Żary 20 - 21.05.2022
4. Mityng Swiss Krono Cup [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.07 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U14 OP +0.8 -- OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2022 LDK!
2 3 s 1 8.49 PIWKO Magdalena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +0.8 -- BANASZEK Grzegorz # Z/1265/21 2022 LDK!
3 4 s 1 8.51 KĘPIŃSKA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS +0.8 -- KOTYNIA Hanna Z/1276/21 2022 LDK!
4 5 s 1 8.52 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP +0.8 -- ZDONEK Filip Z/2011/20 2022 LDK!
5 9 s 1 8.69 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +0.8 -- SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina URSZULAK Marcin , Z/13558/21 , 2022 LDK!
1 6 s 2 8.62 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA +0.7 -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
2 11 s 2 8.81 WˇS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS +0.7 -- KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2022 LDK!
3 12 s 2 8.83 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U14 LB +0.7 -- ŁABUL Wioletta Z/2758/21 2022 LDK!
4 23 s 2 9.27 KOWZAN Amelia MLKS Agros Żary 2009 U14 LB +0.7 -- ŁABUL Wioletta Z/14454/21 2022 LDK!
5 24 s 2 9.34 BOGDANOWICZ Julia Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +0.7 -- URSZULAK Marcin Z/13755/21 2022 LDK!
1 14 s 3 9.11 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB +2.1 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2022 LDK!
2 17 s 3 9.22 TALAGA Laura Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +2.1 -- URSZULAK Marcin Z/2457/22 2022 LDK!
3 18 s 3 9.23 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB +2.1 -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2022 LDK!
4 19 s 3 9.24 CIPIŃSKA Nadia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB +2.1 -- MYDŁOWSKA Marta Z/2924/21 2022 LDK!
5 20 s 3 9.24 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB +2.1 -- SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2022 LDK!
6 30 s 3 9.51 WˇGROWSKA Maja Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +2.1 -- SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina Z/13768/21 2022 LDK!
1 7 s 4 8.65 DOPIERAŁA Anna UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP +1.6 -- ZDONEK Filip Z/4026/21 2022 LDK!
2 26 s 4 9.37 KA¬MIERSKA Anna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB +1.6 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1487/22 2022 LDK!
3 32 s 4 9.60 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB +1.6 -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2022 LDK!
4 33 s 4 9.61 MOSKAL Martyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS +1.6 -- MAKUCH Beata Z/3793/21 2022
5 34 s 4 9.76 KUCHARZ Gabriela Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +1.6 -- SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina Z/13769/21 2022 LDK!
6 41 s 4 10.44 WARYAS Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB +1.6 -- WESOŁEK Krzysztof Z/0634/22 2022 LDK!
1 15 s 5 9.13 ŻAL Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -2.2 -- WALCZAK Piotr Z/7483/21 2022 LDK!
2 28 s 5 9.46 WALKOWIAK Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -2.2 -- WALCZAK Piotr Z/7778/21 2022 LDK!
3 29 s 5 9.48 ŻUREK Lidia ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -2.2 -- PAWELEC Marcin Z/0295/21 2022 LDK!
4 38 s 5 10.13 BŁAWAT Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -2.2 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2562/20 2022
5 39 s 5 10.22 STĘPIEŃ Marta Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB -2.2 -- URSZULAK Marcin Z/14333/21 2022 LDK!
1 22 s 6 9.27 SZUMILAS Julia UKS Ares Nowa Sól 2009 U14 LB +2.6 -- SZPIGUN Zenon Z/3605/22 2022 LDK!
2 31 s 6 9.56 KOZŁOWSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +2.6 -- WALCZAK Piotr Z/7489/21 2022 LDK!
3 35 s 6 9.80 SALAMON Elena MLKS Agros Żary 2010 U14 LB +2.6 -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3462/21 2022 LDK!
4 36 s 6 9.87 KUNYSZ Sonia MLKS Agros Żary 2010 U14 LB +2.6 -- ŁABUL Wioletta Z/2759/21 2022 LDK!
5 44 s 6 11.04 NOWAK Kaja Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB +2.6 -- URSZULAK Marcin Z/14607/21 2022 LDK!
1 8 s 7 8.68 BAWOROWSKA Anna Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +1.3 -- SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina Z/13754/21 2022 LDK!
2 13 s 7 9.01 PRONIEWICZ Andżelika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +1.3 -- KOTYNIA Hanna Z/14153/21 2022 LDK!
3 21 s 7 9.26 MACHEL Antonina ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB +1.3 -- PAWELEC Marcin Z/14396/21 2022 LDK!
4 27 s 7 9.38 WIECZOREK Alicja AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB +1.3 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1610/22 2022
5 42 s 7 10.46 ĆWIECZKOWSKA Michalina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB +1.3 -- WESOŁEK Krzysztof Z/0631/22 2022 LDK!
6 43 s 7 10.92 BOGDANOWICZ Wiktoria Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +1.3 -- URSZULAK Marcin Z/13756/21 2022 LDK!
1 2 s 8 8.41 KADYŁO Maria MKS MOS Wrocław 2009 U14 DS +2.4 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0494/22 2022 LDK!
2 25 s 8 9.35 POWICHROWSKA Emilia ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB +2.4 -- PAWELEC Marcin Z/14352/21 2022 LDK!
3 37 s 8 9.88 RYGLOWSKA Maja AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +2.4 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/1639/22 2022
1 10 s 9 8.70 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -0.5 -- BANASZEK Grzegorz # Z/14154/21 2022 LDK!
2 16 s 9 9.17 MALINOWSKA Maja AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB -0.5 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/1640/22 2022
3 40 s 9 10.44 BOGACKA Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -0.5 -- MAKUCH Beata Z/3792/21 2022
100 m K
1 1 s 1 12.00 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS +0.9 I KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 12.40 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS +0.9 II KNULL Mariusz WI¦NIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
3 3 s 1 12.41 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +0.9 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK!
4 4 s 1 12.41 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP +0.9 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
5 5 s 1 12.48 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS +0.9 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
1 6 s 2 12.54 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +1.6 II KOBIAŁKA Kamil Z/4109/20 2022 LDK!
2 7 s 2 12.56 KWA¦NIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +1.6 II WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2022 LDK!
3 8 s 2 12.62 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +1.6 II WISZ Dariusz Z/4678/17 2022 3 LDK!
4 11 s 2 12.82 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB +1.6 III PAPUGA Sebastian Z/5355/18 2022 5 LDK!
5 13 s 2 12.94 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS +1.6 III MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2022 LDK!
6 15 s 2 13.43 ŁOKIETKO Natalia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +1.6 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2022 5 LDK!
1 10 s 3 12.81 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +0.8 III WISZ Dariusz Z/1029/20 2022 LDK!
2 14 s 3 13.40 DOMANIECKA Zofia MLKS Sokół Lubin 2004 U20 DS +0.8 IV B.D. Z/6849/21 2022
3 16 s 3 13.46 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB +0.8 IV WALCZAK Piotr Z/0818/20 2022 LDK!
4 17 s 3 13.53 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS +0.8 IV MARKOWSKI Tomasz Z/0512/20 2022 LDK!
5 19 s 3 13.77 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS +0.8 IV B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
1 18 s 4 13.68 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP +1.6 IV GÓRSKA Hanna Z/4277/19 2022 LDK!
2 20 s 4 13.90 HILDEBRANDT Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U18 DS +1.6 -- MAKUCH Beata Z/0619/20 2022
3 23 s 4 14.09 MAŃCZAK Martyna UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB +1.6 -- SZPIGUN Zenon Z/13892/21 2022 LDK!
