Oleśnica 21.05.2022
3. Memoriał Płk. Wiesława Kiryka [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.63 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -4.4 II DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 128
2 2 s 1 13.41 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -4.4 IV NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
3 5 s 1 13.53 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS -4.4 IV KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK!
4 9 s 1 13.70 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -4.4 IV MIKUŚKIEWICZ Zygmunt # Z/7269/21 2022 LDK!
5 11 s 1 13.86 ŚWIDERSKA Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -4.4 -- DMP U20 BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk , Z/3688/20 , 2022 LDK! 79
6 15 s 1 13.98 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -4.4 -- BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2022
7 19 s 1 14.15 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -4.4 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2022 LDK!
1 3 s 2 13.50 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS -1.2 IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
2 4 s 2 13.53 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław 2005 U18 DS -1.2 IV B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/0051/22 , 2022 LDK!
3 6 s 2 13.59 GRZEGORZEK Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -1.2 IV BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/0606/20 , 2022 LDK!
4 7 s 2 13.66 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U18 DS -1.2 IV KOBIAŁKA Kamil Z/9216/21 2022 LDK!
5 8 s 2 13.67 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -1.2 IV ŚWIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk , Z/2436/21 , 2022 LDK!
6 14 s 2 13.97 BUK Matylda SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS -1.2 -- GOLEC Dominik B.D. Z/0093/19 2022 BEZ LDK!
1 10 s 3 13.70 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -0.9 IV BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2022 LDK!
2 12 s 3 13.89 ATTALIOTI Sofia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -0.9 -- NALEPA Marek Z/12677/21 2022 LDK!
3 13 s 3 13.95 RYDEŁKIEWICZ Klaudia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -0.9 -- PTAK Krzysztof Z/1835/20 2022 LDK!
4 17 s 3 14.02 DROZD Martyna LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -0.9 -- PTAK Krzysztof Z/2433/20 2022 LDK!
5 18 s 3 14.04 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -0.9 V NALEPA Marek Z/2648/21 2022 LDK!
6 20 s 3 14.22 KICULA Tamara WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U20 DS -0.9 -- SZAŁEK Andrzej Z/1268/18 2022 5 LDK!
7 21 s 3 14.44 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -0.9 V NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
8 26 s 3 15.00 POPŁAWSKA Joanna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -0.9 -- SZYRWIEL Aleksandra Z/0793/22 2022 LDK!
1 16 s 4 14.02 KISIELEWSKA Julia GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -1.2 -- BENKOWSKI Henryk Z/7704/21 2022
2 22 s 4 14.65 MISZCZAK Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -1.2 -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5629/21 2022 LDK!
3 23 s 4 14.71 KAFANKA Marta LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -1.2 -- NALEPA Marek Z/0128/22 2022
4 24 s 4 14.74 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -1.2 -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK!
5 25 s 4 14.81 TOMASZEWSKA Lena LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -1.2 -- ZOK Patrycja Z/3818/22 2022
1 27 s 5 15.00 GIERUS Tatiana MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -3.0 -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0151/21 2022 LDK!
2 28 s 5 15.23 MIKSIEWICZ Martyna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -3.0 -- GOLEC Dominik Z/4939/21 2022 LDK!
3 29 s 5 15.38 DOWNER Jagoda WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS -3.0 -- SIERADZKI Andrzej Z/5426/19 2022 LDK!
4 30 s 5 15.55 KĘDZIORA Karolina SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -3.0 -- SZYRWIEL Aleksandra Z/7099/21 2022 LDK!
5 31 s 5 15.69 SZPYTKO Maria LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -3.0 -- ZOK Patrycja Z/4016/22 2022 LDK!
6 32 s 5 16.35 ADAMSKA Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -3.0 -- SZYRWIEL Aleksandra Z/0875/22 2022 LDK!
7 33 s 5 16.64 BĄCZKOWSKA Maria LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -3.0 -- ZOK Patrycja Z/3817/22 2022
200 m K
1 4 s 1 27.08 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław 2005 U18 DS -1.7 III B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/0051/22 , 2022 LDK!
2 16 s 1 29.19 GLISZCZYŃSKA Magdalena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U18 DS -1.7 -- JANECZEK Jarosław B.D. Z/0467/19 2022 BEZ LDK!
1 9 s 2 28.22 KOWALSKA Aleksandra UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -1.9 IV OLSZYNA Waldemar Z/0246/20 2022 LDK!
