Jelenia Góra 15.05.2022
Mistrzostwa Dolnego Śląska U18 i U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.86 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -0.5 I DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 164
2 2 e 1 11.93 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -0.5 I CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. , Z/3488/15 , 2022 LDK!
3 4 e 1 12.24 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS -0.5 II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
4 5 e 1 12.52 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS -0.5 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
5 7 e 1 12.96 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -0.5 III KUCZA Roman B.D. ROSTEK William , Z/0450/17 , 2022 LDK!
6 8 e 1 13.08 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -0.5 III SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2022 3
7 9 e 1 13.20 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -0.5 III DMP U20 B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2022 4 LDK! 104
1 3 e 2 12.00 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +0.1 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022 129
2 6 e 2 12.90 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka 2001 U23 DS +0.1 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
3 10 e 2 13.25 ŁOKIETKO Natalia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +0.1 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2022 5 LDK!
4 11 e 2 13.25 DOMANIECKA Zofia MLKS Sokół Lubin 2004 U20 DS +0.1 IV B.D. Z/6849/21 2022
5 12 e 2 13.33 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +0.1 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2022 LDK!
6 13 e 2 13.60 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS +0.1 IV SKRZYPACZ Adrian Z/0661/20 2022
7 14 e 2 13.87 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +0.1 -- BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4
1 1 e 3 12.05 KASPRZAK Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +2.9 I STOLARCZYK Grzegorz Z/3881/20 2022
2 2 e 3 12.40 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS +2.9 II KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
3 3 e 3 12.49 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +2.9 II KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
4 4 e 3 12.66 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS +2.9 II SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2022
5 5 e 3 12.68 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +2.9 II WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2022 LDK!
6 6 e 3 12.69 KADYŁO Zofia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS +2.9 II HONDOWSKA Aneta ROSTEK William , Z/0268/19 , 2022 LDK!
7 7 e 3 12.74 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS +2.9 II KOBIAŁKA Kamil Z/1314/20 2022 LDK!
1 8 e 4 12.99 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +0.5 III SZOMBURG Tomasz Z/0442/20 2022 LDK!
2 9 e 4 13.01 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +0.5 III DMP MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK! 72
3 10 e 4 13.12 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS +0.5 III MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2022 LDK!
4 11 e 4 13.19 ŚWIDERSKA Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS +0.5 III DMP U20 BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk , Z/3688/20 , 2022 LDK! 104
5 14 e 4 13.50 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS +0.5 IV KNULL Mariusz Z/0812/21 2022 LDK!
6 15 e 4 13.53 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS +0.5 IV B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
1 12 e 5 13.42 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +0.4 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ
2 13 e 5 13.48 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +0.4 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2022
3 16 e 5 13.75 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +0.4 IV MAKUCH Beata Z/0820/19 2022
4 17 e 5 13.76 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS +0.4 IV KNULL Mariusz Z/1896/21 2022 LDK!
5 19 e 5 13.88 SZTANDERA Nikola KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +0.4 V SKRZYPACZ Adrian Z/1343/21 2022
6 20 e 5 13.90 PISKOROWSKA Daria MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS +0.4 -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława ROSTEK William , Z/0440/20 , 2022 LDK!
7 21 e 5 13.98 HILDEBRANDT Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U18 DS +0.4 -- MAKUCH Beata Z/0619/20 2022
8 22 e 5 14.03 NOWAK Martyna GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +0.4 V DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/14160/21 2022 LDK! 74
1 18 e 6 13.87 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -2.1 V MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
2 23 e 6 14.27 MAZUR Amelia MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS -2.1 -- KNULL Mariusz Z/2767/22 2022
3 24 e 6 14.32 TRZEPIZUR Julia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -2.1 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2668/22 2022 LDK!
4 25 e 6 14.69 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS -2.1 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2022 LDK!
5 26 e 6 14.87 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -2.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022
6 27 e 6 14.96 KUŚ Adriana ULKS Muflon Bielawa 2006 U18 DS -2.1 -- SZEREMETA Jarosław Z/14169/21 2022 LDK!
7 28 e 6 15.39 SIERADZKA Antonina MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -2.1 -- KORDASIEWICZ Damian Z/3634/22 2022
1 f 1 11.71 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +2.3 M DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 171
2 f 1 11.89 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS +2.3 I KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
3 f 1 12.25 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS +2.3 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
4 f 1 12.70 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +2.3 II KUCZA Roman B.D. ROSTEK William , Z/0450/17 , 2022 LDK!
5 f 1 13.00 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +2.3 III DMP U20 B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2022 4 LDK! 112
6 f 1 13.09 ŁOKIETKO Natalia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +2.3 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2022 5 LDK!
7 f 1 13.27 DOMANIECKA Zofia MLKS Sokół Lubin 2004 U20 DS +2.3 IV B.D. Z/6849/21 2022
1 f 2 12.57 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +0.1 II KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
2 f 2 12.65 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS +0.1 II KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
3 f 2 12.84 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS +0.1 III SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2022
4 f 2 12.85 KADYŁO Zofia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS +0.1 III HONDOWSKA Aneta ROSTEK William , Z/0268/19 , 2022 LDK!
5 f 2 12.87 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS +0.1 III KOBIAŁKA Kamil Z/1314/20 2022 LDK!
6 f 2 13.16 ŚWIDERSKA Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS +0.1 III DMP U20 BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk , Z/3688/20 , 2022 LDK! 105
7 f 2 13.41 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +0.1 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2022
200 m K
1 2 s 1 24.19 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS +1.1 I KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
2 3 s 1 24.35 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +1.1 I BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2
3 5 s 1 24.92 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS +1.1 II KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
4 10 s 1 25.99 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS +1.1 II SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2022 3
1 6 s 2 25.51 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS +1.2 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
2 7 s 2 25.87 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS +1.2 II ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
3 8 s 2 25.89 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +1.2 II DMP U20 KUCZA Roman B.D. ROSTEK William , Z/0450/17 , 2022 LDK! 128
4 12 s 2 27.46 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +1.2 IV B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2022 4 LDK!
1 1 s 3 24.17 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +0.1 I CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. , Z/3488/15 , 2022 LDK!
2 4 s 3 24.59 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +0.1 I ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022
3 9 s 3 25.98 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka 2001 U23 DS +0.1 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
4 11 s 3 26.98 JANIK Michalina GKS Start Długołęka 2000 U23 DS +0.1 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/0578/17 , 2022
  s 3 DNF BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS +0.1 -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1866/16 2022
1 1 s 4 25.73 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS -0.7 II BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
2 2 s 4 26.27 KASPRZAK Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -0.7 III STOLARCZYK Grzegorz Z/3881/20 2022
3 3 s 4 26.61 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -0.7 III SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2022
