Warszawa 29.05.2022
Warszawa Liga Lekkoatletyczna (II rzut) [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 31 e 1 13.86 BŁUŚ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.6 V GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2022
2 33 e 1 13.91 KRÓL Natalia RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ +1.6 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/12699/21 2022 LDK!
3 34 e 1 13.97 SKOWROŃSKA Roksana UKS Otrębusy 2006 U18 MZ +1.6 -- GOLJANEK Janusz Z/1817/22 2022
4 40 e 1 14.53 ARKUSZEWSKA Julia UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.6 -- RADKE Karol Z/4223/18 2022 LDK!
5 41 e 1 14.63 PEZACKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0894/21 2022 LDK!
6 42 e 1 14.71 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.6 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2022 LDK!
7 43 e 1 14.77 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ +1.6 -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2022
1 32 e 2 13.90 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +2.0 V MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3200/21 2022
2 35 e 2 13.99 SIROCKA Maria KS Sprinterzy.com Kraków 2002 U23 MA +2.0 -- B.D. Z/3511/22 2022
3 36 e 2 14.02 KĄCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +2.0 V MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2022
4 37 e 2 14.25 LEWANDOWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +2.0 -- RADKE Karol RADKE Karol Z/0866/22 2022 LDK!
5 38 e 2 14.36 HOTEL Natalia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +2.0 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2762/22 2022
6 39 e 2 14.42 MACIEJEWSKA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +2.0 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2616/22 2022
7 44 e 2 15.56 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ +2.0 -- CZYŻ Maciej Z/1256/17 2022 5 LDK!
1 11 e 3 12.92 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 III BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
2 20 e 3 13.35 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.2 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2022
3 26 e 3 13.57 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 IV RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2022
4 27 e 3 13.57 ZARYCKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.2 IV DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1322/21 2022 89
5 25 e 3 13.57 GREGORCZYK Klaudia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.2 IV BŁASIŃSKA Aneta Z/9493/21 2022
6 28 e 3 13.58 TRAUTMAN Karolina KS Sprinterzy.com Kraków 2004 U20 MA +1.2 IV B.D. Z/0782/19 2022
7 29 e 3 13.61 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +1.2 IV B.D. Z/3635/18 2022 BEZ
1 12 e 4 13.16 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U18 MZ +0.7 III GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3158/20 2022
2 19 e 4 13.33 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +0.7 IV CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
3 18 e 4 13.33 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U18 MZ +0.7 IV PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2022 BEZ LDK!
4 21 e 4 13.38 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.7 IV RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2022 LDK!
5 22 e 4 13.42 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U20 MZ +0.7 IV GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2022 5
6 23 e 4 13.44 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.7 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022
7 24 e 4 13.47 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +0.7 IV BOROŃ Adam Z/4736/19 2022 LDK!
  e 4 DQ GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław 2005 U18 DS +0.7 -- B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/0051/22 , 2022 LDK!
1 5 e 5 12.58 BOBROVSKA Iryna KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD +1.2 II B.D. Z/4017/22 2022
2 7 e 5 12.74 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +1.2 II OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2022
3 8 e 5 12.77 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +1.2 III RĄCZKA Paweł Z/0376/17 2022 LDK!
4 13 e 5 13.16 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.2 III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2947/17 2022
5 15 e 5 13.17 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U18 KP +1.2 III WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
6 16 e 5 13.19 LASOTA Patrycja RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ +1.2 III JADCZAK Bożena Z/3623/18 2022 LDK!
7 17 e 5 13.22 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ +1.2 IV CZYŻ Maciej Z/2219/16 2022 4 LDK!
8 30 e 5 13.62 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +1.2 IV JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2022 4 LDK!
1 1 e 6 11.56 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ +0.9 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
2 2 e 6 12.33 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +0.9 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK!
3 3 e 6 12.35 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +0.9 II DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/2758/17 2022 107
4 4 e 6 12.45 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa 1991 Sen MZ +0.9 II B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2022
5 6 e 6 12.67 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom 2001 U23 MZ +0.9 II JADCZAK Bożena B.D. Z/5568/15 2022
6 9 e 6 12.79 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.9 III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2022 3 LDK!
7 10 e 6 12.80 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ +0.9 III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
8 14 e 6 13.17 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.9 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
1 f 1 11.62 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ +0.3 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
2 f 1 12.25 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +0.3 II DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/2758/17 2022 113
3 f 1 12.46 BOBROVSKA Iryna KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD +0.3 II B.D. Z/4017/22 2022
4 f 1 12.99 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom 2001 U23 MZ +0.3 III JADCZAK Bożena B.D. Z/5568/15 2022
200 m K
1 1 s 1 23.50 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ +1.0 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
2 3 s 1 26.02 BOBROVSKA Iryna KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD +1.0 II B.D. Z/4017/22 2022
3 16 s 1 27.69 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +1.0 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022
4 20 s 1 28.38 BŁUŚ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.0 IV GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2022
5 24 s 1 28.72 ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.0 V MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1095/22 2022
6 31 s 1 29.73 MACIEJEWSKA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.0 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2616/22 2022
7 32 s 1 29.82 SOKALSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2005 U18 PM +1.0 -- B.D. PAPROCKA Dorota , Z/1704/19 , 2022 LDK!