2 12 s 2 28.71 WASILEWSKA Natalia WLKS Wrocław 2006 U18 DS -1.9 -- KOBIAŁKA Kamil Z/0627/20 2022 LDK!
3 13 s 2 29.02 WYSOCZAŃSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -1.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0677/20 2022
4 14 s 2 29.05 GIERUS Tatiana MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -1.9 V CZAJKOWSKI Waldemar Z/0151/21 2022 LDK!
5 17 s 2 29.61 WYWIÓRSKA Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP -1.9 -- GŁOWACKI Leszek Z/2981/22 2022 LDK!
6 18 s 2 29.94 DROZD Martyna LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -1.9 -- PTAK Krzysztof Z/2433/20 2022 LDK!
1 2 s 3 26.38 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +0.6 III KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
2 6 s 3 27.78 BUK Matylda SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS +0.6 IV GOLEC Dominik B.D. Z/0093/19 2022 BEZ LDK!
3 7 s 3 27.81 GALA Julia LUKS Namysłów 2006 U18 OP +0.6 IV GŁOWACKI Leszek Z/2534/20 2022 LDK!
4 8 s 3 28.12 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U18 DS +0.6 IV KOBIAŁKA Kamil Z/9216/21 2022 LDK!
5 11 s 3 28.68 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +0.6 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2022
6 15 s 3 29.09 KICULA Tamara WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U20 DS +0.6 -- SZAŁEK Andrzej Z/1268/18 2022 5 LDK!
1 1 s 4 26.27 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U23 DS -1.5 III BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2022 4
2 3 s 4 27.03 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -1.5 III SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2022
3 5 s 4 27.08 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS -1.5 III KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK!
4 10 s 4 28.44 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -1.5 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2022 LDK!
  s 4 DNF GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS -1.5 -- SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 59.47 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS III KUCZA Roman B.D. ROSTEK William , Z/0450/17 , 2022 LDK!
2 4 s 1 63.46 BOROWSKA Kinga SSMKS Parasol Wrocław 2006 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/0521/20 2022 LDK!
3 5 s 1 64.64 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0661/20 2022
4 9 s 1 65.60 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
1 2 s 2 62.78 SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP IV SIPURZYŃSKA Ewa Z/1669/20 2022 LDK!
2 3 s 2 63.42 BĄBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP IV ZOK Roman Z/3028/19 2022 BEZ LDK!
3 7 s 2 64.76 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -- ZOK Roman Z/3029/19 2022 BEZ LDK!
4 10 s 2 66.43 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2022
5 11 s 2 68.64 STROJNA Martyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0971/22 2022 LDK!
1 6 s 3 64.65 KAPAŁA Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP V NALEPA Marek Z/1810/21 2022 LDK!
2 8 s 3 65.14 MYKITA Antonina LZS KL Kotwica Brzeg 2008 U16 OP V ZOK Patrycja Z/10983/21 2022 LDK!
3 12 s 3 69.84 WALCZAK Zofia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek Z/3252/22 2022
600 m K
1 1 s 1 1:44.56 DŻUGAJ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS IV WODNICKI Łukasz Z/0150/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:45.53 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB IV DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:52.61 KOZACZKIEWICZ Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0830/19 2022
4 6 s 1 1:55.03 SOŁTYSIAK Kalina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/1102/21 2022 LDK!
5 8 s 1 2:00.98 WESOŁOWSKA Kalina MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar # Z/0154/21 2022 LDK!
6 10 s 1 2:07.08 IRLA Maria LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U14 WP -- NALEPA Marek Z/1348/22 2022
7 11 s 1 2:10.49 KUNICKA Zuzanna ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2010 U14 DS -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/6149/21 2022 LDK!
1 4 s 2 1:53.29 WARZECHA Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U14 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/3048/22 2022 LDK!
2 5 s 2 1:54.71 WODNICKA Maja MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar # Z/0155/21 2022 LDK!
3 7 s 2 1:55.67 BIGAJ Alicja GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -- CHUDA Julia # Z/14259/21 2022 LDK!
4 9 s 2 2:05.83 JONAS Julia Maja WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U14 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/14317/21 2022 LDK!
5 12 s 2 2:18.16 OMASTA Marta MKS Siechnice 2009 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0453/22 2022
6 13 s 2 2:21.75 WIŚNIEWSKA Maja LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U14 WP -- NALEPA Marek Z/1347/22 2022
7 14 s 2 2:24.95 PRZERWA Maja LKS Orkan Ostrzeszów 2010 U14 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/0178/22 2022 LDK!