4 4 s 4 26.77 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS -0.7 III MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2022 LDK!
5 6 s 4 27.01 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -0.7 III DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/0442/20 2022 LDK! 106
6 7 s 4 27.44 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS -0.7 IV B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
1 5 s 5 26.95 KADYŁO Zofia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -1.2 III DMP U20 HONDOWSKA Aneta ROSTEK William , Z/0268/19 , 2022 LDK! 107
2 8 s 5 27.59 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -1.2 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ
3 9 s 5 27.80 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -1.2 IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2022 95
4 10 s 5 28.21 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -1.2 IV MAKUCH Beata Z/0820/19 2022
5 14 s 5 28.82 PISKOROWSKA Daria MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -1.2 -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława ROSTEK William , Z/0440/20 , 2022 LDK!
1 11 s 6 28.38 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +0.1 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2022
2 13 s 6 28.53 SADOWSKA Wiktoria MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS +0.1 -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/1117/20 2022 LDK!
3 16 s 6 29.00 TRZEPIZUR Julia MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS +0.1 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2668/22 2022 LDK!
4 17 s 6 29.12 HILDEBRANDT Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U18 DS +0.1 -- MAKUCH Beata Z/0619/20 2022
5 19 s 6 29.67 DŻUGAJ Kinga MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS +0.1 V CZAJKOWSKI Waldemar Z/0161/21 2022 LDK!
6 20 s 6 29.91 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +0.1 V STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022
1 12 s 7 28.43 SZTANDERA Nikola KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +0.2 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1343/21 2022
2 15 s 7 28.83 GIERUS Tatiana MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS +0.2 V CZAJKOWSKI Waldemar Z/0151/21 2022 LDK!
3 18 s 7 29.15 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +0.2 V MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
4 21 s 7 29.92 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +0.2 V MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2022 LDK!
  s 7 DNF WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS +0.2 -- KNULL Mariusz Z/0812/21 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.36 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS I DMP SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1634/14 2022 114
2 2 s 1 59.68 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK!
3 3 s 1 62.43 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS IV DMP U20 SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2022 LDK! 96
4 4 s 1 64.71 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0661/20 2022
1 1 s 2 59.99 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS III SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2022 LDK!
2 2 s 2 60.21 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław 2005 U18 DS III B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/0051/22 , 2022 LDK!
3 3 s 2 60.84 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III WISZ Dariusz Z/1029/20 2022 LDK!
4 4 s 2 61.26 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS III DMP DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0512/20 2022 LDK! 64 104
5 5 s 2 62.38 BUK Matylda SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS IV GOLEC Dominik B.D. Z/0093/19 2022 BEZ LDK!
1 7 s 3 63.52 BOROWSKA Kinga SSMKS Parasol Wrocław 2006 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/0521/20 2022 LDK!
2 8 s 3 63.97 GRZEGORZEK Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS IV DMP U20 BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/0606/20 , 2022 LDK! 85
3 10 s 3 65.70 WYSOCZAŃSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0677/20 2022
4 13 s 3 69.05 PISKOROWSKA Dagmara MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława ROSTEK William , Z/0438/20 , 2022 LDK!
5 14 s 3 72.04 CZECHOWSKA Kalina MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz SZYMAŃSKI Tomasz , Z/3732/22 , 2022 LDK!
1 6 s 4 62.85 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK!
2 9 s 4 64.93 JANUSZEWSKA Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS V KORDASIEWICZ Damian Z/8260/21 2022 LDK!
3 11 s 4 66.99 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2022
4 12 s 4 67.18 WÓJCIK Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/6646/21 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:29.65 KOPEĆ Gabierla SSMKS Parasol Wrocław 2006 U18 DS IV SZYRWIEL Aleksandra Z/0519/20 2022 LDK!
2 2 s 1 2:31.44 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 2006 U18 DS IV BIELAWA Przemysław Z/4209/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 2:32.88 OWCZARZ Joanna WKS Śląsk Wrocław 2005 U18 DS -- ADAMEK Marek Z/3131/19 2022
4 4 s 1 2:43.17 SZUBERT Małgorzata MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS -- WYROBA Piotr Z/0538/22 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:22.61 FABISZEWSKA Emilia MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/5626/19 2022 LDK!
2 2 s 1 5:35.43 WASZCZYK Martyna KL Ziemia Kłodzka 2005 U18 DS -- WOŚ Michał Z/1785/19 2022 LDK!
3 3 s 1 5:46.33 ŚWIEGOT Julia WKS Śląsk Wrocław 2006 U18 DS -- ADAMEK Marek Z/3734/20 2022 LDK!
4 4 s 1 6:01.05 CICHOSZ Maria SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0094/19 2022 LDK!
5 5 s 1 6:10.62 WRÓBEL Paulina WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U20 DS -- ŚWIERCZYŃSKI Dariusz JANECZEK Jarosław , Z/1315/19 , 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 13.79 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS +0.9 I BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
2 2 s 1 14.58 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +0.9 II KOBIAŁKA Kamil Z/4109/20 2022 LDK!
3 3 s 1 14.95 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +0.9 II DMP U20 B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4333/18 , 2022 BEZ LDK! 139
4 4 s 1 15.12 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +0.9 II DMP U20 B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4334/18 , 2022 4 LDK! 136
5 5 s 1 15.36 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +0.9 II SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022
6 6 s 1 15.78 GLISZCZYŃSKA Magdalena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U18 DS +0.9 III JANECZEK Jarosław B.D. Z/0467/19 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 16.19 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS +0.9 III KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK!
8 8 s 1 16.64 ŻYCHLEWICZ Julia MKS Piast Głogów 2006 U18 DS +0.9 III BIELAWA Przemysław Z/5679/19 2022 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 13.94 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS +0.6 I KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 14.37 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS +0.6 I ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
3 3 s 1 16.33 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS +0.6 III STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
4 4 s 1 17.44 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U23 DS +0.6 -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
5 5 s 1 18.27 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U23 LB +0.6 -- WISZ Dariusz Z/0494/16 2022 3 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 62.79 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL II B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. , Z/3620/15 , 2022
2 2 s 1 69.41 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2022
3 3 s 1 71.16 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U20 DS IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
  s 1 DNF BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS -- DMP SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1866/16 2022
1 1 s 2 69.23 GUZOWSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS IV DMP DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/1405/19 , 2022 BEZ LDK! 60 104
2 2 s 2 71.47 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2022 94
3 3 s 2 71.96 BONIŚNIAK Alicja Akademia Biegowa Żary 2006 U18 LB IV SKORUPA Krzysztof Z/1071/19 2022 LDK!
4 4 s 2 75.13 KUCZAK Beata ULKS Muflon Bielawa 2006 U18 DS -- SCHMITCHEN Agnieszka SZEREMETA Jarosław , Z/14168/21 , 2022 LDK!
5 5 s 2 78.71 KUSZAJ Justyna MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0612/20 2022 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:26.27 ZAWADA Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS III ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/0204/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 3:36.87 PIETRASZEWSKA Olimpia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS V MARKOWSKA Małgorzata Z/2944/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:45.78 KILARSKA Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V ŁOMAŃSKI Dariusz Z/2432/20 2022 LDK!
4 4 s 1 4:01.59 KŁOK Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2420/18 2022
4x100 m K
1 1 s 1 52.29 BANASIK Marcelina
KISIELEWSKA Julia
KUTEK Maja
PUZIO Dorota
GKS Start Długołęka 2004
2003
2003
2003
U20 DOL -- BENKOWSKA Nina
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
Z/1275/18
Z/7704/21
Z/2188/17
Z/0251/17
2022
2022
2022
2022


