Lubawa 14.05.2022
Mistrzostwa Województwa Warm.-Mazur. LZS U18 i Open [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.16 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN +0.6 II MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2022
2 2 e 1 12.83 MAJEWSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +0.6 III DMP U20 B.D. PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3401/21 , 2022 LDK! 119
3 4 e 1 13.21 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U20 WN +0.6 IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2022 5 LDK!
4 5 e 1 13.22 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U18 KP +0.6 IV WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
5 10 e 1 13.59 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U18 WN +0.6 IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2022 5 LDK!
6 18 e 1 13.92 MĘTEL Zuzanna LUKS Orneta 2008 U16 WN +0.6 V MAKOWSKI Leszek Z/3797/20 2022 LDK!
7 20 e 1 13.96 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 2004 U20 WN +0.6 -- TYKARSKI Marek Z/0071/18 2022 BEZ LDK!
1 3 e 2 13.00 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN +2.8 III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2022 LDK!
2 6 e 2 13.25 MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN +2.8 IV NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2022 LDK!
3 8 e 2 13.50 BIAŁEK Magdalena LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U18 WN +2.8 IV JASZCZYK Krzysztof Z/1288/19 2022
4 9 e 2 13.58 WASILAK Julia MLKS Ostróda 2005 U18 WN +2.8 IV B.D. Z/2338/19 2022
5 13 e 2 13.64 BANACKA Maja LKS Lubawa 2007 U16 WN +2.8 IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2376/21 2022
6 16 e 2 13.77 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U18 WN +2.8 IV SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2022 4 LDK!
7 19 e 2 13.94 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U20 WN +2.8 -- PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta , Z/0199/20 , 2022 LDK!
1 11 e 3 13.59 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN +2.2 IV PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2022
2 12 e 3 13.63 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN +2.2 IV NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2022 LDK!
3 14 e 3 13.70 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U16 WN +2.2 IV OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2022 LDK!
4 15 e 3 13.75 ZIELIŃSKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN +2.2 IV PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/4981/19 , 2022 BEZ LDK!
5 17 e 3 13.82 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +2.2 V ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0240/20 , 2022 LDK!
1 22 e 4 14.05 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U14 WN +2.3 V SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2022 LDK!
2 23 e 4 14.15 TROCHIMCZUK Michalina MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN +2.3 V WONDZIŃSKA Aleksandra # Z/3216/20 2022
3 24 e 4 14.20 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN +2.3 V PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2022
4 27 e 4 14.50 JAKUBOWSKA Jowita LKS Lubawa 2008 U16 WN +2.3 V TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2379/21 2022 LDK!
5 28 e 4 14.50 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN +2.3 V NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2022 LDK!
6 30 e 4 14.55 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN +2.3 -- NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2022 LDK!
7 32 e 4 14.91 GIZULEWSKA Julia LUKS Orneta 2007 U16 WN +2.3 -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/2045/21 , 2022 LDK!
8 34 e 4 14.97 NARWOJSZ Magdalena UKS Atos Woźnice 2008 U16 WN +2.3 -- BRODOWSKI Wojciech Z/1610/20 2022 LDK!
1 7 e 5 13.49 PRUSIK Maja MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN +2.9 IV BUKOWIECKA Danuta Z/3518/21 2022 LDK!
2 26 e 5 14.44 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN +2.9 V PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2022
3 31 e 5 14.68 KAMIŃSKA Laura LKS Lubawa 2008 U16 WN +2.9 -- TYKARSKI Marek Z/3987/21 2022
4 33 e 5 14.94 JACKOWSKA Kinga GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN +2.9 -- NIESTATEK Szymon Z/2669/21 2022 LDK!
5 35 e 5 14.99 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN +2.9 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2022 LDK!
6 40 e 5 15.22 DEPCZYŃSKA Wiktoria LKS Lubawa 2007 U16 WN +2.9 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/3225/19 , 2022 LDK!
7 44 e 5 15.46 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN +2.9 -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/0261/22 2022 LDK!
1 21 e 6 14.05 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +2.5 -- PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2022 LDK!
2 25 e 6 14.22 SIECIŃSKA Zuzanna CSiR Susz 2009 U14 WN +2.5 V SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0590/21 , 2022 LDK!
3 36 e 6 15.00 KOCHALSKA Julia CSiR Susz 2009 U14 WN +2.5 -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0844/21 , 2022 LDK!
4 42 e 6 15.30 IWANOW Alicja CSiR Susz 2009 U14 WN +2.5 -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0591/21 , 2022 LDK!
5 43 e 6 15.36 MARKIEWICZ Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN +2.5 -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3412/22 2022 LDK!
6 45 e 6 16.04 DYMYDA Yeva UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +2.5 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3705/22 2022
1 29 e 7 14.51 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN +0.2 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2022 LDK!
2 37 e 7 15.09 DĘBSKA Laura MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN +0.2 -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0808/22 2022
3 38 e 7 15.16 CHOIŃSKA Julia LUKS Orneta 2007 U16 WN +0.2 -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/3741/22 , 2022 LDK!
4 39 e 7 15.21 TAZUSZEL Oliwia MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN +0.2 -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0818/22 2022