8 15 s 2 2:28.43 SOKOŁOWSKA Maja WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U14 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/0509/22 2022 LDK!
1 1 s 3 1:40.22 MUCHA Natasza KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/3125/19 2022 LDK!
2 2 s 3 1:41.30 LIEBENTHAL Julia WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS III ADAMEK Marek Z/0988/22 2022 LDK!
3 3 s 3 1:43.03 DUDZIŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/0271/20 2022 LDK!
4 4 s 3 1:45.57 GOLANOWSKA Iga UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP IV WIŚNIEWSKI Paweł Z/0163/20 2022 LDK!
5 7 s 3 1:54.32 PIEŃKO Alicja MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/4047/22 2022 LDK!
6 9 s 3 1:58.27 GRACZYKOWSKA Julia UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/2594/21 2022 LDK!
7 10 s 3 1:59.25 BUKOWSKA Zofia MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/14232/21 2022 LDK!
8 12 s 3 2:04.52 WOJTAKOWSKA Hanna NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/12237/21 2022 LDK!
1 5 s 4 1:48.69 POPŁAWSKA Joanna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS V SZYRWIEL Aleksandra Z/0793/22 2022 LDK!
2 6 s 4 1:52.22 KĘDZIORA Karolina SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/7099/21 2022 LDK!
3 8 s 4 1:56.00 HURYN Julia MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- WODNICKI Łukasz Z/4021/22 2022 LDK!
4 11 s 4 2:00.06 KAŁWIŃSKA Oliwia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -- SZAŁEK Andrzej # Z/5068/21 2022 LDK!
5 13 s 4 2:05.01 KORCZYŃSKA Anastazja NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/9682/21 2022 LDK!
6 14 s 4 2:07.00 ADAMSKA Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/0875/22 2022 LDK!
7 15 s 4 2:09.02 BURTAN Patrycja ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2008 U16 DS -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/6144/21 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:15.61 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/3133/19 2022 LDK! 128
2 2 s 1 2:18.16 KUKUŁA Alicja LKS Victoria Olesno 2004 U20 OP III KUŚ Bogumił Z/5885/21 2022 LDK!
3 3 s 1 2:19.68 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD III NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2022 3
4 4 s 1 2:28.03 OWCZARZ Joanna WKS Śląsk Wrocław 2005 U18 DS IV ADAMEK Marek Z/3131/19 2022
5 5 s 1 2:29.87 ŚWIEGOT Julia WKS Śląsk Wrocław 2006 U18 DS IV ADAMEK Marek Z/3734/20 2022 LDK!
6 6 s 1 2:47.43 JURASIK Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- NALEPA Marek Z/6249/21 2022
1500 m K
1 1 s 1 4:14.73 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 Sen PM M POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2022 1 LDK!
2 2 s 1 4:17.25 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 1999 Sen LD M WOŹNIAK Jerzy Z/0966/15 2022 1
3 3 s 1 4:17.91 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź 2003 U20 LD M DMP DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/3730/17 2022 142 166
4 4 s 1 4:21.83 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba 2004 U20 DS I ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2022 LDK!
5 5 s 1 4:28.87 WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U18 LD I DMP DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2022 112 145
6 6 s 1 4:30.93 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD I NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2022 3
7 7 s 1 4:37.78 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U20 LB II BIESIADA Ryszard Z/0444/17 2022 2 LDK!
8 8 s 1 4:43.52 MUSIELAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP II CHMIELARZ Lucyna Z/1944/19 2022 LDK!
9 9 s 1 4:43.93 KRUPA Urszula SSMKS Parasol Wrocław 2004 U20 DS II WOSIEK Jacek Z/1302/19 2022 2
10 10 s 1 4:45.88 KLATKA Anna KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna Z/2231/18 2022 LDK!
11 11 s 1 4:46.67 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 2003 U20 DS III GOLEC Dominik Z/0489/17 2022 4
12 12 s 1 4:47.98 PACHOCKA Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP III DMP U20 CHMIELARZ Lucyna Z/0284/20 2022 LDK! 115
13 13 s 1 4:51.77 LUBIŃSKA Oliwia KS SMS Szklarska Poręba 2004 U20 DS III ROSTKOWSKA Anna Z/1981/18 2022 LDK!
