Gliwice 15.05.2022
Mityng Kwalifikacyjny Piasta [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.86 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL -1.5 III PILAREK Sławomir B.D. , Z/2407/17 , 2022 LDK!
2 2 s 1 12.98 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL -1.5 III DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/5639/18 2022 5 LDK! 73 113
3 3 s 1 13.27 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -1.5 IV DMP U20 SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK! 101
4 4 s 1 13.51 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL -1.5 IV MARMUR Stanisław Z/3242/18 2022 LDK!
5 5 s 1 13.55 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -1.5 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
6 6 s 1 13.59 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -1.5 IV WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2022 BEZ LDK!
7 11 s 1 13.74 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -1.5 IV KOTUŁA Krzysztof Z/1156/17 2022 3 LDK!
1 6 s 2 13.59 RYBAK Julia UKS Miotacz Sosnowiec 2006 U18 SL +1.6 IV PILAREK Sławomir Z/1298/21 2022 LDK!
2 8 s 2 13.68 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL +1.6 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2022 85
3 9 s 2 13.72 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL +1.6 IV DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/2680/20 2022 LDK! 42 84
4 9 s 2 13.72 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 2006 U18 SL +1.6 IV FOJCIK Dorota Z/5568/19 2022 LDK!
5 13 s 2 13.93 KRÓLICKA Tola GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL +1.6 V RAMUS Józef Z/3593/22 2022 LDK!
6 14 s 2 13.95 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.6 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2022 BEZ
7 18 s 2 14.17 JENDRZEJ Alicja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +1.6 V DUDAŁA Piotr Z/3500/18 2022 BEZ LDK!
8 19 s 2 14.18 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL +1.6 V DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2022 LDK! 71
1 12 s 3 13.82 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +1.3 V BIELA Monika Z/3860/19 2022 LDK!
2 17 s 3 14.03 PRZYPALIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +1.3 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0951/19 2022 BEZ
3 20 s 3 14.32 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +1.3 V JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2022 LDK!
4 21 s 3 14.55 BOBAK Gabriela SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +1.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/6077/21 2022 LDK!
5 22 s 3 14.59 OSSOWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL +1.3 -- GÓRECKA Małgorzata Z/1719/20 2022 LDK!
6 23 s 3 14.61 ¦LUSARCZYK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +1.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/6079/21 2022 LDK!
7 24 s 3 14.68 CICHOŃ Nikola TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL +1.3 -- DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/3122/22 2022 LDK! 62
1 14 s 4 13.95 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -2.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1993/18 2022 LDK!
2 16 s 4 14.00 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U16 SL -2.4 V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2022 LDK!
3 26 s 4 15.71 DZIAŁO Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -2.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3446/22 2022 LDK!
4 27 s 4 16.16 TOMASZEWSKA Victoria GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -2.4 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3672/22 2022 LDK!
5 28 s 4 16.80 PERZ Natalia RMKS Rybnik 2009 U14 SL -2.4 -- FOJCIK Dorota Z/1900/22 2022 LDK!
6 29 s 4 17.09 WIECZOREK Julia RMKS Rybnik 2010 U14 SL -2.4 -- B.D. Z/1902/22 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.86 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL +0.6 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2022 LDK!
2 2 s 1 25.59 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +0.6 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 26.95 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL +0.6 III RAMUS Józef Z/5639/18 2022 5 LDK!
4 8 s 1 27.56 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL +0.6 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2022 3
1 5 s 2 26.97 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL +0.1 III MARMUR Stanisław Z/3242/18 2022 LDK!
2 9 s 2 27.69 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA +0.1 IV SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK!
4 13 s 2 27.91 BANKO Dominika UKS Diament Godów 2005 U18 SL +0.1 IV KALINOWSKI Stefan Z/2076/20 2022
5 18 s 2 28.39 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL +0.1 IV MORKA Piotr # Z/0501/20 2022 LDK!
1 3 s 3 26.95 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL -0.3 III STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2022 LDK!
2 7 s 3 27.35 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -0.3 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2022 5 LDK!