5 41 e 7 15.26 GRABOWSKA Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN +0.2 -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3407/22 2022 LDK!
6 46 e 7 16.05 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN +0.2 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2022 LDK!
7 47 e 7 16.15 ŚWITALSKA Zuzanna GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN +0.2 -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3405/22 2022 LDK!
1 1 f 1 12.18 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN +1.6 II MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2022
2 2 f 1 13.26 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U20 WN +1.6 IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2022 5 LDK!
3 3 f 1 13.45 BIAŁEK Magdalena LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U18 WN +1.6 IV JASZCZYK Krzysztof Z/1288/19 2022
4 4 f 1 13.74 WASILAK Julia MLKS Ostróda 2005 U18 WN +1.6 IV B.D. Z/2338/19 2022
5 5 f 1 13.77 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U18 WN +1.6 IV SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2022 4 LDK!
6 6 f 1 13.81 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U20 WN +1.6 -- PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta , Z/0199/20 , 2022 LDK!
7 7 f 1 13.91 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 2004 U20 WN +1.6 -- TYKARSKI Marek Z/0071/18 2022 BEZ LDK!
1 1 f 2 12.98 MAJEWSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +3.7 III DMP U20 B.D. PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3401/21 , 2022 LDK! 113
2 2 f 2 13.02 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN +3.7 III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2022 LDK!
3 3 f 2 13.15 MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN +3.7 III NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2022 LDK!
4 4 f 2 13.56 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN +3.7 IV PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2022
5 5 f 2 13.67 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U16 WN +3.7 IV OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2022 LDK!
6 6 f 2 13.68 BANACKA Maja LKS Lubawa 2007 U16 WN +3.7 IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2376/21 2022
200 m K
1 1 s 1 25.81 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN +2.7 II MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2022
2 3 s 1 26.74 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN +2.7 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2022 3 LDK!
3 5 s 1 27.23 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U18 KP +2.7 III WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
4 7 s 1 27.46 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U18 WN +2.7 IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2022 5 LDK!
5 10 s 1 27.74 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN +2.7 IV NIESTATEK Szymon Z/1130/17 2022
1 8 s 2 27.56 ZIELIŃSKA Martyna Orka Iława Athletics 2005 U18 WN +0.8 IV OSTANEK Aneta Z/0114/20 2022
2 12 s 2 28.10 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD +0.8 IV MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. , Z/0067/18 , 2022 LDK!
1 11 s 3 27.88 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U18 WN +0.7 IV NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2022 5
2 13 s 3 28.32 WASILAK Julia MLKS Ostróda 2005 U18 WN +0.7 IV B.D. Z/2338/19 2022
3 16 s 3 28.99 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN +0.7 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
1 2 s 4 26.26 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U16 WN +2.3 III OSTANEK Aneta Z/3796/20 2022 LDK!
2 4 s 4 27.03 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN +2.3 III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2022 LDK!
3 6 s 4 27.45 MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN +2.3 IV NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2022 LDK!
4 14 s 4 28.39 ZIELIŃSKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN +2.3 IV PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/4981/19 , 2022 BEZ LDK!
5 17 s 4 29.43 MĘTEL Zuzanna LUKS Orneta 2008 U16 WN +2.3 V MAKOWSKI Leszek Z/3797/20 2022 LDK!
1 15 s 5 28.84 KUCIŃSKA Amelia MUKL Brodnica 2002 U23 KP +1.4 -- ROSIŃSKI Zenon Z/1742/16 2022 BEZ LDK!
2 18 s 5 29.44 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN +1.4 V PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2022
3 20 s 5 29.98 EJDYS Emilia KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +1.4 V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/2924/18 , 2022 BEZ LDK!
4 21 s 5 30.22 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN +1.4 V NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2022 LDK!
1 23 s 6 31.91 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN +0.9 -- NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2022 LDK!
2 24 s 6 34.26 OPAK Beata W-MKLAM Olsztyn 1965 Masters WN +0.9 -- GOWORSKI Tomasz Z/0176/19 2022
3 22 s 6 30.80 JAKUBOWSKA Jowita LKS Lubawa 2008 U16 WN +0.9 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2379/21 2022 LDK!
1 9 s 7 27.67 BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U16 WN +2.9 IV SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
2 19 s 7 29.83 LUBIENIECKA Gabriela Orka Iława Athletics 2009 U14 WN +2.9 V B.D. OSTANEK Aneta , Z/4261/19 , 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.45 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/1130/17 2022
2 2 s 1 44.07 DYMEK Iga KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III PAWŁOWSKI Grzegorz Z/1239/20 2022 LDK!
3 3 s 1 44.27 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2022 LDK!
4 4 s 1 45.38 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0240/20 , 2022 LDK!
5 6 s 1 46.26 BANACKA Maja LKS Lubawa 2007 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2376/21 2022
1 5 s 2 45.39 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U16 WN IV NAGY Czesław POLKOWSKA Martyna Z/2326/19 2022 LDK!
2 8 s 2 46.59 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2022
3 10 s 2 47.32 LABICKA Oliwia LKS Lubawa 2008 U16 WN V TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2394/21 2022 LDK!