4
2
  s 1 DNF ŁOKIETKO Natalia
PINKOSZ Julia
ŻABSKA Emilia
SAMIEC-TALAR Karolina
MKS MOS Wrocław 2004
2004
2004
2004
U20 DOL -- SKRZYPIŃSKI Jacek
SKRZYPIŃSKI Jacek
B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek
KUCZA Roman B.D. ROSTEK William
Z/1260/18
Z/1335/19
, Z/1259/18
, Z/0450/17
2022
2022
, 2022
, 2022
5

4

1 1 s 2 49.19 BLUM Łucja
PYTEL Jagoda
KOZŁOWSKA Zofia
GABIŃSKA Oliwia
WLKS Wrocław 2005
2006
2005
2005
U18 DOL -- KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
Z/1314/20
Z/5094/19
Z/1144/19
Z/4109/20
2022
2022
2022
2022


BEZ

2 2 s 2 51.08 WYSOCZAŃSKA Urszula
BLOK Natalia
SZYDŁOWSKA Vanessa
BARANOWSKA Nela
KS AZS AWF Wrocław 2006
2005
2005
2006
U18 DOL -- SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
Z/0677/20
Z/1341/19
Z/1340/19
Z/1338/21
2022
2022
2022
2022




3 3 s 2 51.67 NOWAK Antonina
GRZEGORZEK Martyna
TRYBA Martyna
ŚWIDERSKA Antonina
GKS Start Długołęka 2006
2006
2006
2006
U18 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk
Z/0131/20
, Z/0606/20
Z/0205/20
, Z/3688/20
2022
, 2022
2022
, 2022




4x400 m K
1 1 s 1 4:10.27 GAMROT Zuzanna
WASILEWSKA Natalia
GABIŃSKA Oliwia
KOZŁOWSKA Zofia
WLKS Wrocław 2005
2006
2005
2005
U18 DOL -- B.D. KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
, Z/0051/22
Z/0627/20
Z/4109/20
Z/1144/19
, 2022
2022
2022
2022



BEZ
2 2 s 1 4:21.10 GUZOWSKA Karolina
DUDEK Kamila
SZYMSKA Amelia
SZYMSKA Julia
MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005
2005
2006
2006
U18 DOL -- WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz
MARKOWSKI Tomasz
MARKOWSKI Tomasz
MARKOWSKI Tomasz
, Z/1405/19
Z/1209/22
Z/0511/20
Z/0512/20
, 2022
2022
2022
2022
BEZ