14 14 s 1 5:01.40 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/5023/19 2022
15 15 s 1 5:01.75 KORWEL Martyna MKST Astra Nowa Sól 2005 U18 LB IV BIESIADA Ryszard # Z/0061/20 2022 LDK!
16 16 s 1 5:22.12 KOPEĆ Gabierla SSMKS Parasol Wrocław 2006 U18 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/0519/20 2022 LDK!
  s 1 DNF MICHALAK Sandra KS Prefbet-Sonarol 1987 Masters PD -- B.D. Z/2320/11 2022
5000 m K
1 1 s 1 15:54.88 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 1999 Sen PM M ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2022 1
2 2 s 1 16:14.53 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 1985 Masters ZP I WALKOWIAK Janusz Z/5075/11 2022 M
3 3 s 1 17:17.67 MICHAŁKÓW Beata KRT Jelenia Góra # 1990 Sen DS II B.D. Z/7692/21 2022
4 4 s 1 17:28.62 OCHAL-KALENDAROVA Olga KS Prefbet-Sonarol 1985 Masters PD II B.D. Z/0140/13 2022
5 5 s 1 18:20.61 KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola WLKS Nowe Iganie 1996 Sen MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0203/12 2022
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 16.78 GLISZCZYŃSKA Magdalena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U18 DS -2.9 III JANECZEK Jarosław B.D. Z/0467/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 17.01 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS -2.9 IV KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS -2.9 -- KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 18.11 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS -2.9 -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
2000 m prz K
1 s 1 6:19.05 KAPAŁA Patrycja KS AZS AWF Katowice # 1997 Sen SL -- B.D. B.D. B.D. Z/0479/13 2022
2 s 1 6:47.59 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2022 LDK!
3 s 1 7:16.75 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U16 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
4 s 1 8:08.39 DUTKA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP III PTAK Krzysztof Z/1828/19 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.30 POSŁUSZNY Martyna MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS I DMP U20 B.D. ŁOŚ Dariusz , Z/10692/21 , 2022 LDK! 145
2 f 1 3.00 KAMIŃSKA Barbara MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS II DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/1476/21 2022 130
3 f 1 2.80 HERDA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS III ŁOŚ Dariusz Z/2920/19 2022
3 f 1 2.80 RADKOWSKA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS III DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/2644/20 2022 116
W dal K
  f 1 4.81 RYDEŁKIEWICZ Klaudia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +1.6 IV PTAK Krzysztof Z/1835/20 2022 LDK!
1 f 1 5.16 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +3.4 III DMP U20 BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2022 LDK! 92
2 f 1 4.84 RYDEŁKIEWICZ Klaudia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +4.1 IV PTAK Krzysztof Z/1835/20 2022 LDK!
3 f 1 4.37 GALA Julia LUKS Namysłów 2006 U18 OP +0.8 -- GŁOWACKI Leszek Z/2534/20 2022 LDK!
4 f 1 4.22 WYWIÓRSKA Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP +2.0 -- GŁOWACKI Leszek Z/2981/22 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.62 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1603/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 10.62 PACEŚ Paulina UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP IV MAŁECKI Marcin Z/2134/20 2022 LDK!
3 f 1 9.95 BANAŚ Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1159/22 2022
4 f 1 9.26 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
5 f 1 9.15 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK!
6 f 1 8.96 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP V NALEPA Marek Z/2648/21 2022 LDK!
7 f 1 8.62 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -- MIKUŚKIEWICZ Zygmunt # Z/7269/21 2022 LDK!
8 f 1 7.54 WALCZAK Marta LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/12635/21 2022 LDK!
9 f 1 7.45 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0125/22 2022
10 f 1 7.26 RYBCZYŃSKA Amelia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0391/22 2022
11 f 1 7.19 OCHĘDZAN Zuzanna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/3059/22 2022
12 f 1 5.88 GOŹDZIK Aleksandra LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/12636/21 2022 LDK!
13 f 1 5.30 MAMCZAK Emilia LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- NALEPA Marek Z/3056/22 2022
Kula (4) K
1 f 1 17.49 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD MM DMP NASZKO Andrzej Z/1449/12 2022 MM 168
2 f 1 7.72 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 25.39 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/0125/22 2022
2 f 1 20.03 BARAN Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/2643/22 2022 LDK!
