Kołobrzeg 15.05.2022
Ogólnopolski Mityng Kwalifikacyjny KMKL Sztorm Kołobrzeg [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.86 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP -3.0 III WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew , Z/4956/19 , 2022 LDK!
2 2 e 1 13.55 CZESZEWSKA Weronika WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP -3.0 IV MAKSYMIUK Zbigniew Z/4946/18 2022
3 3 e 1 13.57 SZAFRAN Martyna UKS Barnim Goleniów 2006 U18 ZP -3.0 IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0372/19 2022 BEZ LDK!
4 4 e 1 13.65 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin 2005 U18 ZP -3.0 IV ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2022 LDK!
5 5 e 1 13.86 NOWAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP -3.0 V BARTA Franciszek Z/3585/22 2022
6 8 e 1 14.06 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U23 ZP -3.0 -- JACEWICZ Edward Z/3119/15 2022 3
1 6 e 2 13.92 KMIEĆ Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -2.5 V ŻUROMSKI Kazimierz Z/1746/22 2022
2 7 e 2 14.01 GAŁAN Agata UKS Wiking Rychnowy 2003 U20 PM -2.5 -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1741/18 2022 5
3 9 e 2 14.20 ALBIŃSKA Jaśmina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -2.5 V BARTA Franciszek Z/2747/19 2022
4 10 e 2 14.55 KALEMBA Wiktoria AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP -2.5 -- BŁOCIAN Rafał Z/5303/15 2022
5 12 e 2 14.81 JĘDRZEJCZYK Karolina SKSG Korona Szczecin 2000 U23 ZP -2.5 -- ŚLIWKA Rafał Z/8731/21 2022
1 11 e 3 14.69 DZIUBA Weronika KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -3.1 -- CZEPIEL Mateusz Z/11461/21 2022 LDK!
2 13 e 3 15.11 CZECZOTKA Patrycja AZS Łódź 1993 Sen LD -3.1 --
3 14 e 3 15.15 KAZIUK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -3.1 -- BARTA Franciszek Z/0912/22 2022
4 15 e 3 15.24 STRZELECKA Amelia MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP -3.1 -- B.D. Z/12068/21 2022
5 19 e 3 16.07 BRZEZIŃSKA Faustyna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2011 U12 ZP -3.1 -- BARTA Franciszek Z/14839/21 2022
1 16 e 4 15.46 GADZIŃSKA-TOMASZEWSKA Aniela MKS Olimp Łobez 2007 U16 ZP -3.9 -- MIKUL Kazimierz Z/1632/20 2022
2 17 e 4 15.96 GNACIŃSKA Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -3.9 -- CZEPIEL Mateusz Z/1741/22 2022 LDK!
3 18 e 4 16.00 GIERASIMOW Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -3.9 -- BARTA Franciszek Z/2523/20 2021
4 20 e 4 16.66 FRANASZEK Nadia MKS Olimp Łobez 2010 U14 ZP -3.9 -- MIKUL Kazimierz Z/1756/22 2022
5 21 e 4 17.18 GAWROŃSKA Maria KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -3.9 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12001/21 2022
6 22 e 4 17.71 DYGAS Martyna MKS Olimp Łobez 2007 U16 ZP -3.9 -- MIKUL Kazimierz Z/13172/21 2022
1 f 1 13.48 SZAFRAN Martyna UKS Barnim Goleniów 2006 U18 ZP -1.9 IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0372/19 2022 BEZ LDK!
2 f 1 13.52 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin 2005 U18 ZP -1.9 IV ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2022 LDK!
3 f 1 13.67 NOWAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP -1.9 IV BARTA Franciszek Z/3585/22 2022
4 f 1 13.91 KMIEĆ Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -1.9 V ŻUROMSKI Kazimierz Z/1746/22 2022
200 m K
1 1 s 1 25.96 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP -1.7 II WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew , Z/4956/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 27.89 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin 2005 U18 ZP -1.7 IV ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2022 LDK!