3 14 s 3 27.92 DUDEK Oliwia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U18 SL -0.3 IV B.D. Z/2643/21 2022
4 16 s 3 28.00 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL -0.3 IV CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
5 20 s 3 29.11 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U16 SL -0.3 V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2022 LDK!
1 6 s 4 27.11 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL +0.6 III WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2022 BEZ LDK!
2 10 s 4 27.78 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL +0.6 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2022 LDK!
3 11 s 4 27.79 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL +0.6 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2022 LDK!
4 19 s 4 28.65 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL +0.6 V B.D. Z/4224/21 2022
5 26 s 4 29.71 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U16 SL +0.6 V FOJCIK Dorota Z/5571/19 2022 LDK!
1 24 s 5 29.50 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -1.2 V RAMUS Józef Z/2680/20 2022 LDK!
2 28 s 5 30.81 MAZIK Antonina GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -1.2 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2677/20 2022 LDK!
3 38 s 5 34.21 CZAPLA Martyna GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -1.2 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14799/21 2022 LDK!
1 21 s 6 29.39 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL +0.1 -- B.D. Z/0959/19 2022 LDK!
2 25 s 6 29.59 KOSIŃSKA Pola UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL +0.1 -- WAJDA Aleksandra Z/1741/21 2022 LDK!
3 29 s 6 30.84 SEIRINGER Gabriela GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL +0.1 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1957/22 2022 LDK!
4 32 s 6 31.48 MATYKA Zuzanna MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL +0.1 -- B.D. Z/4099/20 2022 LDK!
5 36 s 6 33.42 BAC CARDENAS Amelia GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL +0.1 -- RAMUS Józef Z/2344/22 2022 LDK!
1 30 s 7 31.10 KABASA Wiktoria GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -0.3 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3671/22 2022 LDK!
2 31 s 7 31.24 MĘDRALA Emilia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL -0.3 -- B.D. Z/4076/20 2022
3 33 s 7 31.49 WOLICKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.3 -- KOS Kamil Z/3269/22 2022 LDK!
4 34 s 7 32.09 KORGEL Martyna GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -0.3 -- RAMUS Józef Z/0120/21 2022 LDK!
5 35 s 7 33.32 MOJ Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -0.3 -- GRUCHEL Marzena Z/2207/22 2022 LDK!
1 17 s 8 28.13 BOGUNIEWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL -0.5 IV SKALIK Joanna Z/0757/20 2022
2 22 s 8 29.40 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.5 V DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2022 LDK! 76
3 23 s 8 29.47 KORUS Amelia GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -0.5 V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14797/21 2022 LDK!
4 37 s 8 33.65 MATYSIAK Milena MOSiR Łaziska Górne 2008 U16 SL -0.5 -- B.D. Z/2730/21 2022 LDK!
1 15 s 9 27.96 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -0.2 IV WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2022 LDK!
2 27 s 9 30.08 GAŁUSZKA Milena MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL -0.2 V B.D. Z/11891/21 2022
400 m K
1 1 s 1 59.64 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 Sen OP III OLCZYK Hubert B.D. Z/2011/16 2022
2 2 s 1 61.16 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2022 LDK!
3 3 s 1 62.48 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U18 SL IV B.D. Z/3971/18 2022 BEZ
4 5 s 1 64.62 ¦LIWA Iga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL -- B.D. Z/7889/21 2022 LDK!
5 6 s 1 65.05 WYSYPOŁ Karolina MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1408/20 2022 LDK!
1 4 s 2 63.88 POTOCZNY Hanna UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/1547/20 2022 LDK!
2 7 s 2 66.61 ZAMOJSKA Lena MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0957/19 2022 LDK!
3 10 s 2 67.53 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 2003 U20 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2063/18 2022 5
4 12 s 2 69.68 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2022 BEZ
5 13 s 2 70.33 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2022 LDK!
6 16 s 2 77.39 ROSAK Fiona UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1397/22 2022
1 8 s 3 67.15 GARCZARCZYK Karolina UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2021/22 2022 LDK!
