Lublin 14.05.2022
2. Mityng LOZLA. Memoriał Andrzeja Kleczka [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.93 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 U23 LU +1.7 I B.D. GDAŃSKI Andrzej , Z/4184/18 , 2022
2 2 s 1 11.98 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU +1.7 I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2022 1
3 4 s 1 12.24 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U20 LU +1.7 II DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2022 3 LDK! 146
4 6 s 1 12.34 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +1.7 II MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2022 LDK!
5 7 s 1 12.42 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +1.7 II DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2022 LDK! 138
6 8 s 1 12.48 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU +1.7 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2022
7 13 s 1 13.08 LELEŃ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU +1.7 III JAMROZ Mieczysław Z/3188/21 2022 LDK!
1 3 s 2 12.16 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU +1.0 II DMP B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2022 LDK! 119
2 5 s 2 12.31 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.0 II DMP DMP U20 STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2022 LDK! 110 142
3 9 s 2 12.64 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU +1.0 II DMP DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/4503/17 , 2022 3 LDK! 91 128
4 10 s 2 12.75 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.0 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022 85 123
5 12 s 2 13.04 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +1.0 III B.D. Z/4089/20 2022
6 15 s 2 13.20 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU +1.0 III GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK!
7 18 s 2 13.33 PAWLUCZUK Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU +1.0 -- ŚWIERDZEWSKI Damian MAKARUK Tadeusz Z/2505/15 2022
1 11 s 3 12.94 GRUDZIŃSKA Michalina AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU +1.3 III B.D. Z/10828/21 2022
2 14 s 3 13.19 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +1.3 III GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2022 LDK!
3 16 s 3 13.22 SOLLICH Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ +1.3 IV WOLIŃSKI Michał Z/5442/19 2022
4 17 s 3 13.23 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 2005 U18 LU +1.3 IV MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian , Z/4350/18 , 2022 5 LDK!
5 19 s 3 13.53 CHMIEL Paulina AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +1.3 IV DMP U20 B.D. Z/3110/20 2022 90
6 20 s 3 13.55 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 2002 U23 LU +1.3 -- B.D. Z/3526/19 2022
7 23 s 3 13.91 MISIEC Natalia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +1.3 -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/9287/21 2022 LDK! 78
1 21 s 4 13.59 MAZUREK Patrycja MKS Agros Chełm 2005 U18 LU +1.1 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/4351/18 2022 BEZ LDK!
2 30 s 4 16.64 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.1 -- GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2022
3 24 s 4 13.98 ULRYCH Zuzanna MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +1.1 -- SEREJ Łukasz LESZCZYŃSKI Damian , Z/5447/19 , 2022 LDK!
4 25 s 4 14.10 OSZWA Nina MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +1.1 -- MAZUREK Marek Z/2807/20 2022
5 26 s 4 14.19 WÓJTOWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU +1.1 -- B.D. Z/2380/19 2022
6 27 s 4 14.57 SKOBEL Paula MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +1.1 -- SEREJ Łukasz Z/3526/22 2022 LDK!
  s 4 DQ KUŚMIREK Oliwia TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.1 -- BOBRZYK Wojciech Z/0793/21 2022 LDK!
1 22 s 5 13.70 BEDNARCZUK Oliwia KS Agros Zamość 2008 U16 LU +1.8 IV STRYJEWSKI Janusz Z/14346/21 2022 LDK!
2 28 s 5 15.07 DYŃSKA Zofia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU +1.8 -- SEREJ Łukasz Z/13937/21 2022 LDK!
3 29 s 5 15.31 SAWICKA Klaudia MKS Agros Chełm 2004 U20 LU +1.8 -- DMP U20 MAZUREK Marek Z/12984/21 2022 50
4 31 s 5 16.66 KRZYWICKA Maja MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +1.8 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2022 LDK!
  s 5 DQ STASZCZUK Amelia KS Agros Zamość 2007 U16 LU +1.8 -- GDAŃSKI Andrzej Z/8332/21 2022
200 m K
1 1 s 1 23.40 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU +4.0 M MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2022 1
2 2 s 1 23.62 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 U23 LU +4.0 M DMP B.D. GDAŃSKI Andrzej , Z/4184/18 , 2022 154
3 3 s 1 24.17 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU +4.0 I B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2022 LDK!