3 3 s 1 28.46 GAŁAN Agata UKS Wiking Rychnowy 2003 U20 PM -1.7 IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1741/18 2022 5
4 4 s 1 29.18 KALEMBA Wiktoria AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP -1.7 -- BŁOCIAN Rafał Z/5303/15 2022
1 5 s 2 29.40 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -2.6 -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK!
2 6 s 2 29.47 SKUPIN Amelia AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP -2.6 V BŁOCIAN Rafał Z/4970/19 2022 LDK!
3 7 s 2 30.04 ALBIŃSKA Jaśmina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -2.6 V BARTA Franciszek Z/2747/19 2022
4 8 s 2 30.68 KMIEĆ Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -2.6 -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/1746/22 2022
300 m K
1 1 s 1 41.68 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje 2006 U18 ZP -- WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/13133/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 41.70 CZESZEWSKA Weronika WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP -- MAKSYMIUK Zbigniew Z/4946/18 2022
3 3 s 1 44.07 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U23 ZP -- JACEWICZ Edward Z/3119/15 2022 3
4 4 s 1 46.93 FAŁEK Amelia UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11856/21 2022 LDK!
1 5 s 2 47.54 OSSOWSKA Malwina UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11861/21 2022 LDK!
2 6 s 2 49.15 ZIEMIŃSKA Aleksandra UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11864/21 2022 LDK!
3 7 s 2 49.77 ZARZECKA Aleksandra UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4258/20 2022 LDK!
4 8 s 2 59.76 KALICKA Amelia KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12002/21 2022
600 m K
1 1 s 1 1:35.33 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP II BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:42.17 URBAŃSKA Natalia MKS Olimp Łobez 2007 U16 ZP III MIKUL Kazimierz Z/2682/18 2022 BEZ
3 3 s 1 1:46.35 POŹDZIK Urszula MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP V DZIĘCIOŁ Piotr Z/3630/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:46.74 FALFURA Marta UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4252/20 2022 LDK!
5 5 s 1 1:47.75 MALAK Łucja MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- BARAŃSKI Przemysław B.D. Z/1577/17 2022
6 6 s 1 1:52.02 RACIĘDA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11464/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:52.76 LASZKIEWICZ Julia UKS Barnim Goleniów 2005 U18 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0145/19 2022 LDK!
  s 1 DNF ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2022 BEZ LDK!
1 8 s 2 1:54.46 WĄSOWSKA Zuzanna UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0130/20 2022 LDK!
2 9 s 2 1:56.47 BABIAK Natalia MKL Szczecinek 2005 U18 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3334/19 2022 BEZ
3 10 s 2 1:56.83 GRUBERSKA Hanna UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4254/20 2022 LDK!
4 12 s 2 1:57.90 KLEPUSZEWSKA Weronika KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/3155/22 2022
5 15 s 2 2:00.95 ADAMCZEWSKA Michalina KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11474/21 2022 LDK!
6 16 s 2 2:03.84 CIESIELSKA Ewa KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/3156/22 2022
1 11 s 3 1:57.36 KARPIŃSKA Zuzanna UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0410/22 2022 LDK!
2 13 s 3 1:58.09 NIEWIADOMSKI Sophie KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/1523/22 2022
3 14 s 3 1:59.58 BUKAŁA Zuzanna UKS Barnim Goleniów 2006 U18 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0123/20 2022 LDK!
4 17 s 3 2:06.40 NOWAKOWSKA Martyna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP -- B.D. Z/3811/22 2022
5 18 s 3 2:06.85 DEMSKA Wiktoria UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0409/22 2022 LDK!
6 19 s 3 2:13.65 JAKUBCZYK Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/1738/22 2022 LDK!
