Łódź 29.05.2022
Mityng otwarcia stadionu RKS Łódź [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 13.90 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -0.8 V DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2022 78
2 s 1 14.00 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U14 LD -0.8 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2022
3 s 1 14.33 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -0.8 V KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz , Z/1110/21 , 2022 LDK!
4 s 1 14.64 GRUCHOT Zofia RKS Łódź 2009 U14 LD -0.8 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0648/22 2022
5 s 1 14.99 PATURAJ Natalia RKS Łódź 2008 U16 LD -0.8 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1886/21 2022
6 s 1 15.57 FRÓG Anna RKS Łódź 2008 U16 LD -0.8 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0647/22 2022
7 s 1 15.70 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U16 LD -0.8 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2022
8 s 1 16.13 MARKOWSKA Natalia RKS Łódź 2008 U16 LD -0.8 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1766/21 2022 LDK!
1 s 2 13.21 GROT Aneta RKS Łódź 1979 Masters LD -0.2 -- DMP GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz , Z/3027/16 , 2022 3 63
2 s 2 13.92 OLCZYK Agnieszka KS Dynamic Łódź 1979 Masters LD -0.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/1590/22 2022
3 s 2 16.21 HAŁACZKIEWICZ Sylwia KS Dynamic Łódź 1982 Masters LD -0.2 -- B.D. Z/0846/20 2022
1 e 1 12.16 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -1.2 II DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 149
2 e 1 12.25 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP -1.2 II BUTKIEWICZ Jacek Z/3343/17 2022 2
3 e 1 12.27 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -1.2 II GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2022
4 e 1 12.48 KASPRZAK Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -1.2 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3881/20 2022
5 e 1 12.50 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD -1.2 II GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2022 LDK!
6 e 1 13.01 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U23 LD -1.2 III SADACH Aneta KUCZKOWSKI Piotr B.D. , Z/1956/21 , 2022 LDK!
7 e 1 13.15 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP -1.2 III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2022 3 LDK!
1 e 2 12.16 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -0.3 II GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022
2 e 2 12.18 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -0.3 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
3 e 2 12.34 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U18 KP -0.3 II WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2022 3 LDK!
4 e 2 12.39 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -0.3 II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK! 139
5 e 2 12.66 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -0.3 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2022 LDK!
6 e 2 12.81 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U18 LD -0.3 III DMP GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2022 82
7 e 2 12.94 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD -0.3 III KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2022 2
1 e 3 13.14 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA 0.0 III DMP U20 SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK! 106
2 e 3 13.30 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD 0.0 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2022
3 e 3 13.44 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD 0.0 IV DMP U20 KOPEĆ Dominik # Z/4123/17 2022 5 94
4 e 3 13.57 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U20 LD 0.0 IV BLAUSZ Henryka # Z/5319/19 2022
5 e 3 13.59 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA 0.0 -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK!
6 e 3 13.71 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U23 LD 0.0 -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/6309/15 2022
7 e 3 13.91 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP 0.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2022 4 LDK!
1 e 4 12.95 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -0.2 III B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2022 LDK!
2 e 4 13.54 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -0.2 IV BELTER Artur Z/0184/20 2022 LDK!
3 e 4 13.77 ZAŁECZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -0.2 IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2022 LDK!
4 e 4 13.84 MORKIS Natalia GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2004 U20 WP -0.2 -- MAĆKOWIAK Robert Z/10555/21 2022
5 e 4 14.81 MICHALEC Nela RKS Łódź 2005 U18 LD -0.2 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0813/22 2022
1 f 1 11.98 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP -0.2 I BUTKIEWICZ Jacek Z/3343/17 2022 2
2 f 1 11.98 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -0.2 I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
3 f 1 12.02 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -0.2 I DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 156
4 f 1 12.26 KASPRZAK Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -0.2 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3881/20 2022
7 f 1 12.32 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -0.2 II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK! 142
200 m K
1 s 1 24.44 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -0.2 I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
2 s 1 24.52 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U18 KP -0.2 I DMP DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2022 3 LDK! 127 156
3 s 1 25.07 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD -0.2 II GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2022 LDK!
