Słupsk 14.05.2022
Mistrzostwa Woj. Pomorskiego Zrzeszenia LZS 2022. Mityng kwalifikacyjny U18 i U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.80 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP +3.2 M IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2022 2
2 2 s 1 12.21 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM +3.2 II CZUBAK Tomasz Z/4971/18 2022 5 LDK!
3 3 s 1 12.27 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U23 ZP +3.2 II RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2022
4 4 s 1 12.36 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +3.2 II SĘKOWSKA Anna Z/0193/17 2022 3 LDK!
5 6 s 1 12.43 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM +3.2 II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4983/19 , 2022 BEZ LDK! 137
6 9 s 1 12.85 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM +3.2 III B.D. SĘKOWSKA Anna B.D. , Z/5436/15 , 2022 LDK!
7 10 s 1 12.86 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 Sen PM +3.2 III B.D. SADKOWSKI Ryszard , Z/4019/15 , 2022
8 21 s 1 13.79 KATER Joanna AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 KP +3.2 -- B.D. SĘKOWSKA Anna
1 5 s 2 12.43 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM +3.0 II POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
2 7 s 2 12.63 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin 2003 U20 ZP +3.0 II DMP U20 MILEWICZ Magda IWIŃSKA Anna , Z/2030/17 , 2022 4 LDK! 128
3 8 s 2 12.68 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM +3.0 II ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2022 3 LDK!
4 11 s 2 12.87 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM +3.0 III JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2022 2
5 12 s 2 12.91 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP +3.0 III RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2022 LDK!
6 13 s 2 13.08 ROLBIECKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM +3.0 III B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3825/18 , 2022 5 LDK!
7 15 s 2 13.18 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM +3.0 III SĘKOWSKA Anna Z/4661/17 2022 4 LDK!
8 16 s 2 13.55 RATHNAU Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM +3.0 IV JASKUŁKA Teresa Z/0621/18 2022 5
1 14 s 3 13.15 SENIURA Tetiana LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM +3.5 III PASZKE Roman Z/4442/18 2022 3
2 17 s 3 13.57 MIELEWCZYK Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U18 PM +3.5 IV JASKUŁKA Teresa Z/10482/21 2022
3 18 s 3 13.65 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM +3.5 IV RATAJCZAK Maciej Z/0013/19 2022
4 19 s 3 13.68 SKOWROŃSKA Małgorzata AML Słupsk # 2006 U18 PM +3.5 IV DIAK Mateusz Z/3576/20 2022 LDK!
5 20 s 3 13.74 PACHOLSKA Sara LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U18 PM +3.5 IV PASZKE Roman Z/3076/20 2022
6 23 s 3 13.79 KOSICKA Zofia AML Słupsk 2007 U16 PM +3.5 IV DIAK Mateusz DIAK Mateusz Z/3784/19 2022 BEZ LDK!
7 22 s 3 13.79 MODRZEJEWSKA Anna UKS Lipusz 2007 U16 PM +3.5 IV KRASKOWSKI Tomasz Z/7819/21 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 23.5 r GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP +4.6 -- IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2022 2
2 2 s 1 24.8 r SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM +4.6 -- POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
3 3 s 1 24.9 r ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U23 ZP +4.6 -- RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2022
4 4 s 1 25.4 r DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM +4.6 -- JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2022 2
5 5 s 1 25.8 r STRZELEWICZ Zuzanna LUKS Start Nakło 2002 U23 KP +4.6 -- JANKOWSKI Marcin Z/0024/15 2022 2 LDK!
6 6 s 1 25.8 r KATER Joanna AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 KP +4.6 -- B.D. SĘKOWSKA Anna
7 7 s 1 28.0 r ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM +4.6 -- B.D. SĘKOWSKA Anna B.D. , Z/5436/15 , 2022 LDK!
1 8 s 2 25.06 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +4.1 II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
2 9 s 2 25.07 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM +4.1 II DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/4971/18 2022 5 LDK! 144
3 10 s 2 25.43 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM +4.1 II ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2022 3 LDK!
4 12 s 2 26.07 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U18 PM +4.1 II KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022
5 13 s 2 26.36 URBANIAK Sara RKS Rumia 2004 U20 PM +4.1 III SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej , Z/0688/18 , 2022 LDK!
1 11 s 3 26.06 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM +1.4 II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4983/19 , 2022 BEZ LDK!
