Łódź 21.05.2022
Mistrzostwa Woj. Łódzkiego U18 i U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.01 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +4.9 I DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK! 156
2 2 e 1 12.09 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD +4.9 I GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2022 LDK!
3 3 e 1 12.13 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +4.9 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/1058/18 2022 3 LDK! 150
4 4 e 1 12.18 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +4.9 II WALCZAK Michał Z/1091/18 2022 4 LDK!
5 5 e 1 12.26 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +4.9 II DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 145
6 6 e 1 12.27 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +4.9 II WALCZAK Michał Z/1055/18 2022 4 LDK!
7 7 e 1 12.36 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +4.9 II WALCZAK Marek Z/0590/15 2022 1
8 8 e 1 12.47 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +4.9 II DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/1060/18 2022 BEZ LDK! 135
1 9 e 2 12.64 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +3.1 II B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2022 LDK!
2 10 e 2 13.04 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +3.1 III WALCZAK Michał Z/4988/18 2022 5 LDK!
3 11 e 2 13.14 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP +3.1 III WALCZAK Michał B.D. Z/0794/16 2022
4 12 e 2 13.34 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +3.1 IV BELTER Artur Z/0184/20 2022 LDK!
5 13 e 2 13.37 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +3.1 IV WALCZAK Katarzyna Z/1062/18 2022 BEZ LDK!
6 14 e 2 13.41 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +3.1 IV WALCZAK Katarzyna Z/0267/20 2022 LDK!
1 15 e 3 13.45 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +3.1 IV WALCZAK Katarzyna Z/3122/19 2022 LDK!
2 16 e 3 13.61 KAŹMIERCZAK Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +3.1 IV WALCZAK Katarzyna Z/0181/22 2022
3 18 e 3 13.79 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD +3.1 IV KUDŁA Małgorzata # Z/0730/19 2022 LDK!
4 19 e 3 13.85 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +3.1 V WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2022 LDK!
5 20 e 3 14.01 KUBERA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +3.1 V WALCZAK Katarzyna Z/3124/19 2022 LDK!
6 23 e 3 14.27 BIENIASZEK Karolina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +3.1 -- WALCZAK Michał Z/0484/22 2022
7 25 e 3 15.60 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U16 LD +3.1 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2022
1 17 e 4 13.78 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U14 LD +5.2 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2022
2 21 e 4 14.18 GRUCHOT Zofia RKS Łódź 2009 U14 LD +5.2 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0648/22 2022
3 22 e 4 14.26 SMYKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +5.2 V KOWALSKI Robert Z/8007/21 2022 LDK!
4 24 e 4 14.45 JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +5.2 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7872/21 2022
1 1 e 5 12.27 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD +4.7 II DMP BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2022 112
2 2 e 5 13.37 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD +4.7 IV DMP U20 KOPEĆ Dominik # Z/4123/17 2022 5 97
3 3 e 5 13.38 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U20 LD +4.7 IV BLAUSZ Henryka # Z/5319/19 2022
4 4 e 5 13.52 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U20 LD +4.7 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/1476/20 2022
5 5 e 5 14.41 SEREK Martyna UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD +4.7 -- B.D. Z/1211/22 2022
1 1 e 6 12.34 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +4.2 II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022
2 2 e 6 12.45 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD +4.2 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2022 102 136
3 3 e 6 12.45 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U18 LD +4.2 II DMP GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2022 102
4 4 e 6 13.20 NOWAKOWSKA Sandra KS Stal Pleszew 2006 U18 WP +4.2 III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3060/20 2022 LDK!
5 6 e 6 13.28 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +4.2 IV WALCZAK Michał Z/0650/19 2022 LDK!
6 7 e 6 13.46 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD +4.2 IV KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2022 LDK!
1 5 e 7 13.26 VYNYCHENKO Daryna AZS Łódź 2005 U18 LD +4.2 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/3691/22 2022
2 8 e 7 13.49 WIŚNIEWSKA Julia AZS Łódź 2006 U18 LD +4.2 IV DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0621/22 2022 92
3 9 e 7 14.10 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +4.2 -- WALCZAK Michał Z/0269/20 2022 LDK!
4 10 e 7 14.31 MICHALEC Nela RKS Łódź 2005 U18 LD +4.2 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0813/22 2022
5 11 e 7 15.47 SZYMCZAK Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +4.2 -- SYGDZIAK Zofia ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/1707/20 , 2022 LDK!
1 1 f 1 11.87 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +3.3 I DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK! 163
2 2 f 1 12.12 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD +3.3 I GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2022 LDK!
1 1 f 2 12.36 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD +4.8 II DMP BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2022 107
2 2 f 2 13.31 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD +4.8 IV DMP U20 KOPEĆ Dominik # Z/4123/17 2022 5 99
3 3 f 2 13.45 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U20 LD +4.8 IV BLAUSZ Henryka # Z/5319/19 2022
4 4 f 2 13.69 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U20 LD +4.8 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/1476/20 2022
  f 2 DQ SEREK Martyna UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD +4.8 -- B.D. Z/1211/22 2022
1 1 f 3 12.15 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +5.9 I BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022
2 2 f 3 12.22 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD +5.9 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2022 115 146
3 3 f 3 12.44 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U18 LD +5.9 II DMP GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2022 102
4 4 f 3 13.25 VYNYCHENKO Daryna AZS Łódź 2005 U18 LD +5.9 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/3691/22 2022
5 5 f 3 13.34 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD +5.9 IV KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2022 LDK!
