Łódź 14.05.2022
1. Mityng Kwalifikacyjny ŁOZLA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.46 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD +4.5 II DMP BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2022 101
2 2 e 1 13.05 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD +4.5 III KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2022
3 3 e 1 13.15 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U23 WP +4.5 III B.D. Z/2622/17 2022 LDK!
4 4 e 1 13.23 ŚWIERCZ Martyna UKS Dąb Suchy Las 2004 U20 WP +4.5 IV KACZOR Adam TYLAK Łukasz , Z/3635/22 , 2022
5 5 e 1 13.40 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD +4.5 IV DMP U20 KOPEĆ Dominik # Z/4123/17 2022 5 96
6 6 e 1 13.49 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U20 LD +4.5 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/1476/20 2022
7 7 e 1 14.30 SEREK Martyna UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD +4.5 -- B.D. Z/1211/22 2022
1 1 e 2 12.39 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +3.2 II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022
2 2 e 2 12.53 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD +3.2 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2022 97 133
3 3 e 2 13.09 OBAREK Anastazja LKS Maraton Turek 2005 U18 WP +3.2 III RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13170/21 2022
4 6 e 2 13.65 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP +3.2 IV TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
5 7 e 2 13.87 SKÓRKA Oliwia UKS Sprinter Słodków 2006 U18 WP +3.2 -- B.D. Z/0109/19 2022 LDK!
6 8 e 2 14.30 OGRODOWCZYK Inga UKS Sprinter Słodków 2006 U18 WP +3.2 -- B.D. Z/5030/19 2022 LDK!
7 9 e 2 14.39 STEFAŃSKA Marianna LKS Maraton Turek 2005 U18 WP +3.2 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13171/21 2022
1 4 e 3 13.39 WIŚNIEWSKA Julia AZS Łódź 2006 U18 LD +5.4 IV DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0621/22 2022 96
2 5 e 3 13.56 LIPIŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +5.4 IV BLAUSZ Henryka Z/0608/22 2022
3 10 e 3 14.81 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U18 LD +5.4 -- KUDŁA Jacek Z/3193/19 2022
4 11 e 3 15.38 SZYMCZAK Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +5.4 -- SYGDZIAK Zofia ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/1707/20 , 2022 LDK!
1 1 e 4 12.57 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD +2.3 II DMP DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/0838/21 2022 95 131
2 3 e 4 13.25 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +2.3 IV BELTER Artur Z/0184/20 2022 LDK!
3 4 e 4 13.26 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +2.3 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2022 LDK!
4 5 e 4 13.44 TOMCZUK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +2.3 IV KOWALSKI Robert Z/0001/20 2022 LDK!
5 7 e 4 13.75 KWIATKOWSKA Maria AZS Łódź 2007 U16 LD +2.3 IV BRÓDKA Daniel Z/0832/21 2022
6 9 e 4 13.89 KANDERSKA Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +2.3 V BARSKA Jolanta Z/2369/21 2022 LDK!
1 10 e 5 14.22 STASZAK Daria UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP +2.0 V OLSZYNA Waldemar Z/1407/22 2022
2 12 e 5 14.29 MAGDZIARZ Oliwia UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +2.0 V KORWEK Joanna Z/13296/21 2022 LDK!
3 13 e 5 14.29 CZEKAŁA Amelia UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP +2.0 V B.D. Z/1081/21 2022
4 14 e 5 14.58 SMYKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +2.0 -- KOWALSKI Robert Z/8007/21 2022 LDK!
1 2 e 6 13.01 IDCZAK Wiktoria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD +3.3 III KUBIAK Robert Z/8313/21 2022 LDK!
2 6 e 6 13.56 WASILEWSKA Michalina AZS Łódź 2008 U16 LD +3.3 IV BRÓDKA Daniel Z/1656/21 2022
3 8 e 6 13.86 MISIEWICZ Maja AZS Łódź 2008 U16 LD +3.3 V BRÓDKA Daniel Z/7997/21 2022
4 11 e 6 14.23 SZYMCZAK Julia UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +3.3 V KORWEK Joanna Z/9755/21 2022 LDK!
5 15 e 6 15.42 GALUS Nikola MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD +3.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0758/22 2022
1 1 f 1 13.13 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD +2.8 III KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2022
2 2 f 1 13.25 ŚWIERCZ Martyna UKS Dąb Suchy Las 2004 U20 WP +2.8 IV KACZOR Adam TYLAK Łukasz , Z/3635/22 , 2022
3 3 f 1 13.60 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD +2.8 IV DMP U20 KOPEĆ Dominik # Z/4123/17 2022 5 88
4 4 f 1 13.71 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U20 LD +2.8 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/1476/20 2022
5 5 f 1 14.93 SEREK Martyna UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD +2.8 -- B.D. Z/1211/22 2022
1 1 f 2 13.06 OBAREK Anastazja LKS Maraton Turek 2005 U18 WP +4.5 III RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13170/21 2022
2 2 f 2 13.59 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP +4.5 IV TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
3 3 f 2 13.92 SKÓRKA Oliwia UKS Sprinter Słodków 2006 U18 WP +4.5 -- B.D. Z/0109/19 2022 LDK!
4 4 f 2 14.25 OGRODOWCZYK Inga UKS Sprinter Słodków 2006 U18 WP +4.5 -- B.D. Z/5030/19 2022 LDK!
1 1 f 3 12.54 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD +5.2 II DMP DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/0838/21 2022 96 132
2 2 f 3 13.00 IDCZAK Wiktoria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD +5.2 III KUBIAK Robert Z/8313/21 2022 LDK!
3 3 f 3 13.20 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +5.2 III BELTER Artur Z/0184/20 2022 LDK!
4 4 f 3 13.26 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +5.2 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2022 LDK!
5 5 f 3 13.43 TOMCZUK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +5.2 IV KOWALSKI Robert Z/0001/20 2022 LDK!
6 6 f 3 13.66 WASILEWSKA Michalina AZS Łódź 2008 U16 LD +5.2 IV BRÓDKA Daniel Z/1656/21 2022
7 7 f 3 13.79 KWIATKOWSKA Maria AZS Łódź 2007 U16 LD +5.2 IV BRÓDKA Daniel Z/0832/21 2022
8 8 f 3 13.93 MISIEWICZ Maja AZS Łódź 2008 U16 LD +5.2 V BRÓDKA Daniel Z/7997/21 2022
200 m K
1 1 s 1 24.92 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD +3.0 II BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2022 1 LDK!