4 s 1 25.78 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -0.2 II DMP LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/3297/17 2022 LDK! 94
5 s 1 25.89 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U23 LD -0.2 II DMP SADACH Aneta KUCZKOWSKI Piotr B.D. , Z/1956/21 , 2022 LDK! 92
6 s 1 28.18 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP -0.2 -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/4697/19 2022
1 s 2 25.42 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD -0.1 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022 103 137
2 s 2 25.52 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD -0.1 II DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2022 135
3 s 2 26.03 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U18 LD -0.1 II DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2022 125
1 s 3 27.68 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U20 LD +0.1 IV BLAUSZ Henryka # Z/5319/19 2022
2 s 3 28.08 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP +0.1 IV ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2022 4 LDK!
1 s 4 27.39 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA 0.0 IV SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK!
2 s 4 28.04 WIŚNIEWSKA Julia AZS Łódź 2006 U18 LD 0.0 IV BLAUSZ Henryka Z/0621/22 2022
3 s 4 28.18 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD 0.0 IV KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2022 LDK!
4 s 4 28.99 MORKIS Natalia GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2004 U20 WP 0.0 -- MAĆKOWIAK Robert Z/10555/21 2022
400 m K
1 s 1 53.60 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS M DMP ROŻEJ Marek Z/1561/13 2022 2 148
2 s 1 54.16 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS M ROŻEJ Marek Z/1435/11 2022 M
3 s 1 55.97 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2022
4 s 1 56.39 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U23 LB I SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK!
5 s 1 58.92 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD II NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2022 3
1 s 2 56.39 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP I KACZOR Mieczysław B.D. Z/1648/15 2022
2 s 2 56.48 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS I DMP SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1634/14 2022 113
3 s 2 57.04 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba 2004 U20 DS II ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2022 LDK!
4 s 2 58.11 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/5149/18 2022 4 LDK!
5 s 2 58.22 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP II B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2022 3 LDK!
1 s 3 59.39 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2022 118
2 s 3 60.83 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U20 SK III DMP DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0149/17 2022 3 LDK! 68 107
3 s 3 62.84 LIEBENTHAL Julia WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS IV ADAMEK Marek Z/0988/22 2022 LDK!
4 s 3 65.06 BILIAVSKA Valeriia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/2821/22 2022
1 s 4 63.20 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U18 LD IV KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2022 LDK!
2 s 4 65.31 BACZYŃSKA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/0470/21 2022 LDK!
3 s 4 65.80 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 2004 U20 LD -- DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2022 74
4 s 4 66.08 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2022
1 s 5 61.96 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2022 LDK!
2 s 5 63.41 LIPIŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD IV DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0608/22 2022 46 89
3 s 5 65.13 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V BELTER Artur Z/0214/19 2022 LDK!
4 s 5 67.85 SKUPIŃSKA Maria RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0275/21 2022
5 s 5 67.99 SZCZEPAŃSKA Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/13724/21 2022
800 m K
1 s 1 2:05.87 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP I NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2022 LDK!
2 s 1 2:06.11 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK I DMP KOWAL Piotr Z/2719/15 2022 139
3 s 1 2:06.53 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I B.D. B.D. B.D. B.D. Z/2389/15 2022 LDK!
4 s 1 2:07.80 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź 2003 U20 LD I JASZCZAK Stanisław Z/3730/17 2022
5 s 1 2:08.15 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I DMP B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2022 127
6 s 1 2:09.13 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U18 SK I DMP DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/3371/19 2022 LDK! 122 151
7 s 1 2:09.38 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ I CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2022 4 LDK!
8 s 1 2:10.20 WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U18 LD I JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2022
9 s 1 2:11.23 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki 2004 U20 MZ II ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2022 3
10 s 1 2:11.32 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U16 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
11 s 1 2:11.50 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/3133/19 2022 LDK! 142
  s 1 DNF RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2022 3 LDK!
1 s 2 2:11.40 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD II NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2022 3
2 s 2 2:11.68 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II GRENDA Jan Z/1642/18 2022 LDK!
3 s 2 2:12.18 WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 2003 U20 WP II GRENDA Jan Z/1891/19 2022 LDK!
4 s 2 2:12.30 HAJDA Teresa KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0670/14 2022
5 s 2 2:12.40 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II DMP DMP U20 SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2022 LDK! 104 139
6 s 2 2:14.49 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 2005 U18 KP II DMP DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2022 4 LDK! 93 131
7 s 2 2:15.15 KLATKA Anna KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS II ROSTKOWSKA Anna Z/2231/18 2022 LDK!
8 s 2 2:17.84 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP III DMP U20 GRENDA Jan Z/12439/21 2022 LDK! 121
9 s 2 2:18.72 BARSZCZ Alicja LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP III B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/2671/15 , 2022 LDK!