4 4 s 1 24.25 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +4.0 I DMP JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2022 LDK! 135
5 5 s 1 24.39 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U18 LU +4.0 I STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2022 LDK!
6 8 s 1 25.56 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U20 LU +4.0 II MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2022 3 LDK!
7 18 s 1 27.84 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 2002 U23 LU +4.0 -- B.D. Z/3526/19 2022
1 6 s 2 24.73 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU +2.8 I B.D. JAROS Marek , Z/0973/15 , 2022
2 7 s 2 25.49 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +2.8 II DMP TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2022 LDK! 101
3 9 s 2 26.04 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU +2.8 II TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/4503/17 , 2022 3 LDK!
4 10 s 2 26.25 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU +2.8 II GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022
5 11 s 2 26.52 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU +2.8 III DMP DMP U20 GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK! 77 115
6 14 s 2 27.11 GRUDZIŃSKA Michalina AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU +2.8 III DMP U20 B.D. Z/10828/21 2022 105
7 19 s 2 27.96 CHMIEL Paulina AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +2.8 IV B.D. Z/3110/20 2022
1 13 s 3 27.08 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 2005 U18 LU +2.7 III MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian , Z/4350/18 , 2022 5 LDK!
2 15 s 3 27.17 SZUKAŁA Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU +2.7 III JAROS Andrzej Z/5688/19 2022 LDK!
3 16 s 3 27.42 SOLLICH Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ +2.7 IV WOLIŃSKI Michał Z/5442/19 2022
4 20 s 3 28.27 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +2.7 IV B.D. Z/4089/20 2022
5 21 s 3 28.61 MISIEC Natalia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +2.7 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/9287/21 2022 LDK!
6 22 s 3 28.99 STRILETS Viktoriia MKS Agros Chełm 2005 U18 LU +2.7 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3494/22 2022
7 24 s 3 29.50 OSZWA Nina MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +2.7 -- DMP U20 MAZUREK Marek Z/2807/20 2022 75
1 12 s 4 26.99 LELEŃ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU +2.1 III JAMROZ Mieczysław Z/3188/21 2022 LDK!
2 17 s 4 27.42 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U16 LU +2.1 IV NAMIOTKO Stanisław Z/3133/20 2022
3 23 s 4 29.29 JAROSZ Hanna AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU +2.1 V JAROS Andrzej Z/1539/21 2022 LDK!
4 25 s 4 30.82 SKOBEL Paula MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +2.1 -- SEREJ Łukasz Z/3526/22 2022 LDK!
5 26 s 4 31.97 DYŃSKA Zofia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU +2.1 -- SEREJ Łukasz Z/13937/21 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.91 TOKARIEVA Daria MKS Agros Chełm 2001 U23 LU II LESZCZYŃSKI Damian Z/3244/22 2022
2 2 s 1 58.83 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU II B.D. Z/3169/19 2022
3 3 s 1 63.41 NOWAKOWSKA Alicja AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/3135/20 , 2022 LDK!
4 5 s 1 64.41 NAJDYHOR Lena KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU IV MAKARUK Tadeusz Z/2506/19 2022
5 8 s 1 68.26 CYRANKIEWICZ Aleksandra AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- JAROS Urszula JAROS Urszula Z/1251/19 2022 LDK!
1 4 s 2 63.71 SENDEREK Martyna LKS Znicz Biłgoraj 2008 U16 LU IV BERNAŚ Dorota Z/3571/21 2022 LDK!
2 6 s 2 66.24 JAŃCZUK-TOMASZEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU V STRYJEWSKI Janusz KAMIEŃ Mirosław , Z/4859/19 , 2022 LDK!
