Lublin 21.05.2022
3. Mityng LOZLA Lublin 2022. Memoriał Honorata Wiśniewskiego [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.81 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU +2.8 M LESZCZYŃSKI Damian # Z/0172/15 2022
2 2 s 1 11.96 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U18 LU +2.8 I DMP DMP U20 STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2022 LDK! 132 159
3 4 s 1 12.20 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +2.8 II CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2022 LDK!
4 3 s 1 12.20 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +2.8 II DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2022 LDK! 147
5 5 s 1 12.29 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +2.8 II MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2022 LDK!
6 6 s 1 12.46 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU +2.8 II DMP DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/4503/17 , 2022 3 LDK! 101 136
7 7 s 1 12.57 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU +2.8 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022 95 131
8 16 s 1 13.25 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU +2.8 IV MARKOWSKA Dorota Z/0429/18 2022 LDK!
1 8 s 2 12.76 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +3.1 III B.D. Z/4089/20 2022
2 9 s 2 12.79 GRUDZIŃSKA Michalina AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU +3.1 III B.D. Z/10828/21 2022
3 10 s 2 12.84 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU +3.1 III GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK!
4 11 s 2 12.87 KOTULSKA Martyna KS Lemiesz Team Warszawa 1994 Sen MZ +3.1 III LEMIESZ Aneta Z/4601/11 2022
5 12 s 2 12.96 BUCOŃ Karolina AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +3.1 III JAROS Andrzej Z/13014/21 2022
6 13 s 2 13.07 SOLLICH Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ +3.1 III WOLIŃSKI Michał Z/5442/19 2022
7 14 s 2 13.14 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +3.1 III GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2022 LDK!
8 15 s 2 13.17 KAWAŁEK Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +3.1 III LESZCZYŃSKI Damian Z/12981/21 2022 LDK!
1 17 s 3 13.33 PODLIPNIAK Weronika PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +1.5 IV WOLIŃSKI Michał Z/5443/19 2022 LDK!
2 18 s 3 13.39 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.5 IV GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2022
3 20 s 3 13.50 MISIEC Natalia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +1.5 IV DMP U20 LDK! 92
4 21 s 3 13.55 BEDNARCZUK Oliwia KS Agros Zamość 2008 U16 LU +1.5 IV STRYJEWSKI Janusz Z/14346/21 2022 LDK!
5 22 s 3 13.88 WÓJTOWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU +1.5 -- B.D. Z/2380/19 2022
1 19 s 4 13.39 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU +3.7 IV DANIELCZUK Paweł Z/8362/21 2022 LDK!
2 23 s 4 14.28 WEREMCZUK Magdalena MKS Agros Chełm # 2008 U16 LU +3.7 V LDK!
3 24 s 4 14.34 WŁODARCZYK Zofia AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU +3.7 V JAROS Andrzej Z/2531/22 2022 LDK!
4 25 s 4 14.47 KUŚMIREK Oliwia TS Start Lublin 2006 U18 LU +3.7 -- BOBRZYK Wojciech Z/0793/21 2022 LDK!
5 26 s 4 14.74 KACZYŃSKA Laura MKS Unia Hrubieszów # 2008 U16 LU +3.7 -- KAMIEŃ Mirosław Z/0998/22 2022
6 27 s 4 14.98 WALCZUK Jennifer KS Agros Zamość 2008 U16 LU +3.7 -- KUCHARSKI Marek # Z/10313/21 2022
200 m K
1 1 s 1 24.34 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU +4.4 I LESZCZYŃSKI Damian # Z/0172/15 2022
2 2 s 1 24.37 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U18 LU +4.4 I STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2022 LDK!
3 3 s 1 25.05 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +4.4 II DMP U20 CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2022 LDK! 145
4 4 s 1 25.38 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +4.4 II DMP TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2022 LDK! 104
5 5 s 1 25.97 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU +4.4 II TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/4503/17 , 2022 3 LDK!
