Gdańsk 27.05.2022
50. Memoriał Józefa Żylewicza. Grand Prix Gdańska [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.76 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -0.4 M DMP B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2022 145
2 2 s 1 11.93 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN -0.4 I MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2022
3 3 s 1 11.97 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U20 KP -0.4 I PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
4 4 s 1 12.17 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -0.4 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
5 5 s 1 12.26 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ -0.4 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2022 3
6 6 s 1 12.35 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -0.4 II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK! 141
7 16 s 1 13.38 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -0.4 -- SĘKOWSKA Anna Z/0080/17 2022
1 7 s 2 12.57 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM +0.8 II POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
2 8 s 2 12.59 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM +0.8 II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4983/19 , 2022 BEZ LDK! 130
3 9 s 2 12.63 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +0.8 II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
4 10 s 2 12.71 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ +0.8 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
5 12 s 2 13.14 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM +0.8 III B.D. SĘKOWSKA Anna B.D. , Z/5436/15 , 2022 LDK!
6 13 s 2 13.18 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM +0.8 III SĘKOWSKA Anna Z/4661/17 2022 4 LDK!
1 11 s 3 12.90 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U18 PM +3.2 III KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022
2 14 s 3 13.23 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ +3.2 IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
3 15 s 3 13.38 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +3.2 IV ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
4 17 s 3 13.56 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U20 WN +3.2 IV PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta , Z/0199/20 , 2022 LDK!
5 18 s 3 13.77 SYLDATK Zofia KL Lechia Gdańsk 2007 U16 PM +3.2 IV WIETEK Zbigniew Z/11084/21 2022
1 1 s 4 21.59 KAŁUCKA Zofia RaceRunning Złotowianka Złotów 2002 U23 WP 0.0 -- B.D. Z/11218/21 2022
2 2 s 4 26.36 MIAZGA Natalia RaceRunning Złotowianka Złotów 2000 U23 WP 0.0 -- B.D. Z/11213/21 2022
200 m K
1 1 s 1 24.22 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +2.4 I B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2022
2 2 s 1 24.31 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U20 KP +2.4 I PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
3 3 s 1 24.62 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U18 KP +2.4 I DMP DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2022 3 LDK! 125 153
4 4 s 1 24.66 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM +2.4 I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
5 5 s 1 24.93 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN +2.4 II MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2022
1 6 s 2 25.74 BRZESKA Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 1999 Sen PM +1.5 II SĘKOWSKA Anna Z/1839/16 2022 LDK!
2 7 s 2 25.75 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM +1.5 II DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/4971/18 2022 5 LDK! 131
3 8 s 2 26.06 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +1.5 II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
4 11 s 2 26.86 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U20 WN +1.5 III ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2022 5 LDK!
5 13 s 2 27.32 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U18 WN +1.5 IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2022 5 LDK!
1 9 s 3 26.38 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM +0.2 III POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
2 10 s 3 26.80 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ +0.2 III ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
3 12 s 3 27.18 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U18 PM +0.2 III KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022
4 14 s 3 27.56 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +0.2 IV ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
5 15 s 3 28.10 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +0.2 IV SĘKOWSKA Anna Z/1172/20 2022
6 16 s 3 28.66 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ +0.2 V ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
7 17 s 3 29.15 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U20 WN +0.2 -- PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta , Z/0199/20 , 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 55.73 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U23 PM I ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2022 LDK!
2 2 s 1 57.12 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1776/13 2022
3 3 s 1 57.95 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM II JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2022 2
4 5 s 1 58.48 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 Sen PM II B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1665/12 , 2022
5 6 s 1 58.78 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2022 LDK!
6 7 s 1 59.44 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2022 3 LDK! 118
1 4 s 2 58.10 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2022 3 LDK!
2 8 s 2 59.87 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U23 PM III LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3200/17 2022
3 9 s 2 60.84 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2022 3 LDK! 107
4 11 s 2 61.24 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena , Z/2934/17 , 2022 LDK!
