Słupsk 29.05.2022
1. Mityng Kwalifikacyjny POMOZLA U18 i U20. Kwalifikacje sztafet do MP U18 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.42 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM +0.6 II CZUBAK Tomasz Z/4971/18 2022 5 LDK!
2 2 e 1 12.51 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM +0.6 II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4983/19 , 2022 BEZ LDK! 134
3 4 e 1 12.85 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +0.6 III B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
4 5 e 1 12.90 LUDWICKA Oliwia AML Słupsk 2004 U20 PM +0.6 III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0126/19 2022
5 6 e 1 12.98 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM +0.6 III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2022 LDK!
6 9 e 1 13.41 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM +0.6 IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2022 LDK!
1 3 e 2 12.81 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U18 PM +0.5 III KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022
2 7 e 2 13.06 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +0.5 III RATAJCZAK Maciej Z/3115/19 2022
3 8 e 2 13.09 RYNKIEWICZ Róża SKLA Sopot 2007 U16 PM +0.5 III URBANEK Ryszard Z/2412/19 2022 LDK!
4 10 e 2 13.62 LESZEGA Zuzanna KL Gdynia 2006 U18 PM +0.5 IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2550/20 2022
5 11 e 2 13.70 MATLAK Jagna KL Gdynia 2008 U16 PM +0.5 IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2358/22 2022
6 12 e 2 13.77 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM +0.5 IV RATAJCZAK Maciej Z/0013/19 2022
1 13 e 3 13.78 BIELAWSKA Bianka KL Gdynia 2005 U18 PM +0.8 IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/3825/22 2022
2 14 e 3 13.78 KOSICKA Zofia AML Słupsk 2007 U16 PM +0.8 IV DIAK Mateusz DIAK Mateusz Z/3784/19 2022 BEZ LDK!
3 15 e 3 14.06 STORMANN Natalia UKS Lipusz 2005 U18 PM +0.8 -- KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3600/18 , 2022 BEZ LDK!
4 16 e 3 14.22 KAŁAHUR Lena SKLA Sopot 2008 U16 PM +0.8 V ANDRZEJCZAK Paweł Z/9647/21 2022 LDK!
1 1 f 1 13.10 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +0.4 III RATAJCZAK Maciej Z/3115/19 2022
2 2 f 1 13.12 LUDWICKA Oliwia AML Słupsk 2004 U20 PM +0.4 III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0126/19 2022
3 3 f 1 13.23 RYNKIEWICZ Róża SKLA Sopot 2007 U16 PM +0.4 IV URBANEK Ryszard Z/2412/19 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 26.31 LUDWICKA Oliwia AML Słupsk 2004 U20 PM +0.6 III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0126/19 2022
2 2 s 1 26.56 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U18 PM +0.6 III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0940/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 26.80 KULIKOWSKA Julia RKS Rumia 2005 U18 PM +0.6 III SZYMAŃSKI Maciej Z/1787/19 2022 LDK!
4 4 s 1 26.87 URBANIAK Sara RKS Rumia 2004 U20 PM +0.6 III SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej , Z/0688/18 , 2022 LDK!
5 5 s 1 26.96 RYNKIEWICZ Róża SKLA Sopot 2007 U16 PM +0.6 III URBANEK Ryszard Z/2412/19 2022 LDK!
6 7 s 1 27.80 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM +0.6 IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2022 LDK!
1 6 s 2 27.39 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +0.6 IV RATAJCZAK Maciej Z/3115/19 2022
2 8 s 2 28.52 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM +0.6 -- RATAJCZAK Maciej Z/0013/19 2022
3 9 s 2 28.70 MATLAK Jagna KL Gdynia 2008 U16 PM +0.6 V KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2358/22 2022
4 10 s 2 28.73 BIELAWSKA Bianka KL Gdynia 2005 U18 PM +0.6 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/3825/22 2022
5 11 s 2 28.87 BIERNAT Karina AML Słupsk 2008 U16 PM +0.6 V DIAK Mateusz Z/3543/22 2022 LDK!
6 12 s 2 29.75 KAŁAHUR Lena SKLA Sopot 2008 U16 PM +0.6 V ANDRZEJCZAK Paweł Z/9647/21 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 58.84 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U23 PM II B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/2850/16 , 2022 LDK!
2 2 s 1 60.64 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2022 LDK!
3 3 s 1 61.44 KOCZOROWSKA Julia WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia Z/5326/19 2022 LDK!
4 4 s 1 61.97 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U20 PM III B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/3179/17 , 2022 3 LDK!
5 6 s 1 65.03 GAŁAN Agata UKS Wiking Rychnowy 2003 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/1741/18 2022
1 5 s 2 62.65 DADCI Maria SKLA Sopot 2007 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/1063/22 2022 LDK!
2 7 s 2 67.03 SYNGIERSKA Antonina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2004 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0731/22 2022
3 8 s 2 67.25 ŁUKASIEWICZ Marta SKLA Sopot 2008 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/9661/21 2022 LDK!
4 9 s 2 69.57 ROGUSKA Lena SKLA Sopot 2007 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/2323/21 2022 LDK!
5 10 s 2 70.02 CZARNOWSKA Zuzanna RKS Rumia 2006 U18 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/14634/21 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:33.27 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0052/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 2:34.75 KŁOS Zuzanna SKL Filippides Starogard Gdański 2007 U16 PM V PETKA Lucyna # Z/2542/21 2022
3 3 s 1 2:44.81 DERENGOWSKA Paulina SKL Filippides Starogard Gdański 2005 U18 PM -- PETKA Lucyna # Z/1702/20 2022
1500 m K
1 1 s 1 4:39.84 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U20 PM II DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech Z/2544/18 2022 4 127
2 2 s 1 4:50.18 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U18 PM III DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/0017/18 2022 4 LDK! 112
3 3 s 1 5:10.10 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/0055/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 5:17.67 KLIMEK Olga AML Słupsk 2005 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/5740/21 2022
5 5 s 1 5:46.25 KOLCHINA Anastasiia AML Słupsk 2005 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/2937/22 2022
  s 1 DNF PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U16 PM -- DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/0060/19 , 2022 BEZ LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.57 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +1.8 II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
2 2 s 1 14.69 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U18 PM +1.8 II KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022
3 3 s 1 15.03 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM +1.8 II DMP U20 DIAK Mateusz Z/2343/20 2022 LDK! 138
4 4 s 1 16.07 LESZEGA Zuzanna KL Gdynia 2006 U18 PM +1.8 III KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2550/20 2022
5 5 s 1 16.51 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM +1.8 III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2022 LDK!
  s 1 DNF SKOWROŃSKA Małgorzata AML Słupsk # 2006 U18 PM +1.8 -- DIAK Mateusz Z/3576/20 2022 LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:40.88 KIEDROWSKA Nadia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM IV B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/4925/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 5:51.88 ŚLUSAŁEK Weronika RKS Rumia 2006 U18 PM IV B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4917/18 , 2022 LDK!
3 3 s 1 5:57.41 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP IV DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0344/18 2022 BEZ LDK! 77
4 4 s 1 6:17.10 MOMOT Julia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/4848/18 , 2022 BEZ LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 50.66 SKOWROŃSKA Małgorzata
CZEPIEL Milena
PRUSS Magdalena
KOZŁOWSKA Kinga
AML Słupsk 2006
2006
2006
2006
U18 POM -- DIAK Mateusz
CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
Z/3576/20
Z/4971/18
, Z/0940/20
, Z/4983/19
2022
2022
, 2022
, 2022