2 14 s 3 26.66 KULIKOWSKA Julia RKS Rumia 2005 U18 PM +1.4 III SZYMAŃSKI Maciej Z/1787/19 2022 LDK!
3 16 s 3 26.86 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP +1.4 III RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2022 LDK!
4 17 s 3 26.88 SENIURA Tetiana LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM +1.4 III PASZKE Roman Z/4442/18 2022 3
5 19 s 3 28.44 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM +1.4 IV RATAJCZAK Maciej Z/0013/19 2022
6 23 s 3 29.15 STORMANN Natalia UKS Lipusz 2005 U18 PM +1.4 -- KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3600/18 , 2022 BEZ LDK!
1 15 s 4 26.70 PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U16 PM +4.4 III DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/0060/19 , 2022 BEZ LDK!
2 18 s 4 28.29 SIERADZKA Marta KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP +4.4 IV PIOTROWSKI Kamil RUDZIK Grzegorz , Z/2169/17 , 2022 LDK!
3 20 s 4 28.56 ZALESKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U16 PM +4.4 V RATAJCZAK Maciej Z/3160/20 2022 BEZ
4 21 s 4 28.61 ZINIEWICZ Nikola AML Słupsk 2008 U16 PM +4.4 V RUMIŃSKI Wojciech Z/4374/20 2022 LDK!
5 22 s 4 28.66 SKOWROŃSKA Małgorzata AML Słupsk # 2006 U18 PM +4.4 -- DIAK Mateusz Z/3576/20 2022 LDK!
6 24 s 4 29.24 KOSICKA Zofia AML Słupsk 2007 U16 PM +4.4 V DIAK Mateusz DIAK Mateusz Z/3784/19 2022 BEZ LDK!
7 25 s 4 31.57 SZCZEGIELNIAK Natalia AML Słupsk 2007 U16 PM +4.4 -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4189/20 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 60.60 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0940/20 , 2022 LDK! 109
2 2 s 1 60.83 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP III KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2022 BEZ LDK!
3 5 s 1 61.75 LUDWICKA Oliwia AML Słupsk 2004 U20 PM III DMP U20 DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0126/19 2022 101
4 3 s 1 62.49 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM IV SĘKOWSKA Anna Z/1172/20 2022
5 4 s 1 66.51 TROKA Julita UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U18 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1813/18 2022 5 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:15.60 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2022 1
2 2 s 1 2:16.95 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U20 PM II RUMIŃSKI Wojciech Z/2544/18 2022 4
3 3 s 1 2:19.41 URBAN Monika SKLA Sopot 2005 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/4860/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 2:19.75 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U18 PM III RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/0017/18 2022 4 LDK!
5 5 s 1 2:35.14 KLIMEK Olga AML Słupsk 2005 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/5740/21 2022
6 6 s 1 2:41.87 MACIEJUK Alicja LKS Jantar Ustka 2004 U20 PM --
7 7 s 1 2:47.56 KOLCHINA Anastasiia AML Słupsk 2005 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/2937/22 2022
8 8 s 1 2:54.13 GROCHOWSKA Laura LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/13735/21 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.21 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +4.6 I B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
2 2 s 1 14.63 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U18 PM +4.6 II KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022
400 m pł K K
1 1 s 1 60.54 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1776/13 2022
2 2 s 1 64.96 BRZESKA Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 1999 Sen PM II SĘKOWSKA Anna Z/1839/16 2022 LDK!
3 3 s 1 67.24 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2022 LDK!
4 4 s 1 69.21 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2022 LDK!
5 5 s 1 74.06 RYGIELSKA Antonia LKS Zantyr Sztum 2005 U18 PM -- B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/1703/19 , 2022 LDK!
  s 1 DNF ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz Z/4644/19 2022
1500 m prz K
1 1 s 1 5:15.30 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM III RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2022 4 LDK!
2 2 s 1 5:45.13 KIEDROWSKA Nadia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM IV B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/4925/19 , 2022 LDK!
