Piaseczno 15.05.2022
PZLA Mistrzostwa Polski U20 i U23 w biegu na 5000 m. [DMP] [DMP U20]
5000 m K
1 1 b 1 16:30.51 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP I NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2022 LDK!
2 2 b 1 16:31.53 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM I SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2022 LDK!
3 3 b 1 16:35.49 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 2001 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1567/15 2022 1
4 4 b 1 16:40.49 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2022
5 5 b 1 17:05.22 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 2001 U23 PM I PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. Z/4071/18 2022
6 6 b 1 17:08.76 RASIŃSKA Halina OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP I DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0712/15 2022 120
7 7 b 1 17:19.70 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 U23 PM II CZAPIEWSKA Grażyna B.D. Z/1950/15 2022
8 8 b 1 17:41.30 PAWEŁCZYK Julia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2910/16 2022 LDK!
9 9 b 1 17:41.32 BEREŚNIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/3372/16 2022
10 10 b 1 17:42.00 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U23 SL II CZECH Klaus Z/1808/15 2022 1
11 11 b 1 17:52.44 PIETRAS Kinga KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/3399/17 2022
12 12 b 1 17:52.76 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 U23 PM II MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2022 4
13 13 b 1 18:33.80 WYROŚLAK Martyna OŚ AZS Poznań # 2002 U23 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2739/22 2022 LDK!
14 14 b 1 19:07.69 FOLTYNIEWICZ Zofia MKS Siechnice 2002 U23 DS III B.D. Z/2831/22 2022
15 15 b 1 19:38.40 MORAWSKA Julia MKS Siechnice 2000 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0809/20 2022
16 16 b 1 19:50.43 FABIJAN Maria MKS Siechnice 2001 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/3602/15 2022
17 17 b 1 21:31.24 BELCZYK Marzena ULKS Lipinki 2002 U23 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3017/16 2022 BEZ LDK!
1 1 b 2 17:19.82 ŚCISŁOWSKA Julia KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS II ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/1198/17 2022 LDK!
2 2 b 2 17:20.41 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM II B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2022 3 LDK!
3 3 b 2 17:34.04 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL II PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2022 3 LDK!
4 4 b 2 17:43.87 KRUPA Urszula SSMKS Parasol Wrocław 2004 U20 DS II WOSIEK Jacek Z/1302/19 2022 2
5 5 b 2 17:47.75 KURASZ Justyna KS Gwardia Piła 2003 U20 WP II CHWAŁEK Jarosław Z/4898/18 2022 5
6 6 b 2 17:55.66 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U20 LD II MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2022 LDK!
7 7 b 2 18:00.09 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U20 MA II ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3915/16 2022 BEZ LDK!
8 8 b 2 18:03.64 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM II B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. , Z/1926/17 , 2022 3 LDK!
9 9 b 2 18:14.90 KARPIUK Małgorzata KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD II DMP MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina Z/0431/18 2022 LDK! 89
10 10 b 2 18:16.92 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 2003 U20 DS III GOLEC Dominik Z/0489/17 2022 4
11 11 b 2 18:35.18 BARSZCZ Alicja LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP III B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/2671/15 , 2022 LDK!
12 12 b 2 18:36.91 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U20 KP III KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew , Z/1324/17 , 2022 3 LDK!
13 13 b 2 18:39.42 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U20 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/2180/19 2022
14 14 b 2 18:39.62 LUBIŃSKA Oliwia KS SMS Szklarska Poręba 2004 U20 DS III ROSTKOWSKA Anna Z/1981/18 2022 LDK!
15 15 b 2 18:51.74 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U20 LB III BIESIADA Ryszard Z/0444/17 2022 2 LDK!
16 16 b 2 18:57.57 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2022 LDK!
17 17 b 2 21:48.39 BANASIAK Joanna SSMKS Parasol Wrocław 2004 U20 DS -- SZOMBURG Tomasz Z/1031/19 2022 LDK!
  b 2 DNF WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 2003 U20 WP -- GRENDA Jan Z/1891/19 2022 LDK!
  b 2 DNF PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2004 U20 SK -- KUBIEC Dawid Z/5354/18 2022 4 LDK!
  b 2 DNF CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 2004 U20 LB -- MARYSIAK Adam # Z/0804/18 2022 4 LDK!
5000 m M
1 1 b 1 14:12.16 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 2001 U23 KP I DMP WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2385/16 2022 122
2 2 b 1 14:12.53 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U23 MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2022 2
3 3 b 1 14:16.28 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U23 DS I ADAMEK Marek Z/1124/15 2022 2
4 4 b 1 14:16.87 GOS Mateusz RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ I BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2022 LDK!