8 34 s 1 31.54 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.0 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2022 LDK!
1 22 s 2 28.67 PAWŁOWSKA Helena KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +0.4 V GRALEWSKI Wojciech # Z/2683/22 2022
2 28 s 2 29.33 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +0.4 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
3 29 s 2 29.43 HOTEL Natalia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +0.4 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2762/22 2022
4 30 s 2 29.58 ARKUSZEWSKA Julia UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +0.4 -- RADKE Karol Z/4223/18 2022 LDK!
5 33 s 2 30.70 GRUPA-URBAŃSKA Anna KS Lemiesz Team Warszawa 1984 Masters MZ +0.4 -- LEMIESZ Aneta Z/11585/21 2022
6 35 s 2 31.71 LEWANDOWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +0.4 -- RADKE Karol RADKE Karol Z/0866/22 2022 LDK!
7 36 s 2 32.26 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ +0.4 -- CZYŻ Maciej Z/1256/17 2022 5 LDK!
1 11 s 3 27.13 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -0.2 III BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
2 15 s 3 27.55 MISZTAL Justyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -0.2 IV KĘDZIORA Robert Z/1150/20 2022 LDK!
3 19 s 3 28.35 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -0.2 IV BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
4 21 s 3 28.61 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ -0.2 -- RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2022
5 25 s 3 28.81 KARCZEWSKA Maria OKS Start Otwock 2003 U20 MZ -0.2 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3166/19 2022 LDK!
6 26 s 3 29.16 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -0.2 -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2022 LDK!
7 27 s 3 29.27 KUCIŃSKA Amelia MUKL Brodnica 2002 U23 KP -0.2 -- ROSIŃSKI Zenon Z/1742/16 2022 BEZ LDK!
1 6 s 4 26.48 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ +0.9 III B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2022 5 LDK!
2 10 s 4 27.11 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.9 III RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2022 LDK!
3 13 s 4 27.16 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U18 MZ +0.9 III GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3158/20 2022
4 17 s 4 28.02 ZARYCKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.9 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1322/21 2022
5 18 s 4 28.24 PROKOP Agata AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ +0.9 -- B.D. Z/3641/22 2022
6 23 s 4 28.71 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +0.9 -- BOROŃ Adam Z/4736/19 2022 LDK!
1 2 s 5 25.38 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -0.1 II RĄCZKA Paweł B.D. Z/2758/17 2022
2 4 s 5 26.20 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -0.1 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
3 5 s 5 26.36 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -0.1 III OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2022
4 7 s 5 26.50 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -0.1 III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2022 3 LDK!
5 8 s 5 26.57 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ -0.1 III TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2022
6 9 s 5 26.76 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -0.1 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
7 12 s 5 27.15 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ -0.1 III CZYŻ Maciej Z/2219/16 2022 4 LDK!
8 14 s 5 27.27 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U18 KP -0.1 III WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
400 m K
1 s 1 60.34 YAKUKHNO Hanna KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD III B.D. Z/4018/22 2022
2 s 1 65.14 HRYCIUK Marianna OKS Start Otwock 2006 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3493/20 2022 LDK!
3 s 1 66.29 ZAJĄC Patrycja MUKS Płock 2007 U16 MZ V DOBRZENIAK Jarosław MIESZKOWSKI Piotr , Z/0955/20 , 2022 LDK!
4 s 1 66.97 PŁUŻAŃSKA Maja OKS Start Otwock 2006 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/13355/21 2022 LDK!
5 s 1 68.16 BURCHARD Ilona KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0769/21 2022
6 s 1 69.00 ŚLIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0153/20 2022
7 s 1 69.67 ŚWIERCZYŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/3541/22 2022 62
1 s 2 64.39 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ IV BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
2 s 2 65.19 ZAJĄC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ V BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2022
3 s 2 65.24 BOGUSŁAWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- B.D. Z/0746/17 2022 LDK!
4 s 2 65.35 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2022 LDK!
5 s 2 66.51 SZYMAŃSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ V BOGUCKI Michał Z/1335/21 2022 LDK!
6 s 2 68.21 TRZCIŃSKA Natalia UKS Clan Ostrołęka 2002 U23 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/14587/21 2022
7 s 2 69.49 KOMOROWSKA Helena OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/10396/21 2022
1 s 3 55.16 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I DMP OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2022 128
2 s 3 56.85 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ II JADCZAK Bożena B.D. Z/0635/15 2022
3 s 3 58.41 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ II DMP DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0848/20 2022 91 126
4 s 3 59.94 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/3227/21 2022 LDK!
5 s 3 59.98 BUCZEK Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ III GOGOŁEK Marcin Z/0562/19 2022
6 s 3 61.66 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2022 101
7 s 3 63.55 LICHOTA Natalia KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/5123/19 2022
  s 3 DNF GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław 2005 U18 DS -- B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/0051/22 , 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:18.34 DAWIDZIUK-GOSK Diana MKS Agros Chełm 1994 Sen LU III MAZUREK Marek Z/0103/13 2022 3
2 2 s 1 2:19.57 PIĄTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III WRONA Grzegorz Z/2853/19 2022
3 3 s 1 2:20.42 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2022 3
4 4 s 1 2:20.60 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2022
5 5 s 1 2:20.67 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ III BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2022 LDK!