5

BEZ
2 2 s 1 53.84 MILEWSKA Zuzanna
SKWIERAWSKA Hanna
WASILEWSKA Zofia
ŻYCHSKA Patrycja
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006
2006
2005
2005
U18 POM -- WRÓBLEWSKI Jarosław
WRÓBLEWSKI Jarosław
WRÓBLEWSKI Jarosław
WRÓBLEWSKI Jarosław B.D.
Z/4238/20
Z/4766/18
Z/1886/19
Z/4882/18
2022
2022
2022
2022

BEZ


4x400 m K
1 1 s 1 4:11.08 BIAŁEK Magdalena
DOMŻALSKA Daria
DOMŻALSKA Dominika
KULIKOWSKA Julia
RKS Rumia 2005
2005
2005
2005
U18 POM -- SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej
PEPLIŃSKI Tadeusz
PEPLIŃSKI Tadeusz
SZYMAŃSKI Maciej
, Z/0629/19
Z/0690/18
Z/0691/18
Z/1787/19
, 2022
2022
2022
2022

4


2 2 s 1 4:21.61 CHOLEWIŃSKA Anna
MILEWSKA Zuzanna
SKWIERAWSKA Hanna
ŻYCHSKA Patrycja
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006
2006
2006
2005
U18 POM -- WRÓBLEWSKI Jarosław
WRÓBLEWSKI Jarosław
WRÓBLEWSKI Jarosław
WRÓBLEWSKI Jarosław B.D.
Z/0711/22
Z/4238/20
Z/4766/18
Z/4882/18
2022
2022
2022
2022