3 3 s 1 5:45.55 BUKOWSKA Olga ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM IV B.D. Z/1376/18 2022
4 4 s 1 6:23.60 MOMOT Julia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/4848/18 , 2022 BEZ LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 50.79 CZEPIEL Milena
KOZŁOWSKA Kinga
PRUSS Magdalena
GRABOWSKA Hanna
AML Słupsk 2006
2006
2006
2005
U18 POM -- CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta
Z/4971/18
, Z/4983/19
, Z/0940/20
, Z/0015/18
2022
, 2022
, 2022
, 2022
5
BEZ

4
2 2 s 1 54.08 KIEDROWSKA Nadia
BREZA Magdalena
PIECHOWSKA Roksana
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna
ULKS Talex Borzytuchom 2006
2004
2005
2001
U23 POM -- B.D. KALINOWSKA Joanna
ŚCIGAŁA Jarosław
RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław
ŚCIGAŁA Jarosław
, Z/4925/19
Z/3826/18
, Z/0040/18
Z/1845/15
, 2022
2022
, 2022
2022

3
4
1
Wzwyż K
1 f 1 1.70 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U18 PM I DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2022 4 LDK! 141
2 f 1 1.60 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk 2005 U18 PM III DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2022 LDK! 115
2 f 1 1.60 LITWIN Adrianna AML Słupsk 2003 U20 PM III KOPEĆ Bernadeta B.D. Z/0038/16 2022 3 LDK!
4 f 1 1.55 WOŹNIAK Martyna AML Słupsk 2008 U16 PM III KOPEĆ Bernadeta Z/2547/20 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.80 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 Sen PM I KASZUBA Tomasz B.D. B.D. # Z/0173/14 2022
2 f 1 3.70 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 Sen PM I JURGA Łukasz B.D. Z/0016/14 2022
3 f 1 3.50 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 2005 U18 PM I JURGA Łukasz Z/0374/18 2022 4 LDK!
4 f 1 3.40 MACIEJEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 2005 U18 PM I JURGA Łukasz Z/3898/19 2022 LDK!
5 f 1 3.30 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U16 PM I KASZUBA Tomasz TORLIŃSKI Jacek # Z/0610/19 2022 LDK!
6 f 1 3.30 GRELEWICZ Katarzyna WKS Flota Gdynia 2006 U18 PM I PISKULSKI Paweł Z/0793/20 2022
7 f 1 2.90 SKUBISZ Julia WKS Flota Gdynia 2003 U20 PM III PISKULSKI Paweł Z/3691/15 2022 2
8 f 1 2.80 GROŻYŃSKA Pola WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM III PISKULSKI Paweł Z/0835/20 2022
9 f 1 2.50 WASILEWSKA Maja WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM IV PISKULSKI Paweł Z/6570/21 2022
10 f 1 2.50 KNIGAWKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM IV SZYMCZAK Edward Z/14513/21 2022
11 f 1 2.50 BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia WKS Flota Gdynia 2006 U18 PM IV PISKULSKI Paweł Z/0834/20 2022
12 f 1 2.40 PROSTAK Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM IV SZYMCZAK Edward Z/1173/22 2022
13 f 1 2.40 GRELEWICZ Agnieszka WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM IV PISKULSKI Paweł Z/0528/22 2022
  f 1 NM OGIEGŁO Pola WKS Flota Gdynia 2002 U23 PM -- B.D. PISKULSKI Paweł , Z/3692/15 , 2022 4
W dal K
  f 1 3.84 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U16 KP +1.9 -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2022 BEZ LDK!
  f 1 4.37 KAŹMIERCZAK Kinga LUKS Start Nakło 2008 U16 KP +1.9 -- JANKOWSKI Marcin Z/1390/19 2022 LDK!
  f 1 4.44 SIERADZKA Marta KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP +0.3 -- PIOTROWSKI Kamil RUDZIK Grzegorz , Z/2169/17 , 2022 LDK!
  f 1 4.44 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP +2.0 -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2022 LDK!
  f 1 4.56 WESSERLING Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +1.4 -- PROKOP Wojciech Z/4659/17 2022 5 LDK!
  f 1 4.79 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U18 KP +1.5 -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/0534/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 5.20 BABAK Viktoriia LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM +1.3 III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3860/22 2022
1 f 1 5.36 BABAK Viktoriia LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM +2.7 III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3860/22 2022
2 f 1 4.87 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U18 KP +3.0 IV JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/0534/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 4.86 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk 2005 U18 PM +1.8 IV KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2022 LDK!
4 f 1 4.73 WESSERLING Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +3.8 -- PROKOP Wojciech Z/4659/17 2022 5 LDK!