6 8 s 1 2:34.72 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U18 WN -- B.D. Z/2339/19 2022
7 12 s 1 2:41.30 GAWLAS Anna KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4413/19 2022
  s 1 DNF GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin 1997 Sen ZP -- B.D. WARDASZKA Andrzej , Z/1234/13 , 2022
1 6 s 2 2:29.15 BRUDNY Regina UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ IV DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej Z/12996/21 2022 LDK! 88
2 7 s 2 2:31.13 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U18 WN IV NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2022 5
3 9 s 2 2:36.16 KRASZPULSKA Magdalena SRS Kondycja Piaseczno 1987 Masters MZ -- B.D. Z/8092/21 2022
4 10 s 2 2:37.44 GUTKOWSKA Joanna RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/2725/20 2022
5 11 s 2 2:38.88 MINTA Zuzanna MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- B.D. Z/13729/21 2022
6 13 s 2 2:41.37 OLWERT Malwina MUKL Brodnica 2005 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3239/22 2022
7 14 s 2 2:43.71 PIERŚCIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/8822/21 2022
1500 m K
1 1 s 1 4:47.87 ŁADA Anna KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/4729/19 2022
2 2 s 1 4:54.87 KAROLAK Amelia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 4:57.86 KŁOSZEWSKA Amelia SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław PARADOWSKA Renata , Z/2113/19 , 2022 LDK!
4 4 s 1 4:58.47 MITRASZEWSKA Kalina Ducla Academy Warszawa 2004 U20 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/4879/21 2022
5 5 s 1 5:02.42 BOJARSKA Jagoda KS Ciechan Ciechanów 2006 U18 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/4218/19 2022
6 6 s 1 5:10.53 JANECZKO Maja KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- DMP U20 WRONA Grzegorz Z/11648/21 2022 82
7 7 s 1 5:37.32 LEWIŃSKA Agata RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/0784/20 2022 LDK!
8 8 s 1 5:41.25 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4301/20 2022 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 11:54.79 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 12:15.96 ASŁANOWICZ Matylda SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/4328/20 2022
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 13.75 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -0.5 I DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2022 4 LDK! 167
2 2 e 1 14.62 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -0.5 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2022 LDK! 145
3 3 e 1 15.70 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -0.5 II ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2022 LDK!
4 4 e 1 16.18 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -0.5 III DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022 116
5 5 e 1 16.29 KIBETS Mariia Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ -0.5 III B.D.
6 6 e 1 16.52 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -0.5 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
7 7 e 1 17.18 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -0.5 IV SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK!
8 8 e 1 19.98 MRÓZ Malwina UKS Clan Ostrołęka 2005 U18 MZ -0.5 -- PIERZCHAŁA Halina Z/3152/20 2022
1 1 f 1 13.80 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -0.8 I DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2022 4 LDK! 166
2 2 f 1 14.65 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -0.8 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2022 LDK! 145
3 3 f 1 15.72 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -0.8 II ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2022 LDK!
4 4 f 1 16.39 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -0.8 III DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022 112
5 5 f 1 16.44 KIBETS Mariia Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ -0.8 III B.D.
6 6 f 1 16.73 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -0.8 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
7 7 f 1 17.41 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -0.8 IV SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK!
8 8 f 1 19.39 MRÓZ Malwina UKS Clan Ostrołęka 2005 U18 MZ -0.8 -- PIERZCHAŁA Halina Z/3152/20 2022
100 m pł K
1 1 e 1 13.80 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -0.9 I DMP B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2022 146
2 2 e 1 14.39 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -0.9 I DMP RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2022 122
3 3 e 1 14.83 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa 1991 Sen MZ -0.9 II DMP B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2022 105
4 4 e 1 14.90 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -0.9 II MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2022
5 5 e 1 15.23 BOIKO Marharyta KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -0.9 II MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2842/22 2022
6 6 e 1 15.28 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ -0.9 II RĄCZKA Paweł Z/0376/17 2022 LDK!
1 1 f 1 13.51 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ +0.2 M DMP B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2022 159
2 2 f 1 14.55 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa 1991 Sen MZ +0.2 II DMP B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2022 116
3 3 f 1 14.96 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +0.2 II MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2022
4 4 f 1 15.07 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +0.2 II RĄCZKA Paweł Z/0376/17 2022 LDK!
5 5 f 1 15.33 BOIKO Marharyta KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.2 II MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2842/22 2022
6 6 f 1 15.49 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.2 II DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2947/17 2022 130
400 m pł K K
1 1 s 1 60.31 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ I DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2022 3 LDK! 158
2 2 s 1 61.08 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ I B.D. KĘDZIORA Robert , Z/2324/15 , 2022
3 3 s 1 63.33 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ II MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2022 4
4 4 s 1 67.83 DZIEWOŃSKA Malwina SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1867/18 2022 5 LDK!
5 5 s 1 71.88 RYGIELSKA Antonia LKS Zantyr Sztum 2005 U18 PM IV B.D. PAPROCKA Dorota , Z/1703/19 , 2022 LDK!