BEZ

Tyczka K
1 1 f 1 4.00 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 Sen PM I KASZUBA Tomasz B.D. B.D. # Z/0173/14 2022
2 2 f 1 3.70 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 Sen PM I JURGA Łukasz B.D. Z/0016/14 2022
3 3 f 1 3.60 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 2005 U18 PM I JURGA Łukasz Z/0374/18 2022 4 LDK!
4 4 f 1 3.50 TYSZKO Laura AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM I SZYMCZAK Edward Z/14514/21 2022
5 5 f 1 3.10 WIECZERZAK Kinga SKLA Sopot 2007 U16 PM II JURGA Łukasz Z/12176/21 2022
6 6 f 1 2.40 KNIGAWKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM IV SZYMCZAK Edward Z/14513/21 2022
W dal K
1 1 f 1 5.09 BABAK Viktoriia LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM +1.3 IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3860/22 2022
2 2 f 1 4.93 URBANIAK Sara RKS Rumia 2004 U20 PM +0.1 IV SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej , Z/0688/18 , 2022 LDK!
Trójskok K
  f 1 9.76 ORYL Weronika SKLA Sopot 2004 U20 PM +0.7 -- LEWANDOWSKI Michał # Z/0024/18 2022 5 LDK!
  f 1 11.71 BABAK Viktoriia LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM +2.0 II KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3860/22 2022
1 1 f 1 11.73 BABAK Viktoriia LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM +2.8 II KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3860/22 2022
2 2 f 1 11.70 KUBALA Amelia SKLA Sopot 2003 U20 PM +1.6 II POGORZELSKA Marta LEWANDOWSKI Michał # , Z/2982/17 , 2022 LDK!
3 3 f 1 9.78 ORYL Weronika SKLA Sopot 2004 U20 PM +2.3 -- LEWANDOWSKI Michał # Z/0024/18 2022 5 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.48 MIOSKOWSKA Aleksandra LKS Fenix Słupsk 2005 U18 PM III GRECKA Ewa Z/0540/19 2022 5
2 2 f 1 10.76 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2022 BEZ
Kula (4) K
1 1 f 1 12.17 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 Sen PM II PIĄTEK Mirosław Z/0426/15 2022
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 31.69 KOTOWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP IV SCHUBRING Zbigniew Z/2478/21 2022
Dysk (1) K
1 1 f 1 58.24 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM M WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2022 M
2 2 f 1 42.17 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 1998 Sen WN II PIĄTEK Mirosław Z/1007/14 2022 1
3 3 f 1 40.65 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U23 LD II WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2022 2 LDK!
4 4 f 1 38.62 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2022 2
5 5 f 1 30.50 TYM Wiktoria UKS Lipusz 2005 U18 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/3601/18 2022 BEZ
6 6 f 1 30.12 WILCZEWSKA Natalia MKS Sambor Tczew 2004 U20 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/3570/17 2022 4
7 7 f 1 28.81 TADDA Lilianna UKS Jedynka Reda 2006 U18 PM IV JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/1813/20 2022 LDK!
8 8 f 1 27.29 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2022 BEZ
Oszczep (500) K
1 1 f 1 41.54 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 WITEK Mirosław B.D. Z/0019/18 2022 5 LDK! 116
2 2 f 1 38.35 ŁYSZYK Cecylia LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM III GRECKA Ewa Z/2514/20 2022
3 3 f 1 31.13 KOZINA Patrycja LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM -- MICHALSKI Henryk Z/0471/19 2022 LDK!
Oszczep (600) K
  f 1 NM REGIN Klaudia LKS Jantar Ustka 1997 Sen PM -- MICHALSKI Henryk Z/0852/13 2022
100 m M
1 1 e 1 10.66 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM +2.0 I CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2022 4 LDK!
2 4 e 1 11.35 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM +2.0 III SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2022
3 7 e 1 11.47 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U23 PM +2.0 III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1723/18 2022 BEZ
4 8 e 1 11.53 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 1998 Sen PM +2.0 III SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/0891/14 2022
1 2 e 2 11.21 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U18 PM +3.4 II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2022 BEZ LDK!
2 3 e 2 11.28 IWASIUTA Wojciech UKS Jedynka Reda 2006 U18 PM +3.4 II MYSZK Ilona MYSZK Ilona B.D. , Z/0599/19 , 2022 LDK!
3 5 e 2 11.36 DYJAS Jakub AML Słupsk 2002 U23 PM +3.4 III DIAK Mateusz Z/5097/19 2022
4 6 e 2 11.43 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U18 PM +3.4 III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4002/18 , 2022 5 LDK!
5 9 e 2 11.63 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM +3.4 III RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2022
6 10 e 2 11.68 OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U18 PM +3.4 III DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/0930/20 2022 LDK! 101
1 11 e 3 11.81 WALKUSZ Piotr UKS Lipusz 2005 U18 PM +1.4 IV KRASKOWSKI Tomasz Z/3365/22 2022
2 12 e 3 11.85 DRUŻDŻEL Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM +1.4 IV RATAJCZAK Maciej Z/12295/21 2022
3 13 e 3 12.41 MACH Robert ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM +1.4 V ŚCIGAŁA Jarosław Z/0325/20 2022 LDK!
4 14 e 3 12.61 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U18 PM +1.4 -- KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2022
5 15 e 3 12.74 GRONBERSKI Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM +1.4 -- RATAJCZAK Maciej Z/0831/22 2022
1 1 f 1 11.57 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM +0.6 III SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2022