2 2 s 1 25.72 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +3.0 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022 96 131
3 3 s 1 25.92 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD +3.0 II DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2022 127
4 4 s 1 26.02 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD +3.0 II BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2022
5 5 s 1 26.14 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U18 LD +3.0 II DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2022 123
6 6 s 1 26.30 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD +3.0 III BRÓDKA Daniel Z/0838/21 2022
7 8 s 1 27.08 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD +3.0 III SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3
1 7 s 2 26.86 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP +1.5 III TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
2 14 s 2 27.98 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 2004 U20 LD +1.5 IV GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2022
3 15 s 2 28.32 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP +1.5 IV TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
4 16 s 2 28.37 URBANIAK Oliwia UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP +1.5 IV GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek Z/4320/18 2022 BEZ LDK!
5 17 s 2 28.49 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD +1.5 IV GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2022
6 20 s 2 29.12 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD +1.5 V SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2022
7 21 s 2 29.13 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U20 LD +1.5 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1476/20 2022
8 24 s 2 29.31 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD +1.5 V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0545/21 , 2022 LDK!
1 13 s 3 27.98 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD +2.0 IV SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2022 LDK!
2 19 s 3 28.91 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD +2.0 V LISIECKI Paweł Z/3358/20 2022 LDK!
3 25 s 3 29.70 KANDERSKA Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +2.0 V BARSKA Jolanta Z/2369/21 2022 LDK!
4 27 s 3 29.84 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD +2.0 V KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz , Z/1110/21 , 2022 LDK!
5 29 s 3 30.68 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +2.0 -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2022 LDK!
6 30 s 3 30.72 MAGDZIARZ Oliwia UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +2.0 -- KORWEK Joanna Z/13296/21 2022 LDK!
7 32 s 3 31.56 KAŹMIERCZAK Lilianna UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD +2.0 -- LISIECKI Paweł Z/1962/21 2022 LDK!
1 11 s 4 27.97 LIPIŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +3.3 IV BLAUSZ Henryka Z/0608/22 2022
2 12 s 4 27.98 WASILEWSKA Michalina AZS Łódź 2008 U16 LD +3.3 IV BRÓDKA Daniel Z/1656/21 2022
3 18 s 4 28.57 WIŚNIEWSKA Julia AZS Łódź 2006 U18 LD +3.3 -- BLAUSZ Henryka Z/0621/22 2022
4 22 s 4 29.16 SZCZEPAŃSKA Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD +3.3 V LECHOWICZ Arkadiusz Z/13724/21 2022
5 23 s 4 29.16 MISIEWICZ Maja AZS Łódź 2008 U16 LD +3.3 V BRÓDKA Daniel Z/7997/21 2022
6 31 s 4 31.41 MATUSIAK Maja UKS Lisy Zgierz 2009 U14 LD +3.3 -- ZATORSKI Krzysztof Z/11337/21 2022
1 9 s 5 27.23 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U14 LD +1.2 III SUPEŁ Dorota Z/0486/20 2022 LDK!
2 10 s 5 27.86 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.2 IV BELTER Artur Z/0184/20 2022 LDK!
3 26 s 5 29.75 DZIUBEK Aleksandra LKS Żelazny Opoczno Running Team 2007 U16 LD +1.2 V WOJTAREK Jacek Z/14473/21 2022 LDK!
4 28 s 5 29.97 SMYKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +1.2 V KOWALSKI Robert Z/8007/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.31 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2022 2
2 2 s 1 42.94 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD II B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 42.96 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP -- TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
4 4 s 1 44.05 KOWALCZYK Marianna UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP III WANGE Adrianna Z/2592/21 2022 LDK!
5 5 s 1 45.06 KOWALSKA Aleksandra UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0246/20 2022 LDK!
6 8 s 1 46.55 SALAMON Maja UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD V B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/1966/21 , 2022 LDK!
7 9 s 1 46.58 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U14 LD V SUPEŁ Dorota Z/0485/20 2022 LDK!
1 7 s 2 46.38 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD IV B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2022 LDK!
2 10 s 2 47.30 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD -- KOPEĆ Dominik # Z/4123/17 2022 5
3 11 s 2 47.87 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD V LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2022 LDK!
4 13 s 2 48.96 TRYKOWSKA Anastazja UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/2225/22 2022
5 14 s 2 49.38 KACZMAREK Michalina UKS 12 Kalisz 2009 U14 WP -- WANGE Adrianna Z/0928/20 2022 LDK!
6 15 s 2 50.34 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2022 LDK!
7 16 s 2 52.00 PŁOCKA Milena LKS Koluszki 2010 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4288/19 2022
1 6 s 3 46.30 KAŹMIERCZAK Zuzanna UKS Sprinter Słodków 2008 U16 WP IV B.D. Z/0297/20 2022 LDK!
2 12 s 3 48.54 PYSKLAK Amelia UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0224/20 2022 LDK!
3 17 s 3 59.18 SIEMIŃSKA Anna LKS Koluszki 2010 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4294/19 2022
4 18 s 3 61.10 WOLSKA Maja LKS Koluszki 2010 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/13288/21 2022
400 m K
1 1 s 1 58.51 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD II NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2022 3
2 2 s 1 58.65 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/5149/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 60.46 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2022 110
4 5 s 1 63.87 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/5148/18 2022 4 LDK!
5 8 s 1 65.94 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/5166/18 2022 BEZ LDK!
6 12 s 1 69.11 PAWLAK Zofia LKS Maraton Turek 2001 U23 WP -- B.D. Z/3458/19 2022
1 4 s 2 62.88 VYNYCHENKO Daryna AZS Łódź 2005 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/3691/22 2022
2 6 s 2 64.04 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U20 LD IV DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/2428/20 2022 84
3 7 s 2 65.52 BACZYŃSKA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/0470/21 2022 LDK!
4 9 s 2 66.37 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2022
5 10 s 2 66.56 PAWLAK Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U18 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2622/21 2022
6 11 s 2 67.06 WALCZAK Noemi UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/5251/19 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:44.10 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:44.71 ŚMIECHOWSKA Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U16 LD IV ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2624/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:48.64 PROC Antonina UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD V B.D. Z/0344/22 2022
4 4 s 1 1:52.17 SKUPIŃSKA Maria RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0275/21 2022
5 5 s 1 1:53.69 NIEWIADOMSKA Hanna AZS Łódź 2007 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/7994/21 2022
6 6 s 1 1:54.58 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2022
7 7 s 1 1:55.02 KACZMAREK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP -- B.D. Z/2136/21 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:37.89 SUJATA Zofia LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/14472/21 2022
2 2 s 1 2:48.99 KOBACKA Julia LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4255/21 2022 LDK!
3 3 s 1 2:59.74 SZAFRAŃSKA Zofia LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2713/22 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:11.62 CZERNIELEWSKA Anna RKS Łódź 2007 U16 LD III JASZCZAK Stanisław Z/1709/20 2022
2 2 s 1 3:14.52 KIEŁBASA Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U16 LD IV ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0886/22 2022 LDK!