5 f 1 4.72 SIERADZKA Marta KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP +3.5 -- PIOTROWSKI Kamil RUDZIK Grzegorz , Z/2169/17 , 2022 LDK!
6 f 1 4.66 MIELEWCZYK Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U18 PM +3.8 -- JASKUŁKA Teresa Z/10482/21 2022
7 f 1 4.65 KAŹMIERCZAK Kinga LUKS Start Nakło 2008 U16 KP +5.2 V JANKOWSKI Marcin Z/1390/19 2022 LDK!
8 f 1 4.65 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP +4.0 V JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2022 LDK!
9 f 1 4.59 RODZIEWICZ Laura AML Słupsk 2006 U18 PM +2.7 -- B.D. DIAK Mateusz , Z/3795/18 , 2022 BEZ LDK!
10 f 1 4.49 PACHOLSKA Sara LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U18 PM +7.4 -- PASZKE Roman Z/3076/20 2022
11 f 1 4.30 STĘPIEŃ Julia AML Słupsk 2004 U20 PM +0.3 -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4735/17 , 2022 BEZ LDK!
12 f 1 4.16 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U16 KP +4.8 -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2022 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 13.17 MIOSKOWSKA Aleksandra LKS Fenix Słupsk 2005 U18 PM II GRECKA Ewa Z/0540/19 2022 5
2 f 1 12.21 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2022 BEZ LDK! 110
3 f 1 10.75 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2022 BEZ
4 f 1 9.95 GAJEWSKA Zofia LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1394/19 2022 LDK!
5 f 1 8.48 MAZGAJ Patrycja UKS Jedynka Reda 2008 U16 PM -- JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/1124/22 2022 LDK!
6 f 1 7.80 SIERADZKA Marta KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil RUDZIK Grzegorz , Z/2169/17 , 2022 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 17.09 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD M DMP NASZKO Andrzej Z/1449/12 2022 MM 163
2 f 1 12.59 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2022 I
3 f 1 11.95 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2022 2
4 f 1 11.39 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 Sen PM III PIĄTEK Mirosław Z/0426/15 2022
Dysk (0.75) K
1 f 1 27.14 MAZGAJ Patrycja UKS Jedynka Reda 2008 U16 PM V JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/1124/22 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 56.99 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM M WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2022 M
2 f 1 51.03 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2022 2
3 f 1 48.70 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2022 I
4 f 1 43.39 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 1998 Sen WN I PIĄTEK Mirosław Z/1007/14 2022 1
5 f 1 43.37 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U23 LD I WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2022 2 LDK!
6 f 1 40.06 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2002 U23 KP II LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester , Z/3126/16 , 2022 LDK!
7 f 1 30.51 WILCZEWSKA Natalia MKS Sambor Tczew 2004 U20 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/3570/17 2022 4
1 f 2 37.62 WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM II WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2022
2 f 2 30.35 TADDA Lilianna UKS Jedynka Reda 2006 U18 PM IV JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/1813/20 2022 LDK!
3 f 2 29.48 TYM Wiktoria UKS Lipusz 2005 U18 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/3601/18 2022 BEZ
4 f 2 28.20 THRUN Iza LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM IV JASKUŁKA Teresa Z/3585/19 2022
5 f 2 28.04 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2022 BEZ
6 f 2 27.93 PSTRĄGOWSKA Natalia UKS Jedynka Reda 2006 U18 PM IV B.D. JĘDRZEJEWSKI Krzysztof , Z/3615/19 , 2022 BEZ LDK!
Młot (3) K
1 f 1 47.12 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U18 KP III KSOBIECH Bartosz Z/0530/20 2022 LDK!
2 f 1 38.93 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV KSOBIECH Bartosz Z/0533/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 34.53 THRUN Iza LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3585/19 2022
Młot (4) K
1 f 1 60.51 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I GÓRA Marcin B.D. Z/6533/15 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 40.57 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 39.49 ŁYSZYK Cecylia LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM III GRECKA Ewa Z/2514/20 2022
3 f 1 39.39 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 WITEK Mirosław B.D. Z/0019/18 2022 5 LDK! 107
4 f 1 36.65 MIOSKOWSKA Aleksandra LKS Fenix Słupsk 2005 U18 PM IV GRECKA Ewa Z/0540/19 2022 5
5 f 1 33.81 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2022 BEZ LDK!