3 3 s 1 4:27.61 ŚWIDERSKA Antonina
TRYBA Martyna
GRZEGORZEK Martyna
NOWAK Antonina
GKS Start Długołęka 2006
2006
2006
2006
U18 DOL -- BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
, Z/3688/20
Z/0205/20
, Z/0606/20
Z/0131/20
, 2022
2022
, 2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.66 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS II DMP MAŃKA Bogumił B.D. Z/4145/15 2022 96
2 f 1 1.66 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U20 DS II DMP U20 BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1310/18 , 2022 4 LDK! 132
3 f 1 1.63 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U20 DS II SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022
1 f 2 1.63 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS II DMP DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/3457/19 , 2022 LDK! 88 124
2 f 2 1.55 ONYSHCHENKO Kateryna MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS III DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/2995/22 2022 103
3 f 2 1.55 ZDANOWICZ Bianka MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS III PIASECKI Grzegorz # Z/0595/20 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 4.00 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2022 162
2 f 1 3.10 RADKOWSKA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS II DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/2644/20 2022 135
  f 1 NM HERDA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/2920/19 2022
1 f 2 3.40 KAMIŃSKA Barbara MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS I DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/1476/21 2022 150
2 f 2 3.20 POSŁUSZNY Martyna MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS II DMP U20 B.D. ŁOŚ Dariusz , Z/10692/21 , 2022 LDK! 140
3 f 2 2.90 BARTOSIEWICZ Łucja MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III ŁOŚ Dariusz Z/10700/21 2022
4 f 2 2.60 LICHOTA Laura MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS IV ŁOŚ Dariusz Z/1076/21 2022
5 f 2 2.50 WALKÓW Bianka MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS IV ŁOŚ Dariusz Z/10693/21 2022
6 f 2 2.40 FALIŃSKA Lena MLKS Agros Żary 2005 U18 LB IV WISZ Mateusz Z/2722/19 2022 LDK!
W dal K
  f 1 4.56 RYŚ Magdalena MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS -0.6 -- WIŚNIEWSKA Gabriela WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0610/20 , 2022 LDK!
  f 1 4.94 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS +1.9 IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
1 f 1 6.02 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS +0.8 I KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
2 f 1 5.74 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS +0.9 II KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
3 f 1 5.62 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +1.0 II B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2022 3
4 f 1 5.03 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U23 DS +1.8 -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
5 f 1 4.95 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS +2.3 IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
1 f 2 5.41 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +0.7 II BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2022 LDK!
2 f 2 5.37 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U18 DS +0.9 III KOBIAŁKA Kamil Z/9216/21 2022 LDK!
3 f 2 5.13 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS +0.8 III KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK!
4 f 2 5.06 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +0.7 IV DMP U20 BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2022 LDK! 85
5 f 2 5.03 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +0.7 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022
6 f 2 4.64 MAZUR Amelia MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS -0.6 -- KNULL Mariusz Z/2767/22 2022
7 f 2 4.58 RYŚ Magdalena MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS +2.4 -- WIŚNIEWSKA Gabriela WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0610/20 , 2022 LDK!
8 f 2 4.47 KRUCZKOWSKA Zuzanna MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS +1.9 -- KNULL Mariusz Z/0861/21 2022
9 f 2 3.69 KLIMKIEWICZ Maja LKS Polkowice 2005 U18 DS -0.6 -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/3436/20 2022
Trójskok K
  f 1 12.27 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS +0.9 I DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2022 118
1 f 1 12.49 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS +2.1 I DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2022 126
2 f 1 12.33 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +0.7 I DMP B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2022 3 121
3 f 1 11.09 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U20 DS -0.8 III SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022
1 f 2 12.03 CHASS Alyona KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +1.0 I DMP KOKOT Zdzisław Z/2927/22 2022 110
2 f 2 10.93 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U18 DS +1.6 III B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
3 f 2 9.74 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +1.2 -- B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4334/18 , 2022 4 LDK!
4 f 2 9.60 ŻYCHLEWICZ Julia MKS Piast Głogów 2006 U18 DS -1.5 -- BIELAWA Przemysław Z/5679/19 2022 LDK!
5 f 2 9.58 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS +1.0 -- WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/3457/19 , 2022 LDK!
6 f 2 9.19 WACH Aleksandra GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +0.5 -- DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/5318/19 2022 62
Kula (3) K
1 f 1 11.96 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2022
2 f 1 11.87 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK!
3 f 1 11.62 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS III KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2022 LDK!
4 f 1 10.68 NOWACKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS IV KARPIŃSKI Franciszek Z/1149/19 2022 LDK!
5 f 1 9.70 SZPOND Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/8257/21 2022 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 8.41 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -- WOCHNA Robert Z/4338/18 2022 BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 28.13 ŻAK Kaja LKS Polkowice 2003 U20 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/5261/21 2022
2 f 1 23.08 JOŚKO Julita MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/3416/20 2022 LDK!
1 f 2 36.39 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS III KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2022 LDK!
2 f 2 34.69 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2022
3 f 2 34.28 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
4 f 2 33.05 NOWACKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/1149/19 2022 LDK!
5 f 2 26.21 DUDEK Kamila MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1209/22 2022 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 49.98 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
2 f 1 43.79 SZPOND Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS III WOCHNA Robert Z/8257/21 2022 LDK!
3 f 1 42.19 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2022 LDK!
4 f 1 36.32 JANAS Hanna MLKS Echo Twardogóra 2006 U18 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar Z/1571/21 2022 LDK!
1 f 2 39.08 SZPOND Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/2872/22 2022 LDK!
2 f 2 38.92 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2022 BEZ LDK!
3 f 2 37.54 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0406/22 2022 LDK!
4 f 2 31.90 MATJEJÓS Natalia MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS V WOCHNA Robert Z/11767/21 2022 LDK!
5 f 2 29.75 BARAN Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS V CZAJKOWSKI Waldemar Z/2643/22 2022 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 45.11 SENKOWSKA Karolina OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II BIERNACKI Jacek B.D. Z/2924/17 2022
2 f 1 38.43 JOŚKO Julita MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS III DMP DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/3416/20 2022 LDK! 70 116
3 f 1 33.96 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS IV WOCHNA Robert Z/4338/18 2022 BEZ