3 f 1 19.22 MAMCZAK Emilia LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- NALEPA Marek Z/3056/22 2022
4 f 1 16.28 OCHĘDZAN Zuzanna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/3059/22 2022
5 f 1 14.90 WALCZAK Marta LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/12635/21 2022 LDK!
6 f 1 14.26 GOŹDZIK Aleksandra LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/12636/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 32.92 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP III GŁOWACKI Leszek Z/3086/19 2022 LDK!
2 f 1 30.77 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1603/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 25.24 PACEŚ Paulina UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP -- MAŁECKI Marcin Z/2134/20 2022 LDK!
4 f 1 24.97 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.63 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -4.1 III BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3
2 2 s 1 11.84 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -4.1 IV MIKUŚKIEWICZ Zygmunt # Z/7266/21 2022 LDK!
3 3 s 1 11.86 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS -4.1 -- BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
4 4 s 1 12.05 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -4.1 IV NALEPA Marek Z/0601/22 2022 LDK!
5 5 s 1 12.11 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -4.1 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2022
6 6 s 1 12.21 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -4.1 V B.D. JANECZEK Jarosław , Z/14748/21 , 2022 LDK!
7 7 s 1 12.28 PAWŁOWSKI Szymon UKS Sprint Legnica 2006 U18 DS -4.1 -- KUBERSKI Mirosław Z/2674/21 2022
1 9 s 2 12.50 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS -4.7 V DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK! 73
2 10 s 2 12.81 SMARDZ Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -4.7 -- NALEPA Marek Z/0126/22 2022
3 11 s 2 12.86 STEFAŃSKI Filip WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U20 DS -4.7 -- SZAŁEK Andrzej Z/1862/22 2022 LDK!
4 14 s 2 13.22 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -4.7 -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022
5 15 s 2 13.29 HENIKE Kamil GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -4.7 -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1078/20 , 2022 LDK!
6 16 s 2 13.34 SZCZERCZOWSKI Wojciech MLKS Echo Twardogóra 2006 U18 DS -4.7 -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/10653/21 2022 LDK!
7 17 s 2 13.58 GRUCELA Paweł WLKS Wrocław 2006 U18 DS -4.7 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/13284/21 2022 LDK!
1 8 s 3 12.41 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław 2003 U20 DS -1.4 -- KOBIAŁKA Kamil Z/3034/19 2022 LDK!
2 12 s 3 13.00 ZADROŻNY Antoni WLKS Wrocław 2007 U16 DS -1.4 -- LDK!
3 13 s 3 13.12 ROMANEK Adam GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -1.4 -- DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/13959/21 2022 LDK! 61
4 18 s 3 13.85 WŁADYKA Michał MKS Siechnice 2008 U16 DS -1.4 -- SOBCZYK Tomasz Z/5360/21 2022
5 19 s 3 14.10 KUCHARZAK Maciej SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -1.4 -- SZYRWIEL Aleksandra Z/4028/22 2022
200 m M
1 6 s 1 26.17 DUBORIEZOV Oleksandr MKS Siechnice 2005 U18 DS -3.7 -- SOBCZYK Tomasz Z/2714/22 2022
2 7 s 1 26.67 ZADROŻNY Antoni WLKS Wrocław 2007 U16 DS -3.7 -- LDK!
3 8 s 1 27.10 BLUM Igor WLKS Wrocław 2008 U16 DS -3.7 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/0794/22 2022 LDK!
4 9 s 1 27.70 ZARÓD Kajetan WLKS Wrocław 2008 U16 DS -3.7 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/1045/20 2022 LDK!
5 10 s 1 27.87 GRUCELA Paweł WLKS Wrocław 2006 U18 DS -3.7 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/13284/21 2022 LDK!
1 1 s 2 22.13 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS -0.7 II WOJSA Maciej Z/1702/11 2022 MM
2 2 s 2 24.70 PAWŁOWSKI Szymon UKS Sprint Legnica 2006 U18 DS -0.7 -- KUBERSKI Mirosław Z/2674/21 2022
3 3 s 2 25.21 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław 2003 U20 DS -0.7 -- KOBIAŁKA Kamil Z/3034/19 2022 LDK!
4 4 s 2 25.34 STEFAŃSKI Filip WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U20 DS -0.7 -- SZAŁEK Andrzej Z/1862/22 2022 LDK!