7 20 s 3 2:14.79 TOŁŁOCZKO Martyna KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2894/22 2022
8 21 s 3 2:20.45 SROKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2893/22 2022
1500 m K
1 1 s 1 4:46.10 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U20 ZP III ŻUROMSKI Kazimierz Z/1313/17 2022 2
  s 1 DNF NOWAKOWSKA Martyna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP -- B.D. Z/3811/22 2022
80 pł K
1 1 s 1 13.46 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP -1.8 IV BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 14.42 OPASAŁA Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP -1.8 V KECLER Szymon Z/8228/21 2022 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 16.45 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -2.9 III KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 16.72 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -2.9 III KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4
3 3 s 1 18.00 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -2.9 -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.55 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP III KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK!
2 f 1 1.55 KOZIURA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP III GIZA Zdzisław Z/1522/22 2022
3 f 1 1.50 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP IV PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK!
4 f 1 1.50 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP IV KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4
5 f 1 1.50 STRADOMSKA Ada MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP IV DZIĘCIOŁ Piotr Z/3619/21 2022 LDK!
6 f 1 1.45 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 1.30 OPASAŁA Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/8228/21 2022 LDK!
8 f 1 1.15 KUBICKA Hanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -- GIZA Zdzisław Z/2134/22 2022
W dal K
1 f 1 5.06 NESTERENKO Mariia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP +1.8 IV ŻUROMSKI Kazimierz # Z/3217/22 2022
2 f 1 4.70 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +2.2 -- BARTA Franciszek Z/4331/19 2022
3 f 1 4.59 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP +1.6 V BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2022 BEZ LDK!
4 f 1 4.45 SKUPIN Amelia AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP +1.3 -- BŁOCIAN Rafał Z/4970/19 2022 LDK!
5 f 1 4.24 OPASAŁA Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP +4.8 -- KECLER Szymon Z/8228/21 2022 LDK!
6 f 1 4.17 STRZELECKA Amelia MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP +1.9 -- B.D. Z/12068/21 2022
7 f 1 4.11 NOWAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP +1.9 -- BARTA Franciszek Z/3585/22 2022
8 f 1 4.01 GNACIŃSKA Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP +1.8 -- CZEPIEL Mateusz Z/1741/22 2022 LDK!
9 f 1 3.85 GIERASIMOW Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +1.1 -- BARTA Franciszek Z/2523/20 2021
  f 1 NM DZIUBA Weronika KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP 0.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/11461/21 2022 LDK!
Trójskok K
  f 1 9.92 ORYL Weronika SKLA Sopot 2004 U20 PM +1.3 -- LEWANDOWSKI Michał # Z/0024/18 2022 5 LDK!
  f 1 10.36 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +1.9 IV BARTA Franciszek Z/4331/19 2022
  f 1 10.42 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U23 PM +1.8 -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3200/17 2022
  f 1 11.76 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U20 PM +1.8 II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał # , Z/2052/17 , 2022 LDK!
1 f 1 11.97 KUBALA Amelia SKLA Sopot 2003 U20 PM +0.8 II POGORZELSKA Marta LEWANDOWSKI Michał # , Z/2982/17 , 2022 LDK!
2 f 1 11.94 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U20 PM +2.9 II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał # , Z/2052/17 , 2022 LDK!
3 f 1 11.37 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U23 PM +2.7 III LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3200/17 2022
4 f 1 10.59 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +2.7 IV BARTA Franciszek Z/4331/19 2022
5 f 1 9.94 ORYL Weronika SKLA Sopot 2004 U20 PM +3.4 -- LEWANDOWSKI Michał # Z/0024/18 2022 5 LDK!
Wieloskok K
  f 1 8.86 BURAS Ilona KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP +1.7 -- CZEPIEL Mateusz Z/2482/22 2022
1 f 1 10.05 SUSKA Natalia KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP +4.3 IV CZEPIEL Mateusz Z/12802/21 2022 LDK!