6 6 f 3 13.39 WIŚNIEWSKA Julia AZS Łódź 2006 U18 LD +5.9 IV DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0621/22 2022 96
7 7 f 3 14.43 MICHALEC Nela RKS Łódź 2005 U18 LD +5.9 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0813/22 2022
200 m K
1 1 s 1 25.08 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +3.7 II WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK!
2 2 s 1 25.18 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +3.7 II WALCZAK Michał Z/1058/18 2022 3 LDK!
3 3 s 1 25.19 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +3.7 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/1091/18 2022 4 LDK! 142
4 4 s 1 26.26 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +3.7 III WALCZAK Katarzyna Z/1060/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 26.46 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +3.7 III B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2022 LDK!
6 6 s 1 27.30 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP +3.7 III WALCZAK Michał B.D. Z/0794/16 2022
7 8 s 1 27.49 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +3.7 IV BELTER Artur Z/0184/20 2022 LDK!
1 7 s 2 27.41 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +3.5 IV WALCZAK Katarzyna Z/1062/18 2022 BEZ LDK!
2 10 s 2 28.81 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +3.5 V BELTER Artur Z/0214/19 2022 LDK!
3 9 s 2 28.81 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U14 LD +3.5 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2022
4 11 s 2 29.38 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +3.5 -- WALCZAK Michał Z/0269/20 2022 LDK!
5 12 s 2 29.77 GRUCHOT Zofia RKS Łódź 2009 U14 LD +3.5 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0648/22 2022
6 13 s 2 32.86 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U16 LD +3.5 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2022
1 1 s 3 25.40 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD +8.4 II DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2022 138
2 2 s 3 25.80 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD +8.4 II WASIAK Jarosław Z/5149/18 2022 4 LDK!
3 3 s 3 27.63 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD +8.4 IV KOPEĆ Dominik # Z/4123/17 2022 5
4 4 s 3 27.88 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U20 LD +8.4 IV BLAUSZ Henryka # Z/5319/19 2022
1 1 s 4 25.38 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +4.5 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022 104 138
2 2 s 4 25.72 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD +4.5 II BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2022
3 3 s 4 25.76 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U18 LD +4.5 II DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2022 130
4 4 s 4 25.77 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +4.5 II TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2022
5 5 s 4 26.78 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +4.5 III WALCZAK Michał Z/0650/19 2022 LDK!
6 9 s 4 28.19 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD +4.5 IV KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2022 LDK!
1 6 s 5 27.17 VYNYCHENKO Daryna AZS Łódź 2005 U18 LD +5.3 III KUCZKOWSKI Piotr Z/3691/22 2022
2 7 s 5 27.35 NOWAKOWSKA Sandra KS Stal Pleszew 2006 U18 WP +5.3 IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3060/20 2022 LDK!
3 8 s 5 28.07 WIŚNIEWSKA Julia AZS Łódź 2006 U18 LD +5.3 IV BLAUSZ Henryka Z/0621/22 2022
4 10 s 5 30.21 MICHALEC Nela RKS Łódź 2005 U18 LD +5.3 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0813/22 2022
5 11 s 5 30.34 KĘSIAK Antonina LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD +5.3 -- GABRYSIAK Marcin Z/1975/21 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 66.06 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2022 LDK!
2 2 s 1 66.40 LIPIŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD -- DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0608/22 2022 26 72
3 1 s 1 73.48 SMYKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/8007/21 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:30.23 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U20 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/2428/20 2022
2 1 s 1 2:31.56 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD IV DMP U20 KOWALSKI Robert Z/5166/18 2022 BEZ LDK! 81
3 2 s 1 2:36.81 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U16 LD -- MAJCHER Elżbieta SUPEŁ Dorota , Z/0484/20 , 2022 LDK!
4 2 s 1 2:38.49 OLCZAK Liwia RKS Łódź 2006 U18 LD -- LISIAK Adam # Z/0192/20 2022
5 3 s 1 2:43.85 BOCHNIAK Milena KS Stal Pleszew 2006 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3062/20 2022 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 7:26.53 CZERNIELEWSKA Anna RKS Łódź 2007 U16 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/1709/20 2022
2 2 s 1 7:50.57 KIEŁBASA Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U16 LD V ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0886/22 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 16.09 LOZOVYTSKA Anna UKS 55 Łódź # 2005 U18 LD +5.4 III PALISZEWSKI Maciej Z/3629/22 2022
2 2 e 1 17.67 SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U18 LD +5.4 IV BLAUSZ Henryka Z/0223/20 2022 LDK!
3 3 e 1 20.04 KRZANOWSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 2006 U18 LD +5.4 -- PALISZEWSKI Maciej Z/12902/21 2022 LDK!
4 4 e 1 20.41 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD +5.4 -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
1 1 f 1 14.61 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD +4.8 II PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
2 2 f 1 16.00 LOZOVYTSKA Anna UKS 55 Łódź # 2005 U18 LD +4.8 III PALISZEWSKI Maciej Z/3629/22 2022
3 3 f 1 17.49 SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U18 LD +4.8 IV BLAUSZ Henryka Z/0223/20 2022 LDK!
