Kraków 22.05.2022
Mistrzostwa Woj. Małopolskiego U18 i U20 2022 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.80 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA +0.5 III SKOCZEŃ Marcin Z/2126/18 2022 3
2 2 s 1 13.34 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA +0.5 IV SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2022
3 3 s 1 13.36 LEŚNIAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA +0.5 IV KUKLA Rafał Z/1068/22 2022 LDK!
4 4 s 1 13.65 POLAK Oliwia Maria UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U20 MA +0.5 IV DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2457/20 2022 86
5 5 s 1 14.51 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA +0.5 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2022 3 LDK!
1 1 s 2 12.88 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.4 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
2 2 s 2 12.96 STARZYCKA Maja SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.4 III GUJA Marta Z/13945/21 2022 LDK!
3 3 s 2 13.15 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.4 III DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022 106
4 4 s 2 13.17 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +0.4 III TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
5 6 s 2 13.57 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +0.4 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0313/22 2022 LDK!
1 5 s 3 13.44 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +1.3 IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
2 7 s 3 13.62 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +1.3 -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK!
3 8 s 3 13.74 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +1.3 IV DMP U20 CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022 83
4 9 s 3 14.31 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +1.3 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2022 BEZ
1 2 e 1 13.08 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA +0.6 III ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2022 BEZ
2 3 e 1 13.12 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA +0.6 III DMP U20 SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK! 107
3 7 e 1 13.64 KACZMARCZYK Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA +0.6 IV KOŁODZIEJ Roman Z/7467/21 2021
4 8 e 1 13.69 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.6 IV DMP DMP U20 GIZA Maciej Z/2155/20 2022 LDK! 43 85
5 9 e 1 13.77 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.6 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2022 BEZ
6 11 e 1 13.96 BOBER Karolina SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA +0.6 -- WITKOWSKI Marek Z/8214/21 2022
7 12 e 1 14.06 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA +0.6 -- KUKLA Rafał Z/1983/21 2022 LDK!
1 1 e 2 12.98 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +1.4 III B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK!
2 4 e 2 13.26 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U18 MA +1.4 IV DMP DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/4231/19 2022 60 101
3 5 e 2 13.52 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +1.4 IV DMP CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022 49
4 6 e 2 13.58 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA +1.4 IV KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2021
5 10 e 2 13.93 JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +1.4 -- GAJ Paulina Z/2906/21 2022 LDK!
1 1 f 1 12.79 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +2.0 III B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK!
2 2 f 1 13.08 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA +2.0 III ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2022 BEZ
3 3 f 1 13.15 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA +2.0 III DMP U20 SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK! 106
4 4 f 1 13.34 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U18 MA +2.0 IV DMP DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/4231/19 2022 57 98
5 5 f 1 13.52 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA +2.0 IV KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2021
6 6 f 1 13.63 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +2.0 IV DMP CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022 45
7 7 f 1 13.74 KACZMARCZYK Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA +2.0 IV KOŁODZIEJ Roman Z/7467/21 2021
200 m K
1 1 s 1 26.30 ANDRYCHOWICZ Marta KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL +0.6 III MATUSIŃSKI Aleksander Z/0183/16 2022
2 2 s 1 26.61 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.6 III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK! 113
3 3 s 1 27.23 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +0.6 III TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
4 4 s 1 28.56 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +0.6 V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0313/22 2022 LDK!
1 5 s 2 29.64 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.9 V GAJ Paulina Z/2749/20 2022 LDK!
2 6 s 2 31.02 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.9 -- GAJ Paulina Z/2750/20 2022 LDK!
3 7 s 2 32.05 GRZYBCZYK Jagoda WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.9 -- MICHNIAK Jan Z/7468/21 2022
4 8 s 2 32.26 URBANIK Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.9 -- GAJ Paulina Z/5002/21 2022 LDK!
1 1 s 3 26.02 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA +0.4 II B.D. MIREK Wacław , Z/2171/17 , 2022 LDK!
2 2 s 3 26.35 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA +0.4 III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2022 2 LDK!
1 1 s 4 27.05 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA +0.1 III ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2022 BEZ
2 3 s 4 27.84 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA +0.1 IV SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK!
3 4 s 4 28.16 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.1 IV DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022 90
4 7 s 4 28.91 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.1 -- GIZA Maciej Z/2155/20 2022 LDK!
5 8 s 4 29.10 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA +0.1 -- KUKLA Rafał Z/1983/21 2022 LDK!