2 8 s 3 67.15 ZAJˇC Daria TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -- DOBAJ Szymon Z/3167/20 2022 LDK!
3 11 s 3 67.97 HOLECZEK Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2427/22 2022
4 14 s 3 72.82 BARTNICKA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5560/21 2022 LDK!
5 15 s 3 74.50 NIED¬WIED¬ Alicja GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13581/21 2022
800 m K
1 1 s 1 2:23.79 SIKORA Alicja UKS Brenna Górki 2008 U16 SL III DYBCZYŃSKI Tomasz Z/5527/21 2022
2 2 s 1 2:27.15 TYMAN Karolina UKS Diament Godów 2006 U18 SL IV KALINOWSKI Stefan Z/2078/20 2022 LDK!
3 3 s 1 2:37.79 SZCZOTKA Natalia LKS Pogórze Skoczów 2003 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5662/15 2022
4 4 s 1 2:39.70 ŻOCHOWSKA Bianka MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL -- B.D. Z/4079/20 2022
5 5 s 1 2:39.79 GRIMAN Martyna RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- FOJCIK Dorota Z/5654/19 2022 LDK!
6 6 s 1 2:43.08 MURAWSKA Zofia UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1300/22 2022
7 7 s 1 2:43.53 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -- DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/10880/21 2022 LDK! 65
1000 m K
1 1 s 1 3:05.26 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:06.83 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!
3 3 s 1 3:06.85 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0953/19 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:20.20 WIERZOWIECKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV PEROŃ Katarzyna Z/1417/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:20.74 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2022 LDK!
  s 1 DNF SZARATA Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1403/20 2022 LDK!
1500 m K
2 2 s 1 5:20.07 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2022 BEZ
3 3 s 1 5:51.87 LELEK Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1982/18 2022 BEZ LDK! 59
  s 1 DNF CZYŻ Marlena UKS Diament Godów 2006 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2077/20 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 14.14 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.2 V JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2022 LDK!
2 2 s 1 14.99 BURSAKOWSKA-IRZYKOWSKA Karolina GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL +0.2 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0113/21 2022 LDK!
3 3 s 1 15.44 ¦LUSARCZYK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/6079/21 2022 LDK!
4 4 s 1 15.75 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.2 -- JUSTYNIAK Joanna # Z/5578/21 2022 LDK!
5 5 s 1 17.20 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL +0.2 -- ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 17.46 KOZOK Tatiana MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U18 SL +1.7 IV B.D. Z/5858/21 2022
2 2 s 1 18.36 RZESZUTKO Julia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U18 SL +1.7 -- B.D. Z/5861/21 2022
Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA II DMP U20 SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2022 5 LDK! 130
2 2 f 1 1.45 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/0122/21 2022 LDK! 46 75
3 3 f 1 1.35 STROK Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1275/22 2022 LDK!
4 4 f 1 1.20 PILSKA Paulina GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- RAMUS Józef Z/3670/22 2022 LDK!
W dal K
  f 1 4.87 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice 2004 U20 SL -0.3 IV CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2022 3 LDK!
1 1 f 1 5.40 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -0.5 II DMP GUJA Marta B.D. Z/4528/15 2022 85
2 2 f 1 5.24 LEGASZEWSKA Maria KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS +1.8 III JOPEK Mateusz B.D. Z/1426/17 2022
3 3 f 1 5.07 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice 2004 U20 SL +2.1 IV CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2022 3 LDK!
4 4 f 1 5.01 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL +1.1 -- DMP RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2022 3 61
5 5 f 1 4.89 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +0.1 IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
7 7 f 1 4.75 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL +0.1 V PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
8 8 f 1 4.73 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL +0.3 V CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
9 9 f 1 4.58 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +0.7 V BIELA Monika Z/3860/19 2022 LDK!
10 10 f 1 4.51 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U18 SL +0.1 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2022 LDK!
12 12 f 1 4.17 RYBAK Julia UKS Miotacz Sosnowiec 2006 U18 SL +1.1 -- PILAREK Sławomir Z/1298/21 2022 LDK!