5 13 s 2 62.50 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U20 WN IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2022 5 LDK!
6 14 s 2 63.15 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U23 LD -- URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2022
1 10 s 3 61.07 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U18 PM III ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0052/18 2022 5 LDK!
2 12 s 3 61.56 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0940/20 , 2022 LDK! 102
3 15 s 3 63.89 ŻYCHSKA Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4882/18 2022 LDK!
4 16 s 3 64.35 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U20 PM IV B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/3179/17 , 2022 3 LDK!
5 17 s 3 65.68 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2022 5
6 18 s 3 66.49 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U18 WN -- B.D. Z/2339/19 2022
800 m K
1 1 s 1 2:10.15 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 Sen PM I POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2022 1 LDK!
2 3 s 1 2:14.02 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2022 LDK!
3 4 s 1 2:14.67 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot 2001 U23 PM II LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3912/15 2022
4 5 s 1 2:14.91 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/3133/19 2022 LDK! 130
5 6 s 1 2:15.08 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL II SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2022 2 LDK!
6 7 s 1 2:16.10 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U23 PM II B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/2850/16 , 2022 LDK!
7 10 s 1 2:17.27 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM II RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2022 4 LDK!
8 14 s 1 2:20.35 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 2005 U18 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0690/18 2022 4 LDK!
  s 1 DNF BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2022 3 LDK!
1 2 s 2 2:13.20 GRUCHAŁA Julia Akademia Biegowa Kartuzy 2004 U20 PM II NOWAKOWSKI Karol Z/2028/18 2022 3
2 8 s 2 2:16.31 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U20 PM II RUMIŃSKI Wojciech Z/2544/18 2022 4
3 9 s 2 2:16.35 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2580/17 , 2022 3 LDK! 126
4 11 s 2 2:18.67 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U23 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1794/18 2022 3
5 12 s 2 2:19.71 POCHRANOWICZ Aleksandra MKL Szczecinek 1990 Sen ZP III SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/1202/14 2022 2
6 13 s 2 2:20.25 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2022 LDK!
7 15 s 2 2:20.51 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U18 PM III RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/0017/18 2022 4 LDK!
8 16 s 2 2:23.23 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 2004 U20 PM III KRÓL Krzysztof Z/0772/18 2022 2 LDK!
9 17 s 2 2:27.02 LEŚNIEWSKA Małgorzata MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN IV NAGY Czesław Z/0160/19 2022 BEZ
10 18 s 2 2:29.00 SÓJKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1999 Sen PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/0309/15 , 2022
3000 m K
1 1 s 1 9:10.96 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 1999 Sen PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2022 1
2 2 s 1 9:18.58 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP I NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2022
3 3 s 1 9:19.84 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź 2003 U20 LD I JASZCZAK Stanisław Z/3730/17 2022
4 4 s 1 9:26.51 BARANOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska 1993 Sen LU I WILCZEK Janusz Z/1520/16 2022
5 5 s 1 9:38.72 WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U18 LD I JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2022
6 6 s 1 9:39.62 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 2001 U23 PM I PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. Z/4071/18 2022
7 7 s 1 9:40.13 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 U23 PM I CZAPIEWSKA Grażyna B.D. Z/1950/15 2022
8 8 s 1 9:54.01 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM I B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2022 3 LDK!
9 9 s 1 9:56.00 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U20 ZP II ŻUROMSKI Kazimierz Z/1313/17 2022 2
10 10 s 1 10:06.65 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 1991 Sen WN II CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2022 3
11 11 s 1 10:09.40 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U20 LB II BIESIADA Ryszard Z/0444/17 2022 2 LDK!
12 12 s 1 10:17.29 URBAN Monika SKLA Sopot 2005 U18 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/4860/18 2022 5 LDK!
13 13 s 1 10:22.12 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL II PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2022 3 LDK!