4 4 f 1 18.64 KRZANOWSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 2006 U18 LD +4.8 -- PALISZEWSKI Maciej Z/12902/21 2022 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 16.42 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U20 LD +5.5 III LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2022
2 2 s 1 17.25 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U20 LD +5.5 IV DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/1476/20 2022 89
3 3 s 1 20.05 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD +5.5 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2022 BEZ
400 m pł K K
1 1 s 1 69.90 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/5148/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 73.04 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2022 88
3 3 s 1 73.73 SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U18 LD -- DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0223/20 2022 LDK! 85
4 4 s 1 84.75 KRZANOWSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 2006 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/12902/21 2022 LDK!
5 5 s 1 94.55 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/3193/19 2022
4x100 m K
1 1 s 1 51.88 KACZMAREK Julia
KANICKA Lena
KAŹMIERCZAK Maja
LOSY Zofia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007
2007
2008
2007
U16 WLP -- WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
Z/3122/19
Z/1060/18
Z/0181/22
Z/1062/18
2022
2022
2022
2022

BEZ

BEZ
2 2 s 1 52.49 TOMCZUK Julia
JEZIORSKA Marika
MAJCHRZAK Antonina
PORADECKA Adrianna
MKS Aleksandrów Łódzki 2008
2007
2007
2007
U16 LDZ -- TOMCZYK Kazimierz
BELTER Artur
ZDRAJKOWSKI Paweł
BELTER Artur
Z/0001/20
Z/0184/20
Z/0183/20
Z/0214/19
2022
2022
2022
2022




1 1 s 2 48.61 ADAMCIO Dagmara
KANICKA Inga
KLAR Oliwia
PODRUCZNA Julia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005
2005
2005
2005
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/1055/18
Z/1058/18
Z/1091/18
Z/4988/18
2022
2022
2022
2022
4
3
4
5
2 2 s 2 51.30 PŁÓCIENNICZAK Amelia
KALIŃSKA Oliwia
SZLACHTA Olga
PŁONKA Oliwia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005
2006
2006
2006
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/0650/19
Z/0267/20
Z/1061/18
Z/1069/18
2022
2022
2022
2022


5
5
3 3 s 2 51.50 WIŚNIEWSKA Julia
LIPIŃSKA Zuzanna
LUBIATOWSKA Małgorzata
ADAMCZEWSKA Zuzanna
AZS Łódź 2006
2005
2005
2005
U18 LDZ -- BLAUSZ Henryka
BLAUSZ Henryka
BLAUSZ Henryka
BLAUSZ Henryka
Z/0621/22
Z/0608/22
Z/0457/19
Z/0238/18
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 RYBAK Daria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV DMP U20 WALCZAK Marek Z/1066/18 2022 4 LDK! 92
2 2 f 1 1.50 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP IV WALCZAK Marek Z/1088/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 1.45 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD IV KUDŁA Małgorzata # Z/0730/19 2022 LDK!
4 4 f 1 1.40 WOJCIECHOWSKA Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- WALCZAK Marek Z/1084/18 2022 BEZ LDK!
1 1 f 2 1.55 LOZOVYTSKA Anna UKS 55 Łódź # 2005 U18 LD III PALISZEWSKI Maciej Z/3629/22 2022
2 2 f 2 1.30 JONCZYK Weronika LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD -- B.D. FIRLIT Roman , Z/1974/21 , 2022 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.62 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U18 SK I DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0483/19 , 2022 BEZ LDK! 159
2 2 f 1 3.42 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 2006 U18 SK I DMP DMP U20 WRONA Agnieszka Z/2295/19 2022 LDK! 119 150
3 3 f 1 3.42 JAKÓBIEC Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD I OSTOJSKI Piotr ROJEK Julita Z/0310/18 2022 4 LDK!
4 4 f 1 2.72 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U18 LD III DMP U20 LISIAK Adam # Z/5737/19 2022 LDK! 111
4 4 f 1 2.72 KAZUBA Martyna RKS Łódź 2005 U18 LD III LISIAK Adam Z/2636/19 2022
  f 1 NM BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- DMP U20 KUBIAK Robert Z/0071/19 2022 BEZ LDK!
  f 2 NM STĘPIEŃ Nina RKS Łódź 2007 U16 LD -- LISIAK Adam Z/1240/22 2022
1 1 f 3 3.02 MARCINIAK Kalina RKS Łódź 2004 U20 LD II DMP U20 LISIAK Adam Z/1477/20 2022 131
W dal K
1 1 f 1 5.89 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +9.9 I WALCZAK Michał Z/1061/18 2022 5 LDK!
2 2 f 1 5.65 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +9.9 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/4988/18 2022 5 LDK! 133
3 3 f 1 5.61 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +9.9 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/1055/18 2022 4 LDK! 130
4 4 f 1 5.53 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +9.9 II WALCZAK Marek Z/0590/15 2022 1
5 5 f 1 5.47 GAWIN Julia AZS Łódź 2007 U16 LD +9.9 II DMP DMP U20 SYGDZIAK Zofia Z/1867/21 2022 LDK! 90 119
6 6 f 1 5.42 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +9.9 II DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2022 LDK! 115
7 7 f 1 5.37 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +9.9 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/1069/18 2022 5 LDK! 111
8 8 f 1 5.33 REYER Ksenia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1997 Sen WP +9.9 III WALCZAK Michał Z/1128/14 2022
9 9 f 1 4.92 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +9.9 IV WALCZAK Katarzyna Z/3122/19 2022 LDK!
10 10 f 1 4.83 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +9.9 IV WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2022 LDK!
11 11 f 1 4.38 KUBERA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +9.9 -- WALCZAK Katarzyna Z/3124/19 2022 LDK!