13 13 f 1 4.13 MŁYNARCZYK Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL +0.9 -- PEROŃ Katarzyna Z/13708/21 2022
14 14 f 1 3.91 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2022 LDK!
15 15 f 1 3.89 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL +1.0 -- PEROŃ Katarzyna Z/3905/20 2022 LDK!
Trójskok K
2 2 f 1 10.60 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL -0.4 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2022 3
4 4 f 1 10.22 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL +1.4 IV DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/0121/21 2022 LDK! 46 81
Kula (2) K
1 1 f 1 9.09 GERMUGA Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- MARMUR Stanisław Z/3901/20 2022
2 2 f 1 8.40 KOLANYK Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2297/22 2022
3 3 f 1 6.91 DOLIBOG Nikola MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/1391/20 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 9.34 JANIGA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/14173/21 2022 LDK!
2 2 f 1 7.18 SADOWNIK Martyna GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- RAMUS Józef Z/3310/18 2022 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 10.76 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL III ŻEBROWSKA Aldona # Z/2316/17 2022 2 LDK!
2 2 f 1 10.47 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK!
3 3 f 1 8.28 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/5482/18 2022 5 LDK!
4 4 f 1 8.03 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 39.99 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL II MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
2 2 f 1 23.74 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -- RAMUS Józef Z/3206/20 2022 LDK!
3 3 f 1 22.20 RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1297/21 2022 LDK!
4 4 f 1 19.99 DRATWIŃSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/3453/22 2022
5 5 f 1 19.61 SADOWNIK Martyna GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- RAMUS Józef Z/3310/18 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 58.97 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M DMP B.D. KAMIŃSKI Damian B.D. , Z/4129/11 , 2022 170
2 2 f 1 42.58 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0682/14 2022 2
3 3 f 1 42.36 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL II DMP DMP U20 ŻEBROWSKA Aldona # Z/2316/17 2022 2 LDK! 107 141
4 4 f 1 36.49 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U20 SL III WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2022 LDK!
5 5 f 1 33.63 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL III KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir Z/2410/17 2022 3 LDK!
6 6 f 1 31.35 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL IV GÓRECKA Małgorzata KURDZIEL Andrzej , Z/3736/18 , 2022 4 LDK!
7 7 f 1 31.20 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA IV DMP DMP U20 B.D. Z/3740/19 2022 BEZ 57 103
8 8 f 1 27.90 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U23 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2022 BEZ LDK!
  f 1 NM OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA -- DMP DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK!
Oszczep (400) K
1 1 f 1 22.96 GERMUGA Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- MARMUR Stanisław Z/3901/20 2022
Oszczep (500) K
1 1 f 1 26.90 MUSIOŁ Alicja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3898/20 2022
2 2 f 1 26.03 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -- RAMUS Józef Z/3206/20 2022 LDK!
3 3 f 1 17.52 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -- DMP U20 PATER Agnieszka Z/2224/18 2022 BEZ LDK! 33
100 m M
1 1 s 1 11.47 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -0.4 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
3 6 s 1 11.71 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL -0.4 III PASZTA Wiesław Z/3733/17 2022 4
4 7 s 1 11.72 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków 1993 Sen MA -0.4 III OSTROWSKA Justyna B.D. Z/3199/17 2022
5 8 s 1 11.82 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.4 IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2984/18 2022 BEZ LDK! 95
6 9 s 1 11.85 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL -0.4 IV WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2022 BEZ LDK!
7 13 s 1 11.98 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -0.4 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2022 BEZ
1 3 s 2 11.50 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA +1.4 III DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/3191/19 2022 110
2 4 s 2 11.61 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL +1.4 III DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2022 BEZ LDK! 105
3 5 s 2 11.62 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U20 SL +1.4 III DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK!
