Poznań 27.05.2022
Poznań Athletics Grand Prix [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.43 ANTCZAK Agata UKS 20 Poznań 2009 U14 WP +1.8 -- WIADEREK Piotr Z/9450/21 2022
2 2 s 1 8.58 BARANOWSKA Barbara OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP +1.8 -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/5894/21 2022 LDK!
3 3 s 1 8.67 GAWRYCH Kinga UKS 20 Poznań 2009 U14 WP +1.8 -- WIADEREK Piotr Z/9438/21 2022
4 4 s 1 8.92 ŁAŚ Marta UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP +1.8 -- BEBEJEWSKI Michał Z/1132/20 2022 LDK!
5 5 s 1 8.92 IDZIKOWSKA Ewa UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP +1.8 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0534/22 2022 LDK!
6 6 s 1 9.06 MOLSKA Maria KS Energetyk Poznań 2009 U14 WP +1.8 -- GRENDA Jan # Z/3102/21 2022 LDK!
7 7 s 1 9.37 RADZIEJ Zofia niest. Poznań 2009 U14 WP +1.8 --
100 m K
1 4 s 1 11.34 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +2.7 MM KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2022 M
2 6 s 1 11.38 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 Sen KP +2.7 MM LEWANDOWSKI Jacek Z/0191/15 2022
7 18 s 1 11.75 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993 Sen KP +2.7 M DMP LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek Z/0903/11 2022 M 146
8 19 s 1 11.76 DZIAMSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +2.7 M JAGACIAK Jarosław Z/0868/15 2022 LDK!
3 15 s 2 11.67 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD +1.2 M NIEDŹWIECKI Wojciech Z/1209/14 2022 M
5 20 s 2 11.78 DZIAMSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +1.2 M JAGACIAK Jarosław Z/0868/15 2022 LDK!
6 21 s 2 12.03 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993 Sen KP +1.2 I DMP LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek Z/0903/11 2022 M 127
7 22 s 2 12.18 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 Sen WP +1.2 II JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2022 3
2 2 s 3 11.26 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM +2.8 MM SKRZYSZOWSKI Jarosław Z/2684/11 2022 MM
4 5 s 3 11.38 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +2.8 MM KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2022 M
5 9 s 3 11.40 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP +2.8 MM DMP LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2022 MM 171
8 23 s 3 12.34 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 Sen KP +2.8 II LEWANDOWSKI Jacek Z/0191/15 2022
1 5 s 4 13.41 KRZYWDZIŃSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 1994 Sen KP +1.7 -- CHOCHLIUK Grażyna Z/2869/21 2022
2 6 s 4 14.69 PAŹDZIOR Marta SSR Start Poznań 2003 U20 WP +1.7 -- B.D. Z/2703/18 2022
3 7 s 4 14.80 SIKORA Anna SSR Start Poznań 2005 U18 WP +1.7 -- B.D. Z/13022/21 2021
4 8 s 4 15.68 RYBICKA Dominika SSR Start Poznań 2000 U23 WP +1.7 -- B.D. Z/10274/21 2021
200 m K
4 4 s 1 23.10 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +1.4 MM SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2022
5 5 s 1 23.18 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP +1.4 MM LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2022 MM
7 7 s 1 23.84 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD +1.4 M DMP NIEDŹWIECKI Wojciech Z/1209/14 2022 M 148
300 m K
1 1 s 1 36.34 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM -- SKRZYSZOWSKI Jarosław Z/2684/11 2022 MM
2 2 s 1 37.16 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U23 KP -- BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2022
3 3 s 1 37.17 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989 Sen KP -- BAUMGART Iwona Z/3124/11 2022 MM
5 5 s 1 38.81 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2022
800 m K
1 s 1 2:04.31 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2022 M 151
2 s 1 2:05.12 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK I DMP KOWAL Piotr Z/0598/11 2022 MM 146
  s 1 DNF CZAPLA Adrianna AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -- DMP BARSZCZ Mirosław B.D. Z/3569/15 2022
  s 1 DNF GRYC Anna Maria KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. Z/3062/15 2022
100 m pł K
1 s 1 12.96 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -0.2 MM DMP SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2022 M LDK! 185
2 s 1 13.31 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.2 M DMP GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022 168
4 s 1 13.49 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -0.2 M DMP GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK! 160
1 s 2 12.68 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.0 MM DMP SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2022 M LDK! 200
2 s 2 13.24 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +1.0 M DMP GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK! 172
3 s 2 13.26 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +1.0 M DMP GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022 171
2000 m prz K
2 2 s 1 6:19.98 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 1999 Sen LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0966/15 2022 1
3 3 s 1 6:24.81 KAPAŁA Patrycja KS AZS AWF Katowice # 1997 Sen SL -- B.D. B.D. B.D. Z/0479/13 2022
6 6 s 1 6:40.13 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2022
Trójskok K
  f 1 13.49 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +1.6 M DMP JAGACIAK Jarosław B.D. Z/1019/12 2022 163
2 f 1 13.80 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +3.0 M DMP JAGACIAK Jarosław B.D. Z/1019/12 2022 174
3 f 1 13.58 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK +1.3 M DMP LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2022 1 166
6 f 1 13.45 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998 Sen LD +1.2 M DMP SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2022 1 161
10 f 1 12.22 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 1991 Sen WP +2.1 I JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2022 1
60 m M
1 1 s 1 7.96 POTRYKOWSKI Artur MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP +0.6 -- CHMIELARZ Lucyna Z/4869/22 2022 LDK!
