Piaseczno 15.05.2022
5. Memoriał Sławomira Rosłona [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.63 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +2.0 M B.D. JADCZAK Bożena , Z/2957/15 , 2022
2 2 s 1 11.83 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU +2.0 M MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2022
3 3 s 1 12.03 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 Sen MZ +2.0 I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
4 4 s 1 12.04 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ +2.0 I MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2022 3
5 6 s 1 12.12 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa 1991 Sen MZ +2.0 I B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2022
6 7 s 1 12.16 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +2.0 II DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/2758/17 2022 119
7 10 s 1 12.66 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom 2001 U23 MZ +2.0 II JADCZAK Bożena B.D. Z/5568/15 2022
1 5 s 2 12.04 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +1.5 I BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2022 3 LDK!
2 8 s 2 12.61 DAROS Iga LUKS Strzałków 2001 U23 LD +1.5 II MOUELHI Abdessatar B.D. Z/3082/18 2022
3 11 s 2 12.85 FILIPOW Julia KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +1.5 III B.D. B.D. , Z/0649/17 , 2022
4 13 s 2 12.97 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ +1.5 III OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4339/20 2022 LDK!
5 16 s 2 13.22 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ +1.5 IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
6 17 s 2 13.24 KRZYWDZIŃSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 1994 Sen KP +1.5 -- CHOCHLIUK Grażyna Z/2869/21 2022
7 18 s 2 13.28 LASOTA Patrycja RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ +1.5 IV JADCZAK Bożena # Z/3623/18 2022 LDK!
1 9 s 3 12.65 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ +3.2 II STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2022
2 12 s 3 12.92 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +3.2 III OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2022 LDK!
3 19 s 3 13.39 ZAJĄC Emilia Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ +3.2 IV KALINOWSKA Paulina Z/2766/20 2022 LDK!
4 20 s 3 13.44 PIELACIŃSKA Zuzanna UKS Gimnazjon Płońsk 2004 U20 MZ +3.2 IV ADAMSKI Robert Z/12995/21 2022
5 21 s 3 13.49 CHROMIŃSKA Angelika WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ +3.2 IV WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/0751/20 2022 LDK!
6 22 s 3 13.57 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ +3.2 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2022 4
1 14 s 4 13.07 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ +1.1 III STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2022
2 15 s 4 13.19 KALIŃSKA Weronika LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD +1.1 III URBANIAK Mateusz Z/13293/21 2022
3 s 4 13.65 MARCIŃCZYK Martyna MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ +1.1 IV KUBICKI Adam Z/12988/21 2022
4 23 s 4 13.70 KĄCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +1.1 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2022
5 24 s 4 13.81 TRZECIAK Klara Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ +1.1 V KALINOWSKA Paulina Z/3777/20 2022 LDK!
6 25 s 4 14.08 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +1.1 V ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2022 LDK!
7 26 s 4 14.16 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U20 MZ +1.1 -- B.D. Z/0255/19 2022
8 27 s 4 15.39 JANISZEWSKA Barbara MKS Syrena Warszawa 2008 U16 MZ +1.1 -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4187/21 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 23.76 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU +2.2 M MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2022 1
2 2 s 1 24.35 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +2.2 I B.D. JADCZAK Bożena , Z/2957/15 , 2022
3 3 s 1 24.43 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU +2.2 I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2022
4 4 s 1 24.65 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 Sen MZ +2.2 I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
5 6 s 1 25.01 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU +2.2 II B.D. MAKARUK Tadeusz Z/2074/15 2022
6 7 s 1 25.35 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa 1991 Sen MZ +2.2 II B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2022
1 5 s 2 24.85 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +0.4 I BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2022 3 LDK!
2 8 s 2 25.49 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +0.4 II RĄCZKA Paweł B.D. Z/2758/17 2022
3 9 s 2 25.88 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U23 LD +0.4 II DMP SADACH Aneta KUCZKOWSKI Piotr B.D. , Z/1956/21 , 2022 LDK! 92
4 10 s 2 25.97 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +0.4 II BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2022 4 LDK!
5 11 s 2 25.98 DAROS Iga LUKS Strzałków 2001 U23 LD +0.4 II MOUELHI Abdessatar B.D. Z/3082/18 2022
6 16 s 2 27.42 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 2005 U18 MZ +0.4 IV GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2022 4 LDK!
1 12 s 3 26.21 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +2.9 II OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2022
2 15 s 3 27.21 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 1998 Sen MZ +2.9 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
3 18 s 3 27.65 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +2.9 IV DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2022 LDK! 97
4 26 s 3 28.78 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +2.9 -- JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2022 4 LDK!
