Białystok 21.05.2022
Mityng 65-lecia MKS Juvelnia Białystok [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 11 s 1 14.14 KASPERUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +3.0 -- SUPROŃ Jarosław Z/4193/20 2022
2 13 s 1 14.25 GOŁĘBIOWSKA Joanna MKS Juvenia Białystok 2007 U16 PD +3.0 V GOŁĘBIOWSKI Jarosław Z/2531/20 2022
3 12 s 1 14.25 ZAREMBA Magdalena KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD +3.0 V PIASECKI Marcin Z/0687/22 2022 LDK!
4 14 s 1 14.64 JUREWICZ Izabella KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD +3.0 -- DMP SIENKIEWICZ Karol Z/13497/21 2022 15
5 15 s 1 15.06 GOŚCIEWSKA Julia MKS Juvenia Białystok 2008 U16 PD +3.0 -- GOŁĘBIOWSKI Jarosław Z/10364/21 2022
1 7 s 2 13.41 NAZARUK Magdalena KS Parkiet Hajnówka 2007 U16 PD +1.5 IV GRYGORUK Andrzej Z/1128/20 2022 LDK!
2 8 s 2 13.63 BOSZKO Gabriela KS Parkiet Hajnówka 2007 U16 PD +1.5 IV GRYGORUK Andrzej Z/0611/21 2022 LDK!
3 9 s 2 13.77 SZYMIEL Aleksandra KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD +1.5 IV DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/1596/22 2022 82
4 10 s 2 13.98 WYSZKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD +1.5 -- DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol Z/0883/20 2022 LDK! 33 75
1 1 s 3 12.48 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -0.5 II OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2022
2 2 s 3 12.82 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -0.5 III SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2022 LDK!
3 3 s 3 13.14 ILCZUK Weronika KS Sprinterzy.com Kraków 1986 Masters MA -0.5 III B.D. Z/2529/20 2022
4 4 s 3 13.17 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -0.5 III DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/0010/21 , 2022 LDK! 64 105
5 5 s 3 13.27 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -0.5 IV SUPROŃ Jarosław Z/3243/21 2022
6 6 s 3 13.41 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -0.5 IV DMP DMP U20 PIASECKI Marcin Z/2309/21 2022 LDK! 54 95
150 m K
1 6 s 1 20.98 WYSZKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- SIENKIEWICZ Karol Z/0883/20 2022 LDK!
2 7 s 1 21.04 SZYMIEL Aleksandra KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -- SUPROŃ Jarosław Z/1596/22 2022
3 9 s 1 21.20 ZAREMBA Magdalena KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/0687/22 2022 LDK!
4 10 s 1 21.35 KASPERUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław Z/4193/20 2022
5 11 s 1 22.28 JUREWICZ Izabella KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- SIENKIEWICZ Karol Z/13497/21 2022
1 1 s 2 18.34 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2022
2 2 s 2 19.11 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2022 LDK!
3 3 s 2 19.79 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław Z/3243/21 2022
4 4 s 2 20.10 NAZARUK Magdalena KS Parkiet Hajnówka 2007 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/1128/20 2022 LDK!
5 5 s 2 20.10 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/2309/21 2022 LDK!
6 8 s 2 21.16 BOSZKO Gabriela KS Parkiet Hajnówka 2007 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0611/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 45.83 GOŁĘBIOWSKA Joanna MKS Juvenia Białystok 2007 U16 PD IV GOŁĘBIOWSKI Jarosław Z/2531/20 2022
2 2 s 1 45.98 CZABAN Laura MKS Juvenia Białystok 2008 U16 PD IV B.D. Z/0405/22 2022
3 3 s 1 47.30 SOSNOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD V GRYNIEWICZ Wiktor Z/1637/22 2022
4 4 s 1 49.78 GOŚCIEWSKA Julia MKS Juvenia Białystok 2008 U16 PD -- GOŁĘBIOWSKI Jarosław Z/10364/21 2022
5 5 s 1 50.41 CZERWIŃSKA Diana MKS Juvenia Białystok 2008 U16 PD -- B.D. Z/0404/22 2022
400 m K
1 1 s 1 59.32 ILCZUK Weronika KS Sprinterzy.com Kraków 1986 Masters MA III B.D. Z/2529/20 2022
2 2 s 1 60.35 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2022 LDK!