4 26 s 4 14.75 PISKOROWSKA Dagmara MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS +1.6 -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława ROSTEK William , Z/0438/20 , 2022 LDK!
1 12 s 5 12.92 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +1.5 III DMP MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK! 76
2 21 s 5 13.90 GORSKA Tola AZS-AWF Gorzów 2006 U18 LB +1.5 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0673/20 2022 LDK!
3 22 s 5 13.93 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB +1.5 -- WALCZAK Piotr Z/0817/20 2022 LDK!
4 24 s 5 14.42 PRIADKO Lolita MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS +1.5 -- KNULL Mariusz Z/2766/22 2022
5 25 s 5 14.57 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U18 LB +1.5 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2022 LDK!
1 1 s 6 12.31 KASPRZAK Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -0.4 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3881/20 2022
2 2 s 6 12.44 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -0.4 II PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2022 LDK!
3 3 s 6 12.69 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -0.4 II OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2022 LDK!
4 4 s 6 13.08 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -0.4 III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
5 6 s 6 13.14 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.4 III SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2022 LDK!
1 5 s 7 13.09 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS +1.2 III KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK!
2 7 s 7 13.27 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP +1.2 IV RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK!
3 8 s 7 13.53 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +1.2 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2022 LDK!
4 10 s 7 13.62 MALCZYK Maria UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP +1.2 IV GÓRSKA Hanna Z/14485/21 2022 LDK!
5 11 s 7 13.81 DRAGUNOWICZ Nadia MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +1.2 V SZOMBURG Tomasz Z/3323/22 2022 LDK!
6 12 s 7 14.00 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +1.2 V MAKUCH Beata Z/0820/19 2022
1 9 s 8 13.61 HRABSKA Lena AZS-AWF Gorzów 2008 U16 LB -0.5 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4331/20 2022 LDK!
2 13 s 8 14.02 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -0.5 V MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
3 14 s 8 14.15 OCHMAN Barbara MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.5 V WISZ Mateusz Z/13090/21 2022
4 15 s 8 14.20 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -0.5 V WEISS Elżbieta Z/0035/21 2022 LDK!
5 16 s 8 14.21 PATEREK Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -0.5 V B.D. Z/0609/21 2022
6 17 s 8 14.24 DOPIERAŁA Anna UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -0.5 V ZDONEK Filip Z/4026/21 2022 LDK!
1 s 9 14.36 SOROKA Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -0.6 V MAKUCH Beata Z/0825/19 2022
2 s 9 14.49 WÓJCIK Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS -0.6 V MARKOWSKA Małgorzata Z/6646/21 2022 LDK!
3 s 9 14.61 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -0.6 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK!
4 s 9 14.71 KLEPACZ Katarzyna MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS -0.6 -- SZOMBURG Tomasz Z/0149/22 2022 LDK!
1 s 10 14.21 HOROWSKA Iga WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP -0.3 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12418/21 2022
2 s 10 14.75 ŁUKASZEWICZ Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -0.3 -- WALCZAK Piotr Z/10607/21 2022 LDK!
3 s 10 15.08 AUGUSTYNIAK Lena Akademia Biegowa Żary 2008 U16 LB -0.3 -- SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina Z/13767/21 2022 LDK!
4 s 10 15.36 WOJNAR Dorota UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -0.3 -- MAKUCH Beata Z/0828/19 2022
5 s 10 15.59 MACKIEWICZ Hanna MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.3 -- WISZ Mateusz Z/2552/22 2022
1 s 11 14.20 CENDROWSKA Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS +0.1 V SZYMANSKI Tomasz SZYMAŃSKI Tomasz , Z/3685/22 , 2022
2 s 11 14.23 CZECHOWSKA Kalina MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS +0.1 -- SZYMAŃSKI Tomasz SZYMAŃSKI Tomasz , Z/3732/22 , 2022 LDK!
3 s 11 14.33 ANDRZEJAK Zuzanna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP +0.1 V ZDONEK Filip Z/2285/22 2022 LDK!
4 s 11 14.36 BŁAWAT Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS +0.1 V MAKUCH Beata Z/0827/19 2022
5 s 11 16.42 BIELIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +0.1 -- ŁABUL Wioletta Z/2995/21 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.10 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS +1.2 II KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 25.19 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS +1.2 II KNULL Mariusz WI¦NIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
3 3 s 1 25.60 KASPRZAK Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +1.2 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3881/20 2022
4 5 s 1 25.86 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS +1.2 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
1 6 s 2 26.27 KWA¦NIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +3.9 III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2022 LDK!
2 7 s 2 26.39 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP +3.9 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
3 9 s 2 27.05 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS +3.9 III MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2022 LDK!
4 11 s 2 27.63 OLEJNICZAK Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +3.9 IV KACZMAREK Adam KWAPICH Roman , Z/1439/19 , 2022 LDK!
1 8 s 3 26.57 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +2.5 III KOBIAŁKA Kamil Z/4109/20 2022 LDK!
2 10 s 3 27.16 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB +2.5 III PAPUGA Sebastian Z/5355/18 2022 5 LDK!
3 12 s 3 27.84 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP +2.5 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2022
4 14 s 3 28.11 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB +2.5 IV WALCZAK Piotr Z/0818/20 2022 LDK!
1 15 s 4 28.39 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP +2.3 IV GÓRSKA Hanna Z/4277/19 2022 LDK!
2 18 s 4 29.58 SZCZOTKA Julia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +2.3 -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman , Z/1448/19 , 2022 LDK!
3 19 s 4 29.75 HILDEBRANDT Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U18 DS +2.3 -- MAKUCH Beata Z/0619/20 2022
4 22 s 4 30.58 PISKOROWSKA Dagmara MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS +2.3 -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława ROSTEK William , Z/0438/20 , 2022 LDK!
1 16 s 5 29.41 DRAGUNOWICZ Nadia MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +1.1 V SZOMBURG Tomasz Z/3323/22 2022 LDK!
2 17 s 5 29.51 ŁOGO¬NA Olga MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +1.1 -- KWAPICH Roman Z/1582/18 2022
3 21 s 5 29.84 FICYGOWSKA Aleksandra Akademia Biegowa Żary 2007 U16 LB +1.1 V SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina Z/13673/21 2022 LDK!
4 24 s 5 31.07 KLEPACZ Katarzyna MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS +1.1 -- SZOMBURG Tomasz Z/0149/22 2022 LDK!
2 20 s 6 29.78 ANDRZEJAK Zuzanna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP +1.6 V ZDONEK Filip Z/2285/22 2022 LDK!
3 25 s 6 33.61 KLUZIAK Emilia ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB +1.6 -- WALCZAK Jerzy Z/3029/20 2022
4 26 s 6 37.37 STEPNOWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB +1.6 -- WALCZAK Jerzy Z/2919/20 2022
1 13 s 7 28.03 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS +0.8 IV MARKOWSKI Tomasz Z/0512/20 2022 LDK!
2 23 s 7 30.88 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U18 LB +0.8 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 46.34 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB IV WALCZAK Piotr Z/3286/20 2022 LDK!
2 2 s 1 47.34 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U14 LB V ŁABUL Wioletta Z/2758/21 2022 LDK!
3 3 s 1 48.68 GĘBAROWSKA Iga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12078/21 2022 LDK!
4 4 s 1 49.75 GRZYB Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1012/20 2022
1 6 s 2 51.76 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2022 LDK!
