Częstochowa 22.05.2022
Drużynowe Mistrzostwa ¦l±ska U16 2022 (II rzut, grupa B) [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.33 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL +0.2 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0921/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 13.38 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +0.2 IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4622/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 13.39 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL +0.2 IV WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 13.59 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice # 2009 U14 SL +0.2 IV MARMUR Stanisław Z/13233/21 2022 LDK!
5 5 s 1 13.81 KUPCZAK Olga CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL +0.2 V RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/4071/20 , 2022 BEZ LDK!
6 7 s 1 13.93 KRÓLICKA Tola GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL +0.2 V RAMUS Józef Z/3593/22 2022 LDK!
7 10 s 1 14.11 KOLMAN Zuzanna UKS Trójka Mikołów 2010 U14 SL +0.2 V WAJDA Aleksandra Z/13957/21 2022
1 6 s 2 13.86 SYCHLA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL +2.4 V GÓRECKA Małgorzata Z/2147/20 2022 LDK!
2 8 s 2 14.05 RÓŻYCKA Lena UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL +2.4 V WAJDA Aleksandra Z/4510/19 2022 LDK!
3 11 s 2 14.15 ZASTAWNY Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL +2.4 V PASZTA Anna Z/1253/22 2022 LDK!
4 12 s 2 14.22 GROSS Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U12 SL +2.4 V GÓRECKA Małgorzata Z/10255/21 2022 LDK!
5 13 s 2 14.22 MIKŁASZ Laura UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL +2.4 V WAJDA Aleksandra Z/13949/21 2022
6 15 s 2 14.27 NOGAJ Bianka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL +2.4 V RUSZEL Piotr CIUK Marek # , Z/12476/21 , 2022 BEZ LDK!
7 16 s 2 14.29 LISOWSKA Martyna UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL +2.4 V WAJDA Aleksandra Z/13951/21 2022
8 17 s 2 14.42 TUCKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL +2.4 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1589/21 2022 LDK!
1 18 s 3 14.42 ŻUCHOWSKA Patrycja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL +0.7 V PASZTA Wiesław Z/1252/22 2022 LDK!
2 20 s 3 14.52 WÓJTOWICZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL +0.7 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3934/20 2022 LDK!
3 21 s 3 14.53 MA¦LAK Maja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL +0.7 -- GÓRECKA Małgorzata Z/2165/22 2022 LDK!
4 22 s 3 14.68 OSMAN Aleksandra UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL +0.7 -- PASZTA Anna Z/2176/18 2022 BEZ LDK!
5 25 s 3 14.76 KA¬MIERCZUK Blanka MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +0.7 -- ROLAK Dorota Z/1029/21 2022 LDK!
6 26 s 3 14.76 KARWICKA Nina MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL +0.7 -- DUDAŁA Piotr Z/4439/19 2022 LDK!
7 31 s 3 15.08 GŁUCH Malwina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL +0.7 -- GÓRECKA Małgorzata Z/3909/20 2022 LDK!
8 39 s 3 15.35 KORGEL Martyna GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL +0.7 -- RAMUS Józef Z/0120/21 2022 LDK!
1 24 s 4 14.74 ZAWIERUCHA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL +0.9 -- GÓRECKA Małgorzata Z/3325/20 2022 LDK!
2 28 s 4 14.83 KICIA Milena MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL +0.9 -- B.D. Z/4077/20 2022
3 33 s 4 15.10 JAROSZ Paulina UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL +0.9 -- PASZTA Anna Z/1920/22 2022 LDK!
4 34 s 4 15.15 NAPIÓRA Nadia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +0.9 -- DUDAŁA Piotr Z/4441/19 2022 BEZ LDK!
5 37 s 4 15.23 DOLIBOG Nikola MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL +0.9 -- PEROŃ Katarzyna # Z/1391/20 2022 LDK!
1 30 s 5 14.97 ŁˇGIEWKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +1.9 -- LAMCH Czesław # Z/3929/20 2022 LDK!
2 32 s 5 15.08 GARUS Martyna MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL +1.9 -- ROLAK Dorota Z/13888/21 2022 LDK!
3 45 s 5 16.03 GRUSZKA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2011 U12 SL +1.9 -- PROKSA Robert Z/1919/22 2022 LDK!
4 46 s 5 16.10 TOMASZEWSKA Victoria GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL +1.9 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3672/22 2022 LDK!
5 48 s 5 16.74 PACH Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +1.9 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7921/21 2022 LDK!
6 49 s 5 17.33 TKACZUK Natalia KS ADEA Team Gliwice 2010 U14 SL +1.9 -- DARLIŃSKI Artur Z/3434/22 2022
1 9 s 6 14.09 ZIĘBA Lena MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL -1.4 V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3790/20 2022 LDK!
2 23 s 6 14.69 ŁUŻNIAK Nadia TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -1.4 -- B.D. Z/3094/20 2022
3 27 s 6 14.78 SÓWKA Milena CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -1.4 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5695/22 2022 LDK!
4 29 s 6 14.95 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -1.4 -- JACYSZYN Lechosław Z/1418/20 2022 LDK!
5 41 s 6 15.52 BŁESZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -1.4 -- JACYSZYN Lechosław Z/2288/22 2022
6 43 s 6 15.80 ZARYCZNY Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -1.4 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/3329/22 2022 LDK!
7 44 s 6 16.00 BAC CARDENAS Amelia GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -1.4 -- RAMUS Józef Z/2344/22 2022 LDK!
8 47 s 6 16.59 SMYKLA Magdalena MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL -1.4 -- B.D. Z/3968/22 2022
1 14 s 7 14.27 SOJKA Justyna MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +2.0 V DUDAŁA Piotr Z/5872/21 2022 LDK!
2 19 s 7 14.51 ZIENTEK Natalia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +2.0 -- ROLAK Dorota Z/1781/22 2022 LDK!