2 5 s 5 28.38 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA +1.2 IV KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2021
3 6 s 5 28.61 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U18 MA +1.2 -- SOBCZYK Grzegorz Z/4231/19 2022
4 9 s 5 29.57 BOBER Karolina SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA +1.2 -- WITKOWSKI Marek Z/8214/21 2022
400 m K
1 1 s 1 58.88 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2022 LDK!
2 2 s 1 60.11 HETMAŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA III OSIEWACZ Stefan GIZA Andrzej , Z/0693/16 , 2022 LDK!
3 3 s 1 60.53 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III DMP GIZA Andrzej Z/1955/17 2022 4 70
4 4 s 1 62.96 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA IV GIZA Maciej Z/5229/18 2022 LDK!
5 5 s 1 63.98 LEŚNIAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA IV KUKLA Rafał Z/1068/22 2022 LDK!
6 6 s 1 64.37 ŚLAZYK Zuzanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U20 MA IV B.D. Z/5248/18 2022 5
1 1 s 2 60.97 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U18 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2022 4 LDK!
2 2 s 2 62.15 WÓJCIAK Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA IV PERUCKI Wiesław # Z/9388/21 2022 LDK!
3 3 s 2 64.39 BANAŚ Roksana UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA IV PERUCKI Wiesław Z/13030/21 2022 LDK!
4 4 s 2 74.09 ZIÓŁKOWSKA Amelia MUKS ILKUS Olkusz 2006 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/14584/21 2022
800 m K
1 s 1 2:26.31 ULIDOWSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA IV MIREK Wacław Z/0277/18 2022 LDK!
2 s 1 2:28.41 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA IV GIZA Maciej Z/3284/19 2022 LDK!
3 1 s 1 2:35.02 DRWAL Sara KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/5361/15 2022 LDK!
4 s 1 2:50.99 HRYC Martyna UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U20 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2269/19 2022 57
5 s 1 3:06.30 KIEŁB Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/20 2021
1 1 s 2 2:28.44 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV ZIĘBA Jakub Z/1888/18 2022 5 LDK!
2 2 s 2 2:33.20 LEŚNIAK Joanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/1067/22 2022 LDK!
3 3 s 2 2:33.56 ANTOLAK Kinga UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1662/18 2022 LDK!
4 4 s 2 2:49.14 WĘGRZYN Hanna UKS Gimpel Nowy Targ 2007 U16 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2881/22 2022 59
5 5 s 2 2:49.72 BYCZEK Magdalena MUKS ILKUS Olkusz 2005 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof BORAWSKI Krzysztof BORAWSKI Krzysztof , Z/10300/21 , 2022
6 6 s 2 2:57.89 JUREK Amelia SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA -- WITKOWSKI Marek Z/1112/22 2022
3000 m K
1 1 s 1 12:38.00 ZADORA Julia UKS Romer Rabka-Zdrój 2003 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1799/20 2022
1 s 2 11:25.72 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA IV PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2022 LDK!
2 s 2 13:54.85 TALAGA Martyna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/1510/22 2022 50
100 m pł J MŁ K
1 2 s 1 15.44 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.9 II DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022 130
3 5 s 1 16.08 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.9 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2022 BEZ LDK!
4 8 s 1 17.50 DŁUGA Wiktoria WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.9 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2587/18 2022
1 1 s 2 15.17 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -0.7 II DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022 135
3 6 s 2 16.10 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -0.7 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2022 BEZ LDK!
4 7 s 2 17.45 DŁUGA Wiktoria WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -0.7 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2587/18 2022
400 m pł K K
1 s 1 59.82 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB I PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian Z/0727/17 2022 LDK!
2 s 1 65.05 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II DMP DMP U20 GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK! 89 126
3 s 1 70.79 JAKÓBCZYK Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA IV DMP DMP U20 MIREK Wacław Z/4401/19 2022 51 97
  s 1 DNF WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2022 2 LDK!