1 s 3 2:20.96 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 2005 U18 SK III DMP U20 JANUCHTA Krzysztof JÓŹWIK Krzysztof , Z/2298/19 , 2022 BEZ LDK! 112
2 s 3 2:21.47 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U20 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/2180/19 2022
3 s 3 2:23.58 KRZYŻYKOWSKA Dominika MKL Toruń 2005 U18 KP III WOŹNIAK Jacek Z/9072/21 2022 LDK!
4 s 3 2:24.35 OWCZARZ Joanna WKS Śląsk Wrocław 2005 U18 DS III ADAMEK Marek Z/3131/19 2022
5 s 3 2:26.50 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD IV DMP U20 KOWALSKI Robert Z/5166/18 2022 BEZ LDK! 96
6 s 3 2:26.70 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U20 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/2428/20 2022
7 s 3 2:36.01 NOWAKOWSKA Jagoda LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4292/19 2022
100 m pł K
1 e 1 13.59 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP -0.2 M DMP HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2022 155
2 e 1 13.59 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.2 M GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2022
3 e 1 13.76 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -0.2 I DMP GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022 148
4 e 1 13.77 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP -0.2 I B.D. MARKUSZEWSKI Cezary , Z/4343/11 , 2022
5 e 1 13.91 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD -0.2 I DMP B.D. SADACH Aneta # Z/2583/16 2022 1 LDK! 141
6 e 1 15.51 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.2 II DMP GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK! 83
1 e 2 18.71 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U20 LD -0.2 -- DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/1476/20 2022 61
2 e 2 19.61 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -0.2 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2022 BEZ
1 f 1 13.58 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP 0.0 M DMP HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2022 156
2 f 1 13.73 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA 0.0 I DMP GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022 149
3 f 1 13.73 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP 0.0 I B.D. MARKUSZEWSKI Cezary , Z/4343/11 , 2022
4 f 1 13.74 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA 0.0 I GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2022
5 f 1 14.09 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD 0.0 I DMP B.D. SADACH Aneta # Z/2583/16 2022 1 LDK! 134
6 f 1 15.26 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA 0.0 II DMP GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK! 91
1 f 2 18.25 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U20 LD 0.0 -- DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/1476/20 2022 67
2 f 2 19.75 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD 0.0 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2022 BEZ
400 m pł K K
1 s 1 57.48 SMOLIŃSKA Izabela RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ M KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0633/15 2022
2 s 1 58.25 GRYC Anna Maria KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M DMP KĘDZIORA Robert B.D. Z/3062/15 2022 152
3 s 1 59.08 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA M DMP B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2022 144
4 s 1 59.60 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1776/13 2022
5 s 1 60.31 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB I PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian Z/0727/17 2022 LDK!
1 s 2 59.84 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U20 LD I RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2022 LDK!
2 s 2 61.42 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD I RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2022 5 LDK!
3 s 2 65.47 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS II DMP SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1866/16 2022 86
4 s 2 66.67 BRZESKA Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 1999 Sen PM III SĘKOWSKA Anna Z/1839/16 2022 LDK!
5 s 2 68.44 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III DMP DMP U20 GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK! 65 108
1 s 3 64.21 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0168/18 2022 4 LDK!
2 s 3 66.41 ŁOS Izabela KKL Kielce 2003 U20 SK III DMP DMP U20 B.D. TIETIERIN Paweł , Z/1399/17 , 2022 BEZ LDK! 79 119
3 s 3 66.52 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP III DMP U20 KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna , Z/7628/21 , 2022 LDK! 118
4 s 3 73.73 SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U18 LD -- DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0223/20 2022 LDK! 85
5 s 3 76.58 OLCZAK Liwia RKS Łódź 2006 U18 LD -- LISIAK Adam # Z/0192/20 2022
Wzwyż K
1 f 1 1.82 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK M DMP TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2022 145
2 f 1 1.76 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U23 LD I DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2022 126
3 f 1 1.76 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998 Sen PM I BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2022 M
4 f 1 1.73 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U18 PM I DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2022 4 LDK! 147
5 f 1 1.73 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK I DMP DMP U20 TITTINGER Michał B.D. Z/3508/17 2022 LDK! 116 147
6 f 1 1.69 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP II DMP B.D. Z/3660/11 2022 M 105
7 f 1 1.69 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II DMP DMP U20 DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3892/17 , 2022 LDK! 105 138
8 f 1 1.69 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk 2005 U18 PM II DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2022 LDK! 138
9 f 1 1.64 ŚLUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP II DMP DMP U20 DZIUBA Jacek Z/2840/18 2022 LDK! 91 127
10 f 1 1.64 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA II DMP U20 SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2022 5 LDK! 127
11 f 1 1.59 LITWIN Adrianna AML Słupsk 2003 U20 PM III KOPEĆ Bernadeta B.D. Z/0038/16 2022 3 LDK!