5 15 s 2 12.12 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U18 SL +1.4 IV GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2022
6 17 s 2 12.29 WO¬NIAK Maciej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U23 SL +1.4 -- PRENCEL Piotr B.D. Z/2875/22 2022
7 21 s 2 12.43 JENDRZEJ Adam TS AKS Chorzów 1979 Masters SL +1.4 -- PODCHUL Krzysztof Z/3758/18 2022 BEZ
1 12 s 3 11.97 GAJEK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL +0.5 IV DMP U20 ROLAK Dorota Z/0869/22 2022 89
2 18 s 3 12.34 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL +0.5 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2022 BEZ LDK! 77
3 20 s 3 12.37 SIWY Mariusz UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL +0.5 -- WAJDA Aleksandra Z/1746/21 2022 LDK!
4 22 s 3 12.63 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL +0.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK!
5 23 s 3 12.67 ZASADNI Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +0.5 -- ROLAK Dorota Z/1130/22 2022
6 24 s 3 12.74 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.5 V PRENCEL Piotr # Z/1713/19 2022 BEZ LDK!
7 26 s 3 13.13 PIETRZYK Konrad TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.5 -- PRENCEL Piotr # Z/4092/20 2022
1 10 s 4 11.92 BIZOŃ Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL +0.4 IV KOS Kamil Z/2318/19 2022 LDK!
3 27 s 4 13.27 VINTSKOVSKYI Denys MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL +0.4 -- JACYSZYN Lechosław Z/2801/21 2022
4 28 s 4 14.30 HAJDUGA Miłosz MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL +0.4 -- B.D. Z/2728/21 2022 LDK!
5 30 s 4 15.69 CIAŁOŃ Tomasz MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL +0.4 -- B.D. Z/4101/20 2022 LDK!
6 31 s 4 15.74 GŁOWACZ Karol MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL +0.4 -- B.D. Z/12479/21 2022
1 16 s 5 12.14 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL 0.0 IV PRENCEL Piotr Z/13349/21 2022 LDK!
2 18 s 5 12.34 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL 0.0 V DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/14110/21 2022 LDK! 77
4 29 s 5 14.92 KOLONKO Karol GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL 0.0 -- MATUSZ Mirosława Z/12314/21 2022 LDK!
200 m M
2 2 s 1 23.15 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -0.5 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
3 6 s 1 23.76 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -0.5 IV DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022
4 11 s 1 25.00 LOCH Maciej TS AKS Chorzów 1985 Masters SL -0.5 -- B.D. Z/3801/22 2022
1 3 s 2 23.59 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.7 III DMP DOBIJA Katarzyna Z/2984/18 2022 BEZ LDK! 57
2 4 s 2 23.64 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -0.7 IV ¦LUSARCZYK Ewa Z/3191/19 2022
3 5 s 2 23.71 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -0.7 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2022 BEZ 100
4 7 s 2 23.78 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -0.7 IV PASZTA Wiesław Z/4282/18 2022 BEZ
1 8 s 3 23.79 BIZOŃ Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL 0.0 IV KOS Kamil Z/2318/19 2022 LDK!
2 10 s 3 24.98 DIDKOWSKI Tobiasz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL 0.0 V B.D. Z/4074/20 2022
3 13 s 3 25.37 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL 0.0 -- SKALIK Joanna Z/2296/17 2022 LDK!
4 15 s 3 25.80 WOLAK Mikołaj MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U18 SL 0.0 -- B.D. Z/12342/21 2022
5 17 s 3 25.82 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL 0.0 -- PRENCEL Piotr # Z/1713/19 2022 BEZ LDK!
1 12 s 4 25.09 WO¬NIAK Maciej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U23 SL +0.5 -- PRENCEL Piotr B.D. Z/2875/22 2022
2 20 s 4 26.96 PIETRZYK Konrad TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.5 -- PRENCEL Piotr # Z/4092/20 2022
3 22 s 4 27.45 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL +0.5 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2022 LDK!
4 25 s 4 30.54 DENIS Krzesimir TS AKS Chorzów 2008 U16 SL +0.5 -- GRUCHEL Marzena Z/2214/22 2022 LDK!