6 6 s 1 72.44 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ IV DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/2713/20 2022 90
7 7 s 1 75.65 TRZCIŃSKA Natalia UKS Clan Ostrołęka 2002 U23 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/14587/21 2022
2000 m prz K
1 1 s 1 7:27.38 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U23 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2022 2
2 2 s 1 7:33.19 FAŁDROWICZ Dorota RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ III DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0389/17 , 2022 4 LDK! 118
3 3 s 1 8:55.48 PRACHNIAK Oliwia UKS Clan Ostrołęka 2004 U20 MZ IV PIERZCHAŁA Halina Z/2907/20 2022
Wzwyż K
1 1 f 1 1.75 RYDZ Aneta RLTL Optima Radom 1994 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2022 1
2 2 f 1 1.65 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ II DMP DMP U20 RZEPKA Marek RZEPKA Marek , Z/0311/18 , 2022 LDK! 93 130
3 3 f 1 1.60 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/0343/17 2022 4 LDK!
4 4 f 1 1.40 SKIBICKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3563/21 2022
4 4 f 1 1.40 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
4 4 f 1 1.40 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2022
7 7 f 1 1.40 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ V CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.80 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ I DMP WOJTKOWSKI Maciej B.D. Z/3992/15 2022 153
2 2 f 1 2.40 LUDWINIAK Amelia KS Warszawianka W-wa 2006 U18 MZ IV GĘBSKI Adam Z/12111/21 2022
W dal K
1 1 f 1 5.80 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.6 I DMP MERWA Janusz Z/2037/16 2022 2 112
2 2 f 1 5.73 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ 0.0 II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK! 138
3 3 f 1 5.25 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.4 III RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
4 4 f 1 5.05 VAKULENKO Varvara UKS Kusy Warszawa 2007 U16 MZ -0.4 IV KĘDZIORA Robert Z/3761/22 2022
5 5 f 1 5.04 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ +1.2 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2022
6 6 f 1 5.00 YEROMENKO Yelizaveta KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +0.8 IV RZEPKA Marek Z/3696/22 2022
7 7 f 1 4.67 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +0.2 V DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3200/21 2022 67
8 8 f 1 4.58 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +0.8 V DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2022 64
9 9 f 1 4.55 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -0.4 -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
10 10 f 1 4.53 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +0.6 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022
11 11 f 1 4.45 KOPEĆ Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.7 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2690/21 2022
12 12 f 1 3.69 PEZACKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.7 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0894/21 2022 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.46 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ +2.0 III MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 11.15 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ -0.2 III B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2022 5 LDK!
3 3 f 1 10.72 KUCIEWICZ Amelia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +0.6 IV DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4546/18 2022 LDK! 95
  f 1 NM RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ 0.0 -- DMP KRAUZE Jerzy ŁUKASIAK Michał B.D. , Z/5260/15 , 2022 LDK!
  f 1 NM SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ 0.0 -- ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 13.24 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
2 2 f 1 11.62 KONDER Kinga RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ III DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/1337/20 2022 LDK! 104
3 3 f 1 10.24 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
4 4 f 1 9.27 ŻUREK Marzena AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ V B.D. Z/3872/20 2022
5 5 f 1 8.93 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2022 LDK!
6 6 f 1 8.65 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
7 7 f 1 8.16 ŁUKASIAK Aleksandra KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12144/21 2022
8 8 f 1 7.93 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 6.61 WYSOCKA Oliwia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- B.D. Z/4001/22 2022
Dysk (1) K
1 f 1 31.00 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
2 f 1 29.18 PAWŁOWSKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- B.D. TOPOLEWSKI Maciej , Z/4005/15 , 2022
3 f 1 23.13 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 37.75 ADAMCZYK Nadia RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ III FALIŃSKI Jacek Z/2054/20 2022 LDK!
2 2 f 1 31.27 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ V RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
3 3 f 1 27.00 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
4 4 f 1 26.21 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022
5 5 f 1 20.39 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/12889/21 2022
Oszczep (600) K
1 f 1 44.52 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2022
2 f 1 41.95 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ II DMP WAŚNIEWSKI Marcin B.D. Z/0957/15 2022 LDK! 102
3 f 1 39.57 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ II DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2022 LDK! 121
4 f 1 37.07 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2022
5 f 1 32.62 PAWŁOWSKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- DMP B.D. TOPOLEWSKI Maciej , Z/4005/15 , 2022 60
6 f 1 27.44 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2022
7 f 1 26.28 BOIKO Marharyta KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2842/22 2022
100 m M
1 35 e 1 12.29 ŚWIERZYŃSKI Szymon OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ +0.4 -- PAWŁOWSKA Maria Z/3780/22 2022
2 36 e 1 12.36 ŚWIERZYŃSKI Adam OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ +0.4 -- PAWŁOWSKA Maria Z/3779/22 2022
3 38 e 1 12.51 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.4 -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2022
4 40 e 1 12.66 STĘPKOWSKI Radosław MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ +0.4 -- KUBICKI Adam Z/0613/22 2022
5 41 e 1 12.94 SKIERSKI Mikołaj MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +0.4 -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2353/19 , 2022 LDK!