5 27 s 3 28.86 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U20 MZ +2.9 -- GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2022 5
6 28 s 3 29.10 MARKIEWICZ Hanna AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ +2.9 -- SKORUPSKI Szymon Z/2108/19 2022
1 17 s 4 27.56 ZAJĄC Emilia Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ +2.1 IV KALINOWSKA Paulina Z/2766/20 2022 LDK!
2 22 s 4 28.25 CHROMIŃSKA Angelika WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ +2.1 IV WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/0751/20 2022 LDK!
3 25 s 4 28.74 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U20 MZ +2.1 -- B.D. Z/0255/19 2022
4 29 s 4 29.23 TRZECIAK Klara Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ +2.1 V KALINOWSKA Paulina Z/3777/20 2022 LDK!
5 30 s 4 29.43 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +2.1 V B.D. Z/11590/21 2022
1 19 s 5 27.70 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ +1.5 IV STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2022
2 20 s 5 27.72 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ +1.5 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4339/20 2022 LDK!
3 23 s 5 28.40 KRZYWIDZIŃSKA Agata CR im.Ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz 1994 Sen KP +1.5 -- CHOCHLIUK Grażyna #
4 31 s 5 29.72 KRUSZEWSKA Barbara UKS Otrębusy 2007 U16 MZ +1.5 V B.D. Z/3762/22 2022
5 33 s 5 30.18 STOLARCZYK Maja UKS Siódemka Ostrołęka 2009 U14 MZ +1.5 V DĄBROWSKI Dariusz Z/0676/22 2022 LDK!
1 21 s 6 28.23 KALIŃSKA Weronika LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD +2.1 IV URBANIAK Mateusz Z/13293/21 2022
2 32 s 6 30.00 KWIECIŃSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +2.1 V B.D. Z/14769/21 2022
3 35 s 6 31.62 CZYŻ Bella UMLKS Pegaz Opoczno 2011 U12 LD +2.1 -- GRABOLUS Marek Z/1889/21 2022 LDK!
4 36 s 6 32.33 POŁEĆ Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +2.1 -- B.D. Z/14765/21 2022
1 13 s 7 26.59 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +0.2 III B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2022 LDK!
2 14 s 7 26.88 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ +0.2 III STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2022
3 24 s 7 28.70 PROKOP Agata AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ +0.2 -- B.D. Z/3641/22 2022
4 34 s 7 30.53 STRUŻYŃSKA Aleksandra OKS Start Otwock 2006 U18 MZ +0.2 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4020/21 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 53.21 SMOLIŃSKA Izabela RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ M KĘDZIORA Robert B.D. Z/0633/15 2022
2 2 s 1 54.38 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ M DMP KĘDZIORA Robert B.D. Z/2676/16 2022 138
3 3 s 1 55.68 GRYC Anna Maria KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I KĘDZIORA Robert B.D. Z/3062/15 2022
4 4 s 1 56.30 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU I TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0351/16 , 2022 LDK!
5 5 s 1 56.60 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ II B.D. KĘDZIORA Robert , Z/2324/15 , 2022
6 7 s 1 58.80 GAJKOWSKA Martyna MKS Pułtusk 2003 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/3000/17 2022
1 6 s 2 58.55 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/5149/18 2022 4 LDK!
2 8 s 2 59.09 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2022 4
3 12 s 2 62.15 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/5148/18 2022 4 LDK!
4 15 s 2 63.05 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2022
5 22 s 2 64.48 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ IV B.D. Z/3635/18 2022 BEZ
  s 2 DNF DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 Sen MZ -- JENDRYCH Marek B.D. Z/0709/14 2022
1 10 s 3 60.24 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ III ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
2 11 s 3 61.41 SOKÓŁ Aleksandra UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ III DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0298/18 , 2022 BEZ LDK! 103
3 16 s 3 63.37 SIKORA Agnieszka ULKS Lipinki 2003 U20 MA IV WOJNA Anna ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3016/16 2022 BEZ LDK!
4 17 s 3 63.47 REK Kinga AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/2106/19 2022
5 20 s 3 64.04 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/2104/19 2022
6 21 s 3 64.08 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU IV HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2022 LDK!
1 13 s 4 62.47 MISZTAL Justyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV DMP U20 KĘDZIORA Robert Z/1150/20 2022 LDK! 95
2 14 s 4 62.65 DZIEWOŃSKA Malwina SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1867/18 2022 5 LDK!
3 18 s 4 63.93 LITEWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ IV B.D. # Z/2110/19 2022
4 24 s 4 66.72 BOGUSŁAWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- B.D. Z/0746/17 2022 LDK!
5 25 s 4 67.45 SUCHOLEWSKA Natalia SRS Kondycja Piaseczno 2008 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/4113/20 2022 LDK!
1 9 s 5 60.12 BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2022 LDK!