2 2 s 1 8.25 MĄCZKOWIAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP +0.6 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2022 LDK!
3 3 s 1 8.54 STOBIECKI Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP +0.6 -- CHMIELARZ Lucyna Z/1413/22 2022 LDK!
4 4 s 1 8.69 PRZYMUS Wojciech UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP +0.6 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0705/20 2022 LDK!
6 6 s 1 9.30 WRÓBLEWSKI Witold SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP +0.6 -- CZERNIAK Przemysław Z/1699/20 2022 LDK!
7 7 s 1 9.52 JASKÓŁA Jan UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP +0.6 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0374/21 2022 LDK!
100 m M
2 5 s 1 10.39 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU +0.8 M DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2022 MM 159
4 10 s 1 10.45 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.8 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2022 1 153
5 14 s 1 10.53 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 2002 U23 LU +0.8 M DMP GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2022 1 LDK! 145
2 13 s 2 10.53 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 2002 U23 LU +0.8 M DMP GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2022 1 LDK! 145
4 17 s 2 10.79 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU +0.8 I DMP KUKLA Rafał B.D. Z/2859/16 2022 LDK! 120
5 7 s 3 10.42 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin 1993 Sen ZP +0.4 M KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2022
6 8 s 3 10.42 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU +0.4 M DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2022 MM 156
7 11 s 3 10.48 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.4 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2022 1 150
1 1 s 4 11.78 KOTKOWSKI Michał SSR Start Poznań 1998 Sen WP +1.7 -- B.D. B.D. Z/11013/21 2022
2 2 s 4 11.95 MAJCHRZAK Michał SSR Start Poznań 1997 Sen WP +1.7 -- B.D. B.D. Z/11044/21 2022
3 3 s 4 12.60 SZALA Wiktor SSR Start Poznań 2006 U18 WP +1.7 -- B.D. Z/13026/21 2022
4 4 s 4 13.40 MŁYŃSKI Przemysław SSR Start Poznań 1998 Sen WP +1.7 -- B.D. Z/11011/21 2022
200 m M
2 9 s 2 21.06 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM +2.4 M DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2022 4 LDK! 179
3 10 s 2 21.11 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP +2.4 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2022
6 13 s 2 21.86 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU +2.4 I KUKLA Rafał B.D. Z/2859/16 2022 LDK!
5 5 s 3 20.91 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +1.3 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
7 8 s 3 21.01 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK +1.3 M DMP MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2022 152
300 m M
2 6 s 2 33.71 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998 Sen LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2022 M
4 9 s 2 33.94 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2341/21 2022
5 10 s 2 34.08 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -- BAUMGART Iwona Z/0812/14 2022
7 14 s 2 34.28 SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- SASKA Tomasz Z/0233/19 2022
8 15 s 2 34.98 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U20 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2022 LDK!
1 1 s 3 33.23 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -- OGONOWSKI Jakub Z/2480/11 2022
3 4 s 3 33.56 SOŁTYSIAK Daniel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- SASKA Tomasz Z/0234/19 2022
4 5 s 3 33.66 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2022 M
7 12 s 3 34.18 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -- BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan Z/3182/17 2022
1000 m M
2 2 s 1 2:19.74 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 1995 Sen ZP -- KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2022 MM
  s 1 DNF SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP -- SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2022 1
400 m pł M
2 2 s 1 50.43 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU M DMP HOŁUB Grzegorz B.D. Z/2537/16 2022 165
3 3 s 1 51.04 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP M NOWAKOWSKI Marian Z/1938/15 2022 2 LDK!
4 4 s 1 51.89 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK I DMP TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2022 2 LDK! 143
5 5 s 1 52.96 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka 1991 Sen MA I CZYŻ Radosław Z/3806/11 2022
6 6 s 1 53.48 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U20 LB I PAWELEC Marcin Z/3111/18 2022 5 LDK!
7 7 s 1 56.43 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP II B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2022
Tyczka M
1 f 1 5.41 LISEK Piotr OSOT Szczecin 1992 Sen ZP M SZCZEPAŃSKI Marcin Z/1183/11 2022 MM
7 f 1 5.21 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1989 Sen KP M DMP MICHALSKI Włodzimierz Z/2184/11 2022 MM 154
8 f 1 5.01 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ I DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2022 2 LDK! 163
Kula (3) M
1 f 1 7.16 GÓRCZAK Bartosz GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11140/21 2022
Kula (4) M
1 f 1 10.93 KĄKOL Piotr MKL Toruń 1982 Masters KP -- HULISZ Robert Z/11004/21 2022
2 f 1 7.42 RYŚ Tomasz GZSN START Gorzów Wlkp. 1993 Sen LB -- B.D. Z/11129/21 2022
3 f 1 6.89 KOPIEC Michał GZSN START Gorzów Wlkp. 1993 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11133/21 2022
5 f 1 5.36 SZYMONIAK Eryk niestowarzyszony 2002 U23 --
Oszczep (800) M
2 f 1 74.46 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 2002 U23 KP M PIĄTEK Mirosław Z/0033/15 2022 1 LDK!
4 f 1 70.38 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 2000 U23 KP I WALCZAK Leszek Z/0021/15 2022 1
5 f 1 68.27 KWAŚNIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I DMP KRUKOWSKI Michał B.D. Z/2300/11 2022 124
  f 1 NM KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1992 Sen MZ -- KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2022 MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.8868489265442 sekund