3 35 s 7 15.16 CYBULSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL +2.0 --
4 36 s 7 15.16 TKACZYŃSKA Helena CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL +2.0 -- RUSZEL Piotr Z/4070/20 2022 LDK!
5 38 s 7 15.26 PODSIADLIK Matylda CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL +2.0 -- LAMCH Mariola Z/5694/22 2022 LDK!
6 40 s 7 15.49 CIE¦LAK Nikola KS ADEA Team Gliwice 2010 U14 SL +2.0 -- DARLIŃSKI Artur # Z/3854/22 2022
7 42 s 7 15.77 GURCZYŃSKA Zuzanna MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL +2.0 -- ROLAK Dorota Z/12976/21 2022
8 50 s 7 18.99 BORTH Zuzanna KS ADEA Team Gliwice 2010 U14 SL +2.0 -- DARLIŃSKI Artur Z/3433/22 2022
1 1 s 8 12.73 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +2.0 II DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/3419/18 , 2022 4 LDK! 86 124
2 2 s 8 12.98 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U23 SL +2.0 III ROLAK Dorota Z/2342/18 2022 5
3 3 s 8 12.99 OPOLONCHIK Daria CKS Budowlani Częstochowa 2002 U23 SL +2.0 III DMP B.D. Z/3251/22 2022 73
4 4 s 8 13.04 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +2.0 III DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/2265/20 2022 LDK! 110
5 5 s 8 13.37 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +2.0 IV MICHALSKA Alicja Z/0938/20 2022 BEZ LDK!
6 7 s 8 13.52 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL +2.0 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2022 3
1 6 s 9 13.41 DUDEK Oliwia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U18 SL +1.2 IV B.D. Z/2643/21 2022
2 8 s 9 14.40 KOSIŃSKA Pola UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL +1.2 -- WAJDA Aleksandra Z/1741/21 2022 LDK!
3 9 s 9 14.72 KOZA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL +1.2 -- MICHALSKA Alicja BEZ LDK!
4 10 s 9 15.29 RZESZUTKO Julia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U18 SL +1.2 -- B.D. Z/5861/21 2022
200 m K
1 1 s 1 26.60 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U23 SL +1.4 III ROLAK Dorota Z/2342/18 2022 5
2 2 s 1 26.77 OPOLONCHIK Daria CKS Budowlani Częstochowa 2002 U23 SL +1.4 III B.D. Z/3251/22 2022
3 3 s 1 27.77 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +1.4 IV MICHALSKA Alicja Z/0938/20 2022 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.44 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL II ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2022 5 LDK!
2 2 s 1 42.77 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL II WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 43.01 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL III PASZTA Anna Z/5459/19 2022 LDK!
4 4 s 1 43.58 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2022 LDK!
5 5 s 1 44.11 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2022 LDK!
6 6 s 1 44.21 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL III DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2022 BEZ LDK!
1 7 s 2 44.29 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2022 LDK!
2 8 s 2 44.49 JARCZYK Milena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III WAJDA Aleksandra Z/4666/19 2022 LDK!
3 9 s 2 45.13 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2022 LDK!
4 10 s 2 45.78 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL IV B.D. Z/4224/21 2022
5 11 s 2 46.51 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2022 BEZ LDK!
1 12 s 3 46.54 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL V PASZTA Anna Z/2182/18 2022 BEZ LDK!
2 13 s 3 46.71 MIKU¦KIEWICZ Emilia UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL V WAJDA Aleksandra Z/2331/18 2022 BEZ LDK!
3 14 s 3 47.04 MARCJANEK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3928/20 2022 LDK!
4 15 s 3 47.38 MAZIK Antonina GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2677/20 2022 LDK!
5 17 s 3 47.87 ¦WIERCZYNA Maja MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/2180/22 2022
6 21 s 3 48.77 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -- B.D. Z/3794/20 2022
1 16 s 4 47.81 MI¦TA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL V PASZTA Anna Z/3451/22 2022
2 18 s 4 47.99 WALCZUCH Anna MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/3942/20 2022 LDK!
3 20 s 4 48.69 DITRICH Marlena UKS Chromik Mysłowice 2009 U14 SL -- PASZTA Anna Z/6380/21 2022 LDK!
4 23 s 4 49.52 WALASZCZYK Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3933/20 2022 LDK!
5 25 s 4 49.94 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/1418/20 2022 LDK!
6 27 s 4 50.87 KABASA Wiktoria GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3671/22 2022 LDK!
1 22 s 5 49.24 MĘDRALA Emilia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL -- B.D. Z/4076/20 2022
2 24 s 5 49.92 TRYBUŁA Jagoda CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14041/21 2022 LDK!
3 28 s 5 51.32 KHELOUF Malika UKS Trójka Mikołów 2010 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/0562/22 2022 LDK!
3 29 s 5 51.32 FIC Maria UKS Chromik Mysłowice 2011 U12 SL -- PROKSA Robert Z/6379/21 2022 LDK!
5 30 s 5 51.72 MATCZUK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/14025/21 2022
6 31 s 5 52.43 BŁESZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2288/22 2022
1 19 s 6 48.63 SEIRINGER Gabriela GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1957/22 2022 LDK!
2 26 s 6 50.23 KWIECIŃSKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1030/21 2022 LDK!
3 32 s 6 56.30 ZARYCZNY Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- ZIĘTAL Agnieszka Z/3329/22 2022 LDK!
4 33 s 6 57.46 KOZŁOWSKA Sandra MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1033/21 2022
5 34 s 6 60.41 GLITA Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/8286/21 2022
400 m K
1 1 s 1 68.50 ZARĘBSKA Hanna MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1951/19 2022
2 2 s 1 75.34 NIED¬WIED¬ Alicja GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13581/21 2022