5 5 s 2 25.37 SZCZERCZOWSKI Wojciech MLKS Echo Twardogóra 2006 U18 DS -0.7 -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/10653/21 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.09 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP II B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2022
2 2 s 1 52.45 GOMUŁKA Ksawery UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0160/20 2022
3 3 s 1 53.92 KASPRYSZYN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U18 DS IV MATOSZ Włodzimierz Z/0644/19 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 54.18 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS IV OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK!
5 5 s 1 54.61 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 2004 U20 DS IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2022 5 86
1 6 s 2 54.80 KISSLER Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U20 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/1591/22 2022 LDK!
2 7 s 2 57.54 BLUKOT Denis LKS Victoria Olesno 2003 U20 OP -- CHODURA Marcel Z/5884/21 2022
3 8 s 2 58.20 JACHEĆ Grzegorz LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -- WALIDUDA Anna Z/3344/20 2022 LDK!
4 9 s 2 59.59 PACEK Szymon LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -- ZOK Patrycja Z/10237/21 2022 LDK!
5 10 s 2 60.44 LOHIN Mykola LKS Victoria Olesno 2006 U18 OP -- MIŚKIEWICZ Krzysztof Z/2132/22 2022
600 m M
1 1 s 1 1:41.59 MATUSIAK Kajetan MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS -- WODNICKI Łukasz Z/0160/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:44.43 LITWIN Jakub GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -- BENKOWSKA Nina Z/3041/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:45.09 BARTOŚ Ignacy MKS Siechnice 2009 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0452/22 2022
4 4 s 1 1:55.45 MACIEJEWSKI Eryk UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0506/22 2022
5 5 s 1 2:01.89 FRANKOWSKI Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U14 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/1623/22 2022 LDK!
6 6 s 1 2:08.02 TOMASZEWSKI Oskar LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U14 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/0179/22 2022 LDK!
7 7 s 1 2:14.16 NOSEK Tomasz ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2010 U14 DS -- B.D. Z/4023/22 2022 LDK!
1 1 s 2 1:26.30 KUŁEK Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS II JANECZEK Jarosław Z/0462/20 2022 LDK!
2 2 s 2 1:27.98 ZDZYNIECKI Kacper Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB II DRACZYŃSKI Adam Z/3088/22 2022 LDK!
3 3 s 2 1:29.19 BURZYŃSKI Piotr WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS III B.D. JANECZEK Jarosław , Z/0796/21 , 2022 LDK!
4 4 s 2 1:31.23 LASECKI Kornel WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS III JANECZEK Jarosław # Z/14318/21 2022 LDK!
5 5 s 2 1:35.34 GRZEGOREK Cyprian UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP V WIŚNIEWSKI Paweł Z/0161/20 2022 LDK!
6 6 s 2 1:41.21 KASPRZAK Szymon UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3137/19 2022 LDK!
7 7 s 2 1:41.53 POTEPA Marcel WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/6158/21 2022 35 LDK!
8 8 s 2 1:41.66 KUCHARZAK Maciej SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/4028/22 2022
9 9 s 2 1:41.86 LESZCZYŃSKI Wiktor WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/3991/22 2022 LDK!
10 10 s 2 1:48.05 GRESZTA Jan WLKS Wrocław 2008 U16 DS -- B.D. Z/3993/22 2022 LDK!
11 11 s 2 2:07.10 SMOLIKOWSKI Rafał WLKS Wrocław 2008 U16 DS -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/14792/21 2022 LDK!
800 m M
1 12 s 1 1:58.48 SKIMINA Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz Z/0079/17 2022
2 13 s 1 1:59.30 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD III NOWAK Mieczysław Z/5047/19 2022
3 15 s 1 2:00.16 KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U18 DS III B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2022 LDK!
4 16 s 1 2:01.51 KUBASIK Jakub KS Stal Pleszew 2005 U18 WP III B.D. # Z/0798/19 2022 LDK!
5 17 s 1 2:01.63 POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/1825/21 2022 99
6 19 s 1 2:01.97 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS III B.D. Z/3667/15 2022
7 20 s 1 2:03.90 GRAFF Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/14598/21 2022
8 21 s 1 2:04.27 WOJTCZAK Mikołaj UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP IV OLSZYNA Waldemar Z/0245/20 2022 LDK!
9 23 s 1 2:11.35 WALOSZCZYK Dominik KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/2696/20 2022 LDK!
1 6 s 2 1:55.62 MAKOWSKI Mateusz MKS Pułtusk 2004 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/4152/19 2022
2 8 s 2 1:56.94 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team 2002 U23 MA II DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1440/16 2022 LDK! 70
3 11 s 2 1:58.40 HAWEŁKO Igor BKS Bydgoszcz 2004 U20 KP III DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian , Z/3491/17 , 2022 LDK!
