Bydgoszcz 14 - 15.05.2022
1. Memoriał Wiesława Czapiewskiego [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.27 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U20 KP -1.8 II PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
2 11 e 1 13.18 JANKA Otylia UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP -1.8 III KARNAS Zbigniew Z/1042/19 2022 LDK!
3 13 e 1 13.34 WITKOWSKA Barbara CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -1.8 IV SOBOWIEC Bartosz Z/0182/18 2022 LDK!
4 15 e 1 13.36 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -1.8 IV ROJTEK Mikołaj Z/0183/18 2022 BEZ LDK!
5 17 e 1 13.50 ZMIERCZAK Laura GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP -1.8 IV DEJEWSKI Michał MIRA Krzysztof , Z/1595/20 , 2022 LDK!
6 34 e 1 14.65 WASILEWSKA Zofia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM -1.8 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1886/19 2022 LDK!
7 35 e 1 14.71 ŚLIZANOWSKA Julia MKS Inowrocław 2005 U18 KP -1.8 -- B.D. # Z/11508/21 2022
1 4 e 2 12.43 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP -1.3 II DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2022 103
2 8 e 2 12.90 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -1.3 III KOHUTEK Artur Z/4012/17 2022 4 LDK!
3 10 e 2 13.06 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -1.3 III BAUMGART Iwona Z/5764/18 2022 LDK!
4 19 e 2 13.63 FĄFARA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -1.3 IV ROJTEK Mikołaj Z/0036/20 2022 LDK!
5 20 e 2 13.65 ŁAPKIEWICZ Amelia MKL Toruń 2008 U16 KP -1.3 IV DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna Z/4495/19 2022 LDK! 86
6 27 e 2 13.97 WIŚNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -1.3 V B.D. SOBOWIEC Bartosz , Z/1053/20 , 2022 LDK!
7 32 e 2 14.53 CHODYNICKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -1.3 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/5541/18 2022 LDK!
8 36 e 2 15.56 ZIENKIEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -1.3 -- ROJTEK Mikołaj Z/0450/21 2022
1 5 e 3 12.45 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +0.3 II DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 136
2 9 e 3 13.01 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP +0.3 III BAUMGART Iwona Z/0110/18 2022 3
3 16 e 3 13.50 KOHUTEK Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP +0.3 IV KOHUTEK Artur Z/1779/21 2022
4 18 e 3 13.50 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP +0.3 IV DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. MARKUSZEWSKI Cezary , Z/0497/19 , 2022 5 LDK!
5 22 e 3 13.69 LIPIŃSKA Julia MKS Inowrocław 2006 U18 KP +0.3 IV KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3767/19 2022
6 23 e 3 13.83 ŁADOŃ Julia MKS Inowrocław 2007 U16 KP +0.3 V B.D. # Z/1031/20 2022
7 30 e 3 14.16 MATUSZAK Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +0.3 V B.D. Z/6751/21 2022 LDK!
1 3 e 4 12.36 PIERÓG Agata MKL Szczecin 2003 U20 ZP +1.3 II IWIŃSKA Anna Z/3326/15 2022 LDK!
2 6 e 4 12.64 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +1.3 II BAUMGART Iwona Z/1011/19 2022 BEZ
3 7 e 4 12.78 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 2003 U20 WP +1.3 III B.D. B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/0414/17 , 2022 3 LDK!
4 21 e 4 13.67 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +1.3 IV B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK!
5 24 e 4 13.86 OSTROWSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +1.3 V ROJTEK Mikołaj Z/1822/21 2022
6 25 e 4 13.94 KELM Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP +1.3 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0173/18 2022
7 26 e 4 13.95 BAS Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +1.3 V ROJTEK Mikołaj Z/0451/21 2022
8 28 e 4 14.03 NOWAK Aleksandra MKS Inowrocław 2005 U18 KP +1.3 -- B.D. # Z/3556/18 2022 BEZ
1 2 e 5 12.30 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 Sen WP -1.1 II JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2022 3
2 12 e 5 13.25 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -1.1 IV B.D. KARNAS Zbigniew Z/2279/16 2022 LDK!
3 14 e 5 13.36 MACIASZCZYK Klaudia MKS Inowrocław 2002 U23 KP -1.1 -- B.D. # Z/3584/17 2022 3
4 29 e 5 14.10 GIOCHEV Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -1.1 V ROJTEK Mikołaj Z/3779/18 2022
5 31 e 5 14.20 ŚLIZANOWSKA Marta MKS Inowrocław 2007 U16 KP -1.1 V B.D. # Z/1032/20 2022
6 33 e 5 14.53 GRZEGOREK Judyta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -1.1 -- SOBOWIEC Bartosz Z/0170/18 2022 LDK!