4 12 s 2 47.81 ŁOJEWSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/1569/21 , 2022 LDK!
1 7 s 3 46.55 PRUSIK Maja MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN V BUKOWIECKA Danuta Z/3518/21 2022 LDK!
2 9 s 3 46.94 OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN V NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2022 LDK!
3 11 s 3 47.41 DAMSZEL Antonina MUKL Brodnica 2010 U14 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/6906/21 2022
4 16 s 3 49.50 RAFALSKA Patrycja MUKL Brodnica 2010 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0191/22 2022
5 22 s 3 51.01 KANICZ Maja LKS Lubawa 2010 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/2383/21 2022 LDK!
1 13 s 4 48.31 ŚLIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/0153/20 2022
2 15 s 4 49.47 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
3 17 s 4 50.19 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2022 LDK!
4 18 s 4 50.29 KANICZ Aleksandra LKS Lubawa 2008 U16 WN -- TYKARSKI Marek Z/2382/21 2022
5 24 s 4 51.94 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/0261/22 2022 LDK!
1 21 s 5 50.83 TROCHIMCZUK Michalina MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra # Z/3216/20 2022
2 23 s 5 51.93 ROMANOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3287/22 2022
3 27 s 5 54.60 GRABOWSKA Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3407/22 2022 LDK!
4 28 s 5 55.21 MARKIEWICZ Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3412/22 2022 LDK!
5 29 s 5 57.42 ŚWITALSKA Zuzanna GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/3405/22 2022 LDK!
1 14 s 6 48.37 GAWRYŚ Mira MUKL Brodnica 2009 U14 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/6905/21 2022
2 19 s 6 50.38 PAWŁOWSKA Iga KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13342/21 2022
3 20 s 6 50.59 ŻOŁOBOWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0403/22 2022
4 25 s 6 52.91 ORZECHOWSKA Zuzanna MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0835/22 2022
5 26 s 6 53.99 TREDER Alicja MUKL Brodnica 2009 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3755/22 2022
400 m K
1 1 s 1 59.57 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2022 3 LDK! 117
2 2 s 1 60.73 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD III MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. , Z/0067/18 , 2022 LDK!
3 3 s 1 61.54 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U20 WN III ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2022 5 LDK!
4 5 s 1 62.31 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2294/20 , 2022 LDK!
1 4 s 2 61.72 LEŚNIEWSKA Małgorzata MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN III NAGY Czesław Z/0160/19 2022 BEZ
2 6 s 2 63.23 HULANICKA Patrycja MKS Truso Elbląg 2004 U20 WN IV NAGY Czesław Z/4513/18 2022 5 LDK!
3 7 s 2 65.08 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2022 5
1 8 s 3 66.41 BOGUSŁAWSKA Lexssandra MKS Truso Elbląg 2006 U18 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław LICZNERSKI Jacek Z/2718/19 2022 LDK!
2 9 s 3 69.72 OLWERT Malwina MUKL Brodnica 2005 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3239/22 2022
3 10 s 3 71.79 WIŚNIEWSKA Agata KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/14680/21 2022
600 m K
1 1 s 1 1:47.01 WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0818/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:57.84 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 1:58.67 PAWLEWICZ Zuzanna MUKL Brodnica 2008 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3428/22 2022
4 4 s 1 2:01.29 PIETRZAK Elżbieta UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/1827/22 2022 LDK!
5 5 s 1 2:08.61 ŻARCZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0259/22 2022 LDK!
6 6 s 1 2:14.07 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:23.59 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 1991 Sen WN III CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2022 3
2 2 s 1 2:26.70 ŁUGIEWICZ Adrianna MUKL Brodnica 2003 U20 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/1126/17 2022 LDK!
3 3 s 1 2:33.24 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U18 WN -- B.D. Z/2339/19 2022
4 4 s 1 2:37.36 BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity 2006 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/3180/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:40.12 MINTA Zuzanna MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- B.D. Z/13729/21 2022
1500 m K
1 1 s 1 4:54.14 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 1991 Sen WN III CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2022 3
2 2 s 1 5:33.83 ZIENKIEWICZ Kinga UKS Gimpas Pasłęk 2006 U18 WN -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0784/18 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 5:50.93 BULIK Grażyna niest. Olsztyn 1974 Masters WN -- B.D. BEZ
4 4 s 1 6:27.34 CHODKIEWICZ Amelia LUKS Orneta 2006 U18 WN -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/2394/20 , 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 50.34 BIAŁCZAK Maja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3798/19 2022 LDK!
2 2 s 1 50.41 FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5450/19 , 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 69.91 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2294/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 71.90 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 2004 U20 WN IV MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech Z/0068/18 2022 LDK!
3 3 s 1 72.37 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U18 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2022 4 LDK!
4 4 s 1 84.78 CHODKIEWICZ Amelia LUKS Orneta 2006 U18 WN -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/2394/20 , 2022 LDK!
4x100 m K
1 4 s 1 52.60 WRÓBEL Patrycja
BACZEWSKA Kornelia
ZIENKIEWICZ Kinga
CEBULA Aurelia
UKS Gimpas Pasłęk 2004
2007
2006
2005
U20 WMZ -- ZIENKIEWICZ Piotr
OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr
OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr
ZIENKIEWICZ Piotr
Z/0361/18
, Z/0401/21
, Z/0784/18
Z/0363/18
2022
, 2022
, 2022
2022
5