1 s 2 69.81 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2022
2 s 2 79.64 PIĄTKOWSKA Karolina UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7690/21 2022
4x100 m K
1 s 1 51.43 LALEWICZ Nina
GAWIN Karolina
ORŁOWSKA Nina
DRAGOW Patrycja
WKS Wawel Kraków 2008
2007
2008
2008
U16 MLP -- CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
KADUSZKIEWICZ Jerzy
KADUSZKIEWICZ Jerzy
Z/3142/20
Z/1273/22
Z/2037/22
Z/0282/22
2022
2022
2022
2022




2 s 1 56.62 MACIAŚ Adrianna Wiktoria
CIAŚ Kaja Anna
HRYC Martyna
POLAK Oliwia Maria
UKS Gimpel Nowy Targ 2005
2006
2004
2004
U20 MLP -- JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
Z/12800/21
Z/2835/22
Z/2269/19
Z/2457/20
2022
2022
2022
2022




1 1 s 2 50.61 DŁUGA Wiktoria
ADAMCZYK Patrycja
JEWUŁA Dominika
KOPIENIAK Oliwia
WKS Wawel Kraków 2006
2006
2006
2005
U18 MLP -- KADUSZKIEWICZ Jerzy
CZYŻ Radosław
KADUSZKIEWICZ Jerzy
B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy
Z/2587/18
Z/1898/21
Z/3172/18
, Z/2484/18
2022
2022
2022
, 2022


BEZ

2 2 s 2 55.01 BANAŚ Roksana
ANTOLAK Kinga
WÓJCIAK Izabela
JAJECZNICA Anna
UKS Romer Rabka-Zdrój 2008
2005
2006
2006
U18 MLP -- PERUCKI Wiesław
PERUCKI Wiesław
PERUCKI Wiesław
PERUCKI Wiesław
Z/13030/21
Z/1662/18
Z/9388/21
Z/7639/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.55 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III DMP DMP U20 ZAPART Stanisław Z/3049/18 2022 4 68 103
2 f 1 1.50 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2022 LDK! 56 92
1 f 2 1.65 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA II DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2022 LDK! 93 130
2 f 2 1.60 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA III DMP U20 SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2022 5 LDK! 115
4 f 2 1.50 KOCHANOWSKA Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/14801/21 2022 LDK!
5 f 2 1.45 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3432/19 2022 BEZ LDK! 46 75
6 f 2 1.45 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3432/19 2022 BEZ LDK! 46 75
1 f 3 1.45 GONDOR Emilia UKS Lider Siercza 2007 U16 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/1732/21 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.44 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -1.6 II DMP GUJA Marta B.D. Z/4528/15 2022 88
1 f 2 5.14 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA -1.3 III SKOCZEŃ Marcin Z/2126/18 2022 3
2 f 2 4.96 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA -0.2 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2022 3 LDK!
3 f 2 4.93 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA -0.7 IV SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2022
4 f 2 4.85 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA -0.3 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2022 LDK!
1 f 3 5.48 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -2.0 II B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK!
2 f 3 4.50 CIAŚ Kaja Anna UKS Gimpel Nowy Targ 2006 U18 MA +0.2 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2835/22 2022 61
3 f 3 4.41 JEWUŁA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -1.5 -- DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3173/18 2022 BEZ LDK! 58
4 f 3 3.86 MACIAŚ Adrianna Wiktoria UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA +0.1 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/12800/21 2022 40
1 f 4 3.84 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -1.7 -- WÓJCIK Weronika # Z/0820/21 2022 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.18 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA 0.0 III GUJA Marta B.D. Z/4528/15 2022
2 f 1 10.72 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA +0.4 IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2022 4 LDK! 63 95
1 f 2 10.84 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA +1.1 III SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2022 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 15.89 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA I SYSAK Tomasz Z/4914/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 11.41 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022
6 f 1 10.17 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/4243/19 2022
7 f 1 9.67 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- B.D. Z/3740/19 2022 BEZ
8 f 1 9.34 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/0377/20 2022
9 f 1 8.12 PTASZEK Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3253/22 2022
10 f 1 8.01 MĘDRECKA Magdalena Kraków Athletics Team 2005 U18 MA -- DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/2483/18 2022 59
11 f 1 6.60 HALCZAK Julia UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2830/22 2022 43
1 f 2 6.28 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- WÓJCIK Weronika # Z/0820/21 2022 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 11.04 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK!
2 f 1 10.96 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III DMP DMP U20 MICHNIAK Jan Z/4005/18 2022 3 78 118
Dysk (1) K
1 f 1 37.30 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA II MICHNIAK Jan Z/4005/18 2022 3
2 f 1 25.58 POSZWA Patrycja KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- DMP MUNIAK Michał Z/1270/15 2022 27
  f 1 NM OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA -- DMP DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK!
1 f 2 38.78 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA II SYSAK Tomasz Z/4914/18 2022 BEZ LDK!
2 f 2 29.80 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA IV PATER Agnieszka Z/2224/18 2022 BEZ LDK!