12 f 1 1.59 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U20 DS III SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022
13 f 1 1.53 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U18 PM IV DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2022 3 LDK! 98
13 f 1 1.53 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/13487/21 2022 98
15 f 1 1.53 DOWNER Jagoda WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS IV SIERADZKI Andrzej Z/5426/19 2022 LDK!
  f 1 NM KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.80 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U18 SK I DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0483/19 , 2022 BEZ LDK! 167
2 f 1 3.73 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 2006 U18 SK I DMP DMP U20 WRONA Agnieszka Z/2295/19 2022 LDK! 146 164
3 f 1 3.53 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U16 PM I KASZUBA Tomasz TORLIŃSKI Jacek # Z/0610/19 2022 LDK!
4 f 1 3.43 JAKÓBIEC Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD I OSTOJSKI Piotr ROJEK Julita Z/0310/18 2022 4 LDK!
4 f 1 3.43 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ I DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2022 2 LDK! 151
6 f 1 3.23 PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U23 LD II DMP LISIAK Adam B.D. Z/3535/16 2022 103
6 f 1 3.23 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 2001 U23 LD II DMP LISIAK Adam B.D. Z/1840/17 2022 103
8 f 1 3.23 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U23 LD II LISIAK Adam B.D. Z/2708/16 2022
  f 1 NM KOSTYRKO Anastasiia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- DMP DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/13073/21 2022
1 f 2 3.02 MARCINIAK Kalina RKS Łódź 2004 U20 LD II DMP U20 LISIAK Adam Z/1477/20 2022 131
2 f 2 2.82 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U18 LD III DMP U20 LISIAK Adam # Z/5737/19 2022 LDK! 118
3 f 2 2.62 KAZUBA Martyna RKS Łódź 2005 U18 LD IV LISIAK Adam Z/2636/19 2022
4 f 2 2.12 STĘPIEŃ Nina RKS Łódź 2007 U16 LD V LISIAK Adam Z/1240/22 2022
5 f 2 1.62 FRYNIA Maja MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- OSTOJSKI Piotr
  f 2 NM BILIŃSKA Nikola RKS Łódź 2004 U20 LD -- DMP U20 LISIAK Adam Z/0651/18 2022
W dal K
1 f 1 6.51 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB 0.0 M SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2022
2 f 1 6.00 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD 0.0 I PALISZEWSKI Maciej SADACH Aneta B.D. , Z/4769/15 , 2022 LDK!
3 f 1 5.54 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998 Sen MZ +0.1 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2022 1
4 f 1 5.46 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +0.1 II DMP DMP U20 BOROWIK Włodzimierz NAZARKIEWICZ Robert , Z/4815/19 , 2022 LDK! 89 118
5 f 1 5.38 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.2 III DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2022 LDK! 112
6 f 1 5.16 SŁABIŃSKA Julia KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD +0.2 III DMP DMP U20 STACHURSKA Agnieszka NAZARKIEWICZ Robert , Z/1231/18 , 2022 LDK! 70 92
7 f 1 5.07 LIBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP +0.2 -- B.D. KAŹMIERCZAK Daniel , Z/0229/14 , 2022
8 f 1 5.07 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD 0.0 IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2022 4
9 f 1 4.82 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -0.2 -- KUŚ Tomasz B.D. Z/1958/17 2022
10 f 1 4.77 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U20 LD 0.0 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2022
11 f 1 4.77 KOTEWICZ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +0.1 -- DMP U20 B.D. DAKINIEWICZ Wojciech , Z/0068/20 , 2022 LDK! 70
12 f 1 4.50 SZATKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -0.1 V DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/3335/21 2022 LDK! 61
13 f 1 4.31 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 2004 U20 DS -0.3 -- SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2022 5
  f 1 NM JACAK Julia RKS Łódź 2004 U20 LD 0.0 -- KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2022 4 LDK!