6 42 e 1 13.49 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +0.4 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2022
7 43 e 1 14.08 SALOMONOWSKI Tomasz UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 1971 Masters MZ +0.4 -- PAWELEC Dariusz Z/2508/22 2022
1 18 e 2 11.60 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ 0.0 III RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
2 30 e 2 11.88 KUREK Maciej KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA 0.0 -- B.D. Z/0868/22 2022
3 31 e 2 11.97 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ 0.0 IV KĘDZIORA Robert # Z/3764/19 2022
4 32 e 2 11.98 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ 0.0 IV DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2022 89
5 33 e 2 12.03 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ 0.0 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2022 4 LDK!
6 37 e 2 12.49 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ 0.0 -- JENDRYCH Marek B.D. , Z/0302/19 , 2022 BEZ LDK!
7 39 e 2 12.52 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ 0.0 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2022 LDK!
1 16 e 3 11.55 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA +0.9 III B.D. Z/11732/21 2022
2 20 e 3 11.66 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +0.9 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
3 23 e 3 11.68 CHROMIK Daniel KS Sprinterzy.com Kraków 1997 Sen MA +0.9 III B.D. Z/2344/21 2022
4 25 e 3 11.69 DEMSKI Sebastian KS Sprinterzy.com Kraków 1991 Sen MA +0.9 III B.D. Z/0867/22 2022
5 27 e 3 11.70 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ +0.9 III CZYŻ Maciej Z/1101/18 2022 5 LDK!
6 28 e 3 11.71 MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +0.9 III BOROŃ Adam Z/13788/21 2022
7 34 e 3 12.18 SKROBIŃSKI Arkadiusz KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +0.9 -- B.D. Z/2052/15 2022
1 10 e 4 11.45 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.3 III DMP DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2022 69 112
2 12 e 4 11.49 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.3 III KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK!
3 14 e 4 11.53 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +1.3 III DMP DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/11654/21 2022 64 108
4 17 e 4 11.57 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP +1.3 III ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2022 BEZ
5 19 e 4 11.61 SOCHA Jan KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +1.3 III B.D. B.D. Z/0763/20 2022
6 22 e 4 11.67 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +1.3 III RĄCZKA Paweł RĄCZKA Paweł Z/0758/15 2022 LDK!
7 26 e 4 11.70 RODZIEWICZ Jan UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ +1.3 III CZYŻ Maciej Z/0454/21 2022
1 6 e 5 11.31 WAŚKIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +1.0 III B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
2 8 e 5 11.36 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +1.0 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2022 2
3 9 e 5 11.42 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +1.0 III BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2022 4 LDK!
4 11 e 5 11.46 WASILCZYK Sebastian SKS Feniks Siedlce 2003 U20 MZ +1.0 III WYSOCKI Rafał Z/0107/22 2022
5 21 e 5 11.67 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ +1.0 III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2022 3
6 24 e 5 11.69 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA +1.0 III B.D. Z/3997/15 2022
7 29 e 5 11.87 WIŚNIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ +1.0 IV PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2022 LDK!
1 1 e 6 10.80 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +1.2 I OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2022 LDK!
2 2 e 6 10.87 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.2 I BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2022 LDK!
3 3 e 6 10.92 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +1.2 II TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2022
4 5 e 6 11.11 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.2 II BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
5 4 e 6 11.11 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.2 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
6 7 e 6 11.35 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ +1.2 III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/5075/19 2022 LDK!
7 13 e 6 11.52 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS +1.2 III B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. , Z/0992/16 , 2022 LDK!
8 15 e 6 11.55 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U20 KP +1.2 III ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
1 f 1 10.74 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +0.7 I BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2022 LDK!
2 f 1 11.00 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.7 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
3 f 1 11.06 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +0.7 II BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
4 f 1 11.20 WAŚKIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +0.7 II B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
200 m M
1 3 s 1 22.31 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ -0.4 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2022 LDK!
2 28 s 1 25.65 ŚWIERZYŃSKI Adam OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ -0.4 -- PAWŁOWSKA Maria Z/3779/22 2022
3 29 s 1 25.71 ŚWIERZYŃSKI Szymon OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -0.4 -- PAWŁOWSKA Maria Z/3780/22 2022
4 31 s 1 27.31 SADUŁA Piotr KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -0.4 -- GRALEWSKI Wojciech # Z/1351/22 2022
5 32 s 1 28.34 SALOMONOWSKI Tomasz UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 1971 Masters MZ -0.4 -- PAWELEC Dariusz Z/2508/22 2022
1 19 s 2 23.96 KUREK Maciej KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA -0.4 -- B.D. Z/0868/22 2022
2 20 s 2 24.05 MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -0.4 IV BOROŃ Adam Z/13788/21 2022
3 21 s 2 24.38 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -0.4 IV BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
4 23 s 2 24.83 PRZYGODA Michał BKS Wataha Warszawa 2002 U23 MZ -0.4 -- B.D. B.D. , Z/4685/18 , 2022 BEZ LDK!
5 26 s 2 25.16 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -0.4 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2022 LDK!
6 27 s 2 25.22 WILCZYŃSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -0.4 -- GRALEWSKI Wojciech # Z/0597/22 2022
7 30 s 2 25.72 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -0.4 -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2022
1 5 s 3 22.86 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ -0.1 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2022 BEZ LDK!