3 f 2 29.66 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA IV DMP DMP U20 B.D. Z/3740/19 2022 BEZ 50 97
Oszczep (500) K
1 f 1 40.49 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022 112
2 f 1 38.59 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan Z/4243/19 2022 103
3 f 1 35.86 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0377/20 2022 93
4 f 1 35.15 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/2524/18 2022 LDK! 91
5 f 1 20.32 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -- DMP U20 PATER Agnieszka Z/2224/18 2022 BEZ LDK! 43
6 f 1 16.28 MĘDRECKA Magdalena Kraków Athletics Team 2005 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/2483/18 2022
1 f 2 23.54 KUBICZ Marcelina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13277/21 2022
2 f 2 18.92 GRZYBCZYK Jagoda WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- DMP U20 MICHNIAK Jan Z/7468/21 2022 38
Oszczep (600) K
1 f 1 28.89 ŚLIWA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2001 U23 MA -- MICHNIAK Jan Z/3737/16 2022
1 f 2 32.38 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U20 MA IV B.D. Z/1678/17 2022 4 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.86 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA +3.0 I WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 11.23 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA +3.0 II DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3459/19 2022 84 125
3 3 s 1 11.45 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA +3.0 III KUKLA Rafał Z/1069/22 2022 LDK!
4 4 s 1 12.15 PETRYLA Maciej UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U20 MA +3.0 IV PERUCKI Wiesław Z/1798/20 2022 LDK!
5 5 s 1 12.27 WITUSIK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA +3.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/0834/22 2022
6 6 s 1 12.36 MLEKODAJ Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U20 MA +3.0 -- PERUCKI Wiesław Z/13063/21 2022
7 7 s 1 12.49 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA +3.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2022
  s 1 DNF WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA +3.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2022 2 LDK!
1 2 s 2 10.78 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.7 I CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK!
2 4 s 2 11.61 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.7 III DMP U20 MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK! 105
3 6 s 2 11.89 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.7 IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2022 43 92
4 7 s 2 12.04 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.7 IV DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4233/19 2022 87
5 9 s 2 12.19 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.7 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2022
6 12 s 2 12.36 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.7 -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2022 LDK!
7 13 s 2 12.41 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA +0.7 -- SKOCZEŃ Marcin Z/3496/19 2022
1 1 s 3 10.71 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +1.3 I CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK!
2 3 s 3 11.58 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.3 III DMP U20 MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK! 106
3 5 s 3 11.86 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +1.3 IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2022 45 93
4 8 s 3 12.12 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.3 IV DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4233/19 2022 84
5 10 s 3 12.25 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.3 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2022
6 11 s 3 12.32 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.3 -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2022 LDK!
1 1 s 4 11.63 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.1 III CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
2 2 s 4 12.02 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -0.1 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 4 12.03 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -0.1 -- B.D. Z/2480/20 2022
4 4 s 4 12.09 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA -0.1 -- B.D. Z/0788/19 2022
5 6 s 4 12.69 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -0.1 -- B.D. Z/0147/19 2022
6 7 s 4 12.83 WOŁOWIEC Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.1 -- MUNIAK Michał CZYŻ Radosław Z/4723/18 2022 LDK!
2 8 s 5 12.97 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +2.2 -- GUJA Marta Z/3996/20 2022 LDK!
3 9 s 5 13.31 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +2.2 -- GUJA Marta Z/3998/20 2022 LDK!
4 10 s 5 13.66 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +2.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2022 BEZ LDK!
5 11 s 5 13.89 KUZIAN Kacper KKB MOSiR Krosno 1999 Sen PK +2.2 -- SOCHA Tomasz B.D.
6 12 s 5 14.60 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +2.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2022 BEZ LDK!
200 m M
1 1 s 1 23.61 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.2 IV DMP U20 CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022 102
2 2 s 1 24.62 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +0.2 -- B.D. Z/2480/20 2022
5 5 s 1 25.03 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA +0.2 -- B.D. Z/0788/19 2022
1 1 s 2 21.87 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA +0.8 I WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2022 3 LDK!
2 2 s 2 23.30 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA +0.8 III KUKLA Rafał Z/1069/22 2022 LDK!
3 3 s 2 24.96 LIPKOWSKI Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U20 MA +0.8 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2313/20 2022 79
4 4 s 2 25.36 WITUSIK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA +0.8 -- WAŁASZEK Jarosław Z/0834/22 2022
5 5 s 2 25.57 PETRYLA Maciej UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U20 MA +0.8 -- PERUCKI Wiesław Z/1798/20 2022 LDK!