2 s 5 61.20 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ III CZYŻ Maciej Z/2219/16 2022 4 LDK!
3 19 s 5 63.99 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U18 MZ IV ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2022 LDK!
4 23 s 5 65.85 PLIATSIKA Xenia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/2196/19 2022
600 m K
1 2 s 1 1:43.21 BRUDNY Regina UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/12996/21 2022 LDK!
2 3 s 1 1:45.17 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2022 LDK!
3 6 s 1 1:47.52 KOSIŃSKA Natalia KKL Kielce 2007 U16 SK V JÓŹWIK Krzysztof Z/3392/19 2022 LDK!
4 11 s 1 1:50.30 ROCKA Natalia MUKS Wisła Junior Sandomierz 2007 U16 SK -- MIREK Andrzej Z/3106/20 2022
5 12 s 1 2:05.28 MIECZKOWSKA Maja SRS Kondycja Piaseczno 2008 U16 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1424/22 2022 LDK!
1 5 s 2 1:47.14 HRYCIUK Marianna OKS Start Otwock 2006 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3493/20 2022 LDK!
2 7 s 2 1:47.74 ZAJĄC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ V BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2022
3 8 s 2 1:47.85 PIOTROWSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD V WASIAK Jarosław Z/8008/21 2022 LDK!
4 9 s 2 1:48.85 ŁAKOMSKA Magdalena AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ V SKORUPSKI Szymon Z/3870/20 2022
5 10 s 2 1:50.09 KOMOROWSKA Helena OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/10396/21 2022
1 1 s 3 1:42.42 KACPRZYŃSKA Marta LKS Maków Mazowiecki 2007 U16 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/14717/21 2022
2 s 3 1:43.48 NIEWIADOMSKA Magda LKS Mazowsze Teresin 2008 U16 MZ IV CIERECH Bogusław Z/12900/21 2022
3 4 s 3 1:46.31 GIEREK Adrianna KKL Kielce 2008 U16 SK V JÓŹWIK Krzysztof Z/1927/20 2022 LDK!
4 13 s 3 2:12.43 KROSZKO Bianca RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/12619/21 2022
800 m K
1 28 s 1 2:16.41 KLATKA Anna KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS II ROSTKOWSKA Anna Z/2231/18 2022 LDK!
2 29 s 1 2:16.72 DUBAN Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ II BUKIS-OWSIAK Anna Z/3520/19 2022
3 32 s 1 2:18.62 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2022
4 33 s 1 2:20.31 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 2005 U18 SK III DMP U20 JANUCHTA Krzysztof JÓŹWIK Krzysztof , Z/2298/19 , 2022 BEZ LDK! 114
5 34 s 1 2:22.34 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 2004 U20 PM III KRÓL Krzysztof Z/0772/18 2022 2 LDK!
6 36 s 1 2:23.77 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2004 U20 LU III WILCZEK Janusz FROŃCZUK Rafał , Z/4413/17 , 2022 3 LDK!
7 38 s 1 2:28.73 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4925/18 2022 BEZ
8 39 s 1 2:36.91 MAJKOWSKA Monika LKS Maków Mazowiecki 2005 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3417/20 2022
9 40 s 1 2:47.22 LIPSKA Weronika KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2267/20 2022 LDK!
  s 1 DQ GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U23 LD -- URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2022
1 14 s 2 2:10.68 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki 2004 U20 MZ II ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2022 3
2 16 s 2 2:10.94 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U18 SK II DMP DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/3371/19 2022 LDK! 112 144
3 17 s 2 2:10.98 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U16 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
4 18 s 2 2:11.05 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/3133/19 2022 LDK! 144
5 25 s 2 2:14.98 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD II B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2022 BEZ LDK!
6 26 s 2 2:15.07 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2022 LDK!
7 30 s 2 2:17.47 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ II BOROŃ Aldona # Z/4298/20 2022 LDK!
8 31 s 2 2:18.00 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP III DMP U20 GRENDA Jan Z/12439/21 2022 LDK! 121
9 35 s 2 2:23.76 GRZYBOWSKA Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/5426/18 , 2022 4 LDK!
  s 2 DQ WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2022
1 11 s 3 2:09.86 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I DMP B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2022 117
2 13 s 3 2:10.65 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II DMP DMP U20 WRONA Grzegorz Z/5070/18 2022 4 113 145
3 15 s 3 2:10.86 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot 2001 U23 PM II LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3912/15 2022
4 19 s 3 2:11.09 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD II DMP B.D. B.D. Z/1051/15 2022 111
5 20 s 3 2:11.20 KAPAŁA Patrycja KS AZS AWF Katowice # 1997 Sen SL II B.D. B.D. B.D. Z/0479/13 2022
6 21 s 3 2:11.89 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II DMP DMP U20 SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2022 LDK! 106 141
7 22 s 3 2:13.20 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ II DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2022 3 LDK! 136
8 23 s 3 2:13.58 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II GRENDA Jan Z/1642/18 2022 LDK!