2 15 s 3 23.45 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ -0.1 III RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
3 17 s 3 23.55 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -0.1 III CZYŻ Maciej Z/1101/18 2022 5 LDK!
4 18 s 3 23.65 WASILCZYK Sebastian SKS Feniks Siedlce 2003 U20 MZ -0.1 IV WYSOCKI Rafał Z/0107/22 2022
5 22 s 3 24.47 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -0.1 -- KĘDZIORA Robert # Z/3764/19 2022
6 24 s 3 24.85 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -0.1 -- KACHKOVSKYI Gennadii Z/11654/21 2022
7 25 s 3 25.04 SKROBIŃSKI Arkadiusz KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA -0.1 -- B.D. Z/2052/15 2022
1 9 s 4 22.99 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ +0.2 III RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
2 10 s 4 23.07 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP +0.2 III ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2022 BEZ
3 11 s 4 23.15 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.2 III RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2022
4 12 s 4 23.31 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA +0.2 III B.D. Z/11732/21 2022
5 13 s 4 23.39 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ +0.2 III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2022 3
6 14 s 4 23.43 RODZIEWICZ Jan UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ +0.2 III CZYŻ Maciej Z/0454/21 2022
7 16 s 4 23.52 SOCHA Jan KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +0.2 III B.D. B.D. Z/0763/20 2022
  s 4 DNF PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +0.2 -- OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2022 2
1 1 s 5 21.76 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +0.7 I OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2022 LDK!
2 2 s 5 22.07 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU +0.7 II HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. Z/6045/15 2022
3 4 s 5 22.40 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +0.7 II BOROŃ Adam Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
4 6 s 5 22.87 OGONOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 1985 Masters MZ +0.7 III OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2022 2
5 7 s 5 22.93 CHYŁA Dawid LKS Osuchów 2001 U23 MZ +0.7 III ZDUNEK Stanisław Z/2727/17 2022 3
6 8 s 5 22.99 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U20 KP +0.7 III ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
400 m M
1 1 s 1 49.61 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/5753/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 50.12 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2022 LDK!
3 3 s 1 52.53 ANDZIAK Stanisław OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/2477/20 2022
4 5 s 1 54.36 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/0546/20 2022 LDK!
5 7 s 1 55.55 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2022
6 9 s 1 56.81 GĄSIŃSKI Wiktor UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3516/18 2022 BEZ
1 6 s 2 54.83 ROMANIUK Klaudiusz OKS Start Otwock 2005 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3972/22 2022
2 8 s 2 56.60 SIEKACZYŃSKI Maksymilian OKS Start Otwock 2007 U16 MZ V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/7054/21 2022 LDK!
3 10 s 2 57.24 URBAŃSKI Jakub UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3517/18 2022 BEZ
4 11 s 2 57.35 PIELAK Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/12380/21 2022 LDK!
5 14 s 2 58.94 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3615/20 2022 LDK!
6 15 s 2 59.20 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2022
1 4 s 3 53.34 GONCALVES Luis Carlos UKS Kusy Warszawa 1998 Sen MZ -- KĘDZIORA Robert Z/3729/22 2022
2 12 s 3 57.89 JARZĘBOWSKI Sebastian MUKS Płock 2006 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/2666/22 2022
3 13 s 3 58.87 ZOSIUK Łukasz MKS Unia Hrubieszów 1985 Masters LU -- B.D. Z/2293/21 2022
4 16 s 3 61.64 MUCHOWSKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/1995/22 2022
5 17 s 3 64.75 TYBOROWSKI Antoni UKS Herkules Sulejówek 2008 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3221/21 2022
800 m M
1 1 s 1 1:56.67 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U20 MZ II PARADOWSKA Renata Z/1876/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 1:56.79 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/1769/15 2022 3
3 3 s 1 1:56.82 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/1215/16 2022 LDK!
4 4 s 1 1:57.82 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III WRONA Grzegorz Z/0282/19 2022
5 5 s 1 1:58.03 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU III DMP NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2022 2 63
6 6 s 1 1:58.54 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ III DMP B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/3372/15 , 2022 59
7 7 s 1 1:58.94 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2022 4
8 8 s 1 2:00.14 GOSK Dominik MKS Agros Chełm 1992 Sen LU III MAZUREK Marek Z/3154/20 2022
9 9 s 1 2:02.53 ORACZKO Denis RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ IV DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2022 3 LDK! 94
10 10 s 1 2:03.15 SZEWCZYK Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV DMP U20 SZADKOWSKI Witold WRONA Grzegorz , Z/2043/19 , 2022 LDK! 91
11 13 s 1 2:05.82 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ IV PARADOWSKA Renata Z/1596/19 2022 LDK!
1 11 s 2 2:03.89 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 2000 U23 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/4007/15 2022
2 12 s 2 2:05.81 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/0905/21 2022 LDK!
3 14 s 2 2:05.91 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 2005 U18 MZ IV ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2022
5 15 s 2 2:06.30 BOCIANOWSKI Michał KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/2929/22 2022
6 16 s 2 2:06.35 ANTONOWICZ Jan SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/0797/20 2022 LDK!
7 17 s 2 2:07.00 WIECZOREK Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2008 U16 MZ IV
8 18 s 2 2:16.86 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2022 LDK!