6 f 1 22.08 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/0534/18 2022 BEZ LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 50.38 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk 1992 Sen PM I WALCZAK Leszek Z/3384/11 2022 1
2 f 1 49.74 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1993 Sen PM I WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2022 1
3 f 1 46.76 MĄDRZEJEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/0296/19 2022
4 f 1 40.37 JASIŃSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM II WALCZAK Leszek Z/4636/19 2022
100 m M
1 1 s 1 10.58 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM +5.3 M CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2022 4 LDK!
2 2 s 1 10.93 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +5.3 II RATAJCZAK Maciej Z/4125/19 2022
3 4 s 1 10.98 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U20 PM +5.3 II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz Z/2545/18 2022 LDK!
4 3 s 1 10.98 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +5.3 II RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2022 4 LDK!
5 6 s 1 11.25 WESSERLING Cezary LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM +5.3 II JASKUŁKA Teresa B.D. Z/4441/18 2022 5
6 7 s 1 11.30 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM +5.3 II SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2022
1 5 s 2 11.15 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +6.6 II POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2022 4 LDK!
2 8 s 2 11.32 DYJAS Jakub AML Słupsk 2002 U23 PM +6.6 III DIAK Mateusz Z/5097/19 2022
3 9 s 2 11.33 IWASIUTA Wojciech UKS Jedynka Reda 2006 U18 PM +6.6 III MYSZK Ilona MYSZK Ilona B.D. , Z/0599/19 , 2022 LDK!
4 12 s 2 11.72 OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U18 PM +6.6 III DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/0930/20 2022 LDK! 100
5 13 s 2 11.84 MIESZKOWSKI Bartłomiej WKS Flota Gdynia # 1999 Sen PM +6.6 -- B.D. SADKOWSKI Ryszard , Z/1589/16 , 2022
6 15 s 2 12.00 ŁABSZ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +6.6 IV RATAJCZAK Maciej KOZŁOWSKI Mateusz Z/0704/18 2022 4 LDK!
1 10 s 3 11.61 WALKUSZ Piotr UKS Lipusz 2005 U18 PM +3.5 III KRASKOWSKI Tomasz Z/3365/22 2022
2 11 s 3 11.66 DRUŻDŻEL Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM +3.5 III RATAJCZAK Maciej Z/12295/21 2022
3 14 s 3 11.92 GRZYBOWSKI Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM +3.5 IV PASZKE Roman # Z/4185/22 2022
4 16 s 3 12.15 SZWEDKA Nataniel MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +3.5 IV RATAJCZAK Maciej Z/11445/21 2022 LDK!
5 17 s 3 12.40 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 2003 U20 PM +3.5 -- MICHALSKI Henryk Z/1603/19 2022 LDK!
6 18 s 3 12.55 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U18 PM +3.5 -- KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2022
7 19 s 3 13.20 LITWIN Szymon UKS Lipusz 2008 U16 PM +3.5 -- B.D. KRASKOWSKI Tomasz , Z/6743/21 , 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.22 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM +4.3 M DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2022 4 LDK! 173
2 2 s 1 22.08 PYSZKA Mikołaj LUKS Start Nakło 2002 U23 KP +4.3 II JANKOWSKI Marcin Z/0579/16 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 22.16 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U20 PM +4.3 II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz Z/2545/18 2022 LDK! 139
4 4 s 1 22.19 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +4.3 II POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2022 4 LDK!
5 5 s 1 22.36 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +4.3 II RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2022 4 LDK!
6 11 s 1 24.18 MIESZKOWSKI Bartłomiej WKS Flota Gdynia # 1999 Sen PM +4.3 -- B.D. SADKOWSKI Ryszard , Z/1589/16 , 2022
1 6 s 2 22.85 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM +5.0 III SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2022
2 7 s 2 23.23 IWASIUTA Wojciech UKS Jedynka Reda 2006 U18 PM +5.0 III MYSZK Ilona MYSZK Ilona B.D. , Z/0599/19 , 2022 LDK!
3 8 s 2 23.45 DYJAS Jakub AML Słupsk 2002 U23 PM +5.0 III DIAK Mateusz Z/5097/19 2022
4 9 s 2 23.92 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U18 PM +5.0 IV B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4988/19 , 2022 LDK!