600 m K
1 1 s 1 1:36.60 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 1:38.98 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:39.32 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!
4 4 s 1 1:40.31 JURKA Daniela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III WAJDA Aleksandra Z/4507/19 2022 LDK!
5 5 s 1 1:42.79 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2022 LDK!
6 6 s 1 1:44.63 GRADOŃ Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL IV RUSZEL Piotr TRˇBCZYŃSKA Żaneta , Z/4616/19 , 2022 BEZ LDK!
7 8 s 1 1:46.22 LESZCZYŃSKA Oliwia MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/1413/20 2022 LDK!
8 9 s 1 1:46.92 FRˇCEK Lena KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL V MARMUR Stanisław Z/0442/22 2022 LDK!
9 18 s 1 1:52.58 METELSKA Nadia UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL -- PROKSA Robert Z/6381/21 2022
1 7 s 2 1:45.59 MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL IV PASZTA Wiesław Z/3919/20 2022 LDK!
2 10 s 2 1:47.14 GRZECHUŁA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1583/21 2022 LDK!
3 12 s 2 1:48.01 BOCHEŃSKA Zofia MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1592/21 2022 LDK!
4 13 s 2 1:48.68 GARCZARCZYK Karolina UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/2021/22 2022 LDK!
5 14 s 2 1:49.09 GRADOŃ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3944/20 2022 LDK!
6 16 s 2 1:49.98 ZAMOJSKA Lena MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0957/19 2022 LDK!
7 17 s 2 1:51.81 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2022 LDK!
8 19 s 2 1:52.97 MANCIN Nela MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0975/22 2022
9 20 s 2 1:53.08 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U12 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2022 LDK!
10 27 s 2 2:00.11 MATYSIAK Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2011 U12 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2024/22 2022 LDK!
1 11 s 3 1:47.75 CHRAPKA Jagoda UKS Chromik Mysłowice 2006 U18 SL -- PASZTA Anna Z/2879/19 2022 LDK!
2 15 s 3 1:49.24 KACZMARCZYK Matylda MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/13990/21 2022 LDK!
3 21 s 3 1:53.78 PIETRASIŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3935/20 2022 LDK!
4 22 s 3 1:54.23 SULIGA Idalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- RUSZEL Piotr Z/13988/21 2022 LDK!
5 23 s 3 1:54.38 FIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2009 U14 SL -- PASZTA Anna Z/6377/21 2022 LDK!
6 24 s 3 1:55.30 CZARNECKA Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3941/20 2022 LDK!
7 25 s 3 1:56.43 CZAPLA Martyna GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14799/21 2022 LDK!
8 26 s 3 1:58.52 MACIOŁ Monika MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/1779/22 2022
9 28 s 3 2:00.28 CIEPAŁ Iga MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/6123/21 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:05.51 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III WAJDA Aleksandra Z/2317/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:07.19 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0953/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:08.83 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3321/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:13.72 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL IV PROKSA Robert # Z/2905/19 2022 LDK!
5 5 s 1 3:18.66 CENDROWSKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4617/19 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 3:21.38 WIERZOWIECKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV PEROŃ Katarzyna Z/1417/20 2022 LDK!
7 7 s 1 3:22.17 SZARATA Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1403/20 2022 LDK!
8 8 s 1 3:23.24 PAPROTA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3320/20 2022 LDK!
9 9 s 1 3:23.63 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2022 LDK!
10 10 s 1 3:26.32 WAWRZYŃCZAK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1579/21 2022 LDK!
11 11 s 1 3:27.22 MIZGAŁA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V LAMCH Czesław # Z/3892/20 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 13.76 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +3.2 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja , Z/4415/17 , 2022 4 LDK!
2 2 s 1 13.77 CIE¦LA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +3.2 IV DUDAŁA Piotr # Z/1776/22 2022
3 3 s 1 13.85 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +3.2 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4618/19, Z/3930/20 2019, 2022 LDK!
4 4 s 1 13.86 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL +3.2 V RAMUS Józef Z/2680/20 2022 LDK!
5 6 s 1 14.02 KOLMAN Martyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +3.2 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1449/22 2022 LDK!
6 5 s 1 18.14 BURSAKOWSKA-IRZYKOWSKA Karolina GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL +3.2 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0113/21 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 48.49 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL III CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
2 2 s 1 50.09 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2179/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 53.44 ŻOCHOWSKA Bianka MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL V B.D. Z/4079/20 2022
4 4 s 1 57.57 STANULA Natasza MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -- DUBIEL Adam Z/12473/21 2022
5 5 s 1 61.03 FRˇCZEK Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/4609/19 2022 BEZ LDK!
4x100 m K
1 3 s 1 53.18 SOCHACKA Julia
CYGANEK Marta
ROCZNIAK Zofia
MATYSIAK Oliwia
GKS Piast Gliwice 2007
2007
2007
2007
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
Z/1180/19
Z/1192/19
Z/1179/19
Z/0115/21
2022
2022
2022
2022
5



