Warszawa 21 - 22.05.2022
Otwarte Mistrzostwa Warszawy U18 i U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.68 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +1.4 M DMP B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2022 151
2 2 e 1 12.06 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ +1.4 I RZEPKA Marek Z/2356/18 2022
3 3 e 1 12.83 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ +1.4 III TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2022
4 4 e 1 13.15 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 1998 Sen MZ +1.4 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
5 5 e 1 13.69 PROKOP Agata AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ +1.4 -- B.D. Z/3641/22 2022
6 6 e 1 14.07 SIROCKA Maria KS Sprinterzy.com Kraków 2002 U23 MA +1.4 -- B.D. Z/3511/22 2022
1 1 e 2 12.80 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +2.6 III OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2022
2 2 e 2 12.85 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +2.6 III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2022 3 LDK!
3 4 e 2 12.99 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ +2.6 III BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
4 6 e 2 13.09 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +2.6 III GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2022 2 LDK!
5 9 e 2 13.59 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ +2.6 IV B.D. Z/3634/18 2022 5
6 10 e 2 13.80 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +2.6 IV JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2022 4 LDK!
1 3 e 3 12.86 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -0.4 III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK!
2 5 e 3 13.07 LASOTA Patrycja RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -0.4 III JADCZAK Bożena Z/3623/18 2022 LDK!
3 7 e 3 13.34 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U20 MZ -0.4 IV GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2022 5
4 8 e 3 13.59 TRAUTMAN Karolina KS Sprinterzy.com Kraków 2004 U20 MA -0.4 IV B.D. Z/0782/19 2022
5 11 e 3 13.92 TOKARZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -0.4 -- GAWENDA Andrzej Z/2707/20 2022
1 1 e 4 12.51 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ +1.0 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
2 3 e 4 13.11 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.0 III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0848/20 2022
3 4 e 4 13.24 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ +1.0 IV STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2022
4 6 e 4 13.35 ŚWIESIULSKA Alicja GKS Wilga Garwolin 2006 U18 MZ +1.0 IV BUSZTA Stanisław Z/4197/19 2022
5 7 e 4 13.42 KIBETS Mariia Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ +1.0 IV B.D.
6 14 e 4 13.91 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.0 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022
1 5 e 5 13.32 ANGLART Julianna KS Polanik Piotrków Trybunalski 2006 U18 LD +0.7 IV DELĄG Józef Z/4297/19 2022 BEZ
2 8 e 5 13.56 GREGORCZYK Klaudia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +0.7 IV BŁASIŃSKA Aneta Z/9493/21 2022
3 9 e 5 13.67 ZARYCKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.7 IV DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1322/21 2022 86
4 10 e 5 13.68 KUSY Roksana KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +0.7 IV GOGOŁEK Marcin Z/13638/21 2022 LDK!
5 12 e 5 13.77 WIŚNIEWSKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +0.7 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0877/21 2022
6 13 e 5 13.87 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +0.7 -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
7 20 e 5 14.57 MRÓZ Malwina UKS Clan Ostrołęka 2005 U18 MZ +0.7 -- PIERZCHAŁA Halina Z/3152/20 2022
2 11 e 6 13.75 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ +1.1 IV RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2022
3 15 e 6 14.02 SZCZUDRAWA Katarzyna UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ +1.1 -- CZYŻ Maciej Z/14721/21 2022
4 16 e 6 14.08 SKOWROŃSKA Roksana UKS Otrębusy 2006 U18 MZ +1.1 -- GOLJANEK Janusz Z/1817/22 2022
5 17 e 6 14.14 OŻYŃSKA Alicja UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.1 -- RADKE Karol Z/1584/22 2022
6 18 e 6 14.47 LEWANDOWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.1 -- RADKE Karol RADKE Karol Z/0866/22 2022 LDK!
7 19 e 6 14.50 GREFKOWICZ Lidia OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ +1.1 -- PAWŁOWSKA Maria Z/0816/22 2022
1 e 7 12.80 KARPENKO Iryna Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ +3.3 III B.D. Z/3659/22 2022
2 e 7 13.55 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +3.3 IV CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
3 e 7 13.88 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ +3.3 V DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2022 LDK!
4 e 7 14.08 PTASZYŃSKA Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +3.3 V ZIMNY Emanuel Z/5196/19 2022 LDK!
5 e 7 14.19 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +3.3 V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2022 LDK!
6 e 7 14.27 BLICHARSKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +3.3 V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3498/22 2022
7 e 7 14.33 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +3.3 V ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2022 LDK!
8 e 7 14.51 PEKRÓL Zuzanna MUKS Płock 2008 U16 MZ +3.3 -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/5160/21 , 2022 LDK!
1 1 f 1 11.68 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +1.8 M DMP B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2022 151
2 2 f 1 13.00 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ +1.8 III TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2022
3 3 f 1 13.09 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 1998 Sen MZ +1.8 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
1 f 2 12.55 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +2.6 II OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2022
2 f 2 12.75 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ +2.6 II BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
3 f 2 12.80 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +2.6 III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2022 3 LDK!
4 f 2 12.91 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +2.6 III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK!
5 f 2 13.05 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +2.6 III GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2022 2 LDK!
1 3 f 3 12.90 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.4 III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0848/20 2022
2 5 f 3 13.25 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ +1.4 IV STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2022
3 8 f 3 13.50 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.4 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022
4 9 f 3 13.56 KUSY Roksana KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.4 IV GOGOŁEK Marcin Z/13638/21 2022 LDK!
5 10 f 3 13.60 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ +1.4 IV RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2022
6 11 f 3 13.72 ZARYCKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.4 IV DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1322/21 2022 84
7 12 f 3 13.90 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +1.4 -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
8 13 f 3 13.97 WIŚNIEWSKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.4 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0877/21 2022
1 1 f 4 12.50 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ +1.8 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
3 4 f 4 13.20 ŚWIESIULSKA Alicja GKS Wilga Garwolin 2006 U18 MZ +1.8 III BUSZTA Stanisław Z/4197/19 2022
4 6 f 4 13.35 KIBETS Mariia Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ +1.8 IV B.D.
5 7 f 4 13.41 ANGLART Julianna KS Polanik Piotrków Trybunalski 2006 U18 LD +1.8 IV DELĄG Józef Z/4297/19 2022 BEZ
6 14 f 4 14.04 SZCZUDRAWA Katarzyna UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ +1.8 -- CZYŻ Maciej Z/14721/21 2022
7 15 f 4 14.06 OŻYŃSKA Alicja UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.8 -- RADKE Karol Z/1584/22 2022
1 f 5 12.81 KARPENKO Iryna Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ +1.1 III B.D. Z/3659/22 2022
2 f 5 13.30 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +1.1 IV CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
3 f 5 13.92 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ +1.1 V DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2022 LDK!
4 f 5 14.13 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +1.1 V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2022 LDK!
5 f 5 14.20 BLICHARSKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +1.1 V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3498/22 2022
6 f 5 14.20 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +1.1 V ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2022 LDK!
7 f 5 14.55 PEKRÓL Zuzanna MUKS Płock 2008 U16 MZ +1.1 -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/5160/21 , 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 26.24 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ +2.0 II TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2022
2 2 s 1 26.55 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +2.0 III RĄCZKA Paweł Z/0376/17 2022 LDK!
3 3 s 1 26.87 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 1998 Sen MZ +2.0 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
4 5 s 1 28.50 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +2.0 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2022
1 4 s 2 27.87 PROKOP Agata AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ +2.0 -- B.D. Z/3641/22 2022
2 6 s 2 29.69 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 1974 Masters MZ +2.0 -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2022 BEZ
3 7 s 2 30.04 GRUPA-URBAŃSKA Anna KS Lemiesz Team Warszawa 1984 Masters MZ +2.0 -- LEMIESZ Aneta Z/11585/21 2022
4 8 s 2 30.75 KRÓL Natalia RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ +2.0 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/12699/21 2022 LDK!
5 9 s 2 34.20 HOTEL Natalia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +2.0 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2762/22 2022
1 1 s 3 26.04 GAJKOWSKA Martyna MKS Pułtusk 2003 U20 MZ +1.5 II ADAMSKI Robert Z/3000/17 2022
2 2 s 3 26.28 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.5 III WRONA Grzegorz Z/5070/18 2022 4
3 3 s 3 26.69 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ +1.5 III BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
4 4 s 3 26.81 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ +1.5 III CZYŻ Maciej Z/2219/16 2022 4 LDK!