9 24 s 3 2:14.18 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 2005 U18 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0690/18 2022 4 LDK!
10 27 s 3 2:15.22 GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin 1997 Sen ZP II B.D. WARDASZKA Andrzej , Z/1234/13 , 2022
11 37 s 3 2:25.16 BIAŁEK Magdalena RKS Rumia 2005 U18 PM IV SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej , Z/0629/19 , 2022 LDK!
1 1 s 4 2:01.72 CZAPLA Adrianna AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU M DMP BARSZCZ Mirosław B.D. Z/3569/15 2022 168
2 2 s 4 2:03.52 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA M DMP B.D. KRÓL Zbigniew , Z/0990/18 , 2022 156
3 3 s 4 2:04.54 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 1999 Sen SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2022
4 4 s 4 2:05.76 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 Sen MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2022 LDK!
5 5 s 4 2:05.84 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 Sen PM I POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2022 1 LDK!
6 6 s 4 2:06.32 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba 2004 U20 DS I ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2022 LDK!
7 7 s 4 2:06.75 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I B.D. B.D. B.D. B.D. Z/2389/15 2022 LDK!
8 8 s 4 2:08.19 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź 2003 U20 LD I JASZCZAK Stanisław Z/3730/17 2022
9 9 s 4 2:08.81 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ I PARADOWSKA Renata B.D. Z/2079/15 2022 LDK!
10 10 s 4 2:09.24 BARANOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska 1993 Sen LU I WILCZEK Janusz Z/1520/16 2022
11 12 s 4 2:09.91 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ I CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2022 4 LDK!
1500 m K
1 s 1 4:40.36 CYBULSKA Dagmara UKS Filipides Teresin 1999 Sen MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. Z/0388/15 2022
2 s 1 4:40.50 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2022 LDK!
3 s 1 4:42.45 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK II KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2022 5 LDK!
4 s 1 4:45.40 ZATORSKA Maia SRS Kondycja Piaseczno # 2004 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/0647/20 2022
5 s 1 4:47.31 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2022 LDK!
6 s 1 4:52.80 PIĄTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III DMP U20 WRONA Grzegorz Z/2853/19 2022 108
7 s 1 4:55.61 MITRASZEWSKA Kalina Ducla Academy Warszawa 2004 U20 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/4879/21 2022
8 s 1 4:55.71 KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola WLKS Nowe Iganie 1996 Sen MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0203/12 2022
9 s 1 5:11.36 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/1260/17 2022 BEZ LDK!
10 s 1 5:25.42 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4301/20 2022 LDK!
11 s 1 5:31.64 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0832/18 2022 BEZ LDK!
3000 m K
1 1 s 1 9:52.69 MAZEK Emilia GKS Wilga Garwolin 1993 Sen MZ I BUSZTA Stanisław Z/1043/17 2022 2
2 2 s 1 9:55.05 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 2006 U18 MZ II DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2022 2 LDK! 140
3 3 s 1 10:13.83 DAWIDZIUK-GOSK Diana MKS Agros Chełm 1994 Sen LU II MAZUREK Marek Z/0103/13 2022 3
4 4 s 1 10:41.40 KALBARCZYK Adriana Ducla Academy Warszawa 1991 Sen MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/12318/21 2022
5 5 s 1 10:42.37 KORWEL Martyna MKST Astra Nowa Sól 2005 U18 LB III MARYSIAK Adam Z/0061/20 2022 LDK!
6 6 s 1 11:17.28 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/5023/19 2022 91
7 7 s 1 11:34.27 KŁOSZEWSKA Amelia SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław PARADOWSKA Renata , Z/2113/19 , 2022 LDK!
8 8 s 1 11:52.15 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 2006 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1974/19 2022 LDK!
100 m M
1 3 s 1 10.78 MATEŃKO Wiktor UKS Gimnazjon Płońsk 2002 U23 MZ +0.9 I ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. , Z/2618/16 , 2022 LDK!