3 7 s 2 68.09 KLIN Dominika AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- B.D. Z/2614/20 2022 LDK!
4 9 s 2 70.22 MALINOWSKA Pola MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0999/22 2022
800 m K
1 1 s 1 2:11.64 TOKARIEVA Daria MKS Agros Chełm 2001 U23 LU II LESZCZYŃSKI Damian Z/3244/22 2022
2 2 s 1 2:19.51 WOŁOSZYNENKO Anastasia MKS Agros Chełm 1999 Sen LU III LESZCZYŃSKI Damian Z/3748/22 2022
3 3 s 1 2:25.49 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2022 2 LDK!
4 4 s 1 2:30.35 GROŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4310/21 , 2022 LDK!
5 6 s 1 2:34.32 ZAWISZA Inga AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU -- JAROS Urszula Z/5685/19 2022 LDK!
6 7 s 1 2:34.65 MACIĄG Helena AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V KITLIŃSKI Piotr Z/4311/21 2022
7 12 s 1 2:50.06 KOWALIK Zuzanna AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- KITLIŃSKI Piotr
1 5 s 2 2:30.38 KLIMEK Blanka AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU IV JAROS Andrzej Z/1544/21 2022 LDK!
2 8 s 2 2:38.13 CHYL Aleksandra LKS Znicz Biłgoraj 2008 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3565/21 2022 LDK!
3 9 s 2 2:38.31 RAPA Agnieszka LKS Znicz Biłgoraj 2008 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3647/21 2022 LDK!
4 10 s 2 2:42.19 GĘBA Julia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- DMP U20 SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/0922/21 , 2022 LDK! 66
5 11 s 2 2:47.44 CZERWIŃSKA Kinga MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2386/19 2022
2000 m K
1 1 s 1 7:13.46 JAGUCAK Kornelia LKS Znicz Biłgoraj 2007 U16 LU III JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/0453/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 7:42.41 KOGUT Amelia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU V SEREJ Łukasz SEREJ Łukasz , Z/0921/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 7:50.73 METNER Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/14470/21 2022 LDK!
  s 1 DNF TYSZKO Marlena LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/1500/20 , 2022 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 13.93 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU +1.4 I DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2022 141
  s 1 DNF ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +1.4 -- DMP DMP U20 MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2022 LDK!
300 m pł K
1 s 1 51.44 ULRYCH Zuzanna MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- SEREJ Łukasz LESZCZYŃSKI Damian , Z/5447/19 , 2022 LDK!
2 s 1 51.51 MAZUREK Patrycja MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4351/18 2022 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.62 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2865/17 2022
2 2 f 1 1.45 MASIAK Agnieszka AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU IV JĘDRYS Andrzej Z/13235/21 2022
3 3 f 1 1.40 CICHALEWSKA Roksana TS Start Lublin 2004 U20 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/1618/19 2022 LDK!
4 4 f 1 1.20 KLIMIUK-OLESZCZUK Diana KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0993/22 2022
5 5 f 1 1.10 BŁASZCZAK Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U14 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/3435/21 2022 LDK!
W dal K
  f 1 3.35 ZAJĄC Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2008 U16 LU +1.0 -- MAKARUK Tadeusz Z/0990/22 2022
  f 1 4.06 BEDNARCZUK Oliwia KS Agros Zamość 2008 U16 LU +0.2 -- STRYJEWSKI Janusz Z/14346/21 2022 LDK!
  f 1 4.41 OŻÓG Patrycja KS Agros Zamość 2007 U16 LU +1.5 -- DMP U20 B.D. KUNICKA Jolanta STRYJEWSKI Janusz , Z/0504/21 , 2022 LDK! 58
  f 1 4.49 KUCEWICZ Weronika PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ 0.0 -- WOLIŃSKI Michał Z/5444/19 2022 LDK!
  f 1 4.84 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U16 LU +0.9 IV DMP U20 NAMIOTKO Stanisław Z/3133/20 2022 73
1 1 f 1 5.57 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 U23 LU +0.8 II BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2022
2 2 f 1 5.48 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU +1.7 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2022
3 3 f 1 5.06 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU +1.3 IV KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK!