6 8 s 1 26.54 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU +4.4 III DMP DMP U20 GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK! 77 115
1 6 s 2 26.12 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU +5.3 II B.D. Z/3169/19 2022
2 9 s 2 26.69 GRUDZIŃSKA Michalina AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU +5.3 III DMP U20 B.D. Z/10828/21 2022 112
3 10 s 2 26.75 KOTULSKA Martyna KS Lemiesz Team Warszawa 1994 Sen MZ +5.3 III LEMIESZ Aneta Z/4601/11 2022
4 11 s 2 27.21 SOLLICH Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U18 MZ +5.3 III WOLIŃSKI Michał Z/5442/19 2022
5 12 s 2 28.15 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU +5.3 IV DANIELCZUK Paweł Z/8362/21 2022 LDK!
6 13 s 2 28.40 MISIEC Natalia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +5.3 IV LDK!
1 7 s 3 26.50 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU +2.7 III GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022
2 14 s 3 28.70 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +2.7 -- B.D. Z/4089/20 2022
3 15 s 3 30.00 WRÓBEL Amelia MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU +2.7 V KAMIEŃ Mirosław Z/3936/21 2022
4 16 s 3 30.81 KACZYŃSKA Laura MKS Unia Hrubieszów # 2008 U16 LU +2.7 -- KAMIEŃ Mirosław Z/0998/22 2022
5 17 s 3 31.61 WEREMCZUK Magdalena MKS Agros Chełm # 2008 U16 LU +2.7 -- LDK!
400 m K
1 1 s 1 59.95 PIECHUTA Aleksandra KS Lemiesz Team Warszawa 1989 Sen MZ III B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2528/20 , 2022
2 2 s 1 65.04 CHMIEL Paulina AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -- B.D. Z/3110/20 2022
3 3 s 1 65.61 CZERWIŃSKA Kinga MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2386/19 2022
4 4 s 1 66.09 STRILETS Viktoriia MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/3494/22 2022 73
5 5 s 1 66.29 SKOBEL Paula MKS Agros Chełm 2007 U16 LU V LESZCZYŃSKI Damian # Z/3526/22 2022 LDK!
6 6 s 1 68.35 DYŃSKA Zofia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian # Z/13937/21 2022 LDK! 66
800 m K
1 s 1 2:32.28 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 2004 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2022 4
2 s 1 2:37.01 CYRANKIEWICZ Aleksandra AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- JAROS Urszula JAROS Urszula Z/1251/19 2022 LDK!
3 s 1 2:37.15 JAŃCZUK-TOMASZEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- STRYJEWSKI Janusz KAMIEŃ Mirosław , Z/4859/19 , 2022 LDK!
4 s 1 2:44.85 KLIN Dominika AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- B.D. Z/2614/20 2022 LDK!
5 s 1 2:49.89 MALINOWSKA Pola MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0999/22 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:11.32 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2022 2 LDK!
2 2 s 1 3:16.62 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian 4 LDK!
3 3 s 1 3:21.00 GROŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4310/21 , 2022 LDK!
4 4 s 1 3:23.69 KUNA Aleksandra AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU V TUSTANOWSKI Roman KITLIŃSKI Piotr , Z/3134/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 3:25.02 KOGUT Amelia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU V SEREJ Łukasz SEREJ Łukasz , Z/0921/21 , 2022 LDK!
6 6 s 1 3:33.26 STRĄG Oliwia UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1386/22 2022 LDK!
7 7 s 1 3:42.03 BOCZKAN Oliwia KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/0675/22 2022 LDK!
8 8 s 1 3:42.24 KOWALIK Zuzanna AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/5188/22 2022
9 9 s 1 3:49.00 KOZŁOWSKA Roksana KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- KUCHARSKI Marek # Z/14247/21 2022
10 10 s 1 3:59.08 ROMANIEWSKA Nikola MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/4091/20 2022
11 11 s 1 4:10.76 WYROSTEK Natalia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/0694/21 , 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.03 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +2.6 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
2 2 s 1 14.21 WRÓBEL Amelia MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU +2.6 V KAMIEŃ Mirosław Z/3936/21 2022
100 m pł K
1 1 s 1 14.47 RAK Alicja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +3.6 I DMP DMP U20 SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr , Z/2888/15 , 2022 LDK! 119 149
  s 1 DNF ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +3.6 -- DMP DMP U20 MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 68.76 SZUKAŁA Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III JAROS Andrzej Z/5688/19 2022 LDK!