7 37 e 5 15.94 APPELT Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -1.1 -- ROJTEK Mikołaj Z/3775/22 2022
1 f 1 12.07 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U20 KP -0.2 I PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
2 f 1 12.15 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 Sen WP -0.2 I JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2022 3
3 f 1 12.33 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP -0.2 II DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2022 109
4 f 1 12.46 PIERÓG Agata MKL Szczecin 2003 U20 ZP -0.2 II IWIŃSKA Anna Z/3326/15 2022 LDK!
5 f 1 12.47 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -0.2 II DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 135
6 f 1 12.77 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -0.2 III KOHUTEK Artur Z/4012/17 2022 4 LDK!
7 f 1 13.16 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -0.2 III BAUMGART Iwona Z/1011/19 2022 BEZ
200 m K
2 2 w 1 24.34 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP +0.2 I B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022 948
3 3 w 1 24.66 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ +0.2 I RZEPKA Marek Z/2356/18 2022 918
4 4 w 1 24.92 BIELSKA Edyta SKLA Sopot 2001 U23 PM +0.2 II B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2022 894
5 5 w 1 25.32 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +0.2 II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2022 858
7 7 w 1 25.69 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +0.2 II B.D. RAUK Iwona , Z/4766/19 , 2022 824
8 8 w 1 25.70 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM +0.2 II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2022 LDK! 824
9 9 w 1 26.78 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.2 III WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK! 730
300 m K
1 5 s 1 43.09 FĄFARA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III ROJTEK Mikołaj Z/0036/20 2022 LDK!
2 7 s 1 44.43 RYBAK Amelia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP III BAUMGART Iwona # Z/8621/21 2022
3 8 s 1 46.42 DEMBEK Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP IV PRZYBYŁ Janusz # Z/0969/22 2022 LDK!
4 9 s 1 46.54 OSTROWSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V ROJTEK Mikołaj Z/1822/21 2022
5 10 s 1 46.61 KELM Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0173/18 2022
6 12 s 1 47.09 GRZEGOREK Judyta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz Z/0170/18 2022 LDK!
7 13 s 1 48.72 WASILEWSKA Zofia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1886/19 2022 LDK!
1 1 s 2 40.38 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -- B.D. B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/0414/17 , 2022 3 LDK!
2 2 s 2 42.64 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/0110/18 2022 3
3 3 s 2 42.73 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP II ROJTEK Mikołaj Z/0183/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 2 42.94 WITKOWSKA Barbara CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP II SOBOWIEC Bartosz Z/0182/18 2022 LDK!
5 6 s 2 43.97 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP III BAUMGART Iwona Z/5764/18 2022 LDK!
6 11 s 2 46.63 CHODYNICKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/5541/18 2022 LDK!
400 m K
1 6 s 1 61.97 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP III KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna , Z/7628/21 , 2022 LDK!
2 7 s 1 62.76 OKSANICZ Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV LEWANDOWSKI Jacek Z/11382/21 2022
3 8 s 1 64.14 SZEWCZYK Nadia MKL Toruń 2005 U18 KP IV DMP DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/2394/19 2022 BEZ LDK! 40 84
4 10 s 1 65.81 HAŚKIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP V DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2022 BEZ LDK! 74
5 11 s 1 66.41 LAMBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/13435/21 2022
6 13 s 1 69.29 GÓRECKA Alicja MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2393/19 2022 LDK!
1 1 s 2 59.37 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2022 3 LDK!
2 2 s 2 59.47 FRANIECZEK Justyna BKS Bydgoszcz # 1989 Sen KP III BAUMGART Iwona Z/3752/11 2022
3 3 s 2 59.89 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/0168/18 2022 4 LDK!
4 4 s 2 60.99 WÓJCIK Bianka BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/0758/20 2022
5 5 s 2 61.44 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2022 4 LDK!
6 9 s 2 65.27 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2022 BEZ LDK!