14 14 s 1 10:23.58 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM II B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. , Z/1926/17 , 2022 3 LDK!
15 15 s 1 10:30.26 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2022 1
16 16 s 1 10:41.52 KORWEL Martyna MKST Astra Nowa Sól 2005 U18 LB III BIESIADA Ryszard # Z/0061/20 2022 LDK!
17 17 s 1 11:03.51 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 2004 U20 LB III MARYSIAK Adam # Z/0804/18 2022 4 LDK!
18 18 s 1 11:06.10 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP IV DMP U20 NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina Z/0193/18 2022 LDK! 96
  s 1 DNF PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 1985 Masters ZP -- WALKOWIAK Janusz Z/5075/11 2022 M
Tyczka K
1 1 f 1 3.80 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 Sen PM I KASZUBA Tomasz B.D. B.D. # Z/0173/14 2022
2 2 f 1 3.60 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 Sen PM I JURGA Łukasz B.D. Z/0016/14 2022
3 3 f 1 3.40 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 2005 U18 PM I JURGA Łukasz Z/0374/18 2022 4 LDK!
W dal K
  f 1 4.54 BIELICKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM +0.6 -- KAŃSKI Ryszard Z/13104/21 2022
  f 1 4.66 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM +1.7 -- RUDZIK Grzegorz KAŃSKI Ryszard B.D. , Z/5290/15 , 2022 LDK!
  f 1 5.14 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ +1.8 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2022 4
1 1 f 1 5.54 KUBALA Amelia SKLA Sopot 2003 U20 PM +1.0 II POGORZELSKA Marta LEWANDOWSKI Michał # , Z/2982/17 , 2022 LDK!
2 2 f 1 5.16 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ +2.6 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2022 4
3 3 f 1 5.14 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U20 PM +1.2 III GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał # , Z/2052/17 , 2022 LDK!
4 4 f 1 5.07 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM +0.7 -- KAŃSKI Ryszard B.D. Z/5797/15 2022
5 5 f 1 4.99 BIELICKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM +2.7 IV KAŃSKI Ryszard Z/13104/21 2022
6 6 f 1 4.92 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM +2.5 -- RUDZIK Grzegorz KAŃSKI Ryszard B.D. , Z/5290/15 , 2022 LDK!
7 7 f 1 4.40 WESSERLING Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +2.2 -- PROKOP Wojciech Z/4659/17 2022 5 LDK!
Kula (3) K
  f 1 NM BORKOWSKA Daria SKS Sokół Malbork # 2002 U23 PM -- SAJKOWSKI Norbert Z/11163/21 2021
Kula (4) K
1 1 f 1 17.67 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD MM DMP NASZKO Andrzej Z/1449/12 2022 MM 170
2 2 f 1 13.85 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2022 M
3 3 f 1 11.70 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 Sen PM III PIĄTEK Mirosław Z/0426/15 2022
4 4 f 1 11.08 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U23 LD III WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2022 2 LDK!
5 5 f 1 9.58 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM -- KAŃSKI Ryszard B.D. Z/5797/15 2022
6 6 f 1 8.49 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -- RUDZIK Grzegorz KAŃSKI Ryszard B.D. , Z/5290/15 , 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 54.01 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2022 M
2 2 f 1 43.08 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U23 LD I WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2022 2 LDK!
3 3 f 1 42.12 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 1998 Sen WN II PIĄTEK Mirosław Z/1007/14 2022 1
4 4 f 1 38.02 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2002 U23 KP II LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester , Z/3126/16 , 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 50.97 MĄDRZEJEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/0296/19 2022
2 2 f 1 50.86 REGIN Klaudia LKS Jantar Ustka 1997 Sen PM I MICHALSKI Henryk Z/0852/13 2022
3 3 f 1 47.90 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk 1992 Sen PM I WALCZAK Leszek Z/3384/11 2022 1
4 4 f 1 45.12 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1993 Sen PM I WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2022 1
5 5 f 1 40.08 JASIŃSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM II WALCZAK Leszek Z/4636/19 2022
6 6 f 1 26.63 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2022 LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 13:49.93 mx ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 1989 Sen PM -- B.D. Z/1228/11 2022 1
2 2 s 1 17:41.91 mx GLIŃSKA Zofia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM IV SKALSKI Krzysztof Z/1049/21 2022 LDK!