2 f 1 10.02 NESTERENKO Mariia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP +1.9 IV ŻUROMSKI Kazimierz # Z/3217/22 2022
3 f 1 9.53 SIUDOWSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP +3.1 -- CZEPIEL Mateusz Z/11471/21 2022 LDK!
4 f 1 9.38 BASTEK Weronika KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP +1.3 -- CZEPIEL Mateusz Z/12801/21 2022 LDK!
5 f 1 8.87 BURAS Ilona KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP +3.9 -- CZEPIEL Mateusz Z/2482/22 2022
Kula (3) K
1 f 1 12.14 WYSOCZAŃSKA Iga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/13043/21 2022
2 f 1 10.15 JANKOWSKA Barbara KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/13083/21 2022
3 f 1 8.83 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5132/19 2022
Kula (4) K
1 f 1 11.85 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U23 ZP II GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2022
2 f 1 9.68 PIERÓG Alicja MKL Szczecin 2003 U20 ZP IV DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/3327/15 2022 LDK! 102
Dysk (0.75) K
1 f 1 23.32 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 37.94 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2022 2
2 f 1 32.47 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5132/19 2022
3 f 1 28.83 BORZĘCKA Klaudia ULKS Tychowo 2004 U20 ZP IV GRABARCZYK Jozef Z/2496/18 2022 5
4 f 1 28.57 JANKOWSKA Barbara KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/13083/21 2022
5 f 1 25.64 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2022 BEZ LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 29.11 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2022 BEZ LDK!
2 f 1 26.23 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK!
3 f 1 21.26 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2022 LDK!
4 f 1 21.15 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9174/21 2022 LDK!
5 f 1 12.85 POTOMSKA Maria KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP -- B.D. Z/4255/22 2022
Oszczep (600) K
1 f 1 37.98 KALICKA Natalia MKL Szczecin 1998 Sen ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/3108/15 2022 2
2 f 1 37.14 TOBIASZ Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U20 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/2885/16 2022
3 f 1 25.42 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 23.63 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK!
5 f 1 20.61 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4
Chód 3 km K
1 1 s 1 18:35.76 SŁOBODA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U20 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/1323/19 2022
2 2 s 1 19:04.73 HAŁASA Halszka KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP V ŻUROMSKI Kazimierz Z/13042/21 2022
100 m M
1 1 e 1 11.49 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP -2.9 III BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4
2 2 e 1 11.78 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U23 ZP -2.9 -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. , Z/0682/17 , 2022 LDK!
3 3 e 1 11.89 CHMURA Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U20 ZP -2.9 IV GIZA Zdzisław SZPAK Robert Z/3404/17 2022 BEZ LDK!
4 4 e 1 12.44 LIS Michał MKL Szczecin 2007 U16 ZP -2.9 V ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek BINDASZEWSKA Hanna , Z/10520/21 , 2022 LDK!
5 5 e 1 12.45 DĄBROWSKI Jan MKL Szczecinek 2005 U18 ZP -2.9 -- KNAJDROWSKI Tomasz Z/3337/19 2022 BEZ
6 6 e 1 12.48 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz KL Bałtyk Koszalin 2005 U18 ZP -2.9 -- JACEWICZ Edward Z/5417/19 2022
7 7 e 1 12.82 SALWA Sebastian SKSG Korona Szczecin 1998 Sen ZP -2.9 -- ŚLIWKA Rafał Z/8734/21 2022
1 8 e 2 12.91 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U18 ZP -2.8 -- MIKUL Kazimierz Z/5068/19 2022
2 9 e 2 13.27 BŁASZCZYK Emil UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP -2.8 -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4253/20 2022 LDK!
3 10 e 2 14.59 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -2.8 -- KECLER Dorota Z/1666/20 2022 LDK!