Trójskok K
1 f 1 12.93 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998 Sen LD -0.1 I DMP SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2022 1 143
2 f 1 12.40 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP -0.1 I BUTKIEWICZ Jacek Z/3343/17 2022 2
3 f 1 12.34 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD +0.4 I DMP ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0164/14 2022 M 121
4 f 1 11.62 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +0.1 II KUŚ Tomasz B.D. Z/1958/17 2022
5 f 1 11.46 LIBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP +0.7 III DMP B.D. KAŹMIERCZAK Daniel , Z/0229/14 , 2022 85
6 f 1 11.17 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U20 DS -0.1 III SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022
7 f 1 11.16 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U20 LD +0.2 III DMP DMP U20 KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2022 4 LDK! 77 108
8 f 1 9.73 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 2004 U20 DS +0.4 -- SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2022 5
  f 1 NM MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD 0.0 -- DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2022 4 LDK!
100 m M
1 s 1 12.56 BIAŁEK Adrian RKS Łódź 2007 U16 LD -1.2 V GOWORSKI Tomasz Z/2012/21 2022
2 s 1 12.58 GRUSZECKI Tymon RKS Łódź 2007 U16 LD -1.2 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0550/21 2022
3 s 1 12.96 MACIASZCZYK Krystian RKS Łódź 2008 U16 LD -1.2 -- KOPEĆ Dominik Z/0558/22 2022
4 s 1 12.98 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD -1.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2022
5 s 1 14.11 HERZOG Oskar RKS Łódź 2007 U16 LD -1.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/0901/22 2022
6 s 1 14.34 SALSKI Aleksander RKS Łódź 2008 U16 LD -1.2 -- KOPEĆ Dominik Z/0902/22 2022
7 s 1 14.83 KIERZEK Igor RKS Łódź 2007 U16 LD -1.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/0551/21 2022
1 s 2 11.67 KRZYWAŃSKI Marcin niest. Łódź 1975 Masters LD +0.9 III
2 s 2 11.87 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny 1984 Masters LD +0.9 -- ZNYK Stanisław Z/3981/18 2022 BEZ
3 s 2 12.63 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD +0.9 -- B.D. Z/0876/18 2022 BEZ
4 s 2 13.39 MALINOWSKI Michał KS Dynamic Łódź 1983 Masters LD +0.9 -- SEKIETA Radosław Z/3834/22 2022
5 s 2 13.72 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź 1957 Masters LD +0.9 -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2022
6 s 2 14.91 TOMCZYK Antoni LKS Koluszki 1950 Masters LD +0.9 -- B.D. Z/12740/21 2022
1 e 1 10.86 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -1.1 I DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2022 1 114
2 e 1 10.95 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -1.1 II KUŚ Tomasz B.D. Z/2244/18 2022
3 e 1 11.20 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP -1.1 II BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2022 BEZ LDK!
4 e 1 11.31 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U20 LD -1.1 III KOPEĆ Dominik Z/0231/19 2022 LDK!
5 e 1 11.48 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -1.1 III DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2022 3 67
6 e 1 11.48 JARZĄB Miłosz LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -1.1 III B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1279/20 , 2022
7 e 1 11.74 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -1.1 III DMP U20 B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2022 LDK! 99
8 e 1 12.11 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U23 LD -1.1 -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2022 BEZ LDK!
1 e 2 10.91 TATARA Dawid BKL Bełchatów 2004 U20 LD +0.8 II MANTYK Łukasz Z/3178/19 2022 LDK!
2 e 2 10.94 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U23 LD +0.8 II B.D. SZABLEWSKI Tadeusz B.D. , Z/3531/16 , 2022 LDK!
3 e 2 11.02 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP +0.8 II DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2022 BEZ LDK! 137
4 e 2 11.30 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.8 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
5 e 2 11.72 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 2001 U23 SK +0.8 III DMP TIETIERIN Paweł Z/4048/18 2022 BEZ 52
6 e 2 11.83 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +0.8 IV WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
7 e 2 11.91 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 2004 U20 LD +0.8 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2022 BEZ
8 e 2 12.09 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.8 IV GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
1 e 3 12.03 PLUTA Mateusz RKS Łódź 2005 U18 LD -0.3 IV DMP U20 B.D. Z/4254/19 2022 87
2 e 3 12.10 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U20 LD -0.3 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2022
3 e 3 12.66 JEŻYNA Maciej RKS Łódź 2005 U18 LD -0.3 --
4 e 3 12.67 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U23 LD -0.3 -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2022
5 e 3 12.72 WIROWSKI Aleksander RKS Łódź 2005 U18 LD -0.3 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0229/19 2022 LDK!