5 8 s 3 28.49 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +1.5 IV JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2022 4 LDK!
1 5 s 4 27.03 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.8 III DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK! 106
2 6 s 4 27.71 TRAUTMAN Karolina KS Sprinterzy.com Kraków 2004 U20 MA +1.8 IV B.D. Z/0782/19 2022
3 7 s 4 28.02 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +1.8 IV B.D. Z/3635/18 2022 BEZ
4 9 s 4 29.04 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U20 MZ +1.8 -- B.D. Z/0255/19 2022
5 10 s 4 31.77 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ +1.8 -- CZYŻ Maciej Z/1256/17 2022 5 LDK!
1 1 s 5 25.98 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.3 II DMP DMP U20 RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK! 89 126
3 3 s 5 26.47 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.3 III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0848/20 2022
4 5 s 5 26.80 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.3 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
5 8 s 5 27.12 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 2005 U18 MZ +1.3 III GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2022 4 LDK!
6 13 s 5 27.60 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ +1.3 IV STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2022
7 19 s 5 28.25 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.3 IV DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022 89
2 11 s 6 27.57 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U18 WN +2.5 IV NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2022 5
3 14 s 6 27.71 WASILAK Julia MLKS Ostróda 2005 U18 WN +2.5 IV B.D. Z/2338/19 2022
4 15 s 6 28.03 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +2.5 IV GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2022
5 16 s 6 28.08 ANGLART Julianna KS Polanik Piotrków Trybunalski 2006 U18 LD +2.5 IV DELĄG Józef Z/4297/19 2022 BEZ
6 20 s 6 28.30 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ +2.5 IV RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2022
7 23 s 6 28.80 JASTRZĘBSKA Weronika KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +2.5 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4420/19 2022
1 6 s 7 27.06 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U18 MZ +0.3 III GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3158/20 2022
2 10 s 7 27.35 MISZTAL Justyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +0.3 IV KĘDZIORA Robert Z/1150/20 2022 LDK!
3 12 s 7 27.59 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +0.3 IV ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2022 LDK!
4 17 s 7 28.11 ZARYCKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.3 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1322/21 2022
5 22 s 7 28.79 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U18 WN +0.3 -- B.D. Z/2339/19 2022
6 26 s 7 29.21 GREGORCZYK Klaudia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +0.3 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/9493/21 2022
7 28 s 7 29.45 OŻYŃSKA Alicja UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +0.3 -- RADKE Karol Z/1584/22 2022
8 32 s 7 30.12 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +0.3 -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK!
1 4 s 8 26.63 KARPENKO Iryna Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ +1.3 III B.D. Z/3659/22 2022
2 7 s 8 27.09 BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ +1.3 III DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2022 LDK! 105
3 21 s 8 28.49 PLIATSIKA Xenia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ +1.3 IV STELMASZCZYK Joanna Z/2196/19 2022
4 24 s 8 28.90 MINTA Zuzanna MLKS Ostróda 2006 U18 WN +1.3 -- B.D. Z/13729/21 2022
5 27 s 8 29.38 LICHOTA Natalia KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ +1.3 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/5123/19 2022
6 33 s 8 30.19 MUSIAŁ Sabina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.3 -- OBŁĘKOWSKA Izabella BOROŃ Adam # , Z/0273/19 , 2022 LDK!
7 34 s 8 30.94 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ +1.3 -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2022 LDK!
8 36 s 8 31.16 LEWANDOWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.3 -- RADKE Karol RADKE Karol Z/0866/22 2022 LDK!
1 18 s 9 28.21 KUSY Roksana KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +0.6 IV GOGOŁEK Marcin Z/13638/21 2022 LDK!
2 25 s 9 29.20 WIŚNIEWSKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +0.6 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0877/21 2022
3 29 s 9 29.48 SKOWROŃSKA Roksana UKS Otrębusy 2006 U18 MZ +0.6 -- GOLJANEK Janusz Z/1817/22 2022
4 30 s 9 29.67 KRZESICKA Ewa PTT Delta Płock 2005 U18 MZ +0.6 -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2673/20 2022
5 31 s 9 30.12 ARKUSZEWSKA Julia UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +0.6 -- RADKE Karol Z/4223/18 2022 LDK!
6 35 s 9 31.01 GREFKOWICZ Lidia OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ +0.6 -- PAWŁOWSKA Maria Z/0816/22 2022
7 37 s 9 31.93 PYKAŁO Alicja KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +0.6 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13639/21 2022
400 m K
1 1 s 1 56.73 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II WRONA Grzegorz Z/5070/18 2022 4
2 2 s 1 59.17 GAJKOWSKA Martyna MKS Pułtusk 2003 U20 MZ III ADAMSKI Robert Z/3000/17 2022
3 4 s 1 60.95 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ III ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
4 5 s 1 61.19 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ III CZYŻ Maciej Z/2219/16 2022 4 LDK!
5 6 s 1 61.81 GAŁUZA Marta KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III GOGOŁEK Marcin Z/0564/19 2022
6 7 s 1 61.86 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/0832/18 2022 BEZ LDK!
7 8 s 1 61.94 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2022
8 10 s 1 62.83 ZATORSKA Maia SRS Kondycja Piaseczno # 2004 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/0647/20 2022
1 9 s 2 62.56 MISZTAL Justyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV DMP U20 KĘDZIORA Robert Z/1150/20 2022 LDK! 95
2 12 s 2 64.09 WIERZCHOWSKA Maja SRS Kondycja Piaseczno 2004 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1878/18 2022 5 LDK!
3 14 s 2 64.81 MARKIEWICZ Hanna AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/2108/19 2022
4 15 s 2 64.87 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- B.D. Z/3635/18 2022 BEZ
5 16 s 2 64.97 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa 2004 U20 MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3456/18 2022
6 17 s 2 65.07 LITEWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ -- B.D. Z/2110/19 2022
  s 2 DQ HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2022
1 11 s 3 63.11 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
2 18 s 3 65.39 BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity 2006 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/3180/19 2022 BEZ LDK!
3 19 s 3 65.49 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0836/18 2022 BEZ LDK!
4 20 s 3 66.16 BOGUSŁAWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- B.D. Z/0746/17 2022 LDK!
5 22 s 3 66.86 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
6 24 s 3 67.24 KNAPIK Amelia OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -- DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2467/22 2022 69
7 27 s 3 71.55 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2022 LDK!
1 3 s 4 59.60 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2022 4 LDK!
3 21 s 4 66.64 PRZYBYSZ Monika KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0883/21 2022
4 23 s 4 67.01 HRYCIUK Marianna OKS Start Otwock 2006 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3493/20 2022 LDK!
5 25 s 4 67.68 PIERŚCIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/8822/21 2022
6 26 s 4 71.38 MARZEC Maja Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/11823/21 2022
7 28 s 4 74.35 HOTEL Natalia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2762/22 2022
600 m K
1 1 s 1 1:44.27 RYLSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U14 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8274/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:44.29 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U14 MZ IV MIŁKOWSKI Karol Z/0536/20 2022
3 3 s 1 1:44.74 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert # Z/4305/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:49.31 WASĄŻNIK Zofia WLKS Nowe Iganie 2010 U14 MZ V WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/3241/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:50.04 USS Maryna RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/5508/21 2022
6 6 s 1 1:56.38 STAŃCZYK Oliwia LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4260/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:56.92 NOWAK Anna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11707/21 2022 LDK!
8 8 s 1 1:59.65 ZIMOWICZ Alicja Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2683/21 2022
9 9 s 1 2:01.48 PŁUCIENNIK Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0887/22 2022 LDK!
10 10 s 1 2:06.38 BOLEK Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4251/21 2022 LDK!
11 11 s 1 2:07.42 BARTOSIK Nina KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0691/22 2022
12 12 s 1 2:08.22 KORNATOWSKA Maja MKS Bielik Leszno 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3965/21 2022 LDK!
1 1 s 2 1:58.25 BAŁABAN Zofia UKS 48 Warszawa 2012 U12 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/3406/20 2022
2 2 s 2 2:01.53 OSADCZUK Laura UKS 48 Warszawa 2011 U12 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/11436/21 2022
3 3 s 2 2:05.15 GIEJBATOW Pola UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3191/20 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:14.35 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ II DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2022 3 LDK! 132
2 2 s 1 2:15.15 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD II B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 2:15.24 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ II DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2022
4 4 s 1 2:15.89 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ II DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2022 LDK!