2 5 s 1 10.96 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ +0.9 II ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
3 7 s 1 11.10 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.9 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
4 9 s 1 11.24 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD +0.9 II DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2022 3 84
5 10 s 1 11.37 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk 1999 Sen MZ +0.9 III B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2022
6 12 s 1 11.52 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA +0.9 III B.D. Z/3997/15 2022
7 14 s 1 11.63 SOCHA Jan KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +0.9 III B.D. B.D. Z/0763/20 2022
1 13 s 2 11.52 OKOŃ Aleksander AZS UMCS Lublin 1993 Sen LU +1.6 III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2496/20 2022
2 15 s 2 11.68 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 1999 Sen MZ +1.6 III GĄSIEWSKI Artur B.D. Z/3068/17 2022
3 16 s 2 11.70 DEMSKI Sebastian KS Sprinterzy.com Kraków 1991 Sen MA +1.6 III B.D. Z/0867/22 2022
4 17 s 2 11.72 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA +1.6 III B.D. Z/2038/21 2022
5 18 s 2 11.82 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ +1.6 IV B.D. Z/10886/21 2022
6 20 s 2 11.93 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +1.6 -- B.D. Z/2480/20 2022
7 22 s 2 12.02 DONICA Patryk Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ +1.6 IV KALINOWSKA Paulina Z/2767/20 2022
1 6 s 3 11.08 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.6 II BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
2 19 s 3 11.90 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi 2003 U20 MZ +1.6 IV WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2022 LDK!
3 21 s 3 12.01 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.6 IV GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2022
4 23 s 3 12.17 SOT Antoni KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +1.6 IV ZIMNY Emanuel Z/13703/21 2022 LDK!
5 24 s 3 12.28 STĘPKOWSKI Radosław MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ +1.6 -- KUBICKI Adam Z/0613/22 2022
6 26 s 3 12.97 GŁADYSZ Szymon UKS Falenica Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 -- GAWENDA Małgorzata Z/4929/21 2022 LDK!
1 1 s 4 10.43 TRZASKA Damian KS Ciechan Ciechanów 2000 U23 MZ +1.0 M B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/2628/17 , 2022
2 2 s 4 10.70 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD +1.0 I DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2022 1 129
3 4 s 4 10.82 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.0 I BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2022 LDK!
4 8 s 4 11.17 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD +1.0 II GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
5 11 s 4 11.50 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +1.0 III OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2022 3
6 25 s 4 12.78 KĘPIŃSKI Cezary OKS Start Otwock 1980 Masters MZ +1.0 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3365/21 2022
200 m M
1 1 s 1 20.84 TRZASKA Damian KS Ciechan Ciechanów 2000 U23 MZ +4.0 M B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/2628/17 , 2022
2 2 s 1 21.61 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +4.0 I OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2022 LDK!
3 3 s 1 21.62 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ +4.0 I ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
4 4 s 1 21.80 MATEŃKO Wiktor UKS Gimnazjon Płońsk 2002 U23 MZ +4.0 I ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. , Z/2618/16 , 2022 LDK!
5 5 s 1 21.82 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +4.0 I BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2022 LDK!
6 6 s 1 22.05 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD +4.0 II GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
1 8 s 2 22.76 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +2.8 II OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2022 2
2 10 s 2 22.92 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ +2.8 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2022 LDK!
3 11 s 2 22.96 TYMIŃSKI Piotr KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +2.8 III B.D. B.D. Z/1001/17 2022
4 14 s 2 23.26 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ +2.8 III JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
5 17 s 2 23.36 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD +2.8 III GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2022 3
6 18 s 2 23.40 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk 1999 Sen MZ +2.8 III B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2022
1 7 s 3 22.51 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +2.5 II BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
2 12 s 3 23.15 PIEŃKOWSKI Michał WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ +2.5 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2643/20 2022 LDK!
3 15 s 3 23.33 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA +2.5 III B.D. Z/3997/15 2022
4 20 s 3 23.81 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +2.5 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
5 22 s 3 23.89 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA +2.5 -- B.D. Z/2038/21 2022
6 23 s 3 24.04 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U20 MZ +2.5 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/3598/19 2022
1 9 s 4 22.84 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ +1.3 III RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
2 13 s 4 23.16 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA +1.3 III B.D. Z/11732/21 2022
3 16 s 4 23.34 SOCHA Jan KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +1.3 III B.D. B.D. Z/0763/20 2022
4 19 s 4 23.73 DONICA Patryk Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ +1.3 IV KALINOWSKA Paulina Z/2767/20 2022
5 21 s 4 23.83 CZECHOSKI Adam KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA +1.3 -- B.D. Z/0535/15 2022
6 24 s 4 24.18 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 1999 Sen MZ +1.3 -- GĄSIEWSKI Artur B.D. Z/3068/17 2022
1 s 5 22.46 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +2.0 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
2 s 5 24.78 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +2.0 V GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2022
3 s 5 25.21 KOZAKIEWICZ Jeremi AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ +2.0 -- SKORUPSKI Szymon Z/2101/19 2022
4 s 5 25.49 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ +2.0 -- B.D. Z/3233/20 2022 LDK!