4 4 s 1 22:18.65 mx JÓSKOWSKA Roksana KL Lechia Gdańsk 2008 U16 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/2193/22 2022
Chód 5 km K
1 1 s 1 28:20.06 mx ILKOWSKA-KULWAS Patrycja KL Lechia Gdańsk 2004 U20 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/2549/18 2022 3
2 2 s 1 31:15.89 mx WENDT Zuzanna KL Lechia Gdańsk 2004 U20 PM IV WIETEK Zbigniew Z/8896/21 2022
100 m M
1 1 s 1 10.63 TRZASKA Damian KS Ciechan Ciechanów 2000 U23 MZ +2.2 M B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/2628/17 , 2022
2 2 s 1 10.66 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM +2.2 I B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2022 1
3 3 s 1 10.71 KOZELAN Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +2.2 I RATAJCZAK Maciej Z/2635/17 2022
4 4 s 1 10.79 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN +2.2 I LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2970/17 , 2022 2 LDK!
5 5 s 1 11.06 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +2.2 II RATAJCZAK Maciej Z/4125/19 2022
7 8 s 1 11.50 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 1998 Sen PM +2.2 III SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/0891/14 2022
1 7 s 2 11.36 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +0.5 III RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2022 4 LDK!
2 9 s 2 11.51 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN +0.5 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
3 10 s 2 11.52 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U20 PM +0.5 III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz Z/2545/18 2022 LDK!
4 11 s 2 11.77 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 2004 U20 KP +0.5 IV PLISZKA Julia Z/1427/17 2022 5
5 12 s 2 11.90 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN +0.5 IV CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2022
6 13 s 2 13.92 TIETZ Marcel SKS Sokół Malbork 2004 U20 PM +0.5 -- SAJKOWSKI Norbert Z/11331/21 2022
1 1 s 3 22.92 KRZYŻEK Artur RaceRunning Złotowianka Złotów 2000 U23 WP 0.0 -- B.D. Z/11214/21 2022
4 4 s 3 28.01 KRAUSE Patryk RaceRunning Złotowianka Złotów 1993 Sen WP 0.0 -- B.D. Z/11269/21 2022
5 5 s 3 37.98 SZYMAŃSKI-SKONIECZNY Mateusz RaceRunning Złotowianka Złotów 2001 U23 WP 0.0 -- B.D. Z/11211/21 2022
200 m M
1 1 s 1 21.69 TRZASKA Damian KS Ciechan Ciechanów 2000 U23 MZ +0.2 I B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/2628/17 , 2022
2 2 s 1 22.24 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN +0.2 II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2970/17 , 2022 2 LDK! 136
3 3 s 1 22.24 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM +0.2 II B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2022 1
4 4 s 1 23.14 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN +0.2 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
5 5 s 1 23.32 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie 2005 U18 KP +0.2 III WAWRZYNIAK Paweł Z/5614/18 2022 LDK!
6 6 s 1 23.33 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +0.2 III RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2022 4 LDK!
7 7 s 1 23.51 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 1998 Sen PM +0.2 III SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/0891/14 2022
400 m M
1 1 s 1 48.52 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN II NAGY Czesław Z/0051/17 2022
2 2 s 1 48.90 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0378/11 2022 1
3 3 s 1 49.43 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM II POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2022 4 LDK!
4 8 s 1 52.74 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U18 PM III DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4002/18 , 2022 5 LDK! 103
  s 1 DNF WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 Sen WP -- B.D. Z/0387/14 2022
1 4 s 2 50.52 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U18 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2022 LDK!