4 f 1 22.72 LIP Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS -- WOCHNA Robert Z/0533/19 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 39.38 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK!
2 f 1 39.34 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK!
3 f 1 35.11 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS IV DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2022 LDK! 90
4 f 1 32.73 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2022 BEZ LDK!
5 f 1 25.95 DUDEK Kamila MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/1209/22 2022 LDK! 61
6 f 1 24.81 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/0406/22 2022 LDK!
7 f 1 23.81 OTREMBA Angelika GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- DMP U20 CHUDA Julia Z/0591/22 2022 54
8 f 1 14.73 GLISZCZYŃSKA Magdalena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U18 DS -- JANECZEK Jarosław B.D. Z/0467/19 2022 BEZ LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 41.29 RZEŹNICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS II WOCHNA Robert Z/2812/17 2022 2 LDK!
2 f 1 34.51 LIP Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS III WOCHNA Robert Z/0533/19 2022 LDK!
3 f 1 33.50 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK!
  f 1 NM OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U23 DS -- DMP MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2022 3
100 m M
1 1 e 1 10.49 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -0.3 M ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2022
2 2 e 1 10.68 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U23 DS -0.3 I LDK!
3 3 e 1 10.70 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -0.3 I ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK!
4 4 e 1 10.85 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -0.3 I DMP ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK! 115
5 6 e 1 11.13 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U20 DS -0.3 II BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
6 7 e 1 11.17 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -0.3 II B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
7 8 e 1 11.21 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -0.3 II BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3
1 5 e 2 11.08 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS +0.9 II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0391/15 2022
2 9 e 2 11.26 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS +0.9 II BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
3 10 e 2 11.44 PAŚ Dominik KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS +0.9 III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0829/22 2022
4 11 e 2 11.49 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +0.9 III WISZ Dariusz Z/0787/19 2022 BEZ LDK!
5 12 e 2 11.57 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS +0.9 III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
6 13 e 2 11.60 ZDUNEK Marcin WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U20 DS +0.9 III MALCZEWSKI Jacek Z/0256/17 2022 4
7 14 e 2 11.78 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS +0.9 -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2022 LDK!
1 15 e 3 11.82 KULON Kacper WLKS Wrocław 2004 U20 DS +1.4 IV LDK!
2 16 e 3 11.89 JASIŃSKI Karol MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.4 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4754/19 2022 LDK!
3 17 e 3 11.91 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U23 DS +1.4 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2022 4 LDK!
4 18 e 3 11.99 SZULC Mikołaj MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +1.4 IV DMP U20 ROSTEK William Z/2645/21 2022 88
5 19 e 3 12.07 STEFAŃSKI Filip WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U20 DS +1.4 IV SZAŁEK Andrzej Z/1862/22 2022 LDK!
6 20 e 3 12.94 PYTLIK Jakub MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.4 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1993/17 2022 BEZ LDK!
1 1 e 4 11.08 SZARAPO Jakub MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS +4.0 II B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/0473/20 , 2022 LDK!
2 2 e 4 11.10 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS +4.0 II SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2022
3 3 e 4 11.23 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +4.0 II WISZ Dariusz Z/3656/19 2022 LDK!
4 4 e 4 11.46 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS +4.0 III KNULL Mariusz Z/0089/21 2022 LDK!
5 5 e 4 11.60 ŻEBRYK Kamil MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +4.0 III DMP U20 ROSTEK William Z/11177/21 2022 105
6 8 e 4 11.77 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +4.0 IV DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4330/18 2022 BEZ LDK! 97
1 6 e 5 11.67 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +1.0 III WISZ Mateusz Z/13793/21 2022 LDK!
2 7 e 5 11.77 STOPA Gabriel MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS +1.0 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2659/20 2022 LDK!
3 9 e 5 11.78 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS +1.0 IV B.D. JANECZEK Jarosław , Z/14748/21 , 2022 LDK!
4 10 e 5 11.79 WOLAŃSKI Piotr MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +1.0 IV SZOMBURG Tomasz Z/0392/20 2022 LDK!
5 11 e 5 12.80 KOKOSZYŃSKI Aleksander MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS +1.0 -- KUBALA Łukasz Z/13442/21 2022
1 f 1 10.98 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U20 DS +1.8 II BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
2 f 1 11.04 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +1.8 II BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3
3 f 1 11.17 PAŚ Dominik KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS +1.8 II SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0829/22 2022
4 f 1 11.40 ZDUNEK Marcin WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U20 DS +1.8 III MALCZEWSKI Jacek Z/0256/17 2022 4
5 f 1 12.10 STEFAŃSKI Filip WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U20 DS +1.8 IV SZAŁEK Andrzej Z/1862/22 2022 LDK!
6 f 1 13.03 PYTLIK Jakub MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.8 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1993/17 2022 BEZ LDK!
1 f 2 11.16 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS +1.5 II SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2022
2 f 2 11.60 ŻEBRYK Kamil MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +1.5 III DMP U20 ROSTEK William Z/11177/21 2022 105
3 f 2 11.94 STOPA Gabriel MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS +1.5 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2659/20 2022 LDK!
  f 2 DNF SZARAPO Jakub MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS +1.5 -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/0473/20 , 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 20.73 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +2.3 MM DMP ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2022 165
2 2 s 1 21.26 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +2.3 M ROSTEK William Z/5139/18 2022 3 LDK!
3 3 s 1 21.42 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U23 DS +2.3 M LDK!
4 4 s 1 21.67 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +2.3 I DMP ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK! 123
1 5 s 2 21.84 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS +1.8 I SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0391/15 2022
2 6 s 2 22.87 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS +1.8 III B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
3 7 s 2 23.27 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS +1.8 III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
4 9 s 2 23.73 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS +1.8 -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2022 LDK!
1 8 s 3 23.44 ZDUNEK Marcin WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U20 DS +3.3 III MALCZEWSKI Jacek Z/0256/17 2022 4
2 10 s 3 24.25 SZULC Mikołaj MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +3.3 IV ROSTEK William Z/2645/21 2022
3 11 s 3 24.37 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U23 DS +3.3 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2022 4 LDK!
4 12 s 3 26.85 PYTLIK Jakub MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +3.3 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1993/17 2022 BEZ LDK!
1 2 s 4 23.21 KASPRYSZYN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U18 DS +1.9 III MATOSZ Włodzimierz Z/0644/19 2022 BEZ LDK!