5 s 5 26.99 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +2.0 -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
1 s 6 24.33 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ -0.3 IV B.D. Z/10886/21 2022
2 s 6 25.50 PIELAK Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ -0.3 V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/12380/21 2022 LDK!
3 s 6 25.58 NOWIŃSKI Jan Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ -0.3 V KALINOWSKA Paulina Z/3771/20 2022 LDK!
4 s 6 26.76 ANDRZEJAK Aleksander Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ -0.3 -- KALINOWSKA Paulina Z/13634/21 2022 LDK!
1 s 7 24.14 MARCZAK Mateusz KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +2.3 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/12368/21 2022
2 s 7 24.87 ŻUCHOWSKI Tomasz OKS Start Otwock 2008 U16 MZ +2.3 V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6288/21 2022 LDK!
3 s 7 24.91 SIEKACZYŃSKI Maksymilian OKS Start Otwock 2007 U16 MZ +2.3 V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/7054/21 2022 LDK!
4 s 7 25.88 GÓRKA Maciej OKS Start Otwock 2006 U18 MZ +2.3 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3494/20 2022 LDK!
5 s 7 27.77 KURDEJ Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ +2.3 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4019/21 2022 LDK!
1 s 8 24.50 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ +1.6 V KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2022
2 s 8 25.02 SAWICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 V TOPOLEWSKI Maciej Z/3787/20 2022
3 s 8 25.25 MAREK Przemysław KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 V TOPOLEWSKI Maciej Z/4408/19 2022
4 s 8 28.09 BAGIŃSKI Krzysztof Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 -- DUKLANOWSKI Hubert Z/2684/21 2022
400 m M
1 1 s 1 50.15 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/5753/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 50.36 WĄCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U20 SK II DMP JÓŹWIK Krzysztof Z/0488/19 2022 LDK! 83
3 3 s 1 50.52 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2022 LDK!
4 4 s 1 50.80 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U23 SK III JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2022
5 5 s 1 51.29 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ III B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/3372/15 , 2022
6 9 s 1 52.38 PIEŃKOWSKI Michał WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2643/20 2022 LDK!
1 6 s 2 51.47 ORLIKOWSKI Kamil UKS Filipides Teresin 2004 U20 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0373/17 , 2022 4 LDK!
2 7 s 2 51.67 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/0055/19 2022 5 LDK!
3 10 s 2 52.57 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD III WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2022 LDK!
4 12 s 2 52.96 ROGIŃSKI Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2006 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/10643/21 2022 LDK!
5 15 s 2 53.21 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2022 3
6 23 s 2 55.88 SKROBIŃSKI Arkadiusz KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA -- B.D. Z/2052/15 2022
1 8 s 3 52.25 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ III TARASIUK Paweł Z/4501/18 2022 BEZ
2 13 s 3 53.12 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV B.D. Z/3764/19 2022
3 19 s 3 54.59 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV JENDRYCH Marek B.D. , Z/0302/19 , 2022 BEZ LDK!
4 20 s 3 54.88 ŻEGNAŁEK Stanisław SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/2114/19 2022 LDK!
5 21 s 3 54.90 WNOROWSKI Stefan SRS Kondycja Piaseczno 1978 Masters MZ -- B.D. Z/6395/21 2022
6 22 s 3 55.25 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/0396/19 2022 BEZ
1 14 s 4 53.15 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2133/17 2022 3
2 17 s 4 53.83 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/0307/19 2022 BEZ
3 18 s 4 54.49 MARKOWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U16 SK IV DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof JANUCHTA Krzysztof Z/3394/19 2022 BEZ LDK! 87
4 25 s 4 58.33 KOCERKA Jacek KS Lemiesz Team Warszawa 1976 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/1824/21 2022
5 28 s 4 59.74 CZERWOŃSKI Artur KS Lemiesz Team Warszawa 1968 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/4419/18 2022
6 30 s 4 64.50 SIEJKA Mariusz KS Sprinterzy.com Kraków 1977 Masters MA -- B.D. Z/1683/20 2022
1 11 s 5 52.94 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/1101/18 2022 5 LDK!
2 16 s 5 53.55 GONCALVES Luis Carlos UKS Kusy Warszawa 1998 Sen MZ -- KĘDZIORA Robert Z/3729/22 2022
3 24 s 5 55.90 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ V STELMASZCZYK Joanna Z/2062/20 2022
4 26 s 5 58.60 BIENIECKI Stefan MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ -- MASTALERZ Janusz KUBICKI Adam , Z/14744/21 , 2022 LDK!