2 7 s 2 52.08 KOZŁOWSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/7489/21 2022 LDK!
3 9 s 2 53.25 LUFTMAN Zuzanna AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12121/21 2022 LDK!
1 5 s 3 50.54 KUBIAK Natasza ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/2181/21 2022 LDK!
2 8 s 3 52.76 WALKOWIAK Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/7778/21 2022 LDK!
3 10 s 3 55.68 KA¬MIERSKA Anna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/1487/22 2022 LDK!
4 11 s 3 56.15 WARYAS Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0634/22 2022 LDK!
1 1 s 4 40.90 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB II PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2022 LDK!
2 2 s 4 42.73 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB II ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
3 3 s 4 43.16 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U16 LB III WISZ Mateusz Z/13818/21 2022 LDK!
4 4 s 4 43.84 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III SZOMBURG Tomasz Z/0442/20 2022 LDK!
1 5 s 5 44.25 ICIASZEK Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS III STY¦ Janusz Z/1250/21 2022 LDK!
2 6 s 5 44.76 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS III WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz # , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK!
3 7 s 5 44.93 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS III STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ
4 8 s 5 45.06 HRABSKA Lena AZS-AWF Gorzów 2008 U16 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4331/20 2022 LDK!
1 9 s 6 45.73 MIELCZAREK Julia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS IV STY¦ Janusz Z/1261/21 2022 LDK!
2 10 s 6 47.09 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/3284/20 2022 LDK!
3 11 s 6 48.02 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS V STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022
4 12 s 6 48.06 WÓJCIK Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS V MARKOWSKA Małgorzata Z/6646/21 2022 LDK!
1 14 s 7 49.73 PATEREK Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- B.D. Z/0609/21 2022
2 15 s 7 50.05 FIRGANEK Teresa Akademia Biegowa Żary 2008 U16 LB -- URSZULAK Marcin Z/13764/21 2022 LDK!
3 17 s 7 52.43 KOMAR Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/13398/21 2022 LDK!
4 19 s 7 52.67 JASKÓLSKA Julia MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- KWAPICH Roman Z/2551/22 2022 LDK!
1 13 s 8 49.37 MAJ Hanna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3716/21 2022 LDK!
2 16 s 8 51.10 STECHLIŃSKA Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12085/21 2022 LDK!
3 18 s 8 52.63 ŁUKASZEWICZ Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/10607/21 2022 LDK!
4 20 s 8 55.57 SZELEST Hanna ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB -- PAWELEC Marcin Z/6197/21 2022
600 m K
1 1 s 1 1:52.72 KSIˇG Jagoda MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/3176/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:53.14 TOKARSKA Julia ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/6490/21 2022 LDK!
3 4 s 1 1:55.68 LATUSEK Lena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12117/21 2022 LDK!
4 5 s 1 1:58.72 WALCZAK-MORTEZAEI Antonia WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U14 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12417/21 2022
5 7 s 1 2:01.62 KULIKOWSKA Eliza WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/5587/21 2022 LDK!
6 10 s 1 2:03.80 STASIAK Amelia LLKS Osowa Sień 2009 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/0015/22 2022 LDK!
  s 1 DNF MNIEDŁO Martyna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/7496/21 2022 LDK!
1 3 s 2 1:55.41 KRAWCZYK Lena WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U14 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1205/22 2022
2 6 s 2 2:00.11 SZOMBIERSKA Gabriela Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -- SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina Z/13760/21 2022 LDK!
3 8 s 2 2:01.86 WADYCKA Liliana LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/14156/21 2022 LDK!
4 9 s 2 2:01.96 BUCHOLTZ Dominika AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1611/22 2022
5 11 s 2 2:04.28 KOWZAN Amelia MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/14454/21 2022 LDK!
6 12 s 2 2:04.34 STOLARZ Kornelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3521/21 2022 LDK!
7 13 s 2 2:05.99 PIECH Iga ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -- WALCZAK Jerzy Z/9157/21 2022 LDK!
8 14 s 2 2:14.51 MAZUR Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0632/22 2022 LDK!
9 15 s 2 2:15.93 KU¬MIAK Rozalia MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/3177/21 2022 LDK!
1 1 s 3 1:40.56 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP III RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 3 1:46.41 ADAMCZEWSKA Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS V WYROBA Piotr Z/3089/20 2022 LDK!
3 3 s 3 1:48.87 PIETRASZEWSKA Olimpia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS V MARKOWSKA Małgorzata Z/2944/20 2022 LDK!
4 4 s 3 1:49.76 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 2007 U16 LB V KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/1025/20 , 2022 LDK!
5 5 s 3 1:51.53 SOBIERAŃSKA Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/6634/21 2022 LDK!
6 6 s 3 1:52.12 WOJAKOWSKA Natalia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/1021/20 2022 LDK!
7 8 s 3 1:53.98 KOWALSKA Amanda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/11045/21 2022 LDK!
8 11 s 3 1:55.02 MAZURKIEWICZ Pola UKS Maszewiak Maszewo 2008 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/0192/21 2022 LDK!
1 7 s 4 1:52.34 DRˇŻEK Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STY¦ Janusz Z/1244/21 2022 LDK!
2 9 s 4 1:54.22 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2022 LDK!
3 10 s 4 1:54.78 KONDRACKA Hanna ULKS Sprinter Zielona Góra 2007 U16 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1005/21 2022
4 12 s 4 1:58.93 SZUBERT Małgorzata MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS -- WYROBA Piotr Z/0538/22 2022 LDK!
5 13 s 4 2:00.09 PIˇTKOWSKA Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/0378/21 2022 LDK!
6 14 s 4 2:06.10 ŁAWRESZUK Małgorzata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/3002/22 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:23.48 FABISZEWSKA Emilia MLKS Agros Żary 2006 U18 LB III WISZ Mateusz Z/5626/19 2022 LDK!
2 2 s 1 2:28.29 BANASIAK Joanna SSMKS Parasol Wrocław 2004 U20 DS IV SZOMBURG Tomasz Z/1031/19 2022 LDK!
3 3 s 1 2:35.94 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 2006 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/4209/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:38.49 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2022 LDK!
5 5 s 1 2:38.59 KOZAK Kalina ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB -- B.D. Z/7158/21 2022 LDK!
80 pł K
1 3 s 1 12.24 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -0.5 II RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK!
2 4 s 1 12.60 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS -0.5 III KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK!
3 5 s 1 12.63 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.5 III SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2022 LDK!
4 6 s 1 13.04 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -0.5 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ
5 8 s 1 13.11 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -0.5 IV WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK!
6 10 s 1 13.37 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -0.5 IV MAKUCH Beata Z/0820/19 2022
1 1 s 2 11.85 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +1.8 II MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK!
2 2 s 2 12.17 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +1.8 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2022 LDK!
3 9 s 2 13.25 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +1.8 IV OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK!
4 12 s 2 13.70 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +1.8 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022
5 20 s 2 17.40 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +1.8 -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2022 LDK!
1 7 s 3 13.09 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +1.8 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2022 LDK!
2 13 s 3 13.77 KARPIK Lena MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +1.8 IV BIELAWA Przemysław Z/11506/21 2022 LDK!
3 15 s 3 14.88 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +1.8 -- WALCZAK Piotr # Z/0814/20 2022 LDK!
4 18 s 3 15.96 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS +1.8 -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
5 19 s 3 16.36 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +1.8 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK!
1 11 s 4 13.49 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +2.0 IV WALCZAK Piotr Z/3286/20 2022 LDK!