BEZ
5
2 5 s 1 53.42 MINTA Zuzanna
OSTROWSKA Dominika
WARZYŃSKA Zuzanna
WASILAK Julia
MLKS Ostróda 2006
2006
2005
2005
U18 WMZ -- B.D.
NOWICKI Ryszard
B.D.
B.D.
Z/13729/21
Z/3356/18
Z/2339/19
Z/2338/19
2022
2022
2022
2022

5


3 10 s 1 58.46 LABICKA Oliwia
DEPCZYŃSKA Wiktoria
KANICZ Aleksandra
KANICZ Maja
LKS Lubawa 2008
2007
2008
2010
U16 WMZ -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
Z/2394/21
, Z/3225/19
Z/2382/21
Z/2383/21
2022
, 2022
2022
2022




4 11 s 1 58.73 LUBIENIECKA Gabriela
KANIEWSKA Amelia
ZABŁOCKA Alicja
TASARZ Michalina
Orka Iława Athletics 2009
2009
2008
2010
U16 WMZ -- B.D. OSTANEK Aneta

OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta
, Z/4261/19
Z/3795/20
Z/3980/21
, 2022
2022
2022



5 13 s 1 59.45 KROTOWSKA Nikola
KOŁODZIEJSKA Patrycja
NIEDZIELA Julia
KUCIŃSKA Klaudia
LKS Lubawa 2007
2006
2006
2006
U18 WMZ -- KOŁODZIEJSKI Leszek
KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek
KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek
KOŁODZIEJSKI Leszek
Z/2384/21
, Z/3072/19
, Z/3069/19
Z/0204/20
2022
, 2022
, 2022
2022


BEZ

1 2 s 2 52.15 FALĘCKA Pola
BIAŁCZAK Maja
SASIN Weronika
WOJEŃSKA Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 2007
2007
2007
2008
U16 WMZ -- ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
, Z/5450/19
Z/3798/19
, Z/0240/20
Z/1524/20
, 2022
2022
, 2022
2022




2 7 s 2 54.02 BIGAJ Nikola
ŁASZENKOW Amelia
KOSTYRA Julia
TROKOWSKA Amelia
KS Jelonki Dobre Miasto 2008
2006
2009
2009
U18 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
Z/0654/21
Z/0377/18
Z/0651/21
Z/0653/21
2022
2022
2022
2022

BEZ


3 8 s 2 54.07 GÓRNIK Martyna
SIECIŃSKA Zuzanna
BARICA Kinga
SKRZYNIARZ Paulina
CSiR Susz 2009
2009
2008
2006
U18 WMZ -- SZYSLER Andrzej
SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej
SZYSLER Andrzej
SZYSLER Andrzej
Z/0245/19
, Z/0590/21
Z/0244/19
Z/0186/19
2022
, 2022
2022
2022


BEZ
4
4 9 s 2 55.40 KAMIŃSKA Laura
JAKUBOWSKA Jowita
ZDROJEWSKA Wiktoria
BANACKA Maja
LKS Lubawa 2008
2008
2004
2007
U20 WMZ -- TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
KOŁODZIEJSKI Leszek
Z/3987/21
Z/2379/21
Z/0071/18
Z/2376/21
2022
2022
2022
2022


BEZ

1 1 s 3 51.54 BIEGAJ Oliwia
MURACH Maja
WAWRZYNOWICZ Julia
WĄDOŁOWSKA Wiktoria
UKS Atos Woźnice 2004
2006
2004
2006
U20 WMZ -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech
BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech
MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D.
PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech
Z/0068/18
Z/0073/18
, Z/0067/18
Z/0834/19
2022
2022
, 2022
2022




2 3 s 3 52.28 KOWALSKA Aleksandra
ZIELIŃSKA Martyna
ZIĘBA Natalia
SZCZYPIŃSKA Kaja
Orka Iława Athletics 2004
2005
2008
2007
U20 WMZ -- PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta B.D.
OSTANEK Aneta
, Z/0199/20
Z/0114/20
Z/4265/19
Z/3796/20
, 2022
2022
2022
2022




