Sucha Beskidzka 15.05.2022
6. Memoriał Edwarda Szklarczyka [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 10.57 TATOŃ Martyna UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA +1.9 -- PERUCKA Kamila Z/1476/22 2022 LDK!
2 2 s 1 11.53 ¦MIETANA Nadia SKL Sucha Beskidzka 2014 U12 MA +1.9 -- WITKOWSKI Marek Z/9959/21 2022
3 3 s 1 12.03 GROCHOT Alekrandra SKL Sucha Beskidzka 2013 U12 MA +1.9 -- WITKOWSKI Marek Z/3793/22 2022
4 4 s 1 12.22 GROCHOT Monika SKL Sucha Beskidzka 2015 U12 MA +1.9 -- WITKOWSKI Marek Z/3792/22 2022
100 m K
1 3 s 1 15.07 GAWRONEK Kamila UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA +1.3 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1992/21 2022 LDK!
2 6 s 1 15.50 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA +1.3 -- WITKOWSKI Marek Z/9394/21 2022
3 8 s 1 15.76 ¦MIETANA Lena SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA +1.3 -- WITKOWSKI Marek Z/8225/21 2022
4 9 s 1 15.87 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA +1.3 -- WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2022
5 10 s 1 15.89 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA +1.3 -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2022
6 14 s 1 16.24 KWAK Julia UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA +1.3 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1997/21 2022 LDK!
1 4 s 2 15.26 MAJCHER Kamila KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK +1.4 -- SOCHA Tomasz Z/1481/22 2022 LDK!
2 5 s 2 15.46 WÓJCICKA Sandra ULKS Bielgim Bielany 2010 U14 MA +1.4 -- B.D. Z/13944/21 2022
3 13 s 2 16.09 KARLAK Paulina SKL Sucha Beskidzka 2011 U12 MA +1.4 -- WITKOWSKI Marek Z/2650/22 2022
4 16 s 2 17.66 MENTEL Małgorzata UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA +1.4 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1985/21 2022 LDK!
5 19 s 2 18.20 SURZYN Daria UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA +1.4 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11718/21 2022 LDK!
1 2 s 3 14.68 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -0.3 -- WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2022
2 11 s 3 15.99 TARĘD¬ Małgorzata KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL -0.3 -- LACHOWSKA Magdalena Z/2538/22 2022
3 15 s 3 17.21 ZABAWA Eliza SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -0.3 -- WITKOWSKI Marek Z/13834/21 2022
4 18 s 3 17.78 MŁYŃSKA Zuzanna SKL Sucha Beskidzka 2011 U12 MA -0.3 -- WITKOWSKI Marek Z/1566/22 2022
5 20 s 3 18.72 GIERAT Emilia SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -0.3 -- WITKOWSKI Marek Z/1272/22 2022
1 1 s 4 13.68 POBUTA Faustyna KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK +0.6 IV SOCHA Tomasz Z/2073/21 2022 LDK!
2 7 s 4 15.74 CHOWANIAK Justyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U14 MA +0.6 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/13827/21 2022 LDK!
3 12 s 4 15.99 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA +0.6 -- WITKOWSKI Marek Z/9950/21 2022
4 17 s 4 17.73 KŁAPYTA Aleksandra UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA +0.6 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1984/21 2022 LDK!
1 1 e 1 12.79 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA +0.4 III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2022 2 LDK!
2 8 e 1 14.01 POBUTA Łucja KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK +0.4 V SOCHA Tomasz Z/2072/21 2022 LDK!
3 9 e 1 14.31 BOBER Karolina SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA +0.4 -- WITKOWSKI Marek Z/8214/21 2022
4 13 e 1 15.48 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA +0.4 -- B.D. Z/3323/18 2022 BEZ
5 14 e 1 16.15 JAKUBIAK Natalia SKL Sucha Beskidzka 2005 U18 MA +0.4 -- WITKOWSKI Marek Z/9466/21 2022
1 2 e 2 12.89 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2006 U18 MA +1.2 III ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2022 4 LDK!