5 5 s 1 2:20.43 DAWIDZIUK-GOSK Diana MKS Agros Chełm 1994 Sen LU III MAZUREK Marek Z/0103/13 2022 3
6 6 s 1 2:21.89 KAROLAK Amelia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21 , 2022 LDK!
7 8 s 1 2:22.70 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U20 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/2180/19 2022
8 9 s 1 2:23.54 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1990 Sen PM III POBŁOCKI Piotr Z/0671/11 2022 2
1 7 s 2 2:22.56 STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2022
2 10 s 2 2:24.10 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U18 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2022
3 11 s 2 2:24.90 GAŁUZA Marta KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0564/19 2022 101
4 12 s 2 2:28.24 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/2104/19 2022
5 13 s 2 2:29.64 FAŁDROWICZ Dorota RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0389/17 , 2022 4 LDK!
6 14 s 2 2:29.69 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa 2004 U20 MZ IV LEMIESZ Aneta Z/3456/18 2022
7 15 s 2 2:30.25 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/0836/18 2022 BEZ LDK!
8 16 s 2 2:39.11 CHMIELEWSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- B.D. TEKLAK Andrzej TEKLAK Andrzej WRONA Grzegorz , Z/1570/22 , 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:41.27 DUBAN Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ II DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/3520/19 2022 125
2 2 s 1 4:46.51 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2004 U20 LU III WILCZEK Janusz FROŃCZUK Rafał , Z/4413/17 , 2022 3 LDK!
3 3 s 1 4:49.99 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U20 LD III MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2022 LDK!
4 4 s 1 4:52.50 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U20 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/2180/19 2022
5 5 s 1 4:53.57 PIĄTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III DMP U20 WRONA Grzegorz Z/2853/19 2022 106
6 6 s 1 4:57.96 MITRASZEWSKA Kalina Ducla Academy Warszawa 2004 U20 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/4879/21 2022
7 7 s 1 5:16.05 KRASZPULSKA Magdalena SRS Kondycja Piaseczno 1987 Masters MZ -- B.D. Z/8092/21 2022
8 8 s 1 5:29.28 GAWLAS Anna KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4413/19 2022
9 9 s 1 5:30.28 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4301/20 2022 LDK!
10 10 s 1 5:43.01 PRACHNIAK Oliwia UKS Clan Ostrołęka 2004 U20 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/2907/20 2022
  s 1 DNF CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2022
3000 m K
1 1 s 1 9:57.04 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 2006 U18 MZ II DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2022 2 LDK! 139
2 2 s 1 10:23.64 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ II TOPOLEWSKI Maciej Z/4731/19 2022
80 m pł ds K
1 1 s 1 13.52 KARYŚ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +2.2 -- BOROŃ Aldona Z/4360/20 2022 LDK!
2 2 s 1 13.96 PETRALLIS Aleksandra RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ +2.2 -- RACZYŁO Damian Z/6514/21 2022
3 3 s 1 15.49 ŁUKASIAK Zuzanna KS Czempion Warszawa 2009 U14 MZ +2.2 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3612/22 2022
4 4 s 1 16.97 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ +2.2 -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2022
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 13.88 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +1.2 I DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2022 4 LDK! 164
2 2 e 1 14.44 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.2 I DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2022 LDK! 149
3 3 e 1 15.81 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022
4 4 e 1 15.93 KIBETS Mariia Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ +1.2 III B.D.
5 5 e 1 16.09 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.2 III DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022 117
6 6 e 1 16.24 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +1.2 III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
7 7 e 1 17.12 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 IV BOGUCKI Michał Z/3911/19 2022 LDK!
8 8 e 1 17.23 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 IV SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK!
1 1 f 1 13.99 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +1.8 I DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2022 4 LDK! 161
2 2 f 1 14.46 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.8 I DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2022 LDK! 148
3 3 f 1 15.81 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +1.8 III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022
4 4 f 1 15.88 KIBETS Mariia Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ +1.8 III B.D.
5 5 f 1 16.02 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.8 III DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022 119
6 6 f 1 16.14 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +1.8 III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
7 7 f 1 17.21 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +1.8 IV BOGUCKI Michał Z/3911/19 2022 LDK!
8 8 f 1 17.35 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.8 IV SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK!
100 m pł K
1 1 e 1 14.16 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa 1991 Sen MZ +1.7 I DMP B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2022 131
2 2 e 1 14.24 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP +1.7 I DMP DMP U20 KOHUTEK Artur Z/4012/17 2022 4 LDK! 128 156
  e 1 DNF BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +1.7 -- RĄCZKA Paweł Z/0376/17 2022 LDK!
1 f 1 14.22 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP +2.6 I DMP DMP U20 KOHUTEK Artur Z/4012/17 2022 4 LDK! 129 156
2 f 1 14.36 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa 1991 Sen MZ +2.6 I DMP B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2022 123
300 m pł K
1 s 1 51.14 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2022 LDK!
2 s 1 53.09 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 61.53 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ I DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2022 3 LDK! 149
2 2 s 1 65.10 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ II B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2022 5 LDK!
3 3 s 1 69.33 MICHALAK Olga KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1323/21 2022 104
4 5 s 1 69.88 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 2004 U20 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/0087/18 2022 3
5 6 s 1 71.17 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU IV HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2022 LDK!
6 8 s 1 72.13 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U18 MZ IV ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2022 LDK!
7 9 s 1 72.50 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ IV BOGUCKI Michał Z/3911/19 2022 LDK!
1 4 s 2 69.44 DZIEWOŃSKA Malwina SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1867/18 2022 5 LDK!
2 7 s 2 71.39 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ IV RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2022 LDK!
3 10 s 2 74.17 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
4 11 s 2 75.96 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/2713/20 2022 77
5 12 s 2 76.82 TRZCIŃSKA Natalia UKS Clan Ostrołęka 2002 U23 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/14587/21 2022
6 13 s 2 86.92 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
1500 m prz K
1 1 s 1 5:20.56 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ III DMP U20 BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2022 LDK! 113
2 2 s 1 5:57.74 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ IV CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 6:06.31 ASŁANOWICZ Matylda SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/4328/20 2022
4 4 s 1 6:11.36 GUTKOWSKA Joanna RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta Z/2725/20 2022 67
5 5 s 1 6:16.65 KARŁOWSKA Pola KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4407/19 2022
4x100 m K
1 1 s 1 51.53 ŁUCJANEK Zofia
MAREK Justyna
POLANOWSKA Nina
SIENKIEWICZ Marianna
AKL Ursynów Warszawa 2004
2003
2003
2003
U20 MAZ -- B.D.
B.D.
JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/3634/18
Z/3635/18
, Z/1481/17
Z/5423/18
2022
2022
, 2022
2022
5
BEZ
4

2 2 s 1 55.65 BUCZEK Kinga
HOTEL Natalia
WOŹNIAK Paulina
ŻMUDA Zuzanna
UKS LA Basket Warszawa 2003
2004
2004
2004
U20 MAZ -- BOROŃ Adam
ZAKRZEWSKI Dariusz
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
Z/0343/17
Z/2762/22
Z/0811/20
Z/0588/22
2022
2022
2022
2022
4



1 1 s 2 50.85 JACZEWSKA Amelia
JAGIEŁŁO Aleksandra
TRAWIŃSKA Maria
LISOWSKA Zuzanna
UKS LA Basket Warszawa 2006
2006
2006
2005
U18 MAZ -- RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam
ZAKRZEWSKI Dariusz
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
, Z/3992/20
Z/5442/18
Z/4356/20
Z/4736/19
, 2022
2022
2022
2022




2 2 s 2 55.65 JASKULSKA Oliwia Maria
CHALABA Julia
DZIEWICKA Lidia
BILCZEWSKA Lena
UKS Orzełki Warszawa 2006
2006
2006
2006
U18 MAZ -- BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
Z/3911/19
Z/0680/22
Z/2792/20
Z/2786/20
2022
2022
2022
2022




4x400 m K
1 1 s 1 4:19.54 MINTA Zuzanna
OSTROWSKA Dominika
WARZYŃSKA Zuzanna
WASILAK Julia
MLKS Ostróda 2006
2006
2005
2005
U18 WMZ -- B.D.
NOWICKI Ryszard
B.D.
B.D.
Z/13729/21
Z/3356/18
Z/2339/19
Z/2338/19
2022
2022
2022
2022

5


2 2 s 1 4:48.12 DZIEWICKA Lidia
BILCZEWSKA Lena
GAS Martyna
JASKULSKA Oliwia Maria
UKS Orzełki Warszawa 2006
2006
2006
2006
U18 MAZ -- BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
Z/2792/20
Z/2786/20
Z/0611/22
Z/3911/19
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 1 f 1 1.60 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/0343/17 2022 4 LDK!
