAWLAK Przemysław Z/1164/18 2022 3 LDK!
4 4 f 1 15.35 FILA Wojciech LKS Lubusz Słubice 2004 U20 LB -0.7 II GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4816/19 2022
110 m pł M
1 1 s 1 15.98 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP +1.0 III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022
300 m pł M
1 1 s 1 43.35 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 44.13 GRYS Andrzej MKS Piast Głogów 2007 U16 DS IV BIELAWA Przemysław Z/0987/21 2022 LDK!
3 3 s 1 44.33 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/3213/20 2022 LDK!
4 4 s 1 45.14 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
5 5 s 1 45.17 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP V ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2022 BEZ LDK!
1 6 s 2 47.29 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK!
2 7 s 2 47.32 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2022 LDK!
3 8 s 2 47.86 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
4 9 s 2 51.13 KORACH Krzysztof UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/2479/20 2022 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 3 s 1 61.20 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2022
2 4 s 1 62.50 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -- BIERŁA Dawid # Z/0094/20 2022
3 5 s 1 63.11 MIKOŁAJCZYK Marcin LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/1243/22 2022
400 m pł M
1 1 s 1 57.56 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
2 2 s 1 60.63 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP IV PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2022
Wzwyż M
1 1 f 1 1.80 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022
2 2 f 1 1.80 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK!
3 3 f 1 1.50 VANKOV Tymofii UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/3441/22 2022
4 4 f 1 1.45 GRZEGOROWSKI Franciszek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/0254/20 2022 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 5.20 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP M DMP DAKINIEWICZ Wojciech Z/2178/11 2022 M 153
2 2 f 1 4.50 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań 1984 Masters WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2022
3 3 f 1 4.40 WOŁOSZYN Piotr SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/3722/19 2022 LDK!
4 4 f 1 4.30 KRUK Nikodem SL Olimpia Poznań 2006 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/1382/20 2022 LDK!
5 5 f 1 4.00 POŚPIECH Paweł SL Olimpia Poznań 2006 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/4802/19 2022 LDK!
6 6 f 1 4.00 ROZMIAREK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP II DMP U20 KRZEWIŃSKI Ignacy DAKINIEWICZ Wojciech , Z/4249/18 , 2022 LDK! 122
7 7 f 1 4.00 KURZEWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP II DMP U20 KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech , Z/1072/19 , 2022 LDK! 122
7 7 f 1 4.00 SMURA Wiktor SL Olimpia Poznań 2005 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/3723/19 2022 LDK!
9 9 f 1 3.20 KRÓL Tomasz SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1698/20 2022 LDK!
10 10 f 1 3.20 KANIA Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP IV KACZOCHA Alina DAKINIEWICZ Wojciech , Z/0333/19 , 2022 LDK!
11 11 f 1 2.80 GÓRSKI Maciej SL Olimpia Poznań 2009 U14 WP V CZERNIAK Przemysław Z/14719/21 2022 LDK!
  f 1 NM WRÓBLEWSKI Witold SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/1699/20 2022 LDK!
  f 1 NM PAWLICKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -- DAKINIEWICZ Wojciech B.D. Z/4815/18 2022
W dal M
1 1 f 1 6.75 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +0.6 III DMP U20 WALCZAK Marek Z/1078/18 2022 4 LDK! 117
2 2 f 1 6.01 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 2000 U23 WP +0.7 -- KACZOR Adam Z/4473/15 2022 2
3 3 f 1 5.99 JUSZCZAK Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 2004 U20 WP -0.9 IV ZIELIŃSKA Janina OLEJNICKA Dominika Z/4435/17 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 5.76 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +0.3 -- PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK!
5 5 f 1 5.43 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -0.1 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
6 6 f 1 5.33 ZIELIŃSKI Franciszek MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +1.3 -- WIŚNIEWSKI Roman Z/3262/20 2022 LDK!
7 7 f 1 5.15 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP +0.1 -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2022 LDK!
8 8 f 1 5.08 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -0.7 -- KARNAS Zbigniew Z/3213/20 2022 LDK!
9 9 f 1 4.73 RAUHUT Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP -0.6 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3084/21 2022 LDK!
10 10 f 1 4.49 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP +1.0 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
11 11 f 1 4.19 MUSS Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP 0.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/1099/21 2022 LDK!
12 12 f 1 4.17 NOWAK Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -0.3 -- WALCZAK Katarzyna Z/0183/22 2022
13 13 f 1 4.09 MATYSEK Gabriel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +0.7 -- WALCZAK Katarzyna Z/0115/22 2022
Trójskok M
  f 1 11.91 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -0.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2022 LDK!