2 4 e 2 13.00 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 1989 Sen MA +1.2 III KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2022 3
3 6 e 2 13.54 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +1.2 IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
4 10 e 2 14.36 BAWOŁ Amelia SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA +1.2 -- WITKOWSKI Marek Z/9395/21 2022
5 11 e 2 15.07 KULIG Amelia SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA +1.2 -- WITKOWSKI Marek Z/1113/22 2022
6 12 e 2 15.13 STA¦KO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U16 MA +1.2 -- SKOCZEŃ Marcin Z/3613/20 2022 LDK!
1 3 e 3 12.96 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +2.7 III TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
2 5 e 3 13.28 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +2.7 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0313/22 2022 LDK!
3 7 e 3 13.76 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA +2.7 IV KUKLA Rafał Z/1983/21 2022 LDK!
1 1 f 1 12.60 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA +1.3 II SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2022 2 LDK!
2 2 f 1 12.65 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2006 U18 MA +1.3 II ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2022 4 LDK!
3 3 f 1 12.96 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +1.3 III TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
4 4 f 1 13.02 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 1989 Sen MA +1.3 III KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2022 3
5 5 f 1 13.18 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +1.3 III TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0313/22 2022 LDK!
6 6 f 1 13.61 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +1.3 IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
200 m K
1 1 s 1 26.32 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA +1.0 III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 26.70 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2006 U18 MA +1.0 III ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2022 4 LDK!
3 4 s 1 27.41 SALA Emilia GKS Start Długołęka # 2002 U23 DS +1.0 -- KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian SKRZYPACZ Adrian , Z/1543/16 , 2022 LDK!
4 5 s 1 28.37 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +1.0 IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
1 6 s 2 28.91 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA +1.0 -- KUKLA Rafał Z/1983/21 2022 LDK!
2 7 s 2 29.37 SMYRAK Natalia SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA +1.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8224/21 2022
3 8 s 2 29.92 BOBER Karolina SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA +1.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8214/21 2022
4 9 s 2 33.38 STA¦KO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U16 MA +1.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/3613/20 2022 LDK!
1 3 s 3 27.10 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 1989 Sen MA +0.8 III KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2022 3
  s 3 DNF POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +0.8 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 60.09 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2022 BEZ
2 2 s 1 61.97 SALA Emilia GKS Start Długołęka # 2002 U23 DS III KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian SKRZYPACZ Adrian , Z/1543/16 , 2022 LDK!
1 4 s 2 63.13 WÓJCIAK Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA IV PERUCKI Wiesław # Z/9388/21 2022 LDK!
2 5 s 2 63.99 JAROMIN Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL IV DMP CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/12201/21 2022 LDK! 42
3 7 s 2 66.89 ANTOLAK Kinga UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/1662/18 2022 LDK! 70
4 8 s 2 68.59 PIˇTKOWSKA Karolina UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/7690/21 2022 65
1 3 s 3 62.94 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA IV KUKLA Rafał Z/1990/21 2022 LDK!
2 6 s 3 66.34 POBUTA Łucja KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK V SOCHA Tomasz Z/2072/21 2022 LDK!
3 9 s 3 70.68 JUREK Amelia SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA -- WITKOWSKI Marek Z/1112/22 2022
800 m K
1 1 s 1 2:16.44 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA II MIREK Wacław B.D. B.D. Z/2637/15 2022
2 2 s 1 2:20.43 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III DMP MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0509/16 2022 67
3 3 s 1 2:28.19 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2008 U16 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/2629/20 2022 LDK!
4 6 s 1 2:28.55 MATURA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL IV DMP DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/3184/20 2022 38 90
5 7 s 1 2:29.16 DRWAL Sara KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/5361/15 2022 LDK!
1 4 s 2 2:28.23 BANA¦ Roksana UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA IV DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/13030/21 2022 LDK! 91
2 5 s 2 2:28.48 LE¦NIAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA IV KUKLA Rafał Z/1068/22 2022 LDK!
3 8 s 2 2:39.83 KOWRYGO Antonina KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9245/21 2022 LDK!
4 9 s 2 2:42.76 MACIEJOWSKA Dominika KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/0441/21 2022
1500 m K
1 1 s 1 5:12.37 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2022 LDK!