2 2 s 1 72.75 NOWAKOWSKA Alicja AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/3135/20 , 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 49.47 BEŃKO Aleksandra
KUŹNIARZ Amelia
TARNOWSKA Aleksandra
SEŃ Martyna
KS Agros Zamość 2005
2005
2005
2005
U18 LBE -- GDAŃSKI Andrzej
GDAŃSKI Andrzej
MARKOWSKA Dorota
STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław
Z/5229/19
Z/5230/19
Z/0429/18
, Z/0513/19
2022
2022
2022
, 2022




  s 1 DNF MAZUREK Patrycja
GAJOSZ Wiktoria
WDOWIAK Wiktoria
KAWAŁEK Julia
MKS Agros Chełm 2005
2006
2005
2006
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian
CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian
MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
Z/4351/18
, Z/3324/19
, Z/4350/18
Z/12981/21
2022
, 2022
, 2022
2022
BEZ

5

4x400 m K
1 1 s 1 4:23.51 MAZUREK Patrycja
KAWAŁEK Julia
ULRYCH Zuzanna
WDOWIAK Wiktoria
MKS Agros Chełm 2005
2006
2006
2005
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
SEREJ Łukasz
MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian
Z/4351/18
Z/12981/21
, Z/4350/18
2022
2022
, 2022
BEZ


5
  s 1 DNF BEŃKO Aleksandra
KUŹNIARZ Amelia
BIBIK Anna
SEŃ Martyna
KS Agros Zamość 2005
2005
2005
2005
U18 LBE -- GDAŃSKI Andrzej
GDAŃSKI Andrzej
NAMIOTKO Stanisław
STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław
Z/5229/19
Z/5230/19
Z/0401/19
, Z/0513/19
2022
2022
2022
, 2022




W dal K
  f 1 4.44 WOJTCZUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +0.7 -- SZYMCZUK Dariusz Z/3909/21 2022 LDK!
  f 1 4.51 BOBRYK Julita PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +1.9 V SZYMCZUK Dariusz Z/5578/19 2022 LDK!
  f 1 4.72 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U20 PD +1.6 -- KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2022 BEZ LDK!
1 1 f 1 5.36 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 U23 LU +2.1 III BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2022
2 2 f 1 5.18 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U20 PD +5.2 III KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 5.05 PODLIPNIAK Weronika PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +0.2 IV WOLIŃSKI Michał Z/5443/19 2022 LDK!
4 4 f 1 4.91 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU +2.6 IV KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK!
5 5 f 1 4.78 RODAK Karolina TS Start Lublin 2005 U18 LU +3.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/2247/22 2022
6 6 f 1 4.74 WOJTCZUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +2.6 V SZYMCZUK Dariusz Z/3909/21 2022 LDK!
7 7 f 1 4.67 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +0.9 -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2022 LDK!
8 8 f 1 4.53 BOBRYK Julita PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +2.5 V SZYMCZUK Dariusz Z/5578/19 2022 LDK!
9 9 f 1 4.43 OŻÓG Patrycja KS Agros Zamość 2007 U16 LU +4.7 -- DMP U20 B.D. KUNICKA Jolanta STRYJEWSKI Janusz , Z/0504/21 , 2022 LDK! 59
10 10 f 1 4.38 STASZCZUK Amelia KS Agros Zamość 2007 U16 LU +3.2 -- GDAŃSKI Andrzej Z/8332/21 2022
11 11 f 1 4.28 BEDNARCZUK Oliwia KS Agros Zamość 2008 U16 LU +2.0 -- STRYJEWSKI Janusz Z/14346/21 2022 LDK!