1 f 1 10.86 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD +0.4 I DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2022 1 114
2 f 1 10.98 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +0.4 II KUŚ Tomasz B.D. Z/2244/18 2022
3 f 1 10.99 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U23 LD +0.4 II B.D. SZABLEWSKI Tadeusz B.D. , Z/3531/16 , 2022 LDK!
4 f 1 11.01 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP +0.4 II DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2022 BEZ LDK! 138
5 f 1 11.43 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.4 III GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
200 m M
1 s 1 21.76 TATARA Dawid BKL Bełchatów 2004 U20 LD 0.0 I MANTYK Łukasz Z/3178/19 2022 LDK!
2 s 1 21.76 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP 0.0 I DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2022 BEZ LDK! 119 149
3 s 1 22.07 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U20 LD 0.0 II DMP DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/0231/19 2022 LDK! 107 141
4 s 1 22.70 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD 0.0 II KUŚ Tomasz B.D. Z/2244/18 2022
5 s 1 22.89 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP 0.0 III NIEBUDEK Sylwester # Z/0178/20 2022
6 s 1 23.48 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD 0.0 III B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2022 LDK!
1 s 2 22.87 JARZĄB Miłosz LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -0.2 III B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1279/20 , 2022
2 s 2 23.02 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -0.2 III NALEPA Marek Z/0601/22 2022 LDK!
3 s 2 24.06 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -0.2 IV TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2022
4 s 2 25.92 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD -0.2 -- B.D. Z/0876/18 2022 BEZ
5 s 2 26.17 SIECH Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -0.2 -- TOMCZYK Kazimierz Z/0860/19 2022
400 m M
1 s 1 46.63 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998 Sen LD M DMP KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2022 M 150
2 s 1 46.64 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2022 1
3 s 1 46.67 SOŁTYSIAK Daniel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB M SASKA Tomasz Z/0234/19 2022
4 s 1 47.54 SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB I SASKA Tomasz Z/0233/19 2022
5 s 1 48.42 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2022
6 s 1 48.88 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD II DMP DMP U20 BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0658/18 , 2022 4 LDK! 107 143
1 s 2 48.32 SZWED Maks AZS Łódź 2004 U20 LD I DMP DMP U20 WĘGLARSKI Krzysztof Z/0459/19 2022 117 148
2 s 2 48.67 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD II B.D. KUŚ Tomasz , Z/0930/17 , 2022
3 s 2 49.04 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0948/18 2022
4 s 2 49.89 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U23 LD II DMP SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2022 3 LDK! 91
5 s 2 50.30 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U20 LD II DMP U20 WĘGLARSKI Krzysztof Z/0659/18 2022 4 128
1 s 3 48.95 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD II GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
2 s 3 49.22 PESTKA Jakub AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB II PAPUGA Sebastian Z/4985/18 2022 4 LDK!
3 s 3 49.60 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2022
4 s 3 50.45 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U20 LD II WĘGLARSKI Krzysztof Z/0660/18 2022 BEZ
5 s 3 50.49 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD II BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/3975/17 , 2022 4 LDK!
1 s 4 51.42 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U20 LD III DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/0230/19 2022 LDK! 116
2 s 4 51.42 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/0055/19 2022 5 LDK!
3 s 4 52.84 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0718/19 2022 BEZ
1 s 5 53.00 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS -- B.D. Z/3667/15 2022
2 s 5 53.18 HUĆKO Michał AZS Łódź 2004 U20 LD IV WĘGLARSKI Krzysztof Z/0240/18 2022
3 s 5 54.24 WÓJCIK Kacper AZS Łódź 2005 U18 LD IV BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0461/19 , 2022 LDK!
4 s 5 55.04 MAJERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/13237/21 2022
5 s 5 55.38 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/0396/19 2022 BEZ
1 s 6 55.72 WINIECKI Igor RKS Łódź 2006 U18 LD -- KOWALCZYK Katarzyna JASZCZAK Stanisław , Z/0190/20 , 2022 LDK!
2 s 6 57.04 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/1554/21 2022 LDK!
3 s 6 58.89 SOBCZAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0633/21 2022 LDK!