1 10 s 3 24.00 WALKUSZ Piotr UKS Lipusz 2005 U18 PM +1.6 IV KRASKOWSKI Tomasz Z/3365/22 2022
2 12 s 3 24.33 ŁABSZ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +1.6 IV RATAJCZAK Maciej KOZŁOWSKI Mateusz Z/0704/18 2022 4 LDK!
3 13 s 3 24.78 MACH Robert ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM +1.6 V ŚCIGAŁA Jarosław Z/0325/20 2022 LDK!
4 14 s 3 25.88 KOLASA Karol AML Słupsk 2008 U16 PM +1.6 -- RUMIŃSKI Wojciech Z/2057/20 2022 LDK!
5 15 s 3 26.24 WILMA Oskar UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM +1.6 -- ZBLEWSKI Leszek Z/1944/21 2022 LDK!
6 16 s 3 28.36 TROJAK Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM +1.6 -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0086/21 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.22 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0378/11 2022 1
2 2 s 1 49.69 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U18 PM II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4002/18 , 2022 5 LDK! 134
3 3 s 1 50.17 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U18 PM II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2022 BEZ LDK! 129
4 4 s 1 50.76 MAKIŁA Karol WKS Flota Gdynia 2005 U18 PM III SADKOWSKI Kazimierz KRÓL Krzysztof Z/2250/19 2022 LDK!
5 7 s 1 53.09 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 2005 U18 PM IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/3794/18 , 2022 BEZ LDK!
1 5 s 2 52.78 KORTAS Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM IV SZAŁACH Krzysztof Z/2249/19 2022
2 6 s 2 52.93 PŁATKOWSKI Tymoteusz AML Słupsk 2005 U18 PM IV CZUBAK Tomasz Z/0053/22 2022 LDK!
3 8 s 2 57.01 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/3785/19 , 2022 LDK!
4 9 s 2 57.27 TWARDOWSKI Mateusz AML Słupsk 2003 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0487/22 2022
5 10 s 2 64.21 JASKUŁKA Antoni LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U18 PM -- B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/0627/19 , 2022 BEZ
800 m M
1 1 s 1 1:58.77 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM III B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/0265/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 2:00.44 BIELASZEWSKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U20 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1561/18 2022
3 3 s 1 2:01.14 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 2004 U20 PM III KUTEŁŁO Dariusz Z/4739/17 2022 4 LDK!
4 4 s 1 2:01.92 ZALIŃSKI Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 2003 U20 PM III B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3609/17 , 2022 3
5 5 s 1 2:09.31 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4751/17 2022 5
6 6 s 1 2:13.05 KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1374/19 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 2:13.20 ŻOŁĄDEK Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 1997 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3799/19 2022
8 8 s 1 2:21.09 CIERZAN Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/4840/18 , 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:17.42 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0329/20 2022 LDK!
2 2 s 1 4:21.28 PIENIĄŻĘK Jakub LKB im. Braci Petk Lębork 2004 U20 PM IV PILARSKA Klaudia Z/4763/17 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 4:24.27 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- KARNAS Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0049/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 4:27.45 FĄFERKO Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1669/19 2022 LDK!
5 5 s 1 4:38.03 WATRAL Kuba ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/4822/18 , 2022 LDK!
6 6 s 1 4:39.80 REISS Amadeusz UKS Olimpijczyk Skorzewo 1998 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1033/22 2022
7 7 s 1 4:54.57 DĄBKOWSKI Igor KL Iskra Białogard 2006 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/14057/21 2022
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.22 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM +4.6 III B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 16.36 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U18 PM +4.6 IV KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2022
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.18 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM III B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 61.62 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2022 BEZ
400 m pł M
1 1 s 1 57.06 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U23 PM III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1723/18 2022 BEZ
2000 m prz M
1 1 s 1 6:18.3 r ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1812/18 2022 LDK!