2 14 s 4 13.81 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +2.0 V SASKA Tomasz # Z/0610/21 2022 LDK!
3 16 s 4 15.27 KADYŁO Maria MKS MOS Wrocław 2009 U14 DS +2.0 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0494/22 2022 LDK!
4 17 s 4 15.54 SZELEST Hanna ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB +2.0 -- PAWELEC Marcin Z/6197/21 2022
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 13.86 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS +1.6 I BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
2 2 s 1 15.10 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +1.6 II DMP U20 B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4333/18 , 2022 BEZ LDK! 136
3 3 s 1 15.26 ŻYCHLEWICZ Julia MKS Piast Głogów 2006 U18 DS +1.6 II BIELAWA Przemysław Z/5679/19 2022 LDK!
4 4 s 1 16.23 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +1.6 III DMP U20 B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4334/18 , 2022 4 LDK! 115
5 5 s 1 16.24 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP +1.6 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2022
100 m pł K
1 1 s 1 13.97 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS +0.1 I KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 14.24 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS +0.1 I ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
3 3 s 1 14.53 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +0.1 II WISZ Dariusz Z/4678/17 2022 3 LDK!
4 4 s 1 14.92 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +0.1 II DMP U20 SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK! 141
Wzwyż K
1 f 1 1.67 GAŁKA Anna WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U20 DS II SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022
2 f 1 1.64 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB II SASKA Tomasz Z/3422/19 2022 BEZ LDK!
3 f 1 1.61 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS III DMP DMP U20 WI¦NIEWSKI Paweł GRUMAN Bartosz # , Z/3457/19 , 2022 LDK! 83 118
4 f 1 1.58 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U23 LB III WISZ Dariusz Z/0494/16 2022 3 LDK!
5 f 1 1.55 ZDANOWICZ Bianka MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS III PIASECKI Grzegorz # Z/0595/20 2022 LDK!
6 f 1 1.50 SPYCHAŁA Joanna ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB IV BISKUP Paweł Z/3754/21 2022 LDK!
7 f 1 1.50 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 2007 U16 DS IV DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/4179/19 2022 BEZ LDK! 92
8 f 1 1.50 BŁAWAT Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS IV MAKUCH Beata Z/0827/19 2022
9 f 1 1.50 DOBEK Katarzyna ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB IV ŻUROWSKI Mariusz Z/1452/21 2022 LDK!
10 f 1 1.45 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV DMP GRUMAN Bartosz Z/2899/20 2022 LDK! 46
10 f 1 1.45 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2022 LDK!
12 f 1 1.45 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB IV SASKA Tomasz # Z/0610/21 2022 LDK!
13 f 1 1.40 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U23 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
14 f 1 1.35 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK!
14 f 1 1.35 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022
14 f 1 1.35 STECHLIŃSKA Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12085/21 2022 LDK!
17 f 1 1.35 SIEMIANOWSKA Tatiana UKS Maszewiak Maszewo 2008 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/0195/21 2022 LDK!
18 f 1 1.30 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2022 LDK!
  f 1 NM TURBO Viktoria ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6198/21 2022
  f 1 NM KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2022 LDK!
  f 1 NM OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.81 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS +1.3 I KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
2 f 1 5.46 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS +1.3 II KNULL Mariusz WI¦NIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
3 f 1 5.36 BEZULSKA Kinga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U20 LB +1.2 III SASKA Tomasz Z/5210/19 2022 LDK!
4 f 1 5.34 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS -0.5 III BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
5 f 1 5.24 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS -1.2 III BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2022 LDK!
6 f 1 4.84 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U23 DS -0.6 -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
7 f 1 4.60 MARCINIAK Maria MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -2.0 -- KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta B.D. # , Z/0454/20 , 2022 LDK!
8 f 1 4.59 ZAWORKA Matylda AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB -1.5 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5257/19 2022 LDK!
9 f 1 4.52 GORSKA Tola AZS-AWF Gorzów 2006 U18 LB -1.1 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0673/20 2022 LDK!
10 f 1 4.44 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U23 LB -0.6 -- WISZ Dariusz Z/0494/16 2022 3 LDK!
11 f 1 4.44 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -0.6 -- WALCZAK Piotr Z/0817/20 2022 LDK!
1 f 2 5.31 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS +0.9 III KNULL Mariusz Z/1896/21 2022 LDK!
2 f 2 5.22 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP 0.0 III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK!
3 f 2 4.89 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +0.7 IV WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz # , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK!
4 f 2 4.87 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +1.4 IV WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK!
5 f 2 4.67 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -1.4 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2022 LDK!
6 f 2 4.66 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -1.1 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2022 LDK!
7 f 2 4.58 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS -0.9 V MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2022 LDK!
8 f 2 4.55 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP +0.8 V WEISS Elżbieta Z/0035/21 2022 LDK!
9 f 2 4.42 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -0.5 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022
10 f 2 4.35 BIELIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +0.8 -- ŁABUL Wioletta Z/2995/21 2022 LDK!
11 f 2 4.35 OCHMAN Barbara MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.6 -- WISZ Mateusz Z/13090/21 2022
12 f 2 4.18 ŁAZAR Zofia ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -0.9 -- BISKUP Paweł Z/3749/21 2022 LDK!
13 f 2 4.17 DOBEK Katarzyna ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB 0.0 -- ŻUROWSKI Mariusz Z/1452/21 2022 LDK!
14 f 2 4.09 HAJKOWICZ Nina ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB +0.6 -- ŻUROWSKI Mariusz Z/1485/22 2022 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.88 KĘPIŃSKA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/1276/21 2022 LDK!
2 f 1 4.60 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2022 LDK!
3 f 1 4.47 PIWKO Magdalena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS 0.0 -- BANASZEK Grzegorz # Z/1265/21 2022 LDK!
4 f 1 4.36 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP 0.0 -- ZDONEK Filip Z/2011/20 2022 LDK!
5 f 1 4.32 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
6 f 1 4.30 LATOŃ Matylda MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS 0.0 -- KNULL Mariusz Z/6127/21 2022 LDK!
7 f 1 4.24 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2022 LDK!
8 f 1 4.24 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2022 LDK!
9 f 1 4.20 WˇS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2022 LDK!
10 f 1 4.16 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2022 LDK!
11 f 1 4.15 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS 0.0 -- BANASZEK Grzegorz # Z/14154/21 2022 LDK!
12 f 1 3.99 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2022 LDK!
13 f 1 3.92 KUBIAK Natasza ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/2181/21 2022 LDK!
14 f 1 3.88 OLSZAŃSKA Lilianna MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS 0.0 -- KNULL Elżbieta Z/1003/21 2022 LDK!
15 f 1 3.80 POWICHROWSKA Emilia ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/14352/21 2022 LDK!
16 f 1 3.76 WIECZOREK Alicja AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1610/22 2022
17 f 1 3.76 JAWORCZAK Maja KS Herosi ¦wiebodzin 2009 U14 LB 0.0 -- RZEWSKA Katarzyna Z/2812/22 2022 LDK!
18 f 1 3.68 MALINOWSKA Maja AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/1640/22 2022
19 f 1 3.67 ŻUREK Lidia ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/0295/21 2022 LDK!
20 f 1 3.67 WOJNAR Dorota UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/0828/19 2022
21 f 1 3.64 RYGLOWSKA Maja AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/1639/22 2022
22 f 1 3.60 SZUMILAS Julia UKS Ares Nowa Sól 2009 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/3605/22 2022 LDK!