2 4 s 1 53.35 DˇDELA Wiktoria
TRˇBCZYŃSKA Julia
KUPCZAK Olga
MAJEWSKA Emilia
CKS Budowlani Częstochowa 2007
2007
2008
2010
U16 SLK -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
RUSZEL Piotr CIUK Marek
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
Z/4618/19
, Z/3930/20
Z/4622/19
, Z/4071/20
Z/3936/20
2019
, 2022
2022
, 2022
2022

BEZ
BEZ
BEZ
3 7 s 1 54.93 SZARATA Maja
DUDA Magdalena
JAROŃ Zuzanna
LESZCZYŃSKA Oliwia
MKS-MOSM Bytom 2007
2007
2008
2009
U16 SLK -- SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/1403/20
Z/0928/19
Z/1415/20
Z/1413/20
2022
2022
2022
2022




4 9 s 1 55.57 JAROSZ Paulina
STEC Hanna
MUSIK Maja
KUBISZ Julia
UKS Chromik Mysłowice 2010
2008
2010
2008
U16 SLK -- PASZTA Anna
PASZTA Anna
PASZTA Anna
PASZTA Anna
Z/1920/22
Z/2179/18
Z/2182/18
Z/5459/19
2022
2022
2022
2022

BEZ
BEZ

5 19 s 1 64.10 ZAWIERUCHA Aleksandra
ŻUCHOWSKA Patrycja
ZASTAWNY Agata
SYCHLA Emilia
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009
2009
2010
2009
U14 SLK -- GÓRECKA Małgorzata
PASZTA Wiesław
PASZTA Anna
GÓRECKA Małgorzata
Z/3325/20
Z/1252/22
Z/1253/22
Z/2147/20
2022
2022
2022
2022




1 2 s 2 51.85 WÓJCIK Magdalena
JARCZYK Milena
KACZMAREK Gabriela
ABSYL Wiktoria
UKS Trójka Mikołów 2007
2007
2007
2007
U16 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/2316/18
Z/4666/19
Z/4508/19
Z/2319/18
2022
2022
2022
2022
BEZ


BEZ
2 5 s 2 54.46 ROJEK Karolina
GWIAZDA Gabriela
ZIĘBA Lena
BAZYLAK Maja
MOS CSiR D±browa Górnicza 2009
2007
2008
2007
U16 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/1585/21
Z/3321/20
Z/3790/20
Z/0921/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
3 11 s 2 56.47 KARWICKA Nina
STANULA Natasza
CIE¦LA Maja
THAMM Michalina
MKS-MOS Katowice 2008
2008
2007
2007
U16 SLK -- DUDAŁA Piotr
DUBIEL Adam
DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
Z/4439/19
Z/12473/21
Z/1776/22
Z/3487/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
4 12 s 2 56.56 NOGAJ Bianka
MARCJANEK Wiktoria
GRADOŃ Zuzanna
CENDROWSKA Martyna
CKS Budowlani Częstochowa 2008
2007
2008
2007
U16 SLK -- RUSZEL Piotr CIUK Marek
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
RUSZEL Piotr TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
, Z/12476/21
Z/3928/20
, Z/4616/19
Z/4617/19
, 2022
2022
, 2022
2022
BEZ

BEZ
BEZ
5 18 s 2 59.30 ŻOCHOWSKA Bianka
KICIA Milena
SMYKLA Magdalena
MĘDRALA Emilia
MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008
2007
2008
2008
U16 SLK -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/4079/20
Z/4077/20
Z/3968/22
Z/4076/20
2022
2022
2022
2022




1 1 s 3 50.14 JUNDZIŁŁ Maja
LIPSKA Aleksandra
WO¦ Kinga
CYRULIŃSKA Oliwia
CKS Budowlani Częstochowa 2005
2006
2006
2005
U18 SLK -- MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
LAMCH Czesław
TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław
Z/3255/19
Z/2265/20
Z/1527/19
, Z/3419/18
2022
2022
2022
, 2022



4
2 8 s 3 55.47 OSMAN Aleksandra
METELSKA Nadia
DITRICH Marlena
BUDKOWSKA Stella
UKS Chromik Mysłowice 2007
2007
2009
2008
U16 SLK -- PASZTA Anna
PROKSA Robert
PASZTA Anna
PROKSA Robert
Z/2176/18
Z/6381/21
Z/6380/21
Z/2905/19
2022
2022
2022
2022
BEZ



3 13 s 3 56.68 ZAMOJSKA Lena
SZARATA Jagoda
WIERZOWIECKA Martyna
SOKÓŁ Małgorzata
MKS-MOSM Bytom 2008
2007
2007
2008
U16 SLK -- SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
PEROŃ Katarzyna
SZCZYRK Janusz
Z/0957/19
Z/1420/20
Z/1417/20
Z/0953/19
2022
2022
2022
2022



BEZ
4 15 s 3 57.68 MI¦TA Natalia
GŁUCH Malwina
MA¦LAK Maja
GROSS Julia
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010
2010
2009
2011
U14 SLK -- PASZTA Anna
GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
Z/3451/22
Z/3909/20
Z/2165/22
Z/10255/21
2022
2022
2022
2022




5 17 s 3 58.30 TUCKA Emilia
MATCZUK Julia
KWIECIŃSKA Emilia
KA¬MIERCZUK Blanka
MOS CSiR D±browa Górnicza 2009
2010
2010
2010
U14 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
Z/1589/21
Z/14025/21
Z/1030/21
Z/1029/21
2022
2022
2022
2022




1 6 s 4 54.85 MIKŁASZ Laura
RÓŻYCKA Lena
PORWOLIK Oliwia
JURKA Daniela
UKS Trójka Mikołów 2009
2009
2007
2007
U16 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/13949/21
Z/4510/19
Z/2317/18
Z/4507/19
2022
2022
2022
2022