12 12 f 1 4.36 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +9.9 -- WALCZAK Michał Z/1056/18 2022 BEZ LDK!
13 13 f 1 4.32 GALANT Nina MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +9.9 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3162/22 2022
14 14 f 1 4.26 JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +9.9 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7872/21 2022
1 1 f 2 5.32 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD +9.9 III LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2022 4
2 2 f 2 5.26 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U20 LD +9.9 III KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2022 4 LDK!
3 3 f 2 4.81 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U20 LD +9.9 IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2022
4 4 f 2 4.47 SEREK Martyna UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD +9.9 -- B.D. Z/1211/22 2022
1 1 f 3 5.05 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD +9.9 IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
2 2 f 3 4.85 LOZOVYTSKA Anna UKS 55 Łódź # 2005 U18 LD +9.9 IV PALISZEWSKI Maciej Z/3629/22 2022
3 3 f 3 3.73 SZYMCZAK Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +9.9 -- SYGDZIAK Zofia ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/1707/20 , 2022 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.45 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U20 LD +9.9 III DMP DMP U20 KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2022 4 LDK! 85 117
2 2 f 1 10.81 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +9.9 III DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2022 4 LDK! 98
1 1 f 2 10.87 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD +9.9 III SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2022 LDK!
2 2 f 2 10.41 URYSIAK Martyna AZS Łódź 2006 U18 LD +9.9 IV DMP DMP U20 SYGDZIAK Zofia Z/9733/21 2022 LDK! 53 86
3 3 f 2 9.35 OWCZARZ Oliwia AZS Łódź # 2006 U18 LD +9.9 -- DMP U20 SYGDZIAK Zofia Z/1491/20 2022 LDK! 65
Wieloskok K
1 1 f 1 11.08 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +9.9 II WALCZAK Marek Z/1088/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 10.18 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD +9.9 IV SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2022
3 3 f 1 9.87 GALANT Nina MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +9.9 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3162/22 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 12.45 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2022 LDK!
2 2 f 1 12.05 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2022 LDK!
3 3 f 1 10.78 SOBCZAK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/0212/19 2022 LDK!
4 4 f 1 9.06 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- DMP U20 KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK! 72
5 5 f 1 8.96 TYC Kornelia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- DMP U20 BELTER Artur Z/1770/21 2022 LDK! 71
Kula (4) K
1 1 f 1 10.11 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD III LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2022 4
2 2 f 1 8.91 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2022 3 LDK!
3 3 f 1 7.87 SEREK Martyna UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- B.D. Z/1211/22 2022
Oszczep (500) K
1 1 f 1 30.06 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
2 2 f 1 26.95 JONCZYK Weronika LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD -- B.D. FIRLIT Roman , Z/1974/21 , 2022 LDK!
3 3 f 1 26.35 SOBCZAK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0212/19 2022 LDK! 62
4 4 f 1 23.06 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 25.23 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2022 BEZ
2 2 f 1 22.61 SEREK Martyna UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- B.D. Z/1211/22 2022
100 m M
1 2 e 1 10.77 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP +3.2 I WALCZAK Katarzyna Z/0837/15 2022
2 3 e 1 10.77 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +3.2 I WALCZAK Michał Z/5024/19 2022 LDK!
3 4 e 1 10.81 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +3.2 I WALCZAK Michał Z/0845/17 2022
4 5 e 1 10.82 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP +3.2 I WALCZAK Michał Z/0690/19 2022
5 6 e 1 10.86 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +3.2 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/2369/20 2022 146
6 7 e 1 10.96 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +3.2 II WALCZAK Michał Z/0651/19 2022 LDK!
7 8 e 1 11.00 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +3.2 II WALCZAK Michał Z/3104/19 2022 LDK!
8 9 e 1 11.11 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 2002 U23 LD +3.2 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2022 1 LDK!
1 10 e 2 11.24 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +2.7 II WALCZAK Michał Z/1075/18 2022 3
2 11 e 2 11.42 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +2.7 III WALCZAK Marek Z/0171/20 2022
2 12 e 2 11.42 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +2.7 III WALCZAK Michał Z/1068/18 2022 BEZ LDK!
4 16 e 2 11.55 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +2.7 III WALCZAK Michał Z/4126/18 2022
5 18 e 2 11.69 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +2.7 III WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
6 19 e 2 11.71 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD +2.7 III DMP BRÓDKA Daniel Z/1394/21 2022 53
7 27 e 2 14.32 WIŚNIEWSKI Jędrzej UKS Dziewiątka Kutno 2009 U14 LD +2.7 -- KUDŁA Jacek Z/0620/21 2022 LDK!
1 13 e 3 11.50 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +3.2 III WALCZAK Michał # Z/2370/20 2022 LDK!
2 14 e 3 11.55 RATAJCZYK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +3.2 III WALCZAK Katarzyna Z/0248/20 2022
2 14 e 3 11.55 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +3.2 III WALCZAK Katarzyna Z/3103/19 2022 LDK!
4 17 e 3 11.65 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +3.2 III WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
5 20 e 3 11.97 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD +3.2 IV WASIAK Jarosław Z/1504/21 2022 LDK!
6 21 e 3 12.40 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +3.2 V WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2022 LDK!