23 f 1 3.56 BŁAWAT Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2562/20 2022
24 f 1 3.50 BOGACKA Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/3792/21 2022
25 f 1 3.46 KU¬MIAK Rozalia MLKS Agros Żary 2010 U14 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta Z/3177/21 2022 LDK!
26 f 1 3.43 MOSKAL Martyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/3793/21 2022
27 f 1 3.40 CIPIŃSKA Nadia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/2924/21 2022 LDK!
28 f 1 3.29 URBANOWICZ Julianna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB 0.0 -- KLAYBOR Dawid Z/7498/21 2022 LDK!
29 f 1 3.28 ¦WIDKIEWICZ Pola Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB 0.0 -- SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina Z/13763/21 2022 LDK!
30 f 1 3.28 SALAMON Elena MLKS Agros Żary 2010 U14 LB 0.0 -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3462/21 2022 LDK!
31 f 1 3.20 KUNYSZ Sonia MLKS Agros Żary 2010 U14 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta Z/2759/21 2022 LDK!
32 f 1 3.18 ŻAL Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/7483/21 2022 LDK!
33 f 1 3.05 MUSIAŁ Helena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0289/21 2022 LDK!
34 f 1 2.88 MAJEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/12082/21 2022 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 9.15 GRZYB Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1012/20 2022
2 f 1 8.58 KĘPIŃSKA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1276/21 2022 LDK!
3 f 1 8.35 WALKÓW Zuzanna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- CZˇSTKA Karol Z/7501/21 2022 LDK!
4 f 1 8.03 FLORCZAK Oliwia MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- KORSAK Przemysław # Z/2750/21 2022 LDK!
5 f 1 7.92 SOROKA Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0825/19 2022
6 f 1 6.61 OLEKSIAK Julia KS Herosi ¦wiebodzin 2009 U14 LB -- RZEWSKA Katarzyna Z/2962/22 2022 LDK!
7 f 1 5.85 BOBROWICZ Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12115/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.86 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2022
2 f 1 11.62 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK!
3 f 1 10.86 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice 2005 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/2796/20 2022
4 f 1 10.28 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2022 LDK!
5 f 1 10.15 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK!
6 f 1 10.01 KOGUT Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek # Z/1255/21 2022 LDK!
7 f 1 9.41 FRANC Antonina UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/4051/22 2022 LDK!
8 f 1 8.58 GERLIP Nadia UKS Ares Nowa Sól 2006 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2934/22 2022 LDK!
9 f 1 8.56 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK!
10 f 1 8.48 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
11 f 1 8.46 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
12 f 1 7.37 ŁAZAR Dominika ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/3748/21 2022 LDK!
13 f 1 6.54 POŻLEWICZ Aleksandra KS Herosi ¦wiebodzin 2008 U16 LB -- RZEWSKA Katarzyna Z/2965/22 2022 LDK!
14 f 1 6.38 DRANKIEWICZ Olga MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- B.D. SZYMAŃSKI Tomasz SZYMAŃSKI Tomasz , Z/3841/22 , 2022 LDK!
15 f 1 4.49 BARZYCKA Lena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/14438/21 2022 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 12.18 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB II WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2022 1
2 f 1 12.03 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2022 LDK!
3 f 1 11.98 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U23 LB II WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2022 3
4 f 1 8.21 MAŁYCHA Kornelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2936/20 2022
Dysk (0.75) K
1 f 1 38.21 OLEJNICZAK Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS II KARPIŃSKI Franciszek # Z/4056/20 2022 LDK!
2 f 1 37.16 KOGUT Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek # Z/1255/21 2022 LDK!
3 f 1 29.16 CIE¦LA Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/10962/21 2022 LDK!
4 f 1 27.12 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
5 f 1 22.48 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
6 f 1 16.13 FLORCZAK Oliwia MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- KORSAK Przemysław # Z/2750/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 50.31 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2022 1
2 f 1 35.43 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS III KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2022 LDK!
3 f 1 35.25 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
4 f 1 32.90 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2022
5 f 1 29.49 ŻAK Kaja LKS Polkowice 2003 U20 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/5261/21 2022
6 f 1 28.87 GADZIŃSKA Barbara LKS Polkowice 1976 Masters DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2810/20 2022
7 f 1 28.78 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U23 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2022 3
8 f 1 27.20 MAŁYCHA Kornelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2936/20 2022
9 f 1 26.58 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2022 LDK!
10 f 1 26.22 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice 2005 U18 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2796/20 2022
11 f 1 21.42 PŁAKSA Aleksandra UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13893/21 2022 LDK!
12 f 1 18.01 PROSZOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3755/21 2022
13 f 1 15.76 WAJMAN Natalia UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/14014/21 2022 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 47.65 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
2 f 1 44.77 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/1222/19 2022 LDK!
3 f 1 42.27 ORZECHOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/2517/20 2022 LDK!
4 f 1 24.90 TYRAKOWSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4114/20 2022
5 f 1 21.37 KLUZIAK Emilia ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3029/20 2022
6 f 1 21.07 PROSZOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3755/21 2022
1 f 2 38.96 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/7487/21 2022 LDK!
2 f 2 36.96 MALEWSKA Katarzyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/4403/20 2022 LDK!
3 f 2 35.51 MALEWSKA Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/4404/20 2022 LDK!
4 f 2 26.16 TURBO Viktoria ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6198/21 2022
  f 2 NM JUSZCZAK Inga AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/1475/21 2022 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 62.68 JĘDRZEJCZAK Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1995 Sen LB I WIERCIOCH Michał Z/3250/22 2022
2 f 1 40.12 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2022 LDK!
3 f 1 32.90 RABSKA Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB IV SZWARC Zygmunt Z/2787/18 2022 4 LDK!
60 m M
1 1 s 1 7.69 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP +0.3 -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK!
2 2 s 1 7.97 TWARDY Kacper MLKS Agros Żary 2009 U14 LB +0.3 -- WISZ Dariusz Z/14171/21 2022 LDK!
3 3 s 1 8.27 BETKA Bruno LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +0.3 -- KOTYNIA Hanna Z/0447/22 2022 LDK!
4 5 s 1 8.35 DZIEŁAKOWSKI Gustaw LLKS Osowa Sień 2010 U14 LB +0.3 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/8211/21 2022 LDK!
5 6 s 1 8.71 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +0.3 -- SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina Z/13629/21 2022 LDK!
6 8 s 1 8.78 JANUS Wiktor AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +0.3 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12119/21 2022 LDK!
1 4 s 2 8.30 HRECHORECKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 2010 U14 LB -0.3 -- PAWELEC Marcin Z/8436/21 2022 LDK!
2 7 s 2 8.76 LEWANDOWSKI Gabriel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -0.3 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/3950/20 2022 LDK!
3 9 s 2 8.99 KONDRATOWICZ Dominik AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB -0.3 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/10608/21 2022 LDK!
4 10 s 2 9.13 JÓ¬WIAK Jakub AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB -0.3 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1612/22 2022
5 14 s 2 10.23 URSZULAK Maksymilian Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -0.3 -- URSZULAK Marcin Z/13770/21 2022 LDK!
6 16 s 2 10.47 ŁACH Bartosz Akademia Biegowa Żary 2011 U12 LB -0.3 -- URSZULAK Marcin Z/0194/22 2022 LDK!
1 11 s 3 9.77 HOFFMAN Benjamin KS Herosi ¦wiebodzin 2011 U12 LB +0.8 -- RZEWSKA Katarzyna Z/2960/22 2022 LDK!