1 14 s 5 25.43 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -0.4 -- GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2022
2 18 s 5 26.14 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.4 -- DMP U20 KOS Kamil Z/3292/20 2022 LDK! 67
3 21 s 5 27.14 KRAWCZAK Iwo MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL -0.4 -- B.D. Z/2035/22 2022
4 23 s 5 27.47 PIECHOTA Maciej MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL -0.4 -- B.D. Z/0839/22 2022
5 24 s 5 27.55 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.4 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2022 LDK! 56
1 9 s 6 24.16 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.8 IV PRENCEL Piotr Z/13349/21 2022 LDK!
2 16 s 6 25.81 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U18 SL +0.8 -- B.D. Z/2510/22 2022
3 19 s 6 26.92 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.8 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2022 BEZ LDK! 61
400 m M
1 1 s 1 52.14 ROTER Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL III PASZTA Wiesław Z/4953/19 2022
2 2 s 1 52.48 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2022 LDK!
3 5 s 1 55.59 MACIEJEWSKI Stanisław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 Sen SL -- B.D. Z/13015/21 2022
4 6 s 1 55.94 BIEDRAWA Krzysztof LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2920/20 2022
5 8 s 1 57.03 KORZENIOWSKI Kacper TL ROW Rybnik 2004 U20 SL -- OLSZAR Michał Z/2052/20 2022
6 9 s 1 57.48 WŁODARCZYK Maciej UKS Komar Strzelce Opolskie 2004 U20 OP -- MEHLICH Ronald Z/5257/21 2022
1 7 s 2 56.64 SIWEK Damian UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1291/20 2022
2 11 s 2 57.79 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2022
3 15 s 2 62.76 GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2022 LDK!
4 17 s 2 63.37 OSTROWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3570/22 2022 LDK!
5 18 s 2 63.50 CELIŃSKI Emil UKS Komar Strzelce Opolskie 2004 U20 OP -- MEHLICH Ronald Z/5258/21 2022
1 16 s 3 63.35 WIELGOSZ Kacper UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1549/20 2022 LDK!
2 19 s 3 63.90 ZAŁĘCKI Łukasz GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3315/18 2022 BEZ LDK!
3 20 s 3 65.67 CYGANEK Damian GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2473/20 2022 LDK!
4 21 s 3 67.66 MAZIK Franciszek GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2678/20 2022 LDK!
1 3 s 4 53.35 MEHLICH Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP IV MEHLICH Ronald Z/1290/20 2022
2 4 s 4 54.52 HARATYK Błażej MKS Ustroń 2004 U20 SL IV KUBALA Magdalena Z/2462/22 2022
3 10 s 4 57.77 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2022 BEZ
4 12 s 4 57.90 BUDA Piotr UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1771/19 2022 LDK!
5 13 s 4 60.21 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2022 LDK!
6 14 s 4 60.32 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2022
800 m M
1 2 s 1 2:03.46 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U20 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2022 5
2 3 s 1 2:04.09 GRZELKA Cyprian GKS Piast Gliwice 2001 U23 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam B.D. Z/0560/19 2022
3 4 s 1 2:06.73 CIAŁOŃ Bartłomiej MOSiR Łaziska Górne 2004 U20 SL IV B.D. Z/3967/18 2022 BEZ
4 5 s 1 2:10.12 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2022
5 6 s 1 2:10.30 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL V DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2022 LDK!
6 11 s 1 2:25.82 KLEJNOCKI Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- KOS Kamil Z/5565/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:51.20 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2022 LDK!
2 2 s 1 2:54.49 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2022 LDK!
3 3 s 1 2:55.39 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2022 LDK!
4 4 s 1 3:06.54 PEREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0949/19 2022 LDK!
1500 m M
3 3 s 1 4:32.83 BAJON Bartłomiej GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL -- DMP ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4055/11 2022 3 8
4 4 s 1 4:57.70 ¦WIDER Konrad LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4097/20 2022
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 17.09 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA -0.9 -- DMP U20 SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2022 BEZ LDK! 73
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.26 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U20 SL -0.9 II DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK! 135
2 2 s 1 15.37 MEHLICH Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 2003 U20 OP -0.9 II SZCZUŻEWSKI Andrzej MEHLICH Ronald , Z/0633/19 , 2022 LDK!