4 11 e 2 15.10 MIKOŁAJCZAK Jakub MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP -2.8 -- KAPAŁA Leszek Z/1035/18 2022
1 12 e 3 16.33 ROJEWSKI Adam MKS Święc Sławno 2012 U12 ZP -2.3 -- B.D. Z/2863/22 2022
2 13 e 3 16.43 MACULEWICZ Borys KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -2.3 -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2888/22 2022
3 14 e 3 17.30 STRZELECKI Marcel MKS Święc Sławno 2011 U12 ZP -2.3 -- B.D. Z/3787/22 2022
1 f 1 11.86 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U23 ZP -2.3 -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. , Z/0682/17 , 2022 LDK!
2 f 1 11.87 CHMURA Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U20 ZP -2.3 IV GIZA Zdzisław SZPAK Robert Z/3404/17 2022 BEZ LDK!
3 f 1 12.49 LIS Michał MKL Szczecin 2007 U16 ZP -2.3 V ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek BINDASZEWSKA Hanna , Z/10520/21 , 2022 LDK!
4 f 1 12.60 DĄBROWSKI Jan MKL Szczecinek 2005 U18 ZP -2.3 -- KNAJDROWSKI Tomasz Z/3337/19 2022 BEZ
200 m M
1 1 s 1 25.01 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP -3.0 -- BARAŃSKI Bogusław B.D. Z/0774/11 2022 BEZ
2 2 s 1 25.10 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz KL Bałtyk Koszalin 2005 U18 ZP -3.0 -- JACEWICZ Edward Z/5417/19 2022
3 4 s 1 26.91 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -3.0 -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022
4 5 s 1 27.17 SALWA Sebastian SKSG Korona Szczecin 1998 Sen ZP -3.0 -- ŚLIWKA Rafał Z/8734/21 2022
1 3 s 2 26.76 BŁASZCZYK Emil UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP -1.8 -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4253/20 2022 LDK!
2 6 s 2 30.84 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -1.8 -- KECLER Dorota Z/1666/20 2022 LDK!
3 7 s 2 31.85 MIKOŁAJCZAK Jakub MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP -1.8 -- KAPAŁA Leszek Z/1035/18 2022
4 8 s 2 35.57 ROJEWSKI Adam MKS Święc Sławno 2012 U12 ZP -1.8 -- B.D. Z/2863/22 2022
5 9 s 2 37.45 STRZELECKI Marcel MKS Święc Sławno 2011 U12 ZP -1.8 -- B.D. Z/3787/22 2022
300 m M
1 1 s 1 35.77 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4
2 2 s 1 38.16 PIĄTEK Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 2002 U23 LB -- WOŹNIAK Daniel Z/2405/20 2022 BEZ
3 3 s 1 38.29 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP -- BARAŃSKI Bogusław B.D. Z/0774/11 2022 BEZ
4 4 s 1 38.36 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U18 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/5068/19 2022
5 5 s 1 38.49 KOZŁOWSKI Szymon AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP III WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/0679/20 , 2022 LDK!
6 6 s 1 40.90 CIUKSZA Krzysztof GZSN START Gorzów Wlkp. 1997 Sen LB -- WOŹNIAK Daniel Z/2406/20 2022 BEZ
1 7 s 2 45.47 GROCHULSKI Jakub MKS Olimp Łobez 2009 U14 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/1631/20 2022
2 8 s 2 46.84 ROSZYK Mikołaj UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0408/22 2022 LDK!
3 9 s 2 49.18 OSIECKI Konrad UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11860/21 2022 LDK!
4 10 s 2 51.23 MIELCZAREK Franciszek KL Bałtyk Koszalin 2011 U12 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12009/21 2022
400 m M
1 1 s 1 51.99 BIAŁAS Szymon UKS Barnim Goleniów 2005 U18 ZP III GOŁĘBIOWSKI Michał SZWARC Sławomir Z/1521/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 52.53 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 2003 U20 ZP III WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał , Z/4639/17 , 2022 3 LDK!