2 12 s 3 9.92 CHMIELEWSKI Bartosz MLKS Agros Żary 2009 U14 LB +0.8 -- ŁABUL Wioletta Z/3845/22 2022 LDK!
3 13 s 3 10.06 SKAŁACKI Szymon Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB +0.8 -- URSZULAK Marcin Z/13759/21 2022 LDK!
4 15 s 3 10.28 ELIASZ-PRZYGODA Mikołaj Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +0.8 -- URSZULAK Marcin Z/0347/22 2022 LDK!
5 17 s 3 10.64 ELIASZ-PRZYGODA Nikodem Akademia Biegowa Żary 2013 U12 LB +0.8 -- URSZULAK Marcin Z/2416/22 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.60 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U23 DS +0.5 M KOBIAŁKA Kamil Z/0553/19 2022 LDK!
2 2 s 1 10.94 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP +0.5 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 11.03 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +0.5 II WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2022 LDK!
4 4 s 1 11.09 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U20 DS +0.5 II BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
5 6 s 1 11.44 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP +0.5 III FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2022 LDK!
1 5 s 2 11.43 SZARAPO Jakub MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -1.1 III B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/0473/20 , 2022 LDK!
2 7 s 2 11.70 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -1.1 III WISZ Mateusz Z/4688/17 2022 BEZ LDK!
3 8 s 2 11.78 KOSZELA Maciej UKS Ares Nowa Sól 1978 Masters LB -1.1 -- B.D. Z/1229/20 2022
4 8 s 2 11.78 BRYL Fabian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -1.1 IV SASKA Tomasz Z/5418/19 2022 LDK!
5 12 s 2 11.90 ŻEBRYK Kamil MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -1.1 IV DMP U20 ROSTEK William Z/11177/21 2022 92
1 10 s 3 11.80 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +1.2 IV ROSTEK William Z/3314/19 2022
2 11 s 3 11.85 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS +1.2 IV WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ
3 13 s 3 12.00 SZULC Mikołaj MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +1.2 IV DMP U20 ROSTEK William Z/2645/21 2022 88
4 14 s 3 12.01 JASIŃSKI Karol MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.2 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4754/19 2022 LDK!
5 15 s 3 12.20 CIESIELSKI Filip UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB +1.2 IV MALINOWSKI Krzysztof Z/4572/19 2022
1 16 s 4 12.55 KU¬NIK Łukasz ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -1.7 -- PAWELEC Marcin Z/3424/19 2022 LDK!
2 17 s 4 12.60 STRZYGOCKI Kacper MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -1.7 -- WISZ Mateusz Z/2818/22 2022
3 18 s 4 12.66 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -1.7 -- GÓRSKA Hanna Z/4025/21 2022 LDK!
4 19 s 4 12.74 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -1.7 -- SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2022 LDK!
1 s 5 11.86 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -1.0 IV B.D. Z/6488/21 2022 LDK!
2 s 5 12.10 WRÓBLEWSKI Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -1.0 IV WALCZAK Piotr Z/0819/20 2022 LDK!
3 s 5 12.12 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -1.0 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
4 s 5 12.37 KACZMAREK Maciej MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -1.0 V DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/0552/22 2022 LDK! 76
5 s 5 12.82 DZIOK Bartosz MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -1.0 -- WISZ Mateusz Z/1623/20 2022 LDK!
6 s 5 12.89 RUMIJEWSKI Tomasz LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -1.0 -- KOTYNIA Hanna Z/1267/21 2022 LDK!
1 s 6 13.14 RUDNICKI Oskar Marek LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -0.3 -- BANASZEK Grzegorz # Z/0642/22 2022 LDK!
2 s 6 13.27 BETKA Bruno LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -0.3 -- KOTYNIA Hanna Z/0447/22 2022 LDK!
3 s 6 13.51 PADUCH Szymon MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -0.3 -- DŁUBAŁA Marek Z/6202/21 2022 LDK!
4 s 6 14.95 GRUDZIEŃ Tymon MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -0.3 -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3458/21 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.63 SOŁTYSIAK Daniel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +1.1 I SASKA Tomasz Z/0234/19 2022
2 2 s 1 21.68 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U23 DS +1.1 I KOBIAŁKA Kamil Z/0553/19 2022 LDK!
1 5 s 2 22.01 SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +0.3 II SASKA Tomasz Z/0233/19 2022
2 6 s 2 22.53 SZARAPO Jakub MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS +0.3 II B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/0473/20 , 2022 LDK!
3 7 s 2 23.21 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +0.3 III WISZ Mateusz Z/4688/17 2022 BEZ LDK!
4 8 s 2 23.38 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +0.3 III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2022 LDK!
1 10 s 3 23.96 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -0.4 IV WISZ Dariusz # Z/5625/19 2022 LDK!
2 16 s 3 24.73 ŻEBRYK Kamil MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -0.4 -- ROSTEK William Z/11177/21 2022
3 18 s 3 26.23 STRZYGOCKI Kacper MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -0.4 -- WISZ Mateusz Z/2818/22 2022
4 20 s 3 27.29 RUDNICKI Oskar Marek LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -0.4 -- BANASZEK Grzegorz # Z/0642/22 2022 LDK!
1 11 s 4 24.12 BRYL Fabian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -0.1 IV SASKA Tomasz Z/5418/19 2022 LDK!
2 12 s 4 24.17 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -0.1 IV DMP U20 ROSTEK William Z/3314/19 2022 91
3 14 s 4 24.62 KACZMAREK Maciej MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -0.1 V SZOMBURG Tomasz Z/0552/22 2022 LDK!
1 9 s 5 23.49 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP -0.2 III FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2022 LDK!
2 13 s 5 24.54 JASIŃSKI Karol MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -0.2 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4754/19 2022 LDK!
3 17 s 5 25.64 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -0.2 -- GÓRSKA Hanna Z/4025/21 2022 LDK!
1 3 s 6 21.74 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +0.3 I ROSTEK William Z/5139/18 2022 3 LDK!
2 4 s 6 21.78 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP +0.3 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
3 15 s 6 24.71 SZULC Mikołaj MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +0.3 -- ROSTEK William Z/2645/21 2022
4 19 s 6 26.90 RUMIJEWSKI Tomasz LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +0.3 -- KOTYNIA Hanna Z/1267/21 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 37.32 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U16 LB II WISZ Mateusz Z/13793/21 2022 LDK!
2 2 s 1 37.53 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS III KNULL Mariusz Z/0089/21 2022 LDK!
3 4 s 1 39.62 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV B.D. Z/6488/21 2022 LDK!
4 7 s 1 40.88 KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/0840/20 2022 LDK!
1 3 s 2 38.58 PAJˇK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB III ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2022 LDK!
2 5 s 2 39.96 PIASKOWSKI Antoni KL Lumel Zielona Góra 2008 U16 LB IV FILIPOWSKI Krzysztof Z/5513/22 2022 LDK!
3 9 s 2 41.27 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V WEISS Elżbieta Z/12441/21 2022 LDK!
4 11 s 2 43.01 DROZDA Antoni MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/6565/21 2022 LDK!
1 6 s 3 40.87 POTOCKI Mikołaj AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/10931/21 2022 LDK!
2 12 s 3 44.65 STANKIEWICZ Szymon Akademia Biegowa Żary 2007 U16 LB -- URSZULAK Marcin Z/13733/21 2022 LDK!
3 13 s 3 45.26 PADUCH Szymon MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/6202/21 2022 LDK!
4 16 s 3 46.44 ¦MIECH Konrad MLKS Sokół Lubin 2009 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/0100/21 2022 LDK!