2 2 s 1 5:25.37 LE¦NIAK Joanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/1067/22 2022 LDK!
3 3 s 1 5:33.80 ZADORA Julia UKS Romer Rabka-Zdrój 2003 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1799/20 2022
4 4 s 1 6:18.78 ZAJˇC Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U20 MA -- DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/13060/21 2022 46
3000 m K
1 1 s 1 11:57.69 OPIELA Katarzyna KS Limanowa Forrest 2007 U16 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1974/20 2022 LDK!
2 2 s 1 12:01.26 ZAJˇC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 12:04.03 CHAJA-KUBAS Marta SKL Sucha Beskidzka 1982 Masters MA -- WITKOWSKI Marek Z/2726/22 2022
4 4 s 1 12:13.44 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3058/18 2022 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.40 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA V B.D. Z/3323/18 2022 BEZ
2 2 f 1 1.30 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2022 LDK!
1 1 f 2 1.25 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2022
2 2 f 2 1.20 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2022
3 3 f 2 1.15 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2022
4 4 f 2 1.10 WÓJCICKA Sandra ULKS Bielgim Bielany 2010 U14 MA -- B.D. Z/13944/21 2022
W dal K
1 1 f 1 4.93 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +0.5 IV ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
2 2 f 1 4.58 CIA¦ Kaja Anna UKS Gimpel Nowy Targ 2006 U18 MA -0.8 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2835/22 2022 64
3 3 f 1 4.58 SMYRAK Natalia SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA -0.8 -- WITKOWSKI Marek Z/8224/21 2022
4 4 f 1 4.27 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -1.6 -- B.D. Z/3323/18 2022 BEZ
5 5 f 1 4.26 KULIG Amelia SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA -0.4 -- WITKOWSKI Marek Z/1113/22 2022
6 6 f 1 4.12 BAWOŁ Amelia SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA -1.0 -- WITKOWSKI Marek Z/9395/21 2022
7 7 f 1 3.88 MACIA¦ Adrianna Wiktoria UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA -0.9 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/12800/21 2022 41
W dal strefa K
1 1 f 1 4.17 GAWRONEK Kamila UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1992/21 2022 LDK!
2 2 f 1 3.97 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2022
3 3 f 1 3.88 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2022
4 4 f 1 3.84 CHOWANIAK Justyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U14 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/13827/21 2022 LDK!
5 5 f 1 3.66 WÓJCICKA Sandra ULKS Bielgim Bielany 2010 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/13944/21 2022
6 6 f 1 3.64 ¦MIETANA Lena SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8225/21 2022
7 7 f 1 3.63 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/9394/21 2022
8 8 f 1 3.61 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/9950/21 2022
9 9 f 1 3.54 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2022
10 10 f 1 3.26 KARLAK Paulina SKL Sucha Beskidzka 2011 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/2650/22 2022
11 11 f 1 3.22 ZABAWA Eliza SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/13834/21 2022
12 12 f 1 3.08 KŁAPYTA Aleksandra UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1984/21 2022 LDK!
13 13 f 1 2.87 MENTEL Małgorzata UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1985/21 2022 LDK!
14 14 f 1 2.85 MŁYŃSKA Zuzanna SKL Sucha Beskidzka 2011 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/1566/22 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 15.51 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA I SYSAK Tomasz Z/4914/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 11.73 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022
3 3 f 1 10.62 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/4243/19 2022
4 4 f 1 9.86 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/0377/20 2022
5 5 f 1 8.31 PTASZEK Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3253/22 2022
1 1 f 2 8.12 SALWA Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2008 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8015/21 2022 LDK!
2 2 f 2 7.18 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2022 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 9.45 ¦LIWA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2001 U23 MA -- DMP MICHNIAK Jan Z/3737/16 2022 53
Oszczep (500) K
1 1 f 1 43.75 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA II DMP U20 MICHNIAK Jan Z/4243/19 2022 126
2 2 f 1 42.47 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA II DMP U20 MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022 120
3 3 f 1 35.53 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0377/20 2022 92
1 1 f 2 35.07 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2022
Oszczep (600) K
1 1 f 1 34.14 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U23 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. Z/1447/16 2022 LDK!