1 1 f 1 14.13 PIŁAT Oscar MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP +0.7 III DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/5358/19 2022 122
2 2 f 1 13.91 TUCZYŃSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.1 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/1082/18 2022 3 118
3 3 f 1 12.07 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +2.1 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2022 LDK!
Wieloskok M
1 1 f 1 11.15 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP +0.1 V ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 10.67 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -1.0 -- KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 10.62 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -0.6 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2372/20 2022 LDK!
4 4 f 1 9.81 PRZYBYŁ Bartosz MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP -0.7 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1093/21 2022 LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 9.10 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2022 LDK!
2 2 f 1 8.73 SAMULSKI Adam MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3380/22 2022
Kula (5) M
1 1 f 1 15.28 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2022 LDK!
2 2 f 1 10.55 SALSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- DMP U20 BELTER Artur Z/0472/21 2022 70
3 3 f 1 10.32 KSIĘŻNIK Maksymilian WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3091/22 2022
4 4 f 1 9.87 SĘDROWICZ Jan MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/2735/22 2022
5 5 f 1 8.76 MATYSIK Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3093/22 2022
  f 1 NM OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2022 LDK!
1 1 f 2 13.27 RODZIAK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP IV KOBIERSKI Andrzej Z/2586/21 2022 LDK!
2 2 f 2 10.11 LIBERA Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/13516/21 2022 LDK!
3 3 f 2 9.96 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1604/18 2022 LDK!
4 4 f 2 9.59 KADYROW Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0938/22 2022
5 5 f 2 9.48 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- B.D. BELTER Artur Z/1771/21, Z/13730/21 2021, 2022 LDK!
6 6 f 2 9.40 KUNA Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD --
7 7 f 2 8.15 PANCEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/3765/21 2022
Kula (6) M
1 1 f 1 15.73 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2022 LDK!
2 2 f 1 15.36 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2022 LDK!
3 3 f 1 15.08 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Września 2003 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/2416/20 2022
4 4 f 1 13.84 SROKA Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2478/20 2022
5 5 f 1 11.90 GAJEWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2205/20 2022 LDK!
6 6 f 1 10.97 GOLON Hubert MKS Baszta Szamotuły 2004 U20 WP -- UNGER Krzysztof Z/2729/22 2022
7 7 f 1 10.80 CHUDAŚ Daniel UKS 12 Kalisz 2003 U20 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1985/19 2022
8 8 f 1 8.23 JURGIEL Jerzy OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP -- BIERNACKI Jacek Z/12345/21 2022
Kula (7.26) M
1 1 f 1 14.87 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U23 LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2022
Dysk (0.75) M
1 1 f 1 33.65 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2022 LDK!
2 2 f 1 29.59 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2022 LDK!
3 3 f 1 28.78 SAMULSKI Adam MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3380/22 2022
4 4 f 1 26.90 STAŃ Mikołaj LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7116/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 46.09 RODZIAK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/2586/21 2022 LDK!
2 2 f 1 43.10 ADLER Ignacy PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP III WAWRUSZAK Andrzej Z/8628/21 2022 LDK!
3 3 f 1 39.78 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1604/18 2022 LDK!
4 4 f 1 36.28 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV B.D. BELTER Artur Z/1771/21, Z/13730/21 2021, 2022 LDK!
5 5 f 1 35.41 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2022 LDK!
6 6 f 1 35.06 PANCEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP V WANGE Adrianna Z/3765/21 2022
7 7 f 1 34.93 LIBERA Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/13516/21 2022 LDK!
8 8 f 1 34.75 KADYROW Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0938/22 2022
9 9 f 1 30.89 WESOŁOWSKI Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/13517/21 2022 LDK!
10 10 f 1 29.33 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- KOBIERSKI Andrzej Z/2634/20 2022 LDK!
11 11 f 1 28.51 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2022 LDK!
12 12 f 1 25.12 JAZDON Beniamin UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2238/22 2022
  f 1 NM KUNA Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD --
Dysk (1.5) M
  7 f 1 29.69 NAMYSŁ Franciszek MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -- DMP U20 ZIÓŁKOWSKA Joanna Z/3136/19 2022 73
1 1 f 1 50.31 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II DMP U20 BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2022 LDK! 142
2 2 f 1 49.49 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD II DMP U20 JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2022 LDK! 139
3 3 f 1 41.57 KRĘGIEL Franciszek MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III DMP U20 BELTER Artur Z/1419/18 2022 LDK! 115
4 4 f 1 34.43 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2022 BEZ
5 5 f 1 32.70 ROSPŁOCH Kacper PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/8897/21 2022 LDK!