1 14 s 4 45.72 JASEK Hubert ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- PAWELEC Marcin Z/2964/20 2022
2 15 s 4 46.11 MAZURKIEWICZ Mateusz Akademia Biegowa Żary 2008 U16 LB -- SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina Z/13758/21 2022 LDK!
3 21 s 4 49.18 SZYNDEL Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12086/21 2022 LDK!
4 23 s 4 49.75 BˇCZEK Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/12076/21 2022 LDK!
1 10 s 5 42.19 GRYS Andrzej MKS Piast Głogów 2007 U16 DS V BIELAWA Przemysław Z/0987/21 2022 LDK!
2 17 s 5 46.61 JANUS Wiktor AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12119/21 2022 LDK!
3 18 s 5 47.23 GŁOGOWSKI Patryk ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/12079/21 2022 LDK!
4 20 s 5 47.83 OSZMIAŃCZUK Jakub MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/3461/21 2022 LDK!
1 8 s 6 41.20 ŻYŁKIEWICZ Tymon SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS V CHORZĘPA Przemysław # Z/1316/20 2022 LDK!
2 19 s 6 47.81 BIENIEK Jakub WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/5586/21 2022 LDK!
3 22 s 6 49.26 LORENC Bogumił ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12116/21 2022 LDK!
1 1 s 7 33.67 SOŁTYSIAK Daniel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- SASKA Tomasz Z/0234/19 2022
2 2 s 7 34.12 SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- SASKA Tomasz Z/0233/19 2022
3 6 s 7 36.97 NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Marcin # Z/5315/18 2022 BEZ LDK!
4 7 s 7 40.36 KU¬NIK Łukasz ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- PAWELEC Marcin Z/3424/19 2022 LDK!
1 3 s 8 35.26 PESTKA Jakub AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/4985/18 2022 4 LDK!
2 4 s 8 36.09 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U20 LB -- PAWELEC Marcin Z/3111/18 2022 5 LDK!
3 5 s 8 36.48 KACZMAREK Wojciech ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- B.D. # Z/4025/18 2022 BEZ LDK!
1 8 s 9 42.38 CHWASZCZ Oskar MKS Piast Głogów 2004 U20 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0709/22 2022
2 9 s 9 44.50 KOGUT Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STY¦ Janusz Z/1253/21 2022 LDK!
3 10 s 9 45.03 LITWIN Jakub MLKS Sokół Lubin 2006 U18 DS -- KNULL Mariusz Z/2765/22 2022
600 m M
1 1 s 1 1:43.24 LEWANDOWSKI Gabriel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/3950/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:45.92 WILCZYŃSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1275/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:46.59 RUTKOWSKI Kajetan SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/1317/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:50.72 MILEWSKI Michał SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/1318/20 2022 LDK!
5 5 s 1 1:51.13 HYPKI Mikołaj LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1249/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:51.19 MORAWSKI Konrad LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS -- JOŃSKA Ilona Natalia # Z/6786/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:58.41 OSAJDA Michał LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STY¦ Janusz Z/1263/21 2022 LDK!
8 8 s 1 2:04.47 WITKOWSKI Tomasz MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3464/21 2022 LDK!
9 9 s 1 2:05.93 REWAJ Filip MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/2993/21 2022 LDK!
10 10 s 1 2:07.11 FRANK Konrad Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB -- URSZULAK Marcin Z/13765/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:45.78 PYZIK Szymon UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS IV MAKUCH Beata Z/1011/20 2022
2 2 s 1 2:49.23 PITUCHA Tymon MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS IV SZOMBURG Tomasz Z/0150/22 2022 LDK!
3 3 s 1 3:00.35 NAZARENKO Andrea LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- KOTYNIA Hanna Z/14487/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:14.23 CHADZIKONSTANDINU Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1242/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:24.17 WOŻNIAK Michał LLKS Osowa Sień 2008 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/8594/21 2022 LDK!
6 6 s 1 3:29.13 GRZESZAK Antoni LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STY¦ Janusz Z/1247/21 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:07.49 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U20 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2022 5 LDK!
2 2 s 1 4:08.19 MIREK Michał MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian Z/14757/21 2022
3 3 s 1 4:13.37 LEWANDOWSKI Jakub MKS Siechnice 2001 U23 DS -- B.D. Z/2586/17 2022
4 4 s 1 4:14.83 JAGUCAK Mikołaj MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/2824/20 2022
5 5 s 1 4:17.65 BURKHOVYCH Bohdan MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS IV SZYMAŃSKI Tomasz Z/3632/22 2022
6 6 s 1 4:36.26 TEPPER Daniel UKS Maszewiak Maszewo 2004 U20 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/4017/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 4:36.81 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2022 5
8 8 s 1 4:38.81 KOWALSKI Stanisław LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS -- STY¦ Janusz Z/1698/22 2022
9 9 s 1 4:44.10 KIENDY¦ Wiktor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2544/20 2022 LDK!
10 10 s 1 4:44.17 KOZIEŁ Kamil UKS Ares Nowa Sól 2003 U20 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2997/22 2022 LDK!
11 11 s 1 5:16.75 KOŻUCH Marcin ZLKL Zielona Góra 2004 U20 LB -- BISKUP Paweł Z/3864/22 2022
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.17 PAJˇK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +1.6 III ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 16.27 POTOCKI Mikołaj AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +1.6 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/10931/21 2022 LDK!
3 3 s 1 16.59 SZNAJDER Kornel MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +1.6 III BIELAWA Przemysław Z/14736/21 2022 LDK!
4 4 s 1 17.96 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +1.6 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
5 5 s 1 19.69 JASEK Hubert ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB +1.6 -- PAWELEC Marcin Z/2964/20 2022
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.64 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +0.3 II DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2022 BEZ LDK! 138
2 2 s 1 15.30 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +0.3 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 15.35 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB +0.3 III HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ
  s 1 DNF TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +0.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.49 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U20 DS -0.5 I BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
2 2 s 1 14.65 MI¦KÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -0.5 II KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK!
3 3 s 1 15.04 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -0.5 II KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
4 4 s 1 15.35 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -0.5 II KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2022 4 LDK!
1 5 s 2 15.99 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -0.2 III B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
2 6 s 2 17.13 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -0.2 IV WISZ Dariusz Z/3047/20 2022 LDK!
3 7 s 2 17.59 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -0.2 -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK!
110 m pł M
1 s 1 14.50 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP 0.0 I DMP KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2022 M 129
2 s 1 16.19 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U23 DS 0.0 III WOCHNA Robert Z/1036/16 2022 2 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.50 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań 1984 Masters WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2022
2 f 1 4.40 KRUK Nikodem SL Olimpia Poznań 2006 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/1382/20 2022 LDK!
3 f 1 4.30 WOŁOSZYN Piotr SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/3722/19 2022 LDK!
4 f 1 4.20 KRUGER Filip ZLKL Zielona Góra 2004 U20 LB II ŻUROWSKI Mariusz Z/5690/19 2022 LDK!
5 f 1 4.10 PO¦PIECH Paweł SL Olimpia Poznań 2006 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/4802/19 2022 LDK!
6 f 1 3.40 FILIPOWSKI Szymon ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB IV ŻUROWSKI Mariusz Z/5728/18 2022 LDK!