9 19 s 2 2:16.89 FLENC Bruno MUKL Brodnica 2008 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0190/22 2022
10 20 s 2 2:18.37 KORACH Tadeusz UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3327/20 2022 BEZ
11 21 s 2 2:20.98 SKŁADANEK Kacper BKS Wataha Warszawa 2004 U20 MZ -- B.D. Z/2647/20 2022
12 22 s 2 2:23.22 SIDELNIK Jan KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/7676/21 2022
1500 m M
1 s 1 3:59.47 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2022 LDK!
2 s 1 3:59.69 MATUSZCZAK Jakub RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/2642/20 2022
3 s 1 3:59.83 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ II BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4547/18 , 2022 BEZ LDK!
4 s 1 4:09.39 ABRAMCZYK Jakub RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/9141/21 2022 LDK!
5 s 1 4:10.08 ABRAMCZYK Piotr RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4171/20 , 2022 LDK!
6 s 1 4:11.82 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ III WRONA Grzegorz Z/0271/19 2022
7 s 1 4:16.77 HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
8 s 1 4:16.92 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2022
9 s 1 4:19.80 SKALIŃSKI Miłosz RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ IV TRZOS Leszek Z/3126/20 2022
10 s 1 4:35.86 CHROBOT Daniel KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- WRONA Grzegorz # Z/11046/21 2022
11 s 1 5:13.14 HUDOWSKI Jacek UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/2793/21 2022 LDK!
12 s 1 5:15.12 BŁOCH Witold KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3977/22 2022
3000 m M
1 s 1 9:17.06 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U23 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/3241/16 2022 3
2 s 1 9:26.34 NOWAK Kosma KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ IV DZICZEK Szymon Z/5380/19 2022
3 s 1 10:17.95 SIERAŃSKI Daniel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/3610/18 2022 5
4 s 1 10:37.58 SKIERSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2352/19 , 2022 LDK!
5 s 1 10:44.47 PLEJZNEROWSKI Marcin Akademia Sportu Otwock 1982 Masters MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/1328/21 2022
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.46 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -1.1 II DMP U20 KUBIAK Robert # Z/0086/20 2022 142
2 2 e 1 15.44 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -1.1 III B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2022 LDK!
3 3 e 1 16.42 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -1.1 IV WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2022
4 4 e 1 16.86 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -1.1 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022
5 5 e 1 18.38 DĄBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -1.1 -- RZEPKA Marek Z/0906/21 2022 LDK!
  e 1 DNF DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -1.1 -- RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
  e 1 DNF KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -1.1 -- RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK!
1 1 f 1 14.34 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -1.4 II RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
2 2 f 1 14.39 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -1.4 II DMP U20 KUBIAK Robert # Z/0086/20 2022 143
3 3 f 1 15.33 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -1.4 III B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2022 LDK!
4 4 f 1 15.94 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -1.4 IV RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK!
5 5 f 1 16.09 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -1.4 IV WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2022
6 6 f 1 16.32 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -1.4 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022
7 7 f 1 17.21 DĄBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -1.4 -- RZEPKA Marek Z/0906/21 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.03 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -1.6 I DMP U20 WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2022 5 167
2 2 e 1 15.25 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -1.6 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2022 3 LDK! 135
3 3 e 1 15.61 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -1.6 II RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
4 4 e 1 15.70 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ -1.6 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
5 5 e 1 16.59 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ -1.6 IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4
6 6 e 1 17.20 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -1.6 IV RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
7 7 e 1 17.60 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -1.6 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5
1 f 1 14.07 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +0.6 I DMP U20 WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2022 5 166
2 f 1 15.14 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +0.6 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2022 3 LDK! 138
3 f 1 15.61 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +0.6 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
4 f 1 15.91 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.6 III RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
5 f 1 16.43 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ +0.6 III BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4
6 f 1 17.76 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD +0.6 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5
110 m pł M
1 1 e 1 14.34 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -1.2 I TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2022
2 2 e 1 14.95 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -1.2 I DMP B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2022 LDK! 108
3 3 e 1 16.78 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ -1.2 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2022 4 LDK!
1 f 1 14.20 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +0.5 I TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2022
2 f 1 15.95 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +0.5 III RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2022 4 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 60.76 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ IV DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2022 LDK! 93
2 2 s 1 63.58 SADŁOWSKI Szymon UKS Clan Ostrołęka 2006 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/1035/22 2022
400 m pł M
1 1 s 1 53.60 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. Z/3910/11 2022 3
2 2 s 1 57.46 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
3 3 s 1 63.11 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
2000 m prz M
1 1 s 1 6:36.96 TOMCZAK Alan RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/4170/20 2022 LDK!
2 2 s 1 6:40.40 WYSOCKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester Z/4136/18 2022 LDK!
3 3 s 1 6:58.19 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2022 3 LDK!
4 4 s 1 6:59.42 SOT Wiktor UKS Filipides Teresin 2006 U18 MZ -- MURAS Rafał Z/5682/19 2022 LDK!