6 6 f 1 32.13 KSIĘŻNIK Maksymilian WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3091/22 2022
7 8 f 1 27.97 SALSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- BELTER Artur Z/0472/21 2022
8 9 f 1 26.41 MATYSIK Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3093/22 2022
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 44.58 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2022 LDK!
2 2 f 1 41.09 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Września 2003 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2416/20 2022
3 3 f 1 38.82 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2022 LDK!
4 4 f 1 35.26 CHUDAŚ Daniel UKS 12 Kalisz 2003 U20 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1985/19 2022
5 5 f 1 35.11 GAJEWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2205/20 2022 LDK!
6 6 f 1 32.34 SROKA Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP IV PAWLAK Przemysław Z/2478/20 2022
7 7 f 1 31.13 JURGIEL Jerzy OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP -- BIERNACKI Jacek Z/12345/21 2022
Dysk (2) M
1 1 f 1 38.16 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U23 WP III KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
Młot (5) M
1 1 f 1 52.20 PRACHARCZYK Jakub LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP III PTAK Krzysztof Z/5101/19 2022 LDK!
2 2 f 1 45.12 MAJEWSKI Paweł ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/2613/20 2022
3 3 f 1 44.44 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/0816/20 2022 LDK!
4 4 f 1 37.22 BOJANOWSKI Stanisław UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/3588/20 2022 LDK!
5 5 f 1 34.02 KUCZKOWSKI Fryderyk UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/3675/20 2022 LDK!
6 6 f 1 32.16 WEISS Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/5035/19 2022 LDK!
1 1 f 2 40.73 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2022 LDK!
2 2 f 2 40.60 PRACHARCZYK Jan LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP IV B.D. Z/3238/22 2022 LDK!
3 3 f 2 26.54 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022
Młot (6) M
1 1 f 1 53.93 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP II BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2022 4
2 2 f 1 49.64 NOGAŁA Adam UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP III GÓRSKA Hanna Z/1950/20 2022 LDK!
Młot (7.26) M
1 1 f 1 72.83 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP M DMP NOWAK Grzegorz B.D. Z/1594/12 2022 1 169
2 2 f 1 64.84 ZIÓŁKOWSKI Adam OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I DMP CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0930/16 , 2022 LDK! 143
3 3 f 1 64.74 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS I DMP B.D. KOTWICA Czesław , Z/0897/17 , 2022 142
4 4 f 1 61.72 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP I DMP NOWAK Grzegorz B.D. Z/0577/14 2022 132
5 5 f 1 57.50 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2022 1
6 6 f 1 56.68 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2022 2
Oszczep (500) M
1 1 f 1 30.91 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7112/21 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 48.95 BROŃCZYK Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/0328/22 2022 LDK!
2 2 f 1 45.41 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP IV KOBIERSKI Andrzej Z/2634/20 2022 LDK!
3 3 f 1 43.82 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP IV WILK Robert Z/5149/19 2022 LDK!
4 4 f 1 38.48 ADLER Ignacy PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP V WAWRUSZAK Andrzej Z/8628/21 2022 LDK!
5 5 f 1 30.10 WESOŁOWSKI Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/13517/21 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 50.06 PRZYBYLAK Bartosz UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP III MAŁECKI Marcin Z/1605/18 2022 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 52.65 WASZKIEWICZ Krystian OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP III BIERNACKI Jacek B.D. Z/5938/15 2022
2 2 f 1 51.24 NAMYSŁ Jan MKS Juvenia Puszczykowo 2002 U23 WP III CHMIELARZ Lucyna ŁUCZAK Bernadeta CHMIELARZ Lucyna , Z/2697/16 , 2022 4 LDK!
3 3 f 1 50.45 PLUCIŃSKI Wojciech UKS Olimp Duszniki 1979 Masters WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/4095/22 2022
4 4 f 1 40.18 KOZŁOWSKI Marceli LUKS Orkan Września 2003 U20 WP IV PAWLAK Przemysław Z/9532/21 2022
5 5 f 1 39.48 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP IV PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK!
Chód 3 km M
1 1 s 1 17:41.08 KWITA Zbigniew OŚ AZS Poznań 1959 Masters WP -- B.D. Z/0156/19 2022
Chód 5 km M
1 1 s 1 24:58.11 NOWOSTAWSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- GRENDA Jan B.D. Z/3310/16 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 50.084998130798 sekund