5 27 s 5 59.27 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ -- DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2022 LDK! 62
6 29 s 5 60.55 KONARSKI Mikołaj RK Athletics Warszawa 2004 U20 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/1592/22 2022
800 m M
1 15 s 1 1:55.46 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 2004 U20 PD II SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2022 3
2 16 s 1 1:55.81 WRÓBEL Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD II KUŚ Tomasz B.D. Z/1161/16 2022
3 17 s 1 1:56.56 ZIELONKA Jan LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD II B.D. B.D. , Z/2663/16 , 2022
4 19 s 1 1:57.14 ANDZIAK Stanisław OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/2477/20 2022
5 20 s 1 1:58.60 GRYKAŁOWSKI Marek KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2424/20 2022 LDK!
6 22 s 1 1:59.89 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK III BARSZCZ Mirosław Z/5585/19 2022
7 23 s 1 2:00.68 KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U18 DS III B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2022 LDK!
8 24 s 1 2:01.08 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III DMP U20 WRONA Grzegorz Z/2850/19 2022 101
9 25 s 1 2:03.26 TRZEBIŃSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/3326/20 2022
10 26 s 1 2:03.34 GÓRA Daniel AZS Łódź 1992 Sen LD -- DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/1090/22 2022 33
11 27 s 1 2:09.52 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1596/19 2022 LDK!
1 4 s 2 1:50.90 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU I DMP DMP U20 KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2022 4 LDK! 120 150
2 10 s 2 1:53.04 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS II ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3933/17 2022 LDK!
3 11 s 2 1:53.31 MAKOWSKI Mateusz MKS Pułtusk 2004 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/4152/19 2022
4 13 s 2 1:53.88 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U23 SK II DMP JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2022 2 94
5 14 s 2 1:55.40 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II GRENDA Jan Z/4315/19 2022 LDK!
6 18 s 2 1:57.06 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2022 LDK!
7 21 s 2 1:58.67 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP III DMP U20 GUMNY Andrzej GRENDA Jan , Z/1095/18 , 2022 5 LDK! 113
8 28 s 2 2:27.33 GAJDA Szymon KM Aktywni Sochaczew 2004 U20 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2030/20 2022 LDK!
  s 2 DNF PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK -- DMP JÓŹWIK Krzysztof Z/2229/19 2022 BEZ
  s 2 DNF CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2022 3
  s 2 DQ WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2022 3
1 1 s 3 1:47.41 OSTROWSKI Filip RKS Łódź 2001 U23 LD M DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0336/15 2022 157
2 2 s 3 1:47.42 AUGUSTYNIAK Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD M DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0931/16 2022 LDK! 157
3 3 s 3 1:50.66 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD I JASZCZAK Stanisław B.D. Z/6308/15 2022
4 5 s 3 1:51.71 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU I DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2022 1 113
5 6 s 3 1:51.82 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź 1996 Sen LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2022
6 7 s 3 1:52.07 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS II URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
7 8 s 3 1:52.48 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU II DMP KRÓL Zbigniew B.D. Z/0705/16 2022 106
8 9 s 3 1:52.85 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U23 KP II DMP WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2022 2 LDK! 102
9 12 s 3 1:53.44 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/2264/15 2022 3
  s 3 DNF ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- DMP KRÓL Zbigniew Z/0312/15 2022
  s 3 DNF WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1123/13 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:48.53 MIKA Kilian SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ IV PARADOWSKA Renata Z/0800/20 2022 LDK!
2 2 s 1 2:50.63 WITOWSKI Jan Ducla Academy Warszawa 2008 U16 MZ V BOROŃ Aldona # Z/4299/20 2022 LDK!
3 3 s 1 2:55.26 GAWENDA Bartłomiej UKS 48 Warszawa 2006 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2181/19 2022
4 4 s 1 2:57.63 ROGOŹNICKI Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2007 U16 LU V FROŃCZUK Rafał Z/2306/21 2022 LDK!
5 5 s 1 2:58.87 BERKO-HAAS Szymon SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ V PARADOWSKA Renata Z/0757/21 2022 LDK!
6 6 s 1 2:59.58 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ V DĄBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2022 LDK!
7 8 s 1 3:01.17 ŻACZKIEWICZ Michał MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ -- KUBICKI Adam Z/14817/21 2022
8 13 s 1 3:07.99 KOSNO Olaf RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/14708/21 2022
9 14 s 1 3:11.95 BAŁABAN Antoni UKS 48 Warszawa 2008 U16 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/4200/19 2022
10 16 s 1 3:13.35 KULIŃSKI Antoni AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3945/20 2022
11 20 s 1 3:21.21 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 2008 U16 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/4201/19 2022
1 7 s 2 3:00.09 ZIORKIEWICZ Błażej RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/3660/20 2022
2 9 s 2 3:01.58 MOTYK Radosław AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3348/20 2022
3 10 s 2 3:01.66 SZYMCZAK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/4705/19 2022
4 11 s 2 3:06.60 PILICHOWSKI Szymon KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2129/22 2022 LDK!