5 5 s 1 7:12.90 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2220/16 2022 BEZ LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 2.10 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU I DMP B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2022 2 LDK! 125
2 2 f 1 1.90 DĄBROWSKI Karol KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1995 Sen MZ III CYNOWSKI Wojciech Z/0487/17 2022
3 3 f 1 1.75 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2022
4 4 f 1 1.65 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4
5 5 f 1 1.55 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2022 BEZ
Tyczka M
1 1 f 1 4.11 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U18 LD II DMP U20 KUBIAK Robert Z/4157/19 2022 BEZ LDK! 126
2 2 f 1 3.80 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ III WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
3 3 f 1 3.60 BOŻYCKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III DMP U20 KRAWCZYK Michał Z/0847/20 2022 106
4 4 f 1 3.60 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5 106
5 5 f 1 3.30 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2022
5 6 f 1 3.30 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022
7 7 f 1 2.85 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ V RZEPKA Marek # Z/3023/20 2022
8 8 f 1 2.40 STRZYŻEWSKI Filip SKS Feniks Siedlce 2011 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2443/21 2022
W dal M
1 1 f 1 7.10 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ +1.1 II BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2022 BEZ
2 3 f 1 6.75 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.0 III BOROŃ Adam Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
3 2 f 1 6.75 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.7 III DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5571/15 2022 75
4 4 f 1 6.64 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +1.2 III ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2022 LDK!
5 5 f 1 6.37 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.7 III WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 6.36 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -0.4 III DMP DMP U20 MERWA Janusz Z/0376/22 2022 LDK! 53 97
7 7 f 1 6.34 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ +0.5 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2022 LDK!
8 8 f 1 6.21 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +1.1 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2022
9 9 f 1 5.97 BEDNARCZYK Maciej RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ +0.1 IV DMP U20 FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2022 LDK! 80
10 10 f 1 5.93 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.0 IV BOROŃ Adam Z/1598/19 2022 LDK!
11 11 f 1 5.78 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +1.2 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
12 12 f 1 5.20 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 -- B.D. Z/3233/20 2022 LDK!
13 13 f 1 4.97 DULNIAK Ryszard KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.5 -- GRALEWSKI Wojciech # Z/0745/20 2022
14 14 f 1 4.96 SMARDZEWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -0.1 -- KOZERA Piotr Z/13347/21 2022
Trójskok M
1 f 1 13.06 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.5 IV KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK!
2 f 1 12.63 TĘCZA Damian KS Sprinterzy.com Kraków 1985 Masters MA -1.4 -- B.D. Z/0612/22 2022
3 f 1 12.03 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +0.2 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2022 LDK!
  f 1 NM SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ 0.0 -- DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2022 1
Kula (3) M
1 f 1 8.85 KOWALSKI Lech KS AZS AWF Warszawa 1936 Masters MZ -- B.D. Z/3697/22 2022
Kula (5) M
1 f 1 12.72 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2354/19 2022 LDK!
2 f 1 11.38 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK!
3 f 1 9.48 MYKYTCHUK Vadim AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/11591/21 2022
4 f 1 8.62 DĄBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0906/21 2022 LDK!
5 f 1 8.33 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2022 LDK!
  f 1 NM SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2022 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 14.33 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
2 f 1 13.94 KULA Przemysław RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ III DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2022 3 LDK! 117
3 f 1 11.83 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
Kula (7.26) M
1 f 1 18.15 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 Sen SL M B.D. B.D. , Z/0477/14 , 2022
Dysk (1) M
1 1 f 1 23.53 PIONK Andrzej niest. Warszawa 1949 Masters MZ --
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 48.17 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ II BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2022 BEZ
2 2 f 1 40.68 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2354/19 2022 LDK!
3 3 f 1 39.27 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 34.46 KOŁAKOWSKI Karol UKS G-8 Bielany Warszawa 2007 U16 MZ V SZADKOWSKI Witold Z/1888/20 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 32.85 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/3904/17 , 2022 4 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 50.38 KACPRZAK Mateusz AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ I B.D. Z/3356/11 2022 1
2 f 1 49.38 ANDRZEJCZAK Jarosław RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ I DMP CZAJKOWSKI Waldemar KĘCKI Krzysztof WAŚNIEWSKI Marcin # , Z/0452/16 , 2022 LDK! 112
3 f 1 35.28 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK!
4 f 1 31.69 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2022
5 f 1 31.54 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 52.72 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/5619/19 2022 LDK!
2 2 f 1 51.01 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/5570/18 2022 LDK!
3 3 f 1 50.84 GAŁAZIN Michał UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/2891/19 2022 LDK!
4 4 f 1 47.60 BŁASIAK Tomasz RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ IV DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/1269/20 2022 LDK! 97
5 5 f 1 46.94 MAJEWSKI Bartosz RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ IV DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2022 LDK! 96
6 6 f 1 43.38 PADJAS Michał KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4422/19 2022
7 7 f 1 42.30 KIEŁBIOWSKI Szymon RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5101/18 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 35.29 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
9 9 f 1 31.72 MAJEWSKI Patryk RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ V FALIŃSKI Jacek Z/1526/22 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 67.84 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa 1994 Sen MZ I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2022 1 123
2 2 f 1 63.69 TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. Z/5021/15 2022 107
3 3 f 1 43.87 FALIŃSKI Filip RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ IV DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/5085/18 2022 LDK! 99

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 30.021128177643 sekund