2 5 s 2 51.48 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2022 4 LDK!
3 7 s 2 52.13 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U18 PM III DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2022 BEZ LDK! 108
4 12 s 2 53.26 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U20 PM IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2022 2 LDK!
5 13 s 2 53.79 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2022 LDK!
1 6 s 3 52.11 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM III B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0101/20 , 2022 LDK!
2 9 s 3 52.94 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN IV DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2022 101
3 10 s 3 52.98 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN IV DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2022 LDK! 101
4 11 s 3 53.23 KORTAS Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM IV SZAŁACH Krzysztof Z/2249/19 2022
5 14 s 3 54.76 STRUSIŃSKI Kacper MMKS Gdańsk 2005 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/2738/19 2022 LDK!
6 15 s 3 55.97 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
7 16 s 3 61.39 KACPERSKI Bartosz DKS Powiśle Dzierzgoń 2001 U23 PM -- B.D. Z/3177/20 2022
1500 m M
1 1 s 1 3:46.28 OSTROWSKI Filip RKS Łódź 2001 U23 LD I JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0336/15 2022
2 2 s 1 3:49.14 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2022 2
3 3 s 1 3:49.63 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
4 4 s 1 3:54.28 MEGIER Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/3068/20 2022
5 5 s 1 3:56.21 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U20 LB II DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2022 LDK!
6 9 s 1 3:58.81 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/0434/13 2022
7 14 s 1 4:04.02 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 1999 Sen SL III DMP MICHALSKA Alicja B.D. Z/2051/16 2022 57
8 16 s 1 4:04.94 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 2001 U23 KP III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2385/16 2022
  s 1 DNF ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- KRÓL Zbigniew Z/0312/15 2022
1 6 s 2 3:57.32 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS II CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek , Z/0488/17 , 2022 LDK!
2 7 s 2 3:57.55 GOS Mateusz RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2022 LDK!
3 8 s 2 3:58.00 GROBERSKI Michał UKS Barnim Goleniów 2000 U23 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1296/15 2022
4 10 s 2 4:00.41 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2022 LDK!
5 11 s 2 4:01.17 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2022 LDK!
6 12 s 2 4:02.62 OCHNIK Adam KS Polonia Pasłęk 2002 U23 WN III KOSZYK Robert Z/4698/19 2022
7 13 s 2 4:03.38 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP III CZUBASZEK Jarosław Z/2264/15 2022 3
8 15 s 2 4:04.44 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP III SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0201/15 2022
9 17 s 2 4:05.01 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP III GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2022
10 18 s 2 4:08.32 PATECKI Marcin Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1989 Sen MZ III B.D. B.D. , Z/4811/19 , 2022
11 19 s 2 4:09.70 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP III GRENDA Jan B.D. Z/0863/15 2022
12 20 s 2 4:10.92 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/1073/18 2022 3
13 23 s 2 4:14.30 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM IV B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/0265/19 , 2022 BEZ LDK!
14 25 s 2 4:17.90 DAJNOWSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1994 Sen PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1688/20 2022
15 26 s 2 4:21.88 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -- B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1738/13 , 2022 BEZ
1 21 s 3 4:12.33 ZALIŃSKI Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 2003 U20 PM IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3609/17 , 2022 3
2 22 s 3 4:13.75 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN IV DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2022 LDK! 97
3 24 s 3 4:15.69 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2022 BEZ LDK! 94
4 27 s 3 4:25.84 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3069/18 2022 LDK!
5 28 s 3 4:31.18 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- KARNAS Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0049/18 , 2022 BEZ LDK!
6 29 s 3 4:32.35 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U18 PM -- B.D. RUMIŃSKI Wojciech , Z/0014/18 , 2022 BEZ LDK!
3000 m M
1 1 s 1 8:32.97 SKALSKI Szymon SKLA Sopot 2002 U23 PM II SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/2827/16 2022
2 2 s 1 8:39.48 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2022 2 LDK! 128
3 3 s 1 8:45.02 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2022 3 LDK!