2 2 f 1 1.60 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III DMP DMP U20 RZEPKA Marek RZEPKA Marek , Z/0311/18 , 2022 LDK! 80 115
3 3 f 1 1.55 GRANOWSKA Pola KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/3003/17 2022
4 4 f 1 1.50 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
5 5 f 1 1.40 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2022 LDK!
6 6 f 1 1.35 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
7 7 f 1 1.35 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4736/19 2022 LDK!
8 8 f 1 1.30 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2022
9 9 f 1 1.30 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
10 10 f 1 1.30 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
11 11 f 1 1.10 MUSIAŁ Sabina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella BOROŃ Adam # , Z/0273/19 , 2022 LDK!
  f 1 NM DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ -- SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2022 LDK!
1 f 2 1.25 BIENIECKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- MASTALERZ Janusz MAJ- MATUSIAK Marlena , Z/2694/21 , 2022 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.40 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ I DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2022 2 LDK! 150
2 2 f 1 3.00 KISLING Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/3482/19 2022 87 130
2 2 f 1 3.00 KOSTYRKO Anastasiia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP II DMP DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/13073/21 2022 87 130
4 4 f 1 3.00 EKES Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II MASTALERZ Janusz Z/2934/20 2022
5 5 f 1 2.80 PAWLAK Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/0336/18 2022 3 72 116
6 6 f 1 2.80 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2022 3 LDK! 72 116
7 7 f 1 2.80 TOKARZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ III DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2707/20 2022 116
8 8 f 1 2.80 MALEWICZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/2891/20 2022 LDK! 116
9 9 f 1 2.40 KOŻUCH Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP IV DAKINIEWICZ Wojciech Z/0410/21 2022
10 10 f 1 2.40 MICHNIEWSKA Lukrecja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP IV DAKINIEWICZ Wojciech Z/1066/22 2022
11 11 f 1 2.00 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ V ZAWADZKI Jacek Z/0952/21 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.71 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998 Sen MZ -1.1 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2022 1
2 f 1 5.39 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -0.1 III DMP MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2947/17 2022 85
3 f 1 5.12 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ +1.1 III BOROŃ Adam Z/0343/17 2022 4 LDK!
4 f 1 5.04 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +1.7 IV RZEPKA Marek RZEPKA Marek , Z/0311/18 , 2022 LDK!
5 f 1 4.81 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -0.7 IV BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
6 f 1 4.75 GRANOWSKA Pola KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ +2.0 -- RZEPKA Marek Z/3003/17 2022
7 f 1 4.70 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ +1.7 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2022
  f 2 3.50 MARZĘCKA Maja MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.8 -- KOZERA Piotr Z/1996/22 2022
  f 2 3.87 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.9 -- RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2022 LDK!
1 f 2 6.05 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.3 I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK! 158
2 f 2 5.12 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +0.2 III RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
3 f 2 5.09 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 IV DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2022 LDK! 87
4 f 2 4.77 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +2.0 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022
5 f 2 4.70 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +0.4 -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
6 f 2 4.57 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -0.9 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
7 f 2 4.52 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ +1.2 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK!
8 f 2 4.49 PLIATSIKA Xenia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ +1.6 -- STELMASZCZYK Joanna Z/2196/19 2022
9 f 2 4.17 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.9 -- BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
10 f 2 4.01 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +2.6 -- RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2022 LDK!
11 f 2 3.71 MARZĘCKA Maja MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +4.0 -- KOZERA Piotr Z/1996/22 2022
Trójskok K
1 f 1 11.64 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ +1.9 II MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 11.46 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ +1.5 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2022 4
3 f 1 10.33 KUCIEWICZ Amelia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +0.2 IV DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4546/18 2022 LDK! 84
  f 1 NM PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ 0.0 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2022
Kula (3) K
1 f 1 12.48 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
2 f 1 11.42 KONDER Kinga RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ III DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/1337/20 2022 LDK! 101
3 f 1 10.86 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
4 f 1 10.48 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ IV DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK!
5 f 1 10.28 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0694/20 2022 LDK!
6 f 1 9.89 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ IV BOGUCKI Michał Z/3911/19 2022 LDK!
7 f 1 9.78 JABŁOŃSKA Agata MLKL Płock 2005 U18 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0312/19 2022 LDK!
8 f 1 8.75 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
9 f 1 8.60 ŁUKASIAK Aleksandra KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12144/21 2022
10 f 1 8.22 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
11 f 1 6.74 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5622/19 2022 LDK!
12 f 1 6.54 SAWICKA Zuzanna KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12143/21 2022
Kula (4) K
1 f 1 8.02 ZUBEK Joanna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- DAMSZEL Tomasz Z/3193/20 2022
2 f 1 7.82 KOTFASIŃSKA Katarzyna MLKL Płock 2004 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0058/22 2022 LDK!
3 f 1 6.48 WYSOCKA Oliwia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- B.D. Z/4001/22 2022
4 f 1 6.38 ŻMUDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0588/22 2022
5 f 1 5.08 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 46.38 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata , Z/2813/11 , 2022
2 f 1 37.44 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2022 LDK!
3 f 1 31.01 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
4 f 1 19.01 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4736/19 2022 LDK!
5 f 1 13.23 MUSIAŁ Sabina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella BOROŃ Adam # , Z/0273/19 , 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 34.42 ADAMCZYK Nadia RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ IV FALIŃSKI Jacek # Z/2054/20 2022 LDK!
2 f 1 34.24 SOBOLEWSKA Natalia KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV KRAWCZYK Michał Z/0372/22 2022
3 f 1 30.48 LODKOWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2022 LDK!
4 f 1 29.76 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK!
5 f 1 26.89 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022
6 f 1 24.16 JABŁOŃSKA Agata MLKL Płock 2005 U18 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0312/19 2022 LDK!
7 f 1 21.98 ŁUKASIAK Aleksandra KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12144/21 2022
8 f 1 20.45 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5622/19 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 46.32 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ I DMP WAŚNIEWSKI Marcin B.D. Z/0957/15 2022 LDK! 121
2 f 1 29.90 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2022
3 f 1 28.98 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/2356/18 2022
4 f 1 23.47 KOTFASIŃSKA Katarzyna MLKL Płock 2004 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0058/22 2022 LDK!
5 f 1 18.80 WYSOCKA Oliwia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- B.D. Z/4001/22 2022
6 f 1 17.76 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
Chód 5 km K
1 2 s 1 30:09.56 mx MACIEJEWSKA Hanna UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/0549/20 2022 LDK!
2 3 s 1 30:35.62 mx KAMIŃSKA Laura UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ III CZYŻ Maciej Z/0544/20 2022 LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.52 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ +3.3 M WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2022 1
2 2 e 1 10.79 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +3.3 I OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2022 LDK!
3 3 e 1 10.97 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +3.3 II BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
4 4 e 1 11.23 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ +3.3 II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/5075/19 2022 LDK!
5 6 e 1 11.35 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +3.3 III RĄCZKA Paweł Z/0758/15 2022 LDK!
6 7 e 1 11.37 PIEŃKOWSKI Michał WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ +3.3 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2643/20 2022 LDK!
7 8 e 1 11.39 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA +3.3 III B.D. Z/3997/15 2022
8 9 e 1 11.41 CHYŁA Dawid LKS Osuchów 2001 U23 MZ +3.3 III ZDUNEK Stanisław Z/2727/17 2022 3
1 5 e 2 11.31 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ +0.3 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2022 BEZ LDK!
2 10 e 2 11.62 CZECHOSKI Adam KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA +0.3 III B.D. Z/0535/15 2022
3 11 e 2 11.66 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ +0.3 III WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
4 12 e 2 11.73 SOCHA Jan KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +0.3 III B.D. B.D. Z/0763/20 2022
5 13 e 2 11.79 DEMSKI Sebastian KS Sprinterzy.com Kraków 1991 Sen MA +0.3 -- B.D. Z/0867/22 2022
6 14 e 2 11.90 SOLYAR Anatoliy KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA +0.3 -- B.D. Z/1781/21 2022
  e 2 DQ PRZYBYLSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.3 -- MERWA Janusz Z/1362/18 2022
  e 2 DQ JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +0.3 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2022 4 LDK!