4 4 f 1 4.96 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +1.6 IV SZYMCZUK Dariusz Z/5441/19 2022 LDK!
5 5 f 1 4.92 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U16 LU +2.5 IV DMP U20 NAMIOTKO Stanisław Z/3133/20 2022 76
6 6 f 1 4.86 PODLIPNIAK Weronika PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +1.7 IV WOLIŃSKI Michał Z/5443/19 2022 LDK!
7 7 f 1 4.77 RODAK Karolina TS Start Lublin 2005 U18 LU +0.3 -- BOBRZYK Wojciech Z/2247/22 2022
8 8 f 1 4.74 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +1.3 -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2022 LDK!
9 9 f 1 4.65 KUCEWICZ Weronika PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +2.2 V WOLIŃSKI Michał Z/5444/19 2022 LDK!
10 10 f 1 4.51 SKIBA Oliwia TS Start Lublin 2007 U16 LU +0.9 V BOBRZYK Wojciech Z/0670/22 2022 LDK!
11 11 f 1 4.50 STASZCZUK Amelia KS Agros Zamość 2007 U16 LU +0.7 V GDAŃSKI Andrzej Z/8332/21 2022
12 12 f 1 4.48 BOBRYK Julita PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +0.9 -- SZYMCZUK Dariusz Z/5578/19 2022 LDK!
13 13 f 1 4.45 OŻÓG Patrycja KS Agros Zamość 2007 U16 LU +2.6 -- DMP U20 B.D. KUNICKA Jolanta STRYJEWSKI Janusz , Z/0504/21 , 2022 LDK! 60
14 14 f 1 4.43 BEDNARCZUK Oliwia KS Agros Zamość 2008 U16 LU +2.1 -- STRYJEWSKI Janusz Z/14346/21 2022 LDK!
15 15 f 1 4.08 KUPIŃSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U14 LU +1.5 -- MAKARUK Tadeusz Z/0992/22 2022
16 16 f 1 3.97 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU +0.6 -- DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2022 44
17 17 f 1 3.95 WOJTCZUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +1.4 -- SZYMCZUK Dariusz Z/3909/21 2022 LDK!
18 18 f 1 3.62 HAUTT Amelia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU +2.9 -- MAKARUK Tadeusz Z/2638/19 2022
19 19 f 1 3.54 ZAJĄC Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2008 U16 LU +2.9 -- MAKARUK Tadeusz Z/0990/22 2022
20 20 f 1 3.25 BUCZKOWSKA Nicole KS AZS-AWF Biała Podlaska 2008 U16 LU +0.7 -- MAKARUK Tadeusz Z/4128/22 2022
Trójskok K
  f 1 11.28 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU +1.5 III DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK! 80 112
1 1 f 1 12.01 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU +2.2 I DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK! 109 133
Wieloskok K
  f 1 9.55 BOBRYK Julita PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +1.8 -- SZYMCZUK Dariusz Z/5578/19 2022 LDK!
  f 1 9.82 OŻÓG Patrycja KS Agros Zamość 2007 U16 LU +0.4 V B.D. KUNICKA Jolanta STRYJEWSKI Janusz , Z/0504/21 , 2022 LDK!
1 1 f 1 10.18 OŻÓG Patrycja KS Agros Zamość 2007 U16 LU +3.0 IV B.D. KUNICKA Jolanta STRYJEWSKI Janusz , Z/0504/21 , 2022 LDK!
2 2 f 1 9.82 WOJTCZUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +1.2 V SZYMCZUK Dariusz Z/3909/21 2022 LDK!