2 4 s 4 23.74 STOPA Gabriel MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS +1.9 IV DMP U20 SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2659/20 2022 LDK! 100
3 5 s 4 24.02 WOLAŃSKI Piotr MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +1.9 IV DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/0392/20 2022 LDK! 94
4 6 s 4 24.34 ŻEBRYK Kamil MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +1.9 IV ROSTEK William Z/11177/21 2022
1 1 s 5 22.87 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +1.9 III WISZ Mateusz Z/13793/21 2022 LDK!
2 3 s 5 23.22 STRZELECKI Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +1.9 III ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/13491/21 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.57 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS II BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
2 2 s 1 50.50 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U23 DS II B.D. B.D. Z/2601/15 2022
3 3 s 1 50.67 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS III KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK!
4 4 s 1 51.05 PAŚ Dominik KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0829/22 2022
5 5 s 1 51.11 WÓJCIK Oskar MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS III DMP U20 ŁOMAŃSKI Dariusz Z/5301/19 2022 LDK! 119
1 6 s 2 51.92 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U20 LB III WISZ Mateusz Z/4688/17 2022 BEZ LDK!
2 7 s 2 52.81 POLAK Bartosz KL Ziemia Kłodzka 2003 U20 DS IV WOŚ Michał Z/0399/17 2022
3 8 s 2 53.44 JASIŃSKI Karol MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS IV DMP U20 SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4754/19 2022 LDK! 97
4 9 s 2 54.76 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 2004 U20 DS -- DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2022 5 85
1 1 s 3 49.06 SZARAPO Jakub MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS II DMP U20 B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/0473/20 , 2022 LDK! 141
2 2 s 3 49.35 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U18 DS II DMP U20 BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2022 5 LDK! 138
3 3 s 3 51.24 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2022
4 5 s 3 54.85 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -- WISZ Dariusz # Z/5625/19 2022 LDK!
1 4 s 4 53.53 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS IV ROSTEK William Z/3314/19 2022
2 6 s 4 56.18 STRZYGOCKI Kacper MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/2818/22 2022
3 7 s 4 56.39 SZCZERCZOWSKI Wojciech MLKS Echo Twardogóra 2006 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/10653/21 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:58.99 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U20 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2022 5 LDK!
2 2 s 1 2:00.78 FICYGOWSKI Michał Akademia Biegowa Żary 2004 U20 LB III KOŁACZ Dariusz SKORUPA Krzysztof , Z/4694/17 , 2022 LDK!
3 3 s 1 2:06.46 MALIK Jakub WKS Śląsk Wrocław 2001 U23 DS -- ADAMEK Marek Z/1355/20 2022
4 4 s 1 2:11.73 BONDROW Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -- DMP DMP U20 ŁOMAŃSKI Dariusz Z/5300/19 2022 LDK! 6 69
5 5 s 1 2:12.97 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS -- B.D. Z/3667/15 2022
6 6 s 1 2:15.96 KONSUR Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz Z/1366/19 2022
  s 1 DNF RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba # 2003 U20 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/0965/17 2022 LDK!
1 1 s 2 1:59.56 BURKHOVYCH Bohdan MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III SZYMAŃSKI Tomasz Z/3632/22 2022
2 2 s 2 1:59.68 NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB III SZWARC Marcin # Z/5315/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 2 2:04.74 SKORUPIŃSKI Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS IV DMP DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0513/20 2022 BEZ LDK! 27 84
4 4 s 2 2:15.05 KOŁODZIEJ Mikołaj WKS Oleśniczanka Oleśnica 2006 U18 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1861/22 2022 LDK!
5 5 s 2 2:17.87 KOWALSKI Stanisław LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS -- STYŚ Janusz Z/1698/22 2022
6 6 s 2 2:20.99 DAWISKIBA Maciej KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/9592/21 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:13.68 MIREK Michał MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/14757/21 2022
2 2 s 1 4:17.25 JAGUCAK Mikołaj MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/2824/20 2022
3 3 s 1 4:25.52 SKOWRON Michał KS SMS Szklarska Poręba 1998 Sen DS -- B.D. Z/11156/21 2022
4 4 s 1 4:36.92 WALOSZCZYK Dominik KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/2696/20 2022 LDK!
5 5 s 1 4:52.20 KISSLER Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U20 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/1591/22 2022 LDK!
6 6 s 1 5:11.76 KOCHMAN Adrian KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS -- B.D. Z/3785/22 2022
7 7 s 1 5:13.93 GIBA Dawid KS SMS Szklarska Poręba 2006 U18 DS -- B.D. Z/14463/21 2022
3000 m M
1 1 s 1 10:06.59 BĄK Michał KRT Jelenia Góra 2005 U18 DS IV B.D. Z/2252/21 2022
2 2 s 1 10:07.89 SZPARGAŁA Bartłomiej LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS IV JOŃSKA Ilona Natalia Z/1964/20 2022
3 3 s 1 10:23.53 KOTWICKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/1256/19 2022 LDK!
4 4 s 1 10:41.54 KIENDYŚ Wiktor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2544/20 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.49 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -0.8 II DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2022 BEZ LDK! 141
2 2 s 1 17.64 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -0.8 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4330/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 18.50 POPRAWSKI Michał MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -0.8 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4331/18 2022 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 13.67 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -0.8 I DMP U20 WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2022 5 185
2 2 s 1 14.48 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U20 DS -0.8 I BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
3 3 s 1 15.24 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS -0.8 II WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK!
  s 1 DNF UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -0.8 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2022 4 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 59.51 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS IV OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK!
2 2 s 1 61.42 BAŁDYGA Sebastian MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/2795/20 2022 LDK!
3 3 s 1 64.59 POPRAWSKI Michał MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4331/18 2022 BEZ LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 53.42 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U20 LB I PAWELEC Marcin Z/3111/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 55.61 JASIEŃCZUK Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1819/16 2022
3 3 s 1 57.05 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS III DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3 118
4 4 s 1 59.10 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -- DMP ROŻEJ Marek B.D. Z/2642/15 2022 57
1000 m prz M
1 s 1 3:03.44 BURZYŃSKI Piotr WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS V B.D. JANECZEK Jarosław , Z/0796/21 , 2022 LDK!
2 s 1 3:10.24 KOWALSKI Jakub MLKS Agros Żary 2007 U16 LB V WISZ Mateusz Z/14212/21 2022 LDK!
3 s 1 3:13.64 KAPSZEWICZ Paweł MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- WOCHNA Robert # Z/1894/21 2022 LDK!
4 s 1 3:13.91 GRYS Andrzej MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0987/21 2022 LDK!
5 s 1 3:16.67 KARPIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3002/20 2022 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 45.09 LINIEWICZ Patryk
MIŚKÓW Kasjan
PRZYBYLSKI Oliwier
UZAREK Aleksander
MKS Osa Zgorzelec 2004
2003
2004
2003
U20 DOL -- KORDASIEWICZ Damian
KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian
WOCHNA Robert
KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian
Z/0528/19
, Z/2885/18
Z/1347/18
, Z/2749/17
2022
, 2022
2022
, 2022