5 5 b 1 14:25.89 SKALSKI Szymon niestowarzyszony # 2002 U23 II B.D. SZAŁACH Krzysztof # , Z/2827/16 , 2022
6 6 b 1 14:28.13 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U23 SK II MIREK Andrzej Z/2504/17 2022 1
7 7 b 1 14:41.55 GROBERSKI Michał UKS Barnim Goleniów 2000 U23 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1296/15 2022
8 8 b 1 14:50.68 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/3951/15 2022
9 9 b 1 14:58.02 ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA II DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2022 80
10 10 b 1 14:58.95 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/1215/16 2022 LDK!
11 11 b 1 15:00.26 WOLENDER Jakub KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/6204/15 2022 LDK!
12 12 b 1 15:03.66 PRZESTRZELSKI Kajetan KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/5610/15 2022
13 13 b 1 15:07.70 MARSZK Daniel GKS Cartusia Kartuzy 2002 U23 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/3562/18 2022 LDK!
14 14 b 1 15:16.64 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD III DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/2213/15 2022 66
15 15 b 1 15:17.21 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U23 KP III CZUBASZEK Jarosław Z/2216/19 2022 4 LDK!
16 16 b 1 15:19.54 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 2002 U23 ZP III PODLEŚNY Jan Z/0311/16 2022 3
17 17 b 1 15:27.78 BRUDŁO Piotr WMLKS Pomorze Stargard 2002 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1478/16 2022 BEZ LDK!
18 18 b 1 15:33.22 TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP III DMP NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/5215/15 2022 54
19 19 b 1 15:35.22 WIECZOREK Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/3234/17 2022
20 20 b 1 15:42.63 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 2000 U23 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/4007/15 2022
21 21 b 1 15:46.34 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2022 3
22 22 b 1 15:46.47 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2022 BEZ LDK!
23 23 b 1 16:00.72 MURKOWSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP III CHMIELARZ Lucyna GRENDA Jan B.D. , Z/0923/16 , 2022 LDK!
24 24 b 1 16:04.76 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 2002 U23 MA III JASICZ Ryszard Z/0082/17 2022 4 LDK!
25 25 b 1 16:06.90 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 2001 U23 MZ III GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2022 3
26 26 b 1 16:07.75 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 2001 U23 MA III KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna B.D. # Z/5624/18 2022
27 27 b 1 16:19.88 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 2002 U23 SK III WIĘCKOWSKI Jacek Z/1586/17 2022 BEZ
28 28 b 1 16:20.64 LEWANDOWSKI Jakub MKS Siechnice 2001 U23 DS -- B.D. Z/2586/17 2022
29 29 b 1 16:33.06 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/4307/19 2022
30 30 b 1 16:46.12 KUBIAK Kacper MKST Astra Nowa Sól 2000 U23 LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/2272/20 2022
  b 1 DNF BIELAK Miłosz UKS Barnim Goleniów # 2001 U23 ZP -- B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1911/15 , 2022 LDK!
1 1 b 2 14:09.29 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U20 LB I DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2022 LDK!
2 2 b 2 14:13.97 MEGIER Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I SZAŁACH Krzysztof Z/3068/20 2022
3 3 b 2 14:54.32 JANAS Filip SSMKS Parasol Wrocław 2004 U20 DS II GOLEC Dominik Z/1589/18 2022 BEZ LDK!
4 4 b 2 15:13.45 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/1073/18 2022 3
5 5 b 2 15:20.07 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2022 BEZ LDK!
6 6 b 2 15:26.36 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2022 LDK!
7 7 b 2 15:56.62 RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0667/19 2022
8 8 b 2 15:59.72 ŻUK Bartosz MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1421/17 2022
9 9 b 2 16:13.57 ŚLIWKA Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1890/19 2022 LDK!
10 10 b 2 16:21.33 ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP IV NALEPA Marek Z/1158/18 2022 BEZ LDK!
11 11 b 2 16:32.12 JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew 2003 U20 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3811/17 2022
12 12 b 2 16:35.66 MAJEWSKI Adam SSMKS Parasol Wrocław 2004 U20 DS IV GOLEC Dominik # Z/0465/18 2022 4 LDK!
13 13 b 2 16:39.42 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1716/18 2022 BEZ LDK!
14 14 b 2 16:39.82 BUKOWSKI Paweł ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1370/18 2022 LDK!
15 15 b 2 16:39.93 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2105/19 2022
16 16 b 2 18:14.30 ZDOBYLAK Marek SSMKS Parasol Wrocław 2003 U20 DS -- B.D. Z/14245/21 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.2948820590973 sekund