1 1 s 3 21.79 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +1.7 I DMP DMP U20 CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK! 118 148
2 2 s 3 23.57 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.7 III MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK!
3 3 s 3 24.61 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.7 -- DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2022 84
4 4 s 3 33.41 ADAMIK Ignacy KS Cracovia 1906 Kraków 2009 U14 MA +1.7 -- KOŁODZIEJ Roman Z/11912/21 2022
400 m M
1 1 s 1 52.22 MACHETA Michał KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA III DMP U20 GIZA Maciej Z/14807/21 2022 LDK! 108
2 2 s 1 54.03 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 2002 U23 MA -- KRZYŻAK Stanisław Z/3868/16 2022 3
3 3 s 1 56.78 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 61.70 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2022
1 1 s 2 56.39 ZAHORA Karol UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/9180/21 2022 73
2 2 s 2 56.64 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
3 3 s 2 57.85 ZAHORA Igor UKS Gimpel Nowy Targ 2006 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2920/22 2022 67
4 4 s 2 58.17 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/3141/20 2022
800 m M
1 1 s 1 2:00.98 PIĄTKOWSKI Piotr Kraków Athletics Team 1983 Masters MA III DMP B.D. Z/3636/22 2022 45
2 2 s 1 2:01.66 FORYŚ Mateusz Kraków Athletics Team 2004 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz Z/4584/17 2021 LDK!
3 3 s 1 2:04.95 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA IV DMP DMP U20 GIZA Andrzej MIREK Wacław , Z/0074/17 , 2022 LDK! 26 83
4 4 s 1 2:14.18 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- MIREK Wacław Z/3050/18 2022 5
2 s 2 2:07.47 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV DMP U20 ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2022 LDK! 74
5 s 2 2:09.91 MACIĄŻKA Jakub KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- GIZA Maciej Z/3091/19 2022 LDK!
1500 m M
1 s 1 4:44.07 KĘDZIOR Krzysztof WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA -- MICHNIAK Jan Z/3271/20 2022
2 s 1 5:01.23 WÓJCIAK Kamil Sebastian UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U20 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2711/22 2022 59
1 1 s 2 4:17.07 KOVALCHUK Artur Kraków Athletics Team 2005 U18 MA IV SOBCZYK Grzegorz Z/3496/22 2022
2 2 s 2 4:55.77 NOSAL Karol SKL Sucha Beskidzka 2005 U18 MA -- WITKOWSKI Marek Z/3245/22 2022
3 3 s 2 5:01.79 JANIK Oskar SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA -- WITKOWSKI Marek Z/1111/22 2022
4 4 s 2 5:16.45 BYDŁOŃ Dawid UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2347/20 2022 52
3000 m M
1 1 s 1 9:06.98 SZROMBA Szymon UKS Gminy Brzeszcze 2004 U20 MA III WŁODARCZYK Mirosław Z/3432/18 2022 BEZ
2 2 s 1 9:07.91 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 2001 U23 MA III KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna B.D. Z/5624/18 2022
3 3 s 1 9:09.00 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 2002 U23 MA III JASICZ Ryszard Z/0082/17 2022 4 LDK!
4 4 s 1 9:35.75 SZAL Piotr UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U20 MA IV DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/13062/21 2022 97
1 s 2 9:07.11 ARMUŁA Karol Kraków Athletics Team 2005 U18 MA III SOBCZYK Grzegorz Z/3526/20 2022
2 s 2 10:14.42 BOGDAŃSKI Kacper KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/1046/18 2022
3 s 2 11:21.90 RYBIŃSKI Bartłomiej Kraków Athletics Team 2006 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/2444/20 2022
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 16.24 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.3 IV DMP U20 MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2022 LDK! 94
2 2 s 1 16.40 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA -0.3 IV DMP U20 SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2022 BEZ LDK! 89
3 3 s 1 17.35 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.3 -- DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2022 BEZ LDK! 70
400 m pł J MŁ M
2 s 1 60.93 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA IV DMP U20 CZYŻ Radosław # Z/4108/19 2022 LDK! 92
3 s 1 61.41 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2022
4x100 m M
1 1 s 1 47.41 KOŁODZIEJSKI Jakub
MLEKODAJ Jakub
PETRYLA Maciej
SZAL Piotr
UKS Romer Rabka-Zdrój 2004
2004
2004
2004
U20 MLP -- PERUCKI Wiesław
PERUCKI Wiesław
PERUCKI Wiesław
PERUCKI Wiesław
Z/1796/20
Z/13063/21
Z/1798/20
Z/13062/21
2022
2022
2022
2022




  s 1 DQ ZAHORA Karol
ZAHORA Igor
GOŁYŹNIAK Maksymilian
LIPKOWSKI Szymon
UKS Gimpel Nowy Targ 2005
2006
2003
2003
U20 MLP -- JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
Z/9180/21