12 12 f 1 4.11 WŁODARCZYK Zofia AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU +4.0 -- JAROS Andrzej Z/2531/22 2022 LDK!
  f 1 NM SKIBA Oliwia TS Start Lublin 2007 U16 LU 0.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/0670/22 2022 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.82 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU +2.7 II DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK! 101 127
2 2 f 1 11.77 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 U23 LU +2.8 II BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2022
3 3 f 1 11.02 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U20 PD +3.1 III KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2022 BEZ LDK!
Wieloskok K
  f 1 9.50 STASZCZUK Amelia KS Agros Zamość 2007 U16 LU +0.6 -- GDAŃSKI Andrzej Z/8332/21 2022
  f 1 10.67 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +0.6 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
1 1 f 1 10.96 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +2.1 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
2 2 f 1 9.87 OŻÓG Patrycja KS Agros Zamość 2007 U16 LU +5.3 V B.D. KUNICKA Jolanta STRYJEWSKI Janusz , Z/0504/21 , 2022 LDK!
3 3 f 1 9.62 STASZCZUK Amelia KS Agros Zamość 2007 U16 LU +6.0 V GDAŃSKI Andrzej Z/8332/21 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 9.46 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2022 4
2 2 f 1 8.24 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4
3 3 f 1 7.66 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022
1 1 f 2 9.09 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2022
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 22.76 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5438/19 2022 LDK!
2 2 f 1 22.52 ROMANIUK Julia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/2698/22 2022
3 3 f 1 21.68 RZEWUSKA Zofia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/1332/22 2022 LDK!
4 4 f 1 19.80 SZUMIEC Alicja PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/11527/21 2022 LDK!
5 5 f 1 19.04 OBRĘPALSKA Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5581/19 2022 LDK!
6 6 f 1 17.47 OSTASZ Izabela AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/1128/22 2022
7 7 f 1 15.70 DENISIUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5579/19 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 26.40 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022
Młot (3) K
1 1 f 1 51.10 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU II DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2022 5 LDK! 133
2 2 f 1 48.63 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU II DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4 124
3 3 f 1 45.66 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U18 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2022 4 113
4 4 f 1 42.19 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU III DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2022 101
5 5 f 1 34.85 GRZĘDA Emilia KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil GÓRA Marcin , Z/4151/19 , 2022 LDK!
6 6 f 1 34.35 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022 79
7 7 f 1 29.95 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022
1 1 f 2 43.53 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2022 105
2 2 f 2 33.12 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ V WOLIŃSKI Michał Z/5438/19 2022 LDK!
3 3 f 2 30.22 SZUMIEC Alicja PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ V WOLIŃSKI Michał Z/11527/21 2022 LDK!
4 4 f 2 29.88 DENISIUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ V WOLIŃSKI Michał Z/5579/19 2022 LDK!
5 5 f 2 29.34 ROMANIUK Julia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ V WOLIŃSKI Michał Z/2698/22 2022
6 6 f 2 25.37 RZEWUSKA Zofia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/1332/22 2022 LDK!
7 7 f 2 25.01 OSTASZ Izabela AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/1128/22 2022
8 8 f 2 22.73 OBRĘPALSKA Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5581/19 2022 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 57.03 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ I SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj , Z/1647/16 , 2022 LDK!
2 2 f 1 31.83 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- DMP PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2022 3 45
1 4 f 2 50.15 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ I DMP DMP U20 GÓRA Marcin Z/2464/20 2022 118 150
2 2 f 2 45.10 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU II DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2022 4 LDK! 136
3 3 f 2 44.86 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ II DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2267/18 2022 4 135
4 1 f 2 40.71 KRASOŃ Dominika OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ III DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2266/18 2022 5 123
100 m M
1 1 s 1 10.64 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU +3.5 M DMP KUKLA Rafał B.D. Z/2859/16 2022 LDK! 134
2 2 s 1 10.78 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU +3.5 I DMP U20 GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK! 151
3 3 s 1 10.93 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK +3.5 II DMP MAZUR Janusz Z/2278/20 2022 108
4 4 s 1 10.98 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU +3.5 II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2022
5 5 s 1 11.11 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +3.5 II TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2022 4 LDK!