3 3 f 1 9.79 BOBRYK Julita PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +3.2 V SZYMCZUK Dariusz Z/5578/19 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 8.68 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4
2 2 f 1 7.55 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022
1 1 f 2 8.42 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2022
Kula (4) K
1 1 f 1 9.82 WÓJCIK Weronika AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/2614/18 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 23.43 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5438/19 2022 LDK!
2 2 f 1 21.12 ROMANIUK Julia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/2698/22 2022
3 3 f 1 20.76 SZUMIEC Alicja PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/11527/21 2022 LDK!
4 4 f 1 17.89 DENISIUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5579/19 2022 LDK!
5 5 f 1 17.80 RZEWUSKA Zofia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/1332/22 2022 LDK!
6 6 f 1 16.44 OBRĘPALSKA Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5581/19 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 49.14 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2022 134
1 1 f 2 35.50 WÓJCIK Weronika AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU III DMP DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/2614/18 2022 LDK! 77 120
1 1 f 3 27.72 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU IV DMP KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2022 39
2 2 f 3 23.00 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2022 5 LDK!
3 3 f 3 18.30 WASILUK Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5582/19 2022
Młot (3) K
1 1 f 1 47.68 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU II DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4 120
2 2 f 1 47.21 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U18 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2022 4 118
3 3 f 1 42.57 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU III DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2022 102
4 4 f 1 33.36 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022 78
5 5 f 1 32.39 CHMIELNICKA Amelia PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5575/19 2022
6 6 f 1 31.79 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022
  f 1 NM MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2022 5 LDK!
1 1 f 2 42.19 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2022 101
2 2 f 2 29.29 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ V WOLIŃSKI Michał Z/5438/19 2022 LDK!
3 3 f 2 26.80 ROMANIUK Julia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/2698/22 2022
4 4 f 2 26.76 SZUMIEC Alicja PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/11527/21 2022 LDK!
5 5 f 2 26.12 RZEWUSKA Zofia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/1332/22 2022 LDK!
6 6 f 2 24.11 DENISIUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5579/19 2022 LDK!
7 7 f 2 22.78 OBRĘPALSKA Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5581/19 2022 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 62.27 KACZMAREK Marika KKL Kielce 1996 Sen SK I DMP FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2022 LDK! 167
2 f 1 60.46 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U20 SK I DMP DMP U20 FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2022 2 LDK! 161 180
3 f 1 59.06 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ I SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj , Z/1647/16 , 2022 LDK!
4 f 1 50.03 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U18 SK I FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2022 5 LDK!
5 f 1 49.03 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU I DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2022 113
6 f 1 48.39 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ I DMP DMP U20 GÓRA Marcin Z/2464/20 2022 110 145
7 f 1 47.42 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ II DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2267/18 2022 4 142
8 f 1 44.14 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU II DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/5054/15 2022 92
9 f 1 43.15 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU II DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2022 4 LDK! 130
10 f 1 40.70 KRASOŃ Dominika OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ III DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2266/18 2022 5 123
11 f 1 25.08 POŚWIATOWSKA Sabina KS Wisła Puławy 1978 Masters LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2822/22 2022 BEZ
Oszczep (500) K
1 1 f 1 31.08 CHMIELNICKA Amelia PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5575/19 2022
2 2 f 1 29.15 WASILUK Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5582/19 2022
3 3 f 1 26.42 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022 62
1 1 f 2 22.40 KRZYWICKA Maja MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2022 LDK! 49
Oszczep (600) K
1 1 f 1 25.08 POŚWIATOWSKA Sabina KS Wisła Puławy 1978 Masters LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2822/22 2022 BEZ
100 m M
1 s 1 10.52 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 2002 U23 LU +1.7 M DMP GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2022 1 LDK! 146
2 s 1 10.54 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU +1.7 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2022 144
3 s 1 10.92 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU +1.7 II DMP U20 GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK! 143
4 s 1 10.93 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +1.7 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2022
5 s 1 11.03 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +1.7 II LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2022 3 LDK!