BEZ

2 10 s 4 55.67 BURSAKOWSKA-IRZYKOWSKA Karolina
KRUPIŃSKA Agata
ZDANOWICZ Hanna
KRÓLICKA Tola
GKS Piast Gliwice 2007
2008
2008
2009
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam
RAMUS Józef
RAMUS Józef
RAMUS Józef
Z/0113/21
Z/2680/20
Z/0122/21
Z/3593/22
2022
2022
2022
2022




3 14 s 4 57.20 WAWRZYŃCZAK Paulina
PAPROTA Julia
GRZECHUŁA Maja
BOCHEŃSKA Zofia
MOS CSiR D±browa Górnicza 2009
2009
2008
2008
U16 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
Z/1579/21
Z/3320/20
Z/1583/21
Z/1592/21
2022
2022
2022
2022




4 16 s 4 58.19 GARUS Martyna
ZIENTEK Natalia
SOJKA Justyna
NAPIÓRA Nadia
MKS-MOS Katowice 2010
2009
2009
2009
U14 SLK -- ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
Z/13888/21
Z/1781/22
Z/5872/21
Z/4441/19
2022
2022
2022
2022



BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.45 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/0122/21 2022 LDK! 46 75
2 f 1 1.35 SZTUKA Michalina CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/2622/22 2022
3 f 1 1.15 PILSKA Paulina GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- RAMUS Józef Z/3670/22 2022 LDK!
W dal K
  f 1 3.82 PA¬ Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL +1.7 -- B.D. Z/0976/22 2022
  f 1 3.93 SZTUKA Michalina CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +1.8 -- MICHALSKA Alicja Z/2622/22 2022
1 f 1 4.42 ZASĘPA Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL +0.7 -- RUSZEL Piotr Z/2665/22 2022 LDK!
2 f 1 4.38 PANASZ Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL +1.7 -- DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/1936/19 2022 BEZ LDK! 57
3 f 1 4.36 STRYKHAR Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL +1.1 -- B.D. JACYSZYN Lechosław , Z/5478/22 , 2022
4 f 1 4.31 SZTUKA Michalina CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +2.7 -- MICHALSKA Alicja Z/2622/22 2022
5 f 1 4.19 ROJEK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL +0.6 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1585/21 2022 LDK!
6 f 1 4.15 MŁYNARCZYK Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL +1.7 -- PEROŃ Katarzyna Z/13708/21 2022
7 f 1 4.10 GARBULA Maja UKS Trójka Mikołów 2011 U12 SL +0.1 -- WAJDA Aleksandra Z/4223/20 2022 LDK!
8 f 1 4.08 BORKOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +0.1 -- MICHALSKA Alicja Z/3680/22 2022 LDK!
9 f 1 4.03 PA¬ Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL +2.2 -- B.D. Z/0976/22 2022
10 f 1 3.99 OGŁAZA Karolina MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +0.5 -- BONK Stanisław Z/8955/21 2022
11 f 1 3.94 WÓJTOWICZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL +0.4 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3934/20 2022 LDK!
12 f 1 3.93 NOWORYTA Julia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +1.5 -- BONK Stanisław Z/0948/21 2022 LDK!
13 f 1 3.91 TURA Klaudia UKS Trójka Mikołów 2008 U16 SL +1.6 -- B.D. Z/1747/21 2022 LDK!
14 f 1 3.83 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -2.6 -- PEROŃ Katarzyna Z/3905/20 2022 LDK!
15 f 1 3.80 MAZUR Blanka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL +4.0 -- MICHALSKA Alicja Z/1959/22 2022 LDK!
16 f 1 3.42 KISZKOWSKA Julia KS ADEA Team Gliwice 2009 U14 SL +0.9 -- DARLIŃSKI Artur # Z/3853/22 2022
17 f 1 3.21 GLITA Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL +2.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/8286/21 2022
Kula (3) K
1 f 1 10.88 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL IV DMP U20 WRÓBEL Krzysztof Z/4073/20 2022 LDK! 95
2 f 1 7.78 ¦LĘZAK Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/12523/21 2022 LDK!
3 f 1 7.44 KUCHARSKA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof
4 f 1 5.84 RYZNAR Elena MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1026/21 2022
Dysk (0.75) K
1 f 1 37.55 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
2 f 1 26.47 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V MARMUR Stanisław Z/1398/20 2022
3 f 1 25.68 WOLNY Matylda MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL V BONK Stanisław Z/13889/21 2022
4 f 1 20.65 DRATWIŃSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/3453/22 2022
5 f 1 18.97 WŁODARA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/13554/21 2022 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 33.34 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL V WRÓBEL Krzysztof Z/4073/20 2022 LDK!
2 f 1 24.57 WIESIOŁEK Oliwia TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/13916/21 2022
3 f 1 22.82 DRATWIŃSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/3453/22 2022
4 f 1 20.18 MAKOWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/3989/22 2022
Młot (4) K
1 f 1 48.40 PAŁASIŃSKA Małgorzata CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL I DMP DMP U20 CIUK Marek Z/2945/21 2022 LDK! 110 145
Oszczep (500) K
1 f 1 30.42 RUSZEL Maja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/0936/20 2022 BEZ LDK! 75
2 f 1 28.10 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL V RAMUS Józef Z/3206/20 2022 LDK!
3 f 1 26.58 PORADA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4251/20 2022 LDK!
4 f 1 25.01 WŁODARA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/13554/21 2022 LDK!
5 f 1 23.19 GERMUGA Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- MARMUR Stanisław Z/3901/20 2022