4 14 s 2 2:00.08 TEIXEIRA Jory SKLA Sopot 2005 U18 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/12994/21 2022 LDK!
5 18 s 2 2:01.90 DĄBROWSKI Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5012/15 2022
6 22 s 2 2:04.78 KOVALCHUK Artur Kraków Athletics Team 2005 U18 MA IV DMP DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/3496/22 2022 27 84
  s 2 DNF GÓRA Daniel AZS Łódź 1992 Sen LD -- DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/1090/22 2022
1 1 s 3 1:49.41 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN I DMP U20 NAGY Czesław Z/0051/17 2022 162
2 2 s 3 1:50.30 OSTROWSKI Filip RKS Łódź 2001 U23 LD I DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0336/15 2022 126
3 3 s 3 1:50.51 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU I DMP DMP U20 KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2022 4 LDK! 124 154
4 4 s 3 1:52.72 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2022
5 5 s 3 1:53.80 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS II URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
6 7 s 3 1:56.20 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS II ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3933/17 2022 LDK!
7 9 s 3 1:56.94 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/6308/15 2022
8 10 s 3 1:58.19 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS III CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek , Z/0488/17 , 2022 LDK!
  s 3 DNF KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU -- DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2022 1
  s 3 DNF ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków # 1996 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1374/14 2020
1500 m M
1 1 s 1 3:59.25 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP II GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/2413/15 2022
2 2 s 1 4:01.81 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/1073/18 2022 3
3 3 s 1 4:03.18 NAPIERAŁA Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP III DMP U20 ŁUCZAK Bernadeta Z/5169/19 2022 LDK! 117
4 4 s 1 4:03.98 JANAS Filip SSMKS Parasol Wrocław 2004 U20 DS III GOLEC Dominik Z/1589/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 4:09.25 WIECZOREK Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/3234/17 2022
6 6 s 1 4:13.43 MOKRZYCKI Jan KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS IV ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4688/18 2022 LDK!
7 7 s 1 4:15.49 ZIMNICKI Adam Kraków Athletics Team 2000 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. B.D. Z/0133/20 2022
8 8 s 1 4:16.38 BACHLEDA Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2497/19 2022
9 9 s 1 4:18.69 MALIK Jakub WKS Śląsk Wrocław 2001 U23 DS -- ADAMEK Marek Z/1355/20 2022
5000 m M
1 1 s 1 14:19.01 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom 1997 Sen MZ I TRZOS Leszek Z/0310/13 2022 1
2 2 s 1 14:33.62 JARCZOK Bartosz KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL II JARCZOK Miłosz B.D. Z/0361/15 2022
3 3 s 1 14:37.60 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 1991 Sen SL II B.D. B.D. , Z/0420/14 , 2022 1
4 4 s 1 14:37.73 KULKA Szymon RLTL Optima Radom 1993 Sen MZ II TRZOS Leszek Z/2485/11 2022
5 5 s 1 14:39.75 MARSZAŁEK Patryk GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 1995 Sen PK II B.D. LASSOTA Lesław , Z/5472/15 , 2022
6 6 s 1 14:50.64 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS II DMP WOSIEK Jacek B.D. Z/0434/13 2022 86
7 7 s 1 15:02.78 WÓJCIK Michał KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS II WOSIEK Jacek Z/2921/20 2022
8 8 s 1 15:36.65 MATUSZCZAK Jakub RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ III TRZOS Leszek Z/2642/20 2022
9 9 s 1 16:02.50 WENDLAND Michał MKS Siechnice 1989 Sen DS III B.D. B.D. , Z/3283/11 , 2022
  s 1 DNF KOZŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom 1998 Sen MZ -- TRZOS Leszek Z/0697/15 2022 M
  s 1 DNF GONTARCZYK Rafał RLTL Optima Radom 1989 Sen MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4024/11 2022
  s 1 DNF ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -- NALEPA Marek Z/1158/18 2022 BEZ LDK!