2 3 f 1 11.59 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 1998 Sen PM +0.6 III SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/0891/14 2022
3 2 f 1 11.59 DYJAS Jakub AML Słupsk 2002 U23 PM +0.6 III DIAK Mateusz Z/5097/19 2022
200 m M
1 1 s 1 22.48 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +0.6 II POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2022 4 LDK!
2 2 s 1 23.26 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U23 PM +0.6 III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1723/18 2022 BEZ
3 6 s 1 24.05 WALKUSZ Piotr UKS Lipusz 2005 U18 PM +0.6 IV KRASKOWSKI Tomasz Z/3365/22 2022
4 10 s 1 24.66 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 2005 U18 PM +0.6 -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/3794/18 , 2022 BEZ LDK!
1 3 s 2 23.59 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM 0.0 III RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2022
2 4 s 2 23.92 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM 0.0 IV B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2022 BEZ LDK!
3 5 s 2 24.01 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U18 PM 0.0 IV B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4988/19 , 2022 LDK!
4 7 s 2 24.33 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP 0.0 -- BARAŃSKI Bogusław B.D. Z/0774/11 2022 BEZ
5 8 s 2 24.33 DRUŻDŻEL Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM 0.0 IV RATAJCZAK Maciej Z/12295/21 2022
6 9 s 2 24.52 PŁATKOWSKI Tymoteusz AML Słupsk 2005 U18 PM 0.0 -- CZUBAK Tomasz Z/0053/22 2022 LDK!
7 11 s 2 24.92 MACH Robert ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM 0.0 V ŚCIGAŁA Jarosław Z/0325/20 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.95 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U18 PM III DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/3217/19 2022 LDK! 121
2 2 s 1 53.58 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP -- BARAŃSKI Bogusław B.D. Z/0774/11 2022 BEZ
3 3 s 1 53.96 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM IV B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 55.28 ŁABSZ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej KOZŁOWSKI Mateusz Z/0704/18 2022 4 LDK!
5 5 s 1 56.93 SZUTOWICZ Marcel SKLA Sopot 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/3443/22 2022
6 6 s 1 58.81 HELAND Grzegorz AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -- PIĄTEK Mirosław Z/3435/19 2022
800 m M
1 1 s 1 1:55.70 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U18 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:56.44 MAKIŁA Karol GKS Cartusia Kartuzy # 2005 U18 PM II KRÓL Krzysztof Z/2250/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:58.49 KUBACKI Antoni SKLA Sopot 2006 U18 PM III ANDRZEJCZAK Paweł # Z/5421/19 2022 LDK!
4 4 s 1 1:59.32 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM III B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0101/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 2:07.78 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U18 PM -- B.D. RUMIŃSKI Wojciech , Z/0014/18 , 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 2:12.76 KITOWSKI Jan SKL Filippides Starogard Gdański 2005 U18 PM -- PETKA Lucyna Z/1803/20 2022
7 7 s 1 2:18.53 WRÓBLEWSKI Jan SKLA Sopot 2007 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0921/20 2022 LDK!
8 8 s 1 2:20.28 CIERZAN Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/4840/18 , 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:08.67 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 2004 U20 PM III KUTEŁŁO Dariusz Z/4739/17 2022 4 LDK!
2 2 s 1 4:10.78 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U20 PM III RUMIŃSKI Wojciech Z/4751/17 2022 5
3 3 s 1 4:21.56 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 2006 U18 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/0027/19 2022 LDK!
4 4 s 1 4:23.31 ABEL Patryk AML Słupsk 2002 U23 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0547/19 2022
5 5 s 1 4:31.01 TWARDOWSKI Mateusz AML Słupsk 2003 U20 PM -- DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech Z/0487/22 2022 73
6 6 s 1 4:40.22 WATRAL Kuba ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/4822/18 , 2022 LDK!
7 7 s 1 4:51.65 SZEMIEL Miłosz SKLA Sopot 2004 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/2626/20 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.93 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U18 PM -0.1 IV KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2022
2 2 s 1 16.31 JANK Adam KL Gdynia 2006 U18 PM -0.1 IV B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2022 BEZ
3 3 s 1 16.35 PORZUCEK Aleksander KL Gdynia 2005 U18 PM -0.1 IV B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/2695/20 , 2022
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 19.02 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 2003 U20 PM -0.1 -- MICHALSKI Henryk Z/1603/19 2022 LDK!
110 m pł M
1 1 s 1 16.15 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM -0.1 III SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2022
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 60.75 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM IV KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2022 BEZ
2 2 s 1 62.02 JANK Adam KL Gdynia 2006 U18 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2022 BEZ
3 3 s 1 62.60 PORZUCEK Aleksander KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/2695/20 , 2022
4x100 m M
1 1 s 1 43.29 OSIŃSKI Jan
KASPRZYK Kacper
KOŁODZIEJSKI Oliwier
ZAKRZEWSKI Marek
AML Słupsk 2005
2005
2005
2005
U18 POM -- CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
Z/0930/20
, Z/0016/18
, Z/4002/18
, Z/2543/18
2022
, 2022
, 2022
, 2022