2 2 s 1 7:00.2 r BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U18 PM -- B.D. RUMIŃSKI Wojciech , Z/0014/18 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 7:32.0 r PRĄDZYŃSKI Stanisław ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM -- B.D. Z/1376/20 2022
4x100 m M
1 2 s 1 43.25 ZAKRZEWSKI Marek
KASPRZYK Kacper
KOŁODZIEJSKI Oliwier
DEPTA Szymon
AML Słupsk 2005
2005
2005
2004
U20 POM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
, Z/2543/18
, Z/0016/18
, Z/4002/18
Z/2545/18
, 2022
, 2022
, 2022
2022
4
BEZ
5

2 1 s 1 51.71 JANTA Maciej
CAŁA Krzysztof
MACH Robert
WOJCIECHOWSKI Mikołaj
ULKS Talex Borzytuchom 2005
2005
2007
2005
U18 POM -- ŚCIGAŁA Jarosław
WRYCZA Jarosław ŚCIGAŁA Jarosław
ŚCIGAŁA Jarosław
KARNAS Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław
Z/0329/20
, Z/0263/19
Z/0325/20
, Z/0049/18
2022
, 2022
2022
, 2022



BEZ
Wzwyż M
1 f 1 2.05 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 1999 Sen PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2022 2
2 f 1 2.05 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U18 PM II DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard , Z/0018/18 , 2022 5 LDK! 144
3 f 1 1.60 KREFTA Kacper AML Słupsk 2006 U18 PM -- DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/14393/21 2022 LDK! 68
Tyczka M
1 f 1 3.70 KARASZEWSKI Paweł SKLA Sopot 2006 U18 PM III JURGA Łukasz Z/3896/19 2022 BEZ LDK!
2 f 1 2.70 KORALEWSKI Maksymilian SKLA Sopot 2007 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/3899/19 2022
3 f 1 2.60 KITSON Oskar SKLA Sopot 2005 U18 PM -- JURGA Łukasz Z/1214/22 2022
W dal M
  f 1 4.61 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM +2.0 -- SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2022 LDK!
  f 1 4.99 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 2003 U20 PM +2.0 -- MICHALSKI Henryk Z/1603/19 2022 LDK!
  f 1 5.12 GRZYBOWSKI Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM +1.6 -- PASZKE Roman # Z/4185/22 2022
  f 1 6.38 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U18 PM +2.0 III DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/0087/21 2022 LDK! 98
1 f 1 6.54 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U18 PM +2.1 III DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/0087/21 2022 LDK! 106
2 f 1 5.78 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM +6.2 -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2022 LDK!
3 f 1 5.54 GRZYBOWSKI Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM +3.5 -- PASZKE Roman # Z/4185/22 2022
4 f 1 5.26 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 2003 U20 PM +4.5 -- MICHALSKI Henryk Z/1603/19 2022 LDK!
5 f 1 5.20 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM +2.6 -- SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 15.43 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM II B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2022 LDK!
2 f 1 14.40 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2022 BEZ LDK! 110
3 f 1 13.90 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM III GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
4 f 1 11.19 KOWALSKI Wojciech KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKI Andrzej Z/2638/21 2022
5 f 1 10.97 KUPAJ Oskar AML Słupsk 2006 U18 PM -- WITEK Mirosław Z/13401/21 2022
6 f 1 10.92 MIZERKIEWICZ Fabian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM V GRECKA Ewa Z/11890/21 2022
7 f 1 10.28 STANKIEWICZ Juliusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/2502/20 2022
8 f 1 9.78 WOŁOSEWICZ Igor LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/10961/21 2022
9 f 1 9.55 CYPRYAŃSKI Damian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/2033/22 2022
10 f 1 8.91 ANTIPENKO Kyrylo AML Słupsk 2008 U16 PM -- WITEK Mirosław Z/12298/21 2022
Kula (6) M
1 f 1 16.38 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM I KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2022 4
Kula (7.26) M
1 f 1 14.90 DARGA Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 1989 Sen PM I PŁOMIEŃ Waldemar Z/3458/11 2021 1
2 f 1 12.65 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM III PIĄTEK Mirosław B.D. Z/0022/16 2022
3 f 1 12.07 RYDZKOWSKI Piotr SRS Szansa-Start Gdańsk 1994 Sen PM III ZBLEWSKI Leszek PIĄTEK Mirosław Z/11284/21 2022
Dysk (1) M
1 f 1 44.71 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM III KOWNATKE Rafał Z/1046/21 2022
2 f 1 44.63 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM III B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2022 LDK!
3 f 1 41.11 PODOLSKI Jerzy UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM III JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/3530/20 2022 LDK!
4 f 1 35.98 CYBULSKI Damian UKS Lipusz 2007 U16 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/6773/21 2022 LDK!