6 6 s 1 11.40 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +3.5 III DANIELCZUK Paweł Z/4999/19 2022
7 7 s 1 11.69 CIUPA Mateusz KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +3.5 III ZDYBEL Aleksander Z/14123/21 2022
1 8 s 2 11.80 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U16 LU +2.3 IV STRYJEWSKI Janusz Z/13052/21 2022 LDK!
2 9 s 2 11.89 KRAWCZYK Mateusz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +2.3 IV GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2022 LDK!
3 10 s 2 12.01 PRZYBYŁA Sebastian TS Start Lublin 2007 U16 LU +2.3 IV BOBRZYK Wojciech Z/0669/22 2022 LDK!
4 11 s 2 12.13 BANASZKIEWICZ Kacper AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU +2.3 IV JAROS Urszula Z/5638/19 2022 LDK!
5 12 s 2 12.15 BARTECKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2005 U18 LU +2.3 IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0965/19 2022
6 13 s 2 12.23 KOWALUK Albert TS Start Lublin 2004 U20 LU +2.3 -- BOBRZYK Wojciech Z/3828/18 2022 BEZ LDK!
7 14 s 2 12.68 ZIENKOWSKI Daniel AZS UMCS Lublin # 2005 U18 LU +2.3 -- TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/9907/21 , 2022 LDK!
8 15 s 2 13.20 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ +2.3 -- MISZTAL Janusz Z/1387/22 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.56 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU +3.1 I KUKLA Rafał B.D. Z/2859/16 2022 LDK!
2 2 s 1 21.90 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU +3.1 I DMP GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK! 113
3 3 s 1 22.36 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU +3.1 II DMP GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2022 96
4 4 s 1 22.53 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK +3.1 II DMP U20 MAZUR Janusz Z/2278/20 2022 129
5 5 s 1 22.74 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +3.1 II DMP DMP U20 TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2022 4 LDK! 83 123
1 6 s 2 23.97 CIUPA Mateusz KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +5.7 IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/14123/21 2022 95
2 7 s 2 24.11 KRAWCZYK Mateusz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +5.7 IV GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2022 LDK!
3 8 s 2 24.63 BARTECKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2005 U18 LU +5.7 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0965/19 2022
  s 2 DNF MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +5.7 -- DANIELCZUK Paweł Z/4999/19 2022
400 m M
1 1 s 1 48.24 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU I LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2022 3 LDK!
2 2 s 1 50.45 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU II LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2022 2 LDK!
3 3 s 1 50.56 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU III DMP U20 B.D. Z/5263/18 2022 BEZ LDK! 125
4 4 s 1 51.41 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU III BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz , Z/3491/19 , 2022 LDK!
5 5 s 1 52.63 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2022 3
6 7 s 1 53.33 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU IV MAGDZIAK Tomasz Z/4054/19 2022
1 6 s 2 52.76 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU IV MAGDZIAK Tomasz # Z/3227/19 2022
2 8 s 2 53.57 GRISHCHENKO Maksym MKS Agros Chełm 2006 U18 LU IV
3 9 s 2 53.97 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U20 LU IV LESZCZYŃSKI Damian 4 LDK!
4 10 s 2 55.97 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U16 LU V CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2022 LDK!
5 11 s 2 57.96 CZĘŚCIK Przemysław KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- DMP U20 KUCHARSKI Marek Z/13528/21 2022 67
800 m M
1 1 s 1 2:11.70 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- MAZUREK Marek Z/1431/20 2022 LDK!