6 f 1 18.30 ¦LĘZAK Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/12523/21 2022 LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 18:59.35 MILCZAREK Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5534/19 2022 LDK!
2 2 s 1 20:53.81 BEDNARZ Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/2244/20 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.56 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL +1.6 III DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2022 BEZ LDK! 107
2 2 s 1 11.75 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +1.6 III CIUK Marek Z/4129/22 2022 LDK!
3 3 s 1 12.10 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +1.6 IV ROLAK Dorota Z/0579/22 2022
4 4 s 1 12.10 WIDŁAK Julian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL +1.6 IV PASZTA Wiesław Z/2148/20 2022 LDK!
5 5 s 1 12.53 BORYKA Borys MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL +1.6 V ROLAK Dorota Z/0972/22 2022
6 7 s 1 12.65 STĘPNIOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL +1.6 V GÓRECKA Małgorzata Z/4165/19 2022 LDK!
7 10 s 1 12.83 MIKUŁA Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL +1.6 -- GÓRECKA Małgorzata Z/2144/20 2022
8 12 s 1 13.03 LEWANDOWICZ Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL +1.6 -- CIUK Marek # Z/13989/21 2022 LDK!
1 6 s 2 12.65 STAWOWY Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL +0.8 V GÓRECKA Małgorzata Z/4166/19 2022 LDK!
2 8 s 2 12.68 CIE¦LIK Antoni CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U16 SL +0.8 V ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/5914/21 2022
3 9 s 2 12.74 KRAWCZAK Iwo MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL +0.8 V B.D. Z/2035/22 2022
4 11 s 2 12.98 CZAPLA Dominik MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL +0.8 -- B.D. Z/2395/20 2022
5 13 s 2 13.14 KUTYBA Kacper MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL +0.8 -- JACYSZYN Lechosław Z/13530/21 2022 LDK!
6 16 s 2 13.61 KOLMAN Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL +0.8 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1448/22 2022 LDK!
7 20 s 2 14.16 ¦LIWIŃSKI Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +0.8 -- CIUK Marek # Z/2735/21 2022 LDK!
1 15 s 3 13.46 ZIĘTAL Adrian CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +2.4 -- LAMCH Czesław # Z/2740/21 2022 LDK!
2 18 s 3 13.83 GAGULEWICZ Maciej MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL +2.4 -- DUDAŁA Piotr Z/5868/21 2022
3 21 s 3 14.25 SZOŁTYSIK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL +2.4 -- JACYSZYN Lechosław Z/3943/20 2022 LDK!
4 22 s 3 14.28 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL +2.4 -- PASZTA Anna Z/2017/20 2022 LDK!
5 23 s 3 14.44 LAMPART Mateusz MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL +2.4 -- PEROŃ Katarzyna Z/0939/19 2022 LDK!
6 24 s 3 14.59 ĆWIERTNIA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL +2.4 -- GÓRECKA Małgorzata Z/14145/21 2022 LDK!
7 26 s 3 14.73 ROGACZ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL +2.4 -- GÓRECKA Małgorzata Z/2143/20 2022 LDK!
8 28 s 3 14.83 KUBICA Jakub MKS-MOS Katowice # 2008 U16 SL +2.4 -- DUBIEL Adam Z/12478/21 2022
1 14 s 4 13.20 KRASZEWSKI Karol MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL +1.7 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5528/19 2022 LDK!
2 17 s 4 13.79 JARO¦ Adam MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL +1.7 -- DUBIEL Adam Z/12471/21 2022
3 19 s 4 14.11 KADZIMIERZ Alex MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL +1.7 -- JACYSZYN Lechosław Z/7992/21 2022 LDK!
4 25 s 4 14.61 ZIĘTAL Adam CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +1.7 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7923/21 2022 LDK!
5 27 s 4 14.83 POLOWCZYK Marcin MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +1.7 -- DUBIEL Adam Z/13884/21 2022
6 29 s 4 15.48 GŁOWACZ Karol MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL +1.7 -- B.D. Z/12479/21 2022
7 30 s 4 15.79 NOWAKOWSKI Jan MKS Pałac Młodzieży Katowice 2010 U14 SL +1.7 -- B.D. Z/3969/22 2022
8 31 s 4 16.43 ZARANKOWSKI Jakub KS ADEA Team Gliwice 2010 U14 SL +1.7 -- DARLIŃSKI Artur Z/3435/22 2022
1 1 s 5 11.44 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL +2.0 III WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 5 12.00 LATOSIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +2.0 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1131/22 2022
3 3 s 5 12.02 PIETROWICZ Paweł CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL +2.0 IV KASIŃSKI Marek Z/2952/19 2022
4 4 s 5 12.46 WOLAK Mikołaj MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U18 SL +2.0 -- B.D. Z/12342/21 2022
5 9 s 5 15.77 ¦LIWIŃSKI Tymoteusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +2.0 -- RUSZEL Piotr Z/2319/22 2022 LDK!
  s 5 DQ DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL +2.0 -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2022 BEZ LDK!
1 5 s 6 12.49 KALISZ Maciej UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL +1.2 -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra , Z/4518/18 , 2022 BEZ LDK!
2 6 s 6 12.70 ZASADNI Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +1.2 -- ROLAK Dorota Z/1130/22 2022
3 7 s 6 12.71 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U18 SL +1.2 -- B.D. Z/2510/22 2022
4 8 s 6 13.85 BELINSKYI Serhir CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +1.2 -- ZIĘTAL Agnieszka
300 m M