3 6 s 3 53.92 BIEŃKOWSKA Aleksandra
CHOJNOWSKA Adrianna
OLSZEWSKA Julia
MALESZKA Patrycja
GUKS Asy Dywity 2006
2008
2007
2008
U18 WMZ -- NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
Z/3180/19
Z/2668/21
Z/2345/21
Z/2716/20
2022
2022
2022
2022
BEZ



4 12 s 3 59.43 CHOIŃSKA Julia
CHODKIEWICZ Amelia
GIZULEWSKA Julia
MĘTEL Zuzanna
LUKS Orneta 2007
2006
2007
2008
U18 WMZ -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek
NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek
NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek
MAKOWSKI Leszek
, Z/3741/22
, Z/2394/20
, Z/2045/21
Z/3797/20
, 2022
, 2022
, 2022
2022




Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 PIĘDZIAK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U20 WN II GIERYSZEWSKI Andrzej Z/0917/19 2022 LDK!
2 2 f 1 1.45 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN IV BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0838/19 2022 LDK!
3 3 f 1 1.40 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3578/19 2022 BEZ
4 4 f 1 1.40 ADAMCZYK Martyna KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/2333/19 2022 BEZ
5 5 f 1 1.25 ŻYLIS Adela KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3070/20 2022
W dal K
  f 1 4.15 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U16 WN +1.5 -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2022 LDK!
  f 1 4.72 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -0.7 -- PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2022 LDK!
1 1 f 1 5.36 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +1.1 III BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2022 LDK!
2 2 f 1 5.01 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN +1.3 -- PALUCH Krystian B.D. Z/3010/15 2022
3 3 f 1 4.84 OBIDOSKA Wiktoria LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2006 U18 WN +1.7 IV JASZCZYK Krzysztof Z/1287/19 2022 BEZ
4 4 f 1 4.75 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +2.1 -- PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2022 LDK!
1 1 f 2 4.24 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U16 WN +2.4 -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2022 LDK!
2 2 f 2 3.78 DEPCZYŃSKA Wiktoria LKS Lubawa 2007 U16 WN +0.6 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/3225/19 , 2022 LDK!
3 3 f 2 3.70 GIZULEWSKA Julia LUKS Orneta 2007 U16 WN +1.4 -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/2045/21 , 2022 LDK!
4 4 f 2 3.67 NARWOJSZ Magdalena UKS Atos Woźnice 2008 U16 WN +0.8 -- BRODOWSKI Wojciech Z/1610/20 2022 LDK!
Trójskok K
  f 1 10.66 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN +1.9 IV CYTLAŁ Jacek Z/3578/19 2022 BEZ
1 1 f 1 11.62 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN +1.7 II PALUCH Krystian B.D. Z/3010/15 2022
2 2 f 1 11.62 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +1.5 II BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2022 LDK!
3 3 f 1 10.77 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN +2.7 III CYTLAŁ Jacek Z/3578/19 2022 BEZ
4 4 f 1 9.80 DĄBROWSKA Michalina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN +1.2 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2295/20 , 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 13.32 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 12.60 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
3 3 f 1 11.16 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2022 LDK!
4 4 f 1 10.12 PIELECH Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/2336/19 2022 BEZ
5 5 f 1 9.94 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN IV BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0838/19 2022 LDK!
6 6 f 1 8.26 KAMIŃSKA Zuzanna LKS Lubawa 2006 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3534/22 2022
1 1 f 2 9.46 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2022 LDK!
2 2 f 2 8.97 PIELECH Amelia KS Polonia Pasłęk 2007 U16 WN V BORYSEWICZ Magdalena Z/2335/19 2022 BEZ LDK!
3 3 f 2 8.26 RYKACZEWSKA Nicole LKS Lubawa 2007 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/1617/21 2022 LDK!
4 4 f 2 8.01 JURGIEL Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0392/22 2022
5 5 f 2 6.66 LABICKA Oliwia LKS Lubawa 2008 U16 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2394/21 2022 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 12.27 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 41.09 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2022 LDK!
2 2 f 1 37.19 ADAMCZYK Martyna KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/2333/19 2022 BEZ
3 3 f 1 31.10 KOŁODZIEJSKA Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3072/19 , 2022 LDK!
4 4 f 1 29.24 NIEDZIELA Julia LKS Lubawa 2006 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3069/19 , 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 26.34 PIELECH Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/2336/19 2022 BEZ
6 6 f 1 20.23 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
1 1 f 2 34.00 PIELECH Amelia KS Polonia Pasłęk 2007 U16 WN IV BORYSEWICZ Magdalena Z/2335/19 2022 BEZ LDK!
2 2 f 2 26.28 RAMS Milena LKS Lubawa 2007 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek Z/3070/19 2022 LDK!
3 3 f 2 24.50 KOŁODZIEJSKA Karolina LKS Lubawa 2008 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2648/20 2022 LDK!
4 4 f 2 18.36 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2022
100 m M
1 1 e 1 11.25 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U20 KP +3.4 II ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
2 2 e 1 11.34 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN +3.4 III B.D. Z/0132/19 2022