1 1 e 3 10.89 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ +0.9 I ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
2 2 e 3 11.29 WASILCZYK Sebastian SKS Feniks Siedlce 2003 U20 MZ +0.9 II WYSOCKI Rafał Z/0107/22 2022
3 3 e 3 11.32 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +0.9 III BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2022 4 LDK!
4 4 e 3 11.37 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.9 III DMP DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2022 74 117
1 5 e 4 11.55 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +0.5 III DMP DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/11654/21 2022 63 107
2 6 e 4 11.66 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +0.5 III RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
3 7 e 4 11.92 KASPRZAK Szymon KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.5 IV GRALEWSKI Wojciech Z/0373/22 2022
4 8 e 4 12.65 KONARSKI Mikołaj RK Athletics Warszawa 2004 U20 MZ +0.5 -- STELMASZCZYK Joanna Z/1592/22 2022
1 1 e 5 11.17 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.4 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
2 2 e 5 11.56 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.4 III KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK!
3 3 e 5 11.64 MAŁYCHA Szymon KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.4 III GOGOŁEK Marcin Z/0517/19 2022
4 5 e 5 11.92 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ +1.4 IV B.D. Z/10886/21 2022
5 6 e 5 11.97 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ +1.4 IV GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2022
6 7 e 5 11.99 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.4 IV DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech , Z/5836/19 , 2022 LDK! 88
7 8 e 5 12.00 BANACH Piotr RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.4 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4543/18 2022 LDK!
8 11 e 5 12.39 RACHWAŁ Alex UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.4 -- RADKE Karol Z/4019/22 2022
1 4 e 6 11.88 PYRZYŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +1.0 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2351/19 2022 LDK!
2 9 e 6 12.16 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U18 MZ +1.0 IV NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2022 LDK!
3 10 e 6 12.35 WILCZYŃSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.0 -- B.D. Z/0597/22 2022
4 12 e 6 12.54 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.0 -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2022
5 13 e 6 12.65 DOLIŃSKI Tomasz MLKL Płock 2006 U18 MZ +1.0 -- NISZTOR Mirosław Z/0059/22 2022 LDK!
6 14 e 6 12.89 AMBROZIK Adrian UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.0 -- RADKE Karol Z/1398/22 2022
7 15 e 6 13.61 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +1.0 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2022
8 16 e 6 13.63 LEWICKI Jakub MLKL Płock 2006 U18 MZ +1.0 -- RYCHTER Aleksandra NISZTOR Mirosław , Z/12795/21 , 2022 LDK!
3 3 e 7 11.98 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ +0.9 IV BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2022 LDK!
4 4 e 7 12.48 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ +0.9 V KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2022 LDK!
5 5 e 7 13.25 KOWALSKI Czarek UKS Otrębusy 2008 U16 MZ +0.9 -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2787/21 2022 LDK!
6 6 e 7 13.48 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U16 MZ +0.9 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2022 LDK!
7 7 e 7 13.61 FALKOWSKI Hubert UKS Otrębusy 2008 U16 MZ +0.9 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2063/22 2022 LDK!
8 8 e 7 14.39 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U14 MZ +0.9 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2022 LDK!
1 f 1 10.80 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +2.1 I OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2022 LDK!
2 f 1 11.02 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +2.1 II BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
3 f 1 11.20 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ +2.1 II ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 11.43 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA +2.1 III B.D. Z/3997/15 2022
1 f 2 11.07 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -1.7 II ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
2 f 2 11.42 WASILCZYK Sebastian SKS Feniks Siedlce 2003 U20 MZ -1.7 III WYSOCKI Rafał Z/0107/22 2022
3 f 2 11.43 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -1.7 III BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2022 4 LDK!
4 f 2 11.49 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -1.7 III DMP DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/11654/21 2022 66 110
5 f 2 11.92 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ -1.7 IV RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
6 f 2 12.73 KONARSKI Mikołaj RK Athletics Warszawa 2004 U20 MZ -1.7 -- STELMASZCZYK Joanna Z/1592/22 2022
  f 2 DQ MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -1.7 -- DMP DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2022
1 f 3 11.52 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.5 III KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK!
2 f 3 11.65 MAŁYCHA Szymon KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.5 III GOGOŁEK Marcin Z/0517/19 2022
3 f 3 11.79 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ +0.5 IV GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2022
4 f 3 12.28 RACHWAŁ Alex UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +0.5 -- RADKE Karol Z/4019/22 2022
5 f 3 12.47 AMBROZIK Adrian UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +0.5 -- RADKE Karol Z/1398/22 2022
6 f 3 13.79 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +0.5 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2022
1 f 4 11.10 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.6 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
2 f 4 11.83 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ +0.6 IV B.D. Z/10886/21 2022
3 f 4 12.17 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U18 MZ +0.6 IV NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2022 LDK!
4 f 4 12.56 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.6 -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2022
5 f 4 12.93 DOLIŃSKI Tomasz MLKL Płock 2006 U18 MZ +0.6 -- NISZTOR Mirosław Z/0059/22 2022 LDK!
3 f 5 12.14 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -0.4 IV BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2022 LDK!
4 f 5 13.64 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U16 MZ -0.4 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.34 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.1 II BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
2 2 s 1 22.57 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ +1.1 II RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK!
3 3 s 1 23.25 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA +1.1 III B.D. Z/11732/21 2022
4 5 s 1 23.41 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ +1.1 III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2022 3
5 6 s 1 23.45 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ +1.1 III JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
6 7 s 1 23.46 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA +1.1 III B.D. Z/3997/15 2022
7 11 s 1 24.06 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +1.1 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2022 4 LDK!
8 16 s 1 30.74 SYPNIEWSKI Tomasz KS Sprinterzy.com Kraków 1984 Masters MA +1.1 -- B.D. B.D. , Z/4514/18 , 2022
1 4 s 2 23.35 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +2.0 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2022
2 8 s 2 23.74 CZECHOSKI Adam KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA +2.0 -- B.D. Z/0535/15 2022
3 9 s 2 23.78 GONCALVES Luis Carlos UKS Kusy Warszawa 1998 Sen MZ +2.0 -- KĘDZIORA Robert Z/3729/22 2022
4 10 s 2 23.87 PRZYBYLSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +2.0 -- MERWA Janusz Z/1362/18 2022
5 12 s 2 25.11 TĘCZA Damian KS Sprinterzy.com Kraków 1985 Masters MA +2.0 -- B.D. Z/0612/22 2022
6 13 s 2 26.60 MUSIATOWICZ Wojciech UKS Herkules Sulejówek 1980 Masters MZ +2.0 -- CZYŻ Maciej Z/4771/18 2022 BEZ
7 14 s 2 26.71 KĘPIŃSKI Cezary OKS Start Otwock 1980 Masters MZ +2.0 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3365/21 2022
8 15 s 2 30.14 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 1963 Masters MZ +2.0 -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2022 BEZ
1 1 s 3 22.00 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ +2.8 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2022 LDK!
2 2 s 3 22.24 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ +2.8 II ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
3 5 s 3 22.97 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +2.8 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2022 4 LDK! 117
4 6 s 3 23.23 BABIK Jan KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +2.8 III GOGOŁEK Marcin Z/0516/19 2022
5 8 s 3 23.50 RODZIEWICZ Jan UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ +2.8 III CZYŻ Maciej Z/0454/21 2022
6 9 s 3 23.79 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +2.8 IV GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2022
1 3 s 4 22.95 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.3 III RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
2 4 s 4 22.96 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +1.3 III RADKE Karol # Z/2698/17 2022
3 7 s 4 23.50 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ +1.3 III TARASIUK Paweł Z/4501/18 2022 BEZ
4 11 s 4 24.14 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +1.3 IV RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
5 12 s 4 24.92 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi 2003 U20 MZ +1.3 -- WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2022 LDK!
6 13 s 4 25.28 KONARSKI Mikołaj RK Athletics Warszawa 2004 U20 MZ +1.3 -- STELMASZCZYK Joanna Z/1592/22 2022
7 14 s 4 27.53 KALWASIŃSKI Krzysztof AP Marcovia Marki 2004 U20 MZ +1.3 -- BOGUCKI Michał Z/12357/21 2022 LDK!
1 1 s 5 22.48 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +2.1 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
2 2 s 5 22.95 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ +2.1 III RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
3 3 s 5 23.53 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ +2.1 III CZYŻ Maciej Z/1101/18 2022 5 LDK!
4 4 s 5 23.67 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN +2.1 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2022 LDK!