3 3 s 1 3:22.90 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U16 LD V MAJCHER Elżbieta SUPEŁ Dorota , Z/0484/20 , 2022 LDK!
4 4 s 1 3:27.43 ANTKOWIAK Klaudia UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/1601/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:36.89 CZERNIK Zuzanna RKS Łódź 2007 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1073/21 2022
6 6 s 1 3:46.83 WIELGOCKA Amelia UKS Sprinter Słodków 2008 U16 WP -- B.D. Z/0299/20 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.52 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +3.0 III KUDŁA Jacek Z/5219/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 13.21 IDCZAK Wiktoria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD +3.0 IV KUBIAK Robert Z/8313/21 2022 LDK!
3 3 s 1 13.37 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +3.0 IV KORWEK Joanna Z/3819/19 2022 LDK!
4 4 s 1 14.03 WRÓBEL Lena UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD +3.0 V B.D. Z/1429/21 2022
5 5 s 1 14.94 KOPKA Kinga RKS Łódź 2008 U16 LD +3.0 -- KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/1885/21 , 2022 LDK!
  s 1 DNF KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD +3.0 -- KUDŁA Jacek Z/0730/19 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.38 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD +2.7 II KUDŁA Jacek Z/4577/18 2022 BEZ
2 2 s 1 19.28 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U18 LD +2.7 -- KUDŁA Jacek Z/3193/19 2022
100 m pł K
1 1 s 1 13.35 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP +2.7 M DMP HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2022 166
2 1 s 1 16.06 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD +2.7 III LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2022 4
3 2 s 1 16.54 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U20 LD +2.7 III LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2022
400 m pł K K
1 1 s 1 64.39 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP II DMP REJEWSKI Robert Z/1671/12 2022 1 94
2 1 s 1 69.22 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2022
3 2 s 1 73.49 SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U18 LD -- DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0223/20 2022 LDK! 86
1500 m prz K
1 1 s 1 6:24.61 OLCZAK Liwia RKS Łódź 2006 U18 LD -- DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/0192/20 2022 58
  s 1 DNF DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2022 2 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD III DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/13487/21 2022 103
2 2 f 1 1.55 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2022 LDK!
3 3 f 1 1.45 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/0730/19 2022 LDK!
4 4 f 1 1.45 JAGODZIŃSKA Roksana UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD IV B.D. Z/0225/20 2022 LDK!
5 5 f 1 1.40 GŁODEK Julia MKLA Łęczyca 2008 U16 LD V KUBIAK Robert Z/7524/21 2022 LDK!
5 5 f 1 1.40 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2022 68
5 5 f 1 1.40 KONECKA Wiktoria UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U20 LD -- B.D. Z/5486/18 2022 5
8 8 f 1 1.35 PAKULSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0304/22 2022
9 9 f 1 1.30 JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7872/21 2022
Tyczka K
1 1 f 1 3.50 KOSTYRKO Anastasiia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP I DMP DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/13073/21 2022 126 154
2 2 f 1 3.30 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 2001 U23 LD I DMP LISIAK Adam B.D. Z/1840/17 2022 109
3 3 f 1 3.20 JAKÓBIEC Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD II OSTOJSKI Piotr ROJEK Julita Z/0310/18 2022 4 LDK!
4 4 f 1 3.20 PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U23 LD II DMP LISIAK Adam B.D. Z/3535/16 2022 101
5 5 f 1 3.00 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U23 LD II LISIAK Adam B.D. Z/2708/16 2022
6 6 f 1 2.80 MARCINIAK Kalina RKS Łódź 2004 U20 LD III DMP U20 LISIAK Adam Z/1477/20 2022 116
7 7 f 1 2.60 KAZUBA Martyna RKS Łódź 2005 U18 LD IV LISIAK Adam Z/2636/19 2022
  f 1 NM BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS Łódź 2001 U23 LD -- DMP B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2022 LDK!
W dal K
  f 1 3.46 PAKULSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.8 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0304/22 2022
  f 1 3.53 PŁACZEK Agnieszka MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD +1.7 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0757/22 2022
  f 1 4.24 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD +1.8 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0545/21 , 2022 LDK!
  f 1 4.40 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.7 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2022
  f 1 4.46 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.7 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/13487/21 2022
  f 1 4.48 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD +1.5 -- SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2022
  f 1 4.76 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U20 LD +2.0 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2022
  f 1 5.35 GAWIN Julia AZS Łódź 2007 U16 LD +0.9 III DMP DMP U20 SYGDZIAK Zofia Z/1867/21 2022 LDK! 82 110
  f 1 6.16 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP +1.9 I DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3343/17 2022 2 138 164
1 1 f 1 6.36 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP +3.2 M DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3343/17 2022 2 153 176
2 2 f 1 5.87 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.1 I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK! 148
3 3 f 1 5.52 GAWIN Julia AZS Łódź 2007 U16 LD +2.3 II DMP DMP U20 SYGDZIAK Zofia Z/1867/21 2022 LDK! 93 123
4 4 f 1 5.22 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD +3.7 III LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2022 4
5 5 f 1 5.14 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD +2.1 III SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3
6 6 f 1 5.10 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +5.8 III DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2022 LDK! 88
7 7 f 1 5.04 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +2.5 IV KUDŁA Jacek Z/5219/18 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 5.01 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U20 LD +4.4 IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2022
9 9 f 1 4.77 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD +4.4 -- SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2022 LDK!
10 10 f 1 4.71 WRÓBEL Lena UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD +4.0 V B.D. Z/1429/21 2022
11 11 f 1 4.61 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD +4.9 V SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2022
12 12 f 1 4.58 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +2.8 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2022
13 13 f 1 4.56 SEREK Martyna UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD +5.3 -- B.D. Z/1211/22 2022
14 14 f 1 4.52 JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +3.5 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7872/21 2022
15 15 f 1 4.51 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U23 WP +2.0 -- B.D. Z/2622/17 2022 LDK!
16 16 f 1 4.50 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +3.7 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/13487/21 2022
17 17 f 1 4.47 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD +3.3 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0545/21 , 2022 LDK!
18 18 f 1 4.33 ŚMIECHOWSKA Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U16 LD +1.5 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2624/21 2022 LDK!
19 19 f 1 4.26 KAŹMIERCZAK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 2006 U18 WP +3.9 -- ROSIAK Robert Z/0006/18 2022 BEZ LDK!
20 20 f 1 4.13 SZYMCZAK Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +2.6 -- SYGDZIAK Zofia ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/1707/20 , 2022 LDK!