3 3 e 1 11.41 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN +3.4 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
4 4 e 1 11.47 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN +3.4 III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2022 LDK!
5 5 e 1 11.56 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP +3.4 III ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2022 BEZ
6 6 e 1 11.60 CZĘŚCIK Bartosz MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN +3.4 III WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0316/22 2022
7 7 e 1 11.72 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U16 WN +3.4 III BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2022 LDK!
8 9 e 1 12.20 PIOTROWSKI Dominik LKS Korab Olecko 2006 U18 WN +3.4 IV BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/0243/19 2022 LDK!
1 8 e 2 11.97 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN +1.6 IV PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2022 BEZ LDK!
2 10 e 2 12.28 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN +1.6 V BUKOWIECKA Danuta Z/0913/21 2022 LDK!
3 11 e 2 12.37 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN +1.6 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2022 BEZ LDK!
4 12 e 2 12.41 GĘBSKI Mariusz W-MKLAM Olsztyn 1978 Masters WN +1.6 -- GOWORSKI Tomasz Z/1386/20 2022
5 14 e 2 12.56 LEWANDOWSKI Ksawery MKS Truso Elbląg 2008 U16 WN +1.6 V WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0878/22 2022
6 15 e 2 12.62 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN +1.6 V PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2022 LDK!
7 16 e 2 12.63 POPŁAWSKI Jeremi LKS Korab Olecko 2006 U18 WN +1.6 -- BRYNDA Marcin KUKIEŁKO Magdalena , Z/0533/20 , 2022 LDK!
8 17 e 2 13.11 ZAKRETA Bartosz LKS Lubawa 2008 U16 WN +1.6 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2393/21 2022 LDK!
1 13 e 3 12.43 GRODZICKI Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN +1.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3221/22 2022
2 18 e 3 13.81 BIŃCZYK Jarosław W-MKLAM Olsztyn 1966 Masters WN +1.0 -- GOWORSKI Tomasz Z/0489/22 2022
3 19 e 3 14.24 OLEKSY Mateusz LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN +1.0 -- OLSZEWSKI Marek OLSZEWSKI Marek , Z/0266/22 , 2022 LDK!
4 20 e 3 14.38 GASPEROWICZ Szymon LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN +1.0 -- OLSZEWSKI Marek Z/0275/22 2022 LDK!
5 21 e 3 14.61 MEJKA Nikodem LKS Lubawa 2009 U14 WN +1.0 -- TYKARSKI Marek Z/2387/21 2022
6 22 e 3 14.96 GUSTAW Natan KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN +1.0 -- ROMANOWSKI Radosław Z/3052/22 2022
7 23 e 3 15.02 CRZEŚCIJAŃSKI Miłosz LUKS Orneta 2008 U16 WN +1.0 -- MAKOWSKI Leszek Z/3740/22 2022 LDK!
1 1 f 1 11.48 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN +2.1 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
2 2 f 1 11.49 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN +2.1 III B.D. Z/0132/19 2022
3 3 f 1 11.57 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN +2.1 III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2022 LDK!
4 4 f 1 12.23 PIOTROWSKI Dominik LKS Korab Olecko 2006 U18 WN +2.1 -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/0243/19 2022 LDK!
5 5 f 1 12.26 GRODZICKI Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN +2.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3221/22 2022
6 6 f 1 12.52 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN +2.1 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 12.72 POPŁAWSKI Jeremi LKS Korab Olecko 2006 U18 WN +2.1 -- BRYNDA Marcin KUKIEŁKO Magdalena , Z/0533/20 , 2022 LDK!
1 1 f 2 11.78 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U16 WN +1.5 IV BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2022 LDK!
2 2 f 2 11.88 CZĘŚCIK Bartosz MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN +1.5 IV WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0316/22 2022
3 3 f 2 12.58 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN +1.5 V PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2022 LDK!
4 4 f 2 12.60 GĘBSKI Mariusz W-MKLAM Olsztyn 1978 Masters WN +1.5 -- GOWORSKI Tomasz Z/1386/20 2022
5 5 f 2 12.69 LEWANDOWSKI Ksawery MKS Truso Elbląg 2008 U16 WN +1.5 V WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0878/22 2022
200 m M
1 1 s 1 22.85 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U20 KP +0.9 III ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
2 2 s 1 23.14 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN +0.9 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
3 3 s 1 23.49 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP +0.9 III ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2022 BEZ
4 4 s 1 23.66 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN +0.9 IV PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2022 LDK!
1 5 s 2 23.68 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -0.4 IV CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2022
2 6 s 2 23.95 CZĘŚCIK Bartosz MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -0.4 IV WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0316/22 2022
3 9 s 2 25.32 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -0.4 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2022 BEZ LDK!
4 11 s 2 25.70 GĘBSKI Mariusz W-MKLAM Olsztyn 1978 Masters WN -0.4 -- GOWORSKI Tomasz Z/1386/20 2022
5 14 s 2 26.30 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn 1967 Masters WN -0.4 -- GOWORSKI Tomasz Z/11016/21 2022
1 8 s 3 24.77 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN +1.5 V PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2022 BEZ LDK!
2 13 s 3 26.11 CZAPSKI Mateusz GUKS Asy Dywity 2005 U18 WN +1.5 -- NIESTATEK Szymon Z/2715/20 2022