5 8 s 5 24.06 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ +2.1 IV DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2022 LDK! 93
6 10 s 5 24.27 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ +2.1 IV B.D. Z/10886/21 2022
7 13 s 5 24.51 BANACH Piotr RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +2.1 -- DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4543/18 2022 LDK! 86
1 11 s 6 24.35 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ +0.8 IV GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2022
2 12 s 6 24.37 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +0.8 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2022 LDK!
3 14 s 6 24.56 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN +0.8 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2022 LDK!
4 15 s 6 24.64 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ +0.8 -- DMP U20 JENDRYCH Marek B.D. , Z/0302/19 , 2022 BEZ LDK! 84
5 16 s 6 25.13 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.8 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2022 LDK!
6 18 s 6 25.53 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +0.8 -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2022
7 19 s 6 25.57 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ +0.8 -- B.D. Z/3233/20 2022 LDK!
1 5 s 7 23.77 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN +1.8 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2022
4 10 s 7 24.11 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ 0.0 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2022 BEZ LDK!
5 17 s 7 25.32 KUC Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN +1.8 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3659/20 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.38 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ II ADAMCZYK Jakub B.D. Z/3910/11 2022 3
2 2 s 1 49.74 OGONOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 1985 Masters MZ II DMP OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2022 2 93
3 3 s 1 50.21 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ II DMP DMP U20 RADKE Karol # Z/2698/17 2022 86 129
4 4 s 1 50.84 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ III RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
5 5 s 1 51.40 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2022 LDK!
6 6 s 1 51.48 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
7 8 s 1 52.23 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ III CZYŻ Maciej Z/1101/18 2022 5 LDK!
1 9 s 2 52.33 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ III TARASIUK Paweł Z/4501/18 2022 BEZ
2 10 s 2 52.75 GONCALVES Luis Carlos UKS Kusy Warszawa 1998 Sen MZ III KĘDZIORA Robert Z/3729/22 2022
3 11 s 2 53.58 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2133/17 2022 3
4 12 s 2 53.59 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA -- B.D. Z/11732/21 2022
5 14 s 2 53.97 RODZIEWICZ Jan UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ IV CZYŻ Maciej Z/0454/21 2022
6 15 s 2 54.37 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV B.D. Z/3764/19 2022
7 16 s 2 54.39 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2216/16 2022 3 LDK!
1 17 s 3 54.84 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2022
2 18 s 3 55.00 SŁAWIŃSKI Mikołaj Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2765/20 2022
3 19 s 3 55.77 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- JENDRYCH Marek B.D. , Z/0302/19 , 2022 BEZ LDK!
4 22 s 3 56.73 PRZYGODA Michał BKS Wataha Warszawa 2002 U23 MZ -- B.D. B.D. , Z/4685/18 , 2022 BEZ LDK!
5 23 s 3 57.51 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2022 LDK!
6 24 s 3 57.58 KOZAKIEWICZ Jeremi AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/2101/19 2022
7 27 s 3 60.76 GAJDA Szymon KM Aktywni Sochaczew 2004 U20 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2030/20 2022 LDK!
1 7 s 4 51.61 BABIK Jan KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0516/19 2022 114
2 13 s 4 53.66 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ IV WRONA Grzegorz Z/2850/19 2022
3 21 s 4 56.71 WÓJTOWICZ Tymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil GOGOŁEK Marcin , Z/11503/21 , 2022 LDK!
4 25 s 4 59.63 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2022
5 26 s 4 60.47 SKIERSKI Mikołaj MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2353/19 , 2022 LDK!
6 30 s 4 62.64 WÓJCIK Kacper UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ -- RADKE Karol Z/1403/22 2022
7 32 s 4 67.30 LIPIŃSKI Bartłomiej MLKL Płock 2006 U18 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0062/22 2022 LDK!
1 20 s 5 56.19 ROMANIUK Klaudiusz OKS Start Otwock 2005 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3972/22 2022
2 28 s 5 61.15 GÓRKA Maciej OKS Start Otwock 2006 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3494/20 2022 LDK!
3 29 s 5 62.53 KALWASIŃSKI Krzysztof AP Marcovia Marki 2004 U20 MZ -- BOGUCKI Michał Z/12357/21 2022 LDK!
4 31 s 5 63.70 JANKOWSKI Józef Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/14660/21 2022
600 m M
1 s 1 1:41.19 STEFAŃSKI Michał RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/4309/20 2022
2 s 1 1:42.68 GŁOWALA Bartosz UKS Kresy Otwock 2009 U14 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11154/21 2022 LDK!
3 s 1 1:45.46 KARDA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0684/22 2022 LDK!
4 s 1 1:57.44 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2022 LDK!
5 s 1 1:58.97 ADAMCZYK Jan LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2626/21 2022 LDK!
6 s 1 2:03.31 ZIÓŁKOWSKI Jan UKS 48 Warszawa 2010 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/3213/22 2022
7 s 1 2:03.66 SPOCZYŃSKI Maciej UKS 48 Warszawa 2010 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/3214/22 2022
800 m M
1 1 s 1 1:56.37 WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1123/13 2022
2 2 s 1 1:57.61 ORLIKOWSKI Kamil UKS Filipides Teresin 2004 U20 MZ III DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0373/17 , 2022 4 LDK! 118
3 3 s 1 1:59.70 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III WRONA Grzegorz Z/0282/19 2022
4 4 s 1 1:59.81 KOWALCZYK Dominik OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2004 U20 MZ III PAWŁOWSKA-ŻBIKOWSKA Paulina Z/1098/18 2022 5 LDK!
5 5 s 1 2:00.02 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III DMP U20 WRONA Grzegorz Z/2850/19 2022 107
6 6 s 1 2:00.99 KLONOWSKI Andrzej KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ III CYNOWSKI Wojciech Z/3744/19 2022 LDK!
7 7 s 1 2:01.28 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2022 4
8 8 s 1 2:01.55 GOSK Dominik MKS Agros Chełm 1992 Sen LU III MAZUREK Marek Z/3154/20 2022
9 9 s 1 2:02.91 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 Sen MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2022 3
10 12 s 1 2:04.30 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów 2005 U18 MZ IV ZDUNEK Stanisław Z/3485/19 2022 LDK!
  s 1 DNF WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/0396/19 2022 BEZ
1 10 s 2 2:03.53 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/0307/19 2022 BEZ
2 11 s 2 2:04.10 SZEWCZYK Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV DMP U20 SZADKOWSKI Witold WRONA Grzegorz , Z/2043/19 , 2022 LDK! 87
3 13 s 2 2:04.78 MIKA Kilian SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ IV PARADOWSKA Renata Z/0800/20 2022 LDK!
4 14 s 2 2:05.39 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ IV PARADOWSKA Renata Z/1596/19 2022 LDK!
5 15 s 2 2:05.89 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2216/16 2022 3 LDK!
6 16 s 2 2:06.37 SOBCZYŃSKI Patryk SSR Olimp Strawczyn 2002 U23 SK -- B.D. Z/4285/20 2022
7 17 s 2 2:07.88 ANTONOWICZ Jan SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0797/20 2022 LDK!
8 19 s 2 2:13.95 GÓRSKI Krystian PTT Delta Płock 2001 U23 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5096/18 2022 BEZ
9 21 s 2 2:15.34 GĄSIŃSKI Wiktor UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3516/18 2022 BEZ
10 22 s 2 2:15.49 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2220/16 2022 BEZ LDK!
1 18 s 3 2:13.21 GÓRSKI Kacper PTT Delta Płock 2006 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5122/19 2022
3 23 s 3 2:16.24 BOCIANOWSKI Michał KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/2929/22 2022
4 24 s 3 2:16.97 URBAŃSKI Jakub UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3517/18 2022 BEZ
5 25 s 3 2:17.59 BERKO-HAAS Szymon SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/0757/21 2022 LDK!
6 26 s 3 2:17.71 GĄSIŃSKI Jan UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3515/18 2022 BEZ
7 27 s 3 2:23.49 KORACH Tadeusz UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3327/20 2022 BEZ
8 28 s 3 2:24.67 MAŁECKI Piotr KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D. Z/10528/21 2022
9 29 s 3 2:29.20 MANISTA Dawid PTT Delta Płock 2006 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5384/19 2022
  s 3 DNF MOTYK Radosław AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3348/20 2022
1500 m M
1 s 1 3:58.75 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ II PARADOWSKA Renata Z/0866/11 2022 2
2 s 1 4:02.78 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U20 MZ III PARADOWSKA Renata Z/1876/18 2022 3 LDK!