21 21 f 1 4.05 SZCZEPAŃSKA Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD +1.5 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/13724/21 2022
22 22 f 1 3.71 PAKULSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +2.9 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0304/22 2022
23 23 f 1 3.64 PŁACZEK Agnieszka MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD +2.7 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0757/22 2022
Trójskok K
1 1 f 1 12.71 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD +0.9 I DMP ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0164/14 2022 M 135
2 2 f 1 12.52 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD +1.3 I DMP PALISZEWSKI Maciej SADACH Aneta B.D. , Z/4769/15 , 2022 LDK! 128
3 3 f 1 10.67 URYSIAK Martyna AZS Łódź 2006 U18 LD +1.8 IV DMP DMP U20 SYGDZIAK Zofia Z/9733/21 2022 LDK! 62 94
4 4 f 1 10.48 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD +0.7 IV SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2022 LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 8.05 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/2813/20 2022 LDK!
2 2 f 1 6.63 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/3812/19 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.26 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2022 LDK!
2 2 f 1 12.08 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2022 LDK!
3 3 f 1 9.26 TYC Kornelia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- DMP U20 BELTER Artur Z/1770/21 2022 LDK! 74
4 4 f 1 8.97 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- DMP U20 KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK! 71
5 5 f 1 8.77 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/0764/19 2022 LDK!
6 6 f 1 7.73 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0730/19 2022 LDK!
1 1 f 2 10.28 KOZA Ola UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/9744/21 2022 LDK!
2 2 f 2 9.50 CZARNECKA Maria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD V DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0290/22 2022 LDK! 77
3 3 f 2 9.10 GAJDA Patrycja UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD V B.D. Z/12189/21 2022 LDK!
4 4 f 2 8.79 DĘBOWSKA Julia UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP V B.D. Z/0473/21 2022 LDK!
5 5 f 2 8.70 GŁODEK Julia MKLA Łęczyca 2008 U16 LD V DMP U20 KUBIAK Robert Z/7524/21 2022 LDK! 68
6 6 f 2 8.48 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2022 LDK!
7 7 f 2 7.91 GRUSZCZYŃSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/11334/21 2022
8 8 f 2 7.61 BRZEZIŃSKA Amelia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/7548/21 2022
Kula (4) K
1 1 f 1 10.89 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U23 LD III JOACHIMIAK Robert B.D. Z/2040/16 2022 LDK!
2 2 f 1 7.56 SEREK Martyna UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- B.D. Z/1211/22 2022
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 30.62 KOWALSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/0254/22 2022
2 2 f 1 30.27 KOWALCZYK Agata MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0546/21 2022
3 3 f 1 26.99 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2022 LDK!
4 4 f 1 25.78 CZARNECKA Maria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/0290/22 2022 LDK!
5 5 f 1 25.56 BRZEZIŃSKA Amelia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/7548/21 2022
6 6 f 1 25.15 KRÓLIKOWSKA Lidia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/2628/21 2022 LDK!
7 7 f 1 23.34 GRUSZCZYŃSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/11334/21 2022
8 8 f 1 20.47 KOWALCZYK Weronika RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1557/21 2022 LDK!
  f 1 NM ZUCHNIEWICZ Michalina MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2629/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 38.65 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U23 LD II JOACHIMIAK Robert B.D. Z/2040/16 2022 LDK!
2 2 f 1 31.77 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD IV DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2022 3 LDK! 105
1 1 f 2 36.10 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2022 LDK! 122
2 2 f 2 35.82 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U18 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2022 LDK! 121
3 3 f 2 33.47 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP III MAŁECKI Marcin Z/1603/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 2 26.19 PACEŚ Paulina UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP -- MAŁECKI Marcin Z/2134/20 2022 LDK!
5 5 f 2 24.52 TYC Kornelia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- BELTER Artur Z/1770/21 2022 LDK!
6 6 f 2 21.57 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 53.42 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP I DMP U20 B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2022 LDK! 140
2 2 f 1 39.97 BRZEZIŃSKA Maja LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP IV DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0577/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 32.05 ZDZIARSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD -- B.D. Z/3645/20 2022
1 1 f 2 47.92 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2022
2 2 f 2 37.35 ŚMIETAŃSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0548/21 2022
3 3 f 2 37.10 GAJDA Patrycja UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD IV B.D. Z/12189/21 2022 LDK!
4 4 f 2 34.51 SKALSKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0542/21 2022
Młot (4) K
1 1 f 1 49.06 DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP I DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2022 2 LDK! 147
2 2 f 1 45.83 KOWALCZYK Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2004 U20 LD II SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0671/18 , 2022 5 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 30.52 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/4577/18 2022 BEZ
2 2 f 1 24.38 SOBCZAK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0212/19 2022 LDK! 56
3 3 f 1 18.90 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/3812/19 2022 LDK!
4 4 f 1 17.34 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/2813/20 2022 LDK!
5 5 f 1 16.84 CAL Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0253/22 2022
6 6 f 1 12.21 KUBIAK Justyna LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2710/22 2022
1 1 f 2 25.13 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2022 LDK!
2 2 f 2 24.31 GÓRA Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/4262/21 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 33.92 POSZYTEK Olga MKL Toruń 2004 U20 KP IV DMP DMP U20 HULISZ Robert Z/2254/18 2022 67 99
1 1 f 2 27.99 KONECKA Wiktoria UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U20 LD -- B.D. Z/5486/18 2022 5
100 m M
1 1 e 1 10.66 KOZELAN Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +2.2 I RATAJCZAK Maciej Z/2635/17 2022
2 2 e 1 10.70 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ +2.2 I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2022 LDK! 157
3 3 e 1 11.01 TATARA Dawid BKL Bełchatów 2004 U20 LD +2.2 II MANTYK Łukasz Z/3178/19 2022 LDK!
4 4 e 1 11.23 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +2.2 II KOWALSKI Robert Z/4778/17 2022 2
5 5 e 1 11.29 LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź 2000 U23 LD +2.2 II DMP B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/2046/15 , 2022 80
6 7 e 1 11.53 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U20 LD +2.2 III ANDRYSIAK Mirosław Z/1466/18 2022 4 LDK!
1 6 e 2 11.45 GÓRNY Damian BKL Bełchatów 2004 U20 LD +2.3 III MANTYK Łukasz Z/3080/20 2022 LDK!
2 8 e 2 11.66 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 2004 U20 LD +2.3 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2022 BEZ
3 9 e 2 12.30 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 2002 U23 LD +2.3 -- ZATORSKI Krzysztof Z/2214/19 2022
4 10 e 2 14.24 WIŚNIEWSKI Jędrzej UKS Dziewiątka Kutno 2009 U14 LD +2.3 -- KUDŁA Jacek Z/0620/21 2022 LDK!