3 3 s 1 53.91 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP -- BARAŃSKI Bogusław B.D. Z/0774/11 2022 BEZ
4 5 s 1 57.36 GULBINOWICZ Antoni UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0124/20 2022 LDK!
1 4 s 2 55.60 MADEJ Mateusz KL Bałtyk Koszalin 2006 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/3889/19 2022
2 6 s 2 58.52 DYGAS Michał ULKS Tychowo 2004 U20 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2995/19 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:45.00 GRABSKI Antoni KB Dziesiątka Białogard 2006 U18 ZP -- B.D. Z/1770/20 2022
2 2 s 1 2:58.66 DONAKIEWICZ Robert KB Dziesiątka Białogard 2004 U20 ZP -- B.D. Z/3833/22 2022 -
3 3 s 1 3:07.24 PIETRUSZKA Paweł MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- BARAŃSKI Przemysław Z/2032/17 2022 LDK!
4 4 s 1 3:07.93 DĄBROWSKI Aleksander KMKL Sztorm Kołobrzeg 2009 U14 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/2996/21 2022
5 5 s 1 3:31.10 ZAWOLSKI Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2009 U14 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/14840/21 2022
6 6 s 1 3:40.61 ZAGÓRSKI Jakub KMKL Sztorm Kołobrzeg 2010 U14 ZP --
  s 1 DNF KOZIEŁ Sebastian KB Dziesiątka Białogard 2005 U18 ZP -- B.D. Z/1771/20 2022
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.04 LIS Michał MKL Szczecin 2007 U16 ZP -1.8 IV ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek BINDASZEWSKA Hanna , Z/10520/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 18.36 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -1.8 V KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK!
110 m pł M
  s 1 DQ ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U23 ZP -1.8 -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. , Z/0682/17 , 2022 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 2.00 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Sen LB II LEWKOWICZ Zbigniew Z/3787/11 2022 1
2 f 1 1.65 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP V KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK!
3 f 1 1.45 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/1666/20 2022 LDK!
W dal M
  f 1 4.97 KOZŁOWSKI Szymon AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP +2.0 -- WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/0679/20 , 2022 LDK!
  f 1 5.41 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP +1.0 -- KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK!
1 f 1 6.14 PIEJKO Michał KL Bałtyk Koszalin 2004 U20 ZP +2.3 IV JACEWICZ Edward Z/4850/18 2022 4
2 f 1 5.90 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +2.2 IV GIZA Zdzisław Z/2748/19 2022
3 f 1 5.48 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP +2.9 -- KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK!
4 f 1 5.16 KOZŁOWSKI Szymon AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP +2.5 -- WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/0679/20 , 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.88 CHOJNACKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/1978/19 2022
2 f 1 13.56 ZIEGLER Wiktor KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/10195/21 2022
3 f 1 10.24 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2022 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 12.22 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U20 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/2473/18 2022 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 10.26 MAZURKIEWICZ Paweł SKSG Korona Szczecin 1977 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8733/21 2022
Dysk (1) M
1 f 1 37.11 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 35.64 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2022 BEZ
Dysk (1.75) M
1 f 1 32.35 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U20 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/2473/18 2022 BEZ
2 f 1 18.12 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022
Dysk (2) M
1 f 1 29.00 STRYCZYŃSKI Michał SKSG Korona Szczecin 1984 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8737/21 2022
Oszczep (700) M
1 f 1 42.23 BOŻEK Jakub MKL Szczecinek 2006 U18 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/12875/21 2022
Oszczep (800) M
1 f 1 59.81 SIDEŁKO Michał KL Bałtyk Koszalin 2000 U23 ZP II JACEWICZ Edward B.D. Z/2463/15 2022
2 f 1 56.83 KOMOROWSKI Kacper KL Bałtyk Koszalin 2002 U23 ZP II CZEPIEL Mateusz JACEWICZ Edward , Z/2896/16 , 2022 3 LDK!
3 f 1 34.27 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.59415602684 sekund