2 2 f 1 29.45 ¦LIWA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2001 U23 MA -- MICHNIAK Jan Z/3737/16 2022
3 3 f 1 27.36 SROKA Natalia WKS Wawel Kraków 2001 U23 MA -- MICHNIAK Jan B.D. Z/1209/16 2022
60 m M
1 1 s 1 9.47 KOŁODZIEJ Nikodem SKL Sucha Beskidzka 2014 U12 MA +1.5 -- WITKOWSKI Marek Z/9953/21 2022
2 2 s 1 9.87 POBUTA Błażej KKB MOSiR Krosno 2013 U12 PK +1.5 -- SOCHA Tomasz Z/8548/21 2022 LDK!
3 3 s 1 10.00 HYJEK Eryk SKL Sucha Beskidzka 2013 U12 MA +1.5 -- WITKOWSKI Marek Z/13832/21 2022
4 6 s 1 11.97 BALCER Adam SKL Sucha Beskidzka 2015 U12 MA +1.5 -- WITKOWSKI Marek Z/9951/21 2022
5 10 s 1 12.46 CHAJA Igor SKL Sucha Beskidzka 2014 U12 MA +1.5 -- WITKOWSKI Marek Z/9962/21 2022
6 11 s 1 12.60 KRUK Mikołaj SKL Sucha Beskidzka 2015 U12 MA +1.5 -- WITKOWSKI Marek Z/2652/22 2022
1 4 s 2 10.99 ¦CIESZKA Mateusz SKL Sucha Beskidzka 2014 U12 MA +3.3 -- WITKOWSKI Marek Z/9958/21 2022
2 5 s 2 11.56 GRYGA Borys SKL Sucha Beskidzka # 2015 U12 MA +3.3 -- WITKOWSKI Marek Z/3794/22 2022
3 7 s 2 11.98 SEMKOWICZ Norbert SKL Sucha Beskidzka # 2014 U12 MA +3.3 -- WITKOWSKI Marek Z/10912/21 2022
4 8 s 2 12.04 NAJDER Kuba SKL Sucha Beskidzka # 2014 U12 MA +3.3 -- WITKOWSKI Marek Z/3798/22 2022
5 9 s 2 12.05 WOJDYŁA Michał SKL Sucha Beskidzka # 2015 U12 MA +3.3 -- WITKOWSKI Marek Z/2653/22 2022
100 m M
1 3 s 1 14.63 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2009 U14 MA +0.2 -- ZAGRODZKI Marcin Z/8014/21 2022 BEZ LDK!
2 4 s 1 15.00 TRZECIAK Ryszard SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA +0.2 -- WITKOWSKI Marek Z/3679/22 2022
3 5 s 1 15.19 WCISŁO Karol UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA +0.2 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11716/21 2022 LDK!
4 6 s 1 15.86 WCISŁO Wojciech UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA +0.2 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11715/21 2022 LDK!
5 7 s 1 15.95 FERDEK Mateusz SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA +0.2 -- WITKOWSKI Marek Z/9948/21 2022
1 1 s 2 14.54 JAROSZ Konrad KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL +0.9 -- LACHOWSKA Magdalena Z/14098/21 2022
2 8 s 2 16.76 LE¦NIAK Dawid UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA +0.9 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11717/21 2022 LDK!
3 9 s 2 16.81 KUBAS Wiktor SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA +0.9 -- WITKOWSKI Marek Z/8218/21 2022
4 10 s 2 17.13 BAWOŁ Karol SKL Sucha Beskidzka 2011 U12 MA +0.9 -- WITKOWSKI Marek Z/1563/22 2022
5 11 s 2 17.52 WŁODARCZYK Robert SKL Sucha Beskidzka 2011 U12 MA +0.9 -- WITKOWSKI Marek Z/12377/21 2022
1 2 s 3 14.54 TRZOP Jonatan UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U14 MA -0.9 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1887/22 2022 LDK!