7 23 e 3 12.59 WYSOCKI Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +3.2 V KOWALSKI Robert Z/3316/22 2022
1 1 e 4 10.62 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP +4.2 M DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2022 BEZ LDK! 163
2 22 e 4 12.58 FRĄTCZAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +4.2 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3161/22 2022
3 24 e 4 12.65 MACIASZCZYK Krystian RKS Łódź 2008 U16 LD +4.2 V KOPEĆ Dominik Z/0558/22 2022
4 25 e 4 12.86 KORBEŃ Bartosz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD +4.2 -- WASIAK Patryk Z/0242/22 2022
5 26 e 4 13.75 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +4.2 -- BELTER Artur Z/0186/20 2022 LDK!
1 1 e 5 10.82 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD +3.5 I GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
2 2 e 5 10.84 TATARA Dawid BKL Bełchatów 2004 U20 LD +3.5 I MANTYK Łukasz Z/3178/19 2022 LDK!
3 3 e 5 10.98 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD +3.5 II BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/3975/17 , 2022 4 LDK!
4 4 e 5 11.52 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +3.5 III WALCZAK Marek Z/1078/18 2022 4 LDK!
5 5 e 5 12.02 GÓRNY Damian BKL Bełchatów 2004 U20 LD +3.5 IV MANTYK Łukasz Z/3080/20 2022 LDK!
6 6 e 5 12.07 PIETRUSZKA Julian UKS Lisy Zgierz 2004 U20 LD +3.5 IV LISIECKI Paweł Z/0241/18 2022 BEZ
1 6 e 6 12.06 SUCHARKIEWICZ Jakub AZS Łódź # 2006 U18 LD +7.8 IV DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/0836/21 2022 86
2 9 e 6 12.17 KOROCH Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +7.8 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0593/22 2022
3 8 e 6 12.17 WIROWSKI Aleksander RKS Łódź 2005 U18 LD +7.8 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0229/19 2022 LDK!
4 10 e 6 12.30 WEDER Paweł RKS Łódź # 2005 U18 LD +7.8 -- KOPEĆ Dominik Z/5736/19 2022 LDK!
5 11 e 6 12.94 MANKIEWICZ Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +7.8 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/13596/21 2022
1 1 e 7 10.90 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +3.8 I GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
2 2 e 7 11.68 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +3.8 III DMP U20 B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2022 LDK! 101
3 3 e 7 11.75 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +3.8 III GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
4 4 e 7 11.77 PLUTA Mateusz RKS Łódź 2005 U18 LD +3.8 IV DMP U20 B.D. Z/4254/19 2022 97
5 5 e 7 11.90 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U18 LD +3.8 IV DMP DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/1392/21 2022 43 92
6 7 e 7 12.08 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U18 LD +3.8 IV LISIECKI Paweł Z/0246/18 2022 LDK!
1 1 f 1 10.63 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP +3.9 M WALCZAK Katarzyna Z/0837/15 2022
2 2 f 1 10.67 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP +3.9 I WALCZAK Michał Z/0690/19 2022
3 3 f 1 10.72 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +3.9 I WALCZAK Michał Z/5024/19 2022 LDK!
4 4 f 1 10.80 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +3.9 I WALCZAK Michał Z/3104/19 2022 LDK!
5 5 f 1 10.82 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +3.9 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/2369/20 2022 148
6 6 f 1 10.87 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +3.9 I WALCZAK Michał Z/0651/19 2022 LDK!
1 1 f 2 10.79 TATARA Dawid BKL Bełchatów 2004 U20 LD +3.8 I MANTYK Łukasz Z/3178/19 2022 LDK!
2 2 f 2 10.92 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD +3.8 II GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
3 3 f 2 11.00 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD +3.8 II BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/3975/17 , 2022 4 LDK!
4 4 f 2 12.07 PIETRUSZKA Julian UKS Lisy Zgierz 2004 U20 LD +3.8 IV LISIECKI Paweł Z/0241/18 2022 BEZ
1 1 f 3 11.03 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +3.9 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
2 2 f 3 11.50 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +3.9 III DMP U20 B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2022 LDK! 110
3 3 f 3 11.60 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +3.9 III GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
4 4 f 3 11.70 PLUTA Mateusz RKS Łódź 2005 U18 LD +3.9 III DMP U20 B.D. Z/4254/19 2022 101
5 5 f 3 11.87 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U18 LD +3.9 IV DMP DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/1392/21 2022 44 93
6 6 f 3 12.20 SUCHARKIEWICZ Jakub AZS Łódź # 2006 U18 LD +3.9 IV DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/0836/21 2022 81
7 7 f 3 12.47 KOROCH Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +3.9 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0593/22 2022
200 m M
1 1 s 1 21.42 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +4.1 M WALCZAK Michał Z/0845/17 2022
2 2 s 1 21.77 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP +4.1 I WALCZAK Michał Z/0690/19 2022
1 3 s 2 22.39 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +2.4 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/1075/18 2022 3 132
2 4 s 2 22.50 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +2.4 II WALCZAK Michał Z/1068/18 2022 BEZ LDK!
3 5 s 2 22.57 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +2.4 II WALCZAK Marek Z/0171/20 2022
4 6 s 2 23.18 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U23 LD +2.4 III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2022 3 LDK!
5 8 s 2 23.51 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +2.4 III WALCZAK Michał Z/4126/18 2022
1 7 s 3 23.39 MIROWSKI Adam AZS Łódź 2007 U16 LD +3.3 III BRÓDKA Daniel Z/3004/21 2022
2 9 s 3 23.52 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +3.3 III WALCZAK Katarzyna Z/3103/19 2022 LDK!