6 s 1 11.25 PYDA Jakub KS Agros Zamość 2001 U23 LU +1.7 II GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2022
7 s 1 11.37 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +1.7 III LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2022 2 LDK!
8 s 1 11.56 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU +1.7 III B.D. Z/5263/18 2022 BEZ LDK!
1 s 2 11.12 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992 Sen LU +1.6 II KĘDRA Stanisław Z/2533/11 2022 2
2 s 2 11.29 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +1.6 II CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Urszula , Z/1538/21 , 2022 LDK!
3 s 2 11.29 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU +1.6 II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2022
4 s 2 11.30 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U20 LU +1.6 II LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2022 4 LDK!
5 s 2 11.51 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU +1.6 III MAGDZIAK Tomasz # Z/3227/19 2022
6 s 2 11.68 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU +1.6 III BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz , Z/3491/19 , 2022 LDK!
7 s 2 11.78 OKOŃ Aleksander AZS UMCS Lublin 1993 Sen LU +1.6 -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2496/20 2022
8 s 2 11.92 KRAWCZYK Mateusz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +1.6 IV GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2022 LDK!
1 s 3 11.78 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +2.1 IV DMP U20 CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2022 LDK! 97
2 s 3 12.04 LESICZKA Karol KKL Stal Stalowa Wola # 2001 U23 PK +2.1 -- ANIOŁ Stanisław B.D. B.D. Z/3803/16 2020
3 s 3 12.13 POLSKI Antoni AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +2.1 IV
4 s 3 12.32 KOWALUK Albert TS Start Lublin 2004 U20 LU +2.1 -- BOBRZYK Wojciech Z/3828/18 2022 BEZ LDK!
5 s 3 12.35 MRÓZ Karol MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU +2.1 -- KAMIEŃ Mirosław Z/3948/20 2022
6 s 3 12.53 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU +2.1 -- GDAŃSKI Andrzej Z/10281/21 2022
7 s 3 12.88 ZIENKOWSKI Daniel AZS UMCS Lublin # 2005 U18 LU +2.1 -- TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/9907/21 , 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.23 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 2002 U23 LU +1.3 M GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2022 1 LDK!
2 2 s 1 21.31 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU +1.3 M MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2022
3 3 s 1 21.69 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +1.3 I DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2022 3 LDK! 152
4 4 s 1 21.74 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +1.3 I DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2022 120
5 5 s 1 21.80 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU +1.3 I DMP GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK! 117
6 7 s 1 21.86 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU +1.3 I JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2022 1
7 11 s 1 22.84 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U20 LU +1.3 III DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2022 4 LDK! 120
1 6 s 2 21.84 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +1.4 I JAROS Marek B.D. B.D. Z/0316/16 2022 LDK!
2 8 s 2 22.65 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU +1.4 II DMP GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2022 86
3 9 s 2 22.81 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU +1.4 III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. B.D. Z/1476/14 2022
4 12 s 2 23.10 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU +1.4 III BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz , Z/3491/19 , 2022 LDK!
5 13 s 2 23.24 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU +1.4 III B.D. Z/5263/18 2022 BEZ LDK!
6 14 s 2 23.82 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 2002 U23 LU +1.4 -- JAMROZ Mieczysław Z/1403/19 2022
  s 2 DQ PYDA Jakub KS Agros Zamość 2001 U23 LU +1.4 -- DMP GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2022
1 10 s 3 22.81 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +1.7 III CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Urszula , Z/1538/21 , 2022 LDK!
2 15 s 3 24.04 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +1.7 IV MAZUREK Marek Z/1431/20 2022 LDK!