3
3
4
2 2 s 1 47.80 STEFAŃSKI Filip
ZDUNEK Marcin
PIĘTA Dawid
KISSLER Wojciech
WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004
2003
2004
2004
U20 DOL -- SZAŁEK Andrzej
MALCZEWSKI Jacek
JANECZEK Jarosław JANECZEK Jarosław
SZAŁEK Andrzej
Z/1862/22
Z/0256/17
, Z/1273/18
Z/1591/22
2022
2022
, 2022
2022

4
4

  s 1 DNF MACIĄG Radosław
ŁUKOMSKI Adam
SZACHNIEWICZ Szymon
BUGAJSKI Paweł
KS AZS AWF Wrocław 1999
2001
2001
2001
Sen DOL -- SKRZYPIŃSKI Jacek
ROSTEK William B.D.
ROSTEK William
ROSTEK William
Z/0391/15
Z/3032/16
Z/1867/17
Z/4584/15
2022
2022
2022
2022




1 1 s 2 45.43 STOPA Gabriel
DIDYK Mateusz
SZARAPO Jakub
ŻEBRYK Kamil
MKS MOS Wrocław 2006
2005
2006
2005
U18 DOL -- SKRZYPIŃSKI Jacek
ROSTEK William
B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek
ROSTEK William
Z/2659/20
Z/3314/19
, Z/0473/20
Z/11177/21
2022
2022
, 2022
2022




  s 2 DNF GONKIEWICZ Jan
CZERWIŃSKI Piotr
SKORUCH Miłosz
SKRZEK Bartłomiej
GKS Start Długołęka 2005
2005
2006
2005
U18 DOL -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk
, Z/5731/18
Z/3763/19
Z/3746/22
, Z/1353/19
, 2022
2022
2022
, 2022
5



4x400 m M
1 s 1 3:32.37 JASIŃSKI Karol
SZULC Mikołaj
BRZEZIŃSKI Artur
KADYŁO Adam
MKS MOS Wrocław 2003
2004
2004
2003
U20 DOL -- SKRZYPIŃSKI Jacek
ROSTEK William
ŁOŚ Dariusz
ROSTEK William
Z/4754/19
Z/2645/21
Z/0636/18
Z/5139/18
2022
2022
2022
2022



3
  s 1 DNF KAŁWIŃSKI Dawid
KISSLER Wojciech
PIĘTA Dawid
ZDUNEK Marcin
WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003
2004
2004
2003
U20 DOL -- SZAŁEK Andrzej
SZAŁEK Andrzej
JANECZEK Jarosław JANECZEK Jarosław
MALCZEWSKI Jacek
Z/0254/17
Z/1591/22
, Z/1273/18
Z/0256/17
2022
2022
, 2022
2022
2

4
4
1 s 2 3:42.39 BAŁDYGA Sebastian
BUTRA Tobiasz
KAMIŃSKI Mateusz
MIREK Michał
MKS Osa Zgorzelec 2006
2005
2005
2005
U18 DOL -- KORDASIEWICZ Damian
PIASECKI Grzegorz
B.D. MARCINÓW Józef
KORDASIEWICZ Damian
Z/2795/20
Z/3035/19
, Z/3559/19
Z/14757/21
2022
2022
, 2022
2022




2 s 2 4:12.90 KASPRYSZYN Jakub
BOROWIEC Hubert
SMORAWSKI Miłosz
KUŁACZKOWSKI Jakub
WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005
2006
2005
2006
U18 DOL -- MATOSZ Włodzimierz
SZAŁEK Andrzej
SZAŁEK Andrzej
SZAŁEK Andrzej
Z/0644/19
Z/8267/21
Z/3362/22
Z/8268/21
2022
2022
2022
2022
BEZ