BEZ
5
4
2 2 s 1 47.69 GAFFKE Bruno
JANK Adam
PORZUCEK Aleksander
ZŁOCH Aleksander
KL Gdynia 2005
2006
2005
2006
U18 POM -- KLIMASZEWSKA Bogusława B.D.
B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława
B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława
KASZUBA Tomasz B.D.
Z/0681/19
, Z/0609/19
, Z/2695/20
Z/5598/18
2022
, 2022
, 2022
2022

BEZ

BEZ
4x400 m M
1 1 s 1 3:29.14 KUCZEROWSKI Kamil
PŁATKOWSKI Tymoteusz
KASPRZYK Kacper
KOŁODZIEJSKI Oliwier
AML Słupsk 2005
2005
2005
2005
U18 POM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
, Z/3794/18
Z/0053/22
, Z/0016/18
, Z/4002/18
, 2022
2022
, 2022
, 2022
BEZ

BEZ
5
2 2 s 1 3:33.20 PLESZCZYŃSKI Przemysław
CHOJNOWSKI Antoni
RADOMSKI Maksymilian
KUBACKI Antoni
SKLA Sopot 2006
2005
2006
2006
U18 POM -- LEWANDOWSKI Michał
ANDRZEJCZAK Paweł
ANDRZEJCZAK Paweł
ANDRZEJCZAK Paweł
Z/1047/20
Z/0029/19
Z/0027/19
Z/5421/19
2022
2022
2022
2022