5 f 1 34.25 SŁODKI Seweryn UKS Lipusz 2008 U16 PM V B.D. B.D. KRASKOWSKI Tomasz , Z/6745/21 , 2022 LDK!
6 f 1 25.46 GDANIEC Antoni UKS Lipusz 2008 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6658/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 54.60 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U18 PM I KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2022 4 LDK!
2 f 1 47.88 GROENWALD Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM II B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/4982/19 , 2022
3 f 1 40.70 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2022 BEZ LDK!
4 f 1 39.43 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U18 KP III KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz , Z/1376/19 , 2022 BEZ LDK!
5 f 1 34.53 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
6 f 1 29.02 KOBIERZYŃSKI Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3343/19 2022
7 f 1 27.96 BIGUS Bartosz UKS Lipusz 2006 U18 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/3096/20 2022
8 f 1 26.50 STANKIEWICZ Juliusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/2502/20 2022
Dysk (1.75) M
1 f 1 45.25 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM II KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2022 4
2 f 1 23.48 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 2003 U20 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1603/19 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 50.97 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2022
2 f 1 49.45 DARGA Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 1989 Sen PM I PŁOMIEŃ Waldemar Z/3458/11 2021 1
3 f 1 42.55 SKWIERCZ Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 1994 Sen PM II KOWNATKE Rafał Z/3009/11 2022 2
4 f 1 42.12 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM II PIĄTEK Mirosław B.D. Z/0022/16 2022
5 f 1 40.02 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U23 PM II WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/5953/15 2022
Młot (5) M
1 f 1 67.12 GROENWALD Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM II B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/4982/19 , 2022
2 f 1 42.15 BEGER Krystian LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV KSOBIECH Bartosz Z/0529/20 2022 LDK!
3 f 1 37.20 KOBIERZYŃSKI Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3343/19 2022
4 f 1 34.38 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM V KOWNATKE Rafał Z/1046/21 2022
5 f 1 29.60 ZWOLIŃSKI Jan LKS Jantar Ustka 2007 U16 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1958/21 2022 LDK!
6 f 1 28.92 WAWRZYNIAK Sebastian LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM -- MICHALSKI Henryk Z/2741/22 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 38.34 MIZERKIEWICZ Fabian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM V GRECKA Ewa Z/11890/21 2022
2 f 1 33.02 CYPRYAŃSKI Damian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/2033/22 2022
3 f 1 29.24 SŁODKI Seweryn UKS Lipusz 2008 U16 PM -- B.D. B.D. KRASKOWSKI Tomasz , Z/6745/21 , 2022 LDK!
  f 1 NM GDANIEC Antoni UKS Lipusz 2008 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6658/21 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 55.12 KULPIŃSKI Piotr LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM III MICHALSKI Henryk Z/0469/19 2022 LDK!
2 f 1 54.20 KULAS Gracjan UKS Lipusz 2005 U18 PM III KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz Z/3592/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 50.16 STASIOŁEK Jan LKS Fenix Słupsk 2005 U18 PM III GRECKA Ewa Z/5626/18 2022 3 LDK!
4 f 1 48.65 PTASIŃSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM IV WALCZAK Leszek # Z/2720/20 2022
5 f 1 44.63 PEPLIŃSKI Kacper UKS Lipusz 2006 U18 PM -- B.D. KRASKOWSKI Tomasz # , Z/3099/20 , 2022
6 f 1 43.63 MUSZYŃSKI Jan AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- POGORZELSKA Marta WALCZAK Leszek , Z/5150/18 , 2022 BEZ LDK!
7 f 1 39.92 SIEŃKOWSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- WALCZAK Leszek Z/3644/19 2022
8 f 1 35.58 WOŁOSEWICZ Igor LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/10961/21 2022
9 f 1 32.13 SZWEDKA Emanuel AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -- WALCZAK Leszek Z/3361/20 2022 LDK!
10 f 1 28.38 KUPAJ Oskar AML Słupsk 2006 U18 PM -- WITEK Mirosław Z/13401/21 2022
Oszczep (800) M
1 f 1 49.40 GNACIŃSKI Michał LKS Jantar Ustka 2004 U20 PM III MICHALSKI Henryk Z/2703/19 2022 LDK!
2 f 1 43.45 ADAMCZYK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM IV PIĄTEK Mirosław Z/2332/19 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 17.213413000107 sekund