1 1 e 3 11.48 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +3.5 III DMP U20 B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2022 LDK! 111
2 2 e 3 11.53 JANKOWSKI Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD +3.5 III B.D. Z/3651/20 2022
3 3 e 3 11.88 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U18 LD +3.5 IV DMP DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/1392/21 2022 44 92
4 4 e 3 11.91 PRZYBYŁ Antoni UKS Lisy Zgierz 2005 U18 LD +3.5 IV LISIECKI Paweł Z/5253/19 2022
5 5 e 3 12.15 CHUŚCIŃSKI Bartłomiej RKS Łódź # 2005 U18 LD +3.5 IV DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/1118/22 2022 83
6 6 e 3 12.19 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP +3.5 IV TYLAK Łukasz Z/0397/21 2022
7 7 e 3 12.21 PODRAŻKA Mikołaj RKS Łódź # 2006 U18 LD +3.5 -- KOWALCZYK Katarzyna SZABLEWSKI Tadeusz , Z/1110/20 , 2022 LDK!
  e 3 DNF PLUTA Mateusz RKS Łódź 2005 U18 LD +3.5 -- DMP U20 B.D. Z/4254/19 2022
1 1 e 4 11.57 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD +3.1 III DMP BRÓDKA Daniel Z/1394/21 2022 61
2 2 e 4 11.65 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD +3.1 III LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2022 LDK!
3 5 e 4 11.92 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +3.1 IV LISIECKI Paweł Z/3359/20 2022 LDK!
4 6 e 4 11.92 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD +3.1 IV B.D. Z/1432/21 2022
5 7 e 4 11.98 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +3.1 IV KOWALSKI Robert Z/1960/21 2022 LDK!
6 8 e 4 12.15 KACZMAREK Mikołaj UKS Dąb Suchy Las 2007 U16 WP +3.1 IV TYLAK Łukasz Z/0533/22 2022 LDK!
7 9 e 4 12.32 PAWELEC Artur MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +3.1 V KOWALSKI Robert Z/3317/22 2022
8 15 e 4 12.79 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +3.1 -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2022 LDK!
1 3 e 5 11.77 STALA Wiktor AZS Łódź 2007 U16 LD +3.1 IV SYGDZIAK Zofia BRÓDKA Daniel , Z/0835/21 , 2022 LDK!
2 4 e 5 11.79 WILIŃSKI Piotr AZS Łódź 2007 U16 LD +3.1 IV BRÓDKA Daniel Z/1391/21 2022
3 11 e 5 12.41 GRUSZECKI Tymon RKS Łódź 2007 U16 LD +3.1 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0550/21 2022
4 12 e 5 12.53 WYSOCKI Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +3.1 V KOWALSKI Robert Z/3316/22 2022
5 16 e 5 12.80 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +3.1 -- BARSKA Jolanta Z/5285/19 2022 LDK!
6 17 e 5 12.82 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +3.1 -- BARSKA Jolanta Z/3156/20 2022 LDK!
7 20 e 5 13.89 LATALSKI Tymon AZS Łódź # 2007 U16 LD +3.1 -- BRÓDKA Daniel Z/8483/21 2022
1 10 e 6 12.39 ZAWADZKI Konrad AZS Łódź 2008 U16 LD +2.4 V BRÓDKA Daniel Z/2608/21 2022
2 13 e 6 12.59 KUBASIK Jakub AZS Łódź 2008 U16 LD +2.4 V BRÓDKA Daniel Z/3505/21 2022
3 14 e 6 12.61 ZAWADZKI Szymon AZS Łódź 2008 U16 LD +2.4 V BRÓDKA Daniel Z/2609/21 2022
4 18 e 6 12.85 MACIASZCZYK Krystian RKS Łódź 2008 U16 LD +2.4 -- KOPEĆ Dominik Z/0558/22 2022
5 19 e 6 13.67 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +2.4 -- BELTER Artur Z/0186/20 2022 LDK!
6 21 e 6 14.15 SALSKI Aleksander RKS Łódź 2008 U16 LD +2.4 -- KOPEĆ Dominik Z/0902/22 2022
1 1 f 1 10.54 KOZELAN Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +1.7 M RATAJCZAK Maciej Z/2635/17 2022
2 2 f 1 10.77 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ +1.7 I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2022 LDK! 152
3 3 f 1 11.31 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +1.7 III KOWALSKI Robert Z/4778/17 2022 2
4 4 f 1 11.62 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 2004 U20 LD +1.7 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2022 BEZ
1 1 f 2 11.49 JANKOWSKI Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD +3.2 III B.D. Z/3651/20 2022
2 2 f 2 11.52 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +3.2 III DMP U20 B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2022 LDK! 109
3 3 f 2 11.92 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U18 LD +3.2 IV DMP DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/1392/21 2022 42 91
4 4 f 2 12.02 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP +3.2 IV TYLAK Łukasz Z/0397/21 2022
5 5 f 2 12.26 PODRAŻKA Mikołaj RKS Łódź # 2006 U18 LD +3.2 -- KOWALCZYK Katarzyna SZABLEWSKI Tadeusz , Z/1110/20 , 2022 LDK!
1 1 f 3 11.65 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD +1.7 III DMP BRÓDKA Daniel Z/1394/21 2022 57
2 2 f 3 11.70 STALA Wiktor AZS Łódź 2007 U16 LD +1.7 III SYGDZIAK Zofia BRÓDKA Daniel , Z/0835/21 , 2022 LDK!
3 3 f 3 11.81 WILIŃSKI Piotr AZS Łódź 2007 U16 LD +1.7 IV BRÓDKA Daniel Z/1391/21 2022
4 4 f 3 11.90 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD +1.7 IV B.D. Z/1432/21 2022
5 5 f 3 11.97 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.7 IV KOWALSKI Robert Z/1960/21 2022 LDK!
6 6 f 3 12.32 KACZMAREK Mikołaj UKS Dąb Suchy Las 2007 U16 WP +1.7 V TYLAK Łukasz Z/0533/22 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.05 TATARA Dawid BKL Bełchatów 2004 U20 LD +2.7 II MANTYK Łukasz Z/3178/19 2022 LDK!
2 3 s 1 23.05 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U23 LD +2.7 III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2022 3 LDK!
3 4 s 1 23.18 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U20 LD +2.7 III ANDRYSIAK Mirosław Z/1466/18 2022 4 LDK!
4 5 s 1 23.26 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP +2.7 III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
5 6 s 1 23.70 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD +2.7 IV LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2022 LDK!
6 11 s 1 24.24 JANKOWSKI Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD +2.7 IV B.D. Z/3651/20 2022
7 13 s 1 24.37 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP +2.7 IV RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2022
1 7 s 2 23.70 STALA Wiktor AZS Łódź 2007 U16 LD +2.2 IV DMP U20 SYGDZIAK Zofia BRÓDKA Daniel , Z/0835/21 , 2022 LDK! 101
2 10 s 2 24.09 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U18 LD +2.2 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/1392/21 2022
3 12 s 2 24.32 PRZYBYŁ Antoni UKS Lisy Zgierz 2005 U18 LD +2.2 IV LISIECKI Paweł Z/5253/19 2022
4 14 s 2 24.42 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +2.2 V LISIECKI Paweł Z/3359/20 2022 LDK!