4 4 s 1 8:48.52 ZAWIŚLAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD III URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2022
5 5 s 1 8:49.83 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2022 LDK!
6 6 s 1 8:53.34 MARSZK Daniel GKS Cartusia Kartuzy 2002 U23 PM III KRÓL Krzysztof B.D. Z/3562/18 2022 LDK!
7 7 s 1 8:55.09 ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1812/18 2022 LDK!
8 8 s 1 8:56.35 BRUDŁO Piotr WMLKS Pomorze Stargard 2002 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1478/16 2022 BEZ LDK!
9 9 s 1 8:58.86 KUJAWSKI Grzegorz LKS Ziemi Puckiej Puck 1978 Masters PM III B.D. Z/1162/20 2022
10 10 s 1 8:59.43 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U23 KP III CZUBASZEK Jarosław Z/2216/19 2022 4 LDK!
11 11 s 1 9:08.64 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U20 PM III DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech Z/4751/17 2022 5 107
12 12 s 1 9:10.38 STOSIK Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/5022/19 2022
13 13 s 1 9:17.00 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0329/20 2022 LDK!
14 14 s 1 9:17.81 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U18 SL IV HELBIK Marzanna Z/4565/18 2022 5 LDK!
15 15 s 1 9:23.21 RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0667/19 2022
16 16 s 1 9:28.08 BUKOWSKI Paweł ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1370/18 2022 LDK!
17 17 s 1 9:34.04 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester Z/1013/19 2022 LDK!
18 18 s 1 9:44.79 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 2006 U18 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/0027/19 2022 LDK!
Kula (4) M
1 2 f 1 8.31 ŻEROMSKI Kamil SRS Szansa-Start Gdańsk 1988 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/11283/21 2022
Kula (7.26) M
1 1 f 1 18.39 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU M DMP B.D. BUKOWIECKI Maciej , Z/4693/11 , 2022 158
2 2 f 1 17.70 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1985 Masters PM M KOWNATKE Rafał Z/5086/11 2022 1
3 3 f 1 14.70 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM I KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2022 4
  f 1 NM GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM -- PIĄTEK Mirosław B.D. Z/0022/16 2022
1 1 f 2 12.06 RYDZKOWSKI Piotr SRS Szansa-Start Gdańsk 1994 Sen PM III ZBLEWSKI Leszek PIĄTEK Mirosław Z/11284/21 2022
Dysk (2) M
1 1 f 1 53.80 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2022
2 2 f 1 45.18 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU II B.D. BUKOWIECKI Maciej , Z/4693/11 , 2022
3 3 f 1 43.91 SKWIERCZ Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 1994 Sen PM II KOWNATKE Rafał Z/3009/11 2022 2
4 4 f 1 43.66 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1985 Masters PM II KOWNATKE Rafał Z/5086/11 2022 1
5 5 f 1 41.28 SUCHANOWSKI Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 1983 Masters PM II B.D. PIĄTEK Mirosław , Z/1290/22 , 2022
6 6 f 1 37.65 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U23 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/5953/15 2022
7 7 f 1 35.31 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM III PIĄTEK Mirosław B.D. Z/0022/16 2022
Chód 5 km M
1 1 s 1 23:19.44 mx KUKAWKA Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2004 U20 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/2492/20 2022 LDK!
2 2 s 1 23:57.56 mx BARBUŻYŃSKI Dominik KL Lechia Gdańsk 2004 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/2702/19 2022
3 3 s 1 25:24.07 mx RYNKIEWICZ Olaf KL Lechia Gdańsk 2002 U23 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/1838/16 2022 4
4 4 s 1 28:41.29 mx ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda 1957 Masters PM -- B.D. Z/0002/11 2022 BEZ
5 5 s 1 34:28.94 mx DREWNICKI Patryk KL Lechia Gdańsk 2009 U14 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/2192/22 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.477962970734 sekund