2 12 s 3 17.80 MIKOŁAJEK Paweł SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -0.9 -- WITKOWSKI Marek Z/12839/21 2022
3 13 s 3 20.72 WOJDYŁO Stanisław SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -0.9 -- WITKOWSKI Marek Z/9960/21 2022
1 1 e 1 10.91 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA 0.0 II KUKLA Rafał Z/1155/19 2022 LDK!
2 3 e 1 11.75 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA 0.0 III KUKLA Rafał Z/2001/21 2022 LDK!
3 4 e 1 12.36 SACHA Paweł LKS Orzeł Kozy 2007 U16 SL 0.0 V HARAT Beata Z/3126/21 2022 LDK!
4 7 e 1 13.55 PETROW Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2006 U18 MA 0.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1515/22 2022
5 9 e 1 15.01 MLECZEK Michał ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA 0.0 -- B.D. Z/13723/21 2022
1 2 e 2 11.49 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA 0.0 III KUKLA Rafał Z/1069/22 2022 LDK!
2 5 e 2 12.42 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA 0.0 -- WÓJCIK Teodor Z/13737/21 2022
3 6 e 2 12.56 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA 0.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2022
4 8 e 2 14.10 BUŁA¦ Piotr ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA 0.0 -- DRABEK Krzysztof Z/3336/18 2022 BEZ
1 1 f 1 10.81 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA +0.2 I KUKLA Rafał Z/1155/19 2022 LDK!
2 2 f 1 11.43 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA +0.2 III KUKLA Rafał Z/1069/22 2022 LDK!
3 3 f 1 11.73 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +0.2 III KUKLA Rafał Z/2001/21 2022 LDK!
4 4 f 1 12.36 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA +0.2 -- WÓJCIK Teodor Z/13737/21 2022
5 5 f 1 12.36 SACHA Paweł LKS Orzeł Kozy 2007 U16 SL +0.2 V HARAT Beata Z/3126/21 2022 LDK!
6 6 f 1 12.86 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA +0.2 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2022
200 m M
1 1 s 1 24.86 LIPKOWSKI Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U20 MA +0.8 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2313/20 2022 81
2 2 s 1 25.13 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA +0.8 -- WÓJCIK Teodor Z/13737/21 2022
3 3 s 1 27.84 PETROW Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2006 U18 MA +0.8 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1515/22 2022
400 m M
1 1 s 1 54.75 OLEARCZYK Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL IV DMP DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/2670/22 2022 31 85
2 3 s 1 56.91 ZAHORA Igor UKS Gimpel Nowy Targ 2006 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2920/22 2022 71
3 4 s 1 58.33 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2022
1 2 s 2 55.61 ZAHORA Karol UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/9180/21 2022 78
2 5 s 2 63.26 KUBLA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2880/22 2022
  s 2 DNF SŁAWHORODSKYJ Kyryło ULKS Bielgim Bielany 2008 U16 MA -- B.D. Z/3823/22 2022
800 m M
1 1 s 1 1:52.69 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team 1998 Sen MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2022
2 2 s 1 1:55.65 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/1189/14 2022 2
3 3 s 1 1:56.04 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II DMP KRÓL Zbigniew Z/0525/13 2022 2 77
4 4 s 1 1:57.43 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team 2002 U23 MA III DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1440/16 2022 LDK! 67
5 5 s 1 1:58.42 DˇBROWSKI Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5012/15 2022
6 6 s 1 2:02.26 FORY¦ Mateusz Kraków Athletics Team 2004 U20 MA IV SOBCZYK Grzegorz Z/4584/17 2021 LDK!
7 7 s 1 2:05.46 HUTNY Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL IV DMP CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3750/17 2022 24
1 8 s 2 2:08.49 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- DMP U20 ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2022 LDK! 73
2 9 s 2 2:14.87 KNUREK Karol KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/0347/20 2022
3 10 s 2 2:15.12 URBA¦ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2126/20 2022
4 11 s 2 2:16.90 PTASZEK Leon WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3873/19 2022 LDK!