3 3 s 1 66.00 KOSK Julia LKS Sprinter Siemiatycze 2006 U18 PD -- KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł Z/2803/20 2022 5 LDK!
4 4 s 1 67.77 LIPSKA Weronika KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2267/20 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:54.07 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2022 LDK!
2 2 s 1 2:59.45 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2022 LDK!
3 3 s 1 3:04.18 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina SIENKIEWICZ Karol Z/2313/19 2022 LDK!
4 4 s 1 3:31.72 DEMCZUK Natalia MKS Juvenia Białystok 2004 U20 PD -- KUKLIŃSKI Paweł Z/1955/18 2022 BEZ
5 5 s 1 3:36.57 PIETRUSZKIEWICZ Urszula KS Parkiet Hajnówka 2007 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej SACHARCZUK Roman , Z/1312/20 , 2022 LDK!
100 m M
1 16 s 1 13.61 KRUSZEWSKI Tomasz PSSON Start Białystok 2000 U23 PD +0.3 -- GOŁĘBIOWSKI Jarosław Z/1302/22 2022
2 17 s 1 13.96 GOŁĘBSKI Kamil PSSON Start Białystok 1992 Sen PD +0.3 -- GOŁĘBIOWSKI Jarosław Z/11105/21 2022
3 18 s 1 16.06 WYSZYŃSKI Rafał PSSON Start Białystok 2000 U23 PD +0.3 -- GOŁĘBIOWSKI Jarosław Z/2474/22 2022
4 19 s 1 16.36 SAK Wojciech PSSON Start Białystok 1979 Masters PD +0.3 -- GOŁĘBIOWSKI Jarosław Z/12209/21 2022
1 8 s 2 11.91 NAWOTCZYŃSKI Kacper KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD +0.5 IV DMP SUPROŃ Jarosław Z/12824/21 2022 42
2 9 s 2 11.93 SOBOTA Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2004 U20 PD +0.5 IV JUTKIEWICZ Jarosław STACHURSKA Agnieszka Z/4283/18 2022 LDK!
3 11 s 2 12.02 KIERZKOWSKI Tymoteusz MKS Juvenia Białystok 2007 U16 PD +0.5 IV B.D. Z/1392/22 2022
4 12 s 2 12.10 JABŁOŃSKI Jacek KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD +0.5 IV PIASECKI Marcin Z/2804/20 2022
5 13 s 2 12.15 BANEL Filip KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD +0.5 IV DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/11579/21 2022 83
6 14 s 2 12.34 SZYSZKO Piotr KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD +0.5 V KLESZCZEWSKA Joanna SIENKIEWICZ Karol , Z/0478/21 , 2022 LDK!
7 15 s 2 12.85 GAJEWSKI Oskar Daniel KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +0.5 -- DMP GRANASZEWSKI Artur Z/9786/21 2022 9
  s 2 DQ SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD +0.5 -- DMP DMP U20 PIASECKI Marcin Z/14521/21 2022 LDK!
1 1 s 3 10.93 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -0.9 II DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2022 1 108
2 2 s 3 11.28 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -0.9 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
3 3 s 3 11.59 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -0.9 III DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2022 3 60
4 4 s 3 11.62 MŁYNARCZYK Mateusz KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD -0.9 III GRANASZEWSKI Artur Z/2530/20 2022
5 5 s 3 11.65 TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Białystok 2004 U20 PD -0.9 III B.D. Z/1455/21 2022
6 6 s 3 11.70 KRÓL Michał MKS Juvenia Białystok 2002 U23 PD -0.9 III B.D. Z/3978/22 2022
7 7 s 3 11.82 ROGIŃSKI Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2006 U18 PD -0.9 IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/10643/21 2022 LDK!