1 1 s 1 39.21 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL IV CIUK Marek Z/4129/22 2022 LDK!
2 2 s 1 39.40 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2185/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 40.99 ZANDER Filip MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1590/21 2022 LDK!
4 4 s 1 43.37 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2022 LDK!
5 9 s 1 47.02 MISZTAL Bruno MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL -- GÓRECKA Małgorzata Z/8282/21 2022
6 10 s 1 47.13 ŁUKOSZ Dawid MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/3938/20 2022
1 5 s 2 44.83 ZIĘTAL Adrian CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/2740/21 2022 LDK!
2 7 s 2 45.55 JEDLIŃSKI Oliwier MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/13885/21 2022
3 8 s 2 45.94 GˇTARSKI Filip MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1410/20 2022 LDK!
4 12 s 2 50.55 KADZIMIERZ Alex MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/7992/21 2022 LDK!
1 6 s 3 45.12 KUTYBA Kacper MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/13530/21 2022 LDK!
2 11 s 3 49.13 MASZEWSKI Bartosz CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- RUSZEL Piotr ZIĘTAL Agnieszka LDK!
3 13 s 3 51.38 ZIĘTAL Adam CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7923/21 2022 LDK!
4 14 s 3 54.52 CICHY Paweł MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U14 SL -- B.D. Z/3568/22 2022
5 15 s 3 56.38 CAŁKO Ignacy CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14038/21 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 54.25 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL IV DMP DMP U20 CIUK Marek Z/3695/18 2022 5 LDK! 36 89
2 2 s 1 59.07 MIZGAŁA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/3174/19 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:27.37 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2022 LDK!
2 4 s 1 1:36.17 SUWALSKI Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1593/21 2022 LDK!
3 6 s 1 1:37.00 KIELJAN Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5532/19 2022 LDK!
4 5 s 1 1:37.00 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2022 LDK!
5 7 s 1 1:37.95 KU¦ Przemysław MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL V ROLAK Dorota Z/7652/21 2022
6 8 s 1 1:38.11 ANDRYSIAK Jan UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2066/18 2022 LDK!
7 10 s 1 1:41.34 GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2022 LDK!
8 11 s 1 1:45.03 OSTROWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3570/22 2022 LDK!
1 2 s 2 1:34.86 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2022 LDK!
2 3 s 2 1:35.85 GAWEŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL V PASZTA Anna Z/3452/22 2022
3 9 s 2 1:39.05 TOMALSKI Olaf CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3131/22 2022 LDK!
4 12 s 2 1:45.79 CYGANEK Damian GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2473/20 2022 LDK!
5 13 s 2 1:47.89 POLCZAK Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/3340/22 2022
6 14 s 2 1:48.25 MAZIK Franciszek GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2678/20 2022 LDK!
7 15 s 2 1:53.22 BABUCHOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- DUBIEL Adam Z/13887/21 2022
8 16 s 2 1:53.26 WALA Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14107/21 2022 LDK!
9 17 s 2 1:58.68 SADOWSKI Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1586/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:46.01 SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5529/19 2022 LDK!
2 2 s 1 2:47.47 RYCHLIK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3788/20 2022 LDK!
3 3 s 1 2:54.35 DUDZIŃSKI Mikołaj MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5867/21 2022
4 4 s 1 2:55.90 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL V DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2022 LDK!
5 5 s 1 2:56.09 BUDA Piotr UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/1771/19 2022 LDK!
6 6 s 1 2:58.85 GROBELNY Tymoteusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -- B.D. Z/2710/21 2022
7 7 s 1 2:59.67 WO¬NIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V LAMCH Czesław # Z/3922/20 2022 LDK!
8 8 s 1 3:03.27 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2022 LDK!
9 9 s 1 3:04.68 CZERNIK Wojciech UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/14716/21 2022 LDK!
10 10 s 1 3:18.43 SAHLI Mahmoud MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- LAKSA Dariusz Z/3939/20 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.47 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +3.7 IV MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 17.45 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +3.7 -- MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2022
300 m pł M
1 1 s 1 41.22 GRZYBOWSKI Jeremiasz UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL II PASZTA Anna Z/2018/20 2022 LDK!
2 2 s 1 44.13 DIDKOWSKI Tobiasz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL IV B.D. Z/4074/20 2022
3 3 s 1 55.21 LUBOŃ Albert MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1031/21 2022 LDK!
4x100 m M
1 2 s 1 48.05 DYJA Maciej
LEWANDOWICZ Maciej
WO¬NIAK Hubert
FRˇCZYK Piotr
CKS Budowlani Częstochowa 2007
2008
2007
2007
U16 SLK -- MICHALSKA Alicja
CIUK Marek
LAMCH Czesław
CIUK Marek
Z/4607/19
Z/13989/21
Z/3922/20
Z/4129/22
2022
2022
2022
2022