5 12 s 2 3:07.92 NIEDBAŁA Julian AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/14764/21 2022
6 15 s 2 3:13.32 PAŁDYNA Tomasz SRS Kondycja Piaseczno 2008 U16 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1426/22 2022 LDK!
7 17 s 2 3:14.99 CHACHURSKI Mieszko AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/10779/21 2022
8 18 s 2 3:18.77 BLADOSZ-JENSEN Anton RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/12622/21 2022
9 19 s 2 3:20.26 ROZBICKI Kacper UKS 48 Warszawa 2008 U16 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/4203/19 2022
10 21 s 2 3:26.38 PLEJZNEROWSKI Mateusz Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2769/20 2022 LDK!
11 22 s 2 3:33.91 KUPICH Damian UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2008 U16 MZ -- PAWELEC Dariusz Z/4183/21 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:01.74 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U20 MZ II PARADOWSKA Renata Z/1876/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 4:01.92 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ II MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2022
3 3 s 1 4:02.75 MIELEWCZYK Piotr Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1990 Sen MZ III B.D. Z/1198/11 2022
4 4 s 1 4:05.65 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III DMP DMP U20 WRONA Grzegorz Z/0282/19 2022 53 112
5 5 s 1 4:07.93 GOSK Dominik MKS Agros Chełm 1992 Sen LU III MAZUREK Marek Z/3154/20 2022
6 6 s 1 4:08.91 MEZGLEWSKI Kamil KB Krościenko Wyżne 1999 Sen PK III ZATORSKI Witold B.D. Z/5123/15 2022
7 7 s 1 4:11.23 MOKRZYCKI Jan KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4688/18 2022 LDK!
8 8 s 1 4:11.34 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2022 4
9 9 s 1 4:11.66 ZAWIŚLAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD III URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2022
10 10 s 1 4:14.13 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/0271/19 2022
11 11 s 1 4:17.49 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2022
12 12 s 1 4:20.20 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 Sen MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2022 3
13 13 s 1 4:20.43 HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
14 14 s 1 4:22.94 LISNICHENKO Serhii KS Prefbet-Sonarol 2006 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2771/22 2022
15 15 s 1 4:26.67 GÓJSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2006 U18 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/3567/18 2022
16 16 s 1 4:28.18 ANTONOWICZ Jan SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0797/20 2022 LDK!
17 17 s 1 4:39.93 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ -- DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0393/19 2022 BEZ LDK! 69
18 18 s 1 5:04.27 ROSZKOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 1988 Sen PD -- MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina Z/2557/18 2022
3000 m M
1 1 s 1 9:03.82 MATUSZCZAK Jakub RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ III TRZOS Leszek Z/2642/20 2022
2 2 s 1 9:16.43 JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 1984 Masters MZ --
3 3 s 1 9:32.15 SKALIŃSKI Miłosz RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ IV TRZOS Leszek Z/3126/20 2022
4 4 s 1 10:12.88 DŁUGOSZ Jacek LKB Rudnik 1982 Masters SK -- DUDEK Sylwester Z/2050/20 2022
  s 1 DNF KOZŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom 1998 Sen MZ -- TRZOS Leszek Z/0697/15 2022 M
  s 1 DNF LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2022
5000 m M
1 1 s 1 14:39.12 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP II DMP SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0201/15 2022 96
2 2 s 1 14:51.34 BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1996 Sen MZ II STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. , Z/3905/16 , 2022
3 3 s 1 14:54.55 ŻYGENDA Krzysztof GKS Żukowo 1997 Sen PM II B.D. KRÓL Krzysztof , Z/1012/17 , 2022
4 4 s 1 14:54.89 PATECKI Marcin Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1989 Sen MZ II B.D. B.D. , Z/4811/19 , 2022
5 5 s 1 14:58.88 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP II GRENDA Jan B.D. Z/0863/15 2022
6 6 s 1 15:04.25 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP II GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2022
7 7 s 1 15:11.33 SZYMANIAK Kamil MKL Toruń # 1990 Sen KP II B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/11430/21 , 2022
8 8 s 1 15:16.42 WIĘCKOWSKI Łukasz RLTL Optima Radom # 1995 Sen MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/2624/20 2022
9 9 s 1 15:20.78 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ III JOBT Andrzej Z/1508/13 2022 2
10 10 s 1 16:17.24 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2022 2
11 11 s 1 16:18.99 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2022 2
12 12 s 1 17:19.57 CHROBOT Daniel KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- WRONA Grzegorz # Z/11046/21 2022
13 13 s 1 18:04.45 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 1979 Masters MZ -- B.D. Z/5532/18 2022 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 27.119900226593 sekund