3 11 s 3 23.82 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +3.3 IV WALCZAK Michał # Z/2370/20 2022 LDK!
4 12 s 3 24.15 WILIŃSKI Piotr AZS Łódź 2007 U16 LD +3.3 IV BRÓDKA Daniel Z/1391/21 2022
5 16 s 3 25.79 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD +3.3 -- B.D. Z/0876/18 2022 BEZ
  s 3 DQ WYSOCKI Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +3.3 -- KOWALSKI Robert Z/3316/22 2022
1 10 s 4 23.61 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +3.6 IV WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
2 13 s 4 24.86 ZAWADZKI Konrad AZS Łódź 2008 U16 LD +3.6 V BRÓDKA Daniel Z/2608/21 2022
3 14 s 4 24.88 GRUSZECKI Tymon RKS Łódź 2007 U16 LD +3.6 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0550/21 2022
4 15 s 4 25.63 ZAWADZKI Szymon AZS Łódź 2008 U16 LD +3.6 -- BRÓDKA Daniel Z/2609/21 2022
5 17 s 4 25.87 KUBASIK Jakub AZS Łódź 2008 U16 LD +3.6 -- BRÓDKA Daniel Z/3505/21 2022
1 1 s 5 21.72 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U20 LD +3.6 I DMP DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/0231/19 2022 LDK! 121 151
2 2 s 5 21.79 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD +3.6 I GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
3 3 s 5 22.09 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD +3.6 II DMP DMP U20 BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/3975/17 , 2022 4 LDK! 106 140
4 4 s 5 22.64 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U20 LD +3.6 II DMP KOPEĆ Dominik Z/0230/19 2022 LDK! 86
5 5 s 5 22.82 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +3.6 III DMP U20 KOWALSKI Robert Z/4778/17 2022 2 121
1 6 s 6 24.16 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U20 LD +4.9 IV BARSKA Jolanta Z/3524/16 2022 4 LDK!
2 7 s 6 24.54 PIETRUSZKA Julian UKS Lisy Zgierz 2004 U20 LD +4.9 -- LISIECKI Paweł Z/0241/18 2022 BEZ
1 5 s 7 23.89 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U18 LD +4.4 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/1392/21 2022
2 6 s 7 24.59 PLUTA Mateusz RKS Łódź 2005 U18 LD +4.4 -- B.D. Z/4254/19 2022
3 7 s 7 24.98 WIROWSKI Aleksander RKS Łódź 2005 U18 LD +4.4 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0229/19 2022 LDK!
4 9 s 7 25.72 SIECH Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +4.4 -- TOMCZYK Kazimierz Z/0860/19 2022
5 10 s 7 27.35 RYCHLEWSKI Marcel MKS Zduńska Wola # 2006 U18 LD +4.4 -- SULIŃSKI Andrzej Z/3608/19 2022 LDK!
1 1 s 8 22.47 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +3.8 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
2 2 s 8 23.06 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +3.8 III BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
3 3 s 8 23.60 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +3.8 III B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2022 LDK!
4 4 s 8 23.89 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +3.8 IV GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
5 8 s 8 25.44 JEŻYNA Maciej RKS Łódź 2005 U18 LD +3.8 --
400 m M
1 1 s 1 49.52 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD II DMP DMP U20 BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0658/18 , 2022 4 LDK! 97 136
2 2 s 1 49.53 SZWED Maks AZS Łódź 2004 U20 LD II DMP DMP U20 WĘGLARSKI Krzysztof Z/0459/19 2022 97 136
3 3 s 1 50.79 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U20 LD III DMP U20 WĘGLARSKI Krzysztof Z/0659/18 2022 4 123
4 4 s 1 54.92 HUĆKO Michał AZS Łódź 2004 U20 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof Z/0240/18 2022
5 1 s 1 55.49 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2022 79
1 1 s 2 52.00 GANCARZ Mikołaj LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD III WOJTAREK Jacek Z/1487/20 2022 LDK!
2 2 s 2 53.50 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD IV WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2022 LDK!
3 3 s 2 54.63 WÓJCIK Kacper AZS Łódź 2005 U18 LD IV BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0461/19 , 2022 LDK!
4 4 s 2 57.72 GAJEWSKI Łukasz MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3607/19 2022 LDK!
5 5 s 2 60.98 GRUDA Maciej MKS Zduńska Wola 2006 U18 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/5590/21 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:08.07 MARZYŃSKI Paweł MKL Jarocin 2005 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3061/20 2022 LDK!
2 1 s 1 2:08.80 SZCZEPANIAK Igor RKS Łódź 2004 U20 LD -- DMP U20 B.D. KOWALCZYK Katarzyna JASZCZAK Stanisław , Z/4229/19 , 2022 LDK! 72
3 2 s 1 2:12.04 MAJERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/13237/21 2022
4 1 s 1 2:13.99 DĘBSKI Igor AZS Łódź 2005 U18 LD -- DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/0614/22 2022 66
5 3 s 1 2:14.60 ANDRZEJAK Maksymilian MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3687/20 2022
6 4 s 1 2:16.54 KUZIK Szczepan RKS Łódź 2006 U18 LD -- DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/2620/22 2022 63
7 5 s 1 2:16.78 SZCZEPAŃCZYK Kajetan AZS Łódź 2006 U18 LD -- DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr # Z/0333/20 2022 63
1500 m M
1 1 s 1 4:43.59 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek Z/1488/20 2022 LDK!