Z/2920/22
Z/9181/21
Z/2313/20
2022
2022
2022
2022




1 1 s 2 45.34 ZIEMBA Kacper
GRĘBOSZ Dorian
RAŚ Stanisław
ZIMNY Szymon
KS AZS AWF Kraków 2006
2006
2006
2006
U18 MLP -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa
MUNIAK Michał GUJA Marta
GUJA Marta
ŚLUSARCZYK Ewa
, Z/3040/19
, Z/4695/18
Z/5151/19
Z/4233/19
, 2022
, 2022
2022
2022




2 2 s 2 53.87 ADAMSKI Kacper
ZAPAŁA Maksymilian
MAJEWSKI Konrad
OLAJOSSY Szymon
WKS Wawel Kraków 2006
2006
2005
2005
U18 MLP -- KADUSZKIEWICZ Jerzy
CZYŻ Radosław
KADUSZKIEWICZ Jerzy
KADUSZKIEWICZ Jerzy
Z/1246/22
Z/4108/19
Z/2762/20
Z/4004/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.90 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA III DMP U20 SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK! 116
1 f 2 1.85 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA III SKOCZEŃ Marcin Z/3496/19 2022
2 f 2 1.65 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2022 BEZ LDK!
3 f 2 1.50 TRACZYK Radosław UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/1507/22 2022 58
W dal M
1 f 1 6.35 BANIA Nikodem UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA +0.1 III KUKLA Rafał Z/3733/22 2022 LDK!
2 f 1 6.20 KOŁODZIEJSKI Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U20 MA +0.7 IV DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/1796/20 2022 89
1 f 2 6.38 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.8 III DMP DMP U20 GUJA Marta Z/5151/19 2022 LDK! 54 98
2 f 2 6.06 CZAPKOWICZ Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA -0.6 IV B.D. WAŁASZEK Jarosław , Z/0742/19 , 2022 BEZ LDK!
3 f 2 5.68 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.1 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2762/20 2022
4 f 2 5.07 DZIEŻA Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -0.2 -- GUJA Marta Z/3505/20 2022
Trójskok M
1 f 1 10.74 KOŁODZIEJSKI Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U20 MA -0.1 -- PERUCKI Wiesław Z/1796/20 2022
1 f 2 12.05 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +1.2 -- DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2762/20 2022 27 76
2 f 2 11.65 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.3 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2022 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.92 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3057/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 13.02 NAJDER Bartłomiej UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA IV KUKLA Rafał Z/2004/21 2022 LDK!
3 f 1 12.17 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3280/19 2022 LDK!
4 f 1 11.49 NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/1423/19 2022 LDK! 81
5 f 1 9.94 FILIPEK Piotr WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- DMP U20 MICHNIAK Jan Z/2747/20 2022 64
1 f 2 10.21 OKRZESIK Paweł UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U16 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0315/22 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 11.16 SIĘKA Łukasz Jan UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U20 MA IV DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/9183/21 2022 87
2 f 1 9.66 KUKULSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA -- B.D. Z/4366/18 2022 5 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 14.83 GĄSIOROWSKI Marcin KS AZS AWF Kraków 1981 Masters MA I DMP B.D. Z/3880/20 2022 1 105
Dysk (1) M
1 f 1 39.85 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA IV B.D. Z/2763/20 2022
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.25 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA II ZAGRODZKI Marcin Z/3057/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 28.85 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3280/19 2022 LDK!
3 f 1 23.75 NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1423/19 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 38.97 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA III DMP U20 NIERODA Renata Z/4052/17 2022 109
2 f 1 30.29 KUKULSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA -- DMP U20 B.D. Z/4366/18 2022 5 LDK! 81
Oszczep (600) M
1 f 1 31.33 FURTAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3519/20 2022
2 f 1 28.02 GĄDEK Tomasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13279/21 2022
3 f 1 25.51 LAMPA Jerzy ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3520/20 2022
Oszczep (800) M
1 f 1 48.60 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U20 MA III B.D. Z/4451/18 2022 BEZ
2 f 1 39.65 GOŁYŹNIAK Maksymilian UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U20 MA IV DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/9181/21 2022 90

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 23.596108913422 sekund