Tyczka M
1 1 f 1 3.80 KARASZEWSKI Paweł SKLA Sopot 2006 U18 PM III JURGA Łukasz Z/3896/19 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 3.40 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U16 PM IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5599/18 , 2022 BEZ
3 3 f 1 2.60 KITSON Oskar SKLA Sopot 2005 U18 PM -- JURGA Łukasz Z/1214/22 2022
W dal M
1 1 f 1 6.59 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U18 PM +0.6 III DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/0087/21 2022 LDK! 109
2 2 f 1 5.49 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 2003 U20 PM +0.9 -- MICHALSKI Henryk Z/1603/19 2022 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 13.01 PLESZCZYŃSKI Przemysław SKLA Sopot 2006 U18 PM +0.1 IV LEWANDOWSKI Michał # Z/1047/20 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 14.07 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2022 BEZ LDK! 107
2 2 f 1 13.94 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM III GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
3 3 f 1 11.47 KOWALSKI Wojciech KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKI Andrzej Z/2638/21 2022
4 4 f 1 11.11 KALINOWSKI Kacper UKS Jedynka Reda 2006 U18 PM -- MYSZK Ilona Z/1925/21 2022 LDK!
5 5 f 1 10.91 KUPAJ Oskar AML Słupsk 2006 U18 PM -- WITEK Mirosław Z/13401/21 2022
Kula (7.26) M
1 1 f 1 12.74 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM III PIĄTEK Mirosław B.D. Z/0022/16 2022
2 2 f 1 10.78 RYDZKOWSKI Piotr SRS Szansa-Start Gdańsk 1994 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek PIĄTEK Mirosław Z/11284/21 2022
Dysk (1) M
1 1 f 1 45.70 PODOLSKI Jerzy UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM III JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/3530/20 2022 LDK!
2 2 f 1 37.51 CYBULSKI Damian UKS Lipusz 2007 U16 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/6773/21 2022 LDK!
3 3 f 1 32.51 SŁODKI Seweryn UKS Lipusz 2008 U16 PM V B.D. B.D. KRASKOWSKI Tomasz , Z/6745/21 , 2022 LDK!
4 4 f 1 29.81 GDANIEC Antoni UKS Lipusz 2008 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6658/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 31.33 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
2 2 f 1 28.05 BIGUS Bartosz UKS Lipusz 2006 U18 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/3096/20 2022
3 3 f 1 25.73 WAWRZYNIAK Sebastian LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM -- MICHALSKI Henryk Z/2741/22 2022
Dysk (2) M
1 1 f 1 51.39 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2022
2 2 f 1 38.98 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM III PIĄTEK Mirosław B.D. Z/0022/16 2022
Oszczep (600) M
1 1 f 1 27.25 GDANIEC Antoni UKS Lipusz 2008 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6658/21 2022 LDK!
2 2 f 1 26.88 SŁODKI Seweryn UKS Lipusz 2008 U16 PM -- B.D. B.D. KRASKOWSKI Tomasz , Z/6745/21 , 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 53.02 KULPIŃSKI Piotr LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM III MICHALSKI Henryk Z/0469/19 2022 LDK!
2 2 f 1 48.98 KULAS Gracjan UKS Lipusz 2005 U18 PM IV KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz Z/3592/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 47.81 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U18 PM IV B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 43.42 PEPLIŃSKI Kacper UKS Lipusz 2006 U18 PM -- B.D. KRASKOWSKI Tomasz # , Z/3099/20 , 2022
5 5 f 1 37.51 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U18 PM -- KOPEĆ Bernadeta Z/0087/21 2022 LDK!
6 6 f 1 35.18 WOŁOSEWICZ Igor LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/10961/21 2022
7 7 f 1 34.07 KUPAJ Oskar AML Słupsk 2006 U18 PM -- WITEK Mirosław Z/13401/21 2022
8 8 f 1 33.18 PALIWODA Bartłomiej UKS Lipusz 2006 U18 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/3098/20 2022
Oszczep (800) M
1 1 f 1 54.17 BACH Grzegorz SKLA Sopot 2002 U23 PM III B.D. WERNER Bernard B.D. , Z/3076/17 , 2022 LDK!
2 2 f 1 42.58 ADAMCZYK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM IV PIĄTEK Mirosław Z/2332/19 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.410327911377 sekund