7 12 s 2 68.52 MILEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4238/20 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:51.01 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 2007 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2920/16 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:51.49 TALAR Anna MKL Toruń 2008 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4494/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:52.04 CYCKOWSKA Blanka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0212/20 2022
4 4 s 1 1:56.36 SZYMAŃSKA Zuzanna MKS Inowrocław 2008 U16 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar # Z/12091/21 2022
5 5 s 1 1:59.59 KASPRZYKOWSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- MIRA Krzysztof Z/0967/22 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:27.27 SÓJKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1999 Sen PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/0309/15 , 2022
2 2 s 1 2:30.49 KUJOTH Kinga MKS Inowrocław 2005 U18 KP IV KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3765/19 2022
3 3 s 1 2:31.57 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0344/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:35.86 LANGE Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V GURNA Jolanta SOBOWIEC Bartosz , Z/0058/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 2:36.88 KEMPA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/4542/19 2022
6 6 s 1 2:40.79 CHOLEWIŃSKA Anna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0711/22 2022 LDK!
7 7 s 1 2:41.17 SYNGIERSKA Antonina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2004 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0731/22 2022
8 8 s 1 2:42.22 JANKIEWICZ Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0019/20 2022 LDK!
9 9 s 1 2:51.39 WARCZAK Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- B.D. SOBOWIEC Bartosz , Z/0078/20 , 2022 LDK!
10 10 s 1 2:51.57 ŁAZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0452/21 2022
11 11 s 1 3:04.36 WIŚNIEWSKA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/14175/21 2022
1 1 w 1 2:07.48 BIELSKA Edyta SKLA Sopot 2001 U23 PM I B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2022 1002
3 3 w 1 2:10.66 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II B.D. RAUK Iwona , Z/4766/19 , 2022 955
4 4 w 1 2:11.25 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP II B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022 946
5 5 w 1 2:15.88 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ II WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK! 880
6 6 w 1 2:15.89 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2022 LDK! 880
8 8 w 1 2:24.92 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2022 758
9 9 w 1 2:29.08 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/2356/18 2022 704
100 m pł K
1 1 w 1 13.70 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP -0.3 I B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022 1021
4 4 w 1 14.18 BIELSKA Edyta SKLA Sopot 2001 U23 PM -0.3 I B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2022 953
5 5 w 1 14.25 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ -0.3 I RZEPKA Marek Z/2356/18 2022 943
6 6 w 1 14.37 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -0.3 I DMP RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2022 927 123
7 7 w 1 14.46 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM -0.3 I GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2022 LDK! 914
8 8 w 1 14.96 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -0.3 II B.D. RAUK Iwona , Z/4766/19 , 2022 847
9 9 w 1 15.11 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -0.3 II WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK! 827
4x400 m K
1 1 s 1 4:23.27 WOJTECKA Natalia
KARYTA Oliwia
ZMIERCZAK Laura
SIEDLECKA Hanna
GKS Olimpia Grudziądz 2005
2006
2006
2005
U18 KPO -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. MARKUSZEWSKI Cezary
MIRA Krzysztof
DEJEWSKI Michał MIRA Krzysztof
CZUBASZEK Jarosław B.D. CZUBASZEK Jarosław
, Z/0497/19
Z/3749/22
, Z/1595/20
, Z/5655/18
, 2022
2022
, 2022
, 2022
5


5
  s 1 DNF CHODYNICKA Katarzyna
KELM Julia
MILAK Majka
OKSANICZ Alicja
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005
2006
2005
2005
U18 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/5541/18
Z/0173/18
Z/1762/18
Z/11382/21
2022
2022
2022
2022


BEZ

Wzwyż K
1 1 w 1 1.87 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP M B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022 1067
4 4 w 1 1.72 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2022 879
5 7 w 1 1.69 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II B.D. RAUK Iwona , Z/4766/19 , 2022 842
6 6 w 1 1.69 BIELSKA Edyta SKLA Sopot 2001 U23 PM II B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2022 842
7 5 w 1 1.69 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2022 LDK! 842
8 8 w 1 1.57 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III DMP WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK! 701 73
9 9 w 1 1.54 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/2356/18 2022 666
W dal K
3 3 w 1 6.14 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP +0.3 I B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022 893
4 4 w 1 5.98 BIELSKA Edyta SKLA Sopot 2001 U23 PM -0.7 I B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2022 843
5 5 w 1 5.85 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ -0.5 I RZEPKA Marek Z/2356/18 2022 804