800 m M
1 s 1 1:48.20 OSTROWSKI Filip RKS Łódź 2001 U23 LD M DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0336/15 2022 148
2 s 1 1:48.32 AUGUSTYNIAK Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD M DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0931/16 2022 LDK! 147
3 s 1 1:48.44 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU M DMP DMP U20 KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2022 4 LDK! 146 170
4 s 1 1:49.51 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU I DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2022 1 134
5 s 1 1:50.02 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU I DMP KRÓL Zbigniew B.D. Z/0705/16 2022 129
6 s 1 1:50.32 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź 1996 Sen LD I B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2022
7 s 1 1:51.33 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U23 SK I DMP JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2022 2 116
8 s 1 1:51.82 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II DMP KRÓL Zbigniew Z/0525/13 2022 2 112
9 s 1 1:51.91 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II DMP KRÓL Zbigniew Z/0312/15 2022 111
10 s 1 1:52.40 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS II ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3933/17 2022 LDK!
11 s 1 1:56.90 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 2004 U20 KP II DMP DMP U20 WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2022 3 LDK! 70 121
12 s 1 1:57.43 WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1123/13 2022
1 s 2 1:54.39 HAWEŁKO Igor BKS Bydgoszcz 2004 U20 KP II DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian , Z/3491/17 , 2022 LDK!
2 s 2 1:54.79 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II GRENDA Jan Z/4315/19 2022 LDK!
3 s 2 1:56.57 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ II MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2022
4 s 2 1:56.97 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP II DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2022 LDK! 121
5 s 2 1:57.36 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP III DMP U20 GUMNY Andrzej GRENDA Jan , Z/1095/18 , 2022 5 LDK! 119
6 s 2 1:57.63 WRÓBEL Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD III KUŚ Tomasz B.D. Z/1161/16 2022
7 s 2 1:57.70 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD III NOWAK Mieczysław Z/5047/19 2022
8 s 2 1:58.43 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2022
9 s 2 2:00.09 MALIK Jakub WKS Śląsk Wrocław 2001 U23 DS III ADAMEK Marek Z/1355/20 2022
10 s 2 2:06.09 SZCZEPANIAK Igor RKS Łódź 2004 U20 LD IV DMP U20 B.D. KOWALCZYK Katarzyna JASZCZAK Stanisław , Z/4229/19 , 2022 LDK! 78
1 s 3 1:59.75 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2022 108
2 s 3 2:00.47 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2022 105
3 s 3 2:01.83 WASILEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III KITLIŃSKI Piotr Z/4829/19 2022
4 s 3 2:05.11 CIĄCIO Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD IV DMP U20 KOWALSKI Robert Z/1410/18 2022 BEZ LDK! 83
5 s 3 2:05.20 GÓRA Daniel AZS Łódź 1992 Sen LD -- DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/1090/22 2022 25
6 s 3 2:05.68 JANKOWSKI Kacper MKL Toruń 2000 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/3129/21 2022
7 s 3 2:10.30 DĘBSKI Igor AZS Łódź 2005 U18 LD -- DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/0614/22 2022 71
8 s 3 2:12.06 STOBIERSKI Adrian BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP -- RUDNIK Damian Z/4220/20 2022 LDK!
9 s 3 2:13.73 GAWENDA Bartłomiej UKS 48 Warszawa 2006 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2181/19 2022
1500 m M
1 s 1 3:57.54 SZYMANIAK Kamil MKL Toruń # 1990 Sen KP II B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/11430/21 , 2022
2 s 1 3:58.24 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/2213/15 2022
3 s 1 3:58.27 KACZMAREK Mateusz BKS Bydgoszcz 1996 Sen KP II RUDNIK Damian Z/0819/12 2022
4 s 1 4:05.42 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU III KITLIŃSKI Piotr Z/4307/19 2022
5 s 1 4:11.32 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD III NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2022
6 s 1 4:11.96 LEWINSKI Konrad MKL Toruń 2001 U23 KP III WOŹNIAK Jacek Z/1869/15 2022
7 s 1 4:32.91 CZERNIELEWSKI Oliwier RKS Łódź 2005 U18 LD -- DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/2732/20 2022 72
8 s 1 4:35.13 MARCINKOWSKI Dawid RKS Łódź 2004 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1500/18 2022 BEZ LDK!