2 2 s 1 4:54.49 SZYMCZAK Łukasz KS Stal Pleszew 2005 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3059/20 2022 LDK!
3 3 s 1 5:17.91 JARCZEWSKI Jan RKS Łódź 2007 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/3803/22 2022
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.55 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +3.4 II DMP U20 KUBIAK Robert # Z/0086/20 2022 140
2 2 e 1 14.97 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +3.4 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
3 3 e 1 15.18 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +3.4 III KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
4 4 e 1 16.56 BŁASZCZYK Wojciech UKS 55 Łódź 2006 U18 LD +3.4 -- PALISZEWSKI Maciej Z/4410/20 2022 LDK!
1 1 f 1 14.26 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +3.2 II DMP U20 KUBIAK Robert # Z/0086/20 2022 146
2 2 f 1 14.73 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +3.2 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
3 3 f 1 16.81 BŁASZCZYK Wojciech UKS 55 Łódź 2006 U18 LD +3.2 -- PALISZEWSKI Maciej Z/4410/20 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 13.87 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +1.5 I DMP U20 WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2022 5 173
2 2 e 1 16.56 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD +1.5 IV KUDŁA Jacek Z/0722/19 2022
3 3 e 1 16.56 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD +1.5 IV KUDŁA Jacek Z/3192/19 2022
1 1 f 1 13.77 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +3.8 I DMP U20 WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2022 5 179
2 2 f 1 16.48 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD +3.8 III KUDŁA Jacek Z/3192/19 2022
3 3 f 1 16.49 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD +3.8 III KUDŁA Jacek Z/0722/19 2022
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 59.69 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD IV BARSKA Jolanta Z/0426/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 63.41 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/0055/19 2022 5 LDK!
3 3 s 1 65.06 PRZYBYŁ Antoni UKS Lisy Zgierz 2005 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/5253/19 2022
4 4 s 1 66.70 BŁASZCZYK Wojciech UKS 55 Łódź 2006 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/4410/20 2022 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 59.35 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U20 LD IV DMP DMP U20 WĘGLARSKI Krzysztof Z/0660/18 2022 BEZ 55 103
4x100 m M
1 1 s 1 44.45 DROZDOWSKI Damian
ROBOTNIKOWSKI Jakub
KĘDZIERSKI Mikołaj
KRYŚ Kamil
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003
2004
2003
2003
U20 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Marek
WALCZAK Marek
WALCZAK Michał
Z/1075/18
Z/1078/18
Z/0171/20
Z/4126/18
2022
2022
2022
2022
3
4


2 2 s 1 46.29 GRZĄKA Dawid
ZIMNIAK Kacper
CEGŁA Kacper
STOJANOWSKI Piotr
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004
2004
2004
2004
U20 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/0168/20
Z/0651/19
Z/5024/19
Z/0649/19
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 50.77 KUBASIK Jakub
ZAWADZKI Konrad
ZAWADZKI Szymon
MAJEWSKI Krzysztof
AZS Łódź 2008
2008
2008
2008
U16 LDZ -- BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
Z/3505/21
Z/2608/21
Z/2609/21
Z/1645/21
2022
2022
2022
2022




  s 1 DNF KRAKOWSKI Eryk
ŁUCZAK Bartłomiej
WOJTASIK Aleksander
RATAJCZYK Bartosz
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008
2007
2007
2007
U16 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
Z/2370/20
Z/0262/20
Z/3103/19
Z/0248/20
2022
2022
2022
2022




  s 1 DNF WILIŃSKI Piotr
DRACZYŃSKI Franek
MIROWSKI Adam
STALA Wiktor
AZS Łódź 2007
2007
2007
2007
U16 LDZ -- BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
SYGDZIAK Zofia BRÓDKA Daniel
Z/1391/21
Z/1394/21
Z/3004/21
, Z/0835/21
2022
2022
2022
, 2022




4x400 m M
1 1 s 1 3:27.33 KRAWCZYK Mateusz
HUĆKO Michał
PIETRZAK Daniel
SZWED Maks
AZS Łódź 2004
2004
2004
2004
U20 LDZ -- SADACH Aneta
WĘGLARSKI Krzysztof
WĘGLARSKI Krzysztof
WĘGLARSKI Krzysztof
Z/2888/20
Z/0240/18
Z/0659/18
Z/0459/19
2022
2022
2022
2022


4

2 2 s 1 3:34.51 MURAWSKI Rafał
KRYSIAK Iwo
WILIŃSKI Jakub
MATERA Mateusz
AZS Łódź 2004
2003
2004
2004
U20 LDZ -- SADACH Aneta
BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof
WĘGLARSKI Krzysztof
BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof
Z/9667/21
, Z/3975/17
Z/0660/18
, Z/0658/18
2022
, 2022
2022
, 2022

4
BEZ
4
1 1 s 2 3:29.41 ZIĄBKA Oliwier
JABŁOŃSKI Hubert
SZYMANSKI Oliwier
ULIŃSKI Kacper
MKS Aleksandrów Łódzki 2005
2006
2005
2006
U18 LDZ -- TOMCZYK Kazimierz
TOMCZYK Kazimierz
TOMCZYK Kazimierz
TOMCZYK Kazimierz
Z/0867/19
Z/0180/20
Z/0861/19
Z/0089/20
2022
2022
2022
2022




2 2 s 2 4:16.18 KOTOWSKI Jędrzej
OPALIŃSKI Franciszek
ANDRZEJAK Maksymilian
GAJEWSKI Łukasz
MUKS Park Zduńska Wola 2005
2005
2005
2006
U18 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
Z/8857/21
, Z/1284/20
Z/3687/20
Z/3607/19
2022
, 2022
2022
2022




Wzwyż M
1 1 f 1 2.10 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U20 LD I DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2022 BEZ LDK! 153
2 2 f 1 1.75 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD IV KUDŁA Jacek Z/3192/19 2022
3 3 f 1 1.65 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5
1 1 f 2 1.75 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD IV KUBIAK Robert # Z/0086/20 2022
2 2 f 2 1.70 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2022 LDK!