6 6 w 1 5.80 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.6 I RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2022 789
7 7 w 1 5.58 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -0.1 II B.D. RAUK Iwona , Z/4766/19 , 2022 723
8 8 w 1 5.54 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM -0.7 II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2022 LDK! 712
9 9 w 1 5.47 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.5 II WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK! 691
Kula (4) K
1 1 w 1 13.30 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2022 747
2 2 w 1 13.20 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP I B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022 741
4 4 w 1 11.96 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ II RZEPKA Marek Z/2356/18 2022 658
6 6 w 1 11.77 BIELSKA Edyta SKLA Sopot 2001 U23 PM II B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2022 646
7 7 w 1 11.59 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP III B.D. RAUK Iwona , Z/4766/19 , 2022 634
8 8 w 1 10.19 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK! 542
9 9 w 1 9.61 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2022 LDK! 504
Oszczep (600) K
2 2 w 1 41.86 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2022 703
3 3 w 1 40.37 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP II B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022 674
4 4 w 1 40.32 BIELSKA Edyta SKLA Sopot 2001 U23 PM II B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2022 673
5 5 w 1 37.67 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP III B.D. RAUK Iwona , Z/4766/19 , 2022 623
6 6 w 1 35.07 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK! 573
8 8 w 1 32.21 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2022 LDK! 519
9 9 w 1 28.43 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/2356/18 2022 447
7-bój K
1 f 1 6290 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP MM B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022
4 f 1 5853 BIELSKA Edyta SKLA Sopot 2001 U23 PM MM B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2022
5 f 1 5661 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ M RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2022
6 f 1 5448 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP M B.D. RAUK Iwona , Z/4766/19 , 2022
7 f 1 5195 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM I GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2022 LDK!
8 f 1 5140 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ I RZEPKA Marek Z/2356/18 2022
9 f 1 4944 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ I WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK!
100 m M
1 2 e 1 11.09 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP +2.1 II BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2022 BEZ LDK!
2 6 e 1 11.33 ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica 2001 U23 KP +2.1 III KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK!
3 8 e 1 11.47 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1996 Sen KP +2.1 III MARKUSZEWSKI Cezary Z/1428/12 2022 3
4 11 e 1 11.67 PIASECKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP +2.1 III LEWANDOWSKI Jacek Z/13197/21 2022
5 20 e 1 12.03 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP +2.1 IV PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2022 LDK!
6 25 e 1 12.90 FLORCZYK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +2.1 -- ROJTEK Mikołaj Z/0055/20 2022 LDK!
7 26 e 1 13.20 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U16 KP +2.1 -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1178/21 2022 LDK!
8 29 e 1 13.54 WÓJCIK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +2.1 -- SYROCKA Agata Z/1820/21 2022
1 3 e 2 11.26 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP +2.2 II PRZYBYŁ Janusz Z/0383/20 2022 LDK!
2 9 e 2 11.48 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP +2.2 III NOWAKOWSKI Marian Z/1938/15 2022 2 LDK!
3 14 e 2 11.81 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP +2.2 IV PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2022
4 18 e 2 11.99 TĘCZA Damian KS Sprinterzy.com Kraków 1985 Masters MA +2.2 -- B.D. Z/0612/22 2022
5 19 e 2 12.02 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U18 KP +2.2 IV DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/0589/20 2022 LDK! 37 87
6 21 e 2 12.42 GRZEŚKOWIAK Kacper MKS Inowrocław 2000 U23 KP +2.2 -- B.D. # Z/3848/19 2022
7 28 e 2 13.26 CERSKI Wiktor GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP +2.2 -- PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/3884/18 2022 BEZ LDK!
1 1 e 3 11.08 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -1.0 II DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2022 BEZ LDK! 134
2 7 e 3 11.43 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie 2005 U18 KP -1.0 III WAWRZYNIAK Paweł Z/5614/18 2022 LDK!
3 12 e 3 11.68 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U18 KP -1.0 III DMP DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna Z/3190/20 2022 55 101
4 17 e 3 11.96 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -1.0 IV LEWANDOWSKI Jacek Z/5474/19 2022 LDK!
5 22 e 3 12.67 GUTKOWSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -1.0 V SYROCKA Agata Z/0031/20 2022 LDK!
6 24 e 3 12.81 CIECIERSKI Oliwier CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -1.0 -- B.D. Z/10958/21 2022
7 27 e 3 13.22 LEWANDOWSKI Gabriel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -1.0 -- SOBOWIEC Bartosz Z/0191/18 2022 BEZ LDK!