3 16 s 3 24.10 LESICZKA Karol KKL Stal Stalowa Wola # 2001 U23 PK +1.7 -- ANIOŁ Stanisław B.D. B.D. Z/3803/16 2020
4 17 s 3 24.81 POLSKI Antoni AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +1.7 --
5 18 s 3 25.11 MRÓZ Karol MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU +1.7 -- KAMIEŃ Mirosław Z/3948/20 2022
6 19 s 3 27.61 TYRKA Kacper MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +1.7 -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/5386/19 , 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.50 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU I HOŁUB Grzegorz B.D. Z/2537/16 2022
2 2 s 1 50.96 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 2002 U23 LU III JAMROZ Mieczysław Z/1403/19 2022
3 3 s 1 53.94 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U18 LU IV DMP U20 MAZUREK Marek Z/1431/20 2022 LDK! 92
4 4 s 1 56.57 MISZTAL Kacper AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU -- B.D. Z/4421/20 2022
5 5 s 1 56.94 BARTECKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2005 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0965/19 2022
800 m M
1 1 s 1 2:02.87 WASILEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/4829/19 2022
2 2 s 1 2:06.87 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/3976/18 2022
3 3 s 1 2:11.58 KOS Jakub AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4456/17 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:15.27 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 2004 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2022 BEZ
5 5 s 1 2:18.14 KALISZEWSKI Karol TS Start Lublin 1984 Masters LU -- BOBRZYK Wojciech Z/14542/21 2022
2000 m M
1 1 s 1 6:11.80 KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- BERNAŚ Dorota JAMROZ Mieczysław , Z/0229/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 6:18.40 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 2003 U20 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/0682/18 2022 5
3 3 s 1 6:35.62 WOŁOSZYN Bartłomiej LKS Znicz Biłgoraj 2005 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/1213/20 2022
4 4 s 1 6:55.07 TYRKA Norbert MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/1446/20 2022 LDK!
5 5 s 1 7:21.27 CZERWIŃSKI Adrian MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6865/21 2022
300 m pł M
1 1 s 1 37.61 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 38.67 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/4054/19 2022
3 3 s 1 41.45 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U16 LU II CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2022 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.95 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU II DMP B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2022 2 LDK! 87
2 2 f 1 1.85 MIELNICZUK Jan AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU III DMP DMP U20 B.D. KITLIŃSKA Agnieszka SPÓLNICKA Elżbieta JAROS Urszula , Z/1540/21 , 2022 LDK! 66 108
3 3 f 1 1.75 RYSIO Tomasz MKS Mechanik Włodawa 1988 Sen LU -- B.D. Z/6301/21 2022 3
W dal M
  f 1 4.41 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U16 LU +1.6 -- DMP U20 B.D. STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0385/21 , 2022 LDK! 38
  f 1 5.03 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU +0.3 -- GDAŃSKI Andrzej Z/10281/21 2022
  f 1 5.14 KŁODA Mateusz TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.5 -- BOBRZYK Wojciech Z/1119/22 2022
  f 1 5.62 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 2004 U20 LU +0.5 -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2022 BEZ LDK!
1 1 f 1 6.54 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU +1.8 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2022 3 LDK!
2 2 f 1 6.15 BEZMEN Mykola KS AZS-AWF Biała Podlaska 2002 U23 LU +1.8 -- MAKARUK Tadeusz Z/1473/20 2022
3 3 f 1 5.89 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.1 -- BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2022
4 4 f 1 5.74 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 2004 U20 LU +2.2 -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 5.72 PRZYBYŁA Sebastian TS Start Lublin 2007 U16 LU +1.4 V BOBRZYK Wojciech Z/0669/22 2022 LDK!
6 6 f 1 5.67 BASAK Jakub TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.9 -- BOBRZYK Wojciech Z/1617/19 2022 LDK!
7 7 f 1 5.66 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U16 LU +1.3 V DMP DMP U20 STRYJEWSKI Janusz Z/13052/21 2022 LDK! 22 70
8 8 f 1 5.58 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.3 -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2022 LDK!