2 2 s 1 2:12.32 JANOWSKI Tomasz MKS Unia Hrubieszów 1986 Masters LU -- B.D. Z/6869/21 2022
3 3 s 1 2:12.63 MISZTAL Kacper AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU -- B.D. Z/4421/20 2022
4 4 s 1 2:13.29 ZOSIUK Łukasz MKS Unia Hrubieszów 1985 Masters LU -- B.D. Z/2293/21 2022
5 5 s 1 2:23.97 TAMA-PONIATOWSKI Miłosz AZS UMCS Lublin # 2007 U16 LU --
6 6 s 1 2:40.22 CZERWIŃSKI Adrian MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6865/21 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:39.58 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2022 3
2 2 s 1 2:41.38 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/4307/19 2022
3 3 s 1 2:41.82 WASILEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/4829/19 2022
4 5 s 1 3:00.02 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 2004 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2022 BEZ
5 6 s 1 3:04.70 NADŁONEK Daniel KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/14471/21 2022
6 7 s 1 3:05.30 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/0860/21 2022 LDK!
7 9 s 1 3:05.72 KOS Jakub AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4456/17 , 2022 BEZ LDK!
8 10 s 1 3:10.41 TYRKA Kacper MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/5386/19 , 2022 LDK!
9 12 s 1 3:10.75 GMITRZUK Marcel KS Agros Zamość 2008 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/13054/21 2022
10 13 s 1 3:13.22 ŁAPA Dawid KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- KUCHARSKI Marek Z/14467/21 2022
1 4 s 2 2:50.43 KERN Artur MKS Unia Hrubieszów 1980 Masters LU -- KERN Artur Z/4762/11 2022 2
2 8 s 2 3:05.66 CAR Jacek AZS UMCS Lublin 1976 Masters LU --
3 11 s 2 3:10.51 MARZEC Stanisław Natura Nałęczów 1962 Masters LU -- MARUSZECZKO Nina 3
4 14 s 2 3:14.31 OŻÓG Grzegorz AZS UMCS Lublin 1975 Masters LU --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 21.67 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +4.4 -- ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2022
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 19.64 JANKOWSKI Wiktor KS Wisła Puławy 2006 U18 LU +4.4 -- ZDYBEL Aleksander Z/2924/20 2022
Wzwyż M
1 1 f 1 2.13 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2022 LDK! 133 159
2 2 f 1 1.95 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU II DMP B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2022 2 LDK! 87
3 3 f 1 1.85 MIELNICZUK Jan AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU III DMP DMP U20 B.D. KITLIŃSKA Agnieszka SPÓLNICKA Elżbieta JAROS Urszula , Z/1540/21 , 2022 LDK! 66 108
W dal M
  f 1 4.49 TYLEC Mikołaj AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU +1.7 -- JAROS Andrzej Z/2530/22 2022 LDK!
1 1 f 1 7.14 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 Sen PD +2.8 II DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2022 1 101
2 2 f 1 6.54 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U20 LU +0.6 III GDAŃSKI Andrzej Z/0627/18 2022 5
3 3 f 1 6.27 PRUŚ Jakub AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +4.7 IV KUTRZEPA Grzegorz Z/2128/21 2022 LDK!
4 4 f 1 5.63 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +3.1 -- DMP U20 CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Urszula , Z/1538/21 , 2022 LDK! 69
5 5 f 1 5.17 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU +3.5 -- GDAŃSKI Andrzej Z/10281/21 2022
6 6 f 1 5.11 KŁODA Mateusz TS Start Lublin 2006 U18 LU +4.5 -- BOBRZYK Wojciech Z/1119/22 2022
7 7 f 1 4.94 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U16 LU +1.9 -- DMP U20 B.D. STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0385/21 , 2022 LDK! 52
8 8 f 1 4.57 TYLEC Mikołaj AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU +3.0 -- JAROS Andrzej Z/2530/22 2022 LDK!
Trójskok M
  f 1 11.04 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU -0.8 -- DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/10281/21 2022 9 63
  f 1 11.48 BASAK Jakub TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/1617/19 2022 LDK!