Wzwyż M
1 f 1 2.02 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS II PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
2 f 1 1.94 PASTUSZKA Eryk KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS III MAŃKA Bogumił B.D. Z/1767/17 2022
3 f 1 1.85 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS III WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ
4 f 1 1.85 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U20 DS III KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2022 BEZ LDK!
5 f 1 1.65 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK!
1 f 2 1.85 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III PIASECKI Grzegorz # Z/3035/19 2022 LDK!
2 f 2 1.75 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U18 DS IV KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2022 BEZ LDK!
3 f 2 1.75 REBEJKO Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/1895/21 2022 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.50 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0305/16 2022 LDK!
2 f 1 4.40 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS II DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2022 138
3 f 1 3.80 KORCZYŃSKI Tymon MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS III DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/2645/20 2022 114
4 f 1 3.10 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK!
5 f 1 3.10 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022
  f 1 NM NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- DMP ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2022
  f 1 NM PEITLER Antoni KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/4760/19 2022
1 f 2 3.70 BIAŁOBRZEWSKI Kacper MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III DMP U20 BEDNAREK Agata ŁOŚ Dariusz , Z/10699/21 , 2022 LDK! 110
2 f 2 3.10 BIELAWSKI Wojciech MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/3829/22 2022
3 f 2 3.00 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- B.D. MARCINÓW Józef , Z/3559/19 , 2022 LDK!
W dal M
  f 1 6.29 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +1.6 IV PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
1 f 1 7.29 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +1.2 I WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2022 5
2 f 1 6.54 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS +0.5 III KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2022 2
3 f 1 6.52 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +2.5 III PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
4 f 1 6.06 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław 2003 U20 DS +1.0 IV KOBIAŁKA Kamil Z/3034/19 2022 LDK!
5 f 1 5.91 WOŁYŃSKI Tomasz WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U20 DS +2.0 IV SZAŁEK Andrzej Z/0645/19 2022 LDK!
6 f 1 5.75 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS +0.9 -- DMP DMP U20 GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK! 25 72
1 f 2 6.33 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS +0.7 III PIASECKI Grzegorz # Z/3035/19 2022 LDK!
2 f 2 6.09 BRZYSKI Borys MLKS Sokół Lubin 2006 U18 DS +0.9 IV KNULL Marta KNULL Mariusz , Z/2926/20 , 2022 LDK!
3 f 2 5.98 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +1.2 IV PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
4 f 2 5.91 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +0.9 IV KAŁWA Adam Z/10000/21 2022 LDK!
5 f 2 5.82 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS +1.9 -- WOŚ Michał WOŚ Michał Z/0455/20 2022 BEZ LDK!
6 f 2 5.78 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +0.5 -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2022 LDK!
Trójskok M
  f 1 11.25 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -0.9 -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2022 LDK!
  f 1 11.74 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS -0.6 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
1 f 1 14.15 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS -0.8 III KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2022 2
2 f 1 13.41 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław 2003 U20 DS +1.3 III KOBIAŁKA Kamil Z/3034/19 2022 LDK!
3 f 1 13.16 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U20 DS +1.0 IV DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2022 5 LDK! 101
4 f 1 13.09 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U20 DS +1.5 IV DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2022 BEZ LDK! 99
5 f 1 11.91 SOBCZYŃSKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB +1.7 -- B.D. Z/1784/19 2022 LDK!
1 f 2 12.58 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS +1.3 -- WOŚ Michał WOŚ Michał Z/0455/20 2022 BEZ LDK!
2 f 2 12.49 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +1.0 -- KAŁWA Adam Z/10000/21 2022 LDK!
3 f 2 11.88 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +2.1 -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2022 LDK!
4 f 2 11.75 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +2.3 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 17.21 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS II KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2022 LDK!
2 f 1 11.25 KOBIELSKI Maciej MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/13271/21 2022 LDK!
3 f 1 11.22 KOZIOŁ Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS -- DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0608/20 2022 LDK! 78
4 f 1 7.82 BOROWIEC Hubert WKS Oleśniczanka Oleśnica 2006 U18 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/8267/21 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 13.48 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice 2004 U20 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2022 LDK!
2 f 1 12.79 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS IV ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek , Z/0617/18 , 2022 2 LDK!
3 f 1 11.11 LORENC Eryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS IV DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/1939/21 2022 LDK! 87
Kula (7.26) M
1 f 1 14.24 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U23 DS II KUCZAJ Tomasz Z/2796/17 2022 2 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 45.88 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2022 LDK!
2 f 1 43.64 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS III KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2022 LDK!
3 f 1 41.11 ROZMYSŁOWICZ Karol MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III WOCHNA Robert Z/0614/20 2022 LDK!
4 f 1 26.91 PSIUCH Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/0515/20 , 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 53.27 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB I SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2022 3 LDK!
2 f 1 39.83 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS III WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK!
3 f 1 38.84 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS III ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek , Z/0617/18 , 2022 2 LDK!
4 f 1 36.54 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022
5 f 1 32.79 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice 2004 U20 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 42.01 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U23 DS II KUCZAJ Tomasz Z/2796/17 2022 2 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 51.74 ROZMYSŁOWICZ Karol MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III WOCHNA Robert Z/0614/20 2022 LDK!
2 f 1 48.03 PSIUCH Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS IV DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/0515/20 , 2022 LDK! 108
3 f 1 41.09 KOBIELSKI Maciej MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/13271/21 2022 LDK!
4 f 1 38.86 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
5 f 1 37.39 BONK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/11586/21 2022 LDK!
6 f 1 31.53 KOZIOŁ Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/0608/20 2022 LDK!
7 f 1 29.84 BIELAK Piotr MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- WOCHNA Robert B.D. Z/11768/21 2022 LDK!
8 f 1 23.31 BORODACZ Piotr MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/8254/21 2022 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 43.77 BURNIAK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS III DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/4495/18 2022 BEZ LDK! 108
2 f 1 40.86 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS IV WOCHNA Robert Z/0680/18 2022 4 LDK!
3 f 1 30.93 LORENC Eryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1939/21 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 52.80 MATUSIAK Mikołaj MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS III TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela KOZANECKA Anna # , Z/2961/19 , 2022 LDK!
2 f 1 45.58 PAPROCKI Szymon MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/8255/21 2022
3 f 1 39.44 KOKOSZYŃSKI Aleksander MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- KUBALA Łukasz Z/13442/21 2022
4 f 1 37.56 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- B.D. MARCINÓW Józef , Z/3559/19 , 2022 LDK!
5 f 1 29.22 KWIATKOWSKI Bartosz SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/2921/22 2022
6 f 1 28.94 OTULAKOWSKI Sebastian SL GKS Olsza Olszyna 2005 U18 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/2924/22 2022
7 f 1 21.97 MORACZEWSKI Dominik SL GKS Olsza Olszyna 2005 U18 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/2923/22 2022
8 f 1 20.90 MARCINKOWSKI Jakub SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/2922/22 2022
Oszczep (800) M
1 f 1 63.38 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U23 LB I SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2022 2 LDK!
2 f 1 57.65 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2022 2 LDK!
3 f 1 49.59 OTOLIŃSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2003 U20 DS III B.D. CZAJKOWSKI Waldemar , Z/4203/17 , 2022 4 LDK!
4 f 1 36.72 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U20 DS -- SOŚNIAK Zbigniew # Z/3921/17 2022 BEZ LDK!
5 f 1 32.67 PIĘTA Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U20 DS -- JANECZEK Jarosław JANECZEK Jarosław , Z/1273/18 , 2022 4 LDK!
6 f 1 30.62 BURNIAK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/4495/18 2022 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 31.673712015152 sekund