8 10 s 3 11.95 HREHOROWICZ Bartosz KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD -0.9 IV GRANASZEWSKI Artur Z/3009/20 2022
150 m M
1 12 s 1 18.07 BANEL Filip KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław Z/11579/21 2022
2 15 s 1 20.46 KRUSZEWSKI Tomasz PSSON Start Białystok 2000 U23 PD -- GOŁĘBIOWSKI Jarosław Z/1302/22 2022
3 16 s 1 21.55 GOŁĘBSKI Kamil PSSON Start Białystok 1992 Sen PD -- GOŁĘBIOWSKI Jarosław Z/11105/21 2022
4 17 s 1 25.44 SAK Wojciech PSSON Start Białystok 1979 Masters PD -- GOŁĘBIOWSKI Jarosław Z/12209/21 2022
1 7 s 2 17.36 SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/14521/21 2022 LDK!
2 8 s 2 17.63 HREHOROWICZ Bartosz KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD -- GRANASZEWSKI Artur Z/3009/20 2022
3 9 s 2 17.73 NAWOTCZYŃSKI Kacper KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław Z/12824/21 2022
4 11 s 2 17.93 JABŁOŃSKI Jacek KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- PIASECKI Marcin Z/2804/20 2022
5 13 s 2 18.44 KIERZKOWSKI Tymoteusz MKS Juvenia Białystok 2007 U16 PD -- B.D. Z/1392/22 2022
6 14 s 2 19.16 GAJEWSKI Oskar Daniel KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- GRANASZEWSKI Artur Z/9786/21 2022
1 1 s 3 16.18 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2022 1
2 2 s 3 16.65 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -- DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
3 3 s 3 17.01 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2022 3
4 4 s 3 17.05 MŁYNARCZYK Mateusz KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD -- GRANASZEWSKI Artur Z/2530/20 2022
5 5 s 3 17.27 TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Białystok 2004 U20 PD -- B.D. Z/1455/21 2022
6 6 s 3 17.35 KRÓL Michał MKS Juvenia Białystok 2002 U23 PD -- B.D. Z/3978/22 2022
7 10 s 3 17.92 SOBOTA Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2004 U20 PD -- JUTKIEWICZ Jarosław STACHURSKA Agnieszka Z/4283/18 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.39 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD I KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2022 LDK!
2 2 s 1 49.48 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN II PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2022 LDK!
3 3 s 1 54.37 PIĄTKOWSKI Olaf KS Prefbet-Sonarol 2006 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/13561/21 2022 LDK!
4 4 s 1 54.93 CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina , Z/3025/20 , 2022 LDK! 29 84
1000 m M
1 1 s 1 2:38.17 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 1994 Sen PD -- CHYLIŃSKI Romuald B.D. Z/4107/11 2022 2
2 2 s 1 2:47.94 LISNICHENKO Serhii KS Prefbet-Sonarol 2006 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2771/22 2022
3 3 s 1 2:55.07 KONDRACIUK Andrzej MKS Juvenia Białystok 2006 U18 PD -- B.D. Z/2365/20 2022
4 4 s 1 2:56.10 BONDARUK Paweł MKS Juvenia Białystok 2006 U18 PD -- B.D. Z/13094/21 2022
5 5 s 1 2:57.66 TEREBUN Szymon KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD V MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # Z/1937/22 2022
6 6 s 1 2:59.78 BIEDRYCKI Mateusz KS Parkiet Hajnówka 2006 U18 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0820/20 2022
7 7 s 1 3:08.55 WISZOWATY Tomasz KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina Z/3709/22 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.2849199771881 sekund