3 15 s 3 26.33 LEWANDOWSKI Ksawery MKS Truso Elbląg 2008 U16 WN +1.5 -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0878/22 2022
4 16 s 3 27.01 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 2008 U16 WN +1.5 -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4258/19 2022 LDK!
5 19 s 3 32.27 KRUPSKI Szymon Orka Iława Athletics 2010 U14 WN +1.5 -- OSTANEK Aneta Z/14518/21 2022 LDK!
1 7 s 4 24.22 CIESZEWSKI Adam Orka Iława Athletics 2007 U16 WN +1.3 IV OSTANEK Aneta Z/4625/19 2022 LDK!
2 10 s 4 25.40 GRODZICKI Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN +1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3221/22 2022
3 12 s 4 25.87 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN +1.3 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2022 LDK!
4 17 s 4 28.17 BIŃCZYK Jarosław W-MKLAM Olsztyn 1966 Masters WN +1.3 -- GOWORSKI Tomasz Z/0489/22 2022
5 18 s 4 30.45 PODOLSKI Leon MLKS Ostróda 2006 U18 WN +1.3 -- B.D. Z/1162/22 2022
300 m M
1 1 s 1 40.69 URBANOWICZ Iwo GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN V NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2022 LDK!
2 2 s 1 40.76 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN V BUKOWIECKA Danuta Z/0913/21 2022 LDK!
3 3 s 1 44.28 KOSZELA Krystian KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3802/20 2022 LDK!
1 4 s 2 45.12 SOKOŁOWSKI Antoni MKS Truso Elbląg 2008 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0819/22 2022
2 5 s 2 50.45 GASPEROWICZ Szymon LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0275/22 2022 LDK!
3 6 s 2 55.69 DUCHNA Tomasz UKS MOSiR Działdowo 2012 U12 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/3390/22 2022 LDK!
4 7 s 2 56.15 WILCZEWSKI Szymon KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2990/22 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 57.73 OLSZAŃSKI Paweł KB Sporting Międzyzdroje 1996 Sen ZP -- KRUPANEK Romuald Z/10571/21 2022 LDK!
2 2 s 1 58.12 CZAPSKI Mateusz GUKS Asy Dywity 2005 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2715/20 2022
3 3 s 1 60.10 SPLITT Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2006 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/3639/22 2022
4 4 s 1 67.09 KRAWCZYK Olaf MKS Truso Elbląg 2006 U18 WN -- NAGY Czesław Z/1992/22 2022
5 5 s 1 69.07 PODOLSKI Leon MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- B.D. Z/1162/22 2022
600 m M
1 1 s 1 1:36.04 SPACHT Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3803/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 1:44.21 PIOTROWSKI Wojciech KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2009 U14 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/0022/22 2022 LDK!
3 3 s 1 1:44.23 OLEKSY Mateusz LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek OLSZEWSKI Marek , Z/0266/22 , 2022 LDK!
4 4 s 1 1:45.25 GUSTAW Natan KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- ROMANOWSKI Radosław Z/3052/22 2022
5 5 s 1 1:51.18 HOLAK Przemysław KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3288/22 2022
6 6 s 1 1:59.42 OTREMSKI Oskar KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0502/22 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:02.35 RAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 2006 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek , Z/3222/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 2:08.83 MYSZKIEWICZ Patryk Orka Iława Athletics 2006 U18 WN -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/0207/20 2022 LDK!
3 3 s 1 2:11.95 LEWANDOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 1998 Sen WN -- B.D. B.D. , Z/1518/22 , 2022
4 4 s 1 2:20.50 KAWECZYŃSKI Krzysztof KS Zamek Kurzętnik 1981 Masters WN -- B.D. Z/4349/20 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:39.01 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 2004 U20 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2022
2 2 s 1 4:41.78 ZYCH Jakub KS Zamek Kurzętnik 1999 Sen WN -- B.D. B.D. , Z/1642/22 , 2022
3 3 s 1 4:46.89 PAWŁOWSKI Mariusz KS Zamek Kurzętnik 1976 Masters WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/12887/21 2022
4 4 s 1 4:48.19 GŁĄB Krzysztof LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 1995 Sen WN -- OLSZEWSKI Marek Z/3800/22 2022
5 5 s 1 4:50.99 JANIAK Paweł MKS Truso Elbląg 2004 U20 WN -- NAGY Czesław Z/3864/19 2022 BEZ
6 6 s 1 4:55.98 MARCHLEWSKI Radosław KS Zamek Kurzętnik 1986 Masters WN -- B.D. Z/2434/22 2022
7 7 s 1 4:56.89 ZIENKIEWICZ Piotr UKS Gimpas Pasłęk 1974 Masters WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/2561/19 2022 BEZ
8 8 s 1 5:08.26 CZEPEK Andrzej KS Zamek Kurzętnik 1970 Masters WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2465/22 2022
9 9 s 1 5:14.97 PATALON Adam KS Zamek Kurzętnik 1968 Masters WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/12888/21 2022
10 10 s 1 9:05.45 SZYMAŃSKI Jerzy KS Zamek Kurzętnik 1944 Masters WN -- B.D. Z/0602/22 2022
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 59.07 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
2 2 s 1 60.86 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2022
3 3 s 1 61.77 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta # , Z/0915/21 , 2022 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 64.67 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 2004 U20 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/2337/19 2022 5
4x100 m M
1 1 s 1 48.83 KOPEĆ Bartosz
KOZIBSKI Tomasz
MYSZKIEWICZ Patryk
CIESZEWSKI Adam
Orka Iława Athletics 2008
2006
2006
2007
U18 WMZ -- OSTANEK Aneta B.D.
B.D. OSTANEK Aneta
MYSZKIEWICZ Maciej
OSTANEK Aneta
Z/4258/19
, Z/4260/19
Z/0207/20
Z/4625/19
2022
, 2022
2022
2022