1 4 e 4 11.27 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP +0.1 II DMP NIEBUDEK Sylwester # Z/0178/20 2022 82
2 5 e 4 11.33 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP +0.1 III DMP LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0440/19 2022 LDK! 77
3 10 e 4 11.55 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP +0.1 III B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2022 BEZ LDK!
4 13 e 4 11.78 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +0.1 IV DMP U20 ROJTEK Mikołaj Z/0065/20 2022 LDK! 97
5 15 e 4 11.88 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U20 PM +0.1 IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2022 2 LDK!
6 16 e 4 11.93 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +0.1 IV BAUMGART Iwona Z/0214/16 2022 BEZ
7 23 e 4 12.68 WITKOWSKI Nicolas BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +0.1 V BAUMGART Iwona Z/0040/19 2022 LDK!
1 f 1 10.91 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -0.4 II DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2022 BEZ LDK! 143
2 f 1 11.03 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP -0.4 II BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2022 BEZ LDK!
3 f 1 11.35 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie 2005 U18 KP -0.4 III WAWRZYNIAK Paweł Z/5614/18 2022 LDK!
4 f 1 11.35 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -0.4 III PRZYBYŁ Janusz Z/0383/20 2022 LDK!
5 f 1 11.65 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1996 Sen KP -0.4 III MARKUSZEWSKI Cezary Z/1428/12 2022 3
2 2 w 1 11.17 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -0.5 II MODELSKI Michał Z/4067/11 2022 MM 823
4 4 w 1 11.29 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -0.5 II RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK! 797
5 5 w 1 11.32 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -0.5 III PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2022 791
6 6 w 1 11.64 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -0.5 III RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2022 723
300 m M
1 6 s 1 36.54 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0440/19 2022 LDK!
2 7 s 1 36.64 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -- NIEBUDEK Sylwester # Z/0178/20 2022
3 10 s 1 39.26 KRYSIAK Tymoteusz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP IV RUDNIK Damian Z/9019/21 2022
4 12 s 1 40.41 GUTKOWSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV SYROCKA Agata Z/0031/20 2022 LDK!
5 13 s 1 40.96 KACZMAREK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V ROJTEK Mikołaj Z/3776/22 2022
6 14 s 1 42.11 GIERACH Wojciech BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP V MYSZKIEWICZ Maciej Z/0569/20 2022 LDK!
7 15 s 1 43.58 KRZYŻAŃSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- RUDNIK Damian Z/5772/18 2022 LDK!
8 16 s 1 44.55 WÓJCIK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SYROCKA Agata Z/1820/21 2022
1 1 s 2 33.68 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/2341/21 2022
2 2 s 2 34.14 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -- BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan Z/3182/17 2022
3 3 s 2 35.29 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2022
4 4 s 2 35.31 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP -- NOWAKOWSKI Marian Z/1938/15 2022 2 LDK!
5 5 s 2 36.27 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1996 Sen KP -- MARKUSZEWSKI Cezary Z/1428/12 2022 3
6 8 s 2 37.06 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U20 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2022 2 LDK!
7 9 s 2 37.27 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -- PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2022
8 11 s 2 39.64 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2022 LDK!
400 m M
1 4 s 1 51.48 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. , Z/4126/17 , 2022 4 LDK!
2 5 s 1 51.59 HAWEŁKO Igor BKS Bydgoszcz 2004 U20 KP III DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian , Z/3491/17 , 2022 LDK!
3 6 s 1 51.89 STOBIERSKI Adrian BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP III RUDNIK Damian Z/4220/20 2022 LDK!
4 7 s 1 53.05 MAJER Mikołaj KSLZS Kruszwica 2004 U20 KP IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/4557/17 , 2022 LDK!
5 10 s 1 54.02 TOMALCZYK Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz Z/2784/20 2022 LDK!
6 11 s 1 55.06 CZMARA Wiktor LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0554/20 2022 LDK! 82
1 1 s 2 47.62 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 Sen WP I B.D. Z/0387/14 2022
2 2 s 2 50.93 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2022 3 LDK!
3 3 s 2 51.22 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2022 LDK!
4 8 s 2 53.27 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 2004 U20 KP IV PLISZKA Julia Z/1427/17 2022 5
5 9 s 2 53.82 RUTKOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP IV DMP U20 SOBOWIEC Bartosz Z/2431/19 2022 93
6 12 s 2 56.86 MUSIAŁ Michał AMS Niemcz 1969 Masters KP -- B.D. Z/12579/21 2022
2 2 w 1 50.49 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2022 792
4 4 w 1 52.70 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK! 694
5 5 w 1 53.62 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2022 655
600 m M
1 1 s 1 1:32.26 REETZ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP IV CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław MIRA Krzysztof , Z/4856/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 1:36.96 HOFFMANN Marcel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz Z/0175/18 2022 LDK!