3 3 s 1 16.43 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL -0.9 III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK! 103
Wzwyż M
1 1 f 1 1.80 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U23 SL -- DMP RAMUS Józef Z/1465/19 2022 55
2 2 f 1 1.65 SALACHNA Marek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/12306/21 2022 LDK! 73
4 4 f 1 1.50 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2022 LDK!
5 5 f 1 1.25 ZŁOCHOWSKI Kacper GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/8115/21 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.66 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U20 SL +1.3 III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2022 LDK!
3 3 f 1 5.69 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -0.2 -- JACYSZYN Lechosław Z/1393/20 2022 LDK!
5 5 f 1 5.54 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +0.3 -- DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2116/20 2022 LDK! 18 67
6 6 f 1 5.54 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +1.8 -- BIELA Marek # Z/2843/18 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 4.91 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -0.4 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2022 LDK!
8 8 f 1 4.81 VINTSKOVSKYI Denys MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -0.4 -- JACYSZYN Lechosław Z/2801/21 2022
9 9 f 1 3.73 CICHY Paweł MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U14 SL +1.1 -- B.D. Z/3568/22 2022
10 10 f 1 3.48 KORBANEK Filip TS AKS Chorzów 2009 U14 SL +1.1 -- GRUCHEL Marzena Z/3345/22 2022 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 13.67 ¦WIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL +1.8 III KORZEŃ Robert B.D. Z/0485/14 2022
2 2 f 1 11.22 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.2 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2022 BEZ LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 7.16 HAJDUGA Miłosz MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL -- B.D. Z/2728/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 12.93 PISARSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL IV KURDZIEL Andrzej Z/1088/20 2022 LDK!
3 3 f 1 10.94 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2022 LDK! 74
4 4 f 1 9.82 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2022
5 5 f 1 9.59 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/13232/21 2022
6 6 f 1 8.82 KOSZEWSKI Emil RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/10131/21 2022 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 13.91 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL III PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2022 LDK!
2 2 f 1 12.15 RUSIN Przemysław RMKS Rybnik 2004 U20 SL IV FOJCIK Dorota Z/4367/19 2022 LDK!
3 3 f 1 9.53 WO¬NICA Ryszard RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/4364/19 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 38.01 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL IV WYPIÓR Aleksander # Z/13232/21 2022
2 2 f 1 32.53 KOSZEWSKI Emil RMKS Rybnik 2008 U16 SL V FOJCIK Dorota Z/10131/21 2022 LDK!
3 3 f 1 22.03 CENDROWSKI Marcel GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- RAMUS Józef Z/3298/18 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 33.43 PISARSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/1088/20 2022 LDK!
2 2 f 1 30.45 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2022
3 3 f 1 25.72 GRÓDECKI Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1298/22 2022
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 52.90 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U20 SL I DMP U20 GŁˇB Magdalena # Z/0794/17 2022 3 152
2 2 f 1 43.59 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL III PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2022 LDK!
3 3 f 1 35.77 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2022 4 LDK! 99
4 4 f 1 28.72 WO¬NICA Ryszard RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/4364/19 2022 LDK!
5 5 f 1 25.28 RUSIN Przemysław RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- FOJCIK Dorota Z/4367/19 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 1 f 1 39.33 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice 1989 Sen SL III BONK Stanisław Z/0961/13 2022 1
  f 1 NM URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Masters LD -- JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2022 MM
Oszczep (500) M
1 1 f 1 16.01 GNIADY Maciej GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- RAMUS Józef Z/0119/21 2022 LDK!
Oszczep (600) M
2 2 f 1 28.82 ZGADZAJ Karol GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -- RAMUS Józef Z/3316/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 22.37 RYGUŁA Bartosz GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- RAMUS Józef Z/3309/18 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 34.21 KITA Maciej UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1299/22 2022
Oszczep (800) M
1 1 f 1 36.69 WANKIEWICZ Tomasz TS AKS Chorzów 1991 Sen SL -- CZECH Klaus Z/3220/11 2022 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 16.994122982025 sekund