2 2 s 1 49.49 WYSOCKI Adam
SZCZEPAŃSKI Maciej
WÓJTOWICZ Bartosz
CYTLAŁ Artur
KS Polonia Pasłęk 2005
2004
2006
2003
U20 WMZ -- BORYSEWICZ Piotr
BORYSEWICZ Magdalena
BORYSEWICZ Piotr
BORYSEWICZ Piotr
Z/5285/18
Z/2337/19
Z/3576/19
Z/1189/17
2022
2022
2022
2022

5


3 3 s 1 50.54 ŁUTOWICZ Marcel
GRODZICKI Marcel
GUSTAW Natan
KOSTYRA Dawid
KS Jelonki Dobre Miasto 2006
2006
2008
2007
U18 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
ROMANOWSKI Radosław
PYTLARCZYK Paweł
Z/3152/19
Z/3221/22
Z/3052/22
Z/3154/19
2022
2022
2022
2022
BEZ


BEZ
4 4 s 1 51.51 MEJKA Nikodem
RAFIŃSKI Paweł
ZAKRETA Bartosz
ZIELIŃSKI Adrian
LKS Lubawa 2009
2006
2008
2007
U18 WMZ -- TYKARSKI Marek
KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
B.D.
Z/2387/21
, Z/3222/19
Z/2393/21
Z/1257/22
2022
, 2022
2022
2022




Wzwyż M
1 1 f 1 1.75 KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN IV WONDZIŃSKA Aleksandra Z/5674/18 2022 BEZ
2 2 f 1 1.50 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk 2003 U20 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2022
3 3 f 1 1.40 SIECZCZYŃSKI Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/2993/22 2022
4 4 f 1 1.30 WYSOCKI Adam KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/5285/18 2022
W dal M
1 1 f 1 6.19 MOTYLEWSKI Kornel LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U18 WN +1.4 IV JASZCZYK Krzysztof Z/3218/20 2022
2 2 f 1 5.75 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN +1.7 -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/5675/18 2022 BEZ
3 3 f 1 5.70 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk 2003 U20 WN +1.0 -- BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2022
4 4 f 1 5.46 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN +0.1 -- CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
5 5 f 1 5.32 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn 1967 Masters WN +1.6 -- GOWORSKI Tomasz Z/11016/21 2022
6 6 f 1 4.78 ZAKRETA Bartosz LKS Lubawa 2008 U16 WN +0.9 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2393/21 2022 LDK!
7 7 f 1 4.61 OLSZEWSKI Marek W-MKLAM Olsztyn 1969 Masters WN +1.4 -- B.D. Z/13603/21 2022
Kula (5) M
1 1 f 1 14.53 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN III AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
2 2 f 1 12.21 KRAWCEWICZ Kacper UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0115/20 2022 LDK!
3 3 f 1 12.13 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2022
4 4 f 1 8.76 MODZELEWSKI Filip UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/1825/22 2022 LDK!
5 5 f 1 8.55 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2022 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 11.09 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U20 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2022 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 43.14 WYSOCKI Adam KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/5285/18 2022
2 2 f 1 29.97 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2022
3 3 f 1 13.86 SIECZCZYŃSKI Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/2993/22 2022
Oszczep (800) M
1 1 f 1 34.15 ZIENKIEWICZ Piotr UKS Gimpas Pasłęk 1974 Masters WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/2561/19 2022 BEZ
2 2 f 1 33.95 OLSZEWSKI Marek W-MKLAM Olsztyn 1969 Masters WN -- B.D. Z/13603/21 2022
3 3 f 1 26.00 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 2004 U20 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/2337/19 2022 5

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 26.338928937912 sekund