3 3 s 1 1:39.56 SIEBERT Aleksander GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP V MIRA Krzysztof # Z/12210/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:42.47 GWIAZDOWSKI Dominik BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -- RUDNIK Damian Z/5770/18 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:47.27 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP M DMP SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2022 1 159
2 2 s 1 1:57.87 KACZMAREK Mateusz BKS Bydgoszcz 1996 Sen KP III RUDNIK Damian Z/0819/12 2022
3 3 s 1 1:58.01 DAJNOWSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1994 Sen PM III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1688/20 2022
4 4 s 1 1:59.91 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/1013/19 2022 LDK!
5 5 s 1 2:02.21 GUMKOWSKI Szymon BKS Bydgoszcz 1999 Sen KP -- B.D. RUDNIK Damian , Z/1919/18 , 2022
6 6 s 1 2:04.47 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2022 LDK!
7 7 s 1 2:06.39 WYSOCKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester Z/4136/18 2022 LDK!
8 8 s 1 2:06.93 FILIPEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz Z/2441/19 2022 LDK!
9 9 s 1 2:08.05 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0558/20 2022 LDK!
10 10 s 1 2:14.14 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester # Z/3031/17 2022
  s 1 DNF PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -- DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0948/18 2022
1500 m M
3 3 w 1 4:57.62 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2022 574
4 4 w 1 5:05.18 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2022 530
5 5 w 1 5:39.19 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK! 355
110 m pł M
3 3 w 1 15.19 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP +2.4 II DMP PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2022 827 98
4 4 w 1 15.46 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +2.4 II RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2022 795
5 5 w 1 15.61 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ +2.4 II RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK! 777
4x100 m M
1 1 s 1 43.89 KOŁODZIEJ Kacper
MINKLEJ Adrian
KUCHARSKI Antoni
LACH Radosław
MKL Toruń 2005
2005
2006
2006
U18 KPO -- WLEKLIŃSKA Dagna
B.D. MAŃKOWSKI Gabriel
BUTKIEWICZ Jacek
BUTKIEWICZ Jacek
Z/3190/20
, Z/0697/18
Z/0589/20
Z/3189/20
2022
, 2022
2022
2022

BEZ

BEZ
2 2 s 1 44.10 PIASECKI Kacper
TOMASZEWSKI Oskar
ŁYSKO Wiktor
KPORHOTOR Derrick
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006
2005
2006
2006
U18 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/13197/21
Z/5226/18
Z/5474/19
Z/5473/19
2022
2022
2022
2022

BEZ


Wzwyż M
3 4 w 1 1.86 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2022 679
4 3 w 1 1.86 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK! 679
5 5 w 1 1.74 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2022 577
  w 1 DNS WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał Z/4067/11 2022 MM 0
Tyczka M
3 3 w 1 4.00 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ II DMP RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2022 617 74
4 4 w 1 3.80 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2022 562
  w 1 NM MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK! 0
W dal M
  6.68 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.3 III RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2022
2 2 w 1 7.15 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ +0.1 II MODELSKI Michał Z/4067/11 2022 MM 850
3 3 w 1 7.05 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP +0.2 II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2022 826
5 5 w 1 6.72 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +2.1 III RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2022 748
  w 1 NM MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK! 0
Kula (7.26) M
1 1 w 1 14.85 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ I MODELSKI Michał Z/4067/11 2022 MM 780
3 3 w 1 13.63 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2022 706
5 5 w 1 11.71 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK! 589
6 6 w 1 11.68 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2022 587
Dysk (2) M
2 2 w 1 42.04 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2022 706
4 4 w 1 36.79 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2022 600
5 5 w 1 36.05 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK! 585
Oszczep (800) M
3 3 w 1 52.73 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2022 629
4 4 w 1 52.14 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK! 620
5 5 w 1 43.75 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2022 497
10-bój M
3 f 1 7092 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP M PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2022
4 f 1 6329 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2022
5 f 1 5096 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK!
  f 1 DNF WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał Z/4067/11 2022 MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 19.44691991806 sekund