5 12 s 2 2:18.17 TALIK Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/3250/20 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:17.19 RYDZYŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 1995 Sen MZ -- B.D. Z/4054/18 2022 3
2 2 s 1 4:29.05 WÓJCIK Tomasz Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 1984 Masters SL -- OPUCHLIK Tomasz Z/2895/20 2022
3 3 s 1 4:35.83 GRABARZ Hubert WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2022 LDK!
4 4 s 1 4:37.16 NOSAL Karol SKL Sucha Beskidzka 2005 U18 MA -- WITKOWSKI Marek Z/3245/22 2022
5 5 s 1 4:41.30 KOWALIK Norbert MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/3407/20 2022 LDK!
6 6 s 1 4:50.83 PAWŁOWSKI Dawid SKL Sucha Beskidzka 1993 Sen MA -- WITKOWSKI Marek Z/1771/12 2022
7 7 s 1 5:02.94 WÓJCIAK Kamil Sebastian UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U20 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2711/22 2022 58
8 8 s 1 5:07.89 RYBIŃSKI Bartłomiej Kraków Athletics Team 2006 U18 MA -- DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/2444/20 2022 56
3000 m M
1 1 s 1 9:39.75 SZAL Piotr UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U20 MA IV DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/13062/21 2022 95
2 2 s 1 10:14.48 WITKOWSKI Marek SKL Sucha Beskidzka 1983 Masters MA -- WITKOWSKI Marek Z/7295/21 2022
3 3 s 1 10:15.04 MY¦LIWIEC Jan MKS-MOSM Bytom 1965 Masters SL -- B.D. Z/8311/21 2022
4 4 s 1 11:34.96 ŻMUDA Sebastian SKL Sucha Beskidzka 1982 Masters MA -- WITKOWSKI Marek Z/7296/21 2022
W dal M
1 1 f 1 6.02 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U20 MA -1.7 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2022 BEZ
2 2 f 1 5.71 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 1999 Sen MA -0.7 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2022 4
3 3 f 1 5.37 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -1.0 -- KUKLA Rafał Z/2001/21 2022 LDK!
4 4 f 1 4.15 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 1959 Masters MA -0.9 -- B.D. Z/14448/21 2022
W dal strefa M
1 1 f 1 4.23 TRZOP Jonatan UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U14 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1887/22 2022 LDK!
2 2 f 1 4.00 TRZECIAK Ryszard SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/3679/22 2022
3 3 f 1 3.76 WCISŁO Karol UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11716/21 2022 LDK!
4 4 f 1 3.73 WCISŁO Wojciech UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11715/21 2022 LDK!
5 5 f 1 3.36 BAWOŁ Karol SKL Sucha Beskidzka 2011 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/1563/22 2022
6 6 f 1 3.31 FERDEK Mateusz SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/9948/21 2022
7 7 f 1 3.24 KUBAS Wiktor SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8218/21 2022
8 8 f 1 3.05 MIKOŁAJEK Paweł SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/12839/21 2022
9 9 f 1 2.97 WŁODARCZYK Robert SKL Sucha Beskidzka 2011 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/12377/21 2022
Kula (5) M
1 1 f 1 14.24 GAWˇD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2005 U18 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3057/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 12.34 NAJDER Bartłomiej UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/2004/21 2022 LDK!
3 3 f 1 11.49 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3280/19 2022 LDK!
1 1 f 2 10.17 OKRZESIK Paweł UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U16 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0315/22 2022 LDK!
2 2 f 2 7.63 BUŁA¦ Piotr ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3336/18 2022 BEZ
3 3 f 2 7.56 MLECZEK Michał ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -- B.D. Z/13723/21 2022
4 4 f 2 5.52 SŁAWHORODSKYJ Kyryło ULKS Bielgim Bielany 2008 U16 MA -- B.D. Z/3823/22 2022
Oszczep (700) M
1 1 f 1 35.74 GAWˇD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3057/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 27.66 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3280/19 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 56.49 KUSIAK Jakub WKS Wawel Kraków 2000 U23 MA II DMP MICHNIAK Jan B.D. Z/0497/17 2022 81
2 2 f 1 40.37 GOŁY¬NIAK Maksymilian UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U20 MA IV DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/9181/21 2022 92

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.836898088455 sekund