3 s 1 4:03.72 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III DMP DMP U20 WRONA Grzegorz Z/0282/19 2022 58 116
4 s 1 4:04.31 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU III BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2022 2
5 s 1 4:24.78 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/0396/19 2022 BEZ
6 s 1 4:25.75 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2022
7 s 1 4:35.41 SIERAŃSKI Daniel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/3610/18 2022 5
8 s 1 4:36.84 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2220/16 2022 BEZ LDK!
10 s 1 4:42.47 GAWENDA Bartłomiej UKS 48 Warszawa 2006 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2181/19 2022
11 s 1 4:45.81 ŁUCZYK Jakub AP Marcovia Marki 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/9522/21 2022 LDK!
12 s 1 4:46.07 MOTYK Radosław AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3348/20 2022
13 s 1 4:49.11 ZIORKIEWICZ Błażej RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/3660/20 2022
14 s 1 4:54.56 SKŁADANEK Kacper BKS Wataha Warszawa 2004 U20 MZ -- B.D. Z/2647/20 2022
15 s 1 5:13.45 KOSNO Olaf RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/14708/21 2022
16 s 1 5:24.90 ZALESKI Antoni KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4419/19 2022
  s 1 DNF RACZYŁO Damian KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- WRONA Grzegorz Z/3063/15 2022
  s 1 DNF WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1123/13 2022
3000 m M
1 1 s 1 8:47.80 GOS Mateusz RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2022 LDK!
2 2 s 1 9:02.96 ABRAMCZYK Jakub RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/9141/21 2022 LDK! 109
3 3 s 1 9:03.13 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2022 2
4 4 s 1 9:04.59 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2022
5 5 s 1 9:15.12 HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
6 6 s 1 9:19.25 KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU IV BERNAŚ Dorota JAMROZ Mieczysław , Z/0229/20 , 2022 LDK!
7 7 s 1 9:22.57 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV DMP U20 WRONA Grzegorz Z/0271/19 2022 102
8 8 s 1 9:47.86 CICHACKI Tymoteusz SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ IV PARADOWSKA Renata Z/0756/21 2022 LDK!
9 9 s 1 10:01.23 ŁABĘDZKI Konrad Ducla Academy Warszawa 1986 Masters MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12319/21 2022
10 10 s 1 10:02.73 CHROBOT Daniel KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- WRONA Grzegorz # Z/11046/21 2022
11 11 s 1 10:19.56 KUR Adrian Ducla Academy Warszawa 1990 Sen MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12332/21 2022
12 12 s 1 buty 10:21.18 MARCINISZYN Grzegorz Ducla Academy Warszawa # 1986 Masters MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/14659/21 2022
13 13 s 1 10:23.37 GAWENDA Bartłomiej UKS 48 Warszawa 2006 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2181/19 2022
14 14 s 1 10:41.96 SKIERSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2352/19 , 2022 LDK!
15 15 s 1 10:43.43 KUBERA Piotr Ducla Academy Warszawa 1976 Masters MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12590/21 2022
16 16 s 1 11:36.07 BŁOCH Witold KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3977/22 2022
17 17 s 1 11:42.71 DWORAK Łukasz KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3979/22 2022
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.17 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +1.8 II RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
2 2 e 1 15.52 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.8 III MERWA Janusz Z/0376/22 2022 LDK!
3 3 e 1 16.26 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ +1.8 IV WIECZOREK Konstanty Z/1262/20 2022
1 f 1 14.11 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +0.7 I RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
2 f 1 15.90 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ +0.7 IV WIECZOREK Konstanty Z/1262/20 2022
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.42 MIEZIANKO Paweł UKS Czwórka Białystok 2003 U20 PD +0.8 I WOJSZKO Krzysztof Z/1650/20 2022
2 2 e 1 14.56 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ +0.8 II ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2022 BEZ LDK!
3 3 e 1 14.98 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +0.8 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2022 3 LDK! 141
4 4 e 1 15.66 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +0.8 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
1 1 f 1 14.24 MIEZIANKO Paweł UKS Czwórka Białystok 2003 U20 PD +1.7 I WOJSZKO Krzysztof Z/1650/20 2022
2 2 f 1 14.32 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ +1.7 I ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 14.72 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +1.7 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2022 3 LDK! 147
4 4 f 1 15.54 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +1.7 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
110 m pł M
1 1 e 1 14.68 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD +0.8 I DMP NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2022 120
2 2 e 1 15.31 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +0.8 II RĄCZKA Paweł Z/0758/15 2022 LDK!
3 3 e 1 16.09 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +0.8 III RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2022 4 LDK!
1 1 f 1 14.47 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD +1.7 I DMP NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2022 131
2 2 f 1 15.30 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +1.7 II RĄCZKA Paweł Z/0758/15 2022 LDK!
3 3 f 1 15.94 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +1.7 III RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2022 4 LDK!
300 m pł M
1 s 1 44.52 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ V KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2022 LDK!
2 s 1 48.67 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2022 LDK!
3 s 1 49.39 KOWALSKI Czarek UKS Otrębusy 2008 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2787/21 2022 LDK!
4 s 1 51.80 FALKOWSKI Hubert UKS Otrębusy 2008 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2063/22 2022 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 61.02 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2022 LDK! 91
2 2 s 1 66.72 PAVLOV Timofej OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -- DMP U20 PAWŁOWSKA Maria Z/0963/21 2022 LDK! 64
400 m pł M
1 1 s 1 57.72 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
2 2 s 1 60.12 KUREK Maciej KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA -- B.D. Z/0868/22 2022
3 3 s 1 64.01 MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/13788/21 2022
  s 1 DNF KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/4501/18 2022 BEZ
2000 m prz M
1 1 s 1 5:54.12 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ I BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2022 LDK!
2 2 s 1 5:55.21 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ I DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4547/18 , 2022 BEZ LDK! 143
3 3 s 1 5:57.71 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2022 2
4 4 s 1 6:17.80 ABRAMCZYK Piotr RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4171/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 6:20.67 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3069/18 2022 LDK! 109
6 6 s 1 6:21.59 ORACZKO Denis RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2022 3 LDK!
7 7 s 1 6:29.53 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U18 LD IV WOŹNIAK Jerzy Z/3099/18 2022 LDK!
8 8 s 1 6:37.86 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/2105/19 2022
9 9 s 1 7:06.29 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 2002 U23 SL -- WERNER Mirosław B.D. Z/2163/19 2022
10 10 s 1 7:14.40 SZYMCZAK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/4705/19 2022
3000 m prz M
1 1 s 1 9:17.55 SZYMANIAK Kamil MKL Toruń # 1990 Sen KP II B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/11430/21 , 2022
2 2 s 1 9:39.45 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 2001 U23 MZ III GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2022 3
3 3 s 1 10:08.05 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2022 BEZ LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 43.98 MAZUR Jakub
BABIK Jan
PETRUCZEŃKO Michał
ROBAKOWSKI Dawid
KS AZS AWF Warszawa 2004
2004
2003
2004
U20 MAZ -- GRALEWSKI Wojciech
GOGOŁEK Marcin
KACHKOVSKYI Gennadii
RZEPKA Marek
Z/2636/21
Z/0516/19
Z/11654/21
Z/0064/18
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 44.35 KAMIONEK Patryk
MAŁKOWSKI Rafał
SZRAJNER Gustaw
ZWOLSKI Maciej
UKS LA Basket Warszawa 2004
2004
2003
2004
U20 MAZ -- BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
Z/3569/18
Z/13788/21
Z/4751/19
Z/1598/19
2022
2022
2022
2022
BEZ



1 s 2 45.18 PTASIEWICZ Jakub
PYRZYŃSKI Mateusz
GAŁCZYŃSKI Kacper
BUCZYŃSKI Kacper
MKS Bank BS Płońsk 2005
2005
2006
2006
U18 MAZ -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr
WIŚNIEWSKI Zbigniew
ZABOROWSKI Marcin
WIŚNIEWSKI Zbigniew
, Z/2350/19
Z/2351/19
Z/0514/21
Z/2001/19
, 2022
2022
2022
2022




  s 2 DNF SZYMBORSKI Miłosz
SKIERSKI Mikołaj
SKIERSKI Mateusz
BRZEZIŃSKI Michał
MKS Bank BS Płońsk 2006
2005
2005
2005
U18 MAZ -- KOZERA Piotr
ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
KOZERA Piotr
Z/0323/22
, Z/2353/19
, Z/2352/19
Z/1998/22
2022
, 2022
, 2022
2022




4x400 m M
1 1 s 1 3:31.59 KAZIMIERCZYK Mateusz
KUC Kacper
KARDAHS Hubert
JANICKI Maciej
KS AZS UWM Olsztyn 2006
2005
2005
2006
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/0321/22
Z/3659/20
Z/1476/18
Z/1369/19
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 4:00.21 DWORAK Łukasz
PADJAS Michał
BŁOCH Witold
MARCZAK Mateusz
KS Czempion Warszawa 2005
2005
2005
2006
U18 MAZ -- TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
Z/3979/22
Z/4422/19
Z/3977/22
Z/12368/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 2.00 WŁODARCZYK Kacper MKS Pułtusk 2005 U18 MZ II KRYSIAK Sławomir Z/3137/20 2022
2 f 1 1.80 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 1.70 WYRĘBIAK Maciej SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5383/19 2022
4 f 1 1.65 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2022 LDK!