3000 m prz M
1 1 s 1 8:51.67 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U23 SK I MIREK Andrzej Z/2504/17 2022 1
2 2 s 1 9:02.74 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U23 DS I ADAMEK Marek Z/1124/15 2022 2
3 3 s 1 9:07.58 MEGIER Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/3068/20 2022
4 4 s 1 9:07.72 OCHNIK Adam KS Polonia Pasłęk 2002 U23 WN II KOSZYK Robert Z/4698/19 2022
5 5 s 1 9:10.66 KACZMAREK Mateusz BKS Bydgoszcz 1996 Sen KP II RUDNIK Damian Z/0819/12 2022
6 6 s 1 9:29.07 SKALSKI Szymon SKLA Sopot 2002 U23 PM II SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/2827/16 2022
7 7 s 1 9:34.26 SKIBIAK Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U23 DS II DMP ŁOMAŃSKI Dariusz SZAŁEK Andrzej Z/2602/15 2022 LDK! 72
8 8 s 1 9:35.77 ZDROJEWSKI Krystian MKL Jarocin 1998 Sen WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2022 2
9 9 s 1 9:44.77 PRZESTRZELSKI Kajetan KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/5610/15 2022
10 10 s 1 9:49.48 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U23 KP III CZUBASZEK Jarosław Z/2216/19 2022 4 LDK!
11 11 s 1 10:00.09 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team 1995 Sen MA III DMP B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/3015/11 , 2022 47
  s 1 DNF MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/3276/15 , 2022
  s 1 DNF PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U23 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/2026/15 2022 3
Tyczka M
1 f 1 3.90 BIAŁOBRZEWSKI Kacper MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III DMP U20 BEDNAREK Agata ŁOŚ Dariusz , Z/10699/21 , 2022 LDK! 118
2 f 1 3.70 KORCZYŃSKI Tymon MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS III DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/2645/20 2022 110
  f 1 NM LOHIN Mykola LKS Victoria Olesno 2006 U18 OP -- MIŚKIEWICZ Krzysztof Z/2132/22 2022
W dal M
  f 1 6.70 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS -0.5 III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
1 f 1 6.78 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS +2.8 III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
Kula (5) M
1 f 1 10.29 STANIO Kacper UKS Sprint Legnica 2006 U18 DS -- KUBERSKI Mirosław Z/6685/21 2022
2 f 1 10.20 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1604/18 2022 LDK!
3 f 1 10.05 RAJEWSKI Jan WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS -- B.D. SZAŁEK Andrzej , Z/0801/21 , 2022 LDK!
4 f 1 9.96 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -- MIKUŚKIEWICZ Zygmunt # Z/7266/21 2022 LDK!
5 f 1 9.90 KACZOR Maciej LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12093/21 2022 LDK!
6 f 1 9.82 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0127/22 2022
7 f 1 9.72 KACZOR Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12094/21 2022 LDK!
8 f 1 9.53 ŚWIĄTCZAK Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/3058/22 2022 LDK!
9 f 1 9.25 JERZYK Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/13315/21 2022
10 f 1 9.13 SMORAWSKI Miłosz WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U18 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/3362/22 2022 LDK!
11 f 1 8.47 KURAŚ Olivier WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/3990/22 2022 LDK!
12 f 1 7.77 TYC Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/4030/22 2022
13 f 1 6.31 PAWLAK Paweł LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/0122/22 2022 LDK!
14 f 1 5.55 MAZUR Kewin LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/0123/22 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 10.80 CHUDAŚ Daniel UKS 12 Kalisz 2003 U20 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1985/19 2022
Kula (7.26) M
1 f 1 19.93 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 1991 Sen SL MM GALON Piotr Jan Z/1690/11 2022
2 f 1 14.35 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław Z/3676/19 2022 2
Dysk (1) M
1 f 1 44.84 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP III NALEPA Marek Z/0127/22 2022
2 f 1 40.39 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1604/18 2022 LDK!
3 f 1 28.81 KACZOR Maciej LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12093/21 2022 LDK!
4 f 1 26.97 JERZYK Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/13315/21 2022
5 f 1 25.76 ŚWIĄTCZAK Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/3058/22 2022 LDK!
6 f 1 24.86 KACZOR Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12094/21 2022 LDK!
7 f 1 22.40 PAWLAK Paweł LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/0122/22 2022 LDK!
8 f 1 21.28 TYC Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/4030/22 2022
9 f 1 17.45 MAZUR Kewin LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/0123/22 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 37.45 CHUDAŚ Daniel UKS 12 Kalisz 2003 U20 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1985/19 2022
Dysk (2) M
1 f 1 42.20 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław Z/3676/19 2022 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 20.596684932709 sekund