9 9 f 1 5.36 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU +2.8 -- GDAŃSKI Andrzej Z/10281/21 2022
10 10 f 1 5.29 KŁODA Mateusz TS Start Lublin 2006 U18 LU +2.2 -- BOBRZYK Wojciech Z/1119/22 2022
11 11 f 1 5.20 JANKOWSKI Wiktor KS Wisła Puławy 2006 U18 LU +1.7 -- ZDYBEL Aleksander Z/2924/20 2022
12 12 f 1 4.67 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U16 LU +2.2 -- DMP U20 B.D. STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0385/21 , 2022 LDK! 45
Wieloskok M
  f 1 10.74 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U16 LU +0.8 -- STRYJEWSKI Janusz Z/13052/21 2022 LDK!
1 1 f 1 11.75 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U16 LU +2.1 IV STRYJEWSKI Janusz Z/13052/21 2022 LDK!
2 2 f 1 11.37 PRZYBYŁA Sebastian TS Start Lublin 2007 U16 LU +1.3 V BOBRZYK Wojciech Z/0669/22 2022 LDK!
3 3 f 1 11.30 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U16 LU +1.2 V B.D. STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0385/21 , 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 11.95 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2022
2 2 f 1 11.16 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2022
3 3 f 1 8.04 SKIBA Bartłomiej KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1282/20 2022
1 1 f 2 7.31 KOISZ Damian KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/13510/21 2022
Dysk (1) M
1 1 f 1 39.11 SUGIER Filip AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU IV JAROS Andrzej # Z/1541/21 2022 LDK!
2 2 f 1 38.76 BOBRZYK Leszek TS Start Lublin 1948 Masters LU -- B.D. BOBRZYK Wojciech , Z/9531/21 , 2022
3 3 f 1 37.51 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2022
4 4 f 1 26.87 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2022
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 29.50 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2022
Dysk (2) M
1 1 f 1 55.86 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 U23 LU I DMP KĘCKI Krzysztof B.D. Z/5235/15 2022 143
  f 1 NM LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 2002 U23 LU -- MURAT Tomasz Sławomir # Z/3001/16 2022 1
Młot (5) M
1 1 f 1 46.50 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2022 105
2 2 f 1 46.02 MYK Mateusz KKL Kielce 2006 U18 SK IV DMP U20 JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2022 LDK! 104
3 3 f 1 45.94 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U18 SK IV DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/2177/20 2022 LDK! 104
4 4 f 1 45.27 ZAORSKI Cezary KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV DMP U20 GÓRA Marcin Z/12110/21 2022 103
5 5 f 1 35.70 SKIBA Bartłomiej KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1282/20 2022 82
1 1 f 2 41.36 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U16 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2022 96
2 2 f 2 40.42 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2022
3 3 f 2 32.60 SUGIER Filip AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V JAROS Andrzej # Z/1541/21 2022 LDK!
4 4 f 2 26.63 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2022
5 5 f 2 15.91 KOISZ Damian KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/13510/21 2022
Młot (6) M
1 1 f 1 63.34 WALCZAK Mariusz KS AZS AWF Warszawa 1971 Masters MZ -- GÓRA Marcin # Z/4412/11 2022 1
2 2 f 1 62.00 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU I DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2022 BEZ LDK! 151
3 3 f 1 45.57 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU III DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2022 5 112
4 4 f 1 38.16 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 2004 U20 LU IV DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/4929/18 2022 BEZ LDK! 97
  f 1 NM POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 2003 U20 LU -- POSTÓJ Jacek # Z/0829/17 2022 2
Młot (7.26) M
1 1 f 1 68.22 RATAJCZYK Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin Z/1648/16 2022 LDK! 154
2 2 f 1 65.89 MAZUR Michał KS Agros Zamość 1999 Sen LU I DMP ROSA Mikołaj Z/3659/15 2022 1 146
3 3 f 1 52.65 SOBIESZCZAK Miłosz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ II DMP GÓRA Marcin B.D. Z/2986/16 2022 101
Oszczep (600) M
1 1 f 1 38.45 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2022
Oszczep (800) M
1 1 f 1 33.40 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 2004 U20 LU -- PIRÓG Dariusz Z/4929/18 2022 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 28.637063980103 sekund