3 3 f 2 1.65 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
4 4 f 2 1.60 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 3.62 REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U16 LD III DMP DMP U20 LISIAK Adam Z/1111/20 2022 50 107
2 2 f 1 3.02 LACH Borys KKL Kielce 2008 U16 SK V B.D. Z/1934/20 2022 LDK!
3 3 f 1 2.52 IWANIEC Filip KKL Kielce 2011 U12 SK -- B.D. Z/11450/21 2022 LDK!
1 1 f 2 4.72 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U20 SK I DMP DMP U20 WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2022 5 LDK! 121 150
2 2 f 2 4.02 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD II DMP U20 OSTOJSKI Piotr Z/0588/17 2022 3 LDK! 122
3 3 f 2 3.32 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5 96
1 1 f 3 4.22 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U18 LD II DMP U20 KUBIAK Robert Z/4157/19 2022 BEZ LDK! 130
2 2 f 3 3.32 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2022 LDK!
3 3 f 3 3.32 BARTCZAK Filip MKLA Łęczyca 2006 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/4156/19 2022 BEZ LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.75 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +9.9 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2022 5 LDK!
2 2 f 1 6.14 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 2004 U20 LD +9.9 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 6.05 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD +9.8 IV B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2022 4 LDK!
  f 1 NM KRAWCZYK Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD +9.9 -- DMP DMP U20 SADACH Aneta Z/2888/20 2022
1 1 f 2 6.52 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +9.9 III DMP U20 WALCZAK Marek Z/1078/18 2022 4 LDK! 105
2 2 f 2 6.36 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +9.9 III DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/3106/19 2022 LDK! 97
3 3 f 2 6.14 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +9.9 IV WALCZAK Katarzyna Z/0262/20 2022
4 4 f 2 5.59 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +9.9 -- WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2022 LDK!
5 5 f 2 5.07 FRĄTCZAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +9.9 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3161/22 2022
6 6 f 2 4.73 WIŚNIEWSKI Jędrzej UKS Dziewiątka Kutno 2009 U14 LD +9.9 -- KUDŁA Jacek Z/0620/21 2022 LDK!
1 1 f 3 6.23 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +9.9 IV BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek # , Z/1408/18 , 2022 LDK!
2 3 f 3 6.10 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +9.9 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022
3 2 f 3 5.93 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +9.9 IV SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2022
4 4 f 3 5.62 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U18 LD +9.9 -- DMP U20 KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK! 69
5 5 f 3 5.38 KOROCH Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +9.9 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0593/22 2022
Trójskok M
1 1 f 1 14.03 TUCZYŃSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +9.9 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/1082/18 2022 3 120
1 1 f 2 15.04 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 2003 U20 LD +9.9 I MANTYK Łukasz Z/3046/17 2022 LDK!
2 2 f 2 14.31 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +9.9 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2022 5 LDK!
3 3 f 2 13.50 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +9.9 III DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/0587/17 2022 3 110
4 4 f 2 13.26 MURAWSKI Rafał AZS Łódź 2004 U20 LD +9.9 III DMP DMP U20 SADACH Aneta Z/9667/21 2022 56 103
1 1 f 3 13.28 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +9.9 III DMP U20 BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek # , Z/1408/18 , 2022 LDK! 104
2 2 f 3 12.60 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +9.9 IV SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2022
Wieloskok M
1 1 f 1 12.54 BOCZKOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +9.9 II ANDRYSIAK Mirosław ANDRYSIAK Mirosław Z/4161/19 2022 LDK!
2 2 f 1 10.85 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +9.9 -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2022 LDK!
3 3 f 1 10.58 GAWIN Adam AZS Łódź 2008 U16 LD +9.9 -- SYGDZIAK Zofia Z/1866/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 15.73 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD II JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2022 LDK!
2 2 f 1 15.55 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2022 LDK!
3 3 f 1 12.31 ANTOSIAK Sebastian MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/5041/19 2022 LDK!
4 4 f 1 11.93 MES Jerzy MKS Zduńska Wola 2005 U18 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/4277/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 10.87 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V B.D. BELTER Artur Z/1771/21, Z/13730/21 2021, 2022 LDK!
6 6 f 1 10.01 SALSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- DMP U20 BELTER Artur Z/0472/21 2022 65
Kula (6) M
1 1 f 1 11.61 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 10.73 WALCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD -- DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/1428/18 2022 4 LDK! 80
3 3 f 1 10.27 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2022
Kula (7.26) M
1 1 f 1 11.86 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U23 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2022 3 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 45.68 ANTOSIAK Sebastian MKLA Łęczyca 2006 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/5041/19 2022 LDK!
2 2 f 1 43.84 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2022
3 3 f 1 32.77 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 27.267036914825 sekund