1 1 f 1 12.41 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U18 LU +4.7 -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2022 LDK!
2 2 f 1 11.70 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U18 LU +4.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2022
3 3 f 1 11.62 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U20 LU +3.0 -- GDAŃSKI Andrzej Z/0627/18 2022 5
4 4 f 1 11.61 BASAK Jakub TS Start Lublin 2006 U18 LU +4.7 -- BOBRZYK Wojciech Z/1617/19 2022 LDK!
5 5 f 1 11.41 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU +2.4 -- DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/10281/21 2022 15 67
6 6 f 1 11.14 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 2004 U20 LU +3.3 -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2022 BEZ LDK!
Wieloskok M
1 1 f 1 11.69 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U16 LU +5.9 IV STRYJEWSKI Janusz Z/13052/21 2022 LDK!
2 2 f 1 11.53 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U16 LU +2.9 IV B.D. STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0385/21 , 2022 LDK!
3 3 f 1 11.29 PRZYBYŁA Sebastian TS Start Lublin 2007 U16 LU +1.3 V BOBRZYK Wojciech Z/0669/22 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 11.57 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2022
2 2 f 1 10.95 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2022
3 3 f 1 8.39 SKIBA Bartłomiej KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1282/20 2022
1 1 f 2 9.52 GEMBORYS Paweł TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/5502/22 2022
Kula (6) M
1 1 f 1 8.76 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 2004 U20 LU -- PIRÓG Dariusz Z/4929/18 2022 BEZ LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 15.74 MIKOS Mateusz AZS UMCS Lublin 1987 Masters LU I KOZŁOWSKI Robert Z/1962/11 2022
2 2 f 1 12.22 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 2002 U23 LU III MURAT Tomasz Sławomir # Z/3001/16 2022 1
Dysk (1) M
1 1 f 1 39.85 SUGIER Filip AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert # Z/1541/21 2022 LDK!
2 2 f 1 33.53 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2022
3 3 f 1 29.30 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2022
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 31.34 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2022
2 2 f 1 31.09 JANKOWSKI Wiktor KS Wisła Puławy 2006 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2924/20 2022
Dysk (2) M
1 1 f 1 49.97 MIKOS Mateusz AZS UMCS Lublin 1987 Masters LU I KOZŁOWSKI Robert Z/1962/11 2022
2 2 f 1 48.66 ANDRZEJCZAK Jarosław RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ I DMP CZAJKOWSKI Waldemar KĘCKI Krzysztof WAŚNIEWSKI Marcin # , Z/0452/16 , 2022 LDK! 109
3 3 f 1 44.24 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 2002 U23 LU II MURAT Tomasz Sławomir # Z/3001/16 2022 1
  f 1 NM LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 U23 LU -- DMP KĘCKI Krzysztof B.D. Z/5235/15 2022
Młot (4) M
1 1 f 1 34.61 FLIS Franciszek KS Wisła Puławy 2009 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/1512/22 2022
Młot (5) M
1 1 f 1 44.81 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2022 102
2 2 f 1 35.39 JANKOWSKI Wiktor KS Wisła Puławy 2006 U18 LU -- DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2924/20 2022 81
3 3 f 1 32.48 SKIBA Bartłomiej KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1282/20 2022 73
1 1 f 2 44.50 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U16 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2022 101
2 2 f 2 37.86 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2022
3 3 f 2 35.74 SUGIER Filip AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert # Z/1541/21 2022 LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 62.60 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU I DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2022 BEZ LDK! 152
2 2 f 1 58.18 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 2003 U20 LU II POSTÓJ Jacek # Z/0829/17 2022 2
3 3 f 1 44.16 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU III DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2022 5 109
4 4 f 1 40.92 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 2004 U20 LU IV DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/4929/18 2022 BEZ LDK! 102
Młot (7.26) M
1 1 f 1 65.31 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 1993 Sen LU I DMP ROSA Mikołaj Z/2769/11 2022 M 144

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.310530185699 sekund