5 f 1 1.45 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
1 f 2 1.35 STRZYŻEWSKI Filip SKS Feniks Siedlce 2011 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2443/21 2022
2 f 2 1.20 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11703/21 2022 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 4.80 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ I DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2022 2 LDK! 154
2 2 f 1 4.20 KURZEWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP II DMP U20 KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech , Z/1072/19 , 2022 LDK! 130
3 3 f 1 4.00 ROZMIAREK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP II DMP U20 KRZEWIŃSKI Ignacy DAKINIEWICZ Wojciech , Z/4249/18 , 2022 LDK! 122
4 4 f 1 4.00 AUKSZTEN Kacper KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/4196/15 2022
5 5 f 1 2.80 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ V RZEPKA Marek Z/3023/20 2022
6 6 f 1 2.60 SZYMBORSKI Patryk OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- GAWENDA Andrzej Z/3975/22 2022
  f 1 NM BOŻYCKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- DMP U20 KRAWCZYK Michał Z/0847/20 2022
W dal M
  f 1 5.78 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ +1.6 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
  f 1 5.86 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.7 -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2022 LDK!
  f 1 6.85 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +0.4 II BOROŃ Adam Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
1 f 1 7.02 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +1.5 II OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2022 2
2 f 1 6.90 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +3.5 II BOROŃ Adam Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 6.61 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -1.2 III RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK!
4 f 1 6.27 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +2.9 IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
5 f 1 6.17 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +4.2 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2022 BEZ LDK!
6 f 1 5.97 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ +4.5 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
7 f 1 5.97 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +4.6 IV BOROŃ Adam Z/1598/19 2022 LDK!
8 f 1 5.67 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +2.9 -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
  f 1 NM MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ 0.0 -- BOROŃ Adam Z/13788/21 2022
  f 2 4.48 RACHWAŁ Alex UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.7 -- RADKE Karol Z/4019/22 2022
  f 2 6.19 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.5 IV DMP U20 KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK! 89
1 f 2 7.09 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ +3.7 II BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2022 BEZ
2 f 2 6.62 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +3.4 III ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2022 LDK!
3 f 2 6.39 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +3.2 III DMP U20 KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK! 99
4 f 2 6.27 BEDNARCZYK Maciej RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ +1.6 IV DMP U20 FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2022 LDK! 93
5 f 2 6.00 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +5.2 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2022
6 f 2 5.75 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -0.3 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
7 f 2 5.52 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U18 MZ +1.6 -- NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2022 LDK!
8 f 2 5.49 MARCZAK Mateusz KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +3.6 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12368/21 2022
9 f 2 5.26 DOLIŃSKI Tomasz MLKL Płock 2006 U18 MZ +1.6 -- NISZTOR Mirosław Z/0059/22 2022 LDK!
10 f 2 5.09 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ +3.0 -- B.D. Z/3233/20 2022 LDK!
11 f 2 5.02 WILCZYŃSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +2.1 -- B.D. Z/0597/22 2022
12 f 2 4.96 RACHWAŁ Alex UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +3.7 -- RADKE Karol Z/4019/22 2022
13 f 2 4.70 LEWICKI Jakub MLKL Płock 2006 U18 MZ +0.3 -- RYCHTER Aleksandra NISZTOR Mirosław , Z/12795/21 , 2022 LDK!
Trójskok M
  f 1 10.37 SZYMBORSKI Miłosz MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.5 -- KOZERA Piotr Z/0323/22 2022
  f 1 11.21 MARCZAK Mateusz KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +0.9 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12368/21 2022
1 f 1 13.99 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ +1.3 III DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2022 LDK! 119
2 f 1 12.70 TĘCZA Damian KS Sprinterzy.com Kraków 1985 Masters MA +1.8 -- B.D. Z/0612/22 2022
3 f 1 11.51 MARCZAK Mateusz KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +2.4 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12368/21 2022
4 f 1 10.73 SZYMBORSKI Miłosz MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +2.2 -- KOZERA Piotr Z/0323/22 2022
5 f 1 9.88 UHERA Grzegorz KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ +1.2 -- PODRAŻKO Marian Z/4193/19 2022 LDK!
6 f 1 9.67 BRZEZIŃSKI Michał MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +0.9 -- KOZERA Piotr Z/1998/22 2022
Kula (5) M
1 1 f 1 14.50 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2022 BEZ
2 2 f 1 12.53 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 12.43 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5619/19 2022 LDK!
4 4 f 1 11.44 BORAWSKI Mateusz MLKL Płock 2005 U18 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0064/22 2022 LDK!
5 5 f 1 7.81 WOŹNIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/3616/20 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 17.77 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I DMP U20 ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław Z/3133/17 2022 2 LDK! 159
2 f 1 16.38 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 2003 U20 PD I SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2022 2 LDK!
3 f 1 14.75 KULA Przemysław RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ II DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2022 3 LDK! 129
4 f 1 13.69 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
5 f 1 11.38 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
6 f 1 10.73 DOBRZYŃSKI Kordian UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3920/17 2022 5
7 f 1 8.79 GRONKIEWICZ Marek KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1967 Masters MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0772/19 2022 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 17.70 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 Sen SL M B.D. B.D. , Z/0477/14 , 2022
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 48.16 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2022 5 LDK!
2 2 f 1 47.14 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ II BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2022 BEZ
3 3 f 1 38.53 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 34.25 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5619/19 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 55.86 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej , Z/4273/18 , 2022 LDK!
2 2 f 1 36.22 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 33.65 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
4 4 f 1 32.08 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/3904/17 , 2022 4 LDK!
5 5 f 1 31.00 DOBRZYŃSKI Kordian UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3920/17 2022 5
6 6 f 1 29.59 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
7 7 f 1 23.22 GAWRYŚ Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- B.D. Z/10822/21 2022
Dysk (2) M
1 1 f 1 49.24 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej , Z/4273/18 , 2022 LDK!
2 2 f 1 49.24 ANDRZEJCZAK Jarosław RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ I DMP CZAJKOWSKI Waldemar KĘCKI Krzysztof WAŚNIEWSKI Marcin # , Z/0452/16 , 2022 LDK! 111
3 3 f 1 43.63 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 55.91 GAŁAZIN Michał UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/2891/19 2022 LDK!
2 f 1 50.13 MAJEWSKI Bartosz RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ III DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2022 LDK! 102
3 f 1 49.32 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/5619/19 2022 LDK!
4 f 1 47.99 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/5570/18 2022 LDK!
5 f 1 45.08 BŁASIAK Tomasz RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ IV DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/1269/20 2022 LDK! 93
6 f 1 44.71 ROBAKOWSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2006 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0293/20 2022 LDK!
7 f 1 43.10 RESIAK Paweł AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- DAMSZEL Tomasz Z/2111/19 2022 BEZ
8 f 1 41.73 PADJAS Michał KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4422/19 2022
9 f 1 41.44 KIEŁBIOWSKI Szymon RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5101/18 2022 BEZ LDK!
10 f 1 41.23 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK!
11 f 1 33.89 MAJEWSKI Patryk RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ V FALIŃSKI Jacek Z/1526/22 2022 LDK!
12 f 1 30.97 WOŹNIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/3616/20 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 51.34 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK!
2 f 1 47.24 FALIŃSKI Filip RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ III DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/5085/18 2022 LDK! 106
3 f 1 35.08 DOBRZYŃSKI Kordian UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3920/17 2022 5
4 f 1 34.58 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
5 f 1 31.97 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2022 LDK!
Chód 5 km M
1 1 s 1 29:54.60 mx MUCHOWSKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/1995/22 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 55.942910909653 sekund