5 16 s 2 24.71 WILIŃSKI Piotr AZS Łódź 2007 U16 LD +2.2 V BRÓDKA Daniel Z/1391/21 2022
6 17 s 2 24.96 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 2002 U23 LD +2.2 -- ZATORSKI Krzysztof Z/2214/19 2022
7 19 s 2 25.09 PODRAŻKA Mikołaj RKS Łódź # 2006 U18 LD +2.2 -- KOWALCZYK Katarzyna SZABLEWSKI Tadeusz , Z/1110/20 , 2022 LDK!
8 26 s 2 26.28 WEDER Paweł RKS Łódź # 2005 U18 LD +2.2 -- KOPEĆ Dominik Z/5736/19 2022 LDK!
1 8 s 3 23.78 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +4.2 IV B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2022 LDK!
2 9 s 3 23.81 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD +4.2 IV BRÓDKA Daniel Z/1394/21 2022
3 20 s 3 25.29 GRUSZECKI Tymon RKS Łódź 2007 U16 LD +4.2 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0550/21 2022
4 24 s 3 26.02 KUBASIK Jakub AZS Łódź 2008 U16 LD +4.2 -- BRÓDKA Daniel Z/3505/21 2022
5 28 s 3 27.19 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +4.2 -- BARSKA Jolanta Z/3156/20 2022 LDK!
6 31 s 3 28.39 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź 1957 Masters LD +4.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2022
7 32 s 3 28.72 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD +4.2 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2022 LDK!
8 33 s 3 32.32 PIECHOL Wiktor UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD +4.2 -- LISIECKI Paweł Z/12548/21 2022
1 15 s 4 24.59 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD +3.0 V WASIAK Jarosław Z/1504/21 2022 LDK!
2 18 s 4 25.08 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +3.0 V KOWALSKI Robert Z/1960/21 2022 LDK!
3 21 s 4 25.37 ZAWADZKI Konrad AZS Łódź 2008 U16 LD +3.0 V BRÓDKA Daniel Z/2608/21 2022
4 23 s 4 25.76 STARYGA Oskar BKL Bełchatów 2009 U14 LD +3.0 -- MANTYK Łukasz Z/0638/22 2022 LDK!
5 25 s 4 26.28 ZAWADZKI Szymon AZS Łódź 2008 U16 LD +3.0 -- BRÓDKA Daniel Z/2609/21 2022
6 27 s 4 26.33 WYSOCKI Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +3.0 -- KOWALSKI Robert Z/3316/22 2022
7 29 s 4 27.36 KOŁODZIEJCZYK Gabriel MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD +3.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/12025/21 2022
8 30 s 4 27.97 LATALSKI Tymon AZS Łódź # 2007 U16 LD +3.0 -- BRÓDKA Daniel Z/8483/21 2022
1 2 s 5 22.82 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +1.4 III DMP U20 KOWALSKI Robert Z/4778/17 2022 2 121
2 22 s 5 25.58 PAWELEC Artur MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.4 V KOWALSKI Robert Z/3317/22 2022
300 m M
1 1 s 1 35.24 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0231/19 2022 LDK!
2 2 s 1 35.92 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0230/19 2022 LDK!
3 3 s 1 37.87 MIROWSKI Adam AZS Łódź 2007 U16 LD III BRÓDKA Daniel Z/3004/21 2022
4 4 s 1 39.74 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U16 LD IV MANTYK Łukasz Z/4313/19 2022 LDK!
5 5 s 1 42.13 MAGIERA Wiktor LUKS Boguszyce 2009 U14 LD V SUPEŁ Dorota Z/12211/21 2022
6 6 s 1 42.60 STARYGA Oskar BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MANTYK Łukasz Z/0638/22 2022 LDK!
7 7 s 1 43.06 GAJEWSKI Łukasz MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3607/19 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.40 SZWED Maks AZS Łódź 2004 U20 LD I DMP DMP U20 WĘGLARSKI Krzysztof Z/0459/19 2022 116 147
2 2 s 1 48.53 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD II DMP DMP U20 BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0658/18 , 2022 4 LDK! 114 146
3 3 s 1 50.24 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U20 LD II DMP U20 WĘGLARSKI Krzysztof Z/0659/18 2022 4 129
4 4 s 1 50.81 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U20 LD III WĘGLARSKI Krzysztof Z/0660/18 2022 BEZ
5 5 s 1 51.48 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD III BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/3975/17 , 2022 4 LDK!
6 6 s 1 51.69 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/0055/19 2022 5 LDK!
7 10 s 1 53.04 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 2002 U23 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2022 4
1 7 s 2 52.20 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2022 108
2 8 s 2 52.80 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD IV WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2022 LDK!
3 9 s 2 53.04 GOMUŁKA Ksawery UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP IV OLSZYNA Waldemar Z/0160/20 2022
4 11 s 2 53.25 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD IV NOWAK Mieczysław Z/5047/19 2022
5 12 s 2 53.45 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0718/19 2022 BEZ
6 13 s 2 54.78 WÓJCIK Kacper AZS Łódź 2005 U18 LD -- BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0461/19 , 2022 LDK!
7 15 s 2 56.90 WIROWSKI Aleksander RKS Łódź 2005 U18 LD -- DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/0229/19 2022 LDK! 71
1 14 s 3 55.68 MAJERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/13237/21 2022
2 16 s 3 56.99 KRASZEWSKI Maciej UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/2130/20 2022 LDK!
3 17 s 3 58.67 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/1554/21 2022 LDK!
4 18 s 3 59.39 UŁAŃSKI Łukasz KS Żeglina Sieradz 2007 U16 LD -- NOWAK Mieczysław Z/10675/21 2022 LDK!
5 19 s 3 59.89 SIECH Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0860/19 2022
6 20 s 3 60.76 SOBCZAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0633/21 2022 LDK!
7 21 s 3 60.95 KRYSTEK Szymon UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/2973/21 2022 LDK!
8 22 s 3 62.76 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U23 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2022
600 m M
1 1 s 1 1:42.43 DMOCHOWSKI Julian RKS Łódź 2007 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/3164/22 2022
2 2 s 1 1:46.55 WOLSKI Maciej LKS Koluszki 2008 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/13289/21 2022
800 m M
1 1 s 1 2:01.58 GANCARZ Mikołaj LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD III WOJTAREK Jacek Z/1487/20 2022 LDK!