400 m pł J MŁ M
1 s 2 56.78 TOMASZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/5226/18 2022 BEZ
400 m pł M
1 s 1 50.83 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA M B.D. CZYŻ Radosław B.D. , Z/0056/13 , 2022
2 s 1 51.78 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka 1991 Sen MA I CZYŻ Radosław Z/3806/11 2022
3 s 1 52.57 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK I DMP TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2022 2 LDK! 133
4 s 1 54.63 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP II B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2022
5 s 1 55.35 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP II DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. , Z/4126/17 , 2022 4 LDK! 133
1 s 2 55.56 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U20 LD II DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/1466/18 2022 4 LDK! 131
2 s 2 55.81 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP II TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
3 s 2 58.16 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1996 Sen KP III MARKUSZEWSKI Cezary Z/1428/12 2022 3
Wzwyż M
1 f 1 2.22 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 Sen KP M KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2022
2 f 1 2.17 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP I DMP KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. , Z/3296/17 , 2022 LDK! 144
3 f 1 2.12 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2022 LDK! 130 157
4 f 1 2.07 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK II MOMOT Krzysztof Z/3183/18 2022 BEZ
5 f 1 2.07 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U20 KP II KAŃSKI Ryszard Z/4854/19 2022 LDK!
6 f 1 2.02 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U18 PM II DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard , Z/0018/18 , 2022 5 LDK! 138
7 f 1 2.02 KUCHCZYŃSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2002 U23 KP II SZCZERKOWSKI Eugeniusz B.D. Z/6464/15 2022
7 f 1 2.02 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U20 LD II DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2022 BEZ LDK! 138
9 f 1 2.02 ANTOSIAK Sebastian MKLA Łęczyca 2006 U18 LD II DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/5041/19 2022 LDK! 138
10 f 1 1.96 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD II DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/1008/14 2022 90
11 f 1 1.96 NIELUB Jakub AML Słupsk 2003 U20 PM II DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/5098/19 2022 LDK! 126
12 f 1 1.90 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA III DMP U20 SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK! 116
13 f 1 1.78 BOCZKOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2007 U16 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław ANDRYSIAK Mirosław Z/4161/19 2022 LDK! 95
Tyczka M
1 f 1 5.00 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ I DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2022 2 LDK! 163
2 f 1 4.63 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź 1997 Sen LD I DMP B.D. LISIAK Adam , Z/0113/13 , 2022 115
3 f 1 4.53 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U20 SK I DMP DMP U20 WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2022 5 LDK! 108 143
4 f 1 4.23 KURZEWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP II DMP U20 KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech , Z/1072/19 , 2022 LDK! 131
5 f 1 4.03 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD II DMP U20 OSTOJSKI Piotr Z/0588/17 2022 3 LDK! 123
6 f 1 3.63 REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U16 LD III DMP DMP U20 LISIAK Adam Z/1111/20 2022 51 107
  f 1 NM ROZMIAREK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- DMP U20 KRZEWIŃSKI Ignacy DAKINIEWICZ Wojciech , Z/4249/18 , 2022 LDK!
1 f 2 1.82 FRYNIA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U12 LD -- OSTOJSKI Piotr
W dal M
2 f 1 7.09 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +0.5 II BŁASIŃSKI Artur B.D. MIERZEJEWSKI Marek Z/4910/15 2022 LDK!
3 f 1 6.21 KOWALEWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski Łomża 2005 U18 PD -0.3 IV KOTOWSKI Jan Z/4781/19 2022
4 f 1 6.19 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD -0.4 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2022 5 LDK!
5 f 1 6.13 KRAWCZYK Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD -0.2 IV DMP DMP U20 SADACH Aneta Z/2888/20 2022 41 86
6 f 1 5.97 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 2004 U20 LD -1.0 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2022 BEZ LDK!
7 f 1 5.55 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny 1984 Masters LD +0.2 -- ZNYK Stanisław Z/3981/18 2022 BEZ
Trójskok M
2 f 1 15.12 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 2003 U20 LD +0.6 I MANTYK Łukasz Z/3046/17 2022 LDK!
3 f 1 14.58 RUDNIK Kacper MKL Toruń 2001 U23 KP +0.6 II DMP B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2022 LDK! 95
4 f 1 14.10 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U23 LD -0.7 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3775/15 2022
5 f 1 13.76 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD -0.2 III DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/0587/17 2022 3 115
6 f 1 13.71 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD +2.6 III DMP U20 B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2022 4 LDK! 114
7 f 1 13.56 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS +0.1 III KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2022 2
8 f 1 13.49 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław 2003 U20 DS +0.8 III KOBIAŁKA Kamil Z/3034/19 2022 LDK!
9 f 1 13.42 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +1.0 III DMP U20 BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek # , Z/1408/18 , 2022 LDK! 107

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 28.973963022232 sekund