2 3 s 1 48.27 MIKUŁA Mateusz
STAWOWY Mateusz
STĘPNIOWSKI Kamil
WIDŁAK Julian
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008
2008
2007
2007
U16 SLK -- GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
PASZTA Wiesław
Z/2144/20
Z/4166/19
Z/4165/19
Z/2148/20
2022
2022
2022
2022




3 4 s 1 49.25 ZACZYK Łukasz
TOMASZEK Dominik
ZYGARYN Brian
SIKORSKI Michał
MKS-MOSM Bytom 2007
2008
2008
2007
U16 SLK -- SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
KOTUŁA Krzysztof
Z/1407/20
Z/13985/21
Z/0958/19
Z/2200/19
2022
2022
2022
2022



BEZ
4 5 s 1 51.10 KIELJAN Bartosz
SUWALSKI Krzysztof
RYCHLIK Patryk
BORYKA Borys
MOS CSiR D±browa Górnicza 2007
2008
2008
2007
U16 SLK -- PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
ROLAK Dorota
Z/5532/19
Z/1593/21
Z/3788/20
Z/0972/22
2022
2022
2022
2022




5 7 s 1 53.01 GAGULEWICZ Maciej
KU¦ Przemysław
JEDLIŃSKI Oliwier
SZEDEL Szymon
MKS-MOS Katowice 2008
2007
2010
2007
U16 SLK -- DUDAŁA Piotr
ROLAK Dorota
DUDAŁA Piotr
ROLAK Dorota
Z/5868/21
Z/7652/21
Z/13885/21
Z/0579/22
2022
2022
2022
2022




6 11 s 1 58.51 DOBOSZ Wojciech
ZŁOCHOWSKI Kacper
CYGANEK Damian
MAZIK Franciszek
GKS Piast Gliwice 2007
2011
2009
2010
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam
MATUSZ Mirosława
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
Z/13375/21
Z/8115/21
Z/2473/20
Z/2678/20
2022
2022
2022
2022




1 1 s 2 46.64 OBRZUT Kacper
MAJEWSKI Mateusz
KLUCZNY Alan
BORAWSKI Mikołaj
CKS Budowlani Częstochowa 2005
2005
2006
2005
U18 SLK -- LAMCH Czesław
RUSZEL Piotr LAMCH Czesław
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
RUSZEL Piotr LAMCH Czesław
Z/1023/19
, Z/3376/20
Z/4597/19
, Z/1026/19
2022
, 2022
2022
, 2022
BEZ
BEZ
BEZ
BEZ
2 6 s 2 51.70 KRASZEWSKI Karol
ZANDER Filip
NIECHCIAŁ Daniel
KOLMAN Dominik
MOS CSiR D±browa Górnicza 2007
2008
2009
2007
U16 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
RZEWNICKI Wiktor
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/5528/19
Z/1590/21
Z/1587/21
Z/1448/22
2022
2022
2022
2022




3 8 s 2 56.05 CICHY Paweł
KRAWCZAK Iwo
GŁOWACZ Karol
DIDKOWSKI Tobiasz
MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009
2007
2008
2007
U16 SLK -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/3568/22
Z/2035/22
Z/12479/21
Z/4074/20
2022
2022
2022
2022




4 9 s 2 56.42 MISZTAL Bruno
ROGACZ Aleksander
ĆWIERTNIA Kacper
GAWEŁ Michał
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009
2010
2010
2008
U16 SLK -- GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
PASZTA Anna
Z/8282/21
Z/2143/20
Z/14145/21
Z/3452/22
2022
2022
2022
2022




5 10 s 2 57.47 PĘDZIWIATR Mateusz
STRADOMSKI Szymon
PIASECKI Miłosz
TOMALSKI Olaf
CKS Budowlani Częstochowa 2011
2007
2011
2008
U16 SLK -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta
WRÓBEL Krzysztof
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
Z/14036/21
Z/4068/20
Z/14106/21
Z/3131/22
2022
2022
2022
2022




6 12 s 2 59.95 POLOWCZYK Marcin
KUBICA Jakub
JARO¦ Adam
BABUCHOWSKI Karol
MKS-MOS Katowice 2009
2008
2008
2009
U16 SLK -- DUBIEL Adam
DUBIEL Adam
DUBIEL Adam
DUBIEL Adam
Z/13884/21
Z/12478/21
Z/12471/21
Z/13887/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 1.55 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2022 LDK!
2 f 1 1.25 ZŁOCHOWSKI Kacper GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/8115/21 2022 LDK!
W dal M
  f 1 3.76 SZEWCZYK Igor MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -0.1 -- KMAK Angelika Z/3341/22 2022
  f 1 4.39 SAPA Jakub MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -0.5 -- JACYSZYN Lechosław Z/2309/22 2022
1 f 1 4.42 SAPA Jakub MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL +3.7 -- JACYSZYN Lechosław Z/2309/22 2022
2 f 1 4.31 NIECHCIAŁ Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL +0.6 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1587/21 2022 LDK!
3 f 1 4.05 SOBCZYK Patryk KS ADEA Team Gliwice 2009 U14 SL +0.9 -- DARLIŃSKI Artur Z/3005/22 2022
4 f 1 4.05 SZEWCZYK Igor MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +2.2 -- KMAK Angelika Z/3341/22 2022
Kula (5) M
1 f 1 10.64 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL V WRÓBEL Krzysztof Z/13694/21 2022 LDK!
2 f 1 10.23 SZAJBEL Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4703/22 2022
3 f 1 9.08 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4638/19 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 34.80 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V WRÓBEL Krzysztof Z/4638/19 2022 LDK!
2 f 1 27.61 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- MARMUR Stanisław # Z/0931/19 2022 BEZ LDK!
Młot (5) M
1 f 1 28.48 DZIEMIANKO Igor TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/3342/22 2022
2 f 1 28.32 PREISNER Bruno MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/12768/21 2022 LDK!
3 f 1 27.91 LASOTA Przemysław TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/0230/21 2022
4 f 1 22.87 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/13694/21 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 29.52 STRADOMSKI Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4068/20 2022 LDK!
2 f 1 27.36 NIECHCIAŁ Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1588/21 2022 LDK!
3 f 1 25.69 PREISNER Bruno MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/12768/21 2022 LDK!
4 f 1 25.21 FIELAUF Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/2745/21 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 46.94 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV DMP U20 LAMCH Czesław Z/3425/19 2022 5 LDK! 96

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 23.504732131958 sekund