7 f 1 3.40 BĘBEN Oskar ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB IV ŻUROWSKI Mariusz # Z/2760/20 2022 LDK!
  f 1 NM FURSEWICZ Eryk ZLKL Zielona Góra 2003 U20 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/3880/16 2022 2
W dal M
1 f 1 7.02 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U20 LB -0.5 II ORŁOWSKI Andrzej Z/1771/18 2022 5
2 f 1 6.78 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +1.0 III WISZ Dariusz Z/0787/19 2022 BEZ LDK!
3 f 1 6.42 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -0.6 III KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
4 f 1 6.37 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS +1.0 III DMP DMP U20 GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK! 53 98
5 f 1 6.03 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB +0.8 IV HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ
6 f 1 5.72 BĘBEN Oskar ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB +2.0 -- ŻUROWSKI Mariusz # Z/2760/20 2022 LDK!
7 f 1 5.12 GRYCZYŃSKI Szymon UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB +1.6 -- NOWAKOWSKA Aleksandra SZPIGUN Zenon WIERZBICKA Małgorzata , Z/2237/20 , 2022 LDK!
8 f 1 5.11 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS 0.0 -- WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ
1 f 2 5.69 OSIŃSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -0.6 V BISKUP Paweł Z/3752/21 2022 LDK!
2 f 2 5.57 FILIPOWSKI Szymon ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -0.8 -- ŻUROWSKI Mariusz Z/5728/18 2022 LDK!
3 f 2 5.09 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -0.9 -- WEISS Elżbieta Z/12441/21 2022 LDK!
4 f 2 4.80 DOWHAN Jakub ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB +0.6 -- ŻUROWSKI Mariusz Z/2720/22 2022
5 f 2 4.52 PECYNA Krystian MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +0.5 -- WISZ Mateusz Z/2553/22 2022
6 f 2 4.30 OSZMIAŃCZUK Jakub MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -1.1 -- WISZ Mateusz Z/3461/21 2022 LDK!
7 f 2 4.27 GRUDZIEŃ Tymon MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -1.3 -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3458/21 2022 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 5.88 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK!
2 f 1 5.20 ŻYŁKIEWICZ Tymon SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS 0.0 -- CHORZĘPA Przemysław # Z/1316/20 2022 LDK!
3 f 1 5.10 TWARDY Kacper MLKS Agros Żary 2009 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/14171/21 2022 LDK!
4 f 1 4.52 DZIEŁAKOWSKI Gustaw LLKS Osowa Sień 2010 U14 LB 0.0 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/8211/21 2022 LDK!
5 f 1 4.46 HRECHORECKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 2010 U14 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/8436/21 2022 LDK!
6 f 1 4.22 KONDRATOWICZ Dominik AZS-AWF Gorzów 2010 U14 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/10608/21 2022 LDK!
7 f 1 4.09 OCHOCKI Mateusz WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/0443/22 2022 LDK!
8 f 1 4.05 JAKUBIAK Dawid MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS 0.0 -- KNULL Elżbieta Z/6566/21 2022 LDK!
  f 1 NM MAŁAGOCKI Marceli KS Herosi ¦wiebodzin 2010 U14 LB 0.0 -- RZEWSKA Katarzyna Z/2961/22 2022 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 11.60 KUZIEMKA Michał LKS Polkowice 2009 U14 DS -- B.D. Z/14834/21 2022 LDK!
2 f 1 8.23 BARTOSZEWSKI Marcin ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0589/22 2022 LDK!
3 f 1 5.92 ZBRZE¬NIAK Madox ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0635/22 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 17.98 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS I KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2022 LDK!
2 f 1 11.93 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2193/20 2022 LDK!
3 f 1 11.66 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
4 f 1 11.11 BISKUP Filip ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- BISKUP Paweł Z/10170/21 2022
5 f 1 10.45 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WILK Robert Z/12140/21 2022
6 f 1 10.36 KSIĘŻNIK Maksymilian WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3091/22 2022
7 f 1 9.76 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
8 f 1 9.55 WOŻNIAK Paweł MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -- DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/2784/21 2022 LDK! 60
9 f 1 9.42 MATYSIK Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3093/22 2022
10 f 1 9.38 SMOLEC Bartłomiej ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/3753/21 2022 LDK!
11 f 1 9.33 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2022
12 f 1 9.00 KSIˇŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK!
13 f 1 8.24 MUCHOWSKI Szymon UKS Maszewiak Maszewo 2008 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/0191/21 2022 LDK!
14 f 1 8.22 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2022 LDK!
15 f 1 7.77 KUBAT Szymon MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- KORSAK Przemysław Z/3843/22 2022
16 f 1 7.30 ŻURAWSKI Oliwier MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- B.D. Z/3842/22 2022
17 f 1 6.62 STOLARSKI Dorian UKS Maszewiak Maszewo 2007 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/0196/21 2022 LDK!
  f 1 NM TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB -- KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
  f 1 NM KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 NM TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB -- KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
Kula (6) M
1 f 1 16.10 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB I SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2022 3 LDK!
2 f 1 14.85 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2022 LDK!
3 f 1 13.09 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice 2004 U20 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2022 LDK!
4 f 1 11.92 GAJEWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2205/20 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 15.55 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U23 LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2022 1
2 f 1 14.68 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U23 DS I KUCZAJ Tomasz Z/2796/17 2022 2 LDK!
3 f 1 12.11 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U23 WP III KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
Dysk (0.75) M
1 f 1 20.83 DZIEDZIC Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/4145/22 2022
Dysk (1) M
1 f 1 51.54 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
2 f 1 43.06 TŁUSZCZ Zbigniew LKS Polkowice 1961 Masters DS -- B.D. B.D. Z/2809/20 2022 BEZ
3 f 1 42.51 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
4 f 1 39.45 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
5 f 1 39.27 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB IV WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2022
6 f 1 37.55 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP IV WILK Robert Z/12140/21 2022
7 f 1 35.56 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2022 LDK!
8 f 1 32.08 KUZIEMKA Michał LKS Polkowice 2009 U14 DS V B.D. Z/14834/21 2022 LDK!
9 f 1 26.95 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 45.16 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2022 LDK!
2 f 1 36.57 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2022 LDK!
3 f 1 34.50 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2193/20 2022 LDK!
4 f 1 31.92 KSIĘŻNIK Maksymilian WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3091/22 2022
5 f 1 26.71 KSIˇŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK!
6 f 1 24.93 MATYSIK Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3093/22 2022
  f 1 NM TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB -- KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 50.17 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB I SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2022 3 LDK!
2 f 1 46.21 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2022 LDK!
3 f 1 39.17 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
4 f 1 38.79 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2022 2 LDK!
5 f 1 34.28 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022
6 f 1 33.90 GAJEWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2205/20 2022 LDK!
7 f 1 30.02 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/3047/20 2022 LDK!
8 f 1 28.40 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice 2004 U20 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 41.31 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U23 WP II KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
2 f 1 40.37 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U23 DS II KUCZAJ Tomasz Z/2796/17 2022 2 LDK!
3 f 1 37.08 PATOŁA Hubert UKS Ares Nowa Sól 1998 Sen LB III SZPIGUN Zenon Z/4683/19 2022 3 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 50.11 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/0816/20 2022 LDK!
2 f 1 40.98 MAJEWSKI Paweł ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/2613/20 2022
3 f 1 38.94 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2193/20 2022 LDK!
4 f 1 35.43 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2022 LDK!
5 f 1 34.51 KSIˇŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK!
1 f 2 32.00 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB V WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2022
2 f 2 27.27 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022
3 f 2 23.70 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 38.65 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U20 LB IV SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2022 2 LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 59.72 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2022 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 41.991578102112 sekund