2 2 s 1 2:02.88 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2022 92
3 3 s 1 2:03.29 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2022 90
4 4 s 1 2:05.59 WOJTCZAK Mikołaj UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP IV OLSZYNA Waldemar Z/0245/20 2022 LDK!
5 5 s 1 2:06.25 SZCZEPANIAK Igor RKS Łódź 2004 U20 LD IV DMP U20 B.D. KOWALCZYK Katarzyna JASZCZAK Stanisław , Z/4229/19 , 2022 LDK! 78
6 6 s 1 2:06.70 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2022
7 7 s 1 2:10.32 MARAŃDA Kacper LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek Z/3952/20 2022 LDK!
8 8 s 1 2:13.09 DĘBSKI Igor AZS Łódź 2005 U18 LD -- DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/0614/22 2022 67
9 9 s 1 2:13.11 ANDRZEJAK Maksymilian MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3687/20 2022
10 10 s 1 2:13.81 KUZIK Szczepan RKS Łódź 2006 U18 LD -- DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/2620/22 2022 67
1000 m M
1 1 s 1 3:04.47 RZEMPOŁUCH Bartosz UKS Sprinter Słodków 2008 U16 WP -- B.D. Z/0298/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:04.71 FRYDRYSIAK Igor UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/3194/19 2022 LDK!
3 3 s 1 3:12.48 BANDOS Leonard BKL Bełchatów 2007 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/0885/22 2022 LDK!
4 4 s 1 3:17.81 JARCZEWSKI Jan RKS Łódź 2007 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/3803/22 2022
5 5 s 1 3:25.96 ROLIŃSKI Dawid UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/0927/20 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:23.47 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek Z/1488/20 2022 LDK!
2 2 s 1 4:24.24 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD -- NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2022
3 3 s 1 4:49.20 CZERNIELEWSKI Oliwier RKS Łódź 2005 U18 LD -- DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/2732/20 2022 64
4 4 s 1 5:10.02 MICHALAK Mikołaj LKS Maraton Turek 2006 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13149/21 2022
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.89 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +3.3 III KUDŁA Jacek Z/5393/19 2022 LDK!
2 2 s 1 17.50 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +3.3 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK!
3 3 s 1 20.18 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +3.3 -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.96 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +3.3 II DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0086/20 2022 131
2 2 s 1 17.45 BŁASZCZYK Wojciech UKS 55 Łódź 2006 U18 LD +3.3 -- PALISZEWSKI Maciej Z/4410/20 2022 LDK!
3 3 s 1 18.14 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U18 LD +3.3 -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 16.93 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD +4.1 IV KUDŁA Jacek Z/3192/19 2022
2 2 s 1 17.13 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD +4.1 IV KUDŁA Jacek Z/0722/19 2022
3 3 s 1 17.67 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD +4.1 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5
300 m pł M
1 1 s 1 44.00 MAJEWSKI Krzysztof AZS Łódź 2008 U16 LD IV BRÓDKA Daniel Z/1645/21 2022
2 2 s 1 47.45 BŁASZCZYK Wojciech UKS 55 Łódź 2006 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/4410/20 2022 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.25 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2022 112
400 m pł M
1 1 s 1 58.70 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
2 2 s 1 65.08 NOWAK Jan UKS 12 Kalisz 2004 U20 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/1477/19 2022
2000 m prz M
1 1 s 1 6:54.25 MARCINKOWSKI Dawid RKS Łódź 2004 U20 LD -- DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/1500/18 2022 BEZ LDK! 79
  s 1 DNF SZCZEPANIAK Igor RKS Łódź 2004 U20 LD -- B.D. KOWALCZYK Katarzyna JASZCZAK Stanisław , Z/4229/19 , 2022 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 2.08 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U20 LD I DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2022 BEZ LDK! 150
2 2 f 1 1.95 KUCHCZYŃSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2002 U23 KP II SZCZERKOWSKI Eugeniusz B.D. Z/6464/15 2022
3 3 f 1 1.80 ANTOSIAK Sebastian MKLA Łęczyca 2006 U18 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/5041/19 2022 LDK! 99
4 4 f 1 1.80 BOCZKOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2007 U16 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław ANDRYSIAK Mirosław Z/4161/19 2022 LDK! 99
5 5 f 1 1.75 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2022 LDK!
6 6 f 1 1.60 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5
7 7 f 1 1.60 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
8 8 f 1 1.50 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3155/20 2022 LDK!
  f 1 NM ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- BELTER Artur Z/0186/20 2022 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 4.60 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP I DMP DAKINIEWICZ Wojciech B.D. Z/0579/15 2022 113
2 2 f 1 4.20 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD II DMP U20 OSTOJSKI Piotr Z/0588/17 2022 3 LDK! 130
3 3 f 1 4.00 PAWLICKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP II DAKINIEWICZ Wojciech B.D. Z/4815/18 2022
4 4 f 1 3.80 KURZEWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III DMP U20 KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech , Z/1072/19 , 2022 LDK! 114
5 5 f 1 3.60 REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U16 LD III DMP DMP U20 LISIAK Adam Z/1111/20 2022 49 106
6 6 f 1 3.50 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022
7 7 f 1 3.30 BARTCZAK Filip MKLA Łęczyca 2006 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/4156/19 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 3.00 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2022 LDK!
9 9 f 1 2.80 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2022
10 10 f 1 2.40 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/3192/19 2022
  f 1 NM DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- DMP U20 KUBIAK Robert Z/4157/19 2022 BEZ LDK!
  f 1 NM SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5
W dal M
  f 1 5.05 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +1.4 -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK!
  f 1 5.41 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U23 LD +1.4 -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2494/16 , 2022 BEZ LDK!
  f 1 5.62 BOCZKOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +0.7 V ANDRYSIAK Mirosław ANDRYSIAK Mirosław Z/4161/19 2022 LDK!
  f 1 5.83 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.9 V KUDŁA Jacek Z/5393/19 2022 LDK!
  f 1 6.50 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +2.0 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2022 5 LDK!
  f 1 7.30 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +1.4 I BŁASIŃSKI Artur B.D. MIERZEJEWSKI Marek Z/4910/15 2022 LDK!
1 1 f 1 7.38 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +2.7 I BŁASIŃSKI Artur B.D. MIERZEJEWSKI Marek Z/4910/15 2022 LDK!
2 2 f 1 7.02 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 2003 U20 LD +1.9 II MANTYK Łukasz Z/3046/17 2022 LDK!
3 3 f 1 6.68 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +3.5 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2022 5 LDK!
4 4 f 1 6.58 KRAWCZYK Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD +1.0 III DMP DMP U20 SADACH Aneta Z/2888/20 2022 65 108
5 5 f 1 6.00 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +4.3 IV KUDŁA Jacek Z/5393/19 2022 LDK!
6 6 f 1 5.99 KAZIMIERSKI Wiktor UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD +3.5 IV KRET Waldemar B.D. KRET Waldemar Z/1428/21 2022 LDK!
7 7 f 1 5.77 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +1.8 -- SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2022
8 8 f 1 5.63 BOCZKOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +4.6 V ANDRYSIAK Mirosław ANDRYSIAK Mirosław Z/4161/19 2022 LDK!
9 9 f 1 5.52 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U23 LD +2.1 -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2494/16 , 2022 BEZ LDK!
10 10 f 1 5.52 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD +2.8 -- B.D. Z/1432/21 2022
11 11 f 1 5.19 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +2.1 -- BARSKA Jolanta Z/5285/19 2022 LDK!
12 12 f 1 5.15 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +3.0 -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK!
13 13 f 1 5.03 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U16 LD +3.6 -- MANTYK Łukasz Z/4313/19 2022 LDK!
14 14 f 1 4.93 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +3.0 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK!
15 15 f 1 4.61 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD +5.1 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2022 LDK!
16 16 f 1 4.52 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +2.3 -- BELTER Artur Z/0186/20 2022 LDK!
17 17 f 1 4.37 WIŚNIEWSKI Jędrzej UKS Dziewiątka Kutno 2009 U14 LD +3.9 -- KUDŁA Jacek Z/0620/21 2022 LDK!
Trójskok M
  f 1 12.06 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +1.8 -- SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2022
  f 1 13.20 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD +1.6 III DMP U20 B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2022 4 LDK! 102
1 1 f 1 15.00 RUDNIK Kacper MKL Toruń 2001 U23 KP +0.4 I DMP B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2022 LDK! 109
2 2 f 1 13.87 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U23 LD +0.3 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3775/15 2022
3 3 f 1 13.61 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +1.9 III DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/0587/17 2022 3 112
4 4 f 1 13.34 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD +2.8 III DMP U20 B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2022 4 LDK! 105
5 5 f 1 13.20 MURAWSKI Rafał AZS Łódź 2004 U20 LD +0.5 III DMP DMP U20 SADACH Aneta Z/9667/21 2022 55 102
6 6 f 1 13.02 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +0.2 IV DMP U20 BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek # , Z/1408/18 , 2022 LDK! 97
7 7 f 1 12.38 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +4.2 -- SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2022
8 8 f 1 11.37 PRZYGODZKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.6 -- BELTER Artur Z/0187/20 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 14.81 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2022 LDK!
2 2 f 1 12.13 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0086/20 2022
3 3 f 1 11.13 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022
4 4 f 1 10.70 SALSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- DMP U20 BELTER Artur Z/0472/21 2022 72
  f 1 NM OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2022 LDK!
1 1 f 2 11.45 GURBIEL Michał MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/13535/21 2022
2 1 f 2 10.83 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V B.D. BELTER Artur Z/1771/21, Z/13730/21 2021, 2022 LDK!
3 2 f 2 10.49 KADYROW Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0938/22 2022
4 3 f 2 10.32 GŁODEK Wiktor MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- DMP U20 KUBIAK Robert Z/7525/21 2022 LDK! 68
5 4 f 2 10.21 LIBERA Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/13516/21 2022 LDK!
6 5 f 2 9.66 KUNA Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0939/22 2022
Kula (6) M
1 1 f 1 10.38 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/3192/19 2022
2 2 f 1 10.32 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2022
3 3 f 1 9.79 GRABIASZ Kacper MUKS Park Zduńska Wola 2004 U20 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/2819/22 2022
Kula (7.26) M
1 1 f 1 12.65 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U23 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2022 3 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 42.62 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP III MAŁECKI Marcin Z/1604/18 2022 LDK!
2 2 f 1 38.39 KADYROW Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/0938/22 2022
3 3 f 1 36.62 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV B.D. BELTER Artur Z/1771/21, Z/13730/21 2021, 2022 LDK!
4 4 f 1 36.34 LIBERA Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/13516/21 2022 LDK!
5 5 f 1 35.89 PANCEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP IV WANGE Adrianna Z/3765/21 2022
6 6 f 1 30.40 GŁODEK Wiktor MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7525/21 2022 LDK!
  f 1 NM KUNA Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0939/22 2022
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 54.94 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD I DMP U20 JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2022 LDK! 155
2 2 f 1 47.51 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II DMP U20 BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2022 LDK! 134
3 3 f 1 40.36 KRĘGIEL Franciszek MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III DMP U20 BELTER Artur Z/1419/18 2022 LDK! 111
4 4 f 1 27.80 SALSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- BELTER Artur Z/0472/21 2022
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 36.20 CHUDAŚ Daniel UKS 12 Kalisz 2003 U20 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1985/19 2022
Dysk (2) M
1 1 f 1 44.81 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U23 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2022 3 LDK!
Młot (5) M
1 1 f 1 55.35 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2022
2 2 f 1 55.33 MES Jerzy MKS Zduńska Wola 2005 U18 LD III SULIŃSKI Andrzej Z/4277/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 53.70 SPRYSZYŃSKI Maciej LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP III DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna WIERZBICKI Dariusz , Z/0182/17 , 2022 5 LDK! 119
4 4 f 1 51.62 OPALIŃSKI Franciszek MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/1284/20 , 2022 LDK!
5 5 f 1 42.15 SZEWCZYK Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3605/19 , 2022 BEZ LDK!
1 1 f 2 30.33 BOMBA Oskar MKS Zduńska Wola 2007 U16 LD V SULIŃSKI Andrzej Z/1306/22 2022 LDK!
2 2 f 2 30.31 WOŹNIAK Bartosz MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0544/21 2022
3 3 f 2 22.24 MES Franciszek MKS Zduńska Wola 2009 U14 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/1308/22 2022 LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 61.22 SZCZERBIAK Mateusz LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP I DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/3909/18 2022 5 LDK! 150
2 2 f 1 43.20 WŁADOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/0139/17 2022 5 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 38.40 ABRAMOWICZ Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/3720/21 2022 LDK!
2 2 f 1 36.12 WALOSZ Mateusz UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP -- B.D. Z/0474/21 2022
3 3 f 1 35.02 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3155/20 2022 LDK!
4 4 f 1 33.97 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2022 LDK!
5 5 f 1 33.77 LEPOROWSKI Dariusz MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0536/21 2022
Oszczep (700) M
1 1 f 1 51.63 PRZYBYLAK Bartosz UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP III MAŁECKI Marcin Z/1605/18 2022 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 48.45 BARTOSIAK Damian LKS Maraton Turek 2003 U20 WP III ZAŃKO